XS
SM
MD
LG

Prona─Ĺeno ukupno 794 utakmica za dan
Nedelja, 8 Oktobar 2023


Fudbal

08.10
17:30
─îukari─Źki
Vo┼żdovac
1
1
08.10.2023 17:30
─îukari─Źki
1 : 1
Vo┼żdovac
08.10
17:30
TSC
Spartak ┼ŻK
0
2
08.10.2023 17:30
TSC
0 : 2
Spartak ┼ŻK
08.10
15:00
Radni─Źki 1923
Crvena zvezda
3
4
08.10.2023 15:00
Radni─Źki 1923
3 : 4
Crvena zvezda
08.10
15:00
Radni─Źki (NB)
Ma─Źva
1
1
08.10.2023 15:00
Radni─Źki (NB)
1 : 1
Ma─Źva
08.10
18:00
GFK Dubo─Źica
OFK Vršac
1
0
08.10.2023 18:00
GFK Dubo─Źica
1 : 0
OFK Vršac
08.10
15:00
OFK Beograd
Radni─Źki (SM)
1
0
08.10.2023 15:00
OFK Beograd
1 : 0
Radni─Źki (SM)
08.10
15:00
Tekstilac
Kolubara
0
1
08.10.2023 15:00
Tekstilac
0 : 1
Kolubara
08.10
15:00
Radni─Źki (P)
Meševo
1
2
08.10.2023 15:00
Radni─Źki (P)
1 : 2
Meševo
08.10
15:00
┼Żitora─Ĺa
P─Źinja
2
0
08.10.2023 15:00
┼Żitora─Ĺa
2 : 0
P─Źinja
08.10
15:00
Timo─Źanin
Vlasina
3
2
08.10.2023 15:00
Timo─Źanin
3 : 2
Vlasina
08.10
11:00
SFS Borac
Jedinstvo 1936
1
0
08.10.2023 11:00
SFS Borac
1 : 0
Jedinstvo 1936
08.10
15:00
Podunavac
Borac (Š)
0
0
08.10.2023 15:00
Podunavac
0 : 0
Borac (Š)
08.10
11:00
Dinamo 1945
OFK Kikinda
0
1
08.10.2023 11:00
Dinamo 1945
0 : 1
OFK Kikinda
08.10
10:00
Kabel
GFK Sloven
3
1
08.10.2023 10:00
Kabel
3 : 1
GFK Sloven
08.10
15:00
Tisa
Naftagas
1
2
08.10.2023 15:00
Tisa
1 : 2
Naftagas
08.10
11:00
Radni─Źki
Jedinstvo
1
1
08.10.2023 11:00
Radni─Źki
1 : 1
Jedinstvo
08.10
15:00
Zvezdara
Torlak
5
1
08.10.2023 15:00
Zvezdara
5 : 1
Torlak
08.10
11:00
Polet (Lj)
Sloga 33
2
0
08.10.2023 11:00
Polet (Lj)
2 : 0
Sloga 33
08.10
15:00
OFK Mihajlovac
Takovo
0
1
08.10.2023 15:00
OFK Mihajlovac
0 : 1
Takovo
08.10
15:00
Donji Srem 2015
Sloga
1
1
08.10.2023 15:00
Donji Srem 2015
1 : 1
Sloga
08.10
10:00
Slavija
Jadran
2
0
08.10.2023 10:00
Slavija
2 : 0
Jadran
08.10
15:00
Jedinstvo
Hajduk (D)
0
1
08.10.2023 15:00
Jedinstvo
0 : 1
Hajduk (D)
08.10
15:00
Vojvodina (BG)
Hercegovac
3
2
08.10.2023 15:00
Vojvodina (BG)
3 : 2
Hercegovac
08.10
15:00
─Éur─Ĺin
Obili─ç
1
3
08.10.2023 15:00
─Éur─Ĺin
1 : 3
Obili─ç
08.10
15:00
Preporod
Mladost (T)
1
0
08.10.2023 15:00
Preporod
1 : 0
Mladost (T)
08.10
15:00
┼ŻAK
Jedinstvo (V)
3
0
08.10.2023 15:00
┼ŻAK
3 : 0
Jedinstvo (V)
08.10
15:00
Mladost
Radni─Źki (K)
3
1
08.10.2023 15:00
Mladost
3 : 1
Radni─Źki (K)
08.10
15:00
Polet
Begej
1
1
08.10.2023 15:00
Polet
1 : 1
Begej
08.10
15:00
Vojvodina 1928
Sloboda
0
2
08.10.2023 15:00
Vojvodina 1928
0 : 2
Sloboda
08.10
14:30
Gru┼ża
Napredak
2
0
08.10.2023 14:30
Gru┼ża
2 : 0
Napredak
08.10
14:30
Polet
Sloga
0
2
08.10.2023 14:30
Polet
0 : 2
Sloga
08.10
14:30
Zlatar
Ov─Źar
3
3
08.10.2023 14:30
Zlatar
3 : 3
Ov─Źar
08.10
14:30
Polet (T)
Sevojno
1
2
08.10.2023 14:30
Polet (T)
1 : 2
Sevojno
08.10
14:30
Polimlje
Savinac 1933
1
1
08.10.2023 14:30
Polimlje
1 : 1
Savinac 1933
08.10
14:30
Jedinstvo (K)
Sloboda (─î)
4
2
08.10.2023 14:30
Jedinstvo (K)
4 : 2
Sloboda (─î)
08.10
14:30
OFK Divci
Radni─Źki (V)
3
1
08.10.2023 14:30
OFK Divci
3 : 1
Radni─Źki (V)
08.10
14:30
Ra─Ĺevac
Lipolist
1
0
08.10.2023 14:30
Ra─Ĺevac
1 : 0
Lipolist
08.10
14:30
Borac (L)
Hajduk Stanko
0
1
08.10.2023 14:30
Borac (L)
0 : 1
Hajduk Stanko
08.10
14:30
Drina
Ribnica
2
0
08.10.2023 14:30
Drina
2 : 0
Ribnica
08.10
14:30
Obili─ç
OFK Napredak
0
2
08.10.2023 14:30
Obili─ç
0 : 2
OFK Napredak
08.10
14:30
Kara─Ĺor─Ĺe
VGSK
3
0
08.10.2023 14:30
Kara─Ĺor─Ĺe
3 : 0
VGSK
08.10
15:00
Planta┼ża
Mladost 1959
1
0
08.10.2023 15:00
Planta┼ża
1 : 0
Mladost 1959
08.10
15:00
Jastrebac
Jedinstvo (GS)
1
3
08.10.2023 15:00
Jastrebac
1 : 3
Jedinstvo (GS)
08.10
15:00
Jablanica
OFK Kosanica
1
0
08.10.2023 15:00
Jablanica
1 : 0
OFK Kosanica
08.10
15:00
Mineralac
Gracko
1
1
08.10.2023 15:00
Mineralac
1 : 1
Gracko
08.10
11:00
Car Konstantin
Naša krila 1936
2
5
08.10.2023 11:00
Car Konstantin
2 : 5
Naša krila 1936
08.10
15:00
Mladost (B)
Palilulac
2
1
08.10.2023 15:00
Mladost (B)
2 : 1
Palilulac
08.10
15:00
OFK Brzi Brod
Orljane
3
0
08.10.2023 15:00
OFK Brzi Brod
3 : 0
Orljane
08.10
15:00
Radni─Źki 2020
Jedinstvo
1
1
08.10.2023 15:00
Radni─Źki 2020
1 : 1
Jedinstvo
08.10
15:00
Zemljoradnik
Morava
2
1
08.10.2023 15:00
Zemljoradnik
2 : 1
Morava
08.10
15:00
Mladost (M)
Pukovac
1
2
08.10.2023 15:00
Mladost (M)
1 : 2
Pukovac
08.10
15:00
OFK Niš
Svrljig
2
4
08.10.2023 15:00
OFK Niš
2 : 4
Svrljig
08.10
15:00
Rajko Miti─ç
Balkanski
3
1
08.10.2023 15:00
Rajko Miti─ç
3 : 1
Balkanski
08.10
11:00
Tanasko Raji─ç
OFK Zlot
2
0
08.10.2023 11:00
Tanasko Raji─ç
2 : 0
OFK Zlot
08.10
15:00
Branik
Rtanj
1
0
08.10.2023 15:00
Branik
1 : 0
Rtanj
08.10
15:00
┼Żupa
Kušiljevo
2
2
08.10.2023 15:00
┼Żupa
2 : 2
Kušiljevo
08.10
15:00
Rembas
Temni─ç 1924
1
1
08.10.2023 15:00
Rembas
1 : 1
Temni─ç 1924
08.10
15:00
OFK Lugomir
Sloga
1
0
08.10.2023 15:00
OFK Lugomir
1 : 0
Sloga
08.10
15:00
Orlovi
Vinogradar
1
0
08.10.2023 15:00
Orlovi
1 : 0
Vinogradar
08.10
15:00
Crvena zvezda
OFK Mladenovac
2
1
08.10.2023 15:00
Crvena zvezda
2 : 1
OFK Mladenovac
08.10
15:00
Komgrap
Umka
1
1
08.10.2023 15:00
Komgrap
1 : 1
Umka
08.10
15:00
OFK Budu─çnost
Šušnjar 1977
2
1
08.10.2023 15:00
OFK Budu─çnost
2 : 1
Šušnjar 1977
08.10
15:00
Bole─Ź
BSK 1926
1
2
08.10.2023 15:00
Bole─Ź
1 : 2
BSK 1926
08.10
11:00
Proleter
Milo─Źajac
3
1
08.10.2023 11:00
Proleter
3 : 1
Milo─Źajac
08.10
15:00
OFK Ras
Borac (V)
2
1
08.10.2023 15:00
OFK Ras
2 : 1
Borac (V)
08.10
15:00
OFK Progorelica
Rudar
2
0
08.10.2023 15:00
OFK Progorelica
2 : 0
Rudar
08.10
15:00
Zvezda
Radnik
2
2
08.10.2023 15:00
Zvezda
2 : 2
Radnik
08.10
15:00
Budu─çnost (M)
Soko
4
1
08.10.2023 15:00
Budu─çnost (M)
4 : 1
Soko
08.10
15:00
Rusin
Krila Krajine
3
1
08.10.2023 15:00
Rusin
3 : 1
Krila Krajine
08.10
15:00
Borac 46
BSK
3
0
08.10.2023 15:00
Borac 46
3 : 0
BSK
08.10
15:00
Kula
Lipar
3
4
08.10.2023 15:00
Kula
3 : 4
Lipar
08.10
15:00
Budu─çnost (P)
Kulpin
1
1
08.10.2023 15:00
Budu─çnost (P)
1 : 1
Kulpin
08.10
15:30
Kutlovo
Hajduk Jovanovac
1
1
08.10.2023 15:30
Kutlovo
1 : 1
Hajduk Jovanovac
08.10
15:30
Divostin
Stanovo 1941
3
1
08.10.2023 15:30
Divostin
3 : 1
Stanovo 1941
08.10
15:30
Jedinstvo
Kori─çani
1
0
08.10.2023 15:30
Jedinstvo
1 : 0
Kori─çani
08.10
15:30
Sloboda
Budu─çnost
3
1
08.10.2023 15:30
Sloboda
3 : 1
Budu─çnost
08.10
15:30
Pobeda 1926
Kolonija
3
1
08.10.2023 15:30
Pobeda 1926
3 : 1
Kolonija
08.10
15:30
Maršić
Šumadija 1934
2
1
08.10.2023 15:30
Maršić
2 : 1
Šumadija 1934
08.10
15:30
Susek
Jugovi─ç
0
0
08.10.2023 15:30
Susek
0 : 0
Jugovi─ç
08.10
15:30
Hajduk
Petrovaradin
0
3
08.10.2023 15:30
Hajduk
0 : 3
Petrovaradin
08.10
15:30
Budu─çnost (BB)
Dolina
2
3
08.10.2023 15:30
Budu─çnost (BB)
2 : 3
Dolina
08.10
15:30
Dolovo
Sloga (P)
6
2
08.10.2023 15:30
Dolovo
6 : 2
Sloga (P)
08.10
15:30
Hajdu─Źica
Potporanj
1
1
08.10.2023 15:30
Hajdu─Źica
1 : 1
Potporanj
08.10
15:30
Jedinstvo Stevi─ç
Glogonj
1
4
08.10.2023 15:30
Jedinstvo Stevi─ç
1 : 4
Glogonj
08.10
15:30
Vulturul
Budu─çnost (A)
2
1
08.10.2023 15:30
Vulturul
2 : 1
Budu─çnost (A)
08.10
15:30
Radni─Źki (B)
Unirea
1
1
08.10.2023 15:30
Radni─Źki (B)
1 : 1
Unirea
08.10
15:30
Spartak 1911
Sloga (BNS)
3
0
08.10.2023 15:30
Spartak 1911
3 : 0
Sloga (BNS)
08.10
15:30
Ševac
Crvena zvezda
1
0
08.10.2023 15:30
Ševac
1 : 0
Crvena zvezda
08.10
15:00
Bile─çanin
Radni─Źki 1911
3
2
08.10.2023 15:00
Bile─çanin
3 : 2
Radni─Źki 1911
08.10
15:00
┼ŻFK Banat
Jedinstvo
3
0
08.10.2023 15:00
┼ŻFK Banat
3 : 0
Jedinstvo
08.10
15:00
Crvena zvezda
Polet
0
1
08.10.2023 15:00
Crvena zvezda
0 : 1
Polet
08.10
15:00
MSK
OFK Staji─çevo
4
0
08.10.2023 15:00
MSK
4 : 0
OFK Staji─çevo
08.10
15:00
Mladost
Napredak (─î)
0
0
08.10.2023 15:00
Mladost
0 : 0
Napredak (─î)
08.10
15:00
2. Oktobar
Banat (─î)
2
4
08.10.2023 15:00
2. Oktobar
2 : 4
Banat (─î)
08.10
15:00
Vojvodina
Napredak (BT)
1
6
08.10.2023 15:00
Vojvodina
1 : 6
Napredak (BT)
08.10
15:00
Jedinstvo
Jadran
2
2
08.10.2023 15:00
Jedinstvo
2 : 2
Jadran
08.10
15:00
Iskra
Senta
5
2
08.10.2023 15:00
Iskra
5 : 2
Senta
08.10
15:00
Tavankut
Srbobran
2
2
08.10.2023 15:00
Tavankut
2 : 2
Srbobran
08.10
15:00
Sloga (V)
Radni─Źki (I)
2
0
08.10.2023 15:00
Sloga (V)
2 : 0
Radni─Źki (I)
08.10
15:00
Krušedol
Sremac (V)
1
1
08.10.2023 15:00
Krušedol
1 : 1
Sremac (V)
08.10
15:00
LSK
Grani─Źar (K)
3
2
08.10.2023 15:00
LSK
3 : 2
Grani─Źar (K)
08.10
15:00
Fruškogorac
Polet (NK)
0
4
08.10.2023 15:00
Fruškogorac
0 : 4
Polet (NK)
08.10
15:00
Budu─çnost
Napredak
3
0
08.10.2023 15:00
Budu─çnost
3 : 0
Napredak
08.10
15:30
Polet 57
Rubin
0
4
08.10.2023 15:30
Polet 57
0 : 4
Rubin
08.10
15:30
FUD
─îitluk
3
0
08.10.2023 15:30
FUD
3 : 0
─îitluk
08.10
15:30
Ma─Źkovac
Borac
4
1
08.10.2023 15:30
Ma─Źkovac
4 : 1
Borac
08.10
15:30
13. April
Sloga (─ć)
0
10
08.10.2023 15:30
13. April
0 : 10
Sloga (─ć)
08.10
15:30
Bošnjane
Gornji Stepoš
0
2
08.10.2023 15:30
Bošnjane
0 : 2
Gornji Stepoš
08.10
15:30
Parunovac
Sloga (D)
2
0
08.10.2023 15:30
Parunovac
2 : 0
Sloga (D)
08.10
15:30
Gradina
Jastrebac
2
3
08.10.2023 15:30
Gradina
2 : 3
Jastrebac
08.10
15:00
Vin─Źa
Prvi srpski ustanak
0
3
08.10.2023 15:00
Vin─Źa
0 : 3
Prvi srpski ustanak
08.10
15:00
Marjan
Saranovo 1936
2
1
08.10.2023 15:00
Marjan
2 : 1
Saranovo 1936
08.10
15:00
Banja
Mladi rudar
5
2
08.10.2023 15:00
Banja
5 : 2
Mladi rudar
08.10
15:00
Lokomotiva
Trnava
2
1
08.10.2023 15:00
Lokomotiva
2 : 1
Trnava
08.10
15:00
Omladinac
┼ŻSK
0
0
08.10.2023 15:00
Omladinac
0 : 0
┼ŻSK
08.10
15:00
BSK
OFK Aran─Ĺelovac 1979
1
2
08.10.2023 15:00
BSK
1 : 2
OFK Aran─Ĺelovac 1979
08.10
15:00
Kopljari
Šumadinac (S)
2
0
08.10.2023 15:00
Kopljari
2 : 0
Šumadinac (S)
08.10
15:00
Plaskovac
Šumadija
1
3
08.10.2023 15:00
Plaskovac
1 : 3
Šumadija
08.10
15:00
Brestovac
Klju─Ź
4
0
08.10.2023 15:00
Brestovac
4 : 0
Klju─Ź
08.10
11:00
Miloševo
Rudna Glava
4
3
08.10.2023 11:00
Miloševo
4 : 3
Rudna Glava
08.10
15:00
Blizna
Sloga
3
0
08.10.2023 15:00
Blizna
3 : 0
Sloga
08.10
15:00
Nemetali
Urovica
6
4
08.10.2023 15:00
Nemetali
6 : 4
Urovica
08.10
11:00
Mala Vrbica
Polom
3
1
08.10.2023 11:00
Mala Vrbica
3 : 1
Polom
08.10
15:00
Jedinstvo
Rudar (P)
0
5
08.10.2023 15:00
Jedinstvo
0 : 5
Rudar (P)
08.10
15:00
Partizan
Morava
5
1
08.10.2023 15:00
Partizan
5 : 1
Morava
08.10
15:00
Kolonija
Moravac 2015
9
2
08.10.2023 15:00
Kolonija
9 : 2
Moravac 2015
08.10
15:00
Vinogradar
Kolare
1
1
08.10.2023 15:00
Vinogradar
1 : 1
Kolare
08.10
15:00
Budu─çnost (M)
Sin─Ĺeli─ç
3
2
08.10.2023 15:00
Budu─çnost (M)
3 : 2
Sin─Ĺeli─ç
08.10
15:00
Dragocvet
Budu─çnost (─É)
5
1
08.10.2023 15:00
Dragocvet
5 : 1
Budu─çnost (─É)
08.10
15:00
Mladost
GFK Tabane
1
3
08.10.2023 15:00
Mladost
1 : 3
GFK Tabane
08.10
15:00
Toplica
ZSK
2
1
08.10.2023 15:00
Toplica
2 : 1
ZSK
08.10
15:00
─îu─Źuge
Radnik
1
1
08.10.2023 15:00
─îu─Źuge
1 : 1
Radnik
08.10
15:00
Dimitrije Tucovi─ç
Zadrugar
3
0
08.10.2023 15:00
Dimitrije Tucovi─ç
3 : 0
Zadrugar
08.10
15:00
Osipaonica
Mladost
2
0
08.10.2023 15:00
Osipaonica
2 : 0
Mladost
08.10
15:00
Lunjevac
┼Żelezni─Źar Kusadak
0
1
08.10.2023 15:00
Lunjevac
0 : 1
┼Żelezni─Źar Kusadak
08.10
15:00
Radnik
Podunavac
3
3
08.10.2023 15:00
Radnik
3 : 3
Podunavac
08.10
15:00
Borac 1932
Sloga
1
1
08.10.2023 15:00
Borac 1932
1 : 1
Sloga
08.10
15:00
Sloga
Omladinac
1
1
08.10.2023 15:00
Sloga
1 : 1
Omladinac
08.10
15:00
Pobeda
Mladi radnik 1940
1
2
08.10.2023 15:00
Pobeda
1 : 2
Mladi radnik 1940
08.10
15:00
Devi─çi
Slatina
1
3
08.10.2023 15:00
Devi─çi
1 : 3
Slatina
08.10
15:00
Prijevor
Spartak 1976
1
1
08.10.2023 15:00
Prijevor
1 : 1
Spartak 1976
08.10
15:00
Mladost
Jedinstvo (GG)
3
0
08.10.2023 15:00
Mladost
3 : 0
Jedinstvo (GG)
08.10
15:00
Rudar
Morava
1
0
08.10.2023 15:00
Rudar
1 : 0
Morava
08.10
15:00
Ozremica
Prilike
1
2
08.10.2023 15:00
Ozremica
1 : 2
Prilike
08.10
15:00
Kej
Lugovi
3
4
08.10.2023 15:00
Kej
3 : 4
Lugovi
08.10
15:00
Zadrugar
Jedinstvo (P)
6
0
08.10.2023 15:00
Zadrugar
6 : 0
Jedinstvo (P)
08.10
15:00
Pomoravlje 1946
Zvi┼żd
3
0
08.10.2023 15:00
Pomoravlje 1946
3 : 0
Zvi┼żd
08.10
15:00
Krilaš
Integral
2
2
08.10.2023 15:00
Krilaš
2 : 2
Integral
08.10
15:00
Batovac
Sloga 1945
2
4
08.10.2023 15:00
Batovac
2 : 4
Sloga 1945
08.10
11:00
Trgova─Źki
Rudar Kostolac
2
1
08.10.2023 11:00
Trgova─Źki
2 : 1
Rudar Kostolac
08.10
15:00
Napredak (S)
Polet (SD)
3
0
08.10.2023 15:00
Napredak (S)
3 : 0
Polet (SD)
08.10
15:00
Vojvoda Milenko
BSK 1931
1
2
08.10.2023 15:00
Vojvoda Milenko
1 : 2
BSK 1931
08.10
15:00
Heroj Polet
Posavac Tišma
2
3
08.10.2023 15:00
Heroj Polet
2 : 3
Posavac Tišma
08.10
15:00
BUSK
Borac
4
1
08.10.2023 15:00
BUSK
4 : 1
Borac
08.10
15:00
OFK Zabre┼żje
OFK Borac
3
0
08.10.2023 15:00
OFK Zabre┼żje
3 : 0
OFK Borac
08.10
15:00
Vrani─ç
Lisovi─ç 1977
3
1
08.10.2023 15:00
Vrani─ç
3 : 1
Lisovi─ç 1977
08.10
15:00
Strelac
Rušanj
4
2
08.10.2023 15:00
Strelac
4 : 2
Rušanj
08.10
15:00
Rojkovac
Radni─Źki
0
4
08.10.2023 15:00
Rojkovac
0 : 4
Radni─Źki
08.10
15:00
Beljina
Turbina
1
0
08.10.2023 15:00
Beljina
1 : 0
Turbina
08.10
10:00
Mali Po┼żarevac
OFK Mladost
5
1
08.10.2023 10:00
Mali Po┼żarevac
5 : 1
OFK Mladost
08.10
15:00
Dunavac
Vr─Źin
0
3
08.10.2023 15:00
Dunavac
0 : 3
Vr─Źin
08.10
15:00
Pudarci
Vin─Źa
1
3
08.10.2023 15:00
Pudarci
1 : 3
Vin─Źa
08.10
15:00
Hajduk
Rabrovac
0
3
08.10.2023 15:00
Hajduk
0 : 3
Rabrovac
08.10
15:00
Šumadija 1962
Velika Krsna
3
1
08.10.2023 15:00
Šumadija 1962
3 : 1
Velika Krsna
08.10
15:30
Šljivar
Kosovo
2
2
08.10.2023 15:30
Šljivar
2 : 2
Kosovo
08.10
15:30
Rudar (P)
Grani─Źar
2
5
08.10.2023 15:30
Rudar (P)
2 : 5
Grani─Źar
08.10
15:30
Radni─Źki 1946
Omladinac
5
0
08.10.2023 15:30
Radni─Źki 1946
5 : 0
Omladinac
08.10
15:30
OFK 019
Rudar Vrška Čuka
1
3
08.10.2023 15:30
OFK 019
1 : 3
Rudar Vrška Čuka
08.10
15:00
Planinac 1933
Vulkan 1963
6
5
08.10.2023 15:00
Planinac 1933
6 : 5
Vulkan 1963
08.10
15:00
Jedinstvo
Stevan Nešticki
3
0
08.10.2023 15:00
Jedinstvo
3 : 0
Stevan Nešticki
08.10
15:00
Sloboda
Mladost
3
1
08.10.2023 15:00
Sloboda
3 : 1
Mladost
08.10
15:00
Omladinac
Proleter
0
1
08.10.2023 15:00
Omladinac
0 : 1
Proleter
08.10
15:00
OFK Morava 2022
Sloga 1948
4
2
08.10.2023 15:00
OFK Morava 2022
4 : 2
Sloga 1948
08.10
15:00
Aluminijum
Sloga (DT)
5
1
08.10.2023 15:00
Aluminijum
5 : 1
Sloga (DT)
08.10
15:00
Novoselac
Rudar
2
3
08.10.2023 15:00
Novoselac
2 : 3
Rudar
08.10
15:00
Borac
Polet (V)
0
4
08.10.2023 15:00
Borac
0 : 4
Polet (V)
08.10
15:00
Moravac
Radni─Źki 1924
1
3
08.10.2023 15:00
Moravac
1 : 3
Radni─Źki 1924
08.10
15:00
Polet (R)
Jastrebac
1
1
08.10.2023 15:00
Polet (R)
1 : 1
Jastrebac
08.10
15:00
Bali─Źevac
Sloga (K)
1
3
08.10.2023 15:00
Bali─Źevac
1 : 3
Sloga (K)
08.10
15:00
Rudar 2016
Rad 1974
5
0
08.10.2023 15:00
Rudar 2016
5 : 0
Rad 1974
08.10
15:00
Naisus 1977
Sloga 1980
3
0
08.10.2023 15:00
Naisus 1977
3 : 0
Sloga 1980
08.10
15:00
Moravac
Mladost
3
3
08.10.2023 15:00
Moravac
3 : 3
Mladost
08.10
11:00
Lemind 1953
Bobište
4
1
08.10.2023 11:00
Lemind 1953
4 : 1
Bobište
08.10
15:00
Vu─Źje
Jedinstvo
2
3
08.10.2023 15:00
Vu─Źje
2 : 3
Jedinstvo
08.10
15:00
OFK Morava
Milanovo
2
3
08.10.2023 15:00
OFK Morava
2 : 3
Milanovo
08.10
15:00
Zlo─çudovo
─îekmin
8
4
08.10.2023 15:00
Zlo─çudovo
8 : 4
─îekmin
08.10
11:00
Donja Lomnica
BSK
7
0
08.10.2023 11:00
Donja Lomnica
7 : 0
BSK
08.10
15:00
Gradac
Progres
0
6
08.10.2023 15:00
Gradac
0 : 6
Progres
08.10
15:00
Polet
Sloga
2
1
08.10.2023 15:00
Polet
2 : 1
Sloga
08.10
15:00
Milan Orli─ç
Stojan Lazarac
1
2
08.10.2023 15:00
Milan Orli─ç
1 : 2
Stojan Lazarac
08.10
15:00
Mladost
Duško
2
1
08.10.2023 15:00
Mladost
2 : 1
Duško
08.10
15:00
Radni─Źki
Vidojevica
3
0
08.10.2023 15:00
Radni─Źki
3 : 0
Vidojevica
08.10
15:00
Jedinstvo (MZ)
Jedinstvo (Z)
0
7
08.10.2023 15:00
Jedinstvo (MZ)
0 : 7
Jedinstvo (Z)
08.10
15:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Gu─Źevo 1929
2
1
08.10.2023 15:00
Kara─Ĺor─Ĺe
2 : 1
Gu─Źevo 1929
08.10
15:00
Podrinje
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
1
3
08.10.2023 15:00
Podrinje
1 : 3
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
08.10
15:00
Mladi Borac
Jedinstvo Vladimirci 1924
1
3
08.10.2023 15:00
Mladi Borac
1 : 3
Jedinstvo Vladimirci 1924
08.10
15:00
Jedinstvo (Š)
Antimon
1
1
08.10.2023 15:00
Jedinstvo (Š)
1 : 1
Antimon
08.10
15:00
Gorobilje
Gluma─Ź
1
1
08.10.2023 15:00
Gorobilje
1 : 1
Gluma─Ź
08.10
11:00
Rampa
Kotroman
5
0
08.10.2023 11:00
Rampa
5 : 0
Kotroman
08.10
15:00
Višesava
Crnokosa
0
3
08.10.2023 15:00
Višesava
0 : 3
Crnokosa
08.10
15:00
Je┼żevica
Sloga
3
1
08.10.2023 15:00
Je┼żevica
3 : 1
Sloga
08.10
11:00
Prvi partizan
Bakionica
2
0
08.10.2023 11:00
Prvi partizan
2 : 0
Bakionica
08.10
15:00
Omladinac
Polet
0
1
08.10.2023 15:00
Omladinac
0 : 1
Polet
08.10
15:00
Lazarica
Jasen
6
0
08.10.2023 15:00
Lazarica
6 : 0
Jasen
08.10
15:00
┼Żelju┼ía
Sloga
9
1
08.10.2023 15:00
┼Żelju┼ía
9 : 1
Sloga
08.10
15:00
Mladost
Gnjilan
4
2
08.10.2023 15:00
Mladost
4 : 2
Gnjilan
08.10
15:00
Pobeda
Spartak
3
1
08.10.2023 15:00
Pobeda
3 : 1
Spartak
08.10
15:00
Trnovac
FSU Ju┼żna pruga
11
0
08.10.2023 15:00
Trnovac
11 : 0
FSU Ju┼żna pruga
08.10
15:00
BSK Bujanovac
Lugina
2
0
08.10.2023 15:00
BSK Bujanovac
2 : 0
Lugina
08.10
15:00
Levosoje
Radni─Źki 2021
3
1
08.10.2023 15:00
Levosoje
3 : 1
Radni─Źki 2021
08.10
15:00
Vihor
OFK AS
08.10.2023 15:00
Vihor
:
OFK AS
08.10
15:00
─îelik
Mladost (B)
3
2
08.10.2023 15:00
─îelik
3 : 2
Mladost (B)
08.10
15:30
Jug Bogdan
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
3
1
08.10.2023 15:30
Jug Bogdan
3 : 1
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
08.10
15:30
Re─Źica
Trbunje
2
1
08.10.2023 15:30
Re─Źica
2 : 1
Trbunje
08.10
15:30
Omladinac
Kosovac
2
2
08.10.2023 15:30
Omladinac
2 : 2
Kosovac
08.10
15:30
Dobri─Ź
Borac
1
1
08.10.2023 15:30
Dobri─Ź
1 : 1
Borac
08.10
15:00
Jovo Kursula
Mlada krila
2
2
08.10.2023 15:00
Jovo Kursula
2 : 2
Mlada krila
08.10
15:00
Jedinstvo 2017
Bogutova─Źka Banja
7
0
08.10.2023 15:00
Jedinstvo 2017
7 : 0
Bogutova─Źka Banja
08.10
15:00
Stubal
Magnohrom
2
4
08.10.2023 15:00
Stubal
2 : 4
Magnohrom
08.10
14:00
Tavnik
Ribnica
1
2
08.10.2023 14:00
Tavnik
1 : 2
Ribnica
08.10
15:00
Gru┼ża
Biljanovac
2
0
08.10.2023 15:00
Gru┼ża
2 : 0
Biljanovac
08.10
15:00
Jedinstvo (G)
Popovi─çi Vrnjci
1
1
08.10.2023 15:00
Jedinstvo (G)
1 : 1
Popovi─çi Vrnjci
08.10
15:00
Omladinac
Apolon 2018
3
1
08.10.2023 15:00
Omladinac
3 : 1
Apolon 2018
08.10
15:30
Šumadinac KG
Sloga 1934
1
0
08.10.2023 15:30
Šumadinac KG
1 : 0
Sloga 1934
08.10
15:30
Borac
─ćava
3
1
08.10.2023 15:30
Borac
3 : 1
─ćava
08.10
15:30
Apolon 4
Seljak
3
1
08.10.2023 15:30
Apolon 4
3 : 1
Seljak
08.10
15:30
21. oktobar
Bratstvo 1975
0
1
08.10.2023 15:30
21. oktobar
0 : 1
Bratstvo 1975
08.10
11:00
Borba
OFK ┼Że┼żelj
0
1
08.10.2023 11:00
Borba
0 : 1
OFK ┼Że┼żelj
08.10
15:30
Borac (VS)
Dunav
3
3
08.10.2023 15:30
Borac (VS)
3 : 3
Dunav
08.10
15:30
Karaš (K)
Ratar
3
2
08.10.2023 15:30
Karaš (K)
3 : 2
Ratar
08.10
15:30
Banat (D)
Vojvodina (S)
3
0
08.10.2023 15:30
Banat (D)
3 : 0
Vojvodina (S)
08.10
15:30
Vinogradar
Banat (VŠ)
1
0
08.10.2023 15:30
Vinogradar
1 : 0
Banat (VŠ)
08.10
15:30
Omladinac
Banatul
0
5
08.10.2023 15:30
Omladinac
0 : 5
Banatul
08.10
15:00
Ba─Źki Hajduk
Naša Zvezda
5
3
08.10.2023 15:00
Ba─Źki Hajduk
5 : 3
Naša Zvezda
08.10
15:00
Slavija (P)
Vojvodina
0
0
08.10.2023 15:00
Slavija (P)
0 : 0
Vojvodina
08.10
15:00
Proleter
OFK Stari Grad
3
4
08.10.2023 15:00
Proleter
3 : 4
OFK Stari Grad
08.10
15:00
Neštin
Krivanj
1
3
08.10.2023 15:00
Neštin
1 : 3
Krivanj
08.10
15:30
Stari Trstenik
OFK Orašje 1960
2
0
08.10.2023 15:30
Stari Trstenik
2 : 0
OFK Orašje 1960
08.10
13:00
Omladinac
Jezero 2017
0
1
08.10.2023 13:00
Omladinac
0 : 1
Jezero 2017
08.10
13:00
Borac
Poljoprivrednik
2
0
08.10.2023 13:00
Borac
2 : 0
Poljoprivrednik
08.10
15:30
Velika Drenova
Beli Orlovi
0
0
08.10.2023 15:30
Velika Drenova
0 : 0
Beli Orlovi
08.10
15:30
Ribnik
Vinogradar
4
3
08.10.2023 15:30
Ribnik
4 : 3
Vinogradar
08.10
13:00
Mladost (T)
Kamenorezac 76
2
2
08.10.2023 13:00
Mladost (T)
2 : 2
Kamenorezac 76
08.10
15:00
Radni─Źki
Kordun
3
0
08.10.2023 15:00
Radni─Źki
3 : 0
Kordun
08.10
15:00
Polet (R)
Jedinstvo Lemeš
4
3
08.10.2023 15:00
Polet (R)
4 : 3
Jedinstvo Lemeš
08.10
15:00
Polet (S)
Aleksa Šantić
5
0
08.10.2023 15:00
Polet (S)
5 : 0
Aleksa Šantić
08.10
15:00
Zadrugar
Mladost
1
1
08.10.2023 15:00
Zadrugar
1 : 1
Mladost
08.10
15:00
Terekveš
Dinamo 1923
1
2
08.10.2023 15:00
Terekveš
1 : 2
Dinamo 1923
08.10
15:30
BSK Bavanište
Voja Ga─Źi─ç
2
4
08.10.2023 15:30
BSK Bavanište
2 : 4
Voja Ga─Źi─ç
08.10
15:30
Jugoslavija
Mladost
4
0
08.10.2023 15:30
Jugoslavija
4 : 0
Mladost
08.10
15:30
Omladinac
Borac
1
2
08.10.2023 15:30
Omladinac
1 : 2
Borac
08.10
15:30
Partizan
Tempo
2
1
08.10.2023 15:30
Partizan
2 : 1
Tempo
08.10
15:30
Proleter
Stari Tamiš
2
1
08.10.2023 15:30
Proleter
2 : 1
Stari Tamiš
08.10
15:00
Kameni
Mladost
3
1
08.10.2023 15:00
Kameni
3 : 1
Mladost
08.10
15:00
Car Uroš
─îSK ─îortanovci
1
4
08.10.2023 15:00
Car Uroš
1 : 4
─îSK ─îortanovci
08.10
15:00
Ljukovo
Rudar
5
0
08.10.2023 15:00
Ljukovo
5 : 0
Rudar
08.10
15:00
Grani─Źar
Polet
2
0
08.10.2023 15:00
Grani─Źar
2 : 0
Polet
08.10
15:00
Napredak
Fruškogorac
1
2
08.10.2023 15:00
Napredak
1 : 2
Fruškogorac
08.10
15:00
Hrtkovci
OFK Bresta─Ź
2
2
08.10.2023 15:00
Hrtkovci
2 : 2
OFK Bresta─Ź
08.10
15:00
Planinac
Hajduk 1932
0
3
08.10.2023 15:00
Planinac
0 : 3
Hajduk 1932
08.10
10:00
Polet
Rekreativo
2
2
08.10.2023 10:00
Polet
2 : 2
Rekreativo
08.10
15:00
Budu─çnost
Borac
1
2
08.10.2023 15:00
Budu─çnost
1 : 2
Borac
08.10
10:00
Duboko
Posavina
3
1
08.10.2023 10:00
Duboko
3 : 1
Posavina
08.10
15:00
Munja
Jedinstvo
4
0
08.10.2023 15:00
Munja
4 : 0
Jedinstvo
08.10
15:00
Mladost (K)
Osaonica
1
2
08.10.2023 15:00
Mladost (K)
1 : 2
Osaonica
08.10
15:00
Omladinac
Mladi radnik
4
2
08.10.2023 15:00
Omladinac
4 : 2
Mladi radnik
08.10
15:00
Ursule
GFK Strelište
1
0
08.10.2023 15:00
Ursule
1 : 0
GFK Strelište
08.10
15:00
Sloboda
Bratstvo
4
0
08.10.2023 15:00
Sloboda
4 : 0
Bratstvo
08.10
15:00
Jedinstvo 2014
Mladost (L)
2
3
08.10.2023 15:00
Jedinstvo 2014
2 : 3
Mladost (L)
08.10
15:00
Mladost (BB)
Borac
1
0
08.10.2023 15:00
Mladost (BB)
1 : 0
Borac
08.10
15:00
Naftagas
Potisje
2
3
08.10.2023 15:00
Naftagas
2 : 3
Potisje
08.10
15:00
Krajina
ASK
7
2
08.10.2023 15:00
Krajina
7 : 2
ASK
08.10
15:00
Lehel
Zadrugar
0
0
08.10.2023 15:00
Lehel
0 : 0
Zadrugar
08.10
15:00
OFK Gradnulica
KSK Konak 1926
11
0
08.10.2023 15:00
OFK Gradnulica
11 : 0
KSK Konak 1926
08.10
15:00
Tamiš
OFK Klek
5
0
08.10.2023 15:00
Tamiš
5 : 0
OFK Klek
08.10
15:00
Šarbane
Polet (T)
1
4
08.10.2023 15:00
Šarbane
1 : 4
Polet (T)
08.10
15:00
Kolubara (LP)
Trnjaci 2021
1
0
08.10.2023 15:00
Kolubara (LP)
1 : 0
Trnjaci 2021
08.10
15:00
OFK Paljuvi
Joševa
0
2
08.10.2023 15:00
OFK Paljuvi
0 : 2
Joševa
08.10
15:00
Polet (DL)
Brezovica
2
2
08.10.2023 15:00
Polet (DL)
2 : 2
Brezovica
08.10
15:00
OFK Stublenica
Crvena Jabuka
2
3
08.10.2023 15:00
OFK Stublenica
2 : 3
Crvena Jabuka
08.10
15:00
Tulari
Jedinstvo (M)
4
2
08.10.2023 15:00
Tulari
4 : 2
Jedinstvo (M)
08.10
11:00
Milenko Pavlovi─ç
Jadar 2013
7
1
08.10.2023 11:00
Milenko Pavlovi─ç
7 : 1
Jadar 2013
08.10
15:00
OFK Povlen
Babaji─ç
4
1
08.10.2023 15:00
OFK Povlen
4 : 1
Babaji─ç
08.10
11:00
Tešnjar
Beloševac
3
3
08.10.2023 11:00
Tešnjar
3 : 3
Beloševac
08.10
11:00
Kotešica
Kolubara 2
2
2
08.10.2023 11:00
Kotešica
2 : 2
Kolubara 2
08.10
11:00
Mali korak
Rajac
3
2
08.10.2023 11:00
Mali korak
3 : 2
Rajac
08.10
11:00
Popadi─ç
Stari drugari
1
4
08.10.2023 11:00
Popadi─ç
1 : 4
Stari drugari
08.10
11:00
Polet
Rakac Stave
3
2
08.10.2023 11:00
Polet
3 : 2
Rakac Stave
08.10
15:00
Napredak 1934
Morava 1932
4
2
08.10.2023 15:00
Napredak 1934
4 : 2
Morava 1932
08.10
15:00
Zemljoradnik 1932
Polet (V)
0
3
08.10.2023 15:00
Zemljoradnik 1932
0 : 3
Polet (V)
08.10
15:00
Kumane
Stig 1955
2
1
08.10.2023 15:00
Kumane
2 : 1
Stig 1955
08.10
15:00
Borac (K)
Sloga (L)
2
5
08.10.2023 15:00
Borac (K)
2 : 5
Sloga (L)
08.10
15:00
Napredak (B)
Dizel
2
2
08.10.2023 15:00
Napredak (B)
2 : 2
Dizel
08.10
15:00
Beli Orao
┼Żitkovica 2017
3
1
08.10.2023 15:00
Beli Orao
3 : 1
┼Żitkovica 2017
08.10
15:00
Sloga TOP
Mladi Borac
1
1
08.10.2023 15:00
Sloga TOP
1 : 1
Mladi Borac
08.10
15:30
Jedinstvo
Ba─Źka
2
1
08.10.2023 15:30
Jedinstvo
2 : 1
Ba─Źka
08.10
15:00
E─Ĺ┼íeg
Slavija
0
2
08.10.2023 15:00
E─Ĺ┼íeg
0 : 2
Slavija
08.10
15:00
Crni Vitez 1924
Soko
3
1
08.10.2023 15:00
Crni Vitez 1924
3 : 1
Soko
08.10
15:00
Rudar (K)
Borac (V)
3
1
08.10.2023 15:00
Rudar (K)
3 : 1
Borac (V)
08.10
15:00
BSK 1924
Pobeda 1953
2
1
08.10.2023 15:00
BSK 1924
2 : 1
Pobeda 1953
08.10
15:00
Jedinstvo (S)
Rade Milošević
3
1
08.10.2023 15:00
Jedinstvo (S)
3 : 1
Rade Milošević
08.10
15:00
Polet 1930
Homoljac
0
0
08.10.2023 15:00
Polet 1930
0 : 0
Homoljac
08.10
15:00
Mladost (K)
Radni─Źki (K)
2
2
08.10.2023 15:00
Mladost (K)
2 : 2
Radni─Źki (K)
08.10
15:00
Mlava (ML)
Zadrugar 1947
3
0
08.10.2023 15:00
Mlava (ML)
3 : 0
Zadrugar 1947
08.10
15:30
Vinogradar
Obili─ç
2
0
08.10.2023 15:30
Vinogradar
2 : 0
Obili─ç
08.10
15:30
Hajduk (G)
┼Żelezni─Źar NS
0
2
08.10.2023 15:30
Hajduk (G)
0 : 2
┼Żelezni─Źar NS
08.10
15:30
Petar Pua─Źa
Stra┼żilovo
1
1
08.10.2023 15:30
Petar Pua─Źa
1 : 1
Stra┼żilovo
08.10
15:30
Dinamo
Tatra
1
3
08.10.2023 15:30
Dinamo
1 : 3
Tatra
08.10
15:30
─îenej
Borac (NS)
1
5
08.10.2023 15:30
─îenej
1 : 5
Borac (NS)
08.10
15:30
Borac (R)
Titel
1
5
08.10.2023 15:30
Borac (R)
1 : 5
Titel
08.10
15:00
Radni─Źki
Umac
2
0
08.10.2023 15:00
Radni─Źki
2 : 0
Umac
08.10
15:00
Mladi borac
Moravac (G)
3
1
08.10.2023 15:00
Mladi borac
3 : 1
Moravac (G)
08.10
15:00
Sloboda
Morava
2
1
08.10.2023 15:00
Sloboda
2 : 1
Morava
08.10
15:00
Bratstvo
Veliko Trnjane
5
0
08.10.2023 15:00
Bratstvo
5 : 0
Veliko Trnjane
08.10
15:00
Moravac Orion
OFK Brza
3
0
08.10.2023 15:00
Moravac Orion
3 : 0
OFK Brza
08.10
15:00
Šumadija
Javor
1
1
08.10.2023 15:00
Šumadija
1 : 1
Javor
08.10
15:00
OFK Batinac
Radni─Źki
2
1
08.10.2023 15:00
OFK Batinac
2 : 1
Radni─Źki
08.10
15:00
Mladost
Heroj
3
1
08.10.2023 15:00
Mladost
3 : 1
Heroj
08.10
15:00
Napredak (S)
Beljanica
3
1
08.10.2023 15:00
Napredak (S)
3 : 1
Beljanica
08.10
15:00
Sloga
Milicionar
2
3
08.10.2023 15:00
Sloga
2 : 3
Milicionar
08.10
15:00
Sloboda
Budu─çnost (PD)
0
5
08.10.2023 15:00
Sloboda
0 : 5
Budu─çnost (PD)
08.10
15:00
Budu─çnost 1929
OFK Napredak
3
2
08.10.2023 15:00
Budu─çnost 1929
3 : 2
OFK Napredak
08.10
15:00
Zadrugar
Mladost
2
1
08.10.2023 15:00
Zadrugar
2 : 1
Mladost
08.10
15:00
Bair
Drina
1
0
08.10.2023 15:00
Bair
1 : 0
Drina
08.10
15:00
Petlova─Źa
Majur
1
4
08.10.2023 15:00
Petlova─Źa
1 : 4
Majur
08.10
15:00
Borac 1923
Novi Beograd
0
4
08.10.2023 15:00
Borac 1923
0 : 4
Novi Beograd
08.10
11:00
13. maj
Velika Moštanica
0
1
08.10.2023 11:00
13. maj
0 : 1
Velika Moštanica
08.10
16:30
Rekreativo 011
Kelti
3
4
08.10.2023 16:30
Rekreativo 011
3 : 4
Kelti
08.10
15:00
Srem
Šumadinac
1
1
08.10.2023 15:00
Srem
1 : 1
Šumadinac
08.10
12:00
Blokovi
┼Żeleznik 1930
4
5
08.10.2023 12:00
Blokovi
4 : 5
┼Żeleznik 1930
08.10
15:00
Azbukovica
Stolice
1
4
08.10.2023 15:00
Azbukovica
1 : 4
Stolice
08.10
15:00
Mladost
Sloga
6
0
08.10.2023 15:00
Mladost
6 : 0
Sloga
08.10
15:00
Jadar 1961
Borac
1
3
08.10.2023 15:00
Jadar 1961
1 : 3
Borac
08.10
15:00
Velika Reka
7. Juli
2
0
08.10.2023 15:00
Velika Reka
2 : 0
7. Juli
08.10
15:00
Sin─Ĺeli─ç
Studenac
3
2
08.10.2023 15:00
Sin─Ĺeli─ç
3 : 2
Studenac
08.10
15:00
Prva Iskra
Jelav
2
1
08.10.2023 15:00
Prva Iskra
2 : 1
Jelav
08.10
11:00
OFK Lug 2020
T6 NIKA Lepušnica
0
4
08.10.2023 11:00
OFK Lug 2020
0 : 4
T6 NIKA Lepušnica
08.10
15:00
Bratstvo
Resnik
0
0
08.10.2023 15:00
Bratstvo
0 : 0
Resnik
08.10
15:00
Palilulac
Dedinje
2
0
08.10.2023 15:00
Palilulac
2 : 0
Dedinje
08.10
11:00
Omladinac
Rakovica
0
2
08.10.2023 11:00
Omladinac
0 : 2
Rakovica
08.10
15:00
Veliki Borak
Pinosava
1
2
08.10.2023 15:00
Veliki Borak
1 : 2
Pinosava
08.10
15:00
Podunavac
OFK Bo┼żdarevac
0
4
08.10.2023 15:00
Podunavac
0 : 4
OFK Bo┼żdarevac
08.10
15:00
FU Minel 1956
Šiljakovac
2
0
08.10.2023 15:00
FU Minel 1956
2 : 0
Šiljakovac
08.10
15:00
Um─Źari
Avala 1939
1
5
08.10.2023 15:00
Um─Źari
1 : 5
Avala 1939
08.10
15:30
Vrelo
Brezova
2
1
08.10.2023 15:30
Vrelo
2 : 1
Brezova
08.10
15:30
Bratstvo
Gorušica
1
1
08.10.2023 15:30
Bratstvo
1 : 1
Gorušica
08.10
15:30
Radni─Źki
Draga─Źevo
2
2
08.10.2023 15:30
Radni─Źki
2 : 2
Draga─Źevo
08.10
15:00
Rankovac
Mišar
2
2
08.10.2023 15:00
Rankovac
2 : 2
Mišar
08.10
15:00
OFK Letnjikovac 1983
Radni─Źki (K)
3
2
08.10.2023 15:00
OFK Letnjikovac 1983
3 : 2
Radni─Źki (K)
08.10
15:00
Bobovik
Sloga (K)
0
2
08.10.2023 15:00
Bobovik
0 : 2
Sloga (K)
08.10
15:00
Polet
Pri─Źinovi─ç
1
2
08.10.2023 15:00
Polet
1 : 2
Pri─Źinovi─ç
08.10
15:00
Dobrava ┼Żabar 2020
Korman
4
0
08.10.2023 15:00
Dobrava ┼Żabar 2020
4 : 0
Korman
08.10
15:00
Napredak
BSK
8
0
08.10.2023 15:00
Napredak
8 : 0
BSK
08.10
15:00
Obili─ç 1993
Borac 1925
0
3
08.10.2023 15:00
Obili─ç 1993
0 : 3
Borac 1925
08.10
15:00
Jedinstvo
Borac (R)
4
2
08.10.2023 15:00
Jedinstvo
4 : 2
Borac (R)
08.10
15:00
OFK Zeka Buljubaša
Trgova─Źki
4
0
08.10.2023 15:00
OFK Zeka Buljubaša
4 : 0
Trgova─Źki
08.10
15:00
OFK Biki─ç
Grani─Źar
2
1
08.10.2023 15:00
OFK Biki─ç
2 : 1
Grani─Źar
08.10
15:00
Srem
Zmaj
6
0
08.10.2023 15:00
Srem
6 : 0
Zmaj
08.10
15:00
Sloga 1919
Fruška Gora
0
1
08.10.2023 15:00
Sloga 1919
0 : 1
Fruška Gora
08.10
15:00
Kelebijska šuma
Prozivka
1
1
08.10.2023 15:00
Kelebijska šuma
1 : 1
Prozivka
08.10
15:00
─îantavir
Pali─ç
7
1
08.10.2023 15:00
─îantavir
7 : 1
Pali─ç
08.10
15:00
Mala Bosna 2015
┼Żednik
1
0
08.10.2023 15:00
Mala Bosna 2015
1 : 0
┼Żednik
08.10
15:00
Lokomotiva
Hajduk 1950
1
0
08.10.2023 15:00
Lokomotiva
1 : 0
Hajduk 1950
08.10
15:00
Elektrovojvodina
Bikovo
2
1
08.10.2023 15:00
Elektrovojvodina
2 : 1
Bikovo
08.10
15:00
Dragoš
Nišavac
2
0
08.10.2023 15:00
Dragoš
2 : 0
Nišavac
08.10
15:00
Ponor SU
Pade┼ż
3
0
08.10.2023 15:00
Ponor SU
3 : 0
Pade┼ż
08.10
15:00
Bukovac
Šumadija
1
1
08.10.2023 15:00
Bukovac
1 : 1
Šumadija
08.10
15:00
Novi Mladi borac
Proleter
1
0
08.10.2023 15:00
Novi Mladi borac
1 : 0
Proleter
08.10
15:00
Selevac 1919
Budu─çnost 1948
0
1
08.10.2023 15:00
Selevac 1919
0 : 1
Budu─çnost 1948
08.10
15:00
Mezgraja
Radni─Źki 1936
7
0
08.10.2023 15:00
Mezgraja
7 : 0
Radni─Źki 1936
08.10
15:00