XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 211 utakmica za dan
Nedelja, 28 Septembar 2008

Fudbal

28.09.2008 OFK Beograd 1 : 1 Borac
28.09.2008 Kolubara 2 : 0 Metalac
28.09.2008 Sevojno 0 : 0 Smederevo
28.09.2008 Mladost (L) 1 : 2 BSK Borča
28.09.2008 Srem 0 : 0 ČSK Pivara
28.09.2008 Dinamo 3 : 0 Indjija
28.09.2008 Sloga (K) 4 : 0 FAP
28.09.2008 Mačva 4 : 0 Sloboda (Č)
28.09.2008 Radnički Stobeks 3 : 1 Sloga (PM)
28.09.2008 Hajduk Veljko 1 : 0 Timok
28.09.2008 Vlasina 1 : 3 Car Konstantin
28.09.2008 Radnički (P) 0 : 2 Radnički (N)
28.09.2008 Palić 0 : 0 Sloven
28.09.2008 Proleter (NS) 2 : 2 Radnički (S)
28.09.2008 Senta 1 : 0 Vršac
28.09.2008 PKB 1 : 1 Sopot
28.09.2008 Teleoptik 1 : 1 Palilulac
28.09.2008 Radnički (O) 1 : 0 Beograd
28.09.2008 Šumadija 3 : 0 Radnički (NB)
28.09.2008 Sindjelić 3 : 0 Železničar (BV)
28.09.2008 Orlovac 0 : 1 Erdoglija
28.09.2008 Sloga (S) 4 : 0 Bane
28.09.2008 Sloga (BB) 3 : 1 Pobeda
28.09.2008 Polet (Lj) 3 : 0 Vodojaža
28.09.2008 Šumadija 1903 2 : 0 Šumadija (A)
28.09.2008 Selevac 1 : 2 Morava (VP)
28.09.2008 Sloga (LŠ) 3 : 1 Homoljac
28.09.2008 Radnički (KO) 0 : 0 VGSK
28.09.2008 Krušik 3 : 1 Beloševac
28.09.2008 Zvižd 4 : 1 Crvena zvezda (S)
28.09.2008 Ribnica 0 : 0 Jadar (GD)
28.09.2008 Omladinac (Š) 1 : 0 Obilić (Ž)
28.09.2008 Vučje 5 : 0 Sloga (LI)
28.09.2008 Zloćudovo 1 : 1 Budućnost
28.09.2008 Jastrebac (B) 0 : 1 Mladost (M)
28.09.2008 Rudar Alpos 2 : 0 Pukovac
28.09.2008 BSK Bujanovac 4 : 1 Sloga (LE)
28.09.2008 Trajal 0 : 0 Kablovi
28.09.2008 Putevi 0 : 2 Radnički (S)
28.09.2008 Temnić Lipa 4 : 0 Poreč
28.09.2008 Ozren 1 : 0 Morava (Ć)
28.09.2008 ŽAK 1 : 2 Panonija
28.09.2008 Polet (N) 1 : 1 Dolina
28.09.2008 Donji Srem 0 : 0 Veternik
28.09.2008 Mladost (T) 2 : 0 Stanišić
28.09.2008 Jugović 4 : 0 Jedinstvo
28.09.2008 Solunac 2 : 2 Crvenka
28.09.2008 Budućnost (M) 2 : 0 Hajduk
28.09.2008 Ljukovo 3 : 1 Polet
28.09.2008 Borac 3 : 1 Radnički (I)
28.09.2008 Milutinac 1 : 2 Žarkovo
28.09.2008 Resnik 0 : 1 IMT
28.09.2008 Lasta 1 : 1 Borac (O)
28.09.2008 Crvena zvezda (MML) 1 : 2 Posavac Tišma
28.09.2008 Grafičar 3 : 0 Trudbenik
28.09.2008 Rudar 4 : 2 Popovići
28.09.2008 Jošanica 1 : 0 Proleter Lasta
28.09.2008 Borac 1 : 0 Kraljevo Hajduk
28.09.2008 Tutin 2 : 3 Radnički (K)
28.09.2008 Radnik 1 : 0 Morava (S)
28.09.2008 Budućnost (K) 0 : 2 Mladost (O)
28.09.2008 Napredak (S) 6 : 0 Jedinstvo (GG)
28.09.2008 Jedinstvo (K) 5 : 2 Velereč 94
28.09.2008 Rudar 0 : 1 Omladinac (Z)
28.09.2008 Napredak (K) 1 : 6 Polet (T)
28.09.2008 Ovčar 2 : 1 Jedinstvo (P)
28.09.2008 Mladost (P) 4 : 1 Prilike
28.09.2008 Miokovci 1 : 2 Dragačevo
28.09.2008 Omladinac (Z) 1 : 0 Polet (R)
28.09.2008 GP Zlatibor 1 : 0 Budućnost (A)
28.09.2008 Savinac 1 : 0 Perućac
28.09.2008 Polimlje 4 : 1 Jedinstvo (K)
28.09.2008 Napredak (GD) 2 : 1 Zlatibor (Č)
28.09.2008 Arilje 1 : 0 Zlatibor voda (G)
28.09.2008 Luna Avijatičar 1 : 0 Sečica
28.09.2008 Šumadija 2 : 1 Košutnjak
28.09.2008 Sloga (L) 1 : 7 Slavija
28.09.2008 Sloga (D) 1 : 0 Jedinstvo
28.09.2008 Šumadinac 1 : 5 Sušica
28.09.2008 Partizan (C) 7 : 2 Jadran
28.09.2008 Sloga (B) 2 : 0 Borac (LJ)
28.09.2008 Beli Orlovi 5 : 3 Marjan
28.09.2008 Partizan (BB) 4 : 0 Šumadinac (B)
28.09.2008 Šumadinac (N) 2 : 0 Badnjevac
28.09.2008 Iskra 1 : 2 Mladost
28.09.2008 Brežđe 1 : 1 Osečina
28.09.2008 Tešnjar 0 : 2 Vrujci
28.09.2008 Sovljak 1 : 0 Jedinstvo
28.09.2008 Rajac 1 : 0 Ribnikar
28.09.2008 Tulari 1 : 1 Radnik
28.09.2008 Vihor 2 : 1 Sloga (K)
28.09.2008 Polet 0 : 0 Petar Dobrnjac
28.09.2008 Zadrugar (T) 2 : 0 Borac (VL)
28.09.2008 Zadrugar (O) 1 : 3 Šapine
28.09.2008 Sloga (D) 3 : 0 Crni Vrh
28.09.2008 Borac (Ž) 7 : 0 Napredak
28.09.2008 Bata Bulić 4 : 0 Dunavac
28.09.2008 Beli Orao 2 : 0 Sloga (B)
28.09.2008 Vulkan 3 : 0 Budućnost (P)
28.09.2008 Sloboda (GV) 0 : 0 Čegar
28.09.2008 Omladinac (GK) 2 : 4 Morava (K)
28.09.2008 Moravac 1 : 2 Radnički (T)
28.09.2008 Aluminjum 4 : 1 Vrtište
28.09.2008 Jastrebac Proleter 1 : 1 Proleter (M)
28.09.2008 Brzi Brod 6 : 2 Delijski Vis
28.09.2008 Slatina (N) 1 : 0 Radnički
28.09.2008 Nemetali 1 : 1 Rudna Glava
28.09.2008 Mala Vrbica 2 : 1 Zlot
28.09.2008 Sloga 1 : 0 Brestovac
28.09.2008 Miloševo 0 : 2 Brodoremont
28.09.2008 Majdanpek 5 : 0 Rajac
28.09.2008 Slatina (B) 6 : 0 Krivelj
28.09.2008 Bačka (P) 6 : 2 Bajša
28.09.2008 Tisa 2 : 0 Čantavir
28.09.2008 Bačka (M) 1 : 1 AFK
28.09.2008 Tavankut 1 : 2 Eđšeg
28.09.2008 Đurđin TB 2 : 2 Proleter
28.09.2008 Dolovo 1 : 0 Vulturul
28.09.2008 Crvena zvezda 3 : 1 Jedinstvo
28.09.2008 Proleter 1 : 1 Borac (S)
28.09.2008 Budućnost 0 : 0 Mladost
28.09.2008 Tempo 0 : 1 Polet
28.09.2008 Radnički (B) 1 : 1 Sloga
28.09.2008 Partizan 3 : 1 Borac (VS)
28.09.2008 Petrovaradin 0 : 0 Kabel
28.09.2008 Omladinac (S) 2 : 0 Tvrdjava
28.09.2008 Sremac 0 : 0 Mladost (NS)
28.09.2008 Index 0 : 0 Fruškogorac
28.09.2008 Morava (M) 1 : 2 Napredak (G)
28.09.2008 Lazac 1 : 2 Mlada krila
28.09.2008 Polet (R) 3 : 3 Grdica
28.09.2008 Borac (A) 4 : 1 Partizan
28.09.2008 Šumadija (Š) 3 : 1 Gruža
28.09.2008 Vrnjci 2 : 1 Ribnica (J)
28.09.2008 Mladost (V) 3 : 1 Goč
28.09.2008 Rudar 5 : 2 Napredak (TR)
28.09.2008 Napredak (TO) 2 : 3 Krilaš
28.09.2008 Dragoš 3 : 2 Jedinstvo (K)
28.09.2008 Pomoravlje 2 : 3 Mlava (ML)
28.09.2008 Trgovački 0 : 1 Mladost (S)
28.09.2008 Vrelo 4 : 1 Radnički (K)
28.09.2008 Carevac 4 : 1 Desine
28.09.2008 Polet (V) 6 : 4 Bambi
28.09.2008 Vojvoda Milenko 1 : 4 Napredak (N)
28.09.2008 Sloga (Ć) 0 : 0 Pobeda (SK)
28.09.2008 RSK 0 : 2 Žitkovica
28.09.2008 Mladost (B) 1 : 1 Makce
28.09.2008 Borac (Z) 2 : 0 Jedinstvo (D)
28.09.2008 Cer 7 : 1 Stolice
28.09.2008 Mladost (B) 2 : 2 Crnča
28.09.2008 Radjevac 7 : 1 Sloga (S)
28.09.2008 Gučevo 2 : 0 Borac(K)
28.09.2008 Rudar (B) 0 : 3 Luk
28.09.2008 Radnički (KS) 2 : 1 Omladinac
28.09.2008 Zadrugar 0 : 3 Crvena zastava
28.09.2008 Rujnik 0 : 3 Stevan Nešticki
28.09.2008 Partizan 7 : 1 Dobrica
28.09.2008 Mladost 1 : 2 Borac
28.09.2008 Hajduk 2 : 1 Karaš
28.09.2008 Vitorul 0 : 2 Sloga
28.09.2008 Dunav 1 : 0 Ratar
28.09.2008 Hajdučica 4 : 0 Potporanj
28.09.2008 Vinogradar 7 : 3 Bratstvo Unirea
28.09.2008 Banat 3 : 0 Vršac United
28.09.2008 Preporod 2 : 0 Žednik
28.09.2008 Solid 1 : 2 Elektrovojvodina
28.09.2008 Udarnik 3 : 4 Subotica
28.09.2008 Unirea 1 : 0 Jedinstvo Stević
28.09.2008 Pobeda 0 : 3 Mladost
28.09.2008 Omladinac (O) 1 : 3 Slavija
28.09.2008 BSK Bavanište 3 : 0 Jedinstvo
28.09.2008 Kolonija 9 : 0 Borac (P)
28.09.2008 Železničar 6 : 3 Glogonj
28.09.2008 Omladinac (D) 1 : 0 Proleter
28.09.2008 Borac (S) 2 : 1 Plavi Dunav
28.09.2008 Omladinac (D) 2 : 1 Kralj Petar I
28.09.2008 Granit 3 : 0 Kablar
28.09.2008 Napredak (P) 5 : 0 Dunav
28.09.2008 BSK 6 : 1 Borac (K)
28.09.2008 Morava (P) 1 : 2 Napredak (B)
28.09.2008 Napredak (B) 3 : 0 Zemljoradnik
28.09.2008 Dizel 2 : 0 Proleter
28.09.2008 Sopot 3 : 0 Železničar
28.09.2008 7. Juli 2 : 0 Krasava
28.09.2008 Jedinstvo 2 : 1 Bratstvo
28.09.2008 Partizan 2 : 3 Omladinac
28.09.2008 Ševac 10 : 0 Fracija
28.09.2008 Karaš 4 : 0 Pobeda
28.09.2008 Ravangrad 4 : 3 ŽFK Fruškogorac
28.09.2008 Borac 1 : 1 Čukarički Stankom
28.09.2008 Banat 0 : 0 Napredak
28.09.2008 BSK Borča 1 : 0 Radnički (N)
28.09.2008 OFK Beograd 4 : 0 Voždovac
28.09.2008 Rad 2 : 2 Vojvodina
28.09.2008 SFS Borac 0 : 2 Zemun
28.09.2008 Sloboda (U) 0 : 1 Radnički (K)
28.09.2008 Sloga (K) 2 : 4 Partizan
28.09.2008 Teleoptik 1 : 0 Napredak
28.09.2008 Čukarički Stankom 2 : 0 Radnički (N)
28.09.2008 Napredak 0 : 2 OFK Beograd
28.09.2008 Crvena zvezda 4 : 0 Zemun
28.09.2008 Radnički (N) 1 : 4 Partizan
28.09.2008 Banat 2 : 3 Rad
28.09.2008 Radnički (K) 7 : 0 Mladi radnik

Rukomet

28.09.2008 Radnički 25 : 23 Proleter Naftagas
28.09.2008 Vojvodina Železničar 29 : 29 Kolubara
28.09.2008 Crvena Zvezda 50 : 27 Napredak
28.09.2008 Spartak 30 : 26 Temerin
28.09.2008 Metalac(V) 27 : 42 Železnicar Gas Teh
28.09.2008 Cepelin 31 : 37 Nopal Srem

Futsal

28.09.2008 Niš 92 2 : 2 Leteći Holandjanin
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu