XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
665 utakmica za dan Nedelja, 17 Septembar 2017


Fudbal

17.09
13:30
Jedinstvo Putevi
Proleter Mihajlovac
1
2
17.09.2017 13:30 1 : 2
17.09
16:00
Tutin
Mladi radnik 1926
2
3
17.09.2017 16:00 2 : 3
17.09
16:00
┼Żelezni─Źar
Provo
0
0
17.09.2017 16:00 0 : 0
17.09
11:00
Polet
FAP
2
1
17.09.2017 11:00 2 : 1
FAP
17.09
16:00
Moravac Orion
Pukovac
1
2
17.09.2017 16:00 1 : 2
17.09
16:00
Budu─çnost (P)
Trajal
0
1
17.09.2017 16:00 0 : 1
17.09
16:00
Tabane 1970
Trstenik PPT
0
0
17.09.2017 16:00 0 : 0
17.09
16:00
Borac (S)
Radni─Źki (NP)
3
0
17.09.2017 16:00 3 : 0
17.09
11:00
Grafi─Źar
GSP Polet Dor─çol
2
0
17.09.2017 11:00 2 : 0
17.09
16:00
Lokomotiva
OFK Beograd
2
2
17.09.2017 16:00 2 : 2
17.09
16:00
Jedinstvo
Radni─Źki (O)
0
3
17.09.2017 16:00 0 : 3
17.09
11:00
┼Żarkovo
Stepojevac Vaga
5
0
17.09.2017 11:00 5 : 0
17.09
16:00
Sušica
Orlovac
1
2
17.09.2017 16:00 1 : 2
17.09
16:00
Bane
Jošanica
4
0
17.09.2017 16:00 4 : 0
17.09
16:00
Kara─Ĺor─Ĺe (R)
Sloboda (─î)
1
0
17.09.2017 16:00 1 : 0
17.09
16:00
Borac (┼Ż)
Napredak
1
6
17.09.2017 16:00 1 : 6
17.09
16:00
Petar Dobrnjac
RSK
0
3
17.09.2017 16:00 0 : 3
RSK
17.09
16:00
Udarnik
Proleter 1976
2
0
17.09.2017 16:00 2 : 0
17.09
16:00
Homoljac
Rudar 2001
0
1
17.09.2017 16:00 0 : 1
17.09
16:00
Zvi┼żd
VGSK
3
1
17.09.2017 16:00 3 : 1
17.09
16:00
Mladi radnik (R)
Šumadija
2
1
17.09.2017 16:00 2 : 1
17.09
16:00
Mladi borac
Sloga 33
1
3
17.09.2017 16:00 1 : 3
17.09
16:00
OFK Divci
Radni─Źki Stobex
1
0
17.09.2017 16:00 1 : 0
17.09
16:00
Radjevac
Spartak
0
1
17.09.2017 16:00 0 : 1
17.09
16:00
Polimlje
Ribnica
2
0
17.09.2017 16:00 2 : 0
17.09
16:00
Sloga (S)
Sovljak
4
0
17.09.2017 16:00 4 : 0
17.09
16:00
OFK Ose─Źina
Sloga (BB)
2
1
17.09.2017 16:00 2 : 1
17.09
11:00
Tanasko Raji─ç
Pusta Reka
5
1
17.09.2017 11:00 5 : 1
17.09
16:00
OFK Brzi Brod
Polet 1980
2
1
17.09.2017 16:00 2 : 1
17.09
16:00
Vlasina
Nebeski Andjeli
3
1
17.09.2017 16:00 3 : 1
17.09
16:00
Jablanica
Sloga (L)
0
1
17.09.2017 16:00 0 : 1
17.09
16:00
Šarbanovac
Rudar Alpos
2
1
17.09.2017 16:00 2 : 1
17.09
16:00
Kablovi
Zaplanjac
1
3
17.09.2017 16:00 1 : 3
17.09
16:00
Hajduk Veljko
─Éerdap
1
2
17.09.2017 16:00 1 : 2
17.09
16:00
Timo─Źanin
Majdanpek
5
0
17.09.2017 16:00 5 : 0
17.09
16:00
Bukovik
Moravica
2
3
17.09.2017 16:00 2 : 3
17.09
16:00
Poljoprivrednik
┼Żupa
2
2
17.09.2017 16:00 2 : 2
17.09
16:00
OFK Lugomir
Leva─Ź
1
0
17.09.2017 16:00 1 : 0
17.09
16:00
Napredak
Sloga (─ć)
5
0
17.09.2017 16:00 5 : 0
17.09
16:00
Bošnjane
Jedinstvo
1
0
17.09.2017 16:00 1 : 0
17.09
16:00
Jedinstvo (NB)
OFK Vršac
2
0
17.09.2017 16:00 2 : 0
17.09
16:00
Sloboda (NK)
Proleter
2
0
17.09.2017 16:00 2 : 0
17.09
16:00
Polet
Vojvodina 1928
1
2
17.09.2017 16:00 1 : 2
17.09
16:00
Mladost (O)
Jedinstvo (BK)
1
1
17.09.2017 16:00 1 : 1
17.09
16:00
Hajduk (─î)
Hajduk (D)
2
2
17.09.2017 16:00 2 : 2
17.09
16:00
Jugovi─ç
Podunavac
0
0
17.09.2017 16:00 0 : 0
17.09
16:00
LSK La─çarak
OFK Slavija
2
3
17.09.2017 16:00 2 : 3
17.09
16:00
Borac (Š)
Kabel
4
2
17.09.2017 16:00 4 : 2
17.09
10:00
Index
Hajduk (B)
1
0
17.09.2017 10:00 1 : 0
17.09
16:00
Borac (NS)
Kupinovo
2
0
17.09.2017 16:00 2 : 0
17.09
16:00
Sremac
Sloga (T)
1
1
17.09.2017 16:00 1 : 1
17.09
16:00
Zadrugar
Ba─Źka (P)
6
0
17.09.2017 16:00 6 : 0
17.09
16:00
Budu─çnost (G)
BSK
2
1
17.09.2017 16:00 2 : 1
BSK
17.09
16:00
Tekstilac
Mladost (BP)
0
2
17.09.2017 16:00 0 : 2
17.09
16:00
Tavankut
Preporod
1
1
17.09.2017 16:00 1 : 1
17.09
16:00
Srem
Rakovica
4
1
17.09.2017 16:00 4 : 1
17.09
11:00
Hajduk
Torlak
1
1
17.09.2017 11:00 1 : 1
17.09
16:00
Crvena Zvezda
Balkan
4
1
17.09.2017 16:00 4 : 1
17.09
11:00
Brodarac
Srem─Źica
1
0
17.09.2017 11:00 1 : 0
17.09
16:00
Zvezdara
Turbina
2
1
17.09.2017 16:00 2 : 1
17.09
16:00
Mladost (BD)
Vojvodina (NM)
7
0
17.09.2017 16:00 7 : 0
17.09
16:00
Banat
Bile─çanin
5
1
17.09.2017 16:00 5 : 1
17.09
16:00
Naftagas (B)
Borac
1
4
17.09.2017 16:00 1 : 4
17.09
16:00
Vojvodina (B)
Proleter 2006
1
2
17.09.2017 16:00 1 : 2
17.09
16:00
Crvena zvezda (VS)
Mladost (L)
1
0
17.09.2017 16:00 1 : 0
17.09
16:00
Crvena Zvezda (RS)
Omladinac FAM
4
0
17.09.2017 16:00 4 : 0
17.09
15:30
Dragocvet
Hajduk
1
0
17.09.2017 15:30 1 : 0
17.09
15:30
OFK Batinac
Rembas
1
2
17.09.2017 15:30 1 : 2
17.09
15:30
Kolare
Napredak
3
2
17.09.2017 15:30 3 : 2
17.09
15:30
OFK Tekstilac
Kušiljevo
0
3
17.09.2017 15:30 0 : 3
17.09
15:30
Mladost (S)
Mladi radnik
1
3
17.09.2017 15:30 1 : 3
17.09
15:30
Partizan
Bratstvo
2
1
17.09.2017 15:30 2 : 1
17.09
16:00
Sloga (BNS)
Dolina
4
1
17.09.2017 16:00 4 : 1
17.09
16:00
Borac (St)
Vojvodina (CC)
2
1
17.09.2017 16:00 2 : 1
17.09
16:00
Vojvodina (S)
Vulturul
0
0
17.09.2017 16:00 0 : 0
17.09
16:00
Vojvodina (Cr)
Dunav
2
0
17.09.2017 16:00 2 : 0
17.09
16:30
Napredak (P)
Sloboda (DT)
0
1
17.09.2017 16:30 0 : 1
17.09
16:30
Borac (K)
PSK Putinci
0
0
17.09.2017 16:30 0 : 0
17.09
16:30
Grani─Źar 1924
Rudar
2
0
17.09.2017 16:30 2 : 0
17.09
16:30
Hrtkovci
Jadran
3
1
17.09.2017 16:30 3 : 1
17.09
16:30
┼Żelezni─Źar
Budu─çnost
6
0
17.09.2017 16:30 6 : 0
17.09
16:30
Ljukovo
Podrinje
0
1
17.09.2017 16:30 0 : 1
17.09
16:00
Lipar
Kula
2
1
17.09.2017 16:00 2 : 1
17.09
16:00
Budu─çnost (M)
Slavija
5
1
17.09.2017 16:00 5 : 1
17.09
16:00
Hercegovac
Hajduk Junior
0
5
17.09.2017 16:00 0 : 5
17.09
16:00
Krila Krajine
Mladost (K)
8
0
17.09.2017 16:00 8 : 0
17.09
16:00
Bajša
Vinogradar
5
1
17.09.2017 16:00 5 : 1
17.09
16:00
Iskra
Panonija IM Topola
5
0
17.09.2017 16:00 5 : 0
17.09
16:00
Horgoš 1911
Senta
1
2
17.09.2017 16:00 1 : 2
17.09
16:00
Napredak
Obili─ç
2
3
17.09.2017 16:00 2 : 3
17.09
16:00
Sutjeska
Proleter (RS)
4
3
17.09.2017 16:00 4 : 3
17.09
16:00
Blizna
Deli Jovan
1
4
17.09.2017 16:00 1 : 4
17.09
16:00
─îubra
Nemetali
1
1
17.09.2017 16:00 1 : 1
17.09
16:00
BSK
Pore─Ź
2
0
17.09.2017 16:00
BSK
2 : 0
17.09
11:00
Klju─Ź
Krivelj
2
1
17.09.2017 11:00 2 : 1
17.09
16:00
Polom
Brestovac
5
1
17.09.2017 16:00 5 : 1
17.09
16:00
Branik
Radni─Źki
1
0
17.09.2017 16:00 1 : 0
17.09
16:00
Borac (P)
Sin─Ĺeli─ç
2
1
17.09.2017 16:00 2 : 1
17.09
16:00
Heroj Polet
Dunav
1
3
17.09.2017 16:00 1 : 3
17.09
16:00
Šumadinac
Institut
2
2
17.09.2017 16:00 2 : 2
17.09
16:00
Poštar Zvezdara
Studenski Grad
2
1
17.09.2017 16:00 2 : 1
17.09
11:00
13. Maj
Komgrap
1
0
17.09.2017 11:00 1 : 0
17.09
16:00
Urovci
Mladost (B)
3
2
17.09.2017 16:00 3 : 2
17.09
16:00
Radni─Źki (D)
Mladost (C)
1
2
17.09.2017 16:00 1 : 2
17.09
16:00
Zabre┼żje
Šumadija
3
5
17.09.2017 16:00 3 : 5
17.09
10:00
Radni─Źki (R)
Strelac
0
1
17.09.2017 10:00 0 : 1
17.09
16:00
Rušanj
Lisovi─ç
0
0
17.09.2017 16:00 0 : 0
17.09
10:00
Selo Mladenovac
Kova─Źevac
2
0
17.09.2017 10:00 2 : 0
17.09
16:00
Bole─Ź
Pudarci
5
0
17.09.2017 16:00 5 : 0
17.09
16:00
Velika Krsna
Šumadija
1
1
17.09.2017 16:00 1 : 1
17.09
16:00
Kosmaj
Vr─Źin
3
0
17.09.2017 16:00 3 : 0
17.09
16:00
Ropo─Źevo
Dunavac
0
7
17.09.2017 16:00 0 : 7
17.09
16:00
Vidojevica
Mladost (DD)
0
1
17.09.2017 16:00 0 : 1
17.09
16:00
Ceri─ç
Jevremovac
1
2
17.09.2017 16:00 1 : 2
17.09
16:00
Cer
Duško
5
1
17.09.2017 16:00
Cer
5 : 1
17.09
16:00
Majur
Sloga
0
3
17.09.2017 16:00 0 : 3
17.09
16:00
Mladi Borac
Radni─Źki ┼áaba─Źki
2
0
17.09.2017 16:00 2 : 0
17.09
16:00
Mladost (PR)
Jedinstvo (ŠT)
4
1
17.09.2017 16:00 4 : 1
17.09
16:00
Prvi srpski ustanak
Bare
1
1
17.09.2017 16:00 1 : 1
17.09
16:00
Banja
Šumadinac
2
2
17.09.2017 16:00 2 : 2
17.09
16:00
Junkovac
BSK
1
1
17.09.2017 16:00 1 : 1
BSK
17.09
16:00
┼ŻSK
Omladinac (DR)
0
0
17.09.2017 16:00 0 : 0
17.09
16:00
Mladost MG
Šatornja
4
0
17.09.2017 16:00 4 : 0
17.09
16:00
Vin─Źa
Partizan
3
2
17.09.2017 16:00 3 : 2
17.09
16:00
Trnava
Aran─Ĺelovac
1
0
17.09.2017 16:00 1 : 0
17.09
16:00
Borac
Lokomotiva
4
2
17.09.2017 16:00 4 : 2
17.09
16:00
┼Żelezni─Źar
Jedinstvo (Š)
2
1
17.09.2017 16:00 2 : 1
17.09
16:00
Mladi borac
Sloga
2
1
17.09.2017 16:00 2 : 1
17.09
16:00
Jedinstvo (GS)
Vu─Źje
4
0
17.09.2017 16:00 4 : 0
17.09
16:00
Umac
Progres
4
1
17.09.2017 16:00 4 : 1
17.09
16:00
Mladost (V)
Kumarevo 65
6
0
17.09.2017 16:00 6 : 0
17.09
16:00
Bobište
Zlo─çudovo
6
2
17.09.2017 16:00 6 : 2
17.09
16:00
OFK Brza
Jedinstvo (G)
0
0
17.09.2017 16:00 0 : 0
17.09
16:00
Polet
─îekmin
2
4
17.09.2017 16:00 2 : 4
17.09
16:00
Obili─ç
7. Juli
6
2
17.09.2017 16:00 6 : 2
17.09
16:00
Proleter 1947
Radnik
4
1
17.09.2017 16:00 4 : 1
17.09
16:00
Polet
Borac
2
1
17.09.2017 16:00 2 : 1
17.09
16:00
Crvena zvezda
Sloboda
1
3
17.09.2017 16:00 1 : 3
17.09
16:00
Osipaonica
Podunavac
2
1
17.09.2017 16:00 2 : 1
17.09
16:00
Pobeda
Sloga
2
1
17.09.2017 16:00 2 : 1
17.09
16:00
SASK
Cerovac
1
3
17.09.2017 16:00 1 : 3
17.09
16:00
Vrbovac
Šumadija
0
2
17.09.2017 16:00 0 : 2
17.09
16:00
Omladinac (Z)
Jedinstvo (K)
0
1
17.09.2017 16:00 0 : 1
17.09
16:00
Spartak
Prijevor
1
5
17.09.2017 16:00 1 : 5
17.09
16:00
Mladost (P)
Backovac Junajted
1
1
17.09.2017 16:00 1 : 1
17.09
16:00
Napredak
Brezak 1936
6
0
17.09.2017 16:00 6 : 0
17.09
16:00
Šumadija 1923
Lunjevica
0
1
17.09.2017 16:00 0 : 1
17.09
16:00
Zadrugar
Rudar
3
0
17.09.2017 16:00 3 : 0
17.09
16:30
Naupare
Vinogradar
1
1
17.09.2017 16:30 1 : 1
17.09
16:30
FUD
Kupci
2
1
17.09.2017 16:30
FUD
2 : 1
17.09
16:30
Donji Kopaonik
Šanac
2
2
17.09.2017 16:30 2 : 2
17.09
16:30
Juhor
Sloga (D)
11
0
17.09.2017 16:30 11 : 0
17.09
16:30
Jastrebac
Knez Lazar 2015
3
0
17.09.2017 16:30 3 : 0
17.09
16:30
Parunovac
Ribnik
0
5
17.09.2017 16:30 0 : 5
17.09
16:30
13. April
Sloga (M)
3
1
17.09.2017 16:30 3 : 1
17.09
16:00
Borac (K)
┼Żelezni─Źar
3
2
17.09.2017 16:00 3 : 2
17.09
16:00
Rudar (K)
Napredak 1936
3
2
17.09.2017 16:00 3 : 2
17.09
16:00
Zadrugar (T)
Trgova─Źki
1
0
17.09.2017 16:00 1 : 0
17.09
16:00
Rudar (S)
Sloga (B)
2
0
17.09.2017 16:00 2 : 0
17.09
16:00
Mlava (ML)
Makce
1
0
17.09.2017 16:00 1 : 0
17.09
16:00
Budu─çnost (V)
Jedinstvo (Lj)
2
2
17.09.2017 16:00 2 : 2
17.09
16:00
Senjak
Pade┼ż
3
2
17.09.2017 16:00 3 : 2
17.09
16:00
Mladost
Jedinstvo
0
4
17.09.2017 16:00 0 : 4
17.09
16:00
Gnjilan
Spartak
2
3
17.09.2017 16:00 2 : 3
17.09
16:00
Rajko Miti─ç
Borac
4
0
17.09.2017 16:00 4 : 0
17.09
16:00
Zadrugar
Dragoš
6
1
17.09.2017 16:00 6 : 1
17.09
16:30
Stubal
Proleter
2
0
17.09.2017 16:30 2 : 0
17.09
16:30
Ribnica
Borac
1
1
17.09.2017 16:30 1 : 1
17.09
16:30
Granit
Real
1
4
17.09.2017 16:30 1 : 4
17.09
16:30
OFK Ras
Polet
1
0
17.09.2017 16:30 1 : 0
17.09
16:30
Ibar
Radnik
1
0
17.09.2017 16:30 1 : 0
17.09
16:30
Mataruge
Novi Pazar 1928
2
1
17.09.2017 16:30 2 : 1
17.09
16:30
Budu─çnost
Popovi─çi
3
2
17.09.2017 16:30 3 : 2
17.09
16:00
┼Żelezni─Źar
Prvi partizan
3
2
17.09.2017 16:00 3 : 2
17.09
16:00
Je┼żevica
Ariljska rampa
0
3
17.09.2017 16:00 0 : 3
17.09
16:00
Višesava
Omladinac
3
0
17.09.2017 16:00 3 : 0
17.09
16:00
Lauš
Polet
2
4
17.09.2017 16:00 2 : 4
17.09
16:00
Lazarica
Savinac
3
2
17.09.2017 16:00 3 : 2
17.09
16:00
Peru─çac
─îajetina
5
1
17.09.2017 16:00 5 : 1
17.09
15:30
Mladost
OFK Jabu─Źje
2
1
17.09.2017 15:30 2 : 1
17.09
15:30
Tvrdojevac
Tulari
1
1
17.09.2017 15:30 1 : 1
17.09
15:30
ZSK
Brezovica
2
2
17.09.2017 15:30
ZSK
2 : 2
17.09
15:30
Ribnikar
Iskra
0
0
17.09.2017 15:30 0 : 0
17.09
15:30
Trli─ç
Ka─Źer
4
2
17.09.2017 15:30 4 : 2
17.09
16:30
Partizan
Budu─çnost
2
6
17.09.2017 16:30 2 : 6
17.09
16:30
Kori─çani
Zastava
4
0
17.09.2017 16:30 4 : 0
17.09
16:30
Kolonija
Mladost
0
3
17.09.2017 16:30 0 : 3
17.09
16:30
Kutlovo
Šumadija 1934
0
2
17.09.2017 16:30 0 : 2
17.09
16:30
Šumadinac (KG)
─ćava
3
1
17.09.2017 16:30 3 : 1
17.09
16:30
Vodoja┼ża
Sloboda
1
0
17.09.2017 16:30 1 : 0
17.09
16:30
Borac (D)
Jedinstvo
0
1
17.09.2017 16:30 0 : 1
17.09
16:30
Srbija
Jadran
2
1
17.09.2017 16:30 2 : 1
17.09
16:30
Erdoglija 1931
Sloga (D)
1
1
17.09.2017 16:30 1 : 1
17.09
16:00
Mladost (B)
Sloga
4
1
17.09.2017 16:00 4 : 1
17.09
16:00
Rasova─Źa
Jedinstvo GVD
1
0
17.09.2017 16:00 1 : 0
17.09
16:00
Orljane
Moravac (─î)
5
3
17.09.2017 16:00 5 : 3
17.09
16:00
Radni─Źki 1924
Naisus 1977
2
2
17.09.2017 16:00 2 : 2
17.09
16:00
─îegar 2013
Morava
1
4
17.09.2017 16:00 1 : 4
17.09
16:00
Crvena zastava
Mladost (M)
0
4
17.09.2017 16:00 0 : 4
17.09
16:00
Rudar
Sloboda
2
1
17.09.2017 16:00 2 : 1
17.09
16:00
Stevan Nešticki
Proleter (DV)
1
0
17.09.2017 16:00 1 : 0
17.09
16:00
Vrtište
Palilulac
4
3
17.09.2017 16:00 4 : 3
17.09
16:00
Jedinstvo (R)
Proleter
4
1
17.09.2017 16:00 4 : 1
17.09
16:00
OFK Sirig
┼ŻSK
2
0
17.09.2017 16:00 2 : 0
17.09
16:00
Vinogradar
Tatra
0
5
17.09.2017 16:00 0 : 5
17.09
16:00
TSK
Sofeks
0
0
17.09.2017 16:00
TSK
0 : 0
17.09
16:00
OFK Rtanj
Mid┼żor
1
0
17.09.2017 16:00 1 : 0
17.09
16:00
Kosovo
Osni─ç
1
0
17.09.2017 16:00 1 : 0
17.09
16:00
Trebi─Ź
OFK Knjaz
1
0
17.09.2017 16:00 1 : 0
17.09
16:00
Bu─Źje
Omladinac
1
3
17.09.2017 16:00 1 : 3
17.09
16:00
Sloga
Radni─Źki (L)
0
1
17.09.2017 16:00 0 : 1
17.09
16:00
Mladost
Rgotina
0
3
17.09.2017 16:00 0 : 3
17.09
16:00
Malinik
Rudar (V─î)
2
0
17.09.2017 16:00 2 : 0
17.09
Spartak
Pobeda
4
2
17.09.2017 4 : 2
17.09
Borac
Mladost 1982
2
2
17.09.2017 2 : 2
17.09
Kosovac
Svetlost Badnjevac
2
2
17.09.2017 2 : 2
17.09
Omladinac
NS Tatko
2
1
17.09.2017 2 : 1
17.09
Partizanski put
Real
2
6
17.09.2017 2 : 6
17.09
16:00
Pavlovac
Vihor
2
2
17.09.2017 16:00 2 : 2
17.09
16:00
Mladost (B)
Ternoci
4
0
17.09.2017 16:00 4 : 0
17.09
16:00
─îelik
Trešnjevka
6
1
17.09.2017 16:00 6 : 1
17.09
16:00
Bilja─Źi
OFK Rota
3
0
17.09.2017 16:00 3 : 0
17.09
16:30
Mladost
Lazac
3
1
17.09.2017 16:30 3 : 1
17.09
16:30
Jedinstvo (G)
Gru┼ża
2
1
17.09.2017 16:30 2 : 1
17.09
16:30
Lasta
Magnohrom
7
1
17.09.2017 16:30 7 : 1
17.09
16:30
Jedinstvo (D)
Partizan
0
2
17.09.2017 16:30 0 : 2
17.09
16:30
Tavnik
Metalac
2
5
17.09.2017 16:30 2 : 5
17.09
16:30
Napredak
Borac (A)
2
1
17.09.2017 16:30 2 : 1
17.09
15:30
Mladost (J)
15. Avgust 1950
1
2
17.09.2017 15:30 1 : 2
17.09
15:30
Borac 1805
Mladost (GM)
1
2
17.09.2017 15:30 1 : 2
17.09
15:30
Omladinski
Moravac
2
3
17.09.2017 15:30 2 : 3
17.09
15:30
Šumadija
Rudar (St)
2
2
17.09.2017 15:30 2 : 2
17.09
15:30
Pomoravlje
Javor
2
1
17.09.2017 15:30 2 : 1
17.09
15:30
Budu─çnost
Rudar (SR)
5
1
17.09.2017 15:30 5 : 1
17.09
15:30
Morava (KS)
Sloga
4
1
17.09.2017 15:30 4 : 1
17.09
15:30
Sin─Ĺeli─ç 1934
Mladost (G)
1
2
17.09.2017 15:30 1 : 2
17.09
15:30
Vinora─Źa
Jedinstvo
3
0
17.09.2017 15:30 3 : 0
17.09
15:30
Ursule
Šantarovac
4
1
17.09.2017 15:30 4 : 1
17.09
15:30
Budu─çnost (─É)
Mladost (T)
1
1
17.09.2017 15:30 1 : 1
17.09
15:30
Mladost (K)
Morava (R)
1
1
17.09.2017 15:30 1 : 1
17.09
15:30
Mladost (D)
Šumadinac
5
1
17.09.2017 15:30 5 : 1
17.09
16:30
Donji Petrovci
Fruškogorac
3
1
17.09.2017 16:30 3 : 1
17.09
16:30
Napredak
Grani─Źar (O)
5
1
17.09.2017 16:30 5 : 1
17.09
16:30
Sloga
OFK Biki─ç
2
1
17.09.2017 16:30 2 : 1
17.09
16:30
Grani─Źar (K)
Polet
0
0
17.09.2017 16:30 0 : 0
17.09
16:30
Mitros
OFK Bresta─Ź
3
0
17.09.2017 16:30 3 : 0
17.09
16:30
Hajduk
Mladost (B)
0
0
17.09.2017 16:30 0 : 0
17.09
16:30
OFK Zeka Buljubaša
Sloboda
5
1
17.09.2017 16:30 5 : 1
17.09
16:30
Donji Srem 2015
Fruška Gora
1
2
17.09.2017 16:30 1 : 2
17.09
16:00
Ševac
Karaš (K)
3
1
17.09.2017 16:00 3 : 1
17.09
16:00
Ratar
Hajdu─Źica
1
1
17.09.2017 16:00 1 : 1
17.09
16:00
Partizan (K)
Dobrica
4
1
17.09.2017 16:00 4 : 1
17.09
16:00
Janošik
Vinogradar
1
2
17.09.2017 16:00 1 : 2
17.09
16:00
Borac (VG)
Borac (VS)
5
3
17.09.2017 16:00 5 : 3
17.09
16:00
Polet
Budu─çnost (A)
2
2
17.09.2017 16:00 2 : 2
17.09
16:00
Glogonj
Slavia
4
0
17.09.2017 16:00 4 : 0
17.09
16:00
Unirea
Mladost (V)
1
6
17.09.2017 16:00 1 : 6
17.09
16:00
Omladinac 1927
Tempo
2
1
17.09.2017 16:00 2 : 1
17.09
16:00
Mundial
Spartak 1911
0
4
17.09.2017 16:00 0 : 4
17.09
16:00
Polet
Pobeda
4
0
17.09.2017 16:00 4 : 0
17.09
16:00
Dolovo
Borac (P)
4
0
17.09.2017 16:00 4 : 0
17.09
16:00
Jedinstvo
Stari Tamiš
1
6
17.09.2017 16:00 1 : 6
17.09
16:00
Omladinac (D)
Budu─çnost (BB)
3
0
17.09.2017 16:00 3 : 0
17.09
16:00
Kolonija
Partizan (G)
0
2
17.09.2017 16:00 0 : 2
17.09
16:00
Proleter
BSK Bavanište
2
0
17.09.2017 16:00 2 : 0
17.09
16:00
Sloga (ST)
Velika Reka
0
0
17.09.2017 16:00 0 : 0
17.09
16:00
Rudar
Mladost (BR)
2
0
17.09.2017 16:00 2 : 0
17.09
16:00
Jadar
Antimon
5
0
17.09.2017 16:00 5 : 0
17.09
16:00
Jedinstvo (MZ)
Stolice
8
0
17.09.2017 16:00 8 : 0
17.09
16:00
Borac
Milan Orli─ç
2
1
17.09.2017 16:00 2 : 1
17.09
16:00
Prva Iskra
Jedinstvo (ZA)
1
0
17.09.2017 16:00 1 : 0
17.09
16:00
Dedinje
Ajaks
0
4
17.09.2017 16:00 0 : 4
17.09
11:00
Sparta ┼Żeleznik
BUSK
1
2
17.09.2017 11:00 1 : 2
17.09
16:00
Novi Beograd
Mladi Proleter
2
0
17.09.2017 16:00 2 : 0
17.09
10:00
Rekreativo 011
Sveti Stefan
3
0
17.09.2017 10:00 3 : 0
17.09
16:00
Posavac Tišma
011
0
1
17.09.2017 16:00 0 : 1
011
17.09
16:00
Busije
Atakante
1
2
17.09.2017 16:00 1 : 2
17.09
16:00
PKB (K)
Zaklopa─Źa
6
0
17.09.2017 16:00 6 : 0
17.09
16:00
Pionir
Pinosava
2
0
17.09.2017 16:00 2 : 0
17.09
16:00
Um─Źari
Mladost
2
3
17.09.2017 16:00 2 : 3
17.09
16:00
Crvenka
Partizan
9
1
17.09.2017 16:00 9 : 1
17.09
16:00
Podunavac
Siti Sport Klub
1
3
17.09.2017 16:00 1 : 3
17.09
16:00
Velika Mostanica
OFK Borac
2
0
17.09.2017 16:00 2 : 0
17.09
16:00
Beljina
Guncate
1
3
17.09.2017 16:00 1 : 3
17.09
16:00
Veliki Borak
Barajevo
3
0
17.09.2017 16:00 3 : 0
17.09
16:00
Cer
Premijer
1
0
17.09.2017 16:00
Cer
1 : 0
17.09
16:00
Sloga
Mladost
1
6
17.09.2017 16:00 1 : 6
17.09
16:00
Budu─çnost (ZM)
Milicionar
0
2
17.09.2017 16:00 0 : 2
17.09
16:00
Proleter
Omladinac 2013
3
2
17.09.2017 16:00 3 : 2
17.09
16:00
Budu─çnost (PD)
Hajduk Stanko
2
4
17.09.2017 16:00 2 : 4
17.09
16:00
Drina
Gorki
2
3
17.09.2017 16:00 2 : 3
17.09
16:00
Šipurske livade
Miloš Pocerac 2013
7
0
17.09.2017 16:00 7 : 0
17.09
16:00
Radni─Źki
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
3
2
17.09.2017 16:00 3 : 2
17.09
16:00
Vlašić
Sloga
3
3
17.09.2017 16:00 3 : 3
17.09
16:00
Trešnjevka
Provo 2015
3
0
17.09.2017 16:00 3 : 0
17.09
16:00
Pocerina
Kara─Ĺor─Ĺe
1
2
17.09.2017 16:00 1 : 2
17.09
16:00
Dobrava
Mladost (PP)
1
2
17.09.2017 16:00 1 : 2
17.09
16:00
Planta┼ża
Omladinac
5
3
17.09.2017 16:00 5 : 3
17.09
16:00
Radni─Źki
Mladost (B)
4
3
17.09.2017 16:00 4 : 3
17.09
16:00
Sušica 2012
Gradac
4
0
17.09.2017 16:00 4 : 0
17.09
16:00
Marjan MB
OFK Morava
3
3
17.09.2017 16:00 3 : 3
17.09
16:00
Moravac (P)
Real
2
0
17.09.2017 16:00 2 : 0
17.09
16:00
Milanovo
BSK
2
1
17.09.2017 16:00 2 : 1
BSK
17.09
11:00
Bratstvo
ŠFU Derbi 2016
2
0
17.09.2017 11:00 2 : 0
17.09
16:00
Lemind 1953
Šumadija
1
2
17.09.2017 16:00 1 : 2
17.09
15:30
Dimitrije Tucovi─ç
─îu─Źuge
1
0
17.09.2017 15:30 1 : 0
17.09
15:30
Polet (DL)
Gunjevac
0
1
17.09.2017 15:30 0 : 1
17.09
15:30
Polet (T)
Joševa
2
2
17.09.2017 15:30 2 : 2
17.09
15:30
OFK Stublenica
Rubribreza
0
1
17.09.2017 15:30 0 : 1
17.09
15:30
Kolubara 2
Jadar 2013
2
2
17.09.2017 15:30 2 : 2
17.09
15:30
Komanice
Rakac Stave
2
2
17.09.2017 15:30 2 : 2
17.09
15:30
Stari drugari
Borac
4
1
17.09.2017 15:30 4 : 1
17.09
15:30
Kotešica
Rajac
2
1
17.09.2017 15:30 2 : 1
17.09
15:30
Milenko Pavlovi─ç
Buja─Źi─ç
4
2
17.09.2017 15:30 4 : 2
17.09
15:30
Mladost (L)
Mladost (VK)
4
1
17.09.2017 15:30 4 : 1
17.09
16:30
Rubin (Z)
Beli Orlovi
3
0
17.09.2017 16:30 3 : 0
17.09
16:30
Gradina
Stari Trstenik
1
0
17.09.2017 16:30 1 : 0
17.09
16:30
Ušće
Omladinac
4
1
17.09.2017 16:30 4 : 1
17.09
16:30
14. Oktobar
Velika Drenova
3
1
17.09.2017 16:30 3 : 1
17.09
16:30
Mladost (DK)
Polet 57
4
1
17.09.2017 16:30 4 : 1
17.09
16:30
Sloga (L)
Rubin (DS)
2
0
17.09.2017 16:30 2 : 0