XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
897 utakmica za dan Nedelja, 4 Oktobar 2015


Fudbal

04.10
15:30
OFK Bor
Trstenik PPT
0
3
04.10.2015 15:30 0 : 3
04.10
15:30
Moravac Orion
Car Konstantin
0
0
04.10.2015 15:30 0 : 0
04.10
15:30
Temni─ç 1924
Radni─Źki (P)
2
2
04.10.2015 15:30 2 : 2
04.10
15:30
Borac (S)
Radni─Źki (SM)
0
1
04.10.2015 15:30 0 : 1
04.10
15:30
Dunav
Omladinac
0
0
04.10.2015 15:30 0 : 0
04.10
15:30
Crvena zvezda
Stepojevac Vaga
2
1
04.10.2015 15:30 2 : 1
04.10
11:00
┼Żarkovo
GSP Polet
4
1
04.10.2015 11:00 4 : 1
04.10
15:30
Budu─çnost
Radni─Źki (O)
2
1
04.10.2015 15:30 2 : 1
04.10
15:30
Brodarac 1947
Teleoptik
3
1
04.10.2015 15:30 3 : 1
04.10
11:00
Dor─çol
Sopot
4
2
04.10.2015 11:00 4 : 2
04.10
15:30
Turbina
BASK
0
2
04.10.2015 15:30 0 : 2
04.10
15:30
Srem
IMT
0
1
04.10.2015 15:30 0 : 1
IMT
04.10
11:00
Polet (LJ)
Sloga (P)
0
0
04.10.2015 11:00 0 : 0
04.10
15:30
Zvi┼żd
Mokra Gora
1
0
04.10.2015 15:30 1 : 0
04.10
15:30
┼Żelezni─Źar
Šumadija (A)
2
0
04.10.2015 15:30 2 : 0
04.10
15:30
Bošnjane
SFS Borac
0
1
04.10.2015 15:30 0 : 1
04.10
15:30
Rembas
Jedinstvo (M)
2
1
04.10.2015 15:30 2 : 1
04.10
15:30
Morava
Lugomir
4
1
04.10.2015 15:30 4 : 1
04.10
15:30
┼Żupa
Kopaonik
1
2
04.10.2015 15:30 1 : 2
04.10
15:30
Poljoprivrednik
Kosanica
3
1
04.10.2015 15:30 3 : 1
04.10
15:30
Sloga (─ć)
Juhor
0
0
04.10.2015 15:30 0 : 0
04.10
15:30
Šarbanovac
Brodoremont
3
0
04.10.2015 15:30 3 : 0
04.10
15:30
Radni─Źki (L)
Bukovik
1
0
04.10.2015 15:30 1 : 0
04.10
15:30
Rudar Alpos
Hajduk Veljko
1
1
04.10.2015 15:30 1 : 1
04.10
15:30
Pukovac
Kablovi
3
2
04.10.2015 15:30 3 : 2
04.10
15:30
Ropotovo
Nebeski Andjeli
2
2
04.10.2015 15:30 2 : 2
04.10
11:00
Jedinstvo (P)
Budu─çnost (P)
2
2
04.10.2015 11:00 2 : 2
04.10
15:30
Vlasina
Balkanski
2
1
04.10.2015 15:30 2 : 1
04.10
15:30
┼ŻAK
Radni─Źki (S)
0
1
04.10.2015 15:30 0 : 1
04.10
15:30
Slavia
Radni─Źki Zrenjanin
0
1
04.10.2015 15:30 0 : 1
04.10
15:00
Tekstilac
Sloga (─î)
1
5
04.10.2015 15:00 1 : 5
04.10
15:00
Mladost (T)
Polet (S)
5
2
04.10.2015 15:00 5 : 2
04.10
15:00
Ba─Źka (P)
Srbobran
0
1
04.10.2015 15:00 0 : 1
04.10
10:00
Subotica
OFK Vrbas
2
1
04.10.2015 10:00 2 : 1
04.10
15:30
Borac
┼ŻSK
0
0
04.10.2015 15:30 0 : 0
04.10
15:30
Budu─çnost (SN)
Budu─çnost (G)
1
1
04.10.2015 15:30 1 : 1
04.10
15:30
Kupinovo
Jedinstvo (SP)
2
0
04.10.2015 15:30 2 : 0
04.10
15:30
LSK La─çarak
Hajduk (B)
3
3
04.10.2015 15:30 3 : 3
04.10
11:00
Prva Iskra
PKB
1
0
04.10.2015 11:00 1 : 0
PKB
04.10
10:00
Grafi─Źar
Jedinstvo
3
0
04.10.2015 10:00 3 : 0
04.10
15:30
BSK Batajnica
Ba─çevac
4
1
04.10.2015 15:30 4 : 1
04.10
15:30
Srem─Źica
Vr─Źin
5
1
04.10.2015 15:30 5 : 1
04.10
15:30
Lepušnica
Hajduk
1
1
04.10.2015 15:30 1 : 1
04.10
15:30
Zvezdara
Lokomotiva
2
0
04.10.2015 15:30 2 : 0
04.10
15:30
Napredak
Rudar
1
3
04.10.2015 15:30 1 : 3
04.10
15:30
Proleter
GFK Jasenica 1911
3
3
04.10.2015 15:30 3 : 3
04.10
15:30
Omladinac
Šapine
1
2
04.10.2015 15:30 1 : 2
04.10
15:30
RSK
Homoljac
3
1
04.10.2015 15:30
RSK
3 : 1
04.10
15:30
OFK Ose─Źina
Ra─Ĺevac
1
0
04.10.2015 15:30 1 : 0
04.10
15:30
Zlatar
Brezovica
3
1
04.10.2015 15:30 3 : 1
04.10
15:30
Ribnica
Budu─çnost
2
1
04.10.2015 15:30 2 : 1
04.10
15:30
Sloga (S)
Zlatibor
1
2
04.10.2015 15:30 1 : 2
04.10
15:30
Slavija (K)
Draga─Źevo
0
4
04.10.2015 15:30 0 : 4
04.10
15:30
Bane
Orlovac
0
0
04.10.2015 15:30 0 : 0
04.10
15:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Tutin
1
0
04.10.2015 15:30 1 : 0
04.10
15:30
Polet (T)
Arsenal
1
2
04.10.2015 15:30 1 : 2
04.10
15:00
Partizan
Mladi radnik
2
1
04.10.2015 15:00 2 : 1
04.10
15:00
Kušiljevo
OFK Tekstilac
1
0
04.10.2015 15:00 1 : 0
04.10
15:00
Napredak (Z)
Dragocvet
1
0
04.10.2015 15:00 1 : 0
04.10
15:00
Bratstvo
Budu─çnost
3
4
04.10.2015 15:00 3 : 4
04.10
15:00
Sloga
OFK Batinac
3
1
04.10.2015 15:00 3 : 1
04.10
15:00
Napredak (D)
Mladost (J)
1
0
04.10.2015 15:00 1 : 0
04.10
15:00
OFK Bratstvo
BSK
1
0
04.10.2015 15:00 1 : 0
BSK
04.10
15:30
Sloga
Mladi radnik
3
2
04.10.2015 15:30 3 : 2
04.10
15:30
Gradina
Ribnik
1
0
04.10.2015 15:30 1 : 0
04.10
15:30
─îitluk
Naupare
4
3
04.10.2015 15:30 4 : 3
04.10
15:30
Vinogradar
Šanac
3
1
04.10.2015 15:30 3 : 1
04.10
15:30
Ma─Źkovac
Trajal
3
1
04.10.2015 15:30 3 : 1
04.10
15:30
Mladost
13. April
2
1
04.10.2015 15:30 2 : 1
04.10
15:30
Parunovac
Jastrebac
3
1
04.10.2015 15:30 3 : 1
04.10
15:30
Svetlost
Pobeda
2
0
04.10.2015 15:30 2 : 0
04.10
15:30
Jastrebac
NS Tatko
4
1
04.10.2015 15:30 4 : 1
04.10
15:30
Mladost 1982
Omladinac
12
0
04.10.2015 15:30 12 : 0
04.10
15:30
Dobri─Ź
Kosovac
3
1
04.10.2015 15:30 3 : 1
04.10
15:30
Partizanski put
Trbunje
0
3
04.10.2015 15:30 0 : 3
04.10
15:30
Borac
Polet
3
0
04.10.2015 15:30 3 : 0
04.10
15:30
Real
Kaćuša
1
1
04.10.2015 15:30 1 : 1
04.10
16:00
Zemljoradnik
Palilula
1
1
04.10.2015 16:00 1 : 1
04.10
16:00
Koprijan 1975
Orljane
0
2
04.10.2015 16:00 0 : 2
04.10
16:00
Doljevac
Mladost 1976 (Bilj.)
3
2
04.10.2015 16:00 3 : 2
04.10
16:00
Radni─Źki 1924
Polet
2
1
04.10.2015 16:00 2 : 1
04.10
16:00
Naša krila 1936
Malošište
2
1
04.10.2015 16:00 2 : 1
04.10
11:00
Sloga
Nemetali
2
1
04.10.2015 11:00 2 : 1
04.10
15:30
BSK
Rudna Glava
1
2
04.10.2015 15:30
BSK
1 : 2
04.10
15:30
Branik
Radni─Źki
3
1
04.10.2015 15:30 3 : 1
04.10
15:30
Slatina
Polom
4
1
04.10.2015 15:30 4 : 1
04.10
15:30
Blizna
─îubra
0
0
04.10.2015 15:30 0 : 0
04.10
15:30
Krivelj
Pore─Ź
2
0
04.10.2015 15:30 2 : 0
04.10
15:30
ŠSK
Rudar
3
0
04.10.2015 15:30 3 : 0
04.10
15:30
Polet
Mladost (S)
3
0
04.10.2015 15:30 3 : 0
04.10
15:30
Svrljiška Topla
Mid┼żor
2
4
04.10.2015 15:30 2 : 4
04.10
15:30
Trebi─Ź
Osni─ç
0
1
04.10.2015 15:30 0 : 1
04.10
15:30
OFK Knjaz
Malinik
0
4
04.10.2015 15:30 0 : 4
04.10
15:30
Zadrugar
Napredak
2
2
04.10.2015 15:30 2 : 2
04.10
15:30
Gnjilan
Spartak
1
3
04.10.2015 15:30 1 : 3
04.10
15:00
Levosoje
Levosoje Talenat
1
4
04.10.2015 15:00 1 : 4
04.10
15:00
Vihor
P─Źinja
3
4
04.10.2015 15:00 3 : 4
04.10
15:00
─îelik
Ternoci
1
1
04.10.2015 15:00 1 : 1
04.10
15:00
Mladost (B)
Pavlovac
5
2
04.10.2015 15:00 5 : 2
04.10
15:00
Bukuroca
Mladost (S)
1
0
04.10.2015 15:00 1 : 0
04.10
15:00
Trešnjevka
Lugina
1
4
04.10.2015 15:00 1 : 4
04.10
15:00
─îekmin
Kumarevo
4
2
04.10.2015 15:00 4 : 2
04.10
15:00
Umac
Radni─Źki (P)
2
1
04.10.2015 15:00 2 : 1
04.10
15:00
Sloga (L)
Vu─Źje
1
1
04.10.2015 15:00 1 : 1
04.10
15:00
Zlo─çudovo
Šumadija
3
1
04.10.2015 15:00 3 : 1
04.10
15:00
Sloboda D.B
Planta┼ża
1
0
04.10.2015 15:00 1 : 0
04.10
15:00
Jedinstvo GS
Brza
0
3
04.10.2015 15:00 0 : 3
04.10
15:00
Mladi Borac
┼Żelezni─Źar
3
2
04.10.2015 15:00 3 : 2
04.10
15:00
Progres
Mladost V
5
0
04.10.2015 15:00 5 : 0
04.10
Radni─Źki
Palilulac
1
4
04.10.2015 1 : 4
04.10
Mladost
Mramor
0
1
04.10.2015 0 : 1
04.10
Vrtište
Budu─çnost
4
2
04.10.2015 4 : 2
04.10
Crvena zastava
Morava
2
1
04.10.2015 2 : 1
04.10
Sloboda
Brzi Brod
0
3
04.10.2015 0 : 3
04.10
Rudar
Vulkan
1
2
04.10.2015 1 : 2
04.10
15:00
Vojvodina
Partizan (G)
3
0
04.10.2015 15:00 3 : 0
04.10
15:00
Vulturul
Jedinstvo Stevi─ç
2
2
04.10.2015 15:00 2 : 2
04.10
15:00
Crvena zvezda
Mladost (O)
0
5
04.10.2015 15:00 0 : 5
04.10
15:00
Sloga (BNS)
Dinamo 1945
0
1
04.10.2015 15:00 0 : 1
04.10
15:00
Mladost (V)
Budu─çnost (A)
2
1
04.10.2015 15:00 2 : 1
04.10
15:30
Terekveš
Omladinac (D)
3
1
04.10.2015 15:30 3 : 1
04.10
15:30
Hajduk
Radni─Źki 1918
8
3
04.10.2015 15:30 8 : 3
04.10
15:30
Rusin
BSK
1
0
04.10.2015 15:30 1 : 0
BSK
04.10
15:30
Omladinac (B)
Kordun
2
0
04.10.2015 15:30 2 : 0
04.10
15:30
Ba─Źka
Njegoš
2
2
04.10.2015 15:30 2 : 2
04.10
15:30
Proleter
Vinogradar
1
1
04.10.2015 15:30 1 : 1
04.10
15:30
Sloga
Obili─ç
1
5
04.10.2015 15:30 1 : 5
04.10
16:00
Jadran
Grani─Źar 1924
2
1
04.10.2015 16:00 2 : 1
04.10
16:00
Hajduk 1925 Podunavac
OFK Zeka Buljubaša
4
0
04.10.2015 16:00 4 : 0
04.10
16:00
Hajduk (D)
Ljukovo
1
3
04.10.2015 16:00 1 : 3
04.10
16:00
Jedinstvo (M)
Hrtkovci
3
1
04.10.2015 16:00 3 : 1
04.10
16:00
Napredak (P)
Podrinje
2
3
04.10.2015 16:00 2 : 3
04.10
Napredak
Krila Krajine
1
1
04.10.2015 1 : 1
04.10
Stari Grad
Hajduk
0
1
04.10.2015 0 : 1
04.10
10:00
Radni─Źki
Mladost (B)
1
2
04.10.2015 10:00 1 : 2
04.10
15:30
Strelac
Napredak
2
0
04.10.2015 15:30 2 : 0
04.10
15:30
OFK Borac
Veliki Borak
1
2
04.10.2015 15:30 1 : 2
04.10
15:30
Polet
Borac
1
2
04.10.2015 15:30 1 : 2
04.10
15:30
Institut
Borac
1
1
04.10.2015 15:30 1 : 1
04.10
15:30
Sindjeli─ç 2012
Poštar Zvezdara
0
1
04.10.2015 15:30 0 : 1
04.10
15:30
Banja
Pionir
3
2
04.10.2015 15:30 3 : 2
04.10
15:30
Komgrap
PKB Kovilovo
3
0
04.10.2015 15:30 3 : 0
04.10
15:30
Pudarci
Bole─Ź
0
5
04.10.2015 15:30 0 : 5
04.10
10:00
Selo Mladenovac
Velika Krsna
3
2
04.10.2015 10:00 3 : 2
04.10
15:30
OFK Leštane
Avala 1939
3
2
04.10.2015 15:30 3 : 2
04.10
15:30
Ropo─Źevo
Vin─Źa
1
2
04.10.2015 15:30 1 : 2
04.10
15:30
Kova─Źevac
Kosmaj
3
2
04.10.2015 15:30 3 : 2
04.10
15:30
Dunavac
Pinosava
3
0
04.10.2015 15:30 3 : 0
04.10
Omladinac
Sloboda
3
0
04.10.2015 3 : 0
04.10
Sloga
Osipaonica
0
2
04.10.2015 0 : 2
04.10
7. Juli
Ba─Źinac
3
1
04.10.2015 3 : 1
04.10
Budu─çnost
┼Żelezni─Źar
1
0
04.10.2015 1 : 0
04.10
Šumadija
Udarnik
4
0
04.10.2015 4 : 0
04.10
Pobeda
Borac (R)
5
1
04.10.2015 5 : 1
04.10
Mladi radnik
Bresje Superior
5
0
04.10.2015 5 : 0
04.10
15:30
Rudar
Borac
2
2
04.10.2015 15:30 2 : 2
04.10
15:30
Petar Dobrnjac
Budu─çnost
6
1
04.10.2015 15:30 6 : 1
04.10
15:30
Integral
Mlava
2
0
04.10.2015 15:30 2 : 0
04.10
15:30
Sloga (B)
Napredak
2
1
04.10.2015 15:30 2 : 1
04.10
15:30
Vojvoda Milenko
Makce
0
0
04.10.2015 15:30 0 : 0
04.10
15:30
Mladost
─Éerdap
0
0
04.10.2015 15:30 0 : 0
04.10
15:30
Krilaš
Sloga (─ć)
5
0
04.10.2015 15:30 5 : 0
04.10
15:30
┼Żelezni─Źar
Dizel
0
1
04.10.2015 15:30 0 : 1
04.10
15:30
Aran─Ĺelovac
Šatornja
0
3
04.10.2015 15:30 0 : 3
04.10
15:30
Prvi srpski ustanak
Šumadinac
2
1
04.10.2015 15:30 2 : 1
04.10
15:30
Vitlina-Bokanja
Trnava
4
3
04.10.2015 15:30 4 : 3
04.10
15:30
Vin─Źa
Banja
4
0
04.10.2015 15:30 4 : 0
04.10
15:30
Lepenica
Pobeda
4
1
04.10.2015 15:30 4 : 1
04.10
15:30
BSK
┼ŻSK
2
0
04.10.2015 15:30
BSK
2 : 0
04.10
15:30
Junkovac
Borac
1
2
04.10.2015 15:30 1 : 2
04.10
15:30
Prvi partizan
Savinac
3
1
04.10.2015 15:30 3 : 1
04.10
15:30
Jedinstvo
┼Żelezni─Źar
3
5
04.10.2015 15:30 3 : 5
04.10
15:30
Napredak
─îajetina
0
7
04.10.2015 15:30 0 : 7
04.10
15:30
Polet
Peru─çac
3
0
04.10.2015 15:30 3 : 0
04.10
15:30
Sevojno
Soko
3
1
04.10.2015 15:30 3 : 1
04.10
15:00
Antimon
Jadar
1
1
04.10.2015 15:00 1 : 1
04.10
15:00
Lipolist
Ma─Źva 2005
1
2
04.10.2015 15:00 1 : 2
04.10
15:00
Drina
Mladost (P)
2
0
04.10.2015 15:00 2 : 0
04.10
15:00
Borac (L)
Radni─Źki ┼áaba─Źki
4
0
04.10.2015 15:00 4 : 0
04.10
15:00
Jedinstvo (Z)
BMR Petlova─Źa
1
3
04.10.2015 15:00 1 : 3
04.10
15:00
Podrinje
Borac (V)
1
1
04.10.2015 15:00 1 : 1
04.10
15:30
Ka─Źer
Junior Novo Naselje
5
3
04.10.2015 15:30 5 : 3
04.10
Pobeda
Jadran
0
2
04.10.2015 0 : 2
04.10
Jedinstvo
Partizan
3
1
04.10.2015 3 : 1
04.10
Borac
Sušica
2
2
04.10.2015 2 : 2
04.10
Sloboda
Šumadinac
5
3
04.10.2015 5 : 3
04.10
Kolonija
Srbija
2
4
04.10.2015 2 : 4
04.10
Maršić
Vodoja┼ża
0
0
04.10.2015 0 : 0
04.10
─ćava
Sloga (D)
2
1
04.10.2015 2 : 1
04.10
Mladost
Vinogradi DB
2
1
04.10.2015 2 : 1
04.10
16:00
Real
Go─Ź
0
2
04.10.2015 16:00 0 : 2
04.10
16:00
Ibar
OFK Ras
1
0
04.10.2015 16:00 1 : 0
04.10
16:00
Borac
Rudar
1
2
04.10.2015 16:00 1 : 2
04.10
16:00
Stubal
Radnik
4
1
04.10.2015 16:00 4 : 1
04.10
16:00
Granit
Pazar Juniors 2011
1
0
04.10.2015 16:00 1 : 0
04.10
16:00
Polet
Budu─çnost
3
1
04.10.2015 16:00 3 : 1
04.10
16:00
Gru┼ża
Radni─Źki
2
5
04.10.2015 16:00 2 : 5
04.10
16:00
Mataruge
Ribnica
3
2
04.10.2015 16:00 3 : 2
04.10
─îaglavica
Gracko
1
3
04.10.2015 1 : 3
04.10
Brezovica
Radni─Źki
3
2
04.10.2015 3 : 2
04.10
15:00
Polet
Moravac
1
1
04.10.2015 15:00 1 : 1
04.10
15:00
Mladost (S)
Rudar (SR)
3
1
04.10.2015 15:00 3 : 1
04.10
15:00
Napredak (Sv)
Omladinac
0
0
04.10.2015 15:00 0 : 0
04.10
15:00
Šumadija
Rudar Stenjevac
2
1
04.10.2015 15:00 2 : 1
04.10
15:00
Javor
Omladinski
1
1
04.10.2015 15:00 1 : 1
04.10
15:00
Napredak Stubica
Istok 63
2
5
04.10.2015 15:00 2 : 5
04.10
15:00
Budu─çnost
Blagotin
1
1
04.10.2015 15:00 1 : 1
04.10
15:00
Kolare
Ursule
4
3
04.10.2015 15:00 4 : 3
04.10
15:00
Crni Vrh
Sloga
0
0
04.10.2015 15:00 0 : 0
04.10
15:00
Morava
Osaonica
1
0
04.10.2015 15:00 1 : 0
04.10
15:00
Mladost (D)
Kupinovac
3
2
04.10.2015 15:00 3 : 2
04.10
15:00
Resavac
Mladost (G)
4
2
04.10.2015 15:00 4 : 2
04.10
15:00
Juhor
Šumadinac
3
0
04.10.2015 15:00 3 : 0
04.10
15:30
Mladost
Omladinac
1
2
04.10.2015 15:30 1 : 2
04.10
15:30
Rubin (DS)
Rubin (Z)
0
3
04.10.2015 15:30 0 : 3
04.10
15:30
Donji Kopaonik
Stari Trstenik
4
2
04.10.2015 15:30 4 : 2
04.10
15:30
Beli Orlovi
Sloga
3
0
04.10.2015 15:30 3 : 0
04.10
15:30
14. Oktobar
Varvarin
3
1
04.10.2015 15:30 3 : 1
04.10
15:30
Dvorane
Sokolovi
2
0
04.10.2015 15:30 2 : 0
04.10
15:30
Bukovica
Kupci
0
4
04.10.2015 15:30 0 : 4
04.10
15:30
Sebe─Źevac
─îarapan
4
0
04.10.2015 15:30 4 : 0
04.10
15:30
Rasina
Budu─çnost
2
0
04.10.2015 15:30 2 : 0
04.10
11:00
Polet
Sloga (K)
1
1
04.10.2015 11:00 1 : 1
04.10
15:30
Pobeda 1976
Jastrebac (T)
0
5
04.10.2015 15:30 0 : 5
04.10
11:00
Tempo
OFK Rutevac 1908
5
3
04.10.2015 11:00 5 : 3
04.10
11:00
Borac
Ratar
1
4
04.10.2015 11:00 1 : 4
04.10
16:00
Marina Kutina
4. Juli
0
4
04.10.2015 16:00 0 : 4
04.10
16:00
Dušnik
Klisura
5
0
04.10.2015 16:00 5 : 0
04.10
16:00
Moravac (─î)
Kne┼żica
3
1
04.10.2015 16:00 3 : 1
04.10
15:30
Velika Vrbica
Napredak
2
11
04.10.2015 15:30 2 : 11
04.10
15:30
Omladinac
Lokomotiva
2
1
04.10.2015 15:30 2 : 1
04.10
15:30
Milutinovac
Mala Vrbica
0
5
04.10.2015 15:30 0 : 5
04.10
15:30
Egeta
Lov─çen
2
1
04.10.2015 15:30 2 : 1
04.10
15:30
Ko─Źa Andjelkovi─ç
Rtkovo
0
3
04.10.2015 15:30 0 : 3
04.10
15:30
Pontes
Kladušnica
0
3
04.10.2015 15:30 0 : 3
04.10
15:30
Velika Jasikova
Polet 1959
7
0
04.10.2015 15:30 7 : 0
04.10
15:30
Kastrum
Lovac
1
1
04.10.2015 15:30 1 : 1
04.10
15:30
Lovac
Velika Jasikova
0
3
04.10.2015 15:30 0 : 3
04.10
15:30
Polet 1959
Kastrum
2
0
04.10.2015 15:30 2 : 0
04.10
15:30
Temac
Rongo Siti
4
3
04.10.2015 15:30 4 : 3
04.10
15:30
Dragoš
Veliki Suvodol
6
1
04.10.2015 15:30 6 : 1
04.10
15:30
Pobeda
Mladost
2
3
04.10.2015 15:30 2 : 3
04.10
15:30
Lokomotiva
Jerma
0
3
04.10.2015 15:30 0 : 3
04.10
15:00
Jedinstvo (G)
Moravac
2
0
04.10.2015 15:00 2 : 0
04.10
11:00
Lemind 1953
Mladost (B)
4
2
04.10.2015 11:00 4 : 2
04.10
15:00
BSK
Bratstvo
1
3
04.10.2015 15:00
BSK
1 : 3
04.10
15:00
Morava
Marjan MB
3
4
04.10.2015 15:00 3 : 4
04.10
15:00
Mladost (DL)
OFK Morava
0
0
04.10.2015 15:00 0 : 0
04.10
15:00
Polet
OFK Bobište
3
0
04.10.2015 15:00 3 : 0
04.10
15:00
Navalin
Real
1
2
04.10.2015 15:00 1 : 2
04.10
15:00
Karaš (J)
Hajdu─Źica
3
1
04.10.2015 15:00 3 : 1
04.10
15:00
Vojvodina (S)
Potporanj
3
1
04.10.2015 15:00 3 : 1
04.10
15:00
Vojvodina (CC)
Partizan (K)
5
0
04.10.2015 15:00 5 : 0
04.10
15:00
Karaš (K)
Jedinstvo
2
3
04.10.2015 15:00 2 : 3
04.10
15:00
Borac (VS)
Borac (VG)
4
0
04.10.2015 15:00 4 : 0
04.10
15:00
Banat (I)
Ševac
2
1
04.10.2015 15:00 2 : 1
04.10
15:00
Ratar
Dunav
3
2
04.10.2015 15:00 3 : 2
04.10
15:30
Napredak
Terekveš
4
0
04.10.2015 15:30 4 : 0
04.10
15:30
Proleter
Jedinstvo
2
6
04.10.2015 15:30 2 : 6
04.10
15:30
1.Oktobar
Budu─çnost
2
2
04.10.2015 15:30 2 : 2
04.10
15:30
Vojvodina (NM)
2. Oktobar
3
0
04.10.2015 15:30 3 : 0
04.10
15:30
Omladinac
Bega
3
1
04.10.2015 15:30 3 : 1
04.10
15:30
Proleter
Potisje
1
2
04.10.2015 15:30 1 : 2
04.10
15:30
Omladinac
Rusanda
6
1
04.10.2015 15:30 6 : 1
04.10
15:30
┼ŻFK Banat
ASK
3
1
04.10.2015 15:30 3 : 1
ASK
04.10
15:30
Jedinstvo
Naftagas
2
0
04.10.2015 15:30 2 : 0
04.10
15:30
Lehel
OFK Gradnulica
0
1
04.10.2015 15:30 0 : 1
04.10
15:30
OFK Klek
MSK
2
1
04.10.2015 15:30 2 : 1
MSK
04.10
15:30
OFK Metalac
Jedinstvo (R)
3
2
04.10.2015 15:30 3 : 2
04.10
15:30
Tele─Źka
Hajduk Junior
1
5
04.10.2015 15:30 1 : 5
04.10
15:30
Dunav
Rastina 1918
3
2
04.10.2015 15:30 3 : 2
04.10
15:30
Dinamo
Grani─Źar
1
2
04.10.2015 15:30 1 : 2
04.10
15:30
─Éur─Ĺin
Bratstvo
4
1
04.10.2015 15:30 4 : 1
04.10
15:30
Lokomotiva
Dušan Silni
2
0
04.10.2015 15:30 2 : 0
04.10
15:30
Pali─ç
Elektrovojvodina
2
7
04.10.2015 15:30 2 : 7
04.10
15:30
Bikovo
Solid
8
1
04.10.2015 15:30 8 : 1
04.10
15:30
┼Żednik
─îantavir
0
2
04.10.2015 15:30 0 : 2
04.10
15:30
Hajduk
Udarnik Višnjevac
0
1
04.10.2015 15:30 0 : 1
04.10
16:00
Borac (M)
Mitros
3
0
04.10.2015 16:00 3 : 0
04.10
16:00
No─çaj
Sloga
7
1
04.10.2015 16:00 7 : 1
04.10
16:00
Jedinstvo
Radni─Źki
7
1
04.10.2015 16:00 7 : 1
04.10
16:00
Sloboda
Napredak
2
2
04.10.2015 16:00 2 : 2
04.10
16:00
Borac (K)
Grani─Źar
2
0
04.10.2015 16:00 2 : 0
04.10
16:00
Fruškogorac
Borac (S)
7
0
04.10.2015 16:00 7 : 0
04.10
16:00
Hajduk 1932
PSK Putinci
0
1
04.10.2015 16:00 0 : 1
04.10
16:00
Omladinac
Obili─ç 1993
1
1
04.10.2015 16:00 1 : 1
04.10
15:30
Hajduk
Vojvodina
0
5
04.10.2015 15:30 0 : 5
04.10
15:30
Obili─ç (Zmajevo)
Budu─çnost
4
1
04.10.2015 15:30 4 : 1
04.10
15:30
Ba─Źka
Mladost
2
1
04.10.2015 15:30 2 : 1
04.10
15:30
Sloga
Jedinstvo
0
1
04.10.2015 15:30 0 : 1
04.10
15:30
Mladost Radost
Obili─ç (Vilovo)
1
1
04.10.2015 15:30 1 : 1
04.10
15:30
Krivanj
Labudnja─Źa
3
0
04.10.2015 15:30 3 : 0
04.10
15:30
Borac
Ba─Źki Hajduk
3
1
04.10.2015 15:30 3 : 1
04.10
15:30
Soko
Ba─Źka
2
1
04.10.2015 15:30 2 : 1
04.10
15:30
Naša Zvezda
Neštin
2
1
04.10.2015 15:30 2 : 1
04.10
15:30
Slavija
Magli─ç
1
1
04.10.2015 15:30 1 : 1
04.10
15:30
Fruškogorac
Borac
3
1
04.10.2015 15:30 3 : 1
04.10
10:00
Kabel - Štrand
Centar
2
0
04.10.2015 10:00 2 : 0
04.10
15:30
─îenej
Ba─Źka
0
1
04.10.2015 15:30 0 : 1
04.10
15:30
Sparta
Dunavac
0
2
04.10.2015 15:30 0 : 2
04.10
15:30
Rekreativo 011
Dedinje
2
1
04.10.2015 15:30 2 : 1
04.10
15:30
Crvenka
Minel
0
5
04.10.2015 15:30 0 : 5
04.10
10:00
Šećeranac Ada
Busije
1
0
04.10.2015 10:00 1 : 0
04.10
15:30
Šumadinac
Atakante
6
2
04.10.2015 15:30 6 : 2
04.10
15:30
OFK Petrov─Źi─ç
Studenski Grad
1
7
04.10.2015 15:30 1 : 7
04.10
15:30
Posavac
BUSK
1
0
04.10.2015 15:30 1 : 0
04.10
Budu─çnost
Bašin
5
0
04.10.2015 5 : 0
04.10
Proleter
Vodice
1
1
04.10.2015 1 : 1
04.10
15:30
Obili─ç
Polet
1
2
04.10.2015 15:30 1 : 2
04.10
15:30
Borac (K)
Kurja─Źe
1
1
04.10.2015 15:30 1 : 1
04.10
15:30
Jedinstvo (D)
Brani─Źevo
5
3
04.10.2015 15:30 5 : 3
04.10
15:30
Napredak (P)
Napredak 1934
2
1
04.10.2015 15:30 2 : 1
04.10
15:30
Desine
┼Żitkovica
3
1
04.10.2015 15:30 3 : 1
04.10
15:30
Napredak (B)
Polet (B)
0
2
04.10.2015 15:30 0 : 2
04.10
15:30
Rudar
Zadrugar
5
0
04.10.2015 15:30 5 : 0
04.10
15:30
Sloga 1952
Rade Milošević
3
0
04.10.2015 15:30 3 : 0
04.10
15:30
Polet
Omladinac (Š)
0
0
04.10.2015 15:30 0 : 0
04.10
15:30
Omladinac (S)
Radnik
1
2
04.10.2015 15:30 1 : 2
04.10
15:30
Bata Buli─ç
Radni─Źki
1
0
04.10.2015 15:30 1 : 0
04.10
15:30
Mladost
Napredak
7
0
04.10.2015 15:30 7 : 0
04.10
15:30
BSK
Dragoš
4
0
04.10.2015 15:30
BSK
4 : 0