XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 137 utakmica za dan
Subota, 16 Februar 2013

Košarka

16.02.2013 17:00 Szolnoki Olaj 89 : 72 Union Olimpija
16.02.2013 19:00 Split 61 : 71 Krka
16.02.2013 19:00 Budućnost VOLI 65 : 57 Široki WWin
16.02.2013 19:00 Borac Mozzart Sport 81 : 77 Smederevo 1953
16.02.2013 18:00 Vršac 98 : 69 BKK Radnički
16.02.2013 18:00 Mega Vizura 102 : 70 Sloga
16.02.2013 19:30 Vojvodina Srbijagas 85 : 78 Sloboda
16.02.2013 19:30 Tamiš 84 : 69 Metalac
16.02.2013 13:30 Beovuk 72 88 : 86 Napredak (A)
16.02.2013 16:00 Železničar 81 : 70 Napredak Rubin
16.02.2013 18:30 Meridiana 88 : 74 Crnokosa
16.02.2013 Šabac 112 : 93 Ub
16.02.2013 Polet 92 : 72 Temnić
16.02.2013 Železničar 20 : 0 Mašinac
16.02.2013 Prva Petoletka 93 : 80 Sloga
16.02.2013 Novi Pazar 65 : 75 Zlatibor
16.02.2013 Radnički Student 78 : 97 Priboj
16.02.2013 Dimitrovgrad 81 : 87 Jablanica
16.02.2013 Zdravlje Leskovac 92 : 55 Jug
16.02.2013 Knjaževac 100 : 68 OKK Junior
16.02.2013 Niš 95 : 81 Rtanj
16.02.2013 Prokuplje 101 : 82 Mladost
16.02.2013 Kuršumlija 76 : 77 Bor RTB
16.02.2013 Zdravlje 09 65 : 78 Pirot
16.02.2013 Vojvodina 88 : 81 Akademik
16.02.2013 Stara Pazova 20 : 0 Veternik
16.02.2013 Jedinstvo 70 : 69 Dunav
16.02.2013 Srem 90 : 72 Vrbas
16.02.2013 Mladost Teletehnika 65 : 63 Topola
16.02.2013 Odžaci 83 : 77 Vojvodina Srb Gas MT
16.02.2013 Nova Pazova 82 : 80 Sveti Đorđe
16.02.2013 Bane 20 : 0 Stari Ras
16.02.2013 Paraćin 111 : 57 Mokra Gora
16.02.2013 Župa 73 : 93 Mladost
16.02.2013 Sloga (D) 85 : 75 Ušće
16.02.2013 Požarevac 124 : 83 Šumarice
16.02.2013 Korićani 73 : 70 Trepča
16.02.2013 Starinski 86 : 72 Sloga (PM)
16.02.2013 Klik 96 : 86 Užice
16.02.2013 Play off 67 : 79 Čačak 94
16.02.2013 Student BB 81 : 80 Ivanjica
16.02.2013 Vladimirci 87 : 86 Mionica
16.02.2013 Hajduk Veljko 66 : 75 Mladost Vesna
16.02.2013 Naisus 120 : 36 Zone Boys
16.02.2013 Negotin 71 : 62 Radan
16.02.2013 Vlasotince 63 : 77 Jastrebac
16.02.2013 Nibak 71 : 85 Radnik
16.02.2013 Mladi Krajišnik 20 : 0 Subrina Ilirija
16.02.2013 Celje 20 : 0 Voždovac
16.02.2013 17:30 Vojvodina 77 : 67 Sloboda
16.02.2013 16:30 Student 75 : 62 Čelarevo
16.02.2013 18:00 Stara Pazova 74 : 57 Beočin
16.02.2013 19:00 Srbobran Reahem 78 : 79 Crvena Zvezda
16.02.2013 16:30 Jagodina 2001 87 : 88 Vrbas Medela
16.02.2013 11:30 Actavis academy 51 : 73 Paraćin
16.02.2013 16:00 Bor 73 : 87 Gimnazijalac Partizan

Odbojka

16.02.2013 19:00 Mladenovac 3 : 0 Sloven
16.02.2013 20:00 Dunav Volley 2 : 3 Smederevo
16.02.2013 16:30 Borac 0 : 3 Jedinstvo
16.02.2013 19:00 Klek Srbijašume 2 : 3 Jagodina
16.02.2013 18:30 Obilić 3 : 0 Kosovska Mitrovica
16.02.2013 20:00 Metalac Takovo 3 : 0 Ribnica 2
16.02.2013 16:00 Antena 1 : 3 Užice
16.02.2013 16:00 Brezovica 0 : 3 Partizan
16.02.2013 Desetka 1 : 3 Milenijum
16.02.2013 Toplički Vitezovi 3 : 1 Ozren
16.02.2013 Radan 3 : 0 Niš
16.02.2013 Jedinstvo 3 : 2 Radnički 2
16.02.2013 Sterija 0 : 3 VGSK
16.02.2013 Šumadija 3 : 1 Rudar
16.02.2013 FOK 3 : 1 Proleter
16.02.2013 Inđija 3 : 0 Futog
16.02.2013 Vojvodina 2 3 : 1 Novi Sad
16.02.2013 Srem Iton 3 : 1 Bavanište
16.02.2013 19:00 Jedinstvo (SP) 0 : 3 Tent
16.02.2013 18:00 Crvena Zvezda 3 : 0 Železničar
16.02.2013 17:00 Varadin 0 : 3 Vizura Wall Art
16.02.2013 19:00 Jedinstvo (U) 3 : 0 Dinamo
16.02.2013 19:00 Poštar 3 : 1 Takovo Zvezda Helios
16.02.2013 20:00 Radnički (B) 2 : 3 Futog
16.02.2013 20:00 MD Zrenjanin 0 : 3 Lazarevac
16.02.2013 19:00 Radnički (K) 3 : 1 Kraguj
16.02.2013 19:00 Crnokosa Artos 0 : 3 Smeč 5
16.02.2013 20:30 Obilić 0 : 3 Vojvodina
16.02.2013 14:00 Ivanjica 3 : 2 Libero ČA
16.02.2013 17:00 Tutin Stil Jasen 3 : 2 Tajm
16.02.2013 17:00 Zlatibor 1 : 3 Borac
16.02.2013 Mali Zvornik 0 : 3 Šumadija
16.02.2013 Ribnica 0 : 3 Mladi Radnik
16.02.2013 VGSK 0 : 3 Valjevo
16.02.2013 Imlek 3 : 1 Smederevo
16.02.2013 Vršac 0 : 3 Mladost
16.02.2013 Iton Srem Tempo 3 : 1 Ruma
16.02.2013 Klek Srbijašume 3 : 1 KI 0230
16.02.2013 Vrbas 0 : 3 NS Volej tim
16.02.2013 Majdanpek FBC 2 : 3 Milenijum
16.02.2013 Bor 3 : 0 Paraćin
16.02.2013 Student 3 : 0 Pirot
16.02.2013 Topličanin 1 : 3 Leskovac 98

Rukomet

16.02.2013 18:30 Metaloplastika 25 : 27 Crvena Zvezda
16.02.2013 18:30 PKB 28 : 30 Vojvodina
16.02.2013 19:00 Napredak 27 : 26 Zaječar
16.02.2013 19:00 ŽSK 33 : 24 Metalac Asko Vidak
16.02.2013 17:30 Proleter 32 : 22 Titel Džon Dir
16.02.2013 20:00 Sombor 25 : 22 Nova Pazova
16.02.2013 Jastrebac 33 : 35 Dubočica 54
16.02.2013 Jagodina 36 : 24 ORK Bor
16.02.2013 Vlasotince 31 : 29 Đerdap
16.02.2013 Topličanin 33 : 30 BSK Heba
16.02.2013 Radnički 1951 21 : 26 Planinka
16.02.2013 19:30 Radnički 24 : 35 BASK Soko
16.02.2013 18:00 Mladost Palanački Kiseljak 37 : 35 Loznica
16.02.2013 19:00 Morava 30 : 22 Sportski Centar Voždovac 2012
16.02.2013 19:00 Novi Pazar 16 : 17 Mokra Gora
16.02.2013 18:00 Sloga 32 : 31 Zlatar
16.02.2013 15:30 Bane 14 : 22 Župa 54
16.02.2013 14:00 Radnički 2 25 : 29 Trepča
16.02.2013 18:00 Knjaz Miloš 26 : 31 BMS Milenijum
16.02.2013 17:00 Radnički 1949 26 : 27 Železnicar
16.02.2013 18:30 Radnički Svilajnac 23 : 18 Max Sport
16.02.2013 20:00 Radnički (K) 32 : 27 Naisa
16.02.2013 19:00 Jagodina 27 : 26 Crvena Zvezda

Vaterpolo

16.02.2013 Partizan 7 : 11 Radnički
16.02.2013 Beograd 7 : 10 Banjica
16.02.2013 Singidunum 4 : 16 BVK Crvena zvezda
16.02.2013 Vojvodina 13 : 7 ŽAK
16.02.2013 Proleter 6 : 20 TENT
16.02.2013 Nais 15 : 9 Zemun
16.02.2013 Partizan 2 8 : 9 Bečejac
16.02.2013 Spartak Prozivka 8 : 4 Šabac

Futsal

16.02.2013 17:00 Župski Rubin 4 : 8 Ekonomac 2
16.02.2013 19:00 Metalac Kolorado 5 : 3 Užice
16.02.2013 19:00 Bajina Bašta 3 : 2 Mašinac
16.02.2013 16:00 Leteći Holandjanin 3 : 2 Kikinda
16.02.2013 Forum 3 : 3 KMF Deus futsal
16.02.2013 16:30 Raška 4 : 5 RB-Radio 014
16.02.2013 Nova Pazova 12 : 2 Bačka
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu