XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 379 utakmica za dan
Subota, 8 Maj 2021

Fudbal

08.05.2021 16:00 Novi Pazar : Mladost (L)
08.05.2021 16:00 Voždovac : Napredak
08.05.2021 16:00 Proleter : Radnik
08.05.2021 16:55 Borac : Krupa
08.05.2021 19:05 Zrinjski : Velež
08.05.2021 15:00 Sloboda : Olimpik
08.05.2021 15:00 Mladost : Radnik
08.05.2021 16:30 Sloga : Slavija
08.05.2021 16:30 Kozara : Rudar Prijedor
08.05.2021 16:30 Podrinje : Sloboda
08.05.2021 16:30 Ljubić : Željezničar
08.05.2021 16:30 Jedinstvo : Sutjeska
08.05.2021 16:30 Borac : Zvijezda 09
08.05.2021 16:30 Leotar : Modriča
08.05.2021 16:30 Tekstilac : Drina
08.05.2021 17:00 Kozara : OFK Stari Grad
08.05.2021 17:00 Radnički 1912 : Omladinac
08.05.2021 17:00 Jedinstvo (SP) : OFK Vršac
08.05.2021 17:00 Bečej 1918 : Bačka 1901
08.05.2021 17:00 Radnički (Zr) : Hajduk 1912
08.05.2021 17:00 Feniks 1995 : Dunav
08.05.2021 17:00 Mladost (NS) : Sloga (Č)
08.05.2021 17:00 Dinamo 1945 : Borac
08.05.2021 16:30 Mladi radnik 1926 : Jedinstvo
08.05.2021 16:30 Trepča : Sloga 33
08.05.2021 16:30 Sloga (P) : Budućnost Krušik 2014
08.05.2021 16:30 Gruža : Takovo
08.05.2021 16:30 Mačva 1929 : Bane 1931
08.05.2021 16:30 Šumadija (A) : Železničar (L)
08.05.2021 16:30 OFK Beograd : Radnički (O)
08.05.2021 16:30 Leštane : Brodarac
08.05.2021 16:30 Radnički (NB) : Lokomotiva
08.05.2021 17:00 Studentski grad : Sinđelić
08.05.2021 16:30 Mladenovac : Jedinstvo
08.05.2021 17:00 Jedinstvo (P) : Moravac Orion
08.05.2021 17:00 Trstenik PPT : SFK Morava
08.05.2021 17:00 Pčinja : OFK Topličanin
08.05.2021 17:00 Timok 1919 : Budućnost (P)
08.05.2021 17:00 Dunav : SFS Borac
08.05.2021 17:00 OFK Sinđelić : Radnički (S)
08.05.2021 16:30 Borac : Korićani
08.05.2021 16:30 Jasenica 2017 : OFK Aranđelovac 1979
08.05.2021 16:30 Sloga (B) : Morava (VP)
08.05.2021 16:30 Đerdap : Borac (Ž)
08.05.2021 16:30 Karađorđe : Zvižd
08.05.2021 16:30 Sevojno : Jedinstvo Putevi
08.05.2021 16:30 Crnokosa : Zlatar
08.05.2021 16:30 Sloga (BB) : FAP
08.05.2021 16:30 Jedinstvo Vladimirci 1924 : Rađevac
08.05.2021 16:30 Drina : Radnički (V)
08.05.2021 17:00 Vojvodina (T) : Obilić
08.05.2021 17:00 Bajša : OFK Vrbas
08.05.2021 17:00 Njegoš : Srbobran
08.05.2021 17:00 Krila Krajine : ČSK Pivara
08.05.2021 17:00 Tekstilac : Mladost APA
08.05.2021 17:00 Jedinstvo (V) : Krajina
08.05.2021 17:00 Sloga : Mladost
08.05.2021 17:00 Begej : Jedinstvo (BK)
08.05.2021 17:00 Naftagas : Borac
08.05.2021 17:00 Radnički (S) : Banat
08.05.2021 17:00 Sloga (E) : Podunavac
08.05.2021 17:00 Crvena Zvezda : Mladost
08.05.2021 17:00 Sloga (T) : Jugović
08.05.2021 17:00 Jedinstvo 1936 : Meševo
08.05.2021 17:00 Sloga (D) : Bošnjane
08.05.2021 17:00 Bor 1919 : Đerdap
08.05.2021 17:00 OFK Knjaz : Polom
08.05.2021 17:00 Balkanski : Senjak
08.05.2021 17:00 Brodoremont : Hajduk Veljko
08.05.2021 17:00 OFK Napredak 1929 : Orljane
08.05.2021 17:00 Gracko : Jedinstvo (GS)
08.05.2021 17:00 Nebeski Andjeli : Pusta Reka
08.05.2021 17:00 Sloga : Žitorađa
08.05.2021 16:30 Napredak : Budućnost (Z)
08.05.2021 17:00 Rudar Vrška Čuka : Midžor
08.05.2021 17:00 Radnički 1946 : Ozren
08.05.2021 17:00 Hajduk : Velika Jasikova
08.05.2021 17:00 Čitluk : Sloga (L)
08.05.2021 17:00 GFK Sloven : Sremac
08.05.2021 17:00 BAK : Strela
08.05.2021 17:00 ŽAK : Kordun
08.05.2021 17:00 Borac (BG) : BSK
08.05.2021 17:00 Radnički 1905 : Proleter (Nj)
08.05.2021 17:00 Napredak : Sloga
08.05.2021 17:00 Tornjoš : Sutjeska
08.05.2021 17:00 Proleter (RS) : Jadran
08.05.2021 17:00 Delija : Lehel
08.05.2021 10:30 Rakovica : Borac (O)
08.05.2021 16:30 Barajevo : Lisović 1977
08.05.2021 16:30 Mladost : Duboko
08.05.2021 17:30 Omladinac : Jedinstvo
08.05.2021 17:30 OFK Futog : Susek
08.05.2021 17:30 Fruškogorski partizan : Veternik
08.05.2021 17:00 Poreč : Urovica
08.05.2021 17:00 Rudna Glava : Šarbanovac
08.05.2021 17:00 Zlot : Krivelj
08.05.2021 17:00 Brestovac : Blizna
08.05.2021 16:30 Sloga (D) : Mladost (P)
08.05.2021 16:30 Kolonija : Šumadija 1934
08.05.2021 16:30 Trgovački : Omladinac (Š)
08.05.2021 17:00 Rasovača : OFK Rutevac 1908
08.05.2021 17:00 Borac : Radnički 1947
08.05.2021 17:00 Karađorđe : Ribnica
08.05.2021 17:00 Mladost (V) : Jedinstvo 2017
08.05.2021 17:00 Rudar : Popovići Vrnjci
08.05.2021 17:00 Morava (KS) : Mladost (K)
08.05.2021 16:30 OFK Jabučje : ZSK
08.05.2021 16:30 Vladimir Durković : Zvezda
08.05.2021 17:00 Cer (PE) : Podrinje
08.05.2021 17:00 Gučevo 1929 : Sloga (KR)
08.05.2021 16:30 Mladost (S) : Levosoje
08.05.2021 17:00 Poljoprivrednik : Garevina
08.05.2021 17:00 Jezero : Stari Trstenik
08.05.2021 16:30 Brezovac : Vrbica
08.05.2021 16:30 Omladinac-Šumadinac (V) : Badnjevac
08.05.2021 16:30 Karađorđe 2013 (Viš) : Čestin
08.05.2021 17:30 Slanobarac : OFK Hajduk
08.05.2021 17:30 Železničar : Miletić
08.05.2021 16:30 Bratstvo 1975 : OFK Žeželj
08.05.2021 16:30 13. maj : Zmaj 1953
08.05.2021 16:30 Bežanija : Dedinje
08.05.2021 17:00 Mlada krila : Borac (V)
08.05.2021 17:00 Progorelica : Jedinstvo (G)
08.05.2021 16:30 Rade Milošević : Udarnik (S)
08.05.2021 16:30 Bata Bulić : Mladost (R)
08.05.2021 16:30 Polet S.D. : Jedinstvo (K)
08.05.2021 17:00 Šumadija : Sloga
08.05.2021 17:00 Beljanica : Rudar (S)
08.05.2021 17:00 Pomoravlje : OFK Batinac
08.05.2021 17:00 Sinđelić 1934 : Mladost (G)
08.05.2021 17:00 Partizan : Ursule
08.05.2021 17:00 Mladost (D) : GFK Tabane
08.05.2021 17:00 Radnički 2020 : Sloga 1948
08.05.2021 17:00 Polet (R) : Tempo
08.05.2021 17:00 OFK Sloga : Škriljac
08.05.2021 17:00 Potisje : Jedinstvo
08.05.2021 16:30 Stari Hrast 2018 : Petlić SD 026
08.05.2021 16:30 Rongo Siti : Sloboda
08.05.2021 16:30 Nišavac : Mladost
08.05.2021 16:30 Borac : Veliki Suvodol
08.05.2021 17:00 Radnički : Trešnjevka
08.05.2021 17:00 Jevremovac : OFK Varna
08.05.2021 17:00 Studenac : Jedinstvo (ZA)
08.05.2021 16:30 Glavaš : Budućnost 1948
08.05.2021 17:00 Dobrič 1974 : Arbanasce
08.05.2021 17:00 Slemen : Rtanj
08.05.2021 17:00 Budućnost : Omladinac
08.05.2021 17:00 Radnik : ISK Izvor
08.05.2021 17:00 Budućnost : Istok 63
08.05.2021 17:30 Trnava : Mladost
08.05.2021 17:30 Dobra Voda : Domaćin
08.05.2021 16:30 Stig (C) : Crni Vitez
08.05.2021 16:30 Napredak 1927 : Jedinstvo (S)
08.05.2021 17:00 Naša Krajina : Gaj
08.05.2021 16:30 Budućnost MI : Gornja Trnava 1938
08.05.2021 16:30 Rudar 1947 : Radnik
08.05.2021 16:30 Soko : Melnica
08.05.2021 16:30 Burovac : Omladinac
08.05.2021 16:30 Napredak : Vukan
08.05.2021 16:30 Dobrnje : Udarnik 2015
08.05.2021 17:00 Kotlenik : Beli Orlovi
08.05.2021 17:00 Mladost : Grivac
08.05.2021 17:00 POFK Metaloplastika 2006 : Napredak
08.05.2021 16:00 Selište : Laznica
08.05.2021 16:00 Osanica : Zvezda
08.05.2021 16:30 Izviđač : Babajić
08.05.2021 17:00 Planinac : Mladi radnik
08.05.2021 16:30 Tulež : Prvi srpski Ustanak II
08.05.2021 17:00 Sloboda : 20. Oktobar
08.05.2021 17:00 Mladi radnik : OFK Radnički
08.05.2021 17:00 Petka : Strmovo
08.05.2021 17:00 OFK Borac : BSK
08.05.2021 17:00 Kolonija : PSS-192
08.05.2021 Budućnost : Rudar
08.05.2021 OFK Petrovac : Iskra
08.05.2021 OFK Titograd : Jezero
08.05.2021 Podgorica : Zeta
08.05.2021 Sutjeska : Dečić
08.05.2021 13:30 Leeds United : Tottenham Hotspur
08.05.2021 21:15 Liverpool : Southampton
08.05.2021 18:30 Manchester City : Chelsea
08.05.2021 16:00 Sheffield United : Crystal Palace
08.05.2021 13:30 AFC Bournemouth : Stoke City
08.05.2021 13:30 Barnsley : Norwich City
08.05.2021 13:30 Blackburn Rovers : Birmingham City
08.05.2021 13:30 Bristol City : Brentford
08.05.2021 13:30 Cardiff City : Rotherham United
08.05.2021 13:30 Coventry City : Millwall
08.05.2021 13:30 Derby County : Sheffield Wednesday
08.05.2021 13:30 Middlesbrough : Wycombe Wanderers
08.05.2021 13:30 Nottingham Forest : Preston North End
08.05.2021 13:30 Queens Park Rangers : Luton Town
08.05.2021 13:30 Reading : Huddersfield Town
08.05.2021 13:30 Watford : Swansea City
08.05.2021 14:00 Deportivo Alavés : Levante
08.05.2021 21:00 Athletic Club : Osasuna
08.05.2021 16:15 Barcelona : Atletico Madrid
08.05.2021 18:30 Cádiz : Huesca
08.05.2021 18:30 Bayern : Borussia M'gladbach
08.05.2021 15:30 Borussia Dortmund : RB Leipzig
08.05.2021 15:30 Hoffenheim : Schalke 04
08.05.2021 15:30 Wolfsburg : Union Berlin
08.05.2021 15:30 Werder : Bayer 04
08.05.2021 17:00 Olympique Lyonnais : Lorient
08.05.2021 13:00 Nantes : Bordeaux
08.05.2021 15:00 Udinese : Bologna
08.05.2021 20:45 Fiorentina : Lazio
08.05.2021 15:00 Spezia : Napoli
08.05.2021 18:00 Internazionale : Sampdoria
08.05.2021 15:30 Rad : Mačva
08.05.2021 16:00 Jedinstvo 2014 : Heroj Polet
08.05.2021 19:00 ŽFU Zvezda B 2018 : Spartak DOO
08.05.2021 17:00 Napredak Junior 2018 : Radnički 2012
08.05.2021 12:00 Trayal : Čukarički
08.05.2021 13:00 Internacional : Radnički (N)
08.05.2021 10:00 Brodarac : OFK Beograd
08.05.2021 10:00 Železničar : OFK Bačka
08.05.2021 10:00 Hajduk 1912 : Petrika
08.05.2021 12:00 Petar Puača : Tisa Njerš
08.05.2021 13:00 Šabac Sunrise : Mačva
08.05.2021 13:30 Šumadija 1903 : Novi Pazar
08.05.2021 11:00 Zvižd : Sloga 33
08.05.2021 11:00 Napredak : Petar Dobrnjac
08.05.2021 11:00 OFK Urovci : Polet
08.05.2021 11:00 Mladost : Železničar
08.05.2021 17:00 Rubibreza : OFK Divci
08.05.2021 11:00 Spartak : Mačva 1929
08.05.2021 14:00 AFK : Vinogradar
08.05.2021 10:00 Radnički (O) : Brodarac
08.05.2021 12:30 Zemun : Voždovac
08.05.2021 17:00 Teleoptik : Spartak ŽK
08.05.2021 13:00 Real Niš : Čukarički
08.05.2021 15:30 Internacional : Radnički (N)
08.05.2021 12:30 Brodarac : Kiker
08.05.2021 10:00 Kabel : Inđija
08.05.2021 12:00 Hajduk 1912 : OFK Kikinda 1909
08.05.2021 10:00 Petar Puača : Tisa Njerš
08.05.2021 12:00 Železničar : Radnički (NP)
08.05.2021 09:30 Kolubara : Radnički (NB)
08.05.2021 09:00 Voždovac : Radnički (O)
08.05.2021 09:30 OLE : BSK 1925
08.05.2021 10:00 BSK Borča : Bežanija
08.05.2021 20:00 Ada : OFK Beograd
08.05.2021 10:00 Jedinstvo : Poštar 1930
08.05.2021 10:00 Prof. Bolesnikov : Voja Gačić
08.05.2021 09:00 RFK Novi Sad 1921 : Mladost
08.05.2021 10:00 Borac : Omladinac
08.05.2021 10:00 Stepojevac Vaga : Posavina
08.05.2021 11:00 Zvezda : Rojkovac
08.05.2021 Partizan : Budućnost
08.05.2021 11:00 Proleter (NJ) : Tsc 1913
08.05.2021 11:00 Bačka : Obilić
08.05.2021 11:00 Vojvodina : Proleter (RS)
08.05.2021 11:00 Đurđin : Iskra
08.05.2021 10:00 Ribnica : OFK Senjak
08.05.2021 11:00 ODR : CFK
08.05.2021 12:00 Kabel : Radnički 1912
08.05.2021 09:30 TSC : Bečej 1918
08.05.2021 10:00 ŽAK Sombor : Arena Su
08.05.2021 12:00 Derby 2015 : Proleter 2006
08.05.2021 10:00 Radnički (K) : OFK Vršac
08.05.2021 10:00 Radnički (SM) : Radnički (Š)
08.05.2021 12:00 RFK Novi Sad 1921 : Prof. Bolesnikov
08.05.2021 14:00 Petar Puača : Jedinstvo (SP)
08.05.2021 10:00 Vojvodina : Inđija
08.05.2021 14:00 Petrika : Index
08.05.2021 13:00 Borac : OFK Borac
08.05.2021 10:00 Arena Su : Spartak ŽK
08.05.2021 11:30 OFK Ras : Novi Pazar
08.05.2021 11:00 Pazar Juniors : Granit
08.05.2021 11:00 Rudar : Tutin
08.05.2021 11:30 Sport Klub 99 : Novi Pazar B
08.05.2021 11:00 AF AS Novi Pazar : Koštam Polje
08.05.2021 11:30 Sremcica : Šumadinac
08.05.2021 10:00 Resnik : Karioke
08.05.2021 11:00 Njegoš : Eđšeg
08.05.2021 11:00 Mladost (T) : Sutjeska
08.05.2021 11:00 Bačka : Obilić
08.05.2021 11:00 Napredak : Jadran
08.05.2021 11:00 Srbobran : Budućnost
08.05.2021 17:00 Mačva : Radnički
08.05.2021 GFK Jagodina : Duel Juniors
08.05.2021 Lider MGM : GFK Dubočica
08.05.2021 Napredak : Real
08.05.2021 Radnički (N) : Timočanin
08.05.2021 Radnik : Šampion 2014
08.05.2021 Kopernikus Železničar : Radnički (P)
08.05.2021 Car Konstantin : OFK Radnički
08.05.2021 Radnički (S) : Trayal Knez Lazar
08.05.2021 Timok 1919 : SFS Borac
08.05.2021 GFK Jagodina : Duel Juniors
08.05.2021 Lider MGM : GFK Dubočica
08.05.2021 Duel Juniors 2 : Real Niš
08.05.2021 Radnički (N) : Knjaževac
08.05.2021 Radnik : OFK Šampion
08.05.2021 Kopernikus Železničar : Radnički (P)
08.05.2021 Radnički Niš 2 : OFK Radnički
08.05.2021 Radnički (S) : Trayal Knez Lazar
08.05.2021 Timok 1919 : OFK Paraćin
08.05.2021 12:00 IMT : Jedinstvo
08.05.2021 09:00 Bežanija : GSP Polet
08.05.2021 11:00 Milutinac : Srem
08.05.2021 12:00 Lazarevac : Zadrugar
08.05.2021 15:30 Akademija fudbala : Kolubara 2
08.05.2021 14:30 Stepojevac Vaga : Budućnost
08.05.2021 10:00 Šumadija : Kolubara 1
08.05.2021 10:00 Vinogradar : Obilić
08.05.2021 10:00 Spartak ŽK '08 : Bajša
08.05.2021 09:00 AFK : TSC
08.05.2021 08:30 Zvezda : Obrenovac 1905
08.05.2021 10:00 Posavina : Omladinac
08.05.2021 13:00 Rvati : Jedinstvo
08.05.2021 10:00 Deluks : Zabrežje
08.05.2021 10:00 Šabac Sunrise 2 : OFK Majur
08.05.2021 09:00 Tika taka : Mačva 1
08.05.2021 09:00 POFK Savacium : Šabac Sunrise 1
08.05.2021 11:00 OFK Atletiko : POFK Čivija

Košarka

08.05.2021 14:00 Mega Soccerbet : Dynamic VIP PAY
08.05.2021 17:00 Crvena zvezda MTS : Sloboda

Rukomet

08.05.2021 19:00 Dubočica 54 : Vojvodina
08.05.2021 16:30 Železničar 1949 : Radnički
08.05.2021 19:00 Metaloplastika : Rudar
08.05.2021 18:00 Proleter : Crvena zvezda
08.05.2021 18:00 Novi Pazar : Spartak
08.05.2021 18:00 Kikinda Grindex : Šamot 65
08.05.2021 18:00 Obilić : Crvenka
08.05.2021 19:00 Kolubara : Morava
08.05.2021 18:00 Ub : Vrbas Petrol
08.05.2021 19:00 Sivac 69 : Jugović
08.05.2021 19:00 Zlatar : Priboj
08.05.2021 19:00 Jastrebac : Kuršumlija
08.05.2021 18:00 Jabuka : Hercegovac
08.05.2021 19:00 Potisje Pleteks : Banatski Karlovac
08.05.2021 19:00 Hercegovina : Apatin
08.05.2021 20:00 Mladost (BJ) : Somborelektro
08.05.2021 17:30 Rakovica : Sinđelić
08.05.2021 20:00 Loznica : Metalac
08.05.2021 14:00 Rekreativo : Novi Beograd
08.05.2021 Železničar 1949 - 2 : Niška Banja
08.05.2021 Pirot : Aleksinac
08.05.2021 BSK Heba : Nišava
08.05.2021 Dubočica 54 2 : Mladost (V)
08.05.2021 18:00 Lokomotiva : Smederevo 2
08.05.2021 19:30 Udarnik : Sloga
08.05.2021 19:30 Karađorđe : Osipaonica
08.05.2021 16:00 Župa 54 : Bane
08.05.2021 19:30 Prigrevica : Metalac
08.05.2021 16:00 Studentski grad : Loznica 2
08.05.2021 16:00 Lazarevac : Gučevo
08.05.2021 19:00 Rusin : Obilić
08.05.2021 18:00 Borac : Graničar
08.05.2021 16:00 Jedinstvo : Unirea
08.05.2021 18:00 Putinci : Titel
08.05.2021 17:30 Ruma : Hajduk
08.05.2021 19:00 Naisa : Medicinar
08.05.2021 19:00 Jagodina : Vrbas
08.05.2021 18:00 Zaječar 1949 : Bekament BB
08.05.2021 20:00 Bor RTB : Vojvodina
08.05.2021 17:00 Mladost : Mladi radnik
08.05.2021 17:30 Junior : Žitorađa
08.05.2021 20:00 ORK Beograd : Srem
08.05.2021 18:00 Sloga : Kučevo
08.05.2021 15:30 Ruma - 14 ALL : Ravangrad
08.05.2021 19:00 Mladost (SC) : Proleter
08.05.2021 18:00 Temerin : Sloven
08.05.2021 18:00 Radnički : Radnički BG
08.05.2021 17:00 Udarnik : Nemanjić
08.05.2021 17:00 Napredak 12 : Pazar 2003
08.05.2021 13:30 Bekament BB - 2 : Sedmerac
08.05.2021 17:00 Apatin : Trijumf
08.05.2021 16:00 Obilić : Krule
08.05.2021 19:00 Deronje : Jabuka

Vaterpolo

08.05.2021 13:00 Senta Jordo : Valis
08.05.2021 11:00 Spartak : Vračar

Futsal

08.05.2021 21:00 FON : Konjarnik
08.05.2021 21:00 Novi Pazar : Vranje
08.05.2021 19:00 Progres : Pirot

Ragbi 15

08.05.2021 Partizan : Vojvodina
08.05.2021 Rad Mozzart : Dinamo 1954