XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Sledeći dan
55 utakmica za dan Sreda, 30 Septembar 2015


Fudbal

30.09
15:30
KaćuÅ”a
Borac
2
0
30.09.2015 15:30 2 : 0
30.09
15:30
Polet
Partizanski put
2
2
30.09.2015 15:30 2 : 2
30.09
15:30
Trbunje
Topličanin
0
2
30.09.2015 15:30 0 : 2
30.09
15:30
Jug Bogdan
Dobrič
1
1
30.09.2015 15:30 1 : 1
30.09
15:30
Kosovac
Mladost 1982
1
0
30.09.2015 15:30 1 : 0
30.09
15:30
Omladinac
Jastrebac
0
4
30.09.2015 15:30 0 : 4
30.09
15:30
NS Tatko
Svetlost
1
1
30.09.2015 15:30 1 : 1
30.09
15:30
Pobeda
Dunđerski
1
6
30.09.2015 15:30 1 : 6
30.09
15:00
Samolica
Levosoje
5
1
30.09.2015 15:00 5 : 1
30.09
15:00
Biljači
TreŔnjevka
2
1
30.09.2015 15:00 2 : 1
30.09
15:00
Lugina
Bukuroca
3
0
30.09.2015 15:00 3 : 0
30.09
15:00
Mladost (S)
Mladost (B)
1
7
30.09.2015 15:00 1 : 7
30.09
15:00
Pavlovac
Čelik
2
1
30.09.2015 15:00 2 : 1
30.09
15:00
Ternoci
Corrotica
5
1
30.09.2015 15:00 5 : 1
30.09
15:00
OFK Alakince
Vihor
3
1
30.09.2015 15:00 3 : 1
30.09
15:00
Pčinja
Levosoje Talenat
5
0
30.09.2015 15:00 5 : 0
30.09
15:30
Kumarevo
Progres
3
1
30.09.2015 15:30 3 : 1
30.09
15:30
Mladost V
Mladi Borac
0
3
30.09.2015 15:30 0 : 3
30.09
15:30
Železničar
Jedinstvo GS
3
3
30.09.2015 15:30 3 : 3
30.09
15:30
Brza
GFK Dubočica
2
2
30.09.2015 15:30 2 : 2
30.09
15:30
Omladinac
Sloboda D.B
3
1
30.09.2015 15:30 3 : 1
30.09
15:30
Plantaža
Zloćudovo
1
2
30.09.2015 15:30 1 : 2
30.09
15:30
Å umadija
Sloga (L)
3
2
30.09.2015 15:30 3 : 2
30.09
15:30
Vučje
Umac
1
0
30.09.2015 15:30 1 : 0
30.09
15:30
Radnički (P)
Čekmin
3
2
30.09.2015 15:30 3 : 2
30.09
15:30
Deli Jovan
Nacional
5
0
30.09.2015 15:30 5 : 0
30.09
15:30
Nomanica
Gornje Krajince
3
5
30.09.2015 15:30 3 : 5
30.09
11:00
Atletiko
Pomoravlje
4
0
30.09.2015 11:00 4 : 0
30.09
15:30
Badince
Todorovce
5
2
30.09.2015 15:30 5 : 2
30.09
11:00
Rudar
Radnik 2013
1
2
30.09.2015 11:00 1 : 2
30.09
15:30
Turekovac
Jedinstvo
3
1
30.09.2015 15:30 3 : 1
30.09
15:30
Milanovo
Moravac
1
0
30.09.2015 15:30 1 : 0
30.09
15:30
Grdanica 024
JaŔunja
1
6
30.09.2015 15:30 1 : 6
30.09
15:30
Bratstvo
Gornje Sinkovce
4
2
30.09.2015 15:30 4 : 2
30.09
16:00
Omladinac
Bane 1931
1
0
30.09.2015 16:00 1 : 0
30.09
16:00
Sečica
Blagaja
7
0
30.09.2015 16:00 7 : 0
30.09
16:00
Ježevica
Lazarica
2
1
30.09.2015 16:00 2 : 1
30.09
16:00
DuŔkovci
LauÅ”
6
4
30.09.2015 16:00 6 : 4
30.09
16:00
Bakionica
Omladinac
5
1
30.09.2015 16:00 5 : 1
30.09
16:00
TreŔnjica
Borac
3
0
30.09.2015 16:00 3 : 0
30.09
16:00
Pobeda
Dobrinjac
2
1
30.09.2015 16:00 2 : 1
30.09
16:00
Gorobilje
Plavi Tok
3
1
30.09.2015 16:00 3 : 1
30.09
16:00
Glumač
Avijatičar Vranjani
2
4
30.09.2015 16:00 2 : 4
30.09
15:00
Radnički 2013
Una Fortuna 04
3
0
30.09.2015 15:00 3 : 0
30.09
Mladost (G)
Stakorina
1
2
30.09.2015 1 : 2
30.09
Mladost (O)
VrŔac United
3
0
30.09.2015 3 : 0
30.09
Glasinac
Han Pijesak
0
5
30.09.2015 0 : 5
30.09
16:30
Jedinstvo
Potisje
4
0
30.09.2015 16:30 4 : 0
30.09
14:00
Rosulja 2014
Krstarica
0
7
30.09.2015 14:00 0 : 7
30.09
16:30
Radnički 2012
Morava
7
0
30.09.2015 16:30 7 : 0
30.09
15:00
Napredak
Jedinstvo 2014
6
1
30.09.2015 15:00 6 : 1
30.09
16:00
Majdanpek
Knjaževac 2015
0
7
30.09.2015 16:00 0 : 7
30.09
14:00
Levač
Lavice Dubočica
0
7
30.09.2015 14:00 0 : 7
30.09
11:00
Jagodina
MaŔinac
2
0
30.09.2015 11:00 2 : 0

Rukomet

30.09
19:45
Beočin
Mladost TSK
27
29
30.09.2015 19:45 27 : 29