XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 449 utakmica za dan
Subota, 16 Septembar 2017


Fudbal

Loznica
Loznica
0 : 1
Sloga (P)
Požega
16.09.2017 16:00
Loznica
0 : 1
Sloga (P)
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
16.09.2017 16:00
Šumadija 1903
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Zlatibor
Čajetina
2 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
16.09.2017 16:00
Zlatibor
2 : 1
Mokra Gora
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
16.09.2017 16:00
Šumadija (A)
0 : 1
Jedinstvo (Ub)
Karađorđe
Topola
1 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
16.09.2017 16:00
Karađorđe
1 : 0
Smederevo 1924
Jedinstvo (B)
Bošnjace
0 : 0
Rtanj
Boljevac
16.09.2017 16:00
Jedinstvo (B)
0 : 0
Rtanj
Radnički (S)
Svilajnac
5 : 2
Car Konstantin
Niš
16.09.2017 16:00
Radnički (S)
5 : 2
Car Konstantin
Dunav
Prahovo
2 : 0
OFK Sinđelić
Niš
16.09.2017 16:00
Dunav
2 : 0
OFK Sinđelić
Timok
Zaječar
0 : 1
Ozren
Sokobanja
16.09.2017 16:00
Timok
0 : 1
Ozren
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 1
Radan
Lebane
16.09.2017 16:00
Jedinstvo (P)
1 : 1
Radan
Omladinac (NB)
Novi Banovci
1 : 0
Bratstvo 1946
Prigrevica
16.09.2017 16:00
Omladinac (NB)
1 : 0
Bratstvo 1946
Cement
Beočin
3 : 1
Radnički (ZR)
Zrenjanin
16.09.2017 16:00
Cement
3 : 1
Radnički (ZR)
Odžaci
Odžaci
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
16.09.2017 16:00
Odžaci
1 : 0
Bačka 1901
Bečej 1918
Bečej
3 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
16.09.2017 16:00
Bečej 1918
3 : 1
Radnički (SM)
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 0
Železničar
Pančevo
16.09.2017 16:00
Dinamo 1945
2 : 0
Železničar
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
3 : 1
Dunav
Stari Banovci
16.09.2017 16:00
Crvena zvezda (NS)
3 : 1
Dunav
Mladost (BJ)
Bački Jarak
1 : 0
Radnički (Š)
Šid
16.09.2017 16:00
Mladost (BJ)
1 : 0
Radnički (Š)
Kolubara
Lazarevac
2 : 2
Sopot
Sopot
16.09.2017 16:00
Kolubara
2 : 2
Sopot
Prva Iskra
Barič
0 : 2
IMT
Novi Beograd
16.09.2017 16:00
Prva Iskra
0 : 2
IMT
BASK
Beograd
0 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
16.09.2017 10:00
BASK
0 : 1
Radnički (NB)
BSK Borča
Borča
3 : 1
BSK Batajnica
Batajnica
16.09.2017 16:00
BSK Borča
3 : 1
BSK Batajnica
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 0
Slavija
Kragujevac
16.09.2017 16:00
Trepča
2 : 0
Slavija
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Ovčar
Markovica
16.09.2017 16:00
Sloga (K)
2 : 0
Ovčar
Takovo
Gornji Milanovac
3 : 1
Dragačevo
Guča
16.09.2017 16:00
Takovo
3 : 1
Dragačevo
Radnički (K)
Kovači
0 : 2
Goč
Vrnjačka Banja
16.09.2017 16:00
Radnički (K)
0 : 2
Goč
Gruža
Gruža
2 : 2
Morava (VP)
Velika Plana
16.09.2017 16:00
Gruža
2 : 2
Morava (VP)
Radnički Gorenje
Valjevo
0 : 0
Zadrugar
Lajkovac
16.09.2017 16:00
Radnički Gorenje
0 : 0
Zadrugar
Budućnost
Arilje
2 : 1
Sevojno
Sevojno
16.09.2017 16:00
Budućnost
2 : 1
Sevojno
Drina
Ljubovija
1 : 0
Borac
Lešnica
16.09.2017 16:00
Drina
1 : 0
Borac
GFK Dubočica
Leskovac
0 : 0
Budućnost (O)
Orašje
16.09.2017 16:00
GFK Dubočica
0 : 0
Budućnost (O)
Pčinja
Trgovište
4 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
16.09.2017 16:00
Pčinja
4 : 1
Balkanski
Morava (VH)
Vladičin Han
2 : 1
Lužnica
Babušnica
16.09.2017 16:00
Morava (VH)
2 : 1
Lužnica
Vranjska Banja
Vranjska Banja
2 : 2
OFK Niš
Niš
16.09.2017 16:00
Vranjska Banja
2 : 2
OFK Niš
Svrljig
Svrljig
3 : 0
Malošište
Malošište
16.09.2017 16:00
Svrljig
3 : 0
Malošište
Brodoremont
Kladovo
2 : 0
Naša krila
Belotinac
16.09.2017 16:00
Brodoremont
2 : 0
Naša krila
BSK
Bogovina
0 : 0
Sloga
Kobišnica
16.09.2017 16:00
BSK
0 : 0
Sloga
OFK Kosanica
Kuršumlija
2 : 1
Jastrebac
Blace
16.09.2017 16:00
OFK Kosanica
2 : 1
Jastrebac
Kopaonik
Brus
2 : 1
SFS Borac
Paraćin
16.09.2017 16:00
Kopaonik
2 : 1
SFS Borac
Sloga (D)
Despotovac
0 : 3
OFK Topličanin
Prokuplje
16.09.2017 16:00
Sloga (D)
0 : 3
OFK Topličanin
Morava 1918
Ćuprija
2 : 1
Žitorađa
Žitorađa
16.09.2017 16:00
Morava 1918
2 : 1
Žitorađa
Begej
Žitište
2 : 0
Sloga
Plandište
16.09.2017 16:00
Begej
2 : 0
Sloga
Kikinda 1909
Kikinda
2 : 2
ŽAK
Kikinda
16.09.2017 16:00
Kikinda 1909
2 : 2
ŽAK
Radnički (S)
Sutjeska
1 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
16.09.2017 16:00
Radnički (S)
1 : 0
Kozara
Radnički (K)
Kovin
1 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
16.09.2017 16:00
Radnički (K)
1 : 0
Budućnost
Sloga (E)
Erdevik
0 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
16.09.2017 16:00
Sloga (E)
0 : 1
Jedinstvo (SP)
Mladost Apa
Apatin
1 : 0
Mladost (T)
Turija
16.09.2017 16:00
Mladost Apa
1 : 0
Mladost (T)
Polet (K)
Karavukovo
0 : 1
Srbobran
Srbobran
16.09.2017 16:00
Polet (K)
0 : 1
Srbobran
Radnički (S)
Sombor
1 : 1
Tisa
Adorjan
16.09.2017 16:00
Radnički (S)
1 : 1
Tisa
Milutinac
Zemun
1 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
16.09.2017 16:00
Milutinac
1 : 0
TEK Sloga
Napredak
Medoševac
2 : 0
Budućnost
Zvečka
16.09.2017 16:00
Napredak
2 : 0
Budućnost
Leštane
Leštane
3 : 0
Borac
Lazarevac
16.09.2017 16:00
Leštane
3 : 0
Borac
Krajina
Krajišnik
5 : 1
Lehel
Mužlja
16.09.2017 16:00
Krajina
5 : 1
Lehel
Naftagas (E)
Elemir
5 : 1
Rusanda
Melenci
16.09.2017 16:00
Naftagas (E)
5 : 1
Rusanda
OFK Bratstvo
Medveđa
1 : 1
Juhor
Glavinci
16.09.2017 15:30
OFK Bratstvo
1 : 1
Juhor
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
16.09.2017 16:00
Jedinstvo Stević
3 : 1
Crvena zvezda
BAK
Bela Crkva
4 : 0
Radnički (B)
Baranda
16.09.2017 16:00
BAK
4 : 0
Radnički (B)
Partizan (U)
Uljma
2 : 1
Strela
Ivanovo
16.09.2017 16:00
Partizan (U)
2 : 1
Strela
1. Maj Ruma
Ruma
2 : 2
Borac (M)
Martinci
16.09.2017 16:30
1. Maj Ruma
2 : 2
Borac (M)
Partizan
Vitojevci
1 : 0
Sloven
Ruma
16.09.2017 16:30
Partizan
1 : 0
Sloven
Vojvodina
Tovariševo
1 : 2
FK Stanišić
Stanišić
16.09.2017 16:00
Vojvodina
1 : 2
FK Stanišić
Crvenka
Crvenka
3 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
16.09.2017 16:00
Crvenka
3 : 0
Stari Grad
ŽAK
Sombor
2 : 1
Budućnost (P)
Parage
16.09.2017 16:00
ŽAK
2 : 1
Budućnost (P)
Njegoš
Lovćenac
2 : 2
Jadran
Feketić
16.09.2017 16:00
Njegoš
2 : 2
Jadran
OFK Vrbas
Vrbas
1 : 1
Proleter (NJ)
Njegoševo
16.09.2017 16:00
OFK Vrbas
1 : 1
Proleter (NJ)
Rudna Glava
Rudna Glava
3 : 4
Slatina
Slatina Bor
16.09.2017 16:00
Rudna Glava
3 : 4
Slatina
PKB (PS)
Padinska Skela
1 : 3
Zmaj
Zemun
16.09.2017 16:00
PKB (PS)
1 : 3
Zmaj
Borac (O)
Ostružnica
1 : 0
Avala
Beli Potok
16.09.2017 16:00
Borac (O)
1 : 0
Avala
Omladinac
Veliko Polje
3 : 0
Budućnost
Dudovica
16.09.2017 16:00
Omladinac
3 : 0
Budućnost
Vinča
Vinča
2 : 2
Mladenovac
Mladenovac
16.09.2017 16:00
Vinča
2 : 2
Mladenovac
Sindjelić
Lipnica
2 : 1
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
16.09.2017 16:00
Sindjelić
2 : 1
Jedinstvo 1945 (VL)
Mačva 2005
Bogatić
2 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
16.09.2017 16:00
Mačva 2005
2 : 0
Podrinje
Parmenac
Parmenac
1 : 1
Polet (T)
Trbušani
16.09.2017 16:00
Parmenac
1 : 1
Polet (T)
Slatina
Slatina
5 : 4
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
16.09.2017 16:00
Slatina
5 : 4
Jedinstvo (GG)
Blagotin
Poljna
3 : 0
Čitluk
Čitluk
16.09.2017 16:30
Blagotin
3 : 0
Čitluk
Đerdap
Golubac
2 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
16.09.2017 16:00
Đerdap
2 : 0
Mladost (B)
Polet (SD)
Suvi Do
1 : 1
Radnik
Salakovac
16.09.2017 16:00
Polet (SD)
1 : 1
Radnik
Zvezda
Blato
1 : 2
Vladimir Durković
Berilovac
16.09.2017 16:00
Zvezda
1 : 2
Vladimir Durković
Rudar
Baljevac
2 : 2
Omladinac
Novo Selo
16.09.2017 16:30
Rudar
2 : 2
Omladinac
Zlatar
Nova Varoš
5 : 0
Jasen
Brodarevo
16.09.2017 16:00
Zlatar
5 : 0
Jasen
Crnokosa
Kosjerić
3 : 0
Jedinstvo
Kalenić
16.09.2017 16:00
Crnokosa
3 : 0
Jedinstvo
Banjani
Banjani
6 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
16.09.2017 15:30
Banjani
6 : 0
Pepeljevac
Junior Novo Naselje
Valjevo
3 : 0
Tešnjar
Valjevo
16.09.2017 15:30
Junior Novo Naselje
3 : 0
Tešnjar
Radnik
Ub
2 : 2
Vrelo Sport
Vrelo
16.09.2017 15:30
Radnik
2 : 2
Vrelo Sport
Radnički 1947
Čapljinac
3 : 1
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
16.09.2017 16:00
Radnički 1947
3 : 1
Crvena zvezda
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
1 : 2
Zemljoradnik
Balajnac
16.09.2017 16:00
Moravac (ZT)
1 : 2
Zemljoradnik
AZ Borac 2014
Azbresnica
3 : 1
Budućnost
Prva Kutina
16.09.2017 16:00
AZ Borac 2014
3 : 1
Budućnost
Mladost (L)
Lalinac
1 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
16.09.2017 16:00
Mladost (L)
1 : 0
Jedinstvo (GM)
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
16.09.2017 16:00
RFK Novi Sad 1921
2 : 1
Omladinac
OFK Futog
Futog
1 : 1
Jedinstvo (G)
Gospođinci
16.09.2017 16:00
OFK Futog
1 : 1
Jedinstvo (G)
Mladost
Novi Sad
2 : 0
Bačka 1923
Đurđevo
16.09.2017 16:00
Mladost
2 : 0
Bačka 1923
Šajkaš 1908
Kovilj
3 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
16.09.2017 16:00
Šajkaš 1908
3 : 1
Fruškogorski partizan
Veternik
Veternik
3 : 2
Petrovaradin
Petrovaradin
16.09.2017 16:00
Veternik
3 : 2
Petrovaradin
Kaćuša
Kuršumliija
3 : 0
Dundjerski
Voljcinac
16.09.2017
Kaćuša
3 : 0
Dundjerski
OFK Alakince
Alakince
4 : 1
Mladost (S)
Suvojnica
16.09.2017 16:00
OFK Alakince
4 : 1
Mladost (S)
Mlada krila
Metikoši
0 : 3
Mineral 2015
Rudno
16.09.2017 16:30
Mlada krila
0 : 3
Mineral 2015
Grdica
Grdica
0 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
16.09.2017 16:30
Grdica
0 : 1
Kraljevo Hajduk
Beljanica
Strmosten
3 : 2
Istok 63
Plana
16.09.2017 15:30
Beljanica
3 : 2
Istok 63
Zenit
Oparić
4 : 2
Kupinovac
Kupinovac
16.09.2017 15:30
Zenit
4 : 2
Kupinovac
Jedinstvo
Ečka
1 : 0
ŽFK Banat
Zrenjanin
16.09.2017 16:00
Jedinstvo
1 : 0
ŽFK Banat
Potisje
Knićanin
4 : 0
MSK
Mihajlovo
16.09.2017 16:00
Potisje
4 : 0
MSK
Radnički 1911
Jaša Tomić
1 : 0
OFK Stajićevo
Stajićevo
16.09.2017 16:00
Radnički 1911
1 : 0
OFK Stajićevo
Zadrugar
Lazarevo
1 : 1
Zlatica
Zlatica
16.09.2017 16:00
Zadrugar
1 : 1
Zlatica
OFK Klek
Klek
3 : 0
ASK
Aradac
16.09.2017 16:00
OFK Klek
3 : 0
ASK
OFK Gradnulica
Zrenjanin
5 : 1
Tamiš
Farkaždin
16.09.2017 16:00
OFK Gradnulica
5 : 1
Tamiš
Minel
Ripanj
4 : 0
Lepušnica
Glogonjski Rit
16.09.2017 16:00
Minel
4 : 0
Lepušnica
Torpedo 1924
Tabanović
4 : 3
OFK Šabac
Šabac
16.09.2017 16:00
Torpedo 1924
4 : 3
OFK Šabac
Kalenić
Kalenić
3 : 1
Rudar
Radljevo
16.09.2017 15:30
Kalenić
3 : 1
Rudar
Crvena Jabuka
Ub
1 : 1
Vrelo
Vrelo
16.09.2017 15:30
Crvena Jabuka
1 : 1
Vrelo
OFK Brđanac
Valjevo
2 : 0
Polet
Popučke
16.09.2017 15:30
OFK Brđanac
2 : 0
Polet
Jugovići
Bogdanje
3 : 1
Borac
Gornji Katun
16.09.2017 16:30
Jugovići
3 : 1
Borac
Varvarin
Varvarin
9 : 0
Mladi Gorani
Dupci
16.09.2017 16:30
Varvarin
9 : 0
Mladi Gorani
2. Oktobar
Kumane
3 : 0
Napredak Č
Čestereg
16.09.2017 16:00
2. Oktobar
3 : 0
Napredak Č
Napredak BT
Banatska Topola
3 : 3
Terekves
Hetin
16.09.2017 16:00
Napredak BT
3 : 3
Terekves
Bega
Novi Itebej
4 : 2
Proleter
Međa
16.09.2017 16:00
Bega
4 : 2
Proleter
1.Oktobar
Srpski Itebej
6 : 1
Budućnost
Banatski Dvor
16.09.2017 16:00
1.Oktobar
6 : 1
Budućnost
Roham
Nova Crnja
5 : 2
Omladinac
Ravni Topolovac
16.09.2017 16:00
Roham
5 : 2
Omladinac
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 0
OFK Žeželj
Donja Sabanta
16.09.2017 16:30
OFK Bagremar
1 : 0
OFK Žeželj
Polet (R)
Radevac
1 : 2
OFK Sloga
Dobrujevac
16.09.2017 16:00
Polet (R)
1 : 2
OFK Sloga
Napredak 2012
Krušje
3 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
16.09.2017 16:00
Napredak 2012
3 : 0
Ratar
OFK Napredak 1929
Aleksinac
2 : 0
Jastrebac
Tešica
16.09.2017 16:00
OFK Napredak 1929
2 : 0
Jastrebac
Polet
Sivac
5 : 3
Jedinstvo
Ribarevo
16.09.2017
Polet
5 : 3
Jedinstvo
Kralj Petar I
Topola
1 : 2
Mladi rudar
Bukovik
16.09.2017 16:00
Kralj Petar I
1 : 2
Mladi rudar
Žitkovica 2017
Žitkovica
3 : 2
Radnički (P)
Požeženo
16.09.2017 16:00
Žitkovica 2017
3 : 2
Radnički (P)
Jasenovac
Krepoljin
1 : 0
Krilaš
Ćovdin
16.09.2017 16:00
Jasenovac
1 : 0
Krilaš
Mladost (MI)
Mala Ivanča
6 : 0
Rudar 2012
Babe
16.09.2017 16:00
Mladost (MI)
6 : 0
Rudar 2012
Stojnik
Stojnik
0 : 1
Vis
Parcani
16.09.2017 16:00
Stojnik
0 : 1
Vis
Železničar
Novi Sad
4 : 0
Hajduk
Gardinovci
16.09.2017 16:00
Železničar
4 : 0
Hajduk
Hajduk
Podlokanj
0 : 2
Jadran
Sanad
16.09.2017 16:00
Hajduk
0 : 2
Jadran
Tornjoš
Tornjoš
6 : 0
Graničar
Đala
16.09.2017 16:00
Tornjoš
6 : 0
Graničar
Čoka
Čoka
3 : 1
Šampion
Orom
16.09.2017 16:00
Čoka
3 : 1
Šampion
Pobeda
Držina
3 : 1
Napredak
Izvor
16.09.2017 16:00
Pobeda
3 : 1
Napredak
Sloboda
Rasnica
3 : 0
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
16.09.2017 16:00
Sloboda
3 : 0
Veliki Suvodol
Mladost
Mali Suvodol
1 : 2
Lokomotiva
Belo Polje
16.09.2017 16:00
Mladost
1 : 2
Lokomotiva
Nišavac
Staničenje
0 : 3
Željuša
Željuša
16.09.2017 16:00
Nišavac
0 : 3
Željuša
Krivanj
Selenča
1 : 2
Kulpin
Kulpin
16.09.2017 16:00
Krivanj
1 : 2
Kulpin
Sloga
Plavna
3 : 0
Borac
Vizić
16.09.2017 16:00
Sloga
3 : 0
Borac
Bačka
Despotovo
3 : 1
Naša Zvezda
Silbaš
16.09.2017 16:00
Bačka
3 : 1
Naša Zvezda
Neštin
Neštin
1 : 0
Tvrdjava
Bač
16.09.2017 16:00
Neštin
1 : 0
Tvrdjava
Maglić
Bački Maglić
0 : 2
Borac 46
Obrovac
16.09.2017 16:00
Maglić
0 : 2
Borac 46
Bjelica
Milatovići
5 : 3
Voćar
Kotraža
16.09.2017 16:30
Bjelica
5 : 3
Voćar
Omladinac (V)
Vučkovica
1 : 2
Sloga (M)
Milatovac
16.09.2017 16:00
Omladinac (V)
1 : 2
Sloga (M)
Radnički PDM
Mladenovac
3 : 4
Kosmajac
Koraćica
16.09.2017 16:00
Radnički PDM
3 : 4
Kosmajac
Rojkovac
Obrenovac
3 : 1
Sloga
Ratari
16.09.2017 16:30
Rojkovac
3 : 1
Sloga
Badljevica
Badljevica
3 : 2
Petlić SD 026
Smederevo
16.09.2017 16:00
Badljevica
3 : 2
Petlić SD 026
Bresje Superior
Velika Plana
2 : 0
AF Đokić
Velika Plana
16.09.2017 16:00
Bresje Superior
2 : 0
AF Đokić
Plana
Velika Plana
7 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
16.09.2017 16:00
Plana
7 : 0
Jedinstvo
Napredak
Jošanica
2 : 3
Sloga
Žučkovac
16.09.2017 16:00
Napredak
2 : 3
Sloga
Bukovik
Vrbovac
1 : 3
Gol
Sokobanja
16.09.2017 16:00
Bukovik
1 : 3
Gol
Mladost
Resnik
2 : 1
Palilulac
Šarbanovac
16.09.2017 16:00
Mladost
2 : 1
Palilulac
Rasina
Vitanovac
3 : 2
Sebečevac
Sebečevac
16.09.2017 16:30
Rasina
3 : 2
Sebečevac
Borac
Bivolje
1 : 3
Jedinstvo 1936
Kruševac
16.09.2017 16:30
Borac
1 : 3
Jedinstvo 1936
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
4 : 1
Kapidžija
Kapidžija
16.09.2017 16:30
Gornji Stepoš
4 : 1
Kapidžija
Nacional
Lukovo
2 : 5
Borac
Vražogrnac
16.09.2017 16:00
Nacional
2 : 5
Borac
Partizan
Tomaševac
1 : 3
Proleter
Neuzina
16.09.2017 16:00
Partizan
1 : 3
Proleter
Borac
Zrenjanin
1 : 2
Mladost
Belo Blato
16.09.2017 16:00
Borac
1 : 2
Mladost
Sloga
Jarkovac
5 : 1
KSK Konak 1926
Konak
16.09.2017 16:00
Sloga
5 : 1
KSK Konak 1926
Jedinstvo 2014
Beljin
1 : 2
Mladost 2013
Jazovnik
16.09.2017 16:00
Jedinstvo 2014
1 : 2
Mladost 2013
Mrovska
Mrovska
9 : 0
Polet
Jalovik
16.09.2017 16:00
Mrovska
9 : 0
Polet
Sloboda
Donje Brijanje
4 : 0
Navalin
Navalin
16.09.2017 16:00
Sloboda
4 : 0
Navalin
Veternica
Leskovac
2 : 1
Nomanica
Nomanica
16.09.2017 16:30
Veternica
2 : 1
Nomanica
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
1 : 1
Atletiko
Donja Jajina
16.09.2017 16:00
Veliko Trnjane
1 : 1
Atletiko
Bane 1931
Raška
1 : 3
Omladinac (D)
Drakčići
16.09.2017 16:30
Bane 1931
1 : 3
Omladinac (D)
Studen Vitez
Studenica
3 : 1
Morava (M)
Mrsać
16.09.2017 16:30
Studen Vitez
3 : 1
Morava (M)
Vrnjci
Vrnjci
6 : 1
Šumadija (Š)
Šumarice
16.09.2017 16:30
Vrnjci
6 : 1
Šumadija (Š)
Viner DSV
Bukovac
8 : 2
Mladi Borac
Trucevac
16.09.2017 15:30
Viner DSV
8 : 2
Mladi Borac
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
7 : 3
Sopot
Požarevac
16.09.2017 16:00
Rudar Kostolac 2008
7 : 3
Sopot
Mladost
Mali Bač
7 : 3
OFK Bačka 1945
Bačka Palanka
16.09.2017 16:00
Mladost
7 : 3
OFK Bačka 1945
Sloga
Korenita
1 : 2
Jadar 1961
Gornji Dobrić
16.09.2017 16:00
Sloga
1 : 2
Jadar 1961
Mladost (G)
Gradilište
2 : 5
Studenac
Gornja Koviljača
16.09.2017 16:00
Mladost (G)
2 : 5
Studenac
Luk
Voćnjak
1 : 2
Mladost (DB)
Donja Borina
16.09.2017 16:00
Luk
1 : 2
Mladost (DB)
Granit
Radalj
0 : 4
Jelav
Jelav
16.09.2017 16:00
Granit
0 : 4
Jelav
Hajduk
Ribarica
4 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
16.09.2017 16:00
Hajduk
4 : 1
TE Gučevo
Gaj
Veliki Gaj
3 : 0
Crvena zvezda
Novi Kozjak
16.09.2017 16:00
Gaj
3 : 0
Crvena zvezda
Graničar
Miletićevo
0 : 4
Naša Krajina
Kupinik
16.09.2017 16:00
Graničar
0 : 4
Naša Krajina
Solunac
Banatski Sokolac
0 : 4
Sloga
Margita
16.09.2017 16:00
Solunac
0 : 4
Sloga
Budućnost MI (DT)
Donja Trnava
0 : 4
Jarmenovci
Jarmenovci
16.09.2017 16:00
Budućnost MI (DT)
0 : 4
Jarmenovci
Mlava Trgovački
Petrovac
6 : 3
Napredak
Trnovče
16.09.2017 11:00
Mlava Trgovački
6 : 3
Napredak
Melnica
Melnica
1 : 3
Jedinstvo
Kamenovo
16.09.2017 11:00
Melnica
1 : 3
Jedinstvo
Udarnik 2015
Ćovdin
0 : 2
Vukan
Ždrelo
16.09.2017 16:00
Udarnik 2015
0 : 2
Vukan
Mladost
Leskovac (Petrovac na Mlavi)
4 : 0
Brana Paunović
Rašanac
16.09.2017 16:00
Mladost
4 : 0
Brana Paunović
Burovac
Burovac
6 : 1
Veliko Laole
Veliko Laole
16.09.2017 16:00
Burovac
6 : 1
Veliko Laole
Dobrnje
Dobrnje
0 : 8
Borac
Veliko Laole
16.09.2017 16:00
Dobrnje
0 : 8
Borac
Soko
Krvije
0 : 1
BSK
Bošnjak
16.09.2017 16:00
Soko
0 : 1
BSK
Radnik
Pankovo
1 : 1
Zabrđe 1936
Zabrđe
16.09.2017 16:00
Radnik
1 : 1
Zabrđe 1936
OFK Jelen
Jelenča
4 : 0
Borac BTG
Batalage
16.09.2017 16:00
OFK Jelen
4 : 0
Borac BTG
Sloga
Zabojnica
1 : 1
Borac 1939
Ljuljaci
16.09.2017 16:30
Sloga
1 : 1
Borac 1939
Čobanče
Čitluk
0 : 5
Azbukovica
Crnča
16.09.2017
Čobanče
0 : 5
Azbukovica
Jezero
Amajić
5 : 4
Crnča
Crnča
16.09.2017
Jezero
5 : 4
Crnča
Selanac
Selanac
2 : 1
Sloga DB
Donja Bukovica
16.09.2017
Selanac
2 : 1
Sloga DB
Bair
Bogatic
1 : 1
Radnik
Glogovac
16.09.2017
Bair
1 : 1
Radnik
Stevka Božurevka
Božurevac
1 : 1
Borjak 2013
Okruglica
16.09.2017 16:30
Stevka Božurevka
1 : 1
Borjak 2013
Topoljak
Grabovac
4 : 0
Mladost
Mala Drenova
16.09.2017 16:30
Topoljak
4 : 0
Mladost
Rujišnik
Rujišnik
2 : 1
Omladinac
Ugljarevo
16.09.2017 16:30
Rujišnik
2 : 1
Omladinac
Kamenorezac 76
Dublje
5 : 0
Vinogradar
Riljac
16.09.2017 16:30
Kamenorezac 76
5 : 0
Vinogradar
Omladinac
Odžaci
3 : 2
Stara Čaršija
Osaonica
16.09.2017 16:30
Omladinac
3 : 2
Stara Čaršija
Sport
Bezdan
2 : 0
Panonija
Lalić
16.09.2017 15:00
Sport
2 : 0
Panonija
Lipolist
Lipolist
3 : 2
Partizan
Drenovac
16.09.2017 16:00
Lipolist
3 : 2
Partizan
Metaloplastika
Šabac
1 : 4
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
16.09.2017 16:00
Metaloplastika
1 : 4
OFK Letnjikovac 1983
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 3
Napredak
Ševarice
16.09.2017 16:00
POFK Letnjikovac
0 : 3
Napredak
Povratak otpisanih
Rekovac
4 : 0
Dragovo
Dragovo
16.09.2017
Povratak otpisanih
4 : 0
Dragovo
Polet
Sekurič
3 : 2
Goša
Vukmanovac
16.09.2017
Polet
3 : 2
Goša
Levač 2
Rekovac
2 : 0
Prosvetar
Belušić
16.09.2017
Levač 2
2 : 0
Prosvetar
Šumadija
Prevešt
0 : 3
Blagotin
Belušić
16.09.2017
Šumadija
0 : 3
Blagotin
Velika Morava
Selo Varvarin
0 : 0
OFK Orašje
Orašje
16.09.2017 15:00
Velika Morava
0 : 0
OFK Orašje
Lomnica
Lomnica
1 : 1
Padež
Padež
16.09.2017 16:30
Lomnica
1 : 1
Padež
Modrica
Modrica
2 : 1
Grkljane
Grkljane
16.09.2017 16:30
Modrica
2 : 1
Grkljane
Gaglovo
Gaglovo
3 : 0
Polet (K)
Kobilje
16.09.2017 16:30
Gaglovo
3 : 0
Polet (K)
Zmajevac
Belasica
2 : 0
Mladost 2015
Mala Reka
16.09.2017 16:30
Zmajevac
2 : 0
Mladost 2015
Vitez
Vitez
2 : 0
Čelik
Zenica
16.09.2017 16:30
Vitez
2 : 0
Čelik
GOŠK
Gabela
0 : 2
Zrinjski
Mostar
16.09.2017 16:30
GOŠK
0 : 2
Zrinjski
Mladost
Kakanj
1 : 1
Sloboda
Tuzla
16.09.2017 16:30
Mladost
1 : 1
Sloboda
Sarajevo
Sarajevo
2 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
16.09.2017 19:00
Sarajevo
2 : 0
Široki Brijeg
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
4 : 0
Sloga
Doboj
16.09.2017 16:30
Zvijezda 09
4 : 0
Sloga
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
16.09.2017 16:30
Rudar Prijedor
1 : 1
Slavija
Sloboda
Mrkonjić Grad
3 : 0
Kozara
Gradiška
16.09.2017 16:30
Sloboda
3 : 0
Kozara
Drina
Zvornik
1 : 1
Željezničar
Banja Luka
16.09.2017 16:30
Drina
1 : 1
Željezničar
Sutjeska
Foča
1 : 1
Tekstilac
Derventa
16.09.2017 16:30
Sutjeska
1 : 1
Tekstilac
Podrinje
Janja
2 : 1
Napredak
Donji Šepak
16.09.2017 16:30
Podrinje
2 : 1
Napredak
Zeta
Golubovci
3 : 0
Mladost
Podgorica
16.09.2017 15:30
Zeta
3 : 0
Mladost
Iskra
Danilovgrad
0 : 0
Grbalj
Radanovići
16.09.2017 15:30
Iskra
0 : 0
Grbalj
Sutjeska
Nikšić
3 : 0
Rudar
Pljevlja
16.09.2017 15:30
Sutjeska
3 : 0
Rudar
Budućnost
Podgorica
0 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
16.09.2017 15:30
Budućnost
0 : 0
OFK Petrovac
Kom
Podgorica
2 : 1
Dečić
Tuzi
16.09.2017 15:30
Kom
2 : 1
Dečić
Ribnica
Podgorica
1 : 0
Bratstvo
Ljajkovići
16.09.2017 14:00
Ribnica
1 : 0
Bratstvo
Brskovo
Mojkovac
8 : 0
Fair Play
Bijelo Polje
16.09.2017 15:30
Brskovo
8 : 0
Fair Play
Crystal Palace
London
0 : 1
Southampton
Southampton
16.09.2017 13:30
Crystal Palace
0 : 1
Southampton
Huddersfield
Huddersfield
1 : 1
Leicester
Leicester
16.09.2017 16:00
Huddersfield
1 : 1
Leicester
Liverpool
Liverpool
1 : 1
Burnley
Burnley
16.09.2017 16:00
Liverpool
1 : 1
Burnley
Newcastle
Newcastle upon Tyne
2 : 1
Stoke
Stoke-on-Trent
16.09.2017 16:00
Newcastle
2 : 1
Stoke
Watford
Watford
0 : 6
Manchester City
Manchester
16.09.2017 16:00
Watford
0 : 6
Manchester City
WBA
West Bromwich
0 : 0
West Ham
London
16.09.2017 16:00
WBA
0 : 0
West Ham
Tottenham
London
0 : 0
Swansea
Swansea
16.09.2017 18:30
Tottenham
0 : 0
Swansea
Getafe
Getafe (Madrid)
1 : 2
Barcelona
Barcelona
16.09.2017 16:15
Getafe
1 : 2
Barcelona
Real Betis
Sevilla
2 : 1
La Coruña
La Coruña
16.09.2017 18:30
Real Betis
2 : 1
La Coruña
Atlético Madrid
Madrid
1 : 0
Málaga
Málaga
16.09.2017 20:45
Atlético Madrid
1 : 0
Málaga
Levante
Valencia
1 : 1
Valencia
Valencia
16.09.2017 13:00
Levante
1 : 1
Valencia
Bayern
München
4 : 0
Mainz 05
Mainz
16.09.2017 15:30
Bayern
4 : 0
Mainz 05
Werder
Bremen
1 : 2
Schalke 04
Gelsenkirchen
16.09.2017 15:30
Werder
1 : 2
Schalke 04
Eintracht
Frankfurt am Main
1 : 2
Augsburg
Augsburg
16.09.2017 15:30
Eintracht
1 : 2
Augsburg
Stuttgart
Stuttgart
1 : 0
Wolfsburg
Wolfsburg
16.09.2017 15:30
Stuttgart
1 : 0
Wolfsburg
RB Leipzig
Leipzig
2 : 2
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
16.09.2017 18:30
RB Leipzig
2 : 2
Borussia Mönchengladbach
Crotone
Crotone
0 : 2
Internazionale
Milano
16.09.2017 15:00
Crotone
0 : 2
Internazionale
Fiorentina
Firenze
2 : 1
Bologna
Bologna
16.09.2017 18:00
Fiorentina
2 : 1
Bologna
Roma
Roma
3 : 0
Verona
Verona
16.09.2017 20:45
Roma
3 : 0
Verona
Dijon
Dijon
0 : 1
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
16.09.2017 20:00
Dijon
0 : 1
Saint-Étienne
Guingamp
Guingamp
1 : 0
Lille
Villeneuve d'Ascq
16.09.2017 20:00
Guingamp
1 : 0
Lille
Monaco
Monaco
3 : 0
Strasbourg
Strasbourg
16.09.2017 17:00
Monaco
3 : 0
Strasbourg
Nantes
Nantes
1 : 0
Caen
Caen
16.09.2017 20:00
Nantes
1 : 0
Caen
Troyes
Troyes
0 : 1
Montpellier
Montpellier
16.09.2017 20:00
Troyes
0 : 1
Montpellier
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Napredak
Kruševac
16.09.2017 19:00
Vojvodina
3 : 1
Napredak
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
TSC
Bačka Topola
16.09.2017 19:00
Novi Pazar
2 : 0
TSC
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Sinđelić
Beograd
16.09.2017 16:00
Radnički 1923
0 : 1
Sinđelić
Inđija
Inđija
1 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
16.09.2017 16:00
Inđija
1 : 0
ČSK Pivara
Sloboda
Užice
0 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
16.09.2017 19:00
Sloboda
0 : 2
Metalac
Temnić 1924
Varvarin
2 : 0
Budućnost
Dobanovci
16.09.2017 16:30
Temnić 1924
2 : 0
Budućnost
Radnički (P)
Pirot
3 : 5
Dinamo
Vranje
16.09.2017 16:00
Radnički (P)
3 : 5
Dinamo
Kolibri
Kuršumlija
7 : 2
Knjaževac 2015
Knjaževac
16.09.2017 14:00
Kolibri
7 : 2
Knjaževac 2015
Jagodina
Jagodina
2 : 0
Majdanpek
Majdanpek
16.09.2017 14:00
Jagodina
2 : 0
Majdanpek
Levač
Rekovac
1 : 5
Krstarica
Prokuplje
16.09.2017 14:00
Levač
1 : 5
Krstarica
Napredak
Kruševac
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
16.09.2017 13:00
Napredak
0 : 0
Vojvodina
Čukarički
Beograd
6 : 0
Moravac Orion
Mrštane
16.09.2017 15:30
Čukarički
6 : 0
Moravac Orion
Radnički (P)
Pirot
2 : 4
Inđija
Inđija
16.09.2017 10:00
Radnički (P)
2 : 4
Inđija
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Voždovac
Beograd
16.09.2017 12:00
Crvena zvezda
4 : 0
Voždovac
Brodarac
Novi Beograd
4 : 0
Internacional
Beograd
16.09.2017 10:00
Brodarac
4 : 0
Internacional
Siti Sport Klub
Beograd
0 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
16.09.2017 10:00
Siti Sport Klub
0 : 2
Radnički (NB)
Lokomotiva
Beograd
2 : 0
IM Rakovica
Rakovica
16.09.2017 15:00
Lokomotiva
2 : 0
IM Rakovica
BASK
Beograd
1 : 0
Brodarac 2
Beograd
16.09.2017 16:00
BASK
1 : 0
Brodarac 2
Morava (VP)
Velika Plana
3 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
16.09.2017 12:00
Morava (VP)
3 : 1
Smederevo 1924
Šumadija (A)
Aranđelovac
5 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
16.09.2017 15:00
Šumadija (A)
5 : 0
Mladi radnik 1940
Proleter 1947
Vranovo
4 : 1
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
16.09.2017 15:00
Proleter 1947
4 : 1
Proleter Mihajlovac
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 8
Mladi radnik 1926
Požarevac
16.09.2017 15:00
Mladi borac
0 : 8
Mladi radnik 1926
Zmaj 1953
Beograd
0 : 1
Budućnost
Dobanovci
16.09.2017 10:00
Zmaj 1953
0 : 1
Budućnost
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 2
Poštar 1930
Beograd
16.09.2017 12:30
Novi Beograd
0 : 2
Poštar 1930
Trudbenik
Trudbenik
1 : 3
BSK 1925
Beograd
16.09.2017 10:00
Trudbenik
1 : 3
BSK 1925
Žarkovo
Beograd
1 : 2
Srem
Jakovo
16.09.2017 09:00
Žarkovo
1 : 2
Srem
Beograd 1929
Beograd
2 : 1
Zvezdara
Beograd
16.09.2017 12:00
Beograd 1929
2 : 1
Zvezdara
Avala
Beograd
7 : 0
Posavina
Stubline
16.09.2017 10:00
Avala
7 : 0
Posavina
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
16.09.2017 11:00
Krila Krajine
0 : 0
ČSK Pivara
Glogonj
Glogonj
1 : 2
Dolina
Padina
16.09.2017 16:30
Glogonj
1 : 2
Dolina
Tempo
Sefkerin
3 : 0
Borac (Sa)
Sakule
16.09.2017 16:00
Tempo
3 : 0
Borac (Sa)
Spartak
Debeljača
4 : 7
Borac (St)
Starčevo
16.09.2017 13:00
Spartak
4 : 7
Borac (St)
Dunav
Bantska Palanka
3 : 4
Mladost (O)
Omoljica
16.09.2017 11:00
Dunav
3 : 4
Mladost (O)
Polet
Grabovac
0 : 5
Prva Iskra
Barič
16.09.2017 13:00
Polet
0 : 5
Prva Iskra
Zabrežje
Zabrežje
2 : 1
Jedinstvo
Dren
16.09.2017 13:00
Zabrežje
2 : 1
Jedinstvo
Udarnik
Lozovik
3 : 0
Podunavac
Udovice
16.09.2017 16:00
Udarnik
3 : 0
Podunavac
Napredak
Markovac
6 : 1
Polet
Trnovče
16.09.2017 11:00
Napredak
6 : 1
Polet
Internacional MK
Beograd
4 : 0
Lokomotiva MK
Beograd
16.09.2017 16:00
Internacional MK
4 : 0
Lokomotiva MK
Lokomotiva 2 MO
Beograd
0 : 4
Torlak MK
Beograd
16.09.2017 11:00
Lokomotiva 2 MO
0 : 4
Torlak MK
Crvena zvezda MML MK
Mali Mokri Lug
1 : 0
Bežanija MO
Beograd
16.09.2017 11:00
Crvena zvezda MML MK
1 : 0
Bežanija MO
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Voždovac
Beograd
16.09.2017 10:00
Crvena zvezda
2 : 0
Voždovac
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Teleoptik
Zemun
16.09.2017 11:00
Novi Pazar
1 : 0
Teleoptik
Brodarac
Beograd
3 : 0
Dinamo
Pančevo
16.09.2017 12:30
Brodarac
3 : 0
Dinamo
Apolon 4
Kragujevac
2 : 1
Zemun
Zemun
16.09.2017 13:00
Apolon 4
2 : 1
Zemun
Čukarički
Beograd
0 : 0
Kiker
Kraljevo
16.09.2017 13:00
Čukarički
0 : 0
Kiker
BSK 1925
Beograd
0 : 0
Sindjelić
Beograd
16.09.2017 09:00
BSK 1925
0 : 0
Sindjelić
Studenski grad
Novi Beograd
0 : 2
Rad
Beograd
16.09.2017 09:00
Studenski grad
0 : 2
Rad
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 2
Lokomotiva
Beograd
16.09.2017 15:00
Radnički (O)
0 : 2
Lokomotiva
Teleoptik
Zemun
6 : 0
Bežanija
Beograd
16.09.2017 13:00
Teleoptik
6 : 0
Bežanija
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
011
Beograd
16.09.2017 10:00
Kolubara
1 : 1
011
BASK
Beograd
0 : 4
Grafičar
Beograd
16.09.2017 13:00
BASK
0 : 4
Grafičar
Poštar 1930
Beograd
3 : 2
Palilulac
Beograd
16.09.2017 11:00
Poštar 1930
3 : 2
Palilulac
Balkan
Beograd
3 : 0
Mladenovac
Mladenovac
16.09.2017 13:00
Balkan
3 : 0
Mladenovac
Pobeda
Golobok
2 : 0
Šumadija
Azanja
16.09.2017 16:00
Pobeda
2 : 0
Šumadija
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 2
Sloga
Kraljevo
16.09.2017 15:00
OFK Ras
2 : 2
Sloga
Sport Klub 99
Novi Pazar
1 : 1
Bane
Raška
16.09.2017 15:00
Sport Klub 99
1 : 1
Bane
Rudar
Kosovska Mitrovica
1 : 2
Apolon
Kraljevo
16.09.2017 11:30
Rudar
1 : 2
Apolon
Slavija
Kragujevac
1 : 4
Tutin
Tutin
16.09.2017 15:00
Slavija
1 : 4
Tutin
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 5
Vojvodina
Novi Sad
16.09.2017 12:00
Radnički (SM)
0 : 5
Vojvodina
Petar Puača
Novi Sad
2 : 2
RFK N.S. 1921
Novi Sad
16.09.2017 12:00
Petar Puača
2 : 2
RFK N.S. 1921
Indeks
Novi sad
0 : 1
Borac (NS)
Novi Sad
16.09.2017 12:00
Indeks
0 : 1
Borac (NS)
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 4
Jugoslavija
Jabuka
16.09.2017 16:00
Sloga (BNS)
2 : 4
Jugoslavija
Borac (Sa)
Sakule
3 : 3
Kolonija
Kovin
16.09.2017 13:00
Borac (Sa)
3 : 3
Kolonija
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 2
Banat
Vršac
16.09.2017 10:00
Proleter
1 : 2
Banat
Polet
Izbište
3 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
16.09.2017 13:00
Polet
3 : 1
Crvena zvezda
Vojvodina
Seleuš
0 : 11
Vulturul
Grebenac
16.09.2017 11:00
Vojvodina
0 : 11
Vulturul
Crvena Zastava
Obrenovac
3 : 3
Rvati
Obrenovac
16.09.2017 11:00
Crvena Zastava
3 : 3
Rvati
Cer
Jadranska Lešnica
2 : 2
Loznica
Loznica
16.09.2017
Cer
2 : 2
Loznica
Jadar
Stupnica
7 : 2
Borac
Lešnica
16.09.2017
Jadar
7 : 2
Borac
Rudar
Brasina
1 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
16.09.2017
Rudar
1 : 2
Podrinje
Radnički Stobeks
Klupci
7 : 0
Mladost
Donji Dobrić
16.09.2017
Radnički Stobeks
7 : 0
Mladost
OFK Vršac
Vršac
2 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
16.09.2017 15:00
OFK Vršac
2 : 3
Proleter 2006
ŽAK
Kikinda
0 : 2
Bečkerek 023
Zrenjanin
16.09.2017 10:00
ŽAK
0 : 2
Bečkerek 023
Železničar
Pančevo
0 : 4
Radnički (Zr)
Zrenjanin
16.09.2017 12:00
Železničar
0 : 4
Radnički (Zr)
Rudar
Vrdnik
1 : 3
Donji Petrovci
Donji Petrovci
16.09.2017 16:30
Rudar
1 : 3
Donji Petrovci
Mladost
Buđanovci
2 : 6
Jedinstvo
Platičevo
16.09.2017 16:30
Mladost
2 : 6
Jedinstvo
PSK Putinci
Putinci
4 : 0
Napredak
Žarkovac
16.09.2017 16:30
PSK Putinci
4 : 0
Napredak
Hrtkovci
Hrtkovci
6 : 4
1. Maj
Ruma
16.09.2017 16:30
Hrtkovci
6 : 4
1. Maj
Radnički
Irig
16.09.2017
16:30
Fruška Gora
Ruma
16.09.2017 16:30
Radnički
:
Fruška Gora
Borac
Klenak
0 : 1
Partizan
Vitojevci
16.09.2017 16:30
Borac
0 : 1
Partizan
Potisje
Kanjiža
1 : 3
AFK
Ada
16.09.2017
Potisje
1 : 3
AFK
Tisa
Adorjan
0 : 19
Senta
Senta
16.09.2017
Tisa
0 : 19
Senta
Lokomotiva MK
Beograd
1 : 4
Brodarac MK
Beograd
16.09.2017 08:45
Lokomotiva MK
1 : 4
Brodarac MK
BSK Borča MK
Borča
0 : 5
Čukarički MK
Beograd
16.09.2017 10:00
BSK Borča MK
0 : 5
Čukarički MK
Voždovac MK
Beograd
2 : 2
Rad MK
Beograd
16.09.2017 14:30
Voždovac MK
2 : 2
Rad MK
Brodarac B MK
Novi Beograd
1 : 3
Rad B MK
Beograd
16.09.2017 15:00
Brodarac B MK
1 : 3
Rad B MK
Kolubara MK
Lazarevac
16.09.2017
11:00
Zemun MK
Zemun
16.09.2017 11:00
Kolubara MK
:
Zemun MK
OFK Beograd B MK
Beograd
5 : 0
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
16.09.2017 15:00
OFK Beograd B MK
5 : 0
Obrenovac 1905 MK
Lola MK
Beograd
6 : 1
Nord Star MK
Beograd
16.09.2017 12:00
Lola MK
6 : 1
Nord Star MK
Jedinstvo MK
Dren
3 : 0
Bežanija MK
Novi Beograd
16.09.2017 13:00
Jedinstvo MK
3 : 0
Bežanija MK
Rakovica MK
Rakovica
1 : 2
Zemun MK
Zemun
16.09.2017 09:00
Rakovica MK
1 : 2
Zemun MK
Banja MK
Beograd
0 : 1
Institut MK
Zemun Polje
16.09.2017 12:00
Banja MK
0 : 1
Institut MK
AF Duljaj
Topola
2 : 5
Cepelin 026
Smederevo
16.09.2017 15:00
AF Duljaj
2 : 5
Cepelin 026
Voždovac
Beograd
1 : 1
Rad
Beograd
16.09.2017 11:30
Voždovac
1 : 1
Rad
BSK 1925
Beograd
0 : 3
011
Beograd
16.09.2017 11:30
BSK 1925
0 : 3
011
Partizan
Beograd
3 : 3
Čukarički
Beograd
16.09.2017 11:00
Partizan
3 : 3
Čukarički
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Teleoptik
Zemun
16.09.2017 20:00
Crvena zvezda
4 : 0
Teleoptik
Studentski Grad
Beograd
2 : 4
OLE
Zemun
16.09.2017 11:30
Studentski Grad
2 : 4
OLE
Dominus
Beograd
3 : 3
Internacional
Beograd
16.09.2017 12:00
Dominus
3 : 3
Internacional
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 0
Lokomotiva
Beograd
16.09.2017 13:00
Radnički (NB)
3 : 0
Lokomotiva
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
BSK
Borča
16.09.2017 12:00
Radnički (O)
1 : 1
BSK
Obilić
Staro Selo
1 : 11
Budućnost
Mala Krsna
16.09.2017 16:00
Obilić
1 : 11
Budućnost
Jedinstvo
Krnjevo
0 : 2
Soko 2015
Saraoci
16.09.2017 11:00
Jedinstvo
0 : 2
Soko 2015
Udarnik
Lozovik
1 : 2
Proleter
Vranovo
16.09.2017 16:00
Udarnik
1 : 2
Proleter
Napredak
Markovac
1 : 3
AF Djokić
Velika Plana
16.09.2017 09:00
Napredak
1 : 3
AF Djokić
Boleč
Bolec
2 : 5
DIF
Beograd
16.09.2017 17:00
Boleč
2 : 5
DIF
Vinča
Beograd
1 : 4
Beograd 1929
Beograd
16.09.2017 12:15
Vinča
1 : 4
Beograd 1929
Dunavac
Grocka
5 : 1
Palilulac
Beograd
16.09.2017 12:00
Dunavac
5 : 1
Palilulac
Milutinac
Beograd
5 : 3
Avala 1939
Beli Potok
16.09.2017 10:00
Milutinac
5 : 3
Avala 1939
Ada
Beograd
7 : 0
Prva Iskra
Baric
16.09.2017 14:00
Ada
7 : 0
Prva Iskra
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 2
Bane
Raška
16.09.2017
Novi Pazar
1 : 2
Bane
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 4
Bubamara
Kraljevo
16.09.2017
Šumadija 1903
2 : 4
Bubamara
Apolon
Kraljevo
5 : 0
Kosmet
Leposavić
16.09.2017
Apolon
5 : 0
Kosmet
Sport Klub 99
Novi Pazar
0 : 1
Apolon 4
Kragujevac
16.09.2017
Sport Klub 99
0 : 1
Apolon 4
OFK AS 2003
Novi Pazar
1 : 0
OFK National AG
Novi Pazar
16.09.2017
OFK AS 2003
1 : 0
OFK National AG
Pazar Juniors
Novi Pazar
4 : 1
Arsenal
Kragujevac
16.09.2017
Pazar Juniors
4 : 1
Arsenal
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 2
Kiker
Kraljevo
16.09.2017 11:00
Radnički 1923
1 : 2
Kiker
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 13
Vojvodina
Novi Sad
16.09.2017 10:00
Radnički (SM)
0 : 13
Vojvodina
Petar Puača
Novi Sad
5 : 0
RFK N.S. 1921
Novi Sad
16.09.2017 10:00
Petar Puača
5 : 0
RFK N.S. 1921
Indeks
Novi sad
0 : 1
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
16.09.2017 10:00
Indeks
0 : 1
Prof. Bolesnikov
Spartak
Subotica
5 : 2
CFK
Vrbas
16.09.2017 12:00
Spartak
5 : 2
CFK
Borac (Sa)
Sakule
1 : 4
Radnički (K)
Kovin
16.09.2017 10:00
Borac (Sa)
1 : 4
Radnički (K)
BAK
Bela Crkva
3 : 0
Borac (St)
Starčevo
16.09.2017 11:00
BAK
3 : 0
Borac (St)
OFK Vršac
Vršac
1 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
16.09.2017 09:30
OFK Vršac
1 : 1
Dinamo 1945
Coerver junior FA
Vršac
10 : 1
Mundial
Pančevo
16.09.2017 10:00
Coerver junior FA
10 : 1
Mundial
Banat (I)
Ilandža
8 : 2
Budućnost (A)
Alibunar
16.09.2017 10:00
Banat (I)
8 : 2
Budućnost (A)
Omladinac (D)
Deliblato
8 : 4
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
16.09.2017 11:00
Omladinac (D)
8 : 4
Budućnost (BB)
Slavia
Kovačica
5 : 0
Vojvodina (C)
Crepaja
16.09.2017 17:00
Slavia
5 : 0
Vojvodina (C)
Belo Polje
Belo Polje
0 : 7
Zabrezje
Zabrezje
16.09.2017 16:30
Belo Polje
0 : 7
Zabrezje
Buducnost
Zvecka
7 : 1
Urovci
Urovci
16.09.2017 10:00
Buducnost
7 : 1
Urovci
Sinđelić
Lipnica
0 : 17
Radnički Stobeks
Klupci
16.09.2017
Sinđelić
0 : 17
Radnički Stobeks
Jadar 07 2
Loznica
0 : 2
Loznica
Loznica
16.09.2017
Jadar 07 2
0 : 2
Loznica
Jadar 07 1
Loznica
21 : 0
Antimon
Zajača
16.09.2017
Jadar 07 1
21 : 0
Antimon
Cer
Jadranska Lešnica
5 : 1
Vidojevica
Lešnica
16.09.2017
Cer
5 : 1
Vidojevica
Jedinstvo
Mali Zvornik
7 : 0
Sloga
Korenita
16.09.2017
Jedinstvo
7 : 0
Sloga
Podrinje
Lozničko Polje
0 : 11
Pčelinjo
Loznica
16.09.2017
Podrinje
0 : 11
Pčelinjo
13. Maj
Zemun
1 : 5
IMT
Beograd
16.09.2017 10:00
13. Maj
1 : 5
IMT
Bežanija
Beograd
15 : 0
Postar 1930
Beograd
16.09.2017 11:00
Bežanija
15 : 0
Postar 1930
Borac
Progar
4 : 0
Hajduk
Beograd
16.09.2017 16:00
Borac
4 : 0
Hajduk
Sinđelić
Ugrinovci
3 : 0
Graficar
Beograd
16.09.2017 16:00
Sinđelić
3 : 0
Graficar
OFK Vršac
Vršac
2 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
16.09.2017 13:00
OFK Vršac
2 : 0
Proleter 2006
Železničar
Pančevo
3 : 6
Radnički (Zr)
Zrenjanin
16.09.2017 10:00
Železničar
3 : 6
Radnički (Zr)
Obilić
Novi Kneževac
7 : 0
Senta
Senta
16.09.2017 10:00
Obilić
7 : 0
Senta
Tisa
Adorjan
0 : 7
AFK
Ada
16.09.2017 10:00
Tisa
0 : 7
AFK
Horgoš 1911
Horgoš
2 : 2
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
16.09.2017 10:00
Horgoš 1911
2 : 2
Jedinstvo
Potisje
Kanjiža
0 : 10
Sloga
Ostojićevo
16.09.2017 10:00
Potisje
0 : 10
Sloga
Bačka
Mol
1 : 3
Tornjoš
Tornjoš
16.09.2017 10:00
Bačka
1 : 3
Tornjoš
011 MK
Beograd
0 : 6
Crvena zvezda MK
Beograd
16.09.2017 18:00
011 MK
0 : 6
Crvena zvezda MK
Čukarički MK
Beograd
8 : 1
BSK Borča MK
Borča
16.09.2017 10:00
Čukarički MK
8 : 1
BSK Borča MK
Voždovac MK
Beograd
0 : 2
Rad MK
Beograd
16.09.2017 09:00
Voždovac MK
0 : 2
Rad MK
Sinđelić MK
Beograd
1 : 0
GSP Polet MK
Beograd
16.09.2017 08:30
Sinđelić MK
1 : 0
GSP Polet MK
Olimpik MK
Beograd
1 : 2
Voždovac B
Beograd
16.09.2017 13:00
Olimpik MK
1 : 2
Voždovac B
Petlić MK
Smederevo
0 : 3
Lokomotiva MK
Beograd
16.09.2017 10:00
Petlić MK
0 : 3
Lokomotiva MK
Rakovica MK
Rakovica
1 : 0
BASK MK
Beograd
16.09.2017 11:00
Rakovica MK
1 : 0
BASK MK
Jedinstvo MK
Surčin
0 : 0
Trijumf MK
Sremčica
16.09.2017 10:00
Jedinstvo MK
0 : 0
Trijumf MK
Levač
Rekovac
0 : 5
Napredak
Kruševac
16.09.2017
Levač
0 : 5
Napredak
Morava
Žitkovac
1 : 3
Lavice Dubočica
Leskovac
16.09.2017
Morava
1 : 3
Lavice Dubočica
4.kolo