XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
600 utakmica za dan Subota, 10 Oktobar 2020


Fudbal

10.10
15:00
1. Maj Ruma
Kozara
1
0
10.10.2020 15:00 1 : 0
10.10
15:00
OFK Stari Grad
Jedinstvo (SP)
0
1
10.10.2020 15:00 0 : 1
10.10
15:00
Omladinac
Be─Źej 1918
1
2
10.10.2020 15:00 1 : 2
10.10
15:00
OFK Vršac
Radni─Źki (Zr)
2
1
10.10.2020 15:00 2 : 1
10.10
15:00
Ba─Źka 1901
Feniks 1995
1
1
10.10.2020 15:00 1 : 1
10.10
15:00
Hajduk 1912
Mladost (NS)
2
3
10.10.2020 15:00 2 : 3
10.10
15:00
Sloga (─î)
Dinamo 1945
1
0
10.10.2020 15:00 1 : 0
10.10
15:00
Sloboda
Borac
1
4
10.10.2020 15:00 1 : 4
10.10
15:00
Jedinstvo
Sušica
2
1
10.10.2020 15:00 2 : 1
10.10
15:00
Mladi radnik 1926
Trep─Źa
0
0
10.10.2020 15:00 0 : 0
10.10
18:00
GFK Sloboda
Sloga (P)
0
2
10.10.2020 18:00 0 : 2
10.10
15:00
Sloga 33
Jošanica
1
1
10.10.2020 15:00 1 : 1
10.10
15:00
Budućnost Krušik 2014
Gru┼ża
2
1
10.10.2020 15:00 2 : 1
10.10
15:00
Tutin
Ma─Źva 1929
1
0
10.10.2020 15:00 1 : 0
10.10
15:00
Takovo
Budu─çnost (A)
0
2
10.10.2020 15:00 0 : 2
10.10
15:00
Smederevo 1924
┼Żelezni─Źar (L)
3
3
10.10.2020 15:00 3 : 3
10.10
14:00
Radni─Źki (O)
Crvena zvezda
2
2
10.10.2020 14:00 2 : 2
10.10
14:00
OFK Beograd
Srem─Źica
2
0
10.10.2020 14:00 2 : 0
10.10
11:00
Teleoptik
Stepojevac Vaga
2
1
10.10.2020 11:00 2 : 1
10.10
14:00
BSK Bor─Źa
Leštane
0
0
10.10.2020 14:00 0 : 0
10.10
10:00
TEK Sloga
Studentski grad
0
0
10.10.2020 10:00 0 : 0
10.10
11:00
GSP Polet Dor─çol
Mladenovac
2
1
10.10.2020 11:00 2 : 1
10.10
15:00
Brodarac
Jedinstvo
2
0
10.10.2020 15:00 2 : 0
10.10
14:00
Lokomotiva
Sin─Ĺeli─ç
1
1
10.10.2020 14:00 1 : 1
10.10
15:00
Moravac Orion
Trstenik PPT
2
5
10.10.2020 15:00 2 : 5
10.10
15:00
SFK Morava
Timok 1919
1
1
10.10.2020 15:00 1 : 1
10.10
15:00
OFK Topli─Źanin
Dunav
1
1
10.10.2020 15:00 1 : 1
10.10
15:00
Omladinac
Šumadija 1903
2
1
10.10.2020 15:00 2 : 1
10.10
15:00
Borac
Budu─çnost
1
6
10.10.2020 15:00 1 : 6
10.10
15:00
Morava (VP)
OFK Mihajlovac
0
0
10.10.2020 15:00 0 : 0
10.10
15:00
VGSK
─Éerdap
3
0
10.10.2020 15:00 3 : 0
10.10
15:00
FAP
Jedinstvo Putevi
4
2
10.10.2020 15:00
FAP
4 : 2
10.10
15:00
Sloga (BB)
Zlatar
2
1
10.10.2020 15:00 2 : 1
10.10
15:00
Crnokosa
Polimlje
1
0
10.10.2020 15:00 1 : 0
10.10
15:00
Drina
Mladost (DD)
7
0
10.10.2020 15:00 7 : 0
10.10
15:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
Ribnica
2
1
10.10.2020 15:00 2 : 1
10.10
15:00
Mladost (Dr)
Mladost (P)
3
3
10.10.2020 15:00 3 : 3
10.10
15:00
Obili─ç
Bajša
2
3
10.10.2020 15:00 2 : 3
10.10
15:00
Vojvodina (T)
Hercegovac
2
1
10.10.2020 15:00 2 : 1
10.10
15:00
OFK Vrbas
Ba─Źka (P)
2
1
10.10.2020 15:00 2 : 1
10.10
15:00
Crvenka
Njegoš
4
1
10.10.2020 15:00 4 : 1
10.10
15:00
Srbobran
Krila Krajine
1
1
10.10.2020 15:00 1 : 1
10.10
15:00
Radni─Źki (S)
Mladost (BP)
1
3
10.10.2020 15:00 1 : 3
10.10
15:00
─îSK Pivara
Tekstilac
1
1
10.10.2020 15:00 1 : 1
10.10
15:00
OFK Kikinda 1909
Jedinstvo (V)
2
1
10.10.2020 15:00 2 : 1
10.10
15:00
Proleter
Sloga
2
1
10.10.2020 15:00 2 : 1
10.10
15:00
Krajina
Begej
2
1
10.10.2020 15:00 2 : 1
10.10
15:00
Jedinstvo (BK)
Naftagas
2
2
10.10.2020 15:00 2 : 2
10.10
15:00
Budu─çnost
Radni─Źki (S)
1
0
10.10.2020 15:00 1 : 0
10.10
15:00
Sloga (E)
Jedinstvo
0
1
10.10.2020 15:00 0 : 1
10.10
15:00
Podrinje
Borac
0
1
10.10.2020 15:00 0 : 1
10.10
15:00
Mladost
Sloga (T)
2
0
10.10.2020 15:00 2 : 0
10.10
15:00
Cement
Hajduk
0
1
10.10.2020 15:00 0 : 1
10.10
15:00
RFK Novi Sad 1921
Radni─Źki
2
1
10.10.2020 15:00 2 : 1
10.10
15:00
Jedinstvo 1936
Leva─Ź
1
0
10.10.2020 15:00 1 : 0
10.10
15:00
Meševo
Juhor
6
4
10.10.2020 15:00 6 : 4
10.10
15:00
Morava 1918
Kušiljevo
0
1
10.10.2020 15:00 0 : 1
10.10
15:00
Blagotin
Kopaonik
3
4
10.10.2020 15:00 3 : 4
10.10
15:00
Bor 1919
Lu┼żnica
2
2
10.10.2020 15:00 2 : 2
10.10
15:00
─Éerdap
OFK Knjaz
3
1
10.10.2020 15:00 3 : 1
10.10
15:00
Polom
Balkanski
2
4
10.10.2020 15:00 2 : 4
10.10
15:00
BSK
Brodoremont
2
4
10.10.2020 15:00
BSK
2 : 4
10.10
12:00
Senjak
Jedinstvo (P)
1
0
10.10.2020 12:00 1 : 0
10.10
15:00
OFK Napredak 1929
Naša krila 1936
1
1
10.10.2020 15:00 1 : 1
10.10
15:00
OFK Kosanica
─îekmin
8
0
10.10.2020 15:00 8 : 0
10.10
15:00
Pusta Reka
Sloga
1
3
10.10.2020 15:00 1 : 3
10.10
15:00
Budu─çnost
┼Żitora─Ĺa
3
0
10.10.2020 15:00 3 : 0
10.10
14:00
Vin─Źa
Šumadija
2
0
10.10.2020 14:00 2 : 0
10.10
14:00
Napredak
Dunav
2
0
10.10.2020 14:00 2 : 0
10.10
14:30
Hajduk
Rtanj
4
7
10.10.2020 14:30 4 : 7
10.10
14:30
Radni─Źki 1946
Velika Jasikova
2
0
10.10.2020 14:30 2 : 0
10.10
14:30
Rudar Vrška Čuka
Omladinac
1
2
10.10.2020 14:30 1 : 2
10.10
15:00
Gornji Stepoš
13. April
2
1
10.10.2020 15:00 2 : 1
10.10
15:00
Partizan
Sremac
1
0
10.10.2020 15:00 1 : 0
10.10
15:00
BAK
Radni─Źki (B)
7
1
10.10.2020 15:00
BAK
7 : 1
10.10
15:00
Borac (BG)
Radni─Źki 1918
3
0
10.10.2020 15:00 3 : 0
10.10
15:00
Radni─Źki 1905
Jadran
0
1
10.10.2020 15:00 0 : 1
10.10
15:00
Proleter (RS)
─Éur─Ĺin
3
0
10.10.2020 15:00 3 : 0
10.10
15:00
Tornjoš
AFK
2
2
10.10.2020 15:00 2 : 2
AFK
10.10
15:00
Napredak
Iskra
4
0
10.10.2020 15:00 4 : 0
10.10
14:30
Delija
Rusanda
3
2
10.10.2020 14:30 3 : 2
10.10
Mladost 1948
SASK
3
0
10.10.2020 3 : 0
10.10
14:00
Borac (O)
Sin─Ĺeli─ç 2012
1
1
10.10.2020 14:00 1 : 1
10.10
15:00
Rakovica
PKB (PS)
3
3
10.10.2020 15:00 3 : 3
10.10
14:00
Mladost
Lisovi─ç 1977
2
1
10.10.2020 14:00 2 : 1
10.10
14:00
Barajevo
Rojkovac
5
2
10.10.2020 14:00 5 : 2
10.10
14:00
SUF Dubona
Dunavac
1
2
10.10.2020 14:00 1 : 2
10.10
15:00
Fruškogorski partizan
Slavija
2
3
10.10.2020 15:00 2 : 3
10.10
15:00
OFK Futog
TSK
0
2
10.10.2020 15:00 0 : 2
TSK
10.10
15:00
Omladinac
Susek
4
0
10.10.2020 15:00 4 : 0
10.10
15:00
Šarbanovac
Rudna Glava
3
4
10.10.2020 15:00 3 : 4
10.10
15:00
BSK
Sloga
0
3
10.10.2020 15:00
BSK
0 : 3
10.10
15:00
Krivelj
Zlot
3
5
10.10.2020 15:00 3 : 5
10.10
15:00
Kolonija
OFK Bagremar
4
0
10.10.2020 15:00 4 : 0
10.10
15:00
Sloga (D)
Sloboda (G)
1
2
10.10.2020 15:00 1 : 2
10.10
15:00
Zastava
Srbija
0
6
10.10.2020 15:00 0 : 6
10.10
15:00
Trgova─Źki
┼Żelezni─Źar
2
1
10.10.2020 15:00 2 : 1
10.10
15:00
Doljevac
Bali─Źevac
2
1
10.10.2020 15:00 2 : 1
10.10
15:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Mladi radnik 1925
2
2
10.10.2020 15:30 2 : 2
10.10
15:30
Rudar
Tavnik
1
3
10.10.2020 15:30 1 : 3
10.10
15:30
Mladost (V)
Napredak
4
0
10.10.2020 15:30 4 : 0
10.10
15:00
Morava (KS)
Resavac
6
0
10.10.2020 15:00 6 : 0
10.10
15:00
OFK Ose─Źina
ZSK
1
1
10.10.2020 15:00 1 : 1
ZSK
10.10
15:00
OFK Jabu─Źje
Banjani
0
3
10.10.2020 15:00 0 : 3
10.10
15:00
Jedinstvo
Kumarevo 65
1
3
10.10.2020 15:00 1 : 3
10.10
15:00
Zvezda
Vladimir Durkovi─ç
3
1
10.10.2020 15:00 3 : 1
10.10
15:00
Napredak
Mladost
3
3
10.10.2020 15:00 3 : 3
10.10
15:00
Sin─Ĺeli─ç
Majur
2
2
10.10.2020 15:00 2 : 2
10.10
15:30
Rudar
Ibar
1
3
10.10.2020 15:30 1 : 3
10.10
15:30
Kopaonik
Radnik
3
0
10.10.2020 15:30 3 : 0
10.10
Gra─Źanica
─îaglavica
1
0
10.10.2020 1 : 0
10.10
15:00
Jezero
Rubin
2
5
10.10.2020 15:00 2 : 5
10.10
15:00
Poljoprivrednik
Velika Drenova
4
1
10.10.2020 15:00 4 : 1
10.10
15:00
Ven─Źani
Mladi rudar
4
1
10.10.2020 15:00 4 : 1
10.10
15:00
Feniks
Sloga (Z)
2
1
10.10.2020 15:00 2 : 1
10.10
15:00
Borac (NS)
Moskva
4
0
10.10.2020 15:00 4 : 0
10.10
15:00
Mileti─ç
┼Żelezni─Źar
8
0
10.10.2020 15:00 8 : 0
10.10
15:00
┼Żitkovica
Napredak (P)
5
1
10.10.2020 15:00 5 : 1
10.10
14:30
Boka Seniors
Pionir
1
4
10.10.2020 14:30 1 : 4
10.10
15:00
Siti Sport Klub
Palilulac
3
0
10.10.2020 15:00 3 : 0
10.10
15:30
Mlada krila
Mladost 1981
3
0
10.10.2020 15:30 3 : 0
10.10
15:30
Sloga Obrva
Jedinstvo (G)
0
0
10.10.2020 15:30 0 : 0
10.10
15:30
Progorelica
Bogutova─Źka Banja
3
1
10.10.2020 15:30 3 : 1
10.10
15:00
Jasenovac
Zabr─Ĺe 1936
2
1
10.10.2020 15:00 2 : 1
10.10
15:00
Beljanica
Sloga
2
1
10.10.2020 15:00 2 : 1
10.10
15:00
Šumadija
Sin─Ĺeli─ç
2
0
10.10.2020 15:00 2 : 0
10.10
15:00
Napredak (St)
Napredak (Sv)
2
5
10.10.2020 15:00 2 : 5
10.10
15:00
Kupinovac
Mladost (G)
6
2
10.10.2020 15:00 6 : 2
10.10
15:00
Mladost (D)
Bratstvo
4
0
10.10.2020 15:00 4 : 0
10.10
15:00
Sloboda
Sin─Ĺeli─ç 1934
4
2
10.10.2020 15:00 4 : 2
10.10
15:00
Munja
Sloga
6
1
10.10.2020 15:00 6 : 1
10.10
15:00
Ratkovac
Joševa
1
1
10.10.2020 15:00 1 : 1
10.10
15:30
Lukavac
Junior Novo Naselje
0
2
10.10.2020 15:30 0 : 2
10.10
15:00
Vukašinovac
Borac
1
2
10.10.2020 15:00 1 : 2
10.10
15:00
OFK Sloga
Polet (V)
3
3
10.10.2020 15:00 3 : 3
10.10
15:00
Horgoš 1911
Hajduk
2
1
10.10.2020 15:00 2 : 1
10.10
12:30
Petli─ç SD 026
Landol
2
0
10.10.2020 12:30 2 : 0
10.10
15:00
Vo┼żd 2020
Lunjevac
4
2
10.10.2020 15:00 4 : 2
10.10
15:00
Godomin
Zeppelin 026
0
2
10.10.2020 15:00 0 : 2
10.10
14:30
Rtanj
Mladost
2
4
10.10.2020 14:30 2 : 4
10.10
15:00
Jedinstvo Stevi─ç
Glogonj
0
1
10.10.2020 15:00 0 : 1
10.10
15:00
Gladijator
Prijatelji
0
5
10.10.2020 15:00 0 : 5
10.10
15:00
Sloboda
Rongo Siti
2
1
10.10.2020 15:00 2 : 1
10.10
15:00
Mladost
Nišavac
2
3
10.10.2020 15:00 2 : 3
10.10
15:00
Soko
Orlovi (BP)
1
1
10.10.2020 15:00 1 : 1
10.10
15:00
Jevremovac
OFK Letnjikovac 1983
2
1
10.10.2020 15:00 2 : 1
10.10
15:00
Jugovi─çi 1976
Dobri─Ź 1974
3
1
10.10.2020 15:00 3 : 1
10.10
15:00
Rad 1974
Lepaja 2018
6
1
10.10.2020 15:00 6 : 1
10.10
15:00
Zmajevac
Rasina
0
0
10.10.2020 15:00 0 : 0
10.10
18:00
Borac
Parunovac
0
1
10.10.2020 18:00 0 : 1
10.10
11:00
Kne┼żica
Toplica
0
4
10.10.2020 11:00 0 : 4
10.10
15:30
Budu─çnost
Milakovac 2018
1
1
10.10.2020 15:30 1 : 1
10.10
15:30
Planinac
Vojvodina
3
0
10.10.2020 15:30 3 : 0
10.10
15:30
Sloga (K)
Donji Petrovci
1
1
10.10.2020 15:30 1 : 1
10.10
15:30
Polet
Borac (J)
3
0
10.10.2020 15:30 3 : 0
10.10
15:30
Car Uroš
Fruškogorac
0
2
10.10.2020 15:30 0 : 2
10.10
15:30
Jedinstvo (K)
Grani─Źar
5
1
10.10.2020 15:30 5 : 1
10.10
15:30
Sloga (S)
Borac (S)
6
0
10.10.2020 15:30 6 : 0
10.10
15:00
Brgule
Tamnava
9
0
10.10.2020 15:00 9 : 0
10.10
15:00
Kolubara (LP)
Budu─çnost 1995
5
1
10.10.2020 15:00 5 : 1
10.10
15:30
Borac 1950
Polet
7
0
10.10.2020 15:30 7 : 0
10.10
15:30
Popovac
BSK Buljane
1
1
10.10.2020 15:30 1 : 1
10.10
15:30
Istok 63
Budu─çnost
4
1
10.10.2020 15:30 4 : 1
10.10
15:00
Sport
Grani─Źar (R)
1
2
10.10.2020 15:00 1 : 2
10.10
14:30
Trnava
GFK Strelište
0
0
10.10.2020 14:30 0 : 0
10.10
14:30
Dra┼żmirovac
Belica
2
1
10.10.2020 14:30 2 : 1
10.10
15:00
Stig (C)
Šapine
2
1
10.10.2020 15:00 2 : 1
10.10
15:00
Sloga
Rapid
6
1
10.10.2020 15:00 6 : 1
10.10
15:00
Mladost (VG)
Janošik
5
0
10.10.2020 15:00 5 : 0
10.10
15:00
Vladimirovac
Dobrica
0
2
10.10.2020 15:00 0 : 2
10.10
15:00
Gaj
Naša Krajina
3
3
10.10.2020 15:00
Gaj
3 : 3
10.10
11:00
Petka
BSK
1
4
10.10.2020 11:00 1 : 4
BSK
10.10
15:00
Strmovo
Šumadinac
1
1
10.10.2020 15:00 1 : 1
10.10
15:00
Šumadinac 1949
Junkovac
3
0
10.10.2020 15:00 3 : 0
10.10
15:00
Gornja Trnava 1938
Budu─çnost MI
0
1
10.10.2020 15:00 0 : 1
10.10
15:00
BSK
Soko
2
5
10.10.2020 15:00
BSK
2 : 5
10.10
15:00
Radnik
Burovac
7
2
10.10.2020 15:00 7 : 2
10.10
11:00
Melnica
Napredak
3
2
10.10.2020 11:00 3 : 2
10.10
15:00
Omladinac
Dobrnje
0
2
10.10.2020 15:00 0 : 2
10.10
15:00
Vukan
Udarnik 2015
0
0
10.10.2020 15:00 0 : 0
10.10
15:00
Vojvoda Milenko
Beli Orao
2
1
10.10.2020 15:00 2 : 1
10.10
15:00
Margum
Sopot
1
2
10.10.2020 15:00 1 : 2
10.10
15:00
Dunavac
Dunav
1
2
10.10.2020 15:00 1 : 2
10.10
15:30
Mladost
Beli Orlovi
1
1
10.10.2020 15:30 1 : 1
10.10
15:30
Kotlenik
Polet
3
1
10.10.2020 15:30 3 : 1
10.10
15:30
POFK Metaloplastika 2006
Culjkovi─ç
2
1
10.10.2020 15:30 2 : 1
10.10
15:00
Mladost (K)
Mlava (R)
5
0
10.10.2020 15:00 5 : 0
10.10
15:00
Laznica
Homoljac
1
3
10.10.2020 15:00 1 : 3
10.10
15:00
Vrelo 1971
Budu─çnost (M)
3
0
10.10.2020 15:00 3 : 0
10.10
15:00
Sloga (J)
Osanica
4
1
10.10.2020 15:00 4 : 1
10.10
15:00
Zvezda
Vukovac 98
3
1
10.10.2020 15:00 3 : 1
10.10
Mladost
Crvena zvezda
0
4
10.10.2020 0 : 4
10.10
Lepenica
Šumadinac
10.10.2020 :
10.10
15:00
Planinac
Mladi radnik
1
0
10.10.2020 15:00 1 : 0
10.10
14:30
Kolonija
Morava
3
0
10.10.2020 14:30 3 : 0
10.10
15:00
Krupa
Mladost
0
1
10.10.2020 15:00 0 : 1
10.10
15:00
Sarajevo
Široki Brijeg
2
0
10.10.2020 15:00 2 : 0
10.10
15:00
Tuzla City
Zrinjski
0
4
10.10.2020 15:00 0 : 4
10.10
15:00
Olimpik
┼Żeljezni─Źar
0
3
10.10.2020 15:00 0 : 3
10.10
15:00
Vele┼ż
Sloboda
3
0
10.10.2020 15:00 3 : 0
10.10
15:00
Radnik
Borac
1
0
10.10.2020 15:00 1 : 0
10.10
15:00
Slavija
Kozara
0
0
10.10.2020 15:00 0 : 0
10.10
15:00
Sloga
Podrinje
2
0
10.10.2020 15:00 2 : 0
10.10
15:00
Rudar Prijedor
Ljubi─ç
2
0
10.10.2020 15:00 2 : 0
10.10
15:00
Sloboda
Jedinstvo
1
1
10.10.2020 15:00 1 : 1
10.10
15:00
┼Żeljezni─Źar
Borac
2
1
10.10.2020 15:00 2 : 1
10.10
15:00
Sutjeska
Leotar
2
2
10.10.2020 15:00 2 : 2
10.10
15:00
Zvijezda 09
Tekstilac
2
1
10.10.2020 15:00 2 : 1
10.10
15:00
Modri─Źa
Drina
5
1
10.10.2020 15:00 5 : 1
10.10
15:00
Radni─Źki (P)
Zemun
2
1
10.10.2020 15:00 2 : 1
10.10
15:00
Kabel
Borac 1926
0
1
10.10.2020 15:00 0 : 1
10.10
14:00
Radni─Źki 1923
OFK ┼Żarkovo
3
2
10.10.2020 14:00 3 : 2
10.10
15:00
Sloboda
Rongo Siti
10.10.2020 15:00
10.10
15:00
Mladost
Nišavac
10.10.2020 15:00
10.10
13:30
Crvena zvezda
Spartak
1
1
10.10.2020 13:30 1 : 1
10.10
15:30
TSC
Mašinac Trejs
1
3
10.10.2020 15:30
TSC
1 : 3
10.10
15:00
Napredak Junior 2018
Spartak DOO
4
3
10.10.2020 15:00 4 : 3
10.10
11:00
┼ŻFU Zvezda B 2018
Moskva
9
0
10.10.2020 11:00 9 : 0
10.10
14:30
Slatke male
Po┼żega
3
1
10.10.2020 14:30 3 : 1
10.10
Morava
Jagodina
10.10.2020 :
10.10
Rudar 1974
Kolibri
2
2
10.10.2020 2 : 2
10.10
Knja┼żevac 2015
Mašinac 2020
0
3
10.10.2020 0 : 3
10.10
SU┼ŻF Stol
Topli─Źanin
10.10.2020 :
10.10
15:00
TSC
─îukari─Źki
1
6
10.10.2020 15:00
TSC
1 : 6
10.10
15:00
Internacional
RFK Grafi─Źar
1
1
10.10.2020 15:00 1 : 1
10.10
13:00
Vo┼żdovac
Mladost (L)
1
2
10.10.2020 13:00 1 : 2
10.10
10:00
Rad
IMT
1
3
10.10.2020 10:00
Rad
1 : 3
IMT
10.10
10:00
Index
Radni─Źki (SM)
3
1
10.10.2020 10:00 3 : 1
10.10
12:00
┼Żelezni─Źar
Radni─Źki (NP)
1
1
10.10.2020 12:00 1 : 1
10.10
10:00
Radni─Źki 1912
Spartak ┼ŻK
2
1
10.10.2020 10:00 2 : 1
10.10
10:00
Tisa Njerš
OFK Ba─Źka
0
3
10.10.2020 10:00 0 : 3
10.10
15:00
Šumadija 1903
Ma─Źva
1
1
10.10.2020 15:00 1 : 1
10.10
15:00
Šabac Sunrise
Metalac
3
0
10.10.2020 15:00 3 : 0
10.10
14:30
GFK Dubo─Źica
OFK Lugomir
2
1
10.10.2020 14:30 2 : 1
10.10
11:00
Jedinstvo (P)
Radnik
5
1
10.10.2020 11:00 5 : 1
10.10
10:00
GFK Jagodina
Trstenik PPT
7
2
10.10.2020 10:00 7 : 2
10.10
13:00
OFK Radni─Źki
Radni─Źki (S)
8
0
10.10.2020 13:00 8 : 0
10.10
15:00
OPK Rudar 2001
VGSK
4
2
10.10.2020 15:00 4 : 2
10.10
15:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Zvi┼żd
5
0
10.10.2020 15:00 5 : 0
10.10
15:00
OFK Slavija
Mladi radnik 1926
10.10.2020 15:00
10.10
15:00
Sloga 33
Napredak
4
3
10.10.2020 15:00 4 : 3
10.10
15:00
Borac 1932
Jasenica 2017
10.10.2020 15:00 :
10.10
15:00
Petar Dobrnjac
Smederevo 1924
0
3
10.10.2020 15:00 0 : 3
10.10
Mladost
Omladinac 1927
3
0
10.10.2020 3 : 0
10.10
Borac (Sa)
Borac (St)
1
5
10.10.2020 1 : 5
10.10
Jugoslavija
Strela
5
2
10.10.2020 5 : 2
10.10
Vulturul
Dunav
8
1
10.10.2020 8 : 1
10.10
Partizan
Proleter
0
4
10.10.2020 0 : 4
10.10
Radni─Źki
Budu─çnost
4
1
10.10.2020 4 : 1
10.10
Dolovo
Borac
4
3
10.10.2020 4 : 3
10.10
11:00
OFK Urovci
Rvati
1
4
10.10.2020 11:00 1 : 4
10.10
11:00
Šumadija
Polet
3
1
10.10.2020 11:00 3 : 1
10.10
11:00
Torlak
┼Żeleznik 1930
4
2
10.10.2020 11:00 4 : 2
10.10
14:30
Kolubara
Studentski Grad
3
1
10.10.2020 14:30 3 : 1
10.10
15:00
Be┼żanija
BSK Bor─Źa
0
0
10.10.2020 15:00 0 : 0
10.10
19:45
011
OFK ┼Żarkovo
2
1
10.10.2020 19:45
011
2 : 1
10.10
13:00
GSP Polet Dor─çol
Leštane
1
3
10.10.2020 13:00 1 : 3
10.10
10:00
Crvenka
Jedinstvo
3
1
10.10.2020 10:00 3 : 1
10.10
13:00
Bole─Ź
Zvezdara
3
5
10.10.2020 13:00 3 : 5
10.10
10:00
Dunav
TEK Sloga
2
2
10.10.2020 10:00 2 : 2
10.10
12:00
Rojkovac
Poštar 1930
1
4
10.10.2020 12:00 1 : 4
10.10
10:00
Jošanica
Zlatibor
0
4
10.10.2020 10:00 0 : 4
10.10
11:00
OFK Divci
Mladost
7
1
10.10.2020 11:00 7 : 1
10.10
10:00
IMT
Radni─Źki (NB)
1
1
10.10.2020 10:00
IMT
1 : 1
10.10
09:30
Radni─Źki (O)
Vo┼żdovac
2
2
10.10.2020 09:30 2 : 2
10.10
14:30
Sopot
Crvena zvezda
3
0
10.10.2020 14:30 3 : 0
10.10
13:00
Kiker
Vojvodina
0
1
10.10.2020 13:00 0 : 1
10.10
10:00
Brodarac
Zemun
1
0
10.10.2020 10:00 1 : 0
10.10
15:00
TSC
─îukari─Źki
0
2
10.10.2020 15:00
TSC
0 : 2
10.10
11:00
Apolon 4
Crvena zvezda
0
0
10.10.2020 11:00 0 : 0
10.10
13:00
Rad
Teleoptik
0
2
10.10.2020 13:00
Rad
0 : 2
10.10
09:30
Kolubara
OFK Beograd
1
4
10.10.2020 09:30 1 : 4
10.10
16:00
Ada
DIF
5
0
10.10.2020 16:00
Ada
5 : 0
DIF
10.10
19:00
Studenski grad
BSK 1925
2
2
10.10.2020 19:00 2 : 2
10.10
18:00
OLE
Sin─Ĺeli─ç
1
7
10.10.2020 18:00
OLE
1 : 7
10.10
15:00
011
Radni─Źki (O)
9
0
10.10.2020 15:00
011
9 : 0
10.10
09:00
Vo┼żdovac
Radni─Źki (NB)
2
0
10.10.2020 09:00 2 : 0
10.10
12:00
Index
Radni─Źki (SM)
0
1
10.10.2020 12:00 0 : 1
10.10
10:00
┼Żelezni─Źar
Radni─Źki (NP)
5
0
10.10.2020 10:00 5 : 0
10.10
12:00
Radni─Źki 1912
Spartak ┼ŻK
2
2
10.10.2020 12:00 2 : 2
10.10
12:00
Tisa Njerš
OFK Ba─Źka
2
2
10.10.2020 12:00 2 : 2
10.10
15:00
Apolon 2018
GFK Sloboda
0
1
10.10.2020 15:00 0 : 1
10.10
15:00
Šumadija 1903
Savacijum
0
4
10.10.2020 15:00 0 : 4
10.10
14:00
Real
Radni─Źki (N)
3
0
10.10.2020 14:00 3 : 0
10.10
10:00
Radni─Źki (P)
Trayal
1
1
10.10.2020 10:00 1 : 1
10.10
10:00
Bor 1919
SFS Borac
1
7
10.10.2020 10:00 1 : 7
10.10
15:00
OFK Radni─Źki
Vlasina
5
0
10.10.2020 15:00 5 : 0
10.10
11:00
Timo─Źanin
OFK Sin─Ĺeli─ç
5
2
10.10.2020 11:00 5 : 2
10.10
10:00
Kopernikus ┼Żele┼żni─Źar
Radnik
1
1
10.10.2020 10:00 1 : 1
10.10
16:00
OFK Mladenovac
Prva Iskra
3
0
10.10.2020 16:00 3 : 0
10.10
13:00
Rakovica
Poštar 1930
10
1
10.10.2020 13:00 10 : 1
10.10
16:00
Hajduk
ODR
2
11
10.10.2020 16:00 2 : 11
ODR
10.10
14:00
Voja Ga─Źi─ç
Prof. Bolesnikov
2
7
10.10.2020 14:00 2 : 7
10.10
Dinamo 1945
Glogonj
5
2
10.10.2020 5 : 2
10.10
Spartak 1911
Omladinac
5
3
10.10.2020 5 : 3
10.10
Sloga
Mladost
3
9
10.10.2020 3 : 9
10.10
Sloga
Polet
12
0
10.10.2020 12 : 0
10.10
Crvena zvezda
Ratar
12
0
10.10.2020 12 : 0
10.10
Budu─çnost
Banat (I)
5
0
10.10.2020 5 :