XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
750 utakmica za dan Nedelja, 20 Septembar 2015


Fudbal

20.09
16:00
OFK Bor
Tabane 1970
1
3
20.09.2015 16:00 1 : 3
20.09
16:00
Moravac Orion
Radni─Źki (P)
0
1
20.09.2015 16:00 0 : 1
20.09
16:00
Temni─ç 1924
Radni─Źki (S)
2
0
20.09.2015 16:00 2 : 0
20.09
16:00
┼Żelezni─Źar
Vršac
3
1
20.09.2015 16:00 3 : 1
20.09
16:00
Borac (S)
Ba─Źka 1901
4
0
20.09.2015 16:00 4 : 0
20.09
16:00
Dunav
Senta
2
1
20.09.2015 16:00 2 : 1
20.09
16:00
Crvena zvezda
Radni─Źki (O)
5
2
20.09.2015 16:00 5 : 2
20.09
11:00
┼Żarkovo
Teleoptik
0
0
20.09.2015 11:00 0 : 0
20.09
16:00
Budu─çnost
Sopot
4
3
20.09.2015 16:00 4 : 3
20.09
16:00
Brodarac 1947
BASK
4
0
20.09.2015 16:00 4 : 0
20.09
11:00
Dor─çol
IMT
0
2
20.09.2015 11:00 0 : 2
IMT
20.09
16:00
Turbina
Srem
2
0
20.09.2015 16:00 2 : 0
20.09
11:00
Polet (LJ)
Jedinstvo Putevi
3
0
20.09.2015 11:00 3 : 0
20.09
16:00
Zvi┼żd
Smederevo 1924
0
1
20.09.2015 16:00 0 : 1
20.09
16:00
Bošnjane
┼Żitora─Ĺa
1
1
20.09.2015 16:00 1 : 1
20.09
16:00
Rembas
Kopaonik
0
2
20.09.2015 16:00 0 : 2
20.09
16:00
Morava
Kosanica
1
3
20.09.2015 16:00 1 : 3
20.09
16:00
┼Żupa
Juhor
2
0
20.09.2015 16:00 2 : 0
20.09
16:00
Poljoprivrednik
Leva─Ź
1
1
20.09.2015 16:00 1 : 1
20.09
16:00
Sloga (─ć)
Jedinstvo (P)
0
2
20.09.2015 16:00 0 : 2
20.09
16:00
Šarbanovac
Bukovik
1
0
20.09.2015 16:00 1 : 0
20.09
16:00
Radni─Źki (L)
Bu─Źje
3
2
20.09.2015 16:00 3 : 2
20.09
16:00
Rudar Alpos
Kablovi
1
0
20.09.2015 16:00 1 : 0
20.09
16:00
Pukovac
Zaplanjac
2
0
20.09.2015 16:00 2 : 0
20.09
16:00
Ropotovo
Lu┼żnica
5
4
20.09.2015 16:00 5 : 4
20.09
11:00
Jedinstvo (P)
Mladost (M)
1
1
20.09.2015 11:00 1 : 1
20.09
16:00
┼ŻAK
Polet
5
1
20.09.2015 16:00 5 : 1
20.09
16:00
Slavia
Mladost (L)
6
0
20.09.2015 16:00 6 : 0
20.09
15:30
Tekstilac
┼ŻAK
2
0
20.09.2015 15:30 2 : 0
20.09
15:30
Mladost (T)
Srbobran
2
4
20.09.2015 15:30 2 : 4
20.09
15:30
Ba─Źka (P)
OFK Vrbas
3
2
20.09.2015 15:30 3 : 2
20.09
16:00
Borac
Jugovi─ç
7
1
20.09.2015 16:00 7 : 1
20.09
16:00
Budu─çnost (SN)
Slavija
1
2
20.09.2015 16:00 1 : 2
20.09
16:00
Kupinovo
Hajduk (B)
2
0
20.09.2015 16:00 2 : 0
20.09
16:00
Torlak
PKB
0
1
20.09.2015 16:00 0 : 1
PKB
20.09
11:00
Prva Iskra
Borac
5
1
20.09.2015 11:00 5 : 1
20.09
10:00
Grafi─Źar
Ba─çevac
4
0
20.09.2015 10:00 4 : 0
20.09
16:00
BSK Batajnica
Hajduk
3
1
20.09.2015 16:00 3 : 1
20.09
16:00
Srem─Źica
Lokomotiva
0
0
20.09.2015 16:00 0 : 0
20.09
16:00
Lepušnica
Zvezdara
0
0
20.09.2015 16:00 0 : 0
20.09
16:00
Napredak
GFK Jasenica 1911
2
2
20.09.2015 16:00 2 : 2
20.09
16:00
Proleter
Šapine
1
1
20.09.2015 16:00 1 : 1
20.09
16:00
Omladinac
Morava
2
1
20.09.2015 16:00 2 : 1
20.09
16:00
Zadrugar
Ra─Ĺevac
0
0
20.09.2015 16:00 0 : 0
20.09
16:00
OFK Ose─Źina
Brezovica
4
0
20.09.2015 16:00 4 : 0
20.09
16:00
Zlatar
Radni─Źki Stobex
0
2
20.09.2015 16:00 0 : 2
20.09
16:00
Polimlje
Sloga (S)
1
1
20.09.2015 16:00 1 : 1
20.09
16:00
Slavija (K)
Tutin
0
0
20.09.2015 16:00 0 : 0
20.09
16:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Bra─ça Vukovi─ç
4
1
20.09.2015 16:00 4 : 1
20.09
16:00
Polet (T)
Sloboda (─î)
0
1
20.09.2015 16:00 0 : 1
20.09
15:30
Partizan
OFK Tekstilac
3
1
20.09.2015 15:30 3 : 1
20.09
15:30
Mladi radnik
Dragocvet
0
1
20.09.2015 15:30 0 : 1
20.09
15:30
Kušiljevo
Mladost (K)
8
0
20.09.2015 15:30 8 : 0
20.09
15:30
Napredak (Z)
Budu─çnost
2
3
20.09.2015 15:30 2 : 3
20.09
15:30
Bratstvo
Mladost (J)
1
0
20.09.2015 15:30 1 : 0
20.09
15:30
Sloga
BSK
2
0
20.09.2015 15:30 2 : 0
BSK
20.09
15:30
Napredak (D)
OFK Bratstvo
3
1
20.09.2015 15:30 3 : 1
20.09
16:30
Sloga
Ribnik
0
1
20.09.2015 16:30 0 : 1
20.09
16:30
Mladi radnik
Naupare
1
0
20.09.2015 16:30 1 : 0
20.09
16:30
Gradina
Šanac
1
1
20.09.2015 16:30 1 : 1
20.09
16:30
─îitluk
Trajal
6
1
20.09.2015 16:30 6 : 1
20.09
16:30
Vinogradar
13. April
2
1
20.09.2015 16:30 2 : 1
20.09
16:30
Ma─Źkovac
Gornji Stepoš
2
0
20.09.2015 16:30 2 : 0
20.09
16:30
Mladost
Jastrebac
5
1
20.09.2015 16:30 5 : 1
20.09
16:00
Real
Partizanski put
0
1
20.09.2015 16:00 0 : 1
20.09
16:00
Jug Bogdan
Jastrebac
0
5
20.09.2015 16:00 0 : 5
20.09
16:00
Kosovac
Svetlost
2
6
20.09.2015 16:00 2 : 6
20.09
16:00
Omladinac
Dun─Ĺerski
1
0
20.09.2015 16:00 1 : 0
20.09
16:00
NS Tatko
Pobeda
3
1
20.09.2015 16:00 3 : 1
20.09
16:00
Orljane
Palilula
3
1
20.09.2015 16:00 3 : 1
20.09
16:00
Koprijan 1975
Radni─Źki 1947 (─î)
3
5
20.09.2015 16:00 3 : 5
20.09
16:00
Doljevac
Rasova─Źa
0
3
20.09.2015 16:00 0 : 3
20.09
16:00
Mladost (Batuš.)
Polet
3
2
20.09.2015 16:00 3 : 2
20.09
16:00
Jedinstvo (B)
Naša krila 1936
3
6
20.09.2015 16:00 3 : 6
20.09
11:00
Sloga
Radni─Źki
7
0
20.09.2015 11:00 7 : 0
20.09
16:00
BSK
Majdanpek
1
1
20.09.2015 16:00
BSK
1 : 1
20.09
16:00
Branik
Polom
1
1
20.09.2015 16:00 1 : 1
20.09
16:00
Slatina
Pore─Ź
3
0
20.09.2015 16:00 3 : 0
20.09
16:00
Blizna
Klju─Ź
3
1
20.09.2015 16:00 3 : 1
20.09
16:00
Krivelj
Deli Jovan
0
0
20.09.2015 16:00 0 : 0
20.09
16:00
ŠSK
Mid┼żor
2
0
20.09.2015 16:00 2 : 0
20.09
16:00
Polet
Sloga
5
1
20.09.2015 16:00 5 : 1
20.09
16:00
Svrljiška Topla
Grlište
1
7
20.09.2015 16:00 1 : 7
20.09
16:00
Trebi─Ź
Omladinac
2
0
20.09.2015 16:00 2 : 0
20.09
16:00
OFK Knjaz
Vratarnica
3
2
20.09.2015 16:00 3 : 2
20.09
16:00
Pade┼ż
Jedinstvo
2
1
20.09.2015 16:00 2 : 1
20.09
16:00
Zadrugar
Spartak
2
0
20.09.2015 16:00 2 : 0
20.09
16:00
Gnjilan
Tanasko Raji─ç
2
1
20.09.2015 16:00 2 : 1
20.09
15:30
Trešnjevka
Levosoje
0
1
20.09.2015 15:30 0 : 1
20.09
15:30
Lugina
─îelik
2
0
20.09.2015 15:30 2 : 0
20.09
15:30
Pavlovac
Vihor
4
1
20.09.2015 15:30 4 : 1
20.09
15:30
Ternoci
Levosoje Talenat
3
0
20.09.2015 15:30 3 : 0
20.09
15:30
OFK Alakince
P─Źinja
1
1
20.09.2015 15:30 1 : 1
20.09
16:00
Kumarevo
Mladi Borac
2
1
20.09.2015 16:00 2 : 1
20.09
16:00
Progres
Jedinstvo GS
2
0
20.09.2015 16:00 2 : 0
20.09
16:00
Mladost V
GFK Dubo─Źica
2
1
20.09.2015 16:00 2 : 1
20.09
16:00
┼Żelezni─Źar
Sloboda D.B
1
1
20.09.2015 16:00 1 : 1
20.09
16:00
Brza
Zlo─çudovo
0
0
20.09.2015 16:00 0 : 0
20.09
16:00
Omladinac
Sloga (L)
1
1
20.09.2015 16:00 1 : 1
20.09
16:00
Planta┼ża
Umac
0
2
20.09.2015 16:00 0 : 2
20.09
16:00
Šumadija
─îekmin
2
1
20.09.2015 16:00 2 : 1
20.09
16:00
Vu─Źje
Radni─Źki (P)
3
5
20.09.2015 16:00 3 : 5
20.09
16:00
Radni─Źki
Proleter
1
3
20.09.2015 16:00 1 : 3
20.09
OFK Niš
Budu─çnost
5
0
20.09.2015 5 : 0
20.09
16:00
Mladost
Morava
0
2
20.09.2015 16:00 0 : 2
20.09
16:00
Vrtište
Brzi Brod
4
6
20.09.2015 16:00 4 : 6
20.09
16:00
Crvena zastava
Vulkan
2
1
20.09.2015 16:00 2 : 1
20.09
16:00
Sloboda
Jedinstvo (GM)
0
0
20.09.2015 16:00 0 : 0
20.09
16:00
Rudar
Aluminjum
5
0
20.09.2015 16:00 5 : 0
20.09
16:00
Borac (S)
Jugoslavija
1
0
20.09.2015 16:00 1 : 0
20.09
16:00
Vladimirovac
Mladost (O)
0
3
20.09.2015 16:00 0 : 3
20.09
16:00
Vulturul
Dinamo 1945
1
1
20.09.2015 16:00 1 : 1
20.09
16:00
Crvena zvezda
Budu─çnost (A)
0
4
20.09.2015 16:00 0 : 4
20.09
16:00
Sloga (BNS)
Mladost (V)
1
0
20.09.2015 16:00 1 : 0
20.09
16:00
Terekveš
Lipar
1
1
20.09.2015 16:00 1 : 1
20.09
16:00
Omladinac (D)
OFK Šikara
1
3
20.09.2015 16:00 1 : 3
20.09
16:00
Hajduk
Kula
2
1
20.09.2015 16:00 2 : 1
20.09
16:00
Rusin
Omladinac (B)
2
1
20.09.2015 16:00 2 : 1
20.09
16:00
Bajša
Njegoš
0
2
20.09.2015 16:00 0 : 2
20.09
16:00
Ba─Źka
Vinogradar
1
1
20.09.2015 16:00 1 : 1
20.09
16:00
Proleter
Krivaja
2
2
20.09.2015 16:00 2 : 2
20.09
16:00
E─Ĺ┼íeg
Radni─Źki 1905
0
2
20.09.2015 16:00 0 : 2
20.09
16:00
Sloga
Panonija IM Topola
2
0
20.09.2015 16:00 2 : 0
20.09
16:30
OFK Bresta─Ź
Grani─Źar 1924
3
7
20.09.2015 16:30 3 : 7
20.09
16:30
Jadran
Ljukovo
2
1
20.09.2015 16:30 2 : 1
20.09
16:30
Hajduk 1925 Podunavac
Hrtkovci
3
0
20.09.2015 16:30 3 : 0
20.09
16:30
Hajduk (D)
Podrinje
0
1
20.09.2015 16:30 0 : 1
20.09
16:30
Jedinstvo (M)
Sloven
1
0
20.09.2015 16:30 1 : 0
20.09
16:30
Napredak (P)
Rudar
1
5
20.09.2015 16:30 1 : 5
20.09
16:00
Krila Krajine
Kulpin
5
2
20.09.2015 16:00 5 : 2
20.09
Hercegovac
Kulpin
4
2
20.09.2015 4 : 2
20.09
Mileti─ç
Krila Krajine
1
2
20.09.2015 1 : 2
20.09
Proleter
Borac
2
0
20.09.2015 2 : 0
20.09
Napredak
Budu─çnost
0
2
20.09.2015 0 : 2
20.09
Vojvodina
Hajduk
0
2
20.09.2015 0 : 2
20.09
Jedinstvo
Sutjeska
1
2
20.09.2015 1 : 2
20.09
Stari Grad
Mladost
1
3
20.09.2015 1 : 3
20.09
Titel
Tvrdjava
2
0
20.09.2015 2 : 0
20.09
10:00
Radni─Źki
Veliki Borak
5
0
20.09.2015 10:00 5 : 0
20.09
16:00
Strelac
TEK Sloga
2
1
20.09.2015 16:00 2 : 1
20.09
16:00
OFK Borac
Borac
1
1
20.09.2015 16:00 1 : 1
20.09
16:00
Polet
Mladost (─î)
4
0
20.09.2015 16:00 4 : 0
20.09
16:00
Zmaj 1953
Borac
1
3
20.09.2015 16:00 1 : 3
20.09
16:00
Institut
Poštar Zvezdara
0
0
20.09.2015 16:00 0 : 0
20.09
16:00
Sindjeli─ç 2012
13. maj
0
2
20.09.2015 16:00 0 : 2
20.09
16:00
Banja
PKB Kovilovo
2
2
20.09.2015 16:00 2 : 2
20.09
16:00
Komgrap
Brodarac
1
1
20.09.2015 16:00 1 : 1
20.09
16:00
Velika Krsna
Bole─Ź
1
0
20.09.2015 16:00 1 : 0
20.09
16:00
Pudarci
Avala 1939
0
3
20.09.2015 16:00 0 : 3
20.09
16:00
OFK Leštane
Vin─Źa
1
1
20.09.2015 16:00 1 : 1
20.09
16:00
Ropo─Źevo
Pinosava
2
1
20.09.2015 16:00 2 : 1
20.09
16:00
Kova─Źevac
Dunavac
0
1
20.09.2015 16:00 0 : 1
20.09
Omladinac
Osipaonica
3
2
20.09.2015 3 : 2
20.09
Sloboda
Ba─Źinac
4
0
20.09.2015 4 : 0
20.09
Sloga
┼Żelezni─Źar
3
0
20.09.2015 3 : 0
20.09
7. Juli
Udarnik
2
0
20.09.2015 2 : 0
20.09
Budu─çnost
Borac (R)
2
1
20.09.2015 2 : 1
20.09
Šumadija
SASK
5
1
20.09.2015 5 : 1
20.09
Pobeda
Bresje Superior
3
2
20.09.2015 3 : 2
20.09
16:00
Borac
Trgova─Źki
0
1
20.09.2015 16:00 0 : 1
20.09
16:00
Rudar
Mlava
1
0
20.09.2015 16:00 1 : 0
20.09
16:00
Petar Dobrnjac
Napredak
3
1
20.09.2015 16:00 3 : 1
20.09
16:00
Integral
Makce
2
4
20.09.2015 16:00 2 : 4
20.09
16:00
Sloga (B)
─Éerdap
2
0
20.09.2015 16:00 2 : 0
20.09
16:00
Vojvoda Milenko
Sloga (─ć)
2
0
20.09.2015 16:00 2 : 0
20.09
16:00
Mladost
Dizel
2
0
20.09.2015 16:00 2 : 0
20.09
16:00
Krilaš
┼Żelezni─Źar
4
1
20.09.2015 16:00 4 : 1
20.09
16:00
Aran─Ĺelovac
Šumadija
2
4
20.09.2015 16:00 2 : 4
20.09
16:00
Šatornja
Šumadinac
2
2
20.09.2015 16:00 2 : 2
20.09
16:00
Prvi srpski ustanak
Banja
2
0
20.09.2015 16:00 2 : 0
20.09
16:00
Vitlina-Bokanja
Pobeda
1
1
20.09.2015 16:00 1 : 1
20.09
16:00
Vin─Źa
┼ŻSK
0
3
20.09.2015 16:00 0 : 3
20.09
16:00
Lepenica
Borac
1
4
20.09.2015 16:00 1 : 4
20.09
16:00
BSK
Junkovac
3
2
20.09.2015 16:00
BSK
3 : 2
20.09
16:00
Jedinstvo (Š)
Ma─Źva 2005
2
2
20.09.2015 16:00 2 : 2
20.09
16:00
Antimon
Mladost (P)
2
0
20.09.2015 16:00 2 : 0
20.09
16:00
Lipolist
Radni─Źki ┼áaba─Źki
1
3
20.09.2015 16:00 1 : 3
20.09
16:00
Drina
BMR Petlova─Źa
3
0
20.09.2015 16:00 3 : 0
20.09
16:00
Borac (L)
Hajduk Stanko
0
2
20.09.2015 16:00 0 : 2
20.09
16:00
Jedinstvo (Z)
Borac (V)
0
4
20.09.2015 16:00 0 : 4
20.09
16:00
Real
OFK Ras
3
0
20.09.2015 16:00 3 : 0
20.09
16:00
Ibar
Radnik
1
1
20.09.2015 16:00 1 : 1
20.09
16:00
Borac
Pazar Juniors 2011
3
2
20.09.2015 16:00 3 : 2
20.09
16:00
Stubal
Budu─çnost
1
2
20.09.2015 16:00 1 : 2
20.09
16:00
Granit
Radni─Źki
0
3
20.09.2015 16:00 0 : 3
20.09
16:00
Polet
Ribnica
3
2
20.09.2015 16:00 3 : 2
20.09
16:00
Gru┼ża
Mataruge
1
0
20.09.2015 16:00 1 : 0
20.09
─îaglavica
Radni─Źki
2
2
20.09.2015 2 : 2
20.09
Gracko
Gra─Źanica
1
2
20.09.2015 1 : 2
20.09
15:30
Polet
Hajduk
2
3
20.09.2015 15:30 2 : 3
20.09
15:30
Moravac
Rudar (SR)
1
5
20.09.2015 15:30 1 : 5
20.09
15:30
Mladost (S)
Rudar Stenjevac
1
1
20.09.2015 15:30 1 : 1
20.09
15:30
Napredak (Sv)
Supska
2
0
20.09.2015 15:30 2 : 0
20.09
15:30
Šumadija
Omladinski
2
3
20.09.2015 15:30 2 : 3
20.09
15:30
Javor
Napredak Stubica
3
0
20.09.2015 15:30 3 : 0
20.09
15:30
Budu─çnost
Ursule
2
1
20.09.2015 15:30 2 : 1
20.09
15:30
Blagotin
Sloga
3
1
20.09.2015 15:30 3 : 1
20.09
15:30
Kolare
Osaonica
0
1
20.09.2015 15:30 0 : 1
20.09
15:30
Crni Vrh
Kupinovac
2
1
20.09.2015 15:30 2 : 1
20.09
15:30
Morava
Napredak (SL)
2
0
20.09.2015 15:30 2 : 0
20.09
15:30
Mladost (D)
Mladost (G)
3
0
20.09.2015 15:30 3 : 0
20.09
15:30
Resavac
Juhor
6
0
20.09.2015 15:30 6 : 0
20.09
16:30
Trudbenik
Rubin (Z)
0
2
20.09.2015 16:30 0 : 2
20.09
16:30
Mladost
Stari Trstenik
3
2
20.09.2015 16:30 3 : 2
20.09
16:30
Rubin (DS)
Sloga
2
2
20.09.2015 16:30 2 : 2
20.09
16:30
Donji Kopaonik
Polet 57
5
2
20.09.2015 16:30 5 : 2
20.09
16:30
Beli Orlovi
Varvarin
3
0
20.09.2015 16:30 3 : 0
20.09
11:00
Polet
Gredetin
2
1
20.09.2015 11:00 2 : 1
20.09
16:00
Sloga (K)
Jastrebac (T)
2
1
20.09.2015 16:00 2 : 1
20.09
11:00
Crvena zvezda
Jedinstvo GVD
3
2
20.09.2015 11:00 3 : 2
20.09
11:00
Planinac 2015
Ratar
0
1
20.09.2015 11:00 0 : 1
20.09
16:00
Tempo
OFK Sloga
7
0
20.09.2015 16:00 7 : 0
20.09
16:00
Marina Kutina
Klisura
3
0
20.09.2015 16:00 3 : 0
20.09
16:00
Moravac (─î)
Moravac (ZT)
2
1
20.09.2015 16:00 2 : 1
20.09
16:00
Napredak
Lokomotiva
5
2
20.09.2015 16:00 5 : 2
20.09
16:00
Omladinac
Mala Vrbica
1
8
20.09.2015 16:00 1 : 8
20.09
16:00
Velika Vrbica
Lov─çen
2
2
20.09.2015 16:00 2 : 2
20.09
16:00
Milutinovac
Rtkovo
0
5
20.09.2015 16:00 0 : 5
20.09
16:00
Egeta
Kladušnica
2
3
20.09.2015 16:00 2 : 3
20.09
16:00
Ko─Źa Andjelkovi─ç
Pontes
3
1
20.09.2015 16:00 3 : 1
20.09
16:00
Timok 1928
Velika Jasikova
2
1
20.09.2015 16:00 2 : 1
20.09
16:00
Polet 1959
Grani─Źar
2
1
20.09.2015 16:00 2 : 1
20.09
16:00
Temac
Mladost
1
1
20.09.2015 16:00 1 : 1
20.09
16:00
Dragoš
Sloga
2
0
20.09.2015 16:00 2 : 0
20.09
16:00
Pobeda
Jerma
2
2
20.09.2015 16:00 2 : 2
20.09
16:00
Mladost (B)
Moravac
5
3
20.09.2015 16:00 5 : 3
20.09
16:00
Jedinstvo (G)
Bratstvo
5
1
20.09.2015 16:00 5 : 1
20.09
11:00
Lemind 1953
Napredak
2
1
20.09.2015 11:00 2 : 1
20.09
16:00
BSK
Marjan MB
2
1
20.09.2015 16:00
BSK
2 : 1
20.09
16:00
Morava
OFK Morava
0
2
20.09.2015 16:00 0 : 2
20.09
16:00
Mladost (DL)
Real
0
1
20.09.2015 16:00 0 : 1
20.09
16:00
Polet
Navalin
6
0
20.09.2015 16:00 6 : 0
20.09
16:00
Potporanj
Hajdu─Źica
0
4
20.09.2015 16:00 0 : 4
20.09
16:00
Karaš (J)
Partizan (K)
2
1
20.09.2015 16:00 2 : 1
20.09
16:00
Vojvodina (S)
Jedinstvo
2
1
20.09.2015 16:00 2 : 1
20.09
16:00
Vojvodina (CC)
Borac (VG)
0
1
20.09.2015 16:00 0 : 1
20.09
16:00
Karaš (K)
Ševac
2
0
20.09.2015 16:00 2 : 0
20.09
16:00
Borac (VS)
Dunav
3
2
20.09.2015 16:00 3 : 2
20.09
16:00
Banat (I)
Ratar
2
0
20.09.2015 16:00 2 : 0
20.09
16:00
Napredak
Jedinstvo
0
1
20.09.2015 16:00 0 : 1
20.09
16:00
Terekveš
Budu─çnost
5
0
20.09.2015 16:00 5 : 0
20.09
16:00
Proleter
2. Oktobar
3
1
20.09.2015 16:00 3 : 1
20.09
16:00
1.Oktobar
Bega
2
1
20.09.2015 16:00 2 : 1
20.09
16:00
Vojvodina (NM)
Vojvodina (B)
1
3
20.09.2015 16:00 1 : 3
20.09
16:00
Omladinac
Delija
2
2
20.09.2015 16:00 2 : 2
20.09
16:00
Proleter
Rusanda
3
0
20.09.2015 16:00 3 : 0
20.09
16:00
Potisje
ASK
1
2
20.09.2015 16:00 1 : 2
ASK
20.09
16:00
Omladinac
Naftagas
3
4
20.09.2015 16:00 3 : 4
20.09
16:00
┼ŻFK Banat
OFK Gradnulica
2
0
20.09.2015 16:00 2 : 0
20.09
16:00
Jedinstvo
MSK
0
2
20.09.2015 16:00 0 : 2
MSK
20.09
16:00
Lehel
OFK Klek
0
0
20.09.2015 16:00 0 : 0
20.09
16:00
KFK Kula
Partizan
1
4
20.09.2015 16:00 1 : 4
20.09
16:00
OFK Metalac
Aleksa Šantić
0
3
20.09.2015 16:00 0 : 3
20.09
16:00
Tele─Źka
Grani─Źar
0
4
20.09.2015 16:00 0 : 4
20.09
16:00
Dunav
Dinamo
6
1
20.09.2015 16:00 6 : 1
20.09
16:00
─Éur─Ĺin
Dušan Silni
4
1
20.09.2015 16:00 4 : 1
20.09
16:00
Bratstvo
Elektrovojvodina
0
4
20.09.2015 16:00 0 : 4
20.09
16:00
Lokomotiva
Solid
2
3
20.09.2015 16:00 2 : 3
20.09
16:00
Pali─ç
─îantavir
0
4
20.09.2015 16:00 0 : 4
20.09
16:00
Bikovo
Udarnik Višnjevac
0
1
20.09.2015 16:00 0 : 1
20.09
16:00
┼Żednik
Hajduk
0
1
20.09.2015 16:00 0 : 1
20.09
16:30
Borac (M)
Sloga
2
0
20.09.2015 16:30 2 : 0
20.09
16:30
No─çaj
Napredak
0
3
20.09.2015 16:30 0 : 3
20.09
16:30
Jedinstvo
Grani─Źar
0
0
20.09.2015 16:30 0 : 0
20.09
16:30
Sloboda
Borac (S)
3
1
20.09.2015 16:30 3 : 1
20.09
16:30
Borac (K)
PSK Putinci
2
2
20.09.2015 16:30 2 : 2
20.09
16:30
Fruškogorac
Obili─ç 1993
2
0
20.09.2015 16:30 2 : 0
20.09
16:30
Hajduk 1932
Omladinac
1
5
20.09.2015 16:30 1 : 5
20.09
16:00
Iskra
Budu─çnost
8
1
20.09.2015 16:00 8 : 1
20.09
16:00
Mladost
Hajduk
4
0
20.09.2015 16:00 4 : 0
20.09
16:00
Obili─ç (Zmajevo)
Jedinstvo
2
1
20.09.2015 16:00 2 : 1
20.09
16:00
Ba─Źka
Obili─ç (Vilovo)
4
0
20.09.2015 16:00 4 : 0
20.09
16:00
Sloga
Mladost Radost
1
1
20.09.2015 16:00 1 : 1
20.09
16:00
Krivanj
Ba─Źki Hajduk
4
0
20.09.2015 16:00 4 : 0
20.09
16:00
Labudnja─Źa
Ba─Źka
0
3
20.09.2015 16:00 0 : 3
20.09
16:00
Borac
Neštin
3
1
20.09.2015 16:00 3 : 1
20.09
16:00
Soko
Magli─ç
4
1
20.09.2015 16:00 4 : 1
20.09
16:00
Naša Zvezda
Slavija
0
1
20.09.2015 16:00 0 : 1
20.09
16:00
Sremac
Centar
1
3
20.09.2015 16:00 1 : 3
20.09
16:00
Fruškogorac
Tatra
3
3
20.09.2015 16:00 3 : 3
20.09
10:00
Kabel - Štrand
Ba─Źka
2
5
20.09.2015 10:00 2 : 5
20.09
16:00
Sparta
Dedinje
1
1
20.09.2015 16:00 1 : 1
20.09
16:00
Rekreativo 011
Sveti Stefan
1
1
20.09.2015 16:00 1 : 1
20.09
16:00
Crvenka
Mladost
2
3
20.09.2015 16:00 2 : 3
20.09
16:00
Atakante
Busije
1
1
20.09.2015 16:00 1 : 1
20.09
10:00
Šećeranac Ada
Studenski Grad
2
0
20.09.2015 10:00 2 : 0
20.09
16:00
Šumadinac
BUSK
2
0
20.09.2015 16:00 2 : 0
20.09
16:00
OFK Petrov─Źi─ç
Posavac
1
3
20.09.2015 16:00 1 : 3
20.09
Bašin
Udarnik
2
4
20.09.2015 2 : 4
20.09
Budu─çnost
Vodice
1
5
20.09.2015 1 : 5
20.09
16:00
Jasenica
Polet
0
3
20.09.2015 16:00 0 : 3
20.09
16:00
Mladost 1948
Obili─ç
0
7
20.09.2015 16:00 0 : 7
20.09
16:00
Vihor
Kurja─Źe
1
1
20.09.2015 16:00 1 : 1
20.09
16:00
Borac (K)
Mlava (B)
2
2
20.09.2015 16:00 2 : 2
20.09
16:00
Jedinstvo (D)
┼Żitkovica
3
1
20.09.2015 16:00 3 : 1
20.09
16:00
Napredak (P)
Polet (B)
2
0
20.09.2015 16:00 2 : 0
20.09
16:00
Desine
Napredak (B)
3
2
20.09.2015 16:00 3 : 2
20.09
16:00
Rudar
Omladinac (Š)
3
1
20.09.2015 16:00 3 : 1
20.09
16:00
Sloga 1952
Radnik
1
3
20.09.2015 16:00 1 : 3
20.09
16:00
Polet
Radni─Źki
1
3
20.09.2015 16:00 1 : 3
20.09
16:00
Omladinac (S)
Napredak
3
0
20.09.2015 16:00 3 : 0
20.09
16:00
Bata Buli─ç
Dragoš
4
1
20.09.2015 16:00 4 : 1
20.09
16:00
Mladost
BSK
2
2
20.09.2015 16:00 2 : 2
BSK
20.09
11:00
Kara─Ĺor─Ĺe Vu─Źi─ç
Bare
1
2
20.09.2015 11:00 1 : 2
20.09
16:00
Mladost Crni Kao
Lokomotiva
1
6
20.09.2015 16:00 1 : 6
20.09
16:00
Kotlenik
Crvena zvezda
0
4
20.09.2015 16:00 0 : 4
20.09
16:00
Marjan
BSK
3
1
20.09.2015 16:00 3 : 1
BSK
20.09
16:00
Mladost MG
Sloga
4
0
20.09.2015 16:00 4 : 0
20.09
16:00
Grivac
Mladost (R)
0
2
20.09.2015 16:00 0 : 2
20.09
16:00
Jasenica
Budu─çnost
1
1
20.09.2015 16:00 1 : 1
20.09
16:00
Kopljari
Sloga
3
2
20.09.2015 16:00 3 : 2
20.09
16:00
Proleter
B 2000
2
0
20.09.2015 16:00 2 : 0
20.09
16:00
Šumadinac (S)
┼Żabare
6
0
20.09.2015 16:00 6 : 0
20.09
16:00
Misa─Źa
Ranilovi─ç
2
5
20.09.2015 16:00 2 : 5
20.09
16:00
Šumadinac (N)
Šamot
9
1
20.09.2015 16:00 9 : 1
20.09
16:00
Vlašić
Radni─Źki
2
1
20.09.2015 16:00 2 : 1
20.09
16:00
Sloga
OFK Jelen
3
2
20.09.2015 16:00 3 : 2
20.09
16:00
Dobrava
Vojvoda Stepa Step.
1
0
20.09.2015 16:00 1 : 0
20.09
16:00
Mrovska
Rankovac
1
2
20.09.2015 16:00 1 : 2
20.09
16:00
Ceri─ç
Jevremovac
4
3
20.09.2015 16:00 4 : 3
20.09
16:00
Pri─Źinovi─ç
Kara─Ĺor─Ĺe
1
1
20.09.2015 16:00 1 : 1
20.09
16:00
Cer
Velika Reka
5
0
20.09.2015 16:00
Cer
5 : 0