XS
SM
MD
LG

20.09.2020 16:00 Novi Pazar : Inđija
18.09.2020 18:00 Vojvodina 2 : 0 Radnik
20.09.2020 16:00 Rad : Javor Matis
20.09.2020 19:00 Zlatibor : Partizan
19.09.2020 16:00 OFK Bačka : Napredak
19.09.2020 16:00 Metalac : Mladost (L)
20.09.2020 21:00 Crvena zvezda : Voždovac
19.09.2020 16:00 Radnički (N) : Čukarički
21.09.2020 17:30 Mačva : TSC
20.09.2020 16:00 Spartak ŽK : Proleter
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Crvena zvezda 7 7 0 0 21
2 Plasman u evropska takmičenja Vojvodina 8 5 2 1 17
3 Plasman u evropska takmičenja Spartak ŽK 7 5 1 1 16
4 Partizan 7 5 0 2 15
5 Radnički (N) 7 5 0 2 15
6 Mladost (L) 7 5 0 2 15
7 Čukarički 7 4 2 1 14
8 Javor Matis 7 4 0 3 12
9 Voždovac 7 3 1 3 10
10 Proleter 7 2 3 2 9
11 Inđija 7 3 0 4 9
12 TSC 7 2 2 3 8
13 Metalac 7 2 2 3 8
14 Novi Pazar 7 1 3 3 6
15 Prelazi u ligu nižeg ranga OFK Bačka 7 1 2 4 5
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Mačva 7 1 2 4 5
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zlatibor 7 1 2 4 5
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnik 8 1 1 6 4
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Napredak 7 1 1 5 4
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Rad 7 1 0 6 3

19.09.2020 16:00 Dinamo : Budućnost
19.09.2020 19:00 GFK Jagodina : Trayal
19.09.2020 16:00 Železničar (P) : Kolubara
19.09.2020 16:00 GFK Dubočica : Loznica
19.09.2020 16:00 Sloga (K) : Zemun
18.09.2020 16:00 Radnički (SM) 1 : 2 Borac 1926
18.09.2020 16:00 RFK Grafičar 1 : 1 OFK Žarkovo
19.09.2020 16:00 IMT : Radnički 1923
19.09.2020 16:00 Radnički (P) : Kabel
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Kabel 5 5 0 0 15
2 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1923 5 4 1 0 13
3 Kolubara 5 4 0 1 12
4 OFK Žarkovo 6 3 3 0 12
5 Borac 1926 6 3 1 2 10
6 RFK Grafičar 6 2 2 2 8
7 GFK Jagodina 5 2 2 1 8
8 Železničar (P) 5 2 1 2 7
9 IMT 5 2 1 2 7
10 Budućnost 5 2 1 2 7
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnički (P) 5 2 1 2 7
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Trayal 5 2 0 3 6
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Loznica 5 1 2 2 5
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zemun 5 1 1 3 4
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnički (SM) 6 1 0 5 3
16 Prelazi u ligu nižeg ranga GFK Dubočica 5 0 3 2 3
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Dinamo 5 1 0 4 3
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Sloga (K) 5 0 1 4 1

20.09.2020 15:30 Bane 1931 : Jedinstvo
20.09.2020 15:30 Smederevo 1924 : Takovo
20.09.2020 15:30 Železničar (L) : Tutin
19.09.2020 15:30 Šumadija (A) : Budućnost Krušik 2014
20.09.2020 15:30 Budućnost (A) : Sloga 33
19.09.2020 15:30 Mačva 1929 : GFK Sloboda
19.09.2020 15:30 Gruža : Mladi radnik 1926
20.09.2020 15:30 Jošanica : Sušica
19.09.2020 15:30 Sloga (P) : Trepča
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sloga (P) 6 5 1 0 16
2 Sušica 6 4 2 0 14
3 Mladi radnik 1926 6 4 0 2 12
4 Budućnost Krušik 2014 6 3 2 1 11
5 Trepča 6 3 2 1 11
6 Sloga 33 6 3 2 1 11
7 GFK Sloboda 6 3 1 2 10
8 Železničar (L) 6 3 1 2 10
9 Budućnost (A) 6 2 3 1 9
10 Tutin 6 3 0 3 9
11 Mačva 1929 6 2 2 2 8
12 Smederevo 1924 6 2 2 2 8
13 Takovo 6 1 3 2 6
14 Jedinstvo 6 1 2 3 5
15 Gruža 6 1 1 4 4
16 Jošanica 6 0 2 4 2
17 Bane 1931 6 0 2 4 2
18 Šumadija (A) 6 0 0 6 0

20.09.2020 15:30 Vlasina : Jedinstvo (P)
20.09.2020 15:30 Mladost : Kablovi
20.09.2020 15:30 Timočanin : Trstenik PPT
20.09.2020 15:30 Radan : Pčinja
20.09.2020 15:30 Rembas : Timok 1919
20.09.2020 15:30 Župa : Dunav
19.09.2020 15:30 Moravac Orion : OFK Sinđelić
20.09.2020 11:00 Car Konstantin : Radnički (S)
19.09.2020 15:30 SFK Morava : SFS Borac
19.09.2020 15:30 OFK Topličanin : Budućnost (P)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Timok 1919 7 7 0 0 21
2 Radnički (S) 7 6 1 0 19
3 Vlasina 7 6 1 0 19
4 Budućnost (P) 7 5 1 1 16
5 OFK Sinđelić 7 5 0 2 15
6 SFS Borac 7 5 0 2 15
7 Car Konstantin 7 4 1 2 13
8 Mladost 7 3 2 2 11
9 Timočanin 7 3 1 3 10
10 Rembas 7 3 0 4 9
11 Pčinja 7 2 2 3 8
12 Trstenik PPT 7 2 1 4 7
13 Dunav 7 2 1 4 7
14 Jedinstvo (P) 7 2 1 4 7
15 Kablovi 7 2 0 5 6
16 Radan 7 1 2 4 5
17 Moravac Orion 7 1 1 5 4
18 OFK Topličanin 7 1 1 5 4
19 SFK Morava 7 1 0 6 3
20 Župa 7 1 0 6 3

19.09.2020 16:00 1. Maj Ruma : Jedinstvo (SP)
19.09.2020 16:00 Radnički 1912 : Bečej 1918
19.09.2020 16:00 Kozara : Radnički (Zr)
20.09.2020 16:00 Vojvodina 1928 : Feniks 1995
19.09.2020 16:00 OFK Stari Grad : Mladost (NS)
19.09.2020 16:00 Omladinac : Tisa
19.09.2020 16:00 OFK Vršac : Dinamo 1945
19.09.2020 16:00 Bačka 1901 : Borac
19.09.2020 16:00 Hajduk 1912 : Sloboda
20.09.2020 16:00 Dunav : Sloga (Č)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Mladost (NS) 7 5 1 1 16
2 Bačka 1901 7 4 2 1 14
3 Omladinac 7 3 4 0 13
4 Dinamo 1945 7 4 1 2 13
5 OFK Stari Grad 7 4 0 3 12
6 1. Maj Ruma 7 3 3 1 12
7 Tisa 7 3 2 2 11
8 OFK Vršac 7 3 2 2 11
9 Radnički 1912 7 3 2 2 11
10 Hajduk 1912 7 3 2 2 11
11 Borac 7 3 1 3 10
12 Radnički (Zr) 7 2 3 2 9
13 Jedinstvo (SP) 7 3 0 4 9
14 Kozara 7 2 2 3 8
15 Bečej 1918 7 2 1 4 7
16 Feniks 1995 7 2 1 4 7
17 Sloboda 7 1 3 3 6
18 Sloga (Č) 7 1 3 3 6
19 Dunav 7 1 2 4 5
20 Vojvodina 1928 7 0 1 6 1

21.09.2020 16:00 Brodarac : Radnički (O)
19.09.2020 16:00 Lokomotiva : GSP Polet Dorćol
19.09.2020 10:00 Sinđelić : TEK Sloga
20.09.2020 16:00 Jedinstvo : Zvezdara
19.09.2020 16:00 Mladenovac : BSK Borča
20.09.2020 16:00 Studenski grad : Teleoptik
19.09.2020 16:00 Radnički (NB) : OFK Beograd
20.09.2020 16:00 Leštane : BASK
18.09.2020 16:00 Stepojevac Vaga 2 : 1 Crvena zvezda
20.09.2020 16:00 Sremčica : BSK 1925
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Brodarac 6 4 1 1 13
2 Teleoptik 6 4 1 1 13
3 Zvezdara 6 4 1 1 13
4 Stepojevac Vaga 7 4 1 2 13
5 Radnički (NB) 6 3 2 1 11
6 Lokomotiva 6 3 1 2 10
7 Jedinstvo 6 3 1 2 10
8 Crvena zvezda 7 3 1 3 10
9 BASK 6 3 1 2 10
10 TEK Sloga 6 3 1 2 10
11 Studenski grad 6 3 0 3 9
12 Radnički (O) 6 2 2 2 8
13 BSK 1925 6 2 2 2 8
14 Mladenovac 6 2 1 3 7
15 OFK Beograd 6 2 1 3 7
16 Sremčica 6 1 3 2 6
17 Leštane 6 1 3 2 6
18 BSK Borča 6 1 1 4 4
19 Sinđelić 6 1 0 5 3
20 GSP Polet Dorćol 6 0 0 6 0


19.09.2020 18:00 Novi Pazar : Partizan Soccer
19.09.2020 19:00 Mladi radnik : Crvena zvezda
19.09.2020 18:00 Radnički : Niš
19.09.2020 17:00 Borac (S) : Spartak (S)
18.09.2020 19:00 Ribnica : Vojvodina NS Seme
Tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Vojvodina NS Seme 1 1 0 3
2 Ribnica 1 1 0 3
3 Niš 1 1 0 3
4 Radnički 1 1 0 2
5 Crvena zvezda 1 1 0 2
6 Partizan Soccer 1 0 1 1
7 Spartak (S) 1 0 1 1
8 Mladi radnik 1 0 1 0
9 Novi Pazar 1 0 1 0
10 Borac (S) 1 0 1 0

zeljkodjokic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu