XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 617 utakmica za dan
Nedelja, 30 Oktobar 2011

Fudbal

30.10.2011 13:30 Hajduk 0 : 0 Metalac
30.10.2011 14:00 Sloboda Point 1 : 1 Crvena zvezda
30.10.2011 13:30 Rad 0 : 1 Javor
30.10.2011 16:00 Vojvodina 1 : 1 Spartak ZV
30.10.2011 13:30 Mladost (L) 0 : 1 Bežanija
30.10.2011 13:30 Sloga (K) 1 : 0 Proleter
30.10.2011 11:00 Polet (Lj) 0 : 2 Sloboda (Č)
30.10.2011 13:30 Železničar 1 : 1 Rudar
30.10.2011 13:30 Mačva 4 : 0 Šumadija
30.10.2011 14:00 Kopaonik 0 : 1 Radnički (S)
30.10.2011 14:00 Dinamo 1 : 2 Car Konstantin
30.10.2011 14:00 Radnik 1 : 0 Žitorađa
30.10.2011 14:00 Borac (B) 3 : 0 Svrljig
30.10.2011 14:00 Trgovački (J) 2 : 1 Hajduk Veljko
30.10.2011 14:30 Dolina 1 : 1 Sloga (T)
30.10.2011 14:30 Zadrugar 2 : 0 Bačka Topola
30.10.2011 14:30 OFK Kikinda 1 : 1 Senta
30.10.2011 14:00 Srem (J) 0 : 1 Žarkovo
30.10.2011 11:00 Hajduk 1 : 1 Radnički (O)
30.10.2011 10:00 Sindjelić 3 : 2 Kovačevac
30.10.2011 14:00 BASK 0 : 2 Sopot
30.10.2011 14:00 PKB 0 : 0 Voždovac
30.10.2011 14:00 Šumadija 4 : 0 Beograd
30.10.2011 13:30 Tutin 1 : 1 Sloboda (G)
30.10.2011 13:30 Orlovac 1 : 1 Polet (T)
30.10.2011 13:30 Mladi radnik 3 : 1 Homoljac
30.10.2011 13:30 Sloga (D) 0 : 4 Borac (Ž)
30.10.2011 13:30 Obilić 0 : 1 Zvižd
30.10.2011 11:00 Železničar 3 : 2 Borac (VL)
30.10.2011 13:30 Seljak 4 : 0 Gruža
30.10.2011 13:30 Zlatibor 1 : 0 Drina
30.10.2011 13:30 Zlatar 4 : 0 Jedinstvo
30.10.2011 13:30 Krušik 2 : 0 Polimlje
30.10.2011 13:30 OFK Osečina 1 : 2 Ribnica
30.10.2011 14:00 Moravac Orion (M) 3 : 0 Rudar Alpos
30.10.2011 14:00 Zaplanjac 5 : 0 Omladinac
30.10.2011 14:00 Vučje 2 : 0 Kosanica
30.10.2011 14:00 Majdanpek 3 : 0 SFS Borac
30.10.2011 14:00 Župa 2 : 1 Slatina
30.10.2011 14:00 Jedinstvo (P) 2 : 1 Pepeljevac
30.10.2011 14:00 Napredak 0 : 4 Morava (Ć)
30.10.2011 14:00 Juhor 1 : 0 Kablovi
30.10.2011 14:00 Timočanin 6 : 0 FUD
30.10.2011 14:30 Bačka (P) 3 : 0 Obilić
30.10.2011 14:30 Radnički (Z) 2 : 1 Kozara
30.10.2011 14:30 Radnički (B) 3 : 2 Borac
30.10.2011 14:30 Index 1 : 0 Radnički (SM)
30.10.2011 14:30 Jedinstvo (SP) 3 : 0 1. Maj
30.10.2011 14:30 Mladost (BP) 3 : 0 Borac (NS)
30.10.2011 14:00 Budućnost (D) 1 : 0 Lepušnica
30.10.2011 14:00 Resnik 2 : 3 Vinča
30.10.2011 14:00 Borac (O) 0 : 0 Železničar
30.10.2011 14:00 Sremčica 2 : 1 Lokomotiva
30.10.2011 14:00 Posavac Tišma 1 : 1 Palilulac
30.10.2011 14:00 Železnik Lavovi 4 : 0 Radnički (R)
30.10.2011 10:00 GSP Polet 1 : 1 Bulbulderac
30.10.2011 10:00 Grafičar 0 : 4 Turbina
30.10.2011 13:00 Ribnica (J) 1 : 0 Goč
30.10.2011 13:00 Budućnost 3 : 1 Grdica
30.10.2011 13:00 Morava (S) 5 : 2 Polet (R)
30.10.2011 13:00 Borac (V) 1 : 0 Kraljevo Hajduk
30.10.2011 13:00 Rudar 0 : 0 Braća Vuković
30.10.2011 13:00 Mataruge 1 : 1 Karađorđe
30.10.2011 13:00 Ibar 5 : 0 Radnik
30.10.2011 14:00 Sušica 1 : 1 Jedinstvo
30.10.2011 14:00 Kolonija 1 : 0 Vinogradi DB
30.10.2011 14:00 Sloga D 0 : 3 Jadran
30.10.2011 14:00 Slavija 4 : 1 Erdoglija 1931
30.10.2011 14:00 Seljak 2 : 1 Azbest
30.10.2011 14:00 Šumadinac 2 : 1 Maršić
30.10.2011 14:00 Omladinac 0 : 0 Slatina
30.10.2011 14:00 Jedinstvo (GG) 6 : 1 Prilike
30.10.2011 14:00 Rudar 8 : 0 Šumadija
30.10.2011 14:00 Spartak 0 : 2 Mladost
30.10.2011 14:00 Donja Vrbava 1 : 2 Vujan
30.10.2011 14:00 Napredak 3 : 0 Dragačevo
30.10.2011 14:00 Ovčar 2 : 2 Brezak
30.10.2011 14:00 Morava 3 : 3 Jedinstvo (K)
30.10.2011 13:30 Vinča 2 : 1 Banja
30.10.2011 13:30 Partizan 1 : 2 Sloga
30.10.2011 13:30 Šumadinac (N) 1 : 0 Bokanja
30.10.2011 13:30 Šumadinac (S) 2 : 2 Junkovac
30.10.2011 13:30 Šumadija 1 : 1 Marjan
30.10.2011 13:30 Borac 6 : 1 Aranđelovac
30.10.2011 Bresje Superior 1 : 0 Omladinac
30.10.2011 Sloboda 1 : 3 Radnik
30.10.2011 Borac 1 : 3 Šumadinac
30.10.2011 Udarnik 1 : 0 Napredak
30.10.2011 Sloga 1 : 2 Osipaonica
30.10.2011 13:30 Dragoš 3 : 4 Crni Vrh
30.10.2011 13:30 Sloga B 2 : 3 Polet
30.10.2011 13:30 Omladinac 1 : 2 VGSK
30.10.2011 13:30 Železničar 2 : 1 Vihor
30.10.2011 13:30 Petar Dobrnjac 2 : 1 Integral
30.10.2011 13:30 Beli Orao 1 : 1 Sloga K
30.10.2011 13:30 Šapine 2 : 0 Mladost
30.10.2011 13:30 Mladi Borac 3 : 0 Mlava
30.10.2011 14:00 Radjevac 2 : 0 Jadar (S)
30.10.2011 14:00 Lipolist 2 : 2 Radnički
30.10.2011 14:00 Gučevo 3 : 2 Mačva 2005
30.10.2011 14:00 Napredak 2 : 1 Antimon
30.10.2011 14:00 Sloga 1 : 2 Borac
30.10.2011 14:00 Jedinstvo 2 : 4 Mladost (P)
30.10.2011 13:30 Milenko Pavlović 6 : 0 Brežđe
30.10.2011 13:30 Sovljak 3 : 2 Trlić
30.10.2011 13:30 Proleter 1 : 1 ZSK
30.10.2011 13:30 OFK Divci 0 : 1 Ribnikar
30.10.2011 13:30 GP Zlatibor 2 : 1 Zlatibor voda
30.10.2011 13:30 Železničar 5 : 0 Omladinac
30.10.2011 13:30 Perućac 1 : 1 Višesava
30.10.2011 13:30 Polet 7 : 1 Napredak
30.10.2011 13:30 Sečica 2 : 2 Budućnost
30.10.2011 13:30 Jedinstvo 7 : 0 Bioska
30.10.2011 Crvena zastava 3 : 2 Aluminjum
30.10.2011 Jedinstvo 2 : 2 Budućnost (PK)
30.10.2011 Sloboda 0 : 1 OFK Niš
30.10.2011 Omladinac 0 : 3 Mladost
30.10.2011 Budućnost (P) 1 : 2 Radnički
30.10.2011 Rudar 1 : 3 Brzi Brod
30.10.2011 Proleter 2 : 0 Delijski Vis
30.10.2011 Mramor 1 : 0 Vrtište
30.10.2011 14:00 Rasovača 2 : 2 Orljane
30.10.2011 14:00 Rad 3 : 2 Mladost (B)
30.10.2011 14:00 Zemljoradnik 1 : 2 Bukovik
30.10.2011 14:00 Morava 4 : 2 Jastrebac
30.10.2011 14:00 Morava 2 : 2 Jedinstvo (GS)
30.10.2011 14:00 Šumadija 2 : 0 Navalin
30.10.2011 14:00 Veternica 0 : 2 Umac
30.10.2011 14:00 Radan 8 : 0 Jedinstvo (B)
30.10.2011 14:00 Bobište 2 : 2 Gradac
30.10.2011 14:00 Jablanica 0 : 1 Jedinstvo (G)
30.10.2011 14:00 Mladost 1 : 1 Plantaža
30.10.2011 14:00 Temac 0 : 3 Vladimir Durković
30.10.2011 14:00 Mladost P.R 0 : 2 Napredak
30.10.2011 13:30 Kondiva 5 : 2 Pavlovac
30.10.2011 13:30 Besa 2 : 0 Mladost (S)
30.10.2011 13:30 Bukuroca 0 : 3 Pčinja
30.10.2011 14:30 Omladinac 0 : 1 Svetlost
30.10.2011 14:00 Budućnost 2 : 1 Vinogradar
30.10.2011 14:00 Napredak (Z) 0 : 1 Dragocvet
30.10.2011 14:00 Jedinstvo 6 : 0 Sloga
30.10.2011 14:00 Napredak (S) 2 : 1 Kušiljevo
30.10.2011 14:00 Mladost (K) 1 : 1 Sindjelic
30.10.2011 14:00 Istok 63 1 : 0 Vinorača
30.10.2011 14:00 Lugomir 0 : 3 Mladost (J)
30.10.2011 14:00 Sloga 3 : 3 Branik
30.10.2011 14:00 Nemetali 7 : 0 Rudna Glava
30.10.2011 14:00 Radujevac 1 : 0 Brestovac
30.10.2011 14:00 Rajac 0 : 3 Brodoremont
30.10.2011 14:00 Dedina 0 : 2 Velika Drenova
30.10.2011 14:00 Mladost 2 : 3 Jastrebac
30.10.2011 14:00 Gornji Stepoš 2 : 1 Trudbenik
30.10.2011 14:00 Jedinstvo 1936 3 : 0 Blagotin
30.10.2011 14:00 Sloga 5 : 0 Naupare
30.10.2011 14:00 Donji Kopaonik 0 : 3 Jasika
30.10.2011 14:00 Trajal 2 : 1 Poljoprivrednik
30.10.2011 14:00 Rudar (P) 5 : 0 Mladost
30.10.2011 14:00 Radnički 3 : 0 Osnić
30.10.2011 14:00 ŠSK 2 : 1 Borac
30.10.2011 14:00 Omladinac 4 : 1 Sloga (Ž)
30.10.2011 14:00 Spartak 2 : 1 BAK
30.10.2011 14:00 Tempo 1 : 0 Sloga (P)
30.10.2011 14:00 Slavija 2 : 1 Partizan (G)
30.10.2011 14:00 Mladost 2 : 1 Vulturul
30.10.2011 14:00 Polet 0 : 0 Radnički (B)
30.10.2011 14:00 Jugoslavija 2 : 1 Borac (S)
30.10.2011 13:00 Tisa 1 : 0 Jadran
30.10.2011 13:00 Vinogradar 0 : 0 Bačka
30.10.2011 13:00 Proleter 6 : 1 Potisje
30.10.2011 13:00 Krivaja 3 : 2 Tavankut
30.10.2011 14:00 Mladost (BD) 1 : 0 Rusanda
30.10.2011 14:00 OFK Klek 1 : 2 Krajina
30.10.2011 14:00 Crvena Zvezda (RS) 5 : 0 Vojvodina 1928
30.10.2011 14:00 Crvena zvezda (VS) 1 : 4 Borac (Z)
30.10.2011 14:00 Potisje 2 : 3 Borac (A)
30.10.2011 14:30 BSK 4 : 2 Omladinac (D)
30.10.2011 14:30 Graničar (R) 1 : 0 Kordun
30.10.2011 14:30 Omladinac (B) 2 : 2 Zadrugar
30.10.2011 14:30 Kula 1 : 3 PIK
30.10.2011 Hajduk (V) 2 : 1 Rudar
30.10.2011 Sloga Milšped 2 : 1 Hajduk (Š)
30.10.2011 Zeka Buljubaša 1 : 0 Partizan
30.10.2011 Radnički 0 : 2 Sremac
30.10.2011 LSK Laćarak 0 : 2 Jadran
30.10.2011 Mladost 3 : 1 Graničar
30.10.2011 Bačka 1 : 2 Metalac
30.10.2011 Jedinstvo 3 : 1 Slavija (P)
30.10.2011 Hercegovac 2 : 2 Slavija (NS)
30.10.2011 Petrovaradin 1 : 1 Borac
30.10.2011 Stari Grad 0 : 1 Vrbas
30.10.2011 11:00 Prva Iskra 3 : 0 Strelac
30.10.2011 14:00 Komgrap 1 : 0 Crvena zvezda
30.10.2011 14:00 Policajac 0 : 3 Rudar
30.10.2011 14:00 Vrčin 2 : 0 Dunavac
30.10.2011 Radnik 3 : 0 Zvečan
30.10.2011 Sočanica 1 : 4 Kopaonik
30.10.2011 Ibar 6 : 0 Moša
30.10.2011 Gračanica 0 : 3 Sitnica
30.10.2011 Polet 0 : 0 Gracko
30.10.2011 Radnički 0 : 3 Plemetina
30.10.2011 Brezovica 3 : 1 Čaglavica
30.10.2011 13:00 Zvezda 2 : 0 Čibukovac
30.10.2011 13:00 Tavnik 3 : 1 Morava
30.10.2011 13:00 Napredak 1 : 3 Vrnjci
30.10.2011 13:00 ND 2011 1 : 0 Jedinstvo
30.10.2011 13:00 Mladost 1 : 1 Lazac
30.10.2011 13:00 Gruža 1 : 2 Granit
30.10.2011 14:00 Mladost Teferič 3 : 1 Kremenac
30.10.2011 14:00 Kolektiv 0 : 3 Kragujevac
30.10.2011 14:00 Botunje 0 : 1 Šumarice 2008
30.10.2011 14:00 Čačak 94 0 : 3 Zadrugar
30.10.2011 14:00 Mladost (P) 1 : 0 Parmenac
30.10.2011 14:00 Morava 3 : 0 Premeća
30.10.2011 14:00 Strelac 6 : 0 Polet
30.10.2011 14:00 Budućnost 2 : 3 Malba
30.10.2011 14:00 Miokovci 1 : 2 Rakova
30.10.2011 14:00 Baćkovac Junajted 1 : 1 Mladost 09
30.10.2011 13:30 Dedinje Junajted 2 : 1 Jelica
30.10.2011 13:30 Gradina 3 : 0 Gorušica
30.10.2011 13:30 Jedinstvo 1 : 2 Kotraža
30.10.2011 13:30 Radnički 2 : 1 Bratstvo
30.10.2011 13:30 Brezova 8 : 1 Vrelo
30.10.2011 13:30 Radoje Domanović 2 : 1 Jasenica
30.10.2011 13:30 Šamot 2 : 6 Mladi rudar
30.10.2011 13:30 Sloga 1 : 3 Trešnjevica
30.10.2011 13:30 Mladost 6 : 1 B 2000
30.10.2011 13:30 Šatornja 7 : 0 Proleter
30.10.2011 13:30 Plaskovac 1 : 4 Prvi srpski ustanak
30.10.2011 13:30 BSK 3 : 1 Maskar
30.10.2011 Beli Orlovi 3 : 0 Mramorac
30.10.2011 Palanka 0 : 2 Pobeda
30.10.2011 Vodice 3 : 2 Budućnost
30.10.2011 Udarnik 1 : 1 Proleter
30.10.2011 Bačinac 1 : 1 Šumadija
30.10.2011 13:30 Napredak (VC) 6 : 0 Bata Bulić
30.10.2011 13:30 Zadrugar 2 : 0 Sloga
30.10.2011 13:30 Omladinac (S) 1 : 1 Trgovački
30.10.2011 13:30 Omladinac (B) 3 : 1 Rudar
30.10.2011 13:30 Mladost 3 : 2 Polet
30.10.2011 13:30 Napredak (T) 1 : 2 Jedinstvo
30.10.2011 13:30 Krilaš 3 : 0 Radnički
30.10.2011 13:30 Pobeda 0 : 0 Dunavac (P)
30.10.2011 13:30 Napredak (B) 3 : 2 Polet
30.10.2011 13:30 Sloga (D) 1 : 1 Sloga (Ć)
30.10.2011 13:30 Jedinstvo (LJ) 2 : 3 Makce
30.10.2011 13:30 RSK 1 : 0 Jedinstvo (D)
30.10.2011 13:30 Dunavac (K) 0 : 2 Žitkovica
30.10.2011 14:00 Velika Reka 3 : 2 Granit
30.10.2011 14:00 Podrinje 3 : 0 Borac
30.10.2011 14:00 Cer 3 : 0 Lonjin
30.10.2011 14:00 14. Oktobar 3 : 0 Mladost
30.10.2011 14:00 Studenac 1 : 0 Sloga
30.10.2011 14:00 Jedinstvo (Z) 1 : 0 Luk
30.10.2011 14:00 Stari Jadar 1 : 3 Stolice
30.10.2011 Pocerina 1 : 1 Vlašić
30.10.2011 Karađorđe 2 : 2 Provo
30.10.2011 Galeb 2 : 1 Mladost (Z)
30.10.2011 Dumaca 3 : 1 Sloga (K)
30.10.2011 Korman 1 : 1 Dobrava
30.10.2011 Pričinović 0 : 1 Mrovska
30.10.2011 Sloga (M) 0 : 3 Mladost (PP)
30.10.2011 14:00 Sloga (D) 2 : 0 Duško
30.10.2011 14:00 Budućnost 2 : 0 Sloga (P)
30.10.2011 14:00 Sloga (B) 0 : 1 Majur
30.10.2011 14:00 Proleter 5 : 0 Omladinac (B)
30.10.2011 14:00 Partizan 0 : 2 Mladi Borac
30.10.2011 14:00 Gorki 3 : 0 Omladinac (S)
30.10.2011 14:00 Sloboda 3 : 1 Napredak
30.10.2011 13:30 Komanice 3 : 2 Orao
30.10.2011 13:30 Veliševac 4 : 0 Jedinstvo
30.10.2011 13:30 Rajac 2 : 2 Vrujci
30.10.2011 13:30 Gornji Lajkovac 4 : 0 Toplica
30.10.2011 13:30 Tešnjar 1 : 1 Polet
30.10.2011 13:30 Iskra 6 : 1 Kotešica
30.10.2011 13:30 Lukavac 4 : 0 Mladost Kamenica
30.10.2011 13:30 Pričević 0 : 2 OFK Povlen
30.10.2011 13:30 Zadrugar 0 : 2 Mladost Dračić
30.10.2011 13:30 Čučuge 2 : 0 Polet
30.10.2011 13:30 Gunjevac 3 : 2 Paljuvi
30.10.2011 13:30 OFK Stublenica 1 : 1 Joševa
30.10.2011 13:30 Sloga 4 : 3 Dokmir
30.10.2011 13:30 Omladinac 3 : 2 Jedinstvo
30.10.2011 13:30 Brgule 2 : 0 Kalenić
30.10.2011 13:30 Tvrdojevac 2 : 1 Vrelo
30.10.2011 14:00 Gorobilje 0 : 3 Plavi tok
30.10.2011 14:00 Borac (O) 2 : 4 Dobrinjac
30.10.2011 14:00 Blagaja 1 : 4 Ježevica
30.10.2011 14:00 Savinac 1 : 0 Duškovci
30.10.2011 14:00 Pobeda 1 : 3 Lazarica
30.10.2011 14:00 Glumač 1 : 2 Lauš
30.10.2011 14:00 Secanica 4 : 3 Morava
30.10.2011 11:00 Koca 2 : 5 Zeleznicar
30.10.2011 14:00 Čegar 4 : 3 Morava
30.10.2011 14:00 Mladost 1 : 4 Moravac
30.10.2011 14:00 Mladost 2 : 0 Supovac
30.10.2011 Ratar 0 : 1 Draževac
30.10.2011 Polet (V) 4 : 0 Kraljevo
30.10.2011 OFK Sloga 1 : 3 Pobeda
30.10.2011 Sloga (K) 4 : 0 Jedinstvo
30.10.2011 Tempo 2 : 0 Crvena Zvezda
30.10.2011 14:00 Radnički 3 : 0 Moravac
30.10.2011 14:00 Knežica 3 : 0 Naisus
30.10.2011 14:00 Sloga 4 : 2 MB
30.10.2011 14:00 Milanovo 1 : 1 Morava
30.10.2011 14:00 Mladi Borac 1 : 0 Lemind Livnica
30.10.2011 14:00 Kumarevo 0 : 0 Sloboda
30.10.2011 14:00 Radnički 2 : 0 Železničar
30.10.2011 14:00 Napredak 0 : 1 Polet
30.10.2011 14:00 Sloga 7 : 1 Provalija
30.10.2011 14:00 Padež 6 : 1 Borac
30.10.2011 14:00 Pobeda 0 : 2 Sloboda
30.10.2011 14:00 Kolare 3 : 0 Bratstvo
30.10.2011 14:00 Mladost (S) 1 : 3 Tekstilac
30.10.2011 14:00 Mladost (T) 0 : 0 Polet
30.10.2011 14:00 Mladi Radnik 2 : 1 Ursule
30.10.2011 14:00 Kupinovac 2 : 0 Sindjelic
30.10.2011 14:00 Crni Vrh 2 : 1 Mladost (D)
30.10.2011 15:00 Slatina 0 : 3 Urovica
30.10.2011 15:00 Smedovac 0 : 3 Graničar
30.10.2011 15:00 Miloševo 2 : 1 Kovilovo
30.10.2011 15:00 Samarinovac 0 : 7 Ratar
30.10.2011 15:00 BSK 1 : 3 Rečka
30.10.2011 15:00 Vidrovac 4 : 2 Deli Jovan
30.10.2011 15:00 Mladost 1 : 1 OFK Tamnič
30.10.2011 14:00 Pontes 1 : 5 Napredak
30.10.2011 14:00 Lokomotiva 4 : 2 Junior
30.10.2011 14:00 Trajan 1 : 2 Koča Andjelković
30.10.2011 14:00 Rtkovo 0 : 0 Kladušnica
30.10.2011 14:00 Mladi radnik 2 : 1 Tomako
30.10.2011 14:00 Omladinac 3 : 0 Župski biseri
30.10.2011 14:00 Mladost T 3 : 1 Sloga L
30.10.2011 14:00 Gradina 2 : 2 Vinogradar
30.10.2011 14:00 Mladost DK 3 : 1 Borac
30.10.2011 14:00 Budućnost 4 : 3 Dušan Ristić
30.10.2011 14:00 Šanac 2 : 0 Parunovac
30.10.2011 14:00 Modrica 0 : 2 Belović
30.10.2011 14:00 Dvorane 4 : 1 Kupci
30.10.2011 14:00 Sloga 1 : 0 Čitluk
30.10.2011 14:00 Rasina 6 : 1 13.April
30.10.2011 14:00 BSK Bavanište 1 : 4 Železničar
30.10.2011 14:00 Strela 1 : 4 Omladinac (D)
30.10.2011 14:00 Dolovo 4 : 1 Borac (P)
30.10.2011 14:00 Budućnost (BB) 4 : 0 Plavi Dunav
30.10.2011 14:00 Unirea 5 : 2 Pobeda
30.10.2011 14:00 Vojvodina 1 : 1 Mladost (V)
30.10.2011 14:00 Dobrica 3 : 2 Borac (VG)
30.10.2011 14:00 Ševac 1 : 1 Hajduk
30.10.2011 14:00 Budućnost (A) 4 : 1 Vinogradar
30.10.2011 14:00 Borac (VS) 2 : 0 Jedinstvo
30.10.2011 14:00 Dunav 2 : 1 Karaš (K)
30.10.2011 14:00 Banat 1 : 2 Hajdučica
30.10.2011 14:00 Karaš (J) 4 : 2 Potporanj
30.10.2011 13:00 Đurđin 4 : 0 Hajduk
30.10.2011 13:00 Poljoprivrednik 2 : 3 Zrinjski 1932
30.10.2011 13:00 Mala Bosna 0 : 0 Elektrovojvodina
30.10.2011 13:00 Lokomotiva 2 : 1 Solid
30.10.2011 13:00 Bratstvo 3 : 1 Dušan Silni
30.10.2011 13:00 Udarnik 0 : 1 Žednik
30.10.2011 13:00 Slavija 6 : 1 Tromedja
30.10.2011 13:00 Graničar 1 : 1 Tisa
30.10.2011 13:00 Sloga 2 : 0 Horgoš Higlo
30.10.2011 13:00 Šampion Olimpija 1 : 4 Radnički
30.10.2011 13:30 Mladost 2 : 0 Tomislavci
30.10.2011 13:30 Mićunovo 0 : 1 Slavija
30.10.2011 13:30 Sokolac 0 : 3 Eđšeg
30.10.2011 14:00 ŽAK 0 : 1 Polet
30.10.2011 14:00 Napredak 1 : 2 Borac
30.10.2011 14:00 Jedinstvo 5 : 0 Vojvodina
30.10.2011 14:00 Delija 3 : 0 2. Oktobar
30.10.2011 14:00 Polet 2 : 0 Bega
30.10.2011 14:00 Olimpija 2 : 6 Terekves
30.10.2011 14:00 Napredak 2 : 2 Budućnost
30.10.2011 14:00 Roham 2 : 1 Omladinac
30.10.2011 14:00 1.Oktobar 0 : 4 Proleter
30.10.2011 14:30 Jedinstvo 0 : 1 Rastina 1918
30.10.2011 14:30 Dinamo 3 : 1 OFK Metalac
30.10.2011 14:30 Lipar 1 : 0 OFK Šikara
30.10.2011 14:30 Aleksa Šantić 4 : 0 Panonija
30.10.2011 14:30 Radnički 5 : 1 Rusin
30.10.2011 14:00 Hrtkovci 1 : 1 Graničar K
30.10.2011 14:00 Borac 2 : 1 Graničar G
30.10.2011 14:00 OFK Brestač 0 : 0 Budućnost
30.10.2011 14:00 Jedinstvo 0 : 1 Donji Petrovci
30.10.2011 14:00 Podunavac 1 : 0 Sloven
30.10.2011 14:00 Popinci 1 : 0 Ljukovo
30.10.2011 14:00 Sloga Borac 0 : 2 Železničar
30.10.2011 14:30 Partizan 3 : 2 Vinogradar
30.10.2011 14:30 TSK 1 : 0 OFK Sirig
30.10.2011 14:30 Fruškogorac 2 : 0 Železničar
30.10.2011 14:30 Proleter 2 : 3 Čenej
30.10.2011 14:30 Bačka 3 : 1 Borac
30.10.2011 14:30 Sremac 1 : 0 Tatra
30.10.2011 14:30 Napredak 1 : 0 Mladost Radost
30.10.2011 14:30 Mladost 0 : 5 Budućnost
30.10.2011 14:30 Jedinstvo 1 : 2 Proleter
30.10.2011 14:30 Vojvodina 2 : 1 Bečej
30.10.2011 14:00 Maglić 0 : 5 Budućnost (G)
30.10.2011 14:00 Budućnost (P) 1 : 1 Krila Krajine
30.10.2011 14:00 Bačka 0 : 1 Kulpin
30.10.2011 14:00 Vojvodina 4 : 2 Borac
30.10.2011 14:00 Krivanj 1 : 1 Soko
30.10.2011 Titel 3 : 1 Sloga
30.10.2011 Hajduk (Č) 2 : 3 Jedinstvo
30.10.2011 Miletić 3 : 1 Obilić
30.10.2011 14:00 Jedinstvo 1 : 1 Mladi proleter
30.10.2011 14:00 Institut 1 : 1 Borac
30.10.2011 14:00 Studenski Grad 0 : 0 Omladinac
30.10.2011 14:00 Šumadinac 3 : 0 Rušanj
30.10.2011 14:00 Kosmaj 0 : 2 Šepšin
30.10.2011 14:00 Rabrovac 5 : 3 Radnički PDM
30.10.2011 14:00 Boleč 4 : 1 Velika Krsna
30.10.2011 14:00 Podunavac 7 : 0 Borac
30.10.2011 14:00 Mladost 3 : 1 Popović
30.10.2011 14:00 OFK Leštane 1 : 1 Selo Mladenovac
30.10.2011 14:00 Ivanča 3 : 1 Pudarci
30.10.2011 14:00 Lisović 0 : 5 Barajevo
30.10.2011 14:30 Omladinac 2 : 0 Lehel
30.10.2011 14:30 Banat 2 : 0 Mladost
30.10.2011 14:30 MSK 2 : 1 Jedinstvo
30.10.2011 14:00 Zlatica 1 : 3 Radnički
30.10.2011 14:00 Gradnulica Bečkerek 5 : 0 Sloga
30.10.2011 14:00 ŽFK Banat 3 : 0 Proleter
30.10.2011 13:00 Partizan 4 : 1 Jedinstvo
30.10.2011 13:00 Jovo Kursula 4 : 3 Stara Čaršija
30.10.2011 13:00 Zgodačica 2 : 2 Progorelica
30.10.2011 13:00 Stubal 1 : 0 Popovići
30.10.2011 13:00 Ras 3 : 1 Miločajac
30.10.2011 13:00 Omladinac 1 : 0 Musina reka
30.10.2011 14:00 Divostin 7 : 3 Đuriselac
30.10.2011 14:00 Stari momci 3 : 2 Trmbas
30.10.2011 14:00 Borac 4 : 0 Studenac
30.10.2011 14:00 Velika Sugubina 0 : 3 Kutlovo
30.10.2011 14:00 Zastava 0 : 5 21. oktobar
30.10.2011 11:00 Kopljari 4 : 0 Gorski car
30.10.2011 13:30 Venčani 0 : 3 Brezovac
30.10.2011 13:00 Misača 5 : 1 Tulež
30.10.2011 13:30 Ranilović 5 : 1 Vrbica
30.10.2011 14:00 Bečevica 2 : 2 Kotlenik (L)
30.10.2011 14:00 Mladost (P) 6 : 2 Polet (G)
30.10.2011 13:30 Kobilje 1 : 2 Stig C
30.10.2011 13:30 BSK 0 : 1 Košava
30.10.2011 13:30 Stig MC 3 : 2 Budućnost
30.10.2011 13:30 Napredak 3 : 2 Pomoravlje
30.10.2011 13:30 Udarnik 0 : 4 Mladost
30.10.2011 13:30 Budućnost 2 : 1 Omladinac
30.10.2011 13:30 BSK 1 : 3 Jedinstvo
30.10.2011 13:30 Dizel 4 : 1 Stig
30.10.2011 13:30 Zemljoradnik 1 : 1 Sopot
30.10.2011 13:30 Sloga (L) 0 : 0 Borac (K)
30.10.2011 13:30 Dunav 1 : 0 Metalac
30.10.2011 13:30 Mirko Tomić 4 : 1 Carevac
30.10.2011 13:30 Sloga ĐP 2 : 6 Desine
30.10.2011 13:30 Radnički 1 : 2 Ram
30.10.2011 14:00 Jelav 0 : 2 Hajduk
30.10.2011 14:00 Polet 3 : 0 Sloga
30.10.2011 14:00 Milan Orlić 3 : 1 Mladost (B)
30.10.2011 14:00 Hajduk 0 : 0 Sloga
30.10.2011 14:00 Borac 8 : 1 Torpedo
30.10.2011 14:00 Sloga Trgosped 5 : 6 Krnule 09
30.10.2011 14:00 Mladost 1 : 4 Polet
30.10.2011 14:00 Petrovac 74 2 : 0 Bobovik
30.10.2011 14:00 Dragojevac 4 : 0 Tresnjevka
30.10.2011 11:00 Volujac 1 : 2 Rankovac
30.10.2011 11:00 Žabar 6 : 0 Mladost (Свилеула)
30.10.2011 11:00 Младост 2011 1 : 1 Ceric
30.10.2011 11:00 Sava 4 : 0 Metlić
30.10.2011 11:00 Mladost (Слатина) 4 : 0 Jedinstvo
30.10.2011 11:00 Mladost (O) 3 : 0 Mladost (M.M)
30.10.2011 11:00 Zadrugar Milkivit 4 : 3 Napredak
30.10.2011 13:30 Vukona 2 : 0 Šarbane
30.10.2011 13:30 Pambukovica 0 : 2 Kolubara
30.10.2011 14:00 Bratstvo (B) 5 : 0 BSK
30.10.2011 14:00 Jasunja 2 : 0 Mladost (DL)
30.10.2011 14:00 Resavac 3 : 2 Beljanica
30.10.2011 14:00 OFK Dvorište 0 : 1 Rudar
30.10.2011 14:00 Rudar Stenjevac 3 : 0 Mladi Radnik
30.10.2011 14:00 Lipar 1 : 0 Partizan (G)
30.10.2011 14:00 Trnava 1 : 2 Sloboda
30.10.2011 14:00 Bresje 2 : 1 Partizan (M)
30.10.2011 14:00 OFK Tabane 3 : 1 Juhor
30.10.2011 14:00 Ribnik 0 : 2 Morava Panjevac
30.10.2011 14:00 Zemljoradnik 2 : 0 Popovac
30.10.2011 14:00 Golubovac 07 3 : 1 Mladost
30.10.2011 14:00 Jedinstvo R 3 : 3 Šumadija
30.10.2011 14:00 Radnicki 1 : 0 Hajduk
30.10.2011 14:00 Polet 5 : 2 Budućnost
30.10.2011 14:00 Jedinstvo DM 5 : 1 Radnik
30.10.2011 14:00 Napredak 2 : 0 Omladinac
30.10.2011 16:30 Vinogradar 1 : 1 Omladinac
30.10.2011 16:30 Morava 1 : 0 Polet 57
30.10.2011 14:00 Rubin 6 : 0 Kostrež
30.10.2011 14:00 Kiseljak 4 : 3 Juhor 2
30.10.2011 14:00 Polet (Š) 3 : 0 Bukovica
30.10.2011 14:00 Mladost 0 : 5 Sebečevac
30.10.2011 14:00 Zdravinje 1 : 5 OFK Ribare
30.10.2011 14:00 Jablanica 7 : 0 Grkljane
30.10.2011 14:00 Štitari 1 : 3 Drugari
30.10.2011 14:00 Banat 2 : 0 Napredak
30.10.2011 14:00 Janošik 4 : 1 Krajina
30.10.2011 14:00 Vojvodina 1 : 1 Graničar
30.10.2011 14:30 Krušedol 0 : 1 Jedinstvo
30.10.2011 14:30 Borac 2 : 2 Sloga
30.10.2011 14:30 PSK Putinci 1 : 2 OFK Kraljevci
30.10.2011 14:30 Napredak 7 : 1 Polet
30.10.2011 14:30 Fruška Gora 1 : 3 Fruškogorac
30.10.2011 13:30 Omladinac B 0 : 1 Borac
30.10.2011 13:30 Sindjelić 0 : 0 Napredak
30.10.2011 13:30 Sremac 1 : 5 Jedinstvo LJ
30.10.2011 13:30 Graničar 3 : 2 Fruškogorac
30.10.2011 13:30 Jednota 3 : 0 OFK Bingula
30.10.2011 15:00 Hajduk 1 : 1 Zmaj
30.10.2011 15:00 Mitros 2 : 2 Sloboda
30.10.2011 15:00 Fruškogorac 0 : 1 Sremac
30.10.2011 15:00 Borac R 2 : 0 Sloga
30.10.2011 15:00 Srem 4 : 3 Borac VR
30.10.2011 ČSK Čortanovci 1 : 0 Borac
30.10.2011 Sloga 0 : 2 Dunav
30.10.2011 Polet 1 : 1 Fruškogorac
30.10.2011 14:00 Dunavac 4 : 1 Partizan
30.10.2011 14:00 Sveti Stefan 2 : 1 Heroj
30.10.2011 14:00 Mladost (JR) 1 : 1 Crvenka
30.10.2011 14:00 Mladost (B) 2 : 1 Zuce
30.10.2011 14:00 Hajduk 3 : 1 Kapedunum
30.10.2011 11:00 Šećeranac Ada 2 : 0 GAK
30.10.2011 10:00 Torlak 8 : 1 Sparta
30.10.2011 14:00 Novi Beograd 1 : 1 Busije
30.10.2011 13:00 Olimpija 0 : 7 Zmaj 1953
30.10.2011 14:00 Borac 3 : 1 Kozara
30.10.2011 Nemenikuće 4 : 1 Đurinci
30.10.2011 Mladost (MI) 2 : 0 OFK Slatina
30.10.2011 OFK Rogača 7 : 1 Drlupa
30.10.2011 Stojnik 1 : 0 Crvena Zvezda
30.10.2011 Mladost (G) 2 : 2 Ropočevo
30.10.2011 14:00 OFK Boždarevac 2 : 0 Guncate
30.10.2011 14:00 Veliki Borak 2 : 0 Beljina
30.10.2011 14:00 Šiljakovac 0 : 1 OFK Borac
30.10.2011 14:00 Strmovo 2 : 0 OFK Sokolovo
30.10.2011 14:00 Šumadinac 3 : 0 Rasadnik
30.10.2011 14:00 Mladost 3 : 0 Borac
30.10.2011 14:00 Dimitrije Tucovic 0 : 3 Proleter
30.10.2011 Indeks 3 : 1 Radnički NP
30.10.2011 Slavija 0 : 2 Banat
30.10.2011 Omladinac 1 : 2 Radnički S
30.10.2011 Donji Srem 2 : 1 Srem
30.10.2011 Krušik 1 : 0 Radjevac
30.10.2011 Jedinstvo U 0 : 3 Mačva
30.10.2011 12:30 BSK 0 : 3 Omladinac (D)
30.10.2011 12:30 Graničar (R) 4 : 0 Kordun
30.10.2011 12:30 Omladinac (B) 3 : 2 Zadrugar
30.10.2011 12:30 Kula 2 : 1 PIK
30.10.2011 12:00 Bečej 8 : 0 Kikinda
30.10.2011 12:00 Radnički (S) 4 : 1 Vršac
30.10.2011 12:00 Spartak ZV 6 : 0 Bačka (BP)
30.10.2011 12:00 Radnički (NP) 1 : 1 Crvenka
30.10.2011 12:00 Novi Sad 1 : 2 Vojvodina
30.10.2011 12:00 ČSK Pivara 2 : 1 Hajduk
30.10.2011 10:00 Bačka 1901 5 : 2 Mala Bosna
30.10.2011 11:00 Obilić 0 : 3 Radnički
30.10.2011 11:00 Tisa 6 : 1 Jadran
30.10.2011 11:00 Vinogradar 0 : 0 Bačka
30.10.2011 11:00 Proleter 4 : 1 Potisje
30.10.2011 11:00 Krivaja 3 : 1 Tavankut
30.10.2011 10:00 Bečej 1 : 5 Kikinda
30.10.2011 10:00 Radnički (S) 2 : 0 Vršac
30.10.2011 10:00 Spartak ZV 4 : 1 Bačka (BP)
30.10.2011 10:00 Radnički (NP) 0 : 1 Crvenka
30.10.2011 10:00 Novi Sad 1 : 1 Vojvodina
30.10.2011 10:00 ČSK Pivara 3 : 0 Hajduk
30.10.2011 09:30 Obilić 0 : 3 Subotica
30.10.2011 13:30 VGSK 6 : 0 Borac VL
30.10.2011 13:30 Borac 0 : 2 Zvižd
30.10.2011 13:30 Šapine 3 : 0 Sloga
30.10.2011 10:00 Duljaj 14 : 0 Sušica
30.10.2011 10:00 Radnicki 1923 II 5 : 2 Šumadija 1903

Košarka

30.10.2011 18:00 Helios Domžale 63 : 77 Union Olimpija
30.10.2011 18:00 Radnički 62 : 74 Budućnost VOLI
30.10.2011 17:00 Cibona 75 : 70 Široki WWin
30.10.2011 18:30 Šabac 68 : 63 Loznica
30.10.2011 16:00 Bor 61 : 65 Play Off
30.10.2011 17:00 Kraljevo 62 : 69 Paraćin
30.10.2011 16:00 Basket Stars 97 : 38 Sivac

Odbojka

30.10.2011 18:00 Železničar 0 : 3 Radnički
30.10.2011 17:00 Sterija 2 : 3 Jagodina
30.10.2011 17:00 Đerdap 3 : 2 Niš
30.10.2011 17:00 Timok 3 : 2 Desetka
30.10.2011 17:00 Topličanin 3 : 0 Knjaževac
30.10.2011 17:00 Gimnazijalac 2 : 3 Lazarevac
30.10.2011 14:00 Đerdap 3 : 1 Poreč

Rukomet

30.10.2011 18:00 Metaloplastika 21 : 23 Partizan
30.10.2011 19:00 Železničar 26 : 27 Zaječar
30.10.2011 19:00 Kikinda 33 : 25 PIK Prigrevica
30.10.2011 19:00 Putinci 28 : 31 Jedinstvo
30.10.2011 18:00 Užice 20 : 24 Atenica
30.10.2011 17:00 Zlatar 2 31 : 38 Hidroelektrana
30.10.2011 18:00 Knez Lazar S.B. Ribarska banja 35 : 25 Župa 54 2
30.10.2011 12:00 Metalac 18 : 20 Goč Merkur
30.10.2011 14:00 Štrpce Tandems 14 : 46 Mladost
30.10.2011 17:00 Jagodina 28 : 22 Naisa
30.10.2011 18:30 Vojvodina 25 : 25 ORK Beograd
30.10.2011 18:30 Zemun 25 : 12 Halas Jožef
30.10.2011 14:30 Cepelin 2 29 : 28 Loznica grad
30.10.2011 16:30 Milenijum 40 : 12 Loznica
30.10.2011 16:30 Medicinar 22 : 33 Junior
30.10.2011 12:30 Slodes 30 : 31 Crvena Zvezda 2
30.10.2011 14:00 Petrovac 21 : 18 Mladi Radnik
30.10.2011 Sloga 34 : 22 Knjaz Miloš 2
30.10.2011 19:00 Raška 30 : 16 Dubočica

Futsal

30.10.2011 Tango Liman 1 : 8 Ekonomac
30.10.2011 Niš 92 4 : 1 SAS - Sagot
30.10.2011 Leteći Holandjanin 4 : 5 VIK Naisus
30.10.2011 10:00 Župski Rubin 2 : 6 Užice
30.10.2011 20:30 Mašinac 5 : 0 Flash
30.10.2011 17:30 Novi Pazar 8 : 4 Partenon
30.10.2011 18:00 Kraljevićevo 2 : 3 Tvrdjava
30.10.2011 21:00 Forum 5 : 7 Bečej
30.10.2011 12:00 Oplenac 16 : 5 Kragujevac 2011
30.10.2011 20:00 Orao : Raška
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.