10.04
16:00
Temnić 1924
Ozren
3
0
|
10.04.2016 16:00 | Temnić 1924 | 3 : 0 | Ozren | |||||
10.04
16:00
Moravac Orion
Timok
2
1
|
10.04.2016 16:00 | Moravac Orion | 2 : 1 | Timok | |||||
10.04
16:00
OFK Bor
Radnički (P)
2
4
|
10.04.2016 16:00 | OFK Bor | 2 : 4 | Radnički (P) |
10.04
16:00
Dunav
Dolina
0
2
|
10.04.2016 16:00 | Dunav | 0 : 2 | Dolina | |||||
10.04
16:00
Borac (S)
Omladinac
3
1
|
10.04.2016 16:00 | Borac (S) | 3 : 1 | Omladinac | |||||
10.04
16:00
Železničar
Bačka 1901
2
0
|
10.04.2016 16:00 | Železničar | 2 : 0 | Bačka 1901 |
10.04
16:00
Brodarac 1947
IMT
2
1
|
10.04.2016 16:00 | Brodarac 1947 | 2 : 1 | IMT | |||||
10.04
16:00
Budućnost
BASK
3
0
|
10.04.2016 16:00 | Budućnost | 3 : 0 | BASK | |||||
10.04
11:00
Žarkovo
Sopot
4
1
|
10.04.2016 11:00 | Žarkovo | 4 : 1 | Sopot | |||||
10.04
16:00
Crvena zvezda
Teleoptik
0
1
|
10.04.2016 16:00 | Crvena zvezda | 0 : 1 | Teleoptik | |||||
10.04
16:00
Stepojevac Vaga
GSP Polet
1
2
|
10.04.2016 16:00 | Stepojevac Vaga | 1 : 2 | GSP Polet |
10.04
15:30
Železničar
Zvižd
1
1
|
10.04.2016 15:30 | Železničar | 1 : 1 | Zvižd |
10.04
16:00
Bošnjane
Sloga (Ć)
3
0
|
10.04.2016 16:00 | Bošnjane | 3 : 0 | Sloga (Ć) | |||||
10.04
16:00
Poljoprivrednik
Jedinstvo (P)
2
1
|
10.04.2016 16:00 | Poljoprivrednik | 2 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
10.04
16:00
Župa
Levač
2
1
|
10.04.2016 16:00 | Župa | 2 : 1 | Levač | |||||
10.04
16:00
Morava
Juhor
1
0
|
10.04.2016 16:00 | Morava | 1 : 0 | Juhor | |||||
10.04
16:00
Rembas
Kosanica
0
0
|
10.04.2016 16:00 | Rembas | 0 : 0 | Kosanica |
10.04
16:00
Šarbanovac
Rtanj
1
2
|
10.04.2016 16:00 | Šarbanovac | 1 : 2 | Rtanj | |||||
10.04
16:00
Napredak
Đerdap
3
1
|
10.04.2016 16:00 | Napredak | 3 : 1 | Đerdap | |||||
10.04
16:00
Pukovac
Moravica
2
1
|
10.04.2016 16:00 | Pukovac | 2 : 1 | Moravica | |||||
10.04
16:00
Rudar Alpos
Rudar (P)
3
2
|
10.04.2016 16:00 | Rudar Alpos | 3 : 2 | Rudar (P) | |||||
10.04
16:00
Radnički (L)
Kablovi
4
1
|
10.04.2016 16:00 | Radnički (L) | 4 : 1 | Kablovi | |||||
10.04
16:00
Brodoremont
Bučje
4
0
|
10.04.2016 16:00 | Brodoremont | 4 : 0 | Bučje | |||||
10.04
16:00
Bukovik
Hajduk Veljko
1
0
|
10.04.2016 16:00 | Bukovik | 1 : 0 | Hajduk Veljko |
10.04
16:00
Vranjska Banja
Sloga (L)
4
2
|
10.04.2016 16:00 | Vranjska Banja | 4 : 2 | Sloga (L) | |||||
10.04
11:00
Jedinstvo (P)
Balkanski
2
2
|
10.04.2016 11:00 | Jedinstvo (P) | 2 : 2 | Balkanski | |||||
10.04
16:00
Ropotovo
Budućnost (P)
4
1
|
10.04.2016 16:00 | Ropotovo | 4 : 1 | Budućnost (P) |
10.04
16:00
ŽAK
Proleter (BK)
0
2
|
10.04.2016 16:00 | ŽAK | 0 : 2 | Proleter (BK) | |||||
10.04
16:00
Slavia
Sloga
1
0
|
10.04.2016 16:00 | Slavia | 1 : 0 | Sloga | |||||
10.04
16:00
Polet
Jedinstvo (BK)
0
3
|
10.04.2016 16:00 | Polet | 0 : 3 | Jedinstvo (BK) |
10.04
16:00
Tekstilac
Radnički (S)
2
0
|
10.04.2016 16:00 | Tekstilac | 2 : 0 | Radnički (S) | |||||
10.04
16:00
Bačka (P)
Subotica
2
1
|
10.04.2016 16:00 | Bačka (P) | 2 : 1 | Subotica | |||||
10.04
16:00
Mladost (T)
Tisa (A)
1
0
|
10.04.2016 16:00 | Mladost (T) | 1 : 0 | Tisa (A) |
10.04
16:00
Kupinovo
LSK Laćarak
0
1
|
10.04.2016 16:00 | Kupinovo | 0 : 1 | LSK Laćarak | |||||
10.04
16:00
Budućnost (SN)
Hajduk (B)
5
1
|
10.04.2016 16:00 | Budućnost (SN) | 5 : 1 | Hajduk (B) | |||||
10.04
16:00
Borac
Budućnost (G)
0
1
|
10.04.2016 16:00 | Borac | 0 : 1 | Budućnost (G) | |||||
10.04
16:00
ŽSK
Kabel
0
3
|
10.04.2016 16:00 | ŽSK | 0 : 3 | Kabel |
10.04
16:00
PKB
Torlak
1
0
|
10.04.2016 16:00 | PKB | 1 : 0 | Torlak | |||||
10.04
16:00
Borac
Prva Iskra
0
3
|
10.04.2016 16:00 | Borac | 0 : 3 | Prva Iskra | |||||
10.04
16:00
Baćevac
Grafičar
1
2
|
10.04.2016 16:00 | Baćevac | 1 : 2 | Grafičar | |||||
10.04
16:00
Vrčin
Balkan
2
1
|
10.04.2016 16:00 | Vrčin | 2 : 1 | Balkan | |||||
10.04
11:00
Hajduk
BSK Batajnica
0
5
|
10.04.2016 11:00 | Hajduk | 0 : 5 | BSK Batajnica | |||||
10.04
16:00
Zvezdara
Lepušnica
0
0
|
10.04.2016 16:00 | Zvezdara | 0 : 0 | Lepušnica |
10.04
15:30
Borac
Napredak
2
0
|
10.04.2016 15:30 | Borac | 2 : 0 | Napredak | |||||
10.04
15:30
Šapine
GFK Jasenica 1911
3
1
|
10.04.2016 15:30 | Šapine | 3 : 1 | GFK Jasenica 1911 | |||||
10.04
15:30
Homoljac
Rudar
2
1
|
10.04.2016 15:30 | Homoljac | 2 : 1 | Rudar | |||||
10.04
15:30
Basarac
Omladinac
1
0
|
10.04.2016 15:30 | Basarac | 1 : 0 | Omladinac |
10.04
15:30
Rađevac
Sloga 1940 (BB)
2
0
|
10.04.2016 15:30 | Rađevac | 2 : 0 | Sloga 1940 (BB) | |||||
10.04
15:30
Provo
Radnički (V)
2
1
|
10.04.2016 15:30 | Provo | 2 : 1 | Radnički (V) | |||||
10.04
15:30
Brezovica
Zadrugar
0
1
|
10.04.2016 15:30 | Brezovica | 0 : 1 | Zadrugar | |||||
10.04
15:30
Radnički Stobex
OFK Osečina
4
1
|
10.04.2016 15:30 | Radnički Stobex | 4 : 1 | OFK Osečina | |||||
10.04
15:30
Zlatibor
Spartak 1924
3
0
|
10.04.2016 15:30 | Zlatibor | 3 : 0 | Spartak 1924 | |||||
10.04
15:30
Sloga (S)
Zlatar
0
1
|
10.04.2016 15:30 | Sloga (S) | 0 : 1 | Zlatar | |||||
10.04
15:30
Polimlje
Ribnica
4
1
|
10.04.2016 15:30 | Polimlje | 4 : 1 | Ribnica |
10.04
15:30
Orlovac
Takovo
2
0
|
10.04.2016 15:30 | Orlovac | 2 : 0 | Takovo | |||||
10.04
15:30
Tutin
Trepča
0
0
|
10.04.2016 15:30 | Tutin | 0 : 0 | Trepča | |||||
10.04
15:30
Arsenal
Omladinac (NS)
6
0
|
10.04.2016 15:30 | Arsenal | 6 : 0 | Omladinac (NS) | |||||
10.04
15:30
Braća Vuković
Slavija (K)
1
2
|
10.04.2016 15:30 | Braća Vuković | 1 : 2 | Slavija (K) | |||||
10.04
15:30
Sloboda (Č)
Bane
2
0
|
10.04.2016 15:30 | Sloboda (Č) | 2 : 0 | Bane | |||||
10.04
15:30
Polet (T)
Karađorđe
1
1
|
10.04.2016 15:30 | Polet (T) | 1 : 1 | Karađorđe |
10.04
16:30
Partizan
Napredak (D)
1
0
|
10.04.2016 16:30 | Partizan | 1 : 0 | Napredak (D) | |||||
10.04
16:30
Sloga
OFK Bratstvo
3
2
|
10.04.2016 16:30 | Sloga | 3 : 2 | OFK Bratstvo | |||||
10.04
16:30
Bratstvo
BSK
7
0
|
10.04.2016 16:30 | Bratstvo | 7 : 0 | BSK | |||||
10.04
16:30
Napredak (Z)
OFK Batinac
3
1
|
10.04.2016 16:30 | Napredak (Z) | 3 : 1 | OFK Batinac | |||||
10.04
16:30
Kušiljevo
Budućnost
4
0
|
10.04.2016 16:30 | Kušiljevo | 4 : 0 | Budućnost | |||||
10.04
16:30
Mladi radnik
Mladost (K)
3
0
|
10.04.2016 16:30 | Mladi radnik | 3 : 0 | Mladost (K) |
10.04
Sloga
Blagotin
2
0
|
10.04.2016 | Sloga | 2 : 0 | Blagotin | |||||
10.04
Mladost
Parunovac
1
0
|
10.04.2016 | Mladost | 1 : 0 | Parunovac | |||||
10.04
Mačkovac
Jastrebac
0
0
|
10.04.2016 | Mačkovac | 0 : 0 | Jastrebac | |||||
10.04
Vinogradar
Gornji Stepoš
2
0
|
10.04.2016 | Vinogradar | 2 : 0 | Gornji Stepoš | |||||
10.04
Čitluk
13. April
1
1
|
10.04.2016 | Čitluk | 1 : 1 | 13. April | |||||
10.04
Gradina
Trajal
1
4
|
10.04.2016 | Gradina | 1 : 4 | Trajal | |||||
10.04
Mladi radnik
Šanac
3
2
|
10.04.2016 | Mladi radnik | 3 : 2 | Šanac | |||||
10.04
Ribnik
Naupare
2
0
|
10.04.2016 | Ribnik | 2 : 0 | Naupare |
10.04
16:00
Kosovac
NS Tatko
1
1
|
10.04.2016 16:00 | Kosovac | 1 : 1 | NS Tatko | |||||
10.04
16:00
Jug Bogdan
Pobeda
0
3
|
10.04.2016 16:00 | Jug Bogdan | 0 : 3 | Pobeda | |||||
10.04
16:00
Kaćuša
Jastrebac
1
5
|
10.04.2016 16:00 | Kaćuša | 1 : 5 | Jastrebac | |||||
10.04
16:00
Real
Mladost 1982
0
2
|
10.04.2016 16:00 | Real | 0 : 2 | Mladost 1982 | |||||
10.04
16:00
Borac
Dobrič
4
3
|
10.04.2016 16:00 | Borac | 4 : 3 | Dobrič | |||||
10.04
16:00
Partizanski put
Topličanin
0
6
|
10.04.2016 16:00 | Partizanski put | 0 : 6 | Topličanin |
10.04
15:30
Radnički 1924
Naša krila 1936
0
3
|
10.04.2016 15:30 | Radnički 1924 | 0 : 3 | Naša krila 1936 | |||||
10.04
15:30
Koprijan 1975
Rasovača
1
4
|
10.04.2016 15:30 | Koprijan 1975 | 1 : 4 | Rasovača | |||||
10.04
15:30
Zemljoradnik
Radnički 1947 (Č)
2
1
|
10.04.2016 15:30 | Zemljoradnik | 2 : 1 | Radnički 1947 (Č) |
10.04
16:00
Nemetali
Rudna Glava
4
1
|
10.04.2016 16:00 | Nemetali | 4 : 1 | Rudna Glava | |||||
10.04
16:00
Radnički
Sloga
1
1
|
10.04.2016 16:00 | Radnički | 1 : 1 | Sloga | |||||
10.04
16:00
Majdanpek
BSK
2
1
|
10.04.2016 16:00 | Majdanpek | 2 : 1 | BSK | |||||
10.04
16:00
Polom
Branik
0
1
|
10.04.2016 16:00 | Polom | 0 : 1 | Branik | |||||
10.04
16:00
Čubra
Zlot
2
2
|
10.04.2016 16:00 | Čubra | 2 : 2 | Zlot | |||||
10.04
11:00
Ključ
Blizna
3
1
|
10.04.2016 11:00 | Ključ | 3 : 1 | Blizna | |||||
10.04
16:00
Deli Jovan
Krivelj
2
2
|
10.04.2016 16:00 | Deli Jovan | 2 : 2 | Krivelj |
10.04
OFK Knjaz
Rudar
1
1
|
10.04.2016 | OFK Knjaz | 1 : 1 | Rudar | |||||
10.04
16:00
Trebič
Vratarnica
2
1
|
10.04.2016 16:00 | Trebič | 2 : 1 | Vratarnica | |||||
10.04
Svrljiška Topla
Osnić
0
1
|
10.04.2016 | Svrljiška Topla | 0 : 1 | Osnić | |||||
10.04
Polet
Grlište
1
3
|
10.04.2016 | Polet | 1 : 3 | Grlište | |||||
10.04
ŠSK
Sloga
4
2
|
10.04.2016 | ŠSK | 4 : 2 | Sloga |
10.04
16:00
Jedinstvo
Padež
0
2
|
10.04.2016 16:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Padež | |||||
10.04
16:00
Napredak
Mladost
2
3
|
10.04.2016 16:00 | Napredak | 2 : 3 | Mladost | |||||
10.04
16:00
Željuša
Borac
2
4
|
10.04.2016 16:00 | Željuša | 2 : 4 | Borac |
10.04
OFK Alakince
Levosoje
4
0
|
10.04.2016 | OFK Alakince | 4 : 0 | Levosoje | |||||
10.04
Pavlovac
Levosoje Talenat
1
0
|
10.04.2016 | Pavlovac | 1 : 0 | Levosoje Talenat | |||||
10.04
Lugina
Corrotica
3
0
|
10.04.2016 | Lugina | 3 : 0 | Corrotica | |||||
10.04
15:30
Trešnjevka
Bukuroca
3
1
|
10.04.2016 15:30 | Trešnjevka | 3 : 1 | Bukuroca |
10.04
15:30
Kumarevo
Vučje
1
2
|
10.04.2016 15:30 | Kumarevo | 1 : 2 | Vučje | |||||
10.04
15:30
Šumadija
Radnički (P)
4
1
|
10.04.2016 15:30 | Šumadija | 4 : 1 | Radnički (P) | |||||
10.04
15:30
Plantaža
Čekmin
1
1
|
10.04.2016 15:30 | Plantaža | 1 : 1 | Čekmin | |||||
10.04
15:30
Omladinac
Umac
2
2
|
10.04.2016 15:30 | Omladinac | 2 : 2 | Umac | |||||
10.04
15:30
Brza
Sloga (L)
3
4
|
10.04.2016 15:30 | Brza | 3 : 4 | Sloga (L) | |||||
10.04
15:30
Železničar
Zloćudovo
2
0
|
10.04.2016 15:30 | Železničar | 2 : 0 | Zloćudovo | |||||
10.04
15:30
Mladost V
Sloboda D.B
6
3
|
10.04.2016 15:30 | Mladost V | 6 : 3 | Sloboda D.B | |||||
10.04
15:30
Progres
GFK Dubočica
0
2
|
10.04.2016 15:30 | Progres | 0 : 2 | GFK Dubočica | |||||
10.04
15:30
Mladi Borac
Jedinstvo GS
1
4
|
10.04.2016 15:30 | Mladi Borac | 1 : 4 | Jedinstvo GS |
10.04
16:00
Mramor
Radnički
1
1
|
10.04.2016 16:00 | Mramor | 1 : 1 | Radnički | |||||
10.04
16:00
Budućnost
Proleter
2
1
|
10.04.2016 16:00 | Budućnost | 2 : 1 | Proleter | |||||
10.04
16:00
Morava
Palilulac
3
1
|
10.04.2016 16:00 | Morava | 3 : 1 | Palilulac | |||||
10.04
16:00
Brzi Brod
OFK Niš
2
0
|
10.04.2016 16:00 | Brzi Brod | 2 : 0 | OFK Niš | |||||
10.04
16:00
Vulkan
Mladost
2
1
|
10.04.2016 16:00 | Vulkan | 2 : 1 | Mladost | |||||
10.04
16:00
Jedinstvo (GM)
Vrtište
5
1
|
10.04.2016 16:00 | Jedinstvo (GM) | 5 : 1 | Vrtište | |||||
10.04
16:00
Aluminjum
Crvena zastava
2
2
|
10.04.2016 16:00 | Aluminjum | 2 : 2 | Crvena zastava | |||||
10.04
16:00
Rudar
Sloboda
2
0
|
10.04.2016 16:00 | Rudar | 2 : 0 | Sloboda |
10.04
16:00
Crvena zvezda
Mladost (V)
4
1
|
10.04.2016 16:00 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Mladost (V) | |||||
10.04
16:00
Vulturul
Budućnost (A)
1
0
|
10.04.2016 16:00 | Vulturul | 1 : 0 | Budućnost (A) | |||||
10.04
16:00
Vladimirovac
Dinamo 1945
0
10
|
10.04.2016 16:00 | Vladimirovac | 0 : 10 | Dinamo 1945 | |||||
10.04
16:00
Vojvodina
Jedinstvo Stević
4
1
|
10.04.2016 16:00 | Vojvodina | 4 : 1 | Jedinstvo Stević | |||||
10.04
16:00
Partizan (G)
Jugoslavija
1
1
|
10.04.2016 16:00 | Partizan (G) | 1 : 1 | Jugoslavija |
10.04
16:00
Polet
Mladost
6
0
|
10.04.2016 16:00 | Polet | 6 : 0 | Mladost | |||||
10.04
16:00
Crvena zvezda
Naftagas
7
1
|
10.04.2016 16:00 | Crvena zvezda | 7 : 1 | Naftagas | |||||
10.04
16:00
Vojvodina 1928
Kikinda 1909
1
1
|
10.04.2016 16:00 | Vojvodina 1928 | 1 : 1 | Kikinda 1909 | |||||
10.04
16:00
Zadrugar
Napredak
3
2
|
10.04.2016 16:00 | Zadrugar | 3 : 2 | Napredak | |||||
10.04
16:00
Roham
Borac Aleksandrovo
0
2
|
10.04.2016 16:00 | Roham | 0 : 2 | Borac Aleksandrovo | |||||
10.04
16:00
Radnički 1911
Bilećanin
0
1
|
10.04.2016 16:00 | Radnički 1911 | 0 : 1 | Bilećanin |
10.04
16:00
Terekveš
Rusin
1
1
|
10.04.2016 16:00 | Terekveš | 1 : 1 | Rusin | |||||
10.04
16:00
Hajduk
BSK
2
0
|
10.04.2016 16:00 | Hajduk | 2 : 0 | BSK | |||||
10.04
16:00
Omladinac (D)
Radnički 1918
1
1
|
10.04.2016 16:00 | Omladinac (D) | 1 : 1 | Radnički 1918 | |||||
10.04
16:00
Lipar
OFK Šikara
3
1
|
10.04.2016 16:00 | Lipar | 3 : 1 | OFK Šikara |
10.04
16:30
Sloga
Njegoš
1
0
|
10.04.2016 16:30 | Sloga | 1 : 0 | Njegoš | |||||
10.04
16:30
Eđšeg
Panonija IM Topola
0
6
|
10.04.2016 16:30 | Eđšeg | 0 : 6 | Panonija IM Topola | |||||
10.04
16:30
Jadran
Obilić
3
0
|
10.04.2016 16:30 | Jadran | 3 : 0 | Obilić | |||||
10.04
16:30
Bačka
Preporod
3
1
|
10.04.2016 16:30 | Bačka | 3 : 1 | Preporod | |||||
10.04
16:30
Bajša
Vinogradar
4
1
|
10.04.2016 16:30 | Bajša | 4 : 1 | Vinogradar |
10.04
16:00
Jedinstvo (M)
Rudar
4
3
|
10.04.2016 16:00 | Jedinstvo (M) | 4 : 3 | Rudar | |||||
10.04
16:00
Hajduk (D)
Sloven
2
1
|
10.04.2016 16:00 | Hajduk (D) | 2 : 1 | Sloven | |||||
10.04
16:00
Hajduk 1925 Podunavac
Podrinje
2
0
|
10.04.2016 16:00 | Hajduk 1925 Podunavac | 2 : 0 | Podrinje | |||||
10.04
16:00
Jadran
Hrtkovci
1
0
|
10.04.2016 16:00 | Jadran | 1 : 0 | Hrtkovci | |||||
10.04
16:00
OFK Brestač
OFK Zeka Buljubaša
1
3
|
10.04.2016 16:00 | OFK Brestač | 1 : 3 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
10.04
16:00
Donji Petrovci
Graničar 1924
1
0
|
10.04.2016 16:00 | Donji Petrovci | 1 : 0 | Graničar 1924 |
10.04
16:00
Jedinstvo
Mladost
2
1
|
10.04.2016 16:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Mladost |
10.04
16:00
Mladost (B)
Napredak
0
0
|
10.04.2016 16:00 | Mladost (B) | 0 : 0 | Napredak | |||||
10.04
16:00
Veliki Borak
Radnički
3
3
|
10.04.2016 16:00 | Veliki Borak | 3 : 3 | Radnički | |||||
10.04
10:00
Borac
OFK Borac
4
1
|
10.04.2016 10:00 | Borac | 4 : 1 | OFK Borac | |||||
10.04
16:00
Budućnost
Šumadija
1
0
|
10.04.2016 16:00 | Budućnost | 1 : 0 | Šumadija |
10.04
16:00
Borac
Zmaj 1953
2
0
|
10.04.2016 16:00 | Borac | 2 : 0 | Zmaj 1953 | |||||
10.04
16:00
Pionir
Milutinac
0
3
|
10.04.2016 16:00 | Pionir | 0 : 3 | Milutinac | |||||
10.04
11:00
13. maj
Sindjelić 2012
0
2
|
10.04.2016 11:00 | 13. maj | 0 : 2 | Sindjelić 2012 | |||||
10.04
16:00
PKB Kovilovo
Banja
1
3
|
10.04.2016 16:00 | PKB Kovilovo | 1 : 3 | Banja | |||||
10.04
16:00
Dunav
Policajac
3
1
|
10.04.2016 16:00 | Dunav | 3 : 1 | Policajac | |||||
10.04
12:30
Brodarac
Komgrap
2
2
|
10.04.2016 12:30 | Brodarac | 2 : 2 | Komgrap |
10.04
16:00
Boleč
Velika Krsna
1
2
|
10.04.2016 16:00 | Boleč | 1 : 2 | Velika Krsna | |||||
10.04
10:00
Kosmaj
Mladenovac
1
2
|
10.04.2016 10:00 | Kosmaj | 1 : 2 | Mladenovac | |||||
10.04
16:00
Pinosava
Ropočevo
1
2
|
10.04.2016 16:00 | Pinosava | 1 : 2 | Ropočevo | |||||
10.04
16:00
Dunavac
Kovačevac
2
0
|
10.04.2016 16:00 | Dunavac | 2 : 0 | Kovačevac |
10.04
15:30
Železničar
Osipaonica
5
1
|
10.04.2016 15:30 | Železničar | 5 : 1 | Osipaonica | |||||
10.04
15:30
Udarnik
Sloboda
1
0
|
10.04.2016 15:30 | Udarnik | 1 : 0 | Sloboda | |||||
10.04
15:30
Borac (R)
Sloga
2
0
|
10.04.2016 15:30 | Borac (R) | 2 : 0 | Sloga | |||||
10.04
15:30
SASK
7. Juli
1
4
|
10.04.2016 15:30 | SASK | 1 : 4 | 7. Juli | |||||
10.04
15:30
Bresje Superior
Budućnost
0
1
|
10.04.2016 15:30 | Bresje Superior | 0 : 1 | Budućnost | |||||
10.04
15:30
Mladi radnik
Šumadija
4
0
|
10.04.2016 15:30 | Mladi radnik | 4 : 0 | Šumadija |
10.04
15:30
Vojvoda Milenko
Krilaš
2
0
|
10.04.2016 15:30 | Vojvoda Milenko | 2 : 0 | Krilaš | |||||
10.04
15:30
Sloga (B)
Železničar
5
1
|
10.04.2016 15:30 | Sloga (B) | 5 : 1 | Železničar | |||||
10.04
15:30
Integral
Dizel
1
2
|
10.04.2016 15:30 | Integral | 1 : 2 | Dizel | |||||
10.04
15:30
Petar Dobrnjac
Sloga (Ć)
4
1
|
10.04.2016 15:30 | Petar Dobrnjac | 4 : 1 | Sloga (Ć) | |||||
10.04
15:30
Rudar
Đerdap
0
0
|
10.04.2016 15:30 | Rudar | 0 : 0 | Đerdap | |||||
10.04
15:30
Borac
Napredak
2
0
|
10.04.2016 15:30 | Borac | 2 : 0 | Napredak | |||||
10.04
15:30
Budućnost
Mlava
2
1
|
10.04.2016 15:30 | Budućnost | 2 : 1 | Mlava |
10.04
15:30
Trnava
Šumadija
1
1
|
10.04.2016 15:30 | Trnava | 1 : 1 | Šumadija | |||||
10.04
15:30
Banja
Šatornja
5
2
|
10.04.2016 15:30 | Banja | 5 : 2 | Šatornja | |||||
10.04
15:30
Pobeda
Karađorđe
3
0
|
10.04.2016 15:30 | Pobeda | 3 : 0 | Karađorđe | |||||
10.04
15:30
ŽSK
Prvi srpski ustanak
2
0
|
10.04.2016 15:30 | ŽSK | 2 : 0 | Prvi srpski ustanak | |||||
10.04
15:30
Borac
Vitlina-Bokanja
3
2
|
10.04.2016 15:30 | Borac | 3 : 2 | Vitlina-Bokanja | |||||
10.04
15:30
Junkovac
Vinča
1
0
|
10.04.2016 15:30 | Junkovac | 1 : 0 | Vinča | |||||
10.04
15:30
BSK
Lepenica
2
1
|
10.04.2016 15:30 | BSK | 2 : 1 | Lepenica |
10.04
15:00
Perućac
Savinac
1
1
|
10.04.2016 15:00 | Perućac | 1 : 1 | Savinac | |||||
10.04
15:00
Višesava
Ariljska rampa
0
4
|
10.04.2016 15:00 | Višesava | 0 : 4 | Ariljska rampa | |||||
10.04
15:00
Sevojno
Polet
3
1
|
10.04.2016 15:00 | Sevojno | 3 : 1 | Polet |
10.04
16:30
Mladost (P)
Jadar
6
0
|
10.04.2016 16:30 | Mladost (P) | 6 : 0 | Jadar | |||||
10.04
16:30
BMR Petlovača
Antimon
1
0
|
10.04.2016 16:30 | BMR Petlovača | 1 : 0 | Antimon | |||||
10.04
16:30
Hajduk Stanko
Lipolist
2
2
|
10.04.2016 16:30 | Hajduk Stanko | 2 : 2 | Lipolist | |||||
10.04
16:30
Borac (V)
Drina
2
2
|
10.04.2016 16:30 | Borac (V) | 2 : 2 | Drina | |||||
10.04
16:30
Podrinje
Borac (L)
1
1
|
10.04.2016 16:30 | Podrinje | 1 : 1 | Borac (L) |
10.04
16:00
Kačer
Kolubara
4
2
|
10.04.2016 16:00 | Kačer | 4 : 2 | Kolubara | |||||
10.04
16:00
Tešnjar
ZSK
1
1
|
10.04.2016 16:00 | Tešnjar | 1 : 1 | ZSK | |||||
10.04
16:00
Joševa
Tulari
0
2
|
10.04.2016 16:00 | Joševa | 0 : 2 | Tulari | |||||
10.04
16:00
Sovljak
Tvrdojevac
3
1
|
10.04.2016 16:00 | Sovljak | 3 : 1 | Tvrdojevac | |||||
10.04
16:00
Mladost
Polet
5
1
|
10.04.2016 16:00 | Mladost | 5 : 1 | Polet |
10.04
16:00
Partizan
Pobeda
1
3
|
10.04.2016 16:00 | Partizan | 1 : 3 | Pobeda | |||||
10.04
16:00
Šumadinac
Jadran
0
3
|
10.04.2016 16:00 | Šumadinac | 0 : 3 | Jadran | |||||
10.04
13:00
Srbija
Budućnost
0
1
|
10.04.2016 13:00 | Srbija | 0 : 1 | Budućnost | |||||
10.04
16:00
Vodojaža
Jedinstvo
3
0
|
10.04.2016 16:00 | Vodojaža | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
10.04
16:00
Mladost
Kolonija
2
1
|
10.04.2016 16:00 | Mladost | 2 : 1 | Kolonija |
10.04
16:30
Real
Gruža
2
1
|
10.04.2016 16:30 | Real | 2 : 1 | Gruža | |||||
10.04
16:30
Polet
Mataruge
2
2
|
10.04.2016 16:30 | Polet | 2 : 2 | Mataruge | |||||
10.04
16:30
Granit
Ribnica
1
0
|
10.04.2016 16:30 | Granit | 1 : 0 | Ribnica | |||||
10.04
16:30
Stubal
Radnički
2
2
|
10.04.2016 16:30 | Stubal | 2 : 2 | Radnički | |||||
10.04
16:30
Borac
Budućnost
3
1
|
10.04.2016 16:30 | Borac | 3 : 1 | Budućnost | |||||
10.04
16:30
Ibar
Pazar Juniors 2011
1
6
|
10.04.2016 16:30 | Ibar | 1 : 6 | Pazar Juniors 2011 |
10.04
16:00
Jedinstvo
Slatina
4
3
|
10.04.2016 16:00 | Jedinstvo | 4 : 3 | Slatina | |||||
10.04
16:00
Miokovci
Spartak
1
0
|
10.04.2016 16:00 | Miokovci | 1 : 0 | Spartak | |||||
10.04
16:00
Backovac Junajted
Mladost
1
5
|
10.04.2016 16:00 | Backovac Junajted | 1 : 5 | Mladost | |||||
10.04
16:00
Majdan
Donja Vrbava
0
2
|
10.04.2016 16:00 | Majdan | 0 : 2 | Donja Vrbava |
10.04
16:30
Polet
Javor
1
0
|
10.04.2016 16:30 | Polet | 1 : 0 | Javor | |||||
10.04
16:30
Šumadija
Istok 63
2
1
|
10.04.2016 16:30 | Šumadija | 2 : 1 | Istok 63 | |||||
10.04
16:30
Napredak (Sv)
Omladinski
4
1
|
10.04.2016 16:30 | Napredak (Sv) | 4 : 1 | Omladinski | |||||
10.04
16:30
Mladost (S)
Supska
6
1
|
10.04.2016 16:30 | Mladost (S) | 6 : 1 | Supska | |||||
10.04
16:30
Moravac
Omladinac
2
1
|
10.04.2016 16:30 | Moravac | 2 : 1 | Omladinac | |||||
10.04
16:30
Hajduk
Rudar (SR)
0
0
|
10.04.2016 16:30 | Hajduk | 0 : 0 | Rudar (SR) |
10.04
Mladost (D)
Šumadinac
2
1
|
10.04.2016 | Mladost (D) | 2 : 1 | Šumadinac | |||||
10.04
Morava
Mladost (G)
1
0
|
10.04.2016 | Morava | 1 : 0 | Mladost (G) | |||||
10.04
Crni Vrh
Napredak (SL)
6
1
|
10.04.2016 | Crni Vrh | 6 : 1 | Napredak (SL) | |||||
10.04
Kolare
Kupinovac
4
1
|
10.04.2016 | Kolare | 4 : 1 | Kupinovac | |||||
10.04
Blagotin
Osaonica
2
2
|
10.04.2016 | Blagotin | 2 : 2 | Osaonica | |||||
10.04
Ursule
Sloga
1
0
|
10.04.2016 | Ursule | 1 : 0 | Sloga |
10.04
16:30
OFK Gnjila
Kamenorezac 76
3
2
|
10.04.2016 16:30 | OFK Gnjila | 3 : 2 | Kamenorezac 76 | |||||
10.04
16:30
Beli Orlovi
14. Oktobar
2
1
|
10.04.2016 16:30 | Beli Orlovi | 2 : 1 | 14. Oktobar | |||||
10.04
16:30
Donji Kopaonik
Varvarin
8
0
|
10.04.2016 16:30 | Donji Kopaonik | 8 : 0 | Varvarin | |||||
10.04
16:30
Rubin (DS)
Polet 57
2
1
|
10.04.2016 16:30 | Rubin (DS) | 2 : 1 | Polet 57 | |||||
10.04
16:30
Mladost
Sloga
3
1
|
10.04.2016 16:30 | Mladost | 3 : 1 | Sloga | |||||
10.04
16:30
Trudbenik
Stari Trstenik
2
1
|
10.04.2016 16:30 | Trudbenik | 2 : 1 | Stari Trstenik |
10.04
16:00
Borac
BSK
2
0
|
10.04.2016 16:00 | Borac | 2 : 0 | BSK |
10.04
11:00
Tempo
Vukašinovac
2
4
|
10.04.2016 11:00 | Tempo | 2 : 4 | Vukašinovac | |||||
10.04
16:00
Planinac 2015
OFK Sloga
0
0
|
10.04.2016 16:00 | Planinac 2015 | 0 : 0 | OFK Sloga | |||||
10.04
16:00
Crvena zvezda
OFK Rutevac 1908
3
0
|
10.04.2016 16:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | OFK Rutevac 1908 | |||||
10.04
16:00
Pobeda 1976
Jedinstvo GVD
2
4
|
10.04.2016 16:00 | Pobeda 1976 | 2 : 4 | Jedinstvo GVD | |||||
10.04
16:00
Sloga (K)
OFK Draževac
2
1
|
10.04.2016 16:00 | Sloga (K) | 2 : 1 | OFK Draževac |
10.04
Marina Kutina
Moravac (Č)
1
6
|
10.04.2016 | Marina Kutina | 1 : 6 | Moravac (Č) | |||||
10.04
Pobeda
Moravac (ZT)
1
4
|
10.04.2016 | Pobeda | 1 : 4 | Moravac (ZT) | |||||
10.04
Dušnik
Toplica
3
0
|
10.04.2016 | Dušnik | 3 : 0 | Toplica | |||||
10.04
4. Juli
Knežica
3
2
|
10.04.2016 | 4. Juli | 3 : 2 | Knežica | |||||
10.04
Klisura
Grkinja
1
1
|
10.04.2016 | Klisura | 1 : 1 | Grkinja |
10.04
16:00
Lovćen
Napredak
2
0
|
10.04.2016 16:00 | Lovćen | 2 : 0 | Napredak | |||||
10.04
16:00
Lokomotiva
Mala Vrbica
1
7
|
10.04.2016 16:00 | Lokomotiva | 1 : 7 | Mala Vrbica | |||||
10.04
16:00
Koča Andjelković
Egeta
2
2
|
10.04.2016 16:00 | Koča Andjelković | 2 : 2 | Egeta | |||||
10.04
16:00
Rtkovo
Omladinac
2
0
|
10.04.2016 16:00 | Rtkovo | 2 : 0 | Omladinac | |||||
10.04
16:00
Pontes
Milutinovac
5
3
|
10.04.2016 16:00 | Pontes | 5 : 3 | Milutinovac |
10.04
16:00
Pobeda
Lokomotiva
1
0
|
10.04.2016 16:00 | Pobeda | 1 : 0 | Lokomotiva | |||||
10.04
16:00
Dragoš
Jerma
3
1
|
10.04.2016 16:00 | Dragoš | 3 : 1 | Jerma | |||||
10.04
16:00
Temac
Sloga
1
0
|
10.04.2016 16:00 | Temac | 1 : 0 | Sloga |
10.04
15:30
OFK Morava
Morava
3
0
|
10.04.2016 15:30 | OFK Morava | 3 : 0 | Morava |
10.04
16:00
Banat (I)
Hajdučica
1
1
|
10.04.2016 16:00 | Banat (I) | 1 : 1 | Hajdučica | |||||
10.04
16:00
Borac (VS)
Ratar
0
1
|
10.04.2016 16:00 | Borac (VS) | 0 : 1 | Ratar | |||||
10.04
16:00
Karaš (K)
Dunav
1
0
|
10.04.2016 16:00 | Karaš (K) | 1 : 0 | Dunav | |||||
10.04
16:00
Vojvodina (CC)
Ševac
4
0
|
10.04.2016 16:00 | Vojvodina (CC) | 4 : 0 | Ševac | |||||
10.04
16:00
Vojvodina (S)
Borac (VG)
4
1
|
10.04.2016 16:00 | Vojvodina (S) | 4 : 1 | Borac (VG) | |||||
10.04
16:00
Karaš (J)
Jedinstvo
4
3
|
10.04.2016 16:00 | Karaš (J) | 4 : 3 | Jedinstvo | |||||
10.04
16:00
Potporanj
Partizan (K)
3
1
|
10.04.2016 16:00 | Potporanj | 3 : 1 | Partizan (K) |
10.04
16:00
Strela
Budućnost
2
2
|
10.04.2016 16:00 | Strela | 2 : 2 | Budućnost | |||||
10.04
16:00
Dolovo
Borac
5
1
|
10.04.2016 16:00 | Dolovo | 5 : 1 | Borac | |||||
10.04
16:00
BSK Bavanište
Omladinac
3
0
|
10.04.2016 16:00 | BSK Bavanište | 3 : 0 | Omladinac |
10.04
16:00
Spartak
Unirea
3
2
|
10.04.2016 16:00 | Spartak | 3 : 2 | Unirea | |||||
10.04
16:00
Pobeda
Glogonj
0
5
|
10.04.2016 16:00 | Pobeda | 0 : 5 | Glogonj | |||||
10.04
16:00
Stari Tamiš
Omladinac
1
0
|
10.04.2016 16:00 | Stari Tamiš | 1 : 0 | Omladinac |
10.04
16:00
Napredak
Omladinac
1
2
|
10.04.2016 16:00 | Napredak | 1 : 2 | Omladinac | |||||
10.04
16:00
Vojvodina (NM)
Delija
4
2
|
10.04.2016 16:00 | Vojvodina (NM) | 4 : 2 | Delija | |||||
10.04
16:00
1.Oktobar
Vojvodina (B)
1
2
|
10.04.2016 16:00 | 1.Oktobar | 1 : 2 | Vojvodina (B) | |||||
10.04
16:00
Proleter
Bega
3
2
|
10.04.2016 16:00 | Proleter | 3 : 2 | Bega | |||||
10.04
16:00
Terekveš
2. Oktobar
5
2
|
10.04.2016 16:00 | Terekveš | 5 : 2 | 2. Oktobar | |||||
10.04
16:00
Jedinstvo
Budućnost
3
0
|
10.04.2016 16:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Budućnost |
10.04
16:00
Rusanda
Proleter
6
1
|
10.04.2016 16:00 | Rusanda | 6 : 1 | Proleter | |||||
10.04
16:00
ASK
Potisje
2
0
|
10.04.2016 16:00 | ASK | 2 : 0 | Potisje | |||||
10.04
16:00
Naftagas
Omladinac
1
1
|
10.04.2016 16:00 | Naftagas | 1 : 1 | Omladinac | |||||
10.04
16:00
OFK Gradnulica
ŽFK Banat
2
1
|
10.04.2016 16:00 | OFK Gradnulica | 2 : 1 | ŽFK Banat | |||||
10.04
16:00
MSK
Jedinstvo
1
0
|
10.04.2016 16:00 | MSK | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
10.04
16:00
OFK Klek
Lehel
0
2
|
10.04.2016 16:00 | OFK Klek | 0 : 2 | Lehel |
10.04
16:00
Partizan
KFK Kula
2
0
|
10.04.2016 16:00 | Partizan | 2 : 0 | KFK Kula | |||||
10.04
16:00
Aleksa Šantić
OFK Metalac
3
1
|
10.04.2016 16:00 | Aleksa Šantić | 3 : 1 | OFK Metalac | |||||
10.04
16:00
Hajduk Junior
Jedinstvo 1947
3
0
|
10.04.2016 16:00 | Hajduk Junior | 3 : 0 | Jedinstvo 1947 | |||||
10.04
16:00
Graničar
Telečka
6
0
|
10.04.2016 16:00 | Graničar | 6 : 0 | Telečka | |||||
10.04
16:00
Dinamo
Dunav
0
4
|
10.04.2016 16:00 | Dinamo | 0 : 4 | Dunav |
10.04
16:30
Elektrovojvodina
Bratstvo
9
1
|
10.04.2016 16:30 | Elektrovojvodina | 9 : 1 | Bratstvo | |||||
10.04
16:30
Solid
Lokomotiva
7
3
|
10.04.2016 16:30 | Solid | 7 : 3 | Lokomotiva | |||||
10.04
16:30
Čantavir
Palić
4
0
|
10.04.2016 16:30 | Čantavir | 4 : 0 | Palić | |||||
10.04
16:30
Udarnik Višnjevac
Bikovo
3
1
|
10.04.2016 16:30 | Udarnik Višnjevac | 3 : 1 | Bikovo | |||||
10.04
16:30
Hajduk
Žednik
2
3
|
10.04.2016 16:30 | Hajduk | 2 : 3 | Žednik |
10.04
16:00
Borac (M)
Hajduk 1932
8
0
|
10.04.2016 16:00 | Borac (M) | 8 : 0 | Hajduk 1932 | |||||
10.04
16:00
Fruškogorac
Omladinac
0
1
|
10.04.2016 16:00 | Fruškogorac | 0 : 1 | Omladinac | |||||
10.04
16:00
Borac (K)
Obilić 1993
4
0
|
10.04.2016 16:00 | Borac (K) | 4 : 0 | Obilić 1993 | |||||
10.04
16:00
Sloboda
PSK Putinci
3
1
|
10.04.2016 16:00 | Sloboda | 3 : 1 | PSK Putinci | |||||
10.04
16:00
Jedinstvo
Borac (S)
4
0
|
10.04.2016 16:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Borac (S) | |||||
10.04
16:00
Noćaj
Graničar
1
4
|
10.04.2016 16:00 | Noćaj | 1 : 4 | Graničar | |||||
10.04
16:00
Sloga
Radnički
1
1
|
10.04.2016 16:00 | Sloga | 1 : 1 | Radnički |
10.04
Budućnost
Iskra
1
1
|
10.04.2016 | Budućnost | 1 : 1 | Iskra | |||||
10.04
16:00
Hajduk
Mladost
2
4
|
10.04.2016 16:00 | Hajduk | 2 : 4 | Mladost | |||||
10.04
Jedinstvo
Obilić (Zmajevo)
0
4
|
10.04.2016 | Jedinstvo | 0 : 4 | Obilić (Zmajevo) | |||||
10.04
16:00
Obilić (Vilovo)
Bačka
0
1
|
10.04.2016 16:00 | Obilić (Vilovo) | 0 : 1 | Bačka | |||||
10.04
16:00
Mladost Radost
Sloga
0
3
|
10.04.2016 16:00 | Mladost Radost | 0 : 3 | Sloga |
10.04
16:00
Bačka
Krivanj
0
3
|
10.04.2016 16:00 | Bačka | 0 : 3 | Krivanj | |||||
10.04
16:00
Neštin
Bački Hajduk
2
1
|
10.04.2016 16:00 | Neštin | 2 : 1 | Bački Hajduk | |||||
10.04
16:00
Maglić
Labudnjača
4
1
|
10.04.2016 16:00 | Maglić | 4 : 1 | Labudnjača | |||||
10.04
16:00
Slavija
Borac
1
1
|
10.04.2016 16:00 | Slavija | 1 : 1 | Borac | |||||
10.04
16:00
Naša Zvezda
Soko
2
2
|
10.04.2016 16:00 | Naša Zvezda | 2 : 2 | Soko |
10.04
15:30
Sremac
Kabel - Štrand
0
6
|
10.04.2016 15:30 | Sremac | 0 : 6 | Kabel - Štrand | |||||
10.04
15:30
Borac
RFK Novi Sad 1921
0
1
|
10.04.2016 15:30 | Borac | 0 : 1 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
10.04
15:30
Tatra
Bačka
4
3
|
10.04.2016 15:30 | Tatra | 4 : 3 | Bačka |
10.04
16:00
Dunavac
Dedinje
0
1
|
10.04.2016 16:00 | Dunavac | 0 : 1 | Dedinje | |||||
10.04
16:00
Minel
Heroj Polet
0
2
|
10.04.2016 16:00 | Minel | 0 : 2 | Heroj Polet | |||||
10.04
16:00
Sveti Stefan
Sparta
1
1
|
10.04.2016 16:00 | Sveti Stefan | 1 : 1 | Sparta | |||||
10.04
16:00
Crvenka
Rekreativo 011
2
2
|
10.04.2016 16:00 | Crvenka | 2 : 2 | Rekreativo 011 |
10.04
16:00
Busije
Studenski Grad
2
2
|
10.04.2016 16:00 | Busije | 2 : 2 | Studenski Grad | |||||
10.04
16:00
BUSK
Atakante
3
0
|
10.04.2016 16:00 | BUSK | 3 : 0 | Atakante | |||||
10.04
16:00
Posavac
Šećeranac Ada
0
1
|
10.04.2016 16:00 | Posavac | 0 : 1 | Šećeranac Ada | |||||
10.04
16:00
OFK Petrovčić
Šumadinac
1
2
|
10.04.2016 16:00 | OFK Petrovčić | 1 : 2 | Šumadinac |
10.04
15:30
Mladost 1948
Jasenica
0
2
|
10.04.2016 15:30 | Mladost 1948 | 0 : 2 | Jasenica | |||||
10.04
15:30
Obilić
Polet
0
3
|
10.04.2016 15:30 | Obilić | 0 : 3 | Polet |
10.04
15:30
Kurjače
Mlava (B)
3
2
|
10.04.2016 15:30 | Kurjače | 3 : 2 | Mlava (B) | |||||
10.04
15:30
Braničevo
Vihor
1
1
|
10.04.2016 15:30 | Braničevo | 1 : 1 | Vihor | |||||
10.04
15:30
Napredak 1934
Borac (K)
2
1
|
10.04.2016 15:30 | Napredak 1934 | 2 : 1 | Borac (K) | |||||
10.04
15:30
Polet (B)
Jedinstvo (Lj)
2
1
|
10.04.2016 15:30 | Polet (B) | 2 : 1 | Jedinstvo (Lj) | |||||
10.04
15:30
Napredak (B)
Jedinstvo (D)
0
3
|
10.04.2016 15:30 | Napredak (B) | 0 : 3 | Jedinstvo (D) | |||||
10.04
15:30
Desine
Napredak (P)
6
1
|
10.04.2016 15:30 | Desine | 6 : 1 | Napredak (P) |
10.04
15:30
Zadrugar
Omladinac (Š)
2
3
|
10.04.2016 15:30 | Zadrugar | 2 : 3 | Omladinac (Š) | |||||
10.04
15:30
Radnik
Rade Milošević
4
1
|
10.04.2016 15:30 | Radnik | 4 : 1 | Rade Milošević | |||||
10.04
15:30
Radnički
Rudar
2
3
|
10.04.2016 15:30 | Radnički | 2 : 3 | Rudar | |||||
10.04
15:30
Dragoš
Polet
2
0
|
10.04.2016 15:30 | Dragoš | 2 : 0 | Polet | |||||
10.04
15:30
BSK
Omladinac (S)
2
2
|
10.04.2016 15:30 | BSK | 2 : 2 | Omladinac (S) | |||||
10.04
15:30
Mladost
Bata Bulić
3
1
|
10.04.2016 15:30 | Mladost | 3 : 1 | Bata Bulić |
10.04
15:30
Mladost MG
Mladost (R)
2
2
|
10.04.2016 15:30 | Mladost MG | 2 : 2 | Mladost (R) | |||||
10.04
15:30
Marjan
Sloga
2
2
|
10.04.2016 15:30 | Marjan | 2 : 2 | Sloga | |||||
10.04
15:30
Kotlenik
BSK
0
3
|
10.04.2016 15:30 | Kotlenik | 0 : 3 | BSK | |||||
10.04
15:30
Mladost Crni Kao
Crvena zvezda
2
3
|
10.04.2016 15:30 | Mladost Crni Kao | 2 : 3 | Crvena zvezda | |||||
10.04
11:00
Karađorđe Vučić
Lokomotiva
2
3
|
10.04.2016 11:00 | Karađorđe Vučić | 2 : 3 | Lokomotiva | |||||
10.04
15:30
Kusovac
Bare
1
2
|
10.04.2016 15:30 | Kusovac | 1 : 2 | Bare |
10.04
15:30
Jasenica
Šumadinac (N)
3
2
|
10.04.2016 15:30 | Jasenica | 3 : 2 | Šumadinac (N) | |||||
10.04
15:30
Misača
Šamot
0
4
|
10.04.2016 15:30 | Misača | 0 : 4 | Šamot | |||||
10.04
15:30
Šumadinac (S)
Ranilović
3
2
|
10.04.2016 15:30 | Šumadinac (S) | 3 : 2 | Ranilović | |||||
10.04
15:30
Proleter
Žabare
6
0
|
10.04.2016 15:30 | Proleter | 6 : 0 | Žabare | |||||
10.04
15:30
Mladi rudar
B 2000
3
0
|
10.04.2016 15:30 | Mladi rudar | 3 : 0 | B 2000 | |||||
10.04
15:30
Kopljari
Partizan
2
3
|
10.04.2016 15:30 | Kopljari | 2 : 3 | Partizan | |||||
10.04
15:30
Budućnost
Sloga
0
1
|
10.04.2016 15:30 | Budućnost | 0 : 1 | Sloga |
10.04
16:30
Vojvoda Stepa Step.
Radnički
3
1
|
10.04.2016 16:30 | Vojvoda Stepa Step. | 3 : 1 | Radnički | |||||
10.04
16:30
Rankovac
Dobrava
2
0
|
10.04.2016 16:30 | Rankovac | 2 : 0 | Dobrava | |||||
10.04
16:30
Jevremovac
Trešnjevka
3
2
|
10.04.2016 16:30 | Jevremovac | 3 : 2 | Trešnjevka | |||||
10.04
16:30
Karađorđe
Mrovska
2
0
|
10.04.2016 16:30 | Karađorđe | 2 : 0 | Mrovska | |||||
10.04
16:30
Mladost 2013
Cerić
2
3
|
10.04.2016 16:30 | Mladost 2013 | 2 : 3 | Cerić |
10.04
16:30
Krasava
Cer
0
4
|
10.04.2016 16:30 | Krasava | 0 : 4 | Cer | |||||
10.04
16:30
Vidojevica
Velika Reka
5
1
|
10.04.2016 16:30 | Vidojevica | 5 : 1 | Velika Reka | |||||
10.04
16:30
Milan Orlić
Cerova
2
1
|
10.04.2016 16:30 | Milan Orlić | 2 : 1 | Cerova | |||||
10.04
16:30
Gučevo
Mladost (DB)
4
0
|
10.04.2016 16:30 | Gučevo | 4 : 0 | Mladost (DB) | |||||
10.04
16:30
Borac
Crnča
3
1
|
10.04.2016 16:30 | Borac | 3 : 1 | Crnča | |||||
10.04
16:30
Stolice
Studenac
3
1
|
10.04.2016 16:30 | Stolice | 3 : 1 | Studenac | |||||
10.04
16:30
Jedinstvo
Sloga (S)
3
1
|
10.04.2016 16:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Sloga (S) |
10.04
16:30
Proleter
Borac
4
3
|
10.04.2016 16:30 | Proleter | 4 : 3 | Borac | |||||
10.04
16:30
Mladost (MM)
Gorki
3
2
|
10.04.2016 16:30 | Mladost (MM) | 3 : 2 | Gorki | |||||
10.04
16:30
Budućnost (Z)
Duško
2
1
|
10.04.2016 16:30 | Budućnost (Z) | 2 : 1 | Duško | |||||
10.04
16:30
Torpedo 1924
Drina
3
0
|
10.04.2016 16:30 | Torpedo 1924 | 3 : 0 | Drina | |||||
10.04
16:30
Budućnost (PD)
Mladi Borac
2
4
|
10.04.2016 16:30 | Budućnost (PD) | 2 : 4 | Mladi Borac | |||||
10.04
16:30
Sloga
Cer
5
4
|
10.04.2016 16:30 | Sloga | 5 : 4 | Cer | |||||
10.04
16:30
Omladinac 2013
Milicionar
2
3
|
10.04.2016 16:30 | Omladinac 2013 | 2 : 3 | Milicionar |
10.04
16:00
Komanice
Jadar 2013
2
0
|
10.04.2016 16:00 | Komanice | 2 : 0 | Jadar 2013 | |||||
10.04
16:00
Gradac
Milenko Pavlović
0
4
|
10.04.2016 16:00 | Gradac | 0 : 4 | Milenko Pavlović | |||||
10.04
16:00
Iskra
Liplje
6
0
|
10.04.2016 16:00 | Iskra | 6 : 0 | Liplje | |||||
10.04
16:00
Borac
Ribnikar
3
1
|
10.04.2016 16:00 | Borac | 3 : 1 | Ribnikar | |||||
10.04
16:00
Rajac
Mladost
3
1
|
10.04.2016 16:00 | Rajac | 3 : 1 | Mladost | |||||
10.04
16:00
Kolubara 2
Popadić
1
0
|
10.04.2016 16:00 | Kolubara 2 | 1 : 0 | Popadić |
10.04
16:00
Polet (DL)
Crvena Jabuka
2
1
|
10.04.2016 16:00 | Polet (DL) | 2 : 1 | Crvena Jabuka | |||||
10.04
16:00
Polet (T)
Rubribreza
1
1
|
10.04.2016 16:00 | Polet (T) | 1 : 1 | Rubribreza | |||||
10.04
16:00
Rudar
Proleter
1
0
|
10.04.2016 16:00 | Rudar | 1 : 0 | Proleter | |||||
10.04
16:00
OFK Stublenica
Gunjevac
1
4
|
10.04.2016 16:00 | OFK Stublenica | 1 : 4 | Gunjevac | |||||
10.04
16:00
Stepanje
Radnik
1
3
|
10.04.2016 16:00 | Stepanje | 1 : 3 | Radnik |
10.04
16:00
Šumadija 1934
Kremenac
1
0
|
10.04.2016 16:00 | Šumadija 1934 | 1 : 0 | Kremenac | |||||
10.04
16:00
OFK Žeželj
Seljak
1
2
|
10.04.2016 16:00 | OFK Žeželj | 1 : 2 | Seljak | |||||
10.04
16:00
Azbest
Divostin
4
0
|
10.04.2016 16:00 | Azbest | 4 : 0 | Divostin | |||||
10.04
16:00
Kutlovo
Zastava
3
0
|
10.04.2016 16:00 | Kutlovo | 3 : 0 | Zastava | |||||
10.04
16:00
Botunje
Hajduk
2
3
|
10.04.2016 16:00 | Botunje | 2 : 3 | Hajduk |
10.04
16:30
Morava
Tavnik
3
2
|
10.04.2016 16:30 | Morava | 3 : 2 | Tavnik | |||||
10.04
16:30
Budućnost
Proleter
1
0
|
10.04.2016 16:30 | Budućnost | 1 : 0 | Proleter | |||||
10.04
16:30
Jedinstvo
Zvezda
0
3
|
10.04.2016 16:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Zvezda | |||||
10.04
16:30
Šumadija
Kraljevo Hajduk
2
2
|
10.04.2016 16:30 | Šumadija | 2 : 2 | Kraljevo Hajduk | |||||
10.04
16:30
Vrnjci
Napredak
3
3
|
10.04.2016 16:30 | Vrnjci | 3 : 3 | Napredak | |||||
10.04
16:30
Magnohrom
Lazac
2
1
|
10.04.2016 16:30 | Magnohrom | 2 : 1 | Lazac |
10.04
15:30
Šumadija
Takovski Ustanak
2
3
|
10.04.2016 15:30 | Šumadija | 2 : 3 | Takovski Ustanak | |||||
10.04
15:30
Jablanica
Ozremica
3
2
|
10.04.2016 15:30 | Jablanica | 3 : 2 | Ozremica | |||||
10.04
15:30
Brezak
Sparta Grabovica
2
1
|
10.04.2016 15:30 | Brezak | 2 : 1 | Sparta Grabovica | |||||
10.04
15:30
Mladost 09
Ozrem PMH
0
6
|
10.04.2016 15:30 | Mladost 09 | 0 : 6 | Ozrem PMH | |||||
10.04
15:30
Omladinac
Šilopaj
4
1
|
10.04.2016 15:30 | Omladinac | 4 : 1 | Šilopaj |
10.04
16:00
Vrbovac
Hajduk Veljko 1934
3
0
|
10.04.2016 16:00 | Vrbovac | 3 : 0 | Hajduk Veljko 1934 |
10.04
15:30
Kolarac
Omladinac
3
0
|
10.04.2016 15:30 | Kolarac | 3 : 0 | Omladinac | |||||
10.04
15:30
Drugovac
Podunavac
0
1
|
10.04.2016 15:30 | Drugovac | 0 : 1 | Podunavac | |||||
10.04
15:30
Lunjevac
Landol
1
5
|
10.04.2016 15:30 | Lunjevac | 1 : 5 | Landol |
10.04
16:30
Gorušica
Gradina
4
2
|
10.04.2016 16:30 | Gorušica | 4 : 2 | Gradina | |||||
10.04
16:30
Jelica
Prilike
1
1
|
10.04.2016 16:30 | Jelica | 1 : 1 | Prilike | |||||
10.04
16:30
Brezova
LFK Mladost
3
5
|
10.04.2016 16:30 | Brezova | 3 : 5 | LFK Mladost | |||||
10.04
16:30
Voćar
Jedinstvo
3
2
|
10.04.2016 16:30 | Voćar | 3 : 2 | Jedinstvo |
10.04
16:30
Tisa B
Tromedja
1
0
|
10.04.2016 16:30 | Tisa B | 1 : 0 | Tromedja | |||||
10.04
16:30
Jedinstvo (SK)
Šampion
1
0
|
10.04.2016 16:30 | Jedinstvo (SK) | 1 : 0 | Šampion | |||||
10.04
16:30
Graničar
Jadran
2
2
|
10.04.2016 16:30 | Graničar | 2 : 2 | Jadran | |||||
10.04
16:30
Slavija
Čoka
2
1
|
10.04.2016 16:30 | Slavija | 2 : 1 | Čoka |
10.04
Moravac 1948
Mladost
2
3
|
10.04.2016 | Moravac 1948 | 2 : 3 | Mladost | |||||
10.04
Proleter DV
Delijski Vis
2
1
|
10.04.2016 | Proleter DV | 2 : 1 | Delijski Vis | |||||
10.04
AZ Borac 2014
Sloga 1948
0
1
|
10.04.2016 | AZ Borac 2014 | 0 : 1 | Sloga 1948 | |||||
10.04
Morava
Čegar 1946
2
1
|
10.04.2016 | Morava | 2 : 1 | Čegar 1946 | |||||
10.04
Čegar 2013
Stevan Nešticki
1
2
|
10.04.2016 | Čegar 2013 | 1 : 2 | Stevan Nešticki | |||||
10.04
Supovac
Durlan siti
5
2
|
10.04.2016 | Supovac | 5 : 2 | Durlan siti |
10.04
16:00
Smedovac
Urovica
0
0
|
10.04.2016 16:00 | Smedovac | 0 : 0 | Urovica | |||||
10.04
11:00
Miloševo
OFK Sikole
4
1
|
10.04.2016 11:00 | Miloševo | 4 : 1 | OFK Sikole | |||||
10.04
11:00
Malajnica
Ratar
3
0
|
10.04.2016 11:00 | Malajnica | 3 : 0 | Ratar | |||||
10.04
16:00
Slatina
Polet
1
2
|
10.04.2016 16:00 | Slatina | 1 : 2 | Polet | |||||
10.04
16:00
OFK Tamnič
Kovilovo
5
0
|
10.04.2016 16:00 | OFK Tamnič | 5 : 0 | Kovilovo | |||||
10.04
16:00
Graničar
Rečka
3
0
|
10.04.2016 16:00 | Graničar | 3 : 0 | Rečka |
10.04
15:30
Rudar
Prijatelji
6
2
|
10.04.2016 15:30 | Rudar | 6 : 2 | Prijatelji | |||||
10.04
15:30
Lugovi
Planinac
0
2
|
10.04.2016 15:30 | Lugovi | 0 : 2 | Planinac | |||||
10.04
15:30
Strelac
Prijevor
0
2
|
10.04.2016 15:30 | Strelac | 0 : 2 | Prijevor |
10.04
15:30
Mladost
Kej
4
3
|
10.04.2016 15:30 | Mladost | 4 : 3 | Kej | |||||
10.04
15:30
Jedinstvo
BIP
5
3
|
10.04.2016 15:30 | Jedinstvo | 5 : 3 | BIP | |||||
10.04
15:30
Morava
Parmenac
2
6
|
10.04.2016 15:30 | Morava | 2 : 6 | Parmenac |
10.04
16:00
Sloboda
Pobeda
2
1
|
10.04.2016 16:00 | Sloboda | 2 : 1 | Pobeda | |||||
10.04
16:00
Njegoš B
Tomislavci
0
3
|
10.04.2016 16:00 | Njegoš B | 0 : 3 | Tomislavci |
10.04
16:00
Posavina
Omladinac
0
3
|
10.04.2016 16:00 | Posavina | 0 : 3 | Omladinac | |||||
10.04
16:00
Jedinstvo
OFK Urovci
2
4
|
10.04.2016 16:00 | Jedinstvo | 2 : 4 | OFK Urovci | |||||
10.04
16:00
Belo Polje
Vukićevica
2
1
|
10.04.2016 16:00 | Belo Polje | 2 : 1 | Vukićevica | |||||
10.04
16:00
Partizan-Draževac
Krtinska
1
2
|
10.04.2016 16:00 | Partizan-Draževac | 1 : 2 | Krtinska | |||||
10.04
16:00
Duboko
Borac
3
1
|
10.04.2016 16:00 | Duboko | 3 : 1 | Borac | |||||
10.04
16:00
Ljubinić
Zvezda-Konatice
0
4
|
10.04.2016 16:00 | Ljubinić | 0 : 4 | Zvezda-Konatice | |||||
10.04
16:00
Trstenica
Rvati
1
4
|
10.04.2016 16:00 | Trstenica | 1 : 4 | Rvati |
10.04
17:00
Bistrica
Šumadija
2
0
|
10.04.2016 17:00 | Bistrica | 2 : 0 | Šumadija | |||||
10.04
17:00
BSK
OFK Radnički
0
1
|
10.04.2016 17:00 | BSK | 0 : 1 | OFK Radnički | |||||
10.04
17:00
Polet
Borac
5
1
|
10.04.2016 17:00 | Polet | 5 : 1 | Borac | |||||
10.04
17:00
Budućnost
Sloga
4
0
|
10.04.2016 17:00 | Budućnost | 4 : 0 | Sloga | |||||
10.04
17:00
Rudar
Sloboda
5
0
|
10.04.2016 17:00 | Rudar | 5 : 0 | Sloboda |
10.04
14:00
Vojvoda
OFK Slatina
3
1
|
10.04.2016 14:00 | Vojvoda | 3 : 1 | OFK Slatina | |||||
10.04
16:30
OFK Rogača
Rudar 2012
1
3
|
10.04.2016 16:30 | OFK Rogača | 1 : 3 | Rudar 2012 | |||||
10.04
16:30
Mladost (G)
Vis
0
2
|
10.04.2016 16:30 | Mladost (G) | 0 : 2 | Vis |
10.04
16:00
Vlaška 1950
Ivanča
2
3
|
10.04.2016 16:00 | Vlaška 1950 | 2 : 3 | Ivanča | |||||
10.04
16:00
OFK Student
Borac
7
2
|
10.04.2016 16:00 | OFK Student | 7 : 2 | Borac | |||||
10.04
16:00
Omladinac
Markovac
0
3
|
10.04.2016 16:00 | Omladinac | 0 : 3 | Markovac | |||||
10.04
16:00
Sloga
Šumadija 1962
3
5
|
10.04.2016 16:00 | Sloga | 3 : 5 | Šumadija 1962 | |||||
10.04
16:00
Napredak
Šepšin
2
2
|
10.04.2016 16:00 | Napredak | 2 : 2 | Šepšin |
10.04
16:00
Heroj
Budućnost
1
4
|
10.04.2016 16:00 | Heroj | 1 : 4 | Budućnost | |||||
10.04
16:00
Buljane
Jedinstvo
5
1
|
10.04.2016 16:00 | Buljane | 5 : 1 | Jedinstvo | |||||
10.04
16:00
Popovac
Sloboda
2
0
|
10.04.2016 16:00 | Popovac | 2 : 0 | Sloboda | |||||
10.04
16:00
ISK Izvor
Vihor
3
1
|
10.04.2016 16:00 | ISK Izvor | 3 : 1 | Vihor | |||||
10.04
16:00
Zemljoradnik
Razvitak
6
1
|
10.04.2016 16:00 | Zemljoradnik | 6 : 1 | Razvitak |
10.04
16:30
Resava
Sindjelić
2
3
|
10.04.2016 16:30 | Resava | 2 : 3 | Sindjelić | |||||
10.04
16:30
15. Avgust 1950
Zelenika
5
0
|
10.04.2016 16:30 | 15. Avgust 1950 | 5 : 0 | Zelenika |
10.04
16:30
Šantarovac
Morava
2
1
|
10.04.2016 16:30 | Šantarovac | 2 : 1 | Morava | |||||
10.04
16:30
Crnovršanin
Bresje
0
6
|
10.04.2016 16:30 | Crnovršanin | 0 : 6 | Bresje | |||||
10.04
16:30
Trnava
OFK Borac
2
0
|
10.04.2016 16:30 | Trnava | 2 : 0 | OFK Borac | |||||
10.04
16:30
Omladinac
Sloboda
3
2
|
10.04.2016 16:30 | Omladinac | 3 : 2 | Sloboda | |||||
10.04
16:30
Hajduk
Partizan
1
1
|
10.04.2016 16:30 | Hajduk | 1 : 1 | Partizan | |||||
10.04
16:30
Jedinstvo
Belica
5
1
|
10.04.2016 16:30 | Jedinstvo | 5 : 1 | Belica |
10.04
11:00
Rujišnik
Omladinac
2
2
|
10.04.2016 11:00 | Rujišnik | 2 : 2 | Omladinac | |||||
10.04
11:00
Stragari
Velika Drenova
1
4
|
10.04.2016 11:00 | Stragari | 1 : 4 | Velika Drenova |
10.04
11:00
Rudar
Todorovce
1
4
|
10.04.2016 11:00 | Rudar | 1 : 4 | Todorovce | |||||
10.04
15:30
Badince
Pomoravlje
1
3
|
10.04.2016 15:30 | Badince | 1 : 3 | Pomoravlje | |||||
10.04
11:00
Atletiko
Gornje Krajince
4
0
|
10.04.2016 11:00 | Atletiko | 4 : 0 | Gornje Krajince |
10.04
16:00
Radnički 1927
Vinogradar
2
1
|
10.04.2016 16:00 | Radnički 1927 | 2 : 1 | Vinogradar | |||||
10.04
16:00
Jedinstvo
Hajduk
0
3
|
10.04.2016 16:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Hajduk | |||||
10.04
16:00
Banat
Pobeda
1
0
|
10.04.2016 16:00 | Banat | 1 : 0 | Pobeda |
10.04
16:00
Janošik
Solunac
1
2
|
10.04.2016 16:00 | Janošik | 1 : 2 | Solunac |
10.04
Tisa 1933
OFK Stajićevo
0
4
|
10.04.2016 | Tisa 1933 | 0 : 4 | OFK Stajićevo |
10.04
16:00
Mladost (B)
Vojvodina
1
0
|
10.04.2016 16:00 | Mladost (B) | 1 : 0 | Vojvodina | |||||
10.04
16:00
Planinac
Fruškogorac
7
1
|
10.04.2016 16:00 | Planinac | 7 : 1 | Fruškogorac | |||||
10.04
16:00
Polet
27. Oktobar
3
1
|
10.04.2016 16:00 | Polet | 3 : 1 | 27. Oktobar | |||||
10.04
16:00
Mladost (P)
Car Uroš
2
5
|
10.04.2016 16:00 | Mladost (P) | 2 : 5 | Car Uroš | |||||
10.04
16:00
Jedinstvo (R)
Sremac
5
3
|
10.04.2016 16:00 | Jedinstvo (R) | 5 : 3 | Sremac | |||||
10.04
16:00
Jedinstvo
Fruška Gora
1
1
|
10.04.2016 16:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Fruška Gora | |||||
10.04
16:00
Sloga
Graničar
2
1
|
10.04.2016 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Graničar |
10.04
Hajduk
Jedinstvo (Lj)
11
0
|
10.04.2016 | Hajduk | 11 : 0 | Jedinstvo (Lj) | |||||
10.04
Bratstvo
Jednota
1
3
|
10.04.2016 | Bratstvo | 1 : 3 | Jednota | |||||
10.04
OFK Bikić
OFK Bačinci
5
3
|
10.04.2016 | OFK Bikić | 5 : 3 | OFK Bačinci | |||||
10.04
Graničar
Sremac
6
1
|
10.04.2016 | Graničar | 6 : 1 | Sremac | |||||
10.04
Borac
OFK Bingula
2
1
|
10.04.2016 | Borac | 2 : 1 | OFK Bingula | |||||
10.04
Omladinac
Sinđelić
1
2
|
10.04.2016 | Omladinac | 1 : 2 | Sinđelić |
10.04
15:30
Vitez
Graničar
1
3
|
10.04.2016 15:30 | Vitez | 1 : 3 | Graničar | |||||
10.04
15:30
Sloven
Lovac
0
3
|
10.04.2016 15:30 | Sloven | 0 : 3 | Lovac | |||||
10.04
15:30
Mladost
Sremac
3
1
|
10.04.2016 15:30 | Mladost | 3 : 1 | Sremac | |||||
10.04
15:30
Kameni
Srem
3
2
|
10.04.2016 15:30 | Kameni | 3 : 2 | Srem |
10.04
16:00
Grgurevci
Borac (VR)
0
3
|
10.04.2016 16:00 | Grgurevci | 0 : 3 | Borac (VR) | |||||
10.04
16:00
Borac (R)
Sloga (Z)
1
4
|
10.04.2016 16:00 | Borac (R) | 1 : 4 | Sloga (Z) | |||||
10.04
16:00
Napredak
Srem
0
0
|
10.04.2016 16:00 | Napredak | 0 : 0 | Srem | |||||
10.04
16:00
OFK Bosut
BSK
2
2
|
10.04.2016 16:00 | OFK Bosut | 2 : 2 | BSK | |||||
10.04
16:00
Sremac
Poletarac
0
0
|
10.04.2016 16:00 | Sremac | 0 : 0 | Poletarac | |||||
10.04
16:00
Sloboda
Sloga (Č)
1
1
|
10.04.2016 16:00 | Sloboda | 1 : 1 | Sloga (Č) |
10.04
15:00
Fruškogorac
ČSK Čortanovci
3
0
|
10.04.2016 15:00 | Fruškogorac | 3 : 0 | ČSK Čortanovci | |||||
10.04
15:00
Sloga
Borac
3
0
|
10.04.2016 15:00 | Sloga | 3 : 0 | Borac | |||||
10.04
15:00
Borac
Dunav
|
10.04.2016 15:00 | Borac | : | Dunav | |||||
10.04
15:00
Polet
Železničar
0
3
|
10.04.2016 15:00 | Polet | 0 : 3 | Železničar |
10.04
15:30
Pobeda
Dunavac
2
0
|
10.04.2016 15:30 | Pobeda | 2 : 0 | Dunavac | |||||
10.04
15:30
Proleter
Sloga (Dr)
4
2
|
10.04.2016 15:30 | Proleter | 4 : 2 | Sloga (Dr) | |||||
10.04
15:30
Sopot
Dunav
1
0
|
10.04.2016 15:30 | Sopot | 1 : 0 | Dunav | |||||
10.04
15:30
Ljubičevo
Stig 1955
2
2
|
10.04.2016 15:30 | Ljubičevo | 2 : 2 | Stig 1955 | |||||
10.04
15:30
Metalac
Sloga (Du)
3
1
|
10.04.2016 15:30 | Metalac | 3 : 1 | Sloga (Du) |
10.04
15:30
Brana Paunović
Mladost (R)
0
8
|
10.04.2016 15:30 | Brana Paunović | 0 : 8 | Mladost (R) | |||||
10.04
15:30
Mladost (L)
Omladinac B
1
1
|
10.04.2016 15:30 | Mladost (L) | 1 : 1 | Omladinac B |
10.04
15:30
Radnik
BSK
1
1
|
10.04.2016 15:30 | Radnik | 1 : 1 | BSK | |||||
10.04
15:30
7. juli
Omladinac
2
5
|
10.04.2016 15:30 | 7. juli | 2 : 5 | Omladinac |
10.04
10:00
Partizan
Bečevica
12
0
|
10.04.2016 10:00 | Partizan | 12 : 0 | Bečevica | |||||
10.04
10:00
Polet
Kotlenik
5
2
|
10.04.2016 10:00 | Polet | 5 : 2 | Kotlenik | |||||
10.04
10:00
Beli Orlovi
Jedinstvo
1
3
|
10.04.2016 10:00 | Beli Orlovi | 1 : 3 | Jedinstvo |
10.04
11:00
Maskar
Radoje Domanović
0
3
|
10.04.2016 11:00 | Maskar | 0 : 3 | Radoje Domanović |
10.04
15:30
Trešnjevica
Brezovac
4
4
|
10.04.2016 15:30 | Trešnjevica | 4 : 4 | Brezovac |
10.04
11:00
Zablaće
Miloš Pocerac 2013
0
1
|
10.04.2016 11:00 | Zablaće | 0 : 1 | Miloš Pocerac 2013 | |||||
10.04
11:00
Korman
Žabar
4
1
|
10.04.2016 11:00 | Korman | 4 : 1 | Žabar | |||||
10.04
11:00
Mladost
Sava
0
5
|
10.04.2016 11:00 | Mladost | 0 : 5 | Sava | |||||
10.04
11:00
Jedinstvo
Galeb
0
5
|
10.04.2016 11:00 | Jedinstvo | 0 : 5 | Galeb |
10.04
16:30
Sloga 1949
Verko
4
0
|
10.04.2016 16:30 | Sloga 1949 | 4 : 0 | Verko | |||||
10.04
16:30
Torpedo
Petrovac 74
1
1
|
10.04.2016 16:30 | Torpedo | 1 : 1 | Petrovac 74 | |||||
10.04
16:30
Mladost (B)
Dragojevac
7
4
|
10.04.2016 16:30 | Mladost (B) | 7 : 4 | Dragojevac | |||||
10.04
16:30
Sloga (R)
Skupljen 2013
1
2
|
10.04.2016 16:30 | Sloga (R) | 1 : 2 | Skupljen 2013 | |||||
10.04
16:30
Sloga Trgošped
Hajduk
0
3
|
10.04.2016 16:30 | Sloga Trgošped | 0 : 3 | Hajduk |
10.04
11:00
Grušić
Volujac
0
0
|
10.04.2016 11:00 | Grušić | 0 : 0 | Volujac | |||||
10.04
11:00
Mladost (S)
Šipurske livade
0
3
|
10.04.2016 11:00 | Mladost (S) | 0 : 3 | Šipurske livade |
10.04
OFK Donja Ljuboviđa
Sloga DB
0
1
|
10.04.2016 | OFK Donja Ljuboviđa | 0 : 1 | Sloga DB | |||||
10.04
Azbukovica
Vrhpolje
6
0
|
10.04.2016 | Azbukovica | 6 : 0 | Vrhpolje |
10.04
16:30
Jadar 1961
Hajduk
1
0
|
10.04.2016 16:30 | Jadar 1961 | 1 : 0 | Hajduk |
10.04
11:00
Bair
Premijer
0
2
|
10.04.2016 11:00 | Bair | 0 : 2 | Premijer | |||||
10.04
11:00
Mladost
Stojan Lazarac
2
7
|
10.04.2016 11:00 | Mladost | 2 : 7 | Stojan Lazarac | |||||
10.04
11:00
Šumice
Napredak (BP)
2
3
|
10.04.2016 11:00 | Šumice | 2 : 3 | Napredak (BP) |
10.04
16:00
OFK Brđanac
Bujačić
3
1
|
10.04.2016 16:00 | OFK Brđanac | 3 : 1 | Bujačić | |||||
10.04
16:00
Rakac Stave
Kotešica
1
2
|
10.04.2016 16:00 | Rakac Stave | 1 : 2 | Kotešica | |||||
10.04
16:00
Beloševac
OFK Povlen
3
3
|
10.04.2016 16:00 | Beloševac | 3 : 3 | OFK Povlen | |||||
10.04
16:00
Mali korak
Paune
5
0
|
10.04.2016 16:00 | Mali korak | 5 : 0 | Paune | |||||
10.04
16:00
Dupljaj
Zadrugar
2
1
|
10.04.2016 16:00 | Dupljaj | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
10.04
11:00
Mladi radnik
Lukavac
1
3
|
10.04.2016 11:00 | Mladi radnik | 1 : 3 | Lukavac |
10.04
16:00
Toplica
Mladost
2
1
|
10.04.2016 16:00 | Toplica | 2 : 1 | Mladost | |||||
10.04
16:00
Gornji Lajkovac
Babajić
3
0
|
10.04.2016 16:00 | Gornji Lajkovac | 3 : 0 | Babajić | |||||
10.04
16:00
Orao
Stari drugari
0
2
|
10.04.2016 16:00 | Orao | 0 : 2 | Stari drugari | |||||
10.04
16:00
Paštrić
Vojvode
0
2
|
10.04.2016 16:00 | Paštrić | 0 : 2 | Vojvode | |||||
10.04
16:00
Tolić
Gornji Mušić
1
2
|
10.04.2016 16:00 | Tolić | 1 : 2 | Gornji Mušić |
10.04
16:30
Mladost
Sloga
6
2
|
10.04.2016 16:30 | Mladost | 6 : 2 | Sloga | |||||
10.04
16:30
Strmovo 1968
Nepričava
2
3
|
10.04.2016 16:30 | Strmovo 1968 | 2 : 3 | Nepričava |
10.04
16:00
Čučuge
Murgaš 2012
5
0
|
10.04.2016 16:00 | Čučuge | 5 : 0 | Murgaš 2012 | |||||
10.04
11:00
Zvizdar
OFK Paljuvi
0
7
|
10.04.2016 11:00 | Zvizdar | 0 : 7 | OFK Paljuvi | |||||
10.04
11:00
Dokmir
Šarbane
0
1
|
10.04.2016 11:00 | Dokmir | 0 : 1 | Šarbane |
10.04
13:30
Sloga
Omladinac
1
2
|
10.04.2016 13:30 | Sloga | 1 : 2 | Omladinac | |||||
10.04
11:00
Kolubara
Strelac 001
2
0
|
10.04.2016 11:00 | Kolubara | 2 : 0 | Strelac 001 | |||||
10.04
16:00
Jedinstvo
OFK Takovo
0
4
|
10.04.2016 16:00 | Jedinstvo | 0 : 4 | OFK Takovo | |||||
10.04
16:00
Brgule
Vrelo
0
1
|
10.04.2016 16:00 | Brgule | 0 : 1 | Vrelo |
10.04
16:00
Borac
Bukorovac
0
2
|
10.04.2016 16:00 | Borac | 0 : 2 | Bukorovac | |||||
10.04
16:00
Mladost Teferič
Erdoglija
1
4
|
10.04.2016 16:00 | Mladost Teferič | 1 : 4 | Erdoglija | |||||
10.04
16:00
Šumarice 2008
Dobrača
4
3
|
10.04.2016 16:00 | Šumarice 2008 | 4 : 3 | Dobrača |
10.04
16:30
Zgodačica
Lasta
1
1
|
10.04.2016 16:30 | Zgodačica | 1 : 1 | Lasta | |||||
10.04
11:00
Jovo Kursula
Morava
3
0
|
10.04.2016 11:00 | Jovo Kursula | 3 : 0 | Morava | |||||
10.04
16:30
Jedinstvo
Mladost 1981
3
0
|
10.04.2016 16:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Mladost 1981 |
10.04
16:30
Studen Vitez
Žiča
2
1
|
10.04.2016 16:30 | Studen Vitez | 2 : 1 | Žiča | |||||
10.04
16:30
Progorelica
Bogutovačka Banja
1
1
|
10.04.2016 16:30 | Progorelica | 1 : 1 | Bogutovačka Banja | |||||
10.04
14:00
BSK 2014
Omladinac
1
1
|
10.04.2016 14:00 | BSK 2014 | 1 : 1 | Omladinac | |||||
10.04
16:30
Mineral 2015
Musina reka
5
0
|
10.04.2016 16:30 | Mineral 2015 | 5 : 0 | Musina reka |
10.04
15:30
Udarnik
BSK
5
0
|
10.04.2016 15:30 | Udarnik | 5 : 0 | BSK | |||||
10.04
15:30
Pomoravlje
Budućnost
0
1
|
10.04.2016 15:30 | Pomoravlje | 0 : 1 | Budućnost | |||||
10.04
15:30
Napredak
Proleter
6
2
|
10.04.2016 15:30 | Napredak | 6 : 2 | Proleter |
10.04
15:30
Sloga
Pečanica
2
4
|
10.04.2016 15:30 | Sloga | 2 : 4 | Pečanica | |||||
10.04
15:30
Ram
Dunavac
0
4
|
10.04.2016 15:30 | Ram | 0 : 4 | Dunavac | |||||
10.04
15:30
Kumane
Srednjevo
4
0
|
10.04.2016 15:30 | Kumane | 4 : 0 | Srednjevo | |||||
10.04
15:30
Baštovan 2015
Mladi Borac
1
1
|
10.04.2016 15:30 | Baštovan 2015 | 1 : 1 | Mladi Borac | |||||
10.04
15:30
Sirakovo
Pek
5
0
|
10.04.2016 15:30 | Sirakovo | 5 : 0 | Pek |
10.04
15:30
Štitari
Zdravinje
0
9
|
10.04.2016 15:30 | Štitari | 0 : 9 | Zdravinje | |||||
10.04
15:30
Mladost VPD
Jablanica
4
2
|
10.04.2016 15:30 | Mladost VPD | 4 : 2 | Jablanica | |||||
10.04
15:30
Modrica
Zmajevac
1
7
|
10.04.2016 15:30 | Modrica | 1 : 7 | Zmajevac | |||||
10.04
15:30
Polet
Polet
2
1
|
10.04.2016 15:30 | Polet | 2 : 1 | Polet | |||||
10.04
15:30
Mladost 2015
Grkljane
3
2
|
10.04.2016 15:30 | Mladost 2015 | 3 : 2 | Grkljane | |||||
10.04
11:00
Grkljane
Lipovac
4
3
|
10.04.2016 11:00 | Grkljane | 4 : 3 | Lipovac | |||||
10.04
11:00
Mudrakovac
Polet
1
1
|
10.04.2016 11:00 | Mudrakovac | 1 : 1 | Polet | |||||
10.04
11:00
Polet
Modrica
3
0
|
10.04.2016 11:00 | Polet | 3 : 0 | Modrica | |||||
10.04
11:00
Zmajevac
Mladost VPD
1
3
|
10.04.2016 11:00 | Zmajevac | 1 : 3 | Mladost VPD | |||||
10.04
11:00
Jablanica
Štitari
2
3
|
10.04.2016 11:00 | Jablanica | 2 : 3 | Štitari |
10.04
16:00
Dedina
Konjuh
2
1
|
10.04.2016 16:00 | Dedina | 2 : 1 | Konjuh | |||||
10.04
16:00
Meševo
Kruševica
7
0
|
10.04.2016 16:00 | Meševo | 7 : 0 | Kruševica | |||||
10.04
16:00
Vratare
Knez Lazar
1
4
|
10.04.2016 16:00 | Vratare | 1 : 4 | Knez Lazar | |||||
10.04
16:30
Pepeljevac 1947
Vratare
1
2
|
10.04.2016 16:30 | Pepeljevac 1947 | 1 : 2 | Vratare | |||||
10.04
16:30
Kruševica
Dedina
0
2
|
10.04.2016 16:30 | Kruševica | 0 : 2 | Dedina | |||||
10.04
16:30
Konjuh
Gaglovo
0
3
|
10.04.2016 16:30 | Konjuh | 0 : 3 | Gaglovo |
10.04
Jednota 1950
Proleter
3
0
|
10.04.2016 | Jednota 1950 | 3 : 0 | Proleter | |||||
10.04
Slavija
Borac
0
0
|
10.04.2016 | Slavija | 0 : 0 | Borac | |||||
10.04
Budućnost
Sloga
4
0
|
10.04.2016 | Budućnost | 4 : 0 | Sloga |
10.04
16:00
Lauš
Sečica
1
4
|
10.04.2016 16:00 | Lauš | 1 : 4 | Sečica | |||||
10.04
16:00
Omladinac
Lazarica
1
2
|
10.04.2016 16:00 | Omladinac | 1 : 2 | Lazarica | |||||
10.04
16:00
Borac
Blagaja
1
4
|
10.04.2016 16:00 | Borac | 1 : 4 | Blagaja | |||||
10.04
13:30
Dobrinjac
Ježevica
1
2
|
10.04.2016 13:30 | Dobrinjac | 1 : 2 | Ježevica | |||||
10.04
16:00
Plavi Tok
Duškovci
2
1
|
10.04.2016 16:00 | Plavi Tok | 2 : 1 | Duškovci | |||||
10.04
13:30
Avijatičar Vranjani
Bakionica
4
1
|
10.04.2016 13:30 | Avijatičar Vranjani | 4 : 1 | Bakionica | |||||
10.04
13:00
Glumač
Trešnjica
1
2
|
10.04.2016 13:00 | Glumač | 1 : 2 | Trešnjica | |||||
10.04
13:30
Gorobilje
Pobeda
4
0
|
10.04.2016 13:30 | Gorobilje | 4 : 0 | Pobeda |
10.04
15:30
Pobeda
Badnjevac
4
1
|
10.04.2016 15:30 | Pobeda | 4 : 1 | Badnjevac | |||||
10.04
15:30
Udarnik
Napredak
2
0
|
10.04.2016 15:30 | Udarnik | 2 : 0 | Napredak | |||||
10.04
15:30
Mladost
Feniks
0
0
|
10.04.2016 15:30 | Mladost | 0 : 0 | Feniks |
10.04
17:00
Mladi Borac
Šumadinac
6
0
|
10.04.2016 17:00 | Mladi Borac | 6 : 0 | Šumadinac |
10.04
16:30
Dražmirovac
Mladost
3
1
|
10.04.2016 16:30 | Dražmirovac | 3 : 1 | Mladost |
10.04
16:00
Jedinstvo
Ibar
3
0
|
10.04.2016 16:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Ibar | |||||
10.04
16:00
Cetinje
Kom
2
1
|
10.04.2016 16:00 | Cetinje | 2 : 1 | Kom | |||||
10.04
16:00
Bratstvo
Jezero
0
0
|
10.04.2016 16:00 | Bratstvo | 0 : 0 | Jezero | |||||
10.04
16:00
Berane
Grafičar
3
0
|
10.04.2016 16:00 | Berane | 3 : 0 | Grafičar |
10.04
16:00
Sarajevo
Radnik
2
1
|
10.04.2016 16:00 | Sarajevo | 2 : 1 | Radnik |
10.04
15:30
Jedinstvo (Ž)
Ozren
1
0
|
10.04.2016 15:30 | Jedinstvo (Ž) | 1 : 0 | Ozren | |||||
10.04
15:30
Sloga (T)
Proleter
4
1
|
10.04.2016 15:30 | Sloga (T) | 4 : 1 | Proleter | |||||
10.04
15:30
Liješće
Borac
1
3
|
10.04.2016 15:30 | Liješće | 1 : 3 | Borac | |||||
10.04
15:30
Mladost (DS)
Župa
2
1
|
10.04.2016 15:30 | Mladost (DS) | 2 : 1 | Župa |
10.04
15:30
Sloga Junajted
Rudar
0
2
|
10.04.2016 15:30 | Sloga Junajted | 0 : 2 | Rudar | |||||
10.04
15:30
Mladost (BS)
Famos
1
0
|
10.04.2016 15:30 | Mladost (BS) | 1 : 0 | Famos | |||||
10.04
14:30
Radnički (K)
Jedinstvo (Bč)
3
0
|
10.04.2016 14:30 | Radnički (K) | 3 : 0 | Jedinstvo (Bč) |
10.04
15:30
Dubrave
Mladost
0
0
|
10.04.2016 15:30 | Dubrave | 0 : 0 | Mladost | |||||
10.04
15:30
OFK Ravan
Gomjenica
3
1
|
10.04.2016 15:30 | OFK Ravan | 3 : 1 | Gomjenica | |||||
10.04
15:30
Budućnost
Sloga DIPO
0
2
|
10.04.2016 15:30 | Budućnost | 0 : 2 | Sloga DIPO |
10.04
15:30
Sloga
Hajduk
1
1
|
10.04.2016 15:30 | Sloga | 1 : 1 | Hajduk | |||||
10.04
15:30
Mineral
Posavina
13
1
|
10.04.2016 15:30 | Mineral | 13 : 1 | Posavina | |||||
10.04
15:30
Ozren
Trebava
4
2
|
10.04.2016 15:30 | Ozren | 4 : 2 | Trebava | |||||
10.04
15:30
Skugrić
Budućnost
1
1
|
10.04.2016 15:30 | Skugrić | 1 : 1 | Budućnost | |||||
10.04
15:30
Rudanka
Crvena zvijezda
5
2
|
10.04.2016 15:30 | Rudanka | 5 : 2 | Crvena zvijezda |
10.04
15:30
Zadrugar
Birač
2
2
|
10.04.2016 15:30 | Zadrugar | 2 : 2 | Birač | |||||
10.04
15:30
Jedinstvo
OFK Trnovica
0
0
|
10.04.2016 15:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | OFK Trnovica | |||||
10.04
15:30
OFK Šekovići
Partizan
1
0
|
10.04.2016 15:30 | OFK Šekovići | 1 : 0 | Partizan | |||||
10.04
15:30
Proleter
Lokanj
2
3
|
10.04.2016 15:30 | Proleter | 2 : 3 | Lokanj | |||||
10.04
15:30
Milići
Majevica
1
3
|
10.04.2016 15:30 | Milići | 1 : 3 | Majevica |
10.04
15:30
Sloga
Knežopoljac
3
0
|
10.04.2016 15:30 | Sloga | 3 : 0 | Knežopoljac | |||||
10.04
15:30
Radnik Urije
Bratstvo
1
4
|
10.04.2016 15:30 | Radnik Urije | 1 : 4 | Bratstvo | |||||
10.04
15:30
Brzi
Kozara
3
0
|
10.04.2016 15:30 | Brzi | 3 : 0 | Kozara | |||||
10.04
15:30
Partizan
Slaven
1
1
|
10.04.2016 15:30 | Partizan | 1 : 1 | Slaven | |||||
10.04
15:30
Plamen
Berek 1975
2
0
|
10.04.2016 15:30 | Plamen | 2 : 0 | Berek 1975 | |||||
10.04
15:30
Omladinac
Mrakovica
0
5
|
10.04.2016 15:30 | Omladinac | 0 : 5 | Mrakovica |
10.04
16:00
Sloboda
Mladost (B)
1
1
|
10.04.2016 16:00 | Sloboda | 1 : 1 | Mladost (B) | |||||
10.04
16:00
Milan
Mladi Krajišnik
3
0
|
10.04.2016 16:00 | Milan | 3 : 0 | Mladi Krajišnik | |||||
10.04
16:00
Bratstvo
Kladari
0
4
|
10.04.2016 16:00 | Bratstvo | 0 : 4 | Kladari | |||||
10.04
16:00
Tamaris
Torpedo
0
1
|
10.04.2016 16:00 | Tamaris | 0 : 1 | Torpedo | |||||
10.04
16:00
Kozara
Borac (M)
3
2
|
10.04.2016 16:00 | Kozara | 3 : 2 | Borac (M) | |||||
10.04
16:00
Borac (Š)
Biseri
3
2
|
10.04.2016 16:00 | Borac (Š) | 3 : 2 | Biseri |
10.04
15:30
Gomionica
Omladinac
2
3
|
10.04.2016 15:30 | Gomionica | 2 : 3 | Omladinac | |||||
10.04
15:30
Čelinac
Džaja
6
0
|
10.04.2016 15:30 | Čelinac | 6 : 0 | Džaja | |||||
10.04
15:30
Šnjegotina
Polet-Krajišnik
5
1
|
10.04.2016 15:30 | Šnjegotina | 5 : 1 | Polet-Krajišnik | |||||
10.04
15:30
Gorica
Vrbas
1
1
|
10.04.2016 15:30 | Gorica | 1 : 1 | Vrbas |
10.04
17:00
Sloboda
Zvijezda
2
6
|
10.04.2016 17:00 | Sloboda | 2 : 6 | Zvijezda | |||||
10.04
17:00
Jedinstvo
Borac
0
3
|
10.04.2016 17:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Borac | |||||
10.04
17:00
Ukrina
Bosna
1
1
|
10.04.2016 17:00 | Ukrina | 1 : 1 | Bosna | |||||
10.04
17:00
Pelagićevo
Bratstvo
3
1
|
10.04.2016 17:00 | Pelagićevo | 3 : 1 | Bratstvo | |||||
10.04
17:00
Rudar
Mladost
2
1
|
10.04.2016 17:00 | Rudar | 2 : 1 | Mladost | |||||
10.04
17:00
Crvena Zvijezda
Kladari
0
1
|
10.04.2016 17:00 | Crvena Zvijezda | 0 : 1 | Kladari | |||||
10.04
17:00
Sloga
Crkvina
5
1
|
10.04.2016 17:00 | Sloga | 5 : 1 | Crkvina |
10.04
15:00
Sveti Jovan
OFK Krbeti
0
2
|
10.04.2016 15:00 | Sveti Jovan | 0 : 2 | OFK Krbeti | |||||
10.04
15:00
Slijepčevići
Obilić
1
1
|
10.04.2016 15:00 | Slijepčevići | 1 : 1 | Obilić | |||||
10.04
15:00
Gredice
Mladost (L)
2
3
|
10.04.2016 15:00 | Gredice | 2 : 3 | Mladost (L) | |||||
10.04
15:00
Mladost 2003
Sava 04
3
1
|
10.04.2016 15:00 | Mladost 2003 | 3 : 1 | Sava 04 | |||||
10.04
15:00
Mladost (S)
Jugović
1
1
|
10.04.2016 15:00 | Mladost (S) | 1 : 1 | Jugović | |||||
10.04
15:00
Grčica
OFK Brezik
2
3
|
10.04.2016 15:00 | Grčica | 2 : 3 | OFK Brezik | |||||
10.04
15:00
Mladost (T)
Omladinac
2
2
|
10.04.2016 15:00 | Mladost (T) | 2 : 2 | Omladinac |
10.04
15:30
Sloga 94
SFK Akademac UIS
3
0
|
10.04.2016 15:30 | Sloga 94 | 3 : 0 | SFK Akademac UIS | |||||
10.04
15:30
Sloboda
Međaši
11
0
|
10.04.2016 15:30 | Sloboda | 11 : 0 | Međaši | |||||
10.04
15:30
Semberija
Novo doba
1
1
|
10.04.2016 15:30 | Semberija | 1 : 1 | Novo doba | |||||
10.04
15:30
Balatun
Jedinstvo
2
1
|
10.04.2016 15:30 | Balatun | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
10.04
15:30
Priboj
BSK Ledinci
1
1
|
10.04.2016 15:30 | Priboj | 1 : 1 | BSK Ledinci | |||||
10.04
15:30
Drina
Sloga
0
2
|
10.04.2016 15:30 | Drina | 0 : 2 | Sloga | |||||
10.04
15:30
Miloš Obilić
Majevica
3
0
|
10.04.2016 15:30 | Miloš Obilić | 3 : 0 | Majevica |
10.04
16:00
Budućnost (P)
Polet
10
1
|
10.04.2016 16:00 | Budućnost (P) | 10 : 1 | Polet | |||||
10.04
16:00
Tabanci
Jardan
2
6
|
10.04.2016 16:00 | Tabanci | 2 : 6 | Jardan | |||||
10.04
16:00
Branjevo
Jasenica
3
0
|
10.04.2016 16:00 | Branjevo | 3 : 0 | Jasenica | |||||
10.04
16:00
Jadar
Srpski Soko
1
1
|
10.04.2016 16:00 | Jadar | 1 : 1 | Srpski Soko |
10.04
15:30
Moštanica
Podgrmeč
0
2
|
10.04.2016 15:30 | Moštanica | 0 : 2 | Podgrmeč | |||||
10.04
15:30
Blatna
Kiseljak
1
0
|
10.04.2016 15:30 | Blatna | 1 : 0 | Kiseljak |
10.04
17:00
Kalemi
Romanovci
4
1
|
10.04.2016 17:00 | Kalemi | 4 : 1 | Romanovci | |||||
10.04
17:00
Borac
Jablanica
5
1
|
10.04.2016 17:00 | Borac | 5 : 1 | Jablanica | |||||
10.04
17:00
Polet
13 Skojevki
0
4
|
10.04.2016 17:00 | Polet | 0 : 4 | 13 Skojevki | |||||
10.04
17:00
OFK Laminci
Omladinac
1
1
|
10.04.2016 17:00 | OFK Laminci | 1 : 1 | Omladinac |
10.04
15:30
OFK Zborište
Hajduk
0
1
|
10.04.2016 15:30 | OFK Zborište | 0 : 1 | Hajduk | |||||
10.04
15:30
Radnički
Borac (L)
3
3
|
10.04.2016 15:30 | Radnički | 3 : 3 | Borac (L) | |||||
10.04
15:30
BSK
4. Juli
3
2
|
10.04.2016 15:30 | BSK | 3 : 2 | 4. Juli | |||||
10.04
15:30
Vučijak
Zadrugar
6
0
|
10.04.2016 15:30 | Vučijak | 6 : 0 | Zadrugar | |||||
10.04
15:30
Borac 1975
Polet
0
2
|
10.04.2016 15:30 | Borac 1975 | 0 : 2 | Polet | |||||
10.04
15:30
Željezničar
Borac (K)
1
1
|
10.04.2016 15:30 | Željezničar | 1 : 1 | Borac (K) |
10.04
11:00
Zadrugar
Bobetino Brdo
4
4
|
10.04.2016 11:00 | Zadrugar | 4 : 4 | Bobetino Brdo | |||||
10.04
11:00
Borac
Čelik
3
2
|
10.04.2016 11:00 | Borac | 3 : 2 | Čelik | |||||
10.04
11:00
Crvena zvijezda
Sloboda
3
0
|
10.04.2016 11:00 | Crvena zvijezda | 3 : 0 | Sloboda | |||||
10.04
11:00
Budućnost Red Star
Jedinstvo
2
2
|
10.04.2016 11:00 | Budućnost Red Star | 2 : 2 | Jedinstvo |
10.04
15:30
Koridor 2011
Stević Jovan
2
2
|
10.04.2016 15:30 | Koridor 2011 | 2 : 2 | Stević Jovan | |||||
10.04
15:30
Magnojević 2001
Proleter
3
1
|
10.04.2016 15:30 | Magnojević 2001 | 3 : 1 | Proleter | |||||
10.04
15:30
Obarska
Građanski
1
1
|
10.04.2016 15:30 | Obarska | 1 : 1 | Građanski | |||||
10.04
15:30
Jedinstvo
Sloboda
1
1
|
10.04.2016 15:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Sloboda | |||||
10.04
15:30
Ljeljenča
Panteri
1
1
|
10.04.2016 15:30 | Ljeljenča | 1 : 1 | Panteri | |||||
10.04
15:30
OFK Magnojević
Omladinac
3
2
|
10.04.2016 15:30 | OFK Magnojević | 3 : 2 | Omladinac |
10.04
15:30
Tavna
Modran
2
0
|
10.04.2016 15:30 | Tavna | 2 : 0 | Modran | |||||
10.04
15:30
VSK
OFK Batković
1
1
|
10.04.2016 15:30 | VSK | 1 : 1 | OFK Batković | |||||
10.04
15:30
Bjeloševac
Glogovac
2
3
|
10.04.2016 15:30 | Bjeloševac | 2 : 3 | Glogovac | |||||
10.04
15:30
Kolektiv
Mladost
2
0
|
10.04.2016 15:30 | Kolektiv | 2 : 0 | Mladost | |||||
10.04
15:30
Brodac
OFK Janja 2009
2
2
|
10.04.2016 15:30 | Brodac | 2 : 2 | OFK Janja 2009 | |||||
10.04
15:30
Drina
Sloga
8
0
|
10.04.2016 15:30 | Drina | 8 : 0 | Sloga |
10.04
10:30
Kovačići 08
Sava
2
1
|
10.04.2016 10:30 | Kovačići 08 | 2 : 1 | Sava | |||||
10.04
10:30
Mladen Perić
Semberija Gaj
10
1
|
10.04.2016 10:30 | Mladen Perić | 10 : 1 | Semberija Gaj | |||||
10.04
10:30
Sloga
Polet
4
0
|
10.04.2016 10:30 | Sloga | 4 : 0 | Polet |
10.04
15:30
Napredak
Lazarevica
2
3
|
10.04.2016 15:30 | Napredak | 2 : 3 | Lazarevica | |||||
10.04
15:30
Ljeskovac
Polet
1
3
|
10.04.2016 15:30 | Ljeskovac | 1 : 3 | Polet | |||||
10.04
15:30
Čengić
Borac
0
3
|
10.04.2016 15:30 | Čengić | 0 : 3 | Borac |
10.04
16:00
Metalac
OFK Beograd
3
1
|
10.04.2016 16:00 | Metalac | 3 : 1 | OFK Beograd | |||||
10.04
16:00
Borac
Crvena zvezda
1
1
|
10.04.2016 16:00 | Borac | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
10.04
16:00
Rad
Radnički (N)
2
0
|
10.04.2016 16:00 | Rad | 2 : 0 | Radnički (N) | |||||
10.04
16:00
Vojvodina
Voždovac
2
1
|
10.04.2016 16:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Voždovac | |||||
10.04
16:00
Spartak
Čukarički
0
2
|
10.04.2016 16:00 | Spartak | 0 : 2 | Čukarički | |||||
10.04
16:00
Novi Pazar
Radnik
2
0
|
10.04.2016 16:00 | Novi Pazar | 2 : 0 | Radnik | |||||
10.04
16:00
Jagodina
Javor Matis
1
0
|
10.04.2016 16:00 | Jagodina | 1 : 0 | Javor Matis | |||||
10.04
16:00
Partizan
Mladost
4
0
|
10.04.2016 16:00 | Partizan | 4 : 0 | Mladost |
10.04
15:30
Zemun
Sindjelić
0
1
|
10.04.2016 15:30 | Zemun | 0 : 1 | Sindjelić | |||||
10.04
15:30
Kolubara
BSK Borča
1
0
|
10.04.2016 15:30 | Kolubara | 1 : 0 | BSK Borča | |||||
10.04
15:30
Inđija
Proleter
1
1
|
10.04.2016 15:30 | Inđija | 1 : 1 | Proleter |
10.04
12:30
Una Fortuna 04
Karađorđe
0
4
|
10.04.2016 12:30 | Una Fortuna 04 | 0 : 4 | Karađorđe | |||||
10.04
11:30
Šabac
Sloga 036
0
1
|
10.04.2016 11:30 | Šabac | 0 : 1 | Sloga 036 | |||||
10.04
14:00
Slatke Male
Požega
0
1
|
10.04.2016 14:00 | Slatke Male | 0 : 1 | Požega |
10.04
14:00
Sremice
Rad
0
17
|
10.04.2016 14:00 | Sremice | 0 : 17 | Rad | |||||
10.04
15:00
Metalmania
Bistrica 021
5
1
|
10.04.2016 15:00 | Metalmania | 5 : 1 | Bistrica 021 |
10.04
15:30
Sokolac
Čelik
1
2
|
10.04.2016 15:30 | Sokolac | 1 : 2 | Čelik | |||||
10.04
15:00
Sloga Kakmuž-Petrovo
Mladost Poljavnice
0
2
|
10.04.2016 15:00 | Sloga Kakmuž-Petrovo | 0 : 2 | Mladost Poljavnice |
10.04
15:30
Požarevac
Mačva
7
2
|
10.04.2016 15:30 | Požarevac | 7 : 2 | Mačva |
10.04
11:00
Partizan
Rad
3
1
|
10.04.2016 11:00 | Partizan | 3 : 1 | Rad | |||||
10.04
13:00
Vojvodina
Radnički 1923
1
0
|
10.04.2016 13:00 | Vojvodina | 1 : 0 | Radnički 1923 | |||||
10.04
11:00
Napredak
Crvena zvezda
2
1
|
10.04.2016 11:00 | Napredak | 2 : 1 | Crvena zvezda | |||||
10.04
11:00
Lokomotiva
Čukarički
3
2
|
10.04.2016 11:00 | Lokomotiva | 3 : 2 | Čukarički |
10.04
15:30
Jedinstvo
Radnički
1
0
|
10.04.2016 15:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Radnički |
10.04
10:00
ČSK Pivara
Proleter 2006
5
1
|
10.04.2016 10:00 | ČSK Pivara | 5 : 1 | Proleter 2006 |
10.04
10:00
Veternik
Donji Srem
4
0
|
10.04.2016 10:00 | Veternik | 4 : 0 | Donji Srem |
10.04
10:00
Sloga (P)
Vršac
4
3
|
10.04.2016 10:00 | Sloga (P) | 4 : 3 | Vršac | |||||
10.04
10:00
Banat
Omladinac (NB)
1
1
|
10.04.2016 10:00 | Banat | 1 : 1 | Omladinac (NB) |
10.04
Radnički (S)
Bačka 1901
2
1
|
10.04.2016 | Radnički (S) | 2 : 1 | Bačka 1901 |
10.04
11:00
Polet
Sloboda (Č)
1
4
|
10.04.2016 11:00 | Polet | 1 : 4 | Sloboda (Č) | |||||
10.04
11:00
Sloboda (U)
Šumadija 1903
2
1
|
10.04.2016 11:00 | Sloboda (U) | 2 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
10.04
14:00
Jedinstvo Putevi
Mladost
3
1
|
10.04.2016 14:00 | Jedinstvo Putevi | 3 : 1 | Mladost |
10.04
14:30
Radnički (NB)
BASK
0
1
|
10.04.2016 14:30 | Radnički (NB) | 0 : 1 | BASK | |||||
10.04
10:00
Internacional
Sindjelić
1
2
|
10.04.2016 10:00 | Internacional | 1 : 2 | Sindjelić | |||||
10.04
11:00
Kolubara
Brodarac 2
2
0
|
10.04.2016 11:00 | Kolubara | 2 : 0 | Brodarac 2 | |||||
10.04
16:30
IM Rakovica
Zemun
1
1
|
10.04.2016 16:30 | IM Rakovica | 1 : 1 | Zemun | |||||
10.04
10:00
Radnički (O)
Voždovac
0
1
|
10.04.2016 10:00 | Radnički (O) | 0 : 1 | Voždovac | |||||
10.04
15:30
Žarkovo
Bežanija
0
2
|
10.04.2016 15:30 | Žarkovo | 0 : 2 | Bežanija | |||||
10.04
09:00
BSK Borča
Policajac
9
0
|
10.04.2016 09:00 | BSK Borča | 9 : 0 | Policajac |
10.04
09:30
Trudbenik
Brodarac 1947
4
2
|
10.04.2016 09:30 | Trudbenik | 4 : 2 | Brodarac 1947 | |||||
10.04
10:00
Balkan
Studentski Grad
0
6
|
10.04.2016 10:00 | Balkan | 0 : 6 | Studentski Grad | |||||
10.04
11:00
GSP Polet
Prva Iskra
1
0
|
10.04.2016 11:00 | GSP Polet | 1 : 0 | Prva Iskra |
10.04
10:00
Milenium
Grafičar
0
1
|
10.04.2016 10:00 | Milenium | 0 : 1 | Grafičar |
10.04
12:00
Mladi radnik 1940
7. Juli
2
1
|
10.04.2016 12:00 | Mladi radnik 1940 | 2 : 1 | 7. Juli |
10.04
18:00
Grbalj
Bratstvo
7
1
|
10.04.2016 18:00 | Grbalj | 7 : 1 | Bratstvo | |||||
10.04
18:00
Rudar
Cetinje
5
0
|
10.04.2016 18:00 | Rudar | 5 : 0 | Cetinje | |||||
10.04
18:00
OFK Petrovac
Iskra
2
8
|
10.04.2016 18:00 | OFK Petrovac | 2 : 8 | Iskra | |||||
10.04
18:00
Mladost
Sutjeska
6
0
|
10.04.2016 18:00 | Mladost | 6 : 0 | Sutjeska | |||||
10.04
18:00
Zeta
Budućnost
2
1
|
10.04.2016 18:00 | Zeta | 2 : 1 | Budućnost |
10.04
11:30
BSK Borča MO
Rad MO
3
1
|
10.04.2016 11:30 | BSK Borča MO | 3 : 1 | Rad MO | |||||
10.04
16:30
IMT MO
BASK MO
1
3
|
10.04.2016 16:30 | IMT MO | 1 : 3 | BASK MO |
10.04
Glasinac
Mladost (G)
2
0
|
10.04.2016 | Glasinac | 2 : 0 | Mladost (G) |
10.04
11:00
Zeta
Budućnost
1
0
|
10.04.2016 11:00 | Zeta | 1 : 0 | Budućnost | |||||
10.04
11:00
Rudar
Brskovo
5
1
|
10.04.2016 11:00 | Rudar | 5 : 1 | Brskovo | |||||
10.04
11:00
Grbalj
Graficar
2
1
|
10.04.2016 11:00 | Grbalj | 2 : 1 | Graficar | |||||
10.04
11:00
Dečić
Radnicki
3
1
|
10.04.2016 11:00 | Dečić | 3 : 1 | Radnicki | |||||
10.04
11:00
Lovćen
Jezero
3
1
|
10.04.2016 11:00 | Lovćen | 3 : 1 | Jezero | |||||
10.04
11:00
OFK Petrovac
Iskra
4
0
|
10.04.2016 11:00 | OFK Petrovac | 4 : 0 | Iskra | |||||
10.04
11:00
Mladost
Sutjeska
1
3
|
10.04.2016 11:00 | Mladost | 1 : 3 | Sutjeska |
10.04
11:00
Vojvodina
OFK Hajduk
3
0
|
10.04.2016 11:00 | Vojvodina | 3 : 0 | OFK Hajduk | |||||
10.04
13:00
Napredak
Crvena zvezda
0
2
|
10.04.2016 13:00 | Napredak | 0 : 2 | Crvena zvezda |
10.04
12:00
Hajduk junior
Vršac
1
2
|
10.04.2016 12:00 | Hajduk junior | 1 : 2 | Vršac | |||||
10.04
12:00
Radnički
Vojvodina
2
0
|
10.04.2016 12:00 | Radnički | 2 : 0 | Vojvodina |
10.04
11:30
Radnički (SM)
RFK NS 1921
1
1
|
10.04.2016 11:30 | Radnički (SM) | 1 : 1 | RFK NS 1921 |
10.04
12:00
Mladost (L)
Radnički (K)
5
5
|
10.04.2016 12:00 | Mladost (L) | 5 : 5 | Radnički (K) |
10.04
14:00
Bačka (BP)
Radnički (S)
1
1
|
10.04.2016 14:00 | Bačka (BP) | 1 : 1 | Radnički (S) | |||||
10.04
12:00
Bačka 1901
Bečej 1918
1
0
|
10.04.2016 12:00 | Bačka 1901 | 1 : 0 | Bečej 1918 | |||||
10.04
12:00
Vrbas
TSC
2
0
|
10.04.2016 12:00 | Vrbas | 2 : 0 | TSC |
10.04
12:00
Sindjelić
Lokomotiva
0
0
|
10.04.2016 12:00 | Sindjelić | 0 : 0 | Lokomotiva | |||||
10.04
14:00
Dominus
Borča
0
2
|
10.04.2016 14:00 | Dominus | 0 : 2 | Borča | |||||
10.04
17:00
Radnički
Teleoptik
0
0
|
10.04.2016 17:00 | Radnički | 0 : 0 | Teleoptik |
10.04
15:00
Nacional
Šumadija 1903
1
2
|
10.04.2016 15:00 | Nacional | 1 : 2 | Šumadija 1903 | |||||
10.04
Novi Pazar
Sloga
0
2
|
10.04.2016 | Novi Pazar | 0 : 2 | Sloga | |||||
10.04
Rudar
Kiker
0
4
|
10.04.2016 | Rudar | 0 : 4 | Kiker |
10.04
11:00
Žarkovo
Mladenovac
0
2
|
10.04.2016 11:00 | Žarkovo | 0 : 2 | Mladenovac | |||||
10.04
12:00
Trudbenik
Radnički (O)
2
4
|
10.04.2016 12:00 | Trudbenik | 2 : 4 | Radnički (O) |
10.04
12:00
Jedinstvo
Radnički Šabački
3
1
|
10.04.2016 12:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Radnički Šabački | |||||
10.04
12:00
OFK Šabac
Budućnost Krušik 2014
2
2
|
10.04.2016 12:00 | OFK Šabac | 2 : 2 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
10.04
12:00
Loznica
Drina
7
1
|
10.04.2016 12:00 | Loznica | 7 : 1 | Drina |
10.04
12:00
VGSK
GFK Jasenice 1911
4
1
|
10.04.2016 12:00 | VGSK | 4 : 1 | GFK Jasenice 1911 |
10.04
10:00
Tornjoš
Vinogradar
2
2
|
10.04.2016 10:00 | Tornjoš | 2 : 2 | Vinogradar | |||||
10.04
11:00
Obilić
Njerš Ištvan
0
1
|
10.04.2016 11:00 | Obilić | 0 : 1 | Njerš Ištvan |
10.04
10:00
Banja
Dorćol
1
3
|
10.04.2016 10:00 | Banja | 1 : 3 | Dorćol |
10.04
11:00
Dolina
Vršac United
3
0
|
10.04.2016 11:00 | Dolina | 3 : 0 | Vršac United | |||||
10.04
11:00
Mladost (O)
Dinamo 1945
0
1
|
10.04.2016 11:00 | Mladost (O) | 0 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
10.04
11:00
Polet
Jugoslavija
0
4
|
10.04.2016 11:00 | Polet | 0 : 4 | Jugoslavija |
10.04
10:00
Radnički
Radnički Stobex
0
4
|
10.04.2016 10:00 | Radnički | 0 : 4 | Radnički Stobex | |||||
10.04
10:00
POFK Savacium
OFK Atletiko
10
0
|
10.04.2016 10:00 | POFK Savacium | 10 : 0 | OFK Atletiko |
10.04
10:00
Kikinda 1909
Vojvodina
1
4
|
10.04.2016 10:00 | Kikinda 1909 | 1 : 4 | Vojvodina |
10.04
09:30
Radnički (SM)
RFK N.S. 1921
0
0
|
10.04.2016 09:30 | Radnički (SM) | 0 : 0 | RFK N.S. 1921 |
10.04
10:00
Bačka 1901
Bečej 1918
1
3
|
10.04.2016 10:00 | Bačka 1901 | 1 : 3 | Bečej 1918 | |||||
10.04
10:00
Vrbas
TSC
3
6
|
10.04.2016 10:00 | Vrbas | 3 : 6 | TSC |
10.04
10:00
Vršac
Radnički (Z)
2
1
|
10.04.2016 10:00 | Vršac | 2 : 1 | Radnički (Z) | |||||
10.04
10:00
Mladost (L)
Vršac United
1
5
|
10.04.2016 10:00 | Mladost (L) | 1 : 5 | Vršac United |
10.04
13:00
Sloga
Šumadija 1903
3
0
|
10.04.2016 13:00 | Sloga | 3 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
10.04
13:00
Pazar Juniors
Novi Pazar
3
2
|
10.04.2016 13:00 | Pazar Juniors | 3 : 2 | Novi Pazar | |||||
10.04
11:00
Kosmet
Radnički 1923
3
0
|
10.04.2016 11:00 | Kosmet | 3 : 0 | Radnički 1923 | |||||
10.04
13:00
Apolon 4
Slavija
8
0
|
10.04.2016 13:00 | Apolon 4 | 8 : 0 | Slavija |
10.04
10:00
Brodarac
Voždovac
1
3
|
10.04.2016 10:00 | Brodarac | 1 : 3 | Voždovac | |||||
10.04
10:00
FSFV
Crvena zvezda
2
7
|
10.04.2016 10:00 | FSFV | 2 : 7 | Crvena zvezda | |||||
10.04
11:30
Dominus
BSK
2
5
|
10.04.2016 11:30 | Dominus | 2 : 5 | BSK | |||||
10.04
14:00
Teleoptik
Rad
1
2
|
10.04.2016 14:00 | Teleoptik | 1 : 2 | Rad |
10.04
18:45
Radnički (NB)
Kolubara
1
2
|
10.04.2016 18:45 | Radnički (NB) | 1 : 2 | Kolubara |
10.04
10:00
Mladi radnik 1940
7. Juli
13
1
|
10.04.2016 10:00 | Mladi radnik 1940 | 13 : 1 | 7. Juli |
10.04
10:00
Udarnik
Akademija fudbala Djokić
2
0
|
10.04.2016 10:00 | Udarnik | 2 : 0 | Akademija fudbala Djokić |
10.04
10:00
Jedinstvo
Donjošorac
2
0
|
10.04.2016 10:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Donjošorac | |||||
10.04
10:00
Železničar
OFK Osečina
4
1
|
10.04.2016 10:00 | Železničar | 4 : 1 | OFK Osečina | |||||
10.04
10:00
OFK Šabac
Budućnost Krušik 2014
2
0
|
10.04.2016 10:00 | OFK Šabac | 2 : 0 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
10.04
10:00
Loznica
Drina
10
0
|
10.04.2016 10:00 | Loznica | 10 : 0 | Drina |
10.04
10:00
Institut
BASK
2
1
|
10.04.2016 10:00 | Institut | 2 : 1 | BASK | |||||
10.04
10:00
Novi Beograd
Borac O.
3
0
|
10.04.2016 10:00 | Novi Beograd | 3 : 0 | Borac O. | |||||
10.04
14:00
IMT
Srem J.
0
5
|
10.04.2016 14:00 | IMT | 0 : 5 | Srem J. |
10.04
Banat
Vulturul
4
0
|
10.04.2016 | Banat | 4 : 0 | Vulturul | |||||
10.04
Jedinstvo (V)
Ševac
1
5
|
10.04.2016 | Jedinstvo (V) | 1 : 5 | Ševac | |||||
10.04
Pavliš
Polet
1
3
|
10.04.2016 | Pavliš | 1 : 3 | Polet |
10.04
10:00
Subotica
Spartak
0
7
|
10.04.2016 10:00 | Subotica | 0 : 7 | Spartak | |||||
10.04
11:30
Senta
Arena Su
1
0
|
10.04.2016 11:30 | Senta | 1 : 0 | Arena Su | |||||
10.04
09:30
Obilić
Njerš Ištvan
1
11
|
10.04.2016 09:30 | Obilić | 1 : 11 | Njerš Ištvan |
10.04
11:00
Beograd 1929
Dorćol
5
1
|
10.04.2016 11:00 | Beograd 1929 | 5 : 1 | Dorćol | |||||
10.04
16:00
Hajduk
Trudbenik
3
1
|
10.04.2016 16:00 | Hajduk | 3 : 1 | Trudbenik |
10.04
10:00
Potisje
Slavija
|
10.04.2016 10:00 | Potisje | : | Slavija | |||||
10.04
10:00
Tisa
Čoka
8
2
|
10.04.2016 10:00 | Tisa | 8 : 2 | Čoka | |||||
10.04
10:00
Bačka
Sloga
15
0
|
10.04.2016 10:00 | Bačka | 15 : 0 | Sloga |
10.04
10:00
Budućnost
Posavina
3
0
|
10.04.2016 10:00 | Budućnost | 3 : 0 | Posavina | |||||
10.04
10:00
Zadrugar
Pobeda
10
1
|
10.04.2016 10:00 | Zadrugar | 10 : 1 | Pobeda | |||||
10.04
10:00
Strelac
Jedinstvo
1
1
|
10.04.2016 10:00 | Strelac | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
10.04
10:00
Polet
Belo Polje
1
4
|
10.04.2016 10:00 | Polet | 1 : 4 | Belo Polje |
10.04
10:00
Rađevac
Karađorđe
9
1
|
10.04.2016 10:00 | Rađevac | 9 : 1 | Karađorđe |
10.04
13:30
Radnički MK
BSK 1925 MK
|
10.04.2016 13:30 | Radnički MK | : | BSK 1925 MK | |||||
10.04
10:00
Milutinac MK
Tempo
1
5
|
10.04.2016 10:00 | Milutinac MK | 1 : 5 | Tempo | |||||
10.04
16:00
13. Maj MK
Zmaj 1953
7
0
|
10.04.2016 16:00 | 13. Maj MK | 7 : 0 | Zmaj 1953 |
10.04
14:00
Krstarica
Rosulja 2014
3
0
|
10.04.2016 14:00 | Krstarica | 3 : 0 | Rosulja 2014 | |||||
10.04
16:00
Jedinstvo 2014
Napredak
1
6
|
10.04.2016 16:00 | Jedinstvo 2014 | 1 : 6 | Napredak | |||||
10.04
15:00
Knjaževac 2015
Majdanpek
2
2
|
10.04.2016 15:00 | Knjaževac 2015 | 2 : 2 | Majdanpek | |||||
10.04
12:00
Lavice Dubočica
Levač
6
1
|
10.04.2016 12:00 | Lavice Dubočica | 6 : 1 | Levač |
10.04
10:00
Mačva 2005
Mačva (Š)
2
3
|
10.04.2016 10:00 | Mačva 2005 | 2 : 3 | Mačva (Š) |
10.04
11:30
Teleoptik
Rad
0
2
|
10.04.2016 11:30 | Teleoptik | 0 : 2 | Rad |
10.04
09:00
Dominus
BSK 1925
1
13
|
10.04.2016 09:00 | Dominus | 1 : 13 | BSK 1925 | |||||
10.04
09:30
Olimpik
Budućnost (D)
17
0
|
10.04.2016 09:30 | Olimpik | 17 : 0 | Budućnost (D) | |||||
10.04
10:00
Srem Jakovo
Studentski Grad
1
4
|
10.04.2016 10:00 | Srem Jakovo | 1 : 4 | Studentski Grad |
10.04
13:00
Balkan
Internacional
2
0
|
10.04.2016 13:00 | Balkan | 2 : 0 | Internacional |
10.04
10:00
Atakante
Poštar
2
1
|
10.04.2016 10:00 | Atakante | 2 : 1 | Poštar |
10.04
10:00
Senta
Spartak '04
1
1
|
10.04.2016 10:00 | Senta | 1 : 1 | Spartak '04 |
10.04
Horgoš 1911
AFK
2
1
|
10.04.2016 | Horgoš 1911 | 2 : 1 | AFK |
10.04
09:00
Posavina
Radnicki 2
3
0
|
10.04.2016 09:00 | Posavina | 3 : 0 | Radnicki 2 | |||||
10.04
09:45
Buducnost
Radnicki
1
2
|
10.04.2016 09:45 | Buducnost | 1 : 2 | Radnicki |
10.04
08:30
OFK Beograd
Fair Play 06
6
0
|
10.04.2016 08:30 | OFK Beograd | 6 : 0 | Fair Play 06 | |||||
10.04
16:10
Radnički
Teleoptik
2
0
|
10.04.2016 16:10 | Radnički | 2 : 0 | Teleoptik |
10.04
19:00
Plavi 2000
Matiko
1
4
|
10.04.2016 19:00 | Plavi 2000 | 1 : 4 | Matiko |
10.04
18:00
Novi Pazar
Student BB
74
82
|
10.04.2016 18:00 | Novi Pazar | 74 : 82 | Student BB | |||||
10.04
18:00
Železničar
Ub
85
79
|
10.04.2016 18:00 | Železničar | 85 : 79 | Ub | |||||
10.04
19:00
Svilajnac Kompo
Zlatar
71
86
|
10.04.2016 19:00 | Svilajnac Kompo | 71 : 86 | Zlatar |
10.04
14:30
Žitko Basket
Astra
91
89
|
10.04.2016 14:30 | Žitko Basket | 91 : 89 | Astra | |||||
10.04
12:00
Torlak Aboca
Barajevo
76
78
|
10.04.2016 12:00 | Torlak Aboca | 76 : 78 | Barajevo |
10.04
18:00
Duga
Pazar
65
64
|
10.04.2016 18:00 | Duga | 65 : 64 | Pazar |
10.04
17:00
Timok
Topličanin
3
0
|
10.04.2016 17:00 | Timok | 3 : 0 | Topličanin | |||||
10.04
15:00
Toplički Vitezovi
Milenijum
2
3
|
10.04.2016 15:00 | Toplički Vitezovi | 2 : 3 | Milenijum |
10.04
13:00
Surdulica
Bor
0
3
|
10.04.2016 13:00 | Surdulica | 0 : 3 | Bor | |||||
10.04
17:00
Kuršumlija
Pirot
3
1
|
10.04.2016 17:00 | Kuršumlija | 3 : 1 | Pirot |
10.04
Čoka
Senta
|
10.04.2016 | Čoka | : | Senta |
10.04
16:30
Beograd
Student
3
0
|
10.04.2016 16:30 | Beograd | 3 : 0 | Student |
10.04
20:00
Jastrebac
Vranje 1957
18
21
|
10.04.2016 20:00 | Jastrebac | 18 : 21 | Vranje 1957 |
10.04
18:00
Smederevo
Dorćol
26
21
|
10.04.2016 18:00 | Smederevo | 26 : 21 | Dorćol | |||||
10.04
21:30
Radnički
Jedinstvo 1974
21
14
|
10.04.2016 21:30 | Radnički | 21 : 14 | Jedinstvo 1974 | |||||
10.04
17:30
Lazarevac
Metaloplastika 2
23
26
|
10.04.2016 17:30 | Lazarevac | 23 : 26 | Metaloplastika 2 |
10.04
19:00
Niška Banja
Hisar
21
31
|
10.04.2016 19:00 | Niška Banja | 21 : 31 | Hisar | |||||
10.04
18:00
Progres
Vlasotince
24
42
|
10.04.2016 18:00 | Progres | 24 : 42 | Vlasotince |
10.04
17:00
Karađorđe
Štrpce
32
21
|
10.04.2016 17:00 | Karađorđe | 32 : 21 | Štrpce |
10.04
Morava 2
Osipaonica
33
23
|
10.04.2016 | Morava 2 | 33 : 23 | Osipaonica |
10.04
18:00
Kozara Mlijekoprodukt
Golić Šarić
26
19
|
10.04.2016 18:00 | Kozara Mlijekoprodukt | 26 : 19 | Golić Šarić | |||||
10.04
18:00
Bijeljina
Drina
36
30
|
10.04.2016 18:00 | Bijeljina | 36 : 30 | Drina | |||||
10.04
18:00
Hercegovac
Lokomotiva
0
10
|
10.04.2016 18:00 | Hercegovac | 0 : 10 | Lokomotiva | |||||
10.04
18:00
Leotar
Hercegovina
28
26
|
10.04.2016 18:00 | Leotar | 28 : 26 | Hercegovina | |||||
10.04
18:00
Kotor Varoš
Slavija
34
30
|
10.04.2016 18:00 | Kotor Varoš | 34 : 30 | Slavija |
10.04
14:30
Petrovaradin
Srem
27
46
|
10.04.2016 14:30 | Petrovaradin | 27 : 46 | Srem | |||||
10.04
11:00
Radnički
Jadran
35
31
|
10.04.2016 11:00 | Radnički | 35 : 31 | Jadran |
10.04
19:00
Morava Han
Jastrebac
22
40
|
10.04.2016 19:00 | Morava Han | 22 : 40 | Jastrebac | |||||
10.04
14:30
Dubočica
Vlasotince
24
22
|
10.04.2016 14:30 | Dubočica | 24 : 22 | Vlasotince |
10.04
18:30
Minaqua Vojvodina
Kikinda
20
23
|
10.04.2016 18:30 | Minaqua Vojvodina | 20 : 23 | Kikinda |
10.04
Taš 2000
Vojvodina
13
11
|
10.04.2016 | Taš 2000 | 13 : 11 | Vojvodina |
10.04
18:00
Kikinda
Srbobran
3
2
|
10.04.2016 18:00 | Kikinda | 3 : 2 | Srbobran |
10.04
18:30
BSK
Banjica
2
2
|
10.04.2016 18:30 | BSK | 2 : 2 | Banjica |
10.04
20:00
Bečej
Kraljevićevo
2
6
|
10.04.2016 20:00 | Bečej | 2 : 6 | Kraljevićevo |
10.04
15:00
Blue Dragons
Meridian Indians
23
14
|
10.04.2016 15:00 | Blue Dragons | 23 : 14 | Meridian Indians | |||||
10.04
15:30
Legionaries
Imperatori
34
2
|
10.04.2016 15:30 | Legionaries | 34 : 2 | Imperatori | |||||
10.04
15:00
GAT Dukes
SBB Vukovi
28
39
|
10.04.2016 15:00 | GAT Dukes | 28 : 39 | SBB Vukovi |