XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 98 utakmica za dan
Sreda, 27 April 2016

Fudbal

27.04.2016 18:00 Crvena zvezda 1 : 2 Čukarički
27.04.2016 16:00 Mladost (VO) 6 : 0 Borac
27.04.2016 16:00 Tekstilac 0 : 1 Krupa
27.04.2016 16:00 Zvijezda 09 4 : 2 Kozara
27.04.2016 16:00 Sloboda (NG) 2 : 0 Vlasenica
27.04.2016 16:00 Leotar 2 : 0 Sloboda (MG)
27.04.2016 16:00 Sutjeska 3 : 0 Drina HE
27.04.2016 16:00 Željezničar 3 : 1 Modriča
27.04.2016 16:00 Mladost (DS) 2 : 1 Laktaši
27.04.2016 16:00 Župa 3 : 0 Liješće
27.04.2016 16:00 Sloga (S) 0 : 0 Sloga (D)
27.04.2016 16:00 BSK 3 : 2 Sloga (T)
27.04.2016 16:00 Borac 2 : 3 Jedinstvo (Ž)
27.04.2016 16:00 Omarska 2 : 1 Ljubić
27.04.2016 16:00 Proleter 1 : 1 Ozren
27.04.2016 16:00 Rudar 1 : 0 Glasinac 2011
27.04.2016 16:00 Podrinje 3 : 1 Lokomotiva
27.04.2016 16:00 Jedinstvo (Br) 4 : 3 Mladost (BS)
27.04.2016 16:00 Mladost (R) 0 : 1 Napredak
27.04.2016 16:00 Jedinstvo (Bč) 2 : 1 Sloga Junajted
27.04.2016 16:00 Famos 3 : 0 Proleter
27.04.2016 16:00 Željezničar 10 : 2 OFK Ravan
27.04.2016 16:00 Budućnost 0 : 5 OFK Lauš
27.04.2016 16:00 Gomjenica 2 : 1 Lijevče
27.04.2016 16:00 Progres 2 : 1 FSA
27.04.2016 16:00 Naprijed 0 : 0 Dubrave
27.04.2016 16:00 Karanovac 3 : 2 OFK Brdo
27.04.2016 16:30 Torlak 1 : 2 Lokomotiva
27.04.2016 16:30 Zvezdara 1 : 0 Hajduk
27.04.2016 16:30 Lepušnica 3 : 3 Vrčin
27.04.2016 16:30 Sremčica 3 : 2 Baćevac
27.04.2016 16:30 BSK Batajnica 3 : 1 Borac
27.04.2016 16:30 Balkan 1 : 0 Jedinstvo
27.04.2016 16:30 Grafičar 4 : 1 PKB
27.04.2016 16:30 NS Tatko 2 : 0 Dunđerski
27.04.2016 16:30 Omladinac 0 : 2 Svetlost
27.04.2016 16:30 Kosovac 0 : 4 Jastrebac
27.04.2016 16:30 Jug Bogdan 3 : 0 Mladost 1982
27.04.2016 16:30 Trbunje 3 : 3 Dobrič
27.04.2016 16:30 Polet 1 : 5 Topličanin
27.04.2016 16:30 Kaćuša 3 : 0 Partizanski put
27.04.2016 16:30 Real 4 : 2 Borac
27.04.2016 16:30 Slatina 5 : 0 Ključ
27.04.2016 16:30 Sloboda 3 : 1 Srbija
27.04.2016 17:00 Dušnik 2 : 0 Grkinja
27.04.2016 16:30 Baličevac 0 : 2 Jugovići
27.04.2016 16:30 Arbanasce 1 : 0 Banaćanin
27.04.2016 16:30 Naisus 3 : 0 Sloga
27.04.2016 17:00 Partizan-Draževac 0 : 0 Zvezda-Konatice
27.04.2016 16:30 Mladost 8 : 1 Stragari
27.04.2016 14:00 Crvena zvezda 1 : 1 Vojvodina
27.04.2016 10:00 Radnički (S) 1 : 4 Hajduk Junior
27.04.2016 16:00 Homoljac 1 : 2 Mihajlovac 1934
27.04.2016 15:00 Javor 1 : 0 Jedinstvo Putevi
27.04.2016 11:00 Metalac (K) 3 : 0 Sloboda (U)
27.04.2016 13:30 FAP 2 : 1 Sloga (BB)
27.04.2016 16:00 Mladost 1 : 0 Budućnost
27.04.2016 11:00 Šumadija 1903 2 : 0 Polet
27.04.2016 16:30 Sloga (P) 0 : 0 Metalac (GM)
27.04.2016 10:00 BASK 1 : 1 Žarkovo
27.04.2016 09:00 BSK Borča 1 : 0 Radnički (O)
27.04.2016 11:00 Voždovac 2 : 0 Kolubara
27.04.2016 12:00 Brodarac 2 2 : 0 Sindjelić
27.04.2016 16:00 Dečić 7 : 0 Bratstvo
27.04.2016 18:30 Bokelj 3 : 4 Iskra
27.04.2016 18:30 Mornar 2 : 0 Sutjeska
27.04.2016 18:30 Grbalj 0 : 4 Budućnost
27.04.2016 18:30 OFK Petrovac 1 : 5 Mladost
27.04.2016 13:00 Šumadija 1903 4 : 1 Bane
27.04.2016 Junior 1 : 0 Novi Pazar
27.04.2016 16:00 Kiker 5 : 0 Nacional
27.04.2016 16:00 Radnički 1923 2 : 1 Sloga
27.04.2016 16:00 Šampion 0 : 0 Senjak
27.04.2016 16:00 OFK Šabac 2 : 0 Železničar
27.04.2016 12:00 Loznica 1 : 2 Jedinstvo
27.04.2016 13:00 Budućnost Krušik 2014 0 : 2 Radnički Šabački
27.04.2016 11:00 Zeta 3 : 2 Grbalj
27.04.2016 11:00 Budućnost 2 : 0 Mornar
27.04.2016 11:00 Sutjeska 8 : 0 Bokelj
27.04.2016 11:00 Iskra 1 : 2 Rudar
27.04.2016 16:30 Mladost 3 : 0 Lovćen
27.04.2016 16:30 Radnicki 0 : 3 OFK Petrovac
27.04.2016 16:30 Igalo 0 : 5 Jedinstvo
27.04.2016 11:00 Graficar 1 : 2 Brskovo
27.04.2016 14:00 Radnički 1923 1 : 3 Sloga
27.04.2016 14:00 OFK Šabac 3 : 0 Železničar
27.04.2016 10:00 Loznica 1 : 1 Jedinstvo
27.04.2016 11:00 Budućnost Krušik 2014 1 : 1 Donjošorac
27.04.2016 16:00 Mačva 2 : 0 OFK Osečina
27.04.2016 17:30 GSP Polet 5 : 1 Vinča
27.04.2016 17:00 Podunavac 3 : 1 Radnički-Vojska

Košarka

27.04.2016 18:50 Grocka 62 : 100 Slodes

Odbojka

27.04.2016 18:00 Jedinstvo (SP) 0 : 3 Vizura 1:2

Rukomet

27.04.2016 18:00 Crvenka 24 : 27 Vrbas
27.04.2016 19:00 Proleter 34 : 26 Zlatar
27.04.2016 17:30 Crepaja 40 : 21 Gaj
27.04.2016 18:00 Golić Šarić 26 : 24 Mladost
27.04.2016 18:00 Hercegovac 20 : 37 Slavija
U prvoj ligi Srbije treba ispravka, Bežanija je još prošle nedelje istupila iz lige a na njeno mesto je ušla Kolubara.
fudbalskevesti.com i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu