XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 297 utakmica za dan
Subota, 18 Septembar 2010

Fudbal

18.09.2010 16:30 OFK Beograd 2 : 1 Inđija
18.09.2010 16:30 Vojvodina 1 : 1 Metalac
18.09.2010 16:30 Smederevo 2 : 0 Čukarički Stankom
18.09.2010 19:00 Crvena zvezda 1 : 0 Javor
18.09.2010 16:30 Jagodina 2 : 0 BSK Borča
18.09.2010 16:30 Mladi radnik 1 : 0 Kolubara
18.09.2010 16:30 Novi Pazar 3 : 1 Teleoptik
18.09.2010 16:30 Radnički (S) 1 : 1 Proleter (NS)
18.09.2010 16:30 Bežanija 4 : 1 Dinamo
18.09.2010 16:30 BASK 3 : 1 Napredak
18.09.2010 16:30 Novi Sad 1 : 1 Banat
18.09.2010 16:30 Zemun 1 : 1 Srem
18.09.2010 16:00 Šumadija (A) 1 : 3 Sloboda (Č)
18.09.2010 16:00 Sloga (P) 2 : 0 Sloga (K)
18.09.2010 16:00 Vujić voda 1 : 2 Jedinstvo
18.09.2010 16:00 Sloga (PM) 1 : 0 FAP
18.09.2010 16:00 Sloga (BB) 1 : 0 Rudar (K)
18.09.2010 16:00 Dubočica 0 : 0 Kopaonik
18.09.2010 16:00 Svrljig 3 : 0 Rudar Alpos
18.09.2010 16:00 Trstenik PPT 1 : 0 Sloga (D)
18.09.2010 16:00 Timok 0 : 0 Radnički (S)
18.09.2010 16:00 Radnički (N) 5 : 1 Radnički (P)
18.09.2010 16:00 Sloboda (NK) 0 : 2 Cement
18.09.2010 16:00 Tekstilac Ites 4 : 1 Dolina
18.09.2010 16:00 Vršac 1 : 1 Senta
18.09.2010 16:00 Mladost (A) 2 : 2 OFK Kikinda
18.09.2010 16:00 ČSK Pivara 2 : 0 Radnički (NP)
18.09.2010 15:30 Balkan Mirijevo 1 : 1 Šumadija (J)
18.09.2010 15:30 Palilulac 3 : 0 Kovačevac
18.09.2010 16:00 Slavija 1 : 0 Mladost (O)
18.09.2010 16:00 Omladinac (NS) 0 : 3 Pobeda
18.09.2010 16:00 Metalac (K) 1 : 0 Šumadija 1903
18.09.2010 16:00 Takovo 5 : 1 Orlovac
18.09.2010 16:00 Trepča 1 : 0 Vodojaža
18.09.2010 16:00 GFK Jasenica 1911 1 : 0 Crvena zvezda (S)
18.09.2010 16:00 Gruža 3 : 1 Borac
18.09.2010 16:00 Sloga (B) 1 : 0 Zvižd
18.09.2010 16:00 Radnički (V) 0 : 2 Ribnica
18.09.2010 16:00 Balkanski 3 : 2 Moravac Orion
18.09.2010 16:00 Jedinstvo (B) 1 : 2 Pusta Reka
18.09.2010 16:00 Sloga 0 : 2 Morava (VH)
18.09.2010 16:00 Đerdap 4 : 1 Juhor
18.09.2010 16:00 Dinamo 3 : 2 AFK
18.09.2010 16:00 Proleter 2 : 0 Radnički (B)
18.09.2010 16:00 Bačka Topola 2 : 0 Zadrugar
18.09.2010 16:00 Radnički (Z) 3 : 0 Bačka (P)
18.09.2010 16:00 Budućnost 4 : 0 Bačka 1901
18.09.2010 16:00 Kozara 0 : 1 Borac
18.09.2010 16:00 Jedinstvo 1 : 0 Vojvodina
18.09.2010 16:00 Obilić 3 : 0 Spartak
18.09.2010 16:00 Bačka (BP) 4 : 2 Crvena Zvezda
18.09.2010 16:00 Polet 1 : 1 Omladinac
18.09.2010 11:00 Milutinac 3 : 2 Trudbenik
18.09.2010 15:30 Vinča 0 : 2 Posavac Tišma
18.09.2010 11:00 Radnički (NB) 0 : 0 GSP Polet
18.09.2010 15:30 IMT 0 : 3 Lokomotiva
18.09.2010 15:30 Turbina 3 : 0 Sremčica
18.09.2010 16:00 Grdica 4 : 2 Magnohrom
18.09.2010 16:00 Seljak 2 : 2 Sloga (L)
18.09.2010 16:00 Marsic 1 : 0 Erdoglija 1931
18.09.2010 16:00 Kosutnjak 3 : 2 Jedinstvo
18.09.2010 16:00 Vinogradi DB 3 : 2 Jadran
18.09.2010 16:00 Kolonija 4 : 1 Buducnost
18.09.2010 16:00 Šumadija 0 : 0 Sloboda
18.09.2010 16:00 Sloga (D) 6 : 2 Srbija
18.09.2010 16:00 Sušica 0 : 1 Cerovac
18.09.2010 16:00 Arsenal 1 : 0 Sumadinac
18.09.2010 Selevac 5 : 0 Sloboda (L)
18.09.2010 16:00 Badnjevac 1 : 1 Borac (P)
18.09.2010 16:00 Lokomotiva 2 : 1 Beli Orlovi
18.09.2010 16:00 Karađorđe (T) 3 : 2 Šumadija
18.09.2010 16:00 Majur 2 : 1 Radnički
18.09.2010 16:00 Sindjelić 1 : 2 Luk Kompenzatori
18.09.2010 16:00 Mačva 2005 3 : 1 Lipolist
18.09.2010 16:00 OFK Jabučje 2 : 1 ZSK
18.09.2010 16:00 Banjani 1 : 0 Rubribreza
18.09.2010 Knežica 1 : 2 Jastrebac
18.09.2010 Napredak 2 : 0 Rasovača
18.09.2010 15:30 Jedinstvo (S) 3 : 0 Polet
18.09.2010 15:30 Buducnost 0 : 1 Jedinstvo (G)
18.09.2010 15:30 OFK Vlasotince 4 : 0 Lemind Livnica
18.09.2010 16:00 Jedinstvo (BP) 1 : 1 Lužnica
18.09.2010 16:00 Tanasko Rajić 5 : 0 Borac
18.09.2010 16:00 Zadrugar 0 : 6 Jedinstvo (P)
18.09.2010 16:00 Napredak 5 : 0 Temac
18.09.2010 16:30 Jug Bogdan 4 : 2 Polet
18.09.2010 16:30 Dunđerski 0 : 3 Kosanica
18.09.2010 Aluminjum 3 : 3 Jedinstvo
18.09.2010 16:30 Vinoraca 0 : 2 Levac
18.09.2010 16:00 Krivelj 0 : 2 Dunav
18.09.2010 16:00 Brestovac 7 : 0 Radnički (K)
18.09.2010 16:00 Zlot 2 : 2 Brodoremont
18.09.2010 16:00 Rudna Glava 0 : 0 Slatina (N)
18.09.2010 16:00 Poreč 2 : 1 Nemetali
18.09.2010 17:00 Mladost 2 : 0 Trudbenik
18.09.2010 17:00 Poljoprivrednik 3 : 1 Jedinstvo 1936
18.09.2010 17:00 FUD 4 : 1 Naupare
18.09.2010 17:00 Mladost 1 : 1 Blagotin
18.09.2010 17:00 Dedina 1 : 0 Jasika
18.09.2010 17:00 Bošnjane 3 : 3 Velika Drenova
18.09.2010 17:00 Sloga 0 : 1 Čitluk
18.09.2010 17:00 Sloga 3 : 0 Temnić
18.09.2010 16:00 Jadran 1 : 2 Bačka
18.09.2010 16:00 Čoka 1 : 0 Panonija IM Topola
18.09.2010 16:00 Subotica 1 : 0 Njegoš
18.09.2010 16:30 Bilećanin 1 : 1 Naftagas
18.09.2010 16:30 Mladost 2 : 1 Delija
18.09.2010 16:30 Krajina 0 : 2 Vojvodina
18.09.2010 16:30 Begej 0 : 3 Jedinstvo
18.09.2010 17:00 Partizan (U) 1 : 1 Partizan (G)
18.09.2010 17:00 Radnički (K) 3 : 2 Budućnost
18.09.2010 17:00 BAK 3 : 1 Polet
18.09.2010 16:00 Mladost 2 : 0 Kula
18.09.2010 16:00 Radnički 2 : 2 Stanišić
18.09.2010 Omladinac 0 : 2 Mladost
18.09.2010 Hercegovac 1 : 0 Petrovaradin
18.09.2010 Šajkaš 0 : 2 Kabel
18.09.2010 Borac 3 : 2 Bečej
18.09.2010 Železničar 1 : 1 Vrbas
18.09.2010 Tvrdjava 0 : 0 Srbobran
18.09.2010 Slavija 1 : 1 Stari Grad
18.09.2010 ŽSK 2 : 1 Jedinstvo
18.09.2010 15:00 Ljukovo 1 : 0 Graničar
18.09.2010 15:00 Hajduk (Š) 2 : 1 Jadran
18.09.2010 15:00 Partizan 4 : 5 Borac Sloga "Milšped"
18.09.2010 15:00 Sloven 4 : 1 Jedinstvo
18.09.2010 15:00 Železničar 1 : 2 Hajduk (B)
18.09.2010 15:00 Zeka Buljubaša 5 : 1 Fruškogorac
18.09.2010 15:00 Mladost 0 : 2 Podrinje
18.09.2010 15:00 Hajduk 2 : 1 LSK Laćarak
18.09.2010 15:30 IM Rakovica 0 : 0 Komgrap
18.09.2010 15:30 BSK Batajnica 2 : 2 PKB Kovilovo
18.09.2010 15:30 Rudar 0 : 0 Borac
18.09.2010 15:30 Policajac 3 : 2 PIK Zemun
18.09.2010 15:30 Prva Iskra 2 : 1 Obilić
18.09.2010 15:30 Lepušnica 4 : 2 Strelac
18.09.2010 Rudar 3 : 0 Zvečan
18.09.2010 Ibar 4 : 0 Moša
18.09.2010 Kopaonik 8 : 0 Radnik
18.09.2010 16:30 Lazac 4 : 0 Žiča
18.09.2010 16:30 Čibukovac 1 : 0 Mladost
18.09.2010 16:00 Bagremar 5 : 1 Kragujevac
18.09.2010 16:00 Dobrača 1 : 3 Azbest
18.09.2010 16:00 Žitkovica 5 : 0 Sloga Ć
18.09.2010 Palanka 0 : 10 Radnik
18.09.2010 16:00 Crnča 4 : 1 Rudar
18.09.2010 16:00 TE Gučevo 7 : 1 Cer
18.09.2010 Borac 2 : 0 Proleter
18.09.2010 16:00 Sloga 6 : 4 Nepričava
18.09.2010 16:00 Polet 0 : 3 Pepeljevac
18.09.2010 16:00 Jedinstvo 4 : 2 Polet (R)
18.09.2010 16:00 Sloga 6 : 1 Pobeda
18.09.2010 16:00 Kraljevo 3 : 2 Gredetin
18.09.2010 16:00 Katun 0 : 9 Tempo
18.09.2010 16:00 Mladi Radnik 6 : 3 Vukašinovac
18.09.2010 16:00 Palilula 5 : 2 Crvena Zvezda
18.09.2010 16:00 Polet (V) 2 : 0 Draževac
18.09.2010 Mladost 5 : 0 Mladost
18.09.2010 Navalin 3 : 3 Mladi Borac
18.09.2010 16:00 Nomanica 0 : 6 Veliko Trnjane
18.09.2010 16:00 Moravac 3 : 0 Real
18.09.2010 16:00 Gornje Krajince 2 : 2 Bratstvo
18.09.2010 16:00 Umac 2 : 1 Goblen
18.09.2010 16:00 Mladost (S) 3 : 0 Sloboda
18.09.2010 16:00 Sindjelic (V) 1 : 1 Kolare
18.09.2010 17:00 Jedinstvo 1 : 1 Borac
18.09.2010 17:00 Donji Kopaonik 6 : 2 Pobeda
18.09.2010 17:00 Glogonj 2 : 1 Proleter
18.09.2010 16:00 Fruškogorski partizan 2 : 1 Fruškogorac
18.09.2010 16:00 Mladost 1 : 0 TSK
18.09.2010 13:30 Dunav 1 : 3 Podunavac
18.09.2010 13:30 Polet 3 : 0 ČSK Čortanovci
18.09.2010 13:30 Borac 0 : 2 Sloga Borac
18.09.2010 13:30 Sremac 3 : 0 Sloga
18.09.2010 14:00 Vitez 0 : 2 Sloven
18.09.2010 14:00 Mladost 3 : 0 Graničar
18.09.2010 14:00 Sloboda 2 : 0 Popinci
18.09.2010 14:00 Lovac 1 : 3 Sremac
18.09.2010 14:00 Kameni 1 : 1 OFK Brestač
18.09.2010 14:00 Srem 4 : 2 Napredak
18.09.2010 15:30 TEK Sloga 5 : 0 Borac
18.09.2010 15:30 BSK 3 : 0 Vranić
18.09.2010 15:30 Krtinska 3 : 0 Mladost (Č)
18.09.2010 16:30 Bogutovačka Banja 3 : 3 Zvezda
18.09.2010 16:00 Napredak (P) 1 : 1 Sopot
18.09.2010 16:00 Stig (MC) 5 : 0 Kobilje
18.09.2010 16:30 Burovac 0 : 3 7 juli
18.09.2010 16:30 Radnik 0 : 1 Mlava
18.09.2010 16:30 B.S.K. 2 : 2 Busur
18.09.2010 16:30 Zadrugar 2 : 1 Budućnost
18.09.2010 16:30 Obilić 1 : 1 Soko
18.09.2010 16:30 Laolac 2 : 5 Dobrnje
18.09.2010 16:00 Melnica 2 : 2 Trgovački
18.09.2010 16:00 Vukan 1 : 4 Napredak
18.09.2010 16:00 Brana Paunović 1 : 3 Mladost
18.09.2010 16:00 Rudar 2 : 1 Sloboda
18.09.2010 16:00 Polet 4 : 1 Bečevica
18.09.2010 16:00 Vrbica 3 : 1 Brezovac
18.09.2010 16:30 Cerova 0 : 4 Jedinstvo
18.09.2010 16:30 Krasava 6 : 0 7. Juli
18.09.2010 16:00 Prva Iskra 3 : 1 Polet
18.09.2010 16:00 Mladost (L) 1 : 2 Borac (K)
18.09.2010 Radnik 1 : 1 Sumice
18.09.2010 Omladinac 6 : 0 Stojan Lazarac
18.09.2010 16:00 Zadrugar Milkivit 9 : 1 Fortuna
18.09.2010 16:00 Napredak (R) 4 : 0 Cer
18.09.2010 16:00 Savacijum 5 : 2 Napredak (S)
18.09.2010 16:00 Pofk Letnjikovac 3 : 13 Sloga
18.09.2010 Jedinstvo 0 : 1 Žabar
18.09.2010 Ceric 2 : 0 Dumaca
18.09.2010 Draginje 5 : 0 Mladost
18.09.2010 Mladost s 0 : 5 Volujac
18.09.2010 Sava 1 : 2 Metlić
18.09.2010 Mladost 2 : 0 Zablaće
18.09.2010 16:30 Topoljak 5 : 1 Mladost
18.09.2010 16:30 Jugovići 1 : 1 Vinogradar
18.09.2010 16:00 Jablanica 4 : 3 Vitanovac 08
18.09.2010 16:00 Grkljane 1 : 4 Mudrakovac
18.09.2010 16:00 Rasinac 2 : 0 Sloga
18.09.2010 16:00 Polet 1 : 0 Rasina
18.09.2010 16:00 Bukovica 7 : 3 Stitari
18.09.2010 16:00 Kruševica 1 : 2 Parunovac
18.09.2010 16:00 Sanac 8 : 0 Mačkovac
18.09.2010 16:00 Zabare 6 : 1 BSK
18.09.2010 16:00 Padez 1 : 3 Dušan Ristić
18.09.2010 16:00 Globoder 2 : 3 Srnje
18.09.2010 16:00 Budućnost 3 : 2 Drugari
18.09.2010 16:00 Dvorane 3 : 1 Zdravinje
18.09.2010 16:00 Ribare 2 : 2 Modrica
18.09.2010 17:00 Agrobanat 1 : 4 Krajina
18.09.2010 16:00 Bački Hajduk 4 : 1 Sloga
18.09.2010 16:00 Mladost 2 : 1 Kulpin
18.09.2010 16:00 Borac 6 : 0 Labudnjača
18.09.2010 16:00 Naša Zvezda 3 : 0 Neštin
18.09.2010 15:00 OFK Meljak 3 : 0 Veliki Borak
18.09.2010 16:00 Slatina 3 : 2 Ropočevo
18.09.2010 16:00 Sibnica 1 : 5 Kosmaj
18.09.2010 16:00 4 juli (MP) 5 : 1 Rogača
18.09.2010 16:00 Mladost (G) 1 : 4 Mladost (MI)
18.09.2010 16:00 Nemenikuće 4 : 3 Vis
18.09.2010 16:00 Crvena Zvezda 0 : 4 Stojnik
18.09.2010 10:00 Kapedunum 0 : 8 Crvenka
18.09.2010 15:30 Sveti Stefan 3 : 0 Mladost
18.09.2010 16:30 Mladost 3 : 4 Rasadnik
18.09.2010 16:30 Dimitrije Tucovic 4 : 2 Proleter
18.09.2010 16:30 Petka 1 : 3 Sokolovo
18.09.2010 16:30 Strmovo 1 : 3 Mladi Borac
18.09.2010 15:30 Mašinac PZP 5 : 0 Novi Bečej
18.09.2010 11:00 Banat 1 : 1 Crvena zvezda
18.09.2010 10:00 Železničar 0 : 2 Partizan
18.09.2010 11:00 Čukarički Stankom 0 : 0 Jagodina
18.09.2010 14:00 Mladost 2 : 4 Kula
18.09.2010 14:00 Radnički 1 : 0 Stanišić
18.09.2010 Crvena zvezda 0 : 3 Mladi radnik (P)
18.09.2010 13:00 Napredak 0 : 3 Crvena zvezda
18.09.2010 12:00 Borac 2 : 0 Loznica
18.09.2010 13:00 Sloga 3 : 4 Teleoptik
18.09.2010 14:00 Akademija 12 : 2 Radnički Gladiolus
18.09.2010 Zvižd 1 : 4 Sloga (PM)
18.09.2010 14:00 Jadran 1 : 1 Bačka
18.09.2010 14:00 Čoka 7 : 1 Panonija IM Topola
18.09.2010 14:00 Subotica 2 : 3 Njegoš
18.09.2010 13:00 OFK Paraćin 2 : 1 Radnički (N)
18.09.2010 11:00 Napredak 1 : 6 Crvena zvezda
18.09.2010 14:00 Borac 2 : 0 Loznica
18.09.2010 15:00 Sloga 3 : 1 Bežanija
18.09.2010 10:00 Rad 4 : 1 Zemun
18.09.2010 13:00 Kruševac 1 : 3 OFK Beograd
18.09.2010 10:00 Preporod 2 : 3 Čoka
18.09.2010 11:00 Bačka 1 : 1 Subotica
18.09.2010 11:00 Senta 1 : 4 Potisje
18.09.2010 11:00 Čantavir 4 : 0 Obilić
18.09.2010 10:00 Tavankut 3 : 12 Spartak Zlatibor voda
18.09.2010 Zvižd 0 : 2 AF Duljaj
18.09.2010 Homoljac 2 : 2 Pinkum
18.09.2010 MIP Presing 1 : 1 Rudar
18.09.2010 Seljak 2 : 3 Mladi radnik (P)
18.09.2010 15:00 Bačka 1901 98 2 : 0 Spartak Zlatibor voda 99
18.09.2010 09:30 Bačka 2 : 4 Subotica
18.09.2010 09:30 Senta 11 : 0 Palić
18.09.2010 09:30 Čantavir 0 : 3 Vinogradar
18.09.2010 10:00 Pančevo 1 : 14 Dolina

Rukomet

18.09.2010 18:30 Naisus 25 : 33 Crvena Zvezda
18.09.2010 19:00 Vranje 23 : 24 Radnički
18.09.2010 18:00 Priboj 25 : 32 PKB
18.09.2010 19:00 Dinamo 23 : 29 Požarevac
18.09.2010 19:00 Jugović Unimet 21 : 35 Partizan
18.09.2010 18:00 Crvenka 26 : 25 Smederevo
18.09.2010 19:30 Kolubara 32 : 30 Vojvodina Železničar
18.09.2010 18:30 Metaloplastika 29 : 28 Planinka Prolom voda
18.09.2010 Smederevo 2 30 : 35 Majdanpek
18.09.2010 Radnički 32 : 28 Sloga
18.09.2010 Metalac 31 : 21 Mladost Palanački Kiseljak
18.09.2010 Zemun 25 : 29 Morava Dunav Osiguranje
18.09.2010 Studentski grad 32 : 23 Kolubara 2
18.09.2010 Novi Beograd 44 : 35 Radnički Morava
18.09.2010 Stari grad 27 : 31 Sindjelić
Pedja14 je dislajkovao utakmicu
simeontm je ocenio utakmicu
simeontm je dislajkovao utakmicu
Odigrane su revanš utakmice „baraža“ za popunu seniorskih liga FSB u takmičarskoj sezoni 2019/2020. FK „Sremčica“ je izborila srpskoligaški status, za ˝Zonu˝ se izborila Šopićka FK ˝Šumadija˝, zatim FK „Rojkovac“ u Prvoj beogradskoj ligi – grupa „B“, a u svojim ligama ostali OFK „Balkan“ i FK „Rabrovac“. Evo i postignutih rezultata. Za Srpsku ligu – grupa „Beograd“ FK „Stepojevac Vaga“ - FK „SREMČICA“ 1:1 (prva utakmica 0:1) Za ˝Beogradsku zonu˝ FK ˝Turbina˝Vreoci - FK ˝ŠUMADIJA˝ŠOPIĆ 1:3 (prva utakmica 1:1) Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ OFK „BALKAN MIRIJEVO“ - FK „Poštar 1930“ 2:0 (prva utakmica 1:1) Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „ROJKOVAC“ - FK „Duboko“ 5:0 (prva utakmica 1:2) Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ OFK „Student“ (Mladenovac) - FK „RABROVAC“ 0:4 (prva utakmica 0:3)
Proširene lige na „Zapadu“ Iz kancelarije FS Regiona zapadne Srbije, stigla je informacija da su Srpska liga i četri zone povećane za po 2 kluba. Od jeseni grupa Zapad brojaće 18 klubova, a četri zonske lige imaće po 16 klubova.. Ovim povećanjem liga neki klubovi će vanredno da napreduju, a neke ekipe koje je trebalo da se presele u niži rang, zadržaće sttus. Konačni sastav liga odrediže FSRZS na sednici. Predhodno iz klubova bi trebalo da potvrde učešće u takmičenju a posebno novajlije. Rešena je dilema oko Slobode. Užičani su ispali iz Prve lige Srbije i takmičenje bi trebalo da nastave u Srpskoj ligi Zapad. U međuvremenu je došlo do promene rukovodstva, pa su novi operatovci imenu Sloboda dodali Užice. U novoj takmičarskoj sezoni u Zapadno-Moravskoj zoni takmičiće se Sloboda Užice.