XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
774 utakmica za dan Subota, 24 Oktobar 2015


Fudbal

24.10
14:00
Timok
Timo─Źanin
3
1
24.10.2015 14:00 3 : 1
24.10
14:00
Tabane 1970
Ozren
2
0
24.10.2015 14:00 2 : 0
24.10
14:00
Trstenik PPT
Temni─ç 1924
1
1
24.10.2015 14:00 1 : 1
24.10
14:00
Dunav
Jedinstvo (B)
3
1
24.10.2015 14:00 3 : 1
24.10
14:00
Sloga (D)
Moravac Orion
1
1
24.10.2015 14:00 1 : 1
24.10
14:00
Sin─Ĺeli─ç
OFK Bor
3
0
24.10.2015 14:00 3 : 0
24.10
14:00
TSC
Dolina
2
0
24.10.2015 14:00
TSC
2 : 0
24.10
14:00
Omladinac
Cement
2
1
24.10.2015 14:00 2 : 1
24.10
14:00
Ba─Źka 1901
Sloga
3
2
24.10.2015 14:00 3 : 2
24.10
14:00
Vršac
Od┼żaci
0
3
24.10.2015 14:00 0 : 3
24.10
14:00
Radni─Źki (SM)
Dunav
3
2
24.10.2015 14:00 3 : 2
24.10
14:00
┼Żelezni─Źar
Banat
2
0
24.10.2015 14:00 2 : 0
24.10
10:00
BASK
IMR
0
1
24.10.2015 10:00 0 : 1
IMR
24.10
13:30
Sopot
IMT
0
2
24.10.2015 13:30 0 : 2
IMT
24.10
13:30
Teleoptik
Srem
3
0
24.10.2015 13:30 3 : 0
24.10
11:00
GSP Polet
Dor─çol
1
2
24.10.2015 11:00 1 : 2
24.10
13:30
Radni─Źki (NB)
Budu─çnost
1
2
24.10.2015 13:30 1 : 2
24.10
13:30
Smederevo 1924
Polet (LJ)
0
0
24.10.2015 13:30 0 : 0
24.10
13:30
FAP
Šumadija (A)
1
1
24.10.2015 13:30
FAP
1 : 1
24.10
13:30
Mokra Gora
┼Żelezni─Źar
3
0
24.10.2015 13:30 3 : 0
24.10
13:30
Jedinstvo
Budućnost Krušik 2014
0
3
24.10.2015 13:30 0 : 3
24.10
13:30
Ma─Źva
Sloga (K)
1
0
24.10.2015 13:30 1 : 0
24.10
13:30
Jedinstvo Putevi
Zvi┼żd
1
0
24.10.2015 13:30 1 : 0
24.10
13:30
Sloga (P)
Šumadija 1903
1
0
24.10.2015 13:30 1 : 0
24.10
13:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Mihajlovac 1934
1
0
24.10.2015 13:30 1 : 0
24.10
14:00
Kosanica
Leva─Ź
2
0
24.10.2015 14:00 2 : 0
24.10
14:00
┼Żitora─Ĺa
┼Żupa
3
2
24.10.2015 14:00 3 : 2
24.10
14:00
SFS Borac
Morava
3
2
24.10.2015 14:00 3 : 2
24.10
14:00
FUD
Rembas
1
0
24.10.2015 14:00
FUD
1 : 0
24.10
14:00
Brodoremont
Svrljig
1
0
24.10.2015 14:00 1 : 0
24.10
14:00
Lu┼żnica
Sloga (L)
4
2
24.10.2015 14:00 4 : 2
24.10
14:00
Nebeski Andjeli
Jedinstvo (P)
2
1
24.10.2015 14:00 2 : 1
24.10
14:00
Sloga
┼ŻAK
0
1
24.10.2015 14:00 0 : 1
24.10
14:00
Mladost (L)
Sloboda
3
0
24.10.2015 14:00 3 : 0
24.10
14:00
Radni─Źki Zrenjanin
Proleter (BK)
8
0
24.10.2015 14:00 8 : 0
24.10
14:00
Jedinstvo (BK)
Vršac United
4
0
24.10.2015 14:00 4 : 0
24.10
14:00
Radni─Źki (S)
Slavia
3
2
24.10.2015 14:00 3 : 2
24.10
14:00
Kozara
Budu─çnost
1
0
24.10.2015 14:00 1 : 0
24.10
13:30
Srbobran
OFK Vrbas
2
2
24.10.2015 13:30 2 : 2
24.10
13:30
Polet (S)
Radni─Źki (S)
2
2
24.10.2015 13:30 2 : 2
24.10
13:30
┼ŻAK
Bratstvo 1946
0
2
24.10.2015 13:30 0 : 2
24.10
13:30
Sloga (─î)
Mladost (T)
3
2
24.10.2015 13:30 3 : 2
24.10
14:00
OFK Mladost APA
Be─Źej 1918
2
0
24.10.2015 14:00 2 : 0
24.10
14:00
Slavija
Veternik
1
0
24.10.2015 14:00 1 : 0
24.10
14:00
Jedinstvo (SP)
Hajduk (B)
2
0
24.10.2015 14:00 2 : 0
24.10
14:00
Jugovi─ç
Sloga
4
0
24.10.2015 14:00 4 : 0
24.10
14:00
┼ŻSK
Budu─çnost (SN)
5
1
24.10.2015 14:00 5 : 1
24.10
14:00
Mladost (BJ)
Sremac
1
0
24.10.2015 14:00 1 : 0
24.10
13:30
Morava
Basarac
0
1
24.10.2015 13:30 0 : 1
24.10
13:30
GFK Jasenica 1911
RSK
3
2
24.10.2015 13:30 3 : 2
RSK
24.10
13:30
Rudar
Omladinac
2
0
24.10.2015 13:30 2 : 0
24.10
13:30
Budu─çnost
Zlatibor
1
4
24.10.2015 13:30 1 : 4
24.10
13:30
Radni─Źki (V)
Zlatar
3
2
24.10.2015 13:30 3 : 2
24.10
13:30
Jedinstvo 1945
OFK Ose─Źina
2
0
24.10.2015 13:30 2 : 0
24.10
13:30
Ov─Źar
Kara─Ĺor─Ĺe
0
0
24.10.2015 13:30 0 : 0
24.10
13:30
Takovo
Slavija (K)
3
0
24.10.2015 13:30 3 : 0
24.10
13:30
Trep─Źa
Omladinac (NS)
9
3
24.10.2015 13:30 9 : 3
24.10
14:00
Budu─çnost
OFK Bratstvo
2
1
24.10.2015 14:00 2 : 1
24.10
14:00
Trbunje
Kaćuša
5
0
24.10.2015 14:00 5 : 0
24.10
14:00
Polet
Malošište
1
3
24.10.2015 14:00 1 : 3
24.10
14:00
Mladost 1976 (Bilj.)
Radni─Źki 1924
1
0
24.10.2015 14:00 1 : 0
24.10
15:00
Rudna Glava
Slatina
2
1
24.10.2015 15:00 2 : 1
24.10
14:00
Rudar
Malinik
1
0
24.10.2015 14:00 1 : 0
24.10
14:00
Mid┼żor
Trebi─Ź
5
0
24.10.2015 14:00 5 : 0
24.10
14:00
Mladost (S)
Rgotina
1
3
24.10.2015 14:00 1 : 3
24.10
15:00
Zvezda
┼Żelju┼ía
9
0
24.10.2015 15:00 9 : 0
24.10
15:00
Mladost
Borac
3
0
24.10.2015 15:00 3 : 0
24.10
15:00
Vladimir Durkovi─ç
Zadrugar
2
1
24.10.2015 15:00 2 : 1
24.10
13:30
Mladost (S)
Bilja─Źi
3
4
24.10.2015 13:30 3 : 4
24.10
13:30
P─Źinja
Mladost (B)
3
0
24.10.2015 13:30 3 : 0
24.10
13:30
Levosoje Talenat
─îelik
0
6
24.10.2015 13:30 0 : 6
24.10
Palilulac
Vrtište
1
4
24.10.2015 1 : 4
24.10
OFK Niš
Mladost
3
0
24.10.2015 3 : 0
24.10
14:00
Dinamo 1945
Partizan (U)
9
0
24.10.2015 14:00 9 : 0
24.10
14:00
Jedinstvo Stevi─ç
Mladost (V)
5
2
24.10.2015 14:00 5 : 2
24.10
14:00
Banat
Polet
2
1
24.10.2015 14:00 2 : 1
24.10
14:00
Kikinda 1909
Naftagas
3
3
24.10.2015 14:00 3 : 3
24.10
14:00
Napredak
Proleter 2006
2
2
24.10.2015 14:00 2 : 2
24.10
14:00
Borac Aleksandrovo
Mladost
1
2
24.10.2015 14:00 1 : 2
24.10
14:00
Bile─çanin
Begej
1
0
24.10.2015 14:00 1 : 0
24.10
14:00
Radni─Źki 1911
Crvena zvezda
0
1
24.10.2015 14:00 0 : 1
24.10
14:00
Roham
Krajina
3
2
24.10.2015 14:00 3 : 2
24.10
14:00
Zadrugar
Vojvodina 1928
1
0
24.10.2015 14:00 1 : 0
24.10
14:00
Radni─Źki 1918
Rusin
1
4
24.10.2015 14:00 1 : 4
24.10
14:00
Polet
Grani─Źar (G)
2
0
24.10.2015 14:00 2 : 0
24.10
14:30
Njegoš
Obili─ç
2
2
24.10.2015 14:30 2 : 2
24.10
14:30
Krivaja
Panonija IM Topola
1
0
24.10.2015 14:30 1 : 0
24.10
14:30
Preporod
Sloga
2
1
24.10.2015 14:30 2 : 1
24.10
14:30
Potisje
Proleter
5
0
24.10.2015 14:30 5 : 0
24.10
14:00
Podrinje
Partizan
3
2
24.10.2015 14:00 3 : 2
24.10
14:00
1. Maj Ruma
Jadran
0
0
24.10.2015 14:00 0 : 0
24.10
14:00
Proleter
Napredak
3
0
24.10.2015 14:00 3 : 0
24.10
14:30
OFK Futog
Omladinac
1
0
24.10.2015 14:30 1 : 0
24.10
14:30
OFK Sirig
Index
1
0
24.10.2015 14:30 1 : 0
24.10
14:30
Fruškogorski partizan
┼Żelezni─Źar
5
1
24.10.2015 14:30 5 : 1
24.10
14:30
Jedinstvo
Šajkaš 1908
1
4
24.10.2015 14:30 1 : 4
24.10
14:30
Petrovaradin
Mladost
2
0
24.10.2015 14:30 2 : 0
24.10
14:30
Vinogradar
Proleter
1
1
24.10.2015 14:30 1 : 1
24.10
14:30
Sofeks
Susek
2
1
24.10.2015 14:30 2 : 1
24.10
13:30
TEK Sloga
OFK Zabre┼żje
2
2
24.10.2015 13:30 2 : 2
24.10
13:30
Napredak
Polet
3
0
24.10.2015 13:30 3 : 0
24.10
11:00
Poštar Zvezdara
Komgrap
0
2
24.10.2015 11:00 0 : 2
24.10
13:30
Milutinac
Sindjeli─ç 2012
3
0
24.10.2015 13:30 3 : 0
24.10
13:30
Avala 1939
Kova─Źevac
3
0
24.10.2015 13:30 3 : 0
24.10
13:30
Šumadinac
Lepenica
2
1
24.10.2015 13:30 2 : 1
24.10
13:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Prvi srpski ustanak
1
0
24.10.2015 13:30 1 : 0
24.10
14:30
Soko
Prvi partizan
2
9
24.10.2015 14:30 2 : 9
24.10
14:30
─îajetina
Jasen
5
1
24.10.2015 14:30 5 : 1
24.10
15:00
Ma─Źva 2005
Jedinstvo (Z)
3
0
24.10.2015 15:00 3 : 0
24.10
15:00
Jadar
Borac (L)
2
0
24.10.2015 15:00 2 : 0
24.10
14:30
Kolubara
Junior Novo Naselje
2
0
24.10.2015 14:30 2 : 0
24.10
14:30
Trli─ç
OFK Divci
0
0
24.10.2015 14:30 0 : 0
24.10
14:30
Tulari
ZSK
3
1
24.10.2015 14:30 3 : 1
ZSK
24.10
14:30
Tvrdojevac
Ka─Źer
7
1
24.10.2015 14:30 7 : 1
24.10
14:30
Polet
Tešnjar
1
3
24.10.2015 14:30 1 : 3
24.10
14:30
Mladost
OFK Jabu─Źje
0
1
24.10.2015 14:30 0 : 1
24.10
14:30
Sovljak
Banjani
1
0
24.10.2015 14:30 1 : 0
24.10
14:30
Joševa
Pepeljevac
0
2
24.10.2015 14:30 0 : 2
24.10
Pobeda
Budu─çnost
0
3
24.10.2015 0 : 3
24.10
Jedinstvo
Jadran
3
1
24.10.2015 3 : 1
24.10
Sloboda
Partizan
5
2
24.10.2015 5 : 2
24.10
Kolonija
Sušica
1
1
24.10.2015 1 : 1
24.10
Maršić
Šumadinac
4
2
24.10.2015 4 : 2
24.10
─ćava
Srbija
1
2
24.10.2015 1 : 2
24.10
Mladost
Vodoja┼ża
1
0
24.10.2015 1 : 0
24.10
Vinogradi DB
Sloga (D)
1
2
24.10.2015 1 : 2
24.10
15:00
Borac
Budu─çnost
0
3
24.10.2015 15:00 0 : 3
24.10
15:00
Maršić
Partizan
0
3
24.10.2015 15:00 0 : 3
24.10
15:00
─ćava
Sušica
2
3
24.10.2015 15:00 2 : 3
24.10
15:00
Sloga (D)
Vodoja┼ża
0
2
24.10.2015 15:00 0 : 2
24.10
15:00
Radni─Źki
Real
2
0
24.10.2015 15:00 2 : 0
24.10
15:00
Go─Ź
Stubal
2
1
24.10.2015 15:00 2 : 1
24.10
Gra─Źanica
Ugljare
8
1
24.10.2015 8 : 1
24.10
Sitnica
Brezovica
3
0
24.10.2015 3 : 0
24.10
15:00
Miokovci
Slatina
2
0
24.10.2015 15:00 2 : 0
24.10
15:00
Napredak
Backovac Junajted
5
0
24.10.2015 15:00 5 : 0
24.10
15:00
Jedinstvo
Majdan
3
0
24.10.2015 15:00 3 : 0
24.10
15:00
Spartak
Omladinac
1
1
24.10.2015 15:00 1 : 1
24.10
15:00
Mladost
Donja Vrbava
2
2
24.10.2015 15:00 2 : 2
24.10
14:00
Supska
Istok 63
1
1
24.10.2015 14:00 1 : 1
24.10
14:00
Rudar (SR)
Radni─Źki
3
1
24.10.2015 14:00 3 : 1
24.10
14:00
Rudar (P)
Mladost (S)
0
2
24.10.2015 14:00 0 : 2
24.10
13:30
Sokolovi
Rasina
6
4
24.10.2015 13:30 6 : 4
24.10
13:30
Sebe─Źevac
Borac
3
0
24.10.2015 13:30 3 : 0
24.10
13:30
BSK
┼Żabare
2
0
24.10.2015 13:30
BSK
2 : 0
24.10
13:30
─îarapan
Bukovica
3
2
24.10.2015 13:30 3 : 2
24.10
13:30
Sloga
Dvorane
6
0
24.10.2015 13:30 6 : 0
24.10
15:00
OFK Rutevac 1908
OFK Sloga
3
1
24.10.2015 15:00 3 : 1
24.10
15:00
Feniks 2012
Borac
5
2
24.10.2015 15:00 5 : 2
24.10
15:00
Jastrebac (T)
Planinac 2015
2
1
24.10.2015 15:00 2 : 1
24.10
15:30
Grkinja
Toplica
2
4
24.10.2015 15:30 2 : 4
24.10
15:30
Klisura
Moravac (ZT)
0
9
24.10.2015 15:30 0 : 9
24.10
14:00
Velika Jasikova
Kastrum
3
1
24.10.2015 14:00 3 : 1
24.10
14:00
Šljivar
Deli Jovan
1
2
24.10.2015 14:00 1 : 2
24.10
15:00
Rongo Siti
Sloga
0
3
24.10.2015 15:00 0 : 3
24.10
15:00
Mladost
Jerma
1
3
24.10.2015 15:00 1 : 3
24.10
15:00
Veliki Suvodol
Lokomotiva
1
2
24.10.2015 15:00 1 : 2
24.10
14:00
Jedinstvo (Š)
Lemind 1953
3
0
24.10.2015 14:00 3 : 0
24.10
14:00
Sušica 2012
Mladost (B)
3
0
24.10.2015 14:00 3 : 0
24.10
14:00
OFK Bobište
OFK Morava
0
1
24.10.2015 14:00 0 : 1
24.10
14:00
Strela
Proleter
5
1
24.10.2015 14:00 5 : 1
24.10
14:00
Kolonija
BSK Bavanište
4
2
24.10.2015 14:00 4 : 2
24.10
14:00
Budu─çnost
Omladinac
3
1
24.10.2015 14:00 3 : 1
24.10
14:00
Spartak
Stari Tamiš
2
2
24.10.2015 14:00 2 : 2
24.10
14:00
Polet
Mika Anti─ç
7
1
24.10.2015 14:00 7 : 1
24.10
14:00
Glogonj
Omladinac
1
0
24.10.2015 14:00 1 : 0
24.10
14:00
KFK Kula
Crvenka
0
4
24.10.2015 14:00 0 : 4
24.10
14:30
Elektrovojvodina
Hajduk
11
0
24.10.2015 14:30 11 : 0
24.10
14:30
Dušan Silni
┼Żednik
0
2
24.10.2015 14:30 0 : 2
24.10
14:00
Mitros
Sloboda
2
0
24.10.2015 14:00 2 : 0
24.10
14:00
Centar
Ba─Źka
1
3
24.10.2015 14:00 1 : 3
24.10
13:30
Heroj Polet
Mladost
3
0
24.10.2015 13:30 3 : 0
24.10
13:30
Sparta
Crvenka
3
1
24.10.2015 13:30 3 : 1
24.10
13:30
Mladi proleter
Rekreativo 011
4
0
24.10.2015 13:30 4 : 0
24.10
13:30
Polet (V)
Jedinstvo (Lj)
3
2
24.10.2015 13:30 3 : 2
24.10
13:30
Rade Milošević
Bata Buli─ç
5
1
24.10.2015 13:30 5 : 1
24.10
15:00
Jevremovac
Vlašić
5
2
24.10.2015 15:00 5 : 2
24.10
15:00
OFK Jelen
Pri─Źinovi─ç
2
0
24.10.2015 15:00 2 : 0
24.10
14:00
Gu─Źevo
Cer
2
4
24.10.2015 14:00 2 : 4
Cer
24.10
14:00
─îoban─Źe
Borac
4
0
24.10.2015 14:00 4 : 0
24.10
15:00
Majur
Sloga
9
0
24.10.2015 15:00 9 : 0
24.10
14:30
Rudar
Crvena Jabuka
2
2
24.10.2015 14:30 2 : 2
24.10
14:30
Rubribreza
Dimitrije Tucovi─ç
3
1
24.10.2015 14:30 3 : 1
24.10
OFK Bagremar
OFK ┼Że┼żelj
1
3
24.10.2015 1 : 3
24.10
14:00
Mladost 09
Brezak
2
5
24.10.2015 14:00 2 : 5
24.10
13:30
Kolarac
Lunjevac
1
3
24.10.2015 13:30 1 : 3
24.10
13:30
Badljevica
Landol
1
1
24.10.2015 13:30 1 : 1
24.10
13:30
Petrijevac
Podunavac
1
4
24.10.2015 13:30 1 : 4
24.10
13:30
Crvena zvezda
Omladinac
4
0
24.10.2015 13:30 4 : 0
24.10
14:30
Sloga
LFK Mladost
1
3
24.10.2015 14:30 1 : 3
24.10
13:30
─îoka
Hajduk
1
3
24.10.2015 13:30 1 : 3
24.10
13:30
OFK Mladost
Hajduk
0
0
24.10.2015 13:30 0 : 0
24.10
13:30
Partizan
Podunavac
3
1
24.10.2015 13:30 3 : 1
24.10
14:00
AZ Borac 2014
Mladost
2
1
24.10.2015 14:00 2 : 1
24.10
14:00
Proleter DV
Morava
2
0
24.10.2015 14:00 2 : 0
24.10
14:00
Moravac 1948
─îegar 2013
4
1
24.10.2015 14:00 4 : 1
24.10
14:00
Delijski Vis
Supovac
1
3
24.10.2015 14:00 1 : 3
24.10
14:00
Sloga 1948
Durlan siti
5
1
24.10.2015 14:00 5 : 1
24.10
14:00
─îegar 1946
Stevan Nešticki
3
1
24.10.2015 14:00 3 : 1
24.10
15:00
Jugovi─çi
Rad
2
4
24.10.2015 15:00 2 : 4
Rad
24.10
15:00
Sloga
Arbanasce
1
1
24.10.2015 15:00 1 : 1
24.10
15:30
Sloboda 2013
Slemen
0
8
24.10.2015 15:30 0 : 8
24.10
15:30
Bukovik
Jedinstvo 1953
4
1
24.10.2015 15:30 4 : 1
24.10
14:00
Tomislavci
Ba─Źka B
1
5
24.10.2015 14:00 1 : 5
24.10
14:00
Sloboda
Borac
4
3
24.10.2015 14:00 4 : 3
24.10
15:00
Mladost (G)
OFK Slatina
3
0
24.10.2015 15:00 3 : 0
24.10
15:00
Sibnica
Vojvoda
1
5
24.10.2015 15:00 1 : 5
24.10
14:00
Beljanica
Planinac
3
0
24.10.2015 14:00 3 : 0
24.10
14:00
Sindjeli─ç
15. Avgust 1950
5
1
24.10.2015 14:00 5 : 1
24.10
14:30
Vinogradar
Mladi Radnik
2
3
24.10.2015 14:30 2 : 3
24.10
14:30
Sin─Ĺeli─ç 1934
Jedinstvo
6
2
24.10.2015 14:30 6 : 2
24.10
15:30
Topoljak
Sloboda 1948
3
0
24.10.2015 15:30 3 : 0
24.10
15:30
Mladost
Jugovi─çi
1
3
24.10.2015 15:30 1 : 3
24.10
15:30
Stara Čaršija
Borjak 2013
0
0
24.10.2015 15:30 0 : 0
24.10
13:30
OFK Marenovo
Ušće
2
1
24.10.2015 13:30 2 : 1
24.10
13:30
Velika Morava
Gradac
0
3
24.10.2015 13:30 0 : 3
24.10
14:00
Nomanica
Badince
1
6
24.10.2015 14:00 1 : 6
24.10
14:00
Veternica
Rudar
4
4
24.10.2015 14:00 4 : 4
24.10
14:00
Gornje Krajince
Radnik 2013
3
0
24.10.2015 14:00 3 : 0
24.10
14:00
Pomoravlje
Todorovce
2
0
24.10.2015 14:00 2 : 0
24.10
14:00
Turekovac
Grdanica 024
2
2
24.10.2015 14:00 2 : 2
24.10
14:00
Jedinstvo
Gornje Sinkovce
4
0
24.10.2015 14:00 4 : 0
24.10
14:00
Moravac
Jašunja
3
0
24.10.2015 14:00 3 : 0
24.10
14:00
Mladost
Dobrica
2
2
24.10.2015 14:00 2 : 2
24.10
14:00
Sloga
Solunac
3
0
24.10.2015 14:00 3 : 0
24.10
14:00
Crvena Zvezda
Naša Krajina
3
0
24.10.2015 14:00 3 : 0
24.10
14:00
Grani─Źar
Janošik
3
0
24.10.2015 14:00 3 : 0
24.10
13:30
Manastirica
Mladost (R)
1
4
24.10.2015 13:30 1 : 4
24.10
13:30
Vukan
Melnica
3
0
24.10.2015 13:30 3 : 0
24.10
13:30
Burovac
BSK
4
1
24.10.2015 13:30 4 : 1
BSK
24.10
13:30
Zabr─Ĺe 1936
Veliko Laole
0
3
24.10.2015 13:30 0 : 3
24.10
14:00
Polet
Omladinac
1
4
24.10.2015 14:00 1 : 4
24.10
13:30
ZT Gorovi─Ź
Radoje Domanovi─ç
24.10.2015 13:30
24.10
13:30
Kralj Petar I
Mladost (J)
1
1
24.10.2015 13:30 1 : 1
24.10
13:30
Borac
Maskar
3
4
24.10.2015 13:30 3 : 4
24.10
13:30
Tule┼ż
Brezovac
1
1
24.10.2015 13:30 1 : 1
24.10
15:00
OFK Varna
Šipurske livade
1
1
24.10.2015 15:00 1 : 1
24.10
15:00
Boji─ç
Pocerina
1
6
24.10.2015 15:00 1 : 6
24.10
16:30
TE Gu─Źevo
Jadar 1961
3
2
24.10.2015 16:30 3 : 2
24.10
16:30
Mladost (B)
Prva Iskra
1
0
24.10.2015 16:30 1 : 0
24.10
16:30
Mladost (G)
Rudar
2
4
24.10.2015 16:30 2 : 4
24.10
16:30
Granit
Sloga
3
0
24.10.2015 16:30 3 : 0
24.10
16:30
Jelav
Hajduk
3
3
24.10.2015 16:30 3 : 3
24.10
16:30
Luk
Mladost (DD)
1
1
24.10.2015 16:30
Luk
1 : 1
24.10
15:00
Napredak (BP)
Bair
3
0
24.10.2015 15:00 3 : 0
24.10
15:00
Šumice
Stojan Lazarac
1
4
24.10.2015 15:00 1 : 4
24.10
15:00
Omladinac
Napredak (MB)
0
2
24.10.2015 15:00 0 : 2
24.10
15:00
Sloboda
Premijer
5
1
24.10.2015 15:00 5 : 1
24.10
Ratkovac
Strmovo 1968
1
3
24.10.2015 1 : 3
24.10
15:00
Mlada krila
BSK 2014
3
0
24.10.2015 15:00 3 : 0
24.10
15:00
Bogutova─Źka Banja
Mineral 2015
1
0
24.10.2015 15:00 1 : 0
24.10
10:00
Borac
Budu─çnost
7
7
24.10.2015 10:00 7 : 7
24.10
13:30
Zvezda
OFK Selište
3
0
24.10.2015 13:30 3 : 0
24.10
13:30
Best
Mladost
1
11
24.10.2015 13:30 1 : 11
24.10
13:30
Proleter
Udarnik
1
3
24.10.2015 13:30 1 : 3
24.10
13:30
Jedinstvo
Mladost
1
0
24.10.2015 13:30 1 : 0
24.10
13:30
Napredak
BSK
2
1
24.10.2015 13:30 2 : 1
BSK
24.10
13:00
Mladi Borac
Dunavac
0
4
24.10.2015 13:00 0 : 4
24.10
13:00
Pek
Pe─Źanica
2
2
24.10.2015 13:00
Pek
2 : 2
24.10
13:00
Sirakovo
Radni─Źki
1
5
24.10.2015 13:00 1 : 5
24.10
13:00
Baštovan 2015
Sloga
0
1
24.10.2015 13:00 0 : 1
24.10
13:00
Kumane
Ram
4
2
24.10.2015 13:00 4 : 2
Ram
24.10
13:30
BSK 2015
Neresnica
2
2
24.10.2015 13:30 2 : 2
24.10
13:30
Radenka
Homolje
3
0
24.10.2015 13:30 3 : 0
24.10
13:30
Sloga
Zvi┼żd Omladinac
2
2
24.10.2015 13:30 2 : 2
24.10
13:30
Budu─çnost Sena
Pobeda
2
1
24.10.2015 13:30 2 : 1
24.10
13:30
Zmajevac
Polet
8
1
24.10.2015 13:30 8 : 1
24.10
13:30
Pade┼ż
Meševo
4
1
24.10.2015 13:30 4 : 1
24.10
13:30
Dedina
Vratare
5
1
24.10.2015 13:30 5 : 1
24.10
13:30
Gaglovo
Pasjak 2013
6
0
24.10.2015 13:30 6 : 0
24.10
15:30
Kruševica
Dušan Ristić
24.10.2015 15:30
24.10
13:30
Knez Lazar
Pepeljevac 1947
12
1
24.10.2015 13:30 12 : 1
24.10
Sloga
Polet
5
0
24.10.2015 5 : 0
24.10
14:30
Se─Źica
Duškovci
9
2
24.10.2015 14:30 9 : 2
24.10
14:30
Bakionica
Je┼żevica
0
3
24.10.2015 14:30 0 : 3
24.10
14:30
Trešnjica
Blagaja
5
1
24.10.2015 14:30 5 : 1
24.10
14:30
Pobeda
Lazarica
3
4
24.10.2015 14:30 3 : 4
24.10
14:30
Gorobilje
Lauš
2
2
24.10.2015 14:30 2 : 2
24.10
14:30
Gluma─Ź
Omladinac
3
4
24.10.2015 14:30 3 : 4
24.10
14:30
Avijati─Źar Vranjani
Borac
7
0
24.10.2015 14:30 7 : 0
24.10
14:30
Plavi Tok
Dobrinjac
1
2
24.10.2015 14:30 1 : 2
24.10
13:30
Mladost
Obilic
1
2
24.10.2015 13:30 1 : 2
24.10
13:30
Ratajac
Zupski Biser
2
3
24.10.2015 13:30 2 : 3
24.10
13:30
Feniks
Kara─Ĺor─Ĺe 2013
0
2
24.10.2015 13:30 0 : 2
24.10
14:00
Skela
Sloga
0
3
24.10.2015 14:00 0 : 3
24.10
14:00
Proleter
Bari─Ź-Munja
1
0
24.10.2015 14:00 1 : 0
24.10
14:00
Roma-Iveri─ç
Zadrugar
2
7
24.10.2015 14:00 2 : 7
24.10
14:00
Dra┼żevac-Tornado
Baljevac
3
0
24.10.2015 14:00 3 : 0
24.10
14:00
Petka
Šumadinac
4
1
24.10.2015 14:00 4 : 1
24.10
14:00
Strmovo
Mladi Borac
0
3
24.10.2015 14:00 0 : 3
24.10
17:00
Borac
Široki Brijeg
0
2
24.10.2015 17:00 0 : 2
24.10
14:30
Radnik
Slavija
2
1
24.10.2015 14:30 2 : 1
24.10
14:30
Vitez
Rudar
3
1
24.10.2015 14:30 3 : 1
24.10
14:30
Vele┼ż
Zrinjski
0
1
24.10.2015 14:30 0 : 1
24.10
13:30
Mladost
Sarajevo
2
1
24.10.2015 13:30 2 : 1
24.10
14:30
Sloboda
Travnik
2
0
24.10.2015 14:30 2 : 0
24.10
14:30
Olimpic
Drina
4
0
24.10.2015 14:30 4 : 0
24.10
14:00
Vlasenica
Tekstilac
0
2
24.10.2015 14:00 0 : 2
24.10
14:00
Leotar
Mladost
0
0
24.10.2015 14:00 0 : 0
24.10
14:00
Zvijezda 09
Borac
3
0
24.10.2015 14:00 3 : 0
24.10
14:00
Drina HE
Sloboda (NG)
1
2
24.10.2015 14:00 1 : 2
24.10
14:00
Sutjeska
Kozara
2
1
24.10.2015 14:00 2 : 1
24.10
14:00
Laktaši
┼Żeljezni─Źar
3
0
24.10.2015 14:00 3 : 0
24.10
14:00
Sloga (D)
Mladost (DS)
3
0
24.10.2015 14:00 3 : 0
24.10
14:00
Ljubi─ç
BSK
2
0
24.10.2015 14:00 2 : 0
BSK
24.10
14:00
Proleter
Omarska
3
0
24.10.2015 14:00 3 : 0
24.10
14:00
Ili─çka 01
Glasinac 2011
2
0
24.10.2015 14:00 2 : 0
24.10
14:00
Napredak
Mladost (G)
1
1
24.10.2015 14:00 1 : 1
24.10
14:00
OFK Lauš
┼Żeljezni─Źar
2
2
24.10.2015 14:00 2 : 2
24.10
14:00
Lijev─Źe
Budu─çnost
6
0
24.10.2015 14:00