XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
443 utakmica za dan Subota, 13 Maj 2017


Fudbal

13.05
16:30
Omladinac
Dunav
1
0
13.05.2017 16:30 1 : 0
13.05
16:30
Vršac
Borac (S)
0
2
13.05.2017 16:30 0 : 2
13.05
16:30
Cement
Radni─Źki (NP)
3
2
13.05.2017 16:30 3 : 2
13.05
16:30
Sloga
Crvena zvezda (NS)
1
0
13.05.2017 16:30 1 : 0
13.05
16:30
Bratstvo 1946
Radni─Źki (Zr)
2
1
13.05.2017 16:30 2 : 1
13.05
16:30
Ba─Źka 1901
TSC
2
1
13.05.2017 16:30 2 : 1
TSC
13.05
16:30
Smederevo 1924
Radni─Źki 1923
0
0
13.05.2017 16:30 0 : 0
13.05
16:30
Budućnost Krušik 2014
Mokra Gora
1
0
13.05.2017 16:30 1 : 0
13.05
16:30
Loznica
Sloga (P)
3
2
13.05.2017 16:30 3 : 2
13.05
16:30
Kara─Ĺor─Ĺe (T)
Jošanica
2
0
13.05.2017 16:30 2 : 0
13.05
16:30
Radni─Źki (S)
Sloga (D)
3
3
13.05.2017 16:30 3 : 3
13.05
16:30
Jedinstvo (P)
Timok
1
1
13.05.2017 16:30 1 : 1
13.05
16:30
Dunav
Car Konstantin
3
1
13.05.2017 16:30 3 : 1
13.05
16:30
Jedinstvo (B)
Radan
0
3
13.05.2017 16:30 0 : 3
13.05
16:30
Ozren
OFK Sin─Ĺeli─ç
0
1
13.05.2017 16:30 0 : 1
13.05
11:00
GSP Polet
Rakovica
1
0
13.05.2017 11:00 1 : 0
13.05
10:00
BASK
Crvena Zvezda
1
1
13.05.2017 10:00 1 : 1
13.05
16:30
Teleoptik
Prva Iskra
0
0
13.05.2017 16:30 0 : 0
13.05
16:30
Sopot
Radni─Źki (NB)
3
0
13.05.2017 16:30 3 : 0
13.05
16:30
IMT
Radni─Źki (O)
3
2
13.05.2017 16:30
IMT
3 : 2
13.05
16:30
Polet (K)
OFK Vrbas
1
0
13.05.2017 16:30 1 : 0
13.05
16:30
Be─Źej 1918
Tavankut
3
0
13.05.2017 16:30 3 : 0
13.05
16:30
Srbobran
Tisa (A)
2
2
13.05.2017 16:30 2 : 2
13.05
16:30
Mladost APA
Subotica
3
0
13.05.2017 16:30 3 : 0
13.05
16:30
Sloga (─î)
Tekstilac
1
0
13.05.2017 16:30 1 : 0
13.05
16:30
Budu─çnost (SC)
Vojvodina 1928
4
2
13.05.2017 16:30 4 : 2
13.05
16:30
Dinamo 1945
Dolina
8
0
13.05.2017 16:30 8 : 0
13.05
16:30
Jedinstvo (NB)
Sloga
1
2
13.05.2017 16:30 1 : 2
13.05
16:30
Proleter (BK)
Jedinstvo (BK)
2
1
13.05.2017 16:30 2 : 1
13.05
16:30
Kozara
Sloboda
2
0
13.05.2017 16:30 2 : 0
13.05
16:30
Radni─Źki (K)
Vršac united
2
1
13.05.2017 16:30 2 : 1
13.05
16:30
┼ŻSK
Sremac Vojka
4
3
13.05.2017 16:30 4 : 3
13.05
16:30
Sloga
Index
2
0
13.05.2017 16:30 2 : 0
13.05
16:30
Veternik
Mladost (BJ)
1
8
13.05.2017 16:30 1 : 8
13.05
16:30
Jedinstvo (SP)
Slavija
3
0
13.05.2017 16:30 3 : 0
13.05
16:30
Slavija
Orlovac
6
1
13.05.2017 16:30 6 : 1
13.05
16:30
Trep─Źa
Bane
5
3
13.05.2017 16:30 5 : 3
13.05
16:30
Radni─Źki (K)
Sloboda (─î)
1
0
13.05.2017 16:30 1 : 0
13.05
16:30
Ov─Źar
Sloga
3
1
13.05.2017 16:30 3 : 1
13.05
16:30
Radni─Źki Gorenje
Ribnica
2
0
13.05.2017 16:30 2 : 0
13.05
16:30
Sevojno
Radjevac
1
0
13.05.2017 16:30 1 : 0
13.05
16:30
Sloga 1940 (BB)
Provo
2
3
13.05.2017 16:30 2 : 3
13.05
16:30
Drina
Polimlje
3
1
13.05.2017 16:30 3 : 1
13.05
16:30
BSK
Hajduk Veljko
3
3
13.05.2017 16:30
BSK
3 : 3
13.05
16:30
─Éerdap
Brodoremont
2
2
13.05.2017 16:30 2 : 2
13.05
16:30
SFS Borac
OFK Topli─Źanin
1
1
13.05.2017 16:30 1 : 1
13.05
16:30
Morava 1918
┼Żupa
1
1
13.05.2017 16:30 1 : 1
13.05
16:30
OFK Kosanica
Leva─Ź
4
1
13.05.2017 16:30 4 : 1
13.05
16:30
Morava (VH)
Mladost (M)
3
1
13.05.2017 16:30 3 : 1
13.05
16:30
P─Źinja
Balkanski
4
0
13.05.2017 16:30 4 : 0
13.05
16:30
Sloga (L)
Pusta reka
3
2
13.05.2017 16:30 3 : 2
13.05
16:30
Lu┼żnica
GFK Dubo─Źica
4
3
13.05.2017 16:30 4 : 3
13.05
16:30
Milutinac
PKB Padinska Skela
5
0
13.05.2017 16:30 5 : 0
13.05
16:30
Balkan Mirijevo
Budu─çnost
1
1
13.05.2017 16:30 1 : 1
13.05
16:30
Lokomotiva
Avala
9
1
13.05.2017 16:30 9 : 1
13.05
17:00
Radni─Źki 1905
E─Ĺ┼íeg
0
0
13.05.2017 17:00 0 : 0
13.05
17:00
Njegoš
─îantavir
6
2
13.05.2017 17:00 6 : 2
13.05
17:00
Proleter (RS)
Obili─ç
2
1
13.05.2017 17:00 2 : 1
13.05
16:30
Mladost (K)
Mladost (BP)
0
2
13.05.2017 16:30 0 : 2
13.05
16:30
Polet (S)
Krila Krajine
0
4
13.05.2017 16:30 0 : 4
13.05
17:00
Partizan (U)
Vojvodina (S)
3
1
13.05.2017 17:00 3 : 1
13.05
16:30
Mladost (L)
OFK Kikinda
1
2
13.05.2017 16:30 1 : 2
13.05
16:30
Begej
Omladinac
5
0
13.05.2017 16:30 5 : 0
13.05
16:30
Krajina
C. Zvezda (RS)
7
0
13.05.2017 16:30 7 : 0
13.05
16:30
Bile─çanin
Mladost (BD)
5
0
13.05.2017 16:30 5 : 0
13.05
16:30
Naftagas (E)
Jedinstvo
2
3
13.05.2017 16:30 2 : 3
13.05
17:00
Rudar
Budu─çnost
3
2
13.05.2017 17:00 3 : 2
13.05
17:00
Podrinje
Jadran
1
1
13.05.2017 17:00 1 : 1
13.05
17:00
Mitros
Ljukovo
3
1
13.05.2017 17:00 3 : 1
13.05
17:00
Mladost
OFK Futog
1
3
13.05.2017 17:00 1 : 3
13.05
17:00
OFK Sirig
Proleter
4
3
13.05.2017 17:00 4 : 3
13.05
17:00
Go─Ź
Magnohrom
5
1
13.05.2017 17:00 5 : 1
13.05
17:00
Rudar
Polet
4
2
13.05.2017 17:00 4 : 2
13.05
16:30
Sloboda
Srbija
1
3
13.05.2017 16:30 1 : 3
13.05
16:30
Parmenac
Donja Vrbava
3
0
13.05.2017 16:30 3 : 0
13.05
16:30
Cerovac 2013
Mladi borac
0
2
13.05.2017 16:30 0 : 2
13.05
16:30
Sloga 33
Polet (SD)
4
1
13.05.2017 16:30 4 : 1
13.05
17:00
Ma─Źva 2005
Cer
2
1
13.05.2017 17:00 2 : 1
Cer
13.05
16:30
Banjani
Mladost
3
4
13.05.2017 16:30 3 : 4
13.05
16:30
Pepeljevac
Tulari
8
0
13.05.2017 16:30 8 : 0
13.05
16:30
OFK Jabu─Źje
Tešnjar
2
1
13.05.2017 16:30 2 : 1
13.05
16:30
Radnik
Trli─ç
1
2
13.05.2017 16:30 1 : 2
13.05
16:30
Crnokosa
Budu─çnost
1
2
13.05.2017 16:30 1 : 2
13.05
16:30
Rudna Glava
Blizna
2
7
13.05.2017 16:30 2 : 7
13.05
16:30
Brestovac
BSK
3
0
13.05.2017 16:30 3 : 0
BSK
13.05
16:30
Zlot
Slatina
1
0
13.05.2017 16:30 1 : 0
13.05
16:30
Pore─Ź
Deli Jovan
3
1
13.05.2017 16:30 3 : 1
13.05
17:00
OFK Tekstilac
Bratstvo
3
0
13.05.2017 17:00 3 : 0
13.05
Trbunje
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
3
0
13.05.2017 3 : 0
13.05
Polet
Dun─Ĺerski
0
2
13.05.2017 0 : 2
13.05
16:30
OFK Niš
Crvena zastava
4
0
13.05.2017 16:30 4 : 0
13.05
16:30
Palilulac
Aluminijum
2
0
13.05.2017 16:30 2 : 0
13.05
16:30
Sloboda
Proleter (DV)
1
3
13.05.2017 16:30 1 : 3
13.05
17:00
Tanasko Raji─ç
Zvezda
3
0
13.05.2017 17:00 3 : 0
13.05
17:00
Spartak
Vladimir Durkovi─ç
2
4
13.05.2017 17:00 2 : 4
13.05
17:00
Morava
Sloga
0
1
13.05.2017 17:00 0 : 1
13.05
Gra─Źanica
Gracko
2
1
13.05.2017 2 : 1
13.05
Polet
Sitnica
9
2
13.05.2017 9 : 2
13.05
16:30
TEK Sloga
Burovo
4
1
13.05.2017 16:30 4 : 1
13.05
16:30
Zabre┼żje
Radni─Źki
4
1
13.05.2017 16:30 4 : 1
13.05
16:30
Napredak
Strelac
6
0
13.05.2017 16:30 6 : 0
13.05
16:30
Šumadija
Rušanj
0
2
13.05.2017 16:30 0 : 2
13.05
17:00
Rudar Stenjevac
Rudar
5
3
13.05.2017 17:00 5 : 3
13.05
17:00
Borac 1805
Istok 63
0
2
13.05.2017 17:00 0 : 2
13.05
17:00
Zenit
Vinora─Źa
1
4
13.05.2017 17:00 1 : 4
13.05
17:00
Pobeda 1976
OFK Rutevac 1908
0
2
13.05.2017 17:00 0 : 2
13.05
17:00
Sloboda 2013
Bukovik
0
9
13.05.2017 17:00 0 : 9
13.05
17:00
Mladost
Pobeda
4
0
13.05.2017 17:00 4 : 0
13.05
17:00
Hajduk
Jedinstvo 1952
3
1
13.05.2017 17:00 3 : 1
13.05
17:00
Atletiko
Sušica 2012
2
1
13.05.2017 17:00 2 : 1
13.05
16:30
Sparta ┼Żeleznik
Petrov─Źi─ç
5
2
13.05.2017 16:30 5 : 2
13.05
16:30
Studenski Grad
Šećeranac Ada
6
1
13.05.2017 16:30 6 : 1
13.05
16:30
Sloboda
Tomislavci
0
2
13.05.2017 16:30 0 : 2
13.05
17:00
Sloga
─îoka
1
1
13.05.2017 17:00 1 : 1
13.05
17:00
Hajduk
Jedinstvo (M)
6
1
13.05.2017 17:00 6 : 1
13.05
16:30
Stanišić
Crvenka
2
1
13.05.2017 16:30 2 : 1
13.05
17:00
Vladimirovac
Banat
5
2
13.05.2017 17:00 5 : 2
13.05
16:30
Delija
Napredak (─î)
5
0
13.05.2017 16:30 5 : 0
13.05
16:30
Napredak (BT)
Terekves
1
3
13.05.2017 16:30 1 : 3
13.05
16:30
Kori─çani
OFK Bagremar
4
1
13.05.2017 16:30 4 : 1
13.05
17:30
Ozremica
Velere─Ź 94
2
4
13.05.2017 17:30 2 : 4
13.05
17:00
Torpedo
Drina
1
2
13.05.2017 17:00 1 : 2
13.05
16:30
Rudar
Vrelo Sport
2
3
13.05.2017 16:30 2 : 3
13.05
16:30
Crvena Jabuka
Gunjevac
1
2
13.05.2017 16:30 1 : 2
13.05
17:00
Knez Lazar
Jedinstvo 1936
5
1
13.05.2017 17:00 5 : 1
13.05
17:00
Jugovi─çi
Rubin (DS)
2
3
13.05.2017 17:00 2 : 3
13.05
17:00
Stari Trstenik
Polet 57
0
2
13.05.2017 17:00 0 : 2
13.05
17:00
OFK Roga─Źa
Vis
6
1
13.05.2017 17:00 6 : 1
Vis
13.05
17:00
Sloboda
Nišavac
3
1
13.05.2017 17:00 3 : 1
13.05
17:00
Rongo Siti
Pobeda
5
3
13.05.2017 17:00 5 : 3
13.05
17:00
Sloga
Senjak
2
4
13.05.2017 17:00 2 : 4
13.05
Moravac
Mekiš
4
0
13.05.2017 4 : 0
13.05
17:00
Dobri─Ź 1974
Arbanasce
3
2
13.05.2017 17:00 3 : 2
13.05
16:30
KFK Kula
Panonija
2
3
13.05.2017 16:30 2 : 3
13.05
16:30
Rastina 1918
Sport
5
0
13.05.2017 16:30 5 : 0
13.05
17:00
Vratare
Pasjak 2013
3
0
13.05.2017 17:00 3 : 0
13.05
16:30
Nomanica
Moravac (G)
0
2
13.05.2017 16:30 0 : 2
13.05
16:30
Veternica
Gornje Krajince
1
4
13.05.2017 16:30 1 : 4
13.05
16:30
Turekovac
ŠFU Derbi 2016
3
1
13.05.2017 16:30 3 : 1
13.05
16:30
Gornje Sinkovce
Badince
3
2
13.05.2017 16:30 3 : 2
13.05
16:30
Radnik
Omladinac (B)
1
7
13.05.2017 16:30 1 : 7
13.05
16:30
Dobrnje
Soko
2
1
13.05.2017 16:30 2 : 1
13.05
16:30
Vukan
Napredak
3
0
13.05.2017 16:30 3 : 0
13.05
17:30
Šumadija (MC)
Polet
5
1
13.05.2017 17:30 5 : 1
13.05
17:30
Borac (A)
Mladost (─î)
1
2
13.05.2017 17:30 1 : 2
13.05
17:00
Crvena Zvezda
Mladost
4
7
13.05.2017 17:00 4 : 7
13.05
17:00
Sloga
Solunac
1
2
13.05.2017 17:00 1 : 2
13.05
17:00
Gaj
Grani─Źar
0
3
13.05.2017 17:00
Gaj
0 : 3
13.05
17:00
OFK Borac
Radnik
5
2
13.05.2017 17:00 5 : 2
13.05
Luk
Mladost (G)
3
3
13.05.2017
Luk
3 : 3
13.05
Granit
Studenac
1
2
13.05.2017 1 : 2
13.05
17:00
Bane 1931
National AG
2
1
13.05.2017 17:00 2 : 1
13.05
16:30
Borac
Mladost (R)
1
2
13.05.2017 16:30 1 : 2
13.05
17:00
Mladi Radnik
Sloga
1
4
13.05.2017 17:00 1 : 4
13.05
17:00
Mladost(P)
Partizan
0
7
13.05.2017 17:00 0 : 7
13.05
17:00
Bair
Radnik
4
3
13.05.2017 17:00 4 : 3
13.05
17:00
OFK Orašje
Mladost
3
0
13.05.2017 17:00 3 : 0
13.05
17:00
OFK Marenovo
Ušće
1
1
13.05.2017 17:00 1 : 1
13.05
17:00
Kostre┼ż
Parcane
3
0
13.05.2017 17:00 3 : 0
13.05
16:30
Vrelo 1971
OFK Homolje
3
2
13.05.2017 16:30 3 : 2
13.05
16:30
Pobeda 1953
Jasenovac
2
3
13.05.2017 16:30 2 : 3
13.05
16:30
Budu─çnost
Borac
3
5
13.05.2017 16:30 3 : 5
13.05
16:30
┼Żitkovica
OFK Brani─Źevo
3
0
13.05.2017 16:30 3 : 0
13.05
16:30
Ven─Źani
Vrbica
0
2
13.05.2017 16:30 0 : 2
13.05
17:30
Oniks
Sloboda
1
2
13.05.2017 17:30 1 : 2
13.05
17:30
Dobra Voda
Doma─çin
1
2
13.05.2017 17:30 1 : 2
13.05
17:30
Crvena Zastava
Roma
3
0
13.05.2017 17:30 3 : 0
13.05
17:30
Zadrugar
Trstenica
4
1
13.05.2017 17:30 4 : 1
13.05
17:30
Tornado
Skela
2
1
13.05.2017 17:30 2 : 1
13.05
17:30
Mladost
Jedinstvo
6
2
13.05.2017 17:30 6 : 2
13.05
17:30
Zeta
Budu─çnost
1
0
13.05.2017 17:30 1 : 0
13.05
17:30
De─Źi─ç
Lov─çen
1
0
13.05.2017 17:30 1 : 0
13.05
17:30
Sutjeska
Bokelj
1
1
13.05.2017 17:30 1 : 1
13.05
17:30
Grbalj
Iskra
2
3
13.05.2017 17:30 2 : 3
13.05
17:30
OFK Petrovac
Rudar
3
1
13.05.2017 17:30 3 : 1
13.05
16:00
Zabjelo
Ribnica
0
5
13.05.2017 16:00 0 : 5
13.05
17:00
OFK Mladost 1970
Crvena stijena
14
0
13.05.2017 17:00 14 : 0
13.05
17:30
Sunrise Šabac
Partizan
2
2
13.05.2017 17:30 2 : 2
13.05
19:00
Crvena zvezda
Mladost (L)
4
1
13.05.2017 19:00 4 : 1
13.05
19:00
Napredak
Javor Matis
3
0
13.05.2017 19:00 3 : 0
13.05
17:00
Partizan
Vo┼żdovac
2
1
13.05.2017 17:00 2 : 1
13.05
19:00
Vojvodina
Radni─Źki (N)
0
0
13.05.2017 19:00 0 : 0
13.05
19:00
─îukari─Źki
Spartak ┼ŻK
1
2
13.05.2017 19:00 1 : 2
13.05
17:00
Rad
OFK Ba─Źka
0
1
13.05.2017 17:00
Rad
0 : 1
13.05
19:00
Metalac
Radnik
1
1
13.05.2017 19:00 1 : 1
13.05
17:00
Novi Pazar
Borac
2
0
13.05.2017 17:00 2 : 0
13.05
17:00
OFK Od┼żaci
In─Ĺija
2
3
13.05.2017 17:00 2 : 3
13.05
17:00
Kolubara
BSK Bor─Źa
3
0
13.05.2017 17:00 3 : 0
13.05
17:00
Proleter
Sindjeli─ç
1
1
13.05.2017 17:00 1 : 1
13.05
17:00
Zemun
OFK Beograd
3
0
13.05.2017 17:00 3 : 0
13.05
19:00
Sloboda
Budu─çnost
4
0
13.05.2017 19:00 4 : 0
13.05
17:00
Ma─Źva
Jagodina
1
0
13.05.2017 17:00 1 : 0
13.05
16:00
Bournemouth
Burnley
2
1
13.05.2017 16:00 2 : 1
13.05
13:30
Manchester City
Leicester
2
1
13.05.2017 13:30 2 : 1
13.05
16:00
Middlesbrough
Southampton
1
2
13.05.2017 16:00 1 : 2
13.05
18:30
Stoke
Arsenal
1
4
13.05.2017 18:30 1 : 4
13.05
16:00
Sunderland
Swansea
0
2
13.05.2017 16:00 0 : 2
13.05
15:30
Bayer Leverkusen
K├Âln
2
2
13.05.2017 15:30 2 : 2
13.05
15:30
Schalke 04
Hamburger SV
1
1
13.05.2017 15:30 1 : 1
13.05
15:30
Mainz 05
Eintracht
4
2
13.05.2017 15:30 4 : 2
13.05
15:30
Wolfsburg
Borussia M'gladbach
1
1
13.05.2017 15:30 1 : 1
13.05
15:30
Augsburg
Borussia Dortmund
1
1
13.05.2017 15:30 1 : 1
13.05
15:30
Werder
Hoffenheim
3
5
13.05.2017 15:30 3 : 5
13.05
15:30
Darmstadt 98
Hertha BSC
0
2
13.05.2017 15:30 0 : 2
13.05
15:30
Freiburg
Ingolstadt
1
1
13.05.2017 15:30 1 : 1
13.05
15:30
RB Leipzig
Bayern
4
5
13.05.2017 15:30 4 : 5
13.05
16:00
Espanyol
Valencia
0
1
13.05.2017 16:00 0 : 1
13.05
18:30
Osasuna
Granada
2
1
13.05.2017 18:30 2 : 1
13.05
16:30
Po┼żarevac
Napredak
2
2
13.05.2017 16:30 2 : 2
13.05
16:00
Jagodina
Polet
0
7
13.05.2017 16:00 0 : 7
13.05
13:00
Kolibri
Trijumf
1
1
13.05.2017 13:00 1 : 1
13.05
Radni─Źki 2012
Majdanpek
7
2
13.05.2017 7 : 2
13.05
16:30
Knja┼żevac 2015
Leva─Ź
5
2
13.05.2017 16:30 5 : 2
13.05
11:00
Sremice
Metalmania
3
4
13.05.2017 11:00 3 : 4
13.05
13:00
Šabac
Kara─Ĺor─Ĺe
0
4
13.05.2017 13:00 0 : 4
13.05
10:00
Brodarac
Lokomotiva
3
0
13.05.2017 10:00 3 : 0
13.05
11:00
Krila Krajine
Hajduk junior
3
2
13.05.2017 11:00 3 : 2
13.05
17:00
Budu─çnost (K)
Partizan
10
2
13.05.2017 17:00 10 : 2
13.05
13:00
Radni─Źki 1923
Šumadija 1903
1
0
13.05.2017 13:00 1 : 0
13.05
10:00
Radni─Źki Stobex
Budućnost-Krušik 2014
13.05.2017 10:00
13.05
14:00
Jedinstvo
┼Żelezni─Źar
13.05.2017 14:00
13.05
11:00
Šumadija
Morava
5
1
13.05.2017 11:00 5 : 1
13.05
16:30
Radni─Źki 1926
Smederevo 1924
1
2
13.05.2017 16:30 1 : 2
13.05
16:30
Karadjordje
Mihajlovac
7
0
13.05.2017 16:30 7 : 0
13.05
16:30
Mladi borac
Šapine
1
9
13.05.2017 16:30 1 : 9
13.05
16:30
VGSK
Sloga 33
3
0
13.05.2017 16:30 3 : 0
13.05
14:45
Brodarac 2
BASK
0
1
13.05.2017 14:45 0 : 1
13.05
13:30
IM Rakovica
Sindjelic
0
4
13.05.2017 13:30 0 : 4
13.05
09:00
Internacional
Balkan
8
0
13.05.2017 09:00 8 : 0
13.05
16:30
BSK
Proleter
6
0
13.05.2017 16:30
BSK
6 : 0
13.05
16:00
Borac (Sa)
Dolina
3
5
13.05.2017 16:00 3 : 5
13.05
16:00
Omladinac 1927
Glogonj
2
2
13.05.2017 16:00 2 : 2
13.05
16:00
Strela
Jugoslavija
5
0
13.05.2017 16:00 5 : 0
13.05
16:00
Polet
Borac (St)
2
5
13.05.2017 16:00 2 : 5
13.05
16:30
Sloboda
Osipaonica
3
0
13.05.2017 16:30 3 : 0
13.05
16:30
Udarnik
Napredak
2
2
13.05.2017 16:30 2 : 2
13.05
10:00
Zmaj 1953
Omladinac
3
0
13.05.2017 10:00 3 : 0
13.05
10:45
BSK 1925
Brodarac 1947
3
1
13.05.2017 10:45 3 : 1
13.05
10:00
Minel
DIF
0
4
13.05.2017 10:00 0 : 4
DIF
13.05
13:00
Dunavac Grocka
Postar 1930
8
1
13.05.2017 13:00 8 : 1
13.05
Radni─Źki MK
Zemun MK
1
0
13.05.2017 1 : 0
13.05
Brodarac MK
Rad MK
1
5
13.05.2017 1 : 5
13.05
12:30
BASK MK
011 MK
11
2
13.05.2017 12:30 11 : 2
13.05
17:00
Palilulac MK
Zuce MK
1
4
13.05.2017 17:00 1 : 4
13.05
16:00
Šumadinac MK
Crvena zvezda MML MK
1
4
13.05.2017 16:00 1 : 4
13.05
11:30
Zemun B MK
Stepojevac Vaga MK
7
3
13.05.2017 11:30 7 : 3
13.05
13:00
Kiker
Partizan
1
4
13.05.2017 13:00 1 : 4
13.05
12:00
Studentski Grad
Jagodina
2
2
13.05.2017 12:00 2 : 2
13.05
10:30
Dinamo 1945
Borac (NS)
2
1
13.05.2017 10:30 2 : 1
13.05
10:00
TSC
Vojvodina
1
2
13.05.2017 10:00
TSC
1 : 2
13.05
10:30
Radni─Źki (Zr)
Spartak
2
0
13.05.2017 10:30 2 : 0
13.05
12:00
Radni─Źki (SM)
In─Ĺija
1
0
13.05.2017 12:00 1 : 0
13.05
09:00
Indeks
Radni─Źki (NP)
2
1
13.05.2017 09:00 2 : 1
13.05
13:00
Proleter 2006
┼Żelezni─Źar
4
3
13.05.2017 13:00 4 : 3
13.05
12:00
Radni─Źki (S)
Vrbas
3
0
13.05.2017 12:00 3 : 0
13.05
10:00
┼ŻAK junior
Ba─Źka (BP)
1
2
13.05.2017 10:00 1 : 2
13.05
12:00
Hajduk junior
Be─Źej 1918
2
2
13.05.2017 12:00 2 : 2
13.05
16:30
Nacional AG
Bane
1
3
13.05.2017 16:30 1 : 3
13.05
16:30
Tutin
Radni─Źki 1923
0
3
13.05.2017 16:30 0 : 3
13.05
16:30
Apolon 4
Sloga (K)
1
1
13.05.2017 16:30 1 : 1
13.05
16:30
Mokra Gora
Rudar
2
1
13.05.2017 16:30 2 : 1
13.05
16:30
Apolon (K)
Jošanica
4
2
13.05.2017 16:30 4 : 2
13.05
11:00
Senjak
Loznica
1
3
13.05.2017 11:00 1 : 3
13.05
12:00
Drina
┼Żelezni─Źar
13.05.2017 12:00
13.05
12:00
Budućnost-Krušik 2014
Savacium
13.05.2017 12:00
13.05
10:00
Radni─Źki (O)
Radnicki (NB)
2
2
13.05.2017 10:00 2 : 2
13.05
12:00
PKB
BSK 1925
1
3
13.05.2017 12:00
PKB
1 : 3
13.05
15:00
Vo┼żdovac
Kolubara
5
1
13.05.2017 15:00 5 : 1
13.05
16:30
Šumadija
7.juli
3
8
13.05.2017 16:30 3 : 8
13.05
16:00
Partizan
Jedinstvo
2
0
13.05.2017 16:00 2 : 0
13.05
Hrtkovci
PSK Putinci
3
0
13.05.2017 3 : 0
13.05
Donji Petrovci
Sloven
0
7
13.05.2017 0 : 7
13.05
Borac
Napredak
6
1
13.05.2017 6 : 1
13.05
16:00
Ševac
Polet
2
0
13.05.2017 16:00 2 : 0
13.05
16:00
Mladost (V)
Mladost (O)
3
2
13.05.2017 16:00 3 : 2
13.05
12:00
Slavia
Borac
3
0
13.05.2017 12:00 3 : 0
13.05
10:00
Jedinstvo
Prva Iskra
3
5
13.05.2017 10:00 3 : 5
13.05
13:00
Rvati
Polet
3
2
13.05.2017 13:00 3 : 2
13.05
10:00
Strelac
Zadrugar
3
0
13.05.2017 10:00 3 : 0
13.05
13:00
Buducnost
Crvena Zastava
7
1
13.05.2017 13:00 7 : 1
13.05
10:00
Cer
Jedinstvo
0
3
13.05.2017 10:00
Cer
0 : 3
13.05
10:00
Borac
Mladost
14
0
13.05.2017 10:00 14 : 0
13.05
17:00
Podrinje
Loznica
2
4
13.05.2017 17:00 2 : 4
13.05
12:00
Jadar 1961
Jadar
3
7
13.05.2017 12:00 3 : 7
13.05
17:00
Vinca
IMT
1
6
13.05.2017 17:00 1 : 6
IMT
13.05
09:00
Rad MK
BASK MK
4
1
13.05.2017 09:00 4 : 1
13.05
11:00
Lokomotiva MK
Sin─Ĺeli─ç MK
0
0
13.05.2017 11:00 0 : 0
13.05
15:00
OFK Beograd MK
Radni─Źki NB MK
7
0
13.05.2017 15:00 7 : 0
13.05
16:30
011 MK
Crvena Zvezda MML MK
6
0
13.05.2017 16:30 6 : 0
13.05
11:00
Rad MK
OFK Beograd V MK
1
4
13.05.2017 11:00 1 : 4
13.05
12:30
Zmaj 1953 MK
OFK Zabre┼żje MK
2
0
13.05.2017 12:30 2 : 0
13.05
09:00
011 V MK
Srem MK
1
1
13.05.2017 09:00 1 : 1
13.05
11:00
CFK
Vojvodina
0
9
13.05.2017 11:00
CFK
0 : 9
13.05
11:00
Proleter 2006
Spartak
0
2
13.05.2017 11:00 0 : 2
13.05
10:00
Radni─Źki (SM)
In─Ĺija
4
0
13.05.2017 10:00 4 : 0
13.05
11:00
Indeks
Radni─Źki (NP)
4
0
13.05.2017 11:00 4 : 0
13.05
10:00
Be─Źkerek 023