XS
SM
MD
LG

Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Voždovac
Beograd
22.05.2022 18:30
Crvena zvezda
3 : 1
Voždovac
Partizan
Beograd
2 : 0
Radnički (N)
Niš
22.05.2022 18:30
Partizan
2 : 0
Radnički (N)
Čukarički
Beograd
0 : 0
Napredak
Kruševac
19.05.2022 18:00
Čukarički
0 : 0
Napredak
TSC
Bačka Topola
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
22.05.2022 18:30
TSC
0 : 2
Vojvodina
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Šampion Crvena zvezda 37 32 4 1 100
2 Plasman u evropska takmičenja Partizan 37 31 5 1 98
3 Plasman u evropska takmičenja Čukarički 37 15 15 7 60
4 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (N) 37 12 15 10 51
5 Prelazi u ligu višeg ranga Voždovac 37 13 10 14 49
6 Prelazi u ligu višeg ranga TSC 37 13 9 15 48
7 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvodina 37 13 6 18 45
8 Prelazi u ligu višeg ranga Napredak 37 10 8 19 38

Mladost
Lučani
2 : 1
Spartak ŽK
Subotica
20.05.2022 17:30
Mladost
2 : 1
Spartak ŽK
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
20.05.2022 17:30
Radnički 1923
1 : 2
Metalac
Radnik
Surdulica
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
19.05.2022 16:00
Radnik
3 : 0
Kolubara
Proleter
Novi Sad
0 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
20.05.2022 17:30
Proleter
0 : 2
Novi Pazar
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Radnik 37 12 15 10 51
2 Prelazi u ligu višeg ranga Kolubara 37 14 4 19 46
3 Prelazi u ligu višeg ranga Mladost 37 12 9 16 45
4 Prelazi u ligu višeg ranga Spartak ŽK 37 12 8 17 44
5 Baraž Novi Pazar 37 10 11 16 41
6 Baraž Radnički 1923 37 9 8 20 35
7 Prelazi u ligu nižeg ranga Metalac 37 8 9 20 33
8 Prelazi u ligu nižeg ranga Proleter 37 8 8 21 32

Inđija
Inđija
2 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
21.05.2022 17:30
Inđija
2 : 0
Radnički (SM)
Mladost GAT
Novi Sad
2 : 3
IMT
Beograd
21.05.2022 17:30
Mladost GAT
2 : 3
IMT
Javor Matis
Ivanjica
1 : 0
Loznica
Loznica
21.05.2022 17:30
Javor Matis
1 : 0
Loznica
Železničar
Pančevo
1 : 0
OFK Žarkovo
Beograd
21.05.2022 17:30
Železničar
1 : 0
OFK Žarkovo
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Mladost GAT 37 21 9 7 72
2 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Javor Matis 37 19 12 6 69
3 Baraž Železničar 37 20 8 9 68
4 Baraž IMT 37 19 10 8 67
5 Prelazi u ligu višeg ranga Inđija 37 19 7 11 64
6 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Žarkovo 37 14 7 16 49
7 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (SM) 37 13 9 15 48
8 Prelazi u ligu višeg ranga Loznica 37 12 9 16 45

Mačva
Šabac
1 : 1
RFK Grafičar
Beograd
21.05.2022 19:00
Mačva
1 : 1
RFK Grafičar
Zlatibor
Čajetina
2 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
22.05.2022 17:30
Zlatibor
2 : 1
OFK Bačka
Budućnost
Dobanovci
2 : 1
Rad
Beograd
22.05.2022 17:30
Budućnost
2 : 1
Rad
Timok 1919
Zaječar
5 : 0
Kabel
Novi Sad
20.05.2022 17:30
Timok 1919
5 : 0
Kabel
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga RFK Grafičar 37 15 6 16 51
2 Prelazi u ligu višeg ranga Rad 37 13 9 15 48
3 Prelazi u ligu višeg ranga Mačva 37 12 12 13 48
4 Prelazi u ligu višeg ranga Zlatibor 37 12 11 14 47
5 Prelazi u ligu nižeg ranga Budućnost 37 11 12 14 45
6 Prelazi u ligu nižeg ranga Timok 1919 37 11 7 19 40
7 Prelazi u ligu nižeg ranga OFK Bačka 37 8 15 14 39
8 Prelazi u ligu nižeg ranga Kabel 37 2 7 28 13

Brodarac
Novi Beograd
6 : 1
Voždovac
Beograd
22.05.2022 11:00
Brodarac
6 : 1
Voždovac
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
22.05.2022 13:00
OFK Beograd
1 : 2
Radnički 1923
TSC
Bačka Topola
0 : 3
Partizan
Beograd
22.05.2022 13:00
TSC
0 : 3
Partizan
Rad
Beograd
3 : 1
Vojvodina
Novi Sad
21.05.2022 11:00
Rad
3 : 1
Vojvodina
Zemun
Zemun
0 : 0
Spartak ŽK
Subotica
21.05.2022 15:30
Zemun
0 : 0
Spartak ŽK
IMT
Beograd
2 : 2
Mačva
Šabac
19.05.2022 10:00
IMT
2 : 2
Mačva
Čukarički
Beograd
1 : 1
Mladost (L)
Lučani
21.05.2022 15:00
Čukarički
1 : 1
Mladost (L)
Crvena zvezda
Beograd
2 : 3
RFK Grafičar
Beograd
21.05.2022 11:00
Crvena zvezda
2 : 3
RFK Grafičar
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Crvena zvezda 29 22 1 6 67
2 Partizan 29 19 6 4 63
3 Mladost (L) 29 15 6 8 51
4 Rad 29 16 2 11 50
5 Vojvodina 29 14 6 9 48
6 Radnički 1923 29 13 8 8 47
7 Čukarički 29 13 5 11 44
8 Brodarac 29 13 5 11 44
9 Voždovac 29 12 4 13 40
10 IMT 29 11 7 11 40
11 RFK Grafičar 29 12 4 13 40
12 TSC 29 12 3 14 39
13 Spartak ŽK 29 9 5 15 32
14 Zemun 29 6 5 18 23
15 Mačva 29 4 6 19 18
16 OFK Beograd 29 3 3 23 12

Brodarac
Beograd
3 : 0
Napredak
Kruševac
21.05.2022 13:00
Brodarac
3 : 0
Napredak
Teleoptik
Zemun
3 : 0
Sloga (P)
Požega
21.05.2022 13:00
Teleoptik
3 : 0
Sloga (P)
Radnički (N)
Niš
0 : 8
Partizan
Beograd
22.05.2022 17:00
Radnički (N)
0 : 8
Partizan
Rad
Beograd
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
21.05.2022 13:00
Rad
1 : 1
Vojvodina
Zemun
Zemun
2 : 5
Spartak ŽK
Subotica
21.05.2022 13:00
Zemun
2 : 5
Spartak ŽK
Ada
Beograd
1 : 4
Kiker
Kraljevo
21.05.2022 13:00
Ada
1 : 4
Kiker
Čukarički
Beograd
4 : 2
Mladost (L)
Lučani
21.05.2022 13:00
Čukarički
4 : 2
Mladost (L)
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
RFK Grafičar
Beograd
21.05.2022 09:00
Crvena zvezda
2 : 1
RFK Grafičar
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Crvena zvezda 29 24 4 1 76
2 Partizan 29 23 2 4 71
3 Čukarički 29 21 2 6 65
4 Vojvodina 29 17 8 4 59
5 Teleoptik 29 13 4 12 43
6 RFK Grafičar 29 11 8 10 41
7 Kiker 29 11 8 10 41
8 Spartak ŽK 29 13 2 14 41
9 Napredak 29 11 5 13 38
10 Rad 29 11 4 14 37
11 Mladost (L) 29 10 7 12 37
12 Brodarac 29 11 3 15 36
13 Zemun 29 10 5 14 35
14 Sloga (P) 29 8 6 15 30
15 Radnički (N) 29 2 0 27 6
16 Ada 29 2 0 27 6

Radnik
Bijeljina
5 : 2
Rudar Prijedor
Prijedor
22.05.2022 16:30
Radnik
5 : 2
Rudar Prijedor
Zrinjski
Mostar
1 : 0
Leotar
Trebinje
21.05.2022 19:00
Zrinjski
1 : 0
Leotar
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
1 : 2
Posušje
Posušje
22.05.2022 16:30
Tuzla City
1 : 2
Posušje
Borac
Banja Luka
2 : 1
Velež
Mostar
22.05.2022 16:30
Borac
2 : 1
Velež
Sarajevo
Sarajevo
1 : 0
Sloboda
Tuzla
22.05.2022 16:30
Sarajevo
1 : 0
Sloboda
Željezničar
Sarajevo
0 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
22.05.2022 16:30
Željezničar
0 : 0
Široki Brijeg
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Zrinjski 32 25 6 1 81
2 Tuzla City 32 15 11 6 56
3 Borac 32 13 15 4 54
4 Sarajevo 32 13 7 12 46
5 Željezničar 32 9 15 8 42
6 Velež (-3) 32 12 8 12 41
7 Široki Brijeg 32 8 14 10 38
8 Posušje 32 7 13 12 34
9 Leotar 32 9 6 17 33
10 Sloboda 32 7 11 14 32
11 Rudar Prijedor 32 5 11 16 26
12 Radnik 32 5 11 16 26

Budućnost
Podgorica
24.05.2022
20:00
OFK Petrovac
Petrovac
24.05.2022 20:00
Budućnost
:
OFK Petrovac
Sutjeska
Nikšić
24.05.2022
20:00
Mornar
Bar
24.05.2022 20:00
Sutjeska
:
Mornar
Dečić
Tuzi
24.05.2022
20:00
Podgorica
Podgorica
24.05.2022 20:00
Dečić
:
Podgorica
Iskra
Danilovgrad
24.05.2022
20:00
Zeta
Golubovci
24.05.2022 20:00
Iskra
:
Zeta
Rudar
Pljevlja
24.05.2022
20:00
Jezero
Plav
24.05.2022 20:00
Rudar
:
Jezero
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Sutjeska 35 22 9 4 75
2 Budućnost 35 19 7 9 64
3 Dečić 35 15 11 9 56
4 Iskra 35 15 6 14 51
5 Mornar 35 12 11 12 47
6 Jezero 35 13 6 16 45
7 OFK Petrovac 35 10 13 12 43
8 Rudar 35 9 9 17 36
9 Zeta 35 7 10 18 31
10 Podgorica 35 7 10 18 31

OFK Bečej 1918
Bečej
2 : 4
1. Maj Ruma
Ruma
21.05.2022 17:00
OFK Bečej 1918
2 : 4
1. Maj Ruma
Omladinac
Novi Banovci
5 : 0
Radnički 1912
Sombor
20.05.2022 17:00
Omladinac
5 : 0
Radnički 1912
Hajduk 1912
Kula
2 : 1
Tekstilac
Odžaci
22.05.2022 17:00
Hajduk 1912
2 : 1
Tekstilac
OFK Kikinda
Kikinda
2 : 0
Feniks 1995
Stara Pazova
21.05.2022 17:00
OFK Kikinda
2 : 0
Feniks 1995
Borac (S)
Sakule
5 : 1
OFK Vršac
Vršac
20.05.2022 17:00
Borac (S)
5 : 1
OFK Vršac
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 2
Radnički (Zr)
Zrenjanin
21.05.2022 17:00
Jedinstvo (SP)
2 : 2
Radnički (Zr)
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 1
Tisa
Adorjan
22.05.2022 17:00
Borac (Š)
2 : 1
Tisa
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
21.05.2022 17:00
OFK Stari Grad
2 : 1
Dinamo 1945
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Vršac 28 18 5 5 59
2 Prelazi u ligu višeg ranga Feniks 1995 28 14 6 8 48
3 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (Š) 28 13 7 8 46
4 Prelazi u ligu višeg ranga Tekstilac 28 13 6 9 45
5 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Bečej 1918 28 13 5 10 44
6 Prelazi u ligu višeg ranga Omladinac 28 13 3 12 42
7 Prelazi u ligu višeg ranga 1. Maj Ruma 28 12 6 10 42
8 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (S) 28 11 8 9 41
9 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1912 28 12 5 11 41
10 Prelazi u ligu višeg ranga Tisa 28 11 5 12 38
11 Prelazi u ligu višeg ranga Dinamo 1945 28 11 4 13 37
12 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (Zr) 28 10 4 14 34
13 Prelazi u ligu višeg ranga Hajduk 1912 28 10 3 15 33
14 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (SP) 28 9 4 15 31
15 Prelazi u ligu nižeg ranga OFK Stari Grad 28 8 3 17 27
16 Prelazi u ligu nižeg ranga OFK Kikinda 28 8 2 18 26

Sloga (P)
Požega
25.05.2022
17:00
Budućnost (A)
Arilje
25.05.2022 17:00
Sloga (P)
:
Budućnost (A)
GFK Sloboda
Užice
25.05.2022
17:00
Rađevac
Krupanj
25.05.2022 17:00
GFK Sloboda
:
Rađevac
Takovo
Gornji Milanovac
25.05.2022
17:00
Jedinstvo
Ub
25.05.2022 17:00
Takovo
:
Jedinstvo
Sušica
Kragujevac
25.05.2022
17:00
RSK
Rabrovo
25.05.2022 17:00
Sušica
:
RSK
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 1
Mačva 1929
Bogatić
21.05.2022 17:00
Sloga (BB)
1 : 1
Mačva 1929
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
21.05.2022 17:00
Trepča
2 : 1
Smederevo 1924
Borac 1926
Čačak
25.05.2022
17:00
Sloga (K)
Kraljevo
25.05.2022 17:00
Borac 1926
:
Sloga (K)
Mladi radnik 1926
Požarevac
25.05.2022
17:00
Real
Podunavci
25.05.2022 17:00
Mladi radnik 1926
:
Real
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Sloga (P) 27 17 5 5 56
2 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Sloboda 27 17 5 5 56
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 27 15 7 5 52
4 Prelazi u ligu višeg ranga Mačva 1929 28 12 11 5 47
5 Prelazi u ligu višeg ranga Borac 1926 27 14 4 9 46
6 Prelazi u ligu višeg ranga Smederevo 1924 28 12 9 7 45
7 Prelazi u ligu višeg ranga Sloga (BB) 28 11 9 8 42
8 Prelazi u ligu višeg ranga Takovo 27 8 11 8 35
9 Prelazi u ligu višeg ranga Real 27 8 11 8 35
10 Prelazi u ligu višeg ranga Mladi radnik 1926 27 9 7 11 34
11 Prelazi u ligu višeg ranga Rađevac 27 8 9 10 33
12 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost (A) 27 8 5 14 29
13 Prelazi u ligu višeg ranga Sloga (K) 27 7 7 13 28
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Sušica 27 6 9 12 27
15 Prelazi u ligu nižeg ranga RSK 27 3 7 17 16
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Trepča 28 2 6 20 12

BASK
Beograd
3 : 1
BSK Borča
Borča
21.05.2022 10:00
BASK
3 : 1
BSK Borča
Zemun
Zemun
1 : 0
Brodarac
Novi Beograd
21.05.2022 17:00
Zemun
1 : 0
Brodarac
Borac
Lazarevac
0 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
22.05.2022 10:00
Borac
0 : 1
Radnički (O)
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Zvezdara
Beograd
21.05.2022 17:00
OFK Beograd
1 : 2
Zvezdara
TEK Sloga
Veliki Crljeni
1 : 0
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
22.05.2022 17:00
TEK Sloga
1 : 0
Ušće Novi Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Studentski grad
Novi Beograd
21.05.2022 11:00
Teleoptik
1 : 1
Studentski grad
Prva iskra
Barič
6 : 3
Leštane
Leštane
21.05.2022 11:00
Prva iskra
6 : 3
Leštane
Radnički (NB)
Novi Beograd
23.05.2022
11:00
Jedinstvo
Surčin
23.05.2022 11:00
Radnički (NB)
:
Jedinstvo
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (NB) 27 20 3 4 63
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zemun 28 18 3 7 57
3 Prelazi u ligu višeg ranga BASK 28 17 3 8 54
4 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Beograd 28 16 4 8 52
5 Prelazi u ligu višeg ranga Brodarac 28 14 4 10 46
6 Prelazi u ligu višeg ranga Prva iskra 28 12 3 13 39
7 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 27 11 6 10 39
8 Prelazi u ligu višeg ranga Teleoptik 28 10 8 10 38
9 Prelazi u ligu višeg ranga BSK Borča 28 12 2 14 38
10 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (O) 28 10 8 10 38
11 Prelazi u ligu višeg ranga Studentski grad 28 11 4 13 37
12 Prelazi u ligu višeg ranga Zvezdara 28 9 7 12 34
13 Prelazi u ligu višeg ranga Ušće Novi Beograd 28 7 9 12 30
14 Prelazi u ligu višeg ranga Borac 28 8 4 16 28
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona TEK Sloga 28 7 3 18 24
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Leštane 28 4 3 21 15

Meševo
Meševo
3 : 0
Rembas
Resavica
21.05.2022 17:00
Meševo
3 : 0
Rembas
GFK Jagodina
Jagodina
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
21.05.2022 17:00
GFK Jagodina
1 : 0
Timočanin
Dinamo
Vranje
21.05.2022
17:00
Jedinstvo (P)
Paraćin
21.05.2022 17:00
Dinamo
:
Jedinstvo (P)
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
21.05.2022 17:00
GFK Dubočica
2 : 0
OFK Brzi Brod
Budućnost (P)
Popovac
0 : 1
Vlasina
Vlasotince
22.05.2022 17:00
Budućnost (P)
0 : 1
Vlasina
Pčinja
Trgovište
3 : 1
Sloga (L)
Leskovac
21.05.2022 17:00
Pčinja
3 : 1
Sloga (L)
Trayal
Kruševac
1 : 0
Radnički (P)
Pirot
21.05.2022 17:00
Trayal
1 : 0
Radnički (P)
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
22.05.2022 17:00
Radnički (S)
2 : 1
Hajduk Veljko
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Trayal 26 19 7 0 64
2 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (S) 26 14 6 6 48
3 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost (P) 26 14 6 6 48
4 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (P) 26 13 5 8 44
5 Prelazi u ligu višeg ranga Vlasina 27 12 3 12 39
6 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Dubočica 26 10 8 8 38
7 Prelazi u ligu višeg ranga Timočanin 26 11 5 10 38
8 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Jagodina 26 10 7 9 37
9 Prelazi u ligu višeg ranga Pčinja 26 10 6 10 36
10 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (P) 26 8 10 8 34
11 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Brzi Brod 27 9 5 13 32
12 Prelazi u ligu višeg ranga Hajduk Veljko 26 9 3 14 30
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Meševo 26 8 4 14 28
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Rembas 26 6 6 14 24
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Sloga (L) 26 1 3 22 6

Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Crvena zvezda
Beograd
26.05.2022
18:00
Partizan
Beograd
26.05.2022 18:00
Crvena zvezda
:
Partizan
1/2 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Crvena zvezda
Beograd
8 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
11.05.2022 18:30
Crvena zvezda
8 : 0
Novi Pazar
Partizan
Beograd
2 : 1
Vojvodina
Novi Sad
11.05.2022 16:30
Partizan
2 : 1
Vojvodina
1/4 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Rad
Beograd
0 : 4
Vojvodina
Novi Sad
06.04.2022 18:30
Rad
0 : 4
Vojvodina
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
TSC
Bačka Topola
06.04.2022 18:30
Crvena zvezda
4 : 0
TSC
Partizan
Beograd
2 : 0
Loznica
Loznica
06.04.2022 17:00
Partizan
2 : 0
Loznica
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
06.04.2022 16:00
Novi Pazar
1 : 0
Metalac
1/8 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Javor Matis
Ivanjica
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
02.12.2021 15:00
Javor Matis
1 : 1
Vojvodina
Rad
Beograd
1 : 0
Napredak
Kruševac
01.12.2021 13:00
Rad
1 : 0
Napredak
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
30.11.2021 13:00
Radnički (NB)
1 : 1
Metalac
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
02.12.2021 13:00
Novi Pazar
2 : 0
OFK Bačka
Crvena zvezda
Beograd
0 : 0
Radnički (N)
Niš
16.02.2022 17:00
Crvena zvezda
0 : 0
Radnički (N)
GFK Dubočica
Leskovac
0 : 1
Partizan
Beograd
01.12.2021 16:15
GFK Dubočica
0 : 1
Partizan
Radnik
Surdulica
1 : 2
Loznica
Loznica
01.12.2021 13:00
Radnik
1 : 2
Loznica
TSC
Bačka Topola
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
01.12.2021 13:00
TSC
2 : 1
Kolubara
1/16 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Loznica
Loznica
1 : 0
Čukarički
Beograd
27.10.2021 14:30
Loznica
1 : 0
Čukarički
Partizan
Beograd
3 : 0
Trayal
Kruševac
13.10.2021 16:30
Partizan
3 : 0
Trayal
Metalac
Gornji Milanovac
3 : 2
OFK Žarkovo
Beograd
14.10.2021 17:00
Metalac
3 : 2
OFK Žarkovo
Železničar (P)
Pančevo
0 : 1
Napredak
Kruševac
27.10.2021 14:30
Železničar (P)
0 : 1
Napredak
Inđija
Inđija
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
18.11.2021 13:00
Inđija
0 : 1
Crvena zvezda
Vojvodina
Novi Sad
5 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
27.10.2021 16:00
Vojvodina
5 : 1
GFK Jagodina
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Dinamo
Vranje
27.10.2021 14:30
Radnički (N)
1 : 0
Dinamo
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 1
Proleter
Novi Sad
27.10.2021 14:30
OFK Bačka
1 : 1
Proleter
Mladost
Lučani
2 : 3
Kolubara
Lazarevac
27.10.2021 17:00
Mladost
2 : 3
Kolubara
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Budućnost (D)
Dobanovci
27.10.2021 14:00
Novi Pazar
1 : 0
Budućnost (D)
Sloga (P)
Požega
0 : 1
Rad
Beograd
27.10.2021 14:00
Sloga (P)
0 : 1
Rad
Javor Matis
Ivanjica
2 : 1
Mačva
Šabac
27.10.2021 15:00
Javor Matis
2 : 1
Mačva
Zlatibor
Čajetina
0 : 4
TSC
Bačka Topola
27.10.2021 14:30
Zlatibor
0 : 4
TSC
Spartak ŽK
Subotica
1 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
27.10.2021 16:00
Spartak ŽK
1 : 1
GFK Dubočica
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 1
Voždovac
Beograd
27.10.2021 14:30
Radnički (NB)
2 : 1
Voždovac
Radnik
Surdulica
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
13.10.2021 14:00
Radnik
2 : 0
Radnički 1923
Pretkolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloga (P)
Požega
4 : 1
Kabel
Novi Sad
08.09.2021 16:00
Sloga (P)
4 : 1
Kabel
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 3
Budućnost (D)
Dobanovci
08.09.2021 16:00
Mokra Gora
3 : 3
Budućnost (D)
SFS Borac
Paraćin
0 : 2
OFK Žarkovo
Beograd
08.09.2021 16:00
SFS Borac
0 : 2
OFK Žarkovo
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
08.09.2021 16:00
Radnički (NB)
3 : 1
Sloga (K)
Jedinstvo (R)
Rumenka
0 : 3
Loznica
Loznica
08.09.2021 16:00
Jedinstvo (R)
0 : 3
Loznica
Trayal
Kruševac
1 : 0
RFK Grafičar
Beograd
08.09.2021 16:00
Trayal
1 : 0
RFK Grafičar
Železničar (P)
Pančevo
3 : 0
Radnički (P)
Pirot
08.09.2021 16:00
Železničar (P)
3 : 0
Radnički (P)
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 1
Kolubara
Lazarevac
08.09.2021 16:00
Radnički (SM)
0 : 1
Kolubara
Zemun
Zemun
0 : 1
Dinamo
Vranje
08.09.2021 16:00
Zemun
0 : 1
Dinamo
Borac 1926
Čačak
0 : 0
GFK Jagodina
Jagodina
08.09.2021 18:00
Borac 1926
0 : 0
GFK Jagodina
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 0
IMT
Beograd
08.09.2021 16:00
GFK Dubočica
1 : 0
IMT

Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 4
Loznica Grad 2018
Loznica
11.05.2022 19:00
Novi Pazar
2 : 4
Loznica Grad 2018
1/2 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Loznica Grad 2018
Loznica
4 : 2
Novi Sad
Novi Sad
20.04.2022 19:30
Loznica Grad 2018
4 : 2
Novi Sad
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 1
Vranje
Vranje
29.03.2022 19:30
Novi Pazar
4 : 1
Vranje
1/4 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Novi Pazar
Novi Pazar
7 : 1
Konjarnik
Beograd
16.03.2022 19:30
Novi Pazar
7 : 1
Konjarnik
Novi Sad
Novi Sad
2 : 2
Ekonomac
Kragujevac
16.03.2022 21:00
Novi Sad
2 : 2
Ekonomac
Vranje
Vranje
5 : 1
Bečej 2003
Bečej
16.03.2022 19:00
Vranje
5 : 1
Bečej 2003
Ivanjica
Ivanjica
3 : 5
Loznica Grad 2018
Loznica
16.03.2022 20:30
Ivanjica
3 : 5
Loznica Grad 2018
1/8 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Bečej 2003
Bečej
8 : 2
Kalča
Niš
23.02.2022 21:00
Bečej 2003
8 : 2
Kalča
Novi Sad
Novi Sad
5 : 2
Winter sport
Niš
23.02.2022 21:00
Novi Sad
5 : 2
Winter sport
Jastrebac
Blace
1 : 2
Vranje
Vranje
22.02.2022 19:00
Jastrebac
1 : 2
Vranje
Ekonomac
Kragujevac
6 : 1
Student
Beograd
23.02.2022 18:30
Ekonomac
6 : 1
Student
Ivanjica
Ivanjica
6 : 4
FON
Beograd
23.02.2022 20:00
Ivanjica
6 : 4
FON
Loznica Grad 2018
Loznica
8 : 3
Zemun Samo pravo
Zemun
23.02.2022 19:30
Loznica Grad 2018
8 : 3
Zemun Samo pravo
Nova Pazova
Nova Pazova
5 : 6
Novi Pazar
Novi Pazar
23.02.2022 20:00
Nova Pazova
5 : 6
Novi Pazar

Jadran ST
Split
13 : 15
CNA Barceloneta
Barcelona
11.05.2022 19:00
Jadran ST
13 : 15
CNA Barceloneta
SPD Radnički
Kragujevac
11 : 13
Novi Beograd
Beograd
11.05.2022 20:30
SPD Radnički
11 : 13
Novi Beograd
FTC Telekom Budapest
Budapest
8 : 6
AN Brescia
Brescia
11.05.2022 19:00
FTC Telekom Budapest
8 : 6
AN Brescia
Dinamo Tbilisi
Tbilisi
14 : 13
Olympiacos CFP
Piraeus
11.05.2022 19:00
Dinamo Tbilisi
14 : 13
Olympiacos CFP
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Doigravanje (Play Off) LEN Champions League - F8 AN Brescia 14 9 3 2 30
2 Doigravanje (Play Off) LEN Champions League - F8 FTC Telekom Budapest 14 8 4 2 28
3 Doigravanje (Play Off) LEN Champions League - F8 Novi Beograd 14 8 3 3 27
4 Doigravanje (Play Off) LEN Champions League - F8 CNA Barceloneta 14 8 3 3 27
5 Prelazi u ligu višeg ranga Olympiacos CFP 14 6 2 6 20
6 Prelazi u ligu višeg ranga SPD Radnički 14 4 1 9 13
7 Prelazi u ligu višeg ranga Jadran ST 14 3 0 11 9
8 Prelazi u ligu višeg ranga Dinamo Tbilisi 14 2 0 12 6

Pro Recco
Recco
11 : 8
CN Marseille
Marseille
10.05.2022 20:30
Pro Recco
11 : 8
CN Marseille
Spandau 04
Berlin
11 : 12
BVK Crvena zvezda
Beograd
10.05.2022 19:00
Spandau 04
11 : 12
BVK Crvena zvezda
Waspo 98 Hannover
Hannover
14 : 14
Jug AO
Dubrovnik
10.05.2022 18:15
Waspo 98 Hannover
14 : 14
Jug AO
Steaua Bucuresti
Bucuresti
9 : 15
OSC Budapest
Budapest
10.05.2022 20:00
Steaua Bucuresti
9 : 15
OSC Budapest
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Doigravanje (Play Off) LEN Champions League - F8 Pro Recco 14 13 0 1 39
2 Doigravanje (Play Off) LEN Champions League - F8 CN Marseille 14 11 0 3 33
3 Doigravanje (Play Off) LEN Champions League - F8 Jug AO 14 10 1 3 31
4 Doigravanje (Play Off) LEN Champions League - F8 Waspo 98 Hannover 14 6 3 5 21
5 Prelazi u ligu višeg ranga OSC Budapest 14 6 1 7 19
6 Prelazi u ligu višeg ranga Spandau 04 14 3 1 10 10
7 Prelazi u ligu višeg ranga BVK Crvena zvezda 14 2 1 11 7
8 Prelazi u ligu višeg ranga Steaua Bucuresti 14 1 1 12 4

Final
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Liverpool
Liverpool
28.05.2022
21:00
Real Madrid
Madrid
28.05.2022 21:00
Liverpool
:
Real Madrid
Semi-final
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Manchester City
Manchester
4 : 3
Real Madrid
Madrid
26.04.2022 21:00
Manchester City
4 : 3
Real Madrid
Liverpool
Liverpool
2 : 0
Villarreal
Villarreal
27.04.2022 21:00
Liverpool
2 : 0
Villarreal
Villarreal
Villarreal
2 : 3
Liverpool
Liverpool
03.05.2022 21:00
Villarreal
2 : 3
Liverpool
Real Madrid
Madrid
2 : 1
Manchester City
Manchester
04.05.2022 21:00
Real Madrid
2 : 1
Manchester City
Quarter-final
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Manchester City
Manchester
1 : 0
Atlético Madrid
Madrid
05.04.2022 21:00
Manchester City
1 : 0
Atlético Madrid
SL Benfica
Lisboa
1 : 3
Liverpool
Liverpool
05.04.2022 21:00
SL Benfica
1 : 3
Liverpool
Chelsea
London
1 : 3
Real Madrid
Madrid
06.04.2022 21:00
Chelsea
1 : 3
Real Madrid
Villarreal
Villarreal
1 : 0
Bayern Munich
München
06.04.2022 21:00
Villarreal
1 : 0
Bayern Munich
Bayern Munich
München
1 : 1
Villarreal
Villarreal
12.04.2022 21:00
Bayern Munich
1 : 1
Villarreal
Real Madrid
Madrid
1 : 3
Chelsea
London
12.04.2022 21:00
Real Madrid
1 : 3
Chelsea
Liverpool
Liverpool
3 : 3
SL Benfica
Lisboa
13.04.2022 21:00
Liverpool
3 : 3
SL Benfica
Atlético Madrid
Madrid
0 : 0
Manchester City
Manchester
13.04.2022 21:00
Atlético Madrid
0 : 0
Manchester City
Round of 16
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sporting CP
Lisboa
0 : 5
Manchester City
Manchester
15.02.2022 21:00
Sporting CP
0 : 5
Manchester City
PSG
Paris
1 : 0
Real Madrid
Madrid
15.02.2022 21:00
PSG
1 : 0
Real Madrid
RB Salzburg
Wals-Siezenheim
1 : 1
Bayern Munich
München
16.02.2022 21:00
RB Salzburg
1 : 1
Bayern Munich
Internazionale
Milano
0 : 2
Liverpool
Liverpool
16.02.2022 21:00
Internazionale
0 : 2
Liverpool
Chelsea
London
2 : 0
Lille
Villeneuve d'Ascq
22.02.2022 21:00
Chelsea
2 : 0
Lille
Villarreal
Villarreal
1 : 1
Juventus
Torino
22.02.2022 21:00
Villarreal
1 : 1
Juventus
SL Benfica
Lisboa
2 : 2
Ajax
Amsterdam
23.02.2022 21:00
SL Benfica
2 : 2
Ajax
Atlético Madrid
Madrid
1 : 1
Manchester United
Manchester
23.02.2022 21:00
Atlético Madrid
1 : 1
Manchester United
Manchester City
Manchester
0 : 0
Sporting CP
Lisboa
09.03.2022 21:00
Manchester City
0 : 0
Sporting CP
Real Madrid
Madrid
3 : 1
PSG
Paris
09.03.2022 21:00
Real Madrid
3 : 1
PSG
Bayern Munich
München
7 : 1
RB Salzburg
Wals-Siezenheim
08.03.2022 21:00
Bayern Munich
7 : 1
RB Salzburg
Liverpool
Liverpool
0 : 1
Internazionale
Milano
08.03.2022 21:00
Liverpool
0 : 1
Internazionale
Lille
Villeneuve d'Ascq
1 : 2
Chelsea
London
16.03.2022 21:00
Lille
1 : 2
Chelsea
Juventus
Torino
0 : 3
Villarreal
Villarreal
16.03.2022 21:00
Juventus
0 : 3
Villarreal
Ajax
Amsterdam
0 : 1
SL Benfica
Lisboa
15.03.2022 21:00
Ajax
0 : 1
SL Benfica
Manchester United
Manchester
0 : 1
Atlético Madrid
Madrid
15.03.2022 21:00
Manchester United
0 : 1
Atlético Madrid

Final
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Eintracht
Frankfurt am Main
1 : 1
Rangers
Glasgow
18.05.2022 21:00
Eintracht
1 : 1
Rangers
Semi-final
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
West Ham United
London
1 : 2
Eintracht
Frankfurt am Main
28.04.2022 21:00
West Ham United
1 : 2
Eintracht
RB Leipzig
Leipzig
1 : 0
Rangers
Glasgow
28.04.2022 21:00
RB Leipzig
1 : 0
Rangers
Eintracht
Frankfurt am Main
1 : 0
West Ham United
London
05.05.2022 21:00
Eintracht
1 : 0
West Ham United
Rangers
Glasgow
3 : 1
RB Leipzig
Leipzig
05.05.2022 21:00
Rangers
3 : 1
RB Leipzig
Quarter-final
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
RB Leipzig
Leipzig
1 : 1
Atalanta
Bergamo
07.04.2022 18:45
RB Leipzig
1 : 1
Atalanta
Eintracht
Frankfurt am Main
1 : 1
Barcelona
Barcelona
07.04.2022 21:00
Eintracht
1 : 1
Barcelona
Sporting Braga
Braga
1 : 0
Rangers
Glasgow
07.04.2022 21:00
Sporting Braga
1 : 0
Rangers
West Ham United
London
1 : 1
Olympique Lyonnais
Lyon
07.04.2022 21:00
West Ham United
1 : 1
Olympique Lyonnais
Atalanta
Bergamo
0 : 2
RB Leipzig
Leipzig
14.04.2022 18:45
Atalanta
0 : 2
RB Leipzig
Barcelona
Barcelona
2 : 3
Eintracht
Frankfurt am Main
14.04.2022 21:00
Barcelona
2 : 3
Eintracht
Rangers
Glasgow
3 : 1
Sporting Braga
Braga
14.04.2022 21:00
Rangers
3 : 1
Sporting Braga
Olympique Lyonnais
Lyon
0 : 3
West Ham United
London
14.04.2022 21:00
Olympique Lyonnais
0 : 3
West Ham United
Round of 1/8
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Porto
Porto
0 : 1
Olympique Lyonnais
Lyon
09.03.2022 18:45
Porto
0 : 1
Olympique Lyonnais
Real Betis
Sevilla
1 : 2
Eintracht
Frankfurt am Main
09.03.2022 18:45
Real Betis
1 : 2
Eintracht
Atalanta
Bergamo
3 : 2
Bayer Leverkusen
Leverkusen
10.03.2022 21:00
Atalanta
3 : 2
Bayer Leverkusen
Barcelona
Barcelona
0 : 0
Galatasaray
Istanbul
10.03.2022 21:00
Barcelona
0 : 0
Galatasaray
Rangers
Glasgow
3 : 0
Crvena zvezda
Beograd
10.03.2022 21:00
Rangers
3 : 0
Crvena zvezda
RB Leipzig
Leipzig
3 : 0
Spartak
Moscow
10.03.2022 18:45
RB Leipzig
3 : 0
Spartak
Sevilla
Sevilla
1 : 0
West Ham United
London
10.03.2022 18:45
Sevilla
1 : 0
West Ham United
Sporting Braga
Braga
2 : 0
Monaco
Monaco
10.03.2022 21:00
Sporting Braga
2 : 0
Monaco
Olympique Lyonnais
Lyon
1 : 1
Porto
Porto
17.03.2022 21:00
Olympique Lyonnais
1 : 1
Porto
Eintracht
Frankfurt am Main
1 : 1
Real Betis
Sevilla
17.03.2022 21:00
Eintracht
1 : 1
Real Betis
Bayer Leverkusen
Leverkusen
0 : 1
Atalanta
Bergamo
17.03.2022 18:45
Bayer Leverkusen
0 : 1
Atalanta
Galatasaray
Istanbul
1 : 2
Barcelona
Barcelona
17.03.2022 18:45
Galatasaray
1 : 2
Barcelona
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Rangers
Glasgow
17.03.2022 18:45
Crvena zvezda
2 : 1
Rangers
Spartak
Moscow
0 : 3
RB Leipzig
Leipzig
17.03.2022 21:00
Spartak
0 : 3
RB Leipzig
West Ham United
London
2 : 0
Sevilla
Sevilla
17.03.2022 21:00
West Ham United
2 : 0
Sevilla
Monaco
Monaco
1 : 1
Sporting Braga
Braga
17.03.2022 18:45
Monaco
1 : 1
Sporting Braga
Knockout Round Play-off
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Barcelona
Barcelona
1 : 1
Napoli
Napoli
17.02.2022 18:45