XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 733 utakmica za dan
Nedelja, 1 April 2018


Fudbal

Čukarički
Beograd
4 : 1
Spartak ŽK
Subotica
01.04.2018 17:00
Čukarički
4 : 1
Spartak ŽK
Mladost
Lučani
2 : 5
Crvena zvezda
Beograd
01.04.2018 17:00
Mladost
2 : 5
Crvena zvezda
Proleter
Novi Sad
2 : 2
TSC
Bačka Topola
01.04.2018 15:30
Proleter
2 : 2
TSC
Radnički (P)
Pirot
0 : 2
Bežanija
Beograd
01.04.2018 15:30
Radnički (P)
0 : 2
Bežanija
Temnić 1924
Varvarin
2 : 1
Dinamo
Vranje
01.04.2018 15:30
Temnić 1924
2 : 1
Dinamo
Sloboda
Užice
0 : 2
Budućnost
Dobanovci
01.04.2018 15:30
Sloboda
0 : 2
Budućnost
Inđija
Inđija
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
01.04.2018 15:30
Inđija
1 : 0
Metalac
Teleoptik
Zemun
0 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
01.04.2018 15:30
Teleoptik
0 : 0
ČSK Pivara
Radnički 1923
Kragujevac
5 : 0
Jagodina
Jagodina
01.04.2018 15:30
Radnički 1923
5 : 0
Jagodina
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Sinđelić
Beograd
01.04.2018 18:00
Novi Pazar
1 : 0
Sinđelić
Polet
Ljubić
2 : 0
Karađorđe
Topola
01.04.2018 11:00
Polet
2 : 0
Karađorđe
Železničar
Lajkovac
0 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
01.04.2018 15:30
Železničar
0 : 2
Smederevo 1924
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 2
Provo
Provo
01.04.2018 11:00
Jedinstvo Putevi
0 : 2
Provo
Rtanj
Boljevac
0 : 1
Pukovac
Pukovac
01.04.2018 16:00
Rtanj
0 : 1
Pukovac
Trajal
Kruševac
6 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
01.04.2018 16:00
Trajal
6 : 1
Jedinstvo (B)
Car Konstantin
Niš
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
01.04.2018 11:00
Car Konstantin
1 : 0
Moravac Orion
Radan
Lebane
1 : 1
Tabane 1970
Jagodina
01.04.2018 16:00
Radan
1 : 1
Tabane 1970
Železničar
Pančevo
1 : 1
Odžaci
Odžaci
01.04.2018 15:30
Železničar
1 : 1
Odžaci
Borac (S)
Sakule
1 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
01.04.2018 15:30
Borac (S)
1 : 1
Mladost (BJ)
Žarkovo
Beograd
2 : 0
Sopot
Sopot
01.04.2018 11:00
Žarkovo
2 : 0
Sopot
Prva Iskra
Barič
2 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
01.04.2018 11:00
Prva Iskra
2 : 1
Radnički (NB)
Jedinstvo
Surčin
0 : 1
IMT
Novi Beograd
01.04.2018 15:30
Jedinstvo
0 : 1
IMT
Grafičar
Beograd
2 : 2
OFK Beograd
Beograd
01.04.2018 11:00
Grafičar
2 : 2
OFK Beograd
Bane
Raška
0 : 1
Slavija
Kragujevac
01.04.2018 15:30
Bane
0 : 1
Slavija
Sušica
Kragujevac
4 : 0
Karađorđe (R)
Ribnica
01.04.2018 15:30
Sušica
4 : 0
Karađorđe (R)
Mladi radnik (R)
Radinac
0 : 0
Napredak
Markovac
01.04.2018 15:30
Mladi radnik (R)
0 : 0
Napredak
Zvižd
Kučevo
2 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
01.04.2018 15:30
Zvižd
2 : 0
Mladi borac
Homoljac
Žagubica
1 : 2
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
01.04.2018 15:30
Homoljac
1 : 2
Sloga 33
Udarnik
Lozovik
0 : 0
Šumadija
Toponica
01.04.2018 15:30
Udarnik
0 : 0
Šumadija
Petar Dobrnjac
Dobrnje
4 : 0
Rudar 2001
Kostolac
01.04.2018 15:30
Petar Dobrnjac
4 : 0
Rudar 2001
Borac (Ž)
Žabari
1 : 1
Proleter 1976
Jelovik
01.04.2018 15:30
Borac (Ž)
1 : 1
Proleter 1976
RSK
Rabrovo
3 : 1
Morava (VP)
Velika Plana
01.04.2018 15:30
RSK
3 : 1
Morava (VP)
Drina
Ljubovija
3 : 1
Zadrugar
Lajkovac
01.04.2018 15:30
Drina
3 : 1
Zadrugar
Sloga (S)
Sjenica
6 : 0
OFK Osečina
Osečina
01.04.2018 15:30
Sloga (S)
6 : 0
OFK Osečina
Polimlje
Prijepolje
3 : 0
Borac
Lešnica
01.04.2018 15:30
Polimlje
3 : 0
Borac
Radjevac
Krupanj
4 : 1
Sovljak
Sovljak
01.04.2018 15:30
Radjevac
4 : 1
Sovljak
OFK Divci
Divci
1 : 1
Sevojno
Sevojno
01.04.2018 15:30
OFK Divci
1 : 1
Sevojno
Radnički Stobex
Klupci
2 : 0
Spartak
Ljig
01.04.2018 15:30
Radnički Stobex
2 : 0
Spartak
Nebeski Andjeli
Vranje
0 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
01.04.2018 16:00
Nebeski Andjeli
0 : 1
Tanasko Rajić
OFK Niš
Niš
0 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
01.04.2018 16:00
OFK Niš
0 : 0
OFK Brzi Brod
Jablanica
Medveđa
2 : 0
Vranjska Banja
Vranjska Banja
01.04.2018 16:00
Jablanica
2 : 0
Vranjska Banja
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 0
Malošište
Malošište
01.04.2018 16:00
Rudar Alpos
2 : 0
Malošište
Zaplanjac
Gadžin Han
5 : 0
Šarbanovac
Šarbanovac
01.04.2018 16:00
Zaplanjac
5 : 0
Šarbanovac
Naša krila
Belotinac
0 : 1
Svrljig
Svrljig
01.04.2018 16:00
Naša krila
0 : 1
Svrljig
Majdanpek
Majdanpek
1 : 0
Brodoremont
Kladovo
01.04.2018 16:00
Majdanpek
1 : 0
Brodoremont
Sloga
Kobišnica
0 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
01.04.2018 11:00
Sloga
0 : 3
Hajduk Veljko
Moravica
Subotinac
3 : 2
Timočanin
Knjaževac
01.04.2018 16:00
Moravica
3 : 2
Timočanin
Bukovik
Razanj
2 : 1
BSK
Bogovina
01.04.2018 16:00
Bukovik
2 : 1
BSK
Župa
Aleksandrovac
4 : 0
OFK Kosanica
Kuršumlija
01.04.2018 16:00
Župa
4 : 0
OFK Kosanica
Levač
Rekovac
3 : 0
Kopaonik
Brus
01.04.2018 16:00
Levač
3 : 0
Kopaonik
Sloga (Ć)
Ćićevac
11 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
01.04.2018 16:00
Sloga (Ć)
11 : 2
Poljoprivrednik
Jedinstvo
Mijatovac
2 : 0
Napredak
Drenovac
01.04.2018 16:00
Jedinstvo
2 : 0
Napredak
Žitorađa
Žitorađa
0 : 2
Sloga (D)
Despotovac
01.04.2018 16:00
Žitorađa
0 : 2
Sloga (D)
Vojvodina 1928
Perlez
4 : 2
Begej
Žitište
01.04.2018 15:30
Vojvodina 1928
4 : 2
Begej
Hajduk (D)
Divoš
0 : 1
Podunavac
Belegiš
01.04.2018 15:30
Hajduk (D)
0 : 1
Podunavac
OFK Slavija
Novi Sad
2 : 1
Hajduk (Č)
Čurug
01.04.2018 10:00
OFK Slavija
2 : 1
Hajduk (Č)
Kabel
Novi Sad
2 : 0
Jugović
Kać
01.04.2018 10:00
Kabel
2 : 0
Jugović
Leštane
Leštane
0 : 2
Rakovica
Beograd
01.04.2018 15:30
Leštane
0 : 2
Rakovica
Zvezdara
Beograd
1 : 0
Borac
Lazarevac
01.04.2018 15:30
Zvezdara
1 : 0
Borac
Brodarac
Novi Beograd
3 : 0
Turbina
Vreoci
01.04.2018 16:00
Brodarac
3 : 0
Turbina
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
2 : 1
Budućnost
Zvečka
01.04.2018 15:30
Crvena Zvezda
2 : 1
Budućnost
Hajduk
Beograd
2 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
01.04.2018 11:00
Hajduk
2 : 0
TEK Sloga
Srem
Jakovo
0 : 1
Torlak
Kumodraž
01.04.2018 15:30
Srem
0 : 1
Torlak
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
4 : 0
Lehel
Mužlja
01.04.2018 15:30
Vojvodina (NM)
4 : 0
Lehel
Bilećanin
Sečanj
3 : 1
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
01.04.2018 15:30
Bilećanin
3 : 1
Mladost (BD)
Borac
Aleksandrovo
2 : 2
Krajina
Krajišnik
01.04.2018 15:30
Borac
2 : 2
Krajina
Rusanda
Melenci
0 : 3
Banat
Čenta
01.04.2018 15:30
Rusanda
0 : 3
Banat
Proleter 2006
Zrenjanin
5 : 1
Naftagas (B)
Boka
01.04.2018 15:30
Proleter 2006
5 : 1
Naftagas (B)
Omladinac FAM
Botoš
2 : 3
Vojvodina (B)
Bašaid
01.04.2018 15:30
Omladinac FAM
2 : 3
Vojvodina (B)
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
0 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
01.04.2018 15:30
Crvena Zvezda (RS)
0 : 0
Crvena zvezda (VS)
Rembas
Resavica
3 : 0
Dragocvet
Dragocvet
01.04.2018 16:30
Rembas
3 : 0
Dragocvet
Juhor
Glavinci
1 : 2
Resavac
Subotica
01.04.2018 16:30
Juhor
1 : 2
Resavac
Napredak
Zlatovo
2 : 2
OFK Batinac
Batinac
01.04.2018 16:30
Napredak
2 : 2
OFK Batinac
Kušiljevo
Kušiljevo
2 : 1
OFK Bratstvo
Medveđa
01.04.2018 16:30
Kušiljevo
2 : 1
OFK Bratstvo
Mladi radnik
Novo Laniste
0 : 0
Kolare
Kolare
01.04.2018 16:30
Mladi radnik
0 : 0
Kolare
Bratstvo
Međureč
3 : 2
OFK Tekstilac
Paraćin
01.04.2018 16:30
Bratstvo
3 : 2
OFK Tekstilac
Partizan
Glogovac
4 : 0
Mladost (S)
Sikirica
01.04.2018 16:30
Partizan
4 : 0
Mladost (S)
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 1
Jugoslavija
Jabuka
01.04.2018 16:00
Crvena zvezda
0 : 1
Jugoslavija
Dolina
Padina
4 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
01.04.2018 16:00
Dolina
4 : 2
Jedinstvo Stević
Radnički (B)
Baranda
2 : 3
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
01.04.2018 16:00
Radnički (B)
2 : 3
Jedinstvo (V)
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
1 : 2
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
01.04.2018 16:00
Vojvodina (CC)
1 : 2
Sloga (BNS)
Strela
Ivanovo
2 : 0
BAK
Bela Crkva
01.04.2018 16:00
Strela
2 : 0
BAK
Vulturul
Grebenac
4 : 0
Borac (St)
Starčevo
01.04.2018 16:00
Vulturul
4 : 0
Borac (St)
Vojvodina (Cr)
Crepaja
1 : 0
Vojvodina (S)
Seleuš
01.04.2018 16:00
Vojvodina (Cr)
1 : 0
Vojvodina (S)
Ljukovo
Ljukovo
2 : 1
Sloven
Ruma
01.04.2018 15:30
Ljukovo
2 : 1
Sloven
Železničar
Inđija
1 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
01.04.2018 12:30
Železničar
1 : 0
Podrinje
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 5
Budućnost
Salaš Noćajski
01.04.2018 15:30
Hrtkovci
2 : 5
Budućnost
Graničar 1924
Adaševci
1 : 2
Jadran
Golubinci
01.04.2018 15:30
Graničar 1924
1 : 2
Jadran
Borac (K)
Klenak
2 : 0
Rudar
Vrdnik
01.04.2018 15:30
Borac (K)
2 : 0
Rudar
Napredak (P)
Popinci
1 : 0
PSK Putinci
Putinci
01.04.2018 15:30
Napredak (P)
1 : 0
PSK Putinci
Krila Krajine
Bačka Palanka
5 : 0
Budućnost (P)
Parage
01.04.2018 16:00
Krila Krajine
5 : 0
Budućnost (P)
Hercegovac
Gajdobra
2 : 1
Rusin
Ruski Krstur
01.04.2018 16:00
Hercegovac
2 : 1
Rusin
Budućnost (M)
Mladenovo
6 : 0
Hajduk Junior
Kula
01.04.2018 16:00
Budućnost (M)
6 : 0
Hajduk Junior
Lipar
Lipar
0 : 1
FK Stanišić
Stanišić
01.04.2018 16:00
Lipar
0 : 1
FK Stanišić
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
3 : 1
Proleter (NJ)
Njegoševo
01.04.2018 16:30
Sutjeska
3 : 1
Proleter (NJ)
Iskra
Kucura
1 : 0
Senta
Senta
01.04.2018 16:30
Iskra
1 : 0
Senta
Bajša
Bajša
8 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
01.04.2018 16:30
Bajša
8 : 1
Panonija IM Topola
Jadran
Feketić
3 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
01.04.2018 16:30
Jadran
3 : 2
Vinogradar
Slatina
Slatina Bor
7 : 1
Zlot
Zlot
01.04.2018 16:00
Slatina
7 : 1
Zlot
Nemetali
Donja Bela Reka
4 : 0
Blizna
Blizna
01.04.2018 16:00
Nemetali
4 : 0
Blizna
Radnički
Klokočevac
6 : 0
Ključ
Podvrška
01.04.2018 16:00
Radnički
6 : 0
Ključ
Branik
Štubik
4 : 1
Polom
Leskovo
01.04.2018 16:00
Branik
4 : 1
Polom
Zmaj
Zemun
1 : 2
PKB (PS)
Padinska Skela
01.04.2018 15:30
Zmaj
1 : 2
PKB (PS)
Avala
Beli Potok
0 : 1
Borac (O)
Ostružnica
01.04.2018 15:30
Avala
0 : 1
Borac (O)
Dunav
Veliko Selo
1 : 1
Heroj Polet
Jajinci
01.04.2018 15:30
Dunav
1 : 1
Heroj Polet
Institut
Zemun Polje
1 : 1
Šumadinac
Bečmen
01.04.2018 15:30
Institut
1 : 1
Šumadinac
Studenski Grad
Novi Beograd
2 : 1
Poštar Zvezdara
Krnjača
01.04.2018 15:30
Studenski Grad
2 : 1
Poštar Zvezdara
Komgrap
Beograd
4 : 0
13. Maj
Zemun
01.04.2018 15:30
Komgrap
4 : 0
13. Maj
Mladost (B)
Baroševac
7 : 1
Urovci
Urovci
01.04.2018 15:30
Mladost (B)
7 : 1
Urovci
Mladost (C)
Cvetovac
5 : 1
Radnički (D)
Dren
01.04.2018 15:30
Mladost (C)
5 : 1
Radnički (D)
Budućnost
Dudovica
2 : 0
Omladinac
Veliko Polje
01.04.2018 15:30
Budućnost
2 : 0
Omladinac
Šumadija
Šopić
5 : 0
Zabrežje
Zabrežje
01.04.2018 15:30
Šumadija
5 : 0
Zabrežje
Strelac
Mislođin
0 : 3
Radnički (R)
Rudovci
01.04.2018 15:30
Strelac
0 : 3
Radnički (R)
Lisović
Lisović
2 : 0
Rušanj
Rušanj
01.04.2018 15:30
Lisović
2 : 0
Rušanj
Pudarci
Pudarci
0 : 0
Selo Mladenovac
Mladenovac
01.04.2018 15:30
Pudarci
0 : 0
Selo Mladenovac
Šumadija
Jagnjilo
3 : 1
Kovačevac
Kovačevac
01.04.2018 15:30
Šumadija
3 : 1
Kovačevac
Vrčin
Vrčin
1 : 2
Boleč
Boleč
01.04.2018 15:30
Vrčin
1 : 2
Boleč
Dunavac
Grocka
4 : 0
Kosmaj
Ralja
01.04.2018 15:30
Dunavac
4 : 0
Kosmaj
Ropočevo
Ropočevo
3 : 3
Vinča
Vinča
01.04.2018 15:30
Ropočevo
3 : 3
Vinča
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
1 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
01.04.2018 16:00
Jedinstvo 1945 (VL)
1 : 0
Mladost (DD)
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 2
Vidojevica
Lešnica
01.04.2018 16:00
Podrinje
3 : 2
Vidojevica
Duško
Klenje
1 : 0
Cerić
Miokus
01.04.2018 16:00
Duško
1 : 0
Cerić
Sloga
Bogosavac
0 : 2
Mačva 2005
Bogatić
01.04.2018 16:00
Sloga
0 : 2
Mačva 2005
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
5 : 0
Majur
Majur
01.04.2018 16:00
Jedinstvo (ŠT)
5 : 0
Majur
Mladost (PR)
Prnjavor
1 : 1
Mladi Borac
Dublje
01.04.2018 16:00
Mladost (PR)
1 : 1
Mladi Borac
Trnava
Donja Trnava
0 : 1
Bare
Bare
01.04.2018 15:30
Trnava
0 : 1
Bare
Vinča
Vinča (Topola)
6 : 0
Borac
Pajsijevići
01.04.2018 15:30
Vinča
6 : 0
Borac
Mladost MG
Saranovo
2 : 2
Lokomotiva
Lapovo
01.04.2018 15:30
Mladost MG
2 : 2
Lokomotiva
ŽSK
Žirovnica
0 : 2
Aranđelovac
Aranđelovac
01.04.2018 15:30
ŽSK
0 : 2
Aranđelovac
Junkovac
Junkovac
0 : 3
Partizan
Darosava
01.04.2018 15:30
Junkovac
0 : 3
Partizan
Banja
Banja
3 : 2
Šatornja
Šatornja
01.04.2018 15:30
Banja
3 : 2
Šatornja
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 2
Omladinac (DR)
Donja Rača
01.04.2018 15:30
Prvi srpski ustanak
3 : 2
Omladinac (DR)
Šumadinac
Natalinci
0 : 2
BSK
Belosavci
01.04.2018 15:30
Šumadinac
0 : 2
BSK
Jedinstvo (Š)
Šišava
1 : 1
Sloga
Lipovica
01.04.2018 15:30
Jedinstvo (Š)
1 : 1
Sloga
Vučje
Vučje
5 : 0
Železničar
Brestovac
01.04.2018 15:30
Vučje
5 : 0
Železničar
Progres
Ladovica
2 : 0
Mladi borac
Živkovo
01.04.2018 15:30
Progres
2 : 0
Mladi borac
Kumarevo 65
Kumarevo
1 : 9
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
01.04.2018 15:30
Kumarevo 65
1 : 9
Jedinstvo (GS)
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 2
Umac
Miroševce
01.04.2018 15:30
Zloćudovo
2 : 2
Umac
Jedinstvo (G)
Grdelica
1 : 1
Mladost (V)
Vinarce
01.04.2018 15:30
Jedinstvo (G)
1 : 1
Mladost (V)
Čekmin
Čekmin
4 : 3
Bobište
Bobište
01.04.2018 15:30
Čekmin
4 : 3
Bobište
Polet
Stajkovce
1 : 1
OFK Brza
Brza
01.04.2018 15:30
Polet
1 : 1
OFK Brza
7. Juli
Vodanj
3 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
01.04.2018 15:30
7. Juli
3 : 0
Radnik
Borac
Ralja
3 : 0
Obilić
Staro Selo
01.04.2018 15:30
Borac
3 : 0
Obilić
Sloboda
Lipe
7 : 1
Proleter 1947
Vranovo
01.04.2018 15:30
Sloboda
7 : 1
Proleter 1947
Podunavac
Udovice
2 : 2
Polet
Trnovče
01.04.2018 15:30
Podunavac
2 : 2
Polet
Sloga
Miloševac
3 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
01.04.2018 15:30
Sloga
3 : 1
Crvena zvezda
Cerovac
Cerovac
4 : 2
Osipaonica
Osipaonica
01.04.2018 15:30
Cerovac
4 : 2
Osipaonica
Šumadija
Azanja
3 : 2
Pobeda
Golobok
01.04.2018 15:30
Šumadija
3 : 2
Pobeda
Vrbovac
Vrbovac
0 : 3
SASK
Saraorci
01.04.2018 15:30
Vrbovac
0 : 3
SASK
Jedinstvo (K)
Konjevići
3 : 4
Polet (T)
Trbušani
01.04.2018 15:30
Jedinstvo (K)
3 : 4
Polet (T)
Prijevor
Prijevor
6 : 2
Omladinac (Z)
Zablaće
01.04.2018 15:30
Prijevor
6 : 2
Omladinac (Z)
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
0 : 3
Parmenac
Parmenac
01.04.2018 15:30
Backovac Junajted
0 : 3
Parmenac
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
4 : 1
Spartak
Trnava
01.04.2018 15:30
Jedinstvo (GG)
4 : 1
Spartak
Brezak 1936
Pranjani
1 : 1
Mladost (P)
Preljina
01.04.2018 15:30
Brezak 1936
1 : 1
Mladost (P)
Lunjevica
Lunjevica
3 : 1
Slatina
Slatina
01.04.2018 15:30
Lunjevica
3 : 1
Slatina
Rudar
Bresnica
3 : 2
Napredak
Svračkovci
01.04.2018 15:30
Rudar
3 : 2
Napredak
Zadrugar
Donja Trepča
1 : 0
Šumadija 1923
Brdjani
01.04.2018 15:30
Zadrugar
1 : 0
Šumadija 1923
Naupare
Naupare
2 : 0
Parunovac
Parunovac
01.04.2018 15:30
Naupare
2 : 0
Parunovac
Mačkovac
Mačkovac
0 : 1
13. April
Lomnica
01.04.2018 15:30
Mačkovac
0 : 1
13. April
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 0
Sloga (M)
Majdevo
01.04.2018 15:30
Jastrebac
2 : 0
Sloga (M)
Donji Kopaonik
Razbojna
1 : 3
Knez Lazar 2015
Kruševac
01.04.2018 15:30
Donji Kopaonik
1 : 3
Knez Lazar 2015
FUD
Brus
1 : 1
Čitluk
Čitluk
01.04.2018 15:30
FUD
1 : 1
Čitluk
Vinogradar
Zleginje
4 : 2
Sloga (D)
Dašnica
01.04.2018 15:30
Vinogradar
4 : 2
Sloga (D)
Kupci
Kupci
2 : 0
Šanac
Šanac
01.04.2018 15:30
Kupci
2 : 0
Šanac
Borac (K)
Klenovnik
2 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
01.04.2018 15:30
Borac (K)
2 : 1
Polet (SD)
Mlava (ML)
Malo Laole
0 : 1
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
01.04.2018 15:30
Mlava (ML)
0 : 1
Jedinstvo (Lj)
Rudar (S)
Stamnica
0 : 1
Radnik
Salakovac
01.04.2018 15:30
Rudar (S)
0 : 1
Radnik
Zadrugar (T)
Tabanovac
2 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
01.04.2018 15:30
Zadrugar (T)
2 : 0
Mladost (B)
Rudar (K)
Krepoljin
2 : 3
Makce
Makce
01.04.2018 15:30
Rudar (K)
2 : 3
Makce
Železničar
Požarevac
0 : 0
Sloga (B)
Burovac
01.04.2018 15:30
Železničar
0 : 0
Sloga (B)
Napredak 1936
Veliko Crniće
2 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
01.04.2018 15:30
Napredak 1936
2 : 0
Trgovački
Padež
Petrovac
0 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
01.04.2018 15:00
Padež
0 : 1
Vladimir Durković
Jedinstvo
Pirot
5 : 1
Senjak
Pirot
01.04.2018 11:00
Jedinstvo
5 : 1
Senjak
Spartak
Pirot
2 : 0
Zvezda
Blato
01.04.2018 15:00
Spartak
2 : 0
Zvezda
Borac
Barje Čiflik
2 : 1
Mladost
Poljska Ržana
01.04.2018 15:00
Borac
2 : 1
Mladost
Dragoš
Pirot
3 : 0
Gnjilan
Gnjilan
01.04.2018 15:00
Dragoš
3 : 0
Gnjilan
Zadrugar
Krupac
1 : 4
Rajko Mitić
Bela Palanka
01.04.2018 15:00
Zadrugar
1 : 4
Rajko Mitić
Real
Podunavci
1 : 0
Stubal
Stubal
01.04.2018 16:00
Real
1 : 0
Stubal
Polet
Ratina
3 : 1
Proleter
Pečenog
01.04.2018 16:00
Polet
3 : 1
Proleter
Radnik
Ušće
3 : 2
Ribnica
Jovac
01.04.2018 16:00
Radnik
3 : 2
Ribnica
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
5 : 0
Granit
Jošanička banja
01.04.2018 16:00
Novi Pazar 1928
5 : 0
Granit
Popovići
Popovići
3 : 2
Rudar
Baljevac
01.04.2018 11:00
Popovići
3 : 2
Rudar
Budućnost
Konarevo
0 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
01.04.2018 16:00
Budućnost
0 : 0
OFK Ras
Mataruge
Mataruge
0 : 0
Ibar
Mataruška Banja
01.04.2018 16:00
Mataruge
0 : 0
Ibar
Železničar
Požega
1 : 1
Perućac
Perućac
01.04.2018 15:00
Železničar
1 : 1
Perućac
Lazarica
Prilipac
1 : 0
Jedinstvo
Kalenić
01.04.2018 15:00
Lazarica
1 : 0
Jedinstvo
Lauš
Lopaš
1 : 4
Čajetina
Gostilje
01.04.2018 11:00
Lauš
1 : 4
Čajetina
Višesava
Bajina Bašta
0 : 2
Jasen
Brodarevo
01.04.2018 15:00
Višesava
0 : 2
Jasen
Ježevica
Ježevica
1 : 1
Savinac
Visibaba
01.04.2018 15:00
Ježevica
1 : 1
Savinac
Ariljska rampa
Požega
2 : 0
Omladinac
Zdravčići
01.04.2018 12:00
Ariljska rampa
2 : 0
Omladinac
Tešnjar
Valjevo
1 : 2
Tulari
Tulari
01.04.2018 15:30
Tešnjar
1 : 2
Tulari
Brezovica
Brezovica
1 : 2
OFK Jabučje
Jabučje
01.04.2018 15:30
Brezovica
1 : 2
OFK Jabučje
Iskra
Donja Bukovica
0 : 0
Banjani
Banjani
01.04.2018 15:30
Iskra
0 : 0
Banjani
Kačer
Belanovica
4 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
01.04.2018 15:30
Kačer
4 : 2
Junior Novo Naselje
Trlić
Trlić
1 : 2
ZSK
Valjevo
01.04.2018 15:30
Trlić
1 : 2
ZSK
Ribnikar
Pecka
1 : 3
Radnik
Ub
01.04.2018 15:30
Ribnikar
1 : 3
Radnik
Zastava
Kragujevac
3 : 0
Partizan
Cerovac
01.04.2018 16:00
Zastava
3 : 0
Partizan
Mladost
Pajazitovo
1 : 0
Budućnost
Resnik
01.04.2018 16:00
Mladost
1 : 0
Budućnost
Šumadija 1934
Drača
3 : 2
Korićani
Korićani
01.04.2018 16:00
Šumadija 1934
3 : 2
Korićani
Sloboda
Grbice
3 : 6
Kutlovo
Kutlovo
01.04.2018 16:00
Sloboda
3 : 6
Kutlovo
Sloga (D)
Desimirovac
2 : 2
Borac (D)
Drenovac
01.04.2018 16:00
Sloga (D)
2 : 2
Borac (D)
Erdoglija 1931
Kragujevac
3 : 2
Srbija
Ilićevo
01.04.2018 16:00
Erdoglija 1931
3 : 2
Srbija
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
4 : 3
Sloga
Korman
01.04.2018 16:00
Moravac (ZT)
4 : 3
Sloga
Doljevac 1971
Doljevac
1 : 4
Zemljoradnik
Balajnac
01.04.2018 16:00
Doljevac 1971
1 : 4
Zemljoradnik
Radnički 1947
Čapljinac
1 : 3
Morava (Ž)
Žitkovac
01.04.2018 16:00
Radnički 1947
1 : 3
Morava (Ž)
Palilula
Aleksinac
0 : 0
Naisus 1977
Rožina
01.04.2018 16:00
Palilula
0 : 0
Naisus 1977
Mladost (B)
Batušinac
2 : 1
Jedinstvo GVD
Grejač
01.04.2018 16:00
Mladost (B)
2 : 1
Jedinstvo GVD
Mladost (L)
Lalinac
0 : 6
Vulkan 1963
Brenica
01.04.2018 15:00
Mladost (L)
0 : 6
Vulkan 1963
Stevan Nešticki
Leskovik
5 : 0
Palilulac
Niš
01.04.2018 15:00
Stevan Nešticki
5 : 0
Palilulac
Rudar
Jelašnica
1 : 1
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
01.04.2018 15:00
Rudar
1 : 1
Jedinstvo (GM)
Crvena zastava
Hum
0 : 1
Budućnost
Prva Kutina
01.04.2018 15:00
Crvena zastava
0 : 1
Budućnost
Čegar 2013
Kamenica
4 : 1
Proleter (DV)
Donja Vrežina
01.04.2018 15:00
Čegar 2013
4 : 1
Proleter (DV)
Morava
Krušce
3 : 1
Mladost (M)
Medoševac
01.04.2018 15:00
Morava
3 : 1
Mladost (M)
Vinogradar
Ledinci
0 : 3
Petrovaradin
Petrovaradin
01.04.2018 16:30
Vinogradar
0 : 3
Petrovaradin
OFK Sirig
Sirig
3 : 1
Sofeks
Futog
01.04.2018 16:30
OFK Sirig
3 : 1
Sofeks
Jedinstvo (R)
Rumenka
0 : 0
Tatra
Kisač
01.04.2018 16:30
Jedinstvo (R)
0 : 0
Tatra
Jedinstvo (G)
Gospođinci
2 : 2
Proleter
Banoštor
01.04.2018 16:30
Jedinstvo (G)
2 : 2
Proleter
Osnić
Osnić
2 : 1
OFK Rtanj
Boljevac
01.04.2018 16:00
Osnić
2 : 1
OFK Rtanj
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
1 : 0
Midžor
Kalna
01.04.2018 16:00
OFK Knjaz
1 : 0
Midžor
Omladinac
Grezna
1 : 2
Kosovo
Zvezdan
01.04.2018 16:00
Omladinac
1 : 2
Kosovo
Radnički (L)
Lubnica
2 : 1
Trebič
Sokobanja
01.04.2018 16:00
Radnički (L)
2 : 1
Trebič
Rgotina
Rgotina
2 : 1
Bučje
Bučje kod Knjaževca
01.04.2018 16:00
Rgotina
2 : 1
Bučje
OFK 019
Zaječar
5 : 1
Sloga
Minićevo
01.04.2018 16:00
OFK 019
5 : 1
Sloga
Rudar (VČ)
Grljan
7 : 1
Mladost
Sumrakovac
01.04.2018 16:00
Rudar (VČ)
7 : 1
Mladost
Malinik
Podgorac
2 : 2
Graničar
Veliki Izvor
01.04.2018 16:00
Malinik
2 : 2
Graničar
Dundjerski
Voljcinac
0 : 3
Spartak
Gornja Trnava
01.04.2018 15:30
Dundjerski
0 : 3
Spartak
Mladost 1982
Donji Drenovac
2 : 2
Pobeda
Donje Crnatovo
01.04.2018 15:30
Mladost 1982
2 : 2
Pobeda
NS Tatko
Stara Bozurna
1 : 1
Borac
Držanovac
01.04.2018 15:30
NS Tatko
1 : 1
Borac
Real
Jasenica
1 : 4
Kosovac
Prokuplje
01.04.2018 15:30
Real
1 : 4
Kosovac
Mladost (S)
Suvojnica
1 : 3
Mladost (B)
Bosilegrad
01.04.2018 15:30
Mladost (S)
1 : 3
Mladost (B)
OFK Rota
Bujanovac
1 : 3
Čelik
Belo polje
01.04.2018 15:30
OFK Rota
1 : 3
Čelik
Vihor
Žbevac
3 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
01.04.2018 15:30
Vihor
3 : 0
BSK Bujanovac
Ternoci
Trnovac
4 : 2
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
01.04.2018 15:30
Ternoci
4 : 2
FSU Južna pruga
Trešnjevka
Lopardince
2 : 3
Pavlovac
Pavlovac
01.04.2018 15:30
Trešnjevka
2 : 3
Pavlovac
Magnohrom
Kraljevo
2 : 3
Mladost
Vrdila
01.04.2018 16:00
Magnohrom
2 : 3
Mladost
Partizan
Vrba
2 : 2
Gruža
Vitanovac
01.04.2018 16:00
Partizan
2 : 2
Gruža
Mineral 2015
Rudno
3 : 2
Lazac
Lazac
01.04.2018 16:00
Mineral 2015
3 : 2
Lazac
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
3 : 2
Jedinstvo (G)
Godačica
01.04.2018 16:00
Kraljevo Hajduk
3 : 2
Jedinstvo (G)
Metalac
Kraljevo
2 : 2
Lasta
Vitkovac
01.04.2018 16:00
Metalac
2 : 2
Lasta
Borac (A)
Adrani
1 : 5
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
01.04.2018 16:00
Borac (A)
1 : 5
Jedinstvo (D)
Napredak
Gračac
5 : 3
Mlada krila
Metikoši
01.04.2018 16:00
Napredak
5 : 3
Mlada krila
Tavnik
Tavnik
5 : 1
Grdica
Grdica
01.04.2018 16:00
Tavnik
5 : 1
Grdica
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
1 : 0
Mladost (J)
Jovac
01.04.2018 16:30
Mladost (GM)
1 : 0
Mladost (J)
Moravac
Krušar
2 : 2
Omladinac
Šaludovac
01.04.2018 16:30
Moravac
2 : 2
Omladinac
Istok 63
Plana
2 : 3
Borac 1805
Ivankovac
01.04.2018 16:30
Istok 63
2 : 3
Borac 1805
Javor
Sladaja
5 : 1
Beljanica
Strmosten
01.04.2018 16:30
Javor
5 : 1
Beljanica
Budućnost
Miliva
0 : 0
Pomoravlje
Ostrikovac
01.04.2018 16:30
Budućnost
0 : 0
Pomoravlje
Sloga
Voljavče
2 : 4
Mladost (G)
Gložane
01.04.2018 16:30
Sloga
2 : 4
Mladost (G)
Kupinovac
Kupinovac
2 : 3
Morava (KS)
Kočino Selo
01.04.2018 16:30
Kupinovac
2 : 3
Morava (KS)
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
1 : 0
Sinđelić 1934
Vojska
01.04.2018 16:30
Jedinstvo
1 : 0
Sinđelić 1934
Šantarovac
Šantarovac
1 : 0
Zenit
Oparić
01.04.2018 16:30
Šantarovac
1 : 0
Zenit
Mladost (T)
Tečić
1 : 1
Vinorača
Vinorača
01.04.2018 16:30
Mladost (T)
1 : 1
Vinorača
Morava (R)
Ribare
0 : 2
Ursule
Ursule
01.04.2018 16:30
Morava (R)
0 : 2
Ursule
Šumadinac
Dragovo
2 : 0
Budućnost (Đ)
Đurinac
01.04.2018 16:30
Šumadinac
2 : 0
Budućnost (Đ)
Mladost (D)
Dublje
0 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
01.04.2018 16:30
Mladost (D)
0 : 0
Mladost (K)
Donji Srem 2015
Pećinci
5 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
01.04.2018 15:30
Donji Srem 2015
5 : 0
Fruškogorac
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
2 : 0
Fruška Gora
Ruma
01.04.2018 15:30
OFK Zeka Buljubaša
2 : 0
Fruška Gora
Hajduk
Višnjićevo
3 : 0
Sloboda
Šašinci
01.04.2018 15:30
Hajduk
3 : 0
Sloboda
Mitros
Sremska Mitrovica
2 : 1
Mladost (B)
Buđanovci
01.04.2018 15:30
Mitros
2 : 1
Mladost (B)
Graničar (K)
Kuzmin
2 : 2
OFK Brestač
Brestač
01.04.2018 15:30
Graničar (K)
2 : 2
OFK Brestač
Sloga
Čalma
1 : 9
Polet
Novi Karlovci
01.04.2018 15:30
Sloga
1 : 9
Polet
Napredak
Žarkovac
0 : 0
OFK Bikić
Bikić Do
01.04.2018 15:30
Napredak
0 : 0
OFK Bikić
Donji Petrovci
Donji Petrovci
1 : 0
Graničar (O)
Obrež
01.04.2018 15:30
Donji Petrovci
1 : 0
Graničar (O)
Ševac
Kusić
1 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
01.04.2018 16:00
Ševac
1 : 1
Borac (VG)
Potporanj
Potporanj
1 : 1
Polet
Izbište
01.04.2018 16:00
Potporanj
1 : 1
Polet
Janošik
Janošik
0 : 5
Budućnost (A)
Alibunar
01.04.2018 16:00
Janošik
0 : 5
Budućnost (A)
Partizan (K)
Kajtasovo
2 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
01.04.2018 16:00
Partizan (K)
2 : 1
Borac (VS)
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 0
Vinogradar
Gudurica
01.04.2018 16:00
Karaš (K)
1 : 0
Vinogradar
Hajdučica
Hajdučica
6 : 0
Dobrica
Dobrica
01.04.2018 16:00
Hajdučica
6 : 0
Dobrica
MSK
Mihajlovo
1 : 1
Jedinstvo
Ečka
01.04.2018 15:30
MSK
1 : 1
Jedinstvo
OFK Stajićevo
Stajićevo
5 : 1
ŽFK Banat
Zrenjanin
01.04.2018 15:30
OFK Stajićevo
5 : 1
ŽFK Banat
Zlatica
Zlatica
0 : 5
Potisje
Knićanin
01.04.2018 15:30
Zlatica
0 : 5
Potisje
ASK
Aradac
0 : 3
Radnički 1911
Jaša Tomić
01.04.2018 15:30
ASK
0 : 3
Radnički 1911
Tamiš
Farkaždin
2 : 2
Zadrugar
Lazarevo
01.04.2018 15:30
Tamiš
2 : 2
Zadrugar
OFK Gradnulica
Zrenjanin
3 : 2
OFK Klek
Klek
01.04.2018 15:30
OFK Gradnulica
3 : 2
OFK Klek
Polet
Idvor
2 : 1
Slavia
Kovačica
01.04.2018 16:00
Polet
2 : 1
Slavia
Omladinac 1927
Opovo
2 : 3
Spartak 1911
Debeljača
01.04.2018 16:00
Omladinac 1927
2 : 3
Spartak 1911
Unirea
Uzdin
2 : 0
Tempo
Sefkerin
01.04.2018 16:00
Unirea
2 : 0
Tempo
Glogonj
Glogonj
2 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
01.04.2018 16:00
Glogonj
2 : 1
Mladost (V)
Proleter
Mramorak
0 : 0
Borac (P)
Pločica
01.04.2018 16:00
Proleter
0 : 0
Borac (P)
Kolonija
Kovin
11 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
01.04.2018 16:00
Kolonija
11 : 1
BSK Bavanište
Omladinac (D)
Deliblato
0 : 4
Partizan (G)
Gaj
01.04.2018 16:00
Omladinac (D)
0 : 4
Partizan (G)
Jedinstvo
Dubovac
1 : 1
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
01.04.2018 16:00
Jedinstvo
1 : 1
Budućnost (BB)
Dolovo
Dolovo
2 : 2
Stari Tamiš
Stari Tamiš
01.04.2018 16:00
Dolovo
2 : 2
Stari Tamiš
Velika Reka
Velika Reka
5 : 1
Mladost (BR)
Brezjak
01.04.2018 16:00
Velika Reka
5 : 1
Mladost (BR)
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
1 : 0
Sloga (ST)
Straža
01.04.2018 16:00
Sloga (LŠ)
1 : 0
Sloga (ST)
7. Juli
Bela Crkva
3 : 0
Rudar
Brasina
01.04.2018 16:00
7. Juli
3 : 0
Rudar
Milan Orlić
Novo Selo
5 : 1
Jadar
Stupnica
01.04.2018 16:00
Milan Orlić
5 : 1
Jadar
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
1 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
01.04.2018 16:00
Jedinstvo (ZA)
1 : 0
Jedinstvo (MZ)
Prva Iskra
Runjani
3 : 1
Borac
Kozjak
01.04.2018 16:00
Prva Iskra
3 : 1
Borac
Ajaks
Beograd
1 : 1
Dedinje
Beograd
01.04.2018 14:30
Ajaks
1 : 1
Dedinje
Mladi Proleter
Beograd
1 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
01.04.2018 15:30
Mladi Proleter
1 : 1
Novi Beograd
Sveti Stefan
Slanci
2 : 1
Rekreativo 011
Beograd
01.04.2018 11:00
Sveti Stefan
2 : 1
Rekreativo 011
011
Beograd
3 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
01.04.2018 12:30
011
3 : 1
Posavac Tišma
Atakante
Rakovica
1 : 2
Busije
Zemun
01.04.2018 15:30
Atakante
1 : 2
Busije
Podunavac
Ritopek
2 : 1
Zaklopača
Zaklopača
01.04.2018 15:30
Podunavac
2 : 1
Zaklopača
Hajduk
Kamendol
2 : 2
Siti Sport Klub
Beograd
01.04.2018 15:30
Hajduk
2 : 2
Siti Sport Klub
Partizan
Kaluđerica
1 : 1
Crvenka
Borča
01.04.2018 15:30
Partizan
1 : 1
Crvenka
Lepušnica
Glogonjski Rit
0 : 1
Minel
Ripanj
01.04.2018 15:30
Lepušnica
0 : 1
Minel
Pionir
Besni Fok
0 : 1
Mladost
Jabučki Rit
01.04.2018 15:30
Pionir
0 : 1
Mladost
PKB (K)
Kovilovo
2 : 0
Pinosava
Pinosava
01.04.2018 15:30
PKB (K)
2 : 0
Pinosava
Guncate
Guncati
0 : 5
OFK Borac
Arnajevo
01.04.2018 15:30
Guncate
0 : 5
OFK Borac
Velika Mostanica
Velika Mostanica
6 : 0
Barajevo
Barajevo
01.04.2018 15:30
Velika Mostanica
6 : 0
Barajevo
Beljina
Beljina
2 : 1
Veliki Borak
Veliki Borak
01.04.2018 15:30
Beljina
2 : 1
Veliki Borak
Napredak
Mačvanski Belotić
0 : 0
Torpedo 1924
Tabanović
01.04.2018 16:00
Napredak
0 : 0
Torpedo 1924
Mladost
Mačvanski Metković
1 : 0
Cer
Petkovica
01.04.2018 16:00
Mladost
1 : 0
Cer
Omladinac 2013
Slepčević
1 : 0
Sloga
Duvanište
01.04.2018 16:00
Omladinac 2013
1 : 0
Sloga
Hajduk Stanko
Crna Bara
4 : 2
Budućnost (ZM)
Zminjak
01.04.2018 16:00
Hajduk Stanko
4 : 2
Budućnost (ZM)
Gorki
Glušci
4 : 1
Proleter
Šabac
01.04.2018 16:00
Gorki
4 : 1
Proleter
Drina
Badovinci
2 : 0
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
01.04.2018 16:00
Drina
2 : 0
Budućnost (PD)
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
4 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
01.04.2018 16:00
Vojvoda Stepa Stepanović
4 : 1
Pričinović
Sloga
Krnić
2 : 0
Šipurske livade
Šabac
01.04.2018 16:00
Sloga
2 : 0
Šipurske livade
Provo 2015
Provo
1 : 2
Radnički
Koceljeva
01.04.2018 16:00
Provo 2015
1 : 2
Radnički
Karađorđe
Mišar
4 : 1
Trešnjevka
Trbusac
01.04.2018 16:00
Karađorđe
4 : 1
Trešnjevka
Dobrava
Vukošić
4 : 2
Pocerina
Jevremovac
01.04.2018 16:00
Dobrava
4 : 2
Pocerina
Omladinac
Donje Sinkovce
3 : 3
Mladost (B)
Batulovce
01.04.2018 15:30
Omladinac
3 : 3
Mladost (B)
Gradac
Konopnica
2 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
01.04.2018 15:30
Gradac
2 : 0
Plantaža
OFK Morava
Leskovac
2 : 0
Radnički
Pertate
01.04.2018 15:30
OFK Morava
2 : 0
Radnički
Real
Donja Jajina
2 : 4
Sušica 2012
Kukulovce
01.04.2018 15:30
Real
2 : 4
Sušica 2012
BSK
Belanovce
3 : 2
Marjan MB
Mala Biljanica
01.04.2018 15:30
BSK
3 : 2
Marjan MB
Šumadija
Razgojna
4 : 3
Milanovo
Milanovo
01.04.2018 15:30
Šumadija
4 : 3
Milanovo
Lemind 1953
Leskovac
3 : 5
Bratstvo
Bratmilovce
01.04.2018 15:30
Lemind 1953
3 : 5
Bratstvo
Gunjevac
Gunjevac
2 : 4
Čučuge
Čučuge
01.04.2018 15:30
Gunjevac
2 : 4
Čučuge
Rudar
Radljevo
1 : 1
OFK Paljuvi
Paljuvi
01.04.2018 15:30
Rudar
1 : 1
OFK Paljuvi
Vrelo
Vrelo
0 : 1
Polet (DL)
Donji Lajkovac
01.04.2018 15:30
Vrelo
0 : 1
Polet (DL)
Joševa
Joševa
0 : 3
Kalenić
Kalenić
01.04.2018 15:30
Joševa
0 : 3
Kalenić
OFK Stublenica
Stublenica
1 : 2
Polet (T)
Takovo
01.04.2018 15:30
OFK Stublenica
1 : 2
Polet (T)
Rakac Stave
Stave
2 : 3
Kolubara 2
Valjevo
01.04.2018 15:30
Rakac Stave
2 : 3
Kolubara 2
Polet
Popučke
0 : 1
Jadar 2013
Valjevo
01.04.2018 15:30
Polet
0 : 1
Jadar 2013
Borac
Rajković
2 : 1
Komanice
Komanice
01.04.2018 15:30
Borac
2 : 1
Komanice
Rajac
Kadina Luka
1 : 0
OFK Brđanac
Valjevo
01.04.2018 15:30
Rajac
1 : 0
OFK Brđanac
Bujačić
Bujačić
2 : 1
Stari drugari
Kadina Luka
01.04.2018 11:00
Bujačić
2 : 1
Stari drugari
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
2 : 3
Kotešica
Kotešica
01.04.2018 15:30
Mladost (VK)
2 : 3
Kotešica
Mladost (L)
Latković
2 : 5
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
01.04.2018 15:30
Mladost (L)
2 : 5
Milenko Pavlović
Jugovići
Bogdanje
1 : 7
Varvarin
Varvarin
01.04.2018 15:30
Jugovići
1 : 7
Varvarin
Mladost (DK)
Donji Katun
4 : 3
Rubin (DS)
Donji Stupanj
01.04.2018 15:30
Mladost (DK)
4 : 3
Rubin (DS)
14. Oktobar
Izbenica
9 : 1
Mladi Gorani
Dupci
01.04.2018 15:30
14. Oktobar
9 : 1
Mladi Gorani
Gradina
Pejovac
3 : 2
Polet 57
Milutovac
01.04.2018 15:30
Gradina
3 : 2
Polet 57
Rubin (Z)
Zalogovac
1 : 3
Velika Drenova
Velika Drenova
01.04.2018 15:30
Rubin (Z)
1 : 3
Velika Drenova
Borac
Gornji Katun
2 : 3
Omladinac
Pojate
01.04.2018 15:30
Borac
2 : 3
Omladinac
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
01.04.2018 15:30
Beli Orlovi
2 : 0
Stari Trstenik
Roham
Nova Crnja
0 : 0
Napredak Č
Čestereg
01.04.2018 15:30
Roham
0 : 0
Napredak Č
1.Oktobar
Srpski Itebej
3 : 1
Omladinac
Ravni Topolovac
01.04.2018 15:30
1.Oktobar
3 : 1
Omladinac
Bega
Novi Itebej
3 : 1
Budućnost
Banatski Dvor
01.04.2018 15:30
Bega
3 : 1
Budućnost
Napredak BT
Banatska Topola
4 : 1
Proleter
Međa
01.04.2018 15:30
Napredak BT
4 : 1
Proleter
Seljak
Cvetojevac
1 : 4
OFK Bagremar
Kragujevac
01.04.2018 16:00
Seljak
1 : 4
OFK Bagremar
21. oktobar
Kragujevac
5 : 1
Vinogradi DB
Kragujevac
01.04.2018 12:00
21. oktobar
5 : 1
Vinogradi DB
Maršić
Maršić
3 : 0
Bratstvo 1975
Erdeč
01.04.2018 16:00
Maršić
3 : 0
Bratstvo 1975
Pobeda
Beloševac
5 : 1
Divostin
Kragujevac
01.04.2018 16:00
Pobeda
5 : 1
Divostin
OFK Sloga
Dobrujevac
0 : 2
Polet (R)
Radevac
01.04.2018 16:00
OFK Sloga
0 : 2
Polet (R)
Gredetin
Gredetin
1 : 10
Borac
Trnjane
01.04.2018 16:00
Gredetin
1 : 10
Borac
Ratar
Gornja Peščanica
0 : 0
Napredak 2012
Krušje
01.04.2018 11:00
Ratar
0 : 0
Napredak 2012
Jastrebac
Tešica
0 : 1
OFK Napredak 1929
Aleksinac
01.04.2018 11:00
Jastrebac
0 : 1
OFK Napredak 1929
Omladinac (D)
Deronje
1 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
01.04.2018 15:30
Omladinac (D)
1 : 0
Omladinac (B)
Dunav
Bački Monoštor
1 : 0
Hajduk
Stapar
01.04.2018 15:30
Dunav
1 : 0
Hajduk
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
5 : 0
Partizan
Kupusina
01.04.2018 15:30
Aleksa Šantić
5 : 0
Partizan
Radnički 1918
Ratkovo
5 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
01.04.2018 15:30
Radnički 1918
5 : 0
Dinamo 1923
Jedinstvo
Ribarevo
2 : 1
Polet
Sivac
01.04.2018 15:30
Jedinstvo
2 : 1
Polet
Vrbica
Aranđelovac
3 : 5
B 2000
Aranđelovac
01.04.2018 15:30
Vrbica
3 : 5
B 2000
Šamot
Aranđelovac
3 : 1
Sloga
Zagorica
01.04.2018 15:30
Šamot
3 : 1
Sloga
Plaskovac
Plaskovac
4 : 2
Šumadinac
Stojnik
01.04.2018 15:30
Plaskovac
4 : 2
Šumadinac
Brezovac
Brezovac
1 : 3
Mladi rudar
Bukovik
01.04.2018 15:30
Brezovac
1 : 3
Mladi rudar
Sirakovo
Sirakovo
2 : 0
Žitkovica 2017
Žitkovica
01.04.2018 15:30
Sirakovo
2 : 0
Žitkovica 2017
Desine
Desine
5 : 1
Radnički (P)
Požeženo
01.04.2018 15:30
Desine
5 : 1
Radnički (P)
Dizel
Bare
1 : 0
Napredak 1934
Nabrđe
01.04.2018 15:30
Dizel
1 : 0
Napredak 1934
Napredak (P)
Poljana
4 : 2
Dunavac (P)
Petka
01.04.2018 15:30
Napredak (P)
4 : 2
Dunavac (P)
Obilić (Ž)
Živica
3 : 1
Žika Marković Uča
Miljević
01.04.2018 15:30
Obilić (Ž)
3 : 1
Žika Marković Uča
Omladinac (B)
Busur
2 : 3
Bata Bulić
Bistrica
01.04.2018 15:30
Omladinac (B)
2 : 3
Bata Bulić
Mladost (R)
Ranovac
2 : 1
Rade Milošević
Dubočka
01.04.2018 15:30
Mladost (R)
2 : 1
Rade Milošević
Integral
Batuša
0 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
01.04.2018 15:30
Integral
0 : 1
Omladinac (Š)
Napredak (S)
Simićevo
3 : 2
Manastirica
Manastirica
01.04.2018 15:30
Napredak (S)
3 : 2
Manastirica
Krilaš
Ćovdin
2 : 1
Sloga 1952
Veliki Popovac
01.04.2018 15:30
Krilaš
2 : 1
Sloga 1952
Radnički (K)
Knežica
4 : 3
Jasenovac
Krepoljin
01.04.2018 15:30
Radnički (K)
4 : 3
Jasenovac
Palić
Palić
2 : 2
Žednik
Stari Žednik
01.04.2018 16:30
Palić
2 : 2
Žednik
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
2 : 6
Đurđin
Đurđin
01.04.2018 16:30
Udarnik Višnjevac
2 : 6
Đurđin
Bratstvo
Ljutovo
1 : 1
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
01.04.2018 16:30
Bratstvo
1 : 1
OFK Mala Bosna 2015
Hajduk
Bačko Dušanovo
2 : 3
Elektrovojvodina
Subotica
01.04.2018 16:30
Hajduk
2 : 3
Elektrovojvodina
Bikovo
Bikovo
1 : 1
Lokomotiva
Subotica
01.04.2018 16:30
Bikovo
1 : 1
Lokomotiva
Čantavir
Čantavir
3 : 0
Solid
Subotica
01.04.2018 16:30
Čantavir
3 : 0
Solid
Rudar 2012
Babe
1 : 3
Popović
Popovići
01.04.2018 16:00
Rudar 2012
1 : 3
Popović
OFK Rogača
Rogača
3 : 1
Stojnik
Stojnik
01.04.2018 16:00
OFK Rogača
3 : 1
Stojnik
Mladost (G)
Guberevac
2 : 2
Vojvoda
Dučina
01.04.2018 13:00
Mladost (G)
2 : 2
Vojvoda
Titel
Titel
1 : 1
Bačka
Begeč
01.04.2018 16:30
Titel
1 : 1
Bačka
Moskva
Budisava
0 : 2
Obilić
Vilovo
01.04.2018 16:30
Moskva
0 : 2
Obilić
Susek
Susek
2 : 1
Hajduk
Gardinovci
01.04.2018 16:30
Susek
2 : 1
Hajduk
Borac
Rakovac
7 : 3
Dinamo
Budisava
01.04.2018 16:30
Borac
7 : 3
Dinamo
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 0
Centar
Novi Sad
01.04.2018 16:30
Fruškogorac
2 : 0
Centar
Jadran
Sanad
0 : 3
Slavija
Banatsko Aranđelovo
01.04.2018 16:30
Jadran
0 : 3
Slavija
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
2 : 2
Hajduk
Podlokanj
01.04.2018 16:30
Jedinstvo (SK)
2 : 2
Hajduk
Graničar
Đala
6 : 1
Tisa
Padej
01.04.2018 16:30
Graničar
6 : 1
Tisa
Jedinstvo (M)
Martonoš
0 : 4
AFK
Ada
01.04.2018 16:30
Jedinstvo (M)
0 : 4
AFK
Sloga
Ostojićevo
3 : 0
Tornjoš
Tornjoš
01.04.2018 16:30
Sloga
3 : 0
Tornjoš
Šampion
Orom
3 : 0
Tromedja
Majdan
01.04.2018 16:30
Šampion
3 : 0
Tromedja
Vojvodina
Bačko Gradište
3 : 0
Tomislavci
Tomislavci
01.04.2018 16:00
Vojvodina
3 : 0
Tomislavci
Krivaja
Krivaja
0 : 0
Mladost Radost
Srbobran
01.04.2018 16:00
Krivaja
0 : 0
Mladost Radost
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 1
Obilić
Zmajevo
01.04.2018 16:00
Jedinstvo
1 : 1
Obilić
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 2
Mladost
Radičević
01.04.2018 16:00
Eđšeg
0 : 2
Mladost
Kulpin
Kulpin
5 : 0
Borac
Vizić
01.04.2018 16:00
Kulpin
5 : 0
Borac
Naša Zvezda
Silbaš
3 : 1
Krivanj
Selenča
01.04.2018 16:00
Naša Zvezda
3 : 1
Krivanj
Borac 46
Obrovac
1 : 2
Bačka
Despotovo
01.04.2018 16:00
Borac 46
1 : 2
Bačka
Maglić
Bački Maglić
2 : 1
Neštin
Neštin
01.04.2018 16:00
Maglić
2 : 1
Neštin
Gradina
Rti
0 : 2
Jelica
Goračići
01.04.2018
Gradina
0 : 2
Jelica
Sloga
Kaona
5 : 0
Vrelo
Gornja Kravarica
01.04.2018
Sloga
5 : 0
Vrelo
Prilike
Prilike
6 : 5
Voćar
Kotraža
01.04.2018
Prilike
6 : 5
Voćar
Morava (K)
Katrga
2 : 1
Lugovi
Čačak
01.04.2018 16:00
Morava (K)
2 : 1
Lugovi
Mladost (A)
Atenica
8 : 0
Vujan
Prislonica
01.04.2018 16:00
Mladost (A)
8 : 0
Vujan
Kej
Čačak
3 : 1
Morava (M)
Mojsinje
01.04.2018 16:00
Kej
3 : 1
Morava (M)
Rakova
Rakova
1 : 0
Budućnost
Stančići
01.04.2018 11:00
Rakova
1 : 0
Budućnost
Malba
Žaočani
1 : 6
Čačak 94
Čačak
01.04.2018 16:00
Malba
1 : 6
Čačak 94
Prijatelji
Čačak
0 : 1
Planinac
Vujetinci
01.04.2018 16:00
Prijatelji
0 : 1
Planinac
Marjan
Knić
1 : 1
BSK
Borač
01.04.2018 15:30
Marjan
1 : 1
BSK
Veteran 2015
Popović
2 : 1
Karađorđe (V)
Vučić
01.04.2018 15:30
Veteran 2015
2 : 1
Karađorđe (V)
Udarnik Trska 1947
Trska
1 : 3
Sloga (M)
Milatovac
01.04.2018 15:30
Udarnik Trska 1947
1 : 3
Sloga (M)
Ozremica
Beršići
4 : 2
Velereč 94
Velereč
01.04.2018 15:30
Ozremica
4 : 2
Velereč 94
Stella Rossa
Gornji Milanovac
0 : 9
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
01.04.2018 15:30
Stella Rossa
0 : 9
Jablanica
Takovski Ustanak
Takovo
3 : 2
Šilopaj
Šilopaj
01.04.2018 15:30
Takovski Ustanak
3 : 2
Šilopaj
Mladost 09
Vraćevšnica
0 : 1
Donja Vrbava
Donja Vrbava
01.04.2018 15:30
Mladost 09
0 : 1
Donja Vrbava
Pontes
Kostol
3 : 1
Milutinovac
Milutinovac
01.04.2018 16:00
Pontes
3 : 1
Milutinovac
Egeta
Brza Palanka
3 : 1
Lovćen
Petrovo selo
01.04.2018 16:00
Egeta
3 : 1
Lovćen
Lokomotiva
Novi Sip
1 : 1
Velika Vrbica
Velika Vrbica
01.04.2018 16:00
Lokomotiva
1 : 1
Velika Vrbica
Kladušnica
Kladušnica
0 : 0
Mala Vrbica
Mala Vrbica
01.04.2018 16:00
Kladušnica
0 : 0
Mala Vrbica
Omladinac
Vajuga
0 : 1
Koča Andjelković
Tekija
01.04.2018 16:00
Omladinac
0 : 1
Koča Andjelković
Dunavac
Velesnica
0 : 3
Rtkovo
Rtkovo
01.04.2018 16:00
Dunavac
0 : 3
Rtkovo
Napredak
Međulužje
1 : 2
Sloga
Granice
01.04.2018 15:30
Napredak
1 : 2
Sloga
Markovac
Markovac
1 : 3
Šepšin
Šepšin
01.04.2018 15:30
Markovac
1 : 3
Šepšin
Kosmajac
Koraćica
5 : 0
Radnički PDM
Mladenovac
01.04.2018 15:30
Kosmajac
5 : 0
Radnički PDM
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
2 : 2
Omladinac
Rajkovac
01.04.2018 15:30
Vlaška 1950
2 : 2
Omladinac
Rabrovac
Rabrovac
6 : 2
Borac
Amerić
01.04.2018 15:30
Rabrovac
6 : 2
Borac
OFK Student
Mladenovac
3 : 2
Dedinje
Mladenovac
01.04.2018 15:30
OFK Student
3 : 2
Dedinje
Posavina
Stubline
3 : 0
Polet
Grabovac
01.04.2018 16:00
Posavina
3 : 0
Polet
Rvati
Obrenovac
0 : 2
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
01.04.2018 16:00
Rvati
0 : 2
Zadrugar
Borac
Ušće
1 : 3
Krtinska
Krtinska
01.04.2018 16:00
Borac
1 : 3
Krtinska
Partizan
Draževac
5 : 2
Jedinstvo
Dren
01.04.2018 16:00
Partizan
5 : 2
Jedinstvo
Rojkovac
Obrenovac
1 : 2
Duboko
Mala Moštanica
01.04.2018 16:00
Rojkovac
1 : 2
Duboko
Ljubinić
Ljubinić
1 : 4
Sloga
Ratari
01.04.2018 16:00