XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 333 utakmica za dan
Nedelja, 16 Jun 2013

Fudbal

16.06.2013 18:00 Kraljevo Hajduk 1 : 1 Polet
16.06.2013 18:00 Radnik 0 : 2 Mataruge
16.06.2013 18:00 Pazar Juniors 2011 4 : 2 Rudar
16.06.2013 18:00 Grdica 1 : 1 Radnički
16.06.2013 18:00 Ibar 5 : 0 Granit
16.06.2013 18:00 Braća Vuković 3 : 0 Goč
16.06.2013 18:00 Ribnica 1 : 0 Borac
16.06.2013 18:00 Budućnost 3 : 2 Vrnjci
16.06.2013 17:00 Vujan 0 : 4 Jedinstvo (K)
16.06.2013 17:00 Donja Vrbava 3 : 4 Mladost
16.06.2013 17:00 Miokovci 2 : 2 Brezak
16.06.2013 17:00 Kotraža Franc Komerc 8 : 1 Lunjevica
16.06.2013 17:00 Jedinstvo (GG) 0 : 1 FK Rudar Bresnica 1927
16.06.2013 17:00 Slatina 4 : 5 Spartak
16.06.2013 17:00 Morava 3 : 3 Napredak
16.06.2013 17:00 Ovčar 2 : 1 Dragačevo
16.06.2013 17:00 Mladi Borac 0 : 3 Beli Orao
16.06.2013 17:00 Polet 5 : 3 Napredak
16.06.2013 17:00 Železničar 7 : 0 Mladost
16.06.2013 17:00 Integral 4 : 2 Petar Dobrnjac
16.06.2013 17:00 Omladinac 2 : 1 Mlava
16.06.2013 17:00 Borac 1 : 3 Sloga (D)
16.06.2013 17:00 Sloga (B) 4 : 2 Crni Vrh
16.06.2013 17:00 Makce 2 : 6 Vihor
16.06.2013 11:00 Železničar 5 : 1 Osipaonica
16.06.2013 17:00 Šumadija 0 : 1 Pobeda
16.06.2013 17:00 Bresje Superior 2 : 0 Sloboda
16.06.2013 17:00 Napredak 5 : 1 Radnik
16.06.2013 17:00 Proleter 5 : 1 Omladinac
16.06.2013 17:00 Borac 4 : 1 Budućnost
16.06.2013 17:00 Polet 6 : 0 Šumadinac
16.06.2013 17:30 Marjan 2 : 1 Bare
16.06.2013 17:30 Beli orlovi 4 : 3 Junkovac
16.06.2013 17:30 Partizan 2 : 0 Borac
16.06.2013 17:30 Šumadinac 0 : 3 Aranđelovac
16.06.2013 17:30 Vinča 3 : 0 Karađorđe
16.06.2013 17:30 Šumadija 1 : 2 Lepenica
16.06.2013 17:30 Lokomotiva 4 : 1 Sloga
16.06.2013 17:30 Bokanja 2 : 0 Šatornja
16.06.2013 18:00 Provo 1 : 3 Lipolist
16.06.2013 18:00 Podrinje 1 : 0 Mladost (P)
16.06.2013 18:00 Antimon 2 : 3 Jedinstvo (Š)
16.06.2013 18:00 Mladost (DD) 5 : 2 Hajduk Stanko
16.06.2013 18:00 Radjevac 2 : 0 Jedinstvo (V)
16.06.2013 18:00 Drina 3 : 1 Sindjelić
16.06.2013 17:30 Jedinstvo 1 : 2 Budućnost
16.06.2013 17:30 Rudar 0 : 1 Crvena zastava
16.06.2013 17:30 Brzi Brod 8 : 1 Sloboda
16.06.2013 17:30 Proleter 6 : 0 Aluminjum
16.06.2013 17:30 Vrtište 2 : 2 Mladost
16.06.2013 17:30 Budućnost 3 : 0 Mladost
16.06.2013 17:30 Bobište 3 : 2 OFK Morava
16.06.2013 17:30 Sloga 1 : 2 Radan
16.06.2013 17:30 Jedinstvo (B) 4 : 1 Čekmin
16.06.2013 17:30 Jedinstvo (GS) 3 : 5 Plantaža
16.06.2013 17:30 Mladost 4 : 2 Gradac
16.06.2013 17:30 Progres 4 : 4 Mladi Borac
16.06.2013 17:30 Budućnost 3 : 4 Šumadija
16.06.2013 17:30 Umac 2 : 2 Jablanica
16.06.2013 17:00 Rajac 2 : 1 Ključ
16.06.2013 17:00 Poreč 3 : 0 Zlot
16.06.2013 17:00 Slatina 7 : 0 Radujevac
16.06.2013 17:00 Nemetali 3 : 2 Krivelj
16.06.2013 17:00 Rudar 3 : 0 Bučje
16.06.2013 17:00 Brodoremont 5 : 0 Branik
16.06.2013 17:00 Radnički 2 : 0 Brestovac
16.06.2013 17:00 Sloga 2 : 3 Rudna Glava
16.06.2013 17:30 Krivaja 2 : 0 Tavankut
16.06.2013 17:30 Bajša 5 : 0 Bačka (M)
16.06.2013 17:30 Bačka (P) 7 : 1 Preporod
16.06.2013 17:30 Obilić 3 : 0 Čantavir
16.06.2013 17:30 Jadran 0 : 0 Njegoš
16.06.2013 17:30 Čoka 0 : 1 Tisa
16.06.2013 17:30 Potisje 0 : 2 Vinogradar
16.06.2013 17:30 Proleter 1 : 3 Panonija IM Topola
16.06.2013 17:30 Crvena zvezda (VS) 3 : 2 Rusanda
16.06.2013 17:30 Radnički (S) 4 : 4 Jedinstvo
16.06.2013 17:30 Napredak 5 : 3 Naftagas
16.06.2013 17:30 Borac (Z) 1 : 8 Crvena zvezda (RS)
16.06.2013 17:30 Borac (A) 3 : 2 Vojvodina (P)
16.06.2013 17:30 Begej 3 : 0 OFK Gradnulica
16.06.2013 17:30 Radnički (Z) 5 : 1 Mladost
16.06.2013 17:30 Vojvodina (NM) 4 : 1 Krajina
16.06.2013 18:00 Borac 3 : 0 Dobrica
16.06.2013 18:00 Mladost 5 : 5 Jugoslavija
16.06.2013 18:00 Vulturul 3 : 0 Budućnost (BB)
16.06.2013 18:00 Sloga (P) 1 : 3 Tempo
16.06.2013 18:00 Radnički (B) 5 : 1 Vršac United
16.06.2013 18:00 BAK 4 : 1 Vojvodina
16.06.2013 18:00 Partizan (G) 6 : 4 Slavija (K)
16.06.2013 18:00 Polet 3 : 0 Sloga (BNS)
16.06.2013 17:00 Kordun 1 : 0 Graničar (G)
16.06.2013 17:00 Polet 0 : 3 Kula
16.06.2013 17:00 Sloga 1 : 0 OFK Mladost
16.06.2013 17:00 Hajduk 3 : 1 Mladost (K)
16.06.2013 17:00 Radnički 1 : 3 Omladinac (B)
16.06.2013 17:00 Zadrugar 6 : 0 Graničar (R)
16.06.2013 17:00 BSK 1 : 1 Borac
16.06.2013 17:00 PIK 3 : 0 Omladinac (D)
16.06.2013 17:30 Hajduk (V) 2 : 1 Ljukovo
16.06.2013 17:30 Donji Petrovci 2 : 2 Graničar
16.06.2013 17:30 Jadran 0 : 1 Kupinovo
16.06.2013 17:30 LSK Laćarak 7 : 0 Sloven (S)
16.06.2013 17:30 Partizan 3 : 2 Podrinje
16.06.2013 17:30 Radnički 3 : 2 Rudar
16.06.2013 17:30 Hajduk 1932 2 : 0 Sloven
16.06.2013 17:30 Šumar 1 : 0 Sremac
16.06.2013 17:30 Borac (O) 10 : 1 Selo Mladenovac
16.06.2013 17:30 Poštar Zvezdara 2 : 1 Milutinac
16.06.2013 17:30 Borac (L) 1 : 5 Jedinstvo
16.06.2013 17:30 Komgrap 4 : 1 13. Maj
16.06.2013 17:30 Strelac 1 : 2 Brodarac
16.06.2013 17:30 PKB Kovilovo 5 : 2 Prva Iskra
16.06.2013 17:30 Vrčin 3 : 0 Šumadija
16.06.2013 17:30 Zmaj 1953 2 : 2 Rudar
16.06.2013 17:30 Baćevac 2 : 1 OFK Zabrežje
16.06.2013 17:00 OFK Bagremar 0 : 0 21. oktobar
16.06.2013 17:00 Šumarice 2008 0 : 3 Mladost Teferič
16.06.2013 17:00 Košutnjak 0 : 3 Kutlovo
16.06.2013 17:00 Hajduk 1 : 1 Srbija
16.06.2013 17:00 Kremenac 3 : 1 Azbest
16.06.2013 17:00 Sloga 4 : 2 Seljak
16.06.2013 17:00 Botunje 2 : 1 Dobrača
16.06.2013 17:00 Borac 1 : 0 Mladost
16.06.2013 17:00 Mladi Rudar 0 : 3 Ozrem
16.06.2013 17:00 Majdan 2 : 0 Šilopaj
16.06.2013 17:00 Velereč 94 6 : 1 Ozremica
16.06.2013 17:00 Šumadija 2 : 0 Omladinac
16.06.2013 17:00 Dunavac (K) 1 : 1 Sloga
16.06.2013 17:00 Borac 5 : 1 Desine
16.06.2013 17:00 Jedinstvo (D) 1 : 1 Napredak
16.06.2013 17:00 Basarac 3 : 0 Dunavac (P)
16.06.2013 17:00 Jedinstvo (LJ) 0 : 1 Đerdap
16.06.2013 17:00 Polet 3 : 0 OFK Vinci
16.06.2013 17:00 Žitkovica 1 : 3 RSK
16.06.2013 17:00 Rudar (K) 3 : 4 Mladost
16.06.2013 17:00 Krilaš 4 : 1 Radnički
16.06.2013 17:00 Omladinac (B) 2 : 0 Budućnost (A)
16.06.2013 17:00 Dragoš 3 : 0 OFK Homolje
16.06.2013 17:00 Budućnost (V) 5 : 0 Polet
16.06.2013 17:00 Zadrugar 3 : 4 Trgovački
16.06.2013 17:00 Rudar (S) 2 : 1 Omladinac (S)
16.06.2013 17:00 Radnički 0 : 4 Omladinac
16.06.2013 17:00 Sloga 7 : 0 Bečevica
16.06.2013 17:00 Grivac 2 : 1 BSK
16.06.2013 17:00 Pobeda 2 : 1 Mladost MG
16.06.2013 17:00 Karađorđe 4 : 5 Pobeda 1938
16.06.2013 18:00 Cer 5 : 3 Velika Reka
16.06.2013 18:00 Jedinstvo (Z) 1 : 0 Stolice
16.06.2013 18:00 Mladost (B) 3 : 0 Gučevo
16.06.2013 18:00 Hajduk 1 : 3 Studenac
16.06.2013 18:00 Cerova 3 : 2 Borac (K)
16.06.2013 18:00 Borac (L) 1 : 1 Sloga (K)
16.06.2013 18:00 Jedinstvo (MZ) 1 : 2 Jadar 1961
16.06.2013 18:00 Napredak (R) 2 : 1 Omladinac
16.06.2013 18:00 Torpedo 1924 3 : 2 Majur
16.06.2013 18:00 Duško 5 : 0 Drina
16.06.2013 18:00 Napredak (MB) 2 : 1 Proleter
16.06.2013 18:00 Milicionar 3 : 0 Napredak (BP)
16.06.2013 18:00 Premijer 3 : 3 Partizan
16.06.2013 18:00 Sloboda 3 : 1 Budućnost
16.06.2013 18:00 Sloga 3 : 2 BMR Petlovača
16.06.2013 18:00 Vlašić 2 : 3 Mrovska
16.06.2013 18:00 Korman 3 : 1 Pričinović
16.06.2013 18:00 Dobrava 3 : 6 Karađorđe
16.06.2013 18:00 Galeb 2 : 1 Pocerina
16.06.2013 18:00 Dumača 4 : 1 Cerić
16.06.2013 18:00 OFK Jelen 3 : 1 Borac
16.06.2013 18:00 Mladost (Z) 1 : 1 OFK Varna
16.06.2013 18:00 Mladost 1 : 1 Spartak 1924
16.06.2013 18:00 Komanice 1 : 2 Borac
16.06.2013 18:00 Toplica 3 : 4 Liplje
16.06.2013 18:00 Veliševac 2 : 4 Dučić
16.06.2013 18:00 Gornji Lajkovac 8 : 1 Jedinstvo
16.06.2013 17:00 Joševa 2 : 1 Brgule
16.06.2013 17:00 Radnik 0 : 0 Vrelo
16.06.2013 17:00 Čučuge 0 : 3 Tvrdojevac
16.06.2013 17:00 Sloga 0 : 4 OFK Paljuvi
16.06.2013 17:00 Crvena Jabuka 4 : 2 Omladinac
16.06.2013 17:00 Jedinstvo 2 : 1 OFK Stublenica
16.06.2013 17:00 Kalenić 0 : 2 Gunjevac
16.06.2013 17:30 Mladost 1954 (DM) 3 : 0 Sečanica
16.06.2013 17:30 Čegar 1946 5 : 1 Mladost (DK)
16.06.2013 17:30 Proleter 1 : 0 Vulkan 1936
16.06.2013 17:30 Sloga 0 : 3 Moravac 1948
16.06.2013 17:30 Stevan Nešticki 3 : 1 Radnički 1936
16.06.2013 17:30 Radnički 7 : 4 Kumarevo 65
16.06.2013 17:30 Lemind 1953 4 : 1 Morava
16.06.2013 17:30 Veternica 1926 4 : 1 Jedinstvo
16.06.2013 17:30 Gornje Krajince 0 : 3 Napredak
16.06.2013 17:30 Železničar 0 : 1 Omladinac
16.06.2013 17:30 Marjan MB 1 : 1 Polet
16.06.2013 17:30 Sloboda 3 : 0 Navalin
16.06.2013 17:30 Zrinjski 1932 1 : 0 Udarnik
16.06.2013 17:30 Poljoprivrednik 6 : 1 Đurđin
16.06.2013 17:30 Dušan Silni 3 : 0 Žednik
16.06.2013 17:30 Mala Bosna 2 : 1 Hajduk
16.06.2013 17:30 Bačka 1901 B 2 : 1 Bratstvo
16.06.2013 17:30 Elektrovojvodina 6 : 2 Solid
16.06.2013 17:30 Subotica 3 : 0 Lokomotiva
16.06.2013 17:30 Šampion 1 : 4 Jedinstvo
16.06.2013 17:30 Sloga 7 : 0 Tisa
16.06.2013 17:30 Graničar 0 : 1 Slavija
16.06.2013 17:30 Olimpija 14 : 1 Hajduk
16.06.2013 17:30 Borac 0 : 3 ŽAK
16.06.2013 17:30 Polet 1 : 2 Vojvodina
16.06.2013 17:30 Napredak 1 : 1 Delija
16.06.2013 18:00 Jedinstvo Stević 4 : 2 Unirea
16.06.2013 18:00 Spartak 2 : 1 Dolovo
16.06.2013 18:00 Mladost 6 : 0 Pobeda
16.06.2013 18:00 Železničar 13 : 0 Borac
16.06.2013 18:00 Plavi Dunav 1 : 4 Omladinac (O)
16.06.2013 18:00 Omladinac (D) 1 : 0 Strela
16.06.2013 18:00 Proleter 5 : 2 BSK Bavanište
16.06.2013 18:00 Glogonj 3 : 2 Stari Tamiš
16.06.2013 18:00 Hajduk 0 : 2 Hajdučica
16.06.2013 18:00 Karaš (K) 3 : 2 Borac (VS)
16.06.2013 18:00 Dunav 3 : 0 Vinogradar
16.06.2013 18:00 Jedinstvo 1 : 3 Partizan (U)
16.06.2013 18:00 Budućnost (A) 3 : 2 Potporanj
16.06.2013 18:00 Ratar 2 : 3 Karaš (Ј)
16.06.2013 18:00 Ševac 4 : 2 Borac (VG)
16.06.2013 18:00 Crvena zvezda 3 : 0 Vitorul
16.06.2013 17:00 Aleksa Šantić 3 : 0 OFK Šikara
16.06.2013 17:00 Rastina 1918 2 : 1 Rusin
16.06.2013 17:00 Terekveš 0 : 2 ŽAK
16.06.2013 17:00 OFK Odžaci 2 : 1 Dinamo
16.06.2013 17:00 Jedinstvo (K) 1 : 0 Jedinstvo (R)
16.06.2013 17:00 OFK Metalac 3 : 0 Panonija
16.06.2013 17:00 Dunav 2 : 2 Lipar
16.06.2013 17:30 Graničar (G) 1 : 3 Hrtkovci
16.06.2013 17:30 Železničar 3 : 0 Jedinstvo (P)
16.06.2013 17:30 Napredak (P) 7 : 1 Borac
16.06.2013 17:30 Napredak (V) 5 : 0 Lovac
16.06.2013 17:30 Dunav 0 : 0 Sloga
16.06.2013 17:30 Budućnost 5 : 1 OFK Zeka Buljubaša
16.06.2013 17:30 Sloboda 2 : 6 Podunavac
16.06.2013 17:30 Graničar (K) 2 : 1 Jedinstvo (R)
16.06.2013 17:30 Stepojevac VAGA 8 : 1 OFK Meljak
16.06.2013 17:30 Boleč 2 : 1 Popović
16.06.2013 17:30 Kosmaj 4 : 3 Podunavac
16.06.2013 17:30 Velika Krsna 4 : 0 Napredak
16.06.2013 17:30 OFK Leštane 3 : 0 Rabrovac
16.06.2013 17:30 Ivanča 0 : 2 Dunavac
16.06.2013 17:30 Pudarci 1 : 1 Mladost
16.06.2013 17:30 Torlak 4 : 0 Šumadinac
16.06.2013 17:30 Dunav 1 : 0 Napredak
16.06.2013 17:30 Crvenka 2 : 1 Borac
16.06.2013 17:30 Banja 5 : 1 Šećeranac Ada
16.06.2013 17:30 Rušanj 2 : 6 Studenski Grad
16.06.2013 17:30 Institut 4 : 3 Sindjelić
16.06.2013 17:30 Pionir 1 : 2 Policajac
16.06.2013 17:30 Mladost 0 : 4 Polet
16.06.2013 17:30 Rečka 1 : 5 Deli Jovan
16.06.2013 17:30 OFK Tamnič 1 : 6 Čubra
16.06.2013 17:30 Malajnica 2 : 2 Urovica
16.06.2013 17:30 Vidrovac 3 : 0 Smedovac
16.06.2013 17:30 Slatina 3 : 0 Samarinovac
16.06.2013 17:30 Graničar 2 : 0 Srbovo
16.06.2013 17:30 Kovilovo 1 : 2 Miloševo
16.06.2013 17:00 Stari momci 0 : 1 Žeželj
16.06.2013 17:00 Đuriselac 3 : 6 Trmbas
16.06.2013 17:00 Zastava 3 : 0 Velika Sugubina
16.06.2013 17:00 Studenac 5 : 4 Divostin
16.06.2013 17:30 Sopot 1 : 3 Vojvoda Milenko
16.06.2013 17:30 Zemljoradnik 3 : 0 Mip Majdan
16.06.2013 17:30 Dunav 5 : 1 Proleter
16.06.2013 17:30 Sloga (D) 1 : 3 Sloga (L)
16.06.2013 17:30 Dizel 6 : 0 Borac
16.06.2013 17:30 Napredak (P) 9 : 1 Metalac
16.06.2013 17:30 Mlava 3 : 3 Pobeda
16.06.2013 17:30 Napredak (N) 5 : 2 Napredak (B)
16.06.2013 18:00 Milan Orlić 2 : 2 Jelav
16.06.2013 18:00 Mladost (B) 7 : 1 Granit
16.06.2013 11:00 Hajduk 3 : 0 Dragojevac
16.06.2013 11:00 Bobovik Skupljen 4 : 5 Krnule 09
16.06.2013 17:00 Tresnjevka 2 : 0 Sloga 1949 .Mat.
16.06.2013 17:00 Petrovac 74 4 : 0 Torpedo
16.06.2013 17:00 Sloga Trgosped .M. 9 : 1 Sloga .R.
16.06.2013 11:00 Mladost 3 : 3 Polet
16.06.2013 Sinđelić 13 : 0 Bratstvo
16.06.2013 OFK Bikić 0 : 0 Omladinac (M)
16.06.2013 Omladinac (B) 2 : 1 Graničar
16.06.2013 Fruškogorac 4 : 0 Jednota
16.06.2013 OFK Bačinci 7 : 1 Sremac
16.06.2013 Jedinstvo (M) 2 : 0 Jedinstvo (Lj)
16.06.2013 OFK Bingula 5 : 0 Borac
16.06.2013 17:30 Budućnost 4 : 1 Šumadinac
16.06.2013 17:30 OFK Radnički 2 : 2 Proleter
16.06.2013 17:30 Polet 2 : 1 Bistrica
16.06.2013 17:30 Mladost 1 : 2 Mladi Borac
16.06.2013 17:30 Sloga 2 : 2 Šumadija
16.06.2013 17:30 Sloboda 3 : 3 Mladi Radnik
16.06.2013 17:30 Posavina 7 : 3 Trstenica
16.06.2013 17:30 Skela 2 : 3 Belo Polje
16.06.2013 17:30 Poljane 3 : 1 Urovci
16.06.2013 17:30 Jedinstvo 7 : 1 Zadrugar
16.06.2013 17:30 Omladinac 2 : 0 Vukićevica
16.06.2013 17:30 Šepšin 11 : 0 Sloga
16.06.2013 17:30 Kosmajac 0 : 3 OFK Student
16.06.2013 17:30 Borac 0 : 5 Omladinac
16.06.2013 17:30 Markovac 3 : 0 Dedinje
16.06.2013 17:30 Senaja 2 : 9 Vlaska
16.06.2013 18:00 Šumadija 3 : 0 Budućnost
16.06.2013 18:00 Mladost (R) 4 : 6 Radnik
16.06.2013 18:00 Radnicki 3 : 0 Hajduk
16.06.2013 18:00 Polet 3 : 4 Napredak
16.06.2013 18:00 Popovac 5 : 0 Heroj
16.06.2013 18:00 Omladinac 6 : 2 Jedinstvo
16.06.2013 17:30 Sloga 1 : 4 Ljubinić
16.06.2013 17:30 Crvena Zastava 5 : 1 Proleter
16.06.2013 17:30 Partizan Draževac 6 : 1 Baljevac
16.06.2013 17:30 Duboko 3 : 2 Pobeda
16.06.2013 Sloga 0 : 1 Rad
16.06.2013 Partizan 6 : 2 Banat
16.06.2013 Napredak 0 : 3 Borac
16.06.2013 16:00 C.zvezda 4 : 3 Dobrica
16.06.2013 Brodarac 3 : 0 Sloboda Point
16.06.2013 Zemun 0 : 3 BSK Borča
16.06.2013 Rad 1 : 0 Sloga
16.06.2013 15:30 Krivaja 3 : 0 Tavankut
16.06.2013 15:30 Bajša 12 : 1 Bačka (M)
16.06.2013 15:30 Bačka (P) 4 : 0 Preporod
16.06.2013 15:30 Obilić 0 : 5 Čantavir
16.06.2013 15:30 Jadran 1 : 5 Njegoš
16.06.2013 15:30 Čoka 1 : 2 Tisa
16.06.2013 15:30 Potisje 5 : 1 Vinogradar
16.06.2013 15:30 Proleter 6 : 2 Panonija IM Topola
16.06.2013 11:00 Subotica 3 : 4 Potisje
16.06.2013 09:30 Subotica '00 3 : 0 Potisje

Američki fudbal

16.06.2013 Blue Dragons Beograd 32 : 12 Sirmium Legionaries SM
16.06.2013 GAT Dukes Novi Sad 32 : 7 PBB Wild Boars Kragujevac
16.06.2013 Imperatori Niš 32 : 68 SBB Vukovi Beograd
Odigrane su revanš utakmice „baraža“ za popunu seniorskih liga FSB u takmičarskoj sezoni 2019/2020. FK „Sremčica“ je izborila srpskoligaški status, za ˝Zonu˝ se izborila Šopićka FK ˝Šumadija˝, zatim FK „Rojkovac“ u Prvoj beogradskoj ligi – grupa „B“, a u svojim ligama ostali OFK „Balkan“ i FK „Rabrovac“. Evo i postignutih rezultata. Za Srpsku ligu – grupa „Beograd“ FK „Stepojevac Vaga“ - FK „SREMČICA“ 1:1 (prva utakmica 0:1) Za ˝Beogradsku zonu˝ FK ˝Turbina˝Vreoci - FK ˝ŠUMADIJA˝ŠOPIĆ 1:3 (prva utakmica 1:1) Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ OFK „BALKAN MIRIJEVO“ - FK „Poštar 1930“ 2:0 (prva utakmica 1:1) Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „ROJKOVAC“ - FK „Duboko“ 5:0 (prva utakmica 1:2) Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ OFK „Student“ (Mladenovac) - FK „RABROVAC“ 0:4 (prva utakmica 0:3)
Proširene lige na „Zapadu“ Iz kancelarije FS Regiona zapadne Srbije, stigla je informacija da su Srpska liga i četri zone povećane za po 2 kluba. Od jeseni grupa Zapad brojaće 18 klubova, a četri zonske lige imaće po 16 klubova.. Ovim povećanjem liga neki klubovi će vanredno da napreduju, a neke ekipe koje je trebalo da se presele u niži rang, zadržaće sttus. Konačni sastav liga odrediže FSRZS na sednici. Predhodno iz klubova bi trebalo da potvrde učešće u takmičenju a posebno novajlije. Rešena je dilema oko Slobode. Užičani su ispali iz Prve lige Srbije i takmičenje bi trebalo da nastave u Srpskoj ligi Zapad. U međuvremenu je došlo do promene rukovodstva, pa su novi operatovci imenu Sloboda dodali Užice. U novoj takmičarskoj sezoni u Zapadno-Moravskoj zoni takmičiće se Sloboda Užice.
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.