XS
SM
MD
LG

pre 2 minuta
18.09.2021 16:00 GFK Sloven 1 : 1 Sloga

11.09.2021 Čelik 0 : 3 BSK Bujanovac

pre 3 minuta
18.09.2021 16:00 Omladinac (Š) 7 : 1 Sloga (L)

pre 4 minuta
18.09.2021 15:30 Rudar (KM) 0 : 5 Radnički 1923

pre 5 minuta
18.09.2021 16:00 OFK Sinđelić 4 : 0 Malošište

18.09.2021 13:00 Kosmet 4 : 1 Sušica

pre 7 minuta
18.09.2021 17:00 Medicinar 33 : 32 Vrbas

18.09.2021 16:30 Radnik Sušica 2 : 4 Badince

pre 8 minuta
18.09.2021 16:00 Bata Bulić 3 : 1 Jedinstvo (S)

18.09.2021 16:30 Posušje 1 : 1 Radnik

pre 9 minuta
18.09.2021 16:00 Trgovački 0 : 1 Zadrugar 1947

18.09.2021 16:00 Radnički (V) 2 : 1 Zadrugar

pre 10 minuta
18.09.2021 16:00 FAP 2 : 1 Sevojno
18.09.2021 16:00 Parmenac 0 : 4 Zlatar

pre 11 minuta
18.09.2021 16:00 Sloboda 3 : 1 Jedinstvo Putevi

pre 12 minuta
18.09.2021 16:00 OFK Braničevo 1 : 1 Mladi Borac

pre 13 minuta
18.09.2021 16:00 Tempo 3 : 1 Ratar

18.09.2021 16:00 Karađorđe 5 : 1 Sloboda
18.09.2021 16:00 Šumadija 1903 1 : 0 Korićani

pre 14 minuta
18.09.2021 16:00 Zvižd 2 : 0 Vihor

18.09.2021 16:00 Goč 5 : 1 Vodojaža

18.09.2021 16:00 Dunav 5 : 1 Moravac 1933

pre 15 minuta
18.09.2021 16:00 Mladi radnik 3 : 3 20. Oktobar

pre 16 minuta
18.09.2021 Mladost (DL) 1 : 1 ŠFU Derbi 2016

18.09.2021 16:00 Levač 2 : 1 Jedinstvo 2014

pre 17 minuta
18.09.2021 16:30 Radnički (P) 5 : 0 Navalin

18.09.2021 16:00 Strmovo 0 : 2 Mladost

pre 19 minuta
18.09.2021 16:00 OFK Alakince 2 : 2 Plantaža
18.09.2021 16:00 SFK Morava 2 : 0 Radan

18.09.2021 16:00 Milutinac 0 : 2 Heroj Polet

18.09.2021 16:00 Šumadija 1 : 5 BSK 1926
18.09.2021 16:00 Strelac 0 : 2 Omladinac
18.09.2021 16:00 Barajevo 3 : 0 Dimitrije Tucović

pre 20 minuta
18.09.2021 16:00 Nebeski Andjeli 1 : 2 Pusta Reka

18.09.2021 15:30 Jedinstvo 2020 5 : 1 Partizan

18.09.2021 16:00 Čukarički 2 : 1 Spartak ŽK

18.09.2021 16:00 BSK 2 : 1 Sloga

pre 21 minut
18.09.2021 16:00 Popovac 1 : 0 Napredak (St)

pre 22 minuta
18.09.2021 Jedinstvo 2017 2 : 1 OFK National

18.09.2021 16:00 Sloboda 2 : 0 Petka

18.09.2021 16:15 Atletico Madrid 0 : 0 Athletic Bilbao

pre 24 minuta
18.09.2021 16:00 Blagotin 1 : 2 Trstenik PPT

18.09.2021 16:00 Hajduk 3 : 1 Budućnost

pre 25 minuta
18.09.2021 16:00 Radnik 4 : 1 ISK Izvor

18.09.2021 16:00 OFK Knjaz 1 : 0 Balkanski

18.09.2021 16:00 Radnički (Zr) 0 : 1 Feniks 1995

pre 26 minuta
18.09.2021 16:00 Đerdap 1 : 1 Dunav
18.09.2021 16:00 Lužnica 2 : 1 Brodoremont

pre 27 minuta
18.09.2021 16:00 Dinamo 1945 1 : 2 Radnički 1912

pre 28 minuta
18.09.2021 16:00 Karađorđe 0 : 1 Sloga (B)

18.09.2021 16:00 Senta 2 : 1 Njegoš

pre 29 minuta
18.09.2021 15:30 Nišavac 4 : 0 Veliki Suvodol

18.09.2021 15:30 Cerovac 2013 0 : 0 Budućnost 1948

pre 30 minuta
18.09.2021 16:00 Fulham 1 : 2 Reading

18.09.2021 16:00 IMT 0 : 0 Železničar

18.09.2021 15:30 Kupinovac 3 : 0 Mladost (G)
18.09.2021 15:30 Šumadinac 2 : 5 Osaonica

pre 31 minut
18.09.2021 16:00 Sloga (BB) 1 : 2 Sušica

18.09.2021 16:00 Mladost 1 : 2 Index
18.09.2021 16:00 Cement 1 : 1 Donji Srem
18.09.2021 16:00 Radnički (NP) 1 : 1 RFK Novi Sad 1921

18.09.2021 16:00 OFK Mladenovac 1 : 0 Sinđelić
18.09.2021 16:00 Lokomotiva 0 : 2 Sremčica
18.09.2021 16:00 Napredak 2 : 4 Zvezda

18.09.2021 16:00 Jedinstvo (BK) 2 : 0 Mladost

pre 32 minuta
18.09.2021 16:00 Trepča 0 : 0 Takovo
18.09.2021 16:00 Mladi radnik 1926 2 : 1 Budućnost (A)

18.09.2021 16:00 Šarbanovac 2 : 0 Blizna

18.09.2021 16:00 Radnički (NB) 0 : 1 BSK Borča
18.09.2021 16:00 Leštane 0 : 1 Radnički (O)

pre 33 minuta
18.09.2021 16:00 Mladost GAT 1 : 0 Budućnost

18.09.2021 16:00 OFK Brđanac 2 : 2 Trlić
18.09.2021 16:00 Spartak 1924 6 : 0 ZSK

18.09.2021 16:00 Crvena zvezda (VS) 0 : 4 Begej

18.09.2021 16:00 Smederevo 1924 3 : 0 RSK

18.09.2021 16:00 Middlesbrough 1 : 2 Blackpool

18.09.2021 16:00 Šumadija 1 : 0 Mladi borac

pre 34 minuta
19.09.2021 16:00 OFK 019 0 : 3 Bor 1919

18.09.2021 16:00 Grizli ML 1 : 0 Đerdap
18.09.2021 16:00 Sloboda 0 : 3 OFK Mihajlovac
18.09.2021 16:00 Rudar 2001 0 : 2 Sloga 33
18.09.2021 16:00 Morava 1 : 3 Pomoravlje 1946

18.09.2021 16:00 Luton Town 3 : 3 Swansea City

pre 35 minuta
18.09.2021 16:00 Jedinstvo (SP) 5 : 2 Hajduk 1912

18.09.2021 16:00 Sloga (K) 0 : 1 Jedinstvo

18.09.2021 16:00 Šumadinac 3 : 0 Jarmenovci
18.09.2021 16:00 Proleter 1922 1 : 5 Gornja Trnava 1938
18.09.2021 16:00 Proleter 1936 2 : 1 Krćevac 04

pre 36 minuta
18.09.2021 16:00 Bačka 1901 1 : 1 Bajša

18.09.2021 16:00 Preston North End 1 : 1 West Bromwich Albion
18.09.2021 16:00 Peterborough United 3 : 0 Birmingham City
18.09.2021 16:00 Barnsley 0 : 0 Blackburn Rovers
18.09.2021 16:00 Queens Park Rangers 1 : 2 Bristol City
18.09.2021 16:00 Huddersfield Town 0 : 2 Nottingham Forest

18.09.2021 16:00 Manchester City 0 : 0 Southampton

18.09.2021 16:00 OFK Bačka 0 : 1 Rad
18.09.2021 16:00 OFK Žarkovo 1 : 0 Radnički (SM)

18.09.2021 16:00 Proleter 2 : 3 Mladost

pre 37 minuta
18.09.2021 15:30 Luk 7 : 2 Sinđelić

pre 38 minuta
18.09.2021 15:30 Pobednik 5 : 0 Partizan

Prikazano je poslednjih 100 rezultata iz svih sportova.
Rezultati su poređani prema vremenu pristizanja informacija.
2:3
93' Gol (Kalenić)
2:3
83' Gol (Tamnava)
2:3
78' Gol (Kalenić)
2:3
56' Penal (Kalenić)
Promašen penal
1:3
75' Gol (Garevina)
Pajić Nikola
igorerak i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Boban968 se registrovao
M.Zdravkovic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Xabi94 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu