XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
549 utakmica za dan Nedelja, 20 Mart 2016


Fudbal

20.03
11:00
Car Konstantin
Timo─Źanin
3
2
20.03.2016 11:00 3 : 2
20.03
15:00
Radni─Źki (P)
Dunav
4
0
20.03.2016 15:00 4 : 0
20.03
15:00
Radan
Moravac Orion
0
2
20.03.2016 15:00 0 : 2
20.03
15:00
Temni─ç 1924
Jedinstvo (B)
6
2
20.03.2016 15:00 6 : 2
20.03
14:30
Senta
┼Żelezni─Źar
1
0
20.03.2016 14:30 1 : 0
20.03
14:30
Dolina
Borac (S)
2
2
20.03.2016 14:30 2 : 2
20.03
14:30
Srem
┼Żarkovo
0
2
20.03.2016 14:30 0 : 2
20.03
14:30
Turbina
Budu─çnost
2
1
20.03.2016 14:30 2 : 1
20.03
11:00
Dor─çol
Brodarac 1947
0
1
20.03.2016 11:00 0 : 1
20.03
14:30
Polet (LJ)
Zvi┼żd
6
1
20.03.2016 14:30 6 : 1
20.03
14:30
Mihajlovac 1934
Budućnost Krušik 2014
0
0
20.03.2016 14:30 0 : 0
20.03
14:30
Jedinstvo Putevi
Smederevo 1924
1
0
20.03.2016 14:30 1 : 0
20.03
14:30
Jedinstvo
Mokra Gora
0
0
20.03.2016 14:30 0 : 0
20.03
15:00
Lugomir
Bošnjane
1
0
20.03.2016 15:00 1 : 0
20.03
15:00
Kopaonik
Jedinstvo (M)
0
0
20.03.2016 15:00 0 : 0
20.03
15:00
Juhor
SFS Borac
1
1
20.03.2016 15:00 1 : 1
20.03
15:00
Leva─Ź
FUD
4
3
20.03.2016 15:00 4 : 3
FUD
20.03
15:00
Sloga (─ć)
Morava
2
0
20.03.2016 15:00 2 : 0
20.03
15:00
Poljoprivrednik
┼Żupa
0
1
20.03.2016 15:00 0 : 1
20.03
15:00
Bu─Źje
Šarbanovac
0
1
20.03.2016 15:00 0 : 1
20.03
15:00
Kablovi
Hajduk Veljko
3
0
20.03.2016 15:00 3 : 0
20.03
15:00
Rudar (P)
Bukovik
2
1
20.03.2016 15:00 2 : 1
20.03
15:00
Zaplanjac
Brodoremont
2
2
20.03.2016 15:00 2 : 2
20.03
15:00
Moravica
Radni─Źki (L)
2
1
20.03.2016 15:00 2 : 1
20.03
15:00
Napredak
Pukovac
0
1
20.03.2016 15:00 0 : 1
20.03
15:00
Budu─çnost (P)
Bobište
2
0
20.03.2016 15:00 2 : 0
20.03
15:00
Jablanica
Nebeski Andjeli
1
1
20.03.2016 15:00 1 : 1
20.03
15:00
Mladost (M)
Budu─çnost (O)
1
0
20.03.2016 15:00 1 : 0
20.03
15:00
Vlasina
Pusta Reka
1
0
20.03.2016 15:00 1 : 0
20.03
14:30
Crvena zvezda (RS)
Jedinstvo (BK)
2
1
20.03.2016 14:30 2 : 1
20.03
14:30
Zadrugar
Tavankut
1
1
20.03.2016 14:30 1 : 1
20.03
14:30
Tisa (A)
Sloga (─î)
2
2
20.03.2016 14:30 2 : 2
20.03
10:00
Subotica
Be─Źej 1918
0
2
20.03.2016 10:00 0 : 2
20.03
14:30
Ba─Źka (P)
Bratstvo 1946
0
2
20.03.2016 14:30 0 : 2
20.03
14:30
Budu─çnost (G)
Kabel
1
1
20.03.2016 14:30 1 : 1
20.03
14:30
Hajduk (B)
Borac
0
3
20.03.2016 14:30 0 : 3
20.03
14:30
LSK La─çarak
Crvena Zvezda
1
0
20.03.2016 14:30 1 : 0
20.03
14:30
Kupinovo
Budu─çnost (SN)
0
0
20.03.2016 14:30 0 : 0
20.03
14:30
Borac
Torlak
1
4
20.03.2016 14:30 1 : 4
20.03
14:30
Ba─çevac
Jedinstvo
0
0
20.03.2016 14:30 0 : 0
20.03
14:30
Vr─Źin
PKB
2
0
20.03.2016 14:30 2 : 0
PKB
20.03
14:30
Zvezdara
Grafi─Źar
2
3
20.03.2016 14:30 2 : 3
20.03
14:30
Lepušnica
Balkan
0
2
20.03.2016 14:30 0 : 2
20.03
14:30
Srem─Źica
BSK Batajnica
0
0
20.03.2016 14:30 0 : 0
20.03
14:30
Napredak
RSK
1
2
20.03.2016 14:30 1 : 2
RSK
20.03
14:30
Omladinac
Gru┼ża
0
0
20.03.2016 14:30 0 : 0
20.03
14:30
Sloga
VGSK
1
1
20.03.2016 14:30 1 : 1
20.03
14:30
Proleter
Radni─Źki 1926
3
1
20.03.2016 14:30 3 : 1
20.03
14:30
Borac
Morava
2
1
20.03.2016 14:30 2 : 1
20.03
14:30
Šapine
Homoljac
4
1
20.03.2016 14:30 4 : 1
20.03
14:30
OFK Ose─Źina
Polimlje
1
0
20.03.2016 14:30 1 : 0
20.03
14:30
Zadrugar
Zlatibor
1
1
20.03.2016 14:30 1 : 1
20.03
14:30
Ra─Ĺevac
Budu─çnost
2
1
20.03.2016 14:30 2 : 1
20.03
14:30
Provo
Brezovica
2
0
20.03.2016 14:30 2 : 0
20.03
14:30
Slavija (K)
Kara─Ĺor─Ĺe
2
2
20.03.2016 14:30 2 : 2
20.03
14:30
Omladinac (NS)
Polet (T)
1
1
20.03.2016 14:30 1 : 1
20.03
14:30
Draga─Źevo
Orlovac
0
1
20.03.2016 14:30 0 : 1
20.03
15:00
Mladost (K)
Partizan
3
2
20.03.2016 15:00 3 : 2
20.03
15:00
Budu─çnost
Dragocvet
0
0
20.03.2016 15:00 0 : 0
20.03
15:00
OFK Batinac
OFK Tekstilac
1
0
20.03.2016 15:00 1 : 0
20.03
15:00
Mladost (J)
Mladi radnik
5
3
20.03.2016 15:00 5 : 3
20.03
15:00
BSK
Kušiljevo
0
5
20.03.2016 15:00
BSK
0 : 5
20.03
15:00
OFK Bratstvo
Napredak (Z)
2
0
20.03.2016 15:00 2 : 0
20.03
15:00
Napredak (D)
Morava 1918
1
1
20.03.2016 15:00 1 : 1
20.03
15:00
Sloga
Bratstvo
3
2
20.03.2016 15:00 3 : 2
20.03
14:30
Sloga
Ma─Źkovac
3
1
20.03.2016 14:30 3 : 1
20.03
14:30
Vinogradar
Mladost
4
2
20.03.2016 14:30 4 : 2
20.03
14:30
─îitluk
Blagotin
3
0
20.03.2016 14:30 3 : 0
20.03
14:30
Gradina
Parunovac
3
3
20.03.2016 14:30 3 : 3
20.03
14:30
Mladi radnik
Jastrebac
0
0
20.03.2016 14:30 0 : 0
20.03
14:30
Ribnik
Gornji Stepoš
4
1
20.03.2016 14:30 4 : 1
20.03
14:30
Naupare
13. April
2
2
20.03.2016 14:30 2 : 2
20.03
14:30
Šanac
Trajal
0
1
20.03.2016 14:30 0 : 1
20.03
15:00
Mladost 1982
Topli─Źanin
1
4
20.03.2016 15:00 1 : 4
20.03
15:00
Jastrebac
Partizanski put
3
0
20.03.2016 15:00 3 : 0
20.03
15:00
Svetlost
Borac
3
0
20.03.2016 15:00 3 : 0
20.03
15:00
Dun─Ĺerski
Real
4
2
20.03.2016 15:00 4 : 2
20.03
15:00
Pobeda
Kaćuša
1
1
20.03.2016 15:00 1 : 1
20.03
15:00
NS Tatko
Polet
2
3
20.03.2016 15:00 2 : 3
20.03
15:00
Omladinac
Trbunje
1
3
20.03.2016 15:00 1 : 3
20.03
15:00
Kosovac
Jug Bogdan
4
1
20.03.2016 15:00 4 : 1
20.03
15:00
Polet
Orljane
1
2
20.03.2016 15:00 1 : 2
20.03
15:00
Morava
Zemljoradnik
5
1
20.03.2016 15:00 5 : 1
20.03
15:00
Malošište
Koprijan 1975
7
0
20.03.2016 15:00 7 : 0
20.03
15:00
Jedinstvo (B)
Mladost (Batuš.)
0
1
20.03.2016 15:00 0 : 1
20.03
15:00
Blizna
Nemetali
2
2
20.03.2016 15:00 2 : 2
20.03
15:00
Slatina
Krivelj
4
1
20.03.2016 15:00 4 : 1
20.03
15:00
Branik
Klju─Ź
0
1
20.03.2016 15:00 0 : 1
20.03
15:00
BSK
Pore─Ź
2
2
20.03.2016 15:00
BSK
2 : 2
20.03
11:00
Sloga
─îubra
1
1
20.03.2016 11:00 1 : 1
20.03
15:00
Radni─Źki
Majdanpek
0
1
20.03.2016 15:00 0 : 1
20.03
Grlište
Mid┼żor
4
0
20.03.2016 4 : 0
20.03
Osni─ç
Mladost (S)
1
0
20.03.2016 1 : 0
20.03
Malinik
ŠSK
4
0
20.03.2016 4 : 0
20.03
Omladinac
Polet
2
0
20.03.2016 2 : 0
20.03
OFK Knjaz
BSK
0
1
20.03.2016 0 : 1
BSK
20.03
15:00
Trebi─Ź
Rgotina
1
2
20.03.2016 15:00 1 : 2
20.03
14:00
Levosoje
Mladost (B)
2
2
20.03.2016 14:00 2 : 2
20.03
14:00
─îelik
Bukuroca
3
2
20.03.2016 14:00 3 : 2
20.03
14:00
Corrotica
Trešnjevka
3
1
20.03.2016 14:00 3 : 1
20.03
14:30
Vihor
Samolica
2
4
20.03.2016 14:30 2 : 4
20.03
14:30
OFK Alakince
Mladost (S)
10
0
20.03.2016 14:30 10 : 0
20.03
14:00
Ternoci
Pavlovac
8
2
20.03.2016 14:00 8 : 2
20.03
14:30
Sloboda D.B
Jedinstvo GS
0
0
20.03.2016 14:30 0 : 0
20.03
14:30
Zlo─çudovo
Mladi Borac
3
1
20.03.2016 14:30 3 : 1
20.03
14:30
Sloga (L)
Progres
3
1
20.03.2016 14:30 3 : 1
20.03
14:30
Umac
Mladost V
4
0
20.03.2016 14:30 4 : 0
20.03
14:30
─îekmin
┼Żelezni─Źar
2
0
20.03.2016 14:30 2 : 0
20.03
14:30
Radni─Źki (P)
Brza
3
1
20.03.2016 14:30 3 : 1
20.03
14:30
Vu─Źje
Omladinac
4
3
20.03.2016 14:30 4 : 3
20.03
14:30
Šumadija
Planta┼ża
4
1
20.03.2016 14:30 4 : 1
20.03
15:00
Radni─Źki
Crvena zastava
4
1
20.03.2016 15:00 4 : 1
20.03
15:00
Vrtište
Sloboda
3
2
20.03.2016 15:00 3 : 2
20.03
15:00
Mladost
Rudar
1
0
20.03.2016 15:00 1 : 0
20.03
15:00
Proleter
Vulkan
1
1
20.03.2016 15:00 1 : 1
20.03
15:00
Mramor
Brzi Brod
0
1
20.03.2016 15:00 0 : 1
20.03
15:00
Budu─çnost
Morava
3
2
20.03.2016 15:00 3 : 2
20.03
15:00
Mladost (O)
Partizan (G)
3
0
20.03.2016 15:00 3 : 0
20.03
15:00
Budu─çnost (A)
Vojvodina
1
0
20.03.2016 15:00 1 : 0
20.03
15:00
Mladost (V)
BAK
1
0
20.03.2016 15:00 1 : 0
BAK
20.03
15:00
Sloga (BNS)
Vladimirovac
3
2
20.03.2016 15:00 3 : 2
20.03
15:00
Crvena zvezda
Vulturul
2
1
20.03.2016 15:00 2 : 1
20.03
15:00
Borac Aleksandrovo
Polet
2
1
20.03.2016 15:00 2 : 1
20.03
15:00
Napredak
Bile─çanin
1
3
20.03.2016 15:00 1 : 3
20.03
15:00
Banat
Roham
0
0
20.03.2016 15:00 0 : 0
20.03
15:00
Mladost
Krajina
6
0
20.03.2016 15:00 6 : 0
20.03
15:00
Borac
OFK Šikara
3
2
20.03.2016 15:00 3 : 2
20.03
15:00
Kula
Lipar
1
1
20.03.2016 15:00 1 : 1
20.03
15:00
BSK
Omladinac (D)
3
0
20.03.2016 15:00
BSK
3 : 0
20.03
15:00
Kordun
Polet
1
1
20.03.2016 15:00 1 : 1
20.03
15:00
Omladinac (B)
Grani─Źar (G)
3
0
20.03.2016 15:00 3 : 0
20.03
15:00
Rusin
Hajduk
3
1
20.03.2016 15:00 3 : 1
20.03
15:30
Krivaja
Vinogradar
0
2
20.03.2016 15:30 0 : 2
20.03
15:30
Radni─Źki 1905
Potisje
0
2
20.03.2016 15:30 0 : 2
20.03
15:30
Sloga
Jadran
3
0
20.03.2016 15:30 3 : 0
20.03
15:30
E─Ĺ┼íeg
Tornjoš
3
2
20.03.2016 15:30 3 : 2
20.03
14:30
OFK Zeka Buljubaša
Partizan
0
3
20.03.2016 14:30 0 : 3
20.03
14:30
Ljukovo
Grani─Źar 1924
1
0
20.03.2016 14:30 1 : 0
20.03
14:30
Hrtkovci
Donji Petrovci
2
4
20.03.2016 14:30 2 : 4
20.03
14:30
Napredak (P)
Hajduk 1925 Podunavac
0
4
20.03.2016 14:30 0 : 4
20.03
14:30
Jedinstvo (M)
Hajduk (D)
1
2
20.03.2016 14:30 1 : 2
20.03
15:00
Borac
Hercegovac
4
0
20.03.2016 15:00 4 : 0
20.03
15:00
Budu─çnost
Krila Krajine
1
4
20.03.2016 15:00 1 : 4
20.03
15:00
Hajduk
Kulpin
5
0
20.03.2016 15:00 5 : 0
20.03
15:00
Sutjeska
Mileti─ç
1
0
20.03.2016 15:00 1 : 0
20.03
15:00
Mladost
Proleter
3
1
20.03.2016 15:00 3 : 1
20.03
15:00
Titel
Vojvodina
5
0
20.03.2016 15:00 5 : 0
20.03
15:00
Stari Grad
Jedinstvo
5
0
20.03.2016 15:00 5 : 0
20.03
15:30
Susek
Mladost
0
3
20.03.2016 15:30 0 : 3
20.03
15:30
TSK
┼Żelezni─Źar
1
0
20.03.2016 15:30
TSK
1 : 0
20.03
15:30
Vinogradar
OFK Futog
1
0
20.03.2016 15:30 1 : 0
20.03
15:30
Petrovaradin
OFK Sirig
0
0
20.03.2016 15:30 0 : 0
20.03
15:30
Jedinstvo
Fruškogorski partizan
4
1
20.03.2016 15:30 4 : 1
20.03
14:30
Polet
Mladost (B)
2
4
20.03.2016 14:30 2 : 4
20.03
14:30
OFK Borac
OFK Zabre┼żje
1
2
20.03.2016 14:30 1 : 2
20.03
14:30
Strelac
Mladost (─î)
4
0
20.03.2016 14:30 4 : 0
20.03
10:00
Radni─Źki
Budu─çnost
0
1
20.03.2016 10:00 0 : 1
20.03
14:30
Veliki Borak
TEK Sloga
1
1
20.03.2016 14:30 1 : 1
20.03
14:30
Banja
Komgrap
1
0
20.03.2016 14:30 1 : 0
20.03
14:30
Sindjeli─ç 2012
Brodarac
1
4
20.03.2016 14:30 1 : 4
20.03
14:30
Institut
PKB Kovilovo
0
0
20.03.2016 14:30 0 : 0
20.03
14:30
Zmaj 1953
13. maj
4
0
20.03.2016 14:30 4 : 0
20.03
14:30
Ropo─Źevo
Bole─Ź
1
1
20.03.2016 14:30 1 : 1
20.03
14:30
OFK Leštane
Dunavac
3
1
20.03.2016 14:30 3 : 1
20.03
10:00
Selo Mladenovac
Pinosava
1
2
20.03.2016 10:00 1 : 2
20.03
14:30
Pudarci
Kosmaj
0
1
20.03.2016 14:30 0 : 1
20.03
14:30
Velika Krsna
Vin─Źa
0
0
20.03.2016 14:30 0 : 0
20.03
14:30
Trgova─Źki
Napredak
0
0
20.03.2016 14:30 0 : 0
20.03
14:30
Makce
Mlava
0
1
20.03.2016 14:30 0 : 1
20.03
14:30
Sloga (─ć)
Borac
1
2
20.03.2016 14:30 1 : 2
20.03
14:30
Dizel
Polet
0
0
20.03.2016 14:30 0 : 0
20.03
14:30
┼Żelezni─Źar
Rudar
1
1
20.03.2016 14:30 1 : 1
20.03
14:30
Krilaš
Petar Dobrnjac
0
0
20.03.2016 14:30 0 : 0
20.03
14:30
Mladost
Integral
1
0
20.03.2016 14:30 1 : 0
20.03
14:30
Vojvoda Milenko
Sloga (B)
1
0
20.03.2016 14:30 1 : 0
20.03
14:30
Aran─Ĺelovac
Vin─Źa
2
1
20.03.2016 14:30 2 : 1
20.03
10:00
Vitlina-Bokanja
Lepenica
1
0
20.03.2016 10:00 1 : 0
20.03
14:30
Prvi srpski ustanak
BSK
0
0
20.03.2016 14:30 0 : 0
BSK
20.03
14:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Junkovac
1
2
20.03.2016 14:30 1 : 2
20.03
14:30
Šatornja
Borac
0
3
20.03.2016 14:30 0 : 3
20.03
10:00
Šumadija
┼ŻSK
2
1
20.03.2016 10:00 2 : 1
20.03
14:30
Trnava
Banja
6
1
20.03.2016 14:30 6 : 1
20.03
14:00
Prvi partizan
Napredak
4
0
20.03.2016 14:00 4 : 0
20.03
14:00
Ariljska rampa
Polet
1
0
20.03.2016 14:00 1 : 0
20.03
14:00
Jedinstvo
Sevojno
0
1
20.03.2016 14:00 0 : 1
20.03
14:00
Savinac
Jasen
3
1
20.03.2016 14:00 3 : 1
20.03
14:00
┼Żelezni─Źar
Višesava
0
0
20.03.2016 14:00 0 : 0
20.03
14:00
─îajetina
Peru─çac
9
0
20.03.2016 14:00 9 : 0
20.03
15:00
Mladost (PP)
Borac (L)
2
1
20.03.2016 15:00 2 : 1
20.03
15:00
Drina
Jedinstvo (Z)
3
0
20.03.2016 15:00 3 : 0
20.03
15:00
Lipolist
Sin─Ĺeli─ç
1
0
20.03.2016 15:00 1 : 0
20.03
15:00
Antimon
Podrinje
0
1
20.03.2016 15:00 0 : 1
20.03
15:00
Jedinstvo (Š)
Borac (V)
2
0
20.03.2016 15:00 2 : 0
20.03
15:00
Mladost (P)
Radni─Źki ┼áaba─Źki
1
0
20.03.2016 15:00 1 : 0
20.03
15:00
Kolubara
Tvrdojevac
0
0
20.03.2016 15:00 0 : 0
20.03
15:00
Tulari
Polet
3
0
20.03.2016 15:00 3 : 0
20.03
15:00
Trli─ç
Mladost
3
3
20.03.2016 15:00 3 : 3
20.03
15:00
OFK Divci
Joševa
2
1
20.03.2016 15:00 2 : 1
20.03
15:00
ZSK
Pepeljevac
3
3
20.03.2016 15:00
ZSK
3 : 3
20.03
15:00
Ka─Źer
Banjani
1
0
20.03.2016 15:00 1 : 0
20.03
15:00
Tešnjar
OFK Jabu─Źje
2
0
20.03.2016 15:00 2 : 0
20.03
15:00
Pobeda
Kolonija
1
1
20.03.2016 15:00 1 : 1
20.03
15:00
Sloboda
Maršić
2
1
20.03.2016 15:00 2 : 1
20.03
15:00
Borac
─ćava
3
2
20.03.2016 15:00 3 : 2
20.03
15:00
Jedinstvo
Mladost
1
0
20.03.2016 15:00 1 : 0
20.03
15:00
Budu─çnost
Vinogradi DB
0
1
20.03.2016 15:00 0 : 1
20.03
15:00
Partizan
Srbija
1
0
20.03.2016 15:00 1 : 0
20.03
15:00
Sušica
Šumadinac
7
0
20.03.2016 15:00 7 : 0
20.03
15:00
Real
Granit
4
2
20.03.2016 15:00 4 : 2
20.03
15:00
Stubal
Polet
1
0
20.03.2016 15:00 1 : 0
20.03
15:00
Borac
Gru┼ża
4
1
20.03.2016 15:00 4 : 1
20.03
15:00
Ibar
Mataruge
0
0
20.03.2016 15:00 0 : 0
20.03
15:00
OFK Ras
Radni─Źki
1
1
20.03.2016 15:00 1 : 1
20.03
15:00
Rudar
Budu─çnost
2
2
20.03.2016 15:00 2 : 2
20.03
15:00
Radnik
Pazar Juniors 2011
2
1
20.03.2016 15:00 2 : 1
20.03
15:00
Omladinac
Polet
2
0
20.03.2016 15:00 2 : 0
20.03
15:00
Rudar Stenjevac
Rudar (SR)
3
1
20.03.2016 15:00 3 : 1
20.03
15:00
Omladinski
Moravac
2
2
20.03.2016 15:00 2 : 2
20.03
15:00
Istok 63
Rudar (P)
1
1
20.03.2016 15:00 1 : 1
20.03
15:00
Napredak Stubica
Mladost (S)
4
3
20.03.2016 15:00 4 : 3
20.03
15:00
Javor
Napredak (Sv)
1
0
20.03.2016 15:00 1 : 0
20.03
15:00
Osaonica
Budu─çnost
4
0
20.03.2016 15:00 4 : 0
20.03
15:00
Kupinovac
Sloga
1
0
20.03.2016 15:00 1 : 0
20.03
15:00
Napredak (SL)
Ursule
0
2
20.03.2016 15:00 0 : 2
20.03
15:00
Mladost (G)
Blagotin
2
0
20.03.2016 15:00 2 : 0
20.03
15:00
Šumadinac
Kolare
4
4
20.03.2016 15:00 4 : 4
20.03
15:00
Juhor
Crni Vrh
2
1
20.03.2016 15:00 2 : 1
20.03
15:00
Resavac
Morava
2
1
20.03.2016 15:00 2 : 1
20.03
14:30
OFK Gnjila
Donji Kopaonik
2
2
20.03.2016 14:30 2 : 2
20.03
14:30
Rubin (DS)
Beli Orlovi
3
0
20.03.2016 14:30 3 : 0
20.03
14:30
Mladost
Kamenorezac 76
1
0
20.03.2016 14:30 1 : 0
20.03
14:30
Trudbenik
14. Oktobar
0
2
20.03.2016 14:30 0 : 2
20.03
14:30
Omladinac
Sloga
1
2
20.03.2016 14:30 1 : 2
20.03
14:30
Rubin (Z)
Stari Trstenik
1
0
20.03.2016 14:30 1 : 0
20.03
11:00
Feniks 2012
Jastrebac (T)
1
1
20.03.2016 11:00 1 : 1
20.03
15:00
OFK Rutevac 1908
Sloga (K)
1
8
20.03.2016 15:00 1 : 8
20.03
15:00
OFK Sloga
Pobeda 1976
4
1
20.03.2016 15:00 4 : 1
20.03
11:00
Tempo
Planinac 2015
2
5
20.03.2016 11:00 2 : 5
20.03
14:30
Mladost (DL)
Moravac
4
0
20.03.2016 14:30 4 : 0
20.03
14:30
Morava
Navalin
1
2
20.03.2016 14:30 1 : 2
20.03
14:30
Jedinstvo (Š)
Real
2
0
20.03.2016 14:30 2 : 0
20.03
14:30
BSK
OFK Bobište
4
1
20.03.2016 14:30
BSK
4 : 1
20.03
11:00
Lemind 1953
OFK Morava
2
2
20.03.2016 11:00 2 : 2
20.03
14:30
Jedinstvo (G)
Gradac
1
2
20.03.2016 14:30 1 : 2
20.03
14:30
Mladost (B)
Marjan MB
2
3
20.03.2016 14:30 2 : 3
20.03
15:00
Hajdu─Źica
Jedinstvo
0
1
20.03.2016 15:00 0 : 1
20.03
15:00
Borac (VG)
Partizan (K)
0
0
20.03.2016 15:00 0 : 0
20.03
15:00
Ševac
Potporanj
1
0
20.03.2016 15:00 1 : 0
20.03
15:00
Dunav
Karaš (J)
3
1
20.03.2016 15:00 3 : 1
20.03
15:00
Ratar
Vojvodina (S)
2
5
20.03.2016 15:00 2 : 5
20.03
15:00
Banat (I)
Vojvodina (CC)
1
0
20.03.2016 15:00 1 : 0
20.03
15:00
Borac (VS)
Karaš (K)
3
0
20.03.2016 15:00 3 : 0
20.03
15:00
OFK Metalac
Grani─Źar
0
1
20.03.2016 15:00 0 : 1
20.03
15:00
Jedinstvo (R)
Hajduk Junior
0
1
20.03.2016 15:00 0 : 1
20.03
15:00
Partizan
Aleksa Šantić
2
3
20.03.2016 15:00 2 : 3
20.03
─Éur─Ĺin
Bikovo
1
1
20.03.2016 1 : 1
20.03
Pali─ç
┼Żednik
1
3
20.03.2016 1 : 3
20.03
Lokomotiva
Hajduk
0
0
20.03.2016 0 : 0
20.03
Bratstvo
Udarnik Višnjevac
1
4
20.03.2016 1 : 4
20.03
Elektrovojvodina
Solid
5
2
20.03.2016 5 : 2
20.03
Napredak
Borac (M)
1
0
20.03.2016 1 : 0
20.03
Grani─Źar
Radni─Źki
3
1
20.03.2016 3 : 1
20.03
Borac (S)
Sloga
4
2
20.03.2016 4 : 2
20.03
PSK Putinci
Mitros
0
1
20.03.2016 0 : 1
20.03
Obili─ç 1993
No─çaj
4
1
20.03.2016 4 : 1
20.03
Omladinac
Jedinstvo
1
1
20.03.2016 1 : 1
20.03
Hajduk 1932
Sloboda
1
8
20.03.2016 1 : 8
20.03
Fruškogorac
Borac (K)
1
3
20.03.2016 1 : 3
20.03
10:00
Kabel - Štrand
Tatra
2
4
20.03.2016 10:00 2 : 4
20.03
15:00
Fruškogorac
Centar
1
1
20.03.2016 15:00 1 : 1
20.03
15:00
Sremac
Borac
3
0
20.03.2016 15:00 3 : 0
20.03
15:00
Vlašić
Ceri─ç
1
2
20.03.2016 15:00 1 : 2
20.03
15:00
Mrovska
Pri─Źinovi─ç
1
1
20.03.2016 15:00 1 : 1
20.03
15:00
Trešnjevka
Dušan Silni
3
3
20.03.2016 15:00 3 : 3
20.03
15:00
Dobrava
Mladost 2013
2
1
20.03.2016 15:00 2 : 1
20.03
15:00
Sloga
Kara─Ĺor─Ĺe
3
1
20.03.2016 15:00 3 : 1
20.03
15:00
Cer
Studenac
10
0
20.03.2016 15:00
Cer
10 : 0
20.03
11:00
Crn─Źa
Sloga (S)
2
2
20.03.2016 11:00 2 : 2
20.03
15:00
Mladost (DB)
Jedinstvo
0
2
20.03.2016 15:00 0 : 2
20.03
15:00
Sloga (LŠ)
Stolice
4
2
20.03.2016 15:00 4 : 2
20.03
15:00
Cerova
Borac
4
1
20.03.2016 15:00 4 : 1
20.03
15:00
Velika Reka
Gu─Źevo
2
0
20.03.2016 15:00 2 : 0
20.03
15:00
Krasava
─îoban─Źe
1
1
20.03.2016 15:00 1 : 1
20.03
15:00
Vidojevica
Milan Orli─ç
3
0
20.03.2016 15:00 3 : 0
20.03
15:00
Borac
Cer
2
1
20.03.2016 15:00 2 : 1
Cer
20.03
15:00
Mladi Borac
Milicionar
2
0
20.03.2016 15:00 2 : 0
20.03
15:00
Drina
Omladinac 2013
1
3
20.03.2016 15:00 1 : 3
20.03
15:00
Duško
Sloga
1
1
20.03.2016 15:00 1 : 1
20.03
15:00
Partizan
Budu─çnost (PD)
3
3
20.03.2016 15:00 3 : 3
20.03
15:00
Gorki
Torpedo 1924
1
1
20.03.2016 15:00 1 : 1
20.03
15:00
Proleter
Budu─çnost (Z)
2
1
20.03.2016 15:00 2 : 1
20.03
15:00
Mladost (MM)
Majur
1
2
20.03.2016 15:00 1 : 2
20.03
15:00
Zvezda-Konatice
Posavina
1
0
20.03.2016 15:00 1 : 0
20.03
15:00
Borac
Rvati
1
2
20.03.2016 15:00 1 : 2
20.03
15:00
Krtinska
Trstenica
3
0
20.03.2016 15:00 3 : 0
20.03
15:00
Vuki─çevica
Ljubini─ç
1
0
20.03.2016 15:00 1 : 0
20.03
15:00
OFK Urovci
Duboko
4
1
20.03.2016 15:00 4 : 1
20.03
15:00
Omladinac
Partizan-Dra┼żevac
5
1
20.03.2016 15:00 5 : 1
20.03
15:00
Jedinstvo
Belo Polje
3
1
20.03.2016 15:00 3 : 1
20.03
15:00
Mladost
Vihor
5
0
20.03.2016 15:00 5 : 0
20.03
15:00
Sloboda
Razvitak
7
1
20.03.2016 15:00 7 : 1
20.03
15:00
Jedinstvo
Zemljoradnik
1
6
20.03.2016 15:00 1 : 6
20.03
15:00
┼Żelezni─Źar
ISK Izvor
0
3
20.03.2016 15:00 0 : 3
20.03
15:00
Budu─çnost
Popovac
2
0
20.03.2016 15:00 2 : 0
20.03
15:00
Heroj
OFK Borac
0
3
20.03.2016 15:00 0 : 3
20.03
14:30
Morava
Vinogradar
0
3
20.03.2016 14:30 0 : 3
20.03
14:30
Stevka Bo┼żurevka
Stragari
1
0
20.03.2016 14:30 1 : 0
20.03
14:30
Omladinac
Stara Čaršija
2
1
20.03.2016 14:30 2 : 1
20.03
14:30
Rujišnik
Jugovi─çi
0
2
20.03.2016 14:30 0 : 2
20.03
11:00
Rudar
Badince
1
5
20.03.2016 11:00 1 : 5
20.03
10:00
Jašunja
Turekovac
1
2
20.03.2016 10:00 1 : 2
20.03
11:00
Gornje Sinkovce
Milanovo
2
4
20.03.2016 11:00 2 : 4
20.03
15:30
Vojvodina
Fruška Gora
1
1
20.03.2016 15:30 1 : 1
20.03
15:30
Sremac
Grani─Źar
2
2
20.03.2016 15:30 2 : 2
20.03
15:30
Car Uroš
Sloga
1
1
20.03.2016 15:30 1 : 1
20.03
15:30
27. Oktobar
Jedinstvo
0
4
20.03.2016 15:30 0 : 4
20.03
15:30
Fruškogorac
Jedinstvo (R)
0
0
20.03.2016 15:30 0 : 0
20.03
15:30
Mladost (B)
Mladost (P)
4
0
20.03.2016 15:30 4 : 0
20.03
15:30
Planinac
Polet
3
0
20.03.2016 15:30 3 : 0
20.03
BSK
Sloga (─î)
2
0
20.03.2016
BSK
2 : 0
20.03
Srem
Sloboda
1
1
20.03.2016 1 : 1
20.03
Sloga (Z)
Sremac
2
0