XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 567 utakmica za dan
Subota, 9 Novembar 2013

Fudbal

09.11.2013 13:30 OFK Crvenka 1 : 1 Dunavac (D)
09.11.2013 13:30 Radnički 1923 0 : 1 Čukarički
09.11.2013 13:30 Novi Pazar 3 : 0 Spartak
09.11.2013 13:30 Radnički (N) 2 : 1 Voždovac
09.11.2013 17:00 Partizan 3 : 2 Donji Srem
09.11.2013 17:00 Sloboda Point 2 : 1 Napredak
09.11.2013 13:30 OFK Beograd 3 : 2 Jagodina
09.11.2013 18:00 Vojvodina 2 : 2 Javor Matis
09.11.2013 13:30 Inđija 1 : 2 Teleoptik
09.11.2013 13:30 Bežanija 0 : 1 Sloga (PM)
09.11.2013 13:30 Timok 1 : 1 Sindjelić
09.11.2013 13:30 Radnik 0 : 0 BSK Borča
09.11.2013 13:30 Smederevo 1 : 0 Metalac (GM)
09.11.2013 13:30 Dolina 2 : 2 Jedinstvo Putevi
09.11.2013 13:30 Mladost (L) 1 : 1 Proleter
09.11.2013 13:30 Borac 2 : 0 Sloga (K)
09.11.2013 13:30 Trepča 1 : 0 Takovo
09.11.2013 13:30 Mokra Gora 3 : 0 Polet
09.11.2013 13:30 Železničar 1 : 0 Morava
09.11.2013 13:30 Sloga 1 : 2 Karađorđe
09.11.2013 13:30 Jedinstvo 1945 3 : 0 Mladost (DD)
09.11.2013 13:30 FAP 2 : 2 Zlatar
09.11.2013 13:30 Ribnica 0 : 1 Sevojno
09.11.2013 13:30 Budućnost 1 : 0 Radnički Stobeks
09.11.2013 13:30 Jedinstvo (UB) 5 : 1 Sloga (S)
09.11.2013 13:30 Borac 1 : 1 Sloga (P)
09.11.2013 13:30 Balkanski 1 : 0 Topličanin
09.11.2013 13:30 Lužnica 4 : 0 Pukovac
09.11.2013 13:30 Pusta Reka 0 : 1 Sloga
09.11.2013 13:30 Bukovik 0 : 1 Radan
09.11.2013 13:30 Rudar 0 : 2 Lugomir
09.11.2013 13:30 Ozren 3 : 0 Dragocvet
09.11.2013 13:30 Rtanj 1 : 1 Juhor
09.11.2013 13:30 SFS Borac 2 : 0 Dunav
09.11.2013 13:30 Radnički 2 : 1 Župa
09.11.2013 13:00 Kozara 3 : 1 Bilećanin
09.11.2013 13:00 Vršac United 2 : 1 Tisa
09.11.2013 13:00 Proleter 3 : 1 Jedinstvo (BK)
09.11.2013 13:00 TSC 3 : 0 Bačka (P)
09.11.2013 13:00 OFK Kikinda 2 : 0 Radnički (K)
09.11.2013 13:00 Budućnost 0 : 1 Sloboda
09.11.2013 13:00 Crvena Zvezda 5 : 2 Graničar 1924
09.11.2013 13:00 Sloga 1 : 0 Srbobran
09.11.2013 13:00 Polet 4 : 3 Borac
09.11.2013 13:00 Jugović 2 : 3 Cement
09.11.2013 13:00 Vrbas 3 : 0 PIK Prigrevica
09.11.2013 13:00 Mladost 1 : 3 Index
09.11.2013 11:00 GSP Polet 3 : 0 Sremčica
09.11.2013 13:00 Resnik 1 : 0 Palilulac
09.11.2013 13:00 Radnički (NB) 0 : 3 PKB
09.11.2013 13:00 Maršić 3 : 1 Kolonija
09.11.2013 13:30 Karađorđe 3 : 0 Junkovac
09.11.2013 13:30 Mladi borac 4 : 0 Bačinac
09.11.2013 13:30 Đerdap 2 : 1 Mlava
09.11.2013 13:00 Mačva 2005 3 : 1 Hajduk Stanko
09.11.2013 13:00 Gučevo 6 : 3 Majur
09.11.2013 13:00 Sindjelić 6 : 2 Drina
09.11.2013 13:30 OFK Osečina 6 : 0 Joševa
09.11.2013 13:30 OFK Divci 4 : 0 Rubribreza
09.11.2013 13:30 Pepeljevac 2 : 2 Spartak 1924
09.11.2013 13:30 Mladost (D) 2 : 1 Banjani
09.11.2013 13:30 OFK Jabučje 2 : 0 Kačer
09.11.2013 13:30 Mladost (V) 0 : 1 Zadrugar
09.11.2013 13:30 Čajetina 3 : 2 Jedinstvo (K)
09.11.2013 13:30 Perućac 0 : 5 Zlatibor
09.11.2013 13:30 Crnokosa 4 : 0 GP Zlatibor
09.11.2013 13:30 Naisus 0 : 5 Radnički 1947 (Č)
09.11.2013 13:30 Palilula 5 : 4 Mladi Radnik
09.11.2013 13:30 Radnički 1924 (K) 5 : 2 Orljane
09.11.2013 13:30 Mekiš 0 : 1 Mladost (B)
09.11.2013 13:30 Omladinac 1 : 2 Morava
09.11.2013 13:30 Aluminjum 3 : 0 Proleter (M)
09.11.2013 13:30 OFK Niš 5 : 1 Rudar
09.11.2013 13:30 Budućnost 3 : 0 Plantaža
09.11.2013 13:30 Radnički 1 : 2 Zloćudovo
09.11.2013 13:30 Jug Bogdan 2 : 0 Polet
09.11.2013 13:30 Zadrugar 6 : 1 Padež
09.11.2013 13:30 Vladimir Durković 3 : 0 Sloga
09.11.2013 13:30 Tanasko Rajić 2 : 2 Gnjilan
09.11.2013 13:30 Biljači 2 : 4 Mladost (B)
09.11.2013 13:30 Čelik 3 : 1 Mladost (S)
09.11.2013 13:30 Pčinja 1 : 2 Nebeski Anđeli
09.11.2013 13:30 Morava 1918 4 : 1 Morava (R)
09.11.2013 13:30 Levač 6 : 1 Napredak (D)
09.11.2013 13:30 Poljoprivrednik 4 : 0 Jasika
09.11.2013 13:30 Bučje 4 : 0 Polet
09.11.2013 13:30 Midžor 5 : 1 OFK Knjaz
09.11.2013 13:30 Rgotina 0 : 1 Borac
09.11.2013 14:00 Sloga (P) 1 : 0 Jugoslavija
09.11.2013 14:00 BAK 3 : 1 Vulturul
09.11.2013 13:00 Panonija IM Topola 1 : 3 Jadran
09.11.2013 13:00 Čoka 4 : 0 Bačka
09.11.2013 13:00 Olimpija (G) 1 : 0 Subotica
09.11.2013 13:00 Njegoš 2 : 2 AFK
09.11.2013 13:00 Radnički (S) 2 : 1 Vojvodina (B)
09.11.2013 13:00 Rusanda 1 : 4 Radnički (Z)
09.11.2013 13:00 Begej 3 : 0 Vojvodina (NM)
09.11.2013 13:30 Sloga 1 : 2 Omladinac (D)
09.11.2013 13:30 ŽAK 2 : 0 Borac
09.11.2013 13:30 OFK Odžaci 4 : 0 Stanišić
09.11.2013 13:30 Crvenka 1 : 1 Kula
09.11.2013 13:30 Polet 1 : 1 Graničar
09.11.2013 14:00 Železničar 0 : 3 LSK Laćarak
09.11.2013 14:00 Sloven (R) 1 : 1 Radnički
09.11.2013 14:00 Partizan 3 : 0 1. Maj
09.11.2013 13:30 ŽSK 3 : 0 Budućnost (G)
09.11.2013 13:30 Mladost (NS) 4 : 2 TSK
09.11.2013 13:30 Tvrdjava 3 : 4 Mladost (T)
09.11.2013 10:00 Milutinac 1 : 2 Slavija
09.11.2013 13:00 OFK Zabrežje 0 : 0 Veliki Borak
09.11.2013 13:00 Šumadija 1 : 2 Mladost (C)
09.11.2013 13:00 Vinča 1 : 1 Vlaška
09.11.2013 14:00 Bogutovačka Banja 1 : 5 Šumadija
09.11.2013 14:00 Mlada krila 5 : 1 Čibukovac
09.11.2013 14:00 Magnohrom 2 : 4 Tavnik
09.11.2013 13:00 Lunjevica 7 : 0 Ozremica
09.11.2013 13:00 Parmenac 7 : 1 Planinac
09.11.2013 13:30 Žabare 1 : 1 Jasenica
09.11.2013 13:30 Meteor 1 : 2 Karađorđe
09.11.2013 13:30 Bare 2 : 3 Mladost MG (S)
09.11.2013 13:00 Bata Bulić 2 : 1 Krilaš
09.11.2013 13:00 Mladost PP 2 : 0 Pričinović
09.11.2013 13:30 Gorki 0 : 3 BMR Petlovača
09.11.2013 13:30 Junior Novo Naselje 2 : 0 Borac
09.11.2013 13:30 Blagaja 6 : 2 Pobeda
09.11.2013 13:30 Dušnik 3 : 1 Real
09.11.2013 13:30 Moravac (ZT) 1 : 1 Pobeda
09.11.2013 13:30 Delijski Vis 3 : 0 Sloga (DT)
09.11.2013 13:30 Mladost (M.S) 1 : 2 Provalija
09.11.2013 13:30 Zvezda 1 : 3 Temac
09.11.2013 13:30 Borac 10 : 1 Veliki Suvodol
09.11.2013 13:30 Ušće 0 : 3 14. Oktobar
09.11.2013 13:30 Blagotin 2 : 2 Rubin (DS)
09.11.2013 14:00 Mladost 2 : 1 Napredak 1976
09.11.2013 13:30 Lovac 3 : 5 Šljivar
09.11.2013 13:30 Vratarnica 3 : 0 Malinik
09.11.2013 14:00 Glogonj 2 : 3 Jedinstvo Stević
09.11.2013 13:00 Potisje 2 : 1 Obilić
09.11.2013 13:00 Jedinstvo (M) 3 : 1 Slavija
09.11.2013 13:00 Tisa B (A) 5 : 2 Tromedja
09.11.2013 13:00 Radnički 1905 7 : 2 Bratstvo
09.11.2013 13:00 Mićunovo 1 : 0 Sokolac
09.11.2013 13:00 Sloboda 0 : 1 Mladost 1952
09.11.2013 13:00 Proleter 2006 4 : 3 OFK Klek
09.11.2013 13:30 Radnički 1918 3 : 0 Graničar
09.11.2013 13:30 Jedinstvo 1947 2 : 3 Rastina 1918
09.11.2013 14:00 OFK Bačinci 2 : 0 Napredak (V)
09.11.2013 14:00 Podrinje 4 : 0 Sinđelić
09.11.2013 13:00 Sofeks 2 : 0 Dinamo
09.11.2013 13:00 Slavija 3 : 2 OFK Futog
09.11.2013 13:00 TEK Sloga 5 : 0 OFK Budućnost
09.11.2013 13:00 OFK Burovo 1 : 1 Lazarevac
09.11.2013 13:00 Mladi radnik 0 : 1 Mladost (Č)
09.11.2013 13:00 Jedinstvo 4 : 3 Poljane
09.11.2013 13:00 Polet 1 : 2 Omladinac
09.11.2013 13:00 Vukićevica 7 : 0 Zadrugar
09.11.2013 13:00 Urovci 1 : 0 Rvati
09.11.2013 13:00 Belo Polje 7 : 2 Trstenica
09.11.2013 OFK Slatina 3 : 0 Sloga 2012
09.11.2013 Ropočevo 1 : 1 Mladost
09.11.2013 Drlupa 3 : 0 OFK Rogača
09.11.2013 Denim 0 : 3 4 Juli
09.11.2013 Vis 7 : 1 Vojvoda
09.11.2013 Mladost 2 : 0 Sibnica
09.11.2013 Rudar 2012 1 : 4 Stojnik
09.11.2013 13:30 Zvezda 2 : 0 Zadrugar
09.11.2013 13:30 Mladost 7 : 2 Laznica
09.11.2013 13:30 Budućnost 2 : 10 Borac
09.11.2013 13:30 Strmovo 1968 2 : 1 Nepričava
09.11.2013 13:30 Nomanica 1 : 3 Grdanica
09.11.2013 13:30 Jedinstvo 3 : 0 Gornje Krajince
09.11.2013 13:30 Susica 2012 6 : 2 Vrhunac
09.11.2013 13:30 Bratstvo 7 : 2 BSK
09.11.2013 13:30 Milanovo 1 : 1 Real
09.11.2013 13:30 Turekovac 4 : 2 Radnik 2013
09.11.2013 13:30 Radnik 6 : 1 Vihor
09.11.2013 13:30 Omladinac (O) 5 : 3 Stara Čaršija
09.11.2013 13:30 Moravac-C 74 3 : 0 Sloboda 1948
09.11.2013 13:30 Kamenorezac 76 9 : 0 Vinogradar
09.11.2013 13:30 Omladinac (U) 2 : 3 Jugovići
09.11.2013 13:30 Stevka Bozurevka 2 : 1 Rujišnik
09.11.2013 13:30 Mladost 1 : 1 Borjak 2013
09.11.2013 13:30 Ratajac 2 : 1 Mladost (G)
09.11.2013 13:00 Bukovica 6 : 0 Polet (K)
09.11.2013 13:30 Sloga 0 : 3 Graničar
09.11.2013 13:30 Dečić 0 : 1 Sutjeska
09.11.2013 13:30 Mornar 1 : 1 Budućnost
09.11.2013 13:30 Mogren 0 : 1 Rudar
09.11.2013 13:30 Mladost 2 : 1 Zeta
09.11.2013 13:30 Čelik 0 : 1 Lovćen
09.11.2013 Borac 0 : 0 Čelik
09.11.2013 Leotar 0 : 2 Olimpic
09.11.2013 Radnik 2 : 0 Rudar
09.11.2013 Vitez 3 : 0 Travnik
09.11.2013 14:00 Sloboda (NG) 3 : 0 Sloga
09.11.2013 14:00 Podrinje 2 : 0 Borac
09.11.2013 14:00 Drina HE 1 : 2 Sloboda (MG)
09.11.2013 14:00 Drina (Z) 1 : 1 Sutjeska
09.11.2013 14:00 Proleter 2 : 1 Napredak
09.11.2013 14:00 Modriča Maxima 1 : 0 Rudar
09.11.2013 14:00 Kozara 4 : 0 Mladost
09.11.2013 14:00 Trijumf 0 : 1 Požarevac
09.11.2013 13:00 Spartak 8 : 0 Mašinac
09.11.2013 13:00 Rubin 3 : 1 Kikinda
09.11.2013 13:00 ČSK Pivara 2 : 0 Novi Pazar
09.11.2013 11:00 Brodarac 1 : 1 Radnički 1923
09.11.2013 11:00 Partizan 1 : 4 Vojvodina
09.11.2013 13:00 Indeks 1 : 1 Radnički (S)
09.11.2013 10:00 Omladinac 1 : 1 Proleter 2006
09.11.2013 10:00 OFK Hajduk 9 : 1 Donji Srem
09.11.2013 10:00 Novi Sad 4 : 0 Radnički (NP)
09.11.2013 10:00 Radnički (SM) 3 : 3 Proleter (NS)
09.11.2013 10:00 Vojvodina 3 : 0 Vršac United
09.11.2013 10:00 Banat 1 : 1 Inđija
09.11.2013 11:00 Jadran 1 : 5 Jedinstvo Putevi
09.11.2013 13:30 Pobeda 2 : 0 BIP
09.11.2013 13:30 Sloga 1940 1 : 0 Sloboda (Č)
09.11.2013 13:30 Sušica 2 : 2 Arsenal
09.11.2013 11:00 Jedinstvo (P) 2 : 2 Žitoradja
09.11.2013 11:00 Vlasina 2 : 1 Radan
09.11.2013 13:30 Moravac Orion 7 : 0 Toplicanin
09.11.2013 11:00 Hajduk Veljko 0 : 1 Dinamo
09.11.2013 09:00 BASK 2 : 0 Voždovac
09.11.2013 12:00 Radnički (O) 2 : 2 Palilulac
09.11.2013 10:00 Kolubara 1 : 0 Zemun
09.11.2013 10:00 Lokomotiva 2 : 2 Internacional
09.11.2013 15:30 Čukarički 4 : 1 Žarkovo
09.11.2013 13:30 Sloboda 1 : 2 Podunavac
09.11.2013 13:30 SASK 3 : 1 Borac
09.11.2013 14:00 Jedinstvo 6 : 0 Šumadija
09.11.2013 14:00 Budućnost 2 : 0 Udarnik
09.11.2013 14:00 Pobeda 4 : 0 Glavaš
09.11.2013 13:00 Mladost (O) 9 : 2 C.zvezda
09.11.2013 11:00 ČSK Pivara 1 : 1 Sloboda (Č)
09.11.2013 13:00 Rad 3 : 1 Sloga (L)
09.11.2013 12:00 Čukarički 1 : 4 Crvena zvezda
09.11.2013 12:00 Inđija 2 : 0 Mladost (L)
09.11.2013 12:00 Radnički (S) 5 : 1 Banat
09.11.2013 12:00 Vršac 1 : 2 Vojvodina
09.11.2013 12:00 Bačka 1901 1 : 4 TSC
09.11.2013 12:00 Vrbas 0 : 3 Novi Sad
09.11.2013 12:00 Dinamo 1 : 1 Spartak
09.11.2013 12:00 Bečej 1 : 1 OFK Hajduk
09.11.2013 12:00 Proleter 2006 3 : 1 Železničar
09.11.2013 Radnički (NB) 2 : 2 Zemun
09.11.2013 BSK Borča 1 : 2 Dominus
09.11.2013 Internacional 1 : 1 BASK
09.11.2013 Radnički (O) 2 : 2 Sinđelić
09.11.2013 Kolubara 0 : 1 Teleoptik
09.11.2013 Bežanija 2 : 2 Brodarac
09.11.2013 Voždovac 1 : 1 Lokomotiva
09.11.2013 11:00 Bane 1 : 0 Sloga (P)
09.11.2013 13:00 Novi Pazar 1 : 0 Javor
09.11.2013 13:30 Sloga 1940 5 : 0 Budućnost
09.11.2013 11:00 Metalac (GM) 0 : 1 AS
09.11.2013 11:00 Šumadija 1903 2 : 0 Sloga (K)
09.11.2013 10:00 Mladost (L) 1 : 1 Metalac (K)
09.11.2013 13:30 Jedinstvo Putevi 0 : 0 Čačak 94
09.11.2013 13:00 Omladinac 0 : 3 Polet (LJ)
09.11.2013 13:00 Sloboda 2 0 : 3 BIP
09.11.2013 12:00 Jošanica ND 2 : 1 Pazar Juniors 2011
09.11.2013 12:00 Palić 0 : 1 Olimpia B
09.11.2013 11:30 Senta 3 : 2 Tavankut
09.11.2013 10:00 Omladinac (O) 3 : 3 Dolina
09.11.2013 10:00 Jedinstvo Stević 0 : 4 Banat
09.11.2013 12:00 Mika Antić 3 : 3 Borac (St)
09.11.2013 12:00 Savacijum 0 : 1 AS
09.11.2013 14:30 Brodarac 0 : 1 Loznica
09.11.2013 13:00 Zemun 2 : 1 Sloboda Point
09.11.2013 10:30 Rad 0 : 1 OFK Beograd
09.11.2013 10:00 Inđija 2 : 2 Mladost (L)
09.11.2013 10:00 Radnički (S) 3 : 0 Banat
09.11.2013 10:00 Vršac 2 : 6 Vojvodina
09.11.2013 10:00 Bačka 1901 1 : 3 TSC
09.11.2013 10:00 Vrbas 0 : 3 Novi Sad
09.11.2013 10:00 Dinamo 0 : 3 Spartak
09.11.2013 10:00 Bečej 4 : 1 OFK Hajduk
09.11.2013 10:00 Proleter 2006 1 : 2 Železničar
09.11.2013 11:00 Novi Pazar 2 : 2 Dragačevo
09.11.2013 13:30 Kiker 8 : 0 BIP
09.11.2013 13:30 Jedinstvo Putevi 1 : 1 Vrnjačka Banja
09.11.2013 10:00 Senta 3 : 1 Obilić
09.11.2013 12:00 Polet 6 : 2 Partizan (U)
09.11.2013 10:00 Radnički 1927 1 : 2 BAK
09.11.2013 10:00 Vršac United 3 : 1 Hajdučica
09.11.2013 10:00 Železničar 4 : 0 Petar Urošev
09.11.2013 11:00 Mladost (O) 7 : 0 Kolonija
09.11.2013 10:00 Omladinac (D) 1 : 5 Borac (St)
09.11.2013 14:00 Strela 2 : 4 Radnički (K)
09.11.2013 10:00 Mika Antić 5 : 1 Mladost (V)
09.11.2013 Dobrica 3 : 0 Tempo
09.11.2013 11:00 Borac (S) 2 : 5 Proleter
09.11.2013 10:00 Železničar 3 : 1 Budućnost
09.11.2013 11:30 Sloboda 6 : 0 Podunavac
09.11.2013 11:30 Osipaonica 2 : 5 Mladi radnik
09.11.2013 11:30 SASK 1 : 0 Borac
09.11.2013 12:00 Železničar Kusadak 0 : 3 Mladi borac
09.11.2013 12:00 Jedinstvo 2 : 0 Šumadija
09.11.2013 12:00 Budućnost 0 : 4 Udarnik
09.11.2013 10:30 Napredak 3 : 0 Polet
09.11.2013 12:00 Pobeda 4 : 0 Glavaš
09.11.2013 13:00 Takovo Junior 0 : 4 Borac 2
09.11.2013 13:00 Mladost (L) 0 : 1 Mladost Radost
09.11.2013 Kosmet 6 : 0 OFK Vlada Dimitrijević
09.11.2013 Jošanica ND 2 : 3 Pazar Juniors
09.11.2013 Rudar (B) 0 : 0 OFK Ras
09.11.2013 Granit 3 : 17 Rudar (KM)
09.11.2013 Radnički NB 4 : 0 Mladenovac
09.11.2013 BSK 3 : 0 BASK
09.11.2013 Internacional 0 : 4 Teleoptik
09.11.2013 Kolubara 0 : 0 011
09.11.2013 Sinđelić 3 : 1 Dominus
09.11.2013 09:30 TSC 6 : 1 Čantavir
09.11.2013 10:00 Čoka 3 : 1 Senta
09.11.2013 OFK Senjak 3 : 3 Sampion
09.11.2013 Krusik 6 : 0 Zeleznicar
09.11.2013 Radnicki 3 : 2 Krusik 2
09.11.2013 OFK Osecina 7 : 1 Polet
09.11.2013 10:00 Karađorđe 6 : 0 Gruža
09.11.2013 10:00 Radnicki 1923 I 3 : 2 Karađorđe
09.11.2013 10:00 Apolon 4 II 9 : 0 Sušica
09.11.2013 10:00 Šumadija 1903 I 4 : 2 Šumadija 1903 II
09.11.2013 Kosmet 2 : 1 OFK Vlada Dimitrijević
09.11.2013 Rudar (B) 0 : 5 OFK Ras
09.11.2013 OFK Lešak 0 : 7 Rudar (KM)

Košarka

09.11.2013 17:00 Zadar 79 : 80 Igokea
09.11.2013 21:00 MZT Skopje Aerodrom 80 : 75 Krka
09.11.2013 19:00 Cibona 98 : 96 Mega Vizura
09.11.2013 17:00 Szolnoki Olaj 62 : 71 Union Olimpija
09.11.2013 19:00 Sloboda 66 : 73 Smederevo
09.11.2013 20:30 OKK Beograd 75 : 62 Napredak Rubin
09.11.2013 19:30 Sloga 84 : 60 Tamiš
09.11.2013 20:00 Vojvodina Srbijagas 94 : 86 Vršac
09.11.2013 19:00 Borac 76 : 73 Crnokosa
09.11.2013 19:00 Konstantin 78 : 73 Metalac
09.11.2013 20:00 Pirot 61 : 68 Kolubara LA 2003
09.11.2013 15:30 Mladost (Č) 78 : 82 Spartak
09.11.2013 19:00 Proleter Naftagas 78 : 60 Vojvodina
09.11.2013 15:00 Mladost (Z) 84 : 96 Jagodina
09.11.2013 18:00 Zlatibor 82 : 87 Priboj
09.11.2013 16:00 Polet 75 : 70 Železničar
09.11.2013 19:00 Zlatar 77 : 75 Plana
09.11.2013 18:00 Jablanica 53 : 88 Bor RTB
09.11.2013 16:30 Jug 92 : 74 Dimitrovgrad
09.11.2013 19:00 Rtanj 66 : 74 Knjaževac
09.11.2013 18:00 Stara Pazova 75 : 64 Mladost Teletehnika
09.11.2013 20:00 Sveti Đorđe 97 : 74 Odžaci
09.11.2013 17:00 Nova Pazova 52 : 76 Jedinstvo
09.11.2013 20:00 Srem 81 : 60 Topola
09.11.2013 16:30 Vrbas 80 : 58 Dunav
09.11.2013 21:15 Bask 77 : 74 Milan Trivić
09.11.2013 18:30 Zvezdara 103 : 61 Žitko Basket
09.11.2013 18:00 Beko 75 : 89 Žarkovo
09.11.2013 Čačak Basket Tim 85 : 86 Play off
09.11.2013 Vladimirci 64 : 95 Student BB
09.11.2013 Užice 44 : 82 M015
09.11.2013 Klik 44 : 72 Železničar
09.11.2013 Ivanjica 81 : 61 Čačak 94
09.11.2013 Mladost 2009 2 90 : 69 Milan Trivić 2
09.11.2013 Surčin Dobanovci 81 : 57 Flash
09.11.2013 Ras 62 : 82 Zvezdara 2
09.11.2013 Grocka 59 : 65 Mladenovac
09.11.2013 Umka 2009 80 : 76 Vitez
09.11.2013 Radan 55 : 75 Jastrebac
09.11.2013 Hajduk Veljko 78 : 54 Mladost Vesna
09.11.2013 Zone Boys 97 : 71 Negotin
09.11.2013 Vlasotince 93 : 90 Đerdap
09.11.2013 Hisar 86 : 68 BSK Junior
09.11.2013 Basket Top 65 : 78 Šumarice
09.11.2013 Mladost 85 : 78 Ušće
09.11.2013 Župa 70 : 55 Bane
09.11.2013 Goč 0 : 20 Trepča
09.11.2013 Budućnost 80 : 95 SO Koš
09.11.2013 Selekta 20 : 0 Apatin
09.11.2013 Futog Tehnomer 79 : 57 Crvenka
09.11.2013 Sport Key Plus 101 : 67 Kadet
09.11.2013 Feniks 100 : 78 Mladost Veternik
09.11.2013 Sloboda NS 86 : 68 Vojvodina NM
09.11.2013 Pink 63 : 92 Banatski Karlovac
09.11.2013 LSK 86 : 76 Družina Kozlovac
09.11.2013 Indians Basket 83 : 76 Jadran
09.11.2013 Radnički 89 : 82 Omladinac
09.11.2013 BNS 78 : 52 Dinamo
09.11.2013 Partizan 77 : 87 Kris Kros
09.11.2013 17:00 Radnički 92 : 77 Student Radnički
09.11.2013 19:00 Vrbas Medela 89 : 70 Spartak
09.11.2013 18:00 Vršac 80 : 71 Šumadija
09.11.2013 19:00 Srbobran Reahem 81 : 54 Vojvodina Nis Gas
09.11.2013 18:30 Crvena Zvezda 63 : 71 Partizan
09.11.2013 18:00 Basket Star 82 : 75 Kovin
09.11.2013 20:00 Beočin 90 : 53 Čelarevo

Odbojka

09.11.2013 18:00 Đerdap 0 : 3 Crvena Zvezda
09.11.2013 19:00 Mladi radnik 3 : 2 Spartak (S)
09.11.2013 19:00 Mladenovac 2 : 3 Inđija
09.11.2013 18:00 Novi Pazar-Junior 3 : 1 Dunav Volley
09.11.2013 16:00 Borac 3 : 0 VGSK
09.11.2013 17:00 Timok 3 : 0 Kosovska Mitrovica
09.11.2013 20:00 Tara 0 : 3 Lučani
09.11.2013 19:45 Desetka 2 : 3 Topličanin
09.11.2013 15:45 Milenijum 2 : 3 Radan
09.11.2013 13:30 Vojvodina 2 3 : 0 Srem Iton
09.11.2013 19:00 Rudar 3 : 0 Jedinstvo
09.11.2013 17:00 VA 014 3 : 2 Radnički 2
09.11.2013 17:00 Tutin 3 : 1 Tehničar
09.11.2013 12:30 Ribnica 2 3 : 1 Napredak 037
09.11.2013 13:45 As 0 : 3 Mladi Radnik 2
09.11.2013 13:00 Duga 2 : 3 Crnjanski
09.11.2013 12:00 Busije 3 : 1 Carina
09.11.2013 20:30 Banat 1 : 3 Mladost (NP)
09.11.2013 18:00 Partizan 3 : 2 Šid
09.11.2013 17:00 Merkur 3 : 0 Maglić 1953
09.11.2013 K.V. Flaka 1 : 3 Junior
09.11.2013 Vranje 3 : 1 Mladost
09.11.2013 Dubočica 3 : 0 Surdulica
09.11.2013 Morava 0 : 3 Toplički Vitezovi
09.11.2013 18:00 MOK Topličanin 97 3 : 0 Topličanin 2
09.11.2013 Istočnik 3 : 0 Timok 2
09.11.2013 Zaječar 2 : 3 Ozren
09.11.2013 14:30 Voša 2 1 : 3 Novi Sad
09.11.2013 19:00 Tent 3 : 1 Partizan Vizura
09.11.2013 19:00 Jedinstvo (SP) 3 : 2 Železničar
09.11.2013 20:00 Smeč 5 2 : 3 Jedinstvo (U)
09.11.2013 20:00 Libero ČA 0 : 3 Takovo Zvezda Helios
09.11.2013 18:00 Futog 0 : 3 Kraguj
09.11.2013 19:00 Valjevo 2 : 3 Radnički Beograd
09.11.2013 19:00 Radnički (K) 3 : 1 Crnokosa
09.11.2013 12:00 Borac 3 : 1 Tutin Stil Jasen
09.11.2013 20:00 Zlatibor 3 : 0 Ivanjica
09.11.2013 17:00 Gimnazijalac 1 : 3 Ekonomac
09.11.2013 18:00 Majdanpek FBC 3 : 1 Paraćin
09.11.2013 13:00 Jagodina 3 : 0 Topličanin
09.11.2013 18:00 Bor 3 : 0 Hajduk Veljko
09.11.2013 17:45 Milenijum 1 : 3 LE-016
09.11.2013 19:00 Leskovac 98 3 : 0 Vranje
09.11.2013 19:00 Klek Srbijašume 3 : 0 Ruma
09.11.2013 15:00 FOK 2 : 3 Vrbas
09.11.2013 20:00 Eaton Srem Tempo 3 : 0 Mladost
09.11.2013 19:00 Obilić 2 : 3 Spas
09.11.2013 19:00 Sterija 3 : 1 Smederevo
09.11.2013 18:00 Beograd 0 : 3 Lazarevac
09.11.2013 14:30 Imlek 3 : 1 Spartak
09.11.2013 13:00 Zvečan 0 : 3 Trstenik
09.11.2013 18:45 Čačak 0 : 3 Tara
09.11.2013 15:30 Arilje 0 : 3 Sjenica
09.11.2013 15:45 Futog vest 0 : 3 Čemp 07
09.11.2013 18:00 Partizan 3 : 0 NS Tim
09.11.2013 17:00 NS Volej tim 3 : 2 Futog 2
09.11.2013 19:00 Hercegovina 3 : 1 Volejstars
09.11.2013 14:00 Proleter 1 : 3 Koral
09.11.2013 19:00 MD Zrenjanin 2 0 : 3 Žitište
09.11.2013 14:30 Banat 3 : 0 Krajišnik
09.11.2013 20:00 Mladost 3 : 1 Beočin Metal
09.11.2013 17:00 Mali Zvornik 3 : 0 Osečina
09.11.2013 16:00 Tamnava Voćar 3 : 0 Valjevo
09.11.2013 18:00 Ub 3 : 0 Ribnica
09.11.2013 11:00 NIS Spartak 2 2 : 3 Merkur
09.11.2013 15:00 Apatin 0 : 3 Volejstars
09.11.2013 Komete 1 : 3 Železnik 2012
09.11.2013 Mladenovac 3 : 2 Pionir
09.11.2013 Partizan Vizura 2 3 : 0 Blok-aut
09.11.2013 As 3 : 1 As Batajnica
09.11.2013 Dunav 2 : 3 Roda
09.11.2013 13:30 Mladi Radnik 3 : 0 Rudar
09.11.2013 11:00 ŽOK 030 2 : 3 Đerdap
09.11.2013 Stampedo 3 : 0 Naissus 97
09.11.2013 As 0 : 3 Desetka
09.11.2013 Pirot 3 : 0 Aleksinac
09.11.2013 Jedinstvo 2 3 : 0 Sloga
09.11.2013 Prvi Tempo 2 0 : 3 Mitrovica
09.11.2013 Mladost 0 : 3 Sremac
09.11.2013 Radinci Volej 3 : 0 Srem 022
09.11.2013 17:00 Čoka 3 : 1 Subotica
09.11.2013 13:00 Kikinda 2 3 : 2 Zlatica
09.11.2013 17:00 Panonija 3 : 0 NIS Spartak 3
09.11.2013 15:30 Slavija 0 : 3 BiT
09.11.2013 19:00 Fortuna 3 : 1 NS Volej tim
09.11.2013 12:00 Mladost 2 : 3 Fok

Rukomet

09.11.2013 19:00 Meshkov 26 : 20 Nexe
09.11.2013 18:00 Tatran 46 : 19 Partizan
09.11.2013 18:00 Vojvodina 24 : 30 Metalurg
09.11.2013 19:30 Kolubara 23 : 25 Jugović Unimet
09.11.2013 18:30 Crvena Zvezda 30 : 27 Radnički
09.11.2013 19:00 Morava 30 : 29 Vrbas Carnex
09.11.2013 18:30 Metaloplastika 31 : 22 Železničar 1949
09.11.2013 19:00 Spartak Vojput 19 : 23 Rudar
09.11.2013 19:00 ŽSK 31 : 33 Crvenka
09.11.2013 19:00 Lavovi BP 43 : 22 Nova Pazova
09.11.2013 18:30 Dinamo 35 : 24 Mladost
09.11.2013 16:00 Mladost Palanački Kiseljak 22 : 22 Primus Car Dušan
09.11.2013 17:30 Bask 24 : 25 Loznica
09.11.2013 18:30 Novi Beograd 25 : 25 Metalac
09.11.2013 18:00 Topličanin 26 : 21 BSK Heba
09.11.2013 19:00 Vranje 1957 33 : 32 Hajduk Veljko
09.11.2013 14:00 Trepča 29 : 27 Knez Lazar S.B. Ribarska banja
09.11.2013 17:00 Mokra Gora 32 : 20 Priboj
09.11.2013 18:00 Sloga 29 : 19 Župa 54
09.11.2013 16:30 Šamot 65 -2 31 : 34 Bane
09.11.2013 18:00 Brestovac 26 : 36 Đerdap
09.11.2013 14:00 Rembas 31 : 26 Rudar
09.11.2013 19:00 Paraćin 23 : 26 Majdanpek
09.11.2013 18:00 Apatin 41 : 22 Kikinda
09.11.2013 20:30 Radnički-Cement 38 : 32 Crvenka II
09.11.2013 17:00 Hajduk 33 : 25 Sivac 69
09.11.2013 19:00 Napredak 26 : 27 Srem Sm
09.11.2013 19:00 Jedinstvo 24 : 21 Banatski Karlovac
09.11.2013 20:30 Metalac 27 : 27 Somborelektro
09.11.2013 17:30 Studentski grad 32 : 27 Sloga
09.11.2013 15:30 Junior 20 : 25 Rekreativo
09.11.2013 13:00 Mačva 25 : 26 Radnički
09.11.2013 19:00 Aleksinac 32 : 30 Niška Banja
09.11.2013 16:00 Pirot 29 : 28 Morava
09.11.2013 20:00 Hisar 26 : 27 Radan
09.11.2013 13:00 Užice 30 : 36 Atenica
09.11.2013 16:00 Hidroelektrana 19 : 39 Arilje
09.11.2013 19:00 Budućnost 40 : 29 Spartak
09.11.2013 20:30 Mladost (O) 18 : 25 Dinamo 2
09.11.2013 14:00 Grafičar 33 : 22 Sombor
09.11.2013 19:00 Smederevo 2 30 : 29 Rukobel
09.11.2013 15:00 Jedinstvo 21 : 42 Radnički
09.11.2013 19:00 Partizan (I) 26 : 43 Potisje Pleteks
09.11.2013 14:00 Naftagas 23 : 20 DjurA Jakšić Gradnulica
09.11.2013 15:00 Senta 24 : 16 Partizan (H)
09.11.2013 15:00 Obilić 19 : 25 Vojvoda Stepa
09.11.2013 19:00 Radnički (S) 22 : 25 Vojvodina
09.11.2013 17:00 Radnički (KG) 35 : 13 Železničar
09.11.2013 19:00 Knjaz Miloš 10 : 0 Crvena Zvezda
09.11.2013 18:00 Junior 25 : 38 BMS Milenijum
09.11.2013 19:30 Jabuka 95 20 : 30 Ravangrad
09.11.2013 18:00 Temerin 24 : 20 Halas Jožef
09.11.2013 15:30 Medicinar 36 : 29 Radnički
09.11.2013 15:30 Požarevac 28 : 37 Topčider
09.11.2013 16:30 Sloga 33 : 25 ORK Beograd
09.11.2013 16:30 Milenium 42 : 24 Slodes
09.11.2013 Prijepolje 10 : 0 Metalac AD
09.11.2013 18:00 Čačak 27 : 20 Sočanica
09.11.2013 18:00 Pirot 37 : 13 Đerdap
09.11.2013 16:00 Topličanin 28 : 30 Crveni krst
09.11.2013 16:30 Petrovac 15 : 29 Junior
09.11.2013 18:00 Feniks 25 : 18 VGSK
09.11.2013 18:00 Laki 21 : 22 Jedinstvo
09.11.2013 17:00 Vlasotince 26 : 17 Žitorađa
09.11.2013 13:30 Naisa 3 24 : 21 Aleksinac
09.11.2013 15:00 Radan 39 : 17 Morava Han
09.11.2013 16:30 Niška Banja 25 : 26 Knjaževac 2
09.11.2013 18:00 Dolovo 26 : 25 Partizan
09.11.2013 13:00 Senta 32 : 13 Lehel
09.11.2013 Sonta 33 : 20 Železničar 2
09.11.2013 Odžaci 19 : 21 Rusin
09.11.2013 Tikvara 51 : 24 Temerin 2
09.11.2013 Eret 18 : 20 Hajduk

Futsal

09.11.2013 19:30 Bečej 0 : 3 Ekonomac
09.11.2013 19:00 Metalac Kolorado 3 : 5 Ekonomac 2
09.11.2013 19:00 Raška 3 : 8 Partenon
09.11.2013 20:30 Mašinac 3 : 0 Užice
09.11.2013 15:30 RB 1 : 5 Krčagovo
09.11.2013 20:00 Prokuplje 1 : 8 Niš 92
09.11.2013 20:00 Bor 6 : 0 vranje
09.11.2013 19:00 Viking 2 : 6 Nova Pazova
09.11.2013 21:00 Leteći Holandjanin 6 : 2 Kikinda
09.11.2013 18:30 Deus Futsal 5 : 4 Hajduk
09.11.2013 20:00 BSK 3 : 5 KMF Sombor
09.11.2013 Timok 10 : 7 Babušnica 2011
09.11.2013 Dolap 6 : 5 Zufo
09.11.2013 VIK Naisus 4 : 2 Gurgusovac
09.11.2013 Ekonomist 2 : 4 Kopernikus Vidre 2

Ragbi 13

09.11.2013 Radnički 0 : 0 Niš

Hokej

09.11.2013 Tisza Volán 9 : 4 Vitez
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.