XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
673 utakmica za dan Subota, 10 Oktobar 2015


Fudbal

10.10
15:00
Radni─Źki (S)
Timo─Źanin
5
1
10.10.2015 15:00 5 : 1
10.10
15:00
Timok
Ozren
3
1
10.10.2015 15:00 3 : 1
10.10
15:00
Radni─Źki (P)
Radan
1
0
10.10.2015 15:00 1 : 0
10.10
15:00
Trstenik PPT
Moravac Orion
0
0
10.10.2015 15:00 0 : 0
10.10
15:00
Dunav
OFK Bor
4
0
10.10.2015 15:00 4 : 0
10.10
15:00
Sloga (D)
Sin─Ĺeli─ç
3
1
10.10.2015 15:00 3 : 1
10.10
15:00
Dolina
Radni─Źki (NP)
0
1
10.10.2015 15:00 0 : 1
10.10
15:00
Senta
Cement
0
0
10.10.2015 15:00 0 : 0
10.10
15:00
TSC
Sloga
0
1
10.10.2015 15:00
TSC
0 : 1
10.10
15:00
Omladinac
Od┼żaci
0
1
10.10.2015 15:00 0 : 1
10.10
15:00
Ba─Źka 1901
Dunav
2
1
10.10.2015 15:00 2 : 1
10.10
15:00
Vršac
Banat
0
1
10.10.2015 15:00 0 : 1
10.10
15:00
Radni─Źki (SM)
Radni─Źki (┼á)
1
0
10.10.2015 15:00 1 : 0
10.10
14:30
IMT
IMR
4
2
10.10.2015 14:30
IMT
4 : 2
IMR
10.10
10:00
BASK
Srem
2
1
10.10.2015 10:00 2 : 1
10.10
14:30
Sopot
Turbina
4
3
10.10.2015 14:30 4 : 3
10.10
14:30
Teleoptik
Dor─çol
2
1
10.10.2015 14:30 2 : 1
10.10
11:00
GSP Polet
Budu─çnost
2
1
10.10.2015 11:00 2 : 1
10.10
14:30
Radni─Źki (NB)
Crvena zvezda
2
1
10.10.2015 14:30 2 : 1
10.10
14:30
Šumadija (A)
Polet (LJ)
2
1
10.10.2015 14:30 2 : 1
10.10
14:30
Smederevo 1924
┼Żelezni─Źar
0
1
10.10.2015 14:30 0 : 1
10.10
14:30
FAP
Budućnost Krušik 2014
1
2
10.10.2015 14:30
FAP
1 : 2
10.10
14:30
Mokra Gora
Sloga (K)
2
0
10.10.2015 14:30 2 : 0
10.10
14:30
Jedinstvo
Zvi┼żd
1
1
10.10.2015 14:30 1 : 1
10.10
14:30
Ma─Źva
Šumadija 1903
2
0
10.10.2015 14:30 2 : 0
10.10
14:30
Jedinstvo Putevi
Mihajlovac 1934
2
1
10.10.2015 14:30 2 : 1
10.10
14:30
Sloga (P)
Kara─Ĺor─Ĺe
2
2
10.10.2015 14:30 2 : 2
10.10
15:00
Kosanica
Sloga (─ć)
2
0
10.10.2015 15:00 2 : 0
10.10
15:00
┼Żitora─Ĺa
Rembas
1
1
10.10.2015 15:00 1 : 1
10.10
15:00
SFS Borac
FUD
1
2
10.10.2015 15:00 1 : 2
FUD
10.10
15:00
Brodoremont
Radni─Źki (L)
5
3
10.10.2015 15:00 5 : 3
10.10
15:00
Balkanski
Vranjska Banja
2
0
10.10.2015 15:00 2 : 0
10.10
15:00
Lu┼żnica
Jedinstvo (P)
6
1
10.10.2015 15:00 6 : 1
10.10
15:00
Nebeski Andjeli
Pusta Reka
1
3
10.10.2015 15:00 1 : 3
10.10
15:00
Budu─çnost (O)
Ropotovo
3
2
10.10.2015 15:00 3 : 2
10.10
15:00
Sloboda
┼ŻAK
3
0
10.10.2015 15:00 3 : 0
10.10
15:00
Sloga
Jedinstvo (NB)
3
1
10.10.2015 15:00 3 : 1
10.10
15:00
Mladost (L)
Proleter (BK)
2
0
10.10.2015 15:00 2 : 0
10.10
15:00
Radni─Źki Zrenjanin
Radni─Źki (K)
2
0
10.10.2015 15:00 2 : 0
10.10
15:00
Jedinstvo (BK)
Slavia
4
1
10.10.2015 15:00 4 : 1
10.10
15:00
Radni─Źki (S)
Kozara
1
0
10.10.2015 15:00 1 : 0
10.10
15:00
OFK Vrbas
Tekstilac
5
0
10.10.2015 15:00 5 : 0
10.10
15:00
Srbobran
Radni─Źki (S)
2
0
10.10.2015 15:00 2 : 0
10.10
15:00
Polet (S)
Bratstvo 1946
0
3
10.10.2015 15:00 0 : 3
10.10
15:00
┼ŻAK
Be─Źej 1918
1
0
10.10.2015 15:00 1 : 0
10.10
15:00
Sloga (─î)
OFK Mladost APA
5
0
10.10.2015 15:00 5 : 0
10.10
15:00
Slavija
LSK La─çarak
1
1
10.10.2015 15:00 1 : 1
10.10
15:00
Jedinstvo (SP)
Sloga
5
1
10.10.2015 15:00 5 : 1
10.10
15:00
Jugovi─ç
Budu─çnost (SN)
0
0
10.10.2015 15:00 0 : 0
10.10
15:00
┼ŻSK
Crvena Zvezda
3
0
10.10.2015 15:00 3 : 0
10.10
15:00
Mladost (BJ)
Borac
3
4
10.10.2015 15:00 3 : 4
10.10
14:30
Lokomotiva
Torlak
1
1
10.10.2015 14:30 1 : 1
10.10
14:30
Morava
VGSK
3
0
10.10.2015 14:30 3 : 0
10.10
14:30
GFK Jasenica 1911
Sloga
5
1
10.10.2015 14:30 5 : 1
10.10
14:30
Rudar
Proleter
2
2
10.10.2015 14:30 2 : 2
10.10
14:30
Budu─çnost
Polimlje
0
1
10.10.2015 14:30 0 : 1
10.10
14:30
Radni─Źki (V)
OFK Ose─Źina
2
0
10.10.2015 14:30 2 : 0
10.10
14:30
Ov─Źar
Slavija (K)
2
1
10.10.2015 14:30 2 : 1
10.10
14:30
Takovo
Trep─Źa
3
0
10.10.2015 14:30 3 : 0
10.10
15:00
Polet
Real
1
2
10.10.2015 15:00 1 : 2
10.10
15:00
Trbunje
Borac
3
0
10.10.2015 15:00 3 : 0
10.10
15:30
Morava
Naša krila 1936
3
1
10.10.2015 15:30 3 : 1
10.10
15:30
Polet
Jedinstvo (B)
3
1
10.10.2015 15:30 3 : 1
10.10
15:30
Mladost 1976 (Bilj.)
Mladost (Batuš.)
2
2
10.10.2015 15:30 2 : 2
10.10
15:30
Pore─Ź
Deli Jovan
4
0
10.10.2015 15:30 4 : 0
10.10
15:30
Rudna Glava
Branik
4
3
10.10.2015 15:30 4 : 3
10.10
15:00
Rudar
Omladinac
1
1
10.10.2015 15:00 1 : 1
10.10
15:00
Mid┼żor
BSK
1
3
10.10.2015 15:00 1 : 3
BSK
10.10
15:00
Mladost (S)
Svrljiška Topla
3
2
10.10.2015 15:00 3 : 2
10.10
15:30
Spartak
Tanasko Raji─ç
4
3
10.10.2015 15:30 4 : 3
10.10
15:30
Zvezda
Gnjilan
4
0
10.10.2015 15:30 4 : 0
10.10
15:30
Mladost
Vladimir Durkovi─ç
0
3
10.10.2015 15:30 0 : 3
10.10
14:00
Bilja─Źi
Levosoje
3
0
10.10.2015 14:00 3 : 0
10.10
14:00
Mladost (S)
Trešnjevka
2
2
10.10.2015 14:00 2 : 2
10.10
14:00
OFK Alakince
─îelik
4
0
10.10.2015 14:00 4 : 0
10.10
14:00
P─Źinja
Corrotica
3
1
10.10.2015 14:00 3 : 1
10.10
14:00
Levosoje Talenat
Vihor
0
0
10.10.2015 14:00 0 : 0
10.10
15:00
Vulkan
Aluminjum
3
0
10.10.2015 15:00 3 : 0
10.10
15:00
Palilulac
OFK Niš
2
2
10.10.2015 15:00 2 : 2
10.10
15:00
Dinamo 1945
Mladost (V)
9
0
10.10.2015 15:00 9 : 0
10.10
15:00
Jedinstvo Stevi─ç
Crvena zvezda
1
1
10.10.2015 15:00 1 : 1
10.10
15:00
Naftagas
Polet
1
2
10.10.2015 15:00 1 : 2
10.10
15:00
Banat
Proleter 2006
1
0
10.10.2015 15:00 1 : 0
10.10
15:00
Kikinda 1909
Mladost
1
0
10.10.2015 15:00 1 : 0
10.10
15:00
Napredak
Begej
0
2
10.10.2015 15:00 0 : 2
10.10
15:00
Borac Aleksandrovo
Crvena zvezda
2
3
10.10.2015 15:00 2 : 3
10.10
15:00
Bile─çanin
Krajina
4
0
10.10.2015 15:00 4 : 0
10.10
15:00
Radni─Źki 1911
Vojvodina 1928
1
5
10.10.2015 15:00 1 : 5
10.10
15:00
Roham
Zadrugar
2
4
10.10.2015 15:00 2 : 4
10.10
15:00
Radni─Źki 1918
Mladost
0
3
10.10.2015 15:00 0 : 3
10.10
15:00
Njegoš
Radni─Źki 1905
3
2
10.10.2015 15:00 3 : 2
10.10
15:00
Obili─ç
Panonija IM Topola
4
1
10.10.2015 15:00 4 : 1
10.10
15:00
Krivaja
E─Ĺ┼íeg
6
1
10.10.2015 15:00 6 : 1
10.10
15:00
Preporod
Tornjoš
2
1
10.10.2015 15:00 2 : 1
10.10
15:30
Sloven
Partizan
3
0
10.10.2015 15:30 3 : 0
10.10
15:30
Podrinje
Rudar
3
0
10.10.2015 15:30 3 : 0
10.10
Hercegovac
Mileti─ç
2
2
10.10.2015 2 : 2
10.10
Jedinstvo
Budu─çnost
0
0
10.10.2015 0 : 0
10.10
Titel
Sutjeska
2
0
10.10.2015 2 : 0
10.10
15:00
Index
Omladinac
1
0
10.10.2015 15:00 1 : 0
10.10
15:00
OFK Futog
┼Żelezni─Źar
5
0
10.10.2015 15:00 5 : 0
10.10
15:00
OFK Sirig
Šajkaš 1908
1
0
10.10.2015 15:00 1 : 0
10.10
15:00
Fruškogorski partizan
Mladost
2
2
10.10.2015 15:00 2 : 2
10.10
15:00
Jedinstvo
Proleter
3
2
10.10.2015 15:00 3 : 2
10.10
15:00
Petrovaradin
Susek
3
0
10.10.2015 15:00 3 : 0
10.10
15:00
Sofeks
TSK
3
0
10.10.2015 15:00 3 : 0
TSK
10.10
14:30
TEK Sloga
Polet
5
2
10.10.2015 14:30 5 : 2
10.10
14:30
Napredak
OFK Borac
7
0
10.10.2015 14:30 7 : 0
10.10
11:00
Poštar Zvezdara
Banja
1
0
10.10.2015 11:00 1 : 0
10.10
14:30
Kosmaj
Dunavac
2
2
10.10.2015 14:30 2 : 2
10.10
14:30
Avala 1939
Mladenovac
3
2
10.10.2015 14:30 3 : 2
10.10
14:30
Šumadinac
Vitlina-Bokanja
2
1
10.10.2015 14:30 2 : 1
10.10
15:30
Soko
Jasen
5
3
10.10.2015 15:30 5 : 3
10.10
15:30
─îajetina
Polet
1
0
10.10.2015 15:30 1 : 0
10.10
15:30
Crnokosa
Napredak
7
0
10.10.2015 15:30 7 : 0
10.10
15:00
Ma─Źva 2005
Drina
1
2
10.10.2015 15:00 1 : 2
10.10
15:00
Jadar
Lipolist
2
1
10.10.2015 15:00 2 : 1
10.10
15:30
Kolubara
OFK Divci
1
5
10.10.2015 15:30 1 : 5
10.10
15:30
Junior Novo Naselje
ZSK
1
0
10.10.2015 15:30 1 : 0
ZSK
10.10
15:30
Trli─ç
Ka─Źer
3
2
10.10.2015 15:30 3 : 2
10.10
15:30
Tulari
Tešnjar
3
1
10.10.2015 15:30 3 : 1
10.10
15:30
Polet
Banjani
1
3
10.10.2015 15:30 1 : 3
10.10
15:30
Mladost
Pepeljevac
4
3
10.10.2015 15:30 4 : 3
10.10
15:30
Radni─Źki
Mataruge
1
0
10.10.2015 15:30 1 : 0
10.10
15:30
Go─Ź
Ibar
0
3
10.10.2015 15:30 0 : 3
10.10
Sitnica
─îaglavica
1
0
10.10.2015 1 : 0
10.10
Gra─Źanica
Radni─Źki
1
1
10.10.2015 1 : 1
10.10
15:30
Backovac Junajted
Slatina
0
3
10.10.2015 15:30 0 : 3
10.10
15:30
Miokovci
Majdan
2
1
10.10.2015 15:30 2 : 1
10.10
15:30
Napredak
Lunjevica
1
2
10.10.2015 15:30 1 : 2
10.10
15:30
Jedinstvo
Omladinac
0
1
10.10.2015 15:30 0 : 1
10.10
15:30
Spartak
Mladost
4
5
10.10.2015 15:30 4 : 5
10.10
14:30
Supska
Javor
1
1
10.10.2015 14:30 1 : 1
10.10
14:30
Rudar (SR)
Napredak (Sv)
3
2
10.10.2015 14:30 3 : 2
10.10
15:30
Varvarin
OFK Gnjila
1
4
10.10.2015 15:30 1 : 4
10.10
15:30
Sokolovi
Bukovica
6
1
10.10.2015 15:30 6 : 1
10.10
15:30
Jedinstvo 1936
Dvorane
3
2
10.10.2015 15:30 3 : 2
10.10
15:30
─îarapan
Borac
5
3
10.10.2015 15:30 5 : 3
10.10
15:30
Sloga
Sebe─Źevac
1
2
10.10.2015 15:30 1 : 2
10.10
15:00
OFK Sloga
Polet
1
2
10.10.2015 15:00 1 : 2
10.10
15:00
OFK Rutevac 1908
Borac
0
6
10.10.2015 15:00 0 : 6
10.10
12:00
Feniks 2012
Planinac 2015
3
3
10.10.2015 12:00 3 : 3
10.10
15:00
OFK Dra┼żevac
Napredak 2012
7
1
10.10.2015 15:00 7 : 1
10.10
15:30
Klisura
Pobeda
0
3
10.10.2015 15:30 0 : 3
10.10
15:00
Velika Jasikova
Nacional
3
0
10.10.2015 15:00 3 : 0
10.10
15:00
Kastrum
Grani─Źar
1
3
10.10.2015 15:00 1 : 3
10.10
15:30
Rongo Siti
Jerma
1
0
10.10.2015 15:30 1 : 0
10.10
15:30
Mladost
Sloboda
3
0
10.10.2015 15:30 3 : 0
10.10
15:30
Veliki Suvodol
Pobeda
0
3
10.10.2015 15:30 0 : 3
10.10
15:00
Jedinstvo (Š)
Mladost (B)
4
2
10.10.2015 15:00 4 : 2
10.10
15:00
Sušica 2012
Napredak
1
3
10.10.2015 15:00 1 : 3
10.10
15:00
Dolovo
BSK Bavanište
5
1
10.10.2015 15:00 5 : 1
10.10
15:00
Strela
Omladinac
3
0
10.10.2015 15:00 3 : 0
10.10
15:00
Budu─çnost
Borac
6
0
10.10.2015 15:00 6 : 0
10.10
15:00
Pobeda
Mika Anti─ç
1
5
10.10.2015 15:00 1 : 5
10.10
15:00
Polet
Omladinac
1
2
10.10.2015 15:00 1 : 2
10.10
15:00
Unirea
Glogonj
2
2
10.10.2015 15:00 2 : 2
10.10
15:00
Rastina 1918
Dinamo
3
2
10.10.2015 15:00 3 : 2
10.10
15:00
KFK Kula
OFK Metalac
1
6
10.10.2015 15:00 1 : 6
10.10
15:00
Bikovo
Elektrovojvodina
2
5
10.10.2015 15:00 2 : 5
10.10
15:00
Dušan Silni
Pali─ç
3
0
10.10.2015 15:00 3 : 0
10.10
15:30
Mitros
No─çaj
6
2
10.10.2015 15:30 6 : 2
10.10
15:00
Centar
RFK Novi Sad 1921
1
1
10.10.2015 15:00 1 : 1
10.10
14:30
Dunavac
Sveti Stefan
0
2
10.10.2015 14:30 0 : 2
10.10
14:30
Heroj Polet
Rekreativo 011
7
0
10.10.2015 14:30 7 : 0
10.10
14:30
Studenski Grad
Posavac
2
0
10.10.2015 14:30 2 : 0
10.10
Glavaš
Budu─çnost
3
0
10.10.2015 3 : 0
10.10
14:30
┼Żitkovica
Napredak (B)
0
1
10.10.2015 14:30 0 : 1
10.10
14:30
Rade Milošević
Polet
4
1
10.10.2015 14:30 4 : 1
10.10
15:00
OFK Jelen
Mrovska
7
2
10.10.2015 15:00 7 : 2
10.10
15:00
Gu─Źevo
Stolice
2
2
10.10.2015 15:00 2 : 2
10.10
15:00
─îoban─Źe
Jedinstvo
1
1
10.10.2015 15:00 1 : 1
10.10
15:00
Majur
Milicionar
4
0
10.10.2015 15:00 4 : 0
10.10
15:30
Rudar
Stepanje
0
2
10.10.2015 15:30 0 : 2
10.10
15:30
Rubribreza
Radnik
1
4
10.10.2015 15:30 1 : 4
10.10
15:00
OFK Bagremar
Kutlovo
4
1
10.10.2015 15:00 4 : 1
10.10
15:30
Proleter
Grdica
3
1
10.10.2015 15:30 3 : 1
10.10
15:30
Zvezda
Tavnik
1
4
10.10.2015 15:30 1 : 4
10.10
15:30
Kraljevo Hajduk
Mladost
1
3
10.10.2015 15:30 1 : 3
10.10
15:30
Napredak
Borac
2
2
10.10.2015 15:30 2 : 2
10.10
15:30
Lazac
Partizan
0
0
10.10.2015 15:30 0 : 0
10.10
15:30
Magnohrom
Morava
5
3
10.10.2015 15:30 5 : 3
10.10
15:30
Vrnjci
Budu─çnost
2
1
10.10.2015 15:30 2 : 1
10.10
15:30
Šumadija
Jedinstvo
1
4
10.10.2015 15:30 1 : 4
10.10
14:30
Drugovac
Landol
1
0
10.10.2015 14:30 1 : 0
10.10
14:30
Kolarac
Podunavac
1
4
10.10.2015 14:30 1 : 4
10.10
14:30
Badljevica
Omladinac
2
3
10.10.2015 14:30 2 : 3
10.10
14:30
Petrijevac
Crvena zvezda
1
6
10.10.2015 14:30 1 : 6
10.10
15:00
Bjelica
Dedinje Junajted
2
1
10.10.2015 15:00 2 : 1
10.10
15:00
─îoka
Tisa (P)
3
4
10.10.2015 15:00 3 : 4
10.10
15:00
Brestovac
Slatina 2
2
1
10.10.2015 15:00 2 : 1
10.10
15:00
Gornjane
Šarbanovac 2
4
3
10.10.2015 15:00 4 : 3
10.10
15:00
Zlot2
Nemetali 2
4
3
10.10.2015 15:00 4 : 3
10.10
15:00
AZ Borac 2014
─îegar 2013
3
4
10.10.2015 15:00 3 : 4
10.10
15:30
Jugovi─çi
Bali─Źevac
1
1
10.10.2015 15:30 1 : 1
10.10
15:30
Bana─çanin
Arbanasce
1
3
10.10.2015 15:30 1 : 3
10.10
15:30
Sloga
Naisus
2
3
10.10.2015 15:30 2 : 3
10.10
16:00
Hajduk
Jedinstvo 1953
5
1
10.10.2015 16:00 5 : 1
10.10
16:00
Sloboda 2013
Napredak 1976
1
1
10.10.2015 16:00 1 : 1
10.10
16:00
Bukovik
Palilulac
3
2
10.10.2015 16:00 3 : 2
10.10
15:00
Sloboda
Šumadija
1
2
10.10.2015 15:00 1 : 2
10.10
15:00
OFK Burovo
BSK
6
0
10.10.2015 15:00 6 : 0
BSK
10.10
15:00
OFK Roga─Źa
Sibnica
2
2
10.10.2015 15:00 2 : 2
10.10
14:30
Planinac
Mladi radnik
0
4
10.10.2015 14:30 0 : 4
10.10
14:30
Beljanica
Zelenika
3
0
10.10.2015 14:30 3 : 0
10.10
14:30
Sindjeli─ç
Resavac
6
2
10.10.2015 14:30 6 : 2
10.10
15:00
Sloboda
Bresje
1
4
10.10.2015 15:00 1 : 4
10.10
15:00
Sindjeli─ç
Sin─Ĺeli─ç 1934
0
3
10.10.2015 15:00 0 : 3
10.10
15:00
Mladi Radnik
Jedinstvo
0
3
10.10.2015 15:00 0 : 3
10.10
15:00
Stevka Bo┼żurevka
Omladinac
2
2
10.10.2015 15:00 2 : 2
10.10
15:30
Mladost
Stara Čaršija
1
2
10.10.2015 15:30 1 : 2
10.10
15:30
Ušće
Parcane
5
1
10.10.2015 15:30 5 : 1
10.10
15:30
OFK Marenovo
Borac
2
2
10.10.2015 15:30 2 : 2
10.10
15:30
Kostre┼ż
Gradac
3
7
10.10.2015 15:30 3 : 7
10.10
15:00
Badince
Gornje Krajince
3
0
10.10.2015 15:00 3 : 0
10.10
15:00
Radnik 2013
Todorovce
3
0
10.10.2015 15:00 3 : 0
10.10
15:00
Milanovo
Mladost
1
0
10.10.2015 15:00 1 : 0
10.10
15:00
Grdanica 024
Jedinstvo
4
2
10.10.2015 15:00 4 : 2
10.10
15:00
Bratstvo
Moravac
2
0
10.10.2015 15:00 2 : 0
10.10
15:00
Gaj
Solunac
5
4
10.10.2015 15:00
Gaj
5 : 4
10.10
15:00
Mladost
Naša Krajina
3
0
10.10.2015 15:00 3 : 0
10.10
15:00
Sloga
Janošik
2
0
10.10.2015 15:00 2 : 0
10.10
15:00
Crvena Zvezda
Grani─Źar
1
1
10.10.2015 15:00 1 : 1
10.10
14:30
Omladinac B
Melnica
4
0
10.10.2015 14:30 4 : 0
10.10
14:30
Manastirica
Jedinstvo
3
0
10.10.2015 14:30 3 : 0
10.10
14:30
Vukan
Udarnik 2015
3
3
10.10.2015 14:30 3 : 3
10.10
14:30
Dobrnje
BSK
4
0
10.10.2015 14:30 4 : 0
BSK
10.10
14:30
Burovac
Radnik
0
0
10.10.2015 14:30 0 : 0
10.10
14:30
Zabr─Ĺe 1936
7. juli
0
2
10.10.2015 14:30 0 : 2
10.10
14:30
Kotlenik
Mladi Radnik
0
3
10.10.2015 14:30 0 : 3
10.10
14:30
Jedinstvo
Omladinac
2
1
10.10.2015 14:30 2 : 1
10.10
14:30
Polet
Partizan
3
4
10.10.2015 14:30 3 : 4
10.10
14:30
ZT Gorovi─Ź
Maskar
10.10.2015 14:30
10.10
14:30
Kralj Petar I
Plaskovac
1
2
10.10.2015 14:30 1 : 2
10.10
14:30
Tule┼ż
Trešnjevica
4
2
10.10.2015 14:30 4 : 2
10.10
15:30
Maovi MH
Grušić
8
0
10.10.2015 15:30 8 : 0
10.10
16:30
Prva Iskra
Jadar 1961
3
1
10.10.2015 16:30 3 : 1
10.10
16:30
TE Gu─Źevo
Rudar
0
1
10.10.2015 16:30 0 : 1
10.10
16:30
Mladost (B)
Sloga
6
2
10.10.2015 16:30 6 : 2
10.10
16:30
Mladost (G)
Hajduk
1
4
10.10.2015 16:30 1 : 4
10.10
16:30
Granit
Mladost (DD)
10
0
10.10.2015 16:30 10 : 0
10.10
16:30
Jelav
Luk
1
4
10.10.2015 16:30 1 : 4
Luk
10.10
15:00
Stojan Lazarac
Bair
3
1
10.10.2015 15:00 3 : 1
10.10
15:00
Napredak (BP)
Radnik
5
0
10.10.2015 15:00 5 : 0
10.10
15:00
Šumice
Napredak (MB)
0
2
10.10.2015 15:00 0 : 2
10.10
15:00
Omladinac
Sloboda
0
4
10.10.2015 15:00 0 : 4
10.10
15:30
OFK Letnjikovac 1983
OFK Šabac
0
2
10.10.2015 15:30 0 : 2
10.10
15:30
Culjkovi─ç
Zadrugar
3
2
10.10.2015 15:30 3 : 2
10.10
15:30
Sloga
Napredak
2
0
10.10.2015 15:30 2 : 0
10.10
15:30
Metaloplastika
POFK Letnjikovac
1
1
10.10.2015 15:30 1 : 1
10.10
15:30
Bane 1931
BSK 2014
2
0
10.10.2015 15:30 2 : 0
10.10
15:30
Mlada krila
Musina reka
5
1
10.10.2015 15:30 5 : 1
10.10
15:30
Bogutova─Źka Banja
Omladinac
6
2
10.10.2015 15:30 6 : 2
10.10
14:30
Budu─çnost
OFK Homolje
0
2
10.10.2015 14:30 0 : 2
10.10
10:00
Borac
Jasenovac
1
3
10.10.2015 10:00 1 : 3
10.10
14:30
Zvezda
Mladost
4
2
10.10.2015 14:30 4 : 2
10.10
14:30
Mladost
Udarnik
5
3
10.10.2015 14:30 5 : 3
10.10
14:30
Proleter
Budu─çnost
1
4
10.10.2015 14:30 1 : 4
10.10
14:30
Jedinstvo
BSK
4
2
10.10.2015 14:30 4 : 2
BSK
10.10
14:30
Srednjevo
Pe─Źanica
2
1
10.10.2015 14:30 2 : 1
10.10
14:30
Mladi Borac
Radni─Źki
0
4
10.10.2015 14:30 0 : 4
10.10
14:30
Pek
Sloga
6
3
10.10.2015 14:30
Pek
6 : 3
10.10
14:30
Sirakovo
Ram
5
2
10.10.2015 14:30 5 : 2
Ram
10.10
14:30
Baštovan 2015
Kumane
1
1
10.10.2015 14:30 1 : 1
10.10
14:30
BSK 2015
Homolje
3
0
10.10.2015 14:30 3 : 0
10.10
14:30
Neresnica
Zvi┼żd Omladinac
4
2
10.10.2015 14:30 4 : 2
10.10
14:30
Radenka
Pobeda
7
1
10.10.2015 14:30 7 : 1
10.10
14:30
Sloga
Budu─çnost Sena
1
3
10.10.2015 14:30 1 : 3
10.10
15:30
Pade┼ż
Vratare
4
0
10.10.2015 15:30 4 : 0
10.10
15:30
Dedina
Srnje
8
1
10.10.2015 15:30 8 : 1
10.10
15:30
Gaglovo
Dušan Ristić
10.10.2015 15:30
10.10
15:30
Kruševica
Knez Lazar
1
4
10.10.2015 15:30 1 : 4
10.10
Sloga
Borac
0
2
10.10.2015 0 : 2
10.10
14:00
Baštovan
4
1
10.10.2015 14:00
4 : 1
10.10
14:30
Rekreativo
Bari─Ź-Munja
4
4
10.10.2015 14:30 4 : 4
10.10
14:30
Skela
Zadrugar
1
1
10.10.2015 14:30 1 : 1
10.10
14:30
Proleter
Baljevac
4
0
10.10.2015 14:30 4 : 0
10.10
14:30
Roma-Iveri─ç
Dra┼żevac-Tornado
3
2
10.10.2015 14:30 3 : 2
10.10
15:00
Petka
Mladi Borac
1
2
10.10.2015 15:00 1 : 2
10.10
14:30
Mladost
Dobra Voda
2
1
10.10.2015 14:30 2 : 1
10.10
15:00
Vlasenica
Sloboda (MG)
7
1
10.10.2015 15:00 7 : 1
10.10
15:00
Tekstilac
Leotar
3
0
10.10.2015 15:00 3 : 0
10.10
15:00
Krupa
Zvijezda 09
2
1
10.10.2015 15:00 2 : 1
10.10
15:00
Mladost
Drina HE
4
1
10.10.2015 15:00 4 : 1
10.10
15:00
Borac
Sutjeska
1
1
10.10.2015 15:00 1 : 1
10.10
15:00
Sloboda (NG)
Kozara
1
0
10.10.2015 15:00 1 : 0
10.10
15:00
Modri─Źa
┼Żeljezni─Źar
3
0
10.10.2015 15:00 3 : 0
10.10
15:00
Laktaši
Mladost (DS)
0
3
10.10.2015 15:00 0 : 3
10.10
15:00
Sloga (D)
Sloga (S)
4
1
10.10.2015 15:00 4 : 1
10.10
15:00
Ljubi─ç
Omarska
2
4
10.10.2015 15:00 2 : 4
10.10
15:00
Glasinac 2011
Rudar
0
0
10.10.2015 15:00 0 : 0
10.10
15:00
Lokomotiva
Podrinje
1
3
10.10.2015 15:00 1 : 3
10.10
15:00
Napredak
Mladost (R)
3
0
10.10.2015 15:00 3 : 0
10.10
15:00
OFK Lauš
Budu─çnost
4
1
10.10.2015 15:00 4 : 1
10.10
15:00
Lijev─Źe
Gomjenica
5
0
10.10.2015 15:00 5 : 0
10.10
15:00
FSA
Progres
2
0
10.10.2015 15:00
FSA
2 : 0
10.10
15:00
OFK Brdo
Karanovac
0
0
10.10.2015 15:00 0 : 0
10.10
15:00
Polet 1926
Crvena zvijezda
3
1
10.10.2015 15:00 3 : 1
10.10
15:00
OFK Pridjel
Trebava
1
1
10.10.2015 15:00 1 : 1
10.10
15:00
Guber
Lokanj
3
0
10.10.2015 15:00 3 : 0
10.10
15:00
Bratstvo
OFK Trnovica
3
3
10.10.2015 15:00 3 : 3
10.10
15:00
Tamaris
Borac (Š)
1
2
10.10.2015 15:00 1 : 2
10.10
15:00
Sloga-Nektar
─îelinac
1
4
10.10.2015 15:00 1 : 4
10.10
15:00
Mladost
Gorica
3
2
10.10.2015 15:00 3 : 2
10.10
15:00
Sloga 94
Priboj
4
4
10.10.2015 15:00 4 : 4
10.10
15:00
Radnik
┼Żeljezni─Źar
3
0
10.10.2015 15:00 3 : 0
10.10
15:00
Romanovci
Bratstvo
2
3
10.10.2015 15:00 2 : 3
10.10
15:30
Jablanica
Romanovci
4
3
10.10.2015 15:30 4 : 3