XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
399 utakmica za dan Subota, 30 Maj 2015


Fudbal

30.05
17:00
Loznica
Sloga (P)
0
0
30.05.2015 17:00 0 : 0
30.05
17:00
Šumadija 1903
Polet
3
2
30.05.2015 17:00 3 : 2
30.05
17:00
Šumadija
Rudar
8
1
30.05.2015 17:00 8 : 1
30.05
17:00
Smederevo 1924
Budućnost Krušik 2014
1
3
30.05.2015 17:00 1 : 3
30.05
17:00
Jedinstvo
Pobeda
2
2
30.05.2015 17:00 2 : 2
30.05
17:30
Tabane 1970
Radan
3
0
30.05.2015 17:30 3 : 0
30.05
17:00
Dunav
Dinamo
2
0
30.05.2015 17:00 2 : 0
30.05
17:00
─îSK Pivara
Radni─Źki (SM)
3
1
30.05.2015 17:00 3 : 1
30.05
17:00
Sloga
Dolina
1
1
30.05.2015 17:00 1 : 1
30.05
17:00
Banat
Radni─Źki (S)
6
1
30.05.2015 17:00 6 : 1
30.05
17:00
Cement
Senta
4
4
30.05.2015 17:00 4 : 4
30.05
17:00
Radni─Źki (┼á)
Tekstilac
4
1
30.05.2015 17:00 4 : 1
30.05
17:00
Ba─Źka 1901
Vršac
3
0
30.05.2015 17:00 3 : 0
30.05
17:00
Radni─Źki (NP)
PIK Prigrevica
3
0
30.05.2015 17:00 3 : 0
30.05
17:00
Takovo
Rudar (Baljevac)
3
0
30.05.2015 17:00 3 : 0
30.05
17:00
Sloboda
Bra─ça Vukovi─ç
1
0
30.05.2015 17:00 1 : 0
30.05
17:00
Metalac
Slavija
1
0
30.05.2015 17:00 1 : 0
30.05
17:00
Omladinac
Partizan
4
2
30.05.2015 17:00 4 : 2
30.05
17:00
Gru┼ża
Sloboda
1
2
30.05.2015 17:00 1 : 2
30.05
17:00
Sevojno
Polimlje
1
1
30.05.2015 17:00 1 : 1
30.05
17:00
Jedinstvo 1945
Sloga 1940
2
3
30.05.2015 17:00 2 : 3
30.05
17:00
Radni─Źki (V)
Zadrugar
1
1
30.05.2015 17:00 1 : 1
30.05
17:00
Ribnica
Radni─Źki Stobeks
3
1
30.05.2015 17:00 3 : 1
30.05
17:30
FUD
Temni─ç 1924
0
0
30.05.2015 17:30
FUD
0 : 0
30.05
17:30
SFS Borac
Jedinstvo (M)
3
1
30.05.2015 17:30 3 : 1
30.05
17:30
Rudar (B)
Rudar Alpos
1
0
30.05.2015 17:30 1 : 0
30.05
17:30
Dunav
Pukovac
3
0
30.05.2015 17:30 3 : 0
30.05
17:30
Rudar (P)
Rtanj
3
2
30.05.2015 17:30 3 : 2
30.05
17:30
BSK Bogovina
Bukovik
2
1
30.05.2015 17:30 2 : 1
30.05
17:30
Brestovac 1946
Napredak
0
3
30.05.2015 17:30 0 : 3
30.05
17:30
Svrljig
Bu─Źje
3
0
30.05.2015 17:30 3 : 0
30.05
17:30
SFK Moravac
Lu┼żnica
3
6
30.05.2015 17:30 3 : 6
30.05
17:30
SFK Morava
Vlasina
1
3
30.05.2015 17:30 1 : 3
30.05
17:30
Pusta Reka
Nebeski andjeli
1
1
30.05.2015 17:30 1 : 1
30.05
17:30
Jedinstvo (B)
Bobište
8
0
30.05.2015 17:30 8 : 0
30.05
17:30
Balkanski
Sloga
4
2
30.05.2015 17:30 4 : 2
30.05
17:00
OFK Vrbas
┼ŻAK
5
0
30.05.2015 17:00 5 : 0
30.05
17:00
Preporod
Srbobran
1
1
30.05.2015 17:00 1 : 1
30.05
17:00
OFK Od┼żaci
Tisa
3
1
30.05.2015 17:00 3 : 1
30.05
17:00
Tavankut
Jadran
5
2
30.05.2015 17:00 5 : 2
30.05
17:00
TSC
Borac
3
0
30.05.2015 17:00
TSC
3 : 0
30.05
10:00
Subotica
Zadrugar
1
1
30.05.2015 10:00 1 : 1
30.05
17:00
Mladost (T)
OFK Mladost APA
1
3
30.05.2015 17:00 1 : 3
30.05
17:00
Polet
Ba─Źka (P)
2
1
30.05.2015 17:00 2 : 1
30.05
17:00
Borac (Sakule)
Radni─Źki (S)
4
0
30.05.2015 17:00 4 : 0
30.05
17:00
Vršac United
Radni─Źki (K)
0
1
30.05.2015 17:00 0 : 1
30.05
17:00
Jedinstvo (NB)
Jedinstvo (BK)
3
3
30.05.2015 17:00 3 : 3
30.05
17:00
Borac (Star─Źevo)
Sloboda
2
1
30.05.2015 17:00 2 : 1
30.05
17:00
Kozara
Mladost (L)
4
2
30.05.2015 17:00 4 : 2
30.05
17:00
Budu─çnost
Sloga
0
1
30.05.2015 17:00 0 : 1
30.05
17:00
┼Żelezni─Źar
Crvena Zvezda (RS)
7
1
30.05.2015 17:00 7 : 1
30.05
17:00
OFK Kikinda
Proleter
1
3
30.05.2015 17:00 1 : 3
30.05
17:00
Lokomotiva
Lepušnica
5
0
30.05.2015 17:00 5 : 0
30.05
17:00
Radni─Źki (NB)
Grafi─Źar
2
3
30.05.2015 17:00 2 : 3
30.05
17:00
Zvezdara
Bole─Ź
4
0
30.05.2015 17:00 4 : 0
30.05
17:00
Balkan Mirijevo
Stepojevac Vaga
3
1
30.05.2015 17:00 3 : 1
30.05
17:00
Srem─Źica
Vr─Źin
4
1
30.05.2015 17:00 4 : 1
30.05
17:00
Crvena zvezda
Ba─çevac
3
1
30.05.2015 17:00 3 : 1
30.05
17:00
PKB
Jedinstvo
4
0
30.05.2015 17:00
PKB
4 : 0
30.05
17:30
Radni─Źki
Granit
2
1
30.05.2015 17:30 2 : 1
30.05
17:30
Pazar Juniors 2011
Gru┼ża
5
2
30.05.2015 17:30 5 : 2
30.05
17:30
Go─Ź
Radnik
1
0
30.05.2015 17:30 1 : 0
30.05
17:00
Borac
Jadran
3
1
30.05.2015 17:00 3 : 1
30.05
17:00
Sloboda
Vinogradi DB
1
0
30.05.2015 17:00 1 : 0
30.05
17:00
Sloga (D)
─ćava
0
0
30.05.2015 17:00 0 : 0
30.05
17:00
Budu─çnost
Polet
3
1
30.05.2015 17:00 3 : 1
30.05
17:00
Junior Novo Naselje
Ka─Źer
0
0
30.05.2015 17:00 0 : 0
30.05
17:00
Rubribreza
Tulari
2
1
30.05.2015 17:00 2 : 1
30.05
17:00
OFK Jabu─Źje
Joševa
3
3
30.05.2015 17:00 3 : 3
30.05
17:00
Banjani
Pepeljevac
4
1
30.05.2015 17:00 4 : 1
30.05
17:30
Gu─Źevo
Lipolist
3
2
30.05.2015 17:30 3 : 2
30.05
17:30
Ma─Źva 2005
Hajduk Stanko
2
1
30.05.2015 17:30 2 : 1
30.05
17:00
Aran─Ĺelovac
Banja
4
1
30.05.2015 17:00 4 : 1
30.05
17:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Vin─Źa
3
2
30.05.2015 17:00 3 : 2
30.05
17:00
─Éerdap
Zadrugar (T)
3
0
30.05.2015 17:00 3 : 0
30.05
17:00
Trgova─Źki
Mlava (ML)
2
0
30.05.2015 17:00 2 : 0
30.05
17:00
Polet (SD)
Rudar (K)
5
1
30.05.2015 17:00 5 : 1
30.05
16:30
SASK
Budu─çnost (MK)
9
1
30.05.2015 16:30 9 : 1
30.05
16:30
Mladi borac
Vodice
3
1
30.05.2015 16:30 3 : 1
30.05
17:30
Morava 1918
Sloga (V)
8
0
30.05.2015 17:30 8 : 0
30.05
17:30
OFK Tekstilac
Bratstvo
5
3
30.05.2015 17:30 5 : 3
30.05
17:30
Jug Bogdan
Trbunje
3
1
30.05.2015 17:30 3 : 1
30.05
17:30
Blagotin
Šanac
4
3
30.05.2015 17:30 4 : 3
30.05
17:30
Tvrdjava
Stari Grad
1
1
30.05.2015 17:30 1 : 1
30.05
17:30
Be─Źej 1918
Budu─çnost
8
1
30.05.2015 17:30 8 : 1
30.05
17:30
Obili─ç
Mladost Radost
1
1
30.05.2015 17:30 1 : 1
30.05
17:30
Krila Krajine
Sutjeska
3
0
30.05.2015 17:30 3 : 0
30.05
17:30
Vojvodina
Mladost
0
2
30.05.2015 17:30 0 : 2
30.05
17:30
Tatra
Susek
1
4
30.05.2015 17:30 1 : 4
30.05
17:30
TSK
Fruškogorski partizan
2
1
30.05.2015 17:30
TSK
2 : 1
30.05
17:30
OFK Slavija
OFK Sirig
4
1
30.05.2015 17:30 4 : 1
30.05
17:30
Sofeks
Mladost
4
2
30.05.2015 17:30 4 : 2
30.05
17:30
Petrovaradin
Vinogradar
0
2
30.05.2015 17:30 0 : 2
30.05
17:30
Jedinstvo
Veternik
4
2
30.05.2015 17:30 4 : 2
30.05
17:30
Dinamo
Šajkaš 1908
0
3
30.05.2015 17:30 0 : 3
30.05
17:30
Proleter
OFK Futog
0
3
30.05.2015 17:30 0 : 3
30.05
17:00
Sloga
Omladinac (D)
5
0
30.05.2015 17:00 5 : 0
30.05
17:00
Grani─Źar (G)
BSK
5
1
30.05.2015 17:00 5 : 1
BSK
30.05
17:00
Polet (K)
Lipar
1
2
30.05.2015 17:00 1 : 2
30.05
17:00
Stanišić
Terekveš
2
2
30.05.2015 17:00 2 : 2
30.05
17:00
Naftagas
Zadrugar
2
3
30.05.2015 17:00 2 : 3
30.05
17:00
Krajina
Napredak
1
1
30.05.2015 17:00 1 : 1
30.05
17:00
Mladost (─î)
OFK Zabre┼żje
4
2
30.05.2015 17:00 4 : 2
30.05
17:00
Radni─Źki (R)
Mladost (C)
2
4
30.05.2015 17:00 2 : 4
30.05
17:00
Mladost (B)
Veliki Borak
2
0
30.05.2015 17:00 2 : 0
30.05
17:00
Napredak (M)
Borac (L)
5
1
30.05.2015 17:00 5 : 1
30.05
17:00
Šumadija (Š)
Strelac
3
2
30.05.2015 17:00 3 : 2
30.05
17:00
Prva Iskra
Budu─çnost (Z)
0
0
30.05.2015 17:00 0 : 0
30.05
17:00
Rušanj
Vrani─ç
8
0
30.05.2015 17:00 8 : 0
30.05
17:30
Palilula
Naša krila 1936
4
2
30.05.2015 17:30 4 : 2
30.05
17:30
Kne┼żica
Radni─Źki 1924 (K)
2
4
30.05.2015 17:30 2 : 4
30.05
17:30
Naisus
Mladi radnik
1
0
30.05.2015 17:30 1 : 0
30.05
17:30
Budu─çnost
Vu─Źje
1
1
30.05.2015 17:30 1 : 1
30.05
17:30
Spartak
Vladimir Durkovi─ç
1
0
30.05.2015 17:30 1 : 0
30.05
17:30
Borac
Tanasko Raji─ç
0
10
30.05.2015 17:30 0 : 10
30.05
17:00
Rgotina
Radni─Źki
3
4
30.05.2015 17:00 3 : 4
30.05
17:00
Rudar
ŠSK
4
0
30.05.2015 17:00 4 : 0
30.05
17:00
OFK Knjaz
Malinik
1
0
30.05.2015 17:00 1 : 0
30.05
17:30
Levosoje Talenat
Vihor
0
1
30.05.2015 17:30 0 : 1
30.05
17:30
OFK Alakince
Pavlovac
3
2
30.05.2015 17:30 3 : 2
30.05
17:30
Morava
Napredak
3
1
30.05.2015 17:30 3 : 1
30.05
17:30
Partizan
Zenit
5
0
30.05.2015 17:30 5 : 0
30.05
17:30
Ursule
Vinora─Źa
2
2
30.05.2015 17:30 2 : 2
30.05
17:30
Kolare
Resavac
3
3
30.05.2015 17:30 3 : 3
30.05
17:30
Juhor
Crni Vrh
3
3
30.05.2015 17:30 3 : 3
30.05
17:30
Vinogradar
Mladost
0
2
30.05.2015 17:30 0 : 2
30.05
17:30
Blagotin
Kupinovac
3
2
30.05.2015 17:30 3 : 2
30.05
17:30
Napredak (St)
Javor
4
0
30.05.2015 17:30 4 : 0
30.05
17:30
Radni─Źki
OFK Batinac
3
2
30.05.2015 17:30 3 : 2
30.05
17:30
Hajduk
Moravac
2
0
30.05.2015 17:30 2 : 0
30.05
17:30
Polet
Napredak (Sv)
1
0
30.05.2015 17:30 1 : 0
30.05
17:30
Rudar (P)
Istok 63
4
1
30.05.2015 17:30 4 : 1
30.05
17:30
Rudar (S)
Resavac
1
0
30.05.2015 17:30 1 : 0
30.05
17:30
Šumadija
Mladost (S)
3
2
30.05.2015 17:30 3 : 2
30.05
17:30
Grdica
Zvezda
5
0
30.05.2015 17:30 5 : 0
30.05
17:30
Bratstvo
Marjan MB
2
1
30.05.2015 17:30 2 : 1
30.05
17:30
Jedinstvo
Sloboda
2
2
30.05.2015 17:30 2 : 2
30.05
17:30
Radni─Źki ┼áaba─Źki
Radnik
4
2
30.05.2015 17:30 4 : 2
30.05
17:30
Varvarin
Ratajac
4
1
30.05.2015 17:30 4 : 1
30.05
17:30
Fruškogorac
Borac
4
1
30.05.2015 17:30 4 : 1
30.05
17:30
Sremac Beomal
RFK NS 1921
1
7
30.05.2015 17:30 1 : 7
30.05
17:30
┼Żelezni─Źar
Omladinac
2
2
30.05.2015 17:30 2 : 2
30.05
17:30
Centar
─îenej
1
1
30.05.2015 17:30 1 : 1
30.05
17:30
OFK Dra┼żevac
Polet (R)
2
5
30.05.2015 17:30 2 : 5
30.05
17:30
Jastrebac
Napredak 2012
3
0
30.05.2015 17:30 3 : 0
30.05
17:30
Vukašinovac
Ratar
1
1
30.05.2015 17:30 1 : 1
30.05
17:00
Radoje Domanovi─ç
Trnava
0
1
30.05.2015 17:00 0 : 1
30.05
17:00
Rade Milošević
Polet
4
1
30.05.2015 17:00 4 : 1
30.05
18:00
Hercegovac
Soko
0
0
30.05.2015 18:00 0 : 0
30.05
17:00
Jedinstvo (Lj)
Vihor
1
1
30.05.2015 17:00 1 : 1
30.05
17:00
Polet (V)
Sloga (D)
3
0
30.05.2015 17:00 3 : 0
30.05
17:00
Jedinstvo
Vojvode
1
6
30.05.2015 17:00 1 : 6
30.05
17:00
Stari drugari
Proleter
15
1
30.05.2015 17:00 15 : 1
30.05
17:00
Mladost
Popadi─ç
3
1
30.05.2015 17:00 3 : 1
30.05
17:00
Gornji Lajkovac
Orao
6
3
30.05.2015 17:00 6 : 3
30.05
17:00
Šumarice 2008
Mladost Teferi─Ź
2
2
30.05.2015 17:00 2 : 2
30.05
17:00
Studenski Grad
OFK Petrov─Źi─ç
3
0
30.05.2015 17:00 3 : 0
30.05
17:00
Mladi proleter
Sparta
2
2
30.05.2015 17:00 2 : 2
30.05
Nepri─Źava
Mladost
0
5
30.05.2015 0 : 5
30.05
17:00
Ozremica
Velere─Ź 94
1
2
30.05.2015 17:00 1 : 2
30.05
17:30
OFK Sikole
Samarinovac
4
0
30.05.2015 17:30 4 : 0
30.05
17:30
Zvezda
Sloboda
7
0
30.05.2015 17:30 7 : 0
30.05
17:00
Pontes
Lov─çen
6
0
30.05.2015 17:00 6 : 0
30.05
17:00
Kaleni─ç
Dimitrije Tucovi─ç
2
1
30.05.2015 17:00 2 : 1
30.05
17:00
Rudar
Tvrdojevac
0
6
30.05.2015 17:00 0 : 6
30.05
17:00
Grani─Źar
Nacional
3
0
30.05.2015 17:00 3 : 0
30.05
17:00
Kastrum
Grlište
2
3
30.05.2015 17:00 2 : 3
30.05
17:00
Šljivar
Timok
0
3
30.05.2015 17:00 0 : 3
30.05
17:30
Bjelica
Gorušica
1
4
30.05.2015 17:30 1 : 4
30.05
16:30
Badljevica
Crvena zvezda
1
3
30.05.2015 16:30 1 : 3
30.05
16:30
Kolarac
Podunavac
0
3
30.05.2015 16:30 0 : 3
30.05
17:00
OFK Staji─çevo
Tamiš
3
0
30.05.2015 17:00 3 : 0
30.05
17:00
Proleter
Sloga
8
0
30.05.2015 17:00 8 : 0
30.05
17:00
Jedinstvo
Mladost
2
0
30.05.2015 17:00 2 : 0
30.05
17:00
MSK
Zlatica
2
0
30.05.2015 17:00
MSK
2 : 0
30.05
17:30
Sloga 1949
Mladost 2013
1
2
30.05.2015 17:30 1 : 2
30.05
17:30
Rankovac
Boji─ç
2
0
30.05.2015 17:30 2 : 0
30.05
17:30
OFK Varna
Sinošević
6
1
30.05.2015 17:30 6 : 1
30.05
17:30
Buljane
Mladost
1
0
30.05.2015 17:30 1 : 0
30.05
Nomanica
Badince
0
4
30.05.2015 0 : 4
30.05
OFK Bobište
Jašunja
3
1
30.05.2015 3 : 1
30.05
Jedinstvo
Ofk Bratstvo
2
3
30.05.2015 2 : 3
30.05
Gornje Krajince
Napredak
0
3
30.05.2015 0 : 3
30.05
Milanovo
Radnik 2013
2
2
30.05.2015 2 : 2
30.05
17:00
Br─Ĺanac
Mali korak
1
3
30.05.2015 17:00 1 : 3
30.05
17:00
Soko
Omladinac B
3
2
30.05.2015 17:00 3 : 2
30.05
17:00
Dobrnje
Laolac
3
3
30.05.2015 17:00 3 : 3
30.05
17:00
Trešnjevica
Prvi srpski ustanak II
3
2
30.05.2015 17:00 3 : 2
30.05
17:00
Gorski car
Tule┼ż
0
3
30.05.2015 17:00 0 : 3
30.05
17:00
Vrbica
Šamot
0
6
30.05.2015 17:00 0 : 6
30.05
17:00
Brezovac
Ven─Źani
4
0
30.05.2015 17:00 4 : 0
30.05
Rudar
Vidojevica
1
0
30.05.2015 1 : 0
30.05
Granit
Mladost (DD)
3
1
30.05.2015 3 : 1
30.05
TE Gu─Źevo
Prva Iskra
3
1
30.05.2015 3 : 1
30.05
17:00
Sloboda 1948
Topoljak
4
0
30.05.2015 17:00 4 : 0
30.05
17:00
Rujišnik
Stevka Bo┼żurevka
4
1
30.05.2015 17:00 4 : 1
30.05
17:00
Stara Čaršija
Omladinac
0
0
30.05.2015 17:00 0 : 0
30.05
17:00
Mladost
Kamenorezac 76
2
1
30.05.2015 17:00 2 : 1
30.05
18:00
Naša Krajina
Janošik
3
0
30.05.2015 18:00 3 : 0
30.05
18:00
Grani─Źar
Sloga
3
0
30.05.2015 18:00 3 : 0
30.05
18:00
Solunac
Crvena Zvezda
1
5
30.05.2015 18:00 1 : 5
30.05
17:00
Badnjevac
Feniks
3
5
30.05.2015 17:00 3 : 5
30.05
17:30
Culjkovi─ç
Zadrugar
5
6
30.05.2015 17:30 5 : 6
30.05
17:30
Napredak (Š)
Sloga
1
6
30.05.2015 17:30 1 : 6
30.05
17:30
Dušan Silni
Korman
3
2
30.05.2015 17:30 3 : 2
30.05
17:30
OFK Jelen
Jedinstvo
3
0
30.05.2015 17:30 3 : 0
30.05
17:30
Miloš Pocerac 2013
Mladost
0
3
30.05.2015 17:30 0 : 3
30.05
17:00
Mladost
BSK
4
3
30.05.2015 17:00 4 : 3
BSK
30.05
Mladost
OFK Homolje
4
2
30.05.2015 4 : 2
30.05
OFK Selište
Zadrugar
0
3
30.05.2015 0 : 3
30.05
Borac
Mlava
3
0
30.05.2015 3 : 0
30.05
Jasenovac
Best
7
0
30.05.2015 7 : 0
30.05
Zvezda
Laznica
3
0
30.05.2015 3 : 0
30.05
Pasjak
Globoder
3
1
30.05.2015 3 : 1
30.05
17:30
Lipovac
Grkljane
2
3
30.05.2015 17:30 2 : 3
30.05
17:30
Drugari
Zmajevac
1
6
30.05.2015 17:30 1 : 6
30.05
17:30
Bukovica
Jablanica
6
3
30.05.2015 17:30 6 : 3
30.05
17:30
Rudar
Berane
4
1
30.05.2015 17:30 4 : 1
30.05
17:30
Mladost
Mogren
0
3
30.05.2015 17:30 0 : 3
30.05
17:30
Budu─çnost
Zeta
3
0
30.05.2015 17:30 3 : 0
30.05
17:30
Sutjeska
Bokelj
1
1
30.05.2015 17:30 1 : 1
30.05
17:30
Lov─çen
Mornar
2
0
30.05.2015 17:30 2 : 0
30.05
17:30
Grbalj
OFK Petrovac
3
1
30.05.2015 17:30 3 : 1
30.05
17:00
Drina
Slavija
0
0
30.05.2015 17:00 0 : 0
30.05
17:00
Široki Brijeg
Zrinjski
1
1
30.05.2015 17:00 1 : 1
30.05
17:00
Olimpic
Radnik
2
3
30.05.2015 17:00 2 : 3
30.05
17:00
─îelik
┼Żeljezni─Źar
1
1
30.05.2015 17:00 1 : 1
30.05
17:00
Travnik
Vitez
2
0
30.05.2015 17:00 2 : 0
30.05
17:00
Sarajevo
Sloboda
3
1
30.05.2015 17:00 3 : 1
30.05
17:00
Mladost
Zvijezda Grada─Źac
1
1
30.05.2015 17:00 1 : 1
30.05
17:00
Vele┼ż
Borac
1
0
30.05.2015 17:00 1 : 0
30.05
17:00
Vlasenica
Napredak
5
2
30.05.2015 17:00 5 : 2
30.05
17:00
Drina HE
Sloboda (NG)
2
1
30.05.2015 17:00 2 : 1
30.05
17:00
Podrinje
Sloboda (MG)
0
0
30.05.2015 17:00 0 : 0
30.05
17:00
Tekstilac
Leotar
3
0
30.05.2015 17:00 3 : 0
30.05
17:00
Krupa
Sutjeska
3
0
30.05.2015 17:00 3 : 0
30.05
17:00
Rudar Prijedor
Kozara
2
0
30.05.2015 17:00 2 : 0
30.05
17:00
Mladost
Proleter
1
3
30.05.2015 17:00 1 : 3
30.05
17:00
Sloga (S)
Gomionica
8
1
30.05.2015 17:00 8 : 1
30.05
17:00
Potkozarje
Naprijed Horizont
3
1
30.05.2015 17:00 3 : 1
30.05
17:00
Lijev─Źe
Budu─çnost
0
0
30.05.2015 17:00 0 : 0
30.05
17:00
Mladost (KV)
Ravan
4
1
30.05.2015 17:00 4 : 1
30.05
17:00
Dubrave
Mladost (S)
1
1
30.05.2015 17:00 1 : 1
30.05
17:00
Brdo
Sloga (T)
0
2
30.05.2015 17:00 0 : 2
30.05
17:00
Progres
Karanovac
3
2
30.05.2015 17:00 3 : 2
30.05
17:00
FSA
Lauš
2
0
30.05.2015 17:00
FSA
2 : 0
30.05
Bratstvo
Plamen
2
2
30.05.2015 2 : 2
30.05
Radnik Urije
Gomjenica
0
3
30.05.2015 0 : 3
30.05
17:00
Stig (C)
Stig (MC)
9
0
30.05.2015 17:00 9 : 0
30.05
17:00
Kobilje
Radnik
1
4
30.05.2015 17:00 1 : 4
30.05
17:00
Šumadinac
Beo─Źi─ç
3
6
30.05.2015 17:00 3 : 6
30.05
17:00
Mladost
Goša
2
3
30.05.2015 17:00 2 : 3
30.05
17:00
Tomislavci
Sloboda
2
0
30.05.2015 17:00 2 : 0
30.05
17:00
Napredak 1976
Mladost
2
3
30.05.2015 17:00 2 : 3
30.05
17:00
Bukovik
Slemen
2
2
30.05.2015 17:00 2 : 2
30.05
17:00
Hajduk
Omladinac
3
0
30.05.2015 17:00 3 : 0
30.05
17:30
Mladost (PP)
Trešnjevka
2
1
30.05.2015 17:30 2 : 1
30.05
17:30
Iskra
Bratstvo
2
0
30.05.2015 17:30 2 : 0
30.05
17:30
De─Źi─ç
Arsenal
2
0
30.05.2015 17:30 2 : 0
30.05
17:30
Igalo
Ibar
0
1
30.05.2015 17:30 0 : 1
30.05
17:30
Kom
Zabjelo
1
6
30.05.2015 17:30
Kom
1 : 6
30.05
17:30
Cetinje
Jezero
5
4
30.05.2015 17:30 5 : 4
30.05
17:30
Jedinstvo
Radni─Źki
0
0
30.05.2015 17:30 0 : 0
30.05
17:00
Mašinac
LASK Crvena zvezda
2
1
30.05.2015 17:00 2 : 1
30.05
10:00
Brodarac
Partizan
4
1
30.05.2015 10:00 4 : 1
30.05
10:00
Vršac United
─îSK Pivara
3
0
30.05.2015 10:00 3 : 0
30.05
10:00
Radni─Źki (NP)
┼ŻAK
3
0
30.05.2015 10:00 3 : 0
30.05
10:00
Proleter (NS)
Banat
1
0
30.05.2015 10:00 1 : 0
30.05
10:00
Radni─Źki (SM)
Kabel
4
0
30.05.2015 10:00 4 : 0
30.05
10:00
Donji Srem
OFK Hajduk
1
3
30.05.2015 10:00 1 : 3
30.05
10:00
Vojvodina
In─Ĺija
2
2
30.05.2015 10:00 2 : 2
30.05
Radni─Źki (N) 2
Moravac Orion
0
4
30.05.2015 0 : 4
30.05
Timok
Borac
30.05.2015 :
30.05
11:00
Jedinstvo
Radni─Źki (P)
0
2
30.05.2015 11:00 0 : 2
30.05
09:00
Zemun
Jedinstvo
1
0
30.05.2015 09:00 1 : 0
30.05
12:00
Be┼żanija
Kolubara
2
0
30.05.2015 12:00 2 : 0
30.05
11:30
Pobeda
Mladi borac
3
0
30.05.2015 11:30 3 : 0
30.05
16:30
Glavaš
┼Żelezni─Źar
0
4
30.05.2015 16:30 0 : 4
30.05
16:30
Vodice
Budu─çnost
3
4
30.05.2015 16:30 3 : 4
30.05
14:00
Jedinstvo
Budućnost Krušik 2014
1
1
30.05.2015 14:00 1 : 1
30.05
14:00
Ma─Źva
┼Żelezni─Źar
3
0
30.05.2015 14:00 3 : 0
30.05
11:00
Radni─Źki 1923
Partizan
2
4
30.05.2015 11:00 2 : 4
30.05
13:00
Teleoptik
Ma─Źva
3
2
30.05.2015 13:00 3 : 2
30.05
12:00
TSC
Spartak
0
6
30.05.2015 12:00
TSC
0 : 6
30.05
12:00
Ba─Źka (BP)
Indeks
6
0
30.05.2015 12:00 6 : 0
30.05
12:00
OFK Hajduk
Vrbas
6
0
30.05.2015 12:00 6 : 0
30.05
12:00
Mladost Bambi
Kikinda
0
3
30.05.2015 12:00 0 : 3
30.05
12:00
Proleter 2006
Be─Źej 1918
2
3
30.05.2015 12:00 2 : 3
30.05
12:00
Novi Sad
Ba─Źka 1901
4
1
30.05.2015 12:00 4 : 1
30.05
12:00
Radni─Źki (S)
Vršac
0
1
30.05.2015 12:00 0 : 1
30.05
Rudar
Sloga
3
0
30.05.2015 3 : 0
30.05
Novi Pazar
Bane
2
0
30.05.2015 2 : 0
30.05
12:00
Radni─Źki
Loznica
3
1
30.05.2015 12:00 3 : 1
30.05
12:00
Jedinstvo
Šabac
0
1
30.05.2015 12:00 0 : 1
30.05
12:00
Budućnost Krušik 2014
Savacium
0
4
30.05.2015 12:00 0 : 4
30.05
10:00
Trudbenik
Siti Sport Klub
1
2
30.05.2015 10:00 1 : 2
30.05
10:00
Palilulac
Studentski Grad
2
11
30.05.2015 10:00 2 : 11
30.05
17:00
Mladenovac
PKB
6
3
30.05.2015 17:00 6 : 3
PKB
30.05
17:00
PKB Kovilovo
GSP Polet
3
2
30.05.2015 17:00 3 : 2
30.05
14:00
Borac Ostru┼żnica
Milenium
2
2
30.05.2015 14:00 2 : 2
30.05
13:00
Radni─Źki (O)
Novi Beograd
4
1
30.05.2015 13:00 4 : 1
30.05
14:00
IMT
Heroj 1925
9
1
30.05.2015 14:00
IMT
9 : 1
30.05
11:00
Ba─çevac
Sin─Ĺeli─ç 2012
1
7
30.05.2015 11:00 1 : 7
30.05
09:30
Be┼żanija
Srem
3
0
30.05.2015 09:30 3 : 0
30.05
12:30
Zmaj 1953
BSK 1925
2
4
30.05.2015 12:30 2 : 4
30.05
11:30
BSK
┼Żeleznik Lasta
9
0
30.05.2015 11:30
BSK
9 : 0
30.05
10:00
Srem
Brodarac 1947
1
4
30.05.2015 10:00 1 : 4
30.05
10:00
IM Rakovica
Budu─çnost
11
0
30.05.2015 10:00 11 : 0
30.05
16:00
IMT
BASK
1
0
30.05.2015 16:00
IMT
1 : 0
30.05
10:00
FK Vojvodina
OFK Hajduk
3
0
30.05.2015 10:00 3 : 0
30.05
11:00
Timok
Kruševac
30.05.2015 11:00