XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 180 utakmica za dan
Subota, 1 Decembar 2012

Fudbal

01.12.2012 13:00 Novi Pazar 0 : 2 Hajduk
01.12.2012 13:00 Radnički (N) 1 : 1 Rad
01.12.2012 13:00 Radnički 1923 1 : 2 Javor
01.12.2012 19:00 Crvena zvezda 0 : 3 Vojvodina
01.12.2012 13:00 Smederevo 0 : 1 Sloboda Point
01.12.2012 13:00 Spartak ZV 2 : 2 Partizan
01.12.2012 13:00 BSK Borča 0 : 2 OFK Beograd
01.12.2012 13:00 Donji Srem 0 : 2 Jagodina
01.12.2012 13:00 Bežanija 1 : 0 Teleoptik
01.12.2012 13:00 Novi Sad 0 : 0 Mladenovac
01.12.2012 13:00 Timok 2 : 2 Mladost (L)
01.12.2012 13:00 Jedinstvo Putevi 2 : 0 Inđija
01.12.2012 13:00 Napredak 2 : 1 Voždovac
01.12.2012 13:00 Čukarički 1 : 0 Borac
01.12.2012 13:00 Metalac (GM) 3 : 0 Kolubara
01.12.2012 13:00 Sloga (K) 1 : 0 Banat
01.12.2012 13:00 Radnički (NP) 1 : 1 Proleter
01.12.2012 13:00 Čelik 2 : 3 Alakince
01.12.2012 10:00 Levosoje 2 : 4 Morava
01.12.2012 13:00 BSK 1 : 3 Rtanj
01.12.2012 13:00 Sloga 4 : 2 Rgotina
01.12.2012 13:00 Midžor 3 : 3 ŠSK
01.12.2012 12:00 Dinamo 0 : 2 ČSK Pivara
01.12.2012 10:00 Dinamo 0 : 2 ČSK Pivara

Košarka

01.12.2012 17:00 Radnički 92 : 79 Zadar
01.12.2012 21:00 Split 71 : 69 Budućnost VOLI
01.12.2012 20:30 MZT Skopje 87 : 53 Szolnoki Olaj
01.12.2012 18:00 BKK Radnički 90 : 86 Borac Mozzart Sport
01.12.2012 19:30 Sloga 87 : 77 Jagodina
01.12.2012 19:00 Sloboda 84 : 80 Smederevo 1953
01.12.2012 19:30 Metalac 73 : 70 Konstantin
01.12.2012 15:30 OKK Beograd 122 : 113 Vršac
01.12.2012 17:00 FMP 83 : 86 Mega Vizura
01.12.2012 18:30 Tamiš 93 : 78 Vojvodina Srbijagas
01.12.2012 19:30 Spartak 74 : 75 Mladost (Z)
01.12.2012 20:00 Proleter Naftagas 76 : 65 Napredak (A)
01.12.2012 20:00 Napredak Rubin 83 : 72 Morava
01.12.2012 18:00 Crnokosa 97 : 73 Radnički
01.12.2012 18:00 Meridiana 81 : 66 Mladost (Č)
01.12.2012 17:00 Železničar 84 : 78 Beovuk 72
01.12.2012 Mašinac 0 : 20 Svilajnac Kompo
01.12.2012 Sloga 85 : 74 Temnić
01.12.2012 Zlatibor 98 : 92 Ub
01.12.2012 Priboj 84 : 70 Zlatar
01.12.2012 Radnički Student 67 : 89 Šabac
01.12.2012 Novi Pazar 88 : 87 Polet
01.12.2012 Prokuplje 70 : 80 Jablanica
01.12.2012 Niš 91 : 73 Kuršumlija
01.12.2012 Knjaževac 82 : 75 Zdravlje 09
01.12.2012 Zdravlje Leskovac 85 : 86 Pirot
01.12.2012 Dimitrovgrad 102 : 78 Bor RTB
01.12.2012 Jug 73 : 60 Mladost
01.12.2012 OKK Junior 93 : 57 Rtanj
01.12.2012 Vrbas 55 : 79 Vojvodina
01.12.2012 Topola 73 : 72 Dunav
01.12.2012 Vojvodina Srb Gas MT 20 : 0 Veternik
01.12.2012 Sveti Đorđe 89 : 67 Akademik
01.12.2012 Nova Pazova 71 : 69 Stara Pazova
01.12.2012 Odžaci 75 : 93 Jedinstvo
01.12.2012 Mladost Teletehnika 85 : 93 Srem
01.12.2012 Ušće 70 : 61 Bane
01.12.2012 Šumarice 70 : 95 Mladost
01.12.2012 Trepča 104 : 80 Mokra Gora
01.12.2012 Sloga (PM) 20 : 0 Stari Ras
01.12.2012 Starinski 64 : 114 Paraćin
01.12.2012 Korićani 72 : 68 Župa
01.12.2012 Požarevac 85 : 71 Sloga (D)
01.12.2012 Užice 80 : 98 Ivanjica
01.12.2012 Loznica 86 : 53 Čačak 94
01.12.2012 Vladimirci 85 : 59 Play off
01.12.2012 Student BB 92 : 43 Železničar
01.12.2012 Naisus 108 : 71 Vlasotince
01.12.2012 Hajduk Veljko 90 : 71 Nibak
01.12.2012 Sokobanja 105 : 83 Radnik
01.12.2012 Mladost Vesna 71 : 49 Jastrebac
01.12.2012 Zone Boys 64 : 89 Radan
01.12.2012 15:30 Vojvodina 80 : 45 Subrina Ilirija
01.12.2012 16:30 Celje 60 : 67 Sloboda
01.12.2012 20:00 Radnički 62 : 59 Šumadija
01.12.2012 19:00 Čelarevo 50 : 65 Student
01.12.2012 18:00 Beočin 60 : 67 Stara Pazova
01.12.2012 18:00 Crvena Zvezda 85 : 77 Srbobran Reahem
01.12.2012 19:00 Vrbas Medela 77 : 79 Jagodina 2001

Odbojka

01.12.2012 19:00 Mladi radnik 0 : 3 Ribnica
01.12.2012 19:00 Spartak (LJ) 3 : 2 Radnički Credy banka
01.12.2012 16:00 Borac 3 : 1 Obilić
01.12.2012 20:00 Dunav Volley 2 : 3 Kosovska Mitrovica
01.12.2012 19:00 Mladenovac 0 : 3 Jagodina
01.12.2012 16:00 Topličanin 0 : 3 Jedinstvo
01.12.2012 20:00 Sloven 2 : 3 Smederevo
01.12.2012 16:00 Užice 1 : 3 Metalac Takovo
01.12.2012 16:00 Partizan 3 : 0 Lučani
01.12.2012 16:00 Brezovica 3 : 2 FAP Livnica
01.12.2012 16:00 Antena 0 : 3 Ribnica 2
01.12.2012 14:00 Niš 3 : 0 Mladost
01.12.2012 14:00 Radan 3 : 0 Ozren
01.12.2012 18:00 Knjaževac 1 : 3 Milenijum
01.12.2012 Rudar 0 : 3 VGSK
01.12.2012 Šumadija 0 : 3 Zaslon
01.12.2012 Sterija 3 : 0 Obrenovac
01.12.2012 Mladost Ekspans 0 : 3 Novi Sad
01.12.2012 Srem Iton 2 : 3 Proleter
01.12.2012 Vojvodina 2 0 : 3 Inđija
01.12.2012 19:00 Jedinstvo (SP) 0 : 3 Jedinstvo (U)
01.12.2012 21:00 Crvena Zvezda 3 : 1 Vizura Wall Art
01.12.2012 19:00 NIS Spartak 2 : 3 Železničar
01.12.2012 20:00 Takovo Zvezda Helios 3 : 1 Lazarevac
01.12.2012 19:00 Kraguj 3 : 1 Futog
01.12.2012 19:00 Obilić 0 : 3 MD Zrenjanin
01.12.2012 17:00 Tutin Stil Jasen 3 : 0 Gimnazijalac
01.12.2012 14:00 Ivanjica 3 : 1 Trstenik
01.12.2012 Lučani 2 : 3 Stars
01.12.2012 Imlek 3 : 0 Šumadija
01.12.2012 VGSK 3 : 2 Ribnica
01.12.2012 NS Volej tim 2 : 3 Ruma
01.12.2012 Vrbas 3 : 0 Omladinac
01.12.2012 Klek Srbijašume 3 : 1 Mladost
01.12.2012 Iton Srem Tempo 3 : 0 Dunav
01.12.2012 Pirot 2 : 3 Majdanpek FBC
01.12.2012 Leskovac 98 1 : 3 Vranje
01.12.2012 Topličanin 2 : 3 Paraćin
01.12.2012 Student 3 : 2 Milenijum

Rukomet

01.12.2012 18:30 Metaloplastika 23 : 22 PKB
01.12.2012 19:00 Rudar 27 : 22 Napredak
01.12.2012 18:00 Crvena Zvezda 32 : 21 Železničar 1949
01.12.2012 18:00 Zaječar 33 : 18 Crvenka Jafa
01.12.2012 17:30 Proleter 33 : 19 Metalac Asko Vidak
01.12.2012 17:30 Spartak Vojput 43 : 17 Sombor
01.12.2012 20:30 Dinamo 34 : 19 Mladost
01.12.2012 17:00 Dubočica 54 25 : 23 Planinka
01.12.2012 20:00 Žitorađa 28 : 25 Đerdap
01.12.2012 18:00 Radnički 1951 30 : 23 ORK Bor
01.12.2012 17:30 Radnički 31 : 27 Primus Car Dušan
01.12.2012 19:30 BASK Soko 36 : 26 Mladost Palanački Kiseljak
01.12.2012 17:00 Loznica 21 : 25 Morava
01.12.2012 18:00 Sloga 27 : 29 Mokra Gora
01.12.2012 19:00 Novi Pazar 40 : 26 Knez Lazar S.B. Ribarska banja
01.12.2012 19:00 Zlatar 34 : 23 Bane
01.12.2012 19:00 Župa 54 27 : 18 15 oktobar
01.12.2012 19:00 Trepča 34 : 29 Priboj
01.12.2012 Progres 31 : 28 Mladost
01.12.2012 15:00 Radan 33 : 31 Bela Palanka
01.12.2012 19:00 Hisar 30 : 32 Pirot
01.12.2012 19:00 Aleksinac 32 : 20 Železničar 2
01.12.2012 Vranje 1957 48 : 26 Morava
01.12.2012 Radnički 33 : 24 Bor 2
01.12.2012 Rembas 28 : 32 Zaječar 2
01.12.2012 18:30 Majdanpek 27 : 35 Hajduk Veljko
01.12.2012 Knjaževac 38 : 15 Brestovac
01.12.2012 Rtanj 31 : 25 Paraćin
01.12.2012 Partizan 2 44 : 31 Rudar 2
01.12.2012 16:00 Udarnik 27 : 21 Ub
01.12.2012 Sloga 24 : 30 Kosmaj
01.12.2012 Kolubara 2 34 : 28 Čukarički
01.12.2012 Radnički 23 : 30 Milenium
01.12.2012 Medicinar 35 : 23 Metalac
01.12.2012 Čačak 29 : 32 ORK Beograd
01.12.2012 Crvena Zvezda 2 29 : 35 Voždovac
01.12.2012 Knjaz Miloš 2 36 : 21 Metalac AD
01.12.2012 Junior 28 : 19 Loznica grad
01.12.2012 15:30 Zaječar 2 31 : 33 Topličanin
01.12.2012 20:00 Crveni krst 35 : 20 Mladost
01.12.2012 18:00 Pirot 17 : 26 Kučevo
01.12.2012 Srem 26 : 27 Proleter Superprotein
01.12.2012 Radnički 33 : 11 Dolovo
01.12.2012 Mladost 30 : 29 Pančevo
01.12.2012 Spartak 24 : 23 Vojvodina
01.12.2012 Kikinda 42 : 22 Jabuka 95

Vaterpolo

01.12.2012 Zemun 22 : 4 Proleter
01.12.2012 Bečejac 9 : 6 TENT
01.12.2012 Šabac 4 : 4 Nais
01.12.2012 Spartak Prozivka 5 : 7 Partizan 2

Futsal

01.12.2012 19:30 Bečej 6 : 4 Tango
01.12.2012 20:00 Pirot 3 : 0 Kopernikus
01.12.2012 Metalac Kolorado 7 : 2 Bajina Bašta
01.12.2012 Župski Rubin 3 : 3 Mašinac
01.12.2012 20:20 Fontana 5 : 2 Krčagovo
01.12.2012 21:00 Leteći Holandjanin 9 : 3 Forum
01.12.2012 20:00 KMF Deus futsal 4 : 4 SAS
01.12.2012 Bačka 2 : 2 Kepa 9
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu