XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 280 utakmica za dan
Subota, 11 Mart 2017


Fudbal

Sloboda
Užice
1 : 2
Inđija
Inđija
11.03.2017 14:00
Sloboda
1 : 2
Inđija
Mačva
Šabac
2 : 1
Zemun
Zemun
11.03.2017 14:00
Mačva
2 : 1
Zemun
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
11.03.2017 14:00
Jagodina
3 : 0
Kolubara
Budućnost
Dobanovci
1 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
11.03.2017 14:00
Budućnost
1 : 1
OFK Odžaci
Sindjelić
Beograd
3 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
11.03.2017 14:00
Sindjelić
3 : 1
ČSK Pivara
Bournemouth
Bournemouth
3 : 2
West Ham
London
11.03.2017 16:00
Bournemouth
3 : 2
West Ham
Everton
Liverpool
3 : 0
WBA
West Bromwich
11.03.2017 16:00
Everton
3 : 0
WBA
Hull
Hull
2 : 1
Swansea
Swansea
11.03.2017 16:00
Hull
2 : 1
Swansea
Bayern
München
3 : 0
Eintracht
Frankfurt am Main
11.03.2017 15:30
Bayern
3 : 0
Eintracht
Hertha BSC
Berlin
2 : 1
Borussia Dortmund
Dortmund
11.03.2017 15:30
Hertha BSC
2 : 1
Borussia Dortmund
Darmstadt 98
Darmstadt
2 : 1
Mainz 05
Mainz
11.03.2017 15:30
Darmstadt 98
2 : 1
Mainz 05
Freiburg
Freiburg im Breisgau
1 : 1
Hoffenheim
Sinsheim
11.03.2017 15:30
Freiburg
1 : 1
Hoffenheim
RB Leipzig
Leipzig
0 : 1
Wolfsburg
Wolfsburg
11.03.2017 15:30
RB Leipzig
0 : 1
Wolfsburg
Ingolstadt
Ingolstadt
2 : 2
Köln
Köln
11.03.2017 18:30
Ingolstadt
2 : 2
Köln
Genoa
Genova
0 : 1
Sampdoria
Genova
11.03.2017 20:45
Genoa
0 : 1
Sampdoria
Nancy
Nancy-Tomblaine
1 : 2
Lille
Villeneuve d'Ascq
11.03.2017 20:00
Nancy
1 : 2
Lille
Montpellier
Montpellier
2 : 3
Nantes
Nantes
11.03.2017 20:00
Montpellier
2 : 3
Nantes
Rennes
Rennes
1 : 1
Dijon
Dijon
11.03.2017 20:00
Rennes
1 : 1
Dijon
Monaco
Monaco
2 : 1
Bordeaux
Bordeaux
11.03.2017 16:45
Monaco
2 : 1
Bordeaux
Guingamp
Guingamp
5 : 0
Bastia
Furiani
11.03.2017 20:00
Guingamp
5 : 0
Bastia
Málaga
Málaga
1 : 2
Alavés
Vitoria-Gasteiz
11.03.2017 18:30
Málaga
1 : 2
Alavés
Sevilla
Sevilla
1 : 1
Leganés
Leganés
11.03.2017 16:15
Sevilla
1 : 1
Leganés
Granada
Granada
0 : 1
Atlético Madrid
Madrid
11.03.2017 20:45
Granada
0 : 1
Atlético Madrid
Valencia
Valencia
1 : 1
Sporting Gijón
Gijón
11.03.2017 13:00
Valencia
1 : 1
Sporting Gijón
Mladost
Podgorica
0 : 0
Grbalj
Radanovići
11.03.2017 14:30
Mladost
0 : 0
Grbalj
Lovćen
Cetinje
2 : 0
Bokelj
Kotor
11.03.2017 14:30
Lovćen
2 : 0
Bokelj
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 3
Zeta
Golubovci
11.03.2017 14:30
Jedinstvo
0 : 3
Zeta
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 3
Sutjeska
Nikšić
11.03.2017 14:30
OFK Petrovac
0 : 3
Sutjeska
Iskra
Danilovgrad
1 : 0
Rudar
Pljevlja
11.03.2017 14:30
Iskra
1 : 0
Rudar
Budućnost
Podgorica
0 : 1
Dečić
Tuzi
11.03.2017 14:30
Budućnost
0 : 1
Dečić
Gorštak
Kolašin
2 : 1
Ribnica
Podgorica
11.03.2017 14:00
Gorštak
2 : 1
Ribnica
Omladinac
Novi Banovci
2 : 0
Bratstvo 1946
Prigrevica
11.03.2017 14:30
Omladinac
2 : 0
Bratstvo 1946
Bačka 1901
Subotica
0 : 1
Radnički (Š)
Šid
11.03.2017 14:30
Bačka 1901
0 : 1
Radnički (Š)
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 2
Cement
Beočin
11.03.2017 14:30
Radnički (SM)
0 : 2
Cement
TSC
Bačka Topola
4 : 0
Vršac
Vršac
11.03.2017 14:30
TSC
4 : 0
Vršac
Radnički (Zr)
Zrenjanin
3 : 1
Dunav
Stari Banovci
11.03.2017 14:30
Radnički (Zr)
3 : 1
Dunav
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
1 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
11.03.2017 14:30
Crvena zvezda (NS)
1 : 2
Radnički (NP)
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 2
Loznica
Loznica
11.03.2017 14:00
Smederevo 1924
1 : 2
Loznica
Karađorđe (T)
Topola
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
11.03.2017 14:00
Karađorđe (T)
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
Jošanica
Novi Pazar
2 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
11.03.2017 14:00
Jošanica
2 : 1
Polet (LJ)
Šumadija 1903
Kragujevac
5 : 2
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
11.03.2017 14:00
Šumadija 1903
5 : 2
Mihajlovac 1934
Sloga (P)
Požega
3 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
11.03.2017 14:00
Sloga (P)
3 : 1
Radnički 1923
FAP
Priboj
1 : 1
Šapine
Šapine
11.03.2017 14:00
FAP
1 : 1
Šapine
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 4
Železničar
Lajkovac
11.03.2017 14:00
Mokra Gora
2 : 4
Železničar
Jedinstvo (B)
Bošnjace
0 : 0
Temnić 1924
Varvarin
11.03.2017 15:00
Jedinstvo (B)
0 : 0
Temnić 1924
Ozren
Sokobanja
1 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
11.03.2017 15:00
Ozren
1 : 1
Jedinstvo (P)
OFK Sinđelić
Niš
3 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
11.03.2017 15:00
OFK Sinđelić
3 : 0
Radnički (S)
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 0
Vlasina
Vlasotince
11.03.2017 15:00
Trstenik PPT
3 : 0
Vlasina
Timok
Zaječar
0 : 3
Sloga (D)
Despotovac
11.03.2017 15:00
Timok
0 : 3
Sloga (D)
IMT
Novi Beograd
1 : 2
Teleoptik
Zemun
11.03.2017 14:30
IMT
1 : 2
Teleoptik
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
BASK
Beograd
11.03.2017 14:30
Radnički (O)
1 : 1
BASK
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Brodarac 1947
Novi Beograd
11.03.2017 14:30
Radnički (NB)
1 : 0
Brodarac 1947
Polet (K)
Karavukovo
0 : 3
Sloga (Č)
Čonoplja
11.03.2017 14:30
Polet (K)
0 : 3
Sloga (Č)
Potisje
Kanjiža
1 : 1
Srbobran
Srbobran
11.03.2017 14:30
Potisje
1 : 1
Srbobran
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
Tisa (A)
Adorjan
11.03.2017 14:30
Radnički (S)
1 : 0
Tisa (A)
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
5 : 1
ŽAK
Kikinda
11.03.2017 14:30
Budućnost (SC)
5 : 1
ŽAK
Radnički (K)
Kovin
2 : 0
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
11.03.2017 14:30
Radnički (K)
2 : 0
Proleter (BK)
Vršac united
Vršac
4 : 1
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
11.03.2017 14:30
Vršac united
4 : 1
Jedinstvo (NB)
Radnički (S)
Sutjeska
1 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
11.03.2017 14:30
Radnički (S)
1 : 0
Vojvodina 1928
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
4 : 1
Sloga
Plandište
11.03.2017 14:30
Jedinstvo (BK)
4 : 1
Sloga
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 0
Veternik
Veternik
11.03.2017 14:30
Jedinstvo (SP)
3 : 0
Veternik
Slavija
Novi Sad
1 : 2
ŽSK
Žabalj
11.03.2017 14:30
Slavija
1 : 2
ŽSK
Mladost (BJ)
Bački Jarak
3 : 2
Sremac Vojka
Vojka
11.03.2017 14:30
Mladost (BJ)
3 : 2
Sremac Vojka
Brodoremont
Kladovo
2 : 0
Svrljig
Svrljig
11.03.2017 15:00
Brodoremont
2 : 0
Svrljig
SFS Borac
Paraćin
3 : 3
Trajal
Kruševac
11.03.2017 15:00
SFS Borac
3 : 3
Trajal
Morava (VH)
Vladičin Han
0 : 3
Lužnica
Babušnica
11.03.2017 15:00
Morava (VH)
0 : 3
Lužnica
Jedinstvo (P)
Pirot
4 : 3
Sloga (L)
Leskovac
11.03.2017 15:00
Jedinstvo (P)
4 : 3
Sloga (L)
Nebeski andjeli
Vranje
1 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
11.03.2017 15:00
Nebeski andjeli
1 : 0
OFK Brzi Brod
Budućnost (O)
Orašje
1 : 2
Pčinja
Trgovište
11.03.2017 15:00
Budućnost (O)
1 : 2
Pčinja
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 0
Mladost (M)
Medoševac
11.03.2017 15:00
GFK Dubočica
1 : 0
Mladost (M)
Pusta reka
Bojnik
2 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
11.03.2017 15:00
Pusta reka
2 : 1
Vranjska Banja
Milutinac
Zemun
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
11.03.2017 14:30
Milutinac
1 : 0
Lokomotiva
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 1
Obilić
Novi Kneževac
11.03.2017 15:00
Panonija IM Topola
1 : 1
Obilić
Njegoš
Lovćenac
3 : 0
Jadran (S)
Sanad
11.03.2017 15:00
Njegoš
3 : 0
Jadran (S)
Proleter (RS)
Ravno Selo
2 : 1
Senta
Senta
11.03.2017 15:00
Proleter (RS)
2 : 1
Senta
ŽAK
Sombor
1 : 0
Lipar
Lipar
11.03.2017 14:30
ŽAK
1 : 0
Lipar
Partizan (U)
Uljma
1 : 2
Polet
Izbište
11.03.2017 14:30
Partizan (U)
1 : 2
Polet
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
11.03.2017 14:30
OFK Kikinda
1 : 0
Proleter 2006
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 2
Naftagas (B)
Boka
11.03.2017 14:30
Mladost (L)
1 : 2
Naftagas (B)
Begej
Žitište
0 : 0
Jedinstvo
Bočar
11.03.2017 14:30
Begej
0 : 0
Jedinstvo
Krajina
Krajišnik
4 : 1
Bilećanin
Sečanj
11.03.2017 14:30
Krajina
4 : 1
Bilećanin
1. Maj Ruma
Ruma
4 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
11.03.2017 14:30
1. Maj Ruma
4 : 0
Sloboda
Rudar
Vrdnik
0 : 0
Ljukovo
Ljukovo
11.03.2017 14:30
Rudar
0 : 0
Ljukovo
Slatina
Slatina
2 : 0
Mladost (P)
Preljina
11.03.2017 14:30
Slatina
2 : 0
Mladost (P)
Lunjevica
Lunjevica
2 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
11.03.2017 14:30
Lunjevica
2 : 1
Jedinstvo (K)
Podunavac
Udovice
0 : 0
Sloga
Miloševac
11.03.2017 14:30
Podunavac
0 : 0
Sloga
Radnički Šabački
Šabac
3 : 1
Sindjelić
Lipnica
11.03.2017 15:00
Radnički Šabački
3 : 1
Sindjelić
Brodarac
Novi Beograd
4 : 1
Institut
Zemun Polje
11.03.2017 14:30
Brodarac
4 : 1
Institut
Burovo
Burovo
1 : 1
Strelac
Mislođin
11.03.2017 14:30
Burovo
1 : 1
Strelac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
2 : 1
Mladost (C)
Cvetovac
11.03.2017 14:30
TEK Sloga
2 : 1
Mladost (C)
Zabrežje
Zabrežje
2 : 2
Rušanj
Rušanj
11.03.2017 14:30
Zabrežje
2 : 2
Rušanj
Napredak
Medoševac
5 : 0
Šumadija
Šopić
11.03.2017 14:30
Napredak
5 : 0
Šumadija
Rudar
Senjski Rudnik
3 : 1
Istok 63
Plana
11.03.2017 15:00
Rudar
3 : 1
Istok 63
Rudar Stenjevac
Stenjevac
7 : 0
Šumadija
Trešnjevica
11.03.2017 15:00
Rudar Stenjevac
7 : 0
Šumadija
Borac 1805
Paljane-Ivankovac
2 : 0
Radnički (T)
Tekija
11.03.2017 15:00
Borac 1805
2 : 0
Radnički (T)
Torpedo
Tabanović
3 : 2
Gorki
Glušci
11.03.2017 15:00
Torpedo
3 : 2
Gorki
Drina
Badovinci
1 : 2
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
11.03.2017 15:00
Drina
1 : 2
Budućnost (PD)
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
2 : 0
Trešnjevka
Trbušac
11.03.2017 15:00
Dušan Silni
2 : 0
Trešnjevka
Jadar (S)
Stupnica
1 : 3
Mladost (DD)
Donji Dobrić
11.03.2017 15:00
Jadar (S)
1 : 3
Mladost (DD)
Azbukovica
Crnča
0 : 2
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
11.03.2017 15:00
Azbukovica
0 : 2
Jedinstvo (MZ)
Čukarički
Beograd
2 : 1
Spartak ŽK
Subotica
11.03.2017 13:00
Čukarički
2 : 1
Spartak ŽK
Partizan
Beograd
4 : 0
Jagodina
Jagodina
11.03.2017 11:00
Partizan
4 : 0
Jagodina
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Radnički (N)
Niš
11.03.2017 15:30
OFK Beograd
0 : 1
Radnički (N)
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
Radnički (V)
Valjevo
11.03.2017 13:00
Radnički (P)
3 : 0
Radnički (V)
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Lokomotiva
Beograd
11.03.2017 12:00
Crvena zvezda
2 : 1
Lokomotiva
Rad
Beograd
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
11.03.2017 13:30
Rad
1 : 1
Vojvodina
Voždovac
Beograd
4 : 0
Napredak
Kruševac
11.03.2017 14:30
Voždovac
4 : 0
Napredak
Čukarički
Beograd
3 : 1
Spartak ŽK
Subotica
11.03.2017 15:00
Čukarički
3 : 1
Spartak ŽK
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Moravac Orion
Mrštane
11.03.2017 12:30
OFK Beograd
2 : 0
Moravac Orion
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Zemun
Zemun
11.03.2017 10:00
Crvena zvezda
1 : 0
Zemun
Kiker
Kraljevo
2 : 1
Brodarac
Beograd
11.03.2017 13:00
Kiker
2 : 1
Brodarac
Rad
Beograd
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
11.03.2017 11:00
Rad
0 : 2
Vojvodina
Studentski Grad
Novi Beograd
3 : 0
Teleoptik
Zemun
11.03.2017 11:00
Studentski Grad
3 : 0
Teleoptik

Košarka

Igokea
Aleksandrovac
70 : 64
Partizan NIS
Beograd
11.03.2017 17:00
Igokea
70 : 64
Partizan NIS
Cedevita
Zagreb
104 : 92
FMP
Železnik
11.03.2017 19:00
Cedevita
104 : 92
FMP
Dunav
Stari Banovci
79 : 85
Spartak
Subotica
11.03.2017 20:00
Dunav
79 : 85
Spartak
Tamiš
Pančevo
78 : 70
OKK Beograd
Beograd
11.03.2017 20:00
Tamiš
78 : 70
OKK Beograd
Vršac
Vršac
75 : 65
Napredak Rubin
Kruševac
11.03.2017 18:00
Vršac
75 : 65
Napredak Rubin
Metalac
Valjevo
95 : 83
Sloga
Kraljevo
11.03.2017 18:00
Metalac
95 : 83
Sloga
Beovuk 72
Beograd
71 : 67
Smederevo 1953
Smederevo
11.03.2017 16:30
Beovuk 72
71 : 67
Smederevo 1953
Srem
Sremska Mitrovica
65 : 71
Kolubara LA 2003
Lazarevac
11.03.2017 20:00
Srem
65 : 71
Kolubara LA 2003
Radnički 1950
Kragujevac
86 : 69
Rtanj
Boljevac
11.03.2017 20:30
Radnički 1950
86 : 69
Rtanj
Pirot
Pirot
106 : 59
Mladost
Smederevska Palanka
11.03.2017 19:00
Pirot
106 : 59
Mladost
Napredak Bosphorus
Aleksinac
98 : 95
Vojvodina
Novi Sad
11.03.2017 19:00
Napredak Bosphorus
98 : 95
Vojvodina
Akademik
Srbobran
104 : 80
Stara Pazova
Stara Pazova
11.03.2017 19:00
Akademik
104 : 80
Stara Pazova
Dunav 2014
Apatin
72 : 68
Hajduk
Kula
11.03.2017 18:00
Dunav 2014
72 : 68
Hajduk
Vrbas
Vrbas
58 : 63
Sveti Đorđe
Žitište
11.03.2017 15:30
Vrbas
58 : 63
Sveti Đorđe
Prva Petoletka
Trstenik
94 : 42
Ub
Ub
11.03.2017 19:00
Prva Petoletka
94 : 42
Ub
Mileševac
Prijepolje
130 : 83
Crnokosa
Kosjerić
11.03.2017 18:00
Mileševac
130 : 83
Crnokosa
Šabac
Šabac
75 : 101
Novi Pazar
Novi Pazar
11.03.2017 15:30
Šabac
75 : 101
Novi Pazar
Zekas 75
Rača
79 : 70
Student
Bajina Bašta
11.03.2017 18:00
Zekas 75
79 : 70
Student
Klik
Arilje
73 : 59
Zlatar
Nova Varoš
11.03.2017 18:00
Klik
73 : 59
Zlatar
Priboj
Priboj
89 : 76
Polet
Ratina
11.03.2017 19:00
Priboj
89 : 76
Polet
Radnik
Surdulica
63 : 80
Prokuplje
Prokuplje
11.03.2017 13:00
Radnik
63 : 80
Prokuplje
Zdravlje Leskovac
Leskovac
99 : 82
Radan
Lebane
11.03.2017 18:00
Zdravlje Leskovac
99 : 82
Radan
OKK Junior
Niš
82 : 83
Jablanica
Medveđa
11.03.2017 18:30
OKK Junior
82 : 83
Jablanica
Borča
Beograd
72 : 77
Torlak
Beograd
11.03.2017 16:20
Borča
72 : 77
Torlak
BKK Radnički
Beograd
78 : 79
Beko
Beograd
11.03.2017 15:30
BKK Radnički
78 : 79
Beko
LA Basket
Beograd
67 : 77
Slodes
Beograd
11.03.2017 19:30
LA Basket
67 : 77
Slodes
Velika Kikinda
Kikinda
63 : 79
Tisa
Bečej
11.03.2017 18:00
Velika Kikinda
63 : 79
Tisa
Budućnost
Novi Sad
90 : 66
Bagljaš
Zrenjanin
11.03.2017 12:00
Budućnost
90 : 66
Bagljaš
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
91 : 80
Sivac
Sivac
11.03.2017 18:00
Karađorđevo
91 : 80
Sivac
Vojka
Vojka
68 : 75
Pink
Šimanovci
11.03.2017 18:30
Vojka
68 : 75
Pink
Partizan
Šid
110 : 104
Lokomotiva 2016
Pećinci
11.03.2017 17:00
Partizan
110 : 104
Lokomotiva 2016
BNS
Banatsko Novo Selo
53 : 89
Opovo 99
Opovo
11.03.2017 16:30
BNS
53 : 89
Opovo 99
Radnički VA
Valjevo
87 : 64
Rađevac
Krupanj
11.03.2017 20:00
Radnički VA
87 : 64
Rađevac
Požarevac
Požarevac
72 : 64
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
11.03.2017 16:00
Požarevac
72 : 64
Sloga (PM)
Goč
Vrnjačka Banja
76 : 84
Paraćin
Paraćin
11.03.2017 19:00
Goč
76 : 84
Paraćin
Sloga (D)
Despotovac
79 : 60
Svilajnac
Svilajnac
11.03.2017 18:00
Sloga (D)
79 : 60
Svilajnac
Napredak Junior
Kruševac
53 : 65
Stari Ras
Novi Pazar
11.03.2017 19:00
Napredak Junior
53 : 65
Stari Ras
Torlak 2
Beograd
36 : 67
Vitez BGD 011
Beograd
11.03.2017
Torlak 2
36 : 67
Vitez BGD 011
Umka 2009
Beograd
83 : 81
Novi Beograd 7
Beograd
11.03.2017 21:20
Umka 2009
83 : 81
Novi Beograd 7
Jugbasket
Vranje
20 : 0
Đerdap
Kladovo
11.03.2017
Jugbasket
20 : 0
Đerdap
Bor RTB
Bor
76 : 63
Mladost Vesna
Bela Palanka
11.03.2017 18:00
Bor RTB
76 : 63
Mladost Vesna
Lim
Priboj
33 : 93
Play Off
Užice
11.03.2017 15:00
Lim
33 : 93
Play Off
ČA basket
Čačak
73 : 40
Zvečan
Zvečan
11.03.2017 15:00
ČA basket
73 : 40
Zvečan
Ljubovija
Ljubovija
67 : 55
Duga
Šabac
11.03.2017 15:00
Ljubovija
67 : 55
Duga
Železničar
Lajkovac
81 : 77
Mileševac
Prijepolje
11.03.2017 15:00
Železničar
81 : 77
Mileševac
Užice
Užice
45 : 63
Loznica
Loznica
11.03.2017 15:00
Užice
45 : 63
Loznica
Paraćin
Paraćin
75 : 47
Topličanin 2012
Prokuplje
11.03.2017 15:00
Paraćin
75 : 47
Topličanin 2012
Actavis academy
Leskovac
39 : 76
Bor
Bor
11.03.2017 15:00
Actavis academy
39 : 76
Bor
Radnički 2016
Kragujevac
20 : 0
Student 2
Niš
11.03.2017 15:00
Radnički 2016
20 : 0
Student 2
Radnički
Kragujevac
83 : 47
Bagdala
Kruševac
11.03.2017 15:00
Radnički
83 : 47
Bagdala
Mionica
Mionica
84 : 32
LA Basket
Lazarevac
11.03.2017
Mionica
84 : 32
LA Basket
Mionica
Mionica
54 : 17
Rađevac
Krupanj
11.03.2017
Mionica
54 : 17
Rađevac
Mionica
Mionica
31 : 39
MIX 1
Šabac
11.03.2017
Mionica
31 : 39
MIX 1
Mionica
Mionica
58 : 35
Rađevac
Krupanj
11.03.2017 15:00
Mionica
58 : 35
Rađevac

Odbojka

Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 2
Crvena Zvezda
Beograd
11.03.2017 18:00
Novi Pazar
3 : 2
Crvena Zvezda
1:0
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
1 : 3
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
11.03.2017 20:30
Kosovska Mitrovica
1 : 3
Vojvodina NS Seme
0:1
VGSK
Veliko Gradište
3 : 1
Jagodina
Jagodina
11.03.2017 19:00
VGSK
3 : 1
Jagodina
Železničar
Beograd
3 : 0
FAP Livnica
Prijepolje
11.03.2017 19:00
Železničar
3 : 0
FAP Livnica
Antena
Kruševac
0 : 3
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
11.03.2017 15:30
Antena
0 : 3
Metalac Takovo
Timok
Zaječar
1 : 3
Napredak 037
Kruševac
11.03.2017 17:00
Timok
1 : 3
Napredak 037
Bečej
Bečej
0 : 3
Bavanište
Bavanište
11.03.2017 19:00
Bečej
0 : 3
Bavanište
Stig
Kurjače
2 : 3
Jedinstvo
Kamenovo
11.03.2017 18:00
Stig
2 : 3
Jedinstvo
Lotus
Čačak
1 : 3
Putevi
Ivanjica
11.03.2017 20:00
Lotus
1 : 3
Putevi
Hercegovina
Ravni Topolovac
3 : 1
Kikinda
Kikinda
11.03.2017 19:00
Hercegovina
3 : 1
Kikinda
Banat
Vršac
1 : 3
Kulpin
Kulpin
11.03.2017 20:30
Banat
1 : 3
Kulpin
Mladost
Turija
1 : 3
Mladost-Expans
Nova Pazova
11.03.2017 19:00
Mladost
1 : 3
Mladost-Expans
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Mladost
Vranje
11.03.2017 19:00
Hajduk Veljko
3 : 0
Mladost
Vranje
Vranje
2 : 3
Ozren
Sokobanja
11.03.2017 20:00
Vranje
2 : 3
Ozren
MOK Topličanin 97/2
Prokuplje
2 : 3
Radan
Lebane
11.03.2017
MOK Topličanin 97/2
2 : 3
Radan
Surdulica
Surdulica
3 : 0
Junior
Bujanovac
11.03.2017
Surdulica
3 : 0
Junior
Morava
Vladičin Han
3 : 0
Mladost
Bosilegrad
11.03.2017
Morava
3 : 0
Mladost
Mladost
Bački Petrovac
2 : 3
Inđija
Inđija
11.03.2017
Mladost
2 : 3
Inđija
Stražilovo
Sremski Karlovci
0 : 3
Vojvodina 3
Novi Sad
11.03.2017
Stražilovo
0 : 3
Vojvodina 3
Merkur
Bačka Palanka
3 : 1
Vest
Šid
11.03.2017
Merkur
3 : 1
Vest
Vrbas
Vrbas
0 : 3
Partizan
Bač
11.03.2017
Vrbas
0 : 3
Partizan
Maglić 1953
Maglić
3 : 1
Novi Sad 2
Novi Sad
11.03.2017
Maglić 1953
3 : 1
Novi Sad 2
Klek Srbijašume 2
Klek
1 : 3
Sloven
Ruma
11.03.2017
Klek Srbijašume 2
1 : 3
Sloven
Jedinstvo (U)
Užice
1 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
11.03.2017 19:00
Jedinstvo (U)
1 : 3
Jedinstvo (SP)
Futog
Futog
0 : 3
Vizura
Beograd
11.03.2017 17:00
Futog
0 : 3
Vizura
Eaton Srem Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 0
Beograd
Beograd
11.03.2017 20:00
Eaton Srem Tempo
3 : 0
Beograd
Klek Srbijašume
Klek
3 : 0
Gimnazijalac
Kraljevo
11.03.2017 19:00
Klek Srbijašume
3 : 0
Gimnazijalac
Jagodina
Jagodina
3 : 2
Millennium
Niš
11.03.2017 16:00
Jagodina
3 : 2
Millennium
Vrbas
Vrbas
3 : 0
Žabalj Volej
Žabalj
11.03.2017 13:30
Vrbas
3 : 0
Žabalj Volej
Borac (Č)
Čačak
0 : 3
Ub
Ub
11.03.2017 19:30
Borac (Č)
0 : 3
Ub
Tutin
Tutin
1 : 3
Ivanjica
Ivanjica
11.03.2017 18:00
Tutin
1 : 3
Ivanjica
Crnokosa
Kosjerić
3 : 0
Trstenik
Trstenik
11.03.2017 19:00
Crnokosa
3 : 0
Trstenik
Tara
Bajina Bašta
0 : 3
Zlatibor
Čajetina
11.03.2017 20:00
Tara
0 : 3
Zlatibor
Paraćin
Paraćin
3 : 1
Zaječar
Zaječar
11.03.2017 18:00
Paraćin
3 : 1
Zaječar
Majdanpek FBC
Majdanpek
3 : 0
Leskovac-98
Leskovac
11.03.2017 16:00
Majdanpek FBC
3 : 0
Leskovac-98
Mladost (NP)
Nova Pazova
3 : 1
Apatin
Apatin
11.03.2017 20:00
Mladost (NP)
3 : 1
Apatin
Odbojka 013
Pančevo
1 : 3
Ruma
Ruma
11.03.2017 11:00
Odbojka 013
1 : 3
Ruma
Volejstars
Sombor
3 : 0
Elan Volej
Srbobran
11.03.2017 14:00
Volejstars
3 : 0
Elan Volej
Futog vest
Futog
1 : 3
Panonija
Bačka Palanka
11.03.2017 16:00
Futog vest
1 : 3
Panonija
Vršac
Vršac
3 : 0
Mladost (I)
Inđija
11.03.2017 17:30
Vršac
3 : 0
Mladost (I)
Partizan
Sremski Karlovci
3 : 2
Novi Sad
Novi Sad
11.03.2017 13:00
Partizan
3 : 2
Novi Sad
Mladi Radnik
Požarevac
0 : 3
Kralj
Beograd
11.03.2017 19:00
Mladi Radnik
0 : 3
Kralj
Zaslon
Šabac
3 : 2
Šumadija
Aranđelovac
11.03.2017 17:00
Zaslon
3 : 2
Šumadija
Smeč 5
Kragujevac
3 : 1
Srbijanka 014
Valjevo
11.03.2017 13:30
Smeč 5
3 : 1
Srbijanka 014
Štrand Volej
Novi Sad
0 : 3
Grbić
Temerin
11.03.2017
Štrand Volej
0 : 3
Grbić
Star
Novi Sad
3 : 0
NS Volej tim
Novi Sad
11.03.2017
Star
3 : 0
NS Volej tim
Slavija
Novi Sad
0 : 3
Lavice 07
Novi Sad
11.03.2017
Slavija
0 : 3
Lavice 07
Dunav Volej
Novi Sad
3 : 0
NS Tim
Novi Sad
11.03.2017
Dunav Volej
3 : 0
NS Tim
Beočin Metal
Beočin
2 : 3
Libero
Bačko Gradište
11.03.2017
Beočin Metal
2 : 3
Libero
Inđija
Inđija
3 : 0
Hercegovina
Ravni Topolovac
11.03.2017
Inđija
3 : 0
Hercegovina
Mladost 2
Nova Pazova
3 : 0
Žitište
Žitište
11.03.2017
Mladost 2
3 : 0
Žitište
Proleter
Zrenjanin
0 : 3
Banat
Vršac
11.03.2017
Proleter
0 : 3
Banat
Bečej
Bečej
0 : 3
Kikinda
Kikinda
11.03.2017
Bečej
0 : 3
Kikinda
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 0
Soko
Nova Gajdobra
11.03.2017
Prvi Tempo
3 : 0
Soko
Maks
Šid
3 : 0
Blok aut
Temerin
11.03.2017
Maks
3 : 0
Blok aut
Trijumf 2013
Šid
0 : 3
Gox-IN
Bački Gračac
11.03.2017
Trijumf 2013
0 : 3
Gox-IN
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
0 : 3
CVS
Sombor
11.03.2017
Sutjeska
0 : 3
CVS
Merkur
Bačka Palanka
3 : 0
Hajduk
Kula
11.03.2017
Merkur
3 : 0
Hajduk
Knjaževac
Knjaževac
2 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
11.03.2017 14:00
Knjaževac
2 : 3
Hajduk Veljko
Mitrovica 2
Sremska Mitrovica
0 : 3
Radinci Volej
Veliki Radinci
11.03.2017
Mitrovica 2
0 : 3
Radinci Volej
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 0
Sirmium
Sremska Mitrovica
11.03.2017
Prvi Tempo
3 : 0
Sirmium
Mitrovica
Sremska Mitrovica
0 : 3
Sloga
Čalma
11.03.2017
Mitrovica
0 : 3
Sloga

Rukomet

Vojvodina
Novi Sad
29 : 27
Crvena zvezda
Beograd
11.03.2017 18:50
Vojvodina
29 : 27
Crvena zvezda
Dinamo
Pančevo
36 : 31
Požarevac
Požarevac
11.03.2017 18:30
Dinamo
36 : 31
Požarevac
Jugović
Kać
26 : 27
Sloga
Požega
11.03.2017 19:00
Jugović
26 : 27
Sloga
Partizan
Beograd
24 : 22
Rudar
Kostolac
11.03.2017 20:00
Partizan
24 : 22
Rudar
Šamot 65
Arenđelovac
25 : 21
Morava
Velika Plana
11.03.2017 19:30
Šamot 65
25 : 21
Morava
Metaloplastika
Šabac
21 : 22
Spartak Vojput
Subotica
11.03.2017 20:30
Metaloplastika
21 : 22
Spartak Vojput
Proleter
Zrenjanin
23 : 20
Priboj
Priboj
11.03.2017 19:00
Proleter
23 : 20
Priboj
Sindjelić
Beograd
25 : 24
Kolubara
Lazarevac
11.03.2017 19:30
Sindjelić
25 : 24
Kolubara
Vranje 1957
Vranje
24 : 29
Mokra Gora
Zubin Potok
11.03.2017 19:00
Vranje 1957
24 : 29
Mokra Gora
Crvenka
Crvenka
27 : 29
Kikinda
Kikinda
11.03.2017 18:00
Crvenka
27 : 29
Kikinda
Vrbas
Vrbas
34 : 32
Srem Sm
Sremska Mitrovica
11.03.2017 18:00
Vrbas
34 : 32
Srem Sm
Jedinstvo
Novi Bečej
26 : 17
Crvena Zvezda
Mokrin
11.03.2017 19:00
Jedinstvo
26 : 17
Crvena Zvezda
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
27 : 25
Jabuka
Jabuka
11.03.2017 19:00
Banatski Karlovac
27 : 25
Jabuka
Hercegovina
Sečanj
31 : 26
Mladost
Vršac
11.03.2017 19:00
Hercegovina
31 : 26
Mladost
Žitorađa
Žitorađa
20 : 32
Planinka
Kuršumlija
11.03.2017 19:00
Žitorađa
20 : 32
Planinka
Jastrebac
Blace
25 : 22
Hisar
Leskovac
11.03.2017 19:00
Jastrebac
25 : 22
Hisar
Bela Palanka
Bela Palanka
28 : 20
BSK Heba
Bujanovac
11.03.2017 19:00
Bela Palanka
28 : 20
BSK Heba
Župa 54
Aleksandrovac
44 : 27
Arilje
Arilje
11.03.2017 19:00
Župa 54
44 : 27
Arilje
Mladost
Bački Jarak
36 : 36
Budućnost
Alibunar
11.03.2017 19:00
Mladost
36 : 36
Budućnost
Dolovo
Dolovo
24 : 29
Radnički 1958
Šid
11.03.2017 19:30
Dolovo
24 : 29
Radnički 1958
Medicinar
Šabac
36 : 31
Naisa
Niš
11.03.2017 18:00
Medicinar
36 : 31
Naisa
Sloga
Petrovac na Mlavi
32 : 27
Jagodina
Jagodina
11.03.2017 19:00
Sloga
32 : 27
Jagodina
Bekament Bukovička Banja
Aranđelovac
36 : 19
Kikinda
Kikinda
11.03.2017 17:30
Bekament Bukovička Banja
36 : 19
Kikinda
Radnički KG
Kragujevac
21 : 25
Bor RTB
Bor
11.03.2017 18:00
Radnički KG
21 : 25
Bor RTB
Pančevo
Pančevo
21 : 23
Mladost (NP)
Nova Pazova
11.03.2017 16:30
Pančevo
21 : 23
Mladost (NP)
Požarevac
Požarevac
34 : 25
Metalac
Kraljevo
11.03.2017 13:30
Požarevac
34 : 25
Metalac
Đerdap
Kladovo
26 : 35
Jastrebac
Blace
11.03.2017 19:00
Đerdap
26 : 35
Jastrebac
Rtanj
Boljevac
28 : 28
Radnički
Svilajnac
11.03.2017 19:00
Rtanj
28 : 28
Radnički
Srem
Sremska Mitrovica
33 : 24
Temerin
Temerin
11.03.2017 17:30
Srem
33 : 24
Temerin
Partizan
Iđoš
20 : 29
Spartak
Debeljača
11.03.2017 20:30
Partizan
20 : 29
Spartak
Sloven
Ruma
34 : 23
Radnički
Bajmok
11.03.2017 18:00
Sloven
34 : 23
Radnički
Mladost
Nova Pazova
26 : 31
Laki
Crvenka
11.03.2017 18:00
Mladost
26 : 31
Laki

Vaterpolo

Solaris
Šibenik
5 : 11
Medveščak
Zagreb
11.03.2017 18:00
Solaris
5 : 11
Medveščak
BVK Crvena zvezda
Beograd
13 : 6
VA Cattaro
Kotor
11.03.2017 20:00
BVK Crvena zvezda
13 : 6
VA Cattaro
Banjica
Beograd
9 : 6
Stari Grad
Beograd
11.03.2017
Banjica
9 : 6
Stari Grad
Nais
Niš
13 : 12
Valjevo
Valjevo
11.03.2017
Nais
13 : 12
Valjevo
Taš
Beograd
6 : 8
Zemun
Zemun
11.03.2017
Taš
6 : 8
Zemun

Futsal

Euro Motus
Beograd
8 : 0
Deus Rol. Mošić
Sremska Mitrovica
11.03.2017 18:00
Euro Motus
8 : 0
Deus Rol. Mošić
FON
Beograd
8 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
11.03.2017 16:30
FON
8 : 1
Novi Pazar
Leteći Holandjanin
Vrbas
7 : 4
Kopernikus SAS
Zrenjanin
11.03.2017 20:00
Leteći Holandjanin
7 : 4
Kopernikus SAS
Bor
Bor
1 : 4
Niš 92
Niš
11.03.2017 20:30
Bor
1 : 4
Niš 92
Kragujevac 2011
Kragujevac
0 : 6
Ivanjica
Ivanjica
11.03.2017
Kragujevac 2011
0 : 6
Ivanjica
Gročanski
Beograd
4 : 3
Ekonomist
Beograd
11.03.2017 18:15
Gročanski
4 : 3
Ekonomist
Aranđelovac
Aranđelovac
0 : 6
Zlatar 033
Nova Varoš
11.03.2017 15:30
Aranđelovac
0 : 6
Zlatar 033
Dolap
Prokuplje
5 : 6
Rota
Bujanovac
11.03.2017 19:00
Dolap
5 : 6
Rota
Zufo
Bujanovac
5 : 0
Leskovac
Leskovac
11.03.2017 19:00
Zufo
5 : 0
Leskovac
Miners
Majdanpek
4 : 3
Radnički 2010
Niš
11.03.2017 18:30
Miners
4 : 3
Radnički 2010

Hokej

Bled
Bled
3 : 5
Mladost
Zagreb
11.03.2017 19:00
Bled
3 : 5
Mladost
Triglav
Kranj
12 : 2
Maribor
Maribor
11.03.2017 19:15
Triglav
12 : 2
Maribor
ECE Celje
Celje
9 : 5
Crvena zvezda
Beograd
11.03.2017 18:00
ECE Celje
9 : 5
Crvena zvezda
Zagreb
Zagreb
6 : 5
Playboy Slavija
Ljubljana
11.03.2017 14:30
Zagreb
6 : 5
Playboy Slavija