XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
894 utakmica za dan Nedelja, 18 Oktobar 2015


Fudbal

18.10
15:00
Moravac Orion
Dunav
0
0
18.10.2015 15:00 0 : 0
18.10
15:00
Temni─ç 1924
Car Konstantin
1
1
18.10.2015 15:00 1 : 1
18.10
15:00
Dunav
Vršac
1
1
18.10.2015 15:00 1 : 1
18.10
15:00
Dolina
Senta
0
0
18.10.2015 15:00 0 : 0
18.10
11:00
┼Żarkovo
Radni─Źki (NB)
0
0
18.10.2015 11:00 0 : 0
18.10
14:30
Budu─çnost
Stepojevac Vaga
4
0
18.10.2015 14:30 4 : 0
18.10
14:30
Brodarac 1947
GSP Polet
3
1
18.10.2015 14:30 3 : 1
18.10
11:00
Dor─çol
Radni─Źki (O)
2
1
18.10.2015 11:00 2 : 1
18.10
14:30
Turbina
Teleoptik
0
1
18.10.2015 14:30 0 : 1
18.10
14:30
Srem
Sopot
2
0
18.10.2015 14:30 2 : 0
18.10
11:00
Polet (LJ)
Kara─Ĺor─Ĺe
0
2
18.10.2015 11:00 0 : 2
18.10
14:30
Zvi┼żd
Ma─Źva
3
1
18.10.2015 14:30 3 : 1
18.10
15:00
Bošnjane
FUD
1
0
18.10.2015 15:00 1 : 0
FUD
18.10
15:00
Rembas
SFS Borac
3
1
18.10.2015 15:00 3 : 1
18.10
15:00
Morava
┼Żitora─Ĺa
0
3
18.10.2015 15:00 0 : 3
18.10
15:00
┼Żupa
Jedinstvo (M)
4
0
18.10.2015 15:00 4 : 0
18.10
15:00
Poljoprivrednik
Lugomir
0
1
18.10.2015 15:00 0 : 1
18.10
15:00
Leva─Ź
Juhor
1
0
18.10.2015 15:00 1 : 0
18.10
15:00
Šarbanovac
Radni─Źki (L)
6
0
18.10.2015 15:00 6 : 0
18.10
15:00
Rudar Alpos
Brodoremont
2
2
18.10.2015 15:00 2 : 2
18.10
15:00
Pukovac
Hajduk Veljko
3
1
18.10.2015 15:00 3 : 1
18.10
15:00
Moravica
Zaplanjac
0
0
18.10.2015 15:00 0 : 0
18.10
11:00
Jedinstvo (P)
Bobište
0
0
18.10.2015 11:00 0 : 0
18.10
15:00
Vlasina
Jablanica
2
0
18.10.2015 15:00 2 : 0
18.10
15:00
┼ŻAK
Kozara
1
1
18.10.2015 15:00 1 : 1
18.10
15:00
Slavia
Polet
2
1
18.10.2015 15:00 2 : 1
18.10
14:00
Tekstilac
OFK Mladost APA
0
4
18.10.2015 14:00 0 : 4
18.10
14:00
Mladost (T)
┼ŻAK
1
0
18.10.2015 14:00 1 : 0
18.10
14:00
Ba─Źka (P)
Polet (S)
0
3
18.10.2015 14:00 0 : 3
18.10
10:00
Subotica
Srbobran
1
1
18.10.2015 10:00 1 : 1
18.10
15:00
Budu─çnost (SN)
Kabel
3
0
18.10.2015 15:00 3 : 0
18.10
15:00
Kupinovo
Jugovi─ç
5
0
18.10.2015 15:00 5 : 0
18.10
15:00
LSK La─çarak
Jedinstvo (SP)
0
3
18.10.2015 15:00 0 : 3
18.10
15:00
Hajduk (B)
Slavija
1
0
18.10.2015 15:00 1 : 0
18.10
14:30
Napredak
Proleter
0
0
18.10.2015 14:30 0 : 0
18.10
14:30
Omladinac
GFK Jasenica 1911
0
1
18.10.2015 14:30 0 : 1
18.10
14:30
RSK
Borac
3
2
18.10.2015 14:30
RSK
3 : 2
18.10
14:30
OFK Ose─Źina
Zadrugar
1
2
18.10.2015 14:30 1 : 2
18.10
14:30
Zlatar
Ra─Ĺevac
0
0
18.10.2015 14:30 0 : 0
18.10
14:30
Ribnica
Provo
0
1
18.10.2015 14:30 0 : 1
18.10
14:30
Polimlje
Brezovica
1
0
18.10.2015 14:30 1 : 0
18.10
14:30
Sloga (S)
Budu─çnost
1
0
18.10.2015 14:30 1 : 0
18.10
14:30
Zlatibor
Radni─Źki Stobex
3
0
18.10.2015 14:30 3 : 0
18.10
14:30
Bane
Ov─Źar
1
0
18.10.2015 14:30 1 : 0
18.10
14:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Draga─Źevo
3
0
18.10.2015 14:30 3 : 0
18.10
14:30
Polet (T)
Orlovac
1
1
18.10.2015 14:30 1 : 1
18.10
14:30
Bra─ça Vukovi─ç
Arsenal
1
0
18.10.2015 14:30 1 : 0
18.10
14:00
Partizan
Kušiljevo
1
0
18.10.2015 14:00 1 : 0
18.10
14:00
Napredak (Z)
Mladi radnik
5
2
18.10.2015 14:00 5 : 2
18.10
14:00
Bratstvo
Dragocvet
4
1
18.10.2015 14:00 4 : 1
18.10
14:00
Sloga
Mladost (K)
9
2
18.10.2015 14:00 9 : 2
18.10
14:00
Napredak (D)
Budu─çnost
5
2
18.10.2015 14:00 5 : 2
18.10
14:00
OFK Bratstvo
OFK Batinac
2
1
18.10.2015 14:00 2 : 1
18.10
11:00
BSK
Mladost (J)
2
2
18.10.2015 11:00
BSK
2 : 2
18.10
14:30
Sloga
Gradina
3
0
18.10.2015 14:30 3 : 0
18.10
14:30
─îitluk
Mladi radnik
1
1
18.10.2015 14:30 1 : 1
18.10
14:30
Vinogradar
Ribnik
4
1
18.10.2015 14:30 4 : 1
18.10
14:30
Ma─Źkovac
Naupare
3
4
18.10.2015 14:30 3 : 4
18.10
14:30
Mladost
Šanac
1
2
18.10.2015 14:30 1 : 2
18.10
14:30
Parunovac
13. April
1
3
18.10.2015 14:30 1 : 3
18.10
14:30
Jastrebac
Gornji Stepoš
1
0
18.10.2015 14:30 1 : 0
18.10
15:00
Jastrebac
Dun─Ĺerski
3
0
18.10.2015 15:00 3 : 0
18.10
15:00
Mladost 1982
Pobeda
1
1
18.10.2015 15:00 1 : 1
18.10
15:00
Dobri─Ź
NS Tatko
5
0
18.10.2015 15:00 5 : 0
18.10
15:00
Partizanski put
Kosovac
2
2
18.10.2015 15:00 2 : 2
18.10
15:00
Borac
Jug Bogdan
4
6
18.10.2015 15:00 4 : 6
18.10
15:00
Real
Trbunje
1
2
18.10.2015 15:00 1 : 2
18.10
15:00
Kaćuša
Polet
0
3
18.10.2015 15:00 0 : 3
18.10
15:30
Doljevac
Zemljoradnik
2
1
18.10.2015 15:30 2 : 1
18.10
15:30
Mladost (Batuš.)
Orljane
1
0
18.10.2015 15:30 1 : 0
18.10
15:30
Radni─Źki 1924
Radni─Źki 1947 (─î)
2
0
18.10.2015 15:30 2 : 0
18.10
15:30
Jedinstvo (B)
Rasova─Źa
1
1
18.10.2015 15:30 1 : 1
18.10
15:30
Malošište
Morava
4
1
18.10.2015 15:30 4 : 1
18.10
15:00
BSK
Nemetali
4
0
18.10.2015 15:00
BSK
4 : 0
18.10
15:00
Branik
Sloga
1
2
18.10.2015 15:00 1 : 2
18.10
15:00
Slatina
Radni─Źki
6
1
18.10.2015 15:00 6 : 1
18.10
15:00
Blizna
Majdanpek
2
3
18.10.2015 15:00 2 : 3
18.10
15:00
Krivelj
Polom
7
1
18.10.2015 15:00 7 : 1
18.10
15:00
Deli Jovan
─îubra
8
1
18.10.2015 15:00 8 : 1
18.10
11:00
Klju─Ź
Pore─Ź
6
1
18.10.2015 11:00 6 : 1
18.10
15:00
Polet
Rudar
2
3
18.10.2015 15:00 2 : 3
18.10
15:00
Svrljiška Topla
ŠSK
1
9
18.10.2015 15:00 1 : 9
18.10
15:00
Trebi─Ź
Sloga
4
0
18.10.2015 15:00 4 : 0
18.10
15:00
OFK Knjaz
Grlište
4
1
18.10.2015 15:00 4 : 1
18.10
15:00
Omladinac
Malinik
1
2
18.10.2015 15:00 1 : 2
18.10
15:00
Zadrugar
Mladost
2
1
18.10.2015 15:00 2 : 1
18.10
15:00
Gnjilan
Napredak
6
1
18.10.2015 15:00 6 : 1
18.10
15:00
┼Żelju┼ía
Spartak
0
2
18.10.2015 15:00 0 : 2
18.10
14:00
Levosoje
Vihor
1
0
18.10.2015 14:00 1 : 0
18.10
11:00
Corrotica
Levosoje Talenat
3
0
18.10.2015 11:00 3 : 0
18.10
14:00
─îelik
P─Źinja
0
2
18.10.2015 14:00 0 : 2
18.10
14:00
Mladost (B)
OFK Alakince
2
2
18.10.2015 14:00 2 : 2
18.10
14:00
Bukuroca
Ternoci
0
3
18.10.2015 14:00 0 : 3
18.10
14:00
Trešnjevka
Pavlovac
1
0
18.10.2015 14:00 1 : 0
18.10
14:00
Umac
Kumarevo
3
3
18.10.2015 14:00 3 : 3
18.10
14:00
Sloga (L)
─îekmin
3
1
18.10.2015 14:00 3 : 1
18.10
14:00
Zlo─çudovo
Radni─Źki (P)
2
1
18.10.2015 14:00 2 : 1
18.10
14:00
Sloboda D.B
Vu─Źje
4
1
18.10.2015 14:00 4 : 1
18.10
14:00
Jedinstvo GS
Planta┼ża
3
1
18.10.2015 14:00 3 : 1
18.10
14:00
Mladi Borac
Omladinac
2
2
18.10.2015 14:00 2 : 2
18.10
14:00
Progres
Brza
0
0
18.10.2015 14:00 0 : 0
18.10
14:00
Mladost V
┼Żelezni─Źar
1
2
18.10.2015 14:00 1 : 2
18.10
Radni─Źki
OFK Niš
0
5
18.10.2015 0 : 5
18.10
Mladost
Palilulac
1
3
18.10.2015 1 : 3
18.10
Vrtište
Proleter
3
2
18.10.2015 3 : 2
18.10
Crvena zastava
Mramor
4
0
18.10.2015 4 : 0
18.10
Sloboda
Budu─çnost
5
2
18.10.2015 5 : 2
18.10
Rudar
Morava
6
3
18.10.2015 6 : 3
18.10
Jedinstvo (GM)
Vulkan
4
2
18.10.2015 4 : 2
18.10
15:00
Vladimirovac
Partizan (G)
2
0
18.10.2015 15:00 2 : 0
18.10
15:00
Vulturul
Jugoslavija
3
1
18.10.2015 15:00 3 : 1
18.10
15:00
Sloga (BNS)
Jedinstvo Stevi─ç
1
1
18.10.2015 15:00 1 : 1
18.10
15:00
Mladost (V)
Mladost (O)
1
2
18.10.2015 15:00 1 : 2
18.10
15:00
Budu─çnost (A)
Dinamo 1945
1
2
18.10.2015 15:00 1 : 2
18.10
15:00
Terekveš
Polet
0
4
18.10.2015 15:00 0 : 4
18.10
15:00
Hajduk
Lipar
1
2
18.10.2015 15:00 1 : 2
18.10
15:00
Rusin
Borac
1
0
18.10.2015 15:00 1 : 0
18.10
15:00
Omladinac (B)
Kula
1
1
18.10.2015 15:00 1 : 1
18.10
15:00
Kordun
BSK
4
4
18.10.2015 15:00 4 : 4
BSK
18.10
14:30
Proleter
Ba─Źka
2
3
18.10.2015 14:30 2 : 3
18.10
14:30
E─Ĺ┼íeg
Preporod
1
7
18.10.2015 14:30 1 : 7
18.10
14:30
Sloga
Krivaja
0
3
18.10.2015 14:30 0 : 3
18.10
15:00
Jadran
OFK Bresta─Ź
4
0
18.10.2015 15:00 4 : 0
18.10
15:00
Hajduk 1925 Podunavac
Donji Petrovci
6
0
18.10.2015 15:00 6 : 0
18.10
15:00
Hajduk (D)
Grani─Źar 1924
1
1
18.10.2015 15:00 1 : 1
18.10
15:00
Jedinstvo (M)
OFK Zeka Buljubaša
4
2
18.10.2015 15:00 4 : 2
18.10
15:00
Napredak (P)
Ljukovo
0
2
18.10.2015 15:00 0 : 2
18.10
Napredak
Mileti─ç
0
2
18.10.2015 0 : 2
18.10
Jedinstvo
Krila Krajine
2
1
18.10.2015 2 : 1
18.10
Stari Grad
Borac
0
7
18.10.2015 0 : 7
18.10
Titel
Budu─çnost
1
0
18.10.2015 1 : 0
18.10
Mladost
Sutjeska
3
1
18.10.2015 3 : 1
18.10
14:30
Strelac
Mladost (B)
3
0
18.10.2015 14:30 3 : 0
18.10
14:30
OFK Borac
Radni─Źki
2
2
18.10.2015 14:30 2 : 2
18.10
14:30
Polet
Veliki Borak
4
2
18.10.2015 14:30 4 : 2
18.10
14:30
Sindjeli─ç 2012
Institut
4
0
18.10.2015 14:30 4 : 0
18.10
14:30
Banja
Zmaj 1953
2
0
18.10.2015 14:30 2 : 0
18.10
14:30
Komgrap
Pionir
10
3
18.10.2015 14:30 10 : 3
18.10
14:30
Dunav
PKB Kovilovo
3
2
18.10.2015 14:30 3 : 2
18.10
10:00
Selo Mladenovac
Bole─Ź
0
0
18.10.2015 10:00 0 : 0
18.10
14:30
OFK Leštane
Pudarci
2
0
18.10.2015 14:30 2 : 0
18.10
14:30
Ropo─Źevo
Avala 1939
2
5
18.10.2015 14:30 2 : 5
18.10
14:30
Dunavac
Vin─Źa
1
1
18.10.2015 14:30 1 : 1
18.10
Omladinac
Sloga
2
1
18.10.2015 2 : 1
18.10
7. Juli
Sloboda
1
0
18.10.2015 1 : 0
18.10
Budu─çnost
Osipaonica
2
0
18.10.2015 2 : 0
18.10
Šumadija
Ba─Źinac
2
0
18.10.2015 2 : 0
18.10
Pobeda
┼Żelezni─Źar
2
0
18.10.2015 2 : 0
18.10
Mladi radnik
Borac (R)
1
1
18.10.2015 1 : 1
18.10
14:30
Makce
┼Żelezni─Źar
3
3
18.10.2015 14:30 3 : 3
18.10
14:30
Napredak
Krilaš
2
0
18.10.2015 14:30 2 : 0
18.10
14:30
Mlava
Mladost
1
1
18.10.2015 14:30 1 : 1
18.10
14:30
Budu─çnost
Vojvoda Milenko
1
1
18.10.2015 14:30 1 : 1
18.10
14:30
Borac
Sloga (B)
3
0
18.10.2015 14:30 3 : 0
18.10
14:30
Rudar
Petar Dobrnjac
0
2
18.10.2015 14:30 0 : 2
18.10
14:30
Aran─Ĺelovac
Kara─Ĺor─Ĺe
3
0
18.10.2015 14:30 3 : 0
18.10
14:30
Prvi srpski ustanak
Šatornja
1
1
18.10.2015 14:30 1 : 1
18.10
14:30
Vitlina-Bokanja
Šumadija
2
0
18.10.2015 14:30 2 : 0
18.10
14:30
Vin─Źa
Šumadinac
3
0
18.10.2015 14:30 3 : 0
18.10
14:30
Lepenica
Trnava
2
1
18.10.2015 14:30 2 : 1
18.10
14:30
BSK
Banja
4
0
18.10.2015 14:30
BSK
4 : 0
18.10
14:30
Junkovac
Pobeda
5
0
18.10.2015 14:30 5 : 0
18.10
14:30
Borac
┼ŻSK
1
0
18.10.2015 14:30 1 : 0
18.10
14:30
Prvi partizan
Jedinstvo
10
0
18.10.2015 14:30 10 : 0
18.10
14:30
Napredak
┼Żelezni─Źar
2
7
18.10.2015 14:30 2 : 7
18.10
14:30
Polet
Crnokosa
0
1
18.10.2015 14:30 0 : 1
18.10
14:30
Višesava
Soko
5
0
18.10.2015 14:30 5 : 0
18.10
15:00
Lipolist
Jedinstvo (Š)
1
2
18.10.2015 15:00 1 : 2
18.10
15:00
Drina
Jadar
2
0
18.10.2015 15:00 2 : 0
18.10
15:00
Borac (L)
Ma─Źva 2005
0
1
18.10.2015 15:00 0 : 1
18.10
15:00
Jedinstvo (Z)
Mladost (P)
0
3
18.10.2015 15:00 0 : 3
18.10
15:00
Podrinje
BMR Petlova─Źa
2
2
18.10.2015 15:00 2 : 2
18.10
15:00
Borac (V)
Hajduk Stanko
0
2
18.10.2015 15:00 0 : 2
18.10
Vodoja┼ża
Vinogradi DB
1
1
18.10.2015 1 : 1
18.10
15:00
Srbija
Mladost
4
0
18.10.2015 15:00 4 : 0
18.10
Šumadinac
─ćava
0
3
18.10.2015 0 : 3
18.10
Sušica
Maršić
5
1
18.10.2015 5 : 1
18.10
Partizan
Kolonija
2
0
18.10.2015 2 : 0
18.10
Budu─çnost
Jedinstvo
2
0
18.10.2015 2 : 0
18.10
15:00
Real
Ibar
6
0
18.10.2015 15:00 6 : 0
18.10
15:00
Borac
Go─Ź
0
4
18.10.2015 15:00 0 : 4
18.10
15:00
Stubal
OFK Ras
7
0
18.10.2015 15:00 7 : 0
18.10
15:00
Granit
Rudar
1
0
18.10.2015 15:00 1 : 0
18.10
15:00
Polet
Radnik
1
0
18.10.2015 15:00 1 : 0
18.10
15:00
Gru┼ża
Pazar Juniors 2011
1
4
18.10.2015 15:00 1 : 4
18.10
15:00
Mataruge
Budu─çnost
1
0
18.10.2015 15:00 1 : 0
18.10
15:00
Ribnica
Radni─Źki
1
2
18.10.2015 15:00 1 : 2
18.10
Brezovica
Gracko
1
4
18.10.2015 1 : 4
18.10
Radni─Źki
Ugljare
3
0
18.10.2015 3 : 0
18.10
14:00
Polet
Rudar (P)
0
2
18.10.2015 14:00 0 : 2
18.10
14:00
Mladost (S)
Moravac
3
2
18.10.2015 14:00 3 : 2
18.10
14:00
Napredak (Sv)
Hajduk
3
5
18.10.2015 14:00 3 : 5
18.10
14:00
Šumadija
Rudar (SR)
3
0
18.10.2015 14:00 3 : 0
18.10
14:00
Javor
Rudar Stenjevac
2
2
18.10.2015 14:00 2 : 2
18.10
14:00
Napredak Stubica
Supska
0
3
18.10.2015 14:00 0 : 3
18.10
14:00
Istok 63
Omladinski
3
2
18.10.2015 14:00 3 : 2
18.10
14:00
Budu─çnost
Kolare
0
2
18.10.2015 14:00 0 : 2
18.10
14:00
Crni Vrh
Blagotin
2
0
18.10.2015 14:00 2 : 0
18.10
14:00
Morava
Ursule
3
0
18.10.2015 14:00 3 : 0
18.10
14:00
Mladost (D)
Sloga
5
0
18.10.2015 14:00 5 : 0
18.10
14:00
Resavac
Kupinovac
7
0
18.10.2015 14:00 7 : 0
18.10
14:00
Juhor
Napredak (SL)
5
0
18.10.2015 14:00 5 : 0
18.10
14:00
Šumadinac
Mladost (G)
1
2
18.10.2015 14:00 1 : 2
18.10
14:30
OFK Gnjila
Trudbenik
3
0
18.10.2015 14:30 3 : 0
18.10
14:30
Donji Kopaonik
Omladinac
6
1
18.10.2015 14:30 6 : 1
18.10
14:30
Beli Orlovi
Rubin (Z)
3
2
18.10.2015 14:30 3 : 2
18.10
14:30
14. Oktobar
Sloga
1
0
18.10.2015 14:30 1 : 0
18.10
14:00
Crvena zvezda
Gredetin
5
2
18.10.2015 14:00 5 : 2
18.10
15:00
Tempo
Feniks 2012
2
1
18.10.2015 15:00 2 : 1
18.10
15:00
Borac
Jedinstvo GVD
2
2
18.10.2015 15:00 2 : 2
18.10
11:00
Vukašinovac
OFK Rutevac 1908
6
1
18.10.2015 11:00 6 : 1
18.10
11:00
OFK Sloga
Ratar
0
6
18.10.2015 11:00 0 : 6
18.10
15:30
Marina Kutina
Dušnik
0
6
18.10.2015 15:30 0 : 6
18.10
15:30
Pobeda
4. Juli
2
3
18.10.2015 15:30 2 : 3
18.10
15:30
Moravac (ZT)
Grkinja
7
2
18.10.2015 15:30 7 : 2
18.10
15:30
Toplica
Kne┼żica
7
1
18.10.2015 15:30 7 : 1
18.10
15:00
Egeta
Napredak
1
6
18.10.2015 15:00 1 : 6
18.10
15:00
Velika Vrbica
Lokomotiva
15
3
18.10.2015 15:00 15 : 3
18.10
15:00
Milutinovac
Omladinac
2
1
18.10.2015 15:00 2 : 1
18.10
15:00
Ko─Źa Andjelkovi─ç
Mala Vrbica
0
4
18.10.2015 15:00 0 : 4
18.10
15:00
Pontes
Lov─çen
1
2
18.10.2015 15:00 1 : 2
18.10
15:00
Kladušnica
Rtkovo
2
2
18.10.2015 15:00 2 : 2
18.10
15:00
Polet 1959
Timok 1928
3
4
18.10.2015 15:00 3 : 4
18.10
14:00
Moravac
OFK Bobište
1
5
18.10.2015 14:00 1 : 5
18.10
14:00
OFK Morava
Real
1
0
18.10.2015 14:00 1 : 0
18.10
14:00
Gradac
Navalin
4
1
18.10.2015 14:00 4 : 1
18.10
14:00
Napredak
Mladost (DL)
6
1
18.10.2015 14:00 6 : 1
18.10
14:00
Mladost (B)
Morava
6
1
18.10.2015 14:00 6 : 1
18.10
14:00
Jedinstvo (G)
Jedinstvo (Š)
2
1
18.10.2015 14:00 2 : 1
18.10
11:00
Lemind 1953
BSK
4
1
18.10.2015 11:00 4 : 1
BSK
18.10
15:00
Vojvodina (S)
Hajdu─Źica
1
2
18.10.2015 15:00 1 : 2
18.10
15:00
Vojvodina (CC)
Karaš (J)
3
0
18.10.2015 15:00 3 : 0
18.10
15:00
Karaš (K)
Potporanj
3
0
18.10.2015 15:00 3 : 0
18.10
15:00
Borac (VS)
Partizan (K)
2
0
18.10.2015 15:00 2 : 0
18.10
15:00
Banat (I)
Jedinstvo
1
2
18.10.2015 15:00 1 : 2
18.10
15:00
Ratar
Borac (VG)
2
1
18.10.2015 15:00 2 : 1
18.10
15:00
Dunav
Ševac
0
1
18.10.2015 15:00 0 : 1
18.10
15:00
Omladinac
Unirea
2
0
18.10.2015 15:00 2 : 0
18.10
15:00
Tempo
Polet
0
3
18.10.2015 15:00 0 : 3
18.10
15:00
Napredak
Proleter
0
0
18.10.2015 15:00 0 : 0
18.10
15:00
1.Oktobar
Terekveš
0
5
18.10.2015 15:00 0 : 5
18.10
15:00
Vojvodina (NM)
Jedinstvo
1
4
18.10.2015 15:00 1 : 4
18.10
15:00
Omladinac
Budu─çnost
10
1
18.10.2015 15:00 10 : 1
18.10
15:00
Vojvodina (B)
Bega
6
1
18.10.2015 15:00 6 : 1
18.10
15:00
Proleter
Omladinac
2
3
18.10.2015 15:00 2 : 3
18.10
15:00
┼ŻFK Banat
Potisje
5
0
18.10.2015 15:00 5 : 0
18.10
15:00
Jedinstvo
Rusanda
1
3
18.10.2015 15:00 1 : 3
18.10
15:00
Lehel
ASK
4
0
18.10.2015 15:00 4 : 0
ASK
18.10
15:00
OFK Klek
Naftagas
2
0
18.10.2015 15:00 2 : 0
18.10
15:00
MSK
OFK Gradnulica
3
1
18.10.2015 15:00
MSK
3 : 1
18.10
15:00
Tele─Źka
Partizan
1
4
18.10.2015 15:00 1 : 4
18.10
15:00
Dunav
Aleksa Šantić
0
3
18.10.2015 15:00 0 : 3
18.10
15:00
Dinamo
Hajduk Junior
0
3
18.10.2015 15:00 0 : 3
18.10
15:00
Grani─Źar
Rastina 1918
2
1
18.10.2015 15:00 2 : 1
18.10
14:30
─Éur─Ĺin
Lokomotiva
0
1
18.10.2015 14:30 0 : 1
18.10
14:30
Pali─ç
Bratstvo
3
0
18.10.2015 14:30 3 : 0
18.10
14:30
Bikovo
Dušan Silni
2
4
18.10.2015 14:30 2 : 4
18.10
14:30
┼Żednik
Elektrovojvodina
1
9
18.10.2015 14:30 1 : 9
18.10
14:30
Hajduk
Solid
1
3
18.10.2015 14:30 1 : 3
18.10
14:30
Udarnik Višnjevac
─îantavir
0
0
18.10.2015 14:30 0 : 0
18.10
15:00
Borac (M)
No─çaj
0
0
18.10.2015 15:00 0 : 0
18.10
15:00
Jedinstvo
Mitros
1
0
18.10.2015 15:00 1 : 0
18.10
15:00
Sloboda
Sloga
2
2
18.10.2015 15:00 2 : 2
18.10
15:00
Borac (K)
Radni─Źki
2
1
18.10.2015 15:00 2 : 1
18.10
15:00
Fruškogorac
Napredak
4
1
18.10.2015 15:00 4 : 1
18.10
15:00
Hajduk 1932
Grani─Źar
0
11
18.10.2015 15:00 0 : 11
18.10
15:00
Omladinac
Borac (S)
6
3
18.10.2015 15:00 6 : 3
18.10
15:00
Obili─ç 1993
PSK Putinci
1
0
18.10.2015 15:00 1 : 0
18.10
15:00
Obili─ç (Zmajevo)
Iskra
0
3
18.10.2015 15:00 0 : 3
18.10
15:00
Ba─Źka
Vojvodina
2
0
18.10.2015 15:00 2 : 0
18.10
15:00
Sloga
Budu─çnost
2
4
18.10.2015 15:00 2 : 4
18.10
15:00
Mladost Radost
Mladost
2
2
18.10.2015 15:00 2 : 2
18.10
15:00
Obili─ç (Vilovo)
Jedinstvo
1
0
18.10.2015 15:00 1 : 0
18.10
14:30
Krivanj
Borac
4
1
18.10.2015 14:30 4 : 1
18.10
14:30
Soko
Labudnja─Źa
3
1
18.10.2015 14:30 3 : 1
18.10
14:30
Naša Zvezda
Ba─Źki Hajduk
3
0
18.10.2015 14:30 3 : 0
18.10
14:30
Slavija
Ba─Źka
4
1
18.10.2015 14:30 4 : 1
18.10
14:30
Magli─ç
Neštin
1
4
18.10.2015 14:30 1 : 4
18.10
10:00
Kabel - Štrand
Sremac
3
0
18.10.2015 10:00 3 : 0
18.10
14:30
─îenej
Centar
0
0
18.10.2015 14:30 0 : 0
18.10
14:30
Ba─Źka
Tatra
1
1
18.10.2015 14:30 1 : 1
18.10
14:30
Rekreativo 011
Sparta
2
1
18.10.2015 14:30 2 : 1
18.10
14:30
Crvenka
Heroj Polet
3
0
18.10.2015 14:30 3 : 0
18.10
14:30
Sveti Stefan
Minel
0
3
18.10.2015 14:30 0 : 3
18.10
14:30
Šumadinac
Busije
0
1
18.10.2015 14:30 0 : 1
18.10
14:30
OFK Petrov─Źi─ç
Šećeranac Ada
1
0
18.10.2015 14:30 1 : 0
18.10
14:30
Posavac
Atakante
0
3
18.10.2015 14:30 0 : 3
18.10
14:30
BUSK
Studenski Grad
3
2
18.10.2015 14:30 3 : 2
18.10
Budu─çnost
Udarnik
1
2
18.10.2015 1 : 2
18.10
Proleter
Bašin
5
1
18.10.2015 5 : 1
18.10
Vodice
Beli Orlovi
2
3
18.10.2015 2 : 3
18.10
Jasenica
Obili─ç
4
2
18.10.2015 4 : 2
18.10
14:30
Jedinstvo (D)
Vihor
6
2
18.10.2015 14:30 6 : 2
18.10
14:30
Napredak (P)
Mlava (B)
2
1
18.10.2015 14:30 2 : 1
18.10
14:30
Desine
Brani─Źevo
1
0
18.10.2015 14:30 1 : 0
18.10
14:30
Napredak (B)
Napredak 1934
0
0
18.10.2015 14:30 0 : 0
18.10
14:30
Polet (B)
┼Żitkovica
0
1
18.10.2015 14:30 0 : 1
18.10
14:30
Sloga 1952
Zadrugar
7
0
18.10.2015 14:30 7 : 0
18.10
14:30
Polet
Rudar
1
4
18.10.2015 14:30 1 : 4
18.10
14:30
Omladinac (S)
Rade Milošević
3
2
18.10.2015 14:30 3 : 2
18.10
14:30
Bata Buli─ç
Omladinac (Š)
1
2
18.10.2015 14:30 1 : 2
18.10
14:30
Mladost
Radnik
1
3
18.10.2015 14:30 1 : 3
18.10
14:30
BSK
Radni─Źki
3
1
18.10.2015 14:30
BSK
3 : 1
18.10
14:30
Dragoš
Napredak
1
2
18.10.2015 14:30 1 : 2
18.10
14:30
Kotlenik
Kara─Ĺor─Ĺe Vu─Źi─ç
2
3
18.10.2015 14:30 2 : 3
18.10
14:30
Marjan
Kusovac
2
0
18.10.2015 14:30 2 : 0
18.10
14:30
Mladost MG
Bare
4
2
18.10.2015 14:30 4 : 2
18.10
14:30
Grivac
Lokomotiva
0
3
18.10.2015 14:30 0 : 3
18.10
14:30
Mladost (R)
Crvena zvezda
4
1
18.10.2015 14:30 4 : 1
18.10
14:30
Sloga
BSK
3
5
18.10.2015 14:30 3 : 5
BSK
18.10
14:30
Jasenica
Mladi rudar
0
1
18.10.2015 14:30 0 : 1
18.10
14:30
Proleter
Kopljari
2
0
18.10.2015 14:30 2 : 0
18.10
14:30
Šumadinac (S)
Budu─çnost
4
1
18.10.2015 14:30 4 : 1
18.10
14:30
Misa─Źa
Sloga
0
4
18.10.2015 14:30 0 : 4
18.10
14:30
Šumadinac (N)
Partizan
2
3
18.10.2015 14:30 2 : 3
18.10
14:30
Šamot
B 2000
3
2
18.10.2015 14:30 3 : 2
18.10
14:30
Ranilovi─ç
┼Żabare
2
0
18.10.2015 14:30 2 : 0
18.10
15:00
Vlašić
Dobrava
2
2
18.10.2015 15:00 2 : 2
18.10
15:00
Trešnjevka
Sloga
3
0
18.10.2015 15:00 3 : 0
18.10
15:00
Mrovska
Radni─Źki
2
2
18.10.2015 15:00 2 : 2
18.10
15:00
Ceri─ç
OFK Jelen
0
0
18.10.2015 15:00 0 : 0
18.10
15:00
Pri─Źinovi─ç
Vojvoda Stepa Step.
2
2