XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 315 utakmica za dan
Subota, 7 Maj 2011

Fudbal

07.05.2011 17:00 Borac 1 : 1 Vojvodina
07.05.2011 15:00 OFK Beograd 0 : 0 Crvena zvezda
07.05.2011 17:00 Sloboda PS 2 : 0 Javor
07.05.2011 17:00 Banat 1 : 0 Kolubara
07.05.2011 17:00 Zemun 1 : 0 Dinamo
07.05.2011 17:00 Novi Sad 0 : 3 Sinđelić
07.05.2011 17:00 BASK 2 : 1 Proleter (NS)
07.05.2011 17:00 Bežanija 0 : 1 Teleoptik
07.05.2011 17:00 Radnički (S) 2 : 1 Mladi radnik
07.05.2011 17:00 Novi Pazar 2 : 1 Mladost (L)
07.05.2011 16:00 Šumadija (A) 3 : 1 Rudar (K)
07.05.2011 16:00 Mačva 1 : 0 Budućnost
07.05.2011 16:00 Sloga (BB) 2 : 0 Jedinstvo
07.05.2011 16:00 Sloga (PM) 0 : 0 Železničar
07.05.2011 16:00 Vujić voda 2 : 1 Sloboda (Č)
07.05.2011 16:00 Sloga (P) 0 : 1 Radnički Stobeks
07.05.2011 16:30 Dubočica 1 : 1 Radnički (P)
07.05.2011 16:30 Žitorađa 3 : 2 Radnički (S)
07.05.2011 16:30 Radnički (N) 1 : 0 Vlasina
07.05.2011 16:30 Timok 3 : 1 Hajduk Veljko
07.05.2011 16:30 Trstenik PPT 2 : 0 Rudar Alpos
07.05.2011 16:30 Sloboda (NK) 1 : 3 Veternik Viskol
07.05.2011 16:30 Radnički (NP) 2 : 0 Solunac
07.05.2011 16:30 ČSK Pivara 2 : 1 Mladost (BJ)
07.05.2011 16:30 Donji Srem 4 : 0 OFK Kikinda
07.05.2011 16:30 Sloga (T) 0 : 0 Dolina
07.05.2011 16:30 Mladost (A) 1 : 3 Cement
07.05.2011 16:30 Vršac 2 : 2 Tekstilac Ites
07.05.2011 17:30 Mladenovac 5 : 0 Resnik
07.05.2011 17:30 Dorćol 1 : 1 Kovačevac
07.05.2011 17:30 Palilulac 2 : 1 Balkan Mirijevo
07.05.2011 16:00 Slavija 1 : 3 Partizan (C)
07.05.2011 16:00 Trepča 3 : 2 Bane
07.05.2011 16:00 Mokra Gora 2 : 0 Šumadija 1903
07.05.2011 16:00 Takovo 0 : 2 Pobeda
07.05.2011 16:00 Metalac (K) 10 : 0 Mladost (O)
07.05.2011 16:00 Omladinac (NS) 2 : 1 Polet (T)
07.05.2011 16:00 Vrbovac 0 : 3 Sloga (D)
07.05.2011 16:00 Sloga (B) 4 : 1 Crvena zvezda (S)
07.05.2011 16:00 Jadar (GD) 1 : 3 Loznica
07.05.2011 16:00 Radnički (V) 1 : 1 Polimlje
07.05.2011 16:30 Sloga 1 : 0 Radan
07.05.2011 16:30 Jedinstvo (B) 2 : 3 Ropotovo
07.05.2011 16:30 Balkanski 9 : 3 Mladost (B)
07.05.2011 16:30 Bačka Topola 1 : 2 Dinamo
07.05.2011 16:30 Proleter 0 : 0 Radnički (Z)
07.05.2011 16:30 AFK 2 : 2 Budućnost
07.05.2011 16:30 Radnički (B) 3 : 4 Kozara
07.05.2011 16:30 Bačka 1901 3 : 0 Spartak
07.05.2011 16:30 Obilić 2 : 1 Dunav
07.05.2011 16:30 Crvena Zvezda 1 : 0 Index
07.05.2011 16:30 Omladinac 2 : 2 Mladost
07.05.2011 16:30 Radnički (SM) 4 : 0 Jugović
07.05.2011 16:30 1. Maj 3 : 1 Sloga Radnički
07.05.2011 11:00 Milutinac 0 : 0 Budućnost
07.05.2011 17:30 Turbina 2 : 2 GSP Polet
07.05.2011 17:30 IMT 1 : 0 Trudbenik
07.05.2011 11:00 Radnički (NB) 0 : 1 Vinča
07.05.2011 17:00 Grdica 2 : 1 Borac (A)
07.05.2011 17:00 Seljak 1 : 0 Cerovac
07.05.2011 17:00 Sumadinac 3 : 1 Srbija
07.05.2011 17:00 Arsenal 2 : 7 Sloboda
07.05.2011 17:00 Sušica 1 : 1 Buducnost
07.05.2011 17:00 Sloga (D) 1 : 1 Jadran
07.05.2011 17:00 Šumadija 3 : 4 Jedinstvo
07.05.2011 17:00 Kolonija 4 : 2 Erdoglija 1931
07.05.2011 17:00 Vinogradi DB 0 : 3 Sloga (L)
07.05.2011 17:00 Kosutnjak 2 : 1 Marsic
07.05.2011 16:00 Polet (SD) 1 : 2 Dunavac
07.05.2011 16:00 VGSK 7 : 0 Napredak
07.05.2011 Glavaš 2 : 1 Sloboda (L)
07.05.2011 Selevac 0 : 3 Lunjevac
07.05.2011 16:00 Marjan 3 : 0 Banja
07.05.2011 Radnički 2 : 1 Sindjelić
07.05.2011 Luk Kompenzatori 3 : 1 Napredak
07.05.2011 Kačer 2 : 0 Mladost
07.05.2011 Rubribreza 3 : 0 Dimitrije Tucović
07.05.2011 Budućnost 3 : 2 Crnokosa
07.05.2011 16:30 Mladost (O) 2 : 1 Rad
07.05.2011 16:30 Naša krila 3 : 0 Mladost (B)
07.05.2011 16:30 Omladinac 4 : 0 Knežica
07.05.2011 16:30 Mladost 2 : 0 Sloboda
07.05.2011 16:30 Polet 4 : 1 MB
07.05.2011 16:30 Buducnost 3 : 0 OFK Vlasotince
07.05.2011 16:30 Jedinstvo (S) 2 : 1 Progres
07.05.2011 16:30 Gradac 2 : 0 Kumarevo
07.05.2011 16:00 Napredak 0 : 2 Lužnica
07.05.2011 16:00 Zadrugar 1 : 0 Vladimir Durković
07.05.2011 16:00 Tanasko Rajić 1 : 1 Dragoš
07.05.2011 16:00 Jedinstvo (BP) 4 : 0 Gnjilan
07.05.2011 17:00 Polet 3 : 1 Trbunje
07.05.2011 17:00 Borac 2 : 1 Partizanski put
07.05.2011 17:00 Topličanin 10 : 0 Omladinac
07.05.2011 17:00 Dunđerski 0 : 3 Svetlost
07.05.2011 OFK Niš 0 : 1 Sloboda
07.05.2011 Palilulac 1 : 2 Vrtište
07.05.2011 17:00 Vinoraca 2 : 0 Dragocvet
07.05.2011 17:00 Brestovac 4 : 3 Krivelj
07.05.2011 17:00 Dunav 5 : 0 Ključ
07.05.2011 17:00 Rudar (B) 2 : 1 Zlot
07.05.2011 16:00 Poljoprivrednik 3 : 0 Mladost
07.05.2011 16:00 Trudbenik 3 : 1 FUD
07.05.2011 16:00 Jedinstvo 1936 2 : 0 Mladost
07.05.2011 16:00 Naupare 5 : 1 Dedina
07.05.2011 16:00 Blagotin 0 : 1 Bošnjane
07.05.2011 16:00 Jasika 6 : 1 Sloga
07.05.2011 16:00 Velika Drenova 4 : 2 Sloga
07.05.2011 16:00 Čitluk 3 : 0 Temnić
07.05.2011 17:00 Njegoš 1 : 0 Potisje
07.05.2011 17:00 Subotica 3 : 4 Čantavir
07.05.2011 Begej 5 : 0 Vojvodina
07.05.2011 Krajina 2 : 1 Mladost
07.05.2011 Mladost 1 : 2 Bilećanin
07.05.2011 16:30 BAK 3 : 2 Sloga
07.05.2011 16:30 Radnički (K) 4 : 0 Kolonija
07.05.2011 16:30 Crvenka 6 : 1 Radnički
07.05.2011 16:30 Polet 3 : 1 Omladinac
07.05.2011 16:30 Stanišić 2 : 1 Kordun
07.05.2011 16:00 Bečej 3 : 1 ŽSK
07.05.2011 16:00 Vrbas 0 : 0 Jedinstvo
07.05.2011 16:00 Srbobran 2 : 1 Stari Grad
07.05.2011 15:00 Ljukovo 0 : 3 Podrinje
07.05.2011 15:00 LSK Laćarak 4 : 0 Fruškogorac
07.05.2011 15:00 Hajduk 2 : 1 Hajduk (B)
07.05.2011 15:00 Mladost 1 : 0 Jedinstvo
07.05.2011 15:00 Zeka Buljubaša 5 : 1 Borac Sloga "Milšped"
07.05.2011 15:00 Železničar 2 : 5 Jadran
07.05.2011 15:00 Sloven 0 : 1 Graničar
07.05.2011 15:00 Partizan 4 : 0 Hajduk (Š)
07.05.2011 17:30 IM Rakovica 4 : 0 Strelac
07.05.2011 17:30 Lepušnica 0 : 1 Poštar - Zvezdara
07.05.2011 17:30 Prva Iskra 4 : 1 Borac
07.05.2011 17:30 Policajac 0 : 0 Podunavac
07.05.2011 17:30 Rudar 2 : 0 Komgrap
07.05.2011 15:00 Rudar 3 : 0 Moša
07.05.2011 15:00 Sočanica 0 : 5 Ibar
07.05.2011 15:00 Zvečan 0 : 3 Kopaonik
07.05.2011 17:00 Čibukovac 3 : 1 Morava
07.05.2011 17:00 Lazac 0 : 3 Ribnica
07.05.2011 16:00 Kragujevac 5 : 0 Kremenac
07.05.2011 16:00 Žitkovica 5 : 0 Sloga D
07.05.2011 16:00 Žika Marković uča 0 : 4 Mladi Borac
07.05.2011 16:00 Đerdap 3 : 1 Napredak
07.05.2011 16:00 Zadrugar 1 : 3 Košava
07.05.2011 Beli Orlovi 1 : 1 Budućnost
07.05.2011 Proleter 3 : 3 Udarnik
07.05.2011 17:00 Stari Jadar 3 : 1 Velika Reka
07.05.2011 17:00 Milicionar 5 : 0 Omladinac
07.05.2011 16:00 Sloga 0 : 9 Pepeljevac
07.05.2011 16:00 Polet 2 : 1 Stepanje
07.05.2011 Radnik 6 : 1 Padina
07.05.2011 4. Juli 4 : 2 Sloga
07.05.2011 16:30 Jedinstvo 5 : 1 Crvena Zvezda
07.05.2011 16:30 Draževac 2 : 3 Vukašinovac
07.05.2011 16:30 Polet (V) 6 : 0 Tempo
07.05.2011 16:30 Palilula 2 : 1 Gredetin
07.05.2011 16:30 Mladi Radnik 10 : 1 Pobeda
07.05.2011 16:30 Katun 4 : 5 Polet (R)
07.05.2011 16:30 Kraljevo 3 : 0 Sloga
07.05.2011 Navalin 3 : 2 Mladi Borac
07.05.2011 BSK 5 : 1 Mladost
07.05.2011 Veliko Trnjane 1 : 0 Nomanica
07.05.2011 Umac 2 : 1 Goblen
07.05.2011 Real 0 : 1 Gornje Krajince
07.05.2011 17:00 Ursule 2 : 0 Crni Vrh
07.05.2011 17:00 Sindjelic (V) 1 : 0 Rudar
07.05.2011 Župski biseri 6 : 2 Jedinstvo
07.05.2011 Borac 4 : 2 Donji Kopaonik
07.05.2011 16:30 Naftagas 3 : 0 Gradnulica Bečkerek
07.05.2011 16:30 Radnički Ratar 0 : 0 OFK Gradnulica
07.05.2011 16:30 Lehel 1 : 0 Jedinstvo
07.05.2011 16:30 Radnički 3 : 0 Banat
07.05.2011 16:30 Jedinstvo 2 : 1 Karaš (J)
07.05.2011 16:30 Graničar 4 : 2 Jedinstvo
07.05.2011 16:30 Fruškogorski partizan 1 : 1 OFK Sirig
07.05.2011 13:30 Fruškogorac 0 : 3 Polet
07.05.2011 13:30 Podunavac 6 : 0 Borac
07.05.2011 13:30 ČSK Čortanovci 1 : 3 Sremac
07.05.2011 13:30 Sloga Borac 3 : 1 Sloga
07.05.2011 14:00 Vitez 3 : 0 Sloboda
07.05.2011 14:00 Šumar 4 : 1 Lovac
07.05.2011 14:00 Sloven 3 : 1 Kameni
07.05.2011 14:00 Graničar 1 : 0 Srem
07.05.2011 14:00 Popinci 1 : 0 Napredak
07.05.2011 14:00 Sremac 3 : 1 OFK Brestač
07.05.2011 17:30 Mladost (Č) 1 : 2 Šumadija
07.05.2011 17:30 Krtinska 0 : 1 Borac
07.05.2011 17:30 BSK 0 : 1 Budućnost
07.05.2011 17:30 TEK Sloga 2 : 1 Barajevo
07.05.2011 16:00 Metalac 3 : 0 Mlava
07.05.2011 16:00 Radnik 1 : 1 Burovac
07.05.2011 16:00 7 juli 0 : 2 B.S.K.
07.05.2011 16:00 Mlava 1 : 2 Zadrugar
07.05.2011 16:00 Busur 8 : 2 Obilić
07.05.2011 16:00 Budućnost 0 : 3 Laolac
07.05.2011 16:00 Soko 3 : 5 Dobrnje
07.05.2011 16:00 Rade Milošević 3 : 2 Vukan
07.05.2011 16:00 Trgovački 3 : 0 Brana Paunović
07.05.2011 16:00 Napredak 0 : 7 Rudar
07.05.2011 16:00 Mladost 4 : 0 Sloboda
07.05.2011 Bečevica 1 : 2 Jedinstvo
07.05.2011 Kotlenik 3 : 1 Mladost
07.05.2011 12:00 Kopljari 0 : 2 Misača
07.05.2011 16:00 Venčani 2 : 4 Vrbica
07.05.2011 17:00 Krasava 2 : 1 7. Juli
07.05.2011 17:00 Premijer 2 : 3 Omladinac
07.05.2011 17:00 Radnik 2 : 1 Mladost
07.05.2011 17:00 Zadrugar Milkivit 3 : 0 Napredak (S)
07.05.2011 17:00 Napredak (R) 3 : 0 Culjkovic
07.05.2011 17:00 Pofk Letnjikovac 0 : 1 Cer
07.05.2011 17:00 Draginje 1 : 3 Žabar
07.05.2011 17:00 Mladost s 0 : 5 Dumaca
07.05.2011 17:00 Jedinstvo 2 : 4 Metlić
07.05.2011 17:00 Sava 3 : 0 Volujac
07.05.2011 17:00 Ceric 5 : 0 Zablaće
07.05.2011 17:00 Mladost 2 : 2 Mladost
07.05.2011 Junior Novo Naselje 4 : 0 Mladi radnik
07.05.2011 Mladost 6 : 1 Omladinac
07.05.2011 Topoljak 3 : 3 Jugovići
07.05.2011 17:00 Stitari 1 : 4 Sloga
07.05.2011 17:00 Bukovica 1 : 7 Mudrakovac
07.05.2011 17:00 Polet 1 : 1 Vitanovac 08
07.05.2011 17:00 Rasinac 0 : 6 Sebecevac
07.05.2011 17:00 Grkljane 2 : 2 Jablanica
07.05.2011 16:00 Parunovac 1 : 2 Sanac
07.05.2011 16:00 Kruševica 4 : 4 Zabare
07.05.2011 16:00 BSK 1 : 3 Globoder
07.05.2011 16:00 Dušan Ristić 3 : 0 Srnje
07.05.2011 16:00 Budućnost 2 : 2 Kapidzija
07.05.2011 16:00 Mladost 1 : 2 Ribare
07.05.2011 15:00 Borac 7 : 0 Veliki Borak
07.05.2011 Vis 2 : 1 Ropočevo
07.05.2011 Stojnik 0 : 1 Mladost (MI)
07.05.2011 Crvena Zvezda 7 : 1 Rogača
07.05.2011 Nemenikuće 2 : 5 Kosmaj
07.05.2011 Mladost (G) 8 : 1 Slatina
07.05.2011 4 juli (MP) 4 : 3 Sibnica
07.05.2011 11:00 Kapedunum 2 : 3 Mladi proleter
07.05.2011 17:00 Strmovo 3 : 1 Mladost
07.05.2011 15:30 Mašinac PZP 3 : 0 Sloga
07.05.2011 15:00 Unafortuna 04 0 : 5 Spartak Jaffa
07.05.2011 Pančevo 3 : 0 Rubin
07.05.2011 11:00 Radnički 1923 6 : 0 Radnički (N)
07.05.2011 10:00 Crvena zvezda 3 : 1 Čukarički Stankom
07.05.2011 13:00 Rad 5 : 0 Sloga
07.05.2011 14:30 Crvenka 0 : 3 Radnički
07.05.2011 14:30 Polet 5 : 1 Omladinac
07.05.2011 14:30 Stanišić 2 : 5 Kordun
07.05.2011 Crvena zvezda 1 : 3 Karadjordje
07.05.2011 Mladi radnik (P) 0 : 0 Mladi radnik (R)
07.05.2011 11:00 Napredak 2 : 0 Borac
07.05.2011 12:00 Crvena zvezda 0 : 1 Rad
07.05.2011 10:00 Beograd 1 : 3 Teleoptik
07.05.2011 10:00 Palić 0 : 2 Akademija
07.05.2011 14:00 Bačka 5 : 0 Radnički
07.05.2011 Mladi radnik (P) 3 : 1 Železničar (P)
07.05.2011 Borac (S) 3 : 0 OFK Plandište
07.05.2011 Spartak (D) 0 : 3 Dolina
07.05.2011 15:00 Njegoš 2 : 4 Potisje
07.05.2011 15:00 Subotica 2 : 3 Čantavir
07.05.2011 11:00 Radnički (N) 1 : 0 Jagodina
07.05.2011 13:00 Napredak 1 : 0 Borac
07.05.2011 11:00 OFK Paraćin 1 : 1 Sloga
07.05.2011 14:00 Crvena zvezda 2 : 0 Rad
07.05.2011 16:00 Partizan 2 : 0 Radnički 1923
07.05.2011 11:00 Čantavir 2 : 1 Tisa
07.05.2011 09:30 Bačka 0 : 3 Njegoš
07.05.2011 Homoljac 4 : 4 MIP Presing
07.05.2011 Borac (S) 3 : 0 OFK Plandište
07.05.2011 Spartak (D) 3 : 1 Dolina
07.05.2011 Mika Antić 6 : 3 Pančevo
07.05.2011 Proleter (BK) 0 : 6 OFK Stenli
07.05.2011 18:00 Spartak Zlatibor voda 98 7 : 0 Vinogradar
07.05.2011 12:00 Bačka 1901 99 13 : 0 Palić
07.05.2011 10:00 Bačka Topola 5 : 0 Subotica
07.05.2011 09:30 Čantavir 1 : 8 Bačka 1901 98
07.05.2011 09:30 Senta 0 : 5 Spartak Zlatibor voda 99

Košarka

07.05.2011 19:30 Metalac 66 : 73 Partizan mt:s

Rukomet

07.05.2011 19:00 Požarevac 27 : 27 Radnički
07.05.2011 18:00 Smederevo 27 : 26 Vranje
07.05.2011 20:00 Vojvodina Železničar 38 : 37 Priboj
07.05.2011 19:00 Planinka Prolom voda 30 : 32 Dinamo
07.05.2011 19:00 Metaloplastika 24 : 19 Jugović Unimet
07.05.2011 19:30 Kolubara 36 : 33 Crvenka
07.05.2011 20:00 Nova Pazova 20 : 20 Proleter Naftagas
07.05.2011 19:00 Vrbas Carnex 28 : 29 Rudar
07.05.2011 19:30 Zlatar 34 : 38 Mokra Gora
07.05.2011 18:00 Zemun 25 : 29 Novi Beograd
07.05.2011 18:00 Metalac 27 : 28 Stari grad
07.05.2011 18:00 Radnički 24 : 28 Sindjelić
07.05.2011 18:00 Smederevo 2 37 : 37 Radnički Morava
07.05.2011 18:00 Šamot 65 37 : 35 Kolubara 2
07.05.2011 18:00 Majdanpek 35 : 39 Morava Dunav Osiguranje
07.05.2011 18:00 Sloga 35 : 38 Mladost Palanački Kiseljak
07.05.2011 Bane 21 : 12 15 oktobar
07.05.2011 Vlasotince 37 : 33 Dubočica 54
07.05.2011 Žitorađa 34 : 26 Đerdap
07.05.2011 Trepča 44 : 31 Užice
07.05.2011 Radnički 34 : 24 Rtanj
07.05.2011 Paraćin 31 : 30 Hajduk Veljko
07.05.2011 18:00 Pirot 24 : 23 Halas Jožef
07.05.2011 18:00 Proleter Superprotein 42 : 36 Metalac A.D.
07.05.2011 18:00 Radnički 39 : 16 Loznica grad
07.05.2011 18:00 Sloga 30 : 31 Slodes
07.05.2011 18:00 Jagodina 2 23 : 30 Crvena Zvezda 2
07.05.2011 18:00 Metalac-Valjevo 25 : 35 Mladi Radnik
07.05.2011 Đerdap 27 : 30 Knjaževac
07.05.2011 Metalac 32 : 22 Župa
07.05.2011 Zaječar 2 19 : 29 Vlasotince
07.05.2011 Rtanj 25 : 19 Niška Banja
07.05.2011 Knjaževac 2 16 : 24 Morava Han

Vaterpolo

07.05.2011 19:45 Crvena Zvezda VET 16 : 3 Beograd 1:0
07.05.2011 19:15 Partizan Rajfajzen 16 : 4 Vojvodina 1:0
07.05.2011 Partizan 2 : 10 Taš 2000
07.05.2011 Senta Yordo 13 : 10 Vračar
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.