XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 392 utakmica za dan
Subota, 2 Maj 2015

Fudbal

02.05.2015 17:00 Radnik 0 : 0 Bačka (BP)
02.05.2015 17:00 Javor Matis 2 : 0 Inđija
02.05.2015 17:00 Mačva 1 : 1 Metalac (GM)
02.05.2015 17:00 Sindjelić 0 : 0 Kolubara
02.05.2015 17:00 Jedinstvo Putevi 0 : 0 Sloboda
02.05.2015 17:00 Proleter 4 : 1 Moravac Orion
02.05.2015 17:00 Sloga (PM) 3 : 2 Sloga (K)
02.05.2015 17:00 Bežanija 2 : 1 BSK Borča
02.05.2015 16:30 Rudar 1 : 1 Loznica
02.05.2015 16:30 Karađorđe 0 : 0 Pobeda
02.05.2015 16:30 GFK Jasenica 1911 0 : 0 Jedinstvo
02.05.2015 16:30 Sloga (P) 6 : 0 Šumadija
02.05.2015 16:30 Šumadija 1903 1 : 2 Železničar
02.05.2015 16:30 Ozren 2 : 1 Kopaonik
02.05.2015 16:30 Đerdap 0 : 2 Radan
02.05.2015 16:30 Trstenik PPT 5 : 2 Sinđelić
02.05.2015 16:30 Radnički (P) 7 : 0 Sloga
02.05.2015 16:30 Dinamo 7 : 1 Tekstilac
02.05.2015 16:30 Radnički (S) 0 : 3 PIK Prigrevica
02.05.2015 16:30 Radnički (SM) 1 : 0 Bačka 1901
02.05.2015 16:30 ČSK Pivara 3 : 0 Cement
02.05.2015 16:30 Sloga 3 : 1 Banat
02.05.2015 16:30 Brodarac 1947 0 : 1 Dorćol
02.05.2015 16:30 IM Rakovica 0 : 0 Železnik Lasta
02.05.2015 16:30 Zemun 4 : 0 BASK
02.05.2015 16:30 Sopot 1 : 3 IMT
02.05.2015 11:00 GSP Polet 0 : 1 Budućnost
02.05.2015 16:30 Teleoptik 3 : 0 Turbina
02.05.2015 16:30 Trepča 1 : 1 Partizan
02.05.2015 16:30 Rudar (Baljevac) 0 : 3 Metalac
02.05.2015 16:30 Sloboda 2 : 0 Orlovac
02.05.2015 16:30 Sloga (B) 2 : 1 Morava
02.05.2015 16:30 VGSK 4 : 0 Lepenica
02.05.2015 16:30 Zlatibor 1 : 0 Radnički Stobeks
02.05.2015 16:30 Jedinstvo 1945 0 : 1 Radnički (V)
02.05.2015 16:30 Jedinstvo 4 : 0 SFS Borac
02.05.2015 16:30 FUD 7 : 0 Rembas
02.05.2015 16:30 Rtanj 1 : 1 Moravica
02.05.2015 16:30 Nemetali 2 : 5 Kablovi
02.05.2015 16:30 Rudar (B) 3 : 0 Brestovac 1946
02.05.2015 16:30 Dunav 2 : 0 BSK Bogovina
02.05.2015 16:30 Lužnica 3 : 0 Sloga
02.05.2015 16:30 Nebeski andjeli 5 : 0 Jedinstvo (BP)
02.05.2015 16:30 SFK Morava 0 : 2 Jedinstvo (B)
02.05.2015 16:30 Mladost 3 : 2 Sloga
02.05.2015 16:30 Omladinac 1 : 2 Kupinovo
02.05.2015 16:30 Jugović 3 : 1 Jedinstvo (SP)
02.05.2015 16:30 ŽAK 3 : 2 Zadrugar
02.05.2015 16:30 Borac 0 : 1 OFK Mladost APA
02.05.2015 16:30 Jadran 0 : 1 Bačka (P)
02.05.2015 16:30 Srbobran 2 : 3 Mladost (T)
02.05.2015 16:30 OFK Vrbas 2 : 1 Subotica
02.05.2015 16:30 Radnički (S) 1 : 1 Sloga
02.05.2015 16:30 Mladost (L) 2 : 1 Crvena Zvezda (RS)
02.05.2015 16:30 Sloboda 4 : 1 Proleter
02.05.2015 16:30 Jedinstvo (BK) 1 : 0 OFK Kikinda
02.05.2015 16:30 Radnički (K) 2 : 0 Železničar
02.05.2015 16:30 Vršac United 1 : 0 Kozara
02.05.2015 16:30 Jedinstvo (NB) 1 : 2 Borac (Starčevo)
02.05.2015 16:30 Lokomotiva 7 : 0 Sremčica
02.05.2015 16:30 Radnički (NB) 0 : 2 Balkan Mirijevo
02.05.2015 17:00 Pazar Juniors 2011 4 : 5 Lazac
02.05.2015 17:00 Goč 0 : 0 Karađorđe
02.05.2015 16:30 Borac 0 : 1 Šumadinac
02.05.2015 16:30 Sloga (D) 4 : 3 Jadran
02.05.2015 16:30 Ćava 4 : 1 Mladost (P)
02.05.2015 16:00 Budućnost 3 : 0 GP Zlatibor
02.05.2015 16:00 OFK Jabučje 4 : 2 Tulari
02.05.2015 16:00 Banjani 2 : 1 ZSK
02.05.2015 16:00 Pepeljevac 6 : 2 Sovljak
02.05.2015 17:00 Jadar 4 : 2 Sindjelić
02.05.2015 17:00 Gučevo 2 : 0 Mladost (P)
02.05.2015 17:00 Mačva 2005 1 : 1 Provo
02.05.2015 16:30 Banja 4 : 1 ŽSK
02.05.2015 16:30 Vitlina-Bokanja 1 : 0 Šumadija
02.05.2015 16:30 Radnički 1926 5 : 0 Vojvoda Milenko
02.05.2015 16:30 Đerdap 6 : 0 Mlava (B)
02.05.2015 16:00 SASK 4 : 0 Budućnost (R)
02.05.2015 16:00 Mladi borac 4 : 1 Pobeda
02.05.2015 16:30 Topličanin 9 : 0 Kaćuša
02.05.2015 16:30 Polet 0 : 2 Svetlost
02.05.2015 16:30 Trbunje 3 : 1 Dobrič
02.05.2015 16:30 Jug Bogdan 1 : 1 Kosovac
02.05.2015 16:30 Blagotin 2 : 3 Bošnjane
02.05.2015 16:30 Proleter 2 : 1 Sutjeska
02.05.2015 16:30 Tvrdjava 4 : 2 Kulpin
02.05.2015 16:30 Bečej 1918 4 : 0 Obilić
02.05.2015 17:00 Fruškogorski partizan 4 : 2 Dinamo
02.05.2015 17:00 OFK Slavija 3 : 1 Sofeks
02.05.2015 Rudar 2 : 0 Radnički
02.05.2015 Sloven 1 : 3 Budućnost
02.05.2015 17:00 Olimpija 4 : 0 Njegoš
02.05.2015 17:00 Panonija IM Topola 1 : 2 Bačka
02.05.2015 17:00 Obilić 1 : 1 Vinogradar
02.05.2015 17:00 Sloga 1 : 3 Proleter
02.05.2015 16:30 Sloga 2 : 0 Polet (K)
02.05.2015 16:30 Stanišić 1 : 2 Kordun
02.05.2015 16:30 Radnički Zrenjanin 6 : 0 Bilećanin
02.05.2015 11:00 Poštar Zvezdara 1 : 0 Dunav-Sv.Stefan
02.05.2015 11:00 Komgrap 1 : 9 PKB Kovilovo
02.05.2015 16:30 Napredak (M) 1 : 1 Radnički (R)
02.05.2015 16:30 Kosmaj 3 : 0 Podunavac (R)
02.05.2015 16:30 Vinča 2 : 0 Pudarci
02.05.2015 16:30 Rutevac 2 : 2 Mladi radnik
02.05.2015 16:30 Naša krila 1936 4 : 2 Zemljoradnik
02.05.2015 16:30 Budućnost 2 : 0 Radnički
02.05.2015 16:30 Spartak 2 : 0 Dragoš
02.05.2015 16:30 Borac 1 : 5 Gnjilan
02.05.2015 16:30 Tanasko Rajić 6 : 0 Željuša
02.05.2015 16:30 Zlot 3 : 1 Sloga
02.05.2015 16:30 OFK Niš 1 : 1 Morava
02.05.2015 16:30 Proleter (DV) 2 : 2 Aluminjum
02.05.2015 16:30 Rudar 6 : 1 Vratarnica
02.05.2015 16:30 Malinik 1 : 1 Midžor
02.05.2015 13:00 OFK Alakince 2 : 1 Vihor
02.05.2015 17:00 Napredak 2 : 2 Crni Vrh
02.05.2015 17:00 Vinorača 2 : 0 Kupinovac
02.05.2015 17:00 Radnički 1 : 1 Rudar (P)
02.05.2015 16:30 Crvenka 2 : 1 Radnički 1918
02.05.2015 16:30 Jedinstvo 1947 2 : 1 Aleksa Šantić
02.05.2015 17:00 Grdica 1 : 4 Partizan
02.05.2015 16:30 Jedinstvo 4 : 1 Sušica 2012
02.05.2015 17:00 Milicionar 2 : 0 Partizan
02.05.2015 17:00 Radnički Šabački 6 : 2 Gorki
02.05.2015 16:30 RFK NS 1921 4 : 0 Čenej
02.05.2015 16:30 Sloga 3 : 0 Pobeda 1976
02.05.2015 16:30 Polet (R) 2 : 1 Vukašinovac
02.05.2015 16:30 Misača 4 : 1 Plaskovac
02.05.2015 16:30 Rade Milošević 3 : 1 Radnički
02.05.2015 17:00 Hercegovac 2 : 0 Krivanj
02.05.2015 16:30 Polet (V) 0 : 3 Jedinstvo (D)
02.05.2015 16:00 Mladost 6 : 4 Paštrić
02.05.2015 16:00 Gornji Lajkovac 5 : 1 Vojvode
02.05.2015 16:00 Orao 2 : 4 Proleter
02.05.2015 16:30 Šumarice 2008 0 : 3 Sloga
02.05.2015 16:30 Košutnjak 4 : 0 Mladost Teferič
02.05.2015 16:30 Studenski Grad 1 : 1 Busije
02.05.2015 16:30 Mladi proleter 3 : 0 Dunavac (D)
02.05.2015 16:30 Pionir 2 : 1 Mladost (JR)
02.05.2015 16:30 Ozremica 0 : 1 Takovski Ustanak
02.05.2015 16:30 Mladost 09 1 : 8 Jablanica
02.05.2015 16:30 Hajduk 2 : 3 OFK Mladost
02.05.2015 16:30 Heroj Polet 3 : 1 Minel
02.05.2015 16:30 Zvezda 3 : 0 Pobeda
02.05.2015 17:00 Dušan Silni 3 : 3 Solid
02.05.2015 16:00 Kalenić 1 : 2 OFK Stublenica
02.05.2015 16:00 Rudar 1 : 2 Proleter
02.05.2015 16:30 Graničar 5 : 0 Šljivar
02.05.2015 16:30 Deli Jovan 1 : 4 Timok
02.05.2015 Dušnik 5 : 2 Grkinja
02.05.2015 16:00 Kolarac 1 : 5 Petrijevac
02.05.2015 16:30 Tomislavci 4 : 1 Pobeda
02.05.2015 16:30 Sloboda 3 : 0 Njegoš B
02.05.2015 16:00 Napredak 1976 1 : 3 Hajduk
02.05.2015 16:00 Sloboda 2013 3 : 4 Slemen
02.05.2015 17:00 Žika 2013 1 : 2 Krnule 09
02.05.2015 17:00 Torpedo 6 : 1 Mladost 2013
02.05.2015 17:00 OFK Varna 3 : 3 Šipurske livade
02.05.2015 17:00 Sloboda 4 : 3 Mladi radnik
02.05.2015 17:00 Zlatica Taun 1 : 1 Jedinstvo
02.05.2015 Badince 7 : 3 Ofk Bratstvo
02.05.2015 Grdanica 024 1 : 4 Napredak
02.05.2015 Nomanica 0 : 2 Gornje Krajince
02.05.2015 OFK Bobište 3 : 3 Jedinstvo
02.05.2015 Turekovac 2 : 3 Radnik 2013
02.05.2015 16:00 Brđanac 1 : 2 Mladi radnik
02.05.2015 16:30 Manastirica 3 : 0 Vukan
02.05.2015 16:30 Mladost (R) 5 : 2 Melnica
02.05.2015 16:30 Dobrnje 2 : 0 Radnik
02.05.2015 16:30 Laolac 2 : 1 Omladinac B
02.05.2015 16:30 Barajevo 12 : 0 OFK Meljak
02.05.2015 17:00 Kolonija 2 : 1 Omladinac
02.05.2015 16:30 Venčani 2 : 2 Prvi srpski ustanak II
02.05.2015 16:30 Šamot 4 : 0 Tulež
02.05.2015 Granit 0 : 1 Rudar
02.05.2015 TE Gučevo 0 : 0 Luk
02.05.2015 17:00 Planinac 2 : 5 Sindjelić
02.05.2015 17:00 Beljanica 3 : 0 Resava
02.05.2015 16:00 Mladost 3 : 0 Stragari
02.05.2015 16:30 Vinogradar 1 : 2 Stevka Božurevka
02.05.2015 16:00 Morava 0 : 3 Omladinac
02.05.2015 17:00 Napredak (BP) 2 : 1 Mladost (O)
02.05.2015 Bair 0 : 4 Omladinac
02.05.2015 Sloboda 5 : 1 Šumice
02.05.2015 17:00 Mladost (MM) 1 : 2 Stojan Lazarac
02.05.2015 17:00 Solunac 1 : 3 Banat
02.05.2015 17:00 Crvena Zvezda 3 : 0 Gaj
02.05.2015 17:00 Sloga 3 : 0 Janošik
02.05.2015 17:00 OFK Slatina 5 : 1 OFK Rogača
02.05.2015 17:00 Ropočevo : Mladost
02.05.2015 11:00 Drlupa 2 : 1 Mladost
02.05.2015 16:30 Meteor 1 : 0 Mladost (CK)
02.05.2015 16:00 Jugovići 1976 2 : 3 Mladost 1976
02.05.2015 17:00 Culjković 3 : 4 Omladinac 2013
02.05.2015 17:00 Napredak (Š) 0 : 5 Zadrugar
02.05.2015 17:00 Sloga 2 : 2 Metaloplastika
02.05.2015 17:00 Dušan Silni 6 : 0 Miloš Pocerac 2013
02.05.2015 Borac 3 : 4 Mladost
02.05.2015 Jasenovac 6 : 4 Budućnost
02.05.2015 16:00 Zvezda 0 : 3 OFK Homolje
02.05.2015 Laznica 0 : 4 Zadrugar
02.05.2015 Best 1 : 4 Mlava
02.05.2015 Velika Morava 2 : 1 Borac
02.05.2015 Pasjak 7 : 3 Kruševica
02.05.2015 Rasinac 0 : 3 Čarapan
02.05.2015 Padež 1 : 1 Gaglovo
02.05.2015 Vratare 1 : 1 Globoder
02.05.2015 17:00 Vitanovac 08 5 : 2 Trmčari
02.05.2015 16:30 Mladost 3 : 2 Krćevac 04
02.05.2015 16:30 Borac 1 : 0 ZT Gorovič
02.05.2015 16:30 Stig (C) 0 : 4 Radnik
02.05.2015 16:30 Sloga 4 : 4 Stig (MC)
02.05.2015 16:00 Mladost 2 : 1 Šumadija
02.05.2015 16:00 Polet 0 : 3 Šumadinac
02.05.2015 Polet 2 : 3 Kotlenik
02.05.2015 Mladi Radnik 0 : 0 Omladinac
02.05.2015 16:30 Budućnost 4 : 0 Berane
02.05.2015 16:30 Sutjeska 1 : 1 Mladost
02.05.2015 16:30 Lovćen 0 : 0 Rudar
02.05.2015 16:30 Grbalj 2 : 1 Mogren
02.05.2015 16:30 OFK Petrovac 1 : 2 Zeta
02.05.2015 16:30 Mornar 1 : 2 Bokelj
02.05.2015 17:00 Sloboda 2 : 0 Drina
02.05.2015 17:00 Vitez 3 : 0 Zvijezda Gradačac
02.05.2015 17:00 Željezničar 1 : 0 Borac
02.05.2015 17:00 Olimpic 1 : 2 Čelik
02.05.2015 16:00 Podrinje 2 : 0 Napredak
02.05.2015 16:00 Tekstilac 1 : 0 Drina HE
02.05.2015 16:00 Krupa 3 : 0 Vlasenica
02.05.2015 16:00 Rudar Prijedor 1 : 0 Sloboda (NG)
02.05.2015 16:00 Mladost 3 : 1 Sloboda (MG)
02.05.2015 16:00 Proleter 1 : 2 Leotar
02.05.2015 16:00 Kozara 4 : 1 Sutjeska
02.05.2015 16:00 Lokomotiva 2 : 1 Glasinac 2011
02.05.2015 16:00 Famos 2 : 1 Gorica
02.05.2015 16:00 Laktaši 2 : 0 Mladost
02.05.2015 16:00 Sloga 5 : 0 Ljubić
02.05.2015 16:00 Borac (Š) 1 : 0 Modriča
02.05.2015 16:30 Pridjel 2 : 0 Posavina
02.05.2015 16:30 Željezničar 2 : 2 Naša krila
02.05.2015 16:30 Polet 1926 10 : 0 Crvena zvijezda (G)
02.05.2015 16:00 Ratar 0 : 2 Borac (Š)
02.05.2015 17:00 Milići 3 : 0 Jasenica
02.05.2015 16:00 Stevan Dukić 3 : 1 Novi Napredak
02.05.2015 16:30 Skela 2 : 2 Ljubinić
02.05.2015 16:30 Sloga 1 : 2 Tornado
02.05.2015 16:30 Partizan 1 : 1 Baljevac
02.05.2015 16:30 Rekreativo 2 : 2 Proleter
02.05.2015 16:00 Trijumf 0 : 1 Vojvodina
02.05.2015 16:00 Fruškogorac 2 : 0 Kolibri
02.05.2015 11:00 Gradac 0 : 8 Jerina
02.05.2015 Metalmania 2 : 5 Bačka Žabalj
02.05.2015 Obilić 13 : 0 Rubin
02.05.2015 11:00 Brodarac 1 : 0 Spartak
02.05.2015 10:00 Rad 1 : 1 Crvena zvezda
02.05.2015 13:00 OFK Beograd 1 : 0 Partizan
02.05.2015 10:00 Indeks 2 : 2 Radnički (NP)
02.05.2015 10:00 Proleter (NS) 3 : 0 Vršac United
02.05.2015 10:00 Donji Srem 3 : 2 ČSK Pivara
02.05.2015 10:00 Proleter 2006 2 : 1 Kabel
02.05.2015 10:00 Inđija 0 : 7 OFK Hajduk
02.05.2015 Borac : Radnik
02.05.2015 Hajduk Veljko 7 : 0 Timočanin (K)
02.05.2015 Dinamo 3 : 3 Jedinstvo
02.05.2015 10:00 Kolubara 2 : 1 Sinđelić
02.05.2015 SASK 1 : 4 Osipaonica
02.05.2015 Sloboda 15 : 2 Železničar
02.05.2015 7. Juli 4 : 1 Mladi radnik
02.05.2015 16:00 Sloga 5 : 2 Udarnik
02.05.2015 16:00 Vodice 6 : 1 Šumadija
02.05.2015 Budućnost 0 : 8 Železničar
02.05.2015 17:00 Dolovo 2 : 2 Strela
02.05.2015 11:00 Partizan (G) 5 : 8 C.zvezda
02.05.2015 14:30 Proleter 1 : 3 Sutjeska
02.05.2015 14:30 Tvrđava 3 : 0 Kulpin
02.05.2015 14:30 Bečej 8 : 0 Obilić
02.05.2015 17:00 Spartak 5 : 0 Omladinac (O)
02.05.2015 17:00 Glogonj 3 : 1 Vojvodina
02.05.2015 14:00 Drugovac : Crvena zvezda
02.05.2015 14:00 Kolarac : Petrijevac
02.05.2015 14:00 Omladinac : Lunjevac
02.05.2015 11:00 Radnički 1923 2 : 2 Spartak
02.05.2015 10:00 OFK Beograd 1 : 3 Partizan
02.05.2015 12:00 TSC 4 : 0 Inđija
02.05.2015 12:00 OFK Hajduk 8 : 0 Bačka (BP)
02.05.2015 12:00 Mladost Bambi 0 : 12 Spartak
02.05.2015 12:00 Novi Sad 2 : 4 Vojvodina
02.05.2015 12:00 Radnički (S) 2 : 0 Vrbas
02.05.2015 12:00 Vršac 4 : 0 Kikinda
02.05.2015 12:00 Bačka 1901 4 : 2 Bečej 1918
02.05.2015 Sloga 2 : 1 Šumadija 1903
02.05.2015 Kiker 1 : 3 Novi Pazar
02.05.2015 09:30 Trudbenik 7 : 0 Komgrap
02.05.2015 10:00 Palilulac 1 : 8 PKB
02.05.2015 10:00 BSK 1925 20 : 0 Baćevac
02.05.2015 10:00 Srem 0 : 7 Radnički (O)
02.05.2015 12:30 Zmaj 1953 4 : 0 Železnik Lasta
02.05.2015 IMT : Železnik Lasta
02.05.2015 GSP Polet 2 : 0 Brodarac 1947
02.05.2015 14:00 Budućnost 2 : 2 Bežanija
02.05.2015 11:00 Kruševac : Trstenik PPT
02.05.2015 11:00 Bor : Timočanin
02.05.2015 11:00 Napredak : Kopernikus Železničar
02.05.2015 11:00 Red Star : Real
02.05.2015 10:00 Tisa 0 : 8 Potisje
02.05.2015 10:00 Tornjoš 6 : 1 Slavija
02.05.2015 16:00 Karaš (J) 0 : 3 Radnički 1927
02.05.2015 10:00 Jugoslavija 7 : 0 Spartak
02.05.2015 16:00 Borac (S) 3 : 6 Smederevo 1924
02.05.2015 10:00 Proleter (M) 1 : 2 Dinamo
02.05.2015 10:00 Proleter (BK) 2 : 2 Jedinstvo Stević
02.05.2015 14:00 Sloga 0 : 2 Udarnik
02.05.2015 09:30 Napredak 6 : 0 Mladi borac
02.05.2015 14:00 Vodice 0 : 7 Šumadija
02.05.2015 14:00 Budućnost 1 : 8 Železničar
02.05.2015 14:00 Jedinstvo 0 : 2 Morava
02.05.2015 Šumadija 1903 1 : 3 Apolon 4
02.05.2015 11:45 OFK Ras 2 : 2 Pazar Juniors
02.05.2015 10:00 Mladenovac 0 : 0 Kolubara
02.05.2015 10:00 Stepojevac Vaga 5 : 3 Futsal Kolubara
02.05.2015 16:00 AS-07 1 : 9 Mačvanka
02.05.2015 Zeleznicar 9 : 1 Polet
02.05.2015 Sampion 4 : 1 Jedinstvo 2
02.05.2015 Ribnica 0 : 5 Omladinac
02.05.2015 OFK Osecina 1 : 2 Budućnost-Krušik 1
02.05.2015 Radnicki 0 : 5 Jedinstvo 1
02.05.2015 11:45 OFK Ras 3 : 1 Pazar Juniors
02.05.2015 09:30 Radnički Obrenovac 0 : 1 Voždovac
02.05.2015 12:00 BSK Borča 1 : 3 Rad
02.05.2015 18:30 OFK Beograd 1 : 1 Čukarički
02.05.2015 12:00 Srem Jakovo 0 : 1 Ada
02.05.2015 17:00 Zmaj 1953 2 : 1 Brodarac
02.05.2015 09:30 Dominus 1 : 5 Institut
02.05.2015 12:00 Tempo 1 : 0 Sindjelić 2012
02.05.2015 12:00 BSK 1925 4 : 0 Fer Plej 06
02.05.2015 10:00 Milutinac 0 : 4 Radnicki (NB)
02.05.2015 Zmajevi 1 : 4 Balkan
02.05.2015 13:00 Poštar 1 : 3 PKB Kovilovo
02.05.2015 14:00 Rušanj 1 : 4 OLE
02.05.2015 14:00 Hajduk 2 : 3 Zvezdara
02.05.2015 14:30 Crvena Zvezda MML 2 : 2 GSP Polet
02.05.2015 10:00 Policajac 1 : 9 FSFV
02.05.2015 10:00 Napredak 2 : 2 Lokomotiva
02.05.2015 14:30 Sećeranac Ada 5 : 3 Resnik
02.05.2015 18:00 Železničar 3 : 1 Sremčica
02.05.2015 18:00 Milenium 3 : 3 Borac
02.05.2015 17:00 Boleč 3 : 0 Vrčin
02.05.2015 09:00 Zemun B 2 : 1 OFK Beograd B
02.05.2015 Loznica 04 5 : 2 Jadar (GD)
02.05.2015 Luk 0 : 0 Sinđelić
02.05.2015 Borac (K) 2 : 4 Radnički Stobex
02.05.2015 Luk 0 : 3 Loznica 04
02.05.2015 Crvena zvezda : Rad
02.05.2015 Rad 3 : 0 Crvena zvezda

Odbojka

02.05.2015 20:00 Spartak 3 : 0 Vizura 1:2

Rukomet

02.05.2015 20:00 Topličanin 32 : 30 Vranje 1957
02.05.2015 Loznica 24 : 23 Novi Beograd
02.05.2015 18:00 Primus 26 : 25 Partizan 2
02.05.2015 Studentski grad 26 : 22 Smederevo
02.05.2015 20:00 Sportski Centar Voždovac 2012 26 : 31 Sindjelić
02.05.2015 17:30 Obilić 32 : 25 Bask Soko
02.05.2015 Sloga 29 : 24 Rekreativo
02.05.2015 18:00 Lokomotiva 23 : 22 Župa 54
02.05.2015 17:00 Beli andjeo 29 : 20 Knez Lazar
02.05.2015 Železničar 2 23 : 35 Aleksinac
02.05.2015 17:30 Radnički 18 : 25 Metaloplastika 2
02.05.2015 20:00 Ub 28 : 31 Jedinstvo 1974
02.05.2015 17:00 Atenica 23 : 23 Sjenica
02.05.2015 Partizan (I) 35 : 26 Senta
02.05.2015 Jedinstvo : Napredak
02.05.2015 Crvena Zvezda 2 39 : 33 Gradnulica
02.05.2015 Naftagas 16 : 18 Vojvoda Stepa
02.05.2015 19:00 Leotar 33 : 24 Hercegovac
02.05.2015 18:00 Hercegovina 26 : 22 Kotor Varoš
02.05.2015 18:00 Kozara Mlijekoprodukt 34 : 21 Teslić
02.05.2015 17:00 Lokomotiva : Grude
02.05.2015 17:00 Bihać : Goražde
02.05.2015 17:00 Krivaja : Vrbas
02.05.2015 17:00 Katarina : Zrinjski
02.05.2015 17:00 Borac : Izviđač
02.05.2015 17:00 Mira : Ilidža
02.05.2015 Topličanin 21 : 31 Sloga
02.05.2015 Jabuka 95 8 : 31 Laki
02.05.2015 Mladost 35 : 6 Gradnulica
02.05.2015 Jastrebac 42 : 18 Paraćin
02.05.2015 Morava Han 27 : 26 Remesiana

Futsal

02.05.2015 20:00 Nevesinje 5 : 2 Seljak

Ragbi 13

02.05.2015 16:00 Ratnici 4 : 24 Vitez

Američki fudbal

02.05.2015 Sirmium Legionaries SM 16 : 26 Indians Inđija
02.05.2015 Wild Boars Kragujevac 24 : 31 GAT Dukes Novi Sad
02.05.2015 Pastuvi Požarevac 27 : 12 Golden Bears Bor
02.05.2015 Lavovi Vršac 8 : 16 Mammoths Kikinda
U prvoj ligi Srbije treba ispravka, Bežanija je još prošle nedelje istupila iz lige a na njeno mesto je ušla Kolubara.
fudbalskevesti.com i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu