28.05
19:00
Crvena zvezda
Novi Pazar
2
2
|
28.05.2023 19:00 | Crvena zvezda | 2 : 2 | Novi Pazar | |||||
28.05
17:00
TSC
Vojvodina
1
1
|
28.05.2023 17:00 | TSC | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
28.05
17:00
ÄukariÄki
RadniÄki 1923
2
1
|
28.05.2023 17:00 | ÄukariÄki | 2 : 1 | RadniÄki 1923 |
28.05
17:30
IMT
RFK Novi Sad 1921
7
1
|
28.05.2023 17:30 | IMT | 7 : 1 | RFK Novi Sad 1921 |
28.05
17:30
Trayal
Rad
4
0
|
28.05.2023 17:30 | Trayal | 4 : 0 | Rad | |||||
28.05
17:30
OFK VrŔac
Metalac
1
4
|
28.05.2023 17:30 | OFK VrŔac | 1 : 4 | Metalac | |||||
28.05
19:00
Loznica
Zlatibor
5
1
|
28.05.2023 19:00 | Loznica | 5 : 1 | Zlatibor |
28.05
17:00
Podunavac
Dinamo 1945
0
4
|
28.05.2023 17:00 | Podunavac | 0 : 4 | Dinamo 1945 | |||||
28.05
17:00
StaniÅ”iÄ
1. Maj Ruma
2
2
|
28.05.2023 17:00 | StaniÅ”iÄ | 2 : 2 | 1. Maj Ruma | |||||
28.05
17:00
Tisa
RadniÄki (Zr)
2
2
|
28.05.2023 17:00 | Tisa | 2 : 2 | RadniÄki (Zr) | |||||
28.05
10:00
Kabel
BeÄej 1918
3
1
|
28.05.2023 10:00 | Kabel | 3 : 1 | BeÄej 1918 | |||||
28.05
17:00
Borac (Å )
Hajduk 1912
1
0
|
28.05.2023 17:00 | Borac (Å ) | 1 : 0 | Hajduk 1912 |
28.05
11:00
Polet (Lj)
Real
2
1
|
28.05.2023 11:00 | Polet (Lj) | 2 : 1 | Real |
28.05
17:30
RadniÄki (P)
PÄinja
0
0
|
28.05.2023 17:30 | RadniÄki (P) | 0 : 0 | PÄinja | |||||
28.05
11:00
Car Konstantin
TimoÄanin
1
3
|
28.05.2023 11:00 | Car Konstantin | 1 : 3 | TimoÄanin | |||||
28.05
17:30
Vlasina
SFS Borac
2
1
|
28.05.2023 17:30 | Vlasina | 2 : 1 | SFS Borac |
28.05
17:00
RadniÄki 1905
RadniÄki 1918
6
2
|
28.05.2023 17:00 | RadniÄki 1905 | 6 : 2 | RadniÄki 1918 | |||||
28.05
17:00
Hercegovac
Krila Krajine
2
2
|
28.05.2023 17:00 | Hercegovac | 2 : 2 | Krila Krajine | |||||
28.05
17:00
Mladost (T)
OFK Mladost APA
2
1
|
28.05.2023 17:00 | Mladost (T) | 2 : 1 | OFK Mladost APA |
28.05
10:00
Slavija
Mladost (BJ)
0
1
|
28.05.2023 10:00 | Slavija | 0 : 1 | Mladost (BJ) | |||||
28.05
17:00
Dunav
Index
5
1
|
28.05.2023 17:00 | Dunav | 5 : 1 | Index | |||||
28.05
17:00
Jedinstvo
ŽelezniÄar
2
2
|
28.05.2023 17:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | ŽelezniÄar | |||||
28.05
17:00
Hajduk
Donji Srem 2015
0
3
|
28.05.2023 17:00 | Hajduk | 0 : 3 | Donji Srem 2015 |
28.05
17:00
ŽAK
Proleter
3
2
|
28.05.2023 17:00 | ŽAK | 3 : 2 | Proleter | |||||
28.05
17:00
Vojvodina 1928
OFK Kikinda
0
0
|
28.05.2023 17:00 | Vojvodina 1928 | 0 : 0 | OFK Kikinda | |||||
28.05
17:00
Mladost
Jedinstvo (V)
4
1
|
28.05.2023 17:00 | Mladost | 4 : 1 | Jedinstvo (V) | |||||
28.05
17:00
Polet
Jedinstvo (BK)
3
2
|
28.05.2023 17:00 | Polet | 3 : 2 | Jedinstvo (BK) |
28.05
17:00
Komgrap
ŠuŔnjar
2
3
|
28.05.2023 17:00 | Komgrap | 2 : 3 | ŠuŔnjar | |||||
28.05
17:00
OFK Mladenovac
BoleÄ
0
1
|
28.05.2023 17:00 | OFK Mladenovac | 0 : 1 | BoleÄ | |||||
28.05
17:00
Crvena zvezda
Zuce 2019
2
0
|
28.05.2023 17:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Zuce 2019 | |||||
28.05
17:00
SremÄica
Hajduk
1
2
|
28.05.2023 17:00 | SremÄica | 1 : 2 | Hajduk | |||||
28.05
17:00
Napredak
PKB
2
2
|
28.05.2023 17:00 | Napredak | 2 : 2 | PKB | |||||
28.05
17:00
Kosmaj
OFK Žarkovo
0
1
|
28.05.2023 17:00 | Kosmaj | 0 : 1 | OFK Žarkovo | |||||
28.05
17:00
Lokomotiva
GSP Polet DorÄol
0
2
|
28.05.2023 17:00 | Lokomotiva | 0 : 2 | GSP Polet DorÄol | |||||
28.05
17:00
LeŔtane
Barajevo
2
1
|
28.05.2023 17:00 | LeŔtane | 2 : 1 | Barajevo |
28.05
17:30
Svetlost
Lugina
5
2
|
28.05.2023 17:30 | Svetlost | 5 : 2 | Lugina | |||||
28.05
17:30
OFK Alakince
Jedinstvo
1
2
|
28.05.2023 17:30 | OFK Alakince | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
28.05
17:30
Radan
OFK Kosanica
3
1
|
28.05.2023 17:30 | Radan | 3 : 1 | OFK Kosanica | |||||
28.05
17:30
Sloga
ŽitoraÄa
6
1
|
28.05.2023 17:30 | Sloga | 6 : 1 | ŽitoraÄa | |||||
28.05
17:30
Gracko
Jablanica
3
2
|
28.05.2023 17:30 | Gracko | 3 : 2 | Jablanica | |||||
28.05
17:30
Mladost 1959
Nebeski Andjeli
0
2
|
28.05.2023 17:30 | Mladost 1959 | 0 : 2 | Nebeski Andjeli |
28.05
17:30
Jedinstvo
OFK NiÅ”
1
0
|
28.05.2023 17:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | OFK NiÅ” | |||||
28.05
17:30
Mladost (M)
Pukovac
3
2
|
28.05.2023 17:30 | Mladost (M) | 3 : 2 | Pukovac | |||||
28.05
17:30
Mladost (B)
Svrljig
4
2
|
28.05.2023 17:30 | Mladost (B) | 4 : 2 | Svrljig | |||||
28.05
17:30
Orljane
MaloŔiŔte
3
2
|
28.05.2023 17:30 | Orljane | 3 : 2 | MaloŔiŔte | |||||
28.05
17:30
NaŔa krila 1936
Morava
2
0
|
28.05.2023 17:30 | NaŔa krila 1936 | 2 : 0 | Morava | |||||
28.05
17:30
OFK Napredak 1929
Delijski Vis
2
1
|
28.05.2023 17:30 | OFK Napredak 1929 | 2 : 1 | Delijski Vis | |||||
28.05
17:30
Bukovik
Rudar
5
0
|
28.05.2023 17:30 | Bukovik | 5 : 0 | Rudar |
28.05
17:30
OFK Lugomir
LevaÄ
2
1
|
28.05.2023 17:30 | OFK Lugomir | 2 : 1 | LevaÄ | |||||
28.05
17:30
Orlovi
Vinogradar
1
0
|
28.05.2023 17:30 | Orlovi | 1 : 0 | Vinogradar | |||||
28.05
17:30
KuŔiljevo
Jedinstvo (M)
0
1
|
28.05.2023 17:30 | KuŔiljevo | 0 : 1 | Jedinstvo (M) |
28.05
11:00
OFK Slatina
Rtanj
3
2
|
28.05.2023 11:00 | OFK Slatina | 3 : 2 | Rtanj | |||||
28.05
17:30
Hajduk Veljko
Lužnica
1
0
|
28.05.2023 17:30 | Hajduk Veljko | 1 : 0 | Lužnica | |||||
28.05
17:30
Rajko MitiÄ
Brodoremont
2
3
|
28.05.2023 17:30 | Rajko MitiÄ | 2 : 3 | Brodoremont | |||||
28.05
17:30
Bor 1919
Ozren
3
0
|
28.05.2023 17:30 | Bor 1919 | 3 : 0 | Ozren |
28.05
17:00
JoŔanica
BuduÄnost (R)
3
0
|
28.05.2023 17:00 | JoÅ”anica | 3 : 0 | BuduÄnost (R) | |||||
28.05
17:00
KoriÄani
Å umadija 1903
1
6
|
28.05.2023 17:00 | KoriÄani | 1 : 6 | Å umadija 1903 | |||||
28.05
17:00
Napredak (G)
Srbija
1
2
|
28.05.2023 17:00 | Napredak (G) | 1 : 2 | Srbija | |||||
28.05
17:00
Bane 1931
TrepÄa
5
0
|
28.05.2023 17:00 | Bane 1931 | 5 : 0 | TrepÄa | |||||
28.05
17:00
Polet (R)
KaraÄorÄe
1
2
|
28.05.2023 17:00 | Polet (R) | 1 : 2 | KaraÄorÄe |
28.05
17:00
Kej
Spartak 1976
3
0
|
28.05.2023 17:00 | Kej | 3 : 0 | Spartak 1976 | |||||
28.05
17:00
Omladinac (Z)
Jedinstvo (K)
7
4
|
28.05.2023 17:00 | Omladinac (Z) | 7 : 4 | Jedinstvo (K) | |||||
28.05
17:00
Jasen
Sevojno
0
2
|
28.05.2023 17:00 | Jasen | 0 : 2 | Sevojno | |||||
28.05
17:00
Polimlje
Lazarica
5
2
|
28.05.2023 17:00 | Polimlje | 5 : 2 | Lazarica | |||||
28.05
11:00
Jedinstvo Putevi
Polet (T)
5
0
|
28.05.2023 11:00 | Jedinstvo Putevi | 5 : 0 | Polet (T) | |||||
28.05
17:00
Zlatar
Savinac 1933
0
0
|
28.05.2023 17:00 | Zlatar | 0 : 0 | Savinac 1933 |
28.05
17:00
Pomoravlje 1946
Borac 1932
5
3
|
28.05.2023 17:00 | Pomoravlje 1946 | 5 : 3 | Borac 1932 |
28.05
17:00
Mladost
Ribnica
2
3
|
28.05.2023 17:00 | Mladost | 2 : 3 | Ribnica | |||||
28.05
17:00
ŽelezniÄar
RadniÄki (V)
1
1
|
28.05.2023 17:00 | ŽelezniÄar | 1 : 1 | RadniÄki (V) | |||||
28.05
11:00
KaÄer
OFK OseÄina
1
4
|
28.05.2023 11:00 | KaÄer | 1 : 4 | OFK OseÄina | |||||
28.05
17:00
RadniÄki (K)
Vrelo Sport
1
6
|
28.05.2023 17:00 | RadniÄki (K) | 1 : 6 | Vrelo Sport | |||||
28.05
17:00
OFK Divci
Zadrugar
3
0
|
28.05.2023 17:00 | OFK Divci | 3 : 0 | Zadrugar |
28.05
17:00
Sloga (BNS)
Partizan (U)
3
2
|
28.05.2023 17:00 | Sloga (BNS) | 3 : 2 | Partizan (U) | |||||
28.05
17:00
Dolina
Sloga (P)
5
1
|
28.05.2023 17:00 | Dolina | 5 : 1 | Sloga (P) | |||||
28.05
17:00
Vulturul
KaraÅ” (J)
4
1
|
28.05.2023 17:00 | Vulturul | 4 : 1 | KaraÅ” (J) | |||||
28.05
17:00
HajduÄica
Crvena zvezda
1
2
|
28.05.2023 17:00 | HajduÄica | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
28.05
17:00
Potporanj
Spartak 1911
3
2
|
28.05.2023 17:00 | Potporanj | 3 : 2 | Spartak 1911 | |||||
28.05
17:00
Unirea
BuduÄnost (A)
6
3
|
28.05.2023 17:00 | Unirea | 6 : 3 | BuduÄnost (A) |
28.05
17:30
Tavankut
AFK
3
2
|
28.05.2023 17:30 | Tavankut | 3 : 2 | AFK | |||||
28.05
17:30
Iskra
ÄurÄin
0
1
|
28.05.2023 17:30 | Iskra | 0 : 1 | ÄurÄin | |||||
28.05
17:30
Jedinstvo
Udarnik ViŔnjevac
2
1
|
28.05.2023 17:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Udarnik ViŔnjevac |
28.05
17:00
BuduÄnost (G)
Hajduk
1
1
|
28.05.2023 17:00 | BuduÄnost (G) | 1 : 1 | Hajduk | |||||
28.05
17:00
BuduÄnost (M)
Borac 46
0
0
|
28.05.2023 17:00 | BuduÄnost (M) | 0 : 0 | Borac 46 | |||||
28.05
17:00
Rusin
Crvenka
2
1
|
28.05.2023 17:00 | Rusin | 2 : 1 | Crvenka | |||||
28.05
17:00
BuduÄnost (P)
Polet
3
1
|
28.05.2023 17:00 | BuduÄnost (P) | 3 : 1 | Polet |
28.05
17:00
RadniÄki 1911
2. Oktobar
3
2
|
28.05.2023 17:00 | RadniÄki 1911 | 3 : 2 | 2. Oktobar | |||||
28.05
17:00
ASK
Krajina
1
8
|
28.05.2023 17:00 | ASK | 1 : 8 | Krajina | |||||
28.05
17:00
Rusanda
MSK
3
1
|
28.05.2023 17:00 | Rusanda | 3 : 1 | MSK | |||||
28.05
17:00
Polet
ŽFK Banat
2
2
|
28.05.2023 17:00 | Polet | 2 : 2 | ŽFK Banat | |||||
28.05
17:00
Napredak
Banat
4
1
|
28.05.2023 17:00 | Napredak | 4 : 1 | Banat | |||||
28.05
17:00
Vojvodina
Mladost
1
1
|
28.05.2023 17:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Mladost |
28.05
17:00
Sremac (D)
GraniÄar (K)
0
3
|
28.05.2023 17:00 | Sremac (D) | 0 : 3 | GraniÄar (K) | |||||
28.05
17:00
Napredak Meridian
Srem
2
1
|
28.05.2023 17:00 | Napredak Meridian | 2 : 1 | Srem | |||||
28.05
17:00
FruŔkogorac
Sremac (V)
2
2
|
28.05.2023 17:00 | FruŔkogorac | 2 : 2 | Sremac (V) | |||||
28.05
17:00
Sloga
BuduÄnost
2
2
|
28.05.2023 17:00 | Sloga | 2 : 2 | BuduÄnost | |||||
28.05
17:00
RadniÄki
Podrinje
1
3
|
28.05.2023 17:00 | RadniÄki | 1 : 3 | Podrinje | |||||
28.05
17:00
Borac 1925
Jadran
0
7
|
28.05.2023 17:00 | Borac 1925 | 0 : 7 | Jadran |
28.05
17:30
Jedinstvo
Dinamo
4
0
|
28.05.2023 17:30 | Jedinstvo | 4 : 0 | Dinamo | |||||
28.05
17:30
BaÄka (B)
Petrovaradin
4
2
|
28.05.2023 17:30 | BaÄka (B) | 4 : 2 | Petrovaradin | |||||
28.05
17:30
OFK Sirig
JugoviÄ
5
3
|
28.05.2023 17:30 | OFK Sirig | 5 : 3 | JugoviÄ | |||||
28.05
17:30
TSK
Crvena zvezda
4
0
|
28.05.2023 17:30 | TSK | 4 : 0 | Crvena zvezda |
28.05
18:00
Å eÄeranac Ada
Posavac TiŔma
3
3
|
28.05.2023 18:00 | Å eÄeranac Ada | 3 : 3 | Posavac TiÅ”ma |
28.05
17:00
OFK Zabrežje
Å umadija
2
0
|
28.05.2023 17:00 | OFK Zabrežje | 2 : 0 | Šumadija | |||||
28.05
17:00
BuduÄnost
RadniÄki
1
4
|
28.05.2023 17:00 | BuduÄnost | 1 : 4 | RadniÄki | |||||
28.05
17:00
Omladinac
RuŔanj
1
9
|
28.05.2023 17:00 | Omladinac | 1 : 9 | RuŔanj | |||||
28.05
17:00
Strelac
Krtinska
2
3
|
28.05.2023 17:00 | Strelac | 2 : 3 | Krtinska | |||||
28.05
17:00
Rojkovac
Turbina
2
1
|
28.05.2023 17:00 | Rojkovac | 2 : 1 | Turbina | |||||
28.05
17:00
VraniÄ
LisoviÄ 1977
2
1
|
28.05.2023 17:00 | VraniÄ | 2 : 1 | LisoviÄ 1977 | |||||
28.05
17:00
BSK 1926
OFK BuduÄnost
2
1
|
28.05.2023 17:00 | BSK 1926 | 2 : 1 | OFK BuduÄnost |
28.05
17:00
Pudarci
VinÄa
0
4
|
28.05.2023 17:00 | Pudarci | 0 : 4 | VinÄa | |||||
28.05
17:00
Hajduk
Å umadija 1962
1
3
|
28.05.2023 17:00 | Hajduk | 1 : 3 | Å umadija 1962 | |||||
28.05
17:00
KovaÄevac 1956
Dunavac
3
5
|
28.05.2023 17:00 | KovaÄevac 1956 | 3 : 5 | Dunavac | |||||
28.05
17:00
Velika Krsna
ZaklopaÄa
4
1
|
28.05.2023 17:00 | Velika Krsna | 4 : 1 | ZaklopaÄa | |||||
28.05
17:00
VrÄin
KaluÄerica 1969
1
0
|
28.05.2023 17:00 | VrÄin | 1 : 0 | KaluÄerica 1969 |
28.05
17:30
Parunovac
Sloga (L)
2
1
|
28.05.2023 17:30 | Parunovac | 2 : 1 | Sloga (L) | |||||
28.05
17:30
Trudbenik
Sloga (Ä)
4
3
|
28.05.2023 17:30 | Trudbenik | 4 : 3 | Sloga (Ä) | |||||
28.05
17:30
FUD
TemniÄ 1924
0
1
|
28.05.2023 17:30 | FUD | 0 : 1 | TemniÄ 1924 | |||||
28.05
17:30
Rubin
MaÄkovac
3
1
|
28.05.2023 17:30 | Rubin | 3 : 1 | MaÄkovac | |||||
28.05
17:30
BoŔnjane
Äitluk
2
2
|
28.05.2023 17:30 | BoÅ”njane | 2 : 2 | Äitluk | |||||
28.05
17:30
Polet 57
Gornji StepoÅ”
2
6
|
28.05.2023 17:30 | Polet 57 | 2 : 6 | Gornji StepoÅ” | |||||
28.05
17:30
Sloga (D)
Dedina
4
2
|
28.05.2023 17:30 | Sloga (D) | 4 : 2 | Dedina |
28.05
17:00
Rajac
OFK JabuÄje
1
2
|
28.05.2023 17:00 | Rajac | 1 : 2 | OFK JabuÄje | |||||
28.05
17:00
Iskra
Žabari
2
2
|
28.05.2023 17:00 | Iskra | 2 : 2 | Žabari | |||||
28.05
11:00
Proleter
Radnik
3
1
|
28.05.2023 11:00 | Proleter | 3 : 1 | Radnik | |||||
28.05
14:00
Toplica
OFK Senjak
4
1
|
28.05.2023 14:00 | Toplica | 4 : 1 | OFK Senjak | |||||
28.05
17:00
ÄuÄuge
Banjani
3
0
|
28.05.2023 17:00 | ÄuÄuge | 3 : 0 | Banjani |
28.05
17:30
BSK (Be)
Banja
5
2
|
28.05.2023 17:30 | BSK (Be) | 5 : 2 | Banja | |||||
28.05
17:30
ŽSK
Marjan
2
1
|
28.05.2023 17:30 | ŽSK | 2 : 1 | Marjan | |||||
28.05
17:30
VinÄa
Trnava
2
2
|
28.05.2023 17:30 | VinÄa | 2 : 2 | Trnava | |||||
28.05
14:30
Lokomotiva
BSK (Bo)
5
1
|
28.05.2023 14:30 | Lokomotiva | 5 : 1 | BSK (Bo) | |||||
28.05
17:30
Prvi srpski ustanak
Mladi rudar
4
2
|
28.05.2023 17:30 | Prvi srpski ustanak | 4 : 2 | Mladi rudar | |||||
28.05
17:30
Sloga
Plaskovac
2
0
|
28.05.2023 17:30 | Sloga | 2 : 0 | Plaskovac | |||||
28.05
17:30
Å umadija
Å umadinac (N)
2
2
|
28.05.2023 17:30 | Å umadija | 2 : 2 | Å umadinac (N) | |||||
28.05
17:30
Å umadinac (S)
Grizli ML
2
3
|
28.05.2023 17:30 | Å umadinac (S) | 2 : 3 | Grizli ML |
28.05
17:30
Zemljoradnik
Polet
3
1
|
28.05.2023 17:30 | Zemljoradnik | 3 : 1 | Polet | |||||
28.05
17:30
BaliÄevac
Sloga 1980
2
4
|
28.05.2023 17:30 | BaliÄevac | 2 : 4 | Sloga 1980 | |||||
28.05
17:30
Moravac (Ä)
Jastrebac
3
2
|
28.05.2023 17:30 | Moravac (Ä) | 3 : 2 | Jastrebac | |||||
28.05
17:30
Pobeda
Sloga (K)
1
0
|
28.05.2023 17:30 | Pobeda | 1 : 0 | Sloga (K) | |||||
28.05
17:30
Borac
Rad
2
2
|
28.05.2023 17:30 | Borac | 2 : 2 | Rad | |||||
28.05
17:30
Moravac (ZT)
TaskoviÄi
0
3
|
28.05.2023 17:30 | Moravac (ZT) | 0 : 3 | TaskoviÄi |
28.05
17:30
BSK
Sloga
4
0
|
28.05.2023 17:30 | BSK | 4 : 0 | Sloga | |||||
28.05
17:30
OFK Morava
BuduÄnost
2
1
|
28.05.2023 17:30 | OFK Morava | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
28.05
17:30
Jedinstvo (G)
Mladost
4
0
|
28.05.2023 17:30 | Jedinstvo (G) | 4 : 0 | Mladost | |||||
28.05
17:30
Moravac Orion
ZloÄudovo
2
4
|
28.05.2023 17:30 | Moravac Orion | 2 : 4 | ZloÄudovo | |||||
28.05
17:30
Polet
Donja Lomnica
2
1
|
28.05.2023 17:30 | Polet | 2 : 1 | Donja Lomnica | |||||
28.05
17:30
ŽelezniÄar
Lemind 1953
2
3
|
28.05.2023 17:30 | ŽelezniÄar | 2 : 3 | Lemind 1953 | |||||
28.05
17:30
Jedinstvo (B)
VuÄje
3
0
|
28.05.2023 17:30 | Jedinstvo (B) | 3 : 0 | VuÄje | |||||
28.05
17:30
Milanovo
Äekmin
2
0
|
28.05.2023 17:30 | Milanovo | 2 : 0 | Äekmin |
28.05
17:00
Mladost (NS)
SASK
4
2
|
28.05.2023 17:00 | Mladost (NS) | 4 : 2 | SASK | |||||
28.05
17:00
Mladi borac
Jasenica 2017
0
3
|
28.05.2023 17:00 | Mladi borac | 0 : 3 | Jasenica 2017 | |||||
28.05
17:00
Pobeda
Podunavac
2
2
|
28.05.2023 17:00 | Pobeda | 2 : 2 | Podunavac | |||||
28.05
17:00
Sloga
PetliÄ SD 2006
6
2
|
28.05.2023 17:00 | Sloga | 6 : 2 | PetliÄ SD 2006 | |||||
28.05
17:00
Proleter 1947
Mladi radnik 1940
1
0
|
28.05.2023 17:00 | Proleter 1947 | 1 : 0 | Mladi radnik 1940 | |||||
28.05
17:00
ŽelezniÄar Kusadak
Polet
0
1
|
28.05.2023 17:00 | ŽelezniÄar Kusadak | 0 : 1 | Polet | |||||
28.05
17:00
Radnik
Mladost 1948
2
1
|
28.05.2023 17:00 | Radnik | 2 : 1 | Mladost 1948 |
28.05
17:30
Blizna
Polet
6
1
|
28.05.2023 17:30 | Blizna | 6 : 1 | Polet | |||||
28.05
11:00
KljuÄ
Branik
0
0
|
28.05.2023 11:00 | KljuÄ | 0 : 0 | Branik | |||||
28.05
17:30
Brestovac
Mala Vrbica
2
2
|
28.05.2023 17:30 | Brestovac | 2 : 2 | Mala Vrbica | |||||
28.05
17:30
Urovica
Nemetali
0
0
|
28.05.2023 17:30 | Urovica | 0 : 0 | Nemetali | |||||
28.05
17:30
RadniÄki (K)
PoreÄ
2
1
|
28.05.2023 17:30 | RadniÄki (K) | 2 : 1 | PoreÄ |
28.05
17:30
KrilaÅ”
BSK 1931
1
3
|
28.05.2023 17:30 | KrilaÅ” | 1 : 3 | BSK 1931 | |||||
28.05
17:30
Napredak (S)
Vihor
6
0
|
28.05.2023 17:30 | Napredak (S) | 6 : 0 | Vihor | |||||
28.05
17:30
Sloga 1945
Zvižd
3
1
|
28.05.2023 17:30 | Sloga 1945 | 3 : 1 | Zvižd | |||||
28.05
17:30
ŽelezniÄar
Rudar (Kr)
4
2
|
28.05.2023 17:30 | ŽelezniÄar | 4 : 2 | Rudar (Kr) | |||||
28.05
17:30
ObiliÄ
Batovac
4
1
|
28.05.2023 17:30 | ObiliÄ | 4 : 1 | Batovac | |||||
28.05
17:30
BuduÄnost (V)
Å apine
5
4
|
28.05.2023 17:30 | BuduÄnost (V) | 5 : 4 | Å apine |
28.05
17:30
Ribnica
BuduÄnost
1
3
|
28.05.2023 17:30 | Ribnica | 1 : 3 | BuduÄnost | |||||
28.05
11:00
MiloÄajac
Radnik
3
0
|
28.05.2023 11:00 | MiloÄajac | 3 : 0 | Radnik | |||||
28.05
17:30
KoŔtampolje
Tavnik
4
0
|
28.05.2023 17:30 | KoŔtampolje | 4 : 0 | Tavnik | |||||
28.05
17:30
Jedinstvo 2017
OFK Progorelica
3
0
|
28.05.2023 17:30 | Jedinstvo 2017 | 3 : 0 | OFK Progorelica | |||||
28.05
17:30
Borac (V)
Ibar
2
1
|
28.05.2023 17:30 | Borac (V) | 2 : 1 | Ibar |
28.05
17:30
Kolare
GFK Tabane
4
4
|
28.05.2023 17:30 | Kolare | 4 : 4 | GFK Tabane | |||||
28.05
17:30
Moravac 2015
Partizan
2
3
|
28.05.2023 17:30 | Moravac 2015 | 2 : 3 | Partizan | |||||
28.05
17:30
Napredak
Rudar (SR)
5
1
|
28.05.2023 17:30 | Napredak | 5 : 1 | Rudar (SR) | |||||
28.05
17:30
Sloga
BuduÄnost (Ä)
2
0
|
28.05.2023 17:30 | Sloga | 2 : 0 | BuduÄnost (Ä) | |||||
28.05
17:30
Donja Mutnica
Mladost (J)
1
4
|
28.05.2023 17:30 | Donja Mutnica | 1 : 4 | Mladost (J) | |||||
28.05
17:30
BuduÄnost (M)
Mladost (T)
2
3
|
28.05.2023 17:30 | BuduÄnost (M) | 2 : 3 | Mladost (T) | |||||
28.05
17:30
Dragocvet
Juhor
2
3
|
28.05.2023 17:30 | Dragocvet | 2 : 3 | Juhor |
28.05
17:30
Mladost
Omladinac
4
1
|
28.05.2023 17:30 | Mladost | 4 : 1 | Omladinac | |||||
28.05
17:30
Morava
Aluminijum
0
2
|
28.05.2023 17:30 | Morava | 0 : 2 | Aluminijum | |||||
28.05
15:00
RadniÄki 2020
Proleter
1
2
|
28.05.2023 15:00 | RadniÄki 2020 | 1 : 2 | Proleter | |||||
28.05
17:30
Sloga
Äegar 1946
3
0
|
28.05.2023 17:30 | Sloga | 3 : 0 | Äegar 1946 | |||||
28.05
17:30
Vulkan 1963
Sloboda
1
2
|
28.05.2023 17:30 | Vulkan 1963 | 1 : 2 | Sloboda | |||||
28.05
17:30
Planinac 1933
Novoselac
6
4
|
28.05.2023 17:30 | Planinac 1933 | 6 : 4 | Novoselac | |||||
28.05
17:30
Stevan NeŔticki
RadniÄki 1936
9
2
|
28.05.2023 17:30 | Stevan NeÅ”ticki | 9 : 2 | RadniÄki 1936 |
28.05
17:30
Jedinstvo (Å )
Sloga
0
0
|
28.05.2023 17:30 | Jedinstvo (Å ) | 0 : 0 | Sloga | |||||
28.05
17:30
Podrinje
Antimon
2
1
|
28.05.2023 17:30 | Podrinje | 2 : 1 | Antimon | |||||
28.05
17:30
Drina (Lj)
Jevremovac
4
1
|
28.05.2023 17:30 | Drina (Lj) | 4 : 1 | Jevremovac | |||||
28.05
17:30
Hajduk Stanko
Lipolist
1
1
|
28.05.2023 17:30 | Hajduk Stanko | 1 : 1 | Lipolist | |||||
28.05
17:30
Drina (B)
GuÄevo 1929
0
5
|
28.05.2023 17:30 | Drina (B) | 0 : 5 | GuÄevo 1929 | |||||
28.05
17:30
KaraÄorÄe
Mladi borac
3
2
|
28.05.2023 17:30 | KaraÄorÄe | 3 : 2 | Mladi borac |
28.05
17:30
ŽeljuŔa
Mladost
2
0
|
28.05.2023 17:30 | ŽeljuŔa | 2 : 0 | Mladost |
28.05
OsniÄ
Å ljivar
|
28.05.2023 | OsniÄ | : | Å ljivar | |||||
28.05
Rudar
Midžor
0
3
|
28.05.2023 | Rudar | 0 : 3 | Midžor | |||||
28.05
Sloga
Omladinac
2
1
|
28.05.2023 | Sloga | 2 : 1 | Omladinac | |||||
28.05
Kosovo
Malinik
0
3
|
28.05.2023 | Kosovo | 0 : 3 | Malinik | |||||
28.05
TrebiÄ
OFK 019
2
1
|
28.05.2023 | TrebiÄ | 2 : 1 | OFK 019 | |||||
28.05
FSU Kraljevica
GraniÄar
1
0
|
28.05.2023 | FSU Kraljevica | 1 : 0 | GraniÄar |
28.05
17:00
Gorobilje
AvijatiÄar Vranjani
1
0
|
28.05.2023 17:00 | Gorobilje | 1 : 0 | AvijatiÄar Vranjani | |||||
28.05
17:00
Ježevica
Sloga
3
0
|
28.05.2023 17:00 | Ježevica | 3 : 0 | Sloga | |||||
28.05
11:00
Kotroman
Omladinac
2
3
|
28.05.2023 11:00 | Kotroman | 2 : 3 | Omladinac | |||||
28.05
11:00
Tara
Äajetina
2
3
|
28.05.2023 11:00 | Tara | 2 : 3 | Äajetina | |||||
28.05
11:00
Prvi partizan
Jedinstvo
2
0
|
28.05.2023 11:00 | Prvi partizan | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
28.05
17:00
SeÄica
Bakionica
1
3
|
28.05.2023 17:00 | SeÄica | 1 : 3 | Bakionica |
28.05
17:00
Jedinstvo
Ozrem PMH
1
3
|
28.05.2023 17:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Ozrem PMH | |||||
28.05
17:00
Zadrugar
VelereÄ 94
2
2
|
28.05.2023 17:00 | Zadrugar | 2 : 2 | VelereÄ 94 | |||||
28.05
17:00
Mladost
Donja Vrbava
0
0
|
28.05.2023 17:00 | Mladost | 0 : 0 | Donja Vrbava | |||||
28.05
17:00
Orlovac 1932
Prijevor
2
1
|
28.05.2023 17:00 | Orlovac 1932 | 2 : 1 | Prijevor |
28.05
17:00
ÄaÄak 94
GoruŔica
1
7
|
28.05.2023 17:00 | ÄaÄak 94 | 1 : 7 | GoruÅ”ica | |||||
28.05
17:00
Prilike
Jedinstvo
4
4
|
28.05.2023 17:00 | Prilike | 4 : 4 | Jedinstvo |
28.05
FSU Južna pruga
Levosoje
5
0
|
28.05.2023 | FSU Južna pruga | 5 : 0 | Levosoje | |||||
28.05
Äelik
Mladost (B)
0
1
|
28.05.2023 | Äelik | 0 : 1 | Mladost (B) | |||||
28.05
RadniÄki 2021
Mineralac
1
6
|
28.05.2023 | RadniÄki 2021 | 1 : 6 | Mineralac | |||||
28.05
OFK AS
Pavlovac
0
3
|
28.05.2023 | OFK AS | 0 : 3 | Pavlovac | |||||
28.05
Vihor
BSK Bujanovac
7
2
|
28.05.2023 | Vihor | 7 : 2 | BSK Bujanovac | |||||
28.05
SU Dinamo Jug
Torpedo 1973
0
4
|
28.05.2023 | SU Dinamo Jug | 0 : 4 | Torpedo 1973 |
28.05
Morava
Mineralac
|
28.05.2023 | Morava | : | Mineralac | |||||
28.05
Glama
Moravac
|
28.05.2023 | Glama | : | Moravac | |||||
28.05
Kriva Reka
Rudar
|
28.05.2023 | Kriva Reka | : | Rudar | |||||
28.05
Kusce
Oskar
|
28.05.2023 | Kusce | : | Oskar | |||||
28.05
Ropotovo
Sloga
|
28.05.2023 | Ropotovo | : | Sloga |
28.05
17:00
Omladinac (B)
BSK
1
4
|
28.05.2023 17:00 | Omladinac (B) | 1 : 4 | BSK | |||||
28.05
17:00
Omladinac (D)
Aleksa Å antiÄ
0
2
|
28.05.2023 17:00 | Omladinac (D) | 0 : 2 | Aleksa Å antiÄ | |||||
28.05
17:00
OFK Odžaci
TeleÄka
11
1
|
28.05.2023 17:00 | OFK Odžaci | 11 : 1 | TeleÄka | |||||
28.05
17:00
Mladost
Polet (R)
1
2
|
28.05.2023 17:00 | Mladost | 1 : 2 | Polet (R) | |||||
28.05
17:00
Polet (S)
Kula
1
4
|
28.05.2023 17:00 | Polet (S) | 1 : 4 | Kula | |||||
28.05
17:00
TerekveÅ”
RadniÄki (S)
0
1
|
28.05.2023 17:00 | TerekveÅ” | 0 : 1 | RadniÄki (S) | |||||
28.05
17:00
Zadrugar
Dinamo 1923
2
4
|
28.05.2023 17:00 | Zadrugar | 2 : 4 | Dinamo 1923 |
28.05
17:30
Donji Kopaonik
Jezero 2017
3
0
|
28.05.2023 17:30 | Donji Kopaonik | 3 : 0 | Jezero 2017 | |||||
28.05
17:30
Mladost 1977
Ribnik
9
0
|
28.05.2023 17:30 | Mladost 1977 | 9 : 0 | Ribnik | |||||
28.05
17:30
Kamenorezac 76
Borac
1
1
|
28.05.2023 17:30 | Kamenorezac 76 | 1 : 1 | Borac | |||||
28.05
17:30
Poljoprivrednik
Velika Drenova
4
2
|
28.05.2023 17:30 | Poljoprivrednik | 4 : 2 | Velika Drenova | |||||
28.05
17:30
Stari Trstenik
Omladinac
2
3
|
28.05.2023 17:30 | Stari Trstenik | 2 : 3 | Omladinac | |||||
28.05
17:30
Vinogradar
Mladost (T)
1
0
|
28.05.2023 17:30 | Vinogradar | 1 : 0 | Mladost (T) | |||||
28.05
17:30
Mladost (DK)
Garevina
2
3
|
28.05.2023 17:30 | Mladost (DK) | 2 : 3 | Garevina |
28.05
17:00
Proleter
Stari TamiÅ”
1
2
|
28.05.2023 17:00 | Proleter | 1 : 2 | Stari TamiÅ” | |||||
28.05
17:00
Mundial
Jugoslavija
1
3
|
28.05.2023 17:00 | Mundial | 1 : 3 | Jugoslavija | |||||
28.05
17:00
BSK BavaniŔte
BuduÄnost
1
4
|
28.05.2023 17:00 | BSK BavaniÅ”te | 1 : 4 | BuduÄnost | |||||
28.05
17:00
Mladost
RadniÄki
0
3
|
28.05.2023 17:00 | Mladost | 0 : 3 | RadniÄki | |||||
28.05
17:00
Omladinac (D)
Omladinac (O)
1
0
|
28.05.2023 17:00 | Omladinac (D) | 1 : 0 | Omladinac (O) |
28.05
17:00
Å arbane
Polet (DL)
1
2
|
28.05.2023 17:00 | Å arbane | 1 : 2 | Polet (DL) | |||||
28.05
17:00
Sovljak
Omladinac (K)
3
1
|
28.05.2023 17:00 | Sovljak | 3 : 1 | Omladinac (K) | |||||
28.05
17:00
OFK Paljuvi
Crvena Jabuka
3
2
|
28.05.2023 17:00 | OFK Paljuvi | 3 : 2 | Crvena Jabuka | |||||
28.05
17:00
JoŔeva
OFK Stublenica
3
3
|
28.05.2023 17:00 | JoŔeva | 3 : 3 | OFK Stublenica | |||||
28.05
17:00
Ratkovac
Pambukovica
1
7
|
28.05.2023 17:00 | Ratkovac | 1 : 7 | Pambukovica | |||||
28.05
17:00
Polet (T)
Tvrdojevac
1
1
|
28.05.2023 17:00 | Polet (T) | 1 : 1 | Tvrdojevac | |||||
28.05
17:00
Tulari
Pepeljevac
1
5
|
28.05.2023 17:00 | Tulari | 1 : 5 | Pepeljevac |
28.05
17:00
OFK Gradnulica
Naftagas
3
0
|
28.05.2023 17:00 | OFK Gradnulica | 3 : 0 | Naftagas | |||||
28.05
17:00
Partizan
Zadrugar
2
2
|
28.05.2023 17:00 | Partizan | 2 : 2 | Zadrugar | |||||
28.05
17:00
OFK Klek
Lehel
0
7
|
28.05.2023 17:00 | OFK Klek | 0 : 7 | Lehel | |||||
28.05
17:00
Potisje
Mladost (BB)
3
3
|
28.05.2023 17:00 | Potisje | 3 : 3 | Mladost (BB) | |||||
28.05
17:00
BileÄanin
Borac
4
0
|
28.05.2023 17:00 | BileÄanin | 4 : 0 | Borac |
28.05
11:00
ZSK
Rakac Stave
4
0
|
28.05.2023 11:00 | ZSK | 4 : 0 | Rakac Stave | |||||
28.05
11:00
KoteŔica
Kolubara 2
2
1
|
28.05.2023 11:00 | KoteŔica | 2 : 1 | Kolubara 2 | |||||
28.05
11:00
Mali korak
Stari drugari
1
4
|
28.05.2023 11:00 | Mali korak | 1 : 4 | Stari drugari | |||||
28.05
11:00
TeŔnjar
Milenko PavloviÄ
2
1
|
28.05.2023 11:00 | TeÅ”njar | 2 : 1 | Milenko PavloviÄ | |||||
28.05
11:00
Polet
Napredak
2
2
|
28.05.2023 11:00 | Polet | 2 : 2 | Napredak |
28.05
17:00
Banat (I)
Dunav
4
3
|
28.05.2023 17:00 | Banat (I) | 4 : 3 | Dunav | |||||
28.05
17:00
Partizan
Vinogradar
0
5
|
28.05.2023 17:00 | Partizan | 0 : 5 | Vinogradar |
28.05
17:00
Rudar
Ljukovo
1
0
|
28.05.2023 17:00 | Rudar | 1 : 0 | Ljukovo | |||||
28.05
17:00
Kameni
Hajduk 1932
2
3
|
28.05.2023 17:00 | Kameni | 2 : 3 | Hajduk 1932 | |||||
28.05
17:00
Polet (NK)
FruŔkogorac
1
2
|
28.05.2023 17:00 | Polet (NK) | 1 : 2 | FruŔkogorac | |||||
28.05
17:00
Sremac
Mladost
2
2
|
28.05.2023 17:00 | Sremac | 2 : 2 | Mladost | |||||
28.05
17:00
Car UroÅ”
ÄSK Äortanovci
2
6
|
28.05.2023 17:00 | Car UroÅ” | 2 : 6 | ÄSK Äortanovci | |||||
28.05
17:00
KruŔedol
Napredak
4
0
|
28.05.2023 17:00 | KruŔedol | 4 : 0 | Napredak | |||||
28.05
17:00
GraniÄar
Polet (N)
2
0
|
28.05.2023 17:00 | GraniÄar | 2 : 0 | Polet (N) |
28.05
17:30
Vinogradar
Sloga
6
0
|
28.05.2023 17:30 | Vinogradar | 6 : 0 | Sloga | |||||
28.05
17:30
ŽelezniÄar NS
ObiliÄ
4
1
|
28.05.2023 17:30 | ŽelezniÄar NS | 4 : 1 | ObiliÄ | |||||
28.05
17:30
Susek
MiletiÄ
3
0
|
28.05.2023 17:30 | Susek | 3 : 0 | MiletiÄ | |||||
28.05
17:30
Borac (R)
Hajduk (G)
2
3
|
28.05.2023 17:30 | Borac (R) | 2 : 3 | Hajduk (G) |
28.05
11:00
Crvena zvezda
Ratar
5
1
|
28.05.2023 11:00 | Crvena zvezda | 5 : 1 | Ratar | |||||
28.05
17:30
Polet
Jastrebac 2022
3
2
|
28.05.2023 17:30 | Polet | 3 : 2 | Jastrebac 2022 | |||||
28.05
11:00
VukaŔinovac
Kraljevo
1
1
|
28.05.2023 11:00 | VukaŔinovac | 1 : 1 | Kraljevo | |||||
28.05
11:00
Jedinstvo
Å kriljac
2
5
|
28.05.2023 11:00 | Jedinstvo | 2 : 5 | Å kriljac |
28.05
17:30
Beljanica
Napredak
5
1
|
28.05.2023 17:30 | Beljanica | 5 : 1 | Napredak | |||||
28.05
17:30
Å umadija
OFK Batinac
3
1
|
28.05.2023 17:30 | Å umadija | 3 : 1 | OFK Batinac | |||||
28.05
17:30
Kolonija
Pomoravlje
2
0
|
28.05.2023 17:30 | Kolonija | 2 : 0 | Pomoravlje | |||||
28.05
17:30
Rudar
Istok 63
4
2
|
28.05.2023 17:30 | Rudar | 4 : 2 | Istok 63 | |||||
28.05
17:30
Resavski Despoti
Mladost
3
2
|
28.05.2023 17:30 | Resavski Despoti | 3 : 2 | Mladost | |||||
28.05
17:30
SinÄeliÄ
15. Avgust 1950
2
3
|
28.05.2023 17:30 | SinÄeliÄ | 2 : 3 | 15. Avgust 1950 |
28.05
17:30
SinÄeliÄ
Morava (R)
2
0
|
28.05.2023 17:30 | SinÄeliÄ | 2 : 0 | Morava (R) | |||||
28.05
17:30
VinoraÄa
Ursule
2
1
|
28.05.2023 17:30 | VinoraÄa | 2 : 1 | Ursule | |||||
28.05
17:30
Mladost (G)
GFK StreliŔte
2
0
|
28.05.2023 17:30 | Mladost (G) | 2 : 0 | GFK StreliŔte | |||||
28.05
17:30
Mladost (K)
Å umadinac
1
4
|
28.05.2023 17:30 | Mladost (K) | 1 : 4 | Å umadinac |
28.05
17:30
Jedinstvo (D)
Omladinac
1
1
|
28.05.2023 17:30 | Jedinstvo (D) | 1 : 1 | Omladinac | |||||
28.05
17:30
Apolon 2018
Magnohrom
3
0
|
28.05.2023 17:30 | Apolon 2018 | 3 : 0 | Magnohrom | |||||
28.05
17:30
Mataruge
Lazac
2
1
|
28.05.2023 17:30 | Mataruge | 2 : 1 | Lazac | |||||
28.05
17:30
Jovo Kursula
Gruža
0
7
|
28.05.2023 17:30 | Jovo Kursula | 0 : 7 | Gruža | |||||
28.05
17:30
PopoviÄi Vrnjci
Mlada krila
4
4
|
28.05.2023 17:30 | PopoviÄi Vrnjci | 4 : 4 | Mlada krila | |||||
28.05
17:30
Jedinstvo (G)
Mineral 2015
1
2
|
28.05.2023 17:30 | Jedinstvo (G) | 1 : 2 | Mineral 2015 | |||||
28.05
17:30
Kraljevo Hajduk
Zvezda
1
1
|
28.05.2023 17:30 | Kraljevo Hajduk | 1 : 1 | Zvezda |
28.05
17:00
FruŔka Gora
Napredak
0
0
|
28.05.2023 17:00 | FruŔka Gora | 0 : 0 | Napredak | |||||
28.05
17:00
Borac (VR)
OFK BikiÄ
0
7
|
28.05.2023 17:00 | Borac (VR) | 0 : 7 | OFK BikiÄ | |||||
28.05
17:00
Srem
Zmaj
6
0
|
28.05.2023 17:00 | Srem | 6 : 0 | Zmaj | |||||
28.05
17:00
ObiliÄ 1993
BSK
3
0
|
28.05.2023 17:00 | ObiliÄ 1993 | 3 : 0 | BSK | |||||
28.05
17:00
LSK
Erdevik 2017
6
2
|
28.05.2023 17:00 | LSK | 6 : 2 | Erdevik 2017 | |||||
28.05
17:00
GraniÄar
Jedinstvo
3
2
|
28.05.2023 17:00 | GraniÄar | 3 : 2 | Jedinstvo |
28.05
17:30
Jedinstvo (S)
Jasenovac
2
3
|
28.05.2023 17:30 | Jedinstvo (S) | 2 : 3 | Jasenovac | |||||
28.05
17:30
ZabrÄe 1936
Bata BuliÄ
2
2
|
28.05.2023 17:30 | ZabrÄe 1936 | 2 : 2 | Bata BuliÄ | |||||
28.05
17:30
Borac (V)
Polet (SD)
0
1
|
28.05.2023 17:30 | Borac (V) | 0 : 1 | Polet (SD) | |||||
28.05
17:30
Integral
Mlava (ML)
4
1
|
28.05.2023 17:30 | Integral | 4 : 1 | Mlava (ML) | |||||
28.05
11:00
TrgovaÄki
Pobeda 1953
2
1
|
28.05.2023 11:00 | TrgovaÄki | 2 : 1 | Pobeda 1953 | |||||
28.05
17:30
Zadrugar 1947
Rade MiloÅ”eviÄ
2
0
|
28.05.2023 17:30 | Zadrugar 1947 | 2 : 0 | Rade MiloÅ”eviÄ | |||||
28.05
17:30
Mladost (K)
BSK 1924
9
2
|
28.05.2023 17:30 | Mladost (K) | 9 : 2 | BSK 1924 |
28.05
17:30
Beli Orao
Sloga (L)
2
3
|
28.05.2023 17:30 | Beli Orao | 2 : 3 | Sloga (L) | |||||
28.05
17:30
BariÄ
Dizel
2
4
|
28.05.2023 17:30 | BariÄ | 2 : 4 | Dizel | |||||
28.05
17:30
Polet (V)
Žitkovica 2017
0
0
|
28.05.2023 17:30 | Polet (V) | 0 : 0 | Žitkovica 2017 | |||||
28.05
17:30
Napredak (B)
Mlava (B)
4
2
|
28.05.2023 17:30 | Napredak (B) | 4 : 2 | Mlava (B) | |||||
28.05
17:30
Napredak (P)
OFK BraniÄevo
0
7
|
28.05.2023 17:30 | Napredak (P) | 0 : 7 | OFK BraniÄevo | |||||
28.05
17:30
Napredak 1934
Mladi Borac
1
3
|
28.05.2023 17:30 | Napredak 1934 | 1 : 3 | Mladi Borac | |||||
28.05
17:30
Vojvoda Milenko
Kumane
4
1
|
28.05.2023 17:30 | Vojvoda Milenko | 4 : 1 | Kumane |
28.05
17:30
Borac
Vojvodina
1
3
|
28.05.2023 17:30 | Borac | 1 : 3 | Vojvodina | |||||
28.05
17:30
Slavija (B)
Kulpin
0
6
|
28.05.2023 17:30 | Slavija (B) | 0 : 6 | Kulpin | |||||
28.05
17:30
Krivanj
BaÄka
1
1
|
28.05.2023 17:30 | Krivanj | 1 : 1 | BaÄka | |||||
28.05
17:30
BaÄki Hajduk
NeŔtin
3
2
|
28.05.2023 17:30 | BaÄki Hajduk | 3 : 2 | NeÅ”tin | |||||
28.05
17:30
Slavija (P)
LabudnjaÄa
7
1
|
28.05.2023 17:30 | Slavija (P) | 7 : 1 | LabudnjaÄa |
28.05
17:30
Napredak
Omladinac
1
2
|
28.05.2023 17:30 | Napredak | 1 : 2 | Omladinac | |||||
28.05
17:30
PetlovaÄa
Sloga
2
3
|
28.05.2023 17:30 | PetlovaÄa | 2 : 3 | Sloga | |||||
28.05
17:30
Zadrugar
Mladost (MM)
0
3
|
28.05.2023 17:30 | Zadrugar | 0 : 3 | Mladost (MM) | |||||
28.05
17:30
BuduÄnost (PD)
Stojan Lazarac
2
2
|
28.05.2023 17:30 | BuduÄnost (PD) | 2 : 2 | Stojan Lazarac | |||||
28.05
17:30
Sloboda
Torpedo
3
0
|
28.05.2023 17:30 | Sloboda | 3 : 0 | Torpedo | |||||
28.05
17:30
BuduÄnost (Z)
Bair
3
0
|
28.05.2023 17:30 | BuduÄnost (Z) | 3 : 0 | Bair |
28.05
17:30
Å ipurske Livade
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
0
5
|
28.05.2023 17:30 | Å ipurske Livade | 0 : 5 | Vojvoda Stepa StepanoviÄ |
28.05
11:00
Bukovica
Kaonik
5
4
|
28.05.2023 11:00 | Bukovica | 5 : 4 | Kaonik | |||||
28.05
11:00
Mudrakovac
Pepeljevac 1947
2
1
|
28.05.2023 11:00 | Mudrakovac | 2 : 1 | Pepeljevac 1947 | |||||
28.05
11:00
Naupare
Žabare
3
0
|
28.05.2023 11:00 | Naupare | 3 : 0 | Žabare | |||||
28.05
11:00
Padež
BSK
0
0
|
28.05.2023 11:00 | Padež | 0 : 0 | BSK | |||||
28.05
11:00
Gaglovo
Polet
2
4
|
28.05.2023 11:00 | Gaglovo | 2 : 4 | Polet | |||||
28.05
17:30
Konjuh
Kapidžija
1
2
|
28.05.2023 17:30 | Konjuh | 1 : 2 | Kapidžija |
28.05
17:00
SinÄeliÄ 2012
Å umadinac
3
1
|
28.05.2023 17:00 | SinÄeliÄ 2012 | 3 : 1 | Å umadinac | |||||
28.05
11:00
13. maj
Srem
5
3
|
28.05.2023 11:00 | 13. maj | 5 : 3 | Srem | |||||
28.05
17:00
Novi Beograd
Dedinje
3
2
|
28.05.2023 17:00 | Novi Beograd | 3 : 2 | Dedinje | |||||
28.05
10:00
Rekreativo 011
Bežanija
1
4
|
28.05.2023 10:00 | Rekreativo 011 | 1 : 4 | Bežanija | |||||
28.05
17:00
Velika MoŔtanica
Miljakovac
2
2
|
28.05.2023 17:00 | Velika MoŔtanica | 2 : 2 | Miljakovac |
28.05
17:00
PKB Kovilovo
Sveti Stefan
5
1
|
28.05.2023 17:00 | PKB Kovilovo | 5 : 1 | Sveti Stefan | |||||
28.05
17:00
Avala 1939
Kelti
2
5
|
28.05.2023 17:00 | Avala 1939 | 2 : 5 | Kelti |
28.05
17:00
BuduÄnost 1948
Proleter
2
2
|
28.05.2023 17:00 | BuduÄnost 1948 | 2 : 2 | Proleter | |||||
28.05
17:00
Udarnik
BaÄinac
3
7
|
28.05.2023 17:00 | Udarnik | 3 : 7 | BaÄinac | |||||
28.05
17:00
Cerovac 2013
Bukovac
5
0
|
28.05.2023 17:00 | Cerovac 2013 | 5 : 0 | Bukovac | |||||
28.05
12:00
Novi Mladi borac
Selevac 1919
0
1
|
28.05.2023 12:00 | Novi Mladi borac | 0 : 1 | Selevac 1919 | |||||
28.05
17:00
GlavaÅ”
Beli Orlovi
2
1
|
28.05.2023 17:00 | GlavaÅ” | 2 : 1 | Beli Orlovi |
28.05
17:30
OFK Žeželj
Äava
5
3
|
28.05.2023 17:30 | OFK Žeželj | 5 : 3 | Äava | |||||
28.05
17:30
Jadran
Å umadinac KG
1
3
|
28.05.2023 17:30 | Jadran | 1 : 3 | Å umadinac KG | |||||
28.05
17:30
21. oktobar
Mladost (P)
5
4
|
28.05.2023 17:30 | 21. oktobar | 5 : 4 | Mladost (P) | |||||
28.05
17:30
Vodojaža
Kragujevac
2
1
|
28.05.2023 17:30 | Vodojaža | 2 : 1 | Kragujevac | |||||
28.05
17:30
Hajduk Jovanovac
Azbest 1927
5
0
|
28.05.2023 17:30 | Hajduk Jovanovac | 5 : 0 | Azbest 1927 |
28.05
17:30
Jasenovik 2018
Sloga 1948
2
4
|
28.05.2023 17:30 | Jasenovik 2018 | 2 : 4 | Sloga 1948 | |||||
28.05
17:30
OFK Morava 2022
Real NiÅ”
5
2
|
28.05.2023 17:30 | OFK Morava 2022 | 5 : 2 | Real NiÅ” | |||||
28.05
17:30
Mladost
Supovac
3
0
|
28.05.2023 17:30 | Mladost | 3 : 0 | Supovac | |||||
28.05
17:30
Standard 2021
Moravac 1948
10
5
|
28.05.2023 17:30 | Standard 2021 | 10 : 5 | Moravac 1948 | |||||
28.05
11:00
OFK BuduÄnost 2020
Spartak
5
2
|
28.05.2023 11:00 | OFK BuduÄnost 2020 | 5 : 2 | Spartak |
28.05
17:30
BaÄka
Tisa
2
0
|
28.05.2023 17:30 | BaÄka | 2 : 0 | Tisa | |||||
28.05
17:30
TromeÄa
HorgoÅ” 1911
1
7
|
28.05.2023 17:30 | TromeÄa | 1 : 7 | HorgoÅ” 1911 | |||||
28.05
17:30
Äoka
Potisje
2
1
|
28.05.2023 17:30 | Äoka | 2 : 1 | Potisje | |||||
28.05
17:30
Slavija
Jadran
1
3
|
28.05.2023 17:30 | Slavija | 1 : 3 | Jadran | |||||
28.05
17:30
GraniÄar
Å ampion
1
1
|
28.05.2023 17:30 | GraniÄar | 1 : 1 | Å ampion | |||||
28.05
17:30
Hajduk
ObiliÄ
4
1
|
28.05.2023 17:30 | Hajduk | 4 : 1 | ObiliÄ |
28.05
11:00
KaraÄorÄe
Sloga
2
3
|
28.05.2023 11:00 | KaraÄorÄe | 2 : 3 | Sloga |
28.05
17:30
Gornja Trnava 1938
Kalipolje
5
3
|
28.05.2023 17:30 | Gornja Trnava 1938 | 5 : 3 | Kalipolje | |||||
28.05
17:30
VenÄani
Partizan 1945
0
1
|
28.05.2023 17:30 | VenÄani | 0 : 1 | Partizan 1945 | |||||
28.05
11:00
B 2000
Jasenica
3
4
|
28.05.2023 11:00 | B 2000 | 3 : 4 | Jasenica | |||||
28.05
17:30
TreŔnjevica
Tulež
3
0
|
28.05.2023 17:30 | TreŔnjevica | 3 : 0 | Tulež | |||||
28.05
11:00
Gorski Car
Borac
4
1
|
28.05.2023 11:00 | Gorski Car | 4 : 1 | Borac |
28.05
17:30
Veliki Suvodol
Ponor SU
0
5
|
28.05.2023 17:30 | Veliki Suvodol | 0 : 5 | Ponor SU | |||||
28.05
17:30
Lokomotiva
Sloga
5
3
|
28.05.2023 17:30 | Lokomotiva | 5 : 3 | Sloga |
28.05
17:00
ŽelezniÄar 1930
Godomin
1
3
|
28.05.2023 17:00 | ŽelezniÄar 1930 | 1 : 3 | Godomin | |||||
28.05
17:00
Jezava
Vožd 2020
3
4
|
28.05.2023 17:00 | Jezava | 3 : 4 | Vožd 2020 | |||||
28.05
17:00
Badljevica
Ravni Gaj
3
0
|
28.05.2023 17:00 | Badljevica | 3 : 0 | Ravni Gaj | |||||
28.05
17:00
Stari Hrast 2018
BuduÄnost
2
2
|
28.05.2023 17:00 | Stari Hrast 2018 | 2 : 2 | BuduÄnost |
28.05
17:00
Elektrovojvodina
OFK Mala Bosna 2015
3
0
|
28.05.2023 17:00 | Elektrovojvodina | 3 : 0 | OFK Mala Bosna 2015 | |||||
28.05
17:00
Solid
PaliÄ
4
2
|
28.05.2023 17:00 | Solid | 4 : 2 | PaliÄ | |||||
28.05
17:00
Äantavir
Žednik
4
0
|
28.05.2023 17:00 | Äantavir | 4 : 0 | Žednik | |||||
28.05
17:00
Kelebijska Ŕuma
Bikovo
6
1
|
28.05.2023 17:00 | Kelebijska Ŕuma | 6 : 1 | Bikovo | |||||
28.05
17:00
Vinogradar
Hajduk 1950
6
0
|
28.05.2023 17:00 | Vinogradar | 6 : 0 | Hajduk 1950 | |||||
28.05
17:00
SFU GraniÄar 024
Lokomotiva
0
3
|
28.05.2023 17:00 | SFU GraniÄar 024 | 0 : 3 | Lokomotiva |
28.05
17:30
VoÄar
RadniÄki
1
4
|
28.05.2023 17:30 | VoÄar | 1 : 4 | RadniÄki | |||||
28.05
17:30
Bratstvo
Gradina
4
2
|
28.05.2023 17:30 | Bratstvo | 4 : 2 | Gradina | |||||
28.05
17:30
Brezova
Vrelo
1
0
|
28.05.2023 17:30 | Brezova | 1 : 0 | Vrelo |
28.05
17:00
Malba
Lugovi
2
4
|
28.05.2023 17:00 | Malba | 2 : 4 | Lugovi | |||||
28.05
17:00
Planinac
Tigrovi Mija Gold
3
0
|
28.05.2023 17:00 | Planinac | 3 : 0 | Tigrovi Mija Gold | |||||
28.05
17:00
BuduÄnost
GauÄosi
0
0
|
28.05.2023 17:00 | BuduÄnost | 0 : 0 | GauÄosi | |||||
28.05
17:00
Remont
MrŔinci
0
2
|
28.05.2023 17:00 | Remont | 0 : 2 | MrŔinci |
28.05
Slavija
Tomislavci
1
2
|
28.05.2023 | Slavija | 1 : 2 | Tomislavci | |||||
28.05
Pobeda
Proleter
0
10
|
28.05.2023 | Pobeda | 0 : 10 | Proleter | |||||
28.05
Jedinstvo
EÄÅ”eg
4
3
|
28.05.2023 | Jedinstvo | 4 : 3 | EÄÅ”eg |
28.05
14:30
DuŔkovci
Napredak
3
0
|
28.05.2023 14:30 | DuŔkovci | 3 : 0 | Napredak | |||||
28.05
12:00
Plavi Tok
TreŔnjica
1
1
|
28.05.2023 12:00 | Plavi Tok | 1 : 1 | TreŔnjica | |||||
28.05
17:30
Pobeda
GlumaÄ
1
7
|
28.05.2023 17:30 | Pobeda | 1 : 7 | GlumaÄ | |||||
28.05
14:30
Dobrinjac
Knjaz
0
0
|
28.05.2023 14:30 | Dobrinjac | 0 : 0 | Knjaz |
28.05
17:00
Borac
Jedinstvo
1
2
|
28.05.2023 17:00 | Borac | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
28.05
17:00
Napredak
Roham
5
3
|
28.05.2023 17:00 | Napredak | 5 : 3 | Roham |
28.05
17:00
SFU Rudar 1934
OFK Sikole
5
0
|
28.05.2023 17:00 | SFU Rudar 1934 | 5 : 0 | OFK Sikole | |||||
28.05
11:00
Vrelo
Mladost
3
1
|
28.05.2023 11:00 | Vrelo | 3 : 1 | Mladost |
28.05
17:00
PIK
Dinamo
0
2
|
28.05.2023 17:00 | PIK | 0 : 2 | Dinamo | |||||
28.05
17:00
Sport
GraniÄar
9
1
|
28.05.2023 17:00 | Sport | 9 : 1 | GraniÄar | |||||
28.05
17:00
Jedinstvo LemeÅ”
Jedinstvo
3
0
|
28.05.2023 17:00 | Jedinstvo LemeÅ” | 3 : 0 | Jedinstvo |
28.05
15:00
Gradac
Mladost
0
3
|
28.05.2023 15:00 | Gradac | 0 : 3 | Mladost | |||||
28.05
15:00
Stara ÄarÅ”ija
Bresno Polje
3
2
|
28.05.2023 15:00 | Stara ÄarÅ”ija | 3 : 2 | Bresno Polje |
28.05
11:00
KrajiŔnici
Jadar (S)
1
1
|
28.05.2023 11:00 | KrajiŔnici | 1 : 1 | Jadar (S) | |||||
28.05
Mladost (L)
SinÄeliÄ
1
5
|
28.05.2023 | Mladost (L) | 1 : 5 | SinÄeliÄ | |||||
28.05
11:00
14. oktobar
Granit
2
1
|
28.05.2023 11:00 | 14. oktobar | 2 : 1 | Granit | |||||
28.05
11:00
Mladost (B)
Paskovac
3
2
|
28.05.2023 11:00 | Mladost (B) | 3 : 2 | Paskovac | |||||
28.05
11:00
Stolice
Vuk
0
4
|
28.05.2023 11:00 | Stolice | 0 : 4 | Vuk |
28.05
11:00
Petrovac 74
Polet
3
3
|
28.05.2023 11:00 | Petrovac 74 | 3 : 3 | Polet | |||||
28.05
11:00
Dobrava
Jedinstvo 2014
0
4
|
28.05.2023 11:00 | Dobrava | 0 : 4 | Jedinstvo 2014 | |||||
28.05
17:30
Verko
Sloga 1949
2
2
|
28.05.2023 17:30 | Verko | 2 : 2 | Sloga 1949 | |||||
28.05
17:30
Belpos
Torpedo
2
3
|
28.05.2023 17:30 | Belpos | 2 : 3 | Torpedo |
28.05
17:30
Mladi radnik
OFK DragoŔevac
3
0
|
28.05.2023 17:30 | Mladi radnik | 3 : 0 | OFK DragoŔevac | |||||
28.05
17:30
SFK Glogovac
OFK Borac
6
1
|
28.05.2023 17:30 | SFK Glogovac | 6 : 1 | OFK Borac | |||||
28.05
17:30
Morava
Belica
9
2
|
28.05.2023 17:30 | Morava | 9 : 2 | Belica |
28.05
17:00
Borac (P)
Tempo
3
10
|
28.05.2023 17:00 | Borac (P) | 3 : 10 | Tempo | |||||
28.05
17:00
Jedinstvo
Kolonija
2
1
|
28.05.2023 17:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Kolonija | |||||
28.05
17:00
Voja GaÄiÄ
Slavia
5
2
|
28.05.2023 17:00 | Voja GaÄiÄ | 5 : 2 | Slavia | |||||
28.05
17:00
Borac (S)
Pobeda
8
0
|
28.05.2023 17:00 | Borac (S) | 8 : 0 | Pobeda |
28.05
11:00
Partizan
Varna
7
2
|
28.05.2023 11:00 | Partizan | 7 : 2 | Varna | |||||
28.05
11:00
Sloga
Jelen
4
0
|
28.05.2023 11:00 | Sloga | 4 : 0 | Jelen | |||||
28.05
11:00
CuljkoviÄ
Metaloplastika 2006
0
3
|
28.05.2023 11:00 | CuljkoviÄ | 0 : 3 | Metaloplastika 2006 |
28.05
11:00
Korman
Rankovac
1
1
|
28.05.2023 11:00 | Korman | 1 : 1 | Rankovac | |||||
28.05
11:00
Mladost (Sv)
BojiÄ
3
0
|
28.05.2023 11:00 | Mladost (Sv) | 3 : 0 | BojiÄ | |||||
28.05
11:00
Borac BTG
Mladost (Sl)
7
1
|
28.05.2023 11:00 | Borac BTG | 7 : 1 | Mladost (Sl) | |||||
28.05
11:00
Rudar
ZablaÄe
3
3
|
28.05.2023 11:00 | Rudar | 3 : 3 | ZablaÄe | |||||
28.05
11:00
Jedinstvo
Galeb
1
2
|
28.05.2023 11:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Galeb |
28.05
11:00
Jarmenovci
Proleter 1936
4
0
|
28.05.2023 11:00 | Jarmenovci | 4 : 0 | Proleter 1936 | |||||
28.05
11:00
Å umadinac
Radoje DomanoviÄ
6
0
|
28.05.2023 11:00 | Å umadinac | 6 : 0 | Radoje DomanoviÄ | |||||
28.05
11:00
KrÄevac 04
Maskar
0
4
|
28.05.2023 11:00 | KrÄevac 04 | 0 : 4 | Maskar | |||||
28.05
11:00
BuduÄnost (B)
Junkovac
1
1
|
28.05.2023 11:00 | BuduÄnost (B) | 1 : 1 | Junkovac | |||||
28.05
11:00
BuduÄnost MI
ZT GoroviÄ
6
2
|
28.05.2023 11:00 | BuduÄnost MI | 6 : 2 | ZT GoroviÄ |
28.05
11:00
Marjan MB
Mladost (DB)
0
3
|
28.05.2023 11:00 | Marjan MB | 0 : 3 | Mladost (DB) | |||||
28.05
11:00
Gornje Sinkovce
Todorovce
1
1
|
28.05.2023 11:00 | Gornje Sinkovce | 1 : 1 | Todorovce | |||||
28.05
11:00
Turekovac
Pomoravlje
0
4
|
28.05.2023 11:00 | Turekovac | 0 : 4 | Pomoravlje | |||||
28.05
11:00
Morava
Å FU Derbi 2016
1
0
|
28.05.2023 11:00 | Morava | 1 : 0 | Å FU Derbi 2016 | |||||
28.05
11:00
Badince
JaŔunja
3
5
|
28.05.2023 11:00 | Badince | 3 : 5 | JaŔunja | |||||
28.05
11:00
Napredak
Mladost (DL)
1
5
|
28.05.2023 11:00 | Napredak | 1 : 5 | Mladost (DL) |
28.05
17:00
Dunav
Vojvodina
4
0
|
28.05.2023 17:00 | Dunav | 4 : 0 | Vojvodina | |||||
28.05
17:00
Planinac
Borac
4
2
|
28.05.2023 17:00 | Planinac | 4 : 2 | Borac | |||||
28.05
17:00
27. Oktobar
Sloga (K)
7
1
|
28.05.2023 17:00 | 27. Oktobar | 7 : 1 | Sloga (K) |
28.05
17:00
GraniÄar
Jedinstvo (K)
1
0
|
28.05.2023 17:00 | GraniÄar | 1 : 0 | Jedinstvo (K) |
28.05
11:00
Mladost VPD
Drugari
1
1
|
28.05.2023 11:00 | Mladost VPD | 1 : 1 | Drugari | |||||
28.05
11:00
Polet
Å anac
3
1
|
28.05.2023 11:00 | Polet | 3 : 1 | Å anac | |||||
28.05
11:00
Dvorane
KruŔevica
1
2
|
28.05.2023 11:00 | Dvorane | 1 : 2 | KruŔevica | |||||
28.05
17:00
Doljane MeŔevo
Grkljane
3
3
|
28.05.2023 17:00 | Doljane MeŔevo | 3 : 3 | Grkljane |
28.05
18:00
Stubal
Sloga Obrva
3
0
|
28.05.2023 18:00 | Stubal | 3 : 0 | Sloga Obrva | |||||
28.05
18:00
Mladost 1925
Milakovac 2018
4
1
|
28.05.2023 18:00 | Mladost 1925 | 4 : 1 | Milakovac 2018 |
28.05
17:00
Omladinac Seone
Zeppelin 026
1
3
|
28.05.2023 17:00 | Omladinac Seone | 1 : 3 | Zeppelin 026 | |||||
28.05
17:00
Petrijevac
Å umadinac
3
0
|
28.05.2023 17:00 | Petrijevac | 3 : 0 | Å umadinac | |||||
28.05
17:00
VuÄak
Vrbovac
3
5
|
28.05.2023 17:00 | VuÄak | 3 : 5 | Vrbovac | |||||
28.05
17:00
OFK Slavija
Drugovac
0
7
|
28.05.2023 17:00 | OFK Slavija | 0 : 7 | Drugovac |
28.05
17:30
PotoÄac
BuduÄnost
4
2
|
28.05.2023 17:30 | PotoÄac | 4 : 2 | BuduÄnost | |||||
28.05
17:30
Jedinstvo
ISK Izvor
2
3
|
28.05.2023 17:30 | Jedinstvo | 2 : 3 | ISK Izvor | |||||
28.05
17:30
Zemljoradnik
Mladost (GM)
6
2
|
28.05.2023 17:30 | Zemljoradnik | 6 : 2 | Mladost (GM) | |||||
28.05
17:30
Razvitak
Heroj
3
0
|
28.05.2023 17:30 | Razvitak | 3 : 0 | Heroj | |||||
28.05
17:30
Sloboda
Popovac
2
0
|
28.05.2023 17:30 | Sloboda | 2 : 0 | Popovac |
28.05
17:30
Omladinac
OFK Bingula
2
0
|
28.05.2023 17:30 | Omladinac | 2 : 0 | OFK Bingula | |||||
28.05
17:30
Jednota
SinÄeliÄ
0
0
|
28.05.2023 17:30 | Jednota | 0 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
28.05
17:30
Jedinstvo
Sremac
6
3
|
28.05.2023 17:30 | Jedinstvo | 6 : 3 | Sremac | |||||
28.05
17:30
Borac
GraniÄar
1
1
|
28.05.2023 17:30 | Borac | 1 : 1 | GraniÄar |
28.05
17:30
Seljak
Borba
1
0
|
28.05.2023 17:30 | Seljak | 1 : 0 | Borba | |||||
28.05
17:30
Bukorovac
Å umadija
2
3
|
28.05.2023 17:30 | Bukorovac | 2 : 3 | Å umadija | |||||
28.05
17:30
OFK Bagremar
Borac 1935
2
3
|
28.05.2023 17:30 | OFK Bagremar | 2 : 3 | Borac 1935 | |||||
28.05
17:30
Kremenac
Arsenal 1930
3
3
|
28.05.2023 17:30 | Kremenac | 3 : 3 | Arsenal 1930 | |||||
28.05
17:30
Apolon 4
Napredak MainiÄ
0
8
|
28.05.2023 17:30 | Apolon 4 | 0 : 8 | Napredak MainiÄ |
28.05
17:00
Napredak 2021
Planinac
2
0
|
28.05.2023 17:00 | Napredak 2021 | 2 : 0 | Planinac | |||||
28.05
17:00
Mitros
OFK Sparta
2
2
|
28.05.2023 17:00 | Mitros | 2 : 2 | OFK Sparta | |||||
28.05
17:00
Sremac
Sloga (Ä)
3
0
|
28.05.2023 17:00 | Sremac | 3 : 0 | Sloga (Ä) | |||||
28.05
17:00
OFK Bosut
Sloga (Z)
6
0
|
28.05.2023 17:00 | OFK Bosut | 6 : 0 | Sloga (Z) |
28.05
10:00
BeÄevica
Beli Orlovi
2
0
|
28.05.2023 10:00 | BeÄevica | 2 : 0 | Beli Orlovi |
28.05
17:00
DraÄiÄ 2018
Lukavac
5
3
|
28.05.2023 17:00 | DraÄiÄ 2018 | 5 : 3 | Lukavac | |||||
28.05
17:00
BeloŔevac
Sloga
1
2
|
28.05.2023 17:00 | BeloŔevac | 1 : 2 | Sloga | |||||
28.05
17:00
BraÄa NediÄ 1804
Mladost
2
4
|
28.05.2023 17:00 | BraÄa NediÄ 1804 | 2 : 4 | Mladost |
28.05
17:30
Žika MarkoviÄ UÄa
Polet
10
1
|
28.05.2023 17:30 | Žika MarkoviÄ UÄa | 10 : 1 | Polet | |||||
28.05
17:30
Usije
Ram
1
2
|
28.05.2023 17:30 | Usije | 1 : 2 | Ram | |||||
28.05
17:30
Pek
Borac 2016
3
2
|
28.05.2023 17:30 | Pek | 3 : 2 | Borac 2016 | |||||
28.05
17:30
BaŔtovan 2015
Sloga TOP
3
5
|
28.05.2023 17:30 | BaŔtovan 2015 | 3 : 5 | Sloga TOP |
28.05
17:00
Vojvodina
Borac
8
2
|
28.05.2023 17:00 | Vojvodina | 8 : 2 | Borac | |||||
28.05
17:00
Hajduk
Vitorul
0
2
|
28.05.2023 17:00 | Hajduk | 0 : 2 | Vitorul | |||||
28.05
17:00
Pobeda
Banat
1
4
|
28.05.2023 17:00 | Pobeda | 1 : 4 | Banat |
28.05
17:30
Resava
Kupinovac
7
3
|
28.05.2023 17:30 | Resava | 7 : 3 | Kupinovac |
28.05
17:30
Crvena zvezda
Pobeda 1938
7
1
|
28.05.2023 17:30 | Crvena zvezda | 7 : 1 | Pobeda 1938 | |||||
28.05
12:00
Grizli doo
Feniks
3
2
|
28.05.2023 12:00 | Grizli doo | 3 : 2 | Feniks |
28.05
11:00
BabajiÄ
Proleter
17
1
|
28.05.2023 11:00 | BabajiÄ | 17 : 1 | Proleter | |||||
28.05
11:00
Mladost (V)
Kolubara Gaj
1
3
|
28.05.2023 11:00 | Mladost (V) | 1 : 3 | Kolubara Gaj |
28.05
11:00
Å amot
MisaÄa
8
1
|
28.05.2023 11:00 | Å amot | 8 : 1 | MisaÄa | |||||
28.05
13:30
Vrbica
Brezovac
2
2
|
28.05.2023 13:30 | Vrbica | 2 : 2 | Brezovac |
28.05
11:00
Stig (MC)
Napredak (VC)
8
2
|
28.05.2023 11:00 | Stig (MC) | 8 : 2 | Napredak (VC) |
28.05
17:30
Jedinstvo
Polet 1930
1
1
|
28.05.2023 17:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Polet 1930 | |||||
28.05
17:30
BSK
Proleter
3
2
|
28.05.2023 17:30 | BSK | 3 : 2 | Proleter | |||||
28.05
17:30
Sloga
Udarnik
0
3
|
28.05.2023 17:30 | Sloga | 0 : 3 | Udarnik | |||||
28.05
17:30
BuduÄnost
Mladost
1
0
|
28.05.2023 17:30 | BuduÄnost | 1 : 0 | Mladost |
28.05
11:00
Kolubara
Dokmir
1
2
|
28.05.2023 11:00 | Kolubara | 1 : 2 | Dokmir | |||||
28.05
11:00
Sloga
Vrelo
1
0
|
28.05.2023 11:00 | Sloga | 1 : 0 | Vrelo | |||||
28.05
11:00
Gunjevac
Trnjaci 2021
2
4
|
28.05.2023 11:00 | Gunjevac | 2 : 4 | Trnjaci 2021 | |||||
28.05
11:00
Brezovica
Rudar
2
1
|
28.05.2023 11:00 | Brezovica | 2 : 1 | Rudar |
28.05
17:30
Sloga
Napredak
3
0
|
28.05.2023 17:30 | Sloga | 3 : 0 | Napredak | |||||
28.05
17:30
Hajduk
Polet
2
2
|
28.05.2023 17:30 | Hajduk | 2 : 2 | Polet |
28.05
17:00
Sarajevo
Igman
2
4
|
28.05.2023 17:00 | Sarajevo | 2 : 4 | Igman | |||||
28.05
17:00
PosuŔje
Velež
2
1
|
28.05.2023 17:00 | PosuŔje | 2 : 1 | Velež | |||||
28.05
17:00
Sloboda
ŽeljezniÄar
1
2
|
28.05.2023 17:00 | Sloboda | 1 : 2 | ŽeljezniÄar | |||||
28.05
17:00
Sloga Meridian
Borac
2
1
|
28.05.2023 17:00 | Sloga Meridian | 2 : 1 | Borac | |||||
28.05
17:00
Leotar
Å iroki Brijeg
2
1
|
28.05.2023 17:00 | Leotar | 2 : 1 | Å iroki Brijeg | |||||
28.05
17:00
Tuzla City
Zrinjski
3
0
|
28.05.2023 17:00 | Tuzla City | 3 : 0 | Zrinjski |
28.05
17:30
Arsenal
Wolverhampton
5
0
|
28.05.2023 17:30 | Arsenal | 5 : 0 | Wolverhampton | |||||
28.05
17:30
Aston Villa
Brighton & Hove Albion
2
1
|
28.05.2023 17:30 | Aston Villa | 2 : 1 | Brighton & Hove Albion | |||||
28.05
17:30
Brentford
Manchester City
1
0
|
28.05.2023 17:30 | Brentford | 1 : 0 | Manchester City | |||||
28.05
17:30
Chelsea
Newcastle United
1
1
|
28.05.2023 17:30 | Chelsea | 1 : 1 | Newcastle United | |||||
28.05
17:30
Crystal Palace
Nottingham Forest
1
1
|
28.05.2023 17:30 | Crystal Palace | 1 : 1 | Nottingham Forest | |||||
28.05
17:30
Everton
AFC Bournemouth
1
0
|
28.05.2023 17:30 | Everton | 1 : 0 | AFC Bournemouth | |||||
28.05
17:30
Leeds United
Tottenham Hotspur
1
4
|
28.05.2023 17:30 | Leeds United | 1 : 4 | Tottenham Hotspur | |||||
28.05
17:30
Leicester City
West Ham United
2
1
|
28.05.2023 17:30 | Leicester City | 2 : 1 | West Ham United | |||||
28.05
17:30
Manchester United
Fulham
2
1
|
28.05.2023 17:30 | Manchester United | 2 : 1 | Fulham | |||||
28.05
17:30
Southampton
Liverpool
4
4
|
28.05.2023 17:30 | Southampton | 4 : 4 | Liverpool |
28.05
15:00
Bologna
Napoli
2
2
|
28.05.2023 15:00 | Bologna | 2 : 2 | Napoli | |||||
28.05
12:30
Hellas Verona
Empoli
1
1
|
28.05.2023 12:30 | Hellas Verona | 1 : 1 | Empoli | |||||
28.05
20:45
Juventus
Milan
0
1
|
28.05.2023 20:45 | Juventus | 0 : 1 | Milan | |||||
28.05
18:00
Lazio
Cremonese
3
2
|
28.05.2023 18:00 | Lazio | 3 : 2 | Cremonese | |||||
28.05
15:00
Monza
Lecce
0
1
|
28.05.2023 15:00 | Monza | 0 : 1 | Lecce |
28.05
21:00
Athletic Club
Elche CF
0
1
|
28.05.2023 21:00 | Athletic Club | 0 : 1 | Elche CF | |||||
28.05
19:00
AtlƩtico Madrid
Real Sociedad
2
1
|
28.05.2023 19:00 | AtlƩtico Madrid | 2 : 1 | Real Sociedad | |||||
28.05
19:00
Barcelona
RCD Mallorca
3
0
|
28.05.2023 19:00 | Barcelona | 3 : 0 | RCD Mallorca | |||||
28.05
19:00
CƔdiz CF
Celta Vigo
1
0
|
28.05.2023 19:00 | CƔdiz CF | 1 : 0 | Celta Vigo | |||||
28.05
19:00
Getafe
Osasuna
2
1
|
28.05.2023 19:00 | Getafe | 2 : 1 | Osasuna | |||||
28.05
19:00
Girona FC
Real Betis BalompiƩ
1
2
|
28.05.2023 19:00 | Girona FC | 1 : 2 | Real Betis BalompiƩ | |||||
28.05
19:00
Rayo Vallecano
Villarreal
2
1
|
28.05.2023 19:00 | Rayo Vallecano | 2 : 1 | Villarreal | |||||
28.05
19:00
UD AlmerĆa
Real Valladolid
0
0
|
28.05.2023 19:00 | UD AlmerĆa | 0 : 0 | Real Valladolid | |||||
28.05
19:00
Valencia
Espanyol
2
2
|
28.05.2023 19:00 | Valencia | 2 : 2 | Espanyol |
28.05
21:00
Spartak
Crvena zvezda
1
1
|
28.05.2023 21:00 | Spartak | 1 : 1 | Crvena zvezda |
28.05
13:30
Spartak DOO
ŽFU Zvezda B 2018
3
1
|
28.05.2023 13:30 | Spartak DOO | 3 : 1 | ŽFU Zvezda B 2018 | |||||
28.05
13:30
Vojvodina
MaŔinac
0
1
|
28.05.2023 13:30 | Vojvodina | 0 : 1 | MaŔinac |
28.05
13:30
RadniÄki 2012
RadniÄki 1923
0
6
|
28.05.2023 13:30 | RadniÄki 2012 | 0 : 6 | RadniÄki 1923 | |||||
28.05
19:00
Kolubara
ŽGFK Borac
0
0
|
28.05.2023 19:00 | Kolubara | 0 : 0 | ŽGFK Borac | |||||
28.05
20:00
Zemun
Napredak Junior 2018
1
5
|
28.05.2023 20:00 | Zemun | 1 : 5 | Napredak Junior 2018 | |||||
28.05
13:00
Požarevac
Moskva
5
6
|
28.05.2023 13:00 | Požarevac | 5 : 6 | Moskva |
28.05
15:00
Loznica
Nika 2020
3
0
|
28.05.2023 15:00 | Loznica | 3 : 0 | Nika 2020 |
28.05
13:00
Cvetex
Zora
0
1
|
28.05.2023 13:00 | Cvetex | 0 : 1 | Zora |
28.05
14:00
GFK Sloboda
Loznica
2
1
|
28.05.2023 14:00 | GFK Sloboda | 2 : 1 | Loznica | |||||
28.05
13:30
Borac 1926
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
3
0
|
28.05.2023 13:30 | Borac 1926 | 3 : 0 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | |||||
28.05
17:30
Sloga (P)
MaÄva
2
1
|
28.05.2023 17:30 | Sloga (P) | 2 : 1 | MaÄva | |||||
28.05
15:00
RadniÄki 1923
Jedinstvo
2
5
|
28.05.2023 15:00 | RadniÄki 1923 | 2 : 5 | Jedinstvo |
28.05
13:00
FAP
MaÄva 1929
3
0
|
28.05.2023 13:00 | FAP | 3 : 0 | MaÄva 1929 | |||||
28.05
11:00
RaÄevac
Polet (Lj)
2
0
|
28.05.2023 11:00 | RaÄevac | 2 : 0 | Polet (Lj) | |||||
28.05
11:00
Takovo
Jedinstvo Putevi
6
0
|
28.05.2023 11:00 | Takovo | 6 : 0 | Jedinstvo Putevi |
28.05
11:00
Mladi radnik 1926
Å umadija 1934
4
3
|
28.05.2023 11:00 | Mladi radnik 1926 | 4 : 3 | Å umadija 1934 | |||||
28.05
16:00
Å umadija (A)
Smederevo 1924
2
3
|
28.05.2023 16:00 | Å umadija (A) | 2 : 3 | Smederevo 1924 | |||||
28.05
11:00
KaraÄorÄe
OFK AranÄelovac 1979
2
1
|
28.05.2023 11:00 | KaraÄorÄe | 2 : 1 | OFK AranÄelovac 1979 |
28.05
10:00
ŽelezniÄar
Cement
3
4
|
28.05.2023 10:00 | ŽelezniÄar | 3 : 4 | Cement | |||||
28.05
12:00
Jedinstvo (SP)
Podunavac
0
3
|
28.05.2023 12:00 | Jedinstvo (SP) | 0 : 3 | Podunavac |
28.05
12:00
Hajduk 1912
Petrika
1
6
|
28.05.2023 12:00 | Hajduk 1912 | 1 : 6 | Petrika | |||||
28.05
11:00
Naftagas
Sporto 023
2
0
|
28.05.2023 11:00 | Naftagas | 2 : 0 | Sporto 023 | |||||
28.05
12:00
Derby 2015
OFK Kikinda
4
2
|
28.05.2023 12:00 | Derby 2015 | 4 : 2 | OFK Kikinda |
28.05
14:00
BuduÄnost
Mladenovac
6
0
|
28.05.2023 14:00 | BuduÄnost | 6 : 0 | Mladenovac | |||||
28.05
11:00
OLE
Teleoptik
0
4
|
28.05.2023 11:00 | OLE | 0 : 4 | Teleoptik | |||||
28.05
12:30
Beograd Karaburma
Dunav
3
0
|
28.05.2023 12:30 | Beograd Karaburma | 3 : 0 | Dunav |
28.05
RadniÄki
Partizan
12
0
|
28.05.2023 | RadniÄki | 12 : 0 | Partizan |
28.05
13:00
RadniÄki (NB)
Napredak
9
1
|
28.05.2023 13:00 | RadniÄki (NB) | 9 : 1 | Napredak | |||||
28.05
13:00
Rad
Novi Pazar
1
1
|
28.05.2023 13:00 | Rad | 1 : 1 | Novi Pazar |
28.05
10:00
Zmaj Novi Grad
SinÄeliÄ 2
4
0
|
28.05.2023 10:00 | Zmaj Novi Grad | 4 : 0 | SinÄeliÄ 2 | |||||
28.05
09:30
BSK BorÄa
Crvena zvezda
9
1
|
28.05.2023 09:30 | BSK BorÄa | 9 : 1 | Crvena zvezda |
28.05
10:00
RadniÄki 1912
Petrika
0
0
|
28.05.2023 10:00 | RadniÄki 1912 | 0 : 0 | Petrika | |||||
28.05
11:00
ŽelezniÄar
Kabel
1
0
|
28.05.2023 11:00 | ŽelezniÄar | 1 : 0 | Kabel |
28.05
11:00
Apolon 4
Javor Matis
5
0
|
28.05.2023 11:00 | Apolon 4 | 5 : 0 | Javor Matis | |||||
28.05
17:00
GFK Sloboda
Apolon 2018
1
3
|
28.05.2023 17:00 | GFK Sloboda | 1 : 3 | Apolon 2018 | |||||
28.05
11:00
Borac 1926
BuduÄnost
5
0
|
28.05.2023 11:00 | Borac 1926 | 5 : 0 | BuduÄnost | |||||
28.05
13:00
RadniÄki 1923
Jedinstvo
5
2
|
28.05.2023 13:00 | RadniÄki 1923 | 5 : 2 | Jedinstvo |
28.05
12:30
Jasenica 2017
Å umadija 1934
0
5
|
28.05.2023 12:30 | Jasenica 2017 | 0 : 5 | Å umadija 1934 | |||||
28.05
13:00
Smederevo 1924
RadniÄki 1923
4
0
|
28.05.2023 13:00 | Smederevo 1924 | 4 : 0 | RadniÄki 1923 | |||||
28.05
10:00
VGSK
Sloga 33
14
0
|
28.05.2023 10:00 | VGSK | 14 : 0 | Sloga 33 |
28.05
12:30
Rudar
Novi Pazar
4
0
|
28.05.2023 12:30 | Rudar | 4 : 0 | Novi Pazar | |||||
28.05
10:00
Bubamara 91
Bane 1931
2
2
|
28.05.2023 10:00 | Bubamara 91 | 2 : 2 | Bane 1931 |
28.05
11:00
Voja GaÄiÄ
Sloven
1
3
|
28.05.2023 11:00 | Voja GaÄiÄ | 1 : 3 | Sloven | |||||
28.05
10:00
Jedinstvo (SP)
Omladinac (NB)
5
0
|
28.05.2023 10:00 | Jedinstvo (SP) | 5 : 0 | Omladinac (NB) | |||||
28.05
10:00
RadniÄki (NP)
OFK StajiÄevo
4
3
|
28.05.2023 10:00 | RadniÄki (NP) | 4 : 3 | OFK StajiÄevo | |||||
28.05
11:00
Dinamo 1945
Podunavac
6
0
|
28.05.2023 11:00 | Dinamo 1945 | 6 : 0 | Podunavac |
28.05
10:30
RadniÄki (SM)
ODR
6
0
|
28.05.2023 10:30 | RadniÄki (SM) | 6 : 0 | ODR | |||||
28.05
12:00
Armija SK
RadniÄki (Å )
4
0
|
28.05.2023 12:00 | Armija SK | 4 : 0 | RadniÄki (Å ) | |||||
28.05
10:00
Petar PuaÄa
TrgovaÄki
5
0
|
28.05.2023 10:00 | Petar PuaÄa | 5 : 0 | TrgovaÄki |
28.05
11:00
FAP
Spartak 1976
1
2
|
28.05.2023 11:00 | FAP | 1 : 2 | Spartak 1976 | |||||
28.05
Sloga (BB)
Zlatibor
3
0
|
28.05.2023 | Sloga (BB) | 3 : 0 | Zlatibor | |||||
28.05
11:00
BuduÄnost
Takovo
0
3
|
28.05.2023 11:00 | BuduÄnost | 0 : 3 | Takovo |
28.05
09:00
RadniÄki (NB)
011
4
2
|
28.05.2023 09:00 | RadniÄki (NB) | 4 : 2 | 011 |
28.05
09:00
Bežanija
Beograd
3
0
|
28.05.2023 09:00 | Bežanija | 3 : 0 | Beograd | |||||
28.05
12:00
Železnik 1930
DIF
1
6
|
28.05.2023 12:00 | Železnik 1930 | 1 : 6 | DIF | |||||
28.05
09:00
OFK Balkan
RadniÄki (O)
1
2
|
28.05.2023 09:00 | OFK Balkan | 1 : 2 | RadniÄki (O) |
28.05
17:00
Borac
Torlak
3
0
|
28.05.2023 17:00 | Borac | 3 : 0 | Torlak |
28.05
17:00
GFK Jagodina
Teleoptik
1
2
|
28.05.2023 17:00 | GFK Jagodina | 1 : 2 | Teleoptik | |||||
28.05
13:00
Kiker
Napredak
1
0
|
28.05.2023 13:00 | Kiker | 1 : 0 | Napredak | |||||
28.05
15:00
Rad
Spartak ŽK
7
0
|
28.05.2023 15:00 | Rad | 7 : 0 | Spartak ŽK | |||||
28.05
13:00
TSC
Sloga (K)
4
0
|
28.05.2023 13:00 | TSC | 4 : 0 | Sloga (K) |
28.05
12:30
ADA
SinÄeliÄ
1
3
|
28.05.2023 12:30 | ADA | 1 : 3 | SinÄeliÄ | |||||
28.05
14:15
Zemun
OLE
2
2
|
28.05.2023 14:15 | Zemun | 2 : 2 | OLE | |||||
28.05
12:00
Partizan
IMT
4
0
|
28.05.2023 12:00 | Partizan | 4 : 0 | IMT |
28.05
11:00
VrÄin
Kolubara
2
0
|
28.05.2023 11:00 | VrÄin | 2 : 0 | Kolubara | |||||
28.05
15:00
Kolubara
Rad
5
1
|
28.05.2023 15:00 | Kolubara | 5 : 1 | Rad | |||||
28.05
12:00
BSK BorÄa
SinÄeliÄ
3
2
|
28.05.2023 12:00 | BSK BorÄa | 3 : 2 | SinÄeliÄ |
28.05
09:00
Obrenovac 1905
SinÄeliÄ 2012
7
0
|
28.05.2023 09:00 | Obrenovac 1905 | 7 : 0 | SinÄeliÄ 2012 | |||||
28.05
09:30
Rad
Borac
0
1
|
28.05.2023 09:30 | Rad | 0 : 1 | Borac |
28.05
10:00
GFK Sloven
ODR
2
2
|
28.05.2023 10:00 | GFK Sloven | 2 : 2 | ODR | |||||
28.05
15:00
ŽelezniÄar
RadniÄki (SM)
2
1
|
28.05.2023 15:00 | ŽelezniÄar | 2 : 1 | RadniÄki (SM) | |||||
28.05
10:00
1. maj
Proleter 2006
0
0
|
28.05.2023 10:00 | 1. maj | 0 : 0 | Proleter 2006 |
28.05
10:00
RadniÄki 1912
OFK BaÄka
6
0
|
28.05.2023 10:00 | RadniÄki 1912 | 6 : 0 | OFK BaÄka | |||||
28.05
10:00
Arena Su
Petar PuaÄa
0
1
|
28.05.2023 10:00 | Arena Su | 0 : 1 | Petar PuaÄa | |||||
28.05
10:00
OFK Kikinda
Krila Krajine
1
1
|
28.05.2023 10:00 | OFK Kikinda | 1 : 1 | Krila Krajine |
28.05
11:00
RadniÄki 1923
Borac 1926
4
1
|
28.05.2023 11:00 | RadniÄki 1923 | 4 : 1 | Borac 1926 | |||||
28.05
11:00
Å umadija (A)
Apolon 2018
0
7
|
28.05.2023 11:00 | Å umadija (A) | 0 : 7 | Apolon 2018 |
28.05
13:00
Apolon 4
Pazar Juniors
5
2
|
28.05.2023 13:00 | Apolon 4 | 5 : 2 | Pazar Juniors | |||||
28.05
10:00
SuŔica
Å umadija 1903
6
0
|
28.05.2023 10:00 | SuŔica | 6 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
28.05
10:00
Apolon 2018
RadniÄki 1923
|
28.05.2023 10:00 | Apolon 2018 | : | RadniÄki 1923 | |||||
28.05
11:00
Kosmet
Rudar (KM)
3
1
|
28.05.2023 11:00 | Kosmet | 3 : 1 | Rudar (KM) |
28.05
11:00
Metalac
Mladost (L)
4
2
|
28.05.2023 11:00 | Metalac | 4 : 2 | Mladost (L) | |||||
28.05
10:00
Metalac
Borac 1926
|
28.05.2023 10:00 | Metalac | : | Borac 1926 | |||||
28.05
10:00
Sloga (P)
GFK Sloboda
|
28.05.2023 10:00 | Sloga (P) | : | GFK Sloboda |
28.05
10:00
Smederevo 1924
Sloga 33
1
4
|
28.05.2023 10:00 | Smederevo 1924 | 1 : 4 | Sloga 33 | |||||
28.05
11:00
AF Duljaj
OPK Rudar 1933
4
0
|
28.05.2023 11:00 | AF Duljaj | 4 : 0 | OPK Rudar 1933 | |||||
28.05
10:00
ŽelezniÄar
Mladi radnik 1926
0
6
|
28.05.2023 10:00 | ŽelezniÄar | 0 : 6 | Mladi radnik 1926 |
28.05
17:00
OFK Senjak
RadniÄki (V)
8
3
|
28.05.2023 17:00 | OFK Senjak | 8 : 3 | RadniÄki (V) |
28.05
11:00
OFK Beograd
Kolubara
5
0
|
28.05.2023 11:00 | OFK Beograd | 5 : 0 | Kolubara | |||||
28.05
11:00
Crvena zvezda
RFK GrafiÄar
2
2
|
28.05.2023 11:00 | Crvena zvezda | 2 : 2 | RFK GrafiÄar | |||||
28.05
14:30
IMT
RadniÄki (NB)
1
2
|
28.05.2023 14:30 | IMT | 1 : 2 | RadniÄki (NB) | |||||
28.05
15:10
011
Brodarac
2
5
|
28.05.2023 15:10 | 011 | 2 : 5 | Brodarac |
28.05
14:00
Kopernikus ŽelezniÄar
Real
0
6
|
28.05.2023 14:00 | Kopernikus ŽelezniÄar | 0 : 6 | Real | |||||
28.05
10:00
OFK RadniÄki
Trayal Knez Lazar
4
2
|
28.05.2023 10:00 | OFK RadniÄki | 4 : 2 | Trayal Knez Lazar |
28.05
10:00
Napredak
Mihajlovac 1934
1
6
|
28.05.2023 10:00 | Napredak | 1 : 6 | Mihajlovac 1934 | |||||
28.05
11:00
Proleter
PetliÄ SD 2006
0
16
|
28.05.2023 11:00 | Proleter | 0 : 16 | PetliÄ SD 2006 |
28.05
10:00
Omladinac
Pobednik
11
3
|
28.05.2023 10:00 | Omladinac | 11 : 3 | Pobednik |
28.05
10:00
MaÄva
Cer
2
0
|
28.05.2023 10:00 | MaÄva | 2 : 0 | Cer |
28.05
17:15
Zemun
ObiliÄ 1924
5
1
|
28.05.2023 17:15 | Zemun | 5 : 1 | ObiliÄ 1924 | |||||
28.05
12:00
Karioke
SinÄeliÄ
0
3
|
28.05.2023 12:00 | Karioke | 0 : 3 | SinÄeliÄ |
28.05
13:00
Novi Beograd
Borac (L)
1
0
|
28.05.2023 13:00 | Novi Beograd | 1 : 0 | Borac (L) |
28.05
12:00
Trudbenik
Banja
3
1
|
28.05.2023 12:00 | Trudbenik | 3 : 1 | Banja |
28.05
10:00
Crvenka
RadniÄki 1905
10
0
|
28.05.2023 10:00 | Crvenka | 10 : 0 | RadniÄki 1905 |
28.05
10:00
Crnokosa
Sloga
3
0
|
28.05.2023 10:00 | Crnokosa | 3 : 0 | Sloga | |||||
28.05
14:00
BuduÄnost
Sevojno
6
1
|
28.05.2023 14:00 | BuduÄnost | 6 : 1 | Sevojno |
28.05
13:00
Plana
Nika 2020
0
5
|
28.05.2023 13:00 | Plana | 0 : 5 | Nika 2020 |
28.05
17:00
Rad
Kolubara
0
2
|
28.05.2023 17:00 | Rad | 0 : 2 | Kolubara |
28.05
10:00
TSC
Spartak
6
1
|
28.05.2023 10:00 | TSC | 6 : 1 | Spartak |
28.05
13:30
Kopernikus ŽelezniÄar
Real NiÅ”
0
4
|
28.05.2023 13:30 | Kopernikus ŽelezniÄar | 0 : 4 | Real NiÅ” |
28.05
10:00
Tempo
OFK Beograd
1
3
|
28.05.2023 10:00 | Tempo | 1 : 3 | OFK Beograd | |||||
28.05
10:00
BuduÄnost
IMT
0
9
|
28.05.2023 10:00 | BuduÄnost | 0 : 9 | IMT |
28.05
10:00
Skela
Pobednik
3
0
|
28.05.2023 10:00 | Skela | 3 : 0 | Pobednik |
28.05
19:00
Kolubara
DIF
2
2
|
28.05.2023 19:00 | Kolubara | 2 : 2 | DIF |
28.05
10:00
Beograd 1929
Kampione
4
0
|
28.05.2023 10:00 | Beograd 1929 | 4 : 0 | Kampione | |||||
28.05
10:00
LeŔtane
Torlak
1
0
|
28.05.2023 10:00 | LeŔtane | 1 : 0 | Torlak |
28.05
09:00
Subotica 10
TSC '10
0
7
|
28.05.2023 09:00 | Subotica 10 | 0 : 7 | TSC '10 |
28.05
10:00
Omladinac (Å )
Mladi radnik 1926
2
9
|
28.05.2023 10:00 | Omladinac (Å ) | 2 : 9 | Mladi radnik 1926 |
28.05
19:30
Partizan
Cedevita Olimpija
85
70
|
28.05.2023 19:30 | Partizan | 85 : 70 | Cedevita Olimpija | 1:0 |
28.05
18:00
Zlatibor Gold gondola
Spartak Office Shoes
75
90
|
28.05.2023 18:00 | Zlatibor Gold gondola | 75 : 90 | Spartak Office Shoes |
28.05
19:30
Vojvodina
Borac Mozzart
80
61
|
28.05.2023 19:30 | Vojvodina | 80 : 61 | Borac Mozzart |
28.05
19:00
ZajeÄar 1949
Aleksinac
17
20
|
28.05.2023 19:00 | ZajeÄar 1949 | 17 : 20 | Aleksinac |
28.05
16:00
Senta
Palilula
6
11
|
28.05.2023 16:00 | Senta | 6 : 11 | Palilula |
28.05
20:30
Ekonomac
Loznica Grad 2018
5
8
|
28.05.2023 20:30 | Ekonomac | 5 : 8 | Loznica Grad 2018 |
28.05
17:30
Pastuvi Požarevac
Mammoths Kikinda
21
58
|
28.05.2023 17:30 | Pastuvi Požarevac | 21 : 58 | Mammoths Kikinda |