XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 760 utakmica za dan
Nedelja, 13 Septembar 2015

Fudbal

13.09.2015 19:00 Vojvodina 3 : 2 Metalac
13.09.2015 17:00 Rad 3 : 3 Spartak
13.09.2015 17:00 Borac 3 : 0 Novi Pazar
13.09.2015 17:00 OFK Beograd 0 : 2 Jagodina
13.09.2015 19:00 Radnički (N) 1 : 1 Mladost
13.09.2015 19:00 Voždovac 0 : 2 Javor Matis
13.09.2015 16:30 Široki Brijeg 3 : 0 Mladost
13.09.2015 16:30 Sloboda 2 : 0 Velež
13.09.2015 16:30 Travnik 1 : 3 Radnik
13.09.2015 16:30 Sarajevo 2 : 0 Borac
13.09.2015 16:30 Zrinjski 4 : 0 Slavija
13.09.2015 16:00 Sloboda (MG) 0 : 2 Sutjeska
13.09.2015 16:00 Župa 1 : 5 Željezničar
13.09.2015 16:00 Mladost (DS) 2 : 2 Sloga (S)
13.09.2015 16:00 Liješće 0 : 1 Omarska
13.09.2015 16:00 Sloga (T) 3 : 0 Ozren
13.09.2015 16:00 Jedinstvo (Ž) 1 : 1 Ljubić
13.09.2015 16:00 Ilićka 01 0 : 0 Jedinstvo (Bč)
13.09.2015 16:00 Radnički (K) 4 : 0 Famos
13.09.2015 16:00 Mladost (BS) 2 : 0 Proleter
13.09.2015 16:00 Sloga DIPO 1 : 1 Željezničar
13.09.2015 16:00 Budućnost 1 : 0 Gomjenica
13.09.2015 16:00 OFK Ravan 0 : 0 Progres
13.09.2015 16:00 Dubrave 4 : 1 OFK Brdo
13.09.2015 16:00 Crvena zvijezda 2 : 3 Hajduk
13.09.2015 16:00 Rudanka 3 : 0 Budućnost
13.09.2015 16:00 Skugrić 1 : 0 Trebava
13.09.2015 16:00 Ozren 2 : 2 Vranjak
13.09.2015 13:00 Polet 1926 1 : 0 Posavina
13.09.2015 16:00 Mineral 3 : 0 Naša krila
13.09.2015 16:00 Milići 1 : 1 Lokanj
13.09.2015 16:00 Proleter 0 : 3 Partizan
13.09.2015 16:00 OFK Šekovići 2 : 1 OFK Trnovica
13.09.2015 16:00 Jedinstvo 1 : 1 Podrinje
13.09.2015 16:00 Zadrugar 2 : 0 Bratstvo
13.09.2015 16:30 Romanija 1 : 1 Velež
13.09.2015 16:00 Knežopoljac 0 : 1 Sloga
13.09.2015 16:00 Bratstvo 1 : 1 Radnik Urije
13.09.2015 16:00 Kozara 1 : 1 Brzi
13.09.2015 16:00 Slaven 0 : 0 Partizan
13.09.2015 16:00 Berek 1975 2 : 6 Plamen
13.09.2015 16:00 Mrakovica 2 : 1 Omladinac
13.09.2015 16:30 Borac (Š) 2 : 2 Ratar
13.09.2015 16:30 Kozara 5 : 0 Biseri
13.09.2015 16:30 Tamaris 2 : 1 Borac (M)
13.09.2015 16:30 Bratstvo 1 : 6 Torpedo
13.09.2015 16:30 Milan 0 : 2 Kladari
13.09.2015 16:30 Sloboda 0 : 0 Mladi Krajišnik
13.09.2015 16:00 Džaja 0 : 3 Čelinac
13.09.2015 16:00 Polet-Krajišnik 3 : 2 Šnjegotina
13.09.2015 16:00 Vrbas 0 : 0 Gorica
13.09.2015 16:00 Krajina 3 : 0 Borac
13.09.2015 17:00 Zvijezda 11 : 2 Sloboda
13.09.2015 17:00 Borac 5 : 0 Jedinstvo
13.09.2015 17:00 Bosna 3 : 1 Ukrina
13.09.2015 17:00 Bratstvo 1 : 1 Pelagićevo
13.09.2015 17:00 Kladari 2 : 0 Crvena Zvijezda
13.09.2015 17:00 Mladost 1 : 2 Rudar
13.09.2015 17:00 Crkvina 2 : 1 Sloga
13.09.2015 16:00 Obilić 3 : 1 Sveti Jovan
13.09.2015 16:00 Mladost (L) 1 : 2 OFK Krbeti
13.09.2015 16:00 Sava 04 1 : 4 Slijepčevići
13.09.2015 16:00 Jugović 0 : 5 Gredice
13.09.2015 16:00 OFK Brezik 1 : 1 Mladost 2003
13.09.2015 16:00 Omladinac 4 : 0 Mladost (S)
13.09.2015 16:00 Mladost (T) 2 : 1 Grčica
13.09.2015 16:30 Drina 2 : 0 Majevica
13.09.2015 16:30 Priboj 1 : 2 Sloga
13.09.2015 16:30 Balatun 1 : 5 BSK Ledinci
13.09.2015 16:30 Semberija 4 : 0 Jedinstvo
13.09.2015 16:30 Sloboda 3 : 2 Novo doba
13.09.2015 16:30 SFK Akademac UIS 6 : 0 Međaši
13.09.2015 16:00 Branjevo 2 : 0 Srpski Soko
13.09.2015 16:00 Tabanci 2 : 0 Jasenica
13.09.2015 16:00 Budućnost (P) 3 : 0 Jardan
13.09.2015 16:00 Budućnost (S) 4 : 2 Polet
13.09.2015 16:30 Podgrmeč 3 : 0 Moštanica
13.09.2015 16:30 Rudar 5 : 0 Željezničar
13.09.2015 16:30 Svodna 0 : 1 Radnik
13.09.2015 16:30 Kiseljak 1 : 2 Blatna
13.09.2015 16:30 Romanovci 1 : 4 Kalemi
13.09.2015 16:30 13 Skojevki 1 : 0 Polet
13.09.2015 16:30 Omladinac 3 : 0 OFK Laminci
13.09.2015 16:30 Hajduk 3 : 0 OFK Zborište
13.09.2015 16:30 Borac (L) 1 : 1 Radnički
13.09.2015 16:30 4. Juli 3 : 0 BSK
13.09.2015 16:30 Zadrugar 2 : 3 Vučijak
13.09.2015 16:30 Polet 4 : 1 Borac 1975
13.09.2015 16:30 Borac (K) 1 : 1 Željezničar
13.09.2015 16:00 Omladinac 0 : 7 Partizan
13.09.2015 16:00 Sloga 73 5 : 2 Vučijak
13.09.2015 16:00 Trebavac 2 : 0 Mladost
13.09.2015 16:00 Jedinstvo 1 : 3 Sutjeska
13.09.2015 16:00 Mladost 3 : 0 Sloga
13.09.2015 11:00 Budućnost Red Star 0 : 3 Bobetino Brdo
13.09.2015 11:00 Crvena zvijezda 3 : 1 Jedinstvo
13.09.2015 11:00 Borac 3 : 1 Sloboda
13.09.2015 11:00 Zadrugar 5 : 1 Čelik
13.09.2015 16:30 OFK Magnojević 1 : 4 Stević Jovan
13.09.2015 16:30 Ljeljenča 2 : 2 Omladinac
13.09.2015 16:30 Jedinstvo 1 : 1 Panteri
13.09.2015 16:30 Obarska 3 : 1 Sloboda
13.09.2015 16:30 Magnojević 2001 2 : 1 Građanski
13.09.2015 16:30 Koridor 2011 2 : 1 Proleter
13.09.2015 16:30 Drina 0 : 4 Modran
13.09.2015 16:30 Brodac 8 : 0 Sloga
13.09.2015 16:30 Kolektiv 1 : 1 OFK Janja 2009
13.09.2015 16:30 Bjeloševac 0 : 2 Mladost
13.09.2015 16:30 VSK 3 : 1 Glogovac
13.09.2015 16:30 Tavna 4 : 0 OFK Batković
13.09.2015 16:00 Radnički (P) 3 : 1 OFK Bor
13.09.2015 16:00 Tabane 1970 2 : 1 Sinđelić
13.09.2015 11:00 Car Konstantin 5 : 0 Sloga (D)
13.09.2015 16:00 Dolina 2 : 1 Dunav
13.09.2015 16:00 Senta 4 : 2 Banat
13.09.2015 16:00 Turbina 0 : 1 IMR
13.09.2015 16:00 Srem 1 : 1 Dorćol
13.09.2015 16:00 Radnički (O) 1 : 3 Radnički (NB)
13.09.2015 16:00 Železničar 0 : 0 Sloga (K)
13.09.2015 16:00 Sloga (Ć) 1 : 3 Bošnjane
13.09.2015 16:00 Levač 4 : 0 Župa
13.09.2015 16:00 Juhor 4 : 1 Morava
13.09.2015 16:00 Kopaonik 2 : 2 FUD
13.09.2015 16:00 Lugomir 0 : 0 SFS Borac
13.09.2015 16:00 Jedinstvo (M) 1 : 4 Žitorađa
13.09.2015 16:00 Moravica 2 : 3 Pukovac
13.09.2015 16:00 Zaplanjac 4 : 3 Svrljig
13.09.2015 16:00 Rudar (P) 2 : 1 Rudar Alpos
13.09.2015 16:00 Kablovi 3 : 1 Radnički (L)
13.09.2015 16:00 Bučje 2 : 0 Brodoremont
13.09.2015 16:00 Hajduk Veljko 1 : 3 Bukovik
13.09.2015 16:00 Vlasina 2 : 1 Morava
13.09.2015 16:00 Jablanica 1 : 0 Pusta Reka
13.09.2015 16:00 Budućnost (P) 4 : 2 Ropotovo
13.09.2015 16:00 Bobište 0 : 3 Nebeski Andjeli
13.09.2015 16:00 Crvena zvezda (RS) 0 : 1 Kozara
13.09.2015 10:00 Subotica 4 : 1 Bačka (P)
13.09.2015 16:00 Tisa (A) 1 : 2 Mladost (T)
13.09.2015 16:00 Zadrugar 3 : 1 OFK Mladost APA
13.09.2015 16:00 Tavankut 1 : 0 ŽAK
13.09.2015 16:00 LSK Laćarak 1 : 2 Kupinovo
13.09.2015 16:00 Hajduk (B) 2 : 1 Budućnost (SN)
13.09.2015 16:00 Budućnost (G) 1 : 1 Borac
13.09.2015 10:00 Kabel 0 : 2 ŽSK
13.09.2015 11:00 Hajduk 1 : 2 Balkan
13.09.2015 16:00 Basarac 2 : 0 RSK
13.09.2015 16:00 Homoljac 2 : 1 Proleter
13.09.2015 16:00 Šapine 4 : 0 Rudar
13.09.2015 16:00 Borac 1 : 2 GFK Jasenica 1911
13.09.2015 16:00 Polimlje 0 : 1 Sloga 1940 (BB)
13.09.2015 16:00 Sloga (S) 3 : 1 Ribnica
13.09.2015 16:00 Zlatibor 1 : 0 Zlatar
13.09.2015 16:00 Radnički Stobex 6 : 0 Spartak 1924
13.09.2015 16:00 Brezovica 0 : 1 Jedinstvo 1945
13.09.2015 16:00 Provo 2 : 1 Zadrugar
13.09.2015 16:00 Rađevac 1 : 0 Radnički (V)
13.09.2015 16:00 Polet (T) 0 : 3 Jošanica
13.09.2015 16:00 Braća Vuković 1 : 1 Bane
13.09.2015 16:00 Arsenal 3 : 1 Slavija (K)
13.09.2015 16:00 Tutin 0 : 1 Omladinac (NS)
13.09.2015 16:00 Orlovac 4 : 3 Trepča
13.09.2015 16:00 Dragačevo 2 : 0 Takovo
13.09.2015 16:00 Napredak (D) 4 : 2 Partizan
13.09.2015 16:00 OFK Bratstvo 5 : 1 Sloga
13.09.2015 16:00 BSK 4 : 1 Bratstvo
13.09.2015 16:00 Mladost (J) 0 : 4 Morava 1918
13.09.2015 16:00 OFK Batinac 1 : 0 Napredak (Z)
13.09.2015 16:00 Budućnost 1 : 1 Kušiljevo
13.09.2015 16:00 Mladost (K) 1 : 1 Mladi radnik
13.09.2015 16:00 Dragocvet 1 : 0 OFK Tekstilac
13.09.2015 16:30 Parunovac 2 : 2 Mladost
13.09.2015 16:30 Jastrebac 2 : 1 Mačkovac
13.09.2015 16:30 Gornji Stepoš 2 : 0 Vinogradar
13.09.2015 16:30 13. April 1 : 0 Čitluk
13.09.2015 16:30 Trajal 1 : 2 Gradina
13.09.2015 16:30 Šanac 0 : 1 Mladi radnik
13.09.2015 16:30 Naupare 4 : 0 Ribnik
13.09.2015 16:00 Borac 0 : 8 Topličanin
13.09.2015 16:00 Real 2 : 4 Dobrič
13.09.2015 16:00 Kaćuša 0 : 0 Mladost 1982
13.09.2015 16:00 Jug Bogdan 2 : 2 Dunđerski
13.09.2015 16:00 Kosovac 14 : 0 Pobeda
13.09.2015 16:00 Omladinac 2 : 1 NS Tatko
13.09.2015 16:30 Palilula 3 : 0 Jedinstvo (B)
13.09.2015 16:30 Naša krila 1936 5 : 1 Radnički 1924
13.09.2015 16:30 Rasovača 2 : 0 Koprijan 1975
13.09.2015 16:30 Radnički 1947 (Č) 4 : 0 Zemljoradnik
13.09.2015 16:00 Nemetali 1 : 3 Krivelj
13.09.2015 16:00 Deli Jovan 3 : 0 Blizna
13.09.2015 11:00 Ključ 3 : 0 Slatina
13.09.2015 16:00 Čubra 3 : 2 Branik
13.09.2015 16:00 Polom 0 : 4 BSK
13.09.2015 16:00 Majdanpek 2 : 1 Sloga
13.09.2015 16:00 Radnički 1 : 0 Rudna Glava
13.09.2015 16:00 Omladinac 3 : 1 Rgotina
13.09.2015 16:00 Malinik 0 : 0 BSK
13.09.2015 16:00 Osnić 3 : 0 Svrljiška Topla
13.09.2015 16:00 Grlište 4 : 1 Polet
13.09.2015 16:00 Sloga 2 : 2 ŠSK
13.09.2015 16:30 Jedinstvo 6 : 1 Gnjilan
13.09.2015 16:30 Željuša 2 : 1 Zadrugar
13.09.2015 16:30 Napredak 3 : 5 Padež
13.09.2015 16:00 Levosoje 2 : 1 OFK Alakince
13.09.2015 16:00 Vihor 10 : 2 Mladost (S)
13.09.2015 16:00 Čelik 6 : 2 Biljači
13.09.2015 16:00 Mladost (B) 3 : 0 Samolica
13.09.2015 16:00 Bukuroca 1 : 2 Trešnjevka
13.09.2015 16:00 Vučje 4 : 2 Kumarevo
13.09.2015 16:00 Radnički (P) 8 : 1 Šumadija
13.09.2015 16:00 Čekmin 2 : 1 Plantaža
13.09.2015 16:00 Umac 4 : 2 Omladinac
13.09.2015 16:00 Sloga (L) 4 : 1 Brza
13.09.2015 16:00 Zloćudovo 5 : 4 Železničar
13.09.2015 16:00 Sloboda D.B 2 : 1 Mladost V
13.09.2015 16:00 Jedinstvo GS 2 : 2 Mladi Borac
13.09.2015 11:00 Rudar 2 : 2 Radnički
13.09.2015 16:00 Brzi Brod 7 : 1 Mladost
13.09.2015 16:00 Morava 4 : 2 OFK Niš
13.09.2015 16:00 Budućnost 1 : 2 Palilulac
13.09.2015 16:00 Mramor 3 : 2 Proleter
13.09.2015 16:30 Sloga (BNS) 2 : 1 Partizan (U)
13.09.2015 16:30 Mladost (V) 2 : 3 Crvena zvezda
13.09.2015 16:30 Budućnost (A) 2 : 0 Vulturul
13.09.2015 16:30 Mladost (O) 3 : 0 BAK
13.09.2015 16:30 Jugoslavija 0 : 1 Partizan (G)
13.09.2015 16:00 Rusin 3 : 2 Terekveš
13.09.2015 16:00 Omladinac (B) 2 : 2 Stanišić
13.09.2015 16:00 Kordun 2 : 1 Mladost
13.09.2015 16:00 BSK 1 : 0 Hajduk
13.09.2015 16:00 Kula 3 : 1 Graničar (G)
13.09.2015 16:00 Borac 1 : 1 Polet
13.09.2015 16:00 OFK Šikara 0 : 1 Lipar
13.09.2015 16:00 Vinogradar 1 : 2 Bajša
13.09.2015 16:30 Napredak (P) 2 : 1 Partizan
13.09.2015 16:30 Hrtkovci 0 : 0 Jadran
13.09.2015 16:30 Ljukovo 0 : 3 1. Maj Ruma
13.09.2015 16:30 OFK Zeka Buljubaša 6 : 1 OFK Brestač
13.09.2015 16:30 Graničar 1924 6 : 0 Donji Petrovci
13.09.2015 16:00 Mladost (B) 0 : 0 Mladost (C)
13.09.2015 16:00 Budućnost 6 : 0 OFK Borac
13.09.2015 10:00 Borac 2 : 0 Strelac
13.09.2015 16:00 Veliki Borak 1 : 2 Napredak
13.09.2015 16:00 Borac 3 : 0 Komgrap
13.09.2015 16:00 Dunav 3 : 0 Banja
13.09.2015 16:00 PKB Kovilovo 1 : 1 Sindjelić 2012
13.09.2015 11:00 13. maj 0 : 0 Milutinac
13.09.2015 16:00 Pionir 2 : 4 Institut
13.09.2015 16:00 Boleč 6 : 0 Kovačevac
13.09.2015 16:00 Dunavac 0 : 0 Ropočevo
13.09.2015 16:00 Kosmaj 1 : 1 OFK Leštane
13.09.2015 16:00 Vinča 3 : 2 Selo Mladenovac
13.09.2015 Mladi radnik 1 : 0 Pobeda
13.09.2015 Bresje Superior 5 : 0 Šumadija
13.09.2015 SASK 2 : 0 Budućnost
13.09.2015 Borac (R) 1 : 2 7. Juli
13.09.2015 Udarnik 1 : 1 Sloga
13.09.2015 Železničar 3 : 0 Sloboda
13.09.2015 Bačinac 3 : 4 Osipaonica
13.09.2015 16:00 Železničar 1 : 1 Mladost
13.09.2015 16:00 Dizel 0 : 2 Vojvoda Milenko
13.09.2015 16:00 Sloga (Ć) 2 : 0 Sloga (B)
13.09.2015 16:00 Makce 0 : 1 Petar Dobrnjac
13.09.2015 16:00 Napredak 2 : 1 Rudar
13.09.2015 16:00 Mlava 1 : 0 Polet
13.09.2015 16:00 Budućnost 1 : 1 Borac
13.09.2015 16:00 Aranđelovac 2 : 5 Šumadinac
13.09.2015 10:00 Šumadija 4 : 1 Trnava
13.09.2015 16:00 Šatornja 1 : 2 Banja
13.09.2015 16:00 Prvi srpski ustanak 2 : 1 ŽSK
13.09.2015 16:00 Vitlina-Bokanja 1 : 0 Borac
13.09.2015 16:00 Vinča 2 : 4 Junkovac
13.09.2015 16:00 Lepenica 1 : 1 BSK
13.09.2015 16:00 Podrinje 2 : 0 Jedinstvo (Z)
13.09.2015 16:00 Borac (V) 3 : 3 Borac (L)
13.09.2015 16:00 Hajduk Stanko 2 : 0 Drina
13.09.2015 16:00 BMR Petlovača 2 : 0 Lipolist
13.09.2015 16:00 Mladost (P) 2 : 1 Jedinstvo (Š)
13.09.2015 17:00 OFK Divci 5 : 1 OFK Jabučje
13.09.2015 16:30 Gruža 1 : 3 Real
13.09.2015 16:30 Mataruge 2 : 1 Polet
13.09.2015 16:30 Ribnica 2 : 0 Granit
13.09.2015 16:30 Budućnost 0 : 2 Borac
13.09.2015 16:30 Pazar Juniors 2011 1 : 1 Ibar
13.09.2015 16:30 Rudar 4 : 3 OFK Ras
13.09.2015 16:00 Javor 4 : 2 Polet
13.09.2015 16:00 Napredak Stubica 0 : 1 Radnički
13.09.2015 16:00 Istok 63 1 : 0 Šumadija
13.09.2015 16:00 Omladinski 1 : 5 Napredak (Sv)
13.09.2015 16:00 Rudar Stenjevac 2 : 1 Rudar (P)
13.09.2015 16:00 Omladinac 5 : 1 Moravac
13.09.2015 16:00 Resavac 5 : 3 Budućnost
13.09.2015 16:00 Juhor 1 : 1 Vinorača
13.09.2015 16:00 Šumadinac 1 : 2 Mladost (D)
13.09.2015 16:00 Mladost (G) 1 : 1 Morava
13.09.2015 16:00 Napredak (SL) 2 : 3 Crni Vrh
13.09.2015 16:00 Kupinovac 1 : 0 Kolare
13.09.2015 16:00 Osaonica 1 : 1 Blagotin
13.09.2015 16:00 Sloga 1 : 0 Ursule
13.09.2015 16:30 14. Oktobar 1 : 1 Beli Orlovi
13.09.2015 16:30 Polet 57 2 : 0 Rubin (DS)
13.09.2015 16:30 Sloga 2 : 0 Mladost
13.09.2015 16:30 Stari Trstenik 0 : 1 Trudbenik
13.09.2015 11:00 Borac 0 : 3 Polet
13.09.2015 11:00 Vukašinovac 3 : 1 Tempo
13.09.2015 11:00 Ratar 0 : 3 Napredak 2012
13.09.2015 16:00 OFK Draževac 1 : 2 Sloga (K)
13.09.2015 16:00 Jastrebac (T) 7 : 3 Gredetin
13.09.2015 16:30 Moravac (ZT) 5 : 0 Pobeda
13.09.2015 16:30 Knežica 1 : 2 4. Juli
13.09.2015 16:30 Grkinja 8 : 2 Klisura
13.09.2015 16:00 Mala Vrbica 2 : 1 Napredak
13.09.2015 16:00 Lokomotiva 2 : 6 Koča Andjelković
13.09.2015 16:00 Pontes 0 : 1 Egeta
13.09.2015 16:00 Kladušnica 15 : 0 Milutinovac
13.09.2015 16:00 Rtkovo 4 : 3 Velika Vrbica
13.09.2015 16:00 Lovćen 2 : 0 Omladinac
13.09.2015 16:30 Lokomotiva 0 : 3 Pobeda
13.09.2015 16:30 Jerma 1 : 1 Dragoš
13.09.2015 16:30 Sloga 5 : 1 Temac
13.09.2015 16:30 Mladost (B) 1 : 1 Napredak
13.09.2015 11:00 Lemind 1953 3 : 0 Gradac
13.09.2015 16:30 BSK 1 : 1 OFK Morava
13.09.2015 16:30 Morava 1 : 0 Real
13.09.2015 16:30 Mladost (DL) 2 : 1 Polet
13.09.2015 16:30 Hajdučica 2 : 3 Banat (I)
13.09.2015 16:30 Ratar 1 : 5 Borac (VS)
13.09.2015 16:30 Dunav 2 : 2 Karaš (K)
13.09.2015 16:30 Ševac 0 : 1 Vojvodina (CC)
13.09.2015 16:30 Borac (VG) 4 : 3 Vojvodina (S)
13.09.2015 16:30 Jedinstvo 6 : 1 Karaš (J)
13.09.2015 16:30 Partizan (K) 0 : 2 Potporanj
13.09.2015 16:30 Omladinac 5 : 0 Napredak
13.09.2015 16:30 Vojvodina (B) 1 : 3 1.Oktobar
13.09.2015 16:30 Bega 3 : 2 Proleter
13.09.2015 16:30 2. Oktobar 1 : 2 Terekveš
13.09.2015 16:30 Budućnost 0 : 6 Jedinstvo
13.09.2015 16:30 Lehel 6 : 1 Proleter
13.09.2015 16:30 OFK Klek 6 : 0 Jedinstvo
13.09.2015 16:30 MSK 1 : 1 ŽFK Banat
13.09.2015 16:30 OFK Gradnulica 4 : 1 Omladinac
13.09.2015 16:30 Naftagas 2 : 1 Potisje
13.09.2015 16:30 ASK 4 : 1 Rusanda
13.09.2015 16:00 Dinamo 10 : 0 Telečka
13.09.2015 16:00 Graničar 1 : 1 Crvenka
13.09.2015 16:00 Hajduk Junior 6 : 0 OFK Metalac
13.09.2015 16:00 Aleksa Šantić 5 : 0 KFK Kula
13.09.2015 16:00 Partizan 1 : 1 Jedinstvo (R)
13.09.2015 16:00 Žednik 3 : 1 Đurđin
13.09.2015 16:00 Hajduk 1 : 1 Bikovo
13.09.2015 16:00 Udarnik Višnjevac 8 : 0 Palić
13.09.2015 16:00 Čantavir 2 : 0 Lokomotiva
13.09.2015 16:00 Solid 2 : 1 Bratstvo
13.09.2015 16:30 Hajduk 1932 0 : 10 Borac (M)
13.09.2015 16:30 Omladinac 4 : 1 Fruškogorac
13.09.2015 16:30 Obilić 1993 0 : 1 Borac (K)
13.09.2015 16:30 PSK Putinci 2 : 2 Sloboda
13.09.2015 16:30 Borac (S) 0 : 5 Jedinstvo
13.09.2015 16:30 Graničar 3 : 0 Noćaj
13.09.2015 16:30 Napredak 2 : 2 Mitros
13.09.2015 16:30 Radnički 1 : 2 Sloga
13.09.2015 16:00 Mladost Radost 1 : 2 Bačka
13.09.2015 16:00 Obilić (Vilovo) 1 : 3 Obilić (Zmajevo)
13.09.2015 16:00 Jedinstvo 3 : 3 Hajduk
13.09.2015 16:00 Mladost 3 : 1 Iskra
13.09.2015 16:00 Budućnost 2 : 2 Vojvodina
13.09.2015 16:30 Naša Zvezda 0 : 1 Krivanj
13.09.2015 16:30 Slavija 0 : 0 Soko
13.09.2015 16:30 Maglić 2 : 1 Borac
13.09.2015 16:30 Neštin 4 : 2 Labudnjača
13.09.2015 16:30 Bačka 5 : 1 Bački Hajduk
13.09.2015 16:00 Čenej 1 : 0 Kabel - Štrand
13.09.2015 16:00 Bačka 4 : 1 Fruškogorac
13.09.2015 16:00 Tatra 13 : 1 Sremac
13.09.2015 16:00 Dunavac 3 : 1 Crvenka
13.09.2015 16:00 Minel 1 : 1 Sparta
13.09.2015 16:00 Dedinje 1 : 1 Heroj Polet
13.09.2015 16:00 Busije 3 : 0 OFK Petrovčić
13.09.2015 16:00 Posavac 4 : 3 Šumadinac
13.09.2015 16:00 BUSK 2 : 2 Šećeranac Ada
13.09.2015 Udarnik 1 : 3 Cerovac
13.09.2015 Proleter 3 : 2 Budućnost
13.09.2015 Vodice 0 : 3 Glavaš
13.09.2015 Beli Orlovi 2 : 0 Bašin
13.09.2015 16:00 Obilić 2 : 1 Jasenica
13.09.2015 16:00 Kurjače 1 : 1 Desine
13.09.2015 16:00 Napredak (B) 0 : 1 Napredak (P)
13.09.2015 16:00 Polet (B) 5 : 2 Jedinstvo (D)
13.09.2015 16:00 Napredak 1934 3 : 0 Polet (V)
13.09.2015 16:00 Braničevo 1 : 3 Borac (K)
13.09.2015 16:00 Mlava (B) 3 : 2 Vihor
13.09.2015 16:00 Zadrugar 1 : 2 Mladost
13.09.2015 16:00 BSK 4 : 3 Bata Bulić
13.09.2015 16:00 Dragoš 1 : 0 Omladinac (S)
13.09.2015 16:00 Napredak 3 : 1 Polet
13.09.2015 16:00 Radnički 4 : 2 Sloga 1952
13.09.2015 16:00 Radnik 2 : 2 Rudar
13.09.2015 16:00 Omladinac (Š) 1 : 1 Rade Milošević
13.09.2015 16:00 Grivac 1 : 1 Meteor
13.09.2015 16:00 Mladost (R) 2 : 1 Mladost MG
13.09.2015 16:00 Sloga 2 : 2 Marjan
13.09.2015 16:00 BSK 1 : 0 Kotlenik
13.09.2015 16:00 Crvena zvezda 6 : 0 Mladost Crni Kao
13.09.2015 16:00 Lokomotiva 5 : 0 Karađorđe Vučić
13.09.2015 16:00 Bare 2 : 1 Kusovac
13.09.2015 16:00 Šumadinac (N) 3 : 0 Jasenica
13.09.2015 16:00 Šamot 4 : 0 Misača
13.09.2015 16:00 Ranilović 1 : 4 Šumadinac (S)
13.09.2015 11:00 Žabare 0 : 3 Proleter
13.09.2015 16:00 B 2000 1 : 3 Mladi rudar
13.09.2015 16:00 Partizan 1 : 1 Kopljari
13.09.2015 16:00 Sloga 2 : 1 Budućnost
13.09.2015 16:00 Karađorđe 2 : 2 Cerić
13.09.2015 16:00 Jevremovac 5 : 0 Mrovska
13.09.2015 16:00 Rankovac 4 : 1 Trešnjevka
13.09.2015 16:00 Vojvoda Stepa Step. 2 : 0 Sloga
13.09.2015 16:00 Jedinstvo 1 : 1 Cer
13.09.2015 16:00 Stolice 1 : 2 Sloga (S)
13.09.2015 16:00 Borac 3 : 2 Studenac
13.09.2015 16:00 Milan Orlić 6 : 1 Sloga (LŠ)
13.09.2015 16:00 Vidojevica 2 : 2 Cerova
13.09.2015 16:00 Krasava 3 : 2 Velika Reka
13.09.2015 16:00 Omladinac 2013 7 : 1 Borac
13.09.2015 16:00 Sloga 2 : 1 Milicionar
13.09.2015 16:00 Budućnost (PD) 1 : 0 Cer
13.09.2015 16:00 Torpedo 1924 1 : 1 Mladi Borac
13.09.2015 16:00 Budućnost (Z) 3 : 2 Drina
13.09.2015 16:00 Mladost (MM) 3 : 1 Partizan
13.09.2015 16:00 Proleter 2 : 4 Gorki
13.09.2015 13:00 Kolubara 2 1 : 1 Jadar 2013
13.09.2015 14:00 Rajac 3 : 2 Popadić
13.09.2015 16:30 Borac 2 : 1 Mladost
13.09.2015 16:30 Iskra 6 : 0 Ribnikar
13.09.2015 16:30 Gradac 0 : 1 Liplje
13.09.2015 16:30 Komanice 1 : 1 Milenko Pavlović
13.09.2015 16:30 Dimitrije Tucović 1 : 1 Crvena Jabuka
13.09.2015 16:30 OFK Stublenica 1 : 2 Radnik
13.09.2015 16:30 Polet (T) 3 : 0 Proleter
13.09.2015 16:30 Polet (DL) 1 : 1 Rubribreza
13.09.2015 16:00 Kremenac 0 : 3 Seljak
13.09.2015 16:00 Divostin 2 : 2 Šumadija 1934
13.09.2015 16:00 21. oktobar 2 : 1 Azbest
13.09.2015 16:00 Košutnjak 0 : 1 Kutlovo
13.09.2015 16:00 Hajduk 0 : 1 OFK Bagremar
13.09.2015 16:30 Mladost 3 : 1 Grdica
13.09.2015 16:30 Tavnik 1 : 6 Borac
13.09.2015 16:30 Proleter 0 : 1 Partizan
13.09.2015 16:30 Zvezda 1 : 1 Morava
13.09.2015 16:30 Kraljevo Hajduk 2 : 0 Budućnost
13.09.2015 16:30 Napredak 1 : 0 Jedinstvo
13.09.2015 16:30 Lazac 4 : 1 Šumadija
13.09.2015 16:30 Magnohrom 0 : 0 Vrnjci
13.09.2015 16:30 Takovski Ustanak 2 : 6 Šumadija
13.09.2015 16:30 Ozrem PMH 5 : 0 Mladost 09
13.09.2015 16:30 Šilopaj 3 : 0 Omladinac
13.09.2015 16:30 Brezova 3 : 2 Vrelo
13.09.2015 16:30 Gorušica 0 : 2 Prilike
13.09.2015 16:30 Jelica 1 : 1 Gradina
13.09.2015 16:00 Horgoš 1911 3 : 1 Jedinstvo (M)
13.09.2015 16:00 Hajduk 1 : 0 Tisa (P)
13.09.2015 16:00 Tromedja 1 : 3 Tisa B
13.09.2015 16:00 Šampion 0 : 4 Jedinstvo (SK)
13.09.2015 16:00 Jadran 1 : 0 Graničar
13.09.2015 16:00 Rečka 0 : 0 Urovica
13.09.2015 16:00 Graničar 4 : 2 Srbovo
13.09.2015 16:00 OFK Tamnič 3 : 3 Polet
13.09.2015 16:00 Slatina 6 : 1 Ratar
13.09.2015 11:00 Malajnica 3 : 0 OFK Sikole
13.09.2015 11:00 Miloševo 1 : 2 Smedovac
13.09.2015 16:30 Omladinac (BL) 0 : 3 Bukovik
13.09.2015 16:30 Rtanj 6 : 2 Sloboda 2013
13.09.2015 16:30 Palilulac 0 : 0 Slemen
13.09.2015 13:00 Morava 7 : 1 Gavrilo Princip
13.09.2015 13:00 Vujan 0 : 1 Zadrugar
13.09.2015 13:00 Malba 0 : 2 Rakova
13.09.2015 13:00 Polet 0 : 3 Čačak 94
13.09.2015 16:30 Posavina 2 : 1 Rvati
13.09.2015 16:30 Trstenica 0 : 5 Zvezda-Konatice
13.09.2015 16:30 Ljubinić 1 : 1 Borac
13.09.2015 16:30 Duboko 2 : 1 Krtinska
13.09.2015 16:30 Partizan-Draževac 3 : 3 Vukićevica
13.09.2015 16:30 Belo Polje 1 : 4 OFK Urovci
13.09.2015 16:30 Jedinstvo 4 : 1 Omladinac
13.09.2015 16:00 Beljina 1 : 1 Vranić
13.09.2015 16:00 Guncate 2 : 3 Barajevo
13.09.2015 16:00 Velika Mostanica 2 : 1 Lisović
13.09.2015 16:30 OFK Radnički 6 : 2 BSK
13.09.2015 16:30 Borac 1 : 1 Polet
13.09.2015 16:30 Sloga 4 : 4 Budućnost
13.09.2015 16:30 Mladost (MI) 0 : 1 Popović
13.09.2015 14:00 Rudar 2012 1 : 4 OFK Rogača
13.09.2015 16:30 Vis 5 : 2 Mladost (G)
13.09.2015 16:00 Ivanča 2 : 2 Vlaška 1950
13.09.2015 16:00 Borac 2 : 1 OFK Student
13.09.2015 16:00 Markovac 2 : 1 Omladinac
13.09.2015 16:00 Šumadija 1962 8 : 1 Sloga
13.09.2015 16:00 Šepšin 2 : 1 Napredak
13.09.2015 16:00 Mladost 4 : 0 Radnik
13.09.2015 16:00 Budućnost 4 : 1 Heroj
13.09.2015 16:00 Železničar 3 : 4 OFK Borac
13.09.2015 16:00 Jedinstvo 3 : 2 Buljane
13.09.2015 16:00 Sloboda 5 : 2 Popovac
13.09.2015 16:00 Vihor 1 : 2 ISK Izvor
13.09.2015 16:00 Razvitak 1 : 6 Zemljoradnik
13.09.2015 16:00 Zelenika 0 : 2 Mladi radnik
13.09.2015 16:00 Resava 1 : 0 Beljanica
13.09.2015 16:00 Morava 1 : 1 Šantarovac
13.09.2015 16:00 OFK Borac 2 : 1 Trnava
13.09.2015 16:00 Sloboda 1 : 2 Omladinac
13.09.2015 16:00 Partizan 1 : 0 Hajduk
13.09.2015 16:00 Belica 1 : 0 Jedinstvo
13.09.2015 16:30 Borac 1 : 0 Parcane
13.09.2015 16:30 OFK Orašje 0 : 0 Mladost
13.09.2015 11:00 Atletiko 2 : 1 Badince
13.09.2015 11:00 Mladost 0 : 1 Gornje Sinkovce
13.09.2015 16:30 Jedinstvo 1 : 0 Pobeda
13.09.2015 16:30 Radnički 1927 2 : 1 Hajduk
13.09.2015 16:30 Omladinac 1 : 3 Vinogradar
13.09.2015 16:30 Zlatica 3 : 0 KSK Konak 1926
13.09.2015 16:30 Mladost 1 : 2 ZŠF Petlić
13.09.2015 16:30 Borac 2 : 1 Tamiš
13.09.2015 16:30 Tisa 1933 4 : 1 Sloga
13.09.2015 16:30 Vojvodina 0 : 3 Mladost (B)
13.09.2015 16:30 Fruškogorac 3 : 0 Planinac
13.09.2015 16:30 27. Oktobar 2 : 3 Polet
13.09.2015 16:30 Car Uroš 4 : 2 Mladost (P)
13.09.2015 16:30 Sremac 2 : 2 Jedinstvo (R)
13.09.2015 10:00 Fruška Gora 2 : 0 Jedinstvo (K)
13.09.2015 16:30 Graničar 1 : 0 Sloga
13.09.2015 Hajduk 8 : 0 Omladinac
13.09.2015 Borac 3 : 3 Sinđelić
13.09.2015 Graničar 4 : 1 OFK Bingula
13.09.2015 OFK Bikić 13 : 1 Sremac
13.09.2015 Bratstvo 1 : 7 OFK Bačinci
13.09.2015 Jedinstvo (Lj) 0 : 2 Jednota
13.09.2015 16:30 Graničar 2 : 0 Vitez
13.09.2015 16:30 Lovac 5 : 1 Sloven
13.09.2015 16:30 Sremac 1 : 3 Mladost
13.09.2015 16:30 Srem 2 : 3 Kameni
13.09.2015 16:30 Borac (VR) 5 : 1 Grgurevci
13.09.2015 16:30 Sloga (Z) 0 : 1 Borac (R)
13.09.2015 16:30 Srem 3 : 2 Napredak
13.09.2015 16:30 BSK 1 : 1 OFK Bosut
13.09.2015 16:30 Poletarac 4 : 1 Sremac
13.09.2015 16:30 Sloga (Č) 9 : 0 Sloboda
13.09.2015 16:30 Borac 1 : 2 Železničar
13.09.2015 16:30 Sloga 0 : 2 Dunav
13.09.2015 16:30 Fruškogorac 1 : 0 Borac
13.09.2015 16:30 Krušedol 1 : 2 ČSK Čortanovci
13.09.2015 16:00 Dunavac 0 : 1 Pobeda
13.09.2015 16:00 Sloga (Dr) 2 : 2 Proleter
13.09.2015 16:00 Zemljoradnik 3 : 1 Mip Majdan
13.09.2015 16:00 Dunav 2 : 2 Sopot
13.09.2015 16:00 Stig 1955 3 : 0 Ljubičevo
13.09.2015 16:00 Sloga (Du) 0 : 2 Metalac
13.09.2015 11:00 Radoje Domanović 5 : 0 Maskar
13.09.2015 10:00 Jarmenovci 1 : 1 Borac
13.09.2015 11:00 Miloš Pocerac 2013 4 : 1 Korman
13.09.2015 11:00 Zablaće 2 : 0 Mladost
13.09.2015 11:00 Žabar 3 : 4 Jedinstvo
13.09.2015 11:00 Sava 1 : 0 Galeb
13.09.2015 16:00 Sloga Trgošped 1 : 4 Provo 2015
13.09.2015 16:00 Sloga (R) 4 : 4 Verko
13.09.2015 16:00 Mladost (B) 3 : 0 Hajduk
13.09.2015 16:00 Torpedo 5 : 0 Krnule 09
13.09.2015 16:00 Sloga 1949 4 : 2 Skupljen 2013
13.09.2015 16:00 Petrovac 74 2 : 1 Dragojevac
13.09.2015 11:00 Volujac 1 : 0 Bojić
13.09.2015 11:00 Grušić 0 : 4 Pocerina
13.09.2015 11:00 OFK Varna 4 : 0 Mladost (S)
13.09.2015 11:00 Tolisavac - VT 6 : 0 DB Junajted
13.09.2015 16:30 Bratstvo 4 : 2 7. Juli
13.09.2015 11:00 Radnik 3 : 0 Premijer
13.09.2015 11:00 OFK Šabac 3 : 0 Metaloplastika
13.09.2015 17:00 Tolić 2 : 0 Mladost
13.09.2015 17:00 Paštrić 2 : 4 Gornji Mušić
13.09.2015 17:00 Orao 0 : 3 Vojvode
13.09.2015 17:00 Gornji Lajkovac 1 : 1 Stari drugari
13.09.2015 17:00 Toplica 4 : 0 Babajić
13.09.2015 16:00 Sloga 4 : 5 Strmovo 1968
13.09.2015 13:00 Zvizdar 2 : 1 Šarbane
13.09.2015 16:00 Čučuge 1 : 0 Pambukovica
13.09.2015 11:00 Sloga 3 : 3 Murgaš 2012
13.09.2015 16:00 Sloga 1 : 0 Brgule
13.09.2015 13:00 Jedinstvo 3 : 0 Vrelo
13.09.2015 16:00 Kolubara 1 : 0 Vukona
13.09.2015 16:00 Omladinac 3 : 0 Strelac 001
13.09.2015 17:00 Bukorovac 0 : 0 Mladost Teferič
13.09.2015 17:00 Dobrača 1 : 5 Erdoglija
13.09.2015 17:00 Šumarice 2008 0 : 3 Borac
13.09.2015 11:00 Jovo Kursula 0 : 0 Popovići
13.09.2015 16:30 Zgodačica 1 : 1 Morava
13.09.2015 16:30 Studen Vitez 3 : 3 Mineral 2015
13.09.2015 16:30 BSK 2014 1 : 0 Musina reka
13.09.2015 16:30 Progorelica 1 : 0 Omladinac
13.09.2015 16:30 Žiča 3 : 1 Mlada krila
13.09.2015 16:30 Borac 1 : 0 Slavija
13.09.2015 16:30 Sloga 0 : 2 Budućnost
13.09.2015 16:00 Mladost 1 : 2 Karađorđe 2013
13.09.2015 16:00 Udarnik 3 : 1 Feniks
13.09.2015 16:00 Pobeda 4 : 3 Napredak
13.09.2015 16:00 Veteran 1 : 2 Badnjevac
13.09.2015 16:30 Dimitrije Tucović 3 : 1 Mladi Radnik
13.09.2015 16:30 Šumadinac 1 : 5 Mladi Borac
13.09.2015 16:30 Proleter 3 : 1 Strmovo
13.09.2015 16:30 20. Oktobar 3 : 0 Petka
13.09.2015 16:00 Berane 4 : 1 Kom
13.09.2015 16:00 Ibar 2 : 1 Jezero
13.09.2015 16:00 Bratstvo 3 : 0 Igalo
13.09.2015 16:00 Jedinstvo 4 : 1 Grafičar
13.09.2015 16:00 Radnički 2 : 2 Cetinje
13.09.2015 10:00 Jerina 7 : 2 Bukovička Banja
13.09.2015 11:00 Sloga 036 1 : 8 Požega
13.09.2015 13:00 Radnički 1923 1 : 2 Vojvodina
13.09.2015 11:00 Crvena zvezda 4 : 1 Napredak
13.09.2015 16:00 Moravac Orion 0 : 1 Radnički (N)
13.09.2015 11:00 Mačva 4 : 0 Brodarac
13.09.2015 11:00 Novi Pazar 0 : 1 OFK Beograd
13.09.2015 10:00 Radnički 5 : 1 Železničar
13.09.2015 14:00 Budućnost Krušik 2014 0 : 2 Loznica
13.09.2015 10:00 Donji Srem 1 : 0 Veternik
13.09.2015 10:00 OFK Hajduk 5 : 2 Radnički (SM)
13.09.2015 10:00 Banat 3 : 0 Sloga
13.09.2015 10:00 Begej 1 : 3 Dinamo 1945
13.09.2015 10:00 ČSK Pivara 1 : 0 TSC
13.09.2015 10:00 Hajduk Junior 4 : 0 Radnički (S)
13.09.2015 16:30 Šumadija 4 : 0 Rudar
13.09.2015 16:30 Mihajlovac 1934 1 : 2 Smederevo 1924
13.09.2015 14:00 Sloboda (U) 4 : 0 Mladost
13.09.2015 17:00 Bežanija 0 : 1 BASK
13.09.2015 09:00 BSK Borča 4 : 2 Zemun
13.09.2015 11:00 IM Rakovica 4 : 5 Sindjelić
13.09.2015 10:00 Trudbenik 0 : 3 Balkan
13.09.2015 12:30 Studentski Grad 5 : 1 PKB
13.09.2015 10:00 Brodarac 1947 0 : 1 Vrcin
13.09.2015 10:00 Prva Iskra 6 : 1 Zvezdara
13.09.2015 18:00 Cetinje 0 : 4 Rudar
13.09.2015 13:00 Berane 1 : 1 Lovćen
13.09.2015 18:00 Iskra 0 : 0 OFK Petrovac
13.09.2015 18:00 Budućnost 3 : 0 Zeta
13.09.2015 18:00 Sutjeska 0 : 4 Mladost
13.09.2015 12:00 Rad MO 3 : 0 011 MO
13.09.2015 10:00 Internacional MO 0 : 0 IMT MO
13.09.2015 11:00 Zemun 1 : 3 Jagodina
13.09.2015 10:00 Rad 2 : 2 Partizan
13.09.2015 13:00 Crvena zvezda 5 : 0 Napredak
13.09.2015 16:30 Real Niš 2 : 1 Radnički (N)
13.09.2015 10:00 Čukarički 1 : 2 Teleoptik
13.09.2015 13:00 Spartak 2 : 1 Brodarac
13.09.2015 13:00 Novi Pazar 0 : 1 OFK Beograd
13.09.2015 10:00 Radnički (SM) 5 : 1 Radnički (NP)
13.09.2015 10:00 RFK N.S. 1921 3 : 3 Petar Puača
13.09.2015 12:00 Radnički (Z) 1 : 2 Vršac
13.09.2015 12:00 Kikinda 1909 0 : 3 Proleter 2006
13.09.2015 12:00 Radnički (K) 0 : 0 Železničar
13.09.2015 12:00 Dinamo 1945 2 : 0 Mladost
13.09.2015 12:00 Bačka (BP) 1 : 1 Hajduk Junior
13.09.2015 12:00 Bačka 1901 4 : 6 Vrbas
13.09.2015 14:30 Dominus 3 : 1 Sindjelić
13.09.2015 15:00 Lokomotiva 3 : 2 Kolubara
13.09.2015 11:30 Borča 19 : 1 IM Rakovica
13.09.2015 09:30 Studentski Grad 4 : 0 BSK 1925
13.09.2015 10:00 Radnički (O) 7 : 0 GSP Polet
13.09.2015 10:00 Mladenovac 7 : 0 Bežanija
13.09.2015 15:00 Milenium 0 : 5 Žarkovo
13.09.2015 12:00 Jedinstvo 0 : 1 Senjak
13.09.2015 14:00 Mačva 0 : 2 Loznica
13.09.2015 12:00 Budućnost Krušik 2014 2 : 0 Drina
13.09.2015 16:30 Šumadija 4 : 1 Smederevo 1924
13.09.2015 16:30 Zvižd 3 : 4 Sloga (PM)
13.09.2015 11:00 Vinogradar 0 : 6 Njerš Ištvan
13.09.2015 11:00 Zuce 4 : 1 Banja
13.09.2015 11:00 Vinca 6 : 1 Pinosava
13.09.2015 16:00 Budućnost 3 : 1 Zeta
13.09.2015 16:00 Jedinstvo 3 : 0 Bokelj
13.09.2015 16:00 Brskovo 1 : 1 Rudar
13.09.2015 16:00 Graficar : Grbalj
13.09.2015 16:00 Igalo 1 : 0 Mornar
13.09.2015 16:00 Radnicki 5 : 2 Dečić
13.09.2015 16:00 Jezero 1 : 2 Lovćen
13.09.2015 16:00 Iskra 2 : 0 OFK Petrovac
13.09.2015 16:00 Sutjeska 1 : 1 Mladost
13.09.2015 10:00 Radnički (SM) 4 : 2 Radnički (NP)
13.09.2015 10:00 RFK N.S. 1921 1 : 2 Petar Puača
13.09.2015 10:00 Bačka (BP) 2 : 5 Hajduk Junior
13.09.2015 10:00 Bačka 1901 5 : 2 Vrbas
13.09.2015 10:00 Radnički (Z) 2 : 1 Vršac
13.09.2015 10:00 Kikinda 1909 1 : 0 Proleter 2006
13.09.2015 10:00 Vršac united 1 : 4 Železničar
13.09.2015 10:00 Dinamo 1945 8 : 0 Mladost
13.09.2015 17:00 Bane 1 : 0 AS
13.09.2015 11:00 Teleoptik 2 : 2 Voždovac
13.09.2015 11:00 Partizan 1 : 0 Crvena zvezda
13.09.2015 12:00 Dominus 0 : 11 OFK Beograd
13.09.2015 11:30 Radnički (NB) 1 : 5 PKB Kovilovo
13.09.2015 13:00 Internacional 2 : 0 Bežanija
13.09.2015 14:00 Zemun 2 : 1 Kolubara
13.09.2015 15:00 OFK Osečina 0 : 3 OFK Šabac
13.09.2015 12:00 Mačva 0 : 1 Loznica
13.09.2015 10:00 Budućnost Krušik 2014 5 : 0 Drina
13.09.2015 16:00 GFK Jasenica 1911 10 : 0 Bačinac
13.09.2015 16:00 Šumadija 3 : 1 Plana
13.09.2015 16:00 AF Duljaj 3 : 1 Karađorđe (T)
13.09.2015 16:00 Smederevo 1924 4 : 5 Petlić 2006
13.09.2015 10:00 Institut 1 : 0 Srem J.
13.09.2015 14:00 IMT 1 : 1 Borac O.
13.09.2015 10:00 Spartak 11 : 1 Arena Su
13.09.2015 10:00 Pionir 2 : 3 Palilulac
13.09.2015 15:00 Hajduk 1 : 4 Torlak
13.09.2015 17:00 Beograd 1929 6 : 1 Balkan
13.09.2015 11:00 VGSK 2 : 4 Radnički 1926
13.09.2015 11:00 RSK 3 : 0 Borac
13.09.2015 11:00 Basarac 6 : 1 Šapine
13.09.2015 10:00 Slavija 4 : 7 Potisje
13.09.2015 10:00 Čoka 13 : 3 Tisa
13.09.2015 10:00 Jedinstvo 6 : 2 AFK
13.09.2015 10:00 Sloga 5 : 8 Bačka
13.09.2015 10:00 Omladinac 5 : 0 Skela
13.09.2015 13:00 Prva Iskra 1 : 4 Jedinstvo
13.09.2015 10:00 Strelac 0 : 3 Pobeda
13.09.2015 10:00 Budućnost 1 : 1 Radnički
13.09.2015 10:00 Radnički Šabački : Lipolist
13.09.2015 10:00 Mačva 2005 8 : 0 BMR Petlovača
13.09.2015 10:00 Karađorđe 0 : 2 Rađevac
13.09.2015 10:00 OFK Atletiko 0 : 6 OFK Šabac
13.09.2015 16:30 13. Maj MK 3 : 0 Studentski Grad MK
13.09.2015 09:30 Šumadinac 1 : 9 Zemun B
13.09.2015 09:30 Radnički MK 2 : 3 Zmaj 1953