XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 637 utakmica za dan
Nedelja, 30 Mart 2014

Fudbal

30.03.2014 17:00 Napredak 0 : 0 Spartak
30.03.2014 17:00 Jagodina 4 : 2 Čukarički
30.03.2014 19:00 Vojvodina 1 : 0 Radnički (N)
30.03.2014 14:30 OFK Beograd 0 : 2 Partizan
30.03.2014 14:30 Jošanica ND 2011 3 : 0 Krušik
30.03.2014 14:30 Loznica 1 : 0 Polet
30.03.2014 14:30 Sloboda 3 : 1 GFK Jasenica 1911
30.03.2014 11:00 Šapine 5 : 2 Mladi radnik
30.03.2014 14:30 Bane 1 : 2 Pobeda
30.03.2014 14:30 Partizan 2 : 0 Železničar
30.03.2014 15:30 Jedinstvo (P) 3 : 2 Radnički (P)
30.03.2014 15:30 Hajduk Veljko 2 : 0 Kopaonik
30.03.2014 15:30 Trstenik PPT 1 : 0 Moravac Orion
30.03.2014 15:30 Žitorađa 1 : 1 Car Konstantin
30.03.2014 15:30 Timočanin 0 : 0 Sinđelić
30.03.2014 15:00 Tekstilac 1 : 1 Sloga
30.03.2014 15:00 Dinamo 1 : 0 Bačka (BP)
30.03.2014 15:00 ČSK Pivara 1 : 1 Jedinstvo (NB)
30.03.2014 15:00 Radnički (S) 0 : 0 Senta
30.03.2014 16:00 Železnik Lasta 3 : 1 Sopot
30.03.2014 11:00 Žarkovo 2 : 0 OFK Mladenovac
30.03.2014 11:00 Lokomotiva 0 : 2 Kolubara
30.03.2014 11:00 Hajduk 3 : 1 Radnički (O)
30.03.2014 16:00 Turbina 1 : 1 BASK
30.03.2014 16:00 Srem 2 : 1 Budućnost
30.03.2014 14:30 Arsenal 1 : 0 Polet
30.03.2014 14:30 Dragačevo 2 : 0 Takovo
30.03.2014 11:00 Šumadija 1903 3 : 1 Rudar
30.03.2014 14:30 Vodojaža 0 : 0 Tutin
30.03.2014 14:30 Slavija 1 : 2 Orlovac
30.03.2014 14:30 Obilić 3 : 2 Homoljac
30.03.2014 14:30 Napredak 3 : 0 Mladi radnik
30.03.2014 14:30 Šumadinac (B) 3 : 2 Borac
30.03.2014 14:30 Železničar 6 : 0 Šumadinac 1913
30.03.2014 14:30 Sloga (S) 2 : 2 Sevojno
30.03.2014 14:30 Polimlje 3 : 0 FAP
30.03.2014 15:30 Zaplanjac 1 : 0 Dinamo
30.03.2014 15:30 BSK Bujanovac 7 : 0 Pukovac
30.03.2014 15:30 Bukovik 1 : 0 Topličanin
30.03.2014 15:30 Budućnost 1 : 2 Rudar Alpos
30.03.2014 15:30 Vlasina 1 : 2 Balkanski
30.03.2014 15:30 OFK Bor 1 : 0 Dunav
30.03.2014 15:30 Majdanpek 0 : 0 Juhor
30.03.2014 15:30 Župa 6 : 1 Borac (B)
30.03.2014 15:30 Rembas 4 : 3 Lugomir
30.03.2014 15:30 Kablovi 2 : 0 Ozren
30.03.2014 15:00 Borac (Sakule) 3 : 1 Borac (Starčevo)
30.03.2014 15:00 Hajduk 0 : 0 Crvena Zvezda
30.03.2014 10:00 Radnički (R) 2 : 1 PKB
30.03.2014 10:00 Grafičar 1 : 0 IMT
30.03.2014 16:00 Baćevac 1 : 2 Sremčica
30.03.2014 16:00 Crvena zvezda (MML) 3 : 0 Resnik
30.03.2014 16:00 Mataruge 1 : 0 Budućnost
30.03.2014 16:00 Radnik 4 : 1 Kraljevo Hajduk
30.03.2014 16:00 Polet 1 : 1 Granit
30.03.2014 16:00 Borac (V) 0 : 0 Goč
30.03.2014 16:00 Ribnica 3 : 0 Radnički
30.03.2014 16:00 Morava 4 : 0 Ibar
30.03.2014 16:00 Braća Vuković 5 : 2 Grdica
30.03.2014 16:00 Lazac 3 : 1 Pazar Juniors 2011
30.03.2014 15:30 Gorušica 1 : 2 Slatina
30.03.2014 15:30 Prijevor 0 : 1 Mladost (P)
30.03.2014 15:30 Jedinstvo (GG) 1 : 0 Mladost (A)
30.03.2014 15:30 Morava 0 : 0 Donja Vrbava
30.03.2014 15:30 Napredak 2 : 0 Rudar
30.03.2014 15:30 Omladinac 0 : 2 Ovčar
30.03.2014 16:00 Šumadinac 1 : 2 Partizan
30.03.2014 16:00 Budućnost 1 : 1 Jadran
30.03.2014 16:00 Seljak 4 : 0 Sušica
30.03.2014 16:00 OFK Bagremar 1 : 2 Kolonija
30.03.2014 16:00 Ćava 3 : 0 Korićani
30.03.2014 16:00 Sloga D 2 : 1 Maršić
30.03.2014 16:00 Vinogradi DB 4 : 2 Srbija
30.03.2014 14:30 Vinča 3 : 2 ŽSK
30.03.2014 14:30 Lepenica 1 : 0 Karađorđe
30.03.2014 14:30 Šatornja 2 : 1 Beli orlovi
30.03.2014 14:30 Lokomotiva 0 : 0 Aranđelovac
30.03.2014 14:30 Šumadinac 2 : 1 Partizan
30.03.2014 14:30 Junkovac 3 : 2 Borac
30.03.2014 14:30 Vitlina-Bokanja 1 : 0 Prvi srpski ustanak
30.03.2014 14:30 Banja 4 : 0 Marjan
30.03.2014 15:30 Bresje Superior 0 : 1 Sloboda
30.03.2014 15:30 Bačinac 3 : 0 Glavaš
30.03.2014 15:30 Osipaonica 2 : 1 Polet
30.03.2014 11:00 Železničar (S) 3 : 0 Budućnost (MK)
30.03.2014 15:30 Mladi borac 1 : 1 Proleter
30.03.2014 15:30 Šumadija 2 : 1 SASK
30.03.2014 15:30 Borac 1 : 0 Pobeda
30.03.2014 15:30 Budućnost (R) 2 : 1 Železničar (K)
30.03.2014 15:00 Mlava 0 : 2 RSK
30.03.2014 15:00 Polet 4 : 3 Rudar
30.03.2014 15:00 Sloga 3 : 2 Mladost
30.03.2014 15:00 Integral 2 : 1 Makce
30.03.2014 15:00 Napredak 1936 3 : 0 Basarac
30.03.2014 15:00 Trgovački 1 : 1 Đerdap
30.03.2014 15:00 Vihor 4 : 0 Omladinac
30.03.2014 15:00 Petar Dobrnjac 2 : 0 Beli Orao
30.03.2014 16:00 Jedinstvo (MZ) 2 : 0 Hajduk Stanko
30.03.2014 16:00 Drina 4 : 2 Mladi Borac
30.03.2014 16:00 Mladost (P) 2 : 2 Radjevac
30.03.2014 16:00 Podrinje 1 : 1 Jedinstvo (Š)
30.03.2014 15:30 Mladost (D) 1 : 0 Joševa
30.03.2014 15:30 OFK Osečina 2 : 1 Trlić
30.03.2014 14:30 Jedinstvo (K) 5 : 2 Omladinac
30.03.2014 14:30 GP Zlatibor 0 : 2 Polet
30.03.2014 14:30 Železničar 0 : 6 Zlatibor
30.03.2014 14:30 Sečica 3 : 0 Jasen
30.03.2014 14:30 Ariljska rampa 2 : 0 Čajetina
30.03.2014 14:30 Perućac 1 : 3 Budućnost
30.03.2014 15:30 Rutevac 2 : 1 Zemljoradnik
30.03.2014 15:30 Borac (T) 1 : 0 Morava
30.03.2014 15:30 Naisus 2 : 0 Palilula
30.03.2014 15:30 Rasovača 1 : 1 Rad
30.03.2014 15:30 Mladi Radnik 1 : 0 Naša krila 1936
30.03.2014 15:30 Crvena zastava 1 : 0 Omladinac
30.03.2014 15:30 Mladost (L) 0 : 1 Budućnost
30.03.2014 15:30 Jedinstvo 1 : 0 Brzi Brod
30.03.2014 15:30 Proleter (DV) 2 : 1 Vrtište
30.03.2014 15:30 Mladost (M) 6 : 1 Rudar
30.03.2014 15:30 Moravac 1948 5 : 0 Proleter (M)
30.03.2014 15:30 Sloboda 4 : 0 Morava
30.03.2014 15:30 Plantaža 1 : 2 Mladi Borac
30.03.2014 15:30 Zloćudovo 5 : 2 Šumadija
30.03.2014 15:30 Umac 2 : 1 Jedinstvo (B)
30.03.2014 15:30 Gradac 6 : 0 Lemind Livnica
30.03.2014 15:30 Vučje 1 : 0 Progres
30.03.2014 15:30 Bobište 2 : 1 Budućnost
30.03.2014 15:30 Čekmin 6 : 0 Jedinstvo (GS)
30.03.2014 15:30 Sloga 5 : 1 Jedinstvo (G)
30.03.2014 15:00 N.S. Tatko 1 : 1 Jastrebac
30.03.2014 15:00 Svetlost 3 : 0 Partizanski put
30.03.2014 15:00 Kosanica 5 : 0 Trbunje
30.03.2014 15:00 Dunđerski 1 : 0 Kosovac
30.03.2014 15:00 Borac 2 : 1 Jug Bogdan
30.03.2014 15:00 Pobeda 2 : 1 Omladinac
30.03.2014 15:30 Napredak 4 : 2 Spartak
30.03.2014 11:00 Jedinstvo ( P ) 2 : 2 Gnjilan
30.03.2014 15:30 Zadrugar 4 : 0 Mladost (P.R)
30.03.2014 15:30 Nebeski Anđeli 4 : 1 Vihor
30.03.2014 15:30 Levosoje 5 : 1 Biljači
30.03.2014 16:30 Mladost (D) 0 : 1 Jedinstvo
30.03.2014 16:30 Sloga 2 : 2 Napredak (D)
30.03.2014 16:30 Kušiljevo 4 : 1 OFK Tekstilac
30.03.2014 16:30 Vinorača 1 : 1 Mladost (J)
30.03.2014 16:30 Budućnost 3 : 4 Morava (R)
30.03.2014 16:30 OFK Bratstvo 1 : 1 BSK
30.03.2014 16:30 Levač 1 : 1 Morava 1918
30.03.2014 16:30 Bratstvo 1 : 1 Mladost (K)
30.03.2014 14:30 Šanac 1 : 2 Sloga Ćićevac
30.03.2014 14:30 Jasika 0 : 0 Gradina
30.03.2014 14:30 Čitluk 2 : 1 Jastrebac
30.03.2014 14:30 Mladost 1 : 0 Mačkovac
30.03.2014 14:30 Trudbenik 3 : 3 Bošnjane
30.03.2014 14:30 Temnić 1924 4 : 2 Pepeljevac
30.03.2014 14:30 Vinogradar 2 : 1 Jedinstvo 1936
30.03.2014 15:30 Sloga 0 : 0 Rajac
30.03.2014 15:30 Slatina 1 : 2 Zlot
30.03.2014 15:30 Nemetali 3 : 0 Ključ
30.03.2014 15:30 Blizna 2 : 2 Krivelj
30.03.2014 15:00 Trebič 2 : 1 Mladost
30.03.2014 15:00 Borac 0 : 0 Rudar (VČ)
30.03.2014 15:00 Sloga 1 : 1 Polet
30.03.2014 15:00 OFK 019 Zaječar 2 : 0 ŠSK
30.03.2014 16:00 Partizan (G) 5 : 1 Sloga (BNS)
30.03.2014 16:00 Crvena zvezda 2 : 0 Vulturul
30.03.2014 16:00 Polet 1 : 1 Železničar
30.03.2014 16:00 Slavija 4 : 2 Jugoslavija
30.03.2014 16:00 Tempo 0 : 1 Budućnost (A)
30.03.2014 16:00 Mladost (O) 0 : 2 Radnički (B)
30.03.2014 16:00 Vojvodina 0 : 0 Sloga (P)
30.03.2014 10:00 Subotica 2 : 1 Jadran
30.03.2014 16:30 Preporod 4 : 0 Čantavir
30.03.2014 16:30 Vinogradar 1 : 2 Bajša
30.03.2014 15:30 Jedinstvo 1 : 0 Crvena zvezda
30.03.2014 15:30 Vojvodina (B) 4 : 0 Rusanda
30.03.2014 15:30 Vojvodina (P) 4 : 2 Begej
30.03.2014 15:30 Zadrugar 0 : 0 Vojvodina (NM)
30.03.2014 15:30 Kordun 2 : 2 ŽAK
30.03.2014 15:30 BSK 3 : 1 Omladinac (B)
30.03.2014 15:30 Omladinac (D) 0 : 0 Crvenka
30.03.2014 15:30 Kula 6 : 0 Graničar
30.03.2014 15:30 Sremac 0 : 0 Sloven (R)
30.03.2014 15:30 LSK Laćarak 4 : 1 Partizan
30.03.2014 15:30 Budućnost 4 : 0 Hajduk 1932
30.03.2014 15:30 Jadran 0 : 1 Kupinovo
30.03.2014 15:30 Donji Petrovci 2 : 0 Radnički
30.03.2014 15:30 Budućnost (G) 9 : 0 Vojvodina (BG)
30.03.2014 17:00 Borac 1 : 0 TSK
30.03.2014 15:30 Mladost (T) 0 : 1 Veternik
30.03.2014 15:30 Budućnost (M) 2 : 2 Kabel
30.03.2014 15:30 Petrovaradin 0 : 1 ŽSK
30.03.2014 15:30 Jedinstvo 1 : 3 Sutjeska
30.03.2014 16:00 Jedinstvo 4 : 0 Zmaj 1953
30.03.2014 11:00 13. maj 1 : 0 Komgrap
30.03.2014 16:00 OFK Zabrežje 3 : 1 Vranić
30.03.2014 11:00 Prva Iskra 2 : 0 Šumadija
30.03.2014 16:00 Veliki Borak 4 : 0 Mladost (B)
30.03.2014 10:00 Borac 0 : 0 Strelac
30.03.2014 16:00 Posavina 0 : 2 Napredak
30.03.2014 16:00 Velika Krsna 2 : 1 Torlak
30.03.2014 16:00 Dunavac 1 : 1 OFK Leštane
30.03.2014 16:00 Podunavac 0 : 0 Vinča
30.03.2014 10:00 Selo Mladenovac 5 : 2 Nemenikuće
30.03.2014 16:00 Napredak 1 : 5 Boleč
30.03.2014 16:00 Kosmaj 3 : 2 Vlaška
30.03.2014 15:00 OFK Ras 2 : 1 Tavnik
30.03.2014 15:00 Jedinstvo 2 : 1 Čibukovac
30.03.2014 15:00 Stubal 3 : 0 Napredak
30.03.2014 15:00 Zvezda 1 : 0 Morava (S)
30.03.2014 14:30 Ozrem PMH 2 : 0 Mladost 09
30.03.2014 14:30 Takovski Ustanak 0 : 3 Omladinac
30.03.2014 14:30 Ozremica 2 : 1 Šilopaj
30.03.2014 14:30 Jablanica 0 : 2 Majdan
30.03.2014 14:30 Šumadija 0 : 3 Brezak
30.03.2014 15:30 Vujan 1 : 1 Planinac
30.03.2014 11:00 Polet (G) 0 : 0 Premeća
30.03.2014 15:30 Kej 6 : 2 Morava
30.03.2014 11:00 Rakova 1 : 0 Zadrugar
30.03.2014 15:30 Lugovi 4 : 1 Strelac
30.03.2014 15:30 Vrelo 0 : 2 Sloga
30.03.2014 15:30 Radnički 1 : 1 Dedinje Junajted
30.03.2014 15:30 Jedinstvo (P) 2 : 3 Jelica
30.03.2014 15:30 Gradina 0 : 2 Bratstvo
30.03.2014 15:30 Brezova 2 : 2 Kotraža
30.03.2014 16:00 Šumadija 1934 2 : 0 Košutnjak
30.03.2014 16:00 Sloga 2 : 1 Kremenac
30.03.2014 16:00 Azbest 3 : 2 OFK Žeželj
30.03.2014 16:00 Borac 2 : 1 Hajduk
30.03.2014 16:00 Kutlovo 3 : 3 21. oktobar
30.03.2014 16:00 Zastava 1 : 1 Mladost
30.03.2014 16:00 Seljak 1 : 5 Mladost Teferič
30.03.2014 15:00 Radoje Domanović 3 : 1 Trnava
30.03.2014 15:00 Kopljari 1 : 2 Mladi rudar
30.03.2014 15:00 Sloga 5 : 0 Žabare
30.03.2014 15:00 Jasenica 0 : 2 Plaskovac
30.03.2014 11:00 Karađorđe 4 : 1 Sloga (M)
30.03.2014 15:00 Mladost MG (S) 2 : 0 Mladost (R)
30.03.2014 15:00 Grivac 1 : 0 Sloga (Z)
30.03.2014 15:00 Mladost (B) 2 : 3 BSK
30.03.2014 15:00 Kotlenik 1 : 6 Omladinac
30.03.2014 15:00 Pobeda (Đ) 1 : 2 Pobeda (S)
30.03.2014 Omladinac 1 : 5 Sloga
30.03.2014 Jedinstvo 2 : 1 Jasenica
30.03.2014 15:00 Krilaš 1 : 0 Budućnost
30.03.2014 15:00 Mladost 2 : 2 Zadrugar
30.03.2014 15:00 Omladinac (S) 4 : 0 Polet
30.03.2014 15:00 Omladinac (B) 2 : 0 Borac
30.03.2014 15:00 Omladinac (M) 2 : 1 Radnički
30.03.2014 15:00 Rudar 3 : 1 Dragoš
30.03.2014 15:00 Napredak 2 : 1 Sloga (Ć)
30.03.2014 15:00 Jedinstvo (D) 1 : 0 Žitkovica
30.03.2014 15:00 Kurjače 1 : 3 Borac
30.03.2014 15:00 Mlava 3 : 1 Polet
30.03.2014 15:00 Dunavac 1 : 2 Vojvoda Milenko
30.03.2014 16:00 Dumača 2 : 1 Mrovska
30.03.2014 16:00 Sloga Krnic 1 : 1 Sloga Mat
30.03.2014 16:00 Vlašić 3 : 1 Trešnjevka
30.03.2014 16:00 Borac 4 : 1 Cerić
30.03.2014 16:00 Dobrava 1 : 1 Volujac
30.03.2014 16:00 Galeb 1 : 2 Radnički
30.03.2014 16:00 Pričinović 3 : 0 Karađorđe
30.03.2014 16:00 Jedinstvo 3 : 1 Jadar 1961
30.03.2014 16:00 Borac Lešnica 3 : 1 Sloga K
30.03.2014 16:00 Stolice 3 : 0 TE Gučevo
30.03.2014 16:00 Borac K 4 : 1 Milan Orlić
30.03.2014 16:00 Cer 3 : 2 Sloga LŠ
30.03.2014 11:00 Studenac 3 : 0 Cerova
30.03.2014 16:00 Hajduk 3 : 1 Velika Reka
30.03.2014 16:00 Mladost 3 : 0 Bratstvo
30.03.2014 16:00 Napredak BP 1 : 0 Napredak RIB
30.03.2014 16:00 BMR Petlovača 3 : 1 Drina
30.03.2014 16:00 Torpedo 0 : 4 Milicionar
30.03.2014 16:00 Partizan 5 : 0 Proleter
30.03.2014 16:00 Budućnost PD 3 : 2 Budućnost ZM
30.03.2014 16:00 Premijer 1 : 0 Duško
30.03.2014 16:00 Sloboda 2 : 1 Sloga
30.03.2014 15:30 Tešnjar 2 : 1 Iskra
30.03.2014 15:30 Kolubara 2 2 : 1 Beloševac
30.03.2014 15:30 Liplje 4 : 0 Polet
30.03.2014 15:30 Milenko Pavlović 2 : 2 Ribnikar
30.03.2014 15:30 Rajac 0 : 1 Junior Novo Naselje
30.03.2014 15:30 Sovljak 6 : 1 Stepanje
30.03.2014 15:30 Tvrdojevac 0 : 4 Polet (T)
30.03.2014 15:30 Gunjevac 0 : 1 Proleter
30.03.2014 15:30 OFK Stublenica 2 : 2 Polet (DL)
30.03.2014 15:30 Glumač 6 : 0 Duškovci
30.03.2014 15:30 Napredak 3 : 2 Avijatičar
30.03.2014 15:30 Blagaja 1 : 0 Gorobilje
30.03.2014 15:30 Plavi tok 3 : 1 Savinac
30.03.2014 15:30 Borac 1 : 4 Dobrinjac
30.03.2014 15:30 Moravac (Č) 5 : 1 Dušnik
30.03.2014 15:30 Knežica 4 : 1 Toplica
30.03.2014 11:00 Polet (R) 3 : 1 Gredetin
30.03.2014 15:30 Ratar 1 : 0 Vukašinovac
30.03.2014 11:00 Jedinstvo 8 : 1 Tempo
30.03.2014 15:30 Feniks 2012 0 : 2 Kraljevo
30.03.2014 10:00 Dobrič 1 : 3 Jastrebac
30.03.2014 15:30 Jugovići 1976 2 : 3 Aleksandrovo
30.03.2014 10:00 Koprijan 1975 3 : 0 Baličevac 1974
30.03.2014 15:30 Radnički 1936 2 : 1 Stevan Nešticki
30.03.2014 15:30 Polet 3 : 0 Kumarevo
30.03.2014 15:30 Morava 2 : 4 Jedinstvo
30.03.2014 15:30 Železničar 2 : 1 Veternica
30.03.2014 15:30 Navalin 1 : 6 Omladinac
30.03.2014 15:30 Sloboda 0 : 1 OFK Brza
30.03.2014 15:30 Mladost (V) 3 : 1 OFK Morava
30.03.2014 15:30 Lokomotiva 6 : 1 Veliki Suvodol
30.03.2014 15:30 Borac 3 : 3 Temac
30.03.2014 15:30 Dragoš 1 : 1 Jerma
30.03.2014 15:30 Pobeda 2 : 1 Mladost (M.S)
30.03.2014 15:30 Crni Vrh 1 : 3 Mladi radnik
30.03.2014 15:30 Juhor 0 : 0 Zenit
30.03.2014 15:30 Kolare 0 : 0 Resavac (S)
30.03.2014 15:30 Sindjelić (G) 1 : 0 Vinogradar
30.03.2014 15:30 Sloga 0 : 2 Napredak (SL)
30.03.2014 15:30 Šumadija 7 : 2 Polet
30.03.2014 15:30 Javor 3 : 0 Istok 63
30.03.2014 15:30 Resavac (VP) 2 : 2 Napredak (ST)
30.03.2014 15:30 Mladost (S) 1 : 5 Napredak (Z)
30.03.2014 15:30 Hajduk 4 : 0 Napredak (SV)
30.03.2014 14:30 Rubin (Z) 0 : 4 Mladi radnik
30.03.2014 14:30 Beli Orlovi 2 : 1 Sloga
30.03.2014 14:30 14. Oktobar 2 : 1 Mladost (DK)
30.03.2014 14:30 Župski biseri 3 : 1 Blagotin
30.03.2014 14:30 Mladost (T) 2 : 2 Rubin (DS)
30.03.2014 14:30 Ribnik 3 : 0 Donji Kopaonik
30.03.2014 14:30 OFK Ribare 4 : 0 Dvorane
30.03.2014 14:30 Kapidžija 0 : 0 Kupci
30.03.2014 14:30 13. April 5 : 0 Dedina
30.03.2014 14:30 Gornji Stepoš 2 : 0 Mudrakovac
30.03.2014 14:30 Dušan Ristić 1 : 0 Parunovac
30.03.2014 14:30 Rasina 2 : 1 BSK
30.03.2014 14:30 Sloga 1 : 0 Sebečevac
30.03.2014 16:00 Vidrovac 4 : 0 Graničar
30.03.2014 11:00 Miloševo 4 : 4 Srbovo
30.03.2014 16:00 Kovilovo 4 : 0 Urovica
30.03.2014 16:00 Smedovac 1 : 2 Rečka
30.03.2014 16:00 Deli Jovan 8 : 1 Malajnica
30.03.2014 16:00 Slatina 4 : 1 OFK Tamnič
30.03.2014 16:00 Čubra 1 : 1 Polet
30.03.2014 15:30 Palilulac 2 : 3 Sloga
30.03.2014 15:30 Rtanj 1 : 4 Pobeda
30.03.2014 15:30 Slemen 1 : 1 Bukovik
30.03.2014 16:00 Jedinstvo Stević 2 : 1 Pobeda
30.03.2014 16:00 Mladost (V) 1 : 1 Omladinac (O)
30.03.2014 16:00 Unirea 0 : 0 Polet
30.03.2014 16:00 Omladinac (D) 3 : 1 Budućnost (BB)
30.03.2014 16:00 Borac (P) 2 : 1 Dolovo
30.03.2014 16:00 BSK Bavanište 2 : 1 Stari Tamiš
30.03.2014 16:00 Proleter 1 : 0 Plavi Dunav 1932
30.03.2014 16:00 Karaš (J) 4 : 0 Dunav
30.03.2014 16:00 Jedinstvo 1 : 2 Borac (VS)
30.03.2014 16:00 Dobrica 3 : 1 Vinogradar
30.03.2014 16:00 Vladimirovac 5 : 2 Ratar
30.03.2014 16:00 Borac (VG) 1 : 1 Partizan (U)
30.03.2014 16:00 Potporanj 0 : 0 Karaš (K)
30.03.2014 16:00 Partizan (K) 3 : 0 Hajduk
30.03.2014 16:00 Ševac 1 : 0 Hajdučica
30.03.2014 16:30 Tromedja 1 : 3 Radnički Gladiolus
30.03.2014 16:30 Jedinstvo (SK) 1 : 0 Jadran
30.03.2014 16:30 Sloga 2 : 0 Horgoš 1911
30.03.2014 16:30 Jedinstvo (M) 0 : 3 Potisje
30.03.2014 16:30 Hajduk 0 : 7 Tisa (P)
30.03.2014 16:30 Hajduk 6 : 4 Đurđin
30.03.2014 16:30 Zrinjski 1932 1 : 1 Udarnik
30.03.2014 16:30 Žednik 2 : 2 Dušan Silni
30.03.2014 16:30 Bikovo 0 : 1 Radnički 1905
30.03.2014 16:30 Solid 1 : 2 Elektrovojvodina
30.03.2014 16:30 Bratstvo 2 : 1 Lokomotiva
30.03.2014 15:30 OFK Klek 1 : 0 Omladinac
30.03.2014 15:30 Banat 1 : 1 OFK Gradnulica
30.03.2014 15:30 Zlatica 2 : 1 Lehel
30.03.2014 15:30 Borac 0 : 1 ŽFK Banat-Bagljaš
30.03.2014 15:30 Mladost 6 : 1 Proleter 2006
30.03.2014 15:30 Napredak 1 : 1 2. Oktobar
30.03.2014 15:30 Delija 4 : 1 Borac
30.03.2014 15:30 ŽAK 0 : 1 Polet
30.03.2014 15:30 Rusin 2 : 0 Radnički 1918
30.03.2014 15:30 Aleksa Šantić 0 : 4 Partizan
30.03.2014 15:30 OFK Metalac 3 : 0 Jedinstvo
30.03.2014 15:30 Panonija 3 : 3 Jedinstvo 1947
30.03.2014 15:30 Graničar 4 : 1 OFK Šikara
30.03.2014 15:30 Dinamo 1 : 0 Dunav
30.03.2014 15:30 Terekveš 2 : 0 Lipar
30.03.2014 15:30 Rastina 1918 0 : 5 Mladost
30.03.2014 15:30 Fruškogorac 3 : 2 Jedinstvo (R)
30.03.2014 15:30 Dunav 0 : 2 Podunavac
30.03.2014 15:30 Šumar 2 : 3 Graničar
30.03.2014 15:30 Sloga Milšped 3 : 1 Sloven
30.03.2014 15:30 Napredak (Ž) 0 : 2 Fruška Gora
30.03.2014 15:30 Sremac 1 : 2 PSK Putinci
30.03.2014 15:30 Jedinstvo (P) 4 : 1 ČSK Čortanovci
30.03.2014 17:30 Sinđelić 2 : 2 Graničar (K)
30.03.2014 17:30 Borac (M) 4 : 0 Napredak (V)
30.03.2014 17:30 Sloboda 0 : 2 OFK Zeka Buljubaša
30.03.2014 17:30 Fruškogorac (K) 2 : 0 Srem
30.03.2014 17:30 Hajduk 4 : 0 Jedinstvo (M)
30.03.2014 15:00 Vinogradar 1 : 2 Šajkaš 1908
30.03.2014 15:00 Sremac Beomal 4 : 2 Fruškogorac
30.03.2014 15:00 Čenej 0 : 3 Sofeks
30.03.2014 15:00 Tatra 0 : 0 Slavija
30.03.2014 15:00 Bačka 2 : 4 Susek
30.03.2014 15:00 Dinamo 3 : 3 OFK Futog
30.03.2014 15:00 Obilić (Vilovo) 1 : 0 Iskra (Kucura)
30.03.2014 15:00 Sloga (Lok) 0 : 6 Hajduk (Čurug)
30.03.2014 15:00 Miletić (Mošorin) 1 : 1 Napredak (Nadalj)
30.03.2014 15:00 Mladost Radost (Srbob) 3 : 1 Bečej 1918
30.03.2014 15:00 Titel 2 : 1 Bačka (Đurđ.)
30.03.2014 15:00 Obilić (Zmajevo) 2 : 0 Jedinstvo (B.P.S.)
30.03.2014 15:00 Mladost (Radič.) 1 : 1 Hajduk (Gard.)
30.03.2014 15:00 Proleter (R.S.) 2 : 1 Jedinstvo (Gosp.)
30.03.2014 15:30 Borac 46 1 : 11 Stari Grad
30.03.2014 15:30 Hercegovac 0 : 2 Bačka
30.03.2014 15:30 Kulpin 3 : 2 Bački Hajduk
30.03.2014 15:30 Slavija 2 : 2 Soko
30.03.2014 15:30 Krivanj 2 : 0 Maglić
30.03.2014 16:00 Busije 4 : 0 Institut
30.03.2014 16:00 BUSK 1 : 0 Borac
30.03.2014 16:00 OFK Petrovčić 0 : 1 Šumadinac
30.03.2014 10:00 Šećeranac 3 : 1 Dunavac
30.03.2014 10:00 Mladi proleter 0 : 4 Dunav
30.03.2014 16:00 Mladost 1 : 5 Crvenka
30.03.2014 16:00 Sloga 1 : 1 Bistrica
30.03.2014 16:00 Dimitrije Tucović 6 : 2 Lazarevac
30.03.2014 16:00 Sloboda 1 : 0 Polet
30.03.2014 15:00 Borac 4 : 2 Omladinac
30.03.2014 15:00 Markovac 3 : 6 Napredak
30.03.2014 15:00 Šepšin 1 : 1 Ivanča
30.03.2014 15:00 Sloga 0 : 0 Senaja
30.03.2014 13:00 4 Juli 2 : 0 Rudar 2012
30.03.2014 13:00 OFK Rogača 1 : 1 Mladost
30.03.2014 13:00 Mladost 4 : 2 Vis
30.03.2014 13:00 Sloga 2012 0 : 2 Denim
30.03.2014 13:00 Ropočevo 0 : 3 Drlupa
30.03.2014 15:00 Carevac 1 : 2 OFK Braničevo
30.03.2014 15:00 Desine 1 : 4 Polet
30.03.2014 15:00 Žika Marković Uča 5 : 2 Graničar 2013
30.03.2014 15:00 Pek 5 : 0 Mrčkovac
30.03.2014 15:00 Radnički 4 : 2 OFK Vinci
30.03.2014 15:00 Kumane 0 : 1 Barič
30.03.2014 15:00 Električar 6 : 0 Srednjevo
30.03.2014 15:00 Usije 1 : 5 Ram
30.03.2014 15:00 Sloga 1936 2 : 0 Dizel
30.03.2014 15:00 Napredak 1934 3 : 0 Zemljoradnik
30.03.2014 15:00 Stig 1955 1 : 4 Sloga (L)
30.03.2014 15:00 Napredak 1947 4 : 1 Sopot
30.03.2014 15:00 Dunavac 5 : 0 Sloga (D)
30.03.2014 15:00 Napredak (P) 9 : 0 Proleter
30.03.2014 11:00 Mladost PB 3 : 0 Krnule 09
30.03.2014 11:00 Žika 2 : 3 Polet
30.03.2014 11:00 Sloga Ridj 3 : 1 Skupljen 2013
30.03.2014 11:00 Hajduk 1 : 1 Petrovac 74
30.03.2014 11:00 Vojvoda Stepa Stepanović 2 : 1 Sloga Trgošped
30.03.2014 11:00 Torpedo 2 : 1 Mladost 2013
30.03.2014 15:30 Jedinstvo 0 : 4 Komanice
30.03.2014 15:30 Mionica 8 : 0 Gornji Mušić
30.03.2014 15:30 Proleter 3 : 9 Popadić
30.03.2014 12:30 Veliševac 4 : 2 Mladost
30.03.2014 15:30 Toplica 4 : 2 Gornji Lajkovac
30.03.2014 15:30 Mali korak 0 : 4 Rakac Stave
30.03.2014 15:30 Paune 3 : 3 Mladost
30.03.2014 15:30 OFK Povlen 1 : 2 Kotešica
30.03.2014 15:00 Sloga 4 : 1 Radnik
30.03.2014 15:00 Strelac 001 1 : 2 Brgule
30.03.2014 15:00 Vukona 3 : 1 Kolubara
30.03.2014 15:00 Murgaš 2012 0 : 7 Đorđe Bodinović
30.03.2014 15:00 Sloga 3 : 3 Dokmir
30.03.2014 15:00 Čučuge 0 : 5 OFK Paljuvi
30.03.2014 15:00 Zvizdar 2 : 1 Pambukovica
30.03.2014 11:00 Moravac 3 : 3 Jašunja
30.03.2014 16:00 Jedinstvo 1 : 3 Partizan (M)
30.03.2014 16:00 Morava (R) 0 : 2 Partizan (G)
30.03.2014 16:00 Sloboda 3 : 1 Kolonija
30.03.2014 16:00 Dražmirovac 1 : 2 Morava (KS)
30.03.2014 16:00 Lipar 0 : 2 Trnava
30.03.2014 16:00 Osaonica 5 : 1 Ribnik
30.03.2014 16:30 Popovac 0 : 0 Polet
30.03.2014 16:30 Mladost (GM) 0 : 3 Železničar
30.03.2014 16:30 Vihor 2 : 6 Omladinac
30.03.2014 16:30 Sloboda 1 : 4 Heroj
30.03.2014 16:30 ISK Izvor 4 : 1 Mladost (R)
30.03.2014 16:30 Budućnost (L) 1 : 4 OFK Borac
30.03.2014 15:00 Borjak 2013 1 : 3 Topoljak
30.03.2014 15:00 Polet 57 3 : 1 Sloboda 1948
30.03.2014 15:00 FK Stari Trstenik 1 : 3 Kamenorezac 76
30.03.2014 14:30 Srnje 2 : 5 Kruševica
30.03.2014 11:00 Globoder 1 : 0 Gaglovo
30.03.2014 14:30 Sokolovi 1 : 0 Žabare
30.03.2014 15:30 Rasinac 2 : 4 Jablanica
30.03.2014 15:30 Drugari 4 : 1 Polet (K)
30.03.2014 15:30 Lipovac 1 : 2 Polet (Š)
30.03.2014 15:30 Zdravinje 7 : 2 Trmčare
30.03.2014 15:30 Modrica 5 : 2 Štitari
30.03.2014 15:30 Banat 2 : 1 Graničar
30.03.2014 15:30 Lokve 0 : 3 Vojvodina
30.03.2014 15:30 Gaj 3 : 0 OFK Barice
30.03.2014 15:30 Mladost 1 : 2 Proleter
30.03.2014 15:30 Jedinstvo 6 : 1 OFK Stajićevo
30.03.2014 15:30 Sloga 0 : 5 ASK
30.03.2014 15:30 MSK 4 : 0 Tamiš
30.03.2014 15:30 27. Oktobar 2 : 1 Vojvodina
30.03.2014 15:30 OFK Kraljevci 4 : 3 Planinac
30.03.2014 15:30 Sloga 4 : 1 Polet
30.03.2014 15:30 Car Uroš 1 : 1 Borac (K)
30.03.2014 15:30 Mladost (B) 1 : 0 Fruškogorac
30.03.2014 15:30 Krušedol 5 : 0 Mladost (P)
30.03.2014 15:30 Borac (S) 2 : 3 Sremac
30.03.2014 15:30 Mladost 3 : 0 OFK Brestač
30.03.2014 15:30 Polet 6 : 0 Srem
30.03.2014 15:30 Sloboda 4 : 3 Borac
30.03.2014 15:30 Graničar 0 : 4 Kameni
30.03.2014 15:30 Vitez 0 : 3 Lovac
30.03.2014 Sloga (Z-I) 5 : 0 Napredak
30.03.2014 Sloga (Č) 4 : 2 Sremac
30.03.2014 Borac (R) 3 : 1 Planinac
30.03.2014 Borac (VR) 4 : 2 Grgurevci
30.03.2014 OFK Bosut 1 : 1 Fruškogorac
30.03.2014 BSK 0 : 1 Mitros
30.03.2014 15:00 Bratstvo 1 : 2 Jedinstvo
30.03.2014 15:00 Sremac 3 : 0 Graničar
30.03.2014 15:00 Borac 1 : 0 Omladinac
30.03.2014 15:00 OFK Bikić 3 : 1 Jednota
30.03.2014 15:30 Slavija 0 : 1 Vajska
30.03.2014 15:30 Borac 0 : 0 Mladost
30.03.2014 15:30 Sloga 1 : 0 Naša Zvezda
30.03.2014 15:30 Neštin 2 : 1 Proleter
30.03.2014 11:00 Vreoci 4 : 2 BSK
30.03.2014 16:00 OFK Sokolovo 1 : 2 Petka
30.03.2014 16:00 Mladost (L) 0 : 0 Šumadinac (K)
30.03.2014 16:00 20. Oktobar 2 : 1 OFK Radnički
30.03.2014 16:00 OFK Borac 2 : 3 Proleter
30.03.2014 14:00 Sutjeska 1 : 0 Mladost
30.03.2014 15:30 Zabjelo 5 : 2 Igalo
30.03.2014 15:30 Berane 2 : 1 Jezero
30.03.2014 15:30 Ibar 0 : 0 Zora
30.03.2014 15:30 Kom 1 : 2 Arsenal
30.03.2014 15:30 Bratstvo 0 : 0 Bokelj
30.03.2014 11:00 Kalemegdan 2 : 1 Sloga
30.03.2014 15:00 Polet 2 : 0 Metalmania
30.03.2014 13:00 BSK Borča 2 : 1 Sloboda Piont
30.03.2014 13:00 Radnički (P) 0 : 3 Rad
30.03.2014 13:00 Vojvodina 1 : 3 Radnički 1923
30.03.2014 13:00 Crvena zvezda 5 : 0 Novi Pazar
30.03.2014 11:00 Napredak 2 : 0 Jagodina
30.03.2014 11:00 Partizan 0 : 0 ČSK Pivara
30.03.2014 11:00 Borac 0 : 0 Brodarac
30.03.2014 13:00 Sloga (K) 4 : 0 OFK Beograd
30.03.2014 10:00 Vršac United 2 : 4 Radnički (NP)
30.03.2014 10:00 Spartak 1 : 0 OFK Hajduk
30.03.2014 11:00 Jedinstvo Putevi 2 : 0 Sloga 1940
30.03.2014 11:00 Metalac (GM) 3 : 1 Sloga (P)
30.03.2014 13:00 Vojvodina 1 : 0 Sloboda (Č)
30.03.2014 12:30 Javor 1 : 1 Šumadija 1903
30.03.2014 11:00 Sušica 1 : 1 Mladost (L)
30.03.2014 Jošanica ND 3 : 1 Pazar Juniors 2011
30.03.2014 13:00 AS 2 : 1 Sloboda Point
30.03.2014 13:00 Nacional 0 : 0 Loznica
30.03.2014 14:00 Zemun 0 : 2 Partizan
30.03.2014 10:00 Mladost (L) 2 : 0 Spartak
30.03.2014 10:00 Proleter 2006 2 : 1 Vojvodina
30.03.2014 10:00 Dinamo 3 : 4 Inđija
30.03.2014 10:00 Vrbas 2 : 2 Radnički (S)
30.03.2014 10:00 Bačka 1901 1 : 0 Vršac
30.03.2014 10:00 Čačak 94 3 : 0 Budućnost
30.03.2014 10:00 BIP 4 : 2 Metalac (GM)
30.03.2014 09:15 Spartak 1 : 1 Subotica
30.03.2014 10:00 Obilić 3 : 5 Potisje
30.03.2014 12:00 Vršac United 7 : 3 BAK
30.03.2014 10:00 Polet 2 : 5 Sloga (P)
30.03.2014 10:00 Borac (St) 17 : 0 Strela
30.03.2014 13:00 Unirea 0 : 12 Dolina
30.03.2014 11:00 Mladi radnik 1 : 3 SASK
30.03.2014 Trepča 0 : 1 ŠF Fenerbahče
30.03.2014 Rudar (B) 8 : 0 Granit
30.03.2014 OFK Ras 4 : 2 OFK Vlada Dimitrijević
30.03.2014 Jošanica ND 1 : 1 OFK Nacional
30.03.2014 13:00 Pazar Juniors 10 : 1 Tutin
30.03.2014 Rudar (KM) 2 : 2 Kosmet
30.03.2014 09:30 TSC 1 : 3 Bačka 1901
30.03.2014 11:00 Spartak '01 3 : 0 Dribling
30.03.2014 10:00 Vinogradar 2 : 2 Čoka
30.03.2014 10:00 Apolon 4 I 3 : 1 Šumadija
30.03.2014 15:00 Pazar Juniors 5 : 0 Tutin
30.03.2014 Mokra Gora 4 : 1 OFK Lešak
30.03.2014 Rudar (KM) 0 : 2 Kosmet
30.03.2014 OFK Ras 0 : 2 OFK Vlada Dimitrijević
30.03.2014 Trepča 2 : 0 Pionir 028

Košarka

30.03.2014 17:30 Igokea 69 : 60 Široki Primorka
30.03.2014 16:00 Cibona 67 : 76 Crvena zvezda Telekom
30.03.2014 17:30 Zadar 77 : 75 Union Olimpija
30.03.2014 19:00 Mladost (Z) 67 : 98 Spartak
30.03.2014 18:00 Šabac 88 : 87 Radnički
30.03.2014 17:00 Železničar 84 : 68 Morava
30.03.2014 16:00 Novi Pazar 86 : 77 Sloga (D)
30.03.2014 19:00 Ub 76 : 66 Temnić
30.03.2014 18:00 Zdravlje Leskovac 115 : 66 Bor RTB
30.03.2014 18:00 Jug 77 : 67 Jablanica
30.03.2014 12:30 Budućnost 80 : 84 Mladost Veternik
30.03.2014 15:00 Sloboda NS 96 : 69 Crvenka
30.03.2014 20:30 Futog Tehnomer 71 : 58 Selekta
30.03.2014 17:00 Basket Star 84 : 63 Proleter (NS)
30.03.2014 17:00 Velika Kikinda 71 : 47 Čelarevo

Odbojka

30.03.2014 18:00 Vojvodina NS Seme 1 : 3 Partizan Vizura 2:2
30.03.2014 20:00 Timok 1 : 3 Mladenovac
30.03.2014 14:00 Antena 0 : 3 Partizan
30.03.2014 18:00 Lučani 0 : 3 Metalac Takovo
30.03.2014 17:00 Priboj 3 : 2 Užice
30.03.2014 16:00 Student 0 : 3 Radnički Beograd
30.03.2014 18:00 Crnokosa 0 : 3 Kraguj
30.03.2014 13:30 Libero ČA 2 1 : 3 Forma
30.03.2014 14:00 Sloga 2 : 3 Sjenica

Rukomet

30.03.2014 18:00 Metalac 28 : 27 Novi Beograd
30.03.2014 19:00 Knez Lazar S.B. Ribarska banja 34 : 33 Trepča
30.03.2014 15:00 Metalac 26 : 32 Mladost
30.03.2014 11:00 Šamot 65 -2 28 : 22 Goč Merkur
30.03.2014 19:00 Hajduk 31 : 44 Vladimirovac
30.03.2014 Radnički 29 : 29 Udarnik
30.03.2014 Junior 26 : 24 Sloga
30.03.2014 Jedinstvo 1974 24 : 32 Dorćol
30.03.2014 16:00 Progres 20 : 35 Niška Banja
30.03.2014 19:00 Aleksinac 32 : 21 Pirot
30.03.2014 19:00 Bela Palanka 25 : 20 Hisar
30.03.2014 Voždovac 1955 26 : 39 Loznica grad
30.03.2014 17:00 Niška Banja 24 : 27 Naisa 3
30.03.2014 16:00 Jagodina 2 17 : 9 Radan

Futsal

30.03.2014 18:00 Kopernikus 3 : 5 Novi Pazar
30.03.2014 19:00 Kikinda 2 : 1 Hajduk
30.03.2014 21:00 Kepa 9 4 : 3 KMF Sombor
30.03.2014 17:00 Srbobran 8 : 2 Apa futsal
30.03.2014 Zufo 4 : 6 Ekonomist

Ragbi 13

30.03.2014 17:00 Dorćol 56 : 14 Partizan
30.03.2014 17:00 Novi Beograd 14 : 42 Tašmajdan
30.03.2014 14:45 Radnički (B) 34 : 34 Radnički (NP)

Američki fudbal

30.03.2014 14:30 Hunters Vrbas 43 : 6 Grofovi Novi Kneževac
30.03.2014 14:00 Mammoths Kikinda 25 : 7 Celtis Sombor
30.03.2014 14:00 Angel Warriors Čačak 118 : 0 Werewolves Valjevo
30.03.2014 12:00 Pirates Zemun 27 : 29 Golden Bears Bor
Brasnjo i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Brasnjo i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Brasnjo i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Brasnjo i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Brasnjo i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Brasnjo i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Daniela je tipovao utakmicu
Poštovanje svim članovima Srbijasport.net portala. Postoji li mogućnost da se svi kolektivno udružimo i da "prozborimo" koju reč i Prvoj ligi Srbije, našem, po meni "najkritičnijem" takmičenju u poslednjih par godina, što zbog kvaliteta igre, što zbog mutnih radnji koje su već ionako ozvaničenje prošle sezone kažnjavanjem nekih klubova. Bilo bi lepo, da svako, ko ima neko viđenje, informaciju ili mišljenje o klubu koji pomno prati ili takmičenju u celini da iznese u komentaru ovog posta, čisto da imamo neku sliku i predstavu o timovima pred start samog prvenstva koji počinje već sutradan, 14. avgusta. Bilo bi lepo prodiskutovati o potencijalnim kandidatima za ispadanje, kao i o kandidatima koji poseduju kvalitet za igranje u Superligi. Takođe, od velikog značaja svima nama bi bile informacije vezane za kvalitet i organizovanost samog kluba, redovnost u isplatama, nedostatku ili višku igračkog kadra, sposobnosti ili nesposobnosti uprave, stručnog štaba itd.. Svaka informacija bi dobrodošla, pa i subjektivno mišljenje ako ste jedan od vatrenih navijača Vašeg kluba. Valjalo bi nekada kasnije, u toku prolećnog dela sezone, obnoviti post, pa ponovo prokomentarisati trenutno stanje koje će biti u toku prvenstva. Hvala svima koji budu podelili informacije i koji budu učestvovali u ovoj "mini raspravi" kako bi se malo osvežio sam "forum".