XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
547 utakmica za dan Subota, 15 Septembar 2018


Fudbal

15.09
16:00
Radni─Źki (ZR)
Kabel
0
0
15.09.2018 16:00 0 : 0
15.09
16:00
OFK Vršac
Omladinac
0
1
15.09.2018 16:00 0 : 1
15.09
16:00
Mladost
Dunav
3
2
15.09.2018 16:00 3 : 2
15.09
16:00
─îSK Pivara
Crvena zvezda
0
1
15.09.2018 16:00 0 : 1
15.09
16:00
Dinamo 1945
Ba─Źka 1901
2
1
15.09.2018 16:00 2 : 1
15.09
16:00
Radni─Źki (NP)
Hajduk 1912
0
2
15.09.2018 16:00 0 : 2
15.09
16:00
Radni─Źki (SM)
Bratstvo 1946
1
1
15.09.2018 16:00 1 : 1
15.09
15:30
Mladi radnik 1926
Provo
4
0
15.09.2018 15:30 4 : 0
15.09
15:30
Jedinstvo (Ub)
Šumadija (A)
0
2
15.09.2018 15:30 0 : 2
15.09
15:30
Smederevo 1924
Sloga 33
1
0
15.09.2018 15:30 1 : 0
15.09
15:30
Mokra Gora
Sloga (P┼Ż)
1
0
15.09.2018 15:30 1 : 0
15.09
15:30
FAP
Budućnost Krušik 2014
0
1
15.09.2018 15:30
FAP
0 : 1
15.09
15:30
Loznica
Drina
0
0
15.09.2018 15:30 0 : 0
15.09
15:30
Jošanica
Polet (LJ)
2
2
15.09.2018 15:30 2 : 2
15.09
16:00
Moravac Orion
SFS Borac
1
0
15.09.2018 16:00 1 : 0
15.09
16:00
Jedinstvo (P)
Jagodina Tabane
0
2
15.09.2018 16:00 0 : 2
15.09
16:00
GFK Dubo─Źica
Trstenik PPT
3
3
15.09.2018 16:00 3 : 3
15.09
16:00
Radni─Źki (S)
Jedinstvo (B)
2
0
15.09.2018 16:00 2 : 0
15.09
16:00
IMT
Radni─Źki (NB)
3
2
15.09.2018 16:00
IMT
3 : 2
15.09
10:00
Grafi─Źar
Jedinstvo
5
1
15.09.2018 10:00 5 : 1
15.09
16:00
Radni─Źki (O)
OFK Beograd
0
2
15.09.2018 16:00 0 : 2
15.09
16:00
BSK Bor─Źa
BASK
7
2
15.09.2018 16:00 7 : 2
15.09
10:00
Brodarac
Prva Iskra
0
0
15.09.2018 10:00 0 : 0
15.09
16:00
Radni─Źki (K)
Kikinda 1909
1
1
15.09.2018 16:00 1 : 1
15.09
16:00
Sloboda
Budu─çnost
0
0
15.09.2018 16:00 0 : 0
15.09
16:00
Jedinstvo (BK)
Jedinstvo (NB)
1
0
15.09.2018 16:00 1 : 0
15.09
16:00
Radni─Źki (S)
Kozara
1
0
15.09.2018 16:00 1 : 0
15.09
16:00
OFK Proleter
BAK
0
2
15.09.2018 16:00 0 : 2
BAK
15.09
16:00
Sloga (T)
Jugovi─ç
0
1
15.09.2018 16:00 0 : 1
15.09
16:00
Radni─Źki (┼á)
Tatra
0
4
15.09.2018 16:00 0 : 4
15.09
16:00
1. Maj Ruma
Jedinstvo (SP)
1
0
15.09.2018 16:00 1 : 0
15.09
16:00
OFK Vrbas
Tavankut
3
1
15.09.2018 16:00 3 : 1
15.09
16:00
Polet (K)
Crvenka
3
2
15.09.2018 16:00 3 : 2
15.09
16:00
Mladost APA
BSK
4
3
15.09.2018 16:00 4 : 3
BSK
15.09
15:30
Gru┼ża
Šumadija (T)
3
0
15.09.2018 15:30 3 : 0
15.09
15:30
Go─Ź
Sušica
1
3
15.09.2018 15:30 1 : 3
15.09
15:30
Trep─Źa
Vodoja┼ża
1
2
15.09.2018 15:30 1 : 2
15.09
15:30
VGSK
Morava
3
1
15.09.2018 15:30 3 : 1
15.09
15:30
Mladi borac
Kara─Ĺor─Ĺe
2
1
15.09.2018 15:30 2 : 1
15.09
15:30
Polimlje
LFK Mladost
3
3
15.09.2018 15:30 3 : 3
15.09
15:30
Sloga (BB)
Polet (T)
3
1
15.09.2018 15:30 3 : 1
15.09
16:00
Pusta Reka
Jedinstvo (GS)
1
0
15.09.2018 16:00 1 : 0
15.09
16:00
P─Źinja
Vlasina
4
0
15.09.2018 16:00 4 : 0
15.09
16:00
Balkanski
Jedinstvo (P)
0
2
15.09.2018 16:00 0 : 2
15.09
16:00
Budu─çnost
OFK Niš
6
2
15.09.2018 16:00 6 : 2
15.09
16:00
OFK Kosanica
Rembas
0
0
15.09.2018 16:00 0 : 0
15.09
16:00
Timok 1919
Majdanpek
2
0
15.09.2018 16:00 2 : 0
15.09
16:00
BSK
Svrljig
3
1
15.09.2018 16:00
BSK
3 : 1
15.09
16:00
Brodoremont
Rudar Alpos
2
1
15.09.2018 16:00 2 : 1
15.09
16:00
Leštane
Torlak
0
2
15.09.2018 16:00 0 : 2
15.09
16:00
Sopot
BSK Batajnica
0
0
15.09.2018 16:00 0 : 0
15.09
16:30
Studenski Grad
Turbina
4
0
15.09.2018 16:30 4 : 0
15.09
16:00
Milutinac
Mladenovac
3
1
15.09.2018 16:00 3 : 1
15.09
16:00
Proleter 2006
Delija
1
2
15.09.2018 16:00 1 : 2
15.09
16:00
Mladost (L)
Polet
1
0
15.09.2018 16:00 1 : 0
15.09
16:00
┼ŻAK
Hercegovac
2
0
15.09.2018 16:00 2 : 0
15.09
16:00
Vojvodina (T)
Slavija
3
2
15.09.2018 16:00 3 : 2
15.09
16:00
Krila Krajine
Budu─çnost (P)
1
1
15.09.2018 16:00 1 : 1
15.09
16:30
Partizan
Borac (K)
6
2
15.09.2018 16:30 6 : 2
15.09
16:30
Rudar
Jadran
0
1
15.09.2018 16:30 0 : 1
15.09
16:30
RFK Novi Sad 1921
Ba─Źka
2
0
15.09.2018 16:30 2 : 0
15.09
16:30
Mladost
Mileti─ç
4
0
15.09.2018 16:30 4 : 0
15.09
16:00
Proleter (RS)
Proleter (Nj)
5
2
15.09.2018 16:00 5 : 2
15.09
16:00
Obili─ç
Sloga
1
3
15.09.2018 16:00 1 : 3
15.09
11:00
Rakovica
Borac (P)
5
1
15.09.2018 11:00 5 : 1
15.09
16:00
Zvezda
Rušanj
7
2
15.09.2018 16:00 7 : 2
15.09
16:00
Vin─Źa
Šumadija
3
0
15.09.2018 16:00 3 : 0
15.09
16:00
Parmenac
Lunjevica
0
3
15.09.2018 16:00 0 : 3
15.09
16:00
Varvarin
Sloga (M)
3
4
15.09.2018 16:00 3 : 4
15.09
16:00
Ribnik
Šanac
1
0
15.09.2018 16:00 1 : 0
15.09
16:00
Jedinstvo 1936
Kupci
8
0
15.09.2018 16:00 8 : 0
15.09
16:00
Rudar 2001
┼Żelezni─Źar
2
1
15.09.2018 16:00 2 : 1
15.09
16:00
Makce
─Éerdap
0
5
15.09.2018 16:00 0 : 5
15.09
16:00
Polet (SD)
Jedinstvo (Lj)
2
0
15.09.2018 16:00 2 : 0
15.09
16:00
Trgova─Źki
Borac (┼Ż)
2
1
15.09.2018 16:00 2 : 1
15.09
16:00
OFK Napredak 1929
Sloga
3
0
15.09.2018 16:00 3 : 0
15.09
16:00
Napredak 2012
Zemljoradnik
0
1
15.09.2018 16:00 0 : 1
15.09
16:00
Bor 1919
Brestovac
4
0
15.09.2018 16:00 4 : 0
15.09
16:00
Rudna Glava
Šarbanovac
2
0
15.09.2018 16:00 2 : 0
15.09
16:00
Zlot
Polom
1
2
15.09.2018 16:00 1 : 2
15.09
16:00
Trbunje
Real
3
0
15.09.2018 16:00 3 : 0
15.09
16:00
Polet
Mladost 1982
4
0
15.09.2018 16:00 4 : 0
15.09
15:00
Pepeljevac
Tulari
3
2
15.09.2018 15:00 3 : 2
15.09
15:00
OFK Br─Ĺanac
Tešnjar
3
0
15.09.2018 15:00 3 : 0
15.09
15:00
OFK Jabu─Źje
Banjani
1
0
15.09.2018 15:00 1 : 0
15.09
15:00
Radnik
Mladost
1
3
15.09.2018 15:00 1 : 3
15.09
16:00
Sloga (D)
Šumadija 1934
0
2
15.09.2018 16:00 0 : 2
15.09
16:00
Prvi partizan
Jedinstvo
3
0
15.09.2018 16:00 3 : 0
15.09
16:00
Velika Jasikova
Omladinac
1
1
15.09.2018 16:00 1 : 1
15.09
16:00
Rudar Vrška Čuka
Mid┼żor (K)
2
1
15.09.2018 16:00 2 : 1
15.09
16:00
Pade┼ż
Borac
6
0
15.09.2018 16:00 6 : 0
15.09
16:00
Zadrugar
Vladimir Durkovi─ç
0
3
15.09.2018 16:00 0 : 3
15.09
16:00
Dragoš
Lu┼żnica
4
0
15.09.2018 16:00 4 : 0
15.09
16:00
Mladost
OFK Alakince
2
2
15.09.2018 16:00 2 : 2
15.09
16:30
Rvati
Borac
1
4
15.09.2018 16:30 1 : 4
15.09
16:30
Pobednik
Skela
0
1
15.09.2018 16:30 0 : 1
15.09
16:30
Rojkovac
Posavina
0
2
15.09.2018 16:30 0 : 2
15.09
16:30
Veternik
┼Żelezni─Źar
3
1
15.09.2018 16:30 3 : 1
15.09
16:30
OFK Futog
Vinogradar
3
0
15.09.2018 16:30 3 : 0
15.09
16:00
Gradina
Sloga (L)
3
2
15.09.2018 16:00 3 : 2
15.09
16:00
Stari Trstenik
Trudbenik
3
1
15.09.2018 16:00 3 : 1
15.09
16:00
Mladost (G)
Vinora─Źa
4
3
15.09.2018 16:00 4 : 3
15.09
16:00
Šantarovac
Osaonica
0
2
15.09.2018 16:00 0 : 2
15.09
16:00
Kupinovac
Vinogradar
4
3
15.09.2018 16:00 4 : 3
15.09
16:00
Omladinski
Istok 63
3
2
15.09.2018 16:00 3 : 2
15.09
16:00
Rudar (St)
Radni─Źki
2
4
15.09.2018 16:00 2 : 4
15.09
16:00
Mladost
OFK Gradnulica
3
2
15.09.2018 16:00 3 : 2
15.09
16:00
Naftagas
OFK Klek
0
1
15.09.2018 16:00 0 : 1
15.09
16:00
ASK
Tamiš
0
0
15.09.2018 16:00
ASK
0 : 0
15.09
16:00
Zadrugar
Potisje
1
2
15.09.2018 16:00 1 : 2
15.09
16:00
MSK
Bile─çanin
3
1
15.09.2018 16:00
MSK
3 : 1
15.09
16:00
┼ŻFK Banat
Jedinstvo
1
1
15.09.2018 16:00 1 : 1
15.09
16:30
Stojnik
OFK Roga─Źa
3
1
15.09.2018 16:30 3 : 1
15.09
16:30
Mladost (G)
Vis
2
2
15.09.2018 16:30 2 : 2
Vis
15.09
16:00
Mladi radnik 1925
Borac (A)
4
1
15.09.2018 16:00 4 : 1
15.09
15:30
Marjan
Sloga (Z)
1
1
15.09.2018 15:30 1 : 1
15.09
16:00
1.Oktobar
Terekves
4
2
15.09.2018 16:00 4 : 2
15.09
16:00
Napredak (BT)
Proleter
3
2
15.09.2018 16:00 3 : 2
15.09
16:00
Roham
Bega
2
1
15.09.2018 16:00 2 : 1
15.09
16:00
Napredak (─î)
Omladinac
8
2
15.09.2018 16:00 8 : 2
15.09
16:00
Vojvodina
Jedinstvo
4
3
15.09.2018 16:00 4 : 3
15.09
16:00
Azbukovica
Jedinstvo
2
2
15.09.2018 16:00 2 : 2
15.09
16:00
Todorovce
Mladost (B)
3
0
15.09.2018 16:00 3 : 0
15.09
16:00
OFK Šabac
Torpedo 1924
1
1
15.09.2018 16:00 1 : 1
15.09
16:00
Milicionar
Gorki
3
2
15.09.2018 16:00 3 : 2
15.09
16:00
Polet (V)
Napredak (P)
0
1
15.09.2018 16:00 0 : 1
15.09
16:00
Strmovo
Bistrica
1
5
15.09.2018 16:00 1 : 5
15.09
16:00
Petka
Borac (A)
0
0
15.09.2018 16:00 0 : 0
15.09
16:00
Pontes
Rtkovo
0
0
15.09.2018 16:00 0 : 0
15.09
15:30
Landol
Badljevica
2
1
15.09.2018 15:30 2 : 1
15.09
15:30
Zeppelin 026
Stari Hrast 2018
0
2
15.09.2018 15:30 0 : 2
15.09
16:00
Mladost
Pobeda
3
5
15.09.2018 16:00 3 : 5
15.09
16:00
Zvezda
Nišavac
4
1
15.09.2018 16:00 4 : 1
15.09
16:00
Sloboda
┼Żelju┼ía
2
7
15.09.2018 16:00 2 : 7
15.09
16:00
OFK Rutevac 1908
Pobeda 1976
5
1
15.09.2018 16:00 5 : 1
15.09
16:00
Polet (V)
Polet (R)
4
3
15.09.2018 16:00 4 : 3
15.09
16:00
Jedinstvo
Gredetin
0
4
15.09.2018 16:00 0 : 4
15.09
16:00
Pali─ç
OFK Mala Bosna 2015
1
3
15.09.2018 16:00 1 : 3
15.09
16:00
Velere─Ź 94
Ozremica
1
0
15.09.2018 16:00 1 : 0
15.09
15:30
Jedinstvo
Mladost (NS)
1
1
15.09.2018 15:30 1 : 1
15.09
15:30
Obili─ç
AF ─Éoki─ç
5
0
15.09.2018 15:30 5 : 0
15.09
16:30
Bjelica
Vrelo
5
1
15.09.2018 16:30 5 : 1
15.09
Soko
Zlatibor 2
15.09.2018 :
15.09
GP Zlatibor
Policajac 92
15.09.2018 :
15.09
16:30
Modrica
Globoder
2
1
15.09.2018 16:30 2 : 1
15.09
16:30
Napredak
Sokograd
3
0
15.09.2018 16:30 3 : 0
15.09
16:30
Rtanj
Slemen
3
0
15.09.2018 16:30 3 : 0
15.09
16:00
Belpos
Jedinstvo 2014
3
0
15.09.2018 16:00 3 : 0
15.09
16:00
KSK Konak 1926
Zlatica
1
3
15.09.2018 16:00 1 : 3
15.09
16:00
Partizan
Tisa 1933
1
1
15.09.2018 16:00 1 : 1
15.09
16:00
Borac
Sloga
2
2
15.09.2018 16:00 2 : 2
15.09
16:30
Milakovac 2018
Magnohrom
3
0
15.09.2018 16:30 3 : 0
15.09
16:00
ŠFU Derbi 2016
Jašunja
3
3
15.09.2018 16:00 3 : 3
15.09
16:00
Mladost (DL)
Turekovac
5
2
15.09.2018 16:00 5 : 2
15.09
16:00
Gornje Krajince
Badince
2
4
15.09.2018 16:00 2 : 4
15.09
16:00
Rudar
┼Żabar
1
1
15.09.2018 16:00 1 : 1
15.09
16:00
Ceri─ç
Borac BTG
4
3
15.09.2018 16:00 4 : 3
15.09
16:00
Mladost (O)
Omladinac
2
4
15.09.2018 16:00 2 : 4
15.09
16:00
Napredak
Doma─çin
1
3
15.09.2018 16:00 1 : 3
15.09
16:00
Dunav
Mip Majdan
0
4
15.09.2018 16:00 0 : 4
15.09
16:00
POFK Letnjikovac
Metaloplastika
3
0
15.09.2018 16:00 3 : 0
15.09
16:00
Duma─Źa
Pocerina
5
0
15.09.2018 16:00 5 : 0
15.09
Petlova─Źa
OFK Letnjikovac 1983
4
0
15.09.2018 4 : 0
15.09
Culjkovi─ç
Sloga
3
2
15.09.2018 3 : 2
15.09
16:00
Omladinac
Partizan
8
2
15.09.2018 16:00 8 : 2
15.09
Napredak
Lipolist
0
4
15.09.2018 0 : 4
15.09
16:00
Sport
Panonija
0
1
15.09.2018 16:00 0 : 1
15.09
16:00
Borac (BG)
Lider
5
0
15.09.2018 16:00 5 : 0
15.09
16:00
Lovac
Šljivar
2
3
15.09.2018 16:00 2 : 3
15.09
16:00
Dobrnje
Burovac
1
2
15.09.2018 16:00 1 : 2
15.09
16:00
Dragoš
Soko
1
0
15.09.2018 16:00 1 : 0
15.09
16:00
Radnik
Udarnik 2015
10
0
15.09.2018 16:00 10 : 0
15.09
16:00
Napredak
Mladost
0
2
15.09.2018 16:00 0 : 2
15.09
Polet
Mladost
1
2
15.09.2018 1 : 2
15.09
─îestin
Kotlenik (L)
0
1
15.09.2018 0 : 1
15.09
Kotlenik (G)
Beli Orlovi
2
2
15.09.2018 2 : 2
15.09
Grivac
Borac
0
1
15.09.2018 0 : 1
15.09
16:30
Trstenica
Zadrugar
4
1
15.09.2018 16:30 4 : 1
15.09
16:00
Crvena zvezda
Banat
1
3
15.09.2018 16:00 1 : 3
15.09
16:00
Mladost
Solunac
4
0
15.09.2018 16:00 4 : 0
15.09
16:00
Grani─Źar
Naša Krajina
4
1
15.09.2018 16:00 4 : 1
15.09
16:00
No─çaj
Sloboda
0
2
15.09.2018 16:00 0 : 2
15.09
16:30
Makrešane
Pade┼ż
2
1
15.09.2018 16:30 2 : 1
15.09
16:30
Zmajevac
Polet (K)
3
0
15.09.2018 16:30 3 : 0
15.09
16:30
Lomnica
Vratare
0
1
15.09.2018 16:30 0 : 1
15.09
16:00
Topoljak
Stara Čaršija
4
1
15.09.2018 16:00 4 : 1
15.09
16:00
Borjak 2013
Omladinac
2
4
15.09.2018 16:00 2 : 4
15.09
16:00
Stevka Bo┼żurevka
Vinogradar
0
10
15.09.2018 16:00 0 : 10
15.09
16:00
Gu─Źevo 1929
Mladost (DB)
1
0
15.09.2018 16:00 1 : 0
15.09
16:00
Studenac
Mladost (G)
7
0
15.09.2018 16:00 7 : 0
15.09
15:30
Mladost
Budu─çnost
3
0
15.09.2018 15:30 3 : 0
15.09
15:30
Borac
Pobeda 1953
1
0
15.09.2018 15:30 1 : 0
15.09
15:30
Mladost
Proleter
4
1
15.09.2018 15:30 4 : 1
15.09
15:30
Udarnik
Jedinstvo
1
0
15.09.2018 15:30 1 : 0
15.09
15:30
Polet
BSK
4
1
15.09.2018 15:30 4 : 1
BSK
15.09
15:30
Feniks
Napredak (MK)
5
1
15.09.2018 15:30 5 : 1
15.09
16:30
Prosvetar
0
3
15.09.2018 16:30 0 : 3
15.09
16:30
Polet
Dragovo
3
0
15.09.2018 16:30 3 : 0
15.09
16:30
Povratak otpisanih
Goša
4
0
15.09.2018 16:30 4 : 0
15.09
16:00
GFK Strelište
Jagodina
7
0
15.09.2018 16:00 7 : 0
15.09
20:00
Zrinjski
Široki Brijeg
0
0
15.09.2018 20:00 0 : 0
15.09
16:30
Zvijezda 09
Krupa
0
0
15.09.2018 16:30 0 : 0
15.09
19:30
Sarajevo
Tuzla City
2
0
15.09.2018 19:30 2 : 0
15.09
16:30
┼Żeljezni─Źar Sport Team
Drina
4
1
15.09.2018 16:30 4 : 1
15.09
16:30
Sutjeska
Sloga
1
2
15.09.2018 16:30 1 : 2
15.09
16:30
Kozara
Sloboda
2
0
15.09.2018 16:30 2 : 0
15.09
19:00
Borac
Slavija
3
0
15.09.2018 19:00 3 : 0
15.09
16:30
Tekstilac
Alfa
1
1
15.09.2018 16:30 1 : 1
15.09
16:30
Podrinje
Rudar Prijedor
0
2
15.09.2018 16:30 0 : 2
15.09
15:30
Grbalj
Budu─çnost
0
1
15.09.2018 15:30 0 : 1
15.09
15:30
Lov─çen
Iskra
0
2
15.09.2018 15:30 0 : 2
15.09
15:30
Mornar
OFK Titograd
0
1
15.09.2018 15:30 0 : 1
15.09
15:30
OFK Petrovac
Rudar
3
1
15.09.2018 15:30 3 : 1
15.09
15:30
Sutjeska
Zeta
0
1
15.09.2018 15:30 0 : 1
15.09
13:00
─îelik
Drezga
3
5
15.09.2018 13:00 3 : 5
15.09
13:30
Tottenham Hotspur
Liverpool
1
2
15.09.2018 13:30 1 : 2
15.09
16:00
AFC Bournemouth
Leicester
4
2
15.09.2018 16:00 4 : 2
15.09
16:00
Chelsea
Cardiff City
4
1
15.09.2018 16:00 4 : 1
15.09
16:00
Huddersfield Town
Crystal Palace
0
1
15.09.2018 16:00 0 : 1
15.09
16:00
Manchester City
Fulham
3
0
15.09.2018 16:00 3 : 0
15.09
16:00
Newcastle United
Arsenal
1
2
15.09.2018 16:00 1 : 2
15.09
18:30
Watford
Manchester United
1
2
15.09.2018 18:30 1 : 2
15.09
13:00
Atl├ętico Madrid
Eibar
1
1
15.09.2018 13:00 1 : 1
15.09
16:15
Real Sociedad
Barcelona
1
2
15.09.2018 16:15 1 : 2
15.09
18:30
Valencia
Real Betis
0
0
15.09.2018 18:30 0 : 0
15.09
20:45
Athletic Club
Real Madrid
1
1
15.09.2018 20:45 1 : 1
15.09
15:30
Bayern
Bayer Leverkusen
3
1
15.09.2018 15:30 3 : 1
15.09
15:30
RB Leipzig
Hannover 96
3
2
15.09.2018 15:30 3 : 2
15.09
15:30
Mainz 05
Augsburg
2
1
15.09.2018 15:30 2 : 1
15.09
15:30
Wolfsburg
Hertha BSC
2
2
15.09.2018 15:30 2 : 2
15.09
15:30
Fortuna
Hoffenheim
2
1
15.09.2018 15:30 2 : 1
15.09
18:30
Borussia M├Ânchengladbach
Schalke 04
2
1
15.09.2018 18:30 2 : 1
15.09
20:30
Frosinone
Sampdoria
0
5
15.09.2018 20:30 0 : 5
15.09
15:00
Internazionale
Parma
0
1
15.09.2018 15:00 0 : 1
15.09
18:00
Napoli
Fiorentina
1
0
15.09.2018 18:00 1 : 0
15.09
20:00
Amiens SC
Lille
2
3
15.09.2018 20:00 2 : 3
15.09
17:00
Caen
Olympique Lyonnais
2
2
15.09.2018 17:00 2 : 2
15.09
20:00
Dijon
Angers
1
3
15.09.2018 20:00 1 : 3
15.09
20:00
Montpellier
Strasbourg
1
1
15.09.2018 20:00 1 : 1
15.09
20:00
Toulouse
Monaco
1
1
15.09.2018 20:00 1 : 1
15.09
19:00
Dinamo
Rad
0
1
15.09.2018 19:00 0 : 1
Rad
15.09
20:00
Ma─Źva
Zemun
0
2
15.09.2018 20:00 0 : 2
15.09
20:00
OFK Ba─Źka
Mladost
0
2
15.09.2018 20:00 0 : 2
15.09
16:00
Proleter
Partizan
0
1
15.09.2018 16:00 0 : 1
15.09
20:30
Crvena zvezda
Radnik
6
0
15.09.2018 20:30 6 : 0
15.09
16:00
Be┼żanija
In─Ĺija
0
1
15.09.2018 16:00 0 : 1
15.09
16:00
TSC
Be─Źej 1918
2
1
15.09.2018 16:00
TSC
2 : 1
15.09
15:30
Sloga 036
Slatke male
2
1
15.09.2018 15:30 2 : 1
15.09
15:30
Jedinstvo
Heroj Polet
1
3
15.09.2018 15:30 1 : 3
15.09
15:30
┼ŻFK Una Fortuna
Šabac
2
3
15.09.2018 15:30 2 : 3
15.09
Spartak 2
Stajicevo
1
6
15.09.2018 1 : 6
15.09
Banat
Nova Kolonija
3
3
15.09.2018 3 : 3
15.09
Jedinstvo 2014
Jagodina
5
1
15.09.2018 5 : 1
15.09
Majdanpek
Vu─Źice
15
0
15.09.2018 15 : 0
15.09
Leva─Ź
Knja┼żevac 2015
5
1
15.09.2018 5 : 1
15.09
16:00
Sloga
Po┼żarevac
4
0
15.09.2018 16:00 4 : 0
15.09
16:00
Mašinac Trejs PZP
Spartak
0
3
15.09.2018 16:00 0 : 3
15.09
13:00
Kolubara
Rad
1
2
15.09.2018 13:00 1 : 2
Rad
15.09
15:30
Radni─Źki 2012
TSC
1
3
15.09.2018 15:30 1 : 3
TSC
15.09
13:00
Radni─Źki 1923
Novi Pazar
2
1
15.09.2018 13:00 2 : 1
15.09
10:00
┼Żelezni─Źar
Radni─Źki (SM)
1
4
15.09.2018 10:00 1 : 4
15.09
10:00
Hajduk 1912
Dinamo 1945
5
0
15.09.2018 10:00 5 : 0
15.09
10:00
Vojvodina
RFK N.S. 1921
4
0
15.09.2018 10:00 4 : 0
15.09
10:00
TSC
OFK Vršac
2
1
15.09.2018 10:00
TSC
2 : 1
15.09
10:00
Napredak
Kopernikus ┼Żele┼żni─Źar
2
0
15.09.2018 10:00 2 : 0
15.09
10:00
Napredak 1929
Trstenik PPT
1
2
15.09.2018 10:00 1 : 2
15.09
11:00
Radni─Źki (P)
Car Konstantin
3
0
15.09.2018 11:00 3 : 0
15.09
16:00
OFK Lugomir
Dubocica
2
6
15.09.2018 16:00 2 : 6
15.09
10:00
Šumadija 1903
Jasenica 2017
1
0
15.09.2018 10:00 1 : 0
15.09
15:30
Jedinstvo Putevi
FAP
2
2
15.09.2018 15:30 2 : 2
FAP
15.09
15:30
Polet
Tutin
1
0
15.09.2018 15:30 1 : 0
15.09
15:30
BIP
Sloboda
0
1
15.09.2018 15:30
BIP
0 : 1
15.09
15:30
Radni─Źki ┼áaba─Źki
Brezovica
14
1
15.09.2018 15:30 14 : 1
15.09
15:30
Provo
Vrelo sport
2
0
15.09.2018 15:30 2 : 0
15.09
15:30
Radni─Źki
Drina
4
0
15.09.2018 15:30 4 : 0
15.09
10:00
Radni─Źki 1912
Kabel
3
0
15.09.2018 10:00 3 : 0
15.09
10:00
Bratstvo 1946
Polet (K)
6
1
15.09.2018 10:00 6 : 1
15.09
16:00
Dunav
Partizan (G)
7
2
15.09.2018 16:00 7 : 2
15.09
11:00
Borac (P)
Kolonija
1
6
15.09.2018 11:00 1 : 6
15.09
10:30
Dolovo
Vulturul
1
12
15.09.2018 10:30 1 : 12
15.09
17:00
Mladost
Borac
0
4
15.09.2018 17:00 0 : 4
15.09
16:00
Omladinac 1927
Jugoslavija
1
0
15.09.2018 16:00 1 : 0
15.09
16:30
Dolina
Tempo
4
2
15.09.2018 16:30 4 : 2
15.09
Slavija
Mladost APA
0
1
15.09.2018 0 : 1
15.09
10:00
Hajduk
OFK Od┼żaci
2
0
15.09.2018 10:00 2 : 0
15.09
10:30
Mladost (BP)
Sloga
2
0
15.09.2018 10:30 2 : 0
15.09
11:00
Crvenka
Omladinac
13
1
15.09.2018 11:00 13 : 1
15.09
13:00
Posavina
Polet
4
2
15.09.2018 13:00 4 : 2
15.09
13:00
Rvati
Crvena Zastava
5
4
15.09.2018 13:00 5 : 4
15.09
13:00
Jedinstvo
Prva Iskra
5
1
15.09.2018 13:00 5 : 1
15.09
13:00
Budu─çnost
Strelac
2
5
15.09.2018 13:00 2 : 5
15.09
Senta
AFK
7
1
15.09.2018 7 : 1
AFK
15.09
11:00
In─Ĺija
Vo┼żdovac
0
0
15.09.2018 11:00 0 : 0
15.09
11:00
BASK
Jedinstvo
1
1
15.09.2018 11:00 1 : 1
15.09
IMT
Partizan
0
3
15.09.2018
IMT
0 : 3
15.09
Crvena zvezda
Grafi─Źar
1
1
15.09.2018 1 : 1
15.09
OFK Beograd
Lokomotiva
3
1
15.09.2018 3 : 1
15.09
BSK Bor─Źa
Zemun
0
2
15.09.2018 0 : 2
15.09
Internacional