XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
667 utakmica za dan Nedelja, 15 Novembar 2015


Fudbal

15.11
13:30
Temni─ç 1924
Sin─Ĺeli─ç
3
0
15.11.2015 13:30 3 : 0
15.11
13:30
Radni─Źki (P)
Tabane 1970
1
1
15.11.2015 13:30 1 : 1
15.11
13:00
Dunav
Radni─Źki (┼á)
1
1
15.11.2015 13:00 1 : 1
15.11
13:00
Dolina
Vršac
1
2
15.11.2015 13:00 1 : 2
15.11
13:00
Senta
Ba─Źka 1901
1
1
15.11.2015 13:00 1 : 1
15.11
13:00
Brodarac 1947
┼Żarkovo
2
1
15.11.2015 13:00 2 : 1
15.11
11:00
Dor─çol
Crvena zvezda
1
0
15.11.2015 11:00 1 : 0
15.11
13:00
Turbina
Radni─Źki (NB)
1
1
15.11.2015 13:00 1 : 1
15.11
13:00
Srem
Stepojevac Vaga
2
0
15.11.2015 13:00 2 : 0
15.11
11:00
Polet (LJ)
Šumadija 1903
1
1
15.11.2015 11:00 1 : 1
15.11
13:00
Zvi┼żd
Mihajlovac 1934
2
1
15.11.2015 13:00 2 : 1
15.11
13:30
Bošnjane
Morava
3
1
15.11.2015 13:30 3 : 1
15.11
13:30
┼Żupa
Rembas
1
1
15.11.2015 13:30 1 : 1
15.11
13:30
Poljoprivrednik
FUD
2
1
15.11.2015 13:30 2 : 1
FUD
15.11
13:30
Sloga (─ć)
SFS Borac
1
0
15.11.2015 13:30 1 : 0
15.11
13:30
Leva─Ź
Jedinstvo (M)
2
0
15.11.2015 13:30 2 : 0
15.11
13:30
Juhor
Lugomir
1
0
15.11.2015 13:30 1 : 0
15.11
13:30
Šarbanovac
Svrljig
3
1
15.11.2015 13:30 3 : 1
15.11
13:30
Pukovac
Rudar Alpos
4
0
15.11.2015 13:30 4 : 0
15.11
13:30
Moravica
Hajduk Veljko
2
1
15.11.2015 13:30 2 : 1
15.11
13:30
Zaplanjac
Bu─Źje
9
2
15.11.2015 13:30 9 : 2
15.11
13:30
Rudar (P)
Kablovi
5
1
15.11.2015 13:30 5 : 1
15.11
11:00
Jedinstvo (P)
Pusta Reka
0
0
15.11.2015 11:00 0 : 0
15.11
13:30
Vlasina
Nebeski Andjeli
3
2
15.11.2015 13:30 3 : 2
15.11
13:30
Mladost (M)
Lu┼żnica
3
2
15.11.2015 13:30 3 : 2
15.11
13:30
Jablanica
Budu─çnost (P)
1
2
15.11.2015 13:30 1 : 2
15.11
13:00
┼ŻAK
Slavia
3
0
15.11.2015 13:00 3 : 0
15.11
13:00
Radni─Źki (K)
Budu─çnost
2
0
15.11.2015 13:00 2 : 0
15.11
13:00
Tekstilac
Mladost (T)
2
2
15.11.2015 13:00 2 : 2
15.11
13:00
Ba─Źka (P)
OFK Mladost APA
1
0
15.11.2015 13:00 1 : 0
15.11
10:00
Subotica
┼ŻAK
4
0
15.11.2015 10:00 4 : 0
15.11
13:00
Tisa (A)
Polet (S)
3
3
15.11.2015 13:00 3 : 3
15.11
13:00
Budu─çnost (SN)
Crvena Zvezda
0
1
15.11.2015 13:00 0 : 1
15.11
13:00
Kupinovo
Borac
2
1
15.11.2015 13:00 2 : 1
15.11
13:00
LSK La─çarak
┼ŻSK
0
4
15.11.2015 13:00 0 : 4
15.11
13:00
Hajduk (B)
Kabel
3
0
15.11.2015 13:00 3 : 0
15.11
10:00
Torlak
Balkan
1
0
15.11.2015 10:00 1 : 0
15.11
13:00
BSK Batajnica
Grafi─Źar
1
0
15.11.2015 13:00 1 : 0
15.11
13:00
Srem─Źica
Prva Iskra
1
1
15.11.2015 13:00 1 : 1
15.11
13:00
Zvezdara
PKB
0
1
15.11.2015 13:00 0 : 1
PKB
15.11
11:00
Hajduk
Borac
1
1
15.11.2015 11:00 1 : 1
15.11
13:00
Vr─Źin
Ba─çevac
4
1
15.11.2015 13:00 4 : 1
15.11
13:00
Napredak
Omladinac
3
0
15.11.2015 13:00 3 : 0
15.11
13:00
RSK
Sloga
4
1
15.11.2015 13:00
RSK
4 : 1
15.11
13:00
Zlatar
OFK Ose─Źina
2
1
15.11.2015 13:00 2 : 1
15.11
13:00
Ribnica
Jedinstvo 1945
1
2
15.11.2015 13:00 1 : 2
15.11
13:00
Polimlje
Zadrugar
1
0
15.11.2015 13:00 1 : 0
15.11
13:00
Sloga (S)
Radni─Źki (V)
2
1
15.11.2015 13:00 2 : 1
15.11
13:00
Zlatibor
Ra─Ĺevac
3
0
15.11.2015 13:00 3 : 0
15.11
13:00
Radni─Źki Stobex
Provo
2
2
15.11.2015 13:00 2 : 2
15.11
13:00
Bane
Omladinac (NS)
3
0
15.11.2015 13:00 3 : 0
15.11
13:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Trep─Źa
1
0
15.11.2015 13:00 1 : 0
15.11
13:00
Polet (T)
Takovo
1
1
15.11.2015 13:00 1 : 1
15.11
13:00
Bra─ça Vukovi─ç
Ov─Źar
3
1
15.11.2015 13:00 3 : 1
15.11
13:00
Arsenal
Draga─Źevo
1
1
15.11.2015 13:00 1 : 1
15.11
13:00
Tutin
Orlovac
2
2
15.11.2015 13:00 2 : 2
15.11
13:30
Partizan
Morava 1918
3
1
15.11.2015 13:30 3 : 1
15.11
13:30
Bratstvo
Napredak (Z)
2
2
15.11.2015 13:30 2 : 2
15.11
13:30
Sloga
Kušiljevo
2
5
15.11.2015 13:30 2 : 5
15.11
13:30
Napredak (D)
Mladi radnik
0
1
15.11.2015 13:30 0 : 1
15.11
13:30
OFK Bratstvo
OFK Tekstilac
2
1
15.11.2015 13:30 2 : 1
15.11
13:30
Mladost (J)
Mladost (K)
3
0
15.11.2015 13:30 3 : 0
15.11
13:30
OFK Batinac
Budu─çnost
2
1
15.11.2015 13:30 2 : 1
15.11
13:30
Sloga
Vinogradar
1
1
15.11.2015 13:30 1 : 1
15.11
13:30
Ma─Źkovac
─îitluk
1
1
15.11.2015 13:30 1 : 1
15.11
13:30
Mladost
Gradina
5
3
15.11.2015 13:30 5 : 3
15.11
13:30
Parunovac
Ribnik
2
0
15.11.2015 13:30 2 : 0
15.11
13:30
Jastrebac
Naupare
2
0
15.11.2015 13:30 2 : 0
15.11
13:30
Gornji Stepoš
Šanac
0
1
15.11.2015 13:30 0 : 1
15.11
13:30
13. April
Trajal
4
0
15.11.2015 13:30 4 : 0
15.11
13:30
Dobri─Ź
Jastrebac
1
4
15.11.2015 13:30 1 : 4
15.11
13:30
Partizanski put
Dun─Ĺerski
0
3
15.11.2015 13:30 0 : 3
15.11
13:30
Borac
Pobeda
0
3
15.11.2015 13:30 0 : 3
15.11
13:30
Real
NS Tatko
2
2
15.11.2015 13:30 2 : 2
15.11
13:30
Kaćuša
Omladinac
2
1
15.11.2015 13:30 2 : 1
15.11
14:00
Mladost (Batuš.)
Palilula
2
1
15.11.2015 14:00 2 : 1
15.11
14:00
Radni─Źki 1924
Koprijan 1975
5
1
15.11.2015 14:00 5 : 1
15.11
14:00
Naša krila 1936
Orljane
0
1
15.11.2015 14:00 0 : 1
15.11
14:00
Malošište
Mladost 1976 (Bilj.)
4
1
15.11.2015 14:00 4 : 1
15.11
13:30
Slatina
Branik
3
0
15.11.2015 13:30 3 : 0
15.11
13:30
Blizna
BSK
1
0
15.11.2015 13:30 1 : 0
BSK
15.11
13:30
Krivelj
Sloga
1
0
15.11.2015 13:30 1 : 0
15.11
13:30
Deli Jovan
Rudna Glava
4
0
15.11.2015 13:30 4 : 0
15.11
11:00
Klju─Ź
Radni─Źki
2
0
15.11.2015 11:00 2 : 0
15.11
11:00
Pore─Ź
Majdanpek
0
3
15.11.2015 11:00 0 : 3
15.11
13:30
─îubra
Polom
2
1
15.11.2015 13:30 2 : 1
15.11
13:30
Trebi─Ź
Polet
3
0
15.11.2015 13:30 3 : 0
15.11
13:30
OFK Knjaz
ŠSK
0
1
15.11.2015 13:30 0 : 1
15.11
13:30
Omladinac
Mid┼żor
0
2
15.11.2015 13:30 0 : 2
15.11
13:30
Malinik
Sloga
3
0
15.11.2015 13:30 3 : 0
15.11
13:30
Osni─ç
Grlište
4
0
15.11.2015 13:30 4 : 0
15.11
13:30
Gnjilan
Zadrugar
5
1
15.11.2015 13:30 5 : 1
15.11
13:30
┼Żelju┼ía
Mladost
0
1
15.11.2015 13:30 0 : 1
15.11
13:00
Levosoje
─îelik
3
0
15.11.2015 13:00 3 : 0
15.11
13:00
Mladost (B)
Corrotica
5
2
15.11.2015 13:00 5 : 2
15.11
13:00
Bukuroca
Vihor
3
0
15.11.2015 13:00 3 : 0
15.11
13:00
Trešnjevka
Levosoje Talenat
2
1
15.11.2015 13:00 2 : 1
15.11
13:00
Lugina
Ternoci
0
1
15.11.2015 13:00 0 : 1
15.11
13:00
Zlo─çudovo
Kumarevo
1
1
15.11.2015 13:00 1 : 1
15.11
13:00
Sloboda D.B
Sloga (L)
3
0
15.11.2015 13:00 3 : 0
15.11
13:00
Jedinstvo GS
─îekmin
0
4
15.11.2015 13:00 0 : 4
15.11
13:00
Mladi Borac
Radni─Źki (P)
1
3
15.11.2015 13:00 1 : 3
15.11
13:00
Progres
Vu─Źje
2
2
15.11.2015 13:00 2 : 2
15.11
13:00
Mladost V
Šumadija
3
3
15.11.2015 13:00 3 : 3
15.11
13:00
┼Żelezni─Źar
Planta┼ża
2
3
15.11.2015 13:00 2 : 3
15.11
13:00
Brza
Omladinac
1
0
15.11.2015 13:00 1 : 0
15.11
13:30
Radni─Źki
Vrtište
3
3
15.11.2015 13:30 3 : 3
15.11
11:00
Crvena zastava
Mladost
2
0
15.11.2015 11:00 2 : 0
15.11
13:30
Sloboda
OFK Niš
1
1
15.11.2015 13:30 1 : 1
15.11
11:00
Rudar
Palilulac
0
6
15.11.2015 11:00 0 : 6
15.11
13:30
Jedinstvo (GM)
Mramor
7
0
15.11.2015 13:30 7 : 0
15.11
13:30
Brzi Brod
Morava
3
1
15.11.2015 13:30 3 : 1
15.11
13:30
Vulturul
BAK
0
4
15.11.2015 13:30 0 : 4
BAK
15.11
13:30
Crvena zvezda
Vojvodina
0
4
15.11.2015 13:30 0 : 4
15.11
13:30
Sloga (BNS)
Borac (S)
3
1
15.11.2015 13:30 3 : 1
15.11
13:30
Mladost (V)
Partizan (G)
3
0
15.11.2015 13:30 3 : 0
15.11
13:30
Budu─çnost (A)
Jugoslavija
4
0
15.11.2015 13:30 4 : 0
15.11
13:30
Mladost (O)
Jedinstvo Stevi─ç
3
1
15.11.2015 13:30 3 : 1
15.11
13:00
Terekveš
Hajduk
3
2
15.11.2015 13:00 3 : 2
15.11
13:00
Rusin
Omladinac (D)
2
0
15.11.2015 13:00 2 : 0
15.11
13:00
Omladinac (B)
Lipar
1
0
15.11.2015 13:00 1 : 0
15.11
13:00
Kordun
OFK Šikara
1
1
15.11.2015 13:00 1 : 1
15.11
13:00
BSK
Radni─Źki 1918
11
0
15.11.2015 13:00
BSK
11 : 0
15.11
13:00
Kula
Borac
3
1
15.11.2015 13:00 3 : 1
15.11
13:00
E─Ĺ┼íeg
Potisje
0
3
15.11.2015 13:00 0 : 3
15.11
14:00
Sloga
Ba─Źka
0
2
15.11.2015 14:00 0 : 2
15.11
13:30
Hajduk (D)
Jadran
0
0
15.11.2015 13:30 0 : 0
15.11
13:30
Jedinstvo (M)
1. Maj Ruma
1
2
15.11.2015 13:30 1 : 2
15.11
13:30
Napredak (P)
OFK Bresta─Ź
3
0
15.11.2015 13:30 3 : 0
15.11
13:30
Hrtkovci
Ljukovo
1
0
15.11.2015 13:30 1 : 0
15.11
13:30
Jedinstvo
Napredak
4
0
15.11.2015 13:30 4 : 0
15.11
13:30
Stari Grad
Proleter
2
1
15.11.2015 13:30 2 : 1
15.11
13:30
Titel
Mileti─ç
2
1
15.11.2015 13:30 2 : 1
15.11
13:30
Mladost
Krila Krajine
0
2
15.11.2015 13:30 0 : 2
15.11
13:30
Hajduk
Budu─çnost
4
1
15.11.2015 13:30 4 : 1
15.11
13:00
Polet
OFK Borac
3
1
15.11.2015 13:00 3 : 1
15.11
13:00
OFK Zabre┼żje
Radni─Źki
3
2
15.11.2015 13:00 3 : 2
15.11
13:00
Budu─çnost
Veliki Borak
4
0
15.11.2015 13:00 4 : 0
15.11
10:00
Borac
TEK Sloga
1
0
15.11.2015 10:00 1 : 0
15.11
13:00
Banja
Borac
1
1
15.11.2015 13:00 1 : 1
15.11
13:00
Komgrap
Milutinac
3
1
15.11.2015 13:00 3 : 1
15.11
10:00
Brodarac
Institut
3
0
15.11.2015 10:00 3 : 0
15.11
13:00
Dunav
Zmaj 1953
1
0
15.11.2015 13:00 1 : 0
15.11
13:00
PKB Kovilovo
Poštar Zvezdara
1
0
15.11.2015 13:00 1 : 0
15.11
11:00
13. maj
Pionir
0
0
15.11.2015 11:00 0 : 0
15.11
13:00
Ropo─Źevo
OFK Leštane
0
4
15.11.2015 13:00 0 : 4
15.11
13:00
Kova─Źevac
Selo Mladenovac
2
0
15.11.2015 13:00 2 : 0
15.11
13:00
Dunavac
Pudarci
3
3
15.11.2015 13:00 3 : 3
15.11
13:00
Kosmaj
Avala 1939
0
2
15.11.2015 13:00 0 : 2
15.11
Omladinac
Budu─çnost
4
2
15.11.2015 4 : 2
15.11
Šumadija
7. Juli
2
1
15.11.2015 2 : 1
15.11
Pobeda
Sloga
1
1
15.11.2015 1 : 1
15.11
Mladi radnik
Osipaonica
3
0
15.11.2015 3 : 0
15.11
Bresje Superior
Ba─Źinac
2
0
15.11.2015 2 : 0
15.11
SASK
┼Żelezni─Źar
4
3
15.11.2015 4 : 3
15.11
Borac (R)
Udarnik
1
0
15.11.2015 1 : 0
15.11
13:00
Sloga (B)
Trgova─Źki
2
1
15.11.2015 13:00 2 : 1
15.11
13:00
Vojvoda Milenko
Integral
4
0
15.11.2015 13:00 4 : 0
15.11
13:00
Mladost
Petar Dobrnjac
0
4
15.11.2015 13:00 0 : 4
15.11
13:00
Krilaš
Rudar
2
2
15.11.2015 13:00 2 : 2
15.11
13:00
┼Żelezni─Źar
Polet
0
2
15.11.2015 13:00 0 : 2
15.11
13:00
Dizel
Borac
0
1
15.11.2015 13:00 0 : 1
15.11
13:00
Sloga (─ć)
Budu─çnost
3
2
15.11.2015 13:00 3 : 2
15.11
13:00
─Éerdap
Mlava
3
2
15.11.2015 13:00 3 : 2
15.11
13:00
Makce
Napredak
2
2
15.11.2015 13:00 2 : 2
15.11
13:00
Aran─Ĺelovac
Vitlina-Bokanja
2
0
15.11.2015 13:00 2 : 0
15.11
13:00
Vin─Źa
Prvi srpski ustanak
3
1
15.11.2015 13:00 3 : 1
15.11
13:00
Lepenica
Kara─Ĺor─Ĺe
1
1
15.11.2015 13:00 1 : 1
15.11
13:00
BSK
Šatornja
3
1
15.11.2015 13:00
BSK
3 : 1
15.11
10:00
Junkovac
Šumadija
1
3
15.11.2015 10:00 1 : 3
15.11
13:00
Borac
Šumadinac
1
2
15.11.2015 13:00 1 : 2
15.11
13:00
┼ŻSK
Trnava
1
0
15.11.2015 13:00 1 : 0
15.11
13:00
Pobeda
Banja
2
5
15.11.2015 13:00 2 : 5
15.11
13:00
Ariljska rampa
Crnokosa
0
1
15.11.2015 13:00 0 : 1
15.11
13:00
Borac (L)
Lipolist
1
0
15.11.2015 13:00 1 : 0
15.11
13:00
Jedinstvo (Z)
Antimon
1
2
15.11.2015 13:00 1 : 2
15.11
13:00
Podrinje
Jadar
1
0
15.11.2015 13:00 1 : 0
15.11
13:00
Borac (V)
Ma─Źva 2005
1
5
15.11.2015 13:00 1 : 5
15.11
13:00
Hajduk Stanko
Mladost (P)
1
2
15.11.2015 13:00 1 : 2
15.11
13:00
BMR Petlova─Źa
Radni─Źki ┼áaba─Źki
2
3
15.11.2015 13:00 2 : 3
15.11
13:00
Šumadinac
Vodoja┼ża
2
1
15.11.2015 13:00 2 : 1
15.11
13:00
Sušica
Sloga (D)
1
1
15.11.2015 13:00 1 : 1
15.11
13:00
Partizan
Vinogradi DB
0
3
15.11.2015 13:00 0 : 3
15.11
13:00
Budu─çnost
Maršić
1
1
15.11.2015 13:00 1 : 1
15.11
13:00
Jedinstvo
Kolonija
0
0
15.11.2015 13:00 0 : 0
15.11
13:00
Borac
Sloboda
1
2
15.11.2015 13:00 1 : 2
15.11
13:00
Real
Stubal
3
1
15.11.2015 13:00 3 : 1
15.11
13:00
Granit
Borac
0
3
15.11.2015 13:00 0 : 3
15.11
13:00
Polet
Ibar
0
0
15.11.2015 13:00 0 : 0
15.11
13:00
Gru┼ża
Go─Ź
1
4
15.11.2015 13:00 1 : 4
15.11
13:00
Mataruge
OFK Ras
2
4
15.11.2015 13:00 2 : 4
15.11
13:00
Ribnica
Rudar
2
1
15.11.2015 13:00 2 : 1
15.11
13:00
Budu─çnost
Pazar Juniors 2011
4
3
15.11.2015 13:00 4 : 3
15.11
13:30
Polet
Napredak (Sv)
1
5
15.11.2015 13:30 1 : 5
15.11
13:30
Šumadija
Mladost (S)
3
4
15.11.2015 13:30 3 : 4
15.11
13:30
Javor
Moravac
3
0
15.11.2015 13:30 3 : 0
15.11
13:30
Napredak Stubica
Hajduk
0
7
15.11.2015 13:30 0 : 7
15.11
13:30
Istok 63
Rudar (SR)
1
0
15.11.2015 13:30 1 : 0
15.11
13:30
Omladinski
Omladinac
0
1
15.11.2015 13:30 0 : 1
15.11
13:30
Budu─çnost
Morava
0
5
15.11.2015 13:30 0 : 5
15.11
13:30
Mladost (D)
Crni Vrh
1
2
15.11.2015 13:30 1 : 2
15.11
13:30
Juhor
Ursule
1
0
15.11.2015 13:30 1 : 0
15.11
13:30
Šumadinac
Sloga
2
0
15.11.2015 13:30 2 : 0
15.11
13:30
Mladost (G)
Osaonica
3
2
15.11.2015 13:30 3 : 2
15.11
13:30
Napredak (SL)
Kupinovac
3
0
15.11.2015 13:30 3 : 0
15.11
13:30
OFK Gnjila
Rubin (DS)
2
0
15.11.2015 13:30 2 : 0
15.11
13:30
Donji Kopaonik
Mladost
8
3
15.11.2015 13:30 8 : 3
15.11
13:30
Beli Orlovi
Trudbenik
6
2
15.11.2015 13:30 6 : 2
15.11
13:30
Sloga
Stari Trstenik
1
0
15.11.2015 13:30 1 : 0
15.11
11:00
Napredak 2012
Pobeda 1976
4
0
15.11.2015 11:00 4 : 0
15.11
11:00
Borac
Gredetin
1
1
15.11.2015 11:00 1 : 1
15.11
13:30
Vukašinovac
Jastrebac (T)
2
0
15.11.2015 13:30 2 : 0
15.11
11:00
OFK Sloga
OFK Dra┼żevac
0
4
15.11.2015 11:00 0 : 4
15.11
13:30
OFK Rutevac 1908
Jedinstvo GVD
2
2
15.11.2015 13:30 2 : 2
15.11
13:30
Rtkovo
Napredak
1
5
15.11.2015 13:30 1 : 5
15.11
13:30
Egeta
Lokomotiva
3
0
15.11.2015 13:30 3 : 0
15.11
13:30
Pontes
Velika Vrbica
2
1
15.11.2015 13:30 2 : 1
15.11
13:30
Ko─Źa Andjelkovi─ç
Milutinovac
5
1
15.11.2015 13:30 5 : 1
15.11
13:30
Kladušnica
Omladinac
3
0
15.11.2015 13:30 3 : 0
15.11
13:30
Lov─çen
Mala Vrbica
0
0
15.11.2015 13:30 0 : 0
15.11
13:00
Moravac
Gradac
1
3
15.11.2015 13:00 1 : 3
15.11
13:00
Napredak
OFK Bobište
2
1
15.11.2015 13:00 2 : 1
15.11
13:00
Mladost (B)
Navalin
6
1
15.11.2015 13:00 6 : 1
15.11
13:00
Jedinstvo (G)
Polet
2
1
15.11.2015 13:00 2 : 1
15.11
11:00
Lemind 1953
Mladost (DL)
3
1
15.11.2015 11:00 3 : 1
15.11
13:30
Karaš (K)
Hajdu─Źica
1
3
15.11.2015 13:30 1 : 3
15.11
13:30
Borac (VS)
Vojvodina (CC)
3
1
15.11.2015 13:30 3 : 1
15.11
13:30
Banat (I)
Vojvodina (S)
2
3
15.11.2015 13:30 2 : 3
15.11
13:30
Ratar
Karaš (J)
1
0
15.11.2015 13:30 1 : 0
15.11
13:30
Dunav
Potporanj
0
1
15.11.2015 13:30 0 : 1
15.11
13:30
Ševac
Partizan (K)
4
3
15.11.2015 13:30 4 : 3
15.11
13:30
Borac (VG)
Jedinstvo
3
2
15.11.2015 13:30 3 : 2
15.11
13:00
Tele─Źka
Jedinstvo 1947
2
3
15.11.2015 13:00 2 : 3
15.11
13:00
Dunav
OFK Metalac
2
0
15.11.2015 13:00 2 : 0
15.11
13:00
Dinamo
KFK Kula
3
0
15.11.2015 13:00 3 : 0
15.11
13:00
Grani─Źar
Jedinstvo (R)
7
0
15.11.2015 13:00 7 : 0
15.11
13:30
Borac (M)
Sloboda
2
0
15.11.2015 13:30 2 : 0
15.11
13:30
Borac (K)
Jedinstvo
3
0
15.11.2015 13:30 3 : 0
15.11
13:30
Fruškogorac
No─çaj
3
0
15.11.2015 13:30 3 : 0
15.11
13:30
Hajduk 1932
Mitros
0
3
15.11.2015 13:30 0 : 3
15.11
13:30
Omladinac
Sloga
3
1
15.11.2015 13:30 3 : 1
15.11
13:30
Obili─ç 1993
Radni─Źki
3
0
15.11.2015 13:30 3 : 0
15.11
13:30
PSK Putinci
Napredak
3
1
15.11.2015 13:30 3 : 1
15.11
13:30
Borac (S)
Grani─Źar
0
3
15.11.2015 13:30 0 : 3
15.11
Sloga
Obili─ç (Zmajevo)
1
2
15.11.2015 1 : 2
15.11
13:30
Mladost Radost
Hajduk
0
3
15.11.2015 13:30 0 : 3
15.11
13:30
Obili─ç (Vilovo)
Iskra
2
3
15.11.2015 13:30 2 : 3
15.11
Jedinstvo
Vojvodina
0
1
15.11.2015 0 : 1
15.11
Mladost
Budu─çnost
3
0
15.11.2015 3 : 0
15.11
13:00
Kabel - Štrand
─îenej
2
2
15.11.2015 13:00 2 : 2
15.11
13:00
Fruškogorac
Ba─Źka
0
0
15.11.2015 13:00 0 : 0
15.11
13:00
Sremac
Tatra
0
5
15.11.2015 13:00 0 : 5
15.11
13:00
Borac
Centar
1
3
15.11.2015 13:00 1 : 3
15.11
Mladost 1948
Jasenica
1
0
15.11.2015 1 : 0
15.11
13:00
Jedinstvo (D)
Kurja─Źe
3
1
15.11.2015 13:00 3 : 1
15.11
13:00
Napredak (P)
Jedinstvo (Lj)
4
0
15.11.2015 13:00 4 : 0
15.11
13:00
Desine
Polet (V)
4
2
15.11.2015 13:00 4 : 2
15.11
13:00
Napredak (B)
Borac (K)
0
1
15.11.2015 13:00 0 : 1
15.11
13:00
Polet (B)
Vihor
3
1
15.11.2015 13:00 3 : 1
15.11
13:00
Napredak 1934
Brani─Źevo
4
0
15.11.2015 13:00 4 : 0
15.11
13:30
Omladinac (S)
Zadrugar
3
0
15.11.2015 13:30 3 : 0
15.11
13:30
Bata Buli─ç
Polet
5
1
15.11.2015 13:30 5 : 1
15.11
13:30
Mladost
Sloga 1952
4
1
15.11.2015 13:30 4 : 1
15.11
13:30
BSK
Rudar
1
6
15.11.2015 13:30
BSK
1 : 6
15.11
13:30
Dragoš
Rade Milošević
0
2
15.11.2015 13:30 0 : 2
15.11
13:30
Napredak
Omladinac (Š)
2
2
15.11.2015 13:30 2 : 2
15.11
13:30
Radni─Źki
Radnik
1
3
15.11.2015 13:30 1 : 3
15.11
13:00
Mladost MG
Kotlenik
5
0
15.11.2015 13:00 5 : 0
15.11
13:00
Grivac
Mladost Crni Kao
6
3
15.11.2015 13:00 6 : 3
15.11
13:00
Mladost (R)
Kara─Ĺor─Ĺe Vu─Źi─ç
1
1
15.11.2015 13:00 1 : 1
15.11
13:00
Sloga
Kusovac
4
1
15.11.2015 13:00 4 : 1
15.11
13:00
BSK
Bare
5
0
15.11.2015 13:00
BSK
5 : 0
15.11
13:00
Crvena zvezda
Lokomotiva
0
2
15.11.2015 13:00 0 : 2
15.11
13:00
Jasenica
Šumadinac (S)
3
1
15.11.2015 13:00 3 : 1
15.11
13:00
Misa─Źa
Proleter
1
8
15.11.2015 13:00 1 : 8
15.11
13:00
Šumadinac (N)
Mladi rudar
1
2
15.11.2015 13:00 1 : 2
15.11
13:00
Šamot
Kopljari
1
1
15.11.2015 13:00 1 : 1
15.11
13:00
Ranilovi─ç
Budu─çnost
1
1
15.11.2015 13:00 1 : 1
15.11
11:00
┼Żabare
Sloga
0
2
15.11.2015 11:00 0 : 2
15.11
13:00
B 2000
Partizan
5
6
15.11.2015 13:00 5 : 6
15.11
13:00
Vlašić
Mrovska
1
0
15.11.2015 13:00 1 : 0
15.11
13:00
Ceri─ç
Trešnjevka
2
1
15.11.2015 13:00 2 : 1
15.11
13:00
Pri─Źinovi─ç
Dobrava
7
3
15.11.2015 13:00 7 : 3
15.11
13:00
Kara─Ĺor─Ĺe
OFK Jelen
3
2
15.11.2015 13:00 3 : 2
15.11
13:00
Jevremovac
Vojvoda Stepa Step.
2
0
15.11.2015 13:00 2 : 0
15.11
13:00
Cer
Crn─Źa
5
0
15.11.2015 13:00
Cer
5 : 0
15.11
11:00
Studenac
Mladost (DB)
4
1
15.11.2015 11:00 4 : 1
15.11
13:00
Sloga (S)
Sloga (LŠ)
6
2
15.11.2015 13:00 6 : 2
15.11
13:00
Jedinstvo
Cerova
6
1
15.11.2015 13:00 6 : 1
15.11
13:00
Stolice
Velika Reka
4
2
15.11.2015 13:00 4 : 2
15.11
13:00
Borac
Krasava
8
0
15.11.2015 13:00 8 : 0
15.11
13:00
Borac
Mladi Borac
0
1
15.11.2015 13:00 0 : 1
15.11
13:00
Cer
Drina
2
1
15.11.2015 13:00
Cer
2 : 1
15.11
13:00
Omladinac 2013
Partizan
5
0
15.11.2015 13:00 5 : 0
15.11
13:00
Sloga
Gorki
0
3
15.11.2015 13:00 0 : 3
15.11
13:00
Budu─çnost (PD)
Proleter
3
0
15.11.2015 13:00 3 : 0
15.11
13:00
Torpedo 1924
Mladost (MM)
2
0
15.11.2015 13:00 2 : 0
15.11
13:00
Budu─çnost (Z)
Majur
0
1
15.11.2015 13:00 0 : 1
15.11
OFK ┼Że┼żelj
Kremenac
2
2
15.11.2015 2 : 2
15.11
Šumadija 1934
Azbest
4
1
15.11.2015 4 : 1
15.11
Seljak
Kutlovo
4
2
15.11.2015 4 : 2
15.11
Divostin
OFK Bagremar
0
0
15.11.2015 0 : 0
15.11
21. oktobar
Botunje
1
2
15.11.2015 1 : 2
15.11
Košutnjak
Hajduk
4
2
15.11.2015 4 : 2
15.11
13:00
Jablanica
Takovski Ustanak
4
2
15.11.2015 13:00 4 : 2
15.11
13:00
Šumadija
Brezak
1
4
15.11.2015 13:00 1 : 4
15.11
13:00
Šilopaj
Velere─Ź 94
1
4
15.11.2015 13:00 1 : 4
15.11
13:00
Landol
Omladinac
0
0
15.11.2015 13:00 0 : 0
15.11
13:00
Lunjevac
Crvena zvezda
0
4
15.11.2015 13:00 0 : 4
15.11
13:00
Drugovac
Petrijevac
0
1
15.11.2015 13:00 0 : 1
15.11
13:00
Kolarac
Badljevica
3
0
15.11.2015 13:00 3 : 0
15.11
13:00
Jedinstvo
LFK Mladost
0
1
15.11.2015 13:00 0 : 1
15.11
13:00
Brezova
Gradina
5
0
15.11.2015 13:00 5 : 0
15.11
11:00
Malajnica
Urovica
2
1
15.11.2015 11:00 2 : 1
15.11
11:00
Miloševo
Slatina
1
2
15.11.2015 11:00 1 : 2
15.11
14:00
Smedovac
OFK Tamni─Ź
6
0
15.11.2015 14:00 6 : 0
15.11
14:00
Ratar
Grani─Źar
0
3
15.11.2015 14:00 0 : 3
15.11
14:00
Polet
Re─Źka
4
0
15.11.2015 14:00 4 : 0
15.11
14:00
Kovilovo
Srbovo
3
0
15.11.2015 14:00 3 : 0
15.11
14:00
Jedinstvo 1953
Rtanj
0
7
15.11.2015 14:00 0 : 7
15.11
14:00
Slemen
Omladinac (BL)
8
1
15.11.2015 14:00 8 : 1
15.11
13:00
Borac
Posavina