XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 217 utakmica za dan
Nedelja, 3 Maj 2009

Fudbal

03.05.2009 Hajduk 1 : 2 Partizan
03.05.2009 Rad 0 : 1 Napredak
03.05.2009 Dinamo 0 : 0 BSK Borča
03.05.2009 Srem 0 : 1 Smederevo
03.05.2009 Mladost (L) 1 : 0 Voždovac
03.05.2009 Železničar 3 : 2 Sloga (PM)
03.05.2009 Radnički Stobeks 2 : 1 Radnički (K)
03.05.2009 Mačva 1 : 0 Sloboda (U)
03.05.2009 Sloga (K) 0 : 0 Metalac (K)
03.05.2009 Jedinstvo 1 : 1 Balkanski
03.05.2009 Župa 1 : 1 Radnik Rosa
03.05.2009 Radnički (P) 0 : 1 Timok
03.05.2009 Vlasina 1 : 3 Hajduk Veljko
03.05.2009 Senta 3 : 0 Metalac AV
03.05.2009 Proleter (NS) 2 : 1 Big Bul
03.05.2009 Radnički (NB) 0 : 1 Srem
03.05.2009 Železničar (BV) 1 : 0 Dorćol
03.05.2009 Sindjelić 1 : 0 Beograd
03.05.2009 Šumadija 0 : 1 Palilulac
03.05.2009 Radnički (O) 0 : 0 Lisović
03.05.2009 Teleoptik 1 : 1 Zemun
03.05.2009 PKB 0 : 1 BASK
03.05.2009 Orlovac 0 : 1 Sloga (BB)
03.05.2009 Erdoglija 0 : 1 Polet (Lj)
03.05.2009 Bane 2 : 0 Šumadija 1903
03.05.2009 Pobeda 1 : 1 Crnokosa
03.05.2009 Vodojaža 2 : 2 Prijevor
03.05.2009 Šumadija (A) 3 : 0 Jedinstvo Putevi
03.05.2009 Obilić (Ž) 2 : 3 Crvena zvezda (S)
03.05.2009 Omladinac (Š) 7 : 1 Beloševac
03.05.2009 Ribnica 0 : 1 Rudar (K)
03.05.2009 Zvižd 3 : 0 VGSK
03.05.2009 Krušik 1 : 1 Vrbovac
03.05.2009 Radnički (KO) 0 : 2 Morava (VP)
03.05.2009 Vučje 2 : 2 Sloga (LE)
03.05.2009 BSK Bujanovac 2 : 1 Pusta Reka
03.05.2009 Rudar Alpos 3 : 1 Mladost (M)
03.05.2009 Jastrebac (B) 3 : 2 Budućnost
03.05.2009 Zloćudovo 5 : 2 Mladost (L)
03.05.2009 Temnić Lipa 0 : 3 Radnički (S)
03.05.2009 Putevi 1 : 0 Kablovi
03.05.2009 Trajal 3 : 1 Rudar (B)
03.05.2009 Polet (N) 0 : 3 Radnik
03.05.2009 ŽAK 0 : 2 Sloboda
03.05.2009 Donji Srem 1 : 0 Radnički (I)
03.05.2009 Borac 1 : 0 Crvena Zvezda (NS)
03.05.2009 Ljukovo 2 : 0 Radnički (SM)
03.05.2009 Budućnost (M) 3 : 3 Crvenka
03.05.2009 Solunac 0 : 0 Jedinstvo
03.05.2009 Mladost (T) 0 : 4 Veternik
03.05.2009 Budućnost (D) 2 : 0 Turbina
03.05.2009 Slavija 1 : 1 Crvena zvezda (MML)
03.05.2009 Borac (O) 3 : 1 GSP Polet
03.05.2009 Posavac Tišma 2 : 3 Lokomotiva
03.05.2009 Kovačevac 2 : 0 Trudbenik
03.05.2009 Popovići 0 : 2 Jošanica
03.05.2009 Rudar 1 : 1 Borac
03.05.2009 Proleter Lasta 2 : 2 Karađorđe
03.05.2009 Kraljevo Hajduk 1 : 1 Magnohrom
03.05.2009 Jedinstvo 1 : 1 Tutin
03.05.2009 Braća Vuković 3 : 0 Radnik
03.05.2009 Radnički (K) 3 : 1 Ibar (MB)
03.05.2009 Morava (S) 1 : 0 Budućnost (K)
03.05.2009 Mataruge 0 : 3 Mladost (O)
03.05.2009 Miokovci 3 : 3 Prilike
03.05.2009 Mladost (P) 3 : 2 Jedinstvo (P)
03.05.2009 Ovčar 0 : 2 Polet (T)
03.05.2009 Napredak (K) 1 : 0 Omladinac (Z)
03.05.2009 Rudar 5 : 1 Velereč 94
03.05.2009 Jedinstvo (K) 2 : 0 Napredak (S)
03.05.2009 Omladinac (Z) 0 : 0 Železničar (P)
03.05.2009 Zlatar 6 : 0 Zlatibor voda (G)
03.05.2009 Arilje 4 : 1 Zlatibor (Č)
03.05.2009 Napredak (GD) 1 : 3 Jedinstvo (K)
03.05.2009 Polimlje 5 : 1 Perućac
03.05.2009 Savinac 0 : 6 Budućnost (A)
03.05.2009 GP Zlatibor 1 : 0 Polet (R)
03.05.2009 Proleter 5 : 1 Partizan (D)
03.05.2009 Šumadinac (N) 2 : 0 Šumadinac (B)
03.05.2009 Partizan (BB) 3 : 0 Banja
03.05.2009 Karađorđe Mladost 0 : 0 Marjan
03.05.2009 Beli Orlovi 2 : 1 Borac (P)
03.05.2009 Iskra 1 : 1 Radnik
03.05.2009 Tulari 2 : 0 ZSK
03.05.2009 Rajac 3 : 0 Jedinstvo
03.05.2009 Sovljak 1 : 1 Vrujci
03.05.2009 Tešnjar 1 : 1 Osečina
03.05.2009 Brežđe 1 : 1 Tvrdojevac
03.05.2009 Sloga (K) 5 : 0 Polet
03.05.2009 Vihor 5 : 2 Zadrugar (T)
03.05.2009 Petar Dobrnjac 4 : 3 Zadrugar (O)
03.05.2009 Borac (VL) 2 : 0 Sloga (D)
03.05.2009 Šapine 2 : 3 Borac (Ž)
03.05.2009 Crni Vrh 3 : 0 Bata Bulić
03.05.2009 Napredak 2 : 0 Beli Orao
03.05.2009 Dunavac 2 : 1 Sloga (B)
03.05.2009 Vulkan 2 : 3 Palilulac
03.05.2009 Mramor 2 : 0 Sloboda (GV)
03.05.2009 Budućnost (P) 2 : 1 Omladinac (GK)
03.05.2009 Čegar 4 : 1 Moravac
03.05.2009 Morava (K) 0 : 6 Aluminjum
03.05.2009 Radnički (T) 5 : 0 Jastrebac Proleter
03.05.2009 Vrtište 0 : 0 Brzi Brod
03.05.2009 Proleter (M) 3 : 0 Delijski Vis
03.05.2009 Slatina (B) 6 : 1 Rajac
03.05.2009 Majdanpek 4 : 2 Brodoremont
03.05.2009 Miloševo 1 : 0 Brestovac
03.05.2009 Mala Vrbica 2 : 0 Rudna Glava
03.05.2009 Nemetali 5 : 0 Radnički
03.05.2009 Slatina (N) 1 : 1 Ključ
03.05.2009 Proleter 3 : 2 Đurđin TB
03.05.2009 Bajša 1 : 2 Bačka (P)
03.05.2009 Čoka 4 : 0 Jadran
03.05.2009 Čantavir 2 : 1 Tisa
03.05.2009 AFK 0 : 3 Bačka (M)
03.05.2009 Krivaja 3 : 0 Vinogradar
03.05.2009 Eđšeg 1 : 2 Tavankut
03.05.2009 Borac (VS) 8 : 1 Jugoslavija
03.05.2009 Partizan 3 : 0 Sloga
03.05.2009 Radnički (B) 3 : 0 Polet
03.05.2009 Tempo 3 : 0 Mladost
03.05.2009 Budućnost 2 : 1 Borac (S)
03.05.2009 Proleter 1 : 0 Jedinstvo
03.05.2009 Crvena zvezda 0 : 0 Vulturul
03.05.2009 Dolovo 1 : 1 Radnički (K)
03.05.2009 Kabel 0 : 1 Šajkaš
03.05.2009 Petrovaradin 0 : 4 Bečej Old gold
03.05.2009 Slavija (NS) 0 : 2 Omladinac (S)
03.05.2009 Mladost (BP) 3 : 0 Sremac
03.05.2009 Budućnost (SS) 1 : 4 OFK Vrbas
03.05.2009 Borac (Š) 5 : 0 OFK Futog
03.05.2009 Napredak (G) 4 : 2 Morava (M)
03.05.2009 Tavnik 5 : 1 Žiča
03.05.2009 Grdica 1 : 0 Polet (R)
03.05.2009 Partizan 2 : 3 Borac (A)
03.05.2009 Gruža 3 : 4 Šumadija (Š)
03.05.2009 Ribnica (J) 1 : 2 Vrnjci
03.05.2009 Rudar 4 : 2 Radnički (K)
03.05.2009 Vrelo 2 : 1 Mladost (S)
03.05.2009 Trgovački 1 : 1 Mlava (ML)
03.05.2009 Pomoravlje 0 : 3 Jedinstvo (K)
03.05.2009 Dragoš 0 : 1 Integral
03.05.2009 Napredak (TO) 4 : 1 Napredak (TR)
03.05.2009 Carevac 2 : 1 Jedinstvo (D)
03.05.2009 Borac (Z) 1 : 0 Makce
03.05.2009 Mladost (B) 1 : 1 Žitkovica
03.05.2009 RSK 0 : 3 Pobeda (SK)
03.05.2009 Sloga (Ć) 1 : 2 Napredak (N)
03.05.2009 Vojvoda Milenko 2 : 1 Bambi
03.05.2009 Polet (V) 3 : 3 Desine
03.05.2009 Velika Reka 1 : 1 Luk
03.05.2009 Rudar (B) 1 : 0 Borac(K)
03.05.2009 Gučevo 5 : 0 Sloga (S)
03.05.2009 Radjevac 3 : 1 Crnča
03.05.2009 Mladost (B) 0 : 1 Stolice
03.05.2009 Cer 4 : 0 Prva iskra
03.05.2009 Morava (Č) 2 : 0 Stevan Nešticki
03.05.2009 Rujnik 1 : 0 Mladost (DK)
03.05.2009 Zadrugar 5 : 0 Omladinac
03.05.2009 Dobrica 0 : 3 Partizan
03.05.2009 Borac 2 : 1 Mladost
03.05.2009 Karaš 6 : 0 Hajduk
03.05.2009 Sloga 3 : 0 Vitorul
03.05.2009 Ratar 3 : 2 Dunav
03.05.2009 Potporanj 1 : 0 Hajdučica
03.05.2009 Bratstvo Unirea 6 : 2 Vinogradar
03.05.2009 Vršac United 1 : 0 Banat
03.05.2009 Lokomotiva 6 : 1 Poljoprivrednik
03.05.2009 Žednik 0 : 1 Preporod
03.05.2009 Elektrovojvodina 1 : 0 Solid
03.05.2009 Jedinstvo Stević 3 : 0 Unirea
03.05.2009 Mladost 7 : 0 Pobeda
03.05.2009 Slavija 3 : 0 Omladinac (O)
03.05.2009 Jedinstvo 6 : 3 BSK Bavanište
03.05.2009 Borac (P) 1 : 4 Kolonija
03.05.2009 Glogonj 2 : 2 Železničar
03.05.2009 Proleter 4 : 1 Omladinac (D)
03.05.2009 Plavi Dunav 4 : 0 Borac (S)
03.05.2009 Kralj Petar I 1 : 2 Omladinac (D)
03.05.2009 Kablar 1 : 4 Granit
03.05.2009 Progorelica 1 : 2 Čibukovac
03.05.2009 Jedinstvo (D) 2 : 1 Stara Čaršija
03.05.2009 Sloga (L) 6 : 2 Napredak (B)
03.05.2009 Morava (P) 0 : 3 Borac (K)
03.05.2009 BSK 3 : 3 Dunav
03.05.2009 Sopot 1 : 0 Proleter
03.05.2009 Dizel 5 : 2 Zemljoradnik
03.05.2009 Napredak (B) 2 : 0 Mlava
03.05.2009 Jedinstvo 4 : 2 7. Juli
03.05.2009 Partizan 3 : 0 Pobeda
03.05.2009 Karaš 3 : 0 Fracija
03.05.2009 Ševac 1 : 0 Omladinac
03.05.2009 Sloga 0 : 8 Napredak
03.05.2009 Vojvodina 3 : 2 Rad
03.05.2009 Čukarički Stankom 2 : 1 Borac
03.05.2009 Napredak 3 : 0 Banat
03.05.2009 Radnički (N) 1 : 0 BSK Borča
03.05.2009 Sloboda (U) 2 : 3 Zemun
03.05.2009 Voždovac 0 : 1 OFK Beograd
03.05.2009 Vojvodina 3 : 0 Rad
03.05.2009 Radnički (K) 6 : 1 Sloboda (U)
03.05.2009 Radnički (N) 0 : 0 Čukarički Stankom
03.05.2009 Borac (Č) 4 : 2 Radnički (O)
03.05.2009 OFK Beograd 3 : 0 Napredak
03.05.2009 Zemun 0 : 0 Crvena zvezda
03.05.2009 Partizan 7 : 0 Radnički (N)
03.05.2009 Mladi radnik 0 : 2 Radnički (K)
03.05.2009 Borac (Č) 4 : 1 Radnički (O)
03.05.2009 Morava (VP) 2 : 0 Radnički (P)

Košarka

03.05.2009 FMP 54 : 72 Crvena Zvezda 0:2

Rukomet

03.05.2009 ORK Niš 20 : 25 Kolubara
03.05.2009 Max Sport 20 : 20 Cepelin
03.05.2009 Metalac(V) 32 : 42 Kučevo
03.05.2009 Župa 20 : 34 Metalac (GM)
03.05.2009 Temerin 24 : 20 Radnički

Vaterpolo

03.05.2009 Šabac 5 : 14 Zemun

Futsal

03.05.2009 Liman 4 : 2 Marbo Intermezzo 2:1
1:2
33 Crveni karton (Sremčica)
Arkač i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 3 korisnika su tipovali utakmicu