16.09
16:00
Pobeda
Omladinac
7
2
|
16.09.2015 16:00 | Pobeda | 7 : 2 | Omladinac | |||||
16.09
16:00
DunÄerski
Kosovac
2
3
|
16.09.2015 16:00 | DunÄerski | 2 : 3 | Kosovac | |||||
16.09
16:00
Svetlost
Jug Bogdan
5
0
|
16.09.2015 16:00 | Svetlost | 5 : 0 | Jug Bogdan | |||||
16.09
16:00
Jastrebac
Trbunje
2
0
|
16.09.2015 16:00 | Jastrebac | 2 : 0 | Trbunje | |||||
16.09
16:00
Mladost 1982
Polet
10
1
|
16.09.2015 16:00 | Mladost 1982 | 10 : 1 | Polet | |||||
16.09
16:00
DobriÄ
KaÄuÅ”a
4
0
|
16.09.2015 16:00 | DobriÄ | 4 : 0 | KaÄuÅ”a | |||||
16.09
16:00
TopliÄanin
Real
3
0
|
16.09.2015 16:00 | TopliÄanin | 3 : 0 | Real | |||||
16.09
16:00
Partizanski put
Borac
3
1
|
16.09.2015 16:00 | Partizanski put | 3 : 1 | Borac |
16.09
16:00
Lugina
PÄinja
3
3
|
16.09.2015 16:00 | Lugina | 3 : 3 | PÄinja |
16.09
16:30
Plantaža
Kumarevo
2
1
|
16.09.2015 16:30 | Plantaža | 2 : 1 | Kumarevo | |||||
16.09
16:30
ZloÄudovo
Jedinstvo GS
5
4
|
16.09.2015 16:30 | ZloÄudovo | 5 : 4 | Jedinstvo GS |
16.09
16:30
Vladimirovac
BuduÄnost (A)
1
1
|
16.09.2015 16:30 | Vladimirovac | 1 : 1 | BuduÄnost (A) |
16.09
16:00
BuduÄnost
Äerdap
3
2
|
16.09.2015 16:00 | BuduÄnost | 3 : 2 | Äerdap |
16.09
16:00
BSK
AranÄelovac
3
1
|
16.09.2015 16:00 | BSK | 3 : 1 | AranÄelovac | |||||
16.09
16:00
Junkovac
Lepenica
3
3
|
16.09.2015 16:00 | Junkovac | 3 : 3 | Lepenica | |||||
16.09
16:00
Borac
VinÄa
5
1
|
16.09.2015 16:00 | Borac | 5 : 1 | VinÄa | |||||
16.09
16:00
ŽSK
Vitlina-Bokanja
3
1
|
16.09.2015 16:00 | ŽSK | 3 : 1 | Vitlina-Bokanja | |||||
16.09
16:00
Pobeda
Prvi srpski ustanak
1
2
|
16.09.2015 16:00 | Pobeda | 1 : 2 | Prvi srpski ustanak | |||||
16.09
16:00
Banja
KaraÄorÄe
4
0
|
16.09.2015 16:00 | Banja | 4 : 0 | KaraÄorÄe | |||||
16.09
16:00
Trnava
Å atornja
3
2
|
16.09.2015 16:00 | Trnava | 3 : 2 | Å atornja | |||||
16.09
16:00
Å umadinac
Å umadija
3
2
|
16.09.2015 16:00 | Å umadinac | 3 : 2 | Å umadija |
16.09
16:00
Moravac
Polet
0
2
|
16.09.2015 16:00 | Moravac | 0 : 2 | Polet | |||||
16.09
16:00
Navalin
Mladost (DL)
3
2
|
16.09.2015 16:00 | Navalin | 3 : 2 | Mladost (DL) | |||||
16.09
16:00
Real
SuŔica 2012
4
0
|
16.09.2015 16:00 | Real | 4 : 0 | SuŔica 2012 | |||||
16.09
16:00
OFK BobiŔte
Morava
2
1
|
16.09.2015 16:00 | OFK BobiŔte | 2 : 1 | Morava | |||||
16.09
16:00
OFK Morava
Jedinstvo (Å )
1
1
|
16.09.2015 16:00 | OFK Morava | 1 : 1 | Jedinstvo (Å ) | |||||
16.09
16:00
Gradac
BSK
1
4
|
16.09.2015 16:00 | Gradac | 1 : 4 | BSK | |||||
16.09
16:30
Marjan MB
Lemind 1953
1
0
|
16.09.2015 16:30 | Marjan MB | 1 : 0 | Lemind 1953 | |||||
16.09
16:00
Napredak
Jedinstvo (G)
2
1
|
16.09.2015 16:00 | Napredak | 2 : 1 | Jedinstvo (G) | |||||
16.09
16:00
Bratstvo
Mladost (B)
5
3
|
16.09.2015 16:00 | Bratstvo | 5 : 3 | Mladost (B) |
16.09
16:00
Zastava
OFK Žeželj
0
2
|
16.09.2015 16:00 | Zastava | 0 : 2 | OFK Žeželj |
16.09
16:00
Bratstvo
Milanovo
1
1
|
16.09.2015 16:00 | Bratstvo | 1 : 1 | Milanovo | |||||
16.09
11:00
Gornje Sinkovce
Turekovac
2
0
|
16.09.2015 11:00 | Gornje Sinkovce | 2 : 0 | Turekovac | |||||
16.09
10:00
JaŔunja
Mladost
3
0
|
16.09.2015 10:00 | JaŔunja | 3 : 0 | Mladost | |||||
16.09
16:00
Moravac
Jedinstvo
3
1
|
16.09.2015 16:00 | Moravac | 3 : 1 | Jedinstvo |
16.09
16:00
BASK
Internacional
2
0
|
16.09.2015 16:00 | BASK | 2 : 0 | Internacional | |||||
16.09
10:00
RadniÄki (NB)
Kolubara
0
1
|
16.09.2015 10:00 | RadniÄki (NB) | 0 : 1 | Kolubara | |||||
16.09
13:00
Brodarac 2
IM Rakovica
4
1
|
16.09.2015 13:00 | Brodarac 2 | 4 : 1 | IM Rakovica | |||||
16.09
15:00
Zemun
Žarkovo
4
0
|
16.09.2015 15:00 | Zemun | 4 : 0 | Žarkovo | |||||
16.09
20:00
Voždovac
BSK BorÄa
1
2
|
16.09.2015 20:00 | Voždovac | 1 : 2 | BSK BorÄa | |||||
16.09
14:00
Bežanija
Policajac
7
1
|
16.09.2015 14:00 | Bežanija | 7 : 1 | Policajac |
16.09
11:00
LovÄen
Iskra
1
1
|
16.09.2015 11:00 | LovÄen | 1 : 1 | Iskra | |||||
16.09
11:00
Zeta
Radnicki
2
1
|
16.09.2015 11:00 | Zeta | 2 : 1 | Radnicki | |||||
16.09
11:00
Mladost
BuduÄnost
0
2
|
16.09.2015 11:00 | Mladost | 0 : 2 | BuduÄnost | |||||
16.09
11:00
OFK Petrovac
Sutjeska
0
5
|
16.09.2015 11:00 | OFK Petrovac | 0 : 5 | Sutjeska | |||||
16.09
11:00
Mornar
Graficar
7
1
|
16.09.2015 11:00 | Mornar | 7 : 1 | Graficar | |||||
16.09
11:00
Grbalj
Jezero
1
1
|
16.09.2015 11:00 | Grbalj | 1 : 1 | Jezero | |||||
16.09
11:00
Rudar
Jedinstvo
0
3
|
16.09.2015 11:00 | Rudar | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
16.09
11:00
Bokelj
Igalo
1
2
|
16.09.2015 11:00 | Bokelj | 1 : 2 | Igalo | |||||
16.09
11:00
DeÄiÄ
Brskovo
0
4
|
16.09.2015 11:00 | DeÄiÄ | 0 : 4 | Brskovo |
16.09
Vojvodina
Dinamo 1945
2
6
|
16.09.2015 | Vojvodina | 2 : 6 | Dinamo 1945 |