XS
SM
MD
LG

Prona─Ĺeno ukupno 476 utakmica za dan
Nedelja, 23 Novembar 2014


Fudbal

Polet
Ljubi─ç
0 : 1
Loznica
Loznica
23.11.2014 13:00
Polet
0 : 1
Loznica
Kara─Ĺor─Ĺe
Topola
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
23.11.2014 13:00
Kara─Ĺor─Ĺe
2 : 1
Šumadija 1903
Pobeda
Beloševac
1 : 0
Šumadija
Aran─Ĺelovac
23.11.2014 13:00
Pobeda
1 : 0
Šumadija
Dinamo
Vranje
1 : 0
Radan
Lebane
23.11.2014 13:00
Dinamo
1 : 0
Radan
Sin─Ĺeli─ç
Niš
0 : 1
Car Konstantin
Niš
23.11.2014 13:00
Sin─Ĺeli─ç
0 : 1
Car Konstantin
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 0
Kopaonik
Brus
23.11.2014 13:00
Hajduk Veljko
2 : 0
Kopaonik
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
Radni─Źki (SM)
Sremska Mitrovica
23.11.2014 13:00
Dunav
1 : 0
Radni─Źki (SM)
BASK
Beograd
0 : 0
Brodarac 1947
Novi Beograd
23.11.2014 13:00
BASK
0 : 0
Brodarac 1947
Radni─Źki (O)
Obrenovac
1 : 0
┼Żeleznik Lasta
Beograd
23.11.2014 13:00
Radni─Źki (O)
1 : 0
┼Żeleznik Lasta
Budu─çnost
Dobanovci
0 : 1
Dor─çol
Beograd
23.11.2014 13:00
Budu─çnost
0 : 1
Dor─çol
Turbina
Vreoci
0 : 0
IM Rakovica
Rakovica
23.11.2014 13:00
Turbina
0 : 0
IM Rakovica
┼Żarkovo
Beograd
2 : 0
Sopot
Sopot
23.11.2014 11:00
┼Żarkovo
2 : 0
Sopot
Bra─ça Vukovi─ç
La─Ĺevci
4 : 2
Takovo
Gornji Milanovac
23.11.2014 13:00
Bra─ça Vukovi─ç
4 : 2
Takovo
Draga─Źevo
Gu─Źa
5 : 2
Rudar (Baljevac)
Baljevac
23.11.2014 13:00
Draga─Źevo
5 : 2
Rudar (Baljevac)
Rudar (Bresnica)
Bresnica
0 : 0
Vodoja┼ża
Grošnica
23.11.2014 13:00
Rudar (Bresnica)
0 : 0
Vodoja┼ża
Slavija
Kragujevac
3 : 0
Polet
Trbušani
23.11.2014 13:00
Slavija
3 : 0
Polet
Basarac
Mišljenovac
0 : 0
RSK
Rabrovo
23.11.2014 13:00
Basarac
0 : 0
RSK
Borac
┼Żabari
2 : 2
VGSK
Veliko Gradište
23.11.2014 13:00
Borac
2 : 2
VGSK
Homoljac
┼Żagubica
2 : 0
Mladi radnik (R)
Radinac
23.11.2014 13:00
Homoljac
2 : 0
Mladi radnik (R)
Napredak
Markovac
2 : 1
┼Żelezni─Źar (P)
Po┼żarevac
23.11.2014 13:00
Napredak
2 : 1
┼Żelezni─Źar (P)
Sloboda
Lipe
0 : 0
Obili─ç
┼Żivica
23.11.2014 13:00
Sloboda
0 : 0
Obili─ç
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
0 : 1
Gru┼ża
Gru┼ża
23.11.2014 13:00
Mihajlovac 1934
0 : 1
Gru┼ża
Brezovica
Brezovica
3 : 1
Polimlje
Prijepolje
23.11.2014 13:00
Brezovica
3 : 1
Polimlje
Zadrugar
Lajkovac
2 : 1
OFK Ose─Źina
Ose─Źina
23.11.2014 13:00
Zadrugar
2 : 1
OFK Ose─Źina
Radni─Źki Stobeks
Klupci
4 : 3
Sloga (S)
Sjenica
23.11.2014 13:00
Radni─Źki Stobeks
4 : 3
Sloga (S)
Trajal
Kruševac
2 : 1
┼Żupa
Aleksandrovac
23.11.2014 13:00
Trajal
2 : 1
┼Żupa
Juhor
Obre┼ż
5 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
23.11.2014 13:00
Juhor
5 : 0
Jedinstvo (M)
Leva─Ź
Rekovac
1 : 4
┼Żitora─Ĺa
┼Żitora─Ĺa
23.11.2014 13:00
Leva─Ź
1 : 4
┼Żitora─Ĺa
Dragocvet
Dragocvet
1 : 8
Temni─ç 1924
Varvarin
23.11.2014 13:00
Dragocvet
1 : 8
Temni─ç 1924
Lugomir
Rakitovo
2 : 3
Jedinstvo
Para─çin
23.11.2014 13:00
Lugomir
2 : 3
Jedinstvo
Kablovi
Zaje─Źar
4 : 1
Rudar Alpos
Aleksina─Źki rudnici
23.11.2014 13:00
Kablovi
4 : 1
Rudar Alpos
Brodoremont
Kladovo
3 : 1
Rtanj
Boljevac
23.11.2014 13:00
Brodoremont
3 : 1
Rtanj
BSK Bujanovac
Bujanovac
3 : 0
Lu┼żnica
Babušnica
23.11.2014 13:00
BSK Bujanovac
3 : 0
Lu┼żnica
Mladost
Medoševac
5 : 0
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
23.11.2014 13:00
Mladost
5 : 0
Jedinstvo (BP)
Ropotovo
Ropotovo
2 : 2
Nebeski andjeli
Vranje
23.11.2014 13:00
Ropotovo
2 : 2
Nebeski andjeli
Hajduk
Beška
3 : 1
Sremac Vojka
Vojka
23.11.2014 13:00
Hajduk
3 : 1
Sremac Vojka
Index
Novi Sad
1 : 1
Kabel
Novi Sad
23.11.2014 10:00
Index
1 : 1
Kabel
Borac
Novi Sad
3 : 1
Mladost
Ba─Źki Jarak
23.11.2014 13:00
Borac
3 : 1
Mladost
LSK La─çarak
La─çarak
0 : 1
Omladinac
Novi Banovci
23.11.2014 13:00
LSK La─çarak
0 : 1
Omladinac
Mladost (T)
Turija
6 : 0
Ba─Źka (P)
Pa─Źir
23.11.2014 13:00
Mladost (T)
6 : 0
Ba─Źka (P)
Subotica
Subotica
0 : 0
OFK Mladost APA
Apatin
23.11.2014 10:00
Subotica
0 : 0
OFK Mladost APA
Tavankut
Tavankut
4 : 0
Borac
Ba─Źki Gra─Źac
23.11.2014 13:00
Tavankut
4 : 0
Borac
OFK Od┼żaci
Od┼żaci
3 : 2
Jadran
Feketi─ç
23.11.2014 13:00
OFK Od┼żaci
3 : 2
Jadran
Preporod
Novi ┼Żednik
0 : 3
Tisa
Adorjan
23.11.2014 13:00
Preporod
0 : 3
Tisa
┼Żelezni─Źar
Pan─Źevo
5 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
23.11.2014 13:00
┼Żelezni─Źar
5 : 0
Proleter
Borac (Star─Źevo)
Star─Źevo
6 : 0
Mladost (L)
Luki─çevo
23.11.2014 13:00
Borac (Star─Źevo)
6 : 0
Mladost (L)
Borac (Sakule)
Sakule
4 : 1
Radni─Źki (K)
Kovin
23.11.2014 13:00
Borac (Sakule)
4 : 1
Radni─Źki (K)
PKB
Padinska skela
1 : 2
Lepušnica
Glogonjski rit
23.11.2014 13:00
PKB
1 : 2
Lepušnica
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 1
Jedinstvo
Sur─Źin
23.11.2014 13:00
Crvena zvezda
1 : 1
Jedinstvo
Srem─Źica
Srem─Źica
0 : 0
Ba─çevac
Ba─çevac
23.11.2014 13:00
Srem─Źica
0 : 0
Ba─çevac
┼Żelezni─Źar
Bara Venecija
2 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
23.11.2014 10:00
┼Żelezni─Źar
2 : 1
Stepojevac Vaga
Jedinstvo
Petrovac
1 : 3
Arsenal
Kragujevac
23.11.2014 13:00
Jedinstvo
1 : 3
Arsenal
Kori─çani
Kori─çani
1 : 0
─ćava
Grošnica
23.11.2014 13:00
Kori─çani
1 : 0
─ćava
Kolonija
Kragujevac
2 : 2
Vinogradi DB
Kragujevac
23.11.2014 13:00
Kolonija
2 : 2
Vinogradi DB
Šumadinac
Kragujevac
1 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
23.11.2014 13:00
Šumadinac
1 : 1
Mladost (P)
Maršić
Maršić
1 : 0
Jadran
Kragujevac
23.11.2014 13:00
Maršić
1 : 0
Jadran
Mladost
Dra─Źi─ç
1 : 0
Ka─Źer
Belanovica
23.11.2014 13:00
Mladost
1 : 0
Ka─Źer
Tulari
Tulari
0 : 2
Trli─ç
Trli─ç
23.11.2014 13:00
Tulari
0 : 2
Trli─ç
ZSK
Valjevo
2 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
23.11.2014 13:00
ZSK
2 : 2
Junior Novo Naselje
Sovljak
Sovljak
3 : 0
Rubribreza
Rubribreza
23.11.2014 13:00
Sovljak
3 : 0
Rubribreza
Joševa
Joševa
2 : 1
OFK Divci
Divci
23.11.2014 13:00
Joševa
2 : 1
OFK Divci
BMR Petlova─Źa
Petlova─Źa
3 : 0
Sindjeli─ç
Lipnica
23.11.2014 13:00
BMR Petlova─Źa
3 : 0
Sindjeli─ç
Borac (L)
Lešnica
1 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
23.11.2014 13:00
Borac (L)
1 : 0
Hajduk Stanko
Podrinje
Lozni─Źko Polje
6 : 0
Drina
Ljubovija
23.11.2014 13:00
Podrinje
6 : 0
Drina
Antimon
Zaja─Źa
2 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
23.11.2014 13:00
Antimon
2 : 1
Jedinstvo (MZ)
Borac (V)
Vladimirci
0 : 1
Provo
Provo
23.11.2014 13:00
Borac (V)
0 : 1
Provo
Mladost (P)
Prnjavor
1 : 1
Jedinstvo (Š)
Štitar
23.11.2014 13:00
Mladost (P)
1 : 1
Jedinstvo (Š)
Kara─Ĺor─Ĺe
Ra─Źa
1 : 2
Junkovac
Junkovac
23.11.2014 13:00
Kara─Ĺor─Ĺe
1 : 2
Junkovac
Aran─Ĺelovac
Aran─Ĺelovac
2 : 1
Šumadija
Toponica
23.11.2014 13:00
Aran─Ĺelovac
2 : 1
Šumadija
Omladinac
Donja Ra─Źa
1 : 0
┼ŻSK
┼Żirovnica
23.11.2014 13:00
Omladinac
1 : 0
┼ŻSK
Šatornja
Šatornja
2 : 0
Vin─Źa
Vin─Źa
23.11.2014 13:00
Šatornja
2 : 0
Vin─Źa
Šumadinac (S)
Stojnik
3 : 2
Banja
Banja
23.11.2014 13:00
Šumadinac (S)
3 : 2
Banja
Prvi srpski ustanak
Orašac
5 : 2
Vitlina-Bokanja
Gorovi─Ź
23.11.2014 13:00
Prvi srpski ustanak
5 : 2
Vitlina-Bokanja
Šumadinac (N)
Natalinci
2 : 4
Borac
Pajsijevi─ç
23.11.2014 13:00
Šumadinac (N)
2 : 4
Borac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 1
Makce
Makce
23.11.2014 13:00
Petar Dobrnjac
2 : 1
Makce
Mlava (B)
Bratinac
1 : 1
Vojvoda Milenko
Kli─Źevac
23.11.2014 13:00
Mlava (B)
1 : 1
Vojvoda Milenko
Krilaš
─ćovdin
1 : 1
Rudar (K)
Krepoljin
23.11.2014 13:00
Krilaš
1 : 1
Rudar (K)
Trgova─Źki
Petrovac na Mlavi
3 : 2
Sloga (B)
Burovac
23.11.2014 13:00
Trgova─Źki
3 : 2
Sloga (B)
Mladost (B)
Biskuplje
3 : 0
Radni─Źki 1926
Po┼żarevac
23.11.2014 13:00
Mladost (B)
3 : 0
Radni─Źki 1926
Napredak 1936
Veliko Crni─çe
0 : 2
Šapine
Šapine
23.11.2014 13:00
Napredak 1936
0 : 2
Šapine
┼Żelezni─Źar (S)
Smederevo
2 : 0
Glavaš
Glibovac
23.11.2014 11:00
┼Żelezni─Źar (S)
2 : 0
Glavaš
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 1
Udarnik
Lozovik
23.11.2014 13:00
Mladi borac
1 : 1
Udarnik
Šumadija
Azanja
3 : 3
7. Juli
Vodanj
23.11.2014 13:00
Šumadija
3 : 3
7. Juli
SASK
Saraorci
4 : 1
Jedinstvo (K)
Krnjevo
23.11.2014 13:00
SASK
4 : 1
Jedinstvo (K)
┼Żelezni─Źar (K)
Kusadak
3 : 0
Vodice
Vodice
23.11.2014 13:00
┼Żelezni─Źar (K)
3 : 0
Vodice
Budu─çnost (R)
Ratari
0 : 3
Proleter
Vranovo
23.11.2014 13:00
Budu─çnost (R)
0 : 3
Proleter
Osipaonica
Osipaonica
3 : 1
Budu─çnost (MK)
Mala Krsna
23.11.2014 13:00
Osipaonica
3 : 1
Budu─çnost (MK)
Pobeda
Golobok
3 : 0
Sloga (M)
Miloševac
23.11.2014 13:00
Pobeda
3 : 0
Sloga (M)
Budu─çnost
Miliva
1 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
23.11.2014 13:00
Budu─çnost
1 : 0
Kušiljevo
Mladost (K)
Koncarevo
1 : 2
Sloga (DV)
Donje Vidovo
23.11.2014 13:00
Mladost (K)
1 : 2
Sloga (DV)
Sloga (V)
Voljav─Źe
3 : 0
Mladost (J)
Jovac
23.11.2014 13:00
Sloga (V)
3 : 0
Mladost (J)
Bratstvo
Me─Ĺure─Ź
3 : 4
BSK
Buljane
23.11.2014 13:00
Bratstvo
3 : 4
BSK
Mladi radnik
Novo Laniste
2 : 3
Morava 1918
─ćuprija
23.11.2014 13:00
Mladi radnik
2 : 3
Morava 1918
OFK Bratstvo
Medve─Ĺa
0 : 1
OFK Tekstilac
Para─çin
23.11.2014 13:00
OFK Bratstvo
0 : 1
OFK Tekstilac
Mladost (D)
Dublje
0 : 1
Morava
Ribare
23.11.2014 13:00
Mladost (D)
0 : 1
Morava
Napredak (Z)
Zlatovo
4 : 1
Napredak (D)
Drenovac
23.11.2014 13:00
Napredak (Z)
4 : 1
Napredak (D)
Borac
Dr┼żanovac
1 : 1
Kaćuša
Kuršumlija
23.11.2014 13:00
Borac
1 : 1
Kaćuša
Dobri─Ź
Pejkovac
0 : 3
Pobeda
Donje Crnatovo
23.11.2014 13:00
Dobri─Ź
0 : 3
Pobeda
Omladinac
Podina
7 : 3
Dun─Ĺerski
Volj─Źinac
23.11.2014 13:00
Omladinac
7 : 3
Dun─Ĺerski
Kosovac
Prokuplje
0 : 3
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
Stara Bo┼żurna
23.11.2014 13:00
Kosovac
0 : 3
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
Jastrebac
Blace
0 : 1
Topli─Źanin
Prokuplje
23.11.2014 13:00
Jastrebac
0 : 1
Topli─Źanin
Real
Jasenica (┼Żitora─Ĺa)
3 : 0
Polet
Samarinovac
23.11.2014 13:00
Real
3 : 0
Polet
Partizanski put
Grudaš
4 : 6
Trbunje
Trbunje
23.11.2014 13:00
Partizanski put
4 : 6
Trbunje
Vinogradar
Zleginje
1 : 0
Ma─Źkovac
Ma─Źkovac
23.11.2014 13:00
Vinogradar
1 : 0
Ma─Źkovac
Šanac
Šanac
4 : 1
Gradina
Pejovac
23.11.2014 13:00
Šanac
4 : 1
Gradina
─îitluk
─îitluk
2 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
23.11.2014 13:00
─îitluk
2 : 0
Jedinstvo 1936
Sloga (─ć)
─ći─çevac
5 : 2
Blagotin
Poljna
23.11.2014 13:00
Sloga (─ć)
5 : 2
Blagotin
Sloga (D)
Dašnica
3 : 1
Bošnjane
Bošnjane
23.11.2014 13:00
Sloga (D)
3 : 1
Bošnjane
Naupare
Naupare
4 : 1
Omladinac
Pojate
23.11.2014 13:00
Naupare
4 : 1
Omladinac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
6 : 2
Trudbenik
Stala─ç
23.11.2014 13:00
Jastrebac
6 : 2
Trudbenik
Mladost
Makrešane
2 : 1
Mladi radnik
Ba─Źina
23.11.2014 13:00
Mladost
2 : 1
Mladi radnik
13. April
Lomnica
2 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
23.11.2014 13:00
13. April
2 : 1
Gornji Stepoš
Krila Krajine
Ba─Źka Palanka
1 : 1
Mladost
Ba─Źki Petrovac
23.11.2014 13:30
Krila Krajine
1 : 1
Mladost
Titel
Titel
1 : 0
Sutjeska
Ba─Źko Dobro Polje
23.11.2014 13:30
Titel
1 : 0
Sutjeska
Kulpin
Kulpin
1 : 3
Hajduk
─îurug
23.11.2014 13:30
Kulpin
1 : 3
Hajduk
Borac
Šajkaš
4 : 1
Stari Grad
Ba─Źka Palanka
23.11.2014 13:30
Borac
4 : 1
Stari Grad
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 0
Radni─Źki
Irig
23.11.2014
Hrtkovci
2 : 0
Radni─Źki
Hajduk 1932
Šimanovci
1 : 3
PSK Putinci
Putinci
23.11.2014
Hajduk 1932
1 : 3
PSK Putinci
Jadran
Golubinci
0 : 2
Sloven
Ruma
23.11.2014
Jadran
0 : 2
Sloven
Napredak
Popinci
1 : 4
Budu─çnost
Salaš Noćajski
23.11.2014
Napredak
1 : 4
Budu─çnost
Sremac Grani─Źar 1924
Adaševci
1 : 0
Hajduk (D)
Divoš
23.11.2014
Sremac Grani─Źar 1924
1 : 0
Hajduk (D)
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
5 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
23.11.2014
Hajduk 1925 Podunavac
5 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ba─Źka
Mol
2 : 1
Njegoš
Lov─çenac
23.11.2014 13:00
Ba─Źka
2 : 1
Njegoš
Bajša
Bajša
4 : 0
Potisje
Kanji┼ża
23.11.2014 13:00
Bajša
4 : 0
Potisje
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 1
Olimpija
Gunaroš
23.11.2014 13:00
Vinogradar
3 : 1
Olimpija
Proleter
Njegoševo
11 : 0
Pali─ç
Pali─ç
23.11.2014 13:00
Proleter
11 : 0
Pali─ç
Radni─Źki (B)
Baranda
2 : 2
Jugoslavija
Jabuka
23.11.2014 13:30
Radni─Źki (B)
2 : 2
Jugoslavija
Hajdu─Źica
Hajdu─Źica
4 : 1
Mladost (O)
Omoljica
23.11.2014 13:30
Hajdu─Źica
4 : 1
Mladost (O)
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 2
Budu─çnost (A)
Alibunar
23.11.2014 13:30
Crvena zvezda
0 : 2
Budu─çnost (A)
Partizan (G)
Gaj
2 : 5
Slavija
Kova─Źica
23.11.2014 13:30
Partizan (G)
2 : 5
Slavija
Jedinstvo Stevi─ç
Ka─Źarevo
2 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
23.11.2014 13:30
Jedinstvo Stevi─ç
2 : 0
Mladost (V)
Vulturul
Grebenac
6 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
23.11.2014 13:30
Vulturul
6 : 0
Omladinac (D)
Vojvodina
Crepaja
1 : 4
Polet
Izbište
23.11.2014 13:30
Vojvodina
1 : 4
Polet
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
1 : 1
Zadrugar
Lazarevo
23.11.2014 13:00
Crvena zvezda
1 : 1
Zadrugar
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
0 : 4
Radni─Źki Zrenjanin
Zrenjanin
23.11.2014 13:00
Vojvodina (NM)
0 : 4
Radni─Źki Zrenjanin
Vojvodina 1928
Perlez
1 : 0
Mladost
Banatski Despotovac
23.11.2014 13:00
Vojvodina 1928
1 : 0
Mladost
Radni─Źki 1911
Jaša Tomić
4 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
23.11.2014 13:00
Radni─Źki 1911
4 : 0
Omladinac
Vojvodina (B)
Bašaid
1 : 6
┼ŻAK
Kikinda
23.11.2014 13:00
Vojvodina (B)
1 : 6
┼ŻAK
Orljane
Orljane
4 : 0
Borac (T)
Trnjane
23.11.2014 13:30
Orljane
4 : 0
Borac (T)
Morava
┼Żitkovac
0 : 3
Mladost (B)
Batušinac
23.11.2014 13:30
Morava
0 : 3
Mladost (B)
Naša krila 1936
Belotinac
4 : 2
Rasova─Źa
Rasova─Źa
23.11.2014 13:30
Naša krila 1936
4 : 2
Rasova─Źa
Radni─Źki 1924 (K)
Ko─Źane
5 : 0
Jedinstvo
Bobovište
23.11.2014 13:30
Radni─Źki 1924 (K)
5 : 0
Jedinstvo
Mladi radnik
Aleksina─Źki Bujmir
1 : 0
Radni─Źki 1947 (─î)
─îapljinac
23.11.2014 13:30
Mladi radnik
1 : 0
Radni─Źki 1947 (─î)
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
2 : 1
─îekmin
─îekmin
23.11.2014 13:00
Jedinstvo (GS)
2 : 1
─îekmin
Progres
Ladovica
3 : 1
Planta┼ża
Donje Stopanje
23.11.2014 13:00
Progres
3 : 1
Planta┼ża
Mladi borac
┼Żivkovo
2 : 4
Zlo─çudovo
Zlo─çudovo
23.11.2014 13:00
Mladi borac
2 : 4
Zlo─çudovo
Mladost
Vinarce
2 : 1
Šumadija
Razgojna
23.11.2014 13:00
Mladost
2 : 1
Šumadija
Jedinstvo (G)
Grdelica
3 : 2
OFK Brza
Brza
23.11.2014 13:00
Jedinstvo (G)
3 : 2
OFK Brza
Radni─Źki
Pertate
4 : 3
Sloga
Lipovica
23.11.2014 13:00
Radni─Źki
4 : 3
Sloga
Budu─çnost (PK)
Prva Kutina
2 : 1
Budu─çnost (P)
Popovac
23.11.2014 13:00
Budu─çnost (PK)
2 : 1
Budu─çnost (P)
Palilulac
Niš
3 : 0
Proleter (M)
Mezgraja
23.11.2014 13:00
Palilulac
3 : 0
Proleter (M)
Proleter (DV)
Donja Vre┼żina
5 : 2
Mladost
Lalinac
23.11.2014 13:00
Proleter (DV)
5 : 2
Mladost
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
9 : 4
Rudar
Jelašnica
23.11.2014 13:00
OFK Brzi Brod
9 : 4
Rudar
Morava
Krušce
5 : 0
Crvena zastava
Hum
23.11.2014 13:00
Morava
5 : 0
Crvena zastava
Borac
Vra┼żogrnac
0 : 3
Radni─Źki
Lubnica
23.11.2014 13:30
Borac
0 : 3
Radni─Źki
Trebi─Ź
Sokobanja
6 : 0
Mladost
Sumrakovac
23.11.2014 13:30
Trebi─Ź
6 : 0
Mladost
Omladinac
Grezna
3 : 1
OFK Knjaz
Trgovi┼íte (Knja┼żevac)
23.11.2014 13:30
Omladinac
3 : 1
OFK Knjaz
Svrljiška topla
Svrljiška topla
0 : 1
Polet
Jablanica
23.11.2014 13:30
Svrljiška topla
0 : 1
Polet
Sloga
Mini─çevo
1 : 4
ŠSK
Štipina
23.11.2014 13:30
Sloga
1 : 4
ŠSK
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 0
Bukuroca
Bukurevac
23.11.2014 13:00
Mladost (B)
3 : 0
Bukuroca
OFK Alakince
Alakince
3 : 0
─îelik
Belo polje
23.11.2014 13:00
OFK Alakince
3 : 0
─îelik
Trešnjevka
Lopardince
2 : 5
P─Źinja
Trgovište
23.11.2014 13:00
Trešnjevka
2 : 5
P─Źinja
Mladost (S)
Suvojnica
2 : 3
Vranjska Banja
Vranjska Banja
23.11.2014 13:00
Mladost (S)
2 : 3
Vranjska Banja
Vladimirovac
Vladimirovac
0 : 1
Ševac
Kusi─ç
23.11.2014 13:30
Vladimirovac
0 : 1
Ševac
OFK Bresta─Ź
Bresta─Ź
2 : 0
Napredak
┼Żarkovac
23.11.2014
OFK Bresta─Ź
2 : 0
Napredak
No─çaj
No─çaj
3 : 0
Sloga
Krnješevci
23.11.2014
No─çaj
3 : 0
Sloga
Fruška Gora
Ruma
1 : 4
Grani─Źar (K)
Kuzmin
23.11.2014 10:00
Fruška Gora
1 : 4
Grani─Źar (K)
─îSK 1939
─îortanovci
0 : 1
Borac (K)
Klenak
23.11.2014
─îSK 1939
0 : 1
Borac (K)
Fruškogorac
Man─Ĺelo┼í
2 : 4
Podrinje
Ma─Źvanska Mitrovica
23.11.2014
Fruškogorac
2 : 4
Podrinje
Jedinstvo (P)
Plati─Źevo
0 : 1
Grani─Źar (G)
Grabovci
23.11.2014
Jedinstvo (P)
0 : 1
Grani─Źar (G)
Borac (M)
Martinci
3 : 1
Obili─ç 1993
Kukujevci
23.11.2014
Borac (M)
3 : 1
Obili─ç 1993
Moravac
Guberevac
2 : 2
Sušica 2012
Kukulovce
23.11.2014
Moravac
2 : 2
Sušica 2012
OFK Morava
Leskovac
6 : 1
Polet
Stajkovce
23.11.2014
OFK Morava
6 : 1
Polet
Gradac
Konopnica
1 : 1
Omladinac
Donje Sinkovce
23.11.2014
Gradac
1 : 1
Omladinac
Navalin
Navalin
0 : 2
Kumarevo 65
Kumarevo
23.11.2014
Navalin
0 : 2
Kumarevo 65
Mladost (B)
Batulovce
3 : 2
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
23.11.2014
Mladost (B)
3 : 2
Mladost (DL)
Marjan MB
Mala Biljanica
1 : 4
Sloboda
Donje Brijanje
23.11.2014
Marjan MB
1 : 4
Sloboda
Partizan
Drenovac
1 : 4
Budu─çnost
Zminjak
23.11.2014 13:00
Partizan
1 : 4
Budu─çnost
Napredak
Ma─Źvanski Beloti─ç
3 : 2
Duško
Klenje
23.11.2014 13:00
Napredak
3 : 2
Duško
Mladi Borac
Dublje
2 : 0
Majur
Majur
23.11.2014 13:00
Mladi Borac
2 : 0
Majur
Drina
Badovinci
4 : 1
Proleter
Šabac
23.11.2014 13:00
Drina
4 : 1
Proleter
Sloga
Duvanište
4 : 2
Cer
Petkovica
23.11.2014 13:00
Sloga
4 : 2
Cer
Velika Reka
Velika Reka
2 : 5
Mladost (DB)
Donja Borina
23.11.2014 13:00
Velika Reka
2 : 5
Mladost (DB)
Stolice
Krupanj
2 : 1
Studenac
Gornja Kovilja─Źa
23.11.2014 13:00
Stolice
2 : 1
Studenac
Sloga (LŠ)
Lipni─Źki ┼áor
1 : 1
Borac
Kozjak
23.11.2014 13:00
Sloga (LŠ)
1 : 1
Borac
─îoban─Źe
─îitluk kod Ljubovije
0 : 4
Cer
Jadranska Lešnica
23.11.2014 13:00
─îoban─Źe
0 : 4
Cer
7. Juli
Bela Crkva
0 : 2
Sloga (S)
Stra┼ża
23.11.2014 13:00
7. Juli
0 : 2
Sloga (S)
Milan Orli─ç
Novo Selo
3 : 3
Cerova
Cerova
23.11.2014 13:00
Milan Orli─ç
3 : 3
Cerova
─îenej
─îenej
0 : 2
Ba─Źka
Bege─Ź
23.11.2014 13:00
─îenej
0 : 2
Ba─Źka
┼Żelezni─Źar
Novi Sad
2 : 0
Sremac Beomal
─îerevi─ç
23.11.2014 13:00
┼Żelezni─Źar
2 : 0
Sremac Beomal
Sloga
Korman
4 : 0
Polet (R)
Radevac
23.11.2014 11:00
Sloga
4 : 0
Polet (R)
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
2 : 3
OFK Sloga
Dobrujevac
23.11.2014 13:00
Crvena Zvezda
2 : 3
OFK Sloga
Kraljevo
Selo Kraljevo
1 : 2
OFK Dra┼żevac
Dra┼żevac
23.11.2014 13:00
Kraljevo
1 : 2
OFK Dra┼żevac
Ratar
Gornja Pe┼í─Źanica
0 : 1
Jastrebac
Tešica
23.11.2014 11:00
Ratar
0 : 1
Jastrebac
OFK Rutevac 1908
Rutevac
3 : 0
Vukašinovac
Vukašinovac
23.11.2014 11:00
OFK Rutevac 1908
3 : 0
Vukašinovac
B 2000
Aran─Ĺelovac
4 : 0
┼Żabare
┼Żabare
23.11.2014 11:00
B 2000
4 : 0
┼Żabare
Kopljari
Kopljari
1 : 0
Misa─Źa
Misa─Źa
23.11.2014 13:00
Kopljari
1 : 0
Misa─Źa
Radoje Domanovi─ç
Ovsište
0 : 2
Mladi rudar
Bukovik
23.11.2014 13:00
Radoje Domanovi─ç
0 : 2
Mladi rudar
Proleter
Jelovik
2 : 2
Sloga
Zagorica
23.11.2014 13:00
Proleter
2 : 2
Sloga
Maskar
Maskar
1 : 1
Mladost
Jelenac
23.11.2014 13:00
Maskar
1 : 1
Mladost
Jasenica
Bo┼żurnja
3 : 7
Trnava
Donja Trnava
23.11.2014 13:00
Jasenica
3 : 7
Trnava
Ranilovi─ç
Ranilovi─ç
6 : 3
Plaskovac
Plaskovac
23.11.2014 13:00
Ranilovi─ç
6 : 3
Plaskovac
Budu─çnost
Stan─Źi─çi
3 : 0
Morava (M)
Mojsinje
23.11.2014 13:00
Budu─çnost
3 : 0
Morava (M)
Morava (K)
Katrga
2 : 1
Zadrugar
Gornja Trep─Źa
23.11.2014 13:00
Morava (K)
2 : 1
Zadrugar
Preme─ça
Preme─ça
2 : 1
Rakova
Rakova
23.11.2014 13:00
Preme─ça
2 : 1
Rakova
Strelac
Miokovci
3 : 1
Planinac
Vujetinci
23.11.2014 13:00
Strelac
3 : 1
Planinac
Prijatelji
─îa─Źak
0 : 2
BIP
─îa─Źak
23.11.2014 13:00
Prijatelji
0 : 2
BIP
Lugovi
─îa─Źak
3 : 0
Vujan
Prislonica
23.11.2014 13:00
Lugovi
3 : 0
Vujan
21. oktobar
Kragujevac
2 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
23.11.2014 13:00
21. oktobar
2 : 1
OFK Bagremar
Šumarice 2008
Kragujevac
1 : 2
Kutlovo
Kutlovo
23.11.2014 13:00
Šumarice 2008
1 : 2
Kutlovo
Hajduk
Jovanovac
1 : 1
Seljak
Cvetojevac
23.11.2014 13:00
Hajduk
1 : 1
Seljak
Kremenac
Rogojevac
2 : 1
Košutnjak
Kragujevac
23.11.2014 13:00
Kremenac
2 : 1
Košutnjak
Botunje
Botunje
3 : 0
Mladost Teferi─Ź
Kragujevac
23.11.2014 13:00
Botunje
3 : 0
Mladost Teferi─Ź
Azbest
Stragari
4 : 5
Srbija
Ili─çevo
23.11.2014 13:00
Azbest
4 : 5
Srbija
┼Że┼żelj
Donja Sabanta
1 : 3
Zastava
Kragujevac
23.11.2014 13:00
┼Że┼żelj
1 : 3
Zastava
Sloga
Lu┼żnice
0 : 1
Šumadija 1934
Dra─Źa
23.11.2014 13:00
Sloga
0 : 1
Šumadija 1934
Provalija
Pirot
2 : 2
Rongo Siti
Pirot
23.11.2014 15:00
Provalija
2 : 2
Rongo Siti
Velika reka
Velika Kamenica
1 : 4
Egeta
Brza Palanka
23.11.2014 13:00
Velika reka
1 : 4
Egeta
Mala Vrbica
Mala Vrbica
2 : 0
Pontes
Kostol
23.11.2014 13:00
Mala Vrbica
2 : 0
Pontes
Rtkovo
Rtkovo
0 : 0
Lokomotiva
Novi Sip
23.11.2014 13:00
Rtkovo
0 : 0
Lokomotiva
Lov─çen
Petrovo selo
2 : 1
Kladušnica
Kladušnica
23.11.2014 13:00
Lov─çen
2 : 1
Kladušnica
Omladinac
Vajuga
4 : 1
Velika Vrbica
Velika Vrbica
23.11.2014 13:00
Omladinac
4 : 1
Velika Vrbica
Kotlenik
Guncati
1 : 3
Kara─Ĺor─Ĺe
Vu─Źi─ç
23.11.2014 13:00
Kotlenik
1 : 3
Kara─Ĺor─Ĺe
Kusovac
Kusovac
0 : 1
Sloga
Milatovac
23.11.2014 13:00
Kusovac
0 : 1
Sloga
Bare
Bare
0 : 3
Marjan
Kni─ç
23.11.2014 13:00
Bare
0 : 3
Marjan
Mladost MG
Saranovo
1 : 0
Beli Orlovi
Brestovac
23.11.2014 13:00
Mladost MG
1 : 0
Beli Orlovi
Mladost (R)
Rašković
3 : 2
Grivac
Grivac
23.11.2014 13:00
Mladost (R)
3 : 2
Grivac
BSK
Bora─Ź
2 : 3
Lokomotiva
Lapovo
23.11.2014 13:00
BSK
2 : 3
Lokomotiva
Napredak (P)
Poljana
3 : 0
Metalac
Po┼żarevac
23.11.2014 13:00
Napredak (P)
3 : 0
Metalac
Proleter
Po┼żarevac
0 : 4
Sloga (D)
Dubravica
23.11.2014 13:00
Proleter
0 : 4
Sloga (D)
Napredak 1947
Batovac
3 : 4
Dunavac
Petka
23.11.2014 13:00
Napredak 1947
3 : 4
Dunavac
Zemljoradnik
Trnjane
3 : 0
Stig 1955
Beranje
23.11.2014 13:00
Zemljoradnik
3 : 0
Stig 1955
Sopot
Po┼żarevac
1 : 1
Pobeda
Stari Kostolac
23.11.2014 13:00
Sopot
1 : 1
Pobeda
Dunav
Ostrovo
3 : 1
Ljubi─Źevo
Ljubi─Źevo
23.11.2014 13:00
Dunav
3 : 1
Ljubi─Źevo
Dragojevac
Dragojevac
7 : 1
┼Żika 2013
Provo
23.11.2014 13:00
Dragojevac
7 : 1
┼Żika 2013
Jedinstvo
Ratari
2 : 4
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
23.11.2014 13:00
Jedinstvo
2 : 4
OFK Borac
Mladost
Gornja Mutnica
4 : 1
Sloboda
Kre┼żbinac
23.11.2014 13:00
Mladost
4 : 1
Sloboda
Buljane
Buljane
2 : 0
Omladinski
Para─çin
23.11.2014 13:00
Buljane
2 : 0
Omladinski
ISK Izvor
Izvor
1 : 1
Heroj
Busilovac
23.11.2014 13:00
ISK Izvor
1 : 1
Heroj
Rakac Stave
Stave
2 : 1
Paune
Paune
23.11.2014 13:00
Rakac Stave
2 : 1
Paune
Lukavac
Lukavac
0 : 2
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
23.11.2014 13:00
Lukavac
0 : 2
Mladost (VK)
Dupljaj
Dupljaj
2 : 0
Zadrugar
Lopatanj
23.11.2014 13:00
Dupljaj
2 : 0
Zadrugar
Mladi radnik
Valjevo
2 : 0
Kotešica
Kotešica
23.11.2014 13:00
Mladi radnik
2 : 0
Kotešica
Buja─Źi─ç
Buja─Źi─ç
1 : 2
Mali korak
Ogla─Ĺenovac
23.11.2014 11:00
Buja─Źi─ç
1 : 2
Mali korak
┼Żabari
┼Żabari (Valjevo)
1 : 3
OFK Povlen
Brezovice
23.11.2014 11:00
┼Żabari
1 : 3
OFK Povlen
Zvezda
Konatice
3 : 0
Rvati
Obrenovac
23.11.2014 13:00
Zvezda
3 : 0
Rvati
Posavina
Stubline
3 : 4
Jedinstvo
Dren
23.11.2014 13:00
Posavina
3 : 4
Jedinstvo
Duboko
Mala Moštanica
2 : 0
Vuki─çevica
Vuki─çevica
23.11.2014 13:00
Duboko
2 : 0
Vuki─çevica
Borac
Ušće
2 : 5
Polet
Grabovac
23.11.2014 13:00
Borac
2 : 5
Polet
Omladinac
Veliko Polje
0 : 0
Belo Polje
Belo Polje
23.11.2014 13:00
Omladinac
0 : 0
Belo Polje
Krtinska
Krtinska
5 : 0
Poljane
Poljane
23.11.2014 13:00
Krtinska
5 : 0
Poljane
OFK Urovci
Urovci
5 : 1
Trstenica
Trstenica
23.11.2014 13:00
OFK Urovci
5 : 1
Trstenica
Mladost
Mala Drenova
2 : 2
Rujišnik
Rujišnik
23.11.2014 17:00
Mladost
2 : 2
Rujišnik
Polet (Š)
Šavrane
0 : 0
Drugari
Stanci
23.11.2014 11:00
Polet (Š)
0 : 0
Drugari
Slavija
Isto─Źno Sarajevo
6 : 1
Drina
Zvornik
23.11.2014 13:30
Slavija
6 : 1
Drina
┼Żeljezni─Źar
Sarajevo
2 : 1
─îelik
Zenica
23.11.2014 13:30
┼Żeljezni─Źar
2 : 1
─îelik
Sloga
┼Żu─Źkovac
3 : 0
Omladinac
Blendija
23.11.2014 13:30
Sloga
3 : 0
Omladinac
Sloboda 2013
Nikolinac
4 : 0
Jedinstvo 1952
Mu┼żinac
23.11.2014 13:30
Sloboda 2013
4 : 0
Jedinstvo 1952
Mladost (R)
Raklja
3 : 0
Mladi Gorani
Dupci
23.11.2014 13:00
Mladost (R)
3 : 0
Mladi Gorani
Baštovan
Subotica
4 : 10
Garevina
Garevina
23.11.2014 13:00
Baštovan
4 : 10
Garevina
Radni─Źki (K)
Koceljeva
3 : 0
Galeb
Cerovac
23.11.2014 13:00
Radni─Źki (K)
3 : 0
Galeb
Mladost (Z)
Zvezd
0 : 2
Mrovska
Mrovska
23.11.2014 13:00
Mladost (Z)
0 : 2
Mrovska
Vlašić
Donje Crniljevo
0 : 3
Sloga (K)
Krni─ç
23.11.2014 13:00
Vlašić
0 : 3
Sloga (K)
Kara─Ĺor─Ĺe
Mišar
3 : 0
Ceri─ç
Miokus
23.11.2014 13:00
Kara─Ĺor─Ĺe
3 : 0
Ceri─ç
Jevremovac
Jevremovac
2 : 1
Trešnjevka
Trbušac
23.11.2014 13:00
Jevremovac
2 : 1
Trešnjevka
Pri─Źinovi─ç
Pocerski Pri─Źinovi─ç
1 : 0
Sloga Trgošped
Mehovine
23.11.2014 13:00
Pri─Źinovi─ç
1 : 0
Sloga Trgošped
Oskar
Pasjane
1 : 2
Izmornik
Pan─Źelo - Tomance
23.11.2014 13:00
Oskar
1 : 2
Izmornik
Kriva Reka
Novo Brdo
3 : 0
Morava
Parteš
23.11.2014 13:00
Kriva Reka
3 : 0
Morava
Mineralac
Klokot
1 : 3
Kusce
Gornje Kusce
23.11.2014 13:00
Mineralac
1 : 3
Kusce
Glama
Koretište
3 : 3
Sloga
Ranilug
23.11.2014 13:00
Glama
3 : 3
Sloga
Kom
Podgorica
0 : 0
De─Źi─ç
Tuzi
23.11.2014 13:00
Kom
0 : 0
De─Źi─ç
Ibar
Ro┼żaje
2 : 0
Jezero
Plav
23.11.2014 13:00
Ibar
2 : 0
Jezero
Arsenal
Tivat
0 : 0
Zabjelo
Podgorica
23.11.2014 13:00
Arsenal
0 : 0
Zabjelo
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 0
Cetinje
Cetinje
23.11.2014 13:00
Jedinstvo
0 : 0
Cetinje
Iskra
Danilovgrad
1 : 0
Igalo
Herceg Novi
23.11.2014 13:00
Iskra
1 : 0
Igalo
Bratstvo
Cijevna
4 : 0
Radni─Źki
Berane
23.11.2014 13:00
Bratstvo
4 : 0
Radni─Źki
Partizan
Beograd
3 : 1
Napredak
Kruševac
23.11.2014 17:00
Partizan
3 : 1
Napredak
─îukari─Źki
Beograd
0 : 3
Jagodina
Jagodina
23.11.2014 13:00
─îukari─Źki
0 : 3
Jagodina
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Mladost
Lu─Źani
23.11.2014 13:00
OFK Beograd
2 : 1
Mladost
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 1
Proleter
Novi Sad
23.11.2014 13:00
Sloga (PM)
1 : 1
Proleter
Zeta
Golubovci
6 : 0
Cetinje
Cetinje
23.11.2014
Zeta
6 : 0
Cetinje
Rudar
Pljevlja
0 : 2
Grbalj
Radanovi─çi
23.11.2014
Rudar
0 : 2
Grbalj
Mornar
Bar
0 : 0
Kom
Podgorica
23.11.2014
Mornar
0 : 0
Kom
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 1
Lov─çen
Cetinje
23.11.2014
OFK Petrovac
0 : 1
Lov─çen
Budu─çnost
Podgorica
7 : 0
Mogren
Budva
23.11.2014
Budu─çnost
7 : 0
Mogren
Berane
Berane
0 : 2
Sutjeska
Nikšić
23.11.2014
Berane
0 : 2
Sutjeska
Bokelj
Kotor
3 : 3
Mladost
Podgorica
23.11.2014
Bokelj
3 : 3
Mladost
Borac
─îa─Źak
2 : 0
Brodarac
Novi Beograd
23.11.2014 11:00
Borac
2 : 0
Brodarac
Radni─Źki 1923
Kragujevac
2 : 2
Spartak
Subotica
23.11.2014 11:00
Radni─Źki 1923
2 : 2
Spartak
Partizan
Beograd
3 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
23.11.2014 11:00
Partizan
3 : 0
Metalac
Vojvodina
Novi Sad
3 : 3
Crvena zvezda
Beograd
23.11.2014 11:00
Vojvodina
3 : 3
Crvena zvezda
Radni─Źki (S)
Svilajnac
23.11.2014
Moravac Orion
Mrštane
23.11.2014
Radni─Źki (S)
:
Moravac Orion
Radni─Źki (NB)
Novi Beograd
4 : 0
PKB
Padinska skela
23.11.2014 09:00
Radni─Źki (NB)
4 : 0
PKB
Policajac
Beograd
3 : 1
Sin─Ĺeli─ç
Beograd
23.11.2014 10:00
Policajac
3 : 1
Sin─Ĺeli─ç
Lokomotiva
Beograd
1 : 2
Vo┼żdovac
Beograd
23.11.2014 13:00
Lokomotiva
1 : 2
Vo┼żdovac
Sloga
Miloševac
6 : 1
Jedinstvo
Krnjevo
23.11.2014 12:00
Sloga
6 : 1
Jedinstvo
Pobeda
Golobok
4 : 3
Šumadija
Azanja
23.11.2014 12:00
Pobeda
4 : 3
Šumadija
Udarnik
Lozovik
1 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
23.11.2014 12:00
Udarnik
1 : 0
Mladi borac
Krila Krajine
Ba─Źka Palanka
1 : 1
Mladost
Ba─Źki Petrovac
23.11.2014 11:30
Krila Krajine
1 : 1
Mladost
Titel
Titel
1 : 3
Sutjeska
Ba─Źko Dobro Polje
23.11.2014
Titel
1 : 3
Sutjeska
Kulpin
Kulpin
1 : 5
Hajduk
─îurug
23.11.2014
Kulpin
1 : 5
Hajduk
Borac
Šajkaš
1 : 0
Stari Grad
Ba─Źka Palanka
23.11.2014
Borac
1 : 0
Stari Grad
Glogonj
Glogonj
4 : 1
Omladinac (O)
Opovo
23.11.2014 13:30
Glogonj
4 : 1
Omladinac (O)
Dinamo
Pan─Źevo
10 : 2
Unirea
Uzdin
23.11.2014 13:00
Dinamo
10 : 2
Unirea
Ma─Źva
Šabac
1 : 1
Spartak
Subotica
23.11.2014 13:00
Ma─Źva
1 : 1
Spartak
Partizan
Beograd
9 : 0
Sloga
Leskovac
23.11.2014 13:00
Partizan
9 : 0
Sloga
Vojvodina
Novi Sad
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
23.11.2014 11:00
Vojvodina
0 : 3
Crvena zvezda
Dinamo 1945
Pan─Źevo
2 : 0
┼Żelezni─Źar
Pan─Źevo
23.11.2014 13:00
Dinamo 1945
2 : 0
┼Żelezni─Źar
Radnik
Surdulica
1 : 1
Dubo─Źica 1923
Leskovac
23.11.2014 12:00
Radnik
1 : 1
Dubo─Źica 1923
Grafi─Źar
Beograd
1 : 5
BSK
Bor─Źa
23.11.2014 10:00
Grafi─Źar
1 : 5
BSK
Real
Niš
3 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
23.11.2014 11:00
Real
3 : 1
Trstenik PPT
Radni─Źki (N)
Niš
3 : 2
Napredak
Kruševac
23.11.2014 11:00
Radni─Źki (N)
3 : 2
Napredak
Kruševac
Kruševac
1 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
23.11.2014 11:00
Kruševac
1 : 0
Hajduk Veljko
Sloga
Leskovac
23.11.2014
11:00
Timok
Zaje─Źar
23.11.2014 11:00
Sloga
:
Timok
Red Star
Niš
3 : 0
Dinamo
Vranje
23.11.2014 11:00
Red Star
3 : 0
Dinamo
Ba─Źka
Mol
3 : 0
Šampion
Orom
23.11.2014
Ba─Źka
3 : 0
Šampion
Borac (S)
Sakule
0 : 1
Jugoslavija
Jabuka
23.11.2014 14:00
Borac (S)
0 : 1
Jugoslavija
Sloga
Miloševac
2 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
23.11.2014 10:00
Sloga
2 : 0
Jedinstvo
Glavaš
Glibovac
0 : 3
Morava
Velika Plana
23.11.2014 10:00
Glavaš
0 : 3
Morava
Pobeda
Golobok
3 : 0
Šumadija
Azanja
23.11.2014 10:00
Pobeda
3 : 0
Šumadija
Udarnik
Lozovik
6 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
23.11.2014 10:00
Udarnik
6 : 0
Mladi borac
Rudar (B)
Baljevac
4 : 1
Granit
Jo┼íani─Źka Banja
23.11.2014 12:30
Rudar (B)
4 : 1
Granit
Trep─Źa
Kosovska Mitrovica
6 : 0
Sport Klub 1999
Novi Pazar
23.11.2014 11:00
Trep─Źa
6 : 0
Sport Klub 1999
Tutin
Tutin
23.11.2014
11:00
Granit
Jo┼íani─Źka Banja
23.11.2014 11:00
Tutin
:
Granit
Kosmet
Leposavi─ç
1 : 1
Trep─Źa
Kosovska Mitrovica
23.11.2014 11:00
Kosmet
1 : 1
Trep─Źa
Jevremovac
Jevremovac
23.11.2014
10:00
Jelen
Jelen─Źa
23.11.2014 10:00
Jevremovac
:
Jelen
BMR Petlova─Źa
Petlova─Źa
1 : 4
OFK Šabac
Šabac
23.11.2014 10:00
BMR Petlova─Źa
1 : 4
OFK Šabac
Kolasin
Zubin Potok
0 : 3
Tutin
Tutin
23.11.2014
Kolasin
0 : 3
Tutin
Trep─Źa
Kosovska Mitrovica
2 : 0
Sport Klub 99
Novi Pazar
23.11.2014
Trep─Źa
2 : 0
Sport Klub 99
OFK Ras
Raška
3 : 0
ND 2011
Novi Pazar
23.11.2014
OFK Ras
3 : 0
ND 2011
Brodarac
Beograd
1 : 4
Institut
Beograd
23.11.2014 11:00
Brodarac
1 : 4
Institut

Košarka

Ub
Ub
91 : 94
┼Żelezni─Źar
─îa─Źak
23.11.2014 20:00
Ub
91 : 94
┼Żelezni─Źar
Vitez
Beograd
68 : 69
Zvezdara
Beograd
23.11.2014 14:30
Vitez
68 : 69
Zvezdara
Milan Trivi─ç
Beograd
69 : 51
┼Żarkovo
Beograd
23.11.2014 13:15
Milan Trivi─ç
69 : 51
┼Żarkovo
Topola
Ba─Źka Topola
65 : 77
Sveti ─Éor─Ĺe
┼Żiti┼íte
23.11.2014 18:00
Topola
65 : 77
Sveti ─Éor─Ĺe
Akademik
Srbobran
79 : 73
┼Żelezni─Źar
In─Ĺija
23.11.2014 19:00
Akademik
79 : 73
┼Żelezni─Źar
Radnik
Surdulica
78 : 54
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
23.11.2014 18:00
Radnik
78 : 54
Dimitrovgrad
Jablanica
Medve─Ĺa
93 : 78
Jastrebac
Aleksinac
23.11.2014 18:00
Jablanica
93 : 78
Jastrebac
Klik
Arilje
105 : 78
U┼żice
U┼żice
23.11.2014 16:00
Klik
105 : 78
U┼żice
Ra─Ĺevac
Krupanj
20 : 0
Mionica
Mionica
23.11.2014 18:00
Ra─Ĺevac
20 : 0
Mionica
Kopaonik
Brus
68 : 77
Basket
Vrnja─Źka Banja
23.11.2014 17:00
Kopaonik
68 : 77
Basket
Po┼żarevac
Po┼żarevac
94 : 54
Bane
Raška
23.11.2014 16:30
Po┼żarevac
94 : 54
Bane
Milan Trivi─ç 2
Beograd
67 : 73
Bor─Źa
Beograd
23.11.2014 11:15
Milan Trivi─ç 2
67 : 73
Bor─Źa
Selekta
Novi Sad
96 : 90
Sloboda NS
Novi Sad
23.11.2014 13:30
Selekta
96 : 90
Sloboda NS
Bagljaš
Zrenjanin
94 : 86
Sport Key Plus
Novi Sad
23.11.2014 20:30
Bagljaš
94 : 86
Sport Key Plus
BSK Junior
Bujanovac
20 : 0
Vukovi Merošina
Merošina
23.11.2014 17:00
BSK Junior
20 : 0
Vukovi Merošina
Partizan NIS
Beograd
73 : 64
Cibona
Zagreb
23.11.2014 19:00
Partizan NIS
73 : 64
Cibona
Beovuk 72
Beograd
77 : 61
Kolubara LA 2003
Lazarevac
23.11.2014 15:00
Beovuk 72
77 : 61
Kolubara LA 2003
Gimnazijalac Partizan
Pirot
77 : 44
Para─çin
Para─çin
23.11.2014 19:30
Gimnazijalac Partizan
77 : 44
Para─çin
Velika Kikinda
Kikinda
69 : 56
Sivac
Sivac
23.11.2014 17:00
Velika Kikinda
69 : 56
Sivac
Play Off
U┼żice
59 : 53
Karaburma
Beograd
23.11.2014 16:00
Play Off
59 : 53
Karaburma
Kraljevo
Kraljevo
100 : 52
Time Out
Arilje
23.11.2014 19:30
Kraljevo
100 : 52
Time Out
Jedinstvo
Tuzla
100 : 69
┼Żeljezni─Źar
Sarajevo
23.11.2014 18:00
Jedinstvo
100 : 69
┼Żeljezni─Źar
Šabac
Šabac
71 : 55
Vršac Swisslion
Vršac
23.11.2014 17:00
Šabac
71 : 55
Vršac Swisslion

Odbojka

Gra─Źanica
Gra─Źanica
1 : 3
Brezovica
Štrpce
23.11.2014 15:00
Gra─Źanica
1 : 3
Brezovica
Libero ─îa
─îa─Źak
0 : 3
Napredak 037
Kruševac
23.11.2014 12:00
Libero ─îa
0 : 3
Napredak 037
Desetka
Niš
2 : 3
Topli─Źki Vitezovi
Kuršumlija
23.11.2014 17:00
Desetka
2 : 3
Topli─Źki Vitezovi
Topli─Źanin
Prokuplje
1 : 3
Jagodina
Jagodina
23.11.2014 18:00
Topli─Źanin
1 : 3
Jagodina
Borac
Para─çin
3 : 0
Dubo─Źica
Leskovac
23.11.2014 16:00
Borac
3 : 0
Dubo─Źica
Vojvodina 2
NOvi Sad
3 : 0
Futog
Futog
23.11.2014 15:30
Vojvodina 2
3 : 0
Futog
Hercegovina
Ravni Topolovac
0 : 3
Proleter
Zrenjanin
23.11.2014 19:30
Hercegovina
0 : 3
Proleter
Knez Lazar
Kruševac
2 : 3
Partizan 2012
Vraneši
23.11.2014 15:30
Knez Lazar
2 : 3
Partizan 2012
Blok Aut
Beograd
3 : 0
Stig
Kurja─Źe
23.11.2014 13:30
Blok Aut
3 : 0
Stig
Busije
Po┼żarevac
0 : 3
Crnjanski
Beograd
23.11.2014 12:00
Busije
0 : 3
Crnjanski
Carina Smederevo 2
Smederevo
0 : 3
As
Beograd
23.11.2014 17:00
Carina Smederevo 2
0 : 3
As
Sombor
Sombor
1 : 3
Kulpin
Kulpin
23.11.2014 17:00
Sombor
1 : 3
Kulpin
Radan
Lebane
3 : 1
Flaka
Preševo
23.11.2014 16:00
Radan
3 : 1
Flaka
Junior
Bujanovac
0 : 3
Mladost (V)
Vranje
23.11.2014 13:30
Junior
0 : 3
Mladost (V)
Banat
Vršac
1 : 3
Sloven
Ruma
23.11.2014 19:30
Banat
1 : 3
Sloven
Stampedo
Niš
3 : 1
Caribrod
Dimitrovgrad
23.11.2014 14:30
Stampedo
3 : 1
Caribrod
Knja┼żevac
Knja┼żevac
3 : 0
Timok 2
Zaje─Źar
23.11.2014 16:00
Knja┼żevac
3 : 0
Timok 2
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
VGSK
Veliko Gradište
23.11.2014 16:30
Novi Sad
3 : 1
VGSK
Libero ─îA
─îa─Źak
3 : 1
Zlatibor
─îajetina
23.11.2014 14:00
Libero ─îA
3 : 1
Zlatibor
Desetka
Niš
3 : 0
Mladost
Vranje
23.11.2014 16:00
Desetka
3 : 0
Mladost
Ruma
Ruma
3 : 0
Eaton Srem Tempo 2
Sremska Mitrovica
23.11.2014 17:00
Ruma
3 : 0
Eaton Srem Tempo 2
Vrbas
Vrbas
2 : 3
Slavija
Novi Sad
23.11.2014 17:00
Vrbas
2 : 3
Slavija
Tehni─Źar
Kraljevo
3 : 0
Gimnazijalac 2
Kraljevo
23.11.2014 10:00
Tehni─Źar
3 : 0
Gimnazijalac 2
Trstenik
Trstenik
3 : 0
Mladost
Kruševac
23.11.2014 17:00
Trstenik
3 : 0
Mladost
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Volej stars junior
Novi Pazar
23.11.2014 16:00
Novi Pazar
3 : 0
Volej stars junior
Bane
Raška
3 : 0
Zve─Źan
Zve─Źan
23.11.2014 16:30
Bane
3 : 0
Zve─Źan
Raška
Raška
0 : 3
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
23.11.2014 18:30
Raška
0 : 3
Kosovska Mitrovica
Priboj
Priboj
3 : 0
─îa─Źak
─îa─Źak
23.11.2014 13:00
Priboj
3 : 0
─îa─Źak
Tara 2
Bajina Bašta
0 : 3
Bambi volej
Prjepolje
23.11.2014 13:00
Tara 2
0 : 3
Bambi volej
Lu─Źani
Lu─Źani
0 : 3
Stars
Po┼żega
23.11.2014 15:00
Lu─Źani
0 : 3
Stars
Sme─Ź SV
Svilajnac
3 : 1
Karadjordje
Topola
23.11.2014 15:00
Sme─Ź SV
3 : 1
Karadjordje
Jedinstvo
Kamenovo
0 : 3
VGSK
Veliko Gradište
23.11.2014 15:00
Jedinstvo
0 : 3
VGSK
Ribnica
Mionica
3 : 0
Ra─Ĺevac
Krupanj
23.11.2014 17:00
Ribnica
3 : 0
Ra─Ĺevac
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
NS Volej tim
Novi Sad
23.11.2014 16:15
Novi Sad
3 : 1
NS Volej tim
NIS Spartak 2
Subotica
3 : 0
Merkur
Ba─Źka Palanka
23.11.2014 18:00
NIS Spartak 2
3 : 0
Merkur
Gox-IN
Ba─Źki Gra─Źac
0 : 3
Volejstars
Sombor
23.11.2014 18:30
Gox-IN
0 : 3
Volejstars
Hercegovina
Ravni Topolovac
3 : 0
Volejstars
Zrenjanin
23.11.2014 17:00
Hercegovina
3 : 0
Volejstars
Banat
Vršac
3 : 1
Krajišnik
Krajišnik
23.11.2014 19:00
Banat
3 : 1
Krajišnik
Odbojka 013
Pan─Źevo
3 : 0
MD Zrenjanin 2
Zrenjanin
23.11.2014 19:45
Odbojka 013
3 : 0
MD Zrenjanin 2
Jedinstvo 3
Stara Pazova
3 : 1
Star
Novi Sad
23.11.2014 16:00
Jedinstvo 3
3 : 1
Star
Radan
Lebane
3 : 2
Morava
Vladi─Źin Han
23.11.2014 14:00
Radan
3 : 2
Morava
Pusta Reka
Bojnik
3 : 0
Vlasina
Vlasotince
23.11.2014 15:00
Pusta Reka
3 : 0
Vlasina
BSK
Bujanovac
3 : 0
Mladost 2
Vranje
23.11.2014 12:00
BSK
3 : 0
Mladost 2
┼ŻOK 030
Bor
3 : 0
Pore─Ź
Donji Milanovac
23.11.2014 11:00
┼ŻOK 030
3 : 0
Pore─Ź
Knja┼żevac
Knja┼żevac
1 : 3
Timok
Zaje─Źar
23.11.2014 14:00
Knja┼żevac
1 : 3
Timok
As Batajnica
Beograd
3 : 0
Obili─ç
Beograd
23.11.2014 19:30
As Batajnica
3 : 0
Obili─ç
Student 2
Niš
1 : 3
Aleksinac
Aleksinac
23.11.2014 12:00
Student 2
1 : 3
Aleksinac
Millennium 2
Niš
0 : 3
Stampedo
Niš
23.11.2014 10:00
Millennium 2
0 : 3
Stampedo
NS Volej Tim 2
Novi Sad
1 : 3
Futog 2
Futog
23.11.2014 20:30
NS Volej Tim 2
1 : 3
Futog 2
Omladinac 2
Novi Banovci
3 : 1
Dunav
Stari Banovci
23.11.2014 16:30
Omladinac 2
3 : 1
Dunav
Mladost
Martinci
0 : 3
Sloga
─îalma
23.11.2014 18:00
Mladost
0 : 3
Sloga
Radinci Volej
Veliki Radinci
3 : 0
Sirmium
Sremska Mitrovica
23.11.2014 15:00
Radinci Volej
3 : 0
Sirmium
Elan Volej
Srbobran
0 : 3
Vrbas 2
Vrbas
23.11.2014 16:00
Elan Volej
0 : 3
Vrbas 2
Vollejstar
Subotica
3 : 2
Subotica
Subotica
23.11.2014 11:00
Vollejstar
3 : 2
Subotica
Mladost
Rogatica
0 : 3
Derventa
Derventa
23.11.2014 14:00
Mladost
0 : 3
Derventa
Laktaši
Laktaši
3 : 1
Jahorina
Pale
23.11.2014 16:00
Laktaši
3 : 1
Jahorina
Ukrina
Prnjavor
0 : 3
Kozara
Gradiška
23.11.2014 13:00
Ukrina
0 : 3
Kozara
Panter
Doboj
0 : 3
Inova
Banja Luka
23.11.2014 14:00
Panter
0 : 3
Inova

Rukomet

Knja┼żevac
Knja┼żevac
36 : 37
Vranje 1957
Vranje
23.11.2014 19:00
Knja┼żevac
36 : 37
Vranje 1957
ORK Bela Palanka
Bela Palanka
37 : 26
Mladost 1949
Zaje─Źar
23.11.2014 19:30
ORK Bela Palanka
37 : 26
Mladost 1949
Proleter
Zrenjanin
33 : 23
Mladost
Ba─Źki Jarak
23.11.2014 18:00
Proleter
33 : 23
Mladost
Vladimirovac
Vladimirovac
27 : 29
┼ŻSK
┼Żabalj
23.11.2014 17:00
Vladimirovac
27 : 29
┼ŻSK
Sportski Centar Vo┼żdovac 2012
Beograd
34 : 26
Sloga
Petrovac na Mlavi
23.11.2014 18:00
Sportski Centar Vo┼żdovac 2012
34 : 26
Sloga
Studentski grad
Beograd
22 : 22
Rekreativo
Beograd
23.11.2014 17:30
Studentski grad