XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 495 utakmica za dan
Nedelja, 26 Septembar 2010

Fudbal

26.09.2010 16:00 Kolubara 1 : 1 Srem
26.09.2010 16:00 Dinamo 0 : 1 BASK
26.09.2010 16:00 Proleter (NS) 2 : 2 Radnički 1923
26.09.2010 16:00 Sloga (K) 2 : 0 Vujić voda
26.09.2010 16:00 Železničar 1 : 1 Sloga (P)
26.09.2010 16:00 Sloboda (Č) 2 : 0 Radnički Stobeks
26.09.2010 15:30 Radnički (P) 2 : 0 Radnik
26.09.2010 15:30 Vlasina 0 : 0 Trstenik PPT
26.09.2010 15:30 Hajduk Veljko 3 : 1 Car Konstantin
26.09.2010 15:30 Rudar Alpos 1 : 3 Jedinstvo (P)
26.09.2010 16:00 Senta 3 : 0 Mladost (A)
26.09.2010 16:00 Dolina 1 : 0 Vršac
26.09.2010 15:30 Sopot 1 : 1 Hajduk
26.09.2010 15:30 Resnik 0 : 2 Beograd
26.09.2010 15:30 Radnički (O) 4 : 1 Dorćol
26.09.2010 10:00 Grafičar 0 : 0 Sindjelić
26.09.2010 15:30 Kovačevac 5 : 2 Srem (J)
26.09.2010 15:30 Šumadija (J) 2 : 1 Palilulac
26.09.2010 16:00 Vodojaža 6 : 0 Slavija
26.09.2010 16:00 Orlovac 0 : 2 Mokra Gora
26.09.2010 16:00 Bane 1 : 2 Takovo
26.09.2010 11:00 Šumadija 1903 2 : 1 Jošanica
26.09.2010 16:00 Tutin 1 : 1 Omladinac (NS)
26.09.2010 11:00 Mladost (O) 3 : 2 Polet (T)
26.09.2010 16:00 Šumadinac 2 : 1 Železničar (S)
26.09.2010 16:00 Sloga (D) 1 : 2 Seljak
26.09.2010 16:00 Zvižd 1 : 0 Homoljac
26.09.2010 16:00 Borac 1 : 1 Sloga (B)
26.09.2010 16:00 Crvena zvezda (S) 2 : 3 Obilić
26.09.2010 16:00 Šapine 0 : 1 GFK Jasenica 1911
26.09.2010 16:00 Sloga (S) 2 : 1 Jadar (ST)
26.09.2010 16:00 Drina 1 : 0 Sloga (LŠ)
26.09.2010 16:00 Krušik 0 : 1 Zadrugar
26.09.2010 16:00 Zlatar 2 : 1 Osečina
26.09.2010 15:30 Zaplanjac 1 : 0 Pukovac
26.09.2010 15:30 Radan 3 : 1 Jedinstvo (B)
26.09.2010 15:30 Moravac Orion 1 : 0 Moravica (S)
26.09.2010 14:00 Ropotovo 3 : 0 Balkanski
26.09.2010 15:30 Mramor 2 : 2 Mladost (B)
26.09.2010 15:30 Kablovi 1 : 0 Radnički
26.09.2010 15:30 Trajal 1 : 1 Bor
26.09.2010 15:30 Timočanin 2 : 0 Majdanpek
26.09.2010 15:30 Župa 3 : 2 Slatina
26.09.2010 15:30 Juhor 2 : 0 Borac
26.09.2010 15:30 Trgovački 5 : 0 Đerdap
26.09.2010 16:00 Spartak 2 : 1 Dinamo
26.09.2010 16:00 Vojvodina 0 : 0 Obilić
26.09.2010 16:00 Borac 3 : 2 Jedinstvo
26.09.2010 16:00 Bačka 1901 6 : 2 Kozara
26.09.2010 16:00 Bačka (P) 4 : 0 Budućnost
26.09.2010 16:00 Zadrugar 2 : 0 Radnički (Z)
26.09.2010 16:00 Sloga Radnički 3 : 1 Metalac AV
26.09.2010 16:00 Budućnost 1 : 1 Index
26.09.2010 16:00 Radnički (I) 0 : 3 Polet
26.09.2010 16:00 Ibar 0 : 0 Budućnost
26.09.2010 16:00 Proleter Lasta 2 : 0 Radnik
26.09.2010 16:00 Magnohrom 2 : 0 Morava
26.09.2010 16:00 Borac (V) 2 : 2 Grdica
26.09.2010 16:00 Mataruge 0 : 1 Borac (A)
26.09.2010 16:00 Napredak 2 : 1 Beli Orao
26.09.2010 16:00 Vihor 2 : 2 Petar Dobrnjac
26.09.2010 16:00 Sloga (B) 1 : 0 Integral
26.09.2010 Sloboda (L) 0 : 0 Polet (T)
26.09.2010 Udarnik 0 : 1 Selevac
26.09.2010 Cerovac 6 : 1 Osipaonica
26.09.2010 Lunjevac 2 : 1 Jedinstvo (K)
26.09.2010 Napredak 4 : 0 Sloga (M)
26.09.2010 Omladinac (R) 4 : 0 Drugovac
26.09.2010 16:00 Šumadija 5 : 3 Šumadinac (N)
26.09.2010 16:00 Beli Orlovi 2 : 4 Karađorđe (T)
26.09.2010 16:00 Borac (P) 3 : 0 Lokomotiva
26.09.2010 16:00 Karađorđe 3 : 1 Badnjevac
26.09.2010 16:00 Aranđelovac 3 : 1 Rača Popović
26.09.2010 16:00 Šumadinac (S) 1 : 2 Banja
26.09.2010 16:00 Lipolist 2 : 1 Antimon
26.09.2010 16:00 Hajduk Stanko 2 : 3 Mladost
26.09.2010 16:00 Dobrava 1 : 2 Napredak
26.09.2010 16:00 Gučevo 2 : 0 Sindjelić
26.09.2010 16:00 Jedinstvo (MZ) 2 : 0 Majur
26.09.2010 16:00 Trlić 1 : 0 Sovljak
26.09.2010 16:00 Ribnikar 0 : 1 Vrujci
26.09.2010 16:00 Tulari 3 : 0 Brežđe
26.09.2010 16:00 ZSK 3 : 1 Brezovica
26.09.2010 Napredak 3 : 2 Zlatibor voda
26.09.2010 Ariljska rampa 2 : 5 Luna Avijatičar
26.09.2010 Crnokosa 5 : 0 Budućnost
26.09.2010 Polet 2 : 1 Sevojno
26.09.2010 Perućac 4 : 2 Omladinac
26.09.2010 Rasovača 3 : 0 Borac
26.09.2010 Jastrebac 0 : 1 Napredak
26.09.2010 Morava 5 : 0 Knežica
26.09.2010 Omladinac 1 : 0 Rutevac
26.09.2010 Bukovik 2 : 1 Zemljoradnik
26.09.2010 Radnički 2 : 2 Toplica
26.09.2010 Dobrič 0 : 4 Mladost (B)
26.09.2010 Naša krila 8 : 2 Rad
26.09.2010 15:30 Šumadija 4 : 0 Sloboda
26.09.2010 15:30 Čekmin 8 : 0 Napredak
26.09.2010 15:30 Radnički 4 : 2 Jedinstvo
26.09.2010 15:30 Sloga 8 : 1 Plantaža
26.09.2010 15:30 Bobište 3 : 0 Milanovo
26.09.2010 15:30 Kumarevo 1 : 1 Morava (G)
26.09.2010 15:30 Lemind Livnica 3 : 0 Progres
26.09.2010 15:30 Morava (L) 1 : 3 OFK Vlasotince
26.09.2010 15:30 Jedinstvo (G) 3 : 1 MB
26.09.2010 15:30 Jedinstvo (P) 2 : 2 Napredak
26.09.2010 15:30 Vladimir Durković 0 : 2 Jedinstvo (BP)
26.09.2010 15:30 Dragoš 0 : 3 Gnjilan
26.09.2010 16:00 Omladinac 2 : 2 Kosovac
26.09.2010 16:00 Dobrič 8 : 0 Svetlost
26.09.2010 Jedinstvo 0 : 1 Delijski Vis
26.09.2010 Proleter 2 : 1 Aluminjum
26.09.2010 Crvena zastava 2 : 1 Vulkan
26.09.2010 Brzi Brod 2 : 0 Vrtište
26.09.2010 Omladinac 2 : 3 Radnički
26.09.2010 Čegar 2 : 2 Mladost
26.09.2010 16:30 Morava 3 : 1 Mladost
26.09.2010 16:30 Napredak (Z) 2 : 1 Sloga
26.09.2010 16:30 Vinogradar 2 : 1 Lugomir
26.09.2010 16:30 Buducnost 1 : 0 Kušiljevo
26.09.2010 16:30 Mladost 2 : 1 Vinoraca
26.09.2010 16:30 Kupinovac 1 : 0 Jedinstvo
26.09.2010 16:30 Dragocvet 2 : 0 Istok-63
26.09.2010 15:30 Nemetali 4 : 1 Krivelj
26.09.2010 15:30 Slatina (N) 4 : 2 Poreč
26.09.2010 15:30 Brodoremont 7 : 0 Rudna Glava
26.09.2010 15:30 Miloševo 1 : 4 Zlot
26.09.2010 15:30 Radnički (K) 1 : 2 Ključ
26.09.2010 15:30 ŠSK 3 : 2 Ozren
26.09.2010 15:30 Sloga (Ž) 3 : 1 Borac
26.09.2010 15:30 Omladinac 0 : 1 Rudar
26.09.2010 15:30 Mladost 2 : 4 Rtanj
26.09.2010 15:30 Bučje 4 : 1 BSK
26.09.2010 15:30 Midžor 9 : 1 Sloga (M)
26.09.2010 15:30 Potisje 1 : 1 Preporod
26.09.2010 15:30 Tavankut 3 : 0 Čoka
26.09.2010 15:30 Čantavir 2 : 0 Bajša
26.09.2010 15:30 Bačka 3 : 1 Vinogradar
26.09.2010 15:30 Krivaja 0 : 3 Jadran
26.09.2010 16:00 Potisje 2 : 1 Begej
26.09.2010 16:00 Crvena Zvezda (RS) 0 : 2 OFK Klek
26.09.2010 16:00 Vojvodina 1 : 1 Rusanda
26.09.2010 16:00 Delija 1 : 3 Krajina
26.09.2010 16:30 Partizan (G) 2 : 1 Vulturul
26.09.2010 16:30 Budućnost (A) 0 : 3 Tempo
26.09.2010 16:30 Polet 1 : 0 Jugoslavija
26.09.2010 16:30 Radnički (B) 4 : 1 BAK
26.09.2010 16:30 Budućnost 4 : 1 Mladost
26.09.2010 16:30 Sloga 2 : 1 Radnički (K)
26.09.2010 16:00 OFK Odžaci 1 : 2 PIK
26.09.2010 16:00 ŽAK 1 : 2 Zadrugar
26.09.2010 16:00 Hajduk 4 : 1 Kordun
26.09.2010 16:00 Kula 1 : 3 Graničar
26.09.2010 15:30 Baćevac 1 : 0 IM Rakovica
26.09.2010 15:30 Strelac 1 : 1 Dunavac
26.09.2010 15:30 PIK Zemun 5 : 2 Prva Iskra
26.09.2010 15:30 Železnik 3 : 1 Borac
26.09.2010 15:30 Podunavac 1 : 1 Rudar
26.09.2010 16:30 Šumadija 1 : 0 Vrnjci
26.09.2010 16:30 Mladost 3 : 0 Olimpik
26.09.2010 16:30 Žiča 0 : 2 Čibukovac
26.09.2010 16:30 Jedinstvo (D) 1 : 3 Lazac
26.09.2010 16:30 Morava 1 : 1 Napredak
26.09.2010 16:30 Ribnica 3 : 0 Gruža
26.09.2010 16:00 Jablanica 5 : 0 Velereč 94
26.09.2010 16:00 Lunjevica 0 : 3 Mladi Rudar
26.09.2010 16:00 Mladost 09 0 : 2 Foka
26.09.2010 16:00 Baćkovac Junajted 1 : 2 Brusnica
26.09.2010 16:00 Boljkovci 1 : 4 Brezak
26.09.2010 16:00 Šilopaj 1 : 4 Takovski Ustanak
26.09.2010 16:00 Omladinac 4 : 1 Ozremica
26.09.2010 16:00 Gornji Branetići 0 : 4 Ozrem
26.09.2010 16:00 Đuriselac 2 : 3 Dobrača
26.09.2010 16:00 Seljak 3 : 2 Hajduk
26.09.2010 16:00 Ćava 3 : 0 Kremenac
26.09.2010 16:00 Kragujevac 6 : 0 Šumarice 2008
26.09.2010 16:00 Botunje 3 : 1 Bagremar
26.09.2010 16:00 Kolektiv 3 : 0 Opornica
26.09.2010 16:00 Sloga Ć 0 : 1 Desine
26.09.2010 16:00 Makce 0 : 3 Mladi Borac
26.09.2010 16:00 Pobeda 3 : 2 Sloga D
26.09.2010 16:00 Mladost 2 : 1 BSK
26.09.2010 16:00 Radnički 2 : 2 Omladinac (B)
26.09.2010 16:00 Napredak (S) 0 : 2 Košava
26.09.2010 16:00 Rudar 3 : 0 Dragoš
26.09.2010 16:00 Omladinac (S) 4 : 1 Jedinstvo
26.09.2010 16:00 Napredak (VC) 0 : 0 Krilaš
26.09.2010 Radnik 4 : 1 Udarnik
26.09.2010 Mramorac 3 : 2 Palanka
26.09.2010 Bašin 2 : 0 Bačinac
26.09.2010 Vodice 4 : 0 Beli Orlovi
26.09.2010 Jedinstvo (S) 0 : 3 Proleter
26.09.2010 Kolarac 1 : 3 Skobalj
26.09.2010 Borac (R) 9 : 0 Slavija
26.09.2010 Budućnost 1 : 1 Sloga (L)
26.09.2010 Badljevica 0 : 2 7. Jul
26.09.2010 Ravni Gaj 1 : 3 Vučak
26.09.2010 Šumadinac 3 : 1 Podunavac
26.09.2010 Landol 5 : 1 Petrijevac
26.09.2010 16:00 ŽSK 1 : 0 Mladost MG
26.09.2010 16:00 Sloga (Z) 2 : 3 Crvena zvezda
26.09.2010 16:00 Sloga (M) 5 : 1 Mladost (R)
26.09.2010 16:00 Pobeda 0 : 1 Bare
26.09.2010 16:00 Lepenica 1 : 1 BSK
26.09.2010 OFK Šatornja 1 : 1 Bokanja
26.09.2010 Trešnjevica 6 : 2 Proleter
26.09.2010 Radoje Domanović 4 : 2 Jasenica
26.09.2010 Vinča 1 : 0 Šamot
26.09.2010 Sloga 4 : 3 BSK Belosavci
26.09.2010 Borac 2 : 3 Mladost
26.09.2010 16:00 Bratstvo 2 : 0 Crnča
26.09.2010 16:00 Sloga (S) 2 : 2 Velika Reka
26.09.2010 16:00 Stari Jadar 0 : 1 Radjevac
26.09.2010 16:00 Sloga (K) 2 : 0 Studenac
26.09.2010 16:00 Cer 1 : 0 Granit
26.09.2010 16:00 Stolice 1 : 3 TE Gučevo
26.09.2010 16:00 Rudar 0 : 4 Podrinje
26.09.2010 Proleter 3 : 3 Gorki
26.09.2010 Mladost(M) 0 : 2 Borac
26.09.2010 Sloboda 2 : 0 Drina
26.09.2010 Napredak 2 : 3 Duško
26.09.2010 Partizan 2 : 4 Mladost(P)
26.09.2010 Sloga 3 : 1 Petlovača
26.09.2010 Mladi Borac 4 : 1 Omladinac
26.09.2010 Pocerina 0 : 1 Maovi MH
26.09.2010 Mladost 3 : 1 Mladost Zvezd
26.09.2010 Jelen 3 : 0 Vlašić
26.09.2010 Galeb 2 : 1 Provo
26.09.2010 Rankovac 3 : 4 Pričinović
26.09.2010 Hajduk 2 : 9 Korman
26.09.2010 Sloga Mat 1 : 4 Karađorđe
26.09.2010 Mrovska 1 : 1 Varna
26.09.2010 16:00 Pričević 1 : 2 Tešnjar
26.09.2010 16:00 Mladost (VK) 0 : 3 Kotešica
26.09.2010 16:00 Milenko Pavlović 5 : 2 OFK Povlen
26.09.2010 16:00 Gradac 5 : 0 Dupljaj
26.09.2010 16:00 Iskra 0 : 2 Mladost (D)
26.09.2010 16:00 Polet 1 : 1 Lukavac
26.09.2010 16:00 Pepeljevac 1 : 2 Sloga
26.09.2010 16:00 Stepanje 2 : 3 Polet
26.09.2010 16:00 Ratkovac 1 : 5 Proleter
26.09.2010 16:00 Nepričava 2 : 8 Kolubara Gaj
26.09.2010 14:00 Radnik 2 : 0 Sloga
26.09.2010 14:00 Doljevac 6 : 1 Naisus
26.09.2010 14:00 Radnički 3 : 0 Obilić
26.09.2010 14:00 4. Juli 2 : 1 Padina
26.09.2010 14:00 Baličevac 0 : 3 Koprijan
26.09.2010 15:30 Provalija 3 : 1 Padež
26.09.2010 15:30 Željuša 1 : 5 Mladost (PR)
26.09.2010 15:30 Lokomotiva 2 : 1 Sloga
26.09.2010 15:00 Mladost (D) 0 : 1 Napredak
26.09.2010 15:00 Crni Vrh 0 : 2 BSK
26.09.2010 15:00 Sindjelic (G) 3 : 3 Polet
26.09.2010 15:00 Kolare 3 : 0 Javor
26.09.2010 15:00 Sloboda 5 : 0 Radnicki
26.09.2010 16:00 Trgovište 2 : 1 Mladost (GK)
26.09.2010 16:00 Borac 1 : 3 Gorica
26.09.2010 17:00 Kupci 3 : 1 Donji Kopaonik
26.09.2010 17:00 Belović 2 : 1 Jedinstvo
26.09.2010 17:00 Pakasnica 1 : 3 Mladi Radnik
26.09.2010 17:00 Jastrebac 1 : 0 Mladost
26.09.2010 17:00 Rubin 3 : 2 Omladinac
26.09.2010 15:30 Đurđin 1 : 0 Bratstvo
26.09.2010 15:30 Poljoprivrednik 1 : 0 Žednik
26.09.2010 15:30 Elektrovojvodina 0 : 2 Udarnik
26.09.2010 15:30 Lokomotiva 2 : 0 Mala Bosna
26.09.2010 15:30 Slavija 1 : 2 Mićunovo
26.09.2010 15:30 Napredak 4 : 6 Pobeda
26.09.2010 16:00 Horgoš Higlo 2 : 0 Jedinstvo
26.09.2010 16:00 Sloga 2 : 0 Tromedja
26.09.2010 16:00 Slavija 2 : 0 Hajduk
26.09.2010 16:00 Graničar 1 : 0 Tisa
26.09.2010 16:00 ŽAK 0 : 3 Vojvodina
26.09.2010 16:00 Borac 3 : 2 Jedinstvo
26.09.2010 16:00 2. Oktobar 7 : 4 Napredak
26.09.2010 16:00 1.Oktobar 1 : 3 Proleter
26.09.2010 16:00 Roham 4 : 0 Polet
26.09.2010 16:00 Olimpija 0 : 6 Borac
26.09.2010 16:00 Napredak 10 : 0 Terekves
26.09.2010 16:30 Jedinstvo Stević 2 : 3 Omladinac (O)
26.09.2010 16:30 Borac (P) 0 : 3 Plavi Dunav
26.09.2010 16:30 Proleter 7 : 1 Pančevo
26.09.2010 16:30 BSK Bavanište 1 : 0 Glogonj
26.09.2010 16:30 Železničar (P) 4 : 0 Pobeda
26.09.2010 16:30 Borac (S) 3 : 0 Unirea
26.09.2010 16:30 Vojvodina 1 : 1 Dolovo
26.09.2010 16:30 Ševac 3 : 1 Jedinstvo
26.09.2010 16:30 Sloga 5 : 0 Karaš (K)
26.09.2010 16:30 Karaš (J) 3 : 1 Dobrica
26.09.2010 16:30 Dunav 2 : 5 Borac (VS)
26.09.2010 16:30 Ratar 2 : 1 Crvena zvezda
26.09.2010 16:30 Banat 3 : 2 Borac (VG)
26.09.2010 16:30 Potporanj 1 : 1 Hajdučica
26.09.2010 Aleksa Šantić 4 : 0 Lipar
26.09.2010 Rusin 3 : 1 Dinamo (S)
26.09.2010 Sloga 2 : 0 Jedinstvo
26.09.2010 Panonija 6 : 2 OFK Metalac
26.09.2010 Omladinac 4 : 0 Terekveš
26.09.2010 16:00 Čenej 1 : 4 Tatra
26.09.2010 16:00 Vinogradar 1 : 4 Stražilovo Milan
26.09.2010 16:00 TSK 3 : 0 Bačka
26.09.2010 16:00 Proleter 1 : 1 Mladost
26.09.2010 16:00 Borac 1 : 0 OFK Sirig
26.09.2010 16:00 Fruškogorac 1 : 1 Dinamo
26.09.2010 16:00 Partizan 3 : 0 Fruškogorski partizan
26.09.2010 15:30 Sutjeska 3 : 0 Mladost
26.09.2010 15:30 Proleter 2 : 2 Napredak
26.09.2010 15:30 Jedinstvo 3 : 0 Mladost Radost
26.09.2010 15:30 Budućnost 4 : 0 Vojvodina
26.09.2010 15:00 Hajduk (G) 1 : 3 Bačka
26.09.2010 15:00 Titel 4 : 1 Sloga
26.09.2010 15:00 Obilić 1 : 2 Miletić
26.09.2010 15:00 Hajduk (Č) 1 : 0 Jedinstvo (G)
26.09.2010 15:30 Budućnost (G) 2 : 1 Krivanj
26.09.2010 15:30 Slavija (P) 4 : 1 Vojvodina
26.09.2010 15:30 Slavija (B) 3 : 2 Karađorđevo
26.09.2010 15:30 Soko 1 : 0 Krila Krajine
26.09.2010 15:30 Borac 6 : 0 Bačka
26.09.2010 15:30 Maglić 2 : 6 Budućnost (P)
26.09.2010 14:00 PSK Putinci 3 : 3 Hrtkovci
26.09.2010 14:00 Polet 2 : 0 Graničar
26.09.2010 14:00 Napredak 1 : 4 Rudar
26.09.2010 14:00 Jedinstvo 1 : 0 Donji Petrovci
26.09.2010 14:00 Krušedol 2 : 0 Jedinstvo
26.09.2010 14:00 Fruškogorac 2 : 1 Sremac
26.09.2010 14:00 OFK Kraljevci 2 : 1 Fruška Gora
26.09.2010 14:00 OFK Bikić 1 : 5 Omladinac (B)
26.09.2010 14:00 Jednota 2 : 1 Borac
26.09.2010 14:00 OFK Bačinci Sloga 6 : 2 Sremac
26.09.2010 14:00 Jedinstvo 2 : 2 Omladinac (M)
26.09.2010 14:00 Napredak 4 : 0 OFK Bingula
26.09.2010 14:00 Bratstvo 3 : 1 Sinđelić
26.09.2010 14:00 Jedinstvo (LJ) 6 : 2 Graničar
26.09.2010 15:00 Fruškogorac 3 : 0 Graničar
26.09.2010 15:00 Sloga 3 : 0 Sremac
26.09.2010 15:00 Borac 1 : 1 Mitros
26.09.2010 15:00 Borac (VR) 2 : 3 Budućnost
26.09.2010 15:00 Zmaj 9 : 3 Sloboda
26.09.2010 15:30 Vranić 0 : 4 Krtinska
26.09.2010 15:30 Borac 3 : 0 Sloboda
26.09.2010 15:00 Bolec 6 : 0 Ivanca
26.09.2010 15:00 Selo Mladenovac 3 : 1 Velika Krsna
26.09.2010 15:00 Vrcin 4 : 0 Popovic
26.09.2010 15:00 Vlaska 1 : 1 Lestane
26.09.2010 15:00 Sepsin 1 : 0 Radnicki PDM
26.09.2010 16:00 Divostin 5 : 1 Velika Sugubina
26.09.2010 16:00 Zastava 4 : 4 Borac
26.09.2010 16:00 Mladost 5 : 0 Trmbas
26.09.2010 16:00 Kutlovo 3 : 0 Studenac
26.09.2010 16:00 Mladost Teferič 5 : 1 21. oktobar
26.09.2010 15:30 Sloga 0 : 3 Kvarc
26.09.2010 15:30 Kaona 3 : 4 Radenka
26.09.2010 16:00 Vojvoda Milenko 0 : 1 Mip Majdan
26.09.2010 16:00 Sopot 6 : 0 Stig
26.09.2010 16:00 Proleter 1 : 1 Napredak (P)
26.09.2010 16:00 Dunavac 2 : 2 Dunav
26.09.2010 16:00 Borac (K) 4 : 2 Dizel
26.09.2010 16:00 Napredak (B) 1 : 6 Mlava
26.09.2010 15:30 Carevac 4 : 2 Sloga (ĐP)
26.09.2010 15:30 Graničar 1 : 2 Jedinstvo
26.09.2010 15:30 Pek 1 : 2 Mirko Tomić
26.09.2010 15:30 Radnički 3 : 2 Ram
26.09.2010 16:00 Napredak 0 : 3 Borci
26.09.2010 16:00 Mladost (B) 1 : 3 Pobeda
26.09.2010 16:00 Grivac 3 : 2 Polet
26.09.2010 16:00 B 2000 5 : 1 Misača
26.09.2010 16:00 Gorski Car 2 : 3 Ranilović
26.09.2010 16:00 Jedinstvo 2 : 1 7. Juli
26.09.2010 16:00 Borac (K) 1 : 2 Milan Orlić
26.09.2010 16:00 Jelav 2 : 2 Mladost (L)
26.09.2010 16:00 Mladost (B) 3 : 0 Prva Iskra
26.09.2010 Sumice 1 : 3 Stojan Lazarac
26.09.2010 Bair 0 : 2 Omladinac
26.09.2010 Volujac 1 : 1 Sava
26.09.2010 Žabar 2 : 2 Draginje
26.09.2010 Zablaće 5 : 2 Ceric
26.09.2010 15:30 Borac 2 : 3 Mali korak
26.09.2010 15:30 Vragočanica 2 : 5 Mladi radnik
26.09.2010 15:30 Pobeda 3 : 0 Mladost
26.09.2010 15:30 Hum 0 : 1 Resavac
26.09.2010 15:30 Radnički 7 : 2 Morava
26.09.2010 15:30 Mladi Radnik 4 : 1 Jedinstvo
26.09.2010 15:30 Medveđa 4 : 1 Mladost
26.09.2010 15:30 OFK Dvorište 0 : 3 Resavac
26.09.2010 15:30 Rudar 3 : 0 Beljanica
26.09.2010 15:30 Resava 1 : 2 Mladi Radnik
26.09.2010 16:00 Morava 4 : 1 Stara Čaršija
26.09.2010 16:00 Stari Trstenik 0 : 3 Tomako
26.09.2010 16:00 Vinogradar 2 : 1 Polet 57
26.09.2010 16:00 Beli Orlovi 7 : 4 Jugovići
26.09.2010 16:00 Topoljak 1 : 4 Omladinac
26.09.2010 16:00 Mačkovac 5 : 1 Zabare
26.09.2010 16:00 Drugari 0 : 5 Modrica
26.09.2010 16:00 Polet 0 : 4 Ribare
26.09.2010 16:00 Zdravinje 2 : 3 Kapidzija
26.09.2010 16:00 Proleter 1 : 3 Omladinac
26.09.2010 16:00 Lehel 0 : 0 Radnički
26.09.2010 16:00 MSK 1 : 0 Radnicki Ratar
26.09.2010 16:00 Naftagas 6 : 0 Sloga
26.09.2010 16:00 ŽFK Banat 4 : 2 Mladost
26.09.2010 16:00 Gradnulica Bečkerek 0 : 7 OFK Gradnulica
26.09.2010 16:30 Partizan 1 : 3 Vitorul
26.09.2010 16:30 Vinogradar 4 : 0 Pobeda
26.09.2010 16:30 Omladinac 2 : 3 Vojvodina
26.09.2010 13:30 Borac (S) 3 : 2 Planinac
26.09.2010 13:30 Mladost (B) 3 : 1 Vojvodina
26.09.2010 13:30 Mladost (P) 0 : 3 Sloga
26.09.2010 13:30 27. Oktobar 0 : 3 Car Uroš
26.09.2010 15:00 Srem 3 : 0 Planinac
26.09.2010 15:00 Borac 2 : 0 BSK
26.09.2010 15:00 Napredak 1 : 0 OFK Bosut
26.09.2010 15:00 Sloga 5 : 0 Grgurevci
26.09.2010 15:30 20. Oktobar 1 : 2 Šumadija
26.09.2010 15:30 Šumadinac 1 : 6 OFK Radnički
26.09.2010 15:30 Polet 0 : 3 Budućnost
26.09.2010 15:30 Mladi Radnik 0 : 2 Stepojevac 2007
26.09.2010 15:30 Bistrica 2 : 1 OFK Burovo
26.09.2010 15:30 Mladost 1 : 1 Sloga
26.09.2010 15:00 Beljina 7 : 0 Šiljakovac
26.09.2010 15:00 Lisović 1977 2 : 0 OFK Meljak
26.09.2010 16:00 Hajduk 5 : 0 Partizan
26.09.2010 16:00 Mladost 1 : 0 Pudarci
26.09.2010 10:00 Heroj 6 : 0 GAK
26.09.2010 15:30 Mladost 4 : 1 Dunavac
26.09.2010 15:30 Crvenka 0 : 2 Sveti Stefan
26.09.2010 10:00 Mabat 3 : 2 Olimpija
26.09.2010 15:00 Busije 2 : 1 BUSK
26.09.2010 15:00 Borac 3 : 2 Kozara
26.09.2010 15:00 OFK Petrovcic 3 : 1 Seceranac Ada
26.09.2010 15:00 Torlak 2 : 0 Novi Beograd
26.09.2010 15:30 Radnički (NB) 0 : 0 OFK Beograd
26.09.2010 11:00 Jagodina 1 : 0 BSK Borča
26.09.2010 11:00 Borac 2 : 1 Čukarički Stankom
26.09.2010 13:00 Rad 0 : 0 Radnički (N)
26.09.2010 13:00 Partizan 2 : 0 Novi Pazar
26.09.2010 13:00 Radnički 1923 1 : 2 Banat
26.09.2010 14:00 OFK Odžaci 4 : 6 PIK
26.09.2010 14:00 ŽAK 2 : 3 Zadrugar
26.09.2010 14:00 Hajduk 1 : 3 Kordun
26.09.2010 14:00 Kula 8 : 1 Graničar
26.09.2010 GFK Jasenica 1911 5 : 0 Karadjordje
26.09.2010 Rudar 6 : 0 Crvena zvezda
26.09.2010 10:00 Zemun 0 : 3 BSK Borča
26.09.2010 11:00 Loznica 1 : 1 Radnički (N)
26.09.2010 10:00 Senta 8 : 1 Lokomotiva
26.09.2010 10:00 Radnički Gladiolus 1 : 9 Radnički
26.09.2010 GFK Jasenica 1911 5 : 0 Zvižd
26.09.2010 Sloga (PM) 1 : 3 Smederevo
26.09.2010 12:00 Proleter (BK) 2 : 2 Pančevo
26.09.2010 12:00 Mika Antić 5 : 1 Dolina
26.09.2010 12:00 Spartak (D) 0 : 3 OFK Plandište
26.09.2010 12:00 Borac (S) 2 : 5 Radnik
26.09.2010 13:30 Potisje 1 : 0 Preporod
26.09.2010 13:30 Tavankut 5 : 1 Čoka
26.09.2010 13:30 Čantavir 1 : 1 Bajša
26.09.2010 13:30 Bačka 3 : 3 Vinogradar
26.09.2010 13:30 Krivaja 10 : 0 Jadran
26.09.2010 12:00 Zemun 0 : 2 Radnički 1923
26.09.2010 13:00 Loznica 4 : 2 Sloga
26.09.2010 10:00 Bačka 6 : 1 Obilić
26.09.2010 11:00 AFK 2 : 1 Tavankut
26.09.2010 GFK Jasenica 1911 4 : 0 Zvižd
26.09.2010 Mladi radnik (P) 2 : 0 Šumadija
26.09.2010 Rudar 1 : 5 Seljak
26.09.2010 Sloga 3 : 2 MIP Presing
26.09.2010 Pinkum 4 : 0 Panter
26.09.2010 AF Duljaj 2 : 2 Homoljac
26.09.2010 10:00 Proleter (BK) 0 : 17 Pančevo
26.09.2010 10:00 Mika Antić 15 : 0 Dolina
26.09.2010 10:00 Spartak (D) 1 : 3 OFK Plandište
26.09.2010 10:00 Borac (S) 3 : 0 Radnik
26.09.2010 16:00 AFK 5 : 0 Bačka 1901 99
26.09.2010 10:00 Dolina 1 : 4 Kraljevićevo
26.09.2010 10:00 OFK Stenli 12 : 0 Pančevo
26.09.2010 10:00 Slavija 7 : 0 Spartak

Rukomet

26.09.2010 19:00 Radnički 33 : 27 Priboj
26.09.2010 18:30 Naisus 30 : 21 Vranje
26.09.2010 19:00 Crvena Zvezda 21 : 19 Novi Pazar
26.09.2010 Arilje 20 : 27 Žitorađa
26.09.2010 Knjaževac 35 : 32 Trepča
26.09.2010 Dubočica 54 29 : 31 Sloga
26.09.2010 16:00 Rudar 2 32 : 32 Udarnik
26.09.2010 18:00 Kosmaj 21 : 22 Primus Car Dušan
26.09.2010 18:00 Železničar 35 : 28 Novi Beograd 2
26.09.2010 16:00 Naisus 2 39 : 33 Niška Banja
26.09.2010 16:00 Brestovac 23 : 24 Radan
26.09.2010 16:00 Aleksinac 21 : 26 Pirot
26.09.2010 16:30 Naisa 2 26 : 38 Kučevo
26.09.2010 16:30 Radnički Lepenica 24 : 21 Železnicar Metal Cinkara
26.09.2010 18:00 Petrovac 26 : 28 Milenijum
26.09.2010 18:00 Junior 29 : 18 Cepelin 2
26.09.2010 18:00 Rudar 18 : 30 Knjaz Miloš 2
26.09.2010 18:00 Požarevac 21 : 36 VGSK
26.09.2010 18:00 Osice 25 : 22 Mladost

Futsal

26.09.2010 20:30 VIK Naisus 3 : 1 Kopernikus
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.