XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 904 utakmica za dan
Nedelja, 1 Novembar 2015

Fudbal

01.11.2015 16:00 Metalac 1 : 0 Partizan
01.11.2015 14:00 Mladost 2 : 0 Jagodina
01.11.2015 14:00 Radnik 1 : 0 Spartak
01.11.2015 17:00 Čukarički 1 : 1 Vojvodina
01.11.2015 14:00 Radnički (N) 0 : 1 Borac
01.11.2015 13:30 ČSK Pivara 1 : 0 Bežanija
01.11.2015 13:30 Dinamo 2 : 0 BSK Borča
01.11.2015 13:30 Proleter 1 : 0 Sindjelić
01.11.2015 17:00 Napredak 2 : 0 Sloga (PM)
01.11.2015 13:30 Sloboda 3 : 1 Zemun
01.11.2015 13:30 Loznica 0 : 0 Kolubara
01.11.2015 13:30 Donji Srem 2 : 1 Bačka (BP)
01.11.2015 13:30 Inđija 2 : 1 Radnički 1923
01.11.2015 16:30 Široki Brijeg 5 : 1 Drina
01.11.2015 13:30 Travnik 2 : 1 Olimpic
01.11.2015 13:00 Sarajevo 1 : 0 Sloboda
01.11.2015 16:30 Zrinjski 4 : 0 Mladost
01.11.2015 13:30 Rudar 1 : 0 Željezničar
01.11.2015 13:30 Slavija 0 : 1 Vitez
01.11.2015 13:30 Borac 0 : 3 Proleter
01.11.2015 13:30 Župa 0 : 6 Jedinstvo (Ž)
01.11.2015 13:30 Mladost (DS) 1 : 0 Sloga (T)
01.11.2015 13:30 Mladost (R) 0 : 2 Famos
01.11.2015 13:30 Jedinstvo (Br) 3 : 0 Proleter
01.11.2015 13:30 Mladost (G) 4 : 1 Sloga Junajted
01.11.2015 11:00 Gomjenica 0 : 2 OFK Brdo
01.11.2015 13:30 Sloga DIPO 0 : 1 Dubrave
01.11.2015 13:30 Budućnost 0 : 2 FSA
01.11.2015 13:30 OFK Ravan 1 : 4 Lijevče
01.11.2015 13:30 Hajduk 0 : 3 Vranjak
01.11.2015 13:30 Budućnost 2 : 0 Naša krila
01.11.2015 13:30 Crvena zvijezda 0 : 6 Sloga
01.11.2015 13:30 Rudanka 3 : 2 OFK Pridjel
01.11.2015 13:30 Skugrić 2 : 1 Mineral
01.11.2015 13:30 Ozren 3 : 0 Polet 1926
01.11.2015 13:30 Majevica 2 : 4 Bratstvo
01.11.2015 13:30 Milići 3 : 2 Zadrugar
01.11.2015 13:30 Proleter 0 : 4 Guber
01.11.2015 13:30 OFK Šekovići 2 : 1 Jedinstvo
01.11.2015 13:30 Brzi 2 : 1 Knežopoljac
01.11.2015 13:30 Radnik Urije 3 : 5 Partizan
01.11.2015 13:30 Sloga 1 : 0 Plamen
01.11.2015 13:30 Bratstvo 5 : 1 Omladinac
01.11.2015 13:30 Kozara 1 : 1 Mrakovica
01.11.2015 13:30 Slaven 3 : 0 Berek 1975
01.11.2015 14:30 Mladost (B) 7 : 1 Borac (M)
01.11.2015 14:30 Ratar 1 : 3 Kladari
01.11.2015 14:30 Borac (Š) 7 : 1 Sloboda
01.11.2015 14:30 Kozara 3 : 1 Milan
01.11.2015 14:30 Tamaris 5 : 0 Bratstvo
01.11.2015 13:30 Šnjegotina 3 : 2 Gorica
01.11.2015 13:30 Čelinac 2 : 1 Mladost
01.11.2015 13:30 Džaja 0 : 4 Krajina
01.11.2015 13:30 Polet-Krajišnik 0 : 2 Sloga-Nektar
01.11.2015 13:30 Rekreativo 1 : 0 Vrbas
01.11.2015 17:00 Sloboda 2 : 1 Pelagićevo
01.11.2015 17:00 Ukrina 1 : 3 Rudar
01.11.2015 17:00 Jedinstvo 3 : 1 Crvena Zvijezda
01.11.2015 17:00 Zvijezda 2 : 0 Sloga
01.11.2015 17:00 Borac 2 : 2 Crkvina
01.11.2015 17:00 Bosna 2 : 0 Kladari
01.11.2015 17:00 Bratstvo 2 : 0 Mladost
01.11.2015 14:00 Sveti Jovan 1 : 3 Gredice
01.11.2015 14:00 Slijepčevići 3 : 0 Mladost 2003
01.11.2015 14:00 OFK Krbeti 0 : 3 Mladost (S)
01.11.2015 14:00 Obilić 1 : 1 Grčica
01.11.2015 14:00 Mladost (L) 0 : 1 Mladost (T)
01.11.2015 14:00 Sava 04 0 : 5 Omladinac
01.11.2015 14:00 Jugović 3 : 0 OFK Brezik
01.11.2015 13:30 BSK Ledinci 3 : 1 Sloga 94
01.11.2015 13:30 Majevica 2 : 2 Novo doba
01.11.2015 13:30 Miloš Obilić 2 : 0 Međaši
01.11.2015 13:30 Drina 3 : 4 SFK Akademac UIS
01.11.2015 13:30 Priboj 1 : 7 Sloboda
01.11.2015 13:30 Balatun 2 : 1 Semberija
01.11.2015 13:30 Polet 3 : 2 Branjevo
01.11.2015 13:30 Blatna 1 : 3 Moštanica
01.11.2015 14:30 Obradovac 4 : 2 Vilusi
01.11.2015 14:30 Kalemi 7 : 1 Polet
01.11.2015 14:30 Novi Napredak 1 : 6 OFK Laminci
01.11.2015 14:30 Romanovci 0 : 4 Omladinac
01.11.2015 14:00 Budućnost 2 : 0 Crni vrh
01.11.2015 14:00 Crvena zemlja 0 : 1 Vrbas
01.11.2015 14:00 Biseri 1 : 2 Studenac
01.11.2015 13:30 Radnički 1 : 3 Vučijak
01.11.2015 13:30 OFK Zborište 0 : 2 Borac 1975
01.11.2015 13:30 27. Juli 2 : 0 Željezničar
01.11.2015 13:30 Hajduk 2 : 1 Borac (K)
01.11.2015 13:30 Borac (L) 3 : 0 Polet
01.11.2015 13:30 4. Juli 2 : 3 Zadrugar
01.11.2015 13:30 Stević Jovan 2 : 0 Panteri
01.11.2015 13:30 Omladinac 0 : 4 Sloboda
01.11.2015 13:30 OFK Magnojević 1 : 0 Građanski
01.11.2015 13:30 Ljeljenča 1 : 1 Proleter
01.11.2015 13:30 Jedinstvo 5 : 2 Koridor 2011
01.11.2015 13:30 Obarska 4 : 3 Magnojević 2001
01.11.2015 13:30 Modran 1 : 3 OFK Janja 2009
01.11.2015 13:30 Sloga 0 : 3 Mladost
01.11.2015 13:30 Drina 3 : 5 Glogovac
01.11.2015 13:30 Brodac 1 : 0 OFK Batković
01.11.2015 13:30 Kolektiv 6 : 0 Tavna
01.11.2015 13:30 Bjeloševac 1 : 4 VSK
01.11.2015 14:00 Moravac Orion 1 : 0 Sinđelić
01.11.2015 14:00 Temnić 1924 1 : 0 Dunav
01.11.2015 13:30 Senta 2 : 1 TSC
01.11.2015 13:30 Budućnost 1 : 1 Crvena zvezda
01.11.2015 13:30 Brodarac 1947 1 : 2 Radnički (NB)
01.11.2015 11:00 Dorćol 3 : 1 Stepojevac Vaga
01.11.2015 13:30 Turbina 3 : 0 GSP Polet
01.11.2015 13:30 Srem 1 : 2 Radnički (O)
01.11.2015 13:30 Zvižd 1 : 1 Sloga (P)
01.11.2015 14:00 Bošnjane 2 : 1 Rembas
01.11.2015 14:00 Morava 2 : 0 FUD
01.11.2015 14:00 Župa 0 : 0 SFS Borac
01.11.2015 14:00 Poljoprivrednik 2 : 0 Žitorađa
01.11.2015 14:00 Sloga (Ć) 0 : 0 Jedinstvo (M)
01.11.2015 14:00 Levač 1 : 0 Kopaonik
01.11.2015 14:00 Juhor 2 : 1 Kosanica
01.11.2015 14:00 Šarbanovac 3 : 0 Rudar Alpos
01.11.2015 14:00 Moravica 2 : 1 Kablovi
01.11.2015 14:00 Zaplanjac 3 : 0 Rudar (P)
01.11.2015 11:00 Jedinstvo (P) 1 : 2 Budućnost (O)
01.11.2015 14:00 Vlasina 1 : 0 Lužnica
01.11.2015 14:00 Mladost (M) 2 : 0 Jablanica
01.11.2015 13:30 ŽAK 1 : 0 Budućnost
01.11.2015 13:30 Slavia 1 : 1 Kozara
01.11.2015 13:00 Tekstilac 0 : 2 Bečej 1918
01.11.2015 13:00 Mladost (T) 1 : 2 OFK Mladost APA
01.11.2015 13:00 Bačka (P) 4 : 1 ŽAK
01.11.2015 10:00 Subotica 3 : 0 Polet (S)
01.11.2015 13:00 Tisa (A) 2 : 0 Srbobran
01.11.2015 13:30 Budućnost (SN) 3 : 1 Mladost (BJ)
01.11.2015 13:30 Kupinovo 0 : 1 ŽSK
01.11.2015 13:30 LSK Laćarak 1 : 0 Jugović
01.11.2015 13:30 Hajduk (B) 0 : 2 Budućnost (G)
01.11.2015 13:30 Torlak 1 : 1 Grafičar
01.11.2015 13:30 Sremčica 1 : 0 PKB
01.11.2015 13:30 Lepušnica 0 : 0 Jedinstvo
01.11.2015 13:30 Zvezdara 1 : 1 Borac
01.11.2015 13:30 Hajduk 1 : 2 Vrčin
01.11.2015 13:30 Napredak 1 : 0 Sloga
01.11.2015 13:30 Omladinac 0 : 3 Proleter
01.11.2015 13:30 RSK 1 : 0 Rudar
01.11.2015 13:30 Basarac 3 : 0 Homoljac
01.11.2015 13:30 Zlatar 2 : 1 Zadrugar
01.11.2015 13:30 Ribnica 2 : 1 Radnički (V)
01.11.2015 13:30 Polimlje 2 : 2 Rađevac
01.11.2015 13:30 Sloga (S) 0 : 0 Provo
01.11.2015 13:30 Zlatibor 2 : 0 Brezovica
01.11.2015 13:30 Radnički Stobex 1 : 1 Budućnost
01.11.2015 13:30 Slavija (K) 2 : 2 Trepča
01.11.2015 13:30 Bane 2 : 0 Takovo
01.11.2015 13:30 Polet (T) 0 : 0 Ovčar
01.11.2015 13:30 Braća Vuković 3 : 0 Orlovac
01.11.2015 13:30 Arsenal 1 : 1 Tutin
01.11.2015 13:30 Partizan 1 : 3 Napredak (Z)
01.11.2015 13:30 Bratstvo 3 : 0 Mladi radnik
01.11.2015 13:30 Sloga 1 : 5 OFK Tekstilac
01.11.2015 13:30 Napredak (D) 4 : 1 Dragocvet
01.11.2015 13:30 OFK Bratstvo 6 : 1 Mladost (K)
01.11.2015 13:30 BSK 1 : 2 Budućnost
01.11.2015 13:30 Mladost (J) 0 : 0 OFK Batinac
01.11.2015 13:30 Sloga 3 : 0 Čitluk
01.11.2015 13:30 Vinogradar 6 : 4 Gradina
01.11.2015 13:30 Mačkovac 0 : 4 Mladi radnik
01.11.2015 13:30 Mladost 2 : 2 Ribnik
01.11.2015 13:30 Parunovac 0 : 0 Šanac
01.11.2015 13:30 Jastrebac 6 : 1 Trajal
01.11.2015 13:30 Gornji Stepoš 0 : 0 13. April
01.11.2015 14:00 Mladost 1982 0 : 0 Svetlost
01.11.2015 14:00 Dobrič 2 : 2 Dunđerski
01.11.2015 14:00 Partizanski put 3 : 0 NS Tatko
01.11.2015 14:00 Borac 4 : 1 Omladinac
01.11.2015 14:00 Real 1 : 5 Kosovac
01.11.2015 14:00 Kaćuša 5 : 0 Jug Bogdan
01.11.2015 14:00 Doljevac 2 : 1 Palilula
01.11.2015 14:00 Mladost (Batuš.) 1 : 0 Koprijan 1975
01.11.2015 14:00 Radnički 1924 1 : 3 Orljane
01.11.2015 14:00 Jedinstvo (B) 3 : 4 Mladost 1976 (Bilj.)
01.11.2015 14:00 Naša krila 1936 6 : 1 Radnički 1947 (Č)
01.11.2015 14:00 Branik 6 : 1 Nemetali
01.11.2015 14:00 Slatina 3 : 0 Sloga
01.11.2015 14:00 Blizna 0 : 3 Rudna Glava
01.11.2015 14:00 Krivelj 3 : 0 Radnički
01.11.2015 14:00 Deli Jovan 2 : 3 Majdanpek
01.11.2015 11:00 Ključ 3 : 0 Polom
01.11.2015 14:00 Svrljiška Topla 0 : 0 Rudar
01.11.2015 14:00 Trebič 7 : 1 Mladost (S)
01.11.2015 14:00 OFK Knjaz 1 : 1 Midžor
01.11.2015 14:00 Omladinac 1 : 1 Grlište
01.11.2015 14:00 Malinik 2 : 0 Osnić
01.11.2015 14:00 Zadrugar 1 : 3 Jedinstvo
01.11.2015 14:00 Gnjilan 4 : 1 Mladost
01.11.2015 14:00 Željuša 2 : 0 Napredak
01.11.2015 13:30 Levosoje 2 : 5 Corrotica
01.11.2015 13:30 Čelik 2 : 0 Vihor
01.11.2015 13:30 Mladost (B) 3 : 0 Levosoje Talenat
01.11.2015 13:30 Bukuroca 2 : 3 Pčinja
01.11.2015 13:30 Trešnjevka 2 : 4 OFK Alakince
01.11.2015 13:30 Lugina 6 : 0 Mladost (S)
01.11.2015 13:30 Sloga (L) 5 : 2 Kumarevo
01.11.2015 13:30 Zloćudovo 3 : 2 Umac
01.11.2015 13:30 Sloboda D.B 1 : 2 Čekmin
01.11.2015 13:30 Jedinstvo GS 2 : 1 Vučje
01.11.2015 13:30 Mladi Borac 2 : 1 Šumadija
01.11.2015 13:30 Progres 2 : 0 Plantaža
01.11.2015 13:30 Mladost V 2 : 5 Omladinac
01.11.2015 13:30 Železničar 4 : 2 Brza
01.11.2015 14:00 Radnički 3 : 0 Mladost
01.11.2015 14:00 Vrtište 1 : 2 OFK Niš
01.11.2015 11:00 Crvena zastava 0 : 1 Palilulac
01.11.2015 14:00 Sloboda 2 : 2 Proleter
01.11.2015 14:00 Rudar 0 : 3 Mramor
01.11.2015 14:00 Jedinstvo (GM) 2 : 0 Morava
01.11.2015 11:00 Vulkan 2 : 3 Brzi Brod
01.11.2015 14:00 Vladimirovac 0 : 3 Vojvodina
01.11.2015 14:00 Vulturul 0 : 0 Borac (S)
01.11.2015 14:00 Crvena zvezda 2 : 1 Partizan (G)
01.11.2015 14:00 Sloga (BNS) 2 : 1 Jugoslavija
01.11.2015 14:00 Budućnost (A) 4 : 1 Jedinstvo Stević
01.11.2015 13:30 Terekveš 4 : 0 Graničar (G)
01.11.2015 13:30 Hajduk 2 : 2 Polet
01.11.2015 13:30 Rusin 1 : 0 OFK Šikara
01.11.2015 13:30 Omladinac (B) 5 : 1 Radnički 1918
01.11.2015 13:30 Kordun 2 : 1 Borac
01.11.2015 13:30 BSK 2 : 2 Kula
01.11.2015 13:00 Proleter 3 : 4 Njegoš
01.11.2015 13:00 Eđšeg 1 : 3 Bajša
01.11.2015 13:00 Sloga 0 : 3 Vinogradar
01.11.2015 13:30 Hajduk 1925 Podunavac 0 : 0 1. Maj Ruma
01.11.2015 13:30 Hajduk (D) 2 : 1 OFK Brestač
01.11.2015 13:30 Jedinstvo (M) 1 : 1 Donji Petrovci
01.11.2015 13:30 Napredak (P) 2 : 0 Graničar 1924
01.11.2015 14:00 Jedinstvo 5 : 0 Miletić
01.11.2015 14:00 Stari Grad 2 : 1 Kulpin
01.11.2015 14:00 Titel 1 : 3 Krila Krajine
01.11.2015 14:00 Mladost 2 : 0 Budućnost
01.11.2015 14:00 Sutjeska 2 : 5 Hajduk
01.11.2015 13:30 Susek 3 : 1 TSK
01.11.2015 13:30 Index 4 : 0 Fruškogorski partizan
01.11.2015 13:30 OFK Borac 0 : 2 Mladost (B)
01.11.2015 13:30 Polet 3 : 2 Radnički
01.11.2015 13:30 Budućnost 0 : 0 Borac
01.11.2015 13:30 Sindjelić 2012 4 : 0 Borac
01.11.2015 13:30 Banja 1 : 5 Milutinac
01.11.2015 13:30 Komgrap 2 : 0 Zmaj 1953
01.11.2015 13:30 Dunav 9 : 1 Pionir
01.11.2015 13:30 PKB Kovilovo 2 : 2 13. maj
01.11.2015 13:30 OFK Leštane 3 : 1 Boleč
01.11.2015 13:30 Ropočevo 3 : 1 Pudarci
01.11.2015 13:30 Dunavac 0 : 0 Avala 1939
01.11.2015 13:30 Kosmaj 1 : 1 Vinča
01.11.2015 Omladinac 0 : 1 7. Juli
01.11.2015 Budućnost 2 : 1 Sloga
01.11.2015 Šumadija 1 : 1 Sloboda
01.11.2015 Pobeda 2 : 0 Osipaonica
01.11.2015 Mladi radnik 5 : 0 Železničar
01.11.2015 Bresje Superior 1 : 0 Udarnik
01.11.2015 SASK 1 : 3 Borac (R)
01.11.2015 13:30 Makce 2 : 1 Sloga (Ć)
01.11.2015 13:30 Napredak 1 : 0 Dizel
01.11.2015 13:30 Mlava 6 : 1 Železničar
01.11.2015 13:30 Budućnost 0 : 1 Krilaš
01.11.2015 13:30 Borac 2 : 1 Mladost
01.11.2015 13:30 Rudar 1 : 0 Sloga (B)
01.11.2015 13:30 Petar Dobrnjac 3 : 0 Integral
01.11.2015 13:30 Aranđelovac 5 : 1 Prvi srpski ustanak
01.11.2015 13:30 Vitlina-Bokanja 4 : 3 Karađorđe
01.11.2015 13:30 Vinča 3 : 1 Šatornja
01.11.2015 13:30 Lepenica 0 : 3 Šumadija
01.11.2015 13:30 BSK 1 : 0 Šumadinac
01.11.2015 13:30 Junkovac 3 : 2 Trnava
01.11.2015 13:30 Borac 3 : 1 Banja
01.11.2015 13:30 ŽSK 2 : 0 Pobeda
01.11.2015 13:30 Prvi partizan 1 : 0 Ariljska rampa
01.11.2015 13:30 Napredak 2 : 2 Jedinstvo
01.11.2015 13:30 Polet 0 : 0 Savinac
01.11.2015 13:30 Sevojno 4 : 2 Železničar
01.11.2015 13:30 Višesava 0 : 1 Čajetina
01.11.2015 13:30 Drina 3 : 0 Antimon
01.11.2015 13:30 Borac (L) 2 : 0 Jedinstvo (Š)
01.11.2015 13:30 Jedinstvo (Z) 2 : 0 Jadar
01.11.2015 13:30 Podrinje 3 : 1 Mladost (P)
01.11.2015 13:30 Borac (V) 2 : 1 Radnički Šabački
01.11.2015 13:30 Hajduk Stanko 3 : 0 BMR Petlovača
01.11.2015 14:00 Kačer 4 : 0 Polet
01.11.2015 14:00 Vodojaža 3 : 1 Pobeda
01.11.2015 14:00 Srbija 0 : 0 Sloga (D)
01.11.2015 14:00 Šumadinac 1 : 3 Vinogradi DB
01.11.2015 14:00 Sušica 3 : 1 Mladost
01.11.2015 14:00 Partizan 3 : 0 Ćava
01.11.2015 14:00 Budućnost 3 : 0 Sloboda
01.11.2015 14:00 Jedinstvo 2 : 2 Borac
01.11.2015 14:00 Real 3 : 2 Borac
01.11.2015 14:00 Stubal 2 : 0 Ibar
01.11.2015 14:00 Granit 2 : 2 Goč
01.11.2015 14:00 Polet 2 : 1 OFK Ras
01.11.2015 14:00 Gruža 2 : 1 Rudar
01.11.2015 14:00 Mataruge 4 : 3 Radnik
01.11.2015 14:00 Ribnica 1 : 3 Pazar Juniors 2011
01.11.2015 Radnički 7 : 0 Sitnica
01.11.2015 Brezovica 2 : 2 Čaglavica
01.11.2015 13:30 Polet 3 : 1 Mladost (S)
01.11.2015 13:30 Napredak (Sv) 1 : 2 Rudar (P)
01.11.2015 13:30 Šumadija 4 : 1 Moravac
01.11.2015 13:30 Javor 2 : 0 Rudar (SR)
01.11.2015 13:30 Napredak Stubica 3 : 7 Omladinac
01.11.2015 13:30 Istok 63 2 : 0 Rudar Stenjevac
01.11.2015 13:30 Omladinski 2 : 0 Supska
01.11.2015 13:30 Budućnost 2 : 4 Crni Vrh
01.11.2015 13:30 Morava 0 : 2 Kolare
01.11.2015 13:30 Mladost (D) 4 : 0 Blagotin
01.11.2015 13:30 Juhor 5 : 1 Osaonica
01.11.2015 13:30 Šumadinac 10 : 5 Kupinovac
01.11.2015 13:30 Mladost (G) 4 : 1 Napredak (SL)
01.11.2015 13:30 OFK Gnjila 4 : 0 Mladost
01.11.2015 13:30 Rubin (DS) 6 : 1 Trudbenik
01.11.2015 13:30 14. Oktobar 1 : 1 Rubin (Z)
01.11.2015 13:30 Polet 57 1 : 2 Sloga
01.11.2015 13:30 Kapidžija 3 : 3 Čarapan
01.11.2015 13:30 Rasina 4 : 1 Jedinstvo 1936
01.11.2015 13:30 Žabare 2 : 0 Borac
01.11.2015 13:30 Dvorane 1 : 7 Sebečevac
01.11.2015 13:30 Budućnost 7 : 0 Sokolovi
01.11.2015 13:30 Bukovica 1 : 3 Sloga
01.11.2015 13:30 BSK 2 : 1 Kupci
01.11.2015 14:00 Tempo 4 : 0 Jastrebac (T)
01.11.2015 11:00 Borac 2 : 3 OFK Draževac
01.11.2015 14:00 Vukašinovac 1 : 1 Feniks 2012
01.11.2015 11:00 OFK Sloga 0 : 5 Jedinstvo GVD
01.11.2015 15:00 Marina Kutina 2 : 0 Pobeda
01.11.2015 15:00 Moravac (ZT) 2 : 0 4. Juli
01.11.2015 15:00 Knežica 5 : 0 Grkinja
01.11.2015 14:00 Pontes 2 : 1 Napredak
01.11.2015 14:00 Milutinovac 3 : 0 Lokomotiva
01.11.2015 14:00 Egeta 6 : 3 Velika Vrbica
01.11.2015 14:00 Koča Andjelković 1 : 2 Omladinac
01.11.2015 14:00 Kladušnica 1 : 2 Mala Vrbica
01.11.2015 14:00 Rtkovo 0 : 2 Lovćen
01.11.2015 14:00 Polet 1959 2 : 1 Šljivar
01.11.2015 14:00 Pobeda 2 : 2 Rongo Siti
01.11.2015 14:00 Lokomotiva 3 : 1 Temac
01.11.2015 14:00 Jerma 4 : 0 Veliki Suvodol
01.11.2015 14:00 Sloga 6 : 3 Mladost
01.11.2015 13:30 Moravac 1 : 5 OFK Morava
01.11.2015 13:30 Gradac 3 : 1 OFK Bobište
01.11.2015 13:30 Marjan MB 2 : 0 Real
01.11.2015 13:30 Napredak 4 : 0 Navalin
01.11.2015 13:30 Mladost (B) 2 : 0 Mladost (DL)
01.11.2015 13:30 Jedinstvo (G) 4 : 2 Sušica 2012
01.11.2015 11:00 Lemind 1953 5 : 1 Morava
01.11.2015 13:30 BSK 1 : 1 Jedinstvo (Š)
01.11.2015 14:00 Vojvodina (CC) 2 : 0 Hajdučica
01.11.2015 14:00 Karaš (K) 1 : 2 Vojvodina (S)
01.11.2015 14:00 Borac (VS) 4 : 1 Karaš (J)
01.11.2015 14:00 Banat (I) 7 : 3 Potporanj
01.11.2015 14:00 Ratar 2 : 1 Partizan (K)
01.11.2015 14:00 Dunav 1 : 1 Jedinstvo
01.11.2015 14:00 Ševac 3 : 3 Borac (VG)
01.11.2015 14:00 Proleter 2 : 3 Kolonija
01.11.2015 14:00 Tempo 0 : 2 Glogonj
01.11.2015 13:30 Napredak 3 : 1 1.Oktobar
01.11.2015 13:30 Vojvodina (NM) 2 : 1 Proleter
01.11.2015 13:30 Omladinac 1 : 1 Terekveš
01.11.2015 13:30 Vojvodina (B) 4 : 1 Budućnost
01.11.2015 13:30 Bega 3 : 1 2. Oktobar
01.11.2015 13:30 Proleter 0 : 0 ŽFK Banat
01.11.2015 13:30 Jedinstvo 3 : 0 Omladinac
01.11.2015 13:30 Lehel 1 : 0 Potisje
01.11.2015 13:30 OFK Klek 5 : 0 Rusanda
01.11.2015 13:30 MSK 1 : 2 ASK
01.11.2015 13:30 OFK Gradnulica 1 : 1 Naftagas
01.11.2015 13:30 Telečka 3 : 0 KFK Kula
01.11.2015 13:30 Dunav 4 : 2 Jedinstvo (R)
01.11.2015 13:30 Dinamo 2 : 1 Partizan
01.11.2015 13:30 Graničar 1 : 0 Aleksa Šantić
01.11.2015 13:00 Đurđin 3 : 1 Palić
01.11.2015 13:00 Bikovo 1 : 4 Lokomotiva
01.11.2015 13:00 Žednik 0 : 0 Bratstvo
01.11.2015 13:00 Hajduk 5 : 5 Dušan Silni
01.11.2015 13:00 Udarnik Višnjevac 1 : 2 Elektrovojvodina
01.11.2015 13:00 Čantavir 3 : 0 Solid
01.11.2015 13:30 Borac (M) 3 : 1 Jedinstvo
01.11.2015 13:30 Sloboda 4 : 1 Noćaj
01.11.2015 13:30 Borac (K) 0 : 2 Mitros
01.11.2015 13:30 Fruškogorac 5 : 1 Sloga
01.11.2015 13:30 Hajduk 1932 3 : 4 Radnički
01.11.2015 13:30 Omladinac 1 : 0 Napredak
01.11.2015 13:30 Obilić 1993 2 : 0 Graničar
01.11.2015 13:30 PSK Putinci 4 : 0 Borac (S)
01.11.2015 14:00 Bačka 2 : 1 Hajduk
01.11.2015 14:00 Sloga 0 : 3 Iskra
01.11.2015 14:00 Mladost Radost 0 : 3 Vojvodina
01.11.2015 14:00 Obilić (Vilovo) 1 : 1 Budućnost
01.11.2015 14:00 Jedinstvo 4 : 0 Mladost
01.11.2015 13:30 Fruškogorac 2 : 0 RFK Novi Sad 1921
01.11.2015 13:30 Sremac 3 : 2 Čenej
01.11.2015 13:30 Borac 0 : 1 Bačka
01.11.2015 13:30 Rekreativo 011 3 : 0 Dunavac
01.11.2015 13:30 Crvenka 0 : 11 Mladi proleter
01.11.2015 13:30 Sveti Stefan 1 : 0 Heroj Polet
01.11.2015 13:30 Minel 1 : 1 Dedinje
01.11.2015 Mladost 1948 2 : 1 Polet
01.11.2015 13:30 Jedinstvo (D) 5 : 4 Polet (V)
01.11.2015 13:30 Napredak (P) 1 : 2 Borac (K)
01.11.2015 13:30 Desine 4 : 0 Vihor
01.11.2015 13:30 Napredak (B) 5 : 0 Mlava (B)
01.11.2015 13:30 Polet (B) 1 : 0 Braničevo
01.11.2015 13:30 Polet 3 : 0 Zadrugar
01.11.2015 13:30 Omladinac (S) 1 : 1 Sloga 1952
01.11.2015 13:30 Bata Bulić 3 : 2 Rudar
01.11.2015 13:30 Mladost 1 : 2 Rade Milošević
01.11.2015 13:30 BSK 1 : 0 Omladinac (Š)
01.11.2015 13:30 Dragoš 1 : 3 Radnik
01.11.2015 13:30 Napredak 3 : 2 Radnički
01.11.2015 13:30 Marjan 4 : 0 Mladost Crni Kao
01.11.2015 13:30 Mladost MG 4 : 2 Karađorđe Vučić
01.11.2015 13:30 Grivac 3 : 1 Kusovac
01.11.2015 13:30 Mladost (R) 0 : 2 Bare
01.11.2015 13:30 Sloga 1 : 2 Lokomotiva
01.11.2015 13:30 BSK 4 : 2 Crvena zvezda
01.11.2015 13:30 Jasenica 2 : 4 Proleter
01.11.2015 13:30 Šumadinac (S) 4 : 1 Mladi rudar
01.11.2015 13:30 Misača 0 : 4 Kopljari
01.11.2015 13:30 Šumadinac (N) 3 : 0 Budućnost
01.11.2015 13:30 Šamot 1 : 1 Sloga
01.11.2015 13:30 Ranilović 4 : 4 Partizan
01.11.2015 11:00 Žabare 2 : 1 B 2000
01.11.2015 13:30 Vlašić 1 : 2 Trešnjevka
01.11.2015 13:30 Mrovska 3 : 4 Dobrava
01.11.2015 13:30 Cerić 5 : 1 Sloga
01.11.2015 13:30 Pričinović 0 : 2 Radnički
01.11.2015 13:30 Jevremovac 3 : 1 Rankovac
01.11.2015 13:30 Cer 9 : 0 Mladost (DB)
01.11.2015 11:00 Crnča 2 : 0 Sloga (LŠ)
01.11.2015 11:00 Studenac 2 : 0 Cerova
01.11.2015 13:30 Sloga (S) 0 : 0 Velika Reka
01.11.2015 13:30 Jedinstvo 7 : 1 Krasava
01.11.2015 13:30 Stolice 1 : 0 Vidojevica
01.11.2015 13:30 Borac 1 : 1 Milan Orlić
01.11.2015 13:30 Borac 2 : 4 Drina
01.11.2015 13:30 Mladi Borac 0 : 0 Duško
01.11.2015 13:30 Cer 3 : 0 Partizan
01.11.2015 13:30 Omladinac 2013 5 : 0 Proleter
01.11.2015 13:30 Sloga 2 : 1 Mladost (MM)
01.11.2015 13:30 Budućnost (PD) 0 : 1 Majur
01.11.2015 13:30 Torpedo 1924 2 : 0 Budućnost (Z)
01.11.2015 11:00 Jadar 2013 5 : 2 Mladost
01.11.2015 14:00 Popadić 1 : 2 Ribnikar
01.11.2015 14:00 Kolubara 2 4 : 0 Liplje
01.11.2015 14:00 Rajac 2 : 2 Milenko Pavlović
01.11.2015 14:00 Borac 1 : 1 Komanice
01.11.2015 14:00 Iskra 3 : 0 Gradac
01.11.2015 14:00 Dimitrije Tucović 2 : 0 Proleter
01.11.2015 14:00 Stepanje 0 : 2 Rubribreza
01.11.2015 14:00 OFK Stublenica 0 : 2 Polet (DL)
01.11.2015 14:00 Azbest 1 : 1 Kremenac
01.11.2015 14:00 OFK Žeželj 1 : 1 Kutlovo
01.11.2015 14:00 Šumadija 1934 3 : 0 OFK Bagremar
01.11.2015 14:00 Divostin 1 : 1 Botunje
01.11.2015 14:00 Zastava 3 : 1 Hajduk
01.11.2015 14:00 21. oktobar 0 : 1 Košutnjak
01.11.2015 13:30 Brezak 4 : 2 Takovski Ustanak
01.11.2015 13:30 Jablanica 3 : 0 Mladost 09
01.11.2015 13:30 Šumadija 2 : 0 Omladinac
01.11.2015 13:30 Ozrem PMH 5 : 1 Šilopaj
01.11.2015 13:30 Jezava 4 : 1 Skobalj
01.11.2015 13:30 OFK Slavija 1 : 5 Hajduk Veljko 1934
01.11.2015 13:30 Vrbovac 1 : 0 Železničar
01.11.2015 13:30 Vučak 0 : 2 Budućnost
01.11.2015 13:30 Podunavac 2 : 1 Crvena zvezda
01.11.2015 13:30 Landol 1 : 2 Petrijevac
01.11.2015 13:30 Lunjevac 5 : 0 Badljevica
01.11.2015 13:30 Drugovac 0 : 2 Kolarac
01.11.2015 13:30 Vrelo 1 : 5 Sloga
01.11.2015 13:30 Jedinstvo 1 : 0 Prilike
01.11.2015 13:30 Brezova 5 : 2 Gorušica
01.11.2015 13:00 Jedinstvo (M) 2 : 7 Tisa B
01.11.2015 13:00 Tisa (P) 4 : 1 Jedinstvo (SK)
01.11.2015 13:00 Horgoš 1911 2 : 1 Graničar
01.11.2015 13:00 Hajduk 2 : 1 Slavija
01.11.2015 13:00 Tromedja 3 : 2 Čoka
01.11.2015 13:00 Šampion 0 : 2 Jadran
01.11.2015 14:00 Slatina 3 : 2 Urovica
01.11.2015 11:00 Malajnica 3 : 0 OFK Tamnič
01.11.2015 14:30 Smedovac 3 : 0 Graničar
01.11.2015 14:30 Ratar 0 : 3 Srbovo
01.11.2015 14:00 Polet 4 : 3 Kovilovo
01.11.2015 14:30 Palilulac 1 : 3 Rtanj
01.11.2015 14:30 Jedinstvo 1953 1 : 3 Sloga
01.11.2015 14:30 Slemen 2 : 3 Bukovik
01.11.2015 13:00 Gavrilo Princip 1 : 5 Morava
01.11.2015 13:00 Polet : Vujan
01.11.2015 13:00 Čačak 94 0 : 4 Zadrugar
01.11.2015 13:00 Rakova 4 : 1 Malba
01.11.2015 13:00 Tomislavci 1 : 4 Pobeda
01.11.2015 13:30 Krtinska 2 : 1 Posavina
01.11.2015 13:30 Borac 6 : 2 Vukićevica
01.11.2015 13:30 Zvezda-Konatice 0 : 3 OFK Urovci
01.11.2015 13:30 Rvati 2 : 1 Omladinac
01.11.2015 13:30 Trstenica 0 : 6 Jedinstvo
01.11.2015 13:30 Ljubinić 0 : 4 Belo Polje
01.11.2015 13:30 Duboko 1 : 0 Partizan-Draževac
01.11.2015 13:30 Bistrica 0 : 4 Polet
01.11.2015 13:30 BSK 4 : 6 Budućnost
01.11.2015 13:30 OFK Radnički 4 : 1 Vreoci
01.11.2015 13:30 Borac 1 : 1 OFK Burovo
01.11.2015 13:30 Sloga 2 : 2 Sloboda
01.11.2015 14:30 Vojvoda 5 : 3 Mladost (MI)
01.11.2015 12:00 OFK Slatina 3 : 1 OFK Rogača
01.11.2015 10:30 Stojnik 0 : 3 Mladost (G)
01.11.2015 13:30 OFK Student 0 : 0 Ivanča
01.11.2015 13:30 Borac 0 : 7 Sloga
01.11.2015 13:30 Markovac 4 : 1 Napredak
01.11.2015 10:00 Šumadija 1962 6 : 1 Šepšin
01.11.2015 14:00 Buljane 3 : 2 Mladost
01.11.2015 14:00 Heroj 3 : 6 ISK Izvor
01.11.2015 14:00 Budućnost 2 : 0 Razvitak
01.11.2015 14:00 Železničar 2 : 0 Vihor
01.11.2015 14:00 Jedinstvo 5 : 2 Sloboda
01.11.2015 13:30 15. Avgust 1950 2 : 1 Resavac
01.11.2015 14:00 Šantarovac 2 : 0 Trnava
01.11.2015 14:00 Crnovršanin 1 : 3 Omladinac
01.11.2015 14:00 Morava 6 : 2 Hajduk
01.11.2015 14:00 OFK Borac 4 : 1 Belica
01.11.2015 14:00 Sloboda 0 : 4 Partizan
01.11.2015 13:30 Rujišnik 2 : 1 Mladost
01.11.2015 13:30 Omladinac 3 : 1 Velika Drenova
01.11.2015 13:30 Parcane 2 : 0 Gradac
01.11.2015 13:30 Borac 5 : 0 Velika Morava
01.11.2015 13:30 OFK Orašje 0 : 4 OFK Marenovo
01.11.2015 11:00 Rudar 5 : 3 Nomanica
01.11.2015 10:00 Jašunja 2 : 2 Jedinstvo
01.11.2015 13:30 Mladost (P) 1 : 3 Vojvodina
01.11.2015 13:30 Polet 0 : 0 Jedinstvo (R)
01.11.2015 13:30 Planinac 0 : 2 Jedinstvo (K)
01.11.2015 13:30 Mladost (B) 2 : 1 Sloga
01.11.2015 13:30 Fruškogorac 0 : 2 Graničar
01.11.2015 13:30 27. Oktobar 3 : 1 Fruška Gora
01.11.2015 13:30 Car Uroš 3 : 1 Sremac
01.11.2015 OFK Bingula 0 : 2 Hajduk
01.11.2015 Sinđelić 8 : 2 Sremac
01.11.2015 Omladinac 2 : 2 OFK Bačinci
01.11.2015 Borac 2 : 2 Jednota
01.11.2015 Graničar 3 : 0 Jedinstvo (Lj)
01.11.2015 OFK Bikić 11 : 1 Bratstvo
01.11.2015 13:30 Šumar 5 : 0 Sloven
01.11.2015 13:30 Graničar 1 : 0 Mladost
01.11.2015 13:30 Lovac 4 : 1 Kameni
01.11.2015 13:30 Sremac 2 : 1 Srem
01.11.2015 13:30 Borac (R) 1 : 1 OFK Bosut
01.11.2015 13:30 Grgurevci 3 : 2 Sremac
01.11.2015 13:30 Planinac 1 : 2 Sloboda
01.11.2015 13:30 Borac (VR) 1 : 4 Sloga (Č)
01.11.2015 13:30 Sloga (Z) 1 : 1 Poletarac
01.11.2015 13:30 Srem 2 : 2 BSK
01.11.2015 13:30 Sopot 1 : 3 Dunavac
01.11.2015 13:30 Proleter 1 : 1 Ljubičevo
01.11.2015 13:30 Pobeda 2 : 1 Metalac
01.11.2015 13:30 Sloga (Dr) 4 : 2 Sloga (Du)
01.11.2015 13:30 Zemljoradnik 3 : 0 Stig 1955
01.11.2015 13:30 Jedinstvo 2 : 1 Brana Paunović
01.11.2015 13:30 Melnica 1 : 3 Mladost (L)
01.11.2015 11:00 BSK 2 : 2 Zabrđe 1936
01.11.2015 10:00 Omladinac 0 : 1 Burovac
01.11.2015 10:00 Bečevica 3 : 0 Beli Orlovi
01.11.2015 13:30 Krćevac 04 : ZT Gorovič
01.11.2015 10:00 Mladost (R) 3 : 0 Jarmenovci
01.11.2015 11:00 Korman 0 : 3 Miloš Pocerac 2013
01.11.2015 11:00 Mladost 0 : 1 Zablaće
01.11.2015 11:00 Jedinstvo 1 : 1 Žabar
01.11.2015 11:00 Galeb 1 : 3 Sava
01.11.2015 13:30 Verko 1 : 1 Krnule 09
01.11.2015 13:30 Provo 2015 2 : 0 Dragojevac
01.11.2015 13:30 Polet 2 : 2 Petrovac 74
01.11.2015 13:30 Sloga Trgošped 1 : 4 Sloga 1949
01.11.2015 13:30 Sloga (R) 3 : 5 Mladost (B)
01.11.2015 11:00 Mladost (S) 1 : 0 OFK Varna
01.11.2015 11:00 Šipurske livade 2 : 1 Maovi MH
01.11.2015 11:00 Bair 3 : 1 Mladost
01.11.2015 13:30 Zadrugar 0 : 8 OFK Povlen
01.11.2015 13:30 Lukavac 4 : 3 Kotešica
01.11.2015 11:00 Mladi radnik 1 : 1 Bujačić
01.11.2015 13:30 Dupljaj 3 : 3 Žabari
01.11.2015 13:30 Mali korak 0 : 1 OFK Brđanac
01.11.2015 13:30 Beloševac 3 : 0 Rakac Stave
01.11.2015 Nepričava 6 : 2 Ratkovac
01.11.2015 Strmovo 1968 1 : 1 Mladost
01.11.2015 11:00 Dokmir 0 : 4 OFK Paljuvi
01.11.2015 11:00 Zvizdar 1 : 1 Pambukovica
01.11.2015 11:00 Čučuge 5 : 0 Sloga
01.11.2015 14:00 Vrelo 0 : 3 Sloga
01.11.2015 11:00 Brgule 1 : 0 OFK Takovo
01.11.2015 11:00 Jedinstvo 4 : 0 Vukona
01.11.2015 14:00 Kolubara 0 : 2 Omladinac
01.11.2015 14:00 Mladost Teferič 0 : 2 Dobrača
01.11.2015 14:00 Bukorovac 1 : 2 Šumarice 2008
01.11.2015 14:00 Borac 2 : 0 Erdoglija
01.11.2015 14:00 Jedinstvo 0 : 2 Popovići
01.11.2015 14:00 Stara Čaršija 5 : 0 Morava
01.11.2015 11:00 Jovo Kursula 3 : 2 Lasta
01.11.2015 14:00 Musina reka 5 : 2 Studen Vitez
01.11.2015 14:00 Mineral 2015 1 : 3 Omladinac
01.11.2015 14:00 BSK 2014 0 : 1 Bogutovačka Banja
01.11.2015 14:00 Progorelica 1 : 2 Mlada krila
01.11.2015 15:30 Mudrakovac 0 : 2 Zmajevac
01.11.2015 15:30 Grkljane 5 : 1 Jablanica
01.11.2015 15:30 Polet 0 : 3 Štitari
01.11.2015 15:30 Modrica 0 : 4 Mladost VPD
01.11.2015 11:00 Srnje 3 : 3 Kruševica
01.11.2015 11:00 Vratare 1 : 0 Gaglovo
01.11.2015 11:00 Meševo 0 : 3 Dedina
01.11.2015 13:30 Budućnost 0 : 4 Pomoravlje
01.11.2015 13:30 Polet 0 : 6 Slavija 1915
01.11.2015 Moravac 6 : 0 Sloga
01.11.2015 13:30 Zupski Biser 2 : 3 Garevina
01.11.2015 13:30 Šumadija 2 : 1 Feniks
01.11.2015 13:30 Mladost 2 : 1 Napredak
01.11.2015 13:30 Udarnik 4 : 1 Badnjevac
01.11.2015 13:30 Pobeda 1 : 0 Veteran
01.11.2015 13:30 Mladi Borac 2 : 3 Dimitrije Tucović
01.11.2015 13:30 Šumadinac 1 : 5 Lazarevac
01.11.2015 13:30 Proleter 2 : 4 Petka
01.11.2015 13:30 Jezero 1 : 0 Berane
01.11.2015 13:30 Grafičar 0 : 1 Kom
01.11.2015 13:30 Cetinje 0 : 0 Brskovo
01.11.2015 13:30 Radnički 3 : 1 Ibar
01.11.2015 13:30 Jedinstvo 2 : 0 Bratstvo
01.11.2015 13:30 Požarevac 1 : 5 Spartak
01.11.2015 13:30 Napredak 6 : 3 Sloga Radnički
01.11.2015 11:00 Vojvodina 1 : 1 Brodarac
01.11.2015 11:00 Borac 2 : 0 Novi Pazar
01.11.2015 13:00 Crvena zvezda 1 : 0 Moravac Orion
01.11.2015 10:00 Veternik 3 : 0 Donji Srem
01.11.2015 10:00 Proleter 4 : 0 Radnički (NP)
01.11.2015 10:00 Radnički (SM) 0 : 0 OFK Hajduk
01.11.2015 10:00 Sloga 1 : 3 Banat
01.11.2015 10:00 Dinamo 1945 6 : 0 Begej
01.11.2015 10:00 Omladinac (NB) 3 : 1 Vršac
01.11.2015 10:00 Radnički (S) 2 : 4 Hajduk Junior
01.11.2015 13:30 Rudar 3 : 0 Sloga (PM)
01.11.2015 13:30 Morava 1 : 2 Radnički 1926
01.11.2015 13:30 Mihajlovac 1934 2 : 1 Karadjordje
01.11.2015 12:30 Javor 0 : 1 Sloga (K)
01.11.2015 11:00 Mladost 0 : 1 Sloboda (Č)
01.11.2015 15:00 Voždovac 0 : 0 Sindjelić
01.11.2015 10:00 Policajac 1 : 7 Internacional
01.11.2015 12:00 BSK Borča 2 : 2 Kolubara
01.11.2015 10:00 Radnički (O) 0 : 2 IM Rakovica
01.11.2015 10:00 Balkan 0 : 1 GSP Polet
01.11.2015 10:00 Studentski Grad 2 : 0 Turbina
01.11.2015 10:00 Zmaj 1953 4 : 1 Buducnost
01.11.2015 12:30 Torlak 3 : 0 Banja
01.11.2015 14:30 Bokelj 5 : 4 Zeta
01.11.2015 14:30 Grbalj 9 : 0 OFK Petrovac
01.11.2015 14:30 Mornar 1 : 3 Mladost
01.11.2015 14:30 Dečić 0 : 3 Sutjeska
01.11.2015 14:30 Rudar 0 : 1 Budućnost
01.11.2015 11:00 Vojvodina 2 : 1 Brodarac
01.11.2015 Partizan 0 : 2 OFK Beograd
01.11.2015 11:30 Zemun 2 : 2 Novi Pazar
01.11.2015 12:00 Radnički (NP) 1 : 3 Radnički (SM)
01.11.2015 12:00 Vršac 2 : 0 Radnički (Z)
01.11.2015 12:00 Proleter 2006 5 : 0 Kikinda 1909
01.11.2015 12:00 Mladost 0 : 0 Dinamo 1945
01.11.2015 12:00 Hajduk Junior 3 : 0 Bačka (BP)
01.11.2015 12:00 Vrbas 6 : 1 Bačka 1901
01.11.2015 09:00 Sindjelić 2 : 1 BSK 1925
01.11.2015 10:00 IM Rakovica 0 : 14 Internacional
01.11.2015 10:00 Kolubara 1 : 1 Radnički
01.11.2015 09:30 Trudbenik 0 : 1 IMT
01.11.2015 10:00 Mladenovac 3 : 0 PKB Kovilovo
01.11.2015 10:00 Milenium 2 : 5 PKB
01.11.2015 10:00 Radnički (O) 6 : 0 Balkan
01.11.2015 14:30 GSP Polet 3 : 3 Brodarac 1947
01.11.2015 12:00 Železničar 0 : 0 OFK Šabac
01.11.2015 12:00 Jedinstvo 2 : 0 Loznica
01.11.2015 13:30 VGSK 0 : 1 Sloga (PM)
01.11.2015 13:30 Šumadija 2 : 0 Zvižd
01.11.2015 10:00 Tornjoš 1 : 3 Senta
01.11.2015 12:00 Obilić 4 : 0 Subotica
01.11.2015 09:30 Pinosava 2 : 2 Beograd 1929
01.11.2015 09:30 Jedinstvo 1 : 6 Borac
01.11.2015 11:00 Dečić 0 : 9 Sutjeska
01.11.2015 11:00 Mornar 0 : 6 Mladost
01.11.2015 11:00 Grbalj 4 : 1 OFK Petrovac
01.11.2015 11:00 Rudar 2 : 3 Budućnost
01.11.2015 11:00 Bokelj 1 : 6 Zeta
01.11.2015 11:00 Brskovo 0 : 0 Iskra
01.11.2015 11:00 Jedinstvo 1 : 0 Jezero
01.11.2015 11:00 Igalo 0 : 1 Graficar
01.11.2015 11:00 Lovćen 1 : 1 Radnicki
01.11.2015 10:00 Radnički (NP) 0 : 6 Radnički (SM)
01.11.2015 10:00 Hajduk Junior 0 : 3 Bačka (BP)
01.11.2015 10:00 Vrbas 4 : 2 Bačka 1901
01.11.2015 10:00 Vršac 3 : 2 Radnički (Z)
01.11.2015 10:00 Proleter 2006 0 : 0 Kikinda 1909
01.11.2015 10:00 Mladost 0 : 5 Dinamo 1945
01.11.2015 Kiker 0 : 2 Apolon 4
01.11.2015 13:00 Sloga 2 : 0 AS
01.11.2015 Apolon 0 : 0 Bane
01.11.2015 11:00 Rad 2 : 2 OFK Beograd
01.11.2015 11:00 Teleoptik 0 : 1 Crvena zvezda
01.11.2015 12:00 Voždovac 5 : 0 BSK
01.11.2015 18:30 011 8 : 0 Dominus
01.11.2015 16:30 Zemun 3 : 3 Studentski Grad
01.11.2015 10:00 Železničar 0 : 0 OFK Šabac
01.11.2015 10:00 Jedinstvo 0 : 1 Loznica
01.11.2015 13:30 Pinkum 3 : 0 Plana
01.11.2015 13:30 GFK Jasenica 1911 1 : 0 Šumadija
01.11.2015 11:00 OFK Zabrežje 3 : 2 Institut
01.11.2015 13:30 IMT 0 : 10 BASK
01.11.2015 10:00 Novi Beograd 0 : 4 Vranić
01.11.2015 14:00 Borac O. 3 : 0 Budućnost D.
01.11.2015 10:00 Obilić 2 : 7 Subotica
01.11.2015 10:00 Arena Su 0 : 6 Spartak
01.11.2015 13:00 Balkan 9 : 0 Zvezdara
01.11.2015 14:00 Hajduk 2 : 3 PKB PS
01.11.2015 14:30 Torlak 6 : 1 Beograd 1929
01.11.2015 11:00 VGSK : Homoljac
01.11.2015 11:00 Borac : Radnički 1926
<
01.11.2015 10:00 Skela 13 : 0 Pobeda
01.11.2015 10:00 Belo Polje 1 : 11 Radnički
01.11.2015 10:00 Polet 0 : 3 Budućnost