XS
SM
MD
LG

Prona─Ĺeno ukupno 824 utakmica za dan
Nedelja, 5 Oktobar 2014


Fudbal

┼Żelezni─Źar
Lajkovac
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
05.10.2014 15:30
┼Żelezni─Źar
1 : 1
Šumadija 1903
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
Ba─Źka 1901
Subotica
05.10.2014 15:30
Dunav
1 : 0
Ba─Źka 1901
Dolina
Padina
2 : 0
PIK Prigrevica
Prigrevica
05.10.2014 15:30
Dolina
2 : 0
PIK Prigrevica
Senta
Senta
3 : 1
Tekstilac
Od┼żaci
05.10.2014 15:30
Senta
3 : 1
Tekstilac
┼Żarkovo
Beograd
3 : 0
IMT
Beograd
05.10.2014 11:00
┼Żarkovo
3 : 0
IMT
Hajduk
Beograd
4 : 1
┼Żeleznik Lasta
Beograd
05.10.2014 11:00
Hajduk
4 : 1
┼Żeleznik Lasta
Orlovac
Mr─Źajevci
1 : 0
Sloboda
─îa─Źak
05.10.2014 15:30
Orlovac
1 : 0
Sloboda
Polet
Trbušani
2 : 1
Vodoja┼ża
Grošnica
05.10.2014 15:30
Polet
2 : 1
Vodoja┼ża
RSK
Rabrovo
2 : 0
Napredak
Markovac
05.10.2014 15:30
RSK
2 : 0
Napredak
Sloboda
Lipe
1 : 1
Homoljac
┼Żagubica
05.10.2014 15:30
Sloboda
1 : 1
Homoljac
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
4 : 2
Borac
┼Żabari
05.10.2014 15:30
Mihajlovac 1934
4 : 2
Borac
Lepenica
Badnjevac
0 : 0
VGSK
Veliko Gradište
05.10.2014 15:30
Lepenica
0 : 0
VGSK
Obili─ç
┼Żivica
4 : 3
Šumadinac (B)
Brzan
05.10.2014 15:30
Obili─ç
4 : 3
Šumadinac (B)
Radni─Źki Stobeks
Klupci
1 : 0
Zlatibor
─îajetina
05.10.2014 15:30
Radni─Źki Stobeks
1 : 0
Zlatibor
Sloga (S)
Sjenica
2 : 0
Polimlje
Prijepolje
05.10.2014 15:30
Sloga (S)
2 : 0
Polimlje
Zlatar
Nova Varoš
0 : 0
OFK Ose─Źina
Ose─Źina
05.10.2014 15:30
Zlatar
0 : 0
OFK Ose─Źina
┼Żupa
Aleksandrovac
5 : 0
Rembas
Resavica
05.10.2014 15:30
┼Żupa
5 : 0
Rembas
Dragocvet
Dragocvet
2 : 3
Juhor
Obre┼ż
05.10.2014 15:30
Dragocvet
2 : 3
Juhor
Lugomir
Rakitovo
2 : 0
SFS Borac
Para─çin
05.10.2014 15:30
Lugomir
2 : 0
SFS Borac
Temni─ç 1924
Varvarin
5 : 2
Poljoprivrednik
Po─Źekovina
05.10.2014 15:30
Temni─ç 1924
5 : 2
Poljoprivrednik
Kosanica
Kuršumlija
5 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
05.10.2014 15:30
Kosanica
5 : 0
Jedinstvo (M)
Rudar Alpos
Aleksina─Źki rudnici
6 : 0
Rudar (P)
Podvis
05.10.2014 15:30
Rudar Alpos
6 : 0
Rudar (P)
Brodoremont
Kladovo
1 : 0
BSK Bogovina
Bogovina
05.10.2014 15:30
Brodoremont
1 : 0
BSK Bogovina
Pukovac
Pukovac
2 : 0
Kablovi
Zaje─Źar
05.10.2014 15:30
Pukovac
2 : 0
Kablovi
Bukovik
Ra┼żanj
4 : 0
Napredak
Aleksinac
05.10.2014 15:30
Bukovik
4 : 0
Napredak
Ropotovo
Ropotovo
0 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
05.10.2014 15:30
Ropotovo
0 : 0
Jedinstvo (B)
Vlasina
Vlasotince
1 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
05.10.2014 15:30
Vlasina
1 : 0
BSK Bujanovac
Sloboda
Gornja Vre┼żina
0 : 2
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
05.10.2014 15:30
Sloboda
0 : 2
Jedinstvo (BP)
Bobište
Bobište
2 : 0
Sloga
Leskovac
05.10.2014 15:30
Bobište
2 : 0
Sloga
Budu─çnost
Glo┼żan
1 : 0
Index
Novi Sad
05.10.2014 15:30
Budu─çnost
1 : 0
Index
Borac
Novi Sad
2 : 1
Hajduk
Beška
05.10.2014 15:30
Borac
2 : 1
Hajduk
LSK La─çarak
La─çarak
4 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
05.10.2014 15:30
LSK La─çarak
4 : 1
Jedinstvo (SP)
Ljukovo
Ljukovo
2 : 1
Kupinovo
Kupinovo
05.10.2014 15:30
Ljukovo
2 : 1
Kupinovo
Kabel
Novi Sad
1 : 0
Sremac Vojka
Vojka
05.10.2014 10:00
Kabel
1 : 0
Sremac Vojka
OFK Od┼żaci
Od┼żaci
3 : 2
TSC
Ba─Źka Topola
05.10.2014 15:30
OFK Od┼żaci
3 : 2
TSC
Preporod
Novi ┼Żednik
0 : 4
Subotica
Subotica
05.10.2014 15:30
Preporod
0 : 4
Subotica
Tisa
Adorjan
4 : 1
Ba─Źka (P)
Pa─Źir
05.10.2014 15:30
Tisa
4 : 1
Ba─Źka (P)
Borac (Sakule)
Sakule
3 : 1
┼Żelezni─Źar
Pan─Źevo
05.10.2014 15:30
Borac (Sakule)
3 : 1
┼Żelezni─Źar
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 1
┼Żelezni─Źar
Bara Venecija
05.10.2014 15:30
Lepušnica
0 : 1
┼Żelezni─Źar
Zvezdara
Beograd
2 : 1
Balkan Mirijevo
Mirijevo
05.10.2014 15:30
Zvezdara
2 : 1
Balkan Mirijevo
Grafi─Źar
Beograd
0 : 1
PKB
Padinska skela
05.10.2014 10:00
Grafi─Źar
0 : 1
PKB
Bole─Ź
Grocka
1 : 2
Jedinstvo
Sur─Źin
05.10.2014 15:30
Bole─Ź
1 : 2
Jedinstvo
Stepojevac Vaga
Stepojevac
3 : 0
Vr─Źin
Vr─Źin
05.10.2014 15:30
Stepojevac Vaga
3 : 0
Vr─Źin
Ibar
Mataruška Banja
2 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
05.10.2014 16:00
Ibar
2 : 1
Kraljevo Hajduk
Ribnica
Jovac
0 : 0
Radni─Źki
Kova─Źi
05.10.2014 16:00
Ribnica
0 : 0
Radni─Źki
Budu─çnost
Konarevo
2 : 0
Mataruge
Mataruge
05.10.2014 16:00
Budu─çnost
2 : 0
Mataruge
Lazac
Lazac
1 : 0
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
05.10.2014 16:00
Lazac
1 : 0
Pazar Juniors 2011
Kara─Ĺor─Ĺe
Ribnica
1 : 0
Go─Ź
Vrnja─Źka Banja
05.10.2014 16:00
Kara─Ĺor─Ĺe
1 : 0
Go─Ź
Granit
Jo┼íani─Źka banja
0 : 3
OFK Ras
Novi Pazar
05.10.2014 16:00
Granit
0 : 3
OFK Ras
Polet
Ratina
0 : 1
Borac
Vraneši
05.10.2014 16:00
Polet
0 : 1
Borac
Arsenal
Kragujevac
0 : 1
Kolonija
Kragujevac
05.10.2014 16:00
Arsenal
0 : 1
Kolonija
Šumadinac
Kragujevac
2 : 0
Borac
Drenovac
05.10.2014 16:00
Šumadinac
2 : 0
Borac
Maršić
Maršić
1 : 1
Kori─çani
Kori─çani
05.10.2014 16:00
Maršić
1 : 1
Kori─çani
Sušica
Kragujevac
0 : 1
Jedinstvo
Petrovac
05.10.2014 16:00
Sušica
0 : 1
Jedinstvo
Mladost (P)
Pajazitovo
1 : 3
─ćava
Grošnica
05.10.2014 16:00
Mladost (P)
1 : 3
─ćava
Vinogradi DB
Kragujevac
2 : 1
Budu─çnost
Resnik
05.10.2014 16:00
Vinogradi DB
2 : 1
Budu─çnost
Višesava
Bajina Bašta
0 : 5
Polet
Rasna
05.10.2014 15:30
Višesava
0 : 5
Polet
─îajetina
Gostilje
2 : 0
Prvi partizan
U┼żice
05.10.2014 15:30
─îajetina
2 : 0
Prvi partizan
Peru─çac
Peru─çac
2 : 1
Omladinac
Zdrav─Źi─çi
05.10.2014 15:30
Peru─çac
2 : 1
Omladinac
Ariljska rampa
Po┼żega
1 : 0
GP Zlatibor
U┼żice
05.10.2014 11:00
Ariljska rampa
1 : 0
GP Zlatibor
Crnokosa
Kosjeri─ç
2 : 2
Jasen
Brodarevo
05.10.2014 15:30
Crnokosa
2 : 2
Jasen
┼Żelezni─Źar
Po┼żega
2 : 0
Jedinstvo
Kaleni─ç
05.10.2014 15:30
┼Żelezni─Źar
2 : 0
Jedinstvo
Joševa
Joševa
1 : 0
Sovljak
Sovljak
05.10.2014 15:30
Joševa
1 : 0
Sovljak
Tešnjar
Valjevo
3 : 2
Trli─ç
Trli─ç
05.10.2014 15:30
Tešnjar
3 : 2
Trli─ç
OFK Divci
Divci
5 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
05.10.2014 15:30
OFK Divci
5 : 2
Junior Novo Naselje
Kolubara
Jabu─Źje
1 : 2
Rubribreza
Rubribreza
05.10.2014 15:30
Kolubara
1 : 2
Rubribreza
Antimon
Zaja─Źa
3 : 0
Podrinje
Lozni─Źko Polje
05.10.2014 15:00
Antimon
3 : 0
Podrinje
Borac (V)
Vladimirci
1 : 0
Borac (L)
Lešnica
05.10.2014 15:00
Borac (V)
1 : 0
Borac (L)
Mladost (P)
Prnjavor
4 : 1
Gu─Źevo
Banja Kovilja─Źa
05.10.2014 15:00
Mladost (P)
4 : 1
Gu─Źevo
Jedinstvo (Š)
Štitar
2 : 3
BMR Petlova─Źa
Petlova─Źa
05.10.2014 15:00
Jedinstvo (Š)
2 : 3
BMR Petlova─Źa
Provo
Provo
2 : 0
Ma─Źva 2005
Bogati─ç
05.10.2014 15:00
Provo
2 : 0
Ma─Źva 2005
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
1 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
05.10.2014 15:00
Jedinstvo (MZ)
1 : 0
Hajduk Stanko
Lipolist
Lipolist
6 : 0
Drina
Ljubovija
05.10.2014 15:00
Lipolist
6 : 0
Drina
┼ŻSK
┼Żirovnica
5 : 0
Banja
Banja
05.10.2014 15:30
┼ŻSK
5 : 0
Banja
Šumadija
Toponica
5 : 0
Vitlina-Bokanja
Gorovi─Ź
05.10.2014 10:00
Šumadija
5 : 0
Vitlina-Bokanja
Junkovac
Junkovac
2 : 1
Borac
Pajsijevi─ç
05.10.2014 15:30
Junkovac
2 : 1
Borac
Aran─Ĺelovac
Aran─Ĺelovac
12 : 3
Šumadinac (N)
Natalinci
05.10.2014 15:30
Aran─Ĺelovac
12 : 3
Šumadinac (N)
Omladinac
Donja Ra─Źa
2 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
05.10.2014 15:30
Omladinac
2 : 0
Prvi srpski ustanak
Šatornja
Šatornja
5 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
05.10.2014 15:30
Šatornja
5 : 0
Šumadinac (S)
Sloga (B)
Burovac
3 : 1
Zadrugar (T)
Tabanovac
05.10.2014 15:30
Sloga (B)
3 : 1
Zadrugar (T)
Rudar (K)
Krepoljin
1 : 1
Integral
Batuša
05.10.2014 15:30
Rudar (K)
1 : 1
Integral
Vojvoda Milenko
Kli─Źevac
3 : 0
Radni─Źki 1926
Po┼żarevac
05.10.2014 15:30
Vojvoda Milenko
3 : 0
Radni─Źki 1926
Makce
Makce
3 : 2
Mlava (ML)
Malo Laole
05.10.2014 15:30
Makce
3 : 2
Mlava (ML)
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 1
Napredak 1936
Veliko Crni─çe
05.10.2014 15:30
Petar Dobrnjac
2 : 1
Napredak 1936
Mlava (B)
Bratinac
2 : 0
─Éerdap
Golubac
05.10.2014 15:30
Mlava (B)
2 : 0
─Éerdap
Krilaš
─ćovdin
0 : 1
Mladost (B)
Biskuplje
05.10.2014 15:30
Krilaš
0 : 1
Mladost (B)
Budu─çnost (R)
Ratari
1 : 0
SASK
Saraorci
05.10.2014 15:30
Budu─çnost (R)
1 : 0
SASK
Osipaonica
Osipaonica
2 : 0
Šumadija
Azanja
05.10.2014 15:30
Osipaonica
2 : 0
Šumadija
Pobeda
Golobok
8 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
05.10.2014 15:30
Pobeda
8 : 0
Mladi borac
Sloga (M)
Miloševac
2 : 2
┼Żelezni─Źar (S)
Smederevo
05.10.2014 15:30
Sloga (M)
2 : 2
┼Żelezni─Źar (S)
Budu─çnost (MK)
Mala Krsna
4 : 2
Udarnik
Lozovik
05.10.2014 15:30
Budu─çnost (MK)
4 : 2
Udarnik
Proleter
Vranovo
3 : 0
7. Juli
Vodanj
05.10.2014 15:30
Proleter
3 : 0
7. Juli
Vodice
Vodice
5 : 1
Jedinstvo (K)
Krnjevo
05.10.2014 15:30
Vodice
5 : 1
Jedinstvo (K)
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 0
Mladi radnik
Novo Laniste
05.10.2014 15:00
Kušiljevo
3 : 0
Mladi radnik
OFK Bratstvo
Medve─Ĺa
2 : 0
Bratstvo
Me─Ĺure─Ź
05.10.2014 15:00
OFK Bratstvo
2 : 0
Bratstvo
Mladost (D)
Dublje
3 : 2
Sloga (V)
Voljav─Źe
05.10.2014 15:00
Mladost (D)
3 : 2
Sloga (V)
Napredak (Z)
Zlatovo
0 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
05.10.2014 15:00
Napredak (Z)
0 : 0
Mladost (K)
Napredak (D)
Drenovac
4 : 1
Budu─çnost
Miliva
05.10.2014 15:00
Napredak (D)
4 : 1
Budu─çnost
Morava
Ribare
4 : 0
Sloga (DV)
Donje Vidovo
05.10.2014 15:00
Morava
4 : 0
Sloga (DV)
Real
Jasenica (┼Żitora─Ĺa)
2 : 1
Kosovac
Prokuplje
05.10.2014 15:30
Real
2 : 1
Kosovac
Partizanski put
Grudaš
1 : 1
Dobri─Ź
Pejkovac
05.10.2014 15:30
Partizanski put
1 : 1
Dobri─Ź
Mladost 1982
Donji Drenovac
1 : 2
Svetlost
Badnjevac kod ┼Żitora─Ĺe
05.10.2014 15:30
Mladost 1982
1 : 2
Svetlost
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
Stara Bo┼żurna
2 : 0
Dun─Ĺerski
Volj─Źinac
05.10.2014 15:30
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
2 : 0
Dun─Ĺerski
Bošnjane
Bošnjane
3 : 1
Ma─Źkovac
Ma─Źkovac
05.10.2014 15:30
Bošnjane
3 : 1
Ma─Źkovac
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 4
Trudbenik
Stala─ç
05.10.2014 15:30
Jedinstvo 1936
2 : 4
Trudbenik
Gradina
Pejovac
1 : 4
Mladi radnik
Ba─Źina
05.10.2014 15:30
Gradina
1 : 4
Mladi radnik
Vinogradar
Zleginje
5 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
05.10.2014 15:30
Vinogradar
5 : 1
Gornji Stepoš
Šanac
Šanac
2 : 1
13. April
Lomnica
05.10.2014 15:30
Šanac
2 : 1
13. April
─îitluk
─îitluk
3 : 2
Mladost
Makrešane
05.10.2014 15:30
─îitluk
3 : 2
Mladost
Sloga (─ć)
─ći─çevac
2 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
05.10.2014 15:30
Sloga (─ć)
2 : 0
Jastrebac
Sloga (D)
Dašnica
4 : 3
Naupare
Naupare
05.10.2014 15:30
Sloga (D)
4 : 3
Naupare
Magli─ç
Ba─Źki Magli─ç
3 : 0
Obili─ç
Zmajevo
05.10.2014 15:30
Magli─ç
3 : 0
Obili─ç
Borac
Šajkaš
4 : 0
Krila Krajine
Ba─Źka Palanka
05.10.2014 15:30
Borac
4 : 0
Krila Krajine
Stari Grad
Ba─Źka Palanka
0 : 0
Vojvodina
Tovariševo
05.10.2014 15:30
Stari Grad
0 : 0
Vojvodina
Budu─çnost
Mladenovo
2 : 1
Mladost
Ba─Źki Petrovac
05.10.2014 15:30
Budu─çnost
2 : 1
Mladost
Mladost Radost
Srbobran
4 : 0
Sutjeska
Ba─Źko Dobro Polje
05.10.2014 15:30
Mladost Radost
4 : 0
Sutjeska
Proleter
Banoštor
2 : 0
OFK Sirig
Sirig
05.10.2014 15:00
Proleter
2 : 0
OFK Sirig
Dinamo
Budisava
0 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
05.10.2014 15:00
Dinamo
0 : 1
Fruškogorski partizan
Jedinstvo
Rumenka
1 : 3
Tatra
Kisa─Ź
05.10.2014 15:00
Jedinstvo
1 : 3
Tatra
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 2
TSK
Temerin
05.10.2014 15:00
Petrovaradin
1 : 2
TSK
Radni─Źki
Irig
3 : 0
Sremac Grani─Źar 1924
Adaševci
05.10.2014
Radni─Źki
3 : 0
Sremac Grani─Źar 1924
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
8 : 2
Hajduk 1932
Šimanovci
05.10.2014
Hajduk 1925 Podunavac
8 : 2
Hajduk 1932
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
2 : 2
Hrtkovci
Hrtkovci
05.10.2014
OFK Zeka Buljubaša
2 : 2
Hrtkovci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
5 : 0
PSK Putinci
Putinci
05.10.2014
Donji Petrovci
5 : 0
PSK Putinci
Hajduk (D)
Divoš
0 : 3
Budu─çnost
Salaš Noćajski
05.10.2014
Hajduk (D)
0 : 3
Budu─çnost
Proleter
Njegoševo
3 : 1
Njegoš
Lov─çenac
05.10.2014 15:30
Proleter
3 : 1
Njegoš
E─Ĺ┼íeg
Mali I─Ĺo┼í
1 : 0
Bajša
Bajša
05.10.2014 15:30
E─Ĺ┼íeg
1 : 0
Bajša
Pali─ç
Pali─ç
0 : 6
Olimpija
Gunaroš
05.10.2014 15:30
Pali─ç
0 : 6
Olimpija
Omladinac (D)
Deronje
4 : 1
Rusin
Ruski Krstur
05.10.2014 15:00
Omladinac (D)
4 : 1
Rusin
BSK
Ba─Źki Brestovac
0 : 3
Omladinac (B)
Bukovac
05.10.2014 15:00
BSK
0 : 3
Omladinac (B)
Lipar
Lipar
2 : 1
Grani─Źar (R)
Ri─Ĺica
05.10.2014 15:00
Lipar
2 : 1
Grani─Źar (R)
Kordun
Kljaji─çevo
5 : 2
Stanišić
Stanišić
05.10.2014 15:00
Kordun
5 : 2
Stanišić
Hajduk
Stapar
0 : 1
Terekveš
Svilojevo
05.10.2014 15:00
Hajduk
0 : 1
Terekveš
Jugoslavija
Jabuka
2 : 4
Jedinstvo Stevi─ç
Ka─Źarevo
05.10.2014 15:00
Jugoslavija
2 : 4
Jedinstvo Stevi─ç
Vulturul
Grebenac
2 : 2
Partizan (G)
Gaj
05.10.2014 15:00
Vulturul
2 : 2
Partizan (G)
Vojvodina
Crepaja
4 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
05.10.2014 15:00
Vojvodina
4 : 1
Crvena zvezda
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 0
Radni─Źki (B)
Baranda
05.10.2014 15:00
Sloga (BNS)
0 : 0
Radni─Źki (B)
Polet
Izbište
3 : 1
Mladost (O)
Omoljica
05.10.2014 15:00
Polet
3 : 1
Mladost (O)
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 3
Slavija
Kova─Źica
05.10.2014 15:00
Mladost (V)
1 : 3
Slavija
Zadrugar
Lazarevo
4 : 0
Vojvodina (B)
Bašaid
05.10.2014 15:30
Zadrugar
4 : 0
Vojvodina (B)
Napredak
─îestereg
2 : 2
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
05.10.2014 15:30
Napredak
2 : 2
Crvena zvezda
Borac
Aleksandrovo
0 : 1
Mladost
Banatski Despotovac
05.10.2014 15:30
Borac
0 : 1
Mladost
┼ŻAK
Kikinda
2 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
05.10.2014 15:30
┼ŻAK
2 : 0
Omladinac
BSK 1925
Batajnica
1 : 0
Borac (O)
Ostru┼żnica
05.10.2014 15:30
BSK 1925
1 : 0
Borac (O)
Zmaj 1953
Zemun
1 : 2
Sindjeli─ç 2012(U)
Ugrinovci
05.10.2014 15:30
Zmaj 1953
1 : 2
Sindjeli─ç 2012(U)
13. maj
Zemun
2 : 0
Milutinac
Zemun
05.10.2014 11:00
13. maj
2 : 0
Milutinac
Banja (VB)
Vi┼ínji─Źka banja
4 : 0
Policajac
Beograd
05.10.2014 15:30
Banja (VB)
4 : 0
Policajac
Brodarac
Novi Beograd
2 : 4
Poštar Zvezdara
Beograd
05.10.2014 15:30
Brodarac
2 : 4
Poštar Zvezdara
Strelac
Mislo─Ĺin
2 : 0
OFK Zabre┼żje
Zabre┼żje
05.10.2014 15:30
Strelac
2 : 0
OFK Zabre┼żje
Budu─çnost (Z)
Zve─Źka
3 : 2
Borac (L)
Lazarevac
05.10.2014 15:30
Budu─çnost (Z)
3 : 2
Borac (L)
Vrani─ç
Vrani─ç
0 : 1
Veliki Borak
Veliki Borak
05.10.2014 15:30
Vrani─ç
0 : 1
Veliki Borak
Rušanj
Rušanj
0 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
05.10.2014 15:30
Rušanj
0 : 0
Mladost (C)
Prva Iskra
Bari─Ź
6 : 0
Mladost (─î)
─îibutkovica
05.10.2014 11:00
Prva Iskra
6 : 0
Mladost (─î)
Selo Mladenovac
Mladenovac
3 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
05.10.2014 10:00
Selo Mladenovac
3 : 1
Velika Krsna
Heroj 1925
Jajinci
2 : 1
Pudarci
Pudarci
05.10.2014 15:30
Heroj 1925
2 : 1
Pudarci
Kosmaj
Ralja
2 : 1
Pinosava
Pinosava
05.10.2014 15:30
Kosmaj
2 : 1
Pinosava
Kova─Źevac
Kova─Źevac
4 : 0
Dunavac (G)
Grocka
05.10.2014 15:30
Kova─Źevac
4 : 0
Dunavac (G)
OFK Leštane
Leštane
3 : 0
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
05.10.2014 15:30
OFK Leštane
3 : 0
Vlaška
Radni─Źki 1924 (K)
Ko─Źane
1 : 2
Orljane
Orljane
05.10.2014 15:30
Radni─Źki 1924 (K)
1 : 2
Orljane
Mladi radnik
Aleksina─Źki Bujmir
4 : 0
Rutevac
Rutevac
05.10.2014 15:30
Mladi radnik
4 : 0
Rutevac
Malošište
Malošište
4 : 2
Koprijan 1975
Gradište
05.10.2014 15:30
Malošište
4 : 2
Koprijan 1975
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 0
Naša krila 1936
Belotinac
05.10.2014 15:30
Zemljoradnik
2 : 0
Naša krila 1936
Kne┼żica
Kne┼żica
2 : 4
Borac (T)
Trnjane
05.10.2014 15:30
Kne┼żica
2 : 4
Borac (T)
Radni─Źki 1947 (─î)
─îapljinac
2 : 1
Mladost (B)
Batušinac
05.10.2014 15:30
Radni─Źki 1947 (─î)
2 : 1
Mladost (B)
Jedinstvo
Bobovište
2 : 1
Rasova─Źa
Rasova─Źa
05.10.2014 15:30
Jedinstvo
2 : 1
Rasova─Źa
─îekmin
─îekmin
1 : 0
Umac
Miroševce
05.10.2014 15:30
─îekmin
1 : 0
Umac
Mladost
Vinarce
6 : 3
Mladi borac
┼Żivkovo
05.10.2014 15:30
Mladost
6 : 3
Mladi borac
Jedinstvo (G)
Grdelica
3 : 3
Progres
Ladovica
05.10.2014 15:30
Jedinstvo (G)
3 : 3
Progres
Radni─Źki
Pertate
0 : 2
Budu─çnost
Orašje
05.10.2014 15:30
Radni─Źki
0 : 2
Budu─çnost
Sloga
Lipovica
3 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
05.10.2014 15:30
Sloga
3 : 2
Jedinstvo (GS)
OFK Brza
Brza
0 : 0
┼Żelezni─Źar
Brestovac
05.10.2014 15:30
OFK Brza
0 : 0
┼Żelezni─Źar
Šumadija
Razgojna
0 : 0
Planta┼ża
Donje Stopanje
05.10.2014 15:30
Šumadija
0 : 0
Planta┼ża
Vu─Źje
Vu─Źje
2 : 2
Zlo─çudovo
Zlo─çudovo
05.10.2014 15:30
Vu─Źje
2 : 2
Zlo─çudovo
Pade┼ż
Petrovac
4 : 0
Napredak
Izvor
05.10.2014 15:30
Pade┼ż
4 : 0
Napredak
Borac
Barje ─îiflik
2 : 1
┼Żelju┼ía
┼Żelju┼ía
05.10.2014 15:30
Borac
2 : 1
┼Żelju┼ía
Jedinstvo
Pirot
1 : 3
Gnjilan
Gnjilan
05.10.2014 11:00
Jedinstvo
1 : 3
Gnjilan
Zadrugar
Krupac
3 : 2
Dragoš
Pirot
05.10.2014 15:30
Zadrugar
3 : 2
Dragoš
Deli Jovan
Sikole
4 : 4
Klju─Ź
Podvrška
05.10.2014 15:30
Deli Jovan
4 : 4
Klju─Ź
Slatina (B)
Bor
3 : 1
Pore─Ź
Donji milanovac
05.10.2014 15:30
Slatina (B)
3 : 1
Pore─Ź
Sloga
Kobišnica
3 : 1
Zlot
Zlot
05.10.2014 11:00
Sloga
3 : 1
Zlot
Majdanpek
Majdanpek
6 : 0
Blizna
Blizna
05.10.2014 15:30
Majdanpek
6 : 0
Blizna
Šarbanovac
Šarbanovac
5 : 4
Krivelj
Krivelj
05.10.2014 15:30
Šarbanovac
5 : 4
Krivelj
Budu─çnost (P)
Popovac
4 : 2
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
05.10.2014 15:30
Budu─çnost (P)
4 : 2
OFK Brzi Brod
Morava
Krušce
4 : 0
OFK Niš
Niš
05.10.2014 15:30
Morava
4 : 0
OFK Niš
Jedinstvo
Gornji Matejevac
2 : 2
Budu─çnost (PK)
Prva Kutina
05.10.2014 15:30
Jedinstvo
2 : 2
Budu─çnost (PK)
Vrtište
Vrtište
2 : 0
Proleter (M)
Mezgraja
05.10.2014 15:30
Vrtište
2 : 0
Proleter (M)
Crvena zastava
Hum
4 : 2
Mladost
Lalinac
05.10.2014 15:30
Crvena zastava
4 : 2
Mladost
Rudar
Jelašnica
5 : 1
Radni─Źki 1936
Trupale
05.10.2014 15:30
Rudar
5 : 1
Radni─Źki 1936
Polet
Jablanica
2 : 4
Radni─Źki
Lubnica
05.10.2014 15:30
Polet
2 : 4
Radni─Źki
OFK Knjaz
Trgovi┼íte (Knja┼żevac)
1 : 2
Osni─ç
Osni─ç
05.10.2014 15:30
OFK Knjaz
1 : 2
Osni─ç
OFK 019 Zaje─Źar
Zaje─Źar
2 : 2
ŠSK
Štipina
05.10.2014 15:30
OFK 019 Zaje─Źar
2 : 2
ŠSK
Mladost
Sumrakovac
1 : 5
Mid┼żor
Kalna
05.10.2014 15:30
Mladost
1 : 5
Mid┼żor
Trebi─Ź
Sokobanja
3 : 0
Rgotina
Rgotina
05.10.2014 15:30
Trebi─Ź
3 : 0
Rgotina
Omladinac
Grezna
3 : 0
Sloga
Mini─çevo
05.10.2014 15:30
Omladinac
3 : 0
Sloga
Svrljiška topla
Svrljiška topla
0 : 8
Rudar
Grljan
05.10.2014 15:30
Svrljiška topla
0 : 8
Rudar
Bukuroca
Bukurevac
2 : 0
Trešnjevka
Lopardince
05.10.2014 15:30
Bukuroca
2 : 0
Trešnjevka
Vihor
┼Żbevac
0 : 1
─îelik
Belo polje
05.10.2014 15:30
Vihor
0 : 1
─îelik
Ternoci
Trnovac
1 : 1
Pavlovac
Pavlovac
05.10.2014 15:30
Ternoci
1 : 1
Pavlovac
Ševac
Kusi─ç
1 : 0
Dunav
Banatska Palanka
05.10.2014 15:00
Ševac
1 : 0
Dunav
Vojvodina (S)
Seleuš
1 : 3
Vladimirovac
Vladimirovac
05.10.2014 15:00
Vojvodina (S)
1 : 3
Vladimirovac
Ratar
Kru┼í─Źica
3 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
05.10.2014 15:00
Ratar
3 : 0
Jedinstvo (V)
Karaš (J)
Jasenovo
1 : 0
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
05.10.2014 15:00
Karaš (J)
1 : 0
Vojvodina (CC)
Partizan (K)
Kajtasovo
4 : 3
Dobrica
Dobrica
05.10.2014 15:00
Partizan (K)
4 : 3
Dobrica
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 2
Borac (VG)
Vra─Źev Gaj
05.10.2014 15:00
Borac (VS)
1 : 2
Borac (VG)
Dolovo
Dolovo
6 : 1
Borac (P)
Plo─Źica
05.10.2014 15:00
Dolovo
6 : 1
Borac (P)
Kolonija
Kovin
1 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
05.10.2014 15:00
Kolonija
1 : 1
BSK Bavanište
Strela
Ivanovo
3 : 1
Proleter
Mramorak
05.10.2014 15:00
Strela
3 : 1
Proleter
Dinamo 1945
Pan─Źevo
7 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
05.10.2014 15:00
Dinamo 1945
7 : 1
Stari Tamiš
Plavi Dunav 1932
Skorenovac
1 : 1
Budu─çnost (BB)
Banatski Brestovac
05.10.2014 15:00
Plavi Dunav 1932
1 : 1
Budu─çnost (BB)
Omladinac (O)
Opovo
2 : 0
Unirea
Uzdin
05.10.2014 15:00
Omladinac (O)
2 : 0
Unirea
Tempo
Sefkerin
3 : 1
Glogonj
Glogonj
05.10.2014 15:00
Tempo
3 : 1
Glogonj
Pobeda
Samoš
0 : 2
Polet
Idvor
05.10.2014 15:00
Pobeda
0 : 2
Polet
Crni Vrh
Deonica
1 : 3
Napredak
Staro Lanište
05.10.2014 15:00
Crni Vrh
1 : 3
Napredak
Mladost
Glo┼żane
2 : 1
Resavac
Subotica
05.10.2014 15:00
Mladost
2 : 1
Resavac
Kupinovac
Kupinovac
0 : 1
Vinora─Źa
Vinora─Źa
05.10.2014 15:00
Kupinovac
0 : 1
Vinora─Źa
Blagotin
Belušić
4 : 1
Zenit
Opari─ç
05.10.2014 15:00
Blagotin
4 : 1
Zenit
Vinogradar
Crkvenac
1 : 3
Morava
Ko─Źino Selo
05.10.2014 15:00
Vinogradar
1 : 3
Morava
Juhor
Glavinci
2 : 4
Partizan
Glogovac
05.10.2014 15:00
Juhor
2 : 4
Partizan
Kolare
Kolare
1 : 2
Ursule
Ursule
05.10.2014 15:00
Kolare
1 : 2
Ursule
Istok 63
Plana
0 : 4
Javor
Sladaja
05.10.2014 15:00
Istok 63
0 : 4
Javor
Resavac
Veliki Popovi─ç
3 : 1
Napredak (Sv)
Svojnovo
05.10.2014 15:00
Resavac
3 : 1
Napredak (Sv)
Mladost (S)
Sikirica
1 : 4
Moravac
Gornje Vidovo
05.10.2014 15:00
Mladost (S)
1 : 4
Moravac
Šumadija
Trešnjevica
0 : 3
OFK Batinac
Batinac
05.10.2014 15:00
Šumadija
0 : 3
OFK Batinac
Rudar (S)
Stenjevac
1 : 2
Napredak (St)
Stubica
05.10.2014 15:00
Rudar (S)
1 : 2
Napredak (St)
Rudar (P)
Plazane
7 : 0
Radni─Źki
Tekija
05.10.2014 15:00
Rudar (P)
7 : 0
Radni─Źki
Polet
Zabrega
1 : 2
Hajduk
─îepure
05.10.2014 15:00
Polet
1 : 2
Hajduk
Napredak
┼Żarkovac
1 : 0
Fruškogorac
Man─Ĺelo┼í
05.10.2014
Napredak
1 : 0
Fruškogorac
Jedinstvo (P)
Plati─Źevo
2 : 0
─îSK 1939
─îortanovci
05.10.2014
Jedinstvo (P)
2 : 0
─îSK 1939
Borac (M)
Martinci
4 : 0
Fruška Gora
Ruma
05.10.2014
Borac (M)
4 : 0
Fruška Gora
Jedinstvo (M)
Morovi─ç
3 : 0
OFK Bresta─Ź
Bresta─Ź
05.10.2014
Jedinstvo (M)
3 : 0
OFK Bresta─Ź
Obili─ç 1993
Kukujevci
0 : 0
Sloga
Krnješevci
05.10.2014
Obili─ç 1993
0 : 0
Sloga
Grani─Źar (G)
Grabovci
3 : 0
Grani─Źar (K)
Kuzmin
05.10.2014
Grani─Źar (G)
3 : 0
Grani─Źar (K)
Partizan
Kupusina
5 : 0
Rastina 1918
Rastina
05.10.2014 15:00
Partizan
5 : 0
Rastina 1918
OFK Šikara
Sombor
3 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
05.10.2014 15:00
OFK Šikara
3 : 0
Aleksa Šantić
OFK Metalac
Sombor
0 : 1
Dinamo
Sonta
05.10.2014 15:00
OFK Metalac
0 : 1
Dinamo
Jedinstvo (R)
Ribarevo
0 : 3
Radni─Źki 1918
Ratkovo
05.10.2014 15:00
Jedinstvo (R)
0 : 3
Radni─Źki 1918
Omladinac
Botoš
0 : 1
OFK Gradnulica
Zrenjanin
05.10.2014 15:30
Omladinac
0 : 1
OFK Gradnulica
┼ŻFK Banat Baglja┼í
Zrenjanin
1 : 0
Rusanda
Melenci
05.10.2014 15:30
┼ŻFK Banat Baglja┼í
1 : 0
Rusanda
OFK Klek
Klek
2 : 1
Potisje
Kni─çanin
05.10.2014 15:30
OFK Klek
2 : 1
Potisje
Banat
─îenta
2 : 0
Naftagas
Boka
05.10.2014 15:30
Banat
2 : 0
Naftagas
Lehel
Mu┼żlja
2 : 1
ASK
Aradac
05.10.2014 15:30
Lehel
2 : 1
ASK
Borac
Zrenjanin
1 : 7
Proleter 2006
Zrenjanin
05.10.2014 15:30
Borac
1 : 7
Proleter 2006
Budu─çnost
Samaila
1 : 3
Šumadija
Šumarice
05.10.2014 16:00
Budu─çnost
1 : 3
Šumadija
Stubal
Stubal
3 : 1
Morava (M)
Mrsa─ç
05.10.2014 16:00
Stubal
3 : 1
Morava (M)
Morava (S)
Sir─Źa
2 : 0
Magnohrom
Kraljevo
05.10.2014 16:00
Morava (S)
2 : 0
Magnohrom
Partizan
Vrba
0 : 3
Grdica
Grdica
05.10.2014 16:00
Partizan
0 : 3
Grdica
Napredak
Gra─Źac
2 : 2
Tavnik
Tavnik
05.10.2014 16:00
Napredak
2 : 2
Tavnik
Proleter
Pe─Źenog
2 : 0
Jedinstvo
Dragosinjci
05.10.2014 16:00
Proleter
2 : 0
Jedinstvo
Vrnjci
Vrnjci
2 : 0
Zvezda
─îukojevac
05.10.2014 16:00
Vrnjci
2 : 0
Zvezda
Budu─çnost
Savino Selo
2 : 0
Ba─Źka
─Éur─Ĺevo
05.10.2014 15:30
Budu─çnost
2 : 0
Ba─Źka
Sloga
Lok
0 : 4
Jedinstvo (G)
Gospo─Ĺinci
05.10.2014 15:30
Sloga
0 : 4
Jedinstvo (G)
Mileti─ç
Mošorin
7 : 0
Mladost
Radi─Źevi─ç
05.10.2014 15:30
Mileti─ç
7 : 0
Mladost
Hajduk
Gardinovci
2 : 3
Obili─ç
Vilovo
05.10.2014 15:30
Hajduk
2 : 3
Obili─ç
Jedinstvo (BPS)
Ba─Źko Petrovo Selo
0 : 2
Iskra
Kucura
05.10.2014 15:30
Jedinstvo (BPS)
0 : 2
Iskra
Vojvodina
Ba─Źko Gradi┼íte
1 : 0
Napredak
Nadalj
05.10.2014 15:30
Vojvodina
1 : 0
Napredak
Mladost (B)
Batulovce
1 : 5
Gradac
Konopnica
05.10.2014
Mladost (B)
1 : 5
Gradac
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 4
OFK Morava
Leskovac
05.10.2014
Marjan MB
2 : 4
OFK Morava
Sloboda
Donje Brijanje
7 : 0
Moravac
Guberevac
05.10.2014
Sloboda
7 : 0
Moravac
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
1 : 0
Polet
Stajkovce
05.10.2014
Mladost (DL)
1 : 0
Polet
Lemind 1953
Leskovac
0 : 3
Omladinac
Donje Sinkovce
05.10.2014 11:00
Lemind 1953
0 : 3
Omladinac
Morava (G)
Glo┼żane
1 : 4
Kumarevo 65
Kumarevo
05.10.2014
Morava (G)
1 : 4
Kumarevo 65
Budu─çnost
Zminjak
2 : 2
Radni─Źki ┼áaba─Źki
Šabac
05.10.2014 15:00
Budu─çnost
2 : 2
Radni─Źki ┼áaba─Źki
Drina
Badovinci
4 : 2
Gorki
Glušci
05.10.2014 15:00
Drina
4 : 2
Gorki
Sloga
Duvanište
3 : 0
Mladi Borac
Dublje
05.10.2014 15:00
Sloga
3 : 0
Mladi Borac
Radnik
Glogovac
1 : 1
Partizan
Drenovac
05.10.2014 15:00
Radnik
1 : 1
Partizan
Cer
Petkovica
1 : 0
Duško
Klenje
05.10.2014 15:00
Cer
1 : 0
Duško
Proleter
Šabac
5 : 0
Majur
Majur
05.10.2014 15:00
Proleter
5 : 0
Majur
Mladost (DB)
Donja Borina
2 : 4
Sloga (LŠ)
Lipni─Źki ┼áor
05.10.2014 15:00
Mladost (DB)
2 : 4
Sloga (LŠ)
Milan Orli─ç
Novo Selo
3 : 0
Stolice
Krupanj
05.10.2014 15:00
Milan Orli─ç
3 : 0
Stolice
Cerova
Cerova
3 : 0
Velika Reka
Velika Reka
05.10.2014 15:00
Cerova
3 : 0
Velika Reka
Sloga (S)
Stra┼ża
4 : 0
Studenac
Gornja Kovilja─Źa
05.10.2014 15:00
Sloga (S)
4 : 0
Studenac
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 1
Jedinstvo
Zavlaka
05.10.2014 15:00
Cer
1 : 1
Jedinstvo
Borac
Kozjak
5 : 0
Mladost (B)
Brezjak
05.10.2014 15:00
Borac
5 : 0
Mladost (B)
Sloga
Lozna
2 : 2
Rubin (Z)
Zalogovac
05.10.2014 15:30
Sloga
2 : 2
Rubin (Z)
Stari Trstenik
Stari Trstenik
4 : 1
Kostre┼ż
─ći─çevac
05.10.2014 15:30
Stari Trstenik
4 : 1
Kostre┼ż
Rubin (DS)
Donji Stupanj
6 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
05.10.2014 15:30
Rubin (DS)
6 : 0
Beli Orlovi
Mladost (DK)
Donji Katun
6 : 3
Ratajac
Donje Rataje
05.10.2014 15:30
Mladost (DK)
6 : 3
Ratajac
┼Żupski biseri
Lacisled
1 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
05.10.2014 15:30
┼Żupski biseri
1 : 0
Ribnik
14. Oktobar
Izbenica
0 : 4
Varvarin
Varvarin
05.10.2014 15:30
14. Oktobar
0 : 4
Varvarin
Polet 57
Milutovac
3 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
05.10.2014 15:30
Polet 57
3 : 1
Donji Kopaonik
Ba─Źka
Bege─Ź
3 : 1
RFK NS 1921
Novi Sad
05.10.2014 15:30
Ba─Źka
3 : 1
RFK NS 1921
Fruškogorac
Sremska Kamenica
0 : 0
Omladinac
Stepanovi─çevo
05.10.2014 15:30
Fruškogorac
0 : 0
Omladinac
Sremac Beomal
─îerevi─ç
1 : 1
─îenej
─îenej
05.10.2014 15:30
Sremac Beomal
1 : 1
─îenej
┼Żelezni─Źar
Novi Sad
2 : 1
Centar
Novi Sad
05.10.2014 15:30
┼Żelezni─Źar
2 : 1
Centar
Ratar
Gornja Pe┼í─Źanica
4 : 3
Napredak 2012
Krušje
05.10.2014 15:30
Ratar
4 : 3
Napredak 2012
Polet (V)
Vitoševac
4 : 0
Kraljevo
Selo Kraljevo
05.10.2014 15:30
Polet (V)
4 : 0
Kraljevo
OFK Rutevac 1908
Rutevac
1 : 4
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
05.10.2014 11:00
OFK Rutevac 1908
1 : 4
Crvena Zvezda
Vukašinovac
Vukašinovac
1 : 3
Polet (R)
Radevac
05.10.2014 11:00
Vukašinovac
1 : 3
Polet (R)
Jedinstvo GVD
Greja─Ź
2 : 1
OFK Sloga
Dobrujevac
05.10.2014 11:00
Jedinstvo GVD
2 : 1
OFK Sloga
2. Oktobar
Kumane
2 : 1
Napredak
Banatska Topola
05.10.2014 16:00
2. Oktobar
2 : 1
Napredak
Polet
Nakovo
3 : 1
Jedinstvo
Bo─Źar
05.10.2014 16:00
Polet
3 : 1
Jedinstvo
Jadar 2013
Valjevo
1 : 1
Ribnikar
Pecka
05.10.2014 11:00
Jadar 2013
1 : 1
Ribnikar
Rajac
Kadina Luka
2 : 3
Liplje
Liplje
05.10.2014 15:30
Rajac
2 : 3
Liplje
Iskra
Donja Bukovica
1 : 0
Kolubara 2
Valjevo
05.10.2014 15:30
Iskra
1 : 0
Kolubara 2
Polet
Popu─Źke
4 : 1
Gradac
Valjevo
05.10.2014 15:30
Polet
4 : 1
Gradac
Milenko Pavlovi─ç
Gornje Crniljevo
1 : 1
Beloševac
Beloševac
05.10.2014 15:30
Milenko Pavlovi─ç
1 : 1
Beloševac
Komanice
Komanice
0 : 0
Borac
Rajkovi─ç
05.10.2014 15:30
Komanice
0 : 0
Borac
┼Żabare
┼Żabare
1 : 0
Proleter
Jelovik
05.10.2014 15:30
┼Żabare
1 : 0
Proleter
Maskar
Maskar
4 : 2
Radoje Domanovi─ç
Ovsište
05.10.2014 15:30
Maskar
4 : 2
Radoje Domanovi─ç
Ranilovi─ç
Ranilovi─ç
1 : 0
B 2000
Aran─Ĺelovac
05.10.2014 15:30
Ranilovi─ç
1 : 0
B 2000
Plaskovac
Plaskovac
1 : 1
Misa─Źa
Misa─Źa
05.10.2014 15:30
Plaskovac
1 : 1
Misa─Źa
Mladost
Jelenac
3 : 2
Sloga
Zagorica
05.10.2014 15:30
Mladost
3 : 2
Sloga
Rudar
Stamnica
3 : 0
BSK 1924
Bo┼żevac
05.10.2014 15:30
Rudar
3 : 0
BSK 1924
Radni─Źki
Kne┼żica
2 : 0
Rade Milošević
Dubo─Źka
05.10.2014 15:30
Radni─Źki
2 : 0
Rade Milošević
Budu─çnost
Vezi─Źevo
2 : 2
Dragoš
Oreškovica
05.10.2014 15:30
Budu─çnost
2 : 2
Dragoš
Mladost
Porodin
2 : 1
Omladinac (B)
Busur
05.10.2014 15:30
Mladost
2 : 1
Omladinac (B)
Omladinac (S)
Star─Źevo (Petrovac)
1 : 1
Polet
Aleksandrovac
05.10.2014 15:30
Omladinac (S)
1 : 1
Polet
Hercegovac
Gajdobra
2 : 1
Mladost
Mali Ba─Ź
05.10.2014 15:30
Hercegovac
2 : 1
Mladost
Ba─Źka
Despotovo
1 : 0
Neštin
Neštin
05.10.2014 15:30
Ba─Źka
1 : 0
Neštin
Vajska
Vajska
1 : 5
Ba─Źki Hajduk
Ba─Źko Novo Selo
05.10.2014 15:30
Vajska
1 : 5
Ba─Źki Hajduk
Borac 46
Obrovac
2 : 2
Soko
Nova Gajdobra
05.10.2014 15:30
Borac 46
2 : 2
Soko
Krivanj
Selen─Źa
3 : 2
Slavija
Pivnice
05.10.2014 15:30
Krivanj
3 : 2
Slavija
Jedinstvo (D)
Duboka (Ku─Źevo)
5 : 4
Polet (V)
Voluja
05.10.2014 15:30
Jedinstvo (D)
5 : 4
Polet (V)
Borac (K)
Klenovnik
0 : 0
Sloga (─ć)
─ćirikovac
05.10.2014 15:30
Borac (K)
0 : 0
Sloga (─ć)
Napredak 1934
Nabr─Ĺe
3 : 0
OFK Brani─Źevo
Brani─Źevo
05.10.2014 15:30
Napredak 1934
3 : 0
OFK Brani─Źevo
Vihor
Maljurevac
2 : 2
Dizel
Bare
05.10.2014 15:30
Vihor
2 : 2
Dizel
Sloga (D)
Drmno
0 : 3
Dunavac
Kisiljevo
05.10.2014 15:30
Sloga (D)
0 : 3
Dunavac
Prijatelji
─îa─Źak
2 : 2
Preme─ça
Preme─ça
05.10.2014 15:30
Prijatelji
2 : 2
Preme─ça
Lugovi
─îa─Źak
2 : 4
Morava (K)
Katrga
05.10.2014 15:30
Lugovi
2 : 4
Morava (K)
Kej
─îa─Źak
1 : 0
Budu─çnost
Stan─Źi─çi
05.10.2014 15:30
Kej
1 : 0
Budu─çnost
Vujan
Prislonica
2 : 1
Morava (M)
Mojsinje
05.10.2014 15:30
Vujan
2 : 1
Morava (M)
BIP
─îa─Źak
3 : 0
Zadrugar
Gornja Trep─Źa
05.10.2014 15:30
BIP
3 : 0
Zadrugar
Planinac
Vujetinci
5 : 1
Rakova
Rakova
05.10.2014 15:30
Planinac
5 : 1
Rakova
Tisa B
Adorjan
1 : 0
Šampion
Orom
05.10.2014 15:30
Tisa B
1 : 0
Šampion
Orao
Poljanice
3 : 4
Toplica
Donja Toplica
05.10.2014 15:30
Orao
3 : 4
Toplica
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
6 : 2
Proleter
Latkovi─ç
05.10.2014 15:30
Gornji Lajkovac
6 : 2
Proleter
Mladost
Latkovi─ç
3 : 1
Vojvode
Mionica
05.10.2014 15:30
Mladost
3 : 1
Vojvode
Gornji Mušić
Gornji Mušić
3 : 1
Paštrić
Paštrić
05.10.2014 15:30
Gornji Mušić
3 : 1
Paštrić
Stari drugari
Kadina Luka
3 : 0
Jedinstvo
Poljanice
05.10.2014 15:30
Stari drugari
3 : 0
Jedinstvo
OFK Bagremar
Kragujevac
2 : 2
Botunje
Botunje
05.10.2014 16:00
OFK Bagremar
2 : 2
Botunje
Azbest
Stragari
4 : 3
Kremenac
Rogojevac
05.10.2014 16:00
Azbest
4 : 3
Kremenac
┼Że┼żelj
Donja Sabanta
1 : 3
Hajduk
Jovanovac
05.10.2014 16:00
┼Że┼żelj
1 : 3
Hajduk
Sloga
Lu┼żnice
1 : 4
Šumarice 2008
Kragujevac
05.10.2014 16:00
Sloga
1 : 4
Šumarice 2008
Šumadija 1934
Dra─Źa
3 : 1
21. oktobar
Kragujevac
05.10.2014 16:00
Šumadija 1934
3 : 1
21. oktobar
Zastava
Kragujevac
1 : 0
Kutlovo
Kutlovo
05.10.2014 16:00
Zastava
1 : 0
Kutlovo
Srbija
Ili─çevo
2 : 1
Seljak
Cvetojevac
05.10.2014 16:00
Srbija
2 : 1
Seljak
Mladost Teferi─Ź
Kragujevac
1 : 0
Košutnjak
Kragujevac
05.10.2014 16:00
Mladost Teferi─Ź
1 : 0
Košutnjak
Budu─çnost
Banatski Dvor
1 : 2
Roham
Nova Crnja
05.10.2014
Budu─çnost
1 : 2
Roham
Terekves
Hetin
5 : 2
Proleter
Me─Ĺa
05.10.2014
Terekves
5 : 2
Proleter
1.Oktobar
Srpski Itebej
4 : 1
Bega
Novi Itebej
05.10.2014
1.Oktobar
4 : 1
Bega
Obili─ç
Staro Selo
1 : 0
Polet
Trnov─Źe
05.10.2014 15:00
Obili─ç
1 : 0
Polet
Karadjordje
Radovanje
2 : 1
Jasenica
Kruševo
05.10.2014 15:00
Karadjordje
2 : 1
Jasenica
Se─Źanica
Se─Źanica
4 : 2
Sloga 1948 (M)
Mal─Źa
05.10.2014 15:30
Se─Źanica
4 : 2
Sloga 1948 (M)
─îegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
0 : 3
Mramor 1927
Mramor
05.10.2014 15:30
─îegar 1946 (DM)
0 : 3
Mramor 1927
Mladost (DK)
Donji Komren
1 : 3
Vulkan 1963
Brenica
05.10.2014 15:30
Mladost (DK)
1 : 3
Vulkan 1963
Delijski Vis
Niš
3 : 1
AZ Borac 2014
Azbresnica
05.10.2014 15:30
Delijski Vis
3 : 1
AZ Borac 2014
─îegar 2013 (K)
Kamenica
5 : 0
Mladost 1954 (DM)
Donje Me─Ĺurovo
05.10.2014 15:30
─îegar 2013 (K)
5 : 0
Mladost 1954 (DM)
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 2
Supovac
Supovac
05.10.2014 15:30
Stevan Nešticki
2 : 2
Supovac
Šećeranac Ada
Beograd
3 : 1
BUSK
Beograd
05.10.2014 12:30
Šećeranac Ada
3 : 1
BUSK
Posavac
Boljevci
1 : 1
Obili─ç
Beograd
05.10.2014 15:30
Posavac
1 : 1
Obili─ç
OFK Petrov─Źi─ç
Petrov─Źi─ç
2 : 3
Busije
Zemun
05.10.2014 15:30
OFK Petrov─Źi─ç
2 : 3
Busije
Šumadinac (B)
Be─Źmen
1 : 1
Borac (P)
Progar
05.10.2014 15:30
Šumadinac (B)
1 : 1
Borac (P)
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
2 : 2
Nepri─Źava
Nepri─Źava
05.10.2014 15:30
Strmovo 1968
2 : 2
Nepri─Źava
Lazarica
Prilipac
4 : 0
Gluma─Ź
Gluma─Ź
05.10.2014 15:30
Lazarica
4 : 0
Gluma─Ź
Trešnjica
Tvrdi─çi
3 : 0
Plavi Tok
Dra┼żinovi─çi
05.10.2014 15:30
Trešnjica
3 : 0
Plavi Tok
Je┼żevica
Je┼żevica
1 : 2
Savinac 1933
Visibaba
05.10.2014 15:30
Je┼żevica
1 : 2
Savinac 1933
Pobeda
Mili─çevo Selo
3 : 4
Se─Źica
Se─Źa reka
05.10.2014 15:30
Pobeda
3 : 4
Se─Źica
Blagaja
Rupeljevo
8 : 3
Duškovci
Duškovci
05.10.2014 15:30
Blagaja
8 : 3
Duškovci
Gorobilje
Gorobilje
2 : 3
Dobrinjac
Donja Dobrinja
05.10.2014 13:30
Gorobilje
2 : 3
Dobrinjac
Takovski Ustanak
Takovo
2 : 4
Šumadija
Brdjani
05.10.2014 15:30
Takovski Ustanak
2 : 4
Šumadija
Majdan
Majdan
3 : 0
Brezak
Pranjani
05.10.2014 15:30
Majdan
3 : 0
Brezak
Jablanica
Jablanica
7 : 3
Ozremica
Beršići
05.10.2014 15:30
Jablanica
7 : 3
Ozremica
Mladost 09
Vraćevšnica
1 : 1
Velere─Ź 94
Velere─Ź
05.10.2014 15:30
Mladost 09
1 : 1
Velere─Ź 94
Kovilovo
Kovilovo
3 : 0
Samarinovac
Samarinovac
05.10.2014 15:30
Kovilovo
3 : 0
Samarinovac
Miloševo
Miloševo
0 : 3
─îubra
─îubra
05.10.2014 11:00
Miloševo
0 : 3
─îubra
Malajnica
Malajnica
1 : 0
Ratar
Jasenica
05.10.2014 11:00
Malajnica
1 : 0
Ratar
Polet
Jabukovac
1 : 0
BSK 1934
Bukov─Źe
05.10.2014 15:30
Polet
1 : 0
BSK 1934
Urovica
Urovica
4 : 0
OFK Tamni─Ź
Tamni─Ź
05.10.2014 15:30
Urovica
4 : 0
OFK Tamni─Ź
Srbovo
Srbovo
2 : 1
OFK Sikole
Sikole
05.10.2014 15:30
Srbovo
2 : 1
OFK Sikole
Grani─Źar
Aleksandrovac
0 : 3
Smedovac
Smedovac
05.10.2014 15:30
Grani─Źar
0 : 3
Smedovac
OFK Mladost
Begaljica
7 : 0
Hajduk
Kamendol
05.10.2014 15:30
OFK Mladost
7 : 0
Hajduk
Minel
Ripanj
2 : 3
Heroj Polet
Jajinci
05.10.2014 15:30
Minel
2 : 3
Heroj Polet
Jerma
Sukovo
3 : 0
Sloboda
Rasnica
05.10.2014 15:30
Jerma
3 : 0
Sloboda
Lokomotiva
Belo Polje
3 : 3
Pobeda
Dr┼żina
05.10.2014 15:30
Lokomotiva
3 : 3
Pobeda
Provalija
Pirot
1 : 4
Temac
Temska
05.10.2014 15:30
Provalija
1 : 4
Temac
─îantavir
─îantavir
0 : 0
Elektrovojvodina
Subotica
05.10.2014 15:30
─îantavir
0 : 0
Elektrovojvodina
Lokomotiva
Subotica
6 : 3
┼Żednik
Stari ┼Żednik
05.10.2014 15:30
Lokomotiva
6 : 3
┼Żednik
Bratstvo
Ljutovo
3 : 2
─Éur─Ĺin
─Éur─Ĺin
05.10.2014 15:30
Bratstvo
3 : 2
─Éur─Ĺin
Bikovo
Bikovo
1 : 4
Solid
Subotica
05.10.2014 15:30
Bikovo
1 : 4
Solid
Napredak
Korbovo
0 : 2
Egeta
Brza Palanka
05.10.2014 15:30
Napredak
0 : 2
Egeta
Omladinac
Vajuga
2 : 0
Kladušnica
Kladušnica
05.10.2014 15:30
Omladinac
2 : 0
Kladušnica
Gunjevac
Gunjevac
3 : 0
Dimitrije Tucovi─ç
─ćelije
05.10.2014 15:30
Gunjevac
3 : 0
Dimitrije Tucovi─ç
Tvrdojevac
Tvrdojevac
1 : 3
Crvena Jabuka
Ub
05.10.2014 15:30
Tvrdojevac
1 : 3
Crvena Jabuka
Stepanje
Stepanje
2 : 1
OFK Stublenica
Stublenica
05.10.2014 15:30
Stepanje
2 : 1
OFK Stublenica
Omladinac
Kalinovac
2 : 2
Polet
Takovo
05.10.2014 15:30
Omladinac
2 : 2
Polet
Polet 1959
Nikoli─Źevo
1 : 1
Timok
Trnavac
05.10.2014 15:30
Polet 1959
1 : 1
Timok
Lovac
Mali Izvor
3 : 4
Grlište
Grlište
05.10.2014 15:30
Lovac
3 : 4
Grlište
Kosovo
Zvezdan
6 : 4
Nacional
Lukovo
05.10.2014 15:30
Kosovo
6 : 4
Nacional
Udarnik
Bani─Źina
3 : 0
Budu─çnost
Vlaški Do
05.10.2014 15:00
Udarnik
3 : 0
Budu─çnost
Bašin
Bašin
1 : 3
Radnik
Smederevska Palanka
05.10.2014 15:00
Bašin
1 : 3
Radnik
Ba─Źinac
Ba─Źinac
2 : 0
Beli Orlovi
Pridvorice
05.10.2014 15:00
Ba─Źinac
2 : 0
Beli Orlovi
Vrelo
Gornja Kravarica
1 : 1
Sloga
Kaona
05.10.2014 15:00
Vrelo
1 : 1
Sloga
Gorušica
Vi─Źa
3 : 1
Dedinje Junajted
Gu─Źa
05.10.2014 15:00
Gorušica
3 : 1
Dedinje Junajted
Prilike
Prilike
5 : 1
Brezova
Brezova
05.10.2014 11:00
Prilike
5 : 1
Brezova
Jelica
Gora─Źi─çi
1 : 0
Jedinstvo
Puhovo
05.10.2014 15:00
Jelica
1 : 0
Jedinstvo
Radni─Źki
Turica
2 : 6
Bratstvo
Dljin
05.10.2014 11:00
Radni─Źki
2 : 6
Bratstvo
Moravac (─î)
─îe─Źina
2 : 0
Dušnik
Donji Dušnik
05.10.2014 15:30
Moravac (─î)
2 : 0
Dušnik
Kara─Ĺor─Ĺe
Vu─Źi─ç
3 : 1
Mladost MG
Saranovo
05.10.2014 15:30
Kara─Ĺor─Ĺe
3 : 1
Mladost MG
Mladost (R)
Rašković
2 : 1
Bare
Bare
05.10.2014 15:30
Mladost (R)
2 : 1
Bare
BSK
Bora─Ź
1 : 1
Kusovac
Kusovac
05.10.2014 15:30
BSK
1 : 1
Kusovac
Pobeda
Sepci
1 : 1
Sloga
Milatovac
05.10.2014 15:30
Pobeda
1 : 1
Sloga
Lokomotiva
Lapovo
0 : 1
Marjan
Kni─ç
05.10.2014 15:30
Lokomotiva
0 : 1
Marjan
Grivac
Grivac
3 : 1
Beli Orlovi
Brestovac
05.10.2014 15:30
Grivac
3 : 1
Beli Orlovi
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
2 : 2
Jezava
Smederevo
05.10.2014 15:00
Hajduk Veljko 1934
2 : 2
Jezava
Petrijevac
Petrijevo
0 : 3
Kolarac
Kolari
05.10.2014 15:00
Petrijevac
0 : 3
Kolarac
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 0
Podunavac
Udovice
05.10.2014 15:00
Crvena zvezda
1 : 0
Podunavac
Radni─Źki 1927
Vršac
0 : 2
Hajduk
Šušara
05.10.2014 15:00
Radni─Źki 1927
0 : 2
Hajduk
Jedinstvo (O)
Orešac
0 : 2
Vinogradar
Gudurica
05.10.2014 15:00
Jedinstvo (O)
0 : 2
Vinogradar
Omladinac
Zagajica
3 : 5
Banat
Dupljaja
05.10.2014 15:00
Omladinac
3 : 5
Banat
Vitorul
Stra┼ża
1 : 4
Karaš (K)
Kuštilj
05.10.2014 15:00
Vitorul
1 : 4
Karaš (K)
Zlatica
Zlatica
2 : 0
Jedinstvo
E─Źka
05.10.2014 15:30
Zlatica
2 : 0
Jedinstvo
Tamiš
Farka┼żdin
2 : 1
Proleter
Neuzina
05.10.2014 15:30
Tamiš
2 : 1
Proleter
Sloga
Jarkovac
1 : 3
Mladost
Belo Blato
05.10.2014 15:30
Sloga
1 : 3
Mladost
OFK Staji─çevo
Staji─çevo
0 : 2
MSK
Mihajlovo
05.10.2014 15:30
OFK Staji─çevo
0 : 2
MSK
Dunav
Ostrovo
3 : 2
Zemljoradnik
Trnjane
05.10.2014 15:30
Dunav
3 : 2
Zemljoradnik
Sloga (L)
Lu─Źica
4 : 1
Sloga (D)
Dubravica
05.10.2014 15:30
Sloga (L)
4 : 1
Sloga (D)
Ljubi─Źevo
Ljubi─Źevo
0 : 1
Dunavac
Petka
05.10.2014 15:30
Ljubi─Źevo
0 : 1
Dunavac
Pobeda
Stari Kostolac
5 : 0
Stig 1955
Beranje
05.10.2014 15:30
Pobeda
5 : 0
Stig 1955
Verko
Suvo Selo
1 : 2
Mladost 2013
Jazovnik
05.10.2014 15:30
Verko
1 : 2
Mladost 2013
Mladost (B)
Posavotamnavski Beloti─ç
0 : 0
Dragojevac
Dragojevac
05.10.2014 15:30
Mladost (B)
0 : 0
Dragojevac
Sloga 1949
Matijevac
3 : 0
Sloga (R)
Ridjake
05.10.2014 15:30
Sloga 1949
3 : 0
Sloga (R)
Skupljen 2013
Skupljen
0 : 2
Krnule 09
Krnule
05.10.2014 15:30
Skupljen 2013
0 : 2
Krnule 09
Šipurske livade
Šabac
2 : 1
Rankovac
Naku─Źani
05.10.2014 11:00
Šipurske livade
2 : 1
Rankovac
Grušić
Šabac
5 : 1
Sinošević
Sinošević
05.10.2014 11:00
Grušić
5 : 1
Sinošević
Borac
Vizi─ç
2 : 4
Budu─çnost
Parage
05.10.2014 15:30
Borac
2 : 4
Budu─çnost
Slavija
Bo─Ĺani
1 : 3
Jednota 1950
Glo┼żan
05.10.2014 15:30
Slavija
1 : 3
Jednota 1950
Vreoci
Vreoci
5 : 0
Polet
Mirosaljci
05.10.2014 11:00
Vreoci
5 : 0
Polet
Mladi borac
┼Żupanjac
1 : 3
Rudar
Zeoke
05.10.2014 15:00
Mladi borac
1 : 3
Rudar
Budu─çnost
Dudovica
2 : 0
Bistrica
Bistrica
05.10.2014 15:00
Budu─çnost
2 : 0
Bistrica
Mladost
Gornja Mutnica
5 : 1
Radnik
Davidovac
05.10.2014 15:00
Mladost
5 : 1
Radnik
Buljane
Buljane
3 : 3
Zlatica Taun
Donja Mutnica
05.10.2014 15:00
Buljane
3 : 3
Zlatica Taun
Heroj
Busilovac
2 : 4
Omladinac
Šaludovac
05.10.2014 15:00
Heroj
2 : 4
Omladinac
Sloboda
Kre┼żbinac
5 : 2
┼Żelezni─Źar
Kla─Źevica
05.10.2014 15:00
Sloboda
5 : 2
┼Żelezni─Źar
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
2 : 1
Budu─çnost (L)
Lebina
05.10.2014 15:00
OFK Borac
2 : 1