Lepa akcija u režiji Kneževića i Stepića i Stepić pogađa za 3:0
Gol
Nikolić je uposlio Maksića koji neverovatnim udarcem povećava na 2:0
16'
Gol
Posle kornera loptu je dočekao Čukuranović i lepim udarcem povecao rezultat na 1:0
7'
Maksić evrogolom ugasio nadu nejakim Orlovima

Samo sedam minuta je trebalo domaćoj ekipi daĀ pokažu da je teren u Zleginju neosvojiva trdjava. DomaćaĀ ekipa je povela u 7. minutu kada posle kornera i gužve u Å”esnaestercu najbolje se snalazi Čukuranović koji postiže gol za 1:0. Dejan Nikolić u 16. minutuĀ porlazi po desnoj straniĀ proigrava Maksića kojiĀ Å”utira kao iz topaĀ i Å”alje loptu iza leđa golmana Kodića za 2:0. GostiĀ u prvom poluvremenu nisuĀ ozbiljnije zapretili golu domaćina.Ā Do kraja prvog poluvremena KneževićĀ prolazi sa desne strane paralelno sa gol linijom vraća loptuĀ do Stepića koji Å”utira i pogadja za 3:0.

Ā

Veoma mladi sudija Nikola BogdanovićĀ se nijeĀ snaÅ”ao pa je posle nekoliko veoma oÅ”trihĀ startova pre svega Mijaličića moraoĀ da mu pokaže žutiĀ karton.Ā  Koliko je GaÅ”ićĀ važan za ekipu videlo se posle njegovog izlaska kada domaća ekipaĀ pada u igriĀ Å”toĀ koriste gostiĀ pa Mijaličić u 54. minutuĀ smanjuje rezultat na 3:1 Å”to je bio i konačan rezultat ovog meča.

Vinogradar -Ā Orlovi 3:1 (3:0)

Zleginje - Stadion Vinogradara. Gledalaca: 50. Sudija: Nikola Bogdanović (Ćuprija) 5,5. Strelci: Čukuranović 7, Maksić 16,Ā  Stepić 35. za Vinogradar, Mijaličić u 54. minutu za Orlove. Žuti kartoni: Maksić, Todorović, Kovačević (Vinogradar), Maletić ( Orlovi). Igrač utakmice: Čukuranović.

Vinogradar: Radulac- , Stepić 7, GaÅ”ić 7 (Zečević-), Čukuranović 7, D.Nikolić 6,5, Knežević 6,5, Maksić 7 (Gajić-), Terzić 6,5, Todorović 6,5, Zdravković 6 (Petković 6), Kovačević 6,5( I. Nikolić-).

Orlovi: Kordić 5,5, Marković 6 (Knežević-), Stanić 6,5, Maletić 6,5,Ā  Aćimović 6, DaÅ”ić- (Lazarević 6),Ā  Branković 6,5, Mićunović 7, Dramićanin 6, Mijaličić 7, Stojanović 6 (Vidojević 6).