XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 487 utakmica za dan
Nedelja, 13 Novembar 2011

Fudbal

13.11.2011 13:00 Mladost (L) 1 : 0 Sinđelić
13.11.2011 13:00 Sloga (K) 2 : 0 Radnički (S)
13.11.2011 11:00 Polet (Lj) 4 : 0 Radnički Stobeks
13.11.2011 13:00 Železničar 1 : 0 Partizan (BB)
13.11.2011 13:00 Mačva 2 : 2 Vujić Valjevo
13.11.2011 11:00 Jedinstvo Putevi 0 : 0 Šumadija
13.11.2011 13:30 Dinamo 2 : 2 Radnički (S)
13.11.2011 13:30 Radnik 5 : 4 Car Konstantin
13.11.2011 13:30 Borac (B) 1 : 0 Žitorađa
13.11.2011 13:30 Trgovački (J) 0 : 0 Radnički (P)
13.11.2011 13:30 Vlasina 1 : 1 Hajduk Veljko
13.11.2011 13:30 Dolina 0 : 1 Dunav
13.11.2011 13:30 Zadrugar 1 : 2 Cement
13.11.2011 13:30 Senta 1 : 0 Bačka Topola
13.11.2011 11:00 Hajduk 3 : 2 Žarkovo
13.11.2011 10:00 Sindjelić 3 : 0 Srem (J)
13.11.2011 13:00 BASK 2 : 2 Radnički (O)
13.11.2011 13:00 PKB 2 : 0 Kovačevac
13.11.2011 13:00 Šumadija 1 : 1 Voždovac
13.11.2011 13:00 Orlovac 2 : 0 Vodojaža
13.11.2011 13:00 Polet (T) 2 : 1 Jošanica
13.11.2011 13:00 Sloga (D) 4 : 0 Homoljac
13.11.2011 13:00 Obilić 3 : 1 Mladi radnik
13.11.2011 11:00 Železničar 0 : 0 Borac (Ž)
13.11.2011 13:00 Seljak 2 : 0 Crvena zvezda
13.11.2011 13:00 Zlatar 2 : 0 Zlatibor
13.11.2011 13:00 Krušik 2 : 1 Budućnost
13.11.2011 13:00 OFK Osečina 1 : 0 Sloga (S)
13.11.2011 13:30 Zaplanjac 1 : 1 Rudar Alpos
13.11.2011 13:30 Vučje 2 : 1 Zloćudovo
13.11.2011 13:30 Majdanpek 3 : 1 Rembas
13.11.2011 13:30 Župa 3 : 2 Đerdap
13.11.2011 13:30 Jedinstvo (P) 2 : 1 SFS Borac
13.11.2011 13:30 Napredak 3 : 0 Pepeljevac
13.11.2011 13:30 Juhor 2 : 0 Ozren
13.11.2011 13:30 Timočanin 1 : 2 Morava (Ć)
13.11.2011 13:30 FUD 2 : 0 Kablovi
13.11.2011 13:30 Bačka (P) 1 : 2 Jedinstvo (BK)
13.11.2011 13:30 Radnički (Z) 2 : 2 AFK Ada
13.11.2011 13:30 Radnički (B) 2 : 1 Kozara
13.11.2011 13:30 Index 3 : 0 Obilić
13.11.2011 13:30 Jedinstvo (SP) 1 : 1 Mladost (T)
13.11.2011 13:30 Mladost (BP) 2 : 0 1. Maj
13.11.2011 13:00 Resnik 0 : 1 Lepušnica
13.11.2011 13:00 Borac (O) 1 : 4 Budućnost (D)
13.11.2011 13:00 Sremčica 1 : 2 Vinča
13.11.2011 13:00 Posavac Tišma 2 : 0 Železničar
13.11.2011 13:00 Železnik Lavovi 1 : 0 Lokomotiva
13.11.2011 10:00 GSP Polet 0 : 0 Palilulac
13.11.2011 10:00 Grafičar 0 : 1 Bulbulderac
13.11.2011 13:00 Budućnost 3 : 2 Goč
13.11.2011 13:00 Morava (S) 1 : 1 Ribnica (J)
13.11.2011 13:00 Borac (V) 0 : 0 Grdica
13.11.2011 13:00 Rudar 6 : 2 Polet (R)
13.11.2011 13:00 Mataruge 3 : 1 Kraljevo Hajduk
13.11.2011 13:00 Ibar 1 : 4 Braća Vuković
13.11.2011 13:00 Radnički 3 : 0 Radnik
13.11.2011 13:00 Sušica 6 : 0 Kolonija
13.11.2011 13:00 Sloga D 0 : 1 Šumadija
13.11.2011 13:00 Slavija 1 : 0 Budućnost
13.11.2011 13:00 Seljak 1 : 6 Jadran
13.11.2011 13:00 Šumadinac 1 : 1 Erdoglija 1931
13.11.2011 13:00 Omladinac 2 : 2 Jedinstvo (GG)
13.11.2011 13:00 Rudar 0 : 2 Slatina
13.11.2011 13:00 Spartak 4 : 1 Prilike
13.11.2011 13:00 Donja Vrbava 2 : 1 Šumadija
13.11.2011 13:00 Napredak 0 : 1 Mladost
13.11.2011 13:00 Ovčar 9 : 2 Vujan
13.11.2011 13:00 Morava 0 : 2 Dragačevo
13.11.2011 13:00 Jedinstvo (K) 2 : 1 Brezak
13.11.2011 13:00 Partizan 0 : 3 Banja
13.11.2011 13:00 Šumadinac (N) 3 : 0 Sloga
13.11.2011 13:00 Šumadinac (S) 1 : 5 Beli orlovi
13.11.2011 13:00 Šumadija 2 : 1 Bokanja
13.11.2011 13:00 Borac 3 : 1 Junkovac
13.11.2011 Sloboda 3 : 1 Omladinac
13.11.2011 Borac 1 : 1 Radnik
13.11.2011 Udarnik 2 : 0 Cerovac
13.11.2011 Sloga 1 : 2 Šumadinac
13.11.2011 Jedinstvo 3 : 1 Budućnost
13.11.2011 13:00 Dragoš 3 : 2 Sloga B
13.11.2011 13:00 Omladinac 5 : 0 Crni Vrh
13.11.2011 13:00 Železničar 1 : 1 Polet
13.11.2011 13:00 Petar Dobrnjac 2 : 0 VGSK
13.11.2011 13:00 Beli Orao 2 : 1 Vihor
13.11.2011 13:00 Šapine 4 : 1 Integral
13.11.2011 13:00 Mladi Borac 3 : 1 Sloga K
13.11.2011 13:00 Mlava 1 : 0 Mladost
13.11.2011 13:00 Hajduk Stanko 2 : 1 Radjevac
13.11.2011 13:00 Lipolist 2 : 1 Jadar (S)
13.11.2011 13:00 Gučevo 0 : 0 Mladost (DD)
13.11.2011 13:00 Napredak 1 : 1 Radnički
13.11.2011 13:00 Sloga 1 : 5 Mačva 2005
13.11.2011 13:00 Jedinstvo 5 : 3 Antimon
13.11.2011 13:00 Mladost (P) 1 : 3 Borac
13.11.2011 13:00 Sovljak 2 : 2 Brezovica
13.11.2011 13:00 Proleter 2 : 2 Trlić
13.11.2011 13:00 OFK Divci 0 : 1 Tulari
13.11.2011 13:00 Ribnikar 6 : 2 ZSK
13.11.2011 13:00 Železničar 1 : 2 GP Zlatibor
13.11.2011 13:00 Perućac 5 : 1 Luna Avijatičar
13.11.2011 13:00 Polet 2 : 0 Višesava
13.11.2011 13:00 Sečica 2 : 1 Ariljska Rampa
13.11.2011 13:00 Jedinstvo 3 : 1 Napredak
13.11.2011 13:00 Bioska 1 : 2 Budućnost
13.11.2011 Crvena zastava 3 : 0 Jedinstvo
13.11.2011 Sloboda 2 : 2 Aluminjum
13.11.2011 Omladinac 0 : 2 Budućnost (PK)
13.11.2011 Budućnost (P) 1 : 2 OFK Niš
13.11.2011 Rudar 0 : 1 Mladost
13.11.2011 Proleter 4 : 0 Radnički
13.11.2011 Mramor 1 : 2 Brzi Brod
13.11.2011 Vrtište 3 : 3 Delijski Vis
13.11.2011 13:30 Rasovača 0 : 3 Radnički 1947 (Č)
13.11.2011 13:30 Rad 6 : 0 Rutevac
13.11.2011 13:30 Zemljoradnik 1 : 3 Orljane
13.11.2011 13:30 Morava 2 : 1 Toplica
13.11.2011 13:30 Jastrebac 0 : 1 Naša krila 1936
13.11.2011 13:30 Šumadija 0 : 1 Jedinstvo (GS)
13.11.2011 13:30 Veternica 1 : 1 Navalin
13.11.2011 13:30 Radan 0 : 1 Progres
13.11.2011 13:30 Bobište 2 : 1 Jedinstvo (B)
13.11.2011 13:30 Jablanica 1 : 0 Čekmin
13.11.2011 13:30 Mladost 0 : 1 Gradac
13.11.2011 13:30 Plantaža 2 : 2 Jedinstvo (G)
13.11.2011 13:30 Mladost P.R 2 : 2 Vladimir Durković
13.11.2011 13:30 Gnjilan 1 : 4 Zadrugar
13.11.2011 13:00 Besa 1 : 0 Pavlovac
13.11.2011 13:00 Bukuroca 1 : 2 Ternoci
13.11.2011 13:00 Mladost (B) 0 : 4 Nebeski Andjeli
13.11.2011 14:00 Jastrebac 3 : 0 Dobrič
13.11.2011 13:30 Napredak (Z) 2 : 0 Vinogradar
13.11.2011 13:30 Jedinstvo 3 : 2 Budućnost
13.11.2011 13:30 Napredak (S) 2 : 1 Dragocvet
13.11.2011 13:30 Mladost (K) 4 : 2 Sloga
13.11.2011 13:30 Istok 63 3 : 1 Kušiljevo
13.11.2011 13:30 Lugomir 2 : 1 Sindjelic
13.11.2011 13:30 Morava 0 : 1 Mladost (J)
13.11.2011 13:30 Sloga 0 : 2 Krivelj
13.11.2011 13:30 Radujevac 1 : 0 Ključ
13.11.2011 13:30 Rajac 2 : 0 Rudna Glava
13.11.2011 13:00 Gornji Stepoš 3 : 4 Velika Drenova
13.11.2011 13:00 Jedinstvo 1936 3 : 2 Jastrebac
13.11.2011 13:00 Sloga 1 : 2 Trudbenik
13.11.2011 13:00 Donji Kopaonik 3 : 2 Blagotin
13.11.2011 13:00 Trajal 1 : 0 Naupare
13.11.2011 13:00 Jovan Kursula 0 : 3 Poljoprivrednik
13.11.2011 13:30 Rudar (P) 1 : 5 Radnički
13.11.2011 13:30 ŠSK 0 : 3 Rudar Vrška Čuka
13.11.2011 13:30 Omladinac 4 : 1 Borac
13.11.2011 13:30 Sloga (Ž) 1 : 3 Bučje
13.11.2011 13:30 Spartak 1 : 7 Radnički (K)
13.11.2011 13:30 Tempo 2 : 1 Sloga (BNS)
13.11.2011 13:30 Slavija 0 : 0 BAK
13.11.2011 13:30 Mladost 1 : 1 Sloga (P)
13.11.2011 13:30 Polet 2 : 0 Partizan (G)
13.11.2011 13:30 Jugoslavija 1 : 0 Vulturul
13.11.2011 13:30 Borac (S) 0 : 0 Radnički (B)
13.11.2011 13:00 Čantavir 1 : 1 Tisa
13.11.2011 13:00 Vinogradar 1 : 0 Panonija IM Topola
13.11.2011 13:00 Proleter 2 : 0 Jadran
13.11.2011 13:00 Krivaja 2 : 0 Bačka
13.11.2011 13:00 Subotica 0 : 0 Tavankut
13.11.2011 13:00 Bajša 2 : 1 Čoka
13.11.2011 13:00 Mladost (BD) 2 : 1 OFK Klek
13.11.2011 13:00 Crvena Zvezda (RS) 5 : 0 Rusanda
13.11.2011 13:00 Crvena zvezda (VS) 2 : 0 Krajina
13.11.2011 13:00 Potisje 1 : 4 Borac (Z)
13.11.2011 13:00 Gradnulica 1 : 0 Naftagas (B)
13.11.2011 14:00 BSK 3 : 2 Graničar (R)
13.11.2011 14:00 Omladinac (B) 0 : 1 Kordun
13.11.2011 14:00 Kula 0 : 0 Mladost
13.11.2011 14:00 ŽAK 2 : 0 Hajduk
13.11.2011 Hajduk (V) 3 : 2 Sloga Milšped
13.11.2011 Zeka Buljubaša 1 : 1 Rudar
13.11.2011 Radnički 1 : 1 Partizan
13.11.2011 LSK Laćarak 2 : 1 Šumar
13.11.2011 Mladost 5 : 0 Sremac
13.11.2011 Hajduk (B) 1 : 0 Graničar
13.11.2011 Jedinstvo 0 : 0 Metalac
13.11.2011 Hercegovac 2 : 2 Bačka
13.11.2011 Petrovaradin 3 : 2 Slavija (P)
13.11.2011 Stari Grad 2 : 0 Slavija (NS)
13.11.2011 Omladinac 0 : 0 Sutjeska
13.11.2011 11:00 Prva Iskra 1 : 0 Borac
13.11.2011 13:00 Komgrap 0 : 1 Radnički
13.11.2011 13:00 Vrčin 3 : 0 Rudar
13.11.2011 Ibar 2 : 0 Rudar
13.11.2011 Radnik 1 : 3 Kopaonik
13.11.2011 Zvečan 5 : 0 Moša
13.11.2011 13:00 Tavnik 4 : 2 Čibukovac
13.11.2011 13:00 Napredak 1 : 0 Zvezda
13.11.2011 13:00 ND 2011 3 : 0 Šumadija
13.11.2011 13:00 Mladost 0 : 5 Žiča
13.11.2011 13:00 Gruža 1 : 1 Jedinstvo
13.11.2011 13:00 Granit 2 : 1 Lazac
13.11.2011 13:00 Mladost Teferič 0 : 4 Srbija
13.11.2011 13:00 Botunje 3 : 1 Kragujevac
13.11.2011 13:00 Hajduk 3 : 2 Košutnjak
13.11.2011 13:00 Mladost (P) 0 : 2 Planinac
13.11.2011 13:00 Morava 4 : 1 Zadrugar
13.11.2011 13:00 Strelac 2 : 0 Parmenac
13.11.2011 13:00 Budućnost 4 : 1 Premeća
13.11.2011 13:00 Miokovci 3 : 0 Polet
13.11.2011 13:00 Rakova 6 : 2 Malba
13.11.2011 13:00 Šamot 0 : 2 Jasenica
13.11.2011 13:00 Sloga 3 : 3 Radoje Domanović
13.11.2011 13:00 Mladost 3 : 4 Mladi rudar
13.11.2011 13:00 Šatornja 4 : 0 Trešnjevica
13.11.2011 13:00 Plaskovac 1 : 2 B 2000
13.11.2011 13:00 BSK 1 : 1 Proleter
13.11.2011 13:00 Maskar 3 : 0 Prvi srpski ustanak
13.11.2011 13:00 Pobeda 3 : 1 Karađorđe
13.11.2011 13:00 Sloga 3 : 0 Mladost MG
13.11.2011 13:00 Grivac 1 : 6 Lepenica
13.11.2011 13:00 Mladost (R) 2 : 1 Omladinac
13.11.2011 13:00 ŽSK 1 : 0 Mladost (K)
13.11.2011 13:00 Zadrugar 2 : 1 Bata Bulić
13.11.2011 13:00 Omladinac (S) 1 : 2 Napredak (VC)
13.11.2011 13:00 Omladinac (B) 5 : 2 Sloga
13.11.2011 13:00 Mladost 2 : 0 Trgovački
13.11.2011 13:00 Napredak (T) 1 : 2 Rudar
13.11.2011 13:00 Krilaš 0 : 1 Polet
13.11.2011 13:00 Radnički 3 : 2 Jedinstvo
13.11.2011 13:00 Napredak (B) 3 : 3 Dunavac (P)
13.11.2011 13:00 Sloga (D) 1 : 1 Polet
13.11.2011 13:00 Jedinstvo (LJ) 2 : 1 Napredak (N)
13.11.2011 13:00 RSK 2 : 1 Sloga (Ć)
13.11.2011 13:00 Dunavac (K) 3 : 1 Makce
13.11.2011 13:00 Velika Reka 1 : 2 Podrinje
13.11.2011 13:00 Cer 7 : 1 Granit
13.11.2011 13:00 14. Oktobar 1 : 0 Borac
13.11.2011 13:00 Studenac 8 : 1 Lonjin
13.11.2011 13:00 Jedinstvo (Z) 1 : 1 Mladost
13.11.2011 13:00 Stari Jadar 1 : 1 Luk
13.11.2011 13:00 Stolice 3 : 1 Jedinstvo (MZ)
13.11.2011 Pocerina 2 : 0 Korman
13.11.2011 Karađorđe 1 : 0 Dobrava
13.11.2011 OFK Varna 2 : 1 Mladost (Z)
13.11.2011 Galeb 4 : 1 Sloga (K)
13.11.2011 Dumaca 2 : 2 Mrovska
13.11.2011 Pričinović 5 : 0 Vlašić
13.11.2011 Sloga (M) 0 : 1 Provo
13.11.2011 13:00 Sloga (D) 2 : 0 Omladinac (S)
13.11.2011 13:00 Budućnost 0 : 3 Majur
13.11.2011 13:00 Sloga (P) 4 : 2 Duško
13.11.2011 13:00 Sloga (B) 2 : 4 Drina
13.11.2011 13:00 Partizan 1 : 0 Proleter
13.11.2011 13:00 Gorki 3 : 0 Napredak
13.11.2011 13:00 Sloboda 1 : 2 Mladi Borac
13.11.2011 13:00 Borac 2 : 1 Liplje
13.11.2011 13:00 Veliševac 8 : 3 Orao
13.11.2011 13:00 Gornji Lajkovac 1 : 3 Jedinstvo
13.11.2011 13:00 Dučić 0 : 6 Vrujci
13.11.2011 13:00 Gunjevac 3 : 2 Polet
13.11.2011 13:00 OFK Stublenica 4 : 1 Čučuge
13.11.2011 13:00 Sloga 2 : 3 Paljuvi
13.11.2011 13:00 Omladinac 0 : 0 Joševa
13.11.2011 13:00 Brgule 4 : 0 Dokmir
13.11.2011 13:00 Tvrdojevac 4 : 1 Jedinstvo
13.11.2011 13:00 Vrelo 4 : 2 Kalenić
13.11.2011 13:30 Borac (O) 10 : 0 Borac (SD)
13.11.2011 13:30 Blagaja 2 : 0 Plavi tok
13.11.2011 13:30 Savinac 2 : 1 Dobrinjac
13.11.2011 13:30 Pobeda 3 : 0 Ježevica
13.11.2011 13:30 Glumač 2 : 2 Duškovci
13.11.2011 13:30 Lauš 2 : 2 Lazarica
13.11.2011 13:30 Secanica 3 : 1 Mladost (DM)
13.11.2011 11:00 Koca 1 : 1 Stevan Nešticki
13.11.2011 13:30 Vulkan 5 : 1 Morava
13.11.2011 13:30 Čegar 3 : 2 Zeleznicar
13.11.2011 13:30 Mladost 4 : 0 Morava
13.11.2011 13:30 Supovac 0 : 0 Moravac
13.11.2011 Pobeda 1 : 4 Draževac
13.11.2011 Ratar 1 : 2 Polet (R)
13.11.2011 OFK Sloga 4 : 3 Kraljevo
13.11.2011 Sloga (K) 3 : 2 Draževac
13.11.2011 Vukašinovac 5 : 2 Jedinstvo
13.11.2011 Borac 3 : 2 Crvena Zvezda
13.11.2011 14:00 Radnički 5 : 1 NS Tatko
13.11.2011 14:00 Knežica 3 : 0 Moravac
13.11.2011 14:00 Sloga 2 : 4 Naisus
13.11.2011 13:30 Mladost (S) 0 : 1 Bratstvo
13.11.2011 13:30 Mladost (T) 1 : 1 Kolare
13.11.2011 13:30 Mladi Radnik 2 : 1 Polet
13.11.2011 13:30 Kupinovac 2 : 3 Javor
13.11.2011 13:30 BSK 3 : 1 Ursule
13.11.2011 13:30 Crni Vrh 2 : 0 Sindjelic
13.11.2011 13:30 Slatina 3 : 2 Smedovac
13.11.2011 13:30 Miloševo 1 : 1 Urovica
13.11.2011 13:30 Samarinovac 0 : 1 Graničar
13.11.2011 13:30 BSK 1 : 4 Ratar
13.11.2011 13:30 Mladost 0 : 1 Rečka
13.11.2011 13:30 OFK Tamnič 3 : 0 Deli Jovan
13.11.2011 13:30 Lokomotiva 2 : 2 Omladinac
13.11.2011 13:30 Trajan 2 : 1 Napredak
13.11.2011 13:30 Rtkovo 4 : 1 Junior
13.11.2011 13:30 Kladušnica 0 : 2 Koča Andjelković
13.11.2011 13:00 Omladinac 2 : 1 Tomako
13.11.2011 13:00 Mladost T 5 : 3 Župski biseri
13.11.2011 13:00 Gradina 6 : 0 Ušće
13.11.2011 13:00 Mladost DK 3 : 1 Vinogradar
13.11.2011 13:00 Borac 4 : 1 Sloga D
13.11.2011 13:00 Budućnost 2 : 3 Mudrakovac
13.11.2011 13:00 Šanac 3 : 2 Kapidzija
13.11.2011 13:00 Modrica 0 : 1 Dušan Ristić
13.11.2011 13:00 Dvorane 1 : 1 Parunovac
13.11.2011 13:00 Sloga 2 : 2 Belović
13.11.2011 13:00 Rasina 3 : 2 Kupci
13.11.2011 13:00 13.April 4 : 1 Čitluk
13.11.2011 13:30 Strela 0 : 2 Železničar
13.11.2011 13:30 Dolovo 2 : 8 Jedinstvo Stević
13.11.2011 13:30 Budućnost (BB) 6 : 0 Proleter
13.11.2011 13:30 Unirea 7 : 0 Borac (P)
13.11.2011 13:30 Vojvodina 7 : 1 Plavi Dunav
13.11.2011 13:30 Mladost (V) 4 : 0 Pobeda
13.11.2011 13:30 Dobrica 3 : 0 Ratar
13.11.2011 13:30 Ševac 0 : 0 Crvena zvezda
13.11.2011 13:30 Budućnost (A) 3 : 2 Borac (VG)
13.11.2011 13:30 Borac (VS) 1 : 1 Hajduk
13.11.2011 13:30 Dunav 7 : 4 Vinogradar
13.11.2011 13:30 Banat 0 : 2 Jedinstvo
13.11.2011 13:30 Karaš (J) 1 : 2 Karaš (K)
13.11.2011 13:30 Potporanj 2 : 2 Hajdučica
13.11.2011 13:00 Šampion Olimpija 1 : 1 Slavija
13.11.2011 14:00 Jedinstvo 1 : 2 Dunav
13.11.2011 14:00 Dinamo 1 : 2 OFK Mladost
13.11.2011 14:00 Lipar 4 : 0 Rastina 1918
13.11.2011 14:00 Aleksa Šantić 2 : 3 OFK Šikara
13.11.2011 14:00 Radnički 3 : 0 Terekveš
13.11.2011 14:00 Rusin 1 : 1 Panonija
13.11.2011 13:00 Borac 2 : 2 Graničar K
13.11.2011 13:00 OFK Brestač 0 : 1 Hrtkovci
13.11.2011 13:00 Jedinstvo 1 : 0 Graničar G
13.11.2011 13:00 Podunavac 5 : 2 Budućnost
13.11.2011 13:00 Popinci 2 : 1 Donji Petrovci
13.11.2011 13:00 Sloga Borac 0 : 3 Sloven
13.11.2011 13:00 Železničar 0 : 1 Ljukovo
13.11.2011 13:30 Partizan 0 : 1 Fruškogorski partizan
13.11.2011 13:30 TSK 3 : 1 Vinogradar
13.11.2011 13:30 Fruškogorac 1 : 1 OFK Futog
13.11.2011 13:30 Proleter 1 : 2 OFK Sirig
13.11.2011 13:30 Bačka 8 : 0 Čenej
13.11.2011 13:30 Sremac 2 : 3 Dinamo
13.11.2011 13:30 Tatra 1 : 1 Borac
13.11.2011 Iskra 1 : 3 Budućnost
13.11.2011 Napredak 0 : 1 Proleter
13.11.2011 Mladost 1 : 1 Bečej
13.11.2011 Jedinstvo 1 : 7 Vojvodina
13.11.2011 Sloga 0 : 5 ŽSK
13.11.2011 Titel 4 : 1 Obilić
13.11.2011 Hajduk (Č) 4 : 6 Miletić
13.11.2011 13:00 Jedinstvo 5 : 1 BSK Batajnica
13.11.2011 13:00 Institut 2 : 1 Napredak
13.11.2011 13:00 Studenski Grad 0 : 0 Banja
13.11.2011 13:00 Šumadinac 3 : 1 Omladinac
13.11.2011 13:00 Rušanj 4 : 0 Dunav
13.11.2011 13:00 Kosmaj 1 : 2 Rabrovac
13.11.2011 13:00 Boleč 8 : 1 Šepšin
13.11.2011 13:00 Podunavac 1 : 1 Radnički PDM
13.11.2011 13:00 Mladost 3 : 1 Velika Krsna
13.11.2011 13:00 OFK Leštane 6 : 0 Borac
13.11.2011 13:00 Ivanča 0 : 6 Popović
13.11.2011 13:00 Pudarci 1 : 1 Selo Mladenovac
13.11.2011 13:00 Lisović 0 : 5 Vranić
13.11.2011 13:00 TEK Sloga 2 : 2 Budućnost
13.11.2011 13:30 Tamiš 3 : 0 Mladost
13.11.2011 13:30 Omladinac 4 : 1 Jedinstvo
13.11.2011 13:30 Banat 3 : 0 MSK
13.11.2011 13:00 Radnički Ratar 7 : 1 Sloga
13.11.2011 13:00 Zlatica 4 : 1 Proleter
13.11.2011 13:00 Gradnulica Bečkerek 2 : 1 ŽFK Banat
13.11.2011 13:00 Jovo Kursula 1 : 2 Partizan
13.11.2011 13:00 Zgodačica 1 : 0 Budućnost (S)
13.11.2011 13:00 Stubal 1 : 0 Progorelica
13.11.2011 13:00 Ras 7 : 1 Kablar
13.11.2011 13:00 Omladinac 1 : 1 Popovići
13.11.2011 13:00 Musina reka 3 : 4 Miločajac
13.11.2011 13:00 Mlava (B) 2 : 0 Proleter
13.11.2011 13:00 Zemljoradnik 3 : 1 Stig
13.11.2011 13:00 Sloga (L) 3 : 2 Sopot
13.11.2011 13:00 Dunav 2 : 3 Vojvoda Milenko
13.11.2011 13:30 Jasunja 1 : 2 Goblen
13.11.2011 13:30 Golubovac 07 1 : 0 Popovac
13.11.2011 13:30 Jedinstvo R 0 : 4 Zemljoradnik
13.11.2011 13:30 Radnicki 2 : 1 Mladost
13.11.2011 13:30 Polet 3 : 2 Šumadija
13.11.2011 13:30 Jedinstvo DM 1 : 0 Hajduk
13.11.2011 13:30 Napredak 4 : 3 Budućnost
13.11.2011 13:30 Omladinac 2 : 1 Radnik
13.11.2011 16:30 Vinogradar 0 : 3 Mladost
13.11.2011 16:30 Morava 3 : 4 Beli Orlovi
13.11.2011 16:30 Omasnica 0 : 7 Ribnik
13.11.2011 13:00 Mladost 0 : 3 Polet (Š)
13.11.2011 13:00 Zdravinje 1 : 0 Polet (K)
13.11.2011 13:00 Jablanica 0 : 1 Sebečevac
13.11.2011 13:00 Štitari 0 : 4 OFK Ribare
13.11.2011 13:00 Drugari 3 : 2 Grkljane
13.11.2011 13:00 Sindjelić 2 : 3 OFK Bikić
13.11.2011 13:00 Sremac 2 : 4 Borac
13.11.2011 13:00 Graničar 4 : 1 Jedinstvo LJ
13.11.2011 13:00 Jednota 4 : 2 Jedinstvo M
13.11.2011 13:00 OFK Bačinci Sloga 1 : 2 Fruškogorac
13.11.2011 13:00 Dunavac 0 : 1 Veliko selo
13.11.2011 13:00 Mladost (JR) 4 : 2 Heroj
13.11.2011 13:00 Mladost (B) 0 : 0 Moštanica
13.11.2011 13:00 Hajduk 2 : 3 Crvenka
13.11.2011 10:00 Torlak 3 : 0 GAK
13.11.2011 13:00 Novi Beograd 1 : 0 Šećeranac Ada
13.11.2011 11:00 Olimpija 1 : 7 Busije
13.11.2011 13:00 Borac 2 : 1 OFK Petrovčić
13.11.2011 13:00 Kozara 1 : 2 Zmaj 1953
13.11.2011 14:00 Mladost (MI) 1 : 2 Sibnica
13.11.2011 14:00 Vis 6 : 0 Đurinci
13.11.2011 14:00 OFK Rogača 8 : 0 OFK Slatina
13.11.2011 14:00 Mladost (G) 1 : 4 Drlupa
13.11.2011 14:00 Ropočevo 1 : 1 Crvena Zvezda
13.11.2011 13:00 Rožanci 5 : 1 Guncate
13.11.2011 13:00 Veliki Borak 3 : 1 OFK Boždarevac
13.11.2011 13:00 Mladost Gaj 2011 0 : 2 OFK Borac
13.11.2011 Savacijum 1 : 2 Budućnost
13.11.2011 Krušik 2 : 0 Loznica
13.11.2011 Jedinstvo U 2 : 0 Železničar
13.11.2011 12:00 BSK 2 : 4 Graničar (R)
13.11.2011 12:00 Omladinac (B) 3 : 0 Kordun
13.11.2011 12:00 Kula 3 : 1 Mladost
13.11.2011 12:00 ŽAK 3 : 0 Hajduk
13.11.2011 12:00 Radnički (S) 0 : 0 Bačka Topola
13.11.2011 12:00 Spartak ZV 8 : 0 Kikinda
13.11.2011 12:00 Radnički (NP) 1 : 1 Bačka (BP)
13.11.2011 12:00 Novi Sad 2 : 1 Dinamo
13.11.2011 12:00 ČSK Pivara 3 : 1 Crvenka
13.11.2011 11:00 Olimpija 1 : 2 Palić
13.11.2011 11:00 Čantavir 1 : 4 Tisa
13.11.2011 11:00 Vinogradar 4 : 1 Panonija IM Topola
13.11.2011 11:00 Proleter 4 : 0 Jadran
13.11.2011 11:00 Krivaja 6 : 2 Bačka
13.11.2011 11:00 Bajša 3 : 2 Čoka
13.11.2011 10:00 Radnički (S) 6 : 1 Bačka Topola
13.11.2011 10:00 Spartak ZV 2 : 0 Kikinda
13.11.2011 10:00 Radnički (NP) 2 : 1 Bačka (BP)
13.11.2011 10:00 Novi Sad 0 : 1 Dinamo
13.11.2011 10:00 ČSK Pivara 4 : 0 Crvenka
13.11.2011 11:00 Radnički (P) 2 : 2 Nacional
13.11.2011 11:00 Potisje 2 : 1 AFK
13.11.2011 10:00 Radnicki 1923 II 3 : 1 Apolon 4 I

Košarka

13.11.2011 18:00 Helios Domžale 88 : 79 Crvena Zvezda Beograd
13.11.2011 20:00 Široki WWin 78 : 82 Partizan mt:s
13.11.2011 19:00 Železničar 57 : 79 Radnički FMP
13.11.2011 18:00 Crnokosa 84 : 85 Viva Basket
13.11.2011 19:30 Partizan Galenika 125 : 57 Sloboda
13.11.2011 20:30 Voždovac 67 : 59 Radivoj Korać
13.11.2011 18:30 Šabac 81 : 63 Čelarevo
13.11.2011 19:00 Proleter 65 : 78 Crvena Zvezda
13.11.2011 14:00 Ljubovija 119 : 23 Moravac

Odbojka

13.11.2011 17:30 Dunav Volley 3 : 2 Niš
13.11.2011 17:00 Timok 1 : 3 Mladost
13.11.2011 17:00 Topličanin 3 : 1 Toplički Vitezovi
13.11.2011 17:00 Gimnazijalac 1 : 3 Poštar 064
13.11.2011 15:00 Novi Sad 0 : 3 Železničar
13.11.2011 12:30 Hajduk Veljko 3 : 0 Ozren
13.11.2011 14:00 Timok 3 : 0 Poreč

Rukomet

13.11.2011 18:00 Crvena Zvezda 29 : 22 Metaloplastika
13.11.2011 17:30 Obilić 24 : 29 Radnički
13.11.2011 20:00 Crvena Zvezda 25 : 25 Mokra Gora
13.11.2011 18:00 Bor 2 24 : 27 Planinka
13.11.2011 17:00 Kljajićevo 33 : 26 Bačka Palanka
13.11.2011 15:00 Obilić 21 : 21 Grafičar
13.11.2011 15:00 Progres 26 : 28 Aleksinac
13.11.2011 17:00 Hajduk Veljko 32 : 24 Hisar
13.11.2011 14:00 Radan 46 : 9 Bela Palanka
13.11.2011 17:00 Zlatar 2 18 : 29 Arilje 2
13.11.2011 17:00 Knez Lazar S.B. Ribarska banja 36 : 34 Prva Petoletka
13.11.2011 18:30 Mladost 32 : 29 Goč Merkur
13.11.2011 20:00 Vojvodina 27 : 22 Napredak
13.11.2011 14:30 Voždovac 1955 33 : 25 Cepelin 2
13.11.2011 16:00 Petrovac 19 : 20 Junior
13.11.2011 19:00 Sloga 28 : 26 Crvena Zvezda 2
13.11.2011 17:00 Vranje 30 : 24 Dubočica
13.11.2011 11:00 Zaječar 2 16 : 36 Pirot

Futsal

13.11.2011 Leteći Holandjanin 6 : 2 SAS - Sagot
13.11.2011 Mašinac 3 : 0 Užice
13.11.2011 Novi Pazar 4 : 1 Flash
13.11.2011 19:00 Hajduk 5 : 3 Kepa 9
13.11.2011 17:30 Kraljevićevo 3 : 1 Kikinda
13.11.2011 20:00 Forum 4 : 6 Telep
13.11.2011 17:00 Aranđelovac Fortuna 4 : 4 Kragujevac 2011
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.