XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
51 utakmica za dan Petak, 17 Novembar 2017


Fudbal

17.11
Aleksa Šantić
Rastina 1918
3
2
17.11.2017 3 : 2
17.11
13:30
Bratstvo
Jedinstvo
2
0
17.11.2017 13:30 2 : 0
17.11
13:30
Dedinje Junajted
Vo─çar
0
7
17.11.2017 13:30 0 : 7
17.11
13:30
Slavija
Zvijezda 09
3
4
17.11.2017 13:30 3 : 4
17.11
13:30
┼Żeljezni─Źar
Rudar Prijedor
1
5
17.11.2017 13:30 1 : 5
17.11
13:00
Drezga
Budu─çnost 2
1
1
17.11.2017 13:00 1 : 1
17.11
21:00
Girona
Real Sociedad
1
1
17.11.2017 21:00 1 : 1
17.11
20:30
Stuttgart
Borussia Dortmund
2
1
17.11.2017 20:30 2 : 1
17.11
20:45
Amiens SC
Monaco
1
1
17.11.2017 20:45 1 : 1
17.11
19:00
Lille
Saint-Étienne
3
1
17.11.2017 19:00 3 : 1
17.11
17:00
Mladost
Radni─Źki
2
2
17.11.2017 17:00 2 : 2
17.11
13:00
In─Ĺija
Radni─Źki (P)
1
0
17.11.2017 13:00 1 : 0
17.11
13:00
Crvena zvezda
Mašinac
3
1
17.11.2017 13:00 3 : 1
17.11
13:30
Brodarac MK
011 MK
5
1
17.11.2017 13:30 5 : 1
17.11
19:00
OFK Beograd MK
Rad MK
1
1
17.11.2017 19:00 1 : 1

Košarka

17.11
18:30
Jedinstvo
Vrbas
70
105
17.11.2017 18:30 70 : 105
17.11
21:00
Dunav 2014
Hajduk
80
74
17.11.2017 21:00 80 : 74
17.11
19:30
Topola
Kris Kros
74
60
17.11.2017 19:30 74 : 60
17.11
19:00
Priboj
Para─çin
91
78
17.11.2017 19:00 91 : 78
17.11
19:30
Morava
Rtanj
88
92
17.11.2017 19:30 88 : 92
17.11
18:00
Radnik
Mladost Vesna
87
79
17.11.2017 18:00 87 : 79
17.11
19:30
┼Żelezni─Źar
Ose─Źina
87
65
17.11.2017 19:30 87 : 65
17.11
20:30
Mladost
Morava
93
64
17.11.2017 20:30 93 : 64
17.11
19:00
Sloga
Ivanjica
70
89
17.11.2017 19:00 70 : 89
17.11
20:00
Go─Ź
Svilajnac
62
87
17.11.2017 20:00 62 : 87
17.11
21:15
Barajevo Bambi
Vizura
52
62
17.11.2017 21:15 52 : 62
17.11
18:00
FMP
Mega Bemax
96
88
17.11.2017 18:00
FMP
96 : 88
17.11
20:00
Split
Bosna Royal
107
106
17.11.2017 20:00 107 : 106
17.11
16:00
Spartak
Dunav
85
71
17.11.2017 16:00 85 : 71
17.11
15:30
Partizan 1953
Spartak
94
65
17.11.2017 15:30 94 : 65

Odbojka

17.11
16:30
Bukovica Putevi
Metalac Takovo
1
3
17.11.2017 16:30 1 : 3
17.11
17:45
Obrenovac
As
1
3
17.11.2017 17:45 1 : 3
As
17.11
19:00
Crvena zvezda
Mladi radnik
3
1
17.11.2017 19:00 3 : 1
17.11
19:30
Radni─Źki
Ribnica
3
0
17.11.2017 19:30 3 : 0
17.11
17:00
Borac (St)
Klek Srbijašume
3
0
17.11.2017 17:00 3 : 0
17.11
20:00
Srem Iton
Borac
0
3
17.11.2017 20:00 0 : 3
17.11
20:30
Merkur
Mladost
1
3
17.11.2017 20:30 1 : 3
17.11
19:00
Spartak
Srem
3
0
17.11.2017 19:00 3 : 0
17.11
19:00
Ivanjica
Sterija
3
2
17.11.2017 19:00 3 : 2

Rukomet

17.11
20:00
Bela Palanka
Kara─Ĺor─Ĺe
35
27
17.11.2017 20:00 35 : 27
17.11
18:30
Apatin
Srem SM
45
22
17.11.2017 18:30 45 : 22
17.11
19:00
Omladinac
Pobednik
23
31
17.11.2017 19:00 23 : 31
17.11
20:50
Ravangrad
Sloven
14
29
17.11.2017 20:50 14 : 29
17.11
19:30
Temerin
┼Żelja
27
21
17.11.2017 19:30 27 : 21

Vaterpolo

17.11
20:00
Jadran Carine
Partizan RF
7
7
17.11.2017 20:00 7 : 7
17.11
19:00
Zadar 1952
BVK Crvena zvezda
8
15
17.11.2017 19:00 8 : 15

Futsal

17.11
19:00
Novi Pazar
Jastrebac
6
3
17.11.2017 19:00 6 : 3
17.11
18:00
Smederevo
FON
5
7
17.11.2017 18:00 5 : 7
FON
17.11
17:00
Ekonomac
Pirot
11
1
17.11.2017 17:00 11 : 1
17.11
20:15
RB
Nova Pazova
0
2
17.11.2017 20:15
RB
0 : 2
17.11
19:45
Be─Źej 2003
Srbobran
5
2
17.11.2017 19:45 5 : 2
Draca je postavio sliku
Bara┼ż za popunu Podru─Źne lige Sombor: FK Radni─Źki Sombor - OFK Stari Grad 5:0 (2:0)