XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 753 utakmica za dan
Nedelja, 6 Oktobar 2013

Fudbal

06.10.2013 19:00 Čukarički 2 : 0 Crvena zvezda
06.10.2013 18:00 Radnički (N) 1 : 1 Jagodina
06.10.2013 15:00 Rad 1 : 2 Vojvodina
06.10.2013 15:30 Rudar 1 : 0 Šapine
06.10.2013 15:30 Sloboda 0 : 0 Bane
06.10.2013 15:30 Loznica 1 : 0 Partizan
06.10.2013 15:30 Šumadija 1 : 2 Železničar
06.10.2013 15:30 Jošanica ND 2011 2 : 1 Pobeda
06.10.2013 15:30 Seljak 2 : 0 Mladi radnik
06.10.2013 15:30 Krušik 1 : 1 GFK Jasenica 1911
06.10.2013 15:30 Mačva 1 : 0 Polet
06.10.2013 15:30 Jedinstvo (P) 2 : 1 Tabane Trgovački
06.10.2013 15:30 Žitorađa 2 : 1 SFK Moravac
06.10.2013 15:30 Dubočica 1923 0 : 3 Timočanin
06.10.2013 15:30 Trstenik PPT 1 : 0 Sinđelić
06.10.2013 15:30 Hajduk Veljko 4 : 1 Sloga (D)
06.10.2013 15:30 Radnički (P) 5 : 0 Đerdap
06.10.2013 15:30 Kopaonik 2 : 1 Car Konstantin
06.10.2013 15:30 Moravac Orion 2 : 0 Radnički (S)
06.10.2013 15:30 Radnički (NP) 0 : 0 Radnički (SM)
06.10.2013 15:30 ČSK Pivara 1 : 0 Novi Sad
06.10.2013 15:30 Dinamo 5 : 0 Radnički (S)
06.10.2013 15:30 Bačka 1901 0 : 0 Senta
06.10.2013 15:30 Radnički (Š) 1 : 1 Palić
06.10.2013 15:30 Sloga 1 : 2 Jedinstvo (NB)
06.10.2013 15:30 Banat 0 : 2 Bačka (BP)
06.10.2013 15:30 Železnik Lasta 0 : 1 IM Rakovica
06.10.2013 11:00 Hajduk 1 : 2 Turbina
06.10.2013 15:30 Lokomotiva 0 : 1 Srem
06.10.2013 15:30 Zemun 4 : 1 Budućnost
06.10.2013 11:00 Žarkovo 1 : 0 BASK
06.10.2013 15:30 Sopot 1 : 3 Šumadija
06.10.2013 15:30 OFK Mladenovac 0 : 2 Radnički (O)
06.10.2013 15:30 Dorćol 1 : 2 Kolubara
06.10.2013 11:00 Metalac 0 : 0 Slavija
06.10.2013 15:30 Vodojaža 1 : 1 Mokra Gora
06.10.2013 11:00 Šumadija 1903 2 : 1 Trepča
06.10.2013 15:30 Dragačevo 5 : 0 Karađorđe
06.10.2013 15:30 Arsenal 3 : 1 Sloboda
06.10.2013 15:30 Polet 3 : 0 Tutin
06.10.2013 15:30 Takovo 2 : 0 Rudar
06.10.2013 15:30 Obilić 2 : 3 Napredak
06.10.2013 15:30 Šumadija 1 : 4 Železničar
06.10.2013 15:30 Homoljac 0 : 0 Mladi radnik
06.10.2013 15:30 Morava 3 : 2 Udarnik
06.10.2013 15:30 Sloga (S) 3 : 0 Jedinstvo 1945
06.10.2013 15:30 Radnički Stobeks 2 : 1 Brezovica
06.10.2013 15:30 Zaplanjac 1 : 0 Budućnost
06.10.2013 15:30 BSK Bujanovac 2 : 2 Pusta Reka
06.10.2013 15:30 Radan 2 : 1 Balkanski
06.10.2013 15:30 Dinamo 2 : 0 Rudar Alpos
06.10.2013 15:30 OFK Bor 3 : 1 SFS Borac
06.10.2013 15:30 Rembas 2 : 0 Rtanj
06.10.2013 15:30 Župa 1 : 1 Ozren
06.10.2013 15:30 Majdanpek 1 : 0 Rudar
06.10.2013 15:30 Juhor 3 : 1 Lugomir
06.10.2013 15:30 Borac (B) 2 : 0 Dragocvet
06.10.2013 15:30 Borac (Sakule) 2 : 0 TSC
06.10.2013 15:30 Bačka (P) 2 : 2 Borac (Starčevo)
06.10.2013 10:00 Index 0 : 0 Polet
06.10.2013 15:30 IMT 2 : 0 Balkan Mirijevo
06.10.2013 15:30 Sremčica 3 : 3 PKB
06.10.2013 15:30 Vrčin 1 : 0 Zvezdara
06.10.2013 15:30 Crvena zvezda (MML) 1 : 0 Grafičar
06.10.2013 16:00 Ribnica 0 : 1 Budućnost
06.10.2013 16:00 Borac (V) 2 : 0 Morava
06.10.2013 16:00 Polet 1 : 4 Braća Vuković
06.10.2013 16:00 Radnik 2 : 1 Lazac
06.10.2013 16:00 Mataruge 2 : 1 Pazar Juniors 2011
06.10.2013 16:00 Kraljevo Hajduk 2 : 1 Grdica
06.10.2013 16:00 Granit 6 : 3 Ibar
06.10.2013 15:30 Jedinstvo (K) 4 : 2 Mladost (A)
06.10.2013 15:30 Donja Vrbava 2 : 1 Mladost (P)
06.10.2013 15:30 Rudar 0 : 1 Gorušica
06.10.2013 15:30 Omladinac 1 : 0 Jedinstvo (GG)
06.10.2013 15:30 Ovčar 1 : 0 Prijevor
06.10.2013 15:30 Napredak 1 : 1 Backovac Junajted
06.10.2013 15:30 Morava 4 : 1 Miokovci
06.10.2013 16:00 Šumadinac 2 : 2 Ćava
06.10.2013 16:00 OFK Bagremar 5 : 2 Sloga D
06.10.2013 16:00 Seljak 1 : 1 Srbija
06.10.2013 16:00 Budućnost 2 : 3 Maršić
06.10.2013 16:00 Jadran 4 : 0 Kolonija
06.10.2013 16:00 Sušica 4 : 0 Jedinstvo
06.10.2013 15:30 ŽSK 0 : 0 Aranđelovac
06.10.2013 15:30 Partizan 1 : 0 Beli orlovi
06.10.2013 15:30 Borac 3 : 2 Karađorđe
06.10.2013 15:30 Prvi srpski ustanak 3 : 1 Vinča
06.10.2013 15:30 Marjan 0 : 2 Lepenica
06.10.2013 15:30 Banja 3 : 1 Šatornja
06.10.2013 15:30 Vitlina-Bokanja 3 : 1 Lokomotiva
06.10.2013 15:30 Junkovac 3 : 0 Šumadinac
06.10.2013 11:00 Železničar (S) 3 : 1 Budućnost (R)
06.10.2013 15:30 Osipaonica 3 : 0 Železničar (K)
06.10.2013 15:30 Bačinac 0 : 0 Pobeda
06.10.2013 15:30 Sloboda 5 : 0 SASK
06.10.2013 15:30 Glavaš 2 : 0 Proleter
06.10.2013 15:30 Polet 2 : 3 Budućnost (MK)
06.10.2013 15:30 Mlava 3 : 2 Trgovački
06.10.2013 15:30 Napredak 1936 1 : 0 Vihor
06.10.2013 15:30 Integral 0 : 1 Petar Dobrnjac
06.10.2013 15:30 Sloga 2 : 0 Beli Orao
06.10.2013 15:30 RSK 4 : 1 Đerdap
06.10.2013 15:30 Rudar 3 : 0 Basarac
06.10.2013 15:30 Mladost 1 : 0 Makce
06.10.2013 15:00 Jedinstvo (MZ) 1 : 4 Mačva 2005
06.10.2013 15:00 Drina 1 : 1 Jedinstvo (Š)
06.10.2013 15:00 Hajduk Stanko 2 : 0 Provo
06.10.2013 15:00 Lipolist 3 : 1 Jadar
06.10.2013 15:00 Mladi Borac 0 : 2 Antimon
06.10.2013 15:30 Tulari 3 : 1 Rubribreza
06.10.2013 15:30 Joševa 3 : 3 Spartak 1924
06.10.2013 15:30 ZSK 1 : 0 Kačer
06.10.2013 15:30 Trlić 0 : 0 Zadrugar
06.10.2013 15:30 Jedinstvo (K) 10 : 0 Sečica
06.10.2013 15:30 Železničar 0 : 3 Ariljska rampa
06.10.2013 15:30 GP Zlatibor 3 : 1 Budućnost
06.10.2013 15:30 Omladinac 2 : 3 Čajetina
06.10.2013 15:30 Polet 4 : 3 Jasen
06.10.2013 15:30 Višesava 0 : 3 Zlatibor
06.10.2013 15:30 Rad 2 : 4 Rutevac
06.10.2013 15:30 Radnički 1924 (K) 2 : 1 Palilula
06.10.2013 15:30 Mladost (B) 3 : 1 Zemljoradnik
06.10.2013 15:30 Orljane 4 : 1 Borac (T)
06.10.2013 15:30 Mladi Radnik 3 : 0 Rasovača
06.10.2013 15:30 Mladost (M) 8 : 1 Omladinac
06.10.2013 15:30 Proleter (DV) 0 : 0 Moravac 1948
06.10.2013 15:30 Jedinstvo 2 : 0 Sloboda
06.10.2013 15:30 Mladost (L) 1 : 0 OFK Niš
06.10.2013 15:30 Crvena zastava 2 : 2 Aluminjum
06.10.2013 15:30 Budućnost 4 : 0 Morava
06.10.2013 15:30 Brzi Brod 3 : 1 Proleter (M)
06.10.2013 15:30 Vrtište 3 : 4 Rudar
06.10.2013 11:00 Lemind Livnica 3 : 3 Plantaža
06.10.2013 15:00 Jablanica 2 : 1 Jedinstvo (B)
06.10.2013 15:00 Progres 4 : 0 Šumadija
06.10.2013 15:00 Jedinstvo (GS) 1 : 3 Zloćudovo
06.10.2013 15:00 Jedinstvo (G) 2 : 0 Umac
06.10.2013 15:00 Sloga 0 : 1 Gradac
06.10.2013 15:00 Čekmin 0 : 0 Radnički
06.10.2013 15:00 Bobište 4 : 2 Vučje
06.10.2013 15:30 Kosanica 4 : 1 Borac
06.10.2013 15:30 N.S. Tatko 1 : 0 Omladinac
06.10.2013 15:30 Dobrič 2 : 1 Jug Bogdan
06.10.2013 15:30 Jastrebac 3 : 0 Kosovac
06.10.2013 15:30 Partizanski put 4 : 1 Trbunje
06.10.2013 15:30 Jedinstvo ( B.P) 3 : 1 Tanasko Rajić
06.10.2013 11:00 Jedinstvo ( P ) 2 : 1 Vladimir Durković
06.10.2013 15:30 Napredak 0 : 3 Zadrugar
06.10.2013 15:30 Željuša 2 : 1 Mladost (P.R)
06.10.2013 15:30 Gnjilan 2 : 5 Sloga
06.10.2013 15:30 Vranjska Banja 4 : 1 Levosoje
06.10.2013 15:30 Nebeski Anđeli 2 : 1 Ternoci
06.10.2013 15:30 Mladost (S) 0 : 5 OFK Alakince
06.10.2013 15:30 Besa 2005 0 : 2 Vihor
06.10.2013 15:30 Mladost (B) 10 : 0 OFK Pavlovac
06.10.2013 15:00 Mineralac 2 : 5 Glama
06.10.2013 15:30 Radnički 1 : 2 Polet
06.10.2013 15:30 Gračanica 5 : 1 Čaglavica
06.10.2013 15:30 Ugljare 4 : 2 Brezovica
06.10.2013 15:30 Sitnica 0 : 1 Gracko
06.10.2013 15:00 Mladost (D) 3 : 1 OFK Bratstvo
06.10.2013 15:00 Budućnost 2 : 4 Levač
06.10.2013 15:00 Vinorača 3 : 4 Bratstvo
06.10.2013 15:00 Kušiljevo 5 : 1 Mladost (K)
06.10.2013 15:00 Sloga 5 : 0 Morava 1918
06.10.2013 15:00 Jedinstvo 4 : 1 BSK
06.10.2013 15:00 Napredak (D) 0 : 1 Morava (R)
06.10.2013 15:30 Naupare 3 : 2 Sloga Dašnica
06.10.2013 15:30 Jastrebac 3 : 0 Gradina
06.10.2013 15:30 Mačkovac 0 : 1 Sloga Ćićevac
06.10.2013 15:30 Pepeljevac 0 : 2 Šanac
06.10.2013 15:30 Jedinstvo 1936 1 : 2 Jasika
06.10.2013 15:30 Temnić 1924 3 : 0 Čitluk
06.10.2013 15:30 Trudbenik 2 : 1 Mladost
06.10.2013 15:30 Sloga 5 : 0 Radnički
06.10.2013 15:30 Nemetali 3 : 2 Blizna
06.10.2013 15:30 Slatina 2 : 1 Poreč
06.10.2013 15:30 Brodoremont 3 : 0 Ključ
06.10.2013 15:30 OFK 019 Zaječar 4 : 1 Mladost
06.10.2013 15:30 Sloga 2 : 5 Midžor
06.10.2013 15:30 Borac 0 : 0 Osnić
06.10.2013 15:30 Trebič 7 : 0 ŠSK
06.10.2013 15:30 Rudar (VČ) 2 : 1 Omladinac
06.10.2013 15:30 OFK Knjaz 0 : 2 Polet
06.10.2013 15:30 Partizan (G) 2 : 2 Mladost (O)
06.10.2013 15:30 Tempo 1 : 3 BAK
06.10.2013 15:30 Slavija 1 : 0 Vojvodina
06.10.2013 15:30 Polet 1 : 1 Sloga (P)
06.10.2013 15:30 Crvena zvezda 6 : 5 Kolonija
06.10.2013 15:30 Sloga (BNS) 3 : 3 Radnički (B)
06.10.2013 15:30 Vulturul 1 : 3 Budućnost (A)
06.10.2013 15:30 Železničar 1 : 1 Jugoslavija
06.10.2013 15:30 Preporod 5 : 1 Vinogradar
06.10.2013 15:30 Olimpija (TS) 2 : 1 Čantavir
06.10.2013 15:30 Bačka 0 : 3 Proleter
06.10.2013 15:30 Vojvodina (P) 3 : 0 Radnički (Z)
06.10.2013 15:30 Omladinac 5 : 0 Zadrugar
06.10.2013 15:30 Jedinstvo 1 : 3 Krajina
06.10.2013 15:30 Crvena zvezda 5 : 1 Begej
06.10.2013 15:00 Zadrugar 1 : 4 OFK Odžaci
06.10.2013 15:00 Kula 3 : 4 BSK
06.10.2013 15:00 Hajduk 1 : 0 Omladinac (D)
06.10.2013 15:30 Hajduk 1932 1 : 0 Železničar
06.10.2013 15:30 Kupinovo 4 : 2 Partizan
06.10.2013 15:30 Donji Petrovci 0 : 4 Sloven (R)
06.10.2013 15:30 Ljukovo 2 : 0 Hrtkovci
06.10.2013 15:30 Hajduk (V) 1 : 1 Sremac
06.10.2013 15:30 Radnički 3 : 1 Jadran
06.10.2013 15:30 Budućnost (G) 1 : 1 Petrovaradin
06.10.2013 15:30 Budućnost (M) 3 : 0 Mladost (NS)
06.10.2013 15:30 Mladost (T) 3 : 0 Sutjeska
06.10.2013 15:30 Borac 3 : 0 Mladost (BP)
06.10.2013 15:30 Vojvodina (BG) 1 : 2 ŽSK
06.10.2013 15:30 TSK 0 : 1 Kabel
06.10.2013 14:00 Brodarac 2 : 1 PKB Kovilovo
06.10.2013 15:30 Borac 0 : 0 Banja
06.10.2013 11:00 13. maj 0 : 3 Slavija
06.10.2013 15:30 Jedinstvo 1 : 0 Obilić
06.10.2013 15:30 Mladost (B) 2 : 0 OFK Zabrežje
06.10.2013 15:30 Stepojevac VAGA 3 : 1 Šumadija
06.10.2013 15:30 Strelac 0 : 3 Vranić
06.10.2013 15:30 Budućnost 2 : 0 Prva Iskra
06.10.2013 15:30 Posavina 0 : 1 Krtinska
06.10.2013 15:30 Pudarci 1 : 1 Velika Krsna
06.10.2013 15:30 Nemenikuće 1 : 4 Torlak
06.10.2013 15:30 Boleč 2 : 2 Dunavac
06.10.2013 15:30 Kosmaj 1 : 3 Podunavac
06.10.2013 15:30 Napredak 3 : 2 Selo Mladenovac
06.10.2013 16:00 Stubal 1 : 3 Mlada krila
06.10.2013 16:00 Jedinstvo 4 : 0 Zvezda
06.10.2013 16:00 OFK Ras 4 : 1 Bogutovačka Banja
06.10.2013 16:00 Tavnik 3 : 1 Morava (S)
06.10.2013 16:00 Napredak 2 : 3 Šumadija
06.10.2013 15:30 Šilopaj 0 : 5 Lunjevica
06.10.2013 15:30 Majdan 1 : 0 Mladost 09
06.10.2013 15:30 Brezak 0 : 2 Velereč 94
06.10.2013 15:30 Šumadija 2 : 3 Ozrem PMH
06.10.2013 15:30 Ozremica 2 : 1 Takovski Ustanak
06.10.2013 15:30 Planinac 0 : 3 Budućnost
06.10.2013 15:30 Čačak 94 3 : 3 Premeća
06.10.2013 15:30 Morava 1 : 1 Vujan
06.10.2013 15:30 Zadrugar 3 : 0 Polet (G)
06.10.2013 15:30 Strelac 0 : 3 Parmenac
06.10.2013 11:00 Rakova 3 : 0 Kej
06.10.2013 14:30 Jedinstvo (P) 3 : 5 Sloga
06.10.2013 14:30 Radnički 4 : 1 Gradina
06.10.2013 14:30 Vrelo 3 : 2 Kotraža
06.10.2013 11:00 Prilike 1 : 6 Bratstvo
06.10.2013 16:00 Šumadija 1934 1 : 1 Zastava
06.10.2013 16:00 Borac 2 : 3 Seljak
06.10.2013 16:00 Azbest 3 : 1 Mladost Teferič
06.10.2013 16:00 Sloga 2 : 2 Botunje
06.10.2013 16:00 Košutnjak 0 : 3 Mladost
06.10.2013 16:00 Kremenac 1 : 4 21. oktobar
06.10.2013 16:00 OFK Žeželj 0 : 0 Hajduk
06.10.2013 11:00 B 2000 3 : 0 Mladi rudar
06.10.2013 15:00 Plaskovac 4 : 2 BSK
06.10.2013 15:00 Misača 1 : 2 Mladost
06.10.2013 15:00 Jasenica 2 : 0 Kopljari
06.10.2013 15:00 Proleter 1 : 1 Sloga
06.10.2013 15:30 Sloga (Z) 5 : 2 Meteor
06.10.2013 15:30 BSK 1 : 2 Mladost (R)
06.10.2013 15:30 Omladinac 2 : 1 Sloga (M)
06.10.2013 15:30 Pobeda (S) 4 : 0 Bare
06.10.2013 15:30 Pobeda (Đ) 1 : 2 Karađorđe
06.10.2013 15:30 Kotlenik 2 : 1 Mladost MG (S)
06.10.2013 15:30 Mladost (B) 2 : 4 Grivac
06.10.2013 15:00 Šumadinac 2 : 1 Podunavac
06.10.2013 15:00 Ravni Gaj 1 : 0 Lunjevac
06.10.2013 15:00 Petrijevac 3 : 1 Badljevica
06.10.2013 15:00 Drugovac 0 : 0 7. Jul
06.10.2013 15:00 Kolarac 4 : 0 Skobalj
06.10.2013 15:00 Slavija 0 : 4 Papazovac
06.10.2013 15:00 Jezava 0 : 1 Vučak
06.10.2013 15:00 Vrbovac 3 : 0 Sloga
06.10.2013 15:00 Omladinac (B) 0 : 1 Budućnost
06.10.2013 15:00 Omladinac (S) 3 : 0 Rudar
06.10.2013 15:00 Mladost 0 : 2 Dragoš
06.10.2013 15:00 Krilaš 2 : 3 Radnički
06.10.2013 15:00 Zadrugar 4 : 1 Borac
06.10.2013 15:00 Polet 2 : 2 Napredak
06.10.2013 15:30 Mlava 1 : 1 Sloga (Ć)
06.10.2013 15:30 Jedinstvo (Lj) 0 : 3 Dunavac
06.10.2013 15:30 Kurjače 2 : 0 Sloga (D)
06.10.2013 15:30 Napredak 1 : 1 Vojvoda Milenko
06.10.2013 15:30 Borac 2 : 1 Mladi Borac
06.10.2013 15:00 Karađorđe 4 : 0 Mladost Zvezd
06.10.2013 15:00 Galeb 9 : 0 Dumača
06.10.2013 15:00 Cerić 1 : 1 Trešnjevka
06.10.2013 15:00 Pričinović 1 : 1 Volujac
06.10.2013 15:00 Sloga Krnic 2 : 0 Mrovska
06.10.2013 15:00 Sloga Mat 1 : 3 Radnički
06.10.2013 15:00 Borac 2 : 1 Vlašić
06.10.2013 15:00 Jedinstvo 0 : 0 Studenac
06.10.2013 15:00 Cer 2 : 1 Hajduk
06.10.2013 15:00 Borac K 5 : 0 Mladost
06.10.2013 15:00 Stolice 2 : 0 Bratstvo
06.10.2013 15:00 Borac Lešnica 3 : 3 Velika Reka
06.10.2013 15:00 Jadar 1961 1 : 0 Cerova
06.10.2013 15:00 Sloga K 1 : 2 Sloga LŠ
06.10.2013 15:30 Napredak BP 1 : 1 Budućnost PD
06.10.2013 15:30 Partizan 4 : 1 Sloboda
06.10.2013 15:30 Torpedo 0 : 1 Sloga
06.10.2013 15:30 BMR Petlovača 3 : 0 Duško
06.10.2013 15:30 Napredak RIB 1 : 2 Budućnost ZM
06.10.2013 15:30 Drina 2 : 2 Napredak MB
06.10.2013 15:30 Borac 0 : 0 Liplje
06.10.2013 15:30 Kolubara 2 2 : 1 Milenko Pavlović
06.10.2013 15:30 Tešnjar 2 : 1 Rajac
06.10.2013 15:30 Iskra 2 : 2 Ribnikar
06.10.2013 15:30 Beloševac 2 : 2 Polet
06.10.2013 15:30 Sovljak 0 : 1 Gunjevac
06.10.2013 15:30 Tvrdojevac 1 : 0 Kalenić
06.10.2013 15:30 Rudar 1945 2 : 3 OFK Stublenica
06.10.2013 15:30 Stepanje 0 : 4 Polet (DL)
06.10.2013 15:30 Ratkovac 0 : 2 Omladinac
06.10.2013 15:00 Policajac 92 0 : 3 Tara
06.10.2013 15:00 Bioska 2 : 3 Soko
06.10.2013 15:30 Blagaja 1 : 4 Ježevica
06.10.2013 15:30 Napredak 3 : 0 Borac
06.10.2013 15:30 Glumač 1 : 0 Lauš
06.10.2013 15:30 Pobeda 0 : 8 Trešnjica
06.10.2013 15:30 Duškovci 0 : 3 Dobrinjac
06.10.2013 15:30 Avijatičar 2 : 3 Lazarica
06.10.2013 15:30 Gorobilje 1 : 4 Savinac
06.10.2013 15:30 Toplica 4 : 4 Pobeda
06.10.2013 15:30 Moravac (Č) 3 : 3 Doljevac 1971
06.10.2013 15:00 Vukašinovac 1 : 1 Polet (R)
06.10.2013 15:00 Kraljevo 1 : 1 Sloga (K)
06.10.2013 15:00 Napredak 2012 3 : 0 Ratar
06.10.2013 15:00 Pobeda 1976 0 : 3 Crvena Zvezda
06.10.2013 10:00 Dobrič 0 : 6 Sloga 1980
06.10.2013 15:30 Aleksandrovo 7 : 1 Padina
06.10.2013 10:00 Jastrebac 0 : 1 Baličevac 1974
06.10.2013 10:00 Jugovići 1976 2 : 4 Koprijan 1975
06.10.2013 15:30 Palilulac 2 : 0 Sloga 1948 (M)
06.10.2013 15:30 Stevan Nešticki 5 : 1 Čegar 2013 (K)
06.10.2013 15:30 Vulkan 1963 12 : 1 Čegar 1946 (DM)
06.10.2013 15:30 Sloga (DT) 1 : 9 Mramor 1927
06.10.2013 15:30 Radnički 1936 7 : 2 Supovac
06.10.2013 15:30 Mladost (DK) 0 : 3 Sečanica
06.10.2013 15:00 Navalin 1 : 1 Mladost (DL)
06.10.2013 15:00 Železničar 4 : 1 Sloboda
06.10.2013 15:00 Morava 1 : 2 Mladost (V)
06.10.2013 15:00 Polet 1 : 0 OFK Morava
06.10.2013 15:00 Kumarevo 1 : 2 Omladinac
06.10.2013 15:30 Provalija 3 : 2 Zvezda
06.10.2013 15:30 Lokomotiva 6 : 3 Pobeda
06.10.2013 15:30 Temac 1 : 2 Sloboda
06.10.2013 15:00 Vinogradar 2 : 0 Zenit
06.10.2013 15:00 Napredak (SL) 3 : 0 Kupinovac
06.10.2013 15:00 Sloga 0 : 1 Mladi radnik
06.10.2013 15:00 Sindjelić (G) 2 : 0 Ursule
06.10.2013 15:00 Kolare 0 : 0 Juhor
06.10.2013 15:00 Napredak (Z) 4 : 0 Šumadija
06.10.2013 15:00 Napredak (SV) 0 : 2 Istok 63
06.10.2013 15:00 Hajduk 1 : 1 Polet
06.10.2013 15:00 Mladost (S) 2 : 2 Resavac (VP)
06.10.2013 15:30 Mladost (DK) 2 : 0 Omladinac
06.10.2013 15:30 Rubin (DS) 3 : 1 Ušće
06.10.2013 15:30 Ribnik 3 : 2 14. Oktobar
06.10.2013 15:30 Mladost (T) 3 : 2 Župski biseri
06.10.2013 16:00 OFK Ribare 0 : 0 Dušan Ristić
06.10.2013 16:00 Gornji Stepoš 3 : 0 Rasina
06.10.2013 16:00 13. April 5 : 1 Sloga
06.10.2013 16:00 Kapidžija 2 : 2 Sebečevac
06.10.2013 16:00 Dvorane 2 : 1 BSK
06.10.2013 16:00 Kupci 3 : 0 Parunovac
06.10.2013 16:00 Dedina 5 : 0 Mudrakovac
06.10.2013 15:30 Napredak 4 : 4 Omladinac
06.10.2013 15:30 Pontes 3 : 2 Lokomotiva
06.10.2013 15:30 Egeta 5 : 2 Velika Vrbica
06.10.2013 15:30 Rtkovo 0 : 3 Koča Andjelković
06.10.2013 15:30 Mala Vrbica 1958 1 : 0 Kladušnica
06.10.2013 16:00 Vidrovac 2 : 0 Smedovac
06.10.2013 16:00 Kovilovo 0 : 0 Deli Jovan
06.10.2013 11:00 Miloševo 2 : 1 Slatina
06.10.2013 16:00 Graničar 2 : 1 Polet
06.10.2013 16:00 Ratar 3 : 1 OFK Tamnič
06.10.2013 16:00 Srbovo 3 : 1 Malajnica
06.10.2013 16:00 Urovica 5 : 2 Rečka
06.10.2013 15:30 Pobeda 1 : 2 Sloga
06.10.2013 15:30 Omladinac 3 : 1 Sloboda 2013
06.10.2013 15:30 Slemen 3 : 0 Napredak 1976
06.10.2013 15:00 Štrbac 3 : 0 Valevac
06.10.2013 15:30 Kastrum 4 : 1 Lovac
06.10.2013 15:30 IMT 0 : 4 Kosovo
06.10.2013 15:30 Pobeda 0 : 7 Jedinstvo Stević
06.10.2013 15:30 Omladinac (O) 1 : 2 Mladost (V)
06.10.2013 15:30 Spartak 6 : 1 Glogonj
06.10.2013 15:30 Polet 3 : 1 Unirea
06.10.2013 15:30 Stari Tamiš 2 : 1 Budućnost (BB)
06.10.2013 15:30 Plavi Dunav 1932 1 : 3 Strela
06.10.2013 15:30 Proleter 2 : 5 Omladinac (D)
06.10.2013 15:30 BSK Bavanište 6 : 0 Borac (P)
06.10.2013 15:30 Karaš (J) 3 : 0 Potporanj
06.10.2013 15:30 Borac (VG) 4 : 2 Partizan (K)
06.10.2013 15:30 Vladimirovac 1 : 4 Ševac
06.10.2013 15:30 Dobrica 2 : 2 Hajdučica
06.10.2013 15:30 Jedinstvo 1 : 0 Hajduk
06.10.2013 15:30 Dunav 1 : 0 Karaš (K)
06.10.2013 15:30 Borac (VS) 1 : 0 Partizan (U)
06.10.2013 15:30 Vinogradar 1 : 0 Ratar
06.10.2013 15:30 Sloga 6 : 1 Hajduk
06.10.2013 15:30 Jedinstvo (SK) 1 : 2 Tisa (P)
06.10.2013 15:30 Tromedja 5 : 2 Graničar
06.10.2013 15:30 Slavija 4 : 1 Potisje
06.10.2013 15:30 Jadran 5 : 2 Horgoš 1911
06.10.2013 15:30 Đurđin 1 : 3 Dušan Silni
06.10.2013 15:30 Elektrovojvodina 4 : 1 Hajduk
06.10.2013 15:30 Lokomotiva 0 : 1 Zrinjski 1932
06.10.2013 15:30 Bratstvo 2 : 4 Žednik
06.10.2013 15:30 Solid 6 : 1 Bikovo
06.10.2013 15:30 Mladost 1952 2 : 1 Eđšeg
06.10.2013 15:30 Tomislavci 2 : 3 Mićunovo
06.10.2013 15:30 Pobeda 5 : 0 Sloboda
06.10.2013 15:30 OFK Klek 4 : 1 Borac
06.10.2013 15:30 Zlatica 2 : 4 Radnički Ratar
06.10.2013 15:30 Banat 1 : 2 Mladost
06.10.2013 15:30 Omladinac 0 : 2 Proleter 2006
06.10.2013 15:30 OFK Gradnulica 1 : 0 Naftagas
06.10.2013 15:30 Lehel 3 : 1 ŽFK Banat-Bagljaš
06.10.2013 15:30 2. Oktobar 3 : 2 Napredak
06.10.2013 15:30 Borac 0 : 1 Delija
06.10.2013 15:30 Polet 1 : 1 ŽAK
06.10.2013 15:30 Budućnost 0 : 5 Proleter
06.10.2013 15:30 Roham 6 : 0 Terekves
06.10.2013 15:30 1.Oktobar 5 : 3 Olimpija
06.10.2013 15:30 Progresul 1 : 7 Bega
06.10.2013 15:00 OFK Šikara 2 : 0 Jedinstvo
06.10.2013 15:00 Dunav 3 : 1 Partizan
06.10.2013 15:00 Lipar 3 : 0 Radnički 1918
06.10.2013 15:00 Rastina 1918 0 : 2 OFK Metalac
06.10.2013 15:00 Terekveš 3 : 2 Panonija
06.10.2013 15:00 Dinamo 4 : 1 Graničar
06.10.2013 15:30 Sloven 1 : 3 Fruškogorac
06.10.2013 10:00 Fruška Gora 2 : 0 Graničar
06.10.2013 15:30 PSK Putinci 1 : 0 Podunavac
06.10.2013 15:30 Napredak (P) 5 : 1 Jedinstvo (R)
06.10.2013 15:30 ČSK Čortanovci 1 : 0 Dunav
06.10.2013 15:30 Jedinstvo (P) 3 : 0 Šumar
06.10.2013 15:30 Sremac 0 : 0 Napredak (Ž)
06.10.2013 17:30 Sloboda 2 : 7 Hajduk
06.10.2013 17:30 Borac (M) 4 : 2 Jedinstvo (M)
06.10.2013 17:30 Sinđelić 2 : 4 Srem
06.10.2013 17:30 Napredak (V) 1 : 1 Noćaj
06.10.2013 17:30 OFK Zeka Buljubaša 3 : 0 Omladinac (M)
06.10.2013 15:30 Susek 3 : 1 Fruškogorac
06.10.2013 15:30 Dinamo 1 : 0 Omladinac
06.10.2013 15:30 Bačka 1 : 1 Fruškogorski partizan
06.10.2013 15:30 Tatra 2 : 0 Čenej
06.10.2013 15:30 Titel 3 : 0 Hajduk (Gard.)
06.10.2013 15:30 Mladost Radost (Srbob) 2 : 2 Proleter (R.S.)
06.10.2013 15:30 Miletić (Mošorin) 0 : 3 Jedinstvo (Gosp.)
06.10.2013 15:30 Sloga (Lok) 1 : 5 Mladost (Radič.)
06.10.2013 15:30 Obilić (Vilovo) 6 : 1 Jedinstvo (B.P.S.)
06.10.2013 15:30 Budućnost (S.S.) 1 : 0 Bačka (Đurđ.)
06.10.2013 15:30 Iskra (Kucura) 2 : 3 Bečej 1918
06.10.2013 15:30 Hajduk (Čurug) 1 : 0 Napredak (Nadalj)
06.10.2013 15:30 Kulpin 3 : 1 Stari Grad
06.10.2013 15:30 Hercegovac 4 : 1 Slavija
06.10.2013 15:30 Borac 46 4 : 2 Maglić
06.10.2013 15:30 Bačka 2 : 1 Bački Hajduk
06.10.2013 15:30 Šumadinac 3 : 1 Busije
06.10.2013 15:30 Sindjelić 2012 6 : 1 Institut
06.10.2013 15:30 Dunav 2 : 0 Šećeranac
06.10.2013 15:30 Crvenka 2 : 1 Pionir
06.10.2013 15:30 Pobednik 0 : 1 Dunavac
06.10.2013 15:30 Mladost 0 : 4 Mladi proleter
06.10.2013 15:00 Dimitrije Tucović 1 : 3 Sloboda
06.10.2013 15:00 Sloga 0 : 4 OFK Burovo
06.10.2013 15:00 Bistrica 0 : 0 Lazarevac
06.10.2013 15:30 Rušanj 5 : 0 OFK Meljak
06.10.2013 15:30 Lisović 1977 1 : 0 Beljina
06.10.2013 15:30 Ivanča 4 : 3 Omladinac
06.10.2013 15:30 Senaja 2 : 2 Radnički PDM
06.10.2013 15:30 Sloga 1 : 1 Borac
06.10.2013 15:30 Šepšin 3 : 1 Markovac
06.10.2013 15:30 Zuce 4 : 0 Partizan
06.10.2013 15:30 OFK Mladost 9 : 1 Hajduk
06.10.2013 15:30 Heroj 1925 1 : 1 Heroj-Polet
06.10.2013 16:00 Žiča 4 : 1 Stara Čaršija
06.10.2013 16:00 Omladinac 0 : 3 Studen Vitez
06.10.2013 16:00 Musina Reka 0 : 3 Budućnost
06.10.2013 16:00 Real 6 : 0 Popovići
06.10.2013 16:00 Zgodačica 4 : 3 Borac (A)
06.10.2013 16:00 Mladost 1925 1 : 2 Jedinstvo
06.10.2013 16:00 Šumarice 2008 8 : 0 Đuriselac
06.10.2013 16:00 Borac 3 : 5 Velika Sugubina
06.10.2013 10:00 ZT Gorovič 1 : 0 Borac
06.10.2013 10:00 Budućnost 4 : 0 Jarmenovci
06.10.2013 10:00 Mladost 0 : 1 Maskar
06.10.2013 15:00 Venčani 0 : 0 Vrbica
06.10.2013 15:00 Trešnjevica 2 : 0 Gorski car
06.10.2013 10:00 Šamot 0 : 3 Ranilović
06.10.2013 15:00 Borac 2 : 6 Mladi Radnik
06.10.2013 15:00 Jedinstvo 0 : 1 Kusovac
06.10.2013 15:30 Badnjevac 1 : 0 Mladost
06.10.2013 15:00 Jedinstvo 2 : 0 Mladost (R)
06.10.2013 15:00 Radnik 2 : 2 B.S.K.
06.10.2013 15:30 Proleter 2 : 3 Napredak
06.10.2013 15:30 Pomoravlje 2 : 2 Budućnost
06.10.2013 15:30 Udarnik 1 : 5 BSK
06.10.2013 15:30 OFK Porodin 3 : 5 Sloga
06.10.2013 15:30 Mladost 0 : 3 Jedinstvo
06.10.2013 15:30 Mlava 0 : 2 Zvezda
06.10.2013 11:00 Radnik 3 : 0 Sloga (VS)
06.10.2013 11:00 Budućnost (A) 2 : 0 Stig (MC)
06.10.2013 15:00 Graničar 2013 2 : 4 Carevac
06.10.2013 15:00 Mrčkovac 2 : 1 Polet
06.10.2013 15:00 OFK Vinci 2 : 2 OFK Braničevo
06.10.2013 15:00 Barič 7 : 0 Desine
06.10.2013 15:00 Srednjevo 0 : 1 Žika Marković Uča
06.10.2013 15:00 Ram 2 : 5 Pek
06.10.2013 15:00 Usije 0 : 3 Radnički
06.10.2013 15:00 Električar 2 : 0 Kumane
06.10.2013 15:00 Stig 1955 3 : 0 Napredak 1947
06.10.2013 15:00 Metalac 1 : 3 Dunavac
06.10.2013 15:00 Napredak 1934 3 : 0 Napredak (P)
06.10.2013 15:00 Sloga 1936 6 : 0 Proleter
06.10.2013 15:00 Dizel 4 : 0 Sopot
06.10.2013 15:00 Pobeda 0 : 2 Sloga (L)
06.10.2013 15:00 Radenka 4 : 0 Neresnica
06.10.2013 11:00 Sloga Ridj 2 : 1 Vojvoda Stepa Stepanović
06.10.2013 15:00 Mladost PB 2 : 1 Mladost 2013
06.10.2013 15:00 Dragojevac 0 : 3 Sloga Trgošped
06.10.2013 11:00 Krnule 09 4 : 2 Petrovac 74
06.10.2013 11:00 Polet 4 : 2 Skupljen 2013
06.10.2013 11:00 Mladost 2011 1 : 1 Rankovac
06.10.2013 11:00 Mladost sl 3 : 2 Metlić
06.10.2013 11:00 Žabar 6 : 0 Mladost
06.10.2013 11:00 Korman 3 : 2 Sava
06.10.2013 11:00 Jedinstvo 3 : 1 Miloš Pocerac
06.10.2013 Mladost Lo 2 : 1 Luk
06.10.2013 Prva Iskra 2 : 2 Rudar
06.10.2013 Sloga 1 : 0 Mladost Br
06.10.2013 11:00 Čobanče 3 : 0 Grabovica
06.10.2013 11:00 Stojan Lazarac 2 : 0 Omladinac
06.10.2013 11:00 Radnik 2 : 0 Mladost MM
06.10.2013 11:00 Bair 3 : 3 Šumice
06.10.2013 11:00 Culjkovic 9 : 3 Letnjikovac
06.10.2013 15:30 Jedinstvo 2 : 5 Mladost
06.10.2013 15:30 Proleter 0 : 15 Toplica
06.10.2013 15:30 Komanice 6 : 0 Orao
06.10.2013 15:30 Gornji Mušić 3 : 2 Gornji Lajkovac
06.10.2013 15:30 Popadić 0 : 1 Veliševac
06.10.2013 15:30 Kotešica 5 : 1 Mladost
06.10.2013 15:30 Lukavac 1 : 1 Rakac Stave
06.10.2013 15:30 Gradac 2 : 0 Jadar 2013
06.10.2013 15:30 Bujacic 2 : 6 Mali korak
06.10.2013 15:30 Zabari 1 : 4 Paune
06.10.2013 15:30 Mladi radnik 6 : 1 Borac
06.10.2013 15:30 Dupljaj 1 : 1 OFK Povlen
06.10.2013 15:30 Nepričava 1 : 5 Strmovo 1968
06.10.2013 15:30 Radnik 0 : 1 Jedinstvo
06.10.2013 15:30 Brgule 2 : 0 Vrelo
06.10.2013 15:30 Strelac 001 0 : 5 Crvena Jabuka
06.10.2013 15:30 Sloga 0 : 3 Vukona
06.10.2013 15:30 OFK Paljuvi 1 : 3 Đorđe Bodinović
06.10.2013 15:30 Pambukovica 3 : 0 Šarbane
06.10.2013 15:30 Zvizdar 0 : 2 Murgaš 2012
06.10.2013 15:30 Čučuge 2 : 1 Sloga
06.10.2013 15:30 Napredak 1 : 4 Jašunja
06.10.2013 15:00 Polet 1 : 2 Beočić
06.10.2013 15:30 Morava (KS) 6 : 0 Jedinstvo
06.10.2013 15:30 Trnava 0 : 1 Kolonija
06.10.2013 15:30 Ribnik 1 : 4 Partizan (G)
06.10.2013 15:30 Osaonica 1 : 1 Partizan (M)
06.10.2013 15:30 Lipar 1 : 1 Morava (R)
06.10.2013 15:30 Dražmirovac 3 : 0 Sloboda
06.10.2013 15:00 Mladi Radnik 3 : 0 Radnički "B"
06.10.2013 15:00 Moravac 3 : 1 Železničar
06.10.2013 15:00 Heroj 6 : 3 Jedinstvo
06.10.2013 15:00 Mladost (R) 2 : 2 Polet
06.10.2013 15:00 OFK Borac 1 : 1 Radnik
06.10.2013 15:00 Budućnost (L) 1 : 0 Popovac
06.10.2013 15:00 Sloboda 0 : 0 Mladost (GM)
06.10.2013 14:30 Mladost Virine 0 : 3 Supska
06.10.2013 14:30 Sloga 1 : 5 OFK Krušar
06.10.2013 15:00 Mladi Radnik 0 : 3 Rudar (ST)
06.10.2013 15:00 Mladost 1950 1 : 2 Beljanica
06.10.2013 14:30 Kostrež 11 : 1 Čukarički
06.10.2013 15:00 Polet 57 3 : 0 Omladinac (U)
06.10.2013 15:00 Borjak 2013 2 : 9 Kamenorezac 76
06.10.2013 15:00 Rujišnik 0 : 4 Omladinac (O)
06.10.2013 15:30 Mladi Gorani 4 : 1 Garevina
06.10.2013 15:30 Mladost (G) 2 : 0 Ratajac
06.10.2013 15:00 Žabare 5 : 1 Kruševica
06.10.2013 15:00 Sokolovi 3 : 2 Meševo
06.10.2013 15:00 Konjuh 1 : 3 Srnje
06.10.2013 15:00 Lipovac 2 : 0 Bukovica
06.10.2013 15:00 Drugari 3 : 2 Modrica
06.10.2013 15:00 Rasinac 3 : 0 Štitari
06.10.2013 15:00 Grkljane 1 : 3 OFK Budućnost
06.10.2013 15:00 Jablanica 2 : 6 Trmčare
06.10.2013 15:00 Polet (K) 1 : 1 Polet (Š)
06.10.2013 15:30 Sloga 6 : 0 Gaj
06.10.2013 15:30 Banat 3 : 0 Solunac
06.10.2013 15:30 Crvena Zvezda 1 : 1 Naša Krajina
06.10.2013 15:30 Janošik 1 : 5 Vojvodina
06.10.2013 15:30 Omladinac 2 : 2 Vitorul
06.10.2013 15:30 Vojvodina 6 : 1 Pobeda
06.10.2013 15:30 Proleter 0 : 0 OFK Stajićevo
06.10.2013 15:30 ASK 2 : 1 Mladost
06.10.2013 15:30 Tamiš 2 : 1 Jedinstvo
06.10.2013 15:30 MSK 3 : 0 Sloga
06.10.2013 16:00 Vojvodina 1 : 4 Borac (K)
06.10.2013 16:00 Fruškogorac 2 : 1 Polet
06.10.2013 16:00 Mladost (P) 1 : 1 Planinac
06.10.2013 16:00 Sremac 3 : 1 27. Oktobar
06.10.2013 16:00 Borac (S) 1 : 1 OFK Kraljevci
06.10.2013 16:00 Krušedol 1 : 0 Sloga
06.10.2013 16:00 Mladost (B) 6 : 0 Car Uroš
06.10.2013 15:30 Borac 4 : 1 OFK Brestač
06.10.2013 15:30 Kameni 1 : 0 Sloga
06.10.2013 15:30 Lovac 2 : 4 Mladost
06.10.2013 15:30 Vitez 1 : 4 Polet
06.10.2013 15:30 Graničar 9 : 0 Sloboda
06.10.2013 Borac (VR) 13 : 0 Napredak
06.10.2013 Borac (R) 0 : 2 OFK Bosut
06.10.2013 Sloga (Č) 0 : 1 BSK
06.10.2013 Sloga (Z-I) 1 : 4 Mitros
06.10.2013 Sremac 1 : 2 Fruškogorac
06.10.2013 Planinac 3 : 1 Grgurevci
06.10.2013 15:30 Bratstvo 0 : 0 Borac
06.10.2013 15:30 OFK Bingula 1 : 0 OFK Bikić
06.10.2013 15:30 Jedinstvo 7 : 2 Jednota
06.10.2013 15:30 Graničar 4 : 2 Omladinac
06.10.2013 15:30 Slavija 1 : 2 Borac
06.10.2013 15:30 Vajska 4 : 1 Sloga
06.10.2013 15:30 Mladost 0 : 0 Neštin
06.10.2013 15:30 Naša Zvezda 1 : 2 Proleter
06.10.2013 15:00 OFK Sokolovo 3 : 3 20. Oktobar
06.10.2013 11:00 Vreoci 0 : 2 OFK Borac
06.10.2013 15:00 BSK 3 : 0 OFK Radnički
06.10.2013 15:30 Rekreativo 1 : 4 Pobeda
06.10.2013 15:30 Duboko 4 : 0 Partizan
06.10.2013 15:30 Skela 0 : 1 Ljubinić
06.10.2013 15:30 Zvezda Konatice 3 : 5 Borac
06.10.2013 15:30 Crvena Zastava 2 : 1 Proleter
06.10.2013 15:30 Baljevac 2 : 2 Sloga
06.10.2013 14:30 OFK Petrovac 2 : 0 Mogren
06.10.2013 15:00 Zabjelo 4 : 1 Jedinstvo
06.10.2013 15:00 Cetinje 3 : 0 Berane
06.10.2013 15:00 Igalo 0 : 0 Ibar
06.10.2013 15:00 Jezero 2 : 1 Kom
06.10.2013 15:00 Zora 2 : 1 Bratstvo
06.10.2013 15:00 Arsenal 0 : 2 Bokelj
06.10.2013 Željezničar 1 : 1 Olimpic
06.10.2013 Radnik 0 : 0 Čelik
06.10.2013 Slavija 4 : 2 Široki Brijeg
06.10.2013 10:00 ŽFK Bukovička Banja 2 : 1 ŽFK Jerina
06.10.2013 13:00 Sremice 2 : 0 Bačka Žabalj
06.10.2013 15:00 Kikinda 1 : 3 Metalmania
06.10.2013 11:00 BSK Borča 0 : 0 Borac
06.10.2013 12:00 Napredak 1 : 1 OFK Beograd
06.10.2013 13:00 Sloboda Piont 1 : 0 Novi Pazar
06.10.2013 11:00 Rad 2 : 0 Radnički 1923
06.10.2013 10:00 Vršac United 3 : 2 Omladinac
06.10.2013 10:00 Proleter (NS) 3 : 2 Indeks
06.10.2013 11:00 Javor 0 : 1 Sloga 1940
06.10.2013 15:30 Sloga (P) 2 : 0 FAP
06.10.2013 11:00 Metalac (GM) 2 : 1 Šumadija 1903
06.10.2013 13:00 Timok 3 : 0 Radnik
06.10.2013 11:00 Toplicanin 4 : 0 Žitoradja
06.10.2013 15:30 Svrljig 4 : 2 Radan
06.10.2013 15:00 Palilulac 1 : 0 Internacional
06.10.2013 14:00 BSK Borča 2 1 : 2 Bežanija
06.10.2013 10:00 Balkan 0 : 0 Sinđelić
06.10.2013 10:00 Radnički (NB) 4 : 0 Grafičar
06.10.2013 13:00 OFK Beograd 1 : 0 Radnički 1923
06.10.2013 10:00 Teleoptik 2 : 1 Rad
06.10.2013 11:00 Radnički 1923 0 : 0 Sloboda Point
06.10.2013 11:00 Sloga (L) 0 : 2 Jagodina
06.10.2013 15:00 Spartak 2 : 2 Napredak
06.10.2013 11:00 Borac 2 : 0 Sloboda (Č)
06.10.2013 10:00 Čačak 94 0 : 1 Sevojno
06.10.2013 13:00 AS 2 : 0 Javor
06.10.2013 12:30 Budućnost 0 : 0 Sušica
06.10.2013 10:00 Jošanica ND 1 : 1 Rudar
06.10.2013 10:00 Senta 1 : 0 Subotica
06.10.2013 10:00 Mika Antić 5 : 1 Jedinstvo Stević
06.10.2013 13:30 AS 0 : 0 Rad
06.10.2013 13:00 Radnički 1923 2 : 0 Zemun
06.10.2013 13:00 Nacional 1 : 1 Smederevo
06.10.2013 14:00 Borac 5 : 0 Loznica
06.10.2013 10:00 FAP 0 : 2 Sloga (K)
06.10.2013 13:00 Vrnjačka Banja 3 : 0 Budućnost
06.10.2013 13:00 Metalac (GM) 1 : 3 Novi Pazar
06.10.2013 10:00 BIP 3 : 1 Sloga 1940
06.10.2013 11:00 Subotica 0 : 1 Radnički 1905
06.10.2013 12:30 Vršac United 1 : 4 Vršac
06.10.2013 11:00 Hajdučica 8 : 1 Partizan (U)
06.10.2013 10:00 Petar Urošev 12 : 0 Strela
06.10.2013 10:00 BSK 0 : 3 Železničar
06.10.2013 10:00 Radnički (K) 1 : 3 Borac (St)
06.10.2013 10:00 Unirea 2 : 5 Borac (S)
06.10.2013 10:00 Jugoslavija 0 : 2 Slavija
06.10.2013 10:00 Dolina 0 : 7 Proleter
06.10.2013 10:00 Mladi borac 5 : 0 Budućnost
06.10.2013 15:00 Borac 2 : 3 Homoljac
06.10.2013 15:00 VGSK 3 : 0 Šapine
06.10.2013 Jošanica ND 0 : 5 Rudar (KM)
06.10.2013 Bane 8 : 1 Granit
06.10.2013 Trepča 2 : 0 Tutin
06.10.2013 11:00 Budućnost 2 : 4 Lazac
06.10.2013 09:30 Obilić 0 : 4 TSC
06.10.2013 Polet 0 : 11 Sampion
06.10.2013 10:00 Duljaj 7 : 2 Šumadija 1903 I
06.10.2013 10:00 Apolon 4 I 7 : 0 Radnicki 1923 I
06.10.2013 Sočanica 0 : 3 Rudar (KM)
06.10.2013 Trepča 3 : 3 Tutin

Košarka

06.10.2013 17:00 Partizan mts 67 : 56 Igokea
06.10.2013 19:00 Mega Vizura 62 : 72 Cedevita
06.10.2013 19:30 Šabac 83 : 76 Mladost (Č)
06.10.2013 19:30 Vojvodina 72 : 59 Beovuk 72
06.10.2013 19:00 Polet 83 : 56 Novi Pazar
06.10.2013 19:00 Ub 90 : 68 Zlatibor
06.10.2013 18:00 Železničar 79 : 73 Prva Petoletka
06.10.2013 18:00 Zdravlje Leskovac 68 : 52 Radnik
06.10.2013 18:00 Rtanj 90 : 73 Mladost
06.10.2013 18:30 Niš 68 : 43 Jug
06.10.2013 16:30 OKK Junior 68 : 79 Bor RTB
06.10.2013 19:00 Vrbas 89 : 76 Stara Pazova
06.10.2013 17:00 Akademik 82 : 65 Nova Pazova
06.10.2013 20:20 Sparta Radijus Vektor 67 : 55 Bask