XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 497 utakmica za dan
Nedelja, 24 Mart 2013

Fudbal

24.03.2013 14:30 Pobeda 3 : 1 Bane
24.03.2013 14:30 Sloboda (Č) 1 : 1 Železničar
24.03.2013 14:30 Radnički Stobeks 2 : 1 Seljak
24.03.2013 14:30 Rudar 0 : 1 Mačva
24.03.2013 11:00 Polet (LJ) 1 : 0 Partizan (BB)
24.03.2013 14:30 Vujić Valjevo 0 : 0 Mladi radnik
24.03.2013 14:30 Šumadija (A) 1 : 0 Sloga (PM)
24.03.2013 14:30 Jasenica 1911 1 : 0 Krušik
24.03.2013 15:00 Hajduk Veljko 0 : 0 Trgovački
24.03.2013 15:00 Žitorađa 2 : 0 Borac (B)
24.03.2013 15:00 OFK Sinđelić 3 : 0 Sloga
24.03.2013 15:00 Moravac Orion 0 : 2 Radnik
24.03.2013 15:00 Trstenik PPT 0 : 0 Car Konstantin
24.03.2013 15:00 Dinamo 2 : 0 Dubočica 1923
24.03.2013 15:00 Morava (Ć) 4 : 2 Radnički (S)
24.03.2013 15:00 Radnički (P) 5 : 0 Kopaonik
24.03.2013 14:30 Radnički (SM) 5 : 1 Cement
24.03.2013 14:30 Senta 1 : 0 Dolina
24.03.2013 14:30 Dinamo 2 : 3 Dunav
24.03.2013 14:30 Radnički (S) 1 : 0 Bačka Topola
24.03.2013 14:30 Mladost 0 : 0 Sloga
24.03.2013 14:30 Tekstilac 2 : 1 Palić
24.03.2013 14:30 Jedinstvo (SP) 3 : 0 Radnički (Š)
24.03.2013 14:30 ČSK Pivara 1 : 0 Srem
24.03.2013 16:00 Budućnost 1 : 0 BASK
24.03.2013 16:00 Turbina 1 : 2 Zemun
24.03.2013 16:00 Železnik 0 : 0 Žarkovo
24.03.2013 16:00 Balkan 1 : 2 Šumadija
24.03.2013 11:00 Hajduk 2 : 6 Sindjelić
24.03.2013 16:00 Kovačevac 1 : 0 PKB
24.03.2013 16:00 Radnički 0 : 0 Sopot
24.03.2013 16:00 Srem 1 : 0 Dorćol
24.03.2013 14:30 Karađorđe 1 : 1 Slavija
24.03.2013 14:30 Vodojaža 3 : 0 Orlovac
24.03.2013 14:30 Tutin 1 : 0 Takovo
24.03.2013 14:30 Prijevor 0 : 1 Sloboda (G)
24.03.2013 14:30 Jošanica ND 2011 2 : 0 Omladinac
24.03.2013 14:30 Omladinac (Z) 1 : 1 Šumadija 1903
24.03.2013 14:30 Borac 1 : 0 VGSK
24.03.2013 14:30 Udarnik 1 : 0 Zvižd
24.03.2013 14:30 Šumadinac 1913 3 : 2 Sloga (B)
24.03.2013 14:30 Homoljac 3 : 1 Gruža
24.03.2013 14:30 Obilić 0 : 3 Karađorđe (T)
24.03.2013 14:30 Crvena zvezda 1 : 3 Šapine
24.03.2013 14:30 Mladi radnik 1 : 0 Šumadinac (B)
24.03.2013 14:30 Sloga (S) 1 : 0 OFK Osečina
24.03.2013 14:30 Zlatar 1 : 0 Radnički (V)
24.03.2013 14:30 GP Zlatibor 0 : 0 FAP
24.03.2013 15:00 Jedinstvo 0 : 2 Svrljig
24.03.2013 15:00 Zaplanjac 3 : 0 Zloćudovo
24.03.2013 15:00 Majdanpek 2 : 1 Župa
24.03.2013 15:00 Dragocvet 1 : 1 Đerdap
24.03.2013 15:00 Ozren 2 : 0 Kablovi
24.03.2013 15:00 Juhor 1 : 0 Bošnjane
24.03.2013 15:00 Timočanin 4 : 0 Napredak (D)
24.03.2013 15:00 OFK Bor 2 : 0 Rembas
24.03.2013 15:00 Radnički (L) 4 : 1 Pepeljevac
24.03.2013 15:00 Jedinstvo 3 : 0 Dunav
24.03.2013 14:30 Zadrugar 2 : 1 Sloboda
24.03.2013 14:30 Mladost (T) 1 : 1 Polet
24.03.2013 14:30 Hajduk 0 : 1 Omladinac
24.03.2013 10:00 GSP Polet 1 : 1 Vinča
24.03.2013 10:00 Grafičar 0 : 4 IMT
24.03.2013 16:00 Crvena zvezda 3 : 0 Posavac
24.03.2013 16:00 Sremčica 1 : 1 Resnik
24.03.2013 10:00 Radnički (R) 1 : 0 Železničar
24.03.2013 15:30 Kraljevo Hajduk 2 : 3 Budućnost
24.03.2013 15:30 Vrnjci 0 : 0 Ribnica
24.03.2013 15:30 Borac 1 : 1 Braća Vuković
24.03.2013 15:30 Granit 2 : 1 Grdica
24.03.2013 15:30 Radnički 0 : 0 Pazar Juniors 2011
24.03.2013 15:30 Mataruge 0 : 0 Polet
24.03.2013 15:00 Korićani 0 : 2 Šumadinac
24.03.2013 15:00 Kolonija 2 : 4 Sloga
24.03.2013 15:00 Šumadija 4 : 2 Vinogradi DB
24.03.2013 15:00 Partizan 3 : 1 Seljak
24.03.2013 15:00 Jadran 0 : 1 Arsenal
24.03.2013 15:00 Budućnost 0 : 1 Maršić
24.03.2013 11:00 Ćava 2 : 1 Jedinstvo
24.03.2013 14:30 Vujan 2 : 1 Ovčar
24.03.2013 14:30 Dragačevo 4 : 0 Morava
24.03.2013 14:30 Napredak 0 : 0 Slatina
24.03.2013 14:30 FK Rudar Bresnica 1927 3 : 0 Kotraža Franc Komerc
24.03.2013 14:30 Lunjevica 0 : 1 Miokovci
24.03.2013 14:30 Brezak 2 : 1 Donja Vrbava
24.03.2013 14:30 Mladost 1 : 2 Jedinstvo (K)
24.03.2013 14:30 Napredak 2 : 1 Mladi Borac
24.03.2013 14:30 Beli Orao 0 : 0 Mladost
24.03.2013 14:30 Integral 3 : 1 Sloga (D)
24.03.2013 14:30 Omladinac 1 : 0 Crni Vrh
24.03.2013 14:30 Borac 0 : 1 Vihor
24.03.2013 14:30 Sloga (B) 2 : 1 Makce
24.03.2013 14:30 Osipaonica 1 : 0 Pobeda
24.03.2013 14:30 Šumadija 1 : 1 Radnik
24.03.2013 14:30 Napredak 1 : 0 Budućnost
24.03.2013 14:30 Proleter 0 : 2 Šumadinac
24.03.2013 14:30 Borac 1 : 0 Polet
24.03.2013 10:00 Beli orlovi 2 : 1 Aranđelovac
24.03.2013 14:30 Partizan 2 : 0 Karađorđe
24.03.2013 10:00 Šumadinac 5 : 3 Lepenica
24.03.2013 14:30 Vinča 3 : 0 Sloga
24.03.2013 14:30 Šumadija 2 : 2 Banja
24.03.2013 15:00 Provo 1 : 1 Radjevac
24.03.2013 15:00 Drina 0 : 3 Mladost (DD)
24.03.2013 15:00 Hajduk Stanko 3 : 1 Jadar
24.03.2013 15:00 Mladi Borac 5 : 1 Podrinje
24.03.2013 15:00 Jedinstvo (Š) 2 : 1 Lipolist
24.03.2013 14:30 Ribnikar 1 : 2 Brezovica
24.03.2013 14:30 Polet 1 : 1 Banjani
24.03.2013 14:30 ZSK 0 : 2 Tulari
24.03.2013 14:30 Trlić 2 : 2 Rubribreza
24.03.2013 14:30 OFK Divci 1 : 1 OFK Jabučje
24.03.2013 14:30 Tešnjar 4 : 0 Vrujci
24.03.2013 15:00 Omladinac 1 : 8 Polimlje
24.03.2013 15:00 Sečica 2 : 0 Polet
24.03.2013 15:00 Lauš 2 : 2 Perućac
24.03.2013 15:00 Ariljska rampa 0 : 0 Višesava
24.03.2013 15:00 Budućnost 2 : 2 Zlatibor
24.03.2013 15:00 Železničar 2 : 2 Crnokosa
24.03.2013 15:00 Zemljoradnik 4 : 2 Naša krila 1936
24.03.2013 15:00 Mladost (B) 3 : 0 Orljane
24.03.2013 15:00 Palilula 6 : 0 Rad
24.03.2013 15:00 Radnički 1947 (Č) 7 : 1 Rutevac
24.03.2013 14:00 Pčinja 6 : 1 Kondiva
24.03.2013 14:00 Besa 0 : 3 Nebeski Andjeli
24.03.2013 14:00 Pavlovac 1 : 0 Levosoje
24.03.2013 14:00 Biljača 0 : 4 Morava
24.03.2013 14:00 Trešnjevka 2 : 4 Mladost (S)
24.03.2013 15:00 Mladost (PR) 0 : 1 Tanasko Rajić
24.03.2013 15:00 Zadrugar 2 : 0 Sloga
24.03.2013 11:00 Jedinstvo (P) 4 : 1 Dragoš
24.03.2013 15:00 Padež 0 : 1 Jedinstvo (BP)
24.03.2013 15:00 Svetlost 0 : 7 Topličanin
24.03.2013 15:00 Pobeda 0 : 2 Dobrič
24.03.2013 15:00 Kosovac 2 : 1 Jug Bogdan
24.03.2013 15:00 Dunđerski 3 : 3 Borac
24.03.2013 15:00 Omladinac 1 : 2 Partizanski put
24.03.2013 15:00 Kosanica 2 : 1 Jastrebac
24.03.2013 15:00 Jedinstvo 2 : 1 Budućnost
24.03.2013 15:00 Mladost 1 : 3 Vrtište
24.03.2013 15:00 Mladost 0 : 1 Proleter
24.03.2013 15:00 Sloboda 3 : 1 Morava
24.03.2013 15:00 Crvena zastava 0 : 3 Budućnost
24.03.2013 15:00 Radan 2 : 0 Bobište
24.03.2013 15:00 OFK Morava 3 : 1 Čekmin
24.03.2013 15:00 Sloga 1 : 0 Plantaža
24.03.2013 15:00 Jedinstvo (GS) 1 : 0 Mladi Borac
24.03.2013 15:00 Mladost 5 : 4 Šumadija
24.03.2013 15:00 Progres 0 : 0 Jablanica
24.03.2013 15:00 Napredak (S) 2 : 0 Sindjelić
24.03.2013 15:00 Mladost (D) 0 : 3 OFK Tekstilac
24.03.2013 15:00 Jedinstvo 2 : 3 Lugomir
24.03.2013 15:00 Morava 0 : 2 Levač
24.03.2013 15:00 Vinorača 0 : 3 Buducnost
24.03.2013 15:00 Mladost (J) 3 : 2 Kušiljevo
24.03.2013 15:00 Bratstvo 1 : 2 Mladost (K)
24.03.2013 15:00 Vinogradar 0 : 2 SFS Borac
24.03.2013 11:00 Ključ 3 : 0 Zlot
24.03.2013 15:00 Rajac 2 : 0 Radujevac
24.03.2013 15:00 Slatina 1 : 0 Bučje
24.03.2013 15:00 Brodoremont 2 : 1 Rudna Glava
24.03.2013 15:00 Radnički 3 : 2 Sloga
24.03.2013 15:00 Borac 6 : 0 ŠSK
24.03.2013 15:00 Mladost 0 : 2 Rgotina
24.03.2013 15:00 Omladinac 0 : 1 Velika Jasikova
24.03.2013 15:00 Rudar (VČ) 1 : 0 Trebič
24.03.2013 15:00 Polet 0 : 1 BSK
24.03.2013 14:30 Šanac 2 : 1 Trajal
24.03.2013 14:30 Jastrebac 0 : 1 Sloga (Ć)
24.03.2013 14:30 Jasika 2 : 0 Blagotin
24.03.2013 14:30 Trudbenik 4 : 1 Naupare
24.03.2013 14:30 Jedinstvo 1936 2 : 1 Sloga (D)
24.03.2013 14:30 Mladost 3 : 0 Jovan Kursula
24.03.2013 15:30 Bačka (M) 0 : 6 Tavankut
24.03.2013 15:30 Bačka (P) 2 : 3 Njegoš
24.03.2013 15:00 Crvena zvezda (VS) 0 : 1 Vojvodina (NM)
24.03.2013 15:00 Mladost 1 : 1 Begej
24.03.2013 15:00 OFK Gradnulica 1 : 1 Borac (A)
24.03.2013 15:00 Vojvodina (P) 4 : 1 Borac (Z)
24.03.2013 15:00 Crvena zvezda (RS) 5 : 2 Napredak
24.03.2013 15:00 Jedinstvo 3 : 0 Rusanda
24.03.2013 15:00 Borac 1 : 0 Polet
24.03.2013 15:00 Sloga (BNS) 0 : 0 Partizan (G)
24.03.2013 15:00 Slavija (K) 2 : 0 BAK
24.03.2013 15:00 Vojvodina 2 : 3 Radnički (B)
24.03.2013 15:00 Vršac United 3 : 1 Sloga (P)
24.03.2013 15:00 Tempo 1 : 0 Vulturul
24.03.2013 15:00 Budućnost (BB) 3 : 1 Mladost
24.03.2013 15:00 Jugoslavija 2 : 0 Dobrica
24.03.2013 15:00 Kordun 1 : 1 PIK
24.03.2013 15:00 Omladinac (D) 2 : 0 BSK
24.03.2013 15:00 Graničar (R) 1 : 1 Radnički
24.03.2013 15:00 Omladinac (B) 3 : 1 Hajduk
24.03.2013 15:00 Kula 4 : 0 Graničar (G)
24.03.2013 14:30 Jedinstvo 1 : 2 Vojvodina
24.03.2013 14:30 Bačka 1 : 0 Obilić
24.03.2013 14:30 Petrovaradin 1 : 1 Veternik
24.03.2013 14:30 Hercegovac 1 : 0 Omladinac
24.03.2013 14:30 Stari Grad 0 : 0 Kabel
24.03.2013 14:30 Borac 3 : 1 Sutjeska
24.03.2013 14:30 TSK 1 : 1 Vrbas
24.03.2013 14:30 Graničar 0 : 0 Hajduk (V)
24.03.2013 14:30 Ljukovo 1 : 0 Kupinovo
24.03.2013 14:30 Donji Petrovci 2 : 1 Sloven (S)
24.03.2013 14:30 Jadran 3 : 0 Podrinje
24.03.2013 14:30 LSK Laćarak 2 : 1 Rudar
24.03.2013 14:30 Hajduk 1932 3 : 0 Šumar
24.03.2013 10:00 Selo Mladenovac 1 : 3 Jedinstvo
24.03.2013 10:00 Borac (L) 3 : 2 Brodarac
24.03.2013 16:00 Strelac 1 : 2 Šumadija
24.03.2013 16:00 PKB Kovilovo 4 : 1 Rudar
24.03.2013 16:00 Vrčin 6 : 0 OFK Zabrežje
24.03.2013 16:00 Zmaj 1953 1 : 1 Baćevac
24.03.2013 15:30 OFK Ras 1 : 0 Šumadija
24.03.2013 15:30 Lazac 2 : 1 Morava(M)
24.03.2013 15:30 Partizan 5 : 1 Žiča
24.03.2013 15:30 Zvezda 3 : 1 Jedinstvo
24.03.2013 15:30 Stubal 2 : 1 Morava(S)
24.03.2013 15:30 Gruža 2 : 0 Čibukovac
24.03.2013 15:00 Mladost Teferič 0 : 3 OFK Bagremar
24.03.2013 15:00 21. oktobar 0 : 2 Kutlovo
24.03.2013 15:00 Šumarice 2008 0 : 2 Srbija
24.03.2013 15:00 Košutnjak 3 : 2 Azbest
24.03.2013 15:00 Hajduk 0 : 0 Seljak
24.03.2013 15:00 Kremenac 4 : 2 Dobrača
24.03.2013 15:00 Sloga 3 : 0 Mladost
24.03.2013 15:00 Botunje 2 : 2 Borac
24.03.2013 15:00 Brezova 2 : 1 Bratstvo
24.03.2013 11:00 Jelica 0 : 6 Gorušica
24.03.2013 15:00 Jedinstvo 3 : 0 Dedinje Junajted
24.03.2013 15:00 Radnički 1 : 1 Sloga
24.03.2013 15:00 Bjelica 2 : 1 Vrelo
24.03.2013 11:00 Gradina 0 : 1 Prilike
24.03.2013 14:30 Dunavac (K) 2 : 2 Žitkovica
24.03.2013 14:30 RSK 2 : 0 Polet
24.03.2013 14:30 OFK Vinci 5 : 1 Jedinstvo (LJ)
24.03.2013 14:30 Dunavac (P) 3 : 0 Jedinstvo (D)
24.03.2013 14:30 Napredak 1 : 1 Borac
24.03.2013 14:30 Desine 2 : 2 Sloga
24.03.2013 Rudar (K) 5 : 0 Rudar (S)
24.03.2013 Omladinac (S) 1 : 2 Zadrugar
24.03.2013 Polet 1 : 0 Dragoš
24.03.2013 Budućnost (A) 3 : 1 Krilaš
24.03.2013 Radnički 1 : 0 Mladost
24.03.2013 15:00 Radnički 2 : 2 BSK
24.03.2013 15:00 Crvena zvezda 0 : 2 Omladinac
24.03.2013 15:00 Grivac 1 : 4 ŽSK
24.03.2013 15:00 Pobeda 2 : 0 Pobeda 1938
24.03.2013 15:00 Sloga 2 : 0 Mladost MG
24.03.2013 15:00 Šumadija 1 : 1 Karađorđe
24.03.2013 15:00 Mladost 1 : 0 Bečevica
24.03.2013 14:30 Sloga 4 : 0 Radoje Domanović
24.03.2013 14:30 Prvi srpski ustanak 4 : 0 Žabare
24.03.2013 14:30 Jasenica 0 : 1 Mladi rudar
24.03.2013 14:30 Proleter 3 : 2 BSK
24.03.2013 15:00 Velika Reka 1 : 0 Sloga (LŠ)
24.03.2013 15:00 Cer 1 : 1 Stolice
24.03.2013 15:00 Jedinstvo (Z) 3 : 1 Studenac
24.03.2013 15:00 Mladost (B) 0 : 0 Borac (K)
24.03.2013 15:00 Hajduk 2 : 0 Sloga (K)
24.03.2013 15:00 Cerova 0 : 0 Jadar 1961
24.03.2013 15:00 Borac (L) 0 : 0 Jedinstvo (MZ)
24.03.2013 15:00 Omladinac 0 : 1 Majur
24.03.2013 15:00 Napredak (R) 0 : 0 Drina
24.03.2013 15:00 Torpedo 1924 2 : 1 Proleter
24.03.2013 15:00 Duško 4 : 0 Napredak (BP)
24.03.2013 15:00 Napredak (MB) 0 : 0 Partizan
24.03.2013 15:00 Premijer 1 : 2 BMR Petlovača
24.03.2013 15:00 Sloboda 0 : 2 Sloga
24.03.2013 15:00 Mrovska 1 : 0 Pričinović
24.03.2013 15:00 Vlašić 5 : 1 Karađorđe
24.03.2013 15:00 Korman 1 : 1 Pocerina
24.03.2013 15:00 Dobrava 0 : 1 Cerić
24.03.2013 15:00 Galeb 0 : 1 Borac
24.03.2013 15:00 Dumača 2 : 0 Sloga
24.03.2013 15:00 OFK Jelen 2 : 1 OFK Varna
24.03.2013 15:00 Mladost (PP) 0 : 3 Mladost (Z)
24.03.2013 14:30 Gornji Lajkovac 2 : 7 Rajac
24.03.2013 14:30 Jedinstvo 2 : 4 Veliševac
24.03.2013 14:30 Dučić 2 : 4 Toplica
24.03.2013 14:30 Liplje 5 : 1 Komanice
24.03.2013 14:30 Borac 2 : 2 Mladost
24.03.2013 14:30 Spartak 1924 14 : 0 Orao
24.03.2013 14:30 Omladinac 4 : 1 Radnik
24.03.2013 14:30 Gunjevac 3 : 0 Joševa
24.03.2013 14:30 OFK Paljuvi 1 : 0 Tvrdojevac
24.03.2013 14:30 OFK Stublenica 3 : 2 Kalenić
24.03.2013 14:30 Čučuge 4 : 0 Crvena Jabuka
24.03.2013 14:30 Brgule 1 : 1 Sloga
24.03.2013 14:30 Vrelo 1 : 1 Jedinstvo
24.03.2013 15:00 Mladost 1954 (DM) 2 : 4 Stevan Nešticki
24.03.2013 15:00 Radnički 1936 0 : 3 Sloga
24.03.2013 15:00 Vulkan 1936 2 : 1 Čegar 1946
24.03.2013 15:00 Supovac 2 : 0 Sečanica
24.03.2013 15:00 Radnički 2 : 0 Sloboda
24.03.2013 15:00 Navalin 2 : 1 Marjan MB
24.03.2013 15:00 Polet 0 : 4 Železničar
24.03.2013 15:00 Omladinac 4 : 1 Gornje Krajince
24.03.2013 15:00 Napredak 0 : 1 Veternica 1926
24.03.2013 15:00 Morava 2 : 2 Kumarevo 65
24.03.2013 15:00 Medveđa 3 : 0 Javor
24.03.2013 15:00 Kolare 1 : 1 Polet
24.03.2013 15:00 Istok 63 1 : 0 Mladost
24.03.2013 15:00 BSK 5 : 1 Crni Vrh
24.03.2013 15:00 Kupinovac 4 : 3 Mladi radnik
24.03.2013 15:00 Sloga 3 : 0 Napredak
24.03.2013 15:00 Šumadinac 0 : 2 OFK Tabane
24.03.2013 14:30 Mladost (T) 2 : 4 Mladost (DK)
24.03.2013 14:30 Mladi radnik 7 : 0 Borac
24.03.2013 14:30 Baštovan 6 : 2 Donji Kopaonik
24.03.2013 14:30 Vinogradar 1 : 0 Beli Orlovi
24.03.2013 14:30 Sloga 1 : 1 Rubin
24.03.2013 14:30 Omladinac 0 : 3 Ušće
24.03.2013 14:30 Belović 2 : 2 OFK Ribare
24.03.2013 14:30 Mudrakovac 0 : 3 Dušan Ristić
24.03.2013 14:30 Dvorane 0 : 1 Čitluk
24.03.2013 14:30 Kapidžija 3 : 1 Gornji Stepoš
24.03.2013 14:30 Kupci 2 : 3 13. April
24.03.2013 14:30 Sloga 0 : 1 Mačkovac
24.03.2013 14:30 Rasina 1 : 4 Dedina
24.03.2013 15:30 Lokomotiva 1 : 1 Elektrovojvodina
24.03.2013 15:30 Solid 2 : 0 Bačka 1901 B
24.03.2013 15:30 Bratstvo 1 : 3 Mala Bosna
24.03.2013 15:30 Hajduk 4 : 3 Dušan Silni
24.03.2013 15:30 Žednik 0 : 1 Poljoprivrednik
24.03.2013 15:30 Đurđin 2 : 5 Udarnik
24.03.2013 15:00 Polet 5 : 2 Jedinstvo Stević
24.03.2013 15:00 Unirea 1 : 2 Dolovo
24.03.2013 15:00 Spartak 5 : 0 Borac
24.03.2013 15:00 Mladost 1 : 0 Omladinac (O)
24.03.2013 15:00 Železničar 5 : 0 Strela
24.03.2013 15:00 Plavi Dunav 0 : 1 BSK Bavanište
24.03.2013 15:00 Omladinac (D) 1 : 1 Stari Tamiš
24.03.2013 15:00 Proleter 1 : 2 Glogonj
24.03.2013 15:00 Hajduk 0 : 0 Crvena zvezda
24.03.2013 15:00 Vitorul 0 : 1 Ševac
24.03.2013 15:00 Borac (VG) 2 : 1 Ratar
24.03.2013 15:00 Karaš (Ј) 0 : 0 Budućnost (A)
24.03.2013 15:00 Potporanj 3 : 1 Jedinstvo
24.03.2013 15:00 Partizan (U) 2 : 0 Dunav
24.03.2013 15:00 Vinogradar 6 : 1 Karaš (K)
24.03.2013 15:00 Borac (VS) 1 : 1 Hajdučica
24.03.2013 15:00 Aleksa Šantić 1 : 2 Dunav
24.03.2013 15:00 Lipar 0 : 1 OFK Metalac
24.03.2013 15:00 Panonija 8 : 1 Jedinstvo (K)
24.03.2013 15:00 Jedinstvo (R) 2 : 1 OFK Odžaci
24.03.2013 15:00 Dinamo 1 : 0 Terekveš
24.03.2013 15:00 Rusin 2 : 0 OFK Šikara
24.03.2013 14:30 Susek 2 : 0 Čenej
24.03.2013 14:30 Borac 3 : 0 Proleter
24.03.2013 14:30 Fruškogorac 5 : 1 Železničar
24.03.2013 14:30 Tatra 4 : 0 OFK Sirig
24.03.2013 14:30 Dinamo 5 : 0 Bačka
24.03.2013 Jedinstvo 1 : 0 Miletić
24.03.2013 Hajduk (Č) 0 : 0 Hajduk (G)
24.03.2013 Obilić 0 : 6 ŽSK
24.03.2013 Sloga 1 : 0 Titel
24.03.2013 14:30 Jedinstvo (R) 3 : 1 Sloboda
24.03.2013 16:00 Budućnost 3 : 0 TEK Sloga
24.03.2013 16:00 Mladost (B) 1 : 0 Napredak
24.03.2013 16:00 Beljina 4 : 1 Rvati
24.03.2013 16:00 Vranić 0 : 1 Stepojevac VAGA
24.03.2013 16:00 Mladost 4 : 1 Ivanča
24.03.2013 16:00 Dunavac 3 : 0 OFK Leštane
24.03.2013 16:00 Rabrovac 2 : 1 Velika Krsna
24.03.2013 16:00 Napredak 0 : 0 Kosmaj
24.03.2013 16:00 Podunavac 1 : 1 Boleč
24.03.2013 10:00 Torlak 0 : 0 Pionir
24.03.2013 16:00 Sindjelić 4 : 0 Rušanj
24.03.2013 16:00 Studenski Grad 2 : 1 Banja
24.03.2013 10:00 Šećeranac Ada 2 : 1 Crvenka
24.03.2013 16:00 Borac 3 : 0 Dunav
24.03.2013 16:00 Napredak 2 : 1 Šumadinac
24.03.2013 11:00 OFK Tamnič 1 : 0 Rečka
24.03.2013 15:00 Samarinovac 4 : 1 Graničar
24.03.2013 15:00 Urovica 2 : 1 Vidrovac
24.03.2013 15:00 Smedovac 0 : 3 Ratar
24.03.2013 15:00 Deli Jovan 1 : 1 Mladost
24.03.2013 11:00 Miloševo 3 : 0 Čubra
24.03.2013 15:00 Polet 2 : 0 Malajnica
24.03.2013 14:30 Stig 3 : 0 Mip Majdan
24.03.2013 14:30 Sopot 5 : 0 Proleter
24.03.2013 14:30 Zemljoradnik 0 : 1 Sloga (L)
24.03.2013 14:30 Dunav 1 : 0 Borac
24.03.2013 14:30 Sloga (D) 1 : 2 Metalac
24.03.2013 14:30 Dizel 2 : 1 Pobeda
24.03.2013 14:30 Napredak (P) 3 : 1 Napredak (B)
24.03.2013 14:30 Mlava 2 : 0 Napredak (N)
24.03.2013 Srem 1 : 3 Hajduk
24.03.2013 Noćaj 1 : 0 Sloga (Z)
24.03.2013 Borac (VR) 0 : 1 Fruškogorac
24.03.2013 Sloga (Č) 2 : 3 Sremac
24.03.2013 Borac (R) 0 : 3 OFK Bosut
24.03.2013 Fruškogorac 2 : 0 Polet
24.03.2013 Borac (S) 1 : 5 Radnički 2
24.03.2013 Borac (J) 5 : 0 ČSK Čortanovci
24.03.2013 Sinđelić 4 : 1 OFK Bingula
24.03.2013 Borac 1 : 3 Jedinstvo (M)
24.03.2013 Jedinstvo (Lj) 2 : 1 OFK Bačinci
24.03.2013 Sremac 0 : 3 Fruškogorac
24.03.2013 Jednota 0 : 2 Omladinac (B)
24.03.2013 Graničar 0 : 4 OFK Bikić
24.03.2013 14:30 Radnički 1919 0 : 1 Fruškogorac
24.03.2013 13:00 Timok 0 : 0 Sloboda Piont
24.03.2013 Radnički 1923 0 : 0 BSK Borča
24.03.2013 11:00 Jagodina 1 : 2 Rad
24.03.2013 Inđija 3 : 0 Banat
24.03.2013 Sloga 0 : 0 Borac
24.03.2013 Napredak 1 : 0 Radnički
24.03.2013 Donji Srem 3 : 0 Hajduk
24.03.2013 Polet 4 : 2 Omladinac
24.03.2013 Novi Sad 1 : 2 Indeks
24.03.2013 Proleter 0 : 1 Vojvodina
24.03.2013 Slavija 1 : 2 ČSK Pivara
24.03.2013 Radnički (N) 1 : 2 Dinamo
24.03.2013 11:30 Selevac 1 : 4 Udarnik
24.03.2013 11:30 Glavaš 2 : 1 Sloga
24.03.2013 11:30 Bresje-Superior 5 : 0 Budućnost
24.03.2013 Smederevo 3 : 1 Sloga (L)
24.03.2013 Rudar 3 : 1 Osipaonica
24.03.2013 Morava 2 : 1 GFK Jasenica 1911
24.03.2013 Karađorđe 3 : 0 Stig
24.03.2013 Loznica 1919 0 : 2 Brodarac
24.03.2013 Sloboda Point 1 : 2 BSK Borča
24.03.2013 Zemun 1 : 2 Raadnički 1923
24.03.2013 Borac 3 : 1 Sloga
24.03.2013 Rad 4 : 0 Teleoptik
24.03.2013 Vojvodina 2 : 2 Crvena zvezda
24.03.2013 12:00 Bačka 1901 1 : 0 Banat
24.03.2013 12:00 Crvenka 0 : 2 Radnički (S)
24.03.2013 12:00 Hajduk 1 : 1 Bačka Topola
24.03.2013 13:30 Bačka (M) 2 : 3 Tavankut
24.03.2013 13:30 Bačka (P) 2 : 3 Njegoš
24.03.2013 12:30 Pinkum 0 : 1 Sloga
24.03.2013 Šumadija 5 : 1 Badnjevac
24.03.2013 Bane 2 : 0 Mladost
24.03.2013 14:00 Metalac (K) 0 : 2 Sloga (K)
24.03.2013 12:30 Javor 3 : 0 Čačak 94
24.03.2013 Novi Pazar 5 : 2 Sloga (BB)
24.03.2013 12:00 Jedinstvo 0 : 2 Šabac
24.03.2013 Loznica 1919 1 : 3 Čukarički
24.03.2013 AS 2 : 2 Napredak
24.03.2013 Zemun 1 : 4 Partizan
24.03.2013 Borac 3 : 0 Radnički
24.03.2013 11:00 Radnički 1923 5 : 0 Bežanija
24.03.2013 Rad 4 : 0 Savacijum
24.03.2013 OFK Beograd 0 : 1 Crvena zvezda
24.03.2013 10:00 Bačka 1901 2 : 3 Banat
24.03.2013 10:00 Crvenka 0 : 2 Radnički (S)
24.03.2013 10:00 Hajduk 1 : 0 Bačka Topola
24.03.2013 09:30 Selevac 4 : 0 Udarnik
24.03.2013 09:30 Glavaš 0 : 4 Sloga
24.03.2013 09:30 Bresje-Superior 2 : 2 Budućnost
24.03.2013 GFK Jasenica 1911 9 : 1 Panter
24.03.2013 Pinkum 4 : 0 Kolonija Sveti Sava
24.03.2013 Plana 10 : 0 Seljak
24.03.2013 Šumadija 3 : 1 Smederevo
24.03.2013 09:00 Borac 0 : 3 Sloga (D)
24.03.2013 10:00 Osecina 0 : 4 Spartak
24.03.2013 10:00 Budućnost 2 : 0 Drina
24.03.2013 10:00 Sušica 4 : 2 Karađorđe (R)
24.03.2013 10:00 Radnicki 1923 II 0 : 4 Duljaj

Košarka

24.03.2013 17:00 Zadar 85 : 68 Split
24.03.2013 18:00 Radnik 54 : 65 Sokobanja
24.03.2013 18:00 Jastrebac 84 : 69 Mladost Vesna
24.03.2013 14:00 Radan 101 : 83 Zone Boys
24.03.2013 15:00 Actavis academy 20 : 0 Topličanin
24.03.2013 16:00 Kraljevo 49 : 58 Paraćin

Odbojka

24.03.2013 16:00 Antena 0 : 3 Priboj
24.03.2013 17:00 Timok 3 : 0 Desetka
24.03.2013 18:00 Niš 3 : 0 Ozren
24.03.2013 Loznica 3 : 1 Obrenovac
24.03.2013 VA 014 3 : 2 VGSK
24.03.2013 Vrbas 3 : 1 Proleter
24.03.2013 Bavanište 1 : 3 Novi Sad
24.03.2013 17:00 Zlatibor 1 : 3 Gimnazijalac
24.03.2013 12:00 Borac 0 : 3 Putevi Trendteks
24.03.2013 17:00 Tajm 2 : 3 Libero ČA
24.03.2013 Arilje 3 : 0 Čačak
24.03.2013 Spas 3 : 0 Šumadija
24.03.2013 Spartak 3 : 0 Mladi Radnik
24.03.2013 Smederevo 1 : 3 Valjevo
24.03.2013 KI 0230 1 : 3 Ruma
24.03.2013 Jagodina 3 : 0 Majdanpek FBC

Rukomet

24.03.2013 18:00 Nova Pazova 29 : 26 Titel Džon Dir
24.03.2013 19:30 Primus Car Dušan 24 : 20 Mladost Palanački Kiseljak
24.03.2013 16:30 Sindjelić 23 : 23 Smederevo
24.03.2013 18:30 Novi Beograd 37 : 39 BASK Soko
24.03.2013 18:00 Loznica 25 : 26 Obilić
24.03.2013 19:00 15 oktobar 22 : 32 Sloga
24.03.2013 19:00 Trepča 29 : 30 Zlatar
24.03.2013 20:00 Župa 54 29 : 25 Šamot 65
24.03.2013 19:00 Sloga 39 : 29 Knjaževac
24.03.2013 16:00 Topličanin 24 : 22 Vranje
24.03.2013 19:00 Mladi Radnik 24 : 20 Đerdap

Futsal

24.03.2013 Forum 6 : 2 Leteći Holandjanin
24.03.2013 SAS 4 : 2 KMF Deus futsal
U prvoj ligi Srbije treba ispravka, Bežanija je još prošle nedelje istupila iz lige a na njeno mesto je ušla Kolubara.
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu