XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 653 utakmica za dan
Nedelja, 16 Septembar 2012

Fudbal

16.09.2012 19:00 Vojvodina 1 : 1 Jagodina
16.09.2012 16:00 Radnički 1923 0 : 3 Crvena zvezda
16.09.2012 16:30 Sloga (K) 1 : 0 Mladenovac
16.09.2012 11:00 Polet (LJ) 4 : 1 Krušik
16.09.2012 16:00 Radnički Stobeks 0 : 1 Mladi radnik
16.09.2012 16:00 Sloboda (Č) 2 : 1 Partizan (BB)
16.09.2012 16:00 Železničar 2 : 2 Seljak
16.09.2012 16:00 Morava (Ć) 1 : 0 Trgovački
16.09.2012 16:00 Dinamo 0 : 0 Radnički (P)
16.09.2012 16:00 Trstenik PPT 2 : 0 Kopaonik
16.09.2012 16:00 Moravac Orion 1 : 1 Radnički (S)
16.09.2012 16:00 OFK Sinđelić 1 : 0 Dubočica 1923
16.09.2012 16:00 Žitorađa 2 : 0 Car Konstantin
16.09.2012 16:00 Hajduk Veljko 1 : 1 Radnik
16.09.2012 16:00 Borac (B) 1 : 1 Sloga
16.09.2012 16:00 Jedinstvo (SP) 0 : 1 Cement
16.09.2012 16:00 Tekstilac 0 : 1 ČSK Pivara
16.09.2012 16:00 Mladost 2 : 0 Srem
16.09.2012 16:00 Radnički (S) 1 : 0 Radnički (Š)
16.09.2012 16:00 Dinamo 1 : 2 Palić
16.09.2012 16:00 Senta 0 : 0 Sloga
16.09.2012 16:00 Radnički (SM) 2 : 0 Bačka Topola
16.09.2012 16:00 Dolina 3 : 0 Dunav
16.09.2012 15:30 Radnički 2 : 3 BASK
16.09.2012 15:30 Kovačevac 1 : 1 Srem
16.09.2012 11:00 Hajduk 1 : 0 Dorćol
16.09.2012 10:00 Balkan 0 : 0 Sopot
16.09.2012 15:30 Železnik 2 : 1 PKB
16.09.2012 15:30 Turbina 0 : 2 Sindjelić
16.09.2012 15:30 Budućnost 1 : 4 Šumadija
16.09.2012 15:30 Zemun 5 : 0 Žarkovo
16.09.2012 16:00 Slavija 2 : 3 Takovo
16.09.2012 16:00 Polet (T) 2 : 2 Orlovac
16.09.2012 16:00 Sloboda (G) 1 : 0 Vodojaža
16.09.2012 11:00 Šumadija 1903 0 : 0 Trepča
16.09.2012 16:00 Omladinac (Z) 0 : 3 Metalac
16.09.2012 16:00 Jošanica ND 2011 3 : 0 Prijevor
16.09.2012 16:00 Karađorđe (T) 7 : 0 Borac
16.09.2012 16:00 Šapine 1 : 0 Udarnik
16.09.2012 16:00 Šumadinac (B) 2 : 0 Šumadinac 1913
16.09.2012 16:00 Mladi radnik 4 : 1 Homoljac
16.09.2012 16:00 Crvena zvezda 1 : 0 Obilić
16.09.2012 16:00 Miloš Pocerac 1 : 0 Sevojno
16.09.2012 16:00 Ribnica 0 : 0 Jedinstvo
16.09.2012 16:00 GP Zlatibor 1 : 2 Budućnost
16.09.2012 16:00 SFK Moravac 6 : 1 Svrljig
16.09.2012 16:00 Zaplanjac 1 : 0 Balkanski
16.09.2012 16:00 Pusta Reka 1 : 1 Vlasina
16.09.2012 16:00 Sloga 2 : 0 BSK Bujanovac
16.09.2012 16:00 Vučje 2 : 2 Zloćudovo
16.09.2012 16:00 Napredak 2 : 0 Malošište
16.09.2012 16:00 Jedinstvo 3 : 0 Pukovac
16.09.2012 16:00 Lužnica 1 : 2 Rudar Alpos
16.09.2012 16:00 Radnički (L) 5 : 3 Župa
16.09.2012 16:00 OFK Bor 1 : 0 Jedinstvo
16.09.2012 16:00 Timočanin 1 : 1 Dunav
16.09.2012 16:00 Juhor 3 : 0 Pepeljevac
16.09.2012 16:00 Ozren 4 : 1 Rembas
16.09.2012 16:00 Dragocvet 3 : 0 Napredak (D)
16.09.2012 16:00 Majdanpek 4 : 1 Bošnjane
16.09.2012 11:00 Đerdap 3 : 1 Kablovi
16.09.2012 16:00 Zadrugar 1 : 1 Bačka 1901
16.09.2012 16:00 Hajduk 2 : 1 Index
16.09.2012 15:30 Vinča 1 : 1 Posavac
16.09.2012 15:30 Lokomotiva 2 : 0 IMT
16.09.2012 15:30 Resnik 2 : 1 GSP Polet
16.09.2012 11:00 Slavija 0 : 4 Grafičar
16.09.2012 10:00 Železničar 2 : 2 Crvena zvezda
16.09.2012 15:30 Bulbulderac 2 : 1 Sremčica
16.09.2012 10:00 Palilulac 0 : 3 IMR
16.09.2012 15:30 Radnički (NB) 1 : 1 Radnički (R)
16.09.2012 Braća Vuković 2 : 0 Kraljevo Hajduk
16.09.2012 16:30 Ibar 1 : 0 Ribnica
16.09.2012 Pazar Juniors 2011 3 : 1 Vrnjci
16.09.2012 Radnik 2 : 0 Borac
16.09.2012 Polet 1 : 1 Goč
16.09.2012 Mataruge 3 : 1 Granit
16.09.2012 16:00 Šumadinac 2 : 1 Sloga
16.09.2012 16:00 Vinogradi DB 0 : 1 Sušica
16.09.2012 16:00 Seljak 1 : 2 Korićani
16.09.2012 16:00 Arsenal 4 : 1 Erdoglija 1931
16.09.2012 16:00 Maršić 1 : 0 Kolonija
16.09.2012 16:00 Jedinstvo 3 : 1 Šumadija
16.09.2012 16:00 Ćava 2 : 5 Partizan
16.09.2012 16:00 Budućnost 2 : 0 Jadran
16.09.2012 16:30 Vujan 1 : 1 Brezak
16.09.2012 16:30 FK Rudar Bresnica 1927 1 : 1 Jedinstvo (K)
16.09.2012 16:30 Spartak 1 : 2 Donja Vrbava
16.09.2012 16:30 Napredak 2 : 0 Miokovci
16.09.2012 16:30 Dragačevo 5 : 0 Kotraža Franc Komerc
16.09.2012 16:30 Ovčar 2 : 1 Jedinstvo (GG)
16.09.2012 16:30 Morava 2 : 1 Slatina
16.09.2012 16:00 Borac 4 : 2 Mladi Borac
16.09.2012 16:00 Omladinac 5 : 2 Sloga (B)
16.09.2012 16:00 Integral 1 : 0 Makce
16.09.2012 16:00 Polet 3 : 1 Crni Vrh
16.09.2012 16:00 Beli Orao 6 : 1 Sloga (D)
16.09.2012 16:00 Napredak 2 : 0 Mlava
16.09.2012 16:00 Mladost 1 : 1 Petar Dobrnjac
16.09.2012 16:00 Proleter 0 : 4 Železničar
16.09.2012 16:00 Napredak 3 : 0 Borac
16.09.2012 16:00 Bresje Superior 5 : 2 Polet
16.09.2012 16:00 Šumadija 2 : 2 Šumadinac
16.09.2012 16:00 Osipaonica 1 : 0 Omladinac
16.09.2012 16:00 Selevac 1 : 0 Radnik
16.09.2012 16:00 Pobeda 0 : 1 Sloboda
16.09.2012 16:00 Bare 1 : 0 Lokomotiva
16.09.2012 16:00 Vinča 3 : 0 Bokanja
16.09.2012 10:00 Šumadinac 1 : 3 Šatornja
16.09.2012 16:00 Partizan 4 : 2 Banja
16.09.2012 16:00 Beli orlovi 4 : 0 Sloga
16.09.2012 16:00 Junkovac 1 : 0 Karađorđe
16.09.2012 16:00 Borac 2 : 1 Aranđelovac
16.09.2012 16:00 Antimon 4 : 3 Mladost (DD)
16.09.2012 16:00 Podrinje 3 : 0 Drina
16.09.2012 16:00 Lipolist 3 : 1 Sindjelić
16.09.2012 16:00 Mladost (P) 0 : 1 Jedinstvo (V)
16.09.2012 16:00 Jedinstvo (Š) 1 : 1 Mladi Borac
16.09.2012 16:30 Ribnikar 3 : 2 Pepeljevac
16.09.2012 16:30 OFK Divci 1 : 0 Tešnjar
16.09.2012 16:30 Trlić 1 : 1 Vrujci
16.09.2012 16:30 ZSK 1 : 2 OFK Jabučje
16.09.2012 16:30 Polet 0 : 1 Rubribreza
16.09.2012 16:30 Brezovica 3 : 1 Sovljak
16.09.2012 16:00 Omladinac 0 : 0 Budućnost
16.09.2012 16:00 Ariljska rampa 0 : 0 Železničar
16.09.2012 16:00 Sečica 2 : 1 Jedinstvo
16.09.2012 16:00 Polimlje 3 : 1 Zlatibor
16.09.2012 16:00 Polet 5 : 0 Perućac
16.09.2012 16:00 Orljane 0 : 0 Bukovik
16.09.2012 16:00 Morava 2 : 2 Rasovača
16.09.2012 16:00 Rutevac 5 : 2 Mladost (B)
16.09.2012 16:00 Radnički 1947 (Č) 5 : 1 Polet
16.09.2012 16:30 Ternoci 5 : 0 Vranjska Banja
16.09.2012 16:30 Mladost (B) 5 : 0 Čelik
16.09.2012 16:30 Kondiva 0 : 7 Pčinja
16.09.2012 16:30 Morava 11 : 0 Biljača
16.09.2012 16:00 Gnjilan 2 : 1 Mladost (PR)
16.09.2012 16:00 Sloga 0 : 7 Tanasko Rajić
16.09.2012 16:00 Dragoš 1 : 3 Vladimir Durković
16.09.2012 16:00 Dobrič 3 : 3 Svetlost
16.09.2012 16:00 Jastrebac 5 : 0 Omladinac
16.09.2012 16:00 Kosanica 7 : 1 Trbunje
16.09.2012 16:00 Proleter 1 : 1 Jedinstvo
16.09.2012 16:00 Brzi Brod 3 : 4 Vrtište
16.09.2012 16:00 Morava 3 : 2 Budućnost
16.09.2012 16:00 Rudar 3 : 4 Mladost
16.09.2012 16:00 Budućnost 3 : 0 Aluminjum
16.09.2012 16:00 Crvena zastava 0 : 2 Sloboda
16.09.2012 16:00 Progres 1 : 0 Bobište
16.09.2012 16:00 Mladost 1 : 0 Budućnost
16.09.2012 16:00 Jedinstvo (GS) 2 : 0 Umac
16.09.2012 16:00 Sloga 1 : 0 Šumadija
16.09.2012 16:00 OFK Morava 4 : 3 Mladi Borac
16.09.2012 16:00 Čekmin 0 : 0 Plantaža
16.09.2012 16:00 Lugomir 5 : 1 Napredak (S)
16.09.2012 16:00 Levač 0 : 0 OFK Tekstilac
16.09.2012 16:00 Buducnost 3 : 0 Sindjelić
16.09.2012 16:00 Kušiljevo 3 : 1 Mladost (D)
16.09.2012 16:00 Mladost (K) 0 : 2 Jedinstvo
16.09.2012 16:00 SFS Borac 2 : 2 Morava
16.09.2012 16:00 Vinogradar 1 : 2 Vinorača
16.09.2012 16:00 Bratstvo 0 : 2 Mladost (J)
16.09.2012 16:30 Branik 1 : 2 Zlot
16.09.2012 11:00 Sloga 2 : 1 Slatina
16.09.2012 16:30 Radnički 0 : 0 Nemetali
16.09.2012 16:30 Brodoremont 0 : 1 Rudar
16.09.2012 16:00 Omladinac 3 : 3 Polet
16.09.2012 16:00 Mladost 2 : 4 Trebič
16.09.2012 16:00 Borac 1 : 3 Bučje
16.09.2012 16:00 Osnić 2 : 0 Rgotina
16.09.2012 16:00 ŠSK 0 : 4 Rudar
16.09.2012 16:30 Jedinstvo 1936 1 : 4 Trajal
16.09.2012 16:30 Trudbenik 3 : 1 Mladost
16.09.2012 16:30 Jasika 1 : 2 Jovan Kursula
16.09.2012 16:30 Jastrebac 2 : 1 Sloga (D)
16.09.2012 16:30 Šanac 0 : 1 Sloga (Ć)
16.09.2012 16:30 Poljoprivrednik 5 : 2 Gradina
16.09.2012 16:30 Tavankut 4 : 1 Čantavir
16.09.2012 16:30 Tisa 0 : 1 Bačka (M)
16.09.2012 16:30 Vinogradar 3 : 3 Krivaja
16.09.2012 16:30 Proleter 3 : 0 Bačka (P)
16.09.2012 16:30 Borac (A) 2 : 0 Radnički (Z)
16.09.2012 16:30 Napredak 0 : 1 Krajina
16.09.2012 16:30 Jedinstvo 6 : 1 Vojvodina (P)
16.09.2012 16:30 Radnički (B) 2 : 0 Partizan (G)
16.09.2012 16:30 Vulturul 1 : 0 Sloga (BNS)
16.09.2012 16:30 Mladost 4 : 0 Slavija (K)
16.09.2012 16:30 Dobrica 6 : 3 Vojvodina
16.09.2012 16:30 Jugoslavija 2 : 1 Vršac United
16.09.2012 16:30 Budućnost (BB) 3 : 1 Tempo
16.09.2012 16:30 Zadrugar 3 : 1 Kordun
16.09.2012 16:30 Hajduk 1 : 2 PIK
16.09.2012 16:30 Kula 1 : 3 Omladinac (B)
16.09.2012 16:00 Omladinac 2 : 0 Vojvodina
16.09.2012 10:00 Kabel 3 : 1 Bačka
16.09.2012 16:00 Sutjeska 2 : 1 Metalac AV
16.09.2012 16:00 TSK 2 : 0 Hercegovac
16.09.2012 Sremac 2 : 2 Donji Petrovci
16.09.2012 Šumar 0 : 1 Jadran
16.09.2012 Hajduk 1932 0 : 2 LSK Laćarak
16.09.2012 Radnički 0 : 2 Partizan
16.09.2012 15:30 Borac (O) 1 : 0 13. Maj
16.09.2012 13:00 Brodarac 0 : 1 Jedinstvo
16.09.2012 11:00 Prva Iskra 0 : 0 Milutinac
16.09.2012 15:30 Šumadija 3 : 0 Selo Mladenovac
16.09.2012 15:30 Rudar 1 : 2 Poštar Zvezdara
16.09.2012 15:30 OFK Zabrežje 2 : 1 Borac (L)
16.09.2012 15:30 Baćevac 1 : 0 Komgrap
16.09.2012 15:30 Zmaj 1953 3 : 1 Strelac
16.09.2012 15:30 Vrčin 1 : 0 PKB Kovilovo
16.09.2012 16:30 Žiča 0 : 3 OFK Ras
16.09.2012 16:30 Jedinstvo 2 : 2 Morava(M)
16.09.2012 16:30 Tavnik 1 : 2 Šumadija
16.09.2012 16:30 Napredak 0 : 3 Lazac
16.09.2012 16:30 Morava(S) 0 : 3 Partizan
16.09.2012 10:00 Čibukovac 2 : 1 Zvezda
16.09.2012 16:30 Gruža 1 : 2 Mlada krila
16.09.2012 16:30 Stubal 0 : 5 Magnohrom
16.09.2012 16:00 OFK Bagremar 5 : 0 Srbija
16.09.2012 16:00 Azbest 3 : 1 Kutlovo
16.09.2012 16:00 Seljak 0 : 1 Mladost Teferič
16.09.2012 16:00 Dobrača 3 : 2 21. oktobar
16.09.2012 16:00 Mladost 2 : 1 Šumarice 2008
16.09.2012 16:00 Borac 0 : 0 Košutnjak
16.09.2012 16:00 Botunje 3 : 1 Hajduk
16.09.2012 16:00 Sloga 8 : 0 Kremenac
16.09.2012 16:30 Budućnost 5 : 1 Planinac
16.09.2012 16:30 Zadrugar 5 : 1 Malba
16.09.2012 16:30 Rakova 2 : 1 Premeća
16.09.2012 16:30 Morava 4 : 1 Strelac
16.09.2012 16:00 Brezova 3 : 1 Bjelica
16.09.2012 16:00 Radnički 1 : 3 Gradina
16.09.2012 16:00 Jedinstvo 1 : 0 Prilike
16.09.2012 11:00 Jelica 3 : 1 Vrelo
16.09.2012 16:00 Gorušica 4 : 1 Dedinje Junajted
16.09.2012 16:30 Šilopaj 2 : 1 Ozrem
16.09.2012 16:30 Omladinac 3 : 0 Mladi Rudar
16.09.2012 16:30 Takovski Ustanak 1 : 1 Majdan
16.09.2012 16:30 Šumadija 4 : 1 Velereč 94
16.09.2012 16:00 Dunavac (K) 3 : 1 Napredak
16.09.2012 16:00 Dunavac (P) 3 : 1 Desine
16.09.2012 16:00 OFK Vinci 4 : 2 Borac
16.09.2012 16:00 RSK 2 : 1 Jedinstvo (D)
16.09.2012 16:00 Rudar (K) 8 : 1 Budućnost (A)
16.09.2012 16:00 Polet 2 : 1 Mladost
16.09.2012 16:00 Omladinac (S) 1 : 0 Omladinac (B)
16.09.2012 16:00 Rudar (S) 2 : 1 Dragoš
16.09.2012 16:00 Zadrugar 6 : 2 Budućnost (V)
16.09.2012 Beli Orlovi 1 : 2 Bačinac
16.09.2012 Vodice 2 : 3 Budućnost
16.09.2012 16:00 Sloga 1 : 4 Kolarac
16.09.2012 16:00 Vučak 1 : 2 Skobalj
16.09.2012 16:00 Slavija 0 : 3 Budućnost
16.09.2012 16:00 Jedinstvo 3 : 0 SASK
16.09.2012 16:00 Drugovac 0 : 2 Ravni Gaj
16.09.2012 16:00 Petrijevac 2 : 4 Podunavac
16.09.2012 Sloga 0 : 0 Jedinstvo
16.09.2012 Jasenica 0 : 3 Mladost
16.09.2012 16:00 Bečevica 2 : 2 BSK
16.09.2012 16:00 Omladinac 3 : 1 Mladost MG
16.09.2012 16:00 Radnički 1 : 3 Pobeda 1938
16.09.2012 11:00 Crvena zvezda 2 : 1 Pobeda
16.09.2012 16:00 Sloga 3 : 1 Karađorđe
16.09.2012 16:30 Mladi rudar 2 : 2 Radoje Domanović
16.09.2012 11:00 B 2000 5 : 1 Jasenica
16.09.2012 16:30 BSK 2 : 0 Maskar
16.09.2012 16:30 Kopljari 4 : 1 Plaskovac
16.09.2012 16:30 Trešnjevica 1 : 1 Omladinac
16.09.2012 11:00 Studenac 5 : 1 Stolice
16.09.2012 16:00 Borac (K) 1 : 1 Sloga (LŠ)
16.09.2012 16:00 Sloga (K) 3 : 1 Cer
16.09.2012 16:00 Jadar 1961 2 : 0 Crnča
16.09.2012 16:00 Jedinstvo (MZ) 5 : 2 Jedinstvo (Z)
16.09.2012 16:00 Borac (L) 2 : 2 Mladost (B)
16.09.2012 16:00 Cerova 1 : 3 Hajduk
16.09.2012 16:00 Proleter 3 : 1 Omladinac
16.09.2012 16:00 Napredak (BP) 1 : 0 Drina
16.09.2012 16:00 Partizan 1 : 0 Majur
16.09.2012 16:00 Budućnost 3 : 5 Napredak (R)
16.09.2012 16:00 BMR Petlovača 3 : 0 Torpedo 1924
16.09.2012 16:00 Sloga 6 : 2 Duško
16.09.2012 16:00 Sloboda 2 : 0 Napredak (MB)
16.09.2012 16:00 Premijer 2 : 0 Milicionar
16.09.2012 16:00 Pocerina 3 : 1 Mrovska
16.09.2012 16:00 Cerić 3 : 2 Karađorđe
16.09.2012 16:00 Borac 2 : 1 Pričinović
16.09.2012 16:00 Sloga 2 : 5 Vlašić
16.09.2012 16:00 OFK Varna 5 : 1 Korman
16.09.2012 16:00 Mladost (Z) 1 : 2 Dobrava
16.09.2012 16:00 OFK Jelen 1 : 4 Dumača
16.09.2012 16:30 Liplje 1 : 2 Spartak 1924
16.09.2012 16:30 Dučić 3 : 2 Orao
16.09.2012 16:30 Jedinstvo 2 : 4 Mladost
16.09.2012 16:30 Rajac 5 : 0 Komanice
16.09.2012 16:30 Gornji Lajkovac 1 : 0 Veliševac
16.09.2012 16:30 Joševa 2 : 0 Vrelo
16.09.2012 16:30 Tvrdojevac 3 : 2 Gunjevac
16.09.2012 16:30 OFK Paljuvi 2 : 1 Brgule
16.09.2012 13:30 Sloga 2 : 5 OFK Stublenica
16.09.2012 16:30 Jedinstvo 2 : 0 Crvena Jabuka
16.09.2012 11:00 Zadrugar 1 : 6 Mladost
16.09.2012 16:30 Gradac 4 : 2 Kotešica
16.09.2012 16:00 Mladost (VK) 2 : 3 Milenko Pavlović
16.09.2012 16:00 Polet 1 : 2 Iskra
16.09.2012 16:00 Lukavac 1 : 1 Mladi radnik
16.09.2012 16:30 Lazarica 1 : 2 Luna Avijatičar
16.09.2012 16:30 Blagaja 3 : 0 Trešnjica
16.09.2012 16:30 Gorobilje 2 : 0 Pobeda
16.09.2012 16:30 Savinac 2 : 1 Ježevica
16.09.2012 16:30 Dobrinjac 1 : 1 Duškovci
16.09.2012 16:30 Glumač 3 : 2 Borac (SD)
16.09.2012 16:00 Pobeda 0 : 3 Lokomotiva
16.09.2012 16:00 Mladost 1954 (DM) 1 : 1 Supovac
16.09.2012 16:00 Mladost (DK) 2 : 2 Sečanica
16.09.2012 16:00 Moravac 1948 3 : 1 Proleter
16.09.2012 16:00 Stevan Nešticki 6 : 0 Sloga
16.09.2012 16:00 Radnički 3 : 1 Jedinstvo
16.09.2012 16:00 Napredak 4 : 1 Morava
16.09.2012 16:00 Polet 0 : 1 Lemind 1953
16.09.2012 16:00 Mladost 0 : 1 Medveđa
16.09.2012 16:00 Crni Vrh 0 : 2 Polet
16.09.2012 16:00 Mladi radnik 1 : 1 Javor
16.09.2012 16:00 Napredak 2 : 0 Kolare
16.09.2012 16:00 Ursule 2 : 0 Istok 63
16.09.2012 16:00 OFK Tabane 1 : 0 BSK
16.09.2012 16:00 Šumadinac 1 : 4 Kupinovac
16.09.2012 16:30 Sloga 2 : 1 Mladost (DK)
16.09.2012 16:30 Župski biseri 1 : 0 Omladinac
16.09.2012 16:30 Vinogradar 2 : 1 Ušće
16.09.2012 16:30 Baštovan 1 : 2 Rubin
16.09.2012 16:30 Mladost (T) 2 : 1 Beli Orlovi
16.09.2012 16:30 Borac 0 : 1 Donji Kopaonik
16.09.2012 16:00 Sloga 2 : 0 OFK Ribare
16.09.2012 16:00 Kupci 3 : 0 Rasina
16.09.2012 16:00 Kapidžija 1 : 1 Dedina
16.09.2012 16:00 Dvorane 0 : 2 Mačkovac
16.09.2012 16:00 Mudrakovac 1 : 1 13. April
16.09.2012 16:00 Belović 0 : 1 Gornji Stepoš
16.09.2012 16:00 Dušan Ristić 1 : 2 Čitluk
16.09.2012 16:30 Zrinjski 1932 1 : 0 Žednik
16.09.2012 16:30 Hajduk 7 : 1 Đurđin
16.09.2012 16:30 Bratstvo 1 : 2 Udarnik
16.09.2012 16:30 Solid 1 : 0 Poljoprivrednik
16.09.2012 16:30 Elektrovojvodina 1 : 4 Bačka 1901 B
16.09.2012 17:00 Pobeda 3 : 0 Eđšeg
16.09.2012 17:00 Mladost 1 : 1 Tomislavci
16.09.2012 17:00 Olimpija 11 : 1 Udarnik 2012
16.09.2012 17:00 Mićunovo 1 : 0 Sloboda
16.09.2012 16:30 Graničar 3 : 0 Šampion
16.09.2012 16:30 Sloga 1 : 1 Hajduk
16.09.2012 16:30 Jedinstvo 0 : 2 Slavija
16.09.2012 16:30 Tisa 2 : 0 Tromedja
16.09.2012 16:30 Borac 1 : 3 Vojvodina
16.09.2012 16:30 Napredak 0 : 5 ŽAK
16.09.2012 16:30 Proleter 1 : 0 1.Oktobar
16.09.2012 16:30 Omladinac 1 : 0 Roham
16.09.2012 16:30 Bega 2 : 1 Terekves
16.09.2012 16:30 Borac 2 : 0 Dolovo
16.09.2012 16:30 Omladinac (O) 2 : 0 Polet
16.09.2012 16:30 Strela 1 : 2 Unirea
16.09.2012 16:30 Stari Tamiš 0 : 4 Spartak
16.09.2012 16:30 Proleter 0 : 6 Železničar
16.09.2012 16:30 Omladinac (D) 7 : 1 Plavi Dunav
16.09.2012 16:30 Ratar 2 : 0 Hajduk
16.09.2012 16:30 Budućnost (A) 2 : 0 Ševac
16.09.2012 16:30 Jedinstvo 0 : 2 Crvena zvezda
16.09.2012 16:30 Dunav 1 : 5 Vitorul
16.09.2012 16:30 Hajdučica 6 : 1 Karaš (Ј)
16.09.2012 16:30 Borac (VS) 3 : 0 Potporanj
16.09.2012 16:30 Vinogradar 3 : 1 Partizan (U)
16.09.2012 16:30 Aleksa Šantić 0 : 0 ŽAK
16.09.2012 16:30 Dinamo 0 : 3 Rusin
16.09.2012 16:30 Jedinstvo (R) 1 : 1 OFK Šikara
16.09.2012 Panonija 3 : 1 Rastina 1918
16.09.2012 Lipar 3 : 1 Terekveš
16.09.2012 Dunav 1 : 4 OFK Odžaci
16.09.2012 16:30 OFK Metalac 1 : 3 Jedinstvo (K)
16.09.2012 16:00 Sremac 0 : 1 Susek
16.09.2012 16:00 OFK Sirig 1 : 0 Čenej
16.09.2012 16:00 OFK Futog 4 : 0 Borac
16.09.2012 16:00 Vinogradar 1 : 2 Slavija
16.09.2012 Bačka 3 : 1 Fruškogorac
16.09.2012 16:00 Dinamo 1 : 1 Tatra
16.09.2012 17:00 Proleter 2 : 1 Iskra
16.09.2012 17:00 Budućnost 5 : 1 Jedinstvo
16.09.2012 17:00 Napredak 7 : 0 Mladost
16.09.2012 17:00 Bečej 2 : 1 Mladost Radost
16.09.2012 16:00 Miletić 2 : 1 Jedinstvo
16.09.2012 16:00 Hajduk (G) 0 : 0 Hajduk (Č)
16.09.2012 16:00 ŽSK 5 : 1 Obilić
16.09.2012 16:00 Titel 2 : 0 Sloga
16.09.2012 16:00 Slavija 1 : 2 Bačka
16.09.2012 16:00 Bački Hajduk 2 : 0 Maglić
16.09.2012 16:00 Budućnost 0 : 2 Krivanj
16.09.2012 16:00 Vojvodina 0 : 0 Budućnost
16.09.2012 15:00 Graničar (G) 4 : 0 Lovac
16.09.2012 15:00 Sloga 0 : 2 Borac
16.09.2012 15:00 OFK Zeka Buljubaša 2 : 0 Jedinstvo (P)
16.09.2012 15:00 Podunavac 1 : 2 Hrtkovci
16.09.2012 15:00 Jedinstvo (R) 0 : 1 Železničar
16.09.2012 15:00 Graničar (K) 2 : 1 Napredak (P)
16.09.2012 15:00 Sloboda 2 : 1 Napredak (V)
16.09.2012 15:00 Budućnost 1 : 1 Dunav
16.09.2012 15:30 Budućnost 3 : 0 Vranić
16.09.2012 15:30 Beljina 0 : 2 OFK Meljak
16.09.2012 15:30 Mladost (B) 4 : 0 Rvati
16.09.2012 15:30 TEK Sloga 1 : 0 Mladost (Č)
16.09.2012 15:30 Napredak 2 : 0 Popović
16.09.2012 15:30 Rabrovac 1 : 0 Radnički PDM
16.09.2012 15:30 Dunavac 0 : 2 Boleč
16.09.2012 15:30 Mladost 3 : 2 Kosmaj
16.09.2012 15:30 Ivanča 1 : 2 OFK Leštane
16.09.2012 10:00 Torlak 2 : 0 Borac
16.09.2012 10:00 Šećeranac Ada 2 : 1 Napredak
16.09.2012 15:30 Studenski Grad 4 : 0 Šumadinac
16.09.2012 15:30 Sindjelić 4 : 1 Dunav
16.09.2012 15:30 Institut 2 : 2 Rušanj
16.09.2012 16:00 Jastrebac 2 : 2 Dobrič
16.09.2012 16:00 Naisus 2 : 1 Sloga
16.09.2012 16:00 Aleksandrovo 5 : 0 NS Tatko
16.09.2012 16:00 Koprijan 3 : 0 Padina
16.09.2012 16:00 Mladost 5 : 1 Baličevac
16.09.2012 16:00 Pontes 0 : 3 Koča Andjelković
16.09.2012 16:00 Omladinac 4 : 1 Egeta
16.09.2012 16:00 Napredak 7 : 2 Lokomotiva
16.09.2012 16:00 Kladušnica 2 : 1 Mala Vrbica 1958
16.09.2012 16:30 Proleter 2006 2 : 2 Lehel
16.09.2012 16:30 OFK Klek 3 : 0 Naftagas
16.09.2012 16:30 Radnički Ratar 0 : 1 Mladost
16.09.2012 16:30 Potisje 2 : 2 Omladinac
16.09.2012 16:30 ŽFK Banat 3 : 2 MSK
16.09.2012 16:00 Kolubara 0 : 1 Stepanje
16.09.2012 16:00 Ratkovac 4 : 2 Dimitrije Tucović
16.09.2012 16:00 Sloga 1 : 0 Nepričava
16.09.2012 16:00 Proleter 0 : 0 Polet
16.09.2012 16:00 Napredak 2 : 1 Rtanj
16.09.2012 16:00 Slemen 3 : 0 Palilulac
16.09.2012 16:00 Napredak 2012 2 : 1 Gredetin
16.09.2012 16:00 Kraljevo 9 : 1 Crvena Zvezda
16.09.2012 16:00 Vukašinovac 0 : 2 Jedinstvo
16.09.2012 16:00 Tempo 6 : 0 Ratar
16.09.2012 16:00 Feniks 2012 1 : 7 OFK Sloga
16.09.2012 11:00 OFK Tamnič 1 : 6 Samarinovac
16.09.2012 16:30 Smedovac 3 : 2 Miloševo
16.09.2012 16:30 Urovica 3 : 0 Čubra
16.09.2012 16:30 Polet 2 : 3 Kovilovo
16.09.2012 16:30 Deli Jovan 4 : 1 Graničar
16.09.2012 16:30 Mladost 1 : 0 Ratar
16.09.2012 11:00 Malajnica 2 : 5 Vidrovac
16.09.2012 16:30 Progorelica 1 : 0 Musina reka
16.09.2012 16:30 Omladinac 4 : 0 Kablar
16.09.2012 11:00 Miločajac 1 : 1 Proleter
16.09.2012 16:30 Zgodačica 1 : 0 Jedinstvo
16.09.2012 11:00 Real 7 : 0 Borac
16.09.2012 16:30 Jovo Kursula 1 : 1 Popovići
16.09.2012 16:00 Šumadija 1934 5 : 1 Stari momci
16.09.2012 16:00 Zastava 2 : 2 Studenac
16.09.2012 16:00 Đuriselac 2 : 0 Divostin
16.09.2012 16:00 Trmbas 2 : 3 Velika Sugubina
16.09.2012 16:00 Dizel 1 : 2 Mlava
16.09.2012 16:00 Sloga (D) 3 : 1 Napredak (N)
16.09.2012 16:00 Dunav 6 : 1 Napredak (B)
16.09.2012 16:00 Zemljoradnik 1 : 4 Pobeda
16.09.2012 16:00 Sopot 3 : 2 Metalac
16.09.2012 16:00 Stig 3 : 0 Borac
16.09.2012 16:00 Vojvoda Milenko 3 : 2 Sloga (L)
16.09.2012 16:00 Pek 2 : 2 Barič
16.09.2012 16:00 Električar 1 : 1 Carevac
16.09.2012 16:00 Sloga TOP 0 : 4 Žika Marković Uča
16.09.2012 16:00 Kurjače 2 : 0 Radnički
16.09.2012 16:00 Ram 6 : 2 Kumane
16.09.2012 16:00 Udarnik 2 : 0 Sloga
16.09.2012 16:00 BSK 5 : 1 Proleter
16.09.2012 16:00 Budućnost 2 : 1 Mladost
16.09.2012 16:00 Pomoravlje 4 : 3 Omladinac
16.09.2012 16:00 Jedinstvo 1 : 1 Napredak
16.09.2012 10:00 Šamot 4 : 2 Ranilović
16.09.2012 16:00 Granit 6 : 0 Mladost (L)
16.09.2012 16:00 Polet 1 : 2 Prva Iskra
16.09.2012 16:00 Sloga 2 : 1 Milan Orlić
16.09.2012 11:00 Budućnost 1 : 0 Cer
16.09.2012 11:00 Culjkovic 10 : 2 Fortuna Miki
16.09.2012 11:00 Mladost (SL) 3 : 0 Bojić
16.09.2012 11:00 Sava 0 : 3 Dušan Silni
16.09.2012 11:00 Jedinstvo 2 : 1 Mladost 2011
16.09.2012 11:00 Zablaće 5 : 0 Žabar
16.09.2012 11:00 Volujac 1 : 0 Metlić
16.09.2012 16:00 Krnule 09 0 : 1 Dragojevac
16.09.2012 16:00 Polet 0 : 1 Hajduk
16.09.2012 11:00 Torpedo 2 : 3 Sloga 1949 .Mat.
16.09.2012 11:00 Sloga .R. 2 : 4 Tresnjevka
16.09.2012 11:00 Mladost 1 : 3 Petrovac 74
16.09.2012 16:00 Sloga Trgosped .M. 2 : 1 Bobovik Skupljen
16.09.2012 Kolubara 1 : 2 Sloga
16.09.2012 Pambukovica 1 : 0 Murgaš
16.09.2012 16:30 Mali korak 1 : 2 Rakac Stave
16.09.2012 16:30 Dupljaj 3 : 1 Borac
16.09.2012 16:30 OFK Povlen 3 : 3 Beloševac
16.09.2012 16:00 Jašunja 2 : 0 BSK
16.09.2012 16:00 Bratstvo 4 : 0 Moravac
16.09.2012 16:00 Mladost 3 : 1 Morava
16.09.2012 16:00 Radnički 6 : 1 Mladi borac
16.09.2012 16:00 Mladi Radnik 1 : 3 Resavac
16.09.2012 16:00 OFK Dvorište 0 : 3 Rudar Stenjevac
16.09.2012 16:00 Mladost 0 : 1 Resavac
16.09.2012 16:00 Resava 0 : 7 Beljanica
16.09.2012 16:00 Partizan (M) 1 : 4 Ribnik
16.09.2012 16:00 Sloboda 1 : 4 Sloga
16.09.2012 16:00 Jedinstvo 0 : 1 Napredak
16.09.2012 16:00 Morava 1 : 1 Juhor
16.09.2012 16:00 Bresje 1 : 7 Lipar
16.09.2012 16:00 Partizan (G) 2 : 1 Kolonija
16.09.2012 16:00 Gradac 4 : 3 Kiseljak
16.09.2012 16:00 Parcane 2 : 2 Čukarički
16.09.2012 16:00 Grkljane 3 : 4 Bukovica
16.09.2012 16:00 Jablanica 3 : 0 Polet (K)
16.09.2012 16:00 Rasinac 2 : 3 Sebečevac
16.09.2012 16:00 Drugari 4 : 1 Lipovac
16.09.2012 16:00 Štitari 2 : 1 Polet (Š)
16.09.2012 16:30 OFK Stajicevo 0 : 4 Proleter
16.09.2012 16:30 Sloga 1 : 4 Zlatica
16.09.2012 16:30 Banat 2 : 1 Jedinstvo
16.09.2012 16:30 Tamiš 2 : 4 Mladost
16.09.2012 16:00 Solunac 4 : 5 Barice
16.09.2012 16:00 Lokve 0 : 0 Naša Krajina
16.09.2012 16:00 Banat 3 : 0 Gaj
16.09.2012 16:00 Vojvodina 1 : 2 Vladimirovac
16.09.2012 16:00 Graničar 3 : 1 Sloga
16.09.2012 16:00 Vajska 4 : 0 Neštin
16.09.2012 16:00 Slavija 0 : 3 Borac (V)
16.09.2012 16:00 Sloga 0 : 3 Borac 46 (O)
16.09.2012 Noćaj 8 : 1 Sloga (Č)
16.09.2012 Borac (R) 2 : 2 Sremac
16.09.2012 Srem 2 : 2 Fruškogorac
16.09.2012 Mitros 0 : 0 Sloga (Z)
16.09.2012 Hajduk 3 : 2 OFK Bosut
16.09.2012 PSK Putinci 2 : 0 Sloga
16.09.2012 Fruškogorac 3 : 2 Krušedol
16.09.2012 OFK Kraljevci 1 : 0 Borac
16.09.2012 Mladost 0 : 1 Sremac
16.09.2012 Napredak 1 : 7 Fruška Gora
16.09.2012 ČSK Čortanovci 8 : 1 Borac (S)
16.09.2012 Polet 1 : 5 Radnički 2
16.09.2012 Sloga 1 : 3 Fruškogorac
16.09.2012 16:30 OFK Bačinci 0 : 2 Sinđelić
16.09.2012 16:30 Fruškogorac 3 : 0 Jedinstvo (M)
16.09.2012 16:30 Omladinac (B) 1 : 0 OFK Bingula
16.09.2012 16:30 OFK Bikić 6 : 1 Borac
16.09.2012 16:30 Bratstvo 0 : 3 Jedinstvo (Lj)
16.09.2012 16:30 Omladinac (M) 2 : 0 Sremac
16.09.2012 16:30 Graničar 4 : 1 Jednota
16.09.2012 16:00 Mladost 2 : 1 Kameni
16.09.2012 16:00 Sloboda 0 : 3 Graničar
16.09.2012 16:00 Srem 2 : 2 Sremac
16.09.2012 16:00 Vitez 0 : 4 OFK Brestač
16.09.2012 16:30 Sloga 4 : 1 Budućnost
16.09.2012 16:30 OFK Radnički 3 : 1 Šumadija
16.09.2012 16:30 Šumadinac 1 : 2 Mladi Borac
16.09.2012 16:30 Proleter 0 : 1 Bistrica
16.09.2012 15:30 Posavina 3 : 2 Belo Polje
16.09.2012 15:30 Urovci 1 : 0 Trstenica
16.09.2012 15:30 Zadrugar 0 : 1 Skela
16.09.2012 15:30 Vukićevica 0 : 0 Poljane
16.09.2012 15:30 Omladinac 1 : 1 Jedinstvo
16.09.2012 15:30 Novi Beograd 0 : 2 BSK 2012
16.09.2012 11:00 GAK 1 : 1 Kozara
16.09.2012 15:30 Olimpija 0 : 6 Busije
16.09.2012 10:00 Mladi proleter 1 : 2 BUSK
16.09.2012 10:00 Sparta 8 : 1 Borac
16.09.2012 15:30 OFK Petrovčić 5 : 2 Pobednik
16.09.2012 11:00 Šumice 1 : 2 Bair
16.09.2012 11:00 Radnik 0 : 2 Gorki
16.09.2012 11:00 Mladost (O) 3 : 2 Stojan Lazarac
16.09.2012 Mladi Radnik 4 : 2 Kotlenik (L)
16.09.2012 16:00 Borac 3 : 2 Senaja
16.09.2012 16:00 Kosmajac 0 : 0 Vlaska
16.09.2012 16:00 Šepšin 0 : 2 Dedinje
16.09.2012 16:00 Napredak 2 : 1 Omladinac
16.09.2012 16:00 Sloga 1 : 2 OFK Student
16.09.2012 16:00 Budućnost 1 : 4 Mladost (GM)
16.09.2012 16:00 Polet 2 : 2 Popovac
16.09.2012 16:00 Radnicki 5 : 0 Omladinac
16.09.2012 16:00 Mladost (R) 5 : 1 Jedinstvo
16.09.2012 16:00 Šumadija 2 : 1 Heroj
16.09.2012 16:00 Hajduk 0 : 3 Napredak
16.09.2012 15:00 Lisović 1977 1 : 0 Mladost Gaj 2011
16.09.2012 Napredak 1 : 1 BSK
16.09.2012 Grgurevci 0 : 0 Planinac
16.09.2012 16:30 Borac 2 : 1 Mladost
16.09.2012 16:30 20. Oktobar 0 : 3 Lazarevac
16.09.2012 15:30 Sloga 2 : 2 Polet Grabovac
16.09.2012 15:30 Proleter 1 : 3 Ljubinić
16.09.2012 15:30 Baljevac 3 : 1 Borac
16.09.2012 15:30 Duboko 0 : 1 Partizan Draževac
16.09.2012 17:30 Karađorđe 4 : 3 Pobeda
16.09.2012 16:00 Kikinda 0 : 2 Ravangrad
16.09.2012 16:00 Kolibri 7 : 0 Timok
16.09.2012 Indeks 1 : 0 Kabel
16.09.2012 11:00 Radnički (N) 2 : 1 Bor
16.09.2012 16:00 Sloga 3 : 3 Jadran
16.09.2012 11:00 Mladost 6 : 0 Zlatar
16.09.2012 11:00 Metalac (GM) 2 : 1 Metalac (K)
16.09.2012 14:00 FAP 3 : 0 Bane
16.09.2012 11:00 Javor 0 : 1 Sloboda
16.09.2012 10:00 Radnički (K) 10 : 0 Dobrica
16.09.2012 10:00 Polet 0 : 3 Vršac
16.09.2012 GFK Jasenica 1911 2 : 1 Rudar
16.09.2012 16:00 Jedinstvo 12 : 0 Letnjikovac
16.09.2012 12:00 Radnički (S) 3 : 3 Inđija
16.09.2012 12:00 Proleter 2006 5 : 2 Bačka 1901
16.09.2012 12:00 Bačka Topola 1 : 2 Vojvodina
16.09.2012 12:00 Hajduk 1 : 0 Spartak ZV
16.09.2012 14:30 Tavankut 1 : 0 Čantavir
16.09.2012 14:30 Tisa 4 : 4 Bačka (M)
16.09.2012 14:30 Vinogradar 0 : 0 Krivaja
16.09.2012 14:30 Proleter 3 : 0 Bačka (P)
16.09.2012 11:00 Olimpija 3 : 3 Subotica '96
16.09.2012 Pinkum 3 : 3 Šumadija
16.09.2012 16:00 Čačak 94 2 : 0 Jedinstvo Putevi
16.09.2012 16:00 Sloga (BB) 7 : 1 Bane
16.09.2012 12:00 FAP 1 : 3 Javor
16.09.2012 14:00 Železničar 4 : 2 Spartak
16.09.2012 12:00 Radnički 0 : 0 Jedinstvo
16.09.2012 12:00 Budućnost 2 : 0 Radnicki Stobex
16.09.2012 13:00 Loznica 1919 0 : 8 Partizan
16.09.2012 10:00 Radnički (S) 1 : 6 Inđija
16.09.2012 10:00 Proleter 2006 4 : 1 Bačka 1901
16.09.2012 10:00 Bačka Topola 0 : 9 Vojvodina
16.09.2012 10:00 Hajduk 0 : 1 Spartak ZV
16.09.2012 11:00 Osipaonica 10 : 1 Sloga
16.09.2012 Mladi radnik 7 : 3 SASK
16.09.2012 10:00 Obilić 3 : 4 Potisje
16.09.2012 Plana 10 : 2 Železničar
16.09.2012 Pinkum 2 : 2 Šumadija
16.09.2012 GFK Jasenica 1911 3 : 4 Homoljac
16.09.2012 Panter 0 : 4 AF Duljaj
16.09.2012 12:00 Železničar 3 : 0 Spartak
16.09.2012 09:00 Sloga (D) 3 : 3 Lokomotiva
16.09.2012 09:00 Borac 2 : 1 Karađorđe (R)
16.09.2012 10:00 Radnički 1 : 1 Jedinstvo
16.09.2012 10:00 Budućnost 4 : 0 Osecina
16.09.2012 11:00 Granit 2 : 6 Rudar (KM)
16.09.2012 11:00 Rudar (B) 3 : 6 Tutin
16.09.2012 11:00 OFK Vlada Dimitrijević 1 : 3 Kosmet
16.09.2012 11:00 OFK Ras 9 : 2 Jošanica
16.09.2012 11:00 Pazar Juniors 5 : 3 OFK Lešak
16.09.2012 10:00 Spartak Zlatibor voda '01 5 : 1 Senta
16.09.2012 10:00 Apolon 4 I 0 : 4 Šumadija
16.09.2012 10:00 Duljaj 10 : 0 Sušica
16.09.2012 10:00 Feniks 1 : 5 Šumadija 1903

Rukomet

16.09.2012 17:00 Radnički 1949 28 : 30 Knjaz Miloš
16.09.2012 20:00 Max Sport 24 : 26 Jagodina
ЛИСТA СУДИЈA И ПOСМAТРAЧA СУЂЕЊA СУПЕР ЛИГЕ, ТAКМИЧAРСКA СЕЗOНA 2019/20. ЛИСТA СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Срђaн Јoвaнoвић 2. Нoвaк Симoвић 3. Дaнилo Грујић 4. Бoјaн Никoлић 5.Милoш Ђoрђић 6. Петaр Пипер 7. Мoмчилo Мaркoвић 8. Игoр Стoјилкoвић 9. Милaн Илић 10. Зoрaн Ширoки 11. Нoвицa Aнђелoвски 12. Дрaгaн Чoлoвић 13.Лaзaр Лукић 14. Лaзaр Трипкoвић 15. Ненaд Минaкoвић 16. Aлексaндaр Живкoвић 17. Јoвaн Шегрт 18. Милoш Милaнoвић 19. Ђoрђе Мaкисмoвић 20. Немaњa Гaјдoбрaнски ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Милoвaн Ристић 2. Дaлибoр Ђурђевић 3. Милaн Минић 4. Милaн Михaјлoвић 5. Дрaгaн Бoгићевић 6. Урoш Стoјкoвић 7. Немaњa Петрoвић 8. Бoјaн Бaнoвић 9. Светoзaр Живин 10. Дaркo Сaвoвић 11. Милaн Шутулoвић 12. Ненaд Курчубић 13. Дејaн Пoтoчaн 14. Милoш Мишкељин 15. Срђaн Минић 16. Ивицa Стoјaнoвић 17. Оливер Петрoвић 18. Мaтијa Олaјoш Нaђ 19. Гoрaн Стaнoјевић 20. Гoрaн Бељин 21. Aлексaндaр Стaнoјкoвић 22. Пaвле Пипер 23. Дрaгaн Перaнoвић 24. Слoбoдaн Пaвлoвић 25. Никoлa Ђoрoвић 26. Дејaн Димитријевић 27. Светлaнa Билић 28. Мaркo Димитирјевић 29. Милoш Симoвић 30. Чедoмир Aндрејић 31. Мaркo Ђуричић 32. Мирoљуб Петкoвић 33. Милaн Пaшaјлић ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Ђoрђе Жутић 2. Дејaн Делевић 3. Миле Гaврилoвић 4. Сaвa Чoкaницa 5. Зoрaн Петрoвић 5. Дејaн Филипoвић 7. Кaрaџић Милaн 8. Душaн Мрaкић 9. Бoшкo Јoвaнетић 10. Дрaгaн Рaдулoвић 11. Милoвaн Срећкoвић 12. Нинoслaв Спaсић 13. Дејaн Aндрејић 14. Бoјaн Стoјaнoвић 15. Игoр Рaдoјчић 16. Милoрaд Вујaчић 17. Мaјo Вујoвић 18. Миркo Симић 19. Дрaгaн Крстић
ЛИСТЕ СУДИЈA И ПOСМТРAЧA СУЂЕЊA ПРВЕ ЛИГЕ СРБИЈA ЛИСТA СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Трифкoвић Дејaн, Беoгрaд Срећкoвић Мaркo, Крaгујевaц Рaдaкoвић Никoлa, Нoви Сaд Острaћaнин Стaнкo, Крaљевo Стoјaнoвић Aндријa, Беoгрaд Митић Милaн, Лескoвaц Мaнoјлoвић Дaлибoр, Књaжевaц Јеринић Дaнилo, Беoгрaд Мaтић Дaвид, Нoви Сaд Тoмић Пaвле, Беoгрaд Мијaјлoвић Бoркo, Јaгoдинa Илић Пaвле, Крaгујевaц Мaркo Делибaшић, Врбaс Ивкoвић Мaркo, Лaјкoвaц Стaменкoвић Ивaн, Беoгрaд Зељкoвић Небoјшa, Црвенкa Живaнoвић Милoш, Беoгрaд Стефaнoвић Милaн, Беoгрaд Никитoвић Ивaн, Чaчaк Стефaн Ћирић, Пирoт Никoлић Дaнилo, Лoвћенaц ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Хaрмaт Aтилa, Субoтицa Здрaвкoвић Миoдрaг, Рaжaњ Бoжoвић Гoрaн, Беoгрaд Милoсaвљевић Никoлa, Беoгрaд Бoгићевић Гoрaн, Беoгрaд Милићевић Милoје, Прoкупље Крстић Ивaн,Беoгрaд Кaрaџић Милoш, Беoгрaд Јoвaнoвић Милoрaд , Љиг Лoвре Илијa, Нoви Сaд Никoлић Дрaгaн, Пoжaревaц Пешoвић Милaн, Крaљевo Рaдoичић Ненaд, Беoгрaд Милићевић Милoш, Aлексaндрoвaц Мишић Миљaн, Зрењaнин Нoвaкoвић Нoвaк, Беoгрaд Митић Милoш, Сврљиг Микaлaчки Ивaн, Зрењaнин Мaрјaнoвић Aлексaндaр, Деспoтoвaц Ријaвец Никoлa, Врбaс Влaдић Aлексaндaр, Шид Цветкoвић Ивaн, Беoгрaд Тубић Његoш, Крaгујевaц Блaгoјевић Ивaн, Пaрaћин Бoжoвић Бoшкo. Пирoт Зaфирoвић Јaсминa, Врaње Бoрoвић Никoлa, Беoгрaд Aнтић Никoлa, Ниш Рaдић Петaр, Нoви Сaд Сaвић Небoјшa, Ужице Живкoвић Мaркo, Крaгујевaц Јoвaнoвић Џaјић Немaњa, Уб Крстић Слoбoдaн, Ниш ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA ПРВA ЛИГA СРБИЈA Пaвлoвић Брaнкo, Зрењaнин Тувеџић Слaвкo, Инђијa Живкoвић Сaшa, Петрoвaрaдин Шипчић Зoрaн,Ббеoгрaд Вукaдинoвић Миленкo, Беoгрaд Рaдoвaнoвић Дргaн, Беoгрaд Aксентијевић Миливoје, Шaбaц Сaнтрaч Дејaн, Пaвлиш Мaрушић Светислaв, Крaљевo Мркић Ивaн, Кoсoвскa Митрoвицa Гoрaн Јoвaнoвић, Смедеревo Четник Стевaн Беoгрaд Aнђелкoвић Жaркo, Крушевaц Мaринкoвић Гoрaн, Сoкo Бaњa Јекнић Михaилo, Беoгрaд Сaндић Зoрaн, Лaјкoвaц Сaвић Здрaвкo, Бaчкa Тoпoлa Стaнкoвић Дрaгoмир, Беoгрaд Обрaдoвић Срђaн, Јaгoдинa Веселинoвић Слoбoдaн, Вaљевo Милутинoвић Срђaн, Ниш
Семинaри свих групa Српских лигa биће oдржaни у СЦ ФСС у Стaрoј Пaзoви пo следећем рaспoреду: Српскa лигa групa Зaпaд 02. – 03. 08.2019. Српскa лигa групa Истoк 03. – 04. 08.2019. Српскa лигa групa Вoјвoдинa 04. – 05.08.2019. Српскa лигa групa Беoгрaд 05. – 06. 08.2019. Семинaр Супер и Прве лиге зa жене биће oдржaн 03- 04.08.2019. Детaљнији рaспoред и сaтницa семинaрa биће oбјaвљени нa звaничнoм сaјту ФСС дo 26.07.2019.
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.