XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 563 utakmica za dan
Nedelja, 30 Avgust 2015

Fudbal

30.08.2015 19:00 Metalac 1 : 2 Čukarički
30.08.2015 19:00 Mladost 0 : 3 Crvena zvezda
30.08.2015 17:00 Spartak 2 : 1 Vojvodina
30.08.2015 19:00 Široki Brijeg 1 : 0 Velež
30.08.2015 17:00 Mladost 2 : 1 Željezničar
30.08.2015 17:00 Travnik 0 : 0 Slavija
30.08.2015 17:00 Sarajevo 2 : 0 Rudar
30.08.2015 16:30 Sloboda (MG) 1 : 0 Sloboda (NG)
30.08.2015 16:30 Krupa 4 : 2 Mladost
30.08.2015 16:30 Mladost (DS) 3 : 1 Borac
30.08.2015 16:30 Liješće 2 : 2 Ozren
30.08.2015 16:30 Sloga (T) 2 : 2 Jedinstvo (Ž)
30.08.2015 16:30 Ilićka 01 7 : 0 Proleter
30.08.2015 16:30 Radnički (K) 2 : 1 Sloga Junajted
30.08.2015 16:30 Mladost (BS) 2 : 1 Napredak
30.08.2015 16:30 Gomjenica 1 : 4 Željezničar
30.08.2015 16:30 Sloga DIPO 4 : 2 Progres
30.08.2015 16:30 Budućnost 0 : 3 Naprijed
30.08.2015 16:30 OFK Ravan 0 : 3 Karanovac
30.08.2015 16:30 Budućnost 1 : 1 Hajduk
30.08.2015 16:30 Crvena zvijezda 2 : 4 Trebava
30.08.2015 16:30 Rudanka 3 : 1 Vranjak
30.08.2015 16:30 Skugrić 3 : 0 Posavina
30.08.2015 16:30 Ozren 4 : 1 Naša krila
30.08.2015 16:30 Mineral 5 : 0 OFK Pridjel
30.08.2015 16:30 Majevica 2 : 0 Partizan
30.08.2015 16:30 Milići 1 : 0 OFK Trnovica
30.08.2015 16:30 Proleter 0 : 2 Podrinje
30.08.2015 16:30 OFK Šekovići 5 : 0 Birač
30.08.2015 16:30 Jedinstvo 2 : 0 Bratstvo
30.08.2015 17:00 Sloga 0 : 1 Brzi
30.08.2015 17:00 Bratstvo 5 : 2 Partizan
30.08.2015 17:00 Kozara 2 : 4 Plamen
30.08.2015 17:00 Slaven 5 : 1 Omladinac
30.08.2015 17:00 Berek 1975 7 : 2 Mrakovica
30.08.2015 17:00 Ratar 0 : 1 Mladost (B)
30.08.2015 17:00 Borac (Š) 4 : 2 Borac (M)
30.08.2015 17:00 Kozara 2 : 1 Torpedo
30.08.2015 17:00 Bratstvo 1 : 0 Mladi Krajišnik
30.08.2015 17:00 Milan 1 : 1 Sloboda
30.08.2015 16:30 Čelinac 4 : 0 Gomionica
30.08.2015 16:30 Polet-Krajišnik 2 : 1 Gorica
30.08.2015 16:30 Rekreativo 1 : 1 Mladost
30.08.2015 16:30 Vrbas 1 : 1 Borac
30.08.2015 16:30 Sloga-Nektar 1 : 3 Krajina
30.08.2015 17:00 Jedinstvo 2 : 1 Sloboda
30.08.2015 17:00 Zvijezda 3 : 1 Ukrina
30.08.2015 17:00 Borac 5 : 1 Pelagićevo
30.08.2015 17:00 Bosna 3 : 2 Rudar
30.08.2015 17:00 Bratstvo 3 : 0 Crvena Zvijezda
30.08.2015 17:00 Kladari 3 : 3 Crkvina
30.08.2015 17:00 Mladost 1 : 0 Sloga
30.08.2015 17:00 Obilić 0 : 3 Slijepčevići
30.08.2015 17:00 Mladost (L) 1 : 1 Gredice
30.08.2015 17:00 Sava 04 1 : 4 Mladost 2003
30.08.2015 17:00 Jugović 2 : 1 Mladost (S)
30.08.2015 17:00 OFK Brezik 3 : 1 Grčica
30.08.2015 17:00 Omladinac 6 : 0 Mladost (T)
30.08.2015 17:00 Miloš Obilić 0 : 0 Sloga
30.08.2015 17:00 Drina 2 : 1 BSK Ledinci
30.08.2015 17:00 Priboj 0 : 2 Jedinstvo
30.08.2015 17:00 Balatun 1 : 0 Novo doba
30.08.2015 17:00 Semberija 4 : 1 Međaši
30.08.2015 17:00 Sloboda 0 : 2 SFK Akademac UIS
30.08.2015 16:00 Jadar 1 : 0 Jasenica
30.08.2015 16:00 Branjevo 1 : 0 Jardan
30.08.2015 16:00 Tabanci 5 : 2 Polet
30.08.2015 16:00 Budućnost (P) 11 : 0 Budućnost (S)
30.08.2015 17:00 Rasavci 2 : 2 Željezničar
30.08.2015 17:00 Rudar 3 : 3 Blatna
30.08.2015 17:00 Svodna 2 : 1 Kiseljak
30.08.2015 17:30 Novi Napredak 1 : 1 Obradovac
30.08.2015 17:30 Romanovci 0 : 6 Borac
30.08.2015 17:30 Stevan Dukić 1 : 6 OFK Laminci
30.08.2015 17:30 13 Skojevki 2 : 2 Omladinac
30.08.2015 11:00 Jedinstvo 4 : 2 Bobetino Brdo
30.08.2015 11:00 Budućnost Red Star 2 : 0 Sloboda
30.08.2015 11:00 Crvena zvijezda 2 : 1 Čelik
30.08.2015 11:00 Borac 0 : 3 Zadrugar
30.08.2015 16:30 Temnić 1924 1 : 0 Timočanin
30.08.2015 16:30 Radan 1 : 1 Jedinstvo (B)
30.08.2015 16:30 Dolina 1 : 2 Radnički (Š)
30.08.2015 16:30 Senta 1 : 0 Borac (S)
30.08.2015 11:00 Dorćol 2 : 0 IMR
30.08.2015 16:30 Turbina 3 : 2 Brodarac 1947
30.08.2015 16:30 Srem 1 : 1 Budućnost
30.08.2015 16:30 Radnički (O) 6 : 0 GSP Polet
30.08.2015 16:30 Poljoprivrednik 4 : 2 Bošnjane
30.08.2015 16:30 Sloga (Ć) 1 : 0 Župa
30.08.2015 16:30 Levač 1 : 0 Rembas
30.08.2015 16:30 Juhor 2 : 1 FUD
30.08.2015 16:30 Kopaonik 2 : 1 Žitorađa
30.08.2015 16:30 Lugomir 1 : 1 Jedinstvo (M)
30.08.2015 16:30 Moravica 3 : 1 Rudar Alpos
30.08.2015 16:30 Zaplanjac 3 : 0 Radnički (L)
30.08.2015 16:30 Rudar (P) 4 : 1 Brodoremont
30.08.2015 16:30 Kablovi 1 : 2 Bukovik
30.08.2015 16:30 Bučje 1 : 0 Hajduk Veljko
30.08.2015 16:30 Mladost (M) 1 : 2 Ropotovo
30.08.2015 16:30 Jablanica 1 : 1 Budućnost (O)
30.08.2015 16:30 Budućnost (P) 3 : 1 Nebeski Andjeli
30.08.2015 16:30 Crvena zvezda (RS) 1 : 2 Polet
30.08.2015 16:30 Bačka (P) 3 : 1 Tekstilac
30.08.2015 10:00 Subotica 1 : 0 Mladost (T)
30.08.2015 16:30 Tisa (A) 1 : 0 OFK Mladost APA
30.08.2015 16:30 Zadrugar 5 : 0 ŽAK
30.08.2015 16:30 Polet (S) 1 : 3 Tavankut
30.08.2015 16:30 Kupinovo 0 : 3 Veternik
30.08.2015 16:30 LSK Laćarak 1 : 2 Sremac
30.08.2015 16:30 Hajduk (B) 3 : 1 Crvena Zvezda
30.08.2015 16:30 Budućnost (G) 1 : 3 ŽSK
30.08.2015 16:30 Sremčica 2 : 3 Torlak
30.08.2015 16:30 Lepušnica 1 : 2 BSK Batajnica
30.08.2015 16:30 Zvezdara 3 : 0 Balkan
30.08.2015 11:00 Hajduk 0 : 1 Prva Iskra
30.08.2015 16:30 Baćevac 2 : 1 PKB
30.08.2015 16:30 Borac 1 : 2 Jedinstvo
30.08.2015 16:30 Basarac 2 : 3 Sloga
30.08.2015 16:30 Homoljac 2 : 1 GFK Jasenica 1911
30.08.2015 16:30 Šapine 3 : 0 Borac
30.08.2015 16:30 Polimlje 4 : 0 Zlatar
30.08.2015 16:30 Sloga (S) 1 : 0 Spartak 1924
30.08.2015 16:30 Zlatibor 1 : 0 OFK Osečina
30.08.2015 16:30 Radnički Stobex 1 : 0 Jedinstvo 1945
30.08.2015 16:30 Brezovica 0 : 3 Radnički (V)
30.08.2015 16:30 Provo 2 : 0 Rađevac
30.08.2015 16:30 Karađorđe 1 : 2 Jošanica
30.08.2015 16:30 Polet (T) 0 : 2 Bane
30.08.2015 16:30 Braća Vuković 3 : 0 Omladinac (NS)
30.08.2015 16:30 Arsenal 3 : 1 Trepča
30.08.2015 16:30 Dragačevo 3 : 1 Ovčar
30.08.2015 16:30 Sloga 2 : 4 Partizan
30.08.2015 16:30 Napredak (D) 1 : 0 Bratstvo
30.08.2015 16:30 OFK Bratstvo 1 : 0 Morava 1918
30.08.2015 16:30 BSK 3 : 2 Napredak (Z)
30.08.2015 16:30 Mladost (J) 1 : 4 Kušiljevo
30.08.2015 16:30 OFK Batinac 6 : 0 Mladi radnik
30.08.2015 16:30 Budućnost 2 : 1 OFK Tekstilac
30.08.2015 16:30 Mladost (K) 0 : 4 Dragocvet
30.08.2015 17:30 Mladost 1 : 1 Sloga
30.08.2015 17:30 Parunovac 2 : 5 Vinogradar
30.08.2015 17:30 Jastrebac 2 : 3 Čitluk
30.08.2015 17:30 Gornji Stepoš 4 : 0 Gradina
30.08.2015 17:30 13. April 3 : 1 Mladi radnik
30.08.2015 17:30 Trajal 6 : 0 Ribnik
30.08.2015 17:30 Šanac 3 : 1 Naupare
30.08.2015 17:00 Omladinac 1 : 3 Jug Bogdan
30.08.2015 17:00 NS Tatko 0 : 2 Trbunje
30.08.2015 17:00 Pobeda 2 : 1 Polet
30.08.2015 17:00 Dunđerski 2 : 1 Kaćuša
30.08.2015 17:00 Svetlost 6 : 0 Real
30.08.2015 17:00 Jastrebac 3 : 0 Borac
30.08.2015 17:00 Mladost 1982 1 : 0 Partizanski put
30.08.2015 17:00 Dobrič 1 : 3 Topličanin
30.08.2015 17:00 Palilula 2 : 1 Radnički 1924
30.08.2015 17:00 Naša krila 1936 1 : 0 Mladost (Batuš.)
30.08.2015 17:00 Malošište 7 : 1 Doljevac
30.08.2015 17:00 Rasovača 2 : 1 Orljane
30.08.2015 17:00 Radnički 1947 (Č) 3 : 1 Mladost 1976 (Bilj.)
30.08.2015 16:30 Nemetali 0 : 1 Blizna
30.08.2015 16:30 Krivelj 2 : 2 Slatina
30.08.2015 16:30 Deli Jovan 0 : 3 Zlot
30.08.2015 11:00 Ključ 3 : 0 Branik
30.08.2015 16:30 Čubra 3 : 3 Sloga
30.08.2015 16:30 Polom 1 : 1 Rudna Glava
30.08.2015 16:30 Majdanpek 5 : 0 Radnički
30.08.2015 16:30 OFK Knjaz 4 : 2 Rgotina
30.08.2015 16:30 Omladinac 3 : 1 Svrljiška Topla
30.08.2015 16:30 Malinik 3 : 0 Polet
30.08.2015 16:30 Osnić 1 : 4 ŠSK
30.08.2015 16:30 Grlište 5 : 1 Mladost (S)
30.08.2015 16:30 Sloga 1 : 3 Midžor
30.08.2015 16:30 Levosoje 0 : 2 Ternoci
30.08.2015 16:30 OFK Alakince 0 : 0 Pavlovac
30.08.2015 16:30 Vihor 3 : 1 Biljači
30.08.2015 11:00 Corrotica 1 : 0 Samolica
30.08.2015 16:30 Trešnjevka 1 : 1 Čelik
30.08.2015 16:30 Mladost (B) 3 : 0 Bukuroca
30.08.2015 16:30 Kumarevo 1 : 1 GFK Dubočica
30.08.2015 16:30 Jedinstvo GS 4 : 3 Sloboda D.B
30.08.2015 16:30 Mladi Borac 1 : 0 Zloćudovo
30.08.2015 16:30 Progres 0 : 2 Sloga (L)
30.08.2015 16:30 Mladost V 2 : 3 Umac
30.08.2015 16:30 Železničar 2 : 4 Čekmin
30.08.2015 16:30 Brza 2 : 1 Radnički (P)
30.08.2015 16:30 Omladinac 5 : 0 Vučje
30.08.2015 16:30 Plantaža 1 : 0 Šumadija
30.08.2015 17:00 Crvena zvezda 1 : 2 Partizan (U)
30.08.2015 17:00 Sloga (BNS) 2 : 1 Vulturul
30.08.2015 17:00 Mladost (V) 3 : 1 Vladimirovac
30.08.2015 17:00 Budućnost (A) 4 : 1 BAK
30.08.2015 17:00 Mladost (O) 3 : 0 Borac (S)
30.08.2015 16:30 Rusin 3 : 2 Mladost
30.08.2015 16:30 Omladinac (B) 8 : 0 Hajduk
30.08.2015 16:30 Kordun 3 : 2 Graničar (G)
30.08.2015 16:30 BSK 1 : 1 Polet
30.08.2015 16:30 Kula 1 : 0 Omladinac (D)
30.08.2015 16:30 Borac 2 : 1 Lipar
30.08.2015 16:30 Sloga 5 : 3 Tornjoš
30.08.2015 16:30 Mladost (B) 3 : 0 Polet
30.08.2015 16:30 Budućnost 4 : 1 Radnički
30.08.2015 10:00 Borac 2 : 1 Napredak
30.08.2015 16:30 Borac 1 : 0 Policajac
30.08.2015 16:30 Komgrap 1 : 2 Banja
30.08.2015 16:30 Dunav 1 : 3 Milutinac
30.08.2015 16:30 PKB Kovilovo 1 : 1 Institut
30.08.2015 11:00 13. maj 1 : 1 Zmaj 1953
30.08.2015 16:30 Boleč 2 : 0 Ropočevo
30.08.2015 16:30 Kovačevac 0 : 2 Mladenovac
30.08.2015 16:30 Dunavac 0 : 1 OFK Leštane
30.08.2015 16:15 Kosmaj 6 : 1 Pudarci
30.08.2015 16:30 Vinča 3 : 0 Velika Krsna
30.08.2015 Pobeda 2 : 1 Omladinac
30.08.2015 Mladi radnik 5 : 1 Budućnost
30.08.2015 Bresje Superior 2 : 1 7. Juli
30.08.2015 SASK 0 : 1 Sloga
30.08.2015 Borac (R) 1 : 0 Sloboda
30.08.2015 Udarnik 3 : 0 Osipaonica
30.08.2015 Železničar 2 : 1 Bačinac
30.08.2015 17:00 Mlava 0 : 1 Trgovački
30.08.2015 17:00 Budućnost 1 : 2 Napredak
30.08.2015 17:00 Borac 4 : 1 Makce
30.08.2015 17:00 Rudar 2 : 1 Sloga (Ć)
30.08.2015 17:00 Petar Dobrnjac 5 : 1 Dizel
30.08.2015 17:00 Integral 2 : 1 Železničar
30.08.2015 17:00 Sloga (B) 1 : 0 Krilaš
30.08.2015 17:00 Vojvoda Milenko 1 : 0 Mladost
30.08.2015 16:30 Aranđelovac 6 : 3 Trnava
30.08.2015 10:00 Šumadija 4 : 1 Pobeda
30.08.2015 16:30 Šatornja 2 : 1 ŽSK
30.08.2015 16:30 Prvi srpski ustanak 1 : 1 Junkovac
30.08.2015 16:30 Vitlina-Bokanja 3 : 0 BSK
30.08.2015 16:30 Vinča 2 : 4 Lepenica
30.08.2015 16:30 Polet 2 : 1 Prvi partizan
30.08.2015 16:30 Sevojno 9 : 1 Napredak
30.08.2015 16:30 Višesava 5 : 0 Jedinstvo
30.08.2015 16:30 Perućac 1 : 2 Železničar
30.08.2015 16:30 Jedinstvo (Z) 1 : 1 Mladost (PP)
30.08.2015 16:30 Podrinje 2 : 0 Drina
30.08.2015 16:30 Borac (V) 3 : 1 Lipolist
30.08.2015 16:30 Hajduk Stanko 4 : 1 Antimon
30.08.2015 16:30 BMR Petlovača 3 : 2 Jedinstvo (Š)
30.08.2015 16:30 Mladost (P) 2 : 5 Mačva 2005
30.08.2015 17:00 Real 3 : 0 Radnik
30.08.2015 11:00 Rudar 6 : 1 Pazar Juniors 2011
30.08.2015 17:00 OFK Ras 0 : 1 Budućnost
30.08.2015 17:00 Ibar 4 : 3 Ribnica
30.08.2015 17:00 Borac 1 : 1 Mataruge
30.08.2015 17:00 Stubal 2 : 1 Gruža
30.08.2015 17:00 Granit 3 : 1 Polet
30.08.2015 16:30 Javor 3 : 2 Šumadija
30.08.2015 16:30 Napredak Stubica 1 : 0 Napredak (Sv)
30.08.2015 16:30 Istok 63 2 : 1 Mladost (S)
30.08.2015 16:30 Omladinski 0 : 1 Rudar (P)
30.08.2015 16:30 Rudar Stenjevac 1 : 1 Hajduk
30.08.2015 16:30 Omladinac 1 : 2 Rudar (SR)
30.08.2015 16:30 Resavac 3 : 1 Mladost (D)
30.08.2015 16:30 Juhor 5 : 0 Morava
30.08.2015 16:30 Šumadinac 4 : 0 Crni Vrh
30.08.2015 16:30 Mladost (G) 1 : 1 Kolare
30.08.2015 16:30 Napredak (SL) 2 : 3 Blagotin
30.08.2015 16:30 Kupinovac 3 : 2 Ursule
30.08.2015 16:30 Osaonica 3 : 0 Sloga
30.08.2015 17:30 Beli Orlovi 1 : 3 OFK Gnjila
30.08.2015 17:30 14. Oktobar 2 : 0 Rubin (DS)
30.08.2015 17:30 Polet 57 1 : 0 Trudbenik
30.08.2015 17:30 Rubin (Z) 1 : 1 Omladinac
30.08.2015 16:30 OFK Sloga 1 : 4 Crvena zvezda
30.08.2015 11:00 Ratar 3 : 0 Pobeda 1976
30.08.2015 16:30 Feniks 2012 0 : 2 Gredetin
30.08.2015 11:00 OFK Draževac 2 : 1 Jastrebac (T)
30.08.2015 16:30 Napredak 3 : 0 Moravac
30.08.2015 16:30 Mladost (B) 4 : 0 Gradac
30.08.2015 16:30 Jedinstvo (G) 9 : 0 OFK Morava
30.08.2015 11:00 Lemind 1953 1 : 1 OFK Bobište
30.08.2015 16:30 BSK 1 : 1 Real
30.08.2015 16:30 Morava 0 : 3 Polet
30.08.2015 17:00 Hajdučica 4 : 1 Borac (VS)
30.08.2015 17:00 Banat (I) 2 : 2 Karaš (K)
30.08.2015 17:00 Ratar 0 : 1 Vojvodina (CC)
30.08.2015 17:00 Dunav 0 : 4 Vojvodina (S)
30.08.2015 17:00 Ševac 1 : 0 Karaš (J)
30.08.2015 17:00 Borac (VG) 1 : 1 Potporanj
30.08.2015 17:00 Jedinstvo 6 : 1 Partizan (K)
30.08.2015 17:00 Vojvodina (NM) 1 : 1 Napredak
30.08.2015 17:00 Omladinac 6 : 1 1.Oktobar
30.08.2015 17:00 Vojvodina (B) 3 : 0 Terekveš
30.08.2015 17:00 Bega 1 : 6 Jedinstvo
30.08.2015 17:00 2. Oktobar 4 : 2 Budućnost
30.08.2015 17:00 Jedinstvo 0 : 1 Proleter
30.08.2015 17:00 Lehel 4 : 2 ŽFK Banat
30.08.2015 17:00 OFK Klek 2 : 1 Omladinac
30.08.2015 17:00 MSK 3 : 2 Potisje
30.08.2015 17:00 OFK Gradnulica 4 : 0 Rusanda
30.08.2015 17:00 Naftagas 6 : 1 ASK
30.08.2015 16:30 Dunav 1 : 4 Crvenka
30.08.2015 16:30 Dinamo 6 : 0 Jedinstvo 1947
30.08.2015 16:30 Graničar 5 : 2 OFK Metalac
30.08.2015 16:30 Hajduk Junior 3 : 1 Jedinstvo (R)
30.08.2015 16:30 Aleksa Šantić 4 : 1 Partizan
30.08.2015 17:00 Bikovo 2 : 1 Đurđin
30.08.2015 17:00 Žednik 9 : 2 Palić
30.08.2015 17:00 Hajduk 1 : 1 Lokomotiva
30.08.2015 17:00 Udarnik Višnjevac 5 : 0 Bratstvo
30.08.2015 17:00 Čantavir 6 : 1 Dušan Silni
30.08.2015 17:00 Solid 1 : 2 Elektrovojvodina
30.08.2015 17:30 Fruškogorac 1 : 1 Borac (M)
30.08.2015 17:30 Hajduk 1932 0 : 8 Borac (K)
30.08.2015 17:30 Omladinac 1 : 5 Sloboda
30.08.2015 17:30 Obilić 1993 4 : 0 Jedinstvo
30.08.2015 17:30 PSK Putinci 5 : 1 Noćaj
30.08.2015 17:30 Borac (S) 2 : 7 Mitros
30.08.2015 17:30 Graničar 4 : 0 Sloga
30.08.2015 17:30 Napredak 6 : 0 Radnički
30.08.2015 17:00 Soko 1 : 4 Krivanj
30.08.2015 17:00 Naša Zvezda 1 : 0 Borac
30.08.2015 17:00 Slavija 4 : 0 Labudnjača
30.08.2015 17:00 Maglić 1 : 0 Bački Hajduk
30.08.2015 17:00 Neštin 3 : 0 Bačka
30.08.2015 16:30 Čenej 7 : 3 Sremac
30.08.2015 16:30 Bačka 3 : 0 Borac
30.08.2015 16:30 Tatra 4 : 1 Centar
30.08.2015 17:00 Kurjače 2 : 1 Napredak (P)
30.08.2015 17:00 Desine 3 : 1 Jedinstvo (D)
30.08.2015 17:00 Napredak (B) 3 : 2 Jedinstvo (Lj)
30.08.2015 17:00 Polet (B) 4 : 1 Polet (V)
30.08.2015 17:00 Napredak 1934 5 : 0 Vihor
30.08.2015 17:00 Braničevo 5 : 1 Mlava (B)
30.08.2015 17:00 Zadrugar 2 : 0 Bata Bulić
30.08.2015 17:00 Mladost 2 : 1 Omladinac (S)
30.08.2015 17:00 BSK 3 : 0 Polet
30.08.2015 17:00 Dragoš 2 : 1 Sloga 1952
30.08.2015 17:00 Napredak 1 : 3 Rudar
30.08.2015 17:00 Radnički 2 : 0 Rade Milošević
30.08.2015 17:00 Radnik 5 : 2 Omladinac (Š)
30.08.2015 16:30 Mladost MG 3 : 0 Meteor
30.08.2015 16:30 Grivac 1 : 2 Marjan
30.08.2015 16:30 Mladost (R) 0 : 0 Kotlenik
30.08.2015 16:30 Sloga 2 : 3 Mladost Crni Kao
30.08.2015 16:30 BSK 1 : 0 Karađorđe Vučić
30.08.2015 16:30 Crvena zvezda 2 : 1 Kusovac
30.08.2015 16:30 Lokomotiva 5 : 2 Bare
30.08.2015 16:30 Misača 0 : 3 Jasenica
30.08.2015 16:30 Šumadinac (N) 2 : 1 Šumadinac (S)
30.08.2015 16:30 Šamot 0 : 1 Proleter
30.08.2015 16:30 Ranilović 0 : 3 Mladi rudar
30.08.2015 11:00 Žabare 0 : 2 Kopljari
30.08.2015 16:30 B 2000 4 : 3 Budućnost
30.08.2015 16:30 Partizan 3 : 2 Sloga
30.08.2015 16:30 Pričinović 3 : 2 Vlašić
30.08.2015 16:30 Karađorđe 2 : 3 Trešnjevka
30.08.2015 16:30 Jevremovac 3 : 1 Dobrava
30.08.2015 16:30 Rankovac 0 : 1 Sloga
30.08.2015 16:30 Vojvoda Stepa Step. 6 : 2 OFK Jelen
30.08.2015 16:30 Sloga (S) 2 : 2 Cer
30.08.2015 16:30 Jedinstvo 9 : 1 Studenac
30.08.2015 16:30 Stolice 3 : 1 Crnča
30.08.2015 16:30 Borac 3 : 1 Mladost (DB)
30.08.2015 16:30 Milan Orlić 0 : 3 Velika Reka
30.08.2015 16:30 Vidojevica 8 : 0 Krasava
30.08.2015 16:30 Omladinac 2013 4 : 4 Cer
30.08.2015 16:30 Sloga 1 : 1 Mladi Borac
30.08.2015 16:30 Budućnost (PD) 4 : 1 Drina
30.08.2015 16:30 Torpedo 1924 1 : 3 Duško
30.08.2015 16:30 Budućnost (Z) 4 : 1 Partizan
30.08.2015 16:30 Mladost (MM) 6 : 0 Proleter
30.08.2015 17:00 Popadić 3 : 1 Jadar 2013
30.08.2015 17:00 Kolubara 2 3 : 2 Mladost
30.08.2015 17:00 Rajac 0 : 0 Ribnikar
30.08.2015 17:00 Borac 3 : 1 Liplje
30.08.2015 17:00 Iskra 2 : 2 Milenko Pavlović
30.08.2015 17:00 Gradac 1 : 2 Komanice
30.08.2015 17:00 Dimitrije Tucović 2 : 0 Radnik
30.08.2015 17:00 Stepanje 6 : 2 Gunjevac
30.08.2015 17:00 OFK Stublenica 2 : 0 Proleter
30.08.2015 17:00 Polet (T) 1 : 3 Polet (DL)
30.08.2015 17:30 Kremenac 0 : 3 Šumadija 1934
30.08.2015 17:30 Seljak 5 : 2 OFK Žeželj
30.08.2015 17:30 Divostin 5 : 2 Azbest
30.08.2015 17:30 Zastava 0 : 9 Kutlovo
30.08.2015 17:30 21. oktobar 2 : 1 OFK Bagremar
30.08.2015 17:30 Hajduk 1 : 0 Botunje
30.08.2015 17:00 Magnohrom 2 : 0 Napredak
30.08.2015 17:00 Vrnjci 1 : 4 Kraljevo Hajduk
30.08.2015 17:00 Šumadija 1 : 0 Zvezda
30.08.2015 17:00 Jedinstvo 0 : 2 Proleter
30.08.2015 17:00 Budućnost 2 : 3 Tavnik
30.08.2015 17:00 Morava 0 : 0 Mladost
30.08.2015 17:00 Gradina 1 : 4 Bjelica
30.08.2015 11:00 Prilike 3 : 1 Brezova
30.08.2015 17:00 Vrelo 1 : 4 Jedinstvo
30.08.2015 17:00 Tisa (P) 3 : 0 Jedinstvo (M)
30.08.2015 17:00 Horgoš 1911 2 : 3 Tisa B
30.08.2015 17:00 Hajduk 2 : 0 Jedinstvo (SK)
30.08.2015 17:00 Tromedja 2 : 4 Graničar
30.08.2015 17:00 Šampion 1 : 2 Slavija
30.08.2015 17:00 Jadran 3 : 0 Čoka
30.08.2015 17:00 Sloga 1 : 1 Sloboda 2013
30.08.2015 17:00 Omladinac (BL) 3 : 0 Hajduk
30.08.2015 17:00 Rtanj 4 : 3 Slemen
30.08.2015 17:00 Palilulac 3 : 1 Napredak 1976
30.08.2015 17:00 Posavina 1 : 1 Zvezda-Konatice
30.08.2015 17:00 Rvati 0 : 2 Borac
30.08.2015 17:00 Trstenica 1 : 1 Krtinska
30.08.2015 17:00 Ljubinić 1 : 2 Vukićevica
30.08.2015 17:00 Duboko 0 : 4 OFK Urovci
30.08.2015 17:00 Belo Polje 0 : 0 Jedinstvo
30.08.2015 17:00 BSK 4 : 2 Bistrica
30.08.2015 17:00 OFK Radnički 3 : 6 Budućnost
30.08.2015 17:00 Borac 1 : 1 Rudar
30.08.2015 17:00 Sloga 2 : 1 Vreoci
30.08.2015 16:30 Mladost 3 : 1 Heroj
30.08.2015 16:30 Budućnost 2 : 5 Buljane
30.08.2015 16:30 Železničar 0 : 11 Popovac
30.08.2015 16:30 Jedinstvo 3 : 4 ISK Izvor
30.08.2015 16:30 Sloboda 2 : 3 Zemljoradnik
30.08.2015 16:30 Vihor 0 : 3 Razvitak
30.08.2015 16:30 Crnovršanin 0 : 0 Šantarovac
30.08.2015 16:30 OFK Borac 0 : 0 Hajduk
30.08.2015 16:30 Sloboda 0 : 6 Jedinstvo
30.08.2015 16:30 Partizan 3 : 0 Belica
30.08.2015 17:00 Pomoravlje 1 : 1 Radnik 2013
30.08.2015 11:00 Gornje Krajince 6 : 0 Rudar
30.08.2015 17:00 Mladost 3 : 1 Grdanica 024
30.08.2015 17:00 Turekovac 1 : 1 Milanovo
30.08.2015 17:00 ZŠF Petlić 4 : 0 KSK Konak 1926
30.08.2015 17:00 Zlatica 2 : 1 Tamiš
30.08.2015 17:00 Mladost 3 : 0 Sloga
30.08.2015 17:00 Borac 0 : 5 OFK Stajićevo
30.08.2015 17:30 Vojvodina 0 : 4 Planinac
30.08.2015 17:30 Mladost (B) 3 : 1 Polet
30.08.2015 17:30 Fruškogorac 4 : 1 Mladost (P)
30.08.2015 17:30 27. Oktobar 0 : 4 Jedinstvo (R)
30.08.2015 17:30 Car Uroš 3 : 0 Jedinstvo (K)
30.08.2015 17:30 Sremac 0 : 5 Sloga
30.08.2015 17:30 Fruška Gora 6 : 1 Graničar
30.08.2015 Hajduk 4 : 0 Sinđelić
30.08.2015 Omladinac 3 : 4 OFK Bingula
30.08.2015 Borac 3 : 0 Sremac
30.08.2015 Graničar 1 : 3 OFK Bačinci
30.08.2015 OFK Bikić 5 : 1 Jednota
30.08.2015 Bratstvo 0 : 3 Jedinstvo (Lj)
30.08.2015 17:30 Planinac 1 : 1 Borac (R)
30.08.2015 17:30 Borac (VR) 3 : 2 Napredak
30.08.2015 17:30 Sloga (Z) 1 : 1 OFK Bosut
30.08.2015 17:30 Srem 2 : 1 Sremac
30.08.2015 17:30 BSK 1 : 1 Sloboda
30.08.2015 17:30 Poletarac 0 : 1 Sloga (Č)
30.08.2015 17:00 Polet 3 : 0 Dunav
30.08.2015 17:00 Borac 1 : 1 Borac
30.08.2015 17:00 Sloga 2 : 5 ČSK Čortanovci
30.08.2015 17:00 Fruškogorac 0 : 1 Krušedol
30.08.2015 17:00 Dunavac 4 : 0 Proleter
30.08.2015 17:00 Pobeda 2 : 1 Mip Majdan
30.08.2015 17:00 Sloga (Dr) 1 : 2 Sopot
30.08.2015 17:00 Zemljoradnik 4 : 0 Sloga (L)
30.08.2015 17:00 Dunav 5 : 2 Ljubičevo
30.08.2015 17:00 Stig 1955 1 : 1 Sloga (Du)
30.08.2015 16:30 Sloga Trgošped 0 : 0 Verko
30.08.2015 16:30 Sloga (R) 5 : 3 Krnule 09
30.08.2015 16:30 Mladost (B) 8 : 1 Skupljen 2013
30.08.2015 16:30 Dragojevac 1 : 4 Torpedo
30.08.2015 16:30 Sloga 1949 5 : 1 Petrovac 74
30.08.2015 11:00 Premijer 5 : 3 Bair
30.08.2015 11:00 Radnik 3 : 2 Omladinac
30.08.2015 11:00 Mladi radnik 1 : 2 Zadrugar
30.08.2015 17:00 Dupljaj 1 : 0 Paune
30.08.2015 17:00 Mali korak 6 : 1 OFK Povlen
30.08.2015 17:00 Beloševac 2 : 3 Kotešica
30.08.2015 17:00 Rakac Stave 1 : 1 Bujačić
30.08.2015 17:00 OFK Brđanac 2 : 1 Žabari
30.08.2015 17:30 Gornji Mušić 4 : 1 Mladost
30.08.2015 17:30 Tolić 0 : 6 Vojvode
30.08.2015 17:30 Paštrić 4 : 3 Stari drugari
30.08.2015 17:30 Orao 0 : 3 Babajić
30.08.2015 17:30 Gornji Lajkovac 3 : 2 Toplica
30.08.2015 17:30 Bukorovac 0 : 4 Borac
30.08.2015 17:00 Dobrača 2 : 4 Šumarice 2008
30.08.2015 19:30 OFK Petrovac 2 : 1 Mornar
30.08.2015 17:00 Jedinstvo 1 : 1 Berane
30.08.2015 17:00 Radnički 2 : 0 Bratstvo
30.08.2015 17:00 Cetinje 2 : 0 Ibar
30.08.2015 17:00 Grafičar 3 : 2 Brskovo
30.08.2015 17:00 Igalo 4 : 0 Kom
30.08.2015 16:30 Lavice-Dubočica 2 : 1 Fruškogorac
30.08.2015 Šumadija 1903 3 : 1 Trijumf
30.08.2015 Polet 8 : 4 Kolibri
30.08.2015 13:00 Borac 1 : 2 Vojvodina
30.08.2015 13:00 Rad 1 : 0 Napredak
30.08.2015 11:00 Radnički 1923 2 : 0 Radnički (N)
30.08.2015 13:00 Moravac Orion 1 : 0 Brodarac
30.08.2015 13:00 Mačva 2 : 0 Novi Pazar
30.08.2015 10:00 Veternik 1 : 1 Inđija
30.08.2015 10:00 Dinamo 1945 6 : 0 Sloga
30.08.2015 10:00 Banat 2 : 0 Omladinac (NB)
30.08.2015 10:00 TSC 3 : 1 Bačka 1901
30.08.2015 10:00 ČSK Pivara 4 : 0 Radnički (S)
30.08.2015 10:00 Spartak 4 : 0 Hajduk Junior
30.08.2015 17:30 Morava 5 : 1 Smederevo 1924
30.08.2015 17:30 Šumadija 3 : 0 Sloga (PM)
30.08.2015 17:30 Mihajlovac 1934 1 : 0 Radnički 1926
30.08.2015 11:00 Jedinstvo Putevi 0 : 0 Šumadija 1903
30.08.2015 10:00 Voždovac 3 : 0 BASK
30.08.2015 10:00 Bežanija 1 : 2 Zemun
30.08.2015 16:00 Studentski Grad 1 : 0 GSP Polet
30.08.2015 16:30 Prva Iskra 1 : 3 Turbina
30.08.2015 19:00 Grbalj 7 : 3 Kom
30.08.2015 19:00 Mladost 3 : 1 Iskra
30.08.2015 19:00 Zeta 1 : 2 Sutjeska
30.08.2015 13:00 Lovćen 2 : 2 Bratstvo
30.08.2015 19:00 OFK Petrovac 1 : 3 Berane
30.08.2015 19:00 Mornar 6 : 1 Ibar
30.08.2015 13:00 Bokelj 7 : 0 Cetinje
30.08.2015 19:00 Rudar 2 : 2 Dečić
30.08.2015 09:30 Internacional MO 4 : 0 Radnički (NB) MO
30.08.2015 10:00 Brodarac MO 0 : 4 011 MO
30.08.2015 10:00 Lokomotiva MO 4 : 0 Zemun MO
30.08.2015 11:00 BASK MO 0 : 2 Rad MO
30.08.2015 Partizan 2 : 0 Jagodina
30.08.2015 11:00 Zemun 0 : 3 Vojvodina
30.08.2015 15:00 Rad 4 : 2 Napredak
30.08.2015 13:00 OFK Hajduk 4 : 0 Radnički (N)
30.08.2015 15:00 Real Niš 0 : 1 Brodarac
30.08.2015 11:00 Čukarički 0 : 2 OFK Beograd
30.08.2015 10:00 Radnički (SM) 8 : 0 Donji Srem
30.08.2015 10:00 RFK N.S. 1921 2 : 1 Vojvodina
30.08.2015 12:00 Radnički (Z) 3 : 0 Železničar
30.08.2015 12:00 Kikinda 1909 1 : 2 Mladost
30.08.2015 10:00 Radnički (K) 2 : 2 Dinamo 1945
30.08.2015 12:00 Hajduk Junior 2 : 5 Spartak
30.08.2015 10:00 Bačka (BP) 0 : 1 Bečej 1918
30.08.2015 12:00 Bačka 1901 1 : 3 TSC
30.08.2015 Kolubara 1 : 0 Sindjelić
30.08.2015 12:30 Lokomotiva 3 : 1 BSK 1925
30.08.2015 10:00 Studentski Grad 1 : 0 Radnički
30.08.2015 09:00 BASK 0 : 4 Teleoptik
30.08.2015 19:30 011 0 : 1 Voždovac
30.08.2015 10:00 Balkan 0 : 2 PKB
30.08.2015 10:00 Radnički (O) 7 : 1 Brodarac 1947
30.08.2015 10:00 Železničar 1 : 1 Senjak
30.08.2015 12:00 Jedinstvo 2 : 0 Šampion
30.08.2015 14:00 Mačva 3 : 0 Budućnost Krušik 2014
30.08.2015 17:30 VGSK 1 : 0 Mihajlovac 1934
30.08.2015 17:30 Šumadija 3 : 0 Sloga (B)
30.08.2015 17:30 Zvižd 5 : 0 AF Đokić
30.08.2015 12:00 Obilić 5 : 1 Tornjoš
30.08.2015 10:00 Vinogradar 1 : 4 AFK
30.08.2015 13:00 Graficar 1 : 7 Apolon 2010
30.08.2015 10:00 Radnički (SM) 5 : 0 Donji Srem
30.08.2015 10:00 RFK N.S. 1921 1 : 3 Vojvodina
30.08.2015 10:00 Hajduk Junior 1 : 8 Spartak
30.08.2015 12:00 Bačka (BP) 1 : 3 Bečej 1918
30.08.2015 10:00 Bačka 1901 3 : 1 TSC
30.08.2015 10:00 Radnički (Z) 0 : 2 Železničar
30.08.2015 10:00 Kikinda 1909 7 : 0 Mladost
30.08.2015 10:00 Vršac united 3 : 0 Dinamo 1945
30.08.2015 10:00 Jedinstvo 1 : 1 Radnički
30.08.2015 12:00 Mačva 0 : 0 Budućnost Krušik 2014
30.08.2015 16:30 GFK Jasenica 1911 7 : 0 Cepelin 026
30.08.2015 16:30 Šumadija 3 : 2 Petlić 2006
30.08.2015 16:30 AF Duljaj 1 : 3 Smederevo 1924
30.08.2015 10:00 Obilić 0 : 13 CFK

Rukomet

30.08.2015 20:15 Metalurg 34 : 28 Tatran Prešov
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.