XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 600 utakmica za dan
Subota, 30 April 2016

Fudbal

30.04.2016 16:30 ČSK Pivara 3 : 0 Donji Srem
30.04.2016 16:30 Loznica 2 : 0 Inđija
30.04.2016 16:30 Proleter 2 : 2 Kolubara
30.04.2016 16:30 Dinamo 1 : 3 Zemun
30.04.2016 17:00 Olimpic 2 : 1 Široki Brijeg
30.04.2016 17:00 Sloboda 0 : 2 Drina
30.04.2016 17:00 Mladost 2 : 1 Travnik
30.04.2016 17:00 Velež 0 : 3 Sarajevo
30.04.2016 17:00 Željezničar 0 : 0 Zrinjski
30.04.2016 17:00 Vitez 1 : 0 Čelik
30.04.2016 17:00 Radnik 2 : 0 Rudar
30.04.2016 17:00 Borac 2 : 1 Slavija
30.04.2016 16:30 Borac 3 : 5 Kozara
30.04.2016 16:30 Krupa 2 : 0 Zvijezda 09
30.04.2016 16:30 Mladost (VO) 0 : 0 Tekstilac
30.04.2016 16:30 Vlasenica 2 : 3 Drina HE
30.04.2016 16:30 Sloboda (MG) 0 : 1 Sutjeska
30.04.2016 16:30 Sloboda (NG) 2 : 2 Leotar
30.04.2016 16:30 Proleter 4 : 3 Željezničar
30.04.2016 16:30 Ozren 1 : 3 Omarska
30.04.2016 16:30 Ljubić 3 : 1 Borac
30.04.2016 16:30 Jedinstvo (Ž) 2 : 2 BSK
30.04.2016 16:30 Sloga (T) 0 : 3 Sloga (S)
30.04.2016 16:30 Sloga (D) 3 : 0 Župa
30.04.2016 16:30 Liješće 0 : 2 Mladost (DS)
30.04.2016 16:30 Laktaši 0 : 0 Modriča
30.04.2016 16:30 Famos 1 : 0 Rudar
30.04.2016 16:30 Proleter 3 : 0 Jedinstvo (Bč)
30.04.2016 16:30 Sloga Junajted 3 : 1 Mladost (R)
30.04.2016 16:30 Napredak 5 : 2 Jedinstvo (Br)
30.04.2016 16:30 Mladost (BS) 2 : 2 Mladost (G)
30.04.2016 16:30 Ilićka 01 1 : 1 Podrinje
30.04.2016 16:30 Lokomotiva 3 : 0 Glasinac 2011
30.04.2016 16:30 Mladost 0 : 2 Karanovac
30.04.2016 16:30 OFK Brdo 1 : 0 Naprijed
30.04.2016 16:30 Dubrave 1 : 2 Progres
30.04.2016 16:30 Lijevče 2 : 0 Sloga DIPO
30.04.2016 16:30 OFK Lauš 3 : 1 OFK Ravan
30.04.2016 16:30 Hajduk 3 : 3 Skugrić
30.04.2016 16:30 Rudanka 2 : 4 Ozren
30.04.2016 16:30 Crvena zvijezda 4 : 1 Polet 1926
30.04.2016 16:30 Budućnost 0 : 1 Mineral
30.04.2016 16:30 Trebava 3 : 2 OFK Pridjel
30.04.2016 16:30 Vranjak 3 : 0 Sloga
30.04.2016 16:30 Posavina 3 : 4 Naša krila
30.04.2016 16:30 Milići 0 : 1 OFK Šekovići
30.04.2016 16:30 Majevica 3 : 1 Jedinstvo
30.04.2016 16:30 Lokanj 1 : 1 Guber
30.04.2016 16:30 Partizan 2 : 0 Zadrugar
30.04.2016 16:30 OFK Trnovica 1 : 0 Bratstvo
30.04.2016 16:30 Podrinje 6 : 0 Birač
30.04.2016 16:30 Velež 3 : 0 Rudo
30.04.2016 16:30 Knežopoljac 2 : 1 Plamen
30.04.2016 16:30 Omladinac 0 : 5 Partizan
30.04.2016 16:30 Berek 1975 4 : 0 Radnik Urije
30.04.2016 16:30 Kozara 1 : 3 Bratstvo
30.04.2016 17:00 Borac (M) 0 : 2 Milan
30.04.2016 16:30 Mladost 2 : 1 Gomionica
30.04.2016 16:30 Borac 3 : 1 Gorica
30.04.2016 16:30 Sloga-Nektar 2 : 0 Šnjegotina
30.04.2016 16:30 Vrbas 1 : 2 Čelinac
30.04.2016 16:30 Rekreativo 0 : 0 Omladinac
30.04.2016 16:30 Polet-Krajišnik 3 : 1 Džaja
30.04.2016 17:00 Crvena Zvijezda 3 : 2 Sloboda
30.04.2016 17:00 Sloga 6 : 0 Rudar
30.04.2016 17:00 Crkvina 5 : 3 Pelagićevo
30.04.2016 17:00 Mladost 3 : 0 Jedinstvo
30.04.2016 17:00 Kladari 5 : 0 Ukrina
30.04.2016 17:00 Bratstvo 3 : 4 Zvijezda
30.04.2016 17:00 Bosna 3 : 5 Borac
30.04.2016 16:30 Mladost (T) 0 : 5 Mladost (S)
30.04.2016 17:00 Omladinac 1 : 0 Mladost 2003
30.04.2016 17:00 OFK Brezik 1 : 1 Gredice
30.04.2016 17:00 Jugović 1 : 0 Slijepčevići
30.04.2016 16:00 Mladost (L) 2 : 1 Obilić
30.04.2016 16:30 Drina 5 : 2 Sloga 94
30.04.2016 16:30 Miloš Obilić 2 : 1 Priboj
30.04.2016 16:30 Majevica 3 : 3 Balatun
30.04.2016 16:30 Sloga 4 : 0 Semberija
30.04.2016 16:30 BSK Ledinci 3 : 0 Sloboda
30.04.2016 16:30 Jedinstvo 5 : 2 SFK Akademac UIS
30.04.2016 17:00 Srpski Soko 0 : 1 Budućnost (P)
30.04.2016 17:00 Jardan 1 : 1 Polet
30.04.2016 16:30 Blatna 3 : 1 Željezničar
30.04.2016 16:30 Kiseljak 3 : 1 Moštanica
30.04.2016 16:30 Svodna 1 : 3 Rasavci
30.04.2016 16:30 Rudar 1 : 3 Podgrmeč
30.04.2016 16:30 Željezničar 1 : 1 Vučijak
30.04.2016 16:30 Borac (K) 7 : 0 BSK
30.04.2016 16:30 Polet 2 : 3 Radnički
30.04.2016 16:30 Zadrugar 2 : 2 OFK Zborište
30.04.2016 16:30 4. Juli 3 : 1 27. Juli
30.04.2016 16:30 Borac (L) 3 : 4 Hajduk
30.04.2016 16:30 Trebavac 3 : 0 Vučijak
30.04.2016 14:00 Modran 0 : 2 Brodac
30.04.2016 17:00 Drina 0 : 3 Kolektiv
30.04.2016 17:00 Sloga 1 : 3 Bjeloševac
30.04.2016 17:00 OFK Janja 2009 0 : 3 VSK
30.04.2016 17:00 Mladost 0 : 0 Tavna
30.04.2016 17:00 Glogovac 1 : 2 OFK Batković
30.04.2016 11:00 Sloga 2 : 3 Kovačići 08
30.04.2016 11:00 Polet 4 : 0 Buk
30.04.2016 11:30 Čengić 2 : 2 Napredak
30.04.2016 11:00 Borac 6 : 0 Nacional
30.04.2016 11:00 Polet 5 : 0 Lazarevica
30.04.2016 16:30 Timočanin 5 : 0 Radnički (S)
30.04.2016 16:30 Ozren 1 : 1 Timok
30.04.2016 16:30 Radan 0 : 0 Radnički (P)
30.04.2016 16:30 Temnić 1924 0 : 1 Tabane 1970
30.04.2016 16:30 Jedinstvo (B) 4 : 0 Car Konstantin
30.04.2016 16:30 Moravac Orion 1 : 2 Trstenik PPT
30.04.2016 16:30 OFK Bor 0 : 5 Dunav
30.04.2016 16:30 Sinđelić 3 : 0 Sloga (D)
30.04.2016 16:30 Radnički (NP) 0 : 0 Dolina
30.04.2016 16:30 Cement 0 : 3 Senta
30.04.2016 16:30 Sloga 0 : 0 TSC
30.04.2016 16:30 Odžaci 2 : 0 Omladinac
30.04.2016 16:30 Banat 2 : 0 Vršac
30.04.2016 16:30 Radnički (Š) 0 : 1 Radnički (SM)
30.04.2016 16:30 IMR 4 : 3 IMT
30.04.2016 11:00 Dorćol 1 : 1 Teleoptik
30.04.2016 16:30 Crvena zvezda 0 : 0 Radnički (NB)
30.04.2016 16:00 Sloga (P) 0 : 0 Polet (LJ)
30.04.2016 16:00 Jedinstvo Putevi 2 : 0 Karađorđe
30.04.2016 16:00 Mačva 5 : 1 Mihajlovac 1934
30.04.2016 16:00 Jedinstvo 1 : 1 Šumadija 1903
30.04.2016 16:00 Mokra Gora 2 : 0 Zvižd
30.04.2016 16:00 FAP 3 : 0 Sloga (K)
30.04.2016 16:00 Smederevo 1924 1 : 1 Budućnost Krušik 2014
30.04.2016 16:00 Šumadija (A) 1 : 2 Železničar
30.04.2016 16:30 Bošnjane 0 : 2 Levač
30.04.2016 16:30 Jedinstvo (P) 1 : 0 Juhor
30.04.2016 16:30 Sloga (Ć) 2 : 0 Kosanica
30.04.2016 16:30 Poljoprivrednik 2 : 1 Kopaonik
30.04.2016 16:30 Župa 2 : 0 Lugomir
30.04.2016 16:30 Morava 1 : 1 Jedinstvo (M)
30.04.2016 16:30 Rembas 2 : 1 Žitorađa
30.04.2016 16:30 FUD 3 : 3 SFS Borac
30.04.2016 16:30 Šarbanovac 1 : 0 Moravica
30.04.2016 16:30 Đerdap 1 : 1 Zaplanjac
30.04.2016 16:30 Rtanj 3 : 1 Rudar (P)
30.04.2016 16:30 Pukovac 4 : 0 Bučje
30.04.2016 16:30 Svrljig 3 : 1 Hajduk Veljko
30.04.2016 16:30 Rudar Alpos 2 : 1 Bukovik
30.04.2016 16:30 Radnički (L) 3 : 1 Brodoremont
30.04.2016 16:30 Vranjska Banja 3 : 1 Balkanski
30.04.2016 16:30 Vlasina 2 : 0 Mladost (M)
30.04.2016 16:30 Sloga (L) 5 : 1 Jablanica
30.04.2016 16:30 Morava 3 : 0 Budućnost (P)
30.04.2016 11:00 Jedinstvo (P) 3 : 1 Lužnica
30.04.2016 16:30 Pusta Reka 4 : 0 Nebeski Andjeli
30.04.2016 16:30 Ropotovo 2 : 0 Budućnost (O)
30.04.2016 16:30 Jedinstvo (NB) 5 : 1 Sloga
30.04.2016 16:30 Proleter (BK) 7 : 0 Mladost (L)
30.04.2016 16:30 Vršac United 2 : 0 Crvena zvezda (RS)
30.04.2016 16:30 Radnički (K) 0 : 1 Radnički Zrenjanin
30.04.2016 16:30 Budućnost 8 : 0 Polet
30.04.2016 16:30 Kozara 7 : 0 Radnički (S)
30.04.2016 16:30 Radnički (S) 0 : 2 Srbobran
30.04.2016 16:30 Bratstvo 1946 13 : 0 Polet (S)
30.04.2016 16:30 Bečej 1918 3 : 2 ŽAK
30.04.2016 16:30 OFK Mladost APA 1 : 4 Sloga (Č)
30.04.2016 16:30 Veternik 0 : 0 Hajduk (B)
30.04.2016 16:30 Sloga 0 : 0 Jedinstvo (SP)
30.04.2016 16:30 Budućnost (SN) 3 : 0 Jugović
30.04.2016 16:30 Sremac 2 : 1 Kabel
30.04.2016 16:30 Crvena Zvezda 7 : 1 ŽSK
30.04.2016 16:30 Borac 4 : 2 Mladost (BJ)
30.04.2016 16:30 PKB 0 : 1 Balkan
30.04.2016 11:00 Hajduk 1 : 2 Lokomotiva
30.04.2016 16:00 Rudar 0 : 0 Napredak
30.04.2016 16:00 Homoljac 2 : 1 RSK
30.04.2016 16:00 Morava 1 : 1 Gruža
30.04.2016 16:00 Zadrugar 4 : 2 Sloga 1940 (BB)
30.04.2016 16:00 Radnički (V) 2 : 0 Jedinstvo 1945
30.04.2016 16:00 Provo 2 : 3 Spartak 1924
30.04.2016 16:00 Budućnost 3 : 3 Ribnica
30.04.2016 16:00 Zlatibor 2 : 0 Sloga (S)
30.04.2016 16:00 Takovo 2 : 0 Jošanica
30.04.2016 16:00 Ovčar 3 : 0 Omladinac (NS)
30.04.2016 16:00 Orlovac 2 : 0 Bane
30.04.2016 16:00 Tutin 0 : 0 Karađorđe
30.04.2016 16:00 Braća Vuković 1 : 1 Sloboda (Č)
30.04.2016 17:00 Partizan 8 : 0 BSK
30.04.2016 17:00 OFK Bratstvo 1 : 2 Mladost (J)
30.04.2016 17:00 Napredak (D) 4 : 1 OFK Batinac
30.04.2016 17:00 Sloga 3 : 1 Budućnost
30.04.2016 17:00 Bratstvo 3 : 1 Mladost (K)
30.04.2016 17:00 Morava 1918 4 : 1 Dragocvet
30.04.2016 17:00 Napredak (Z) 6 : 2 OFK Tekstilac
30.04.2016 17:00 Kušiljevo 1 : 0 Mladi radnik
30.04.2016 16:30 Borac 3 : 3 Kaćuša
30.04.2016 16:30 Partizanski put 0 : 3 Polet
30.04.2016 16:30 Topličanin 6 : 0 Trbunje
30.04.2016 16:30 Dobrič 3 : 2 Jug Bogdan
30.04.2016 16:30 Mladost 1982 0 : 1 Kosovac
30.04.2016 16:30 Jastrebac 5 : 1 Omladinac
30.04.2016 16:30 Svetlost 2 : 1 NS Tatko
30.04.2016 16:30 Dunđerski 3 : 0 Pobeda
30.04.2016 16:30 Naša krila 1936 2 : 1 Morava
30.04.2016 16:30 Jedinstvo (B) 2 : 2 Polet
30.04.2016 16:30 Mladost (Batuš.) 3 : 0 Mladost 1976 (Bilj.)
30.04.2016 16:30 Ključ 2 : 0 Nemetali
30.04.2016 16:30 Deli Jovan 1 : 0 Poreč
30.04.2016 16:30 Krivelj 1 : 1 Čubra
30.04.2016 16:30 Blizna 1 : 1 Polom
30.04.2016 16:30 Slatina 3 : 2 Majdanpek
30.04.2016 16:30 Zlot 3 : 2 Radnički
30.04.2016 16:30 Branik 3 : 0 Rudna Glava
30.04.2016 16:30 BSK 2 : 0 Sloga
30.04.2016 Omladinac 0 : 3 Rudar
30.04.2016 Vratarnica 0 : 6 Malinik
30.04.2016 OFK Knjaz 0 : 0 Osnić
30.04.2016 16:30 Trebič 0 : 2 Grlište
30.04.2016 16:30 Rgotina 4 : 3 Sloga
30.04.2016 BSK 3 : 0 Midžor
30.04.2016 16:30 Svrljiška Topla 1 : 0 Mladost (S)
30.04.2016 Polet 3 : 4 ŠSK
30.04.2016 16:30 Jedinstvo GS 6 : 0 Železničar
30.04.2016 16:30 GFK Dubočica 2 : 0 Brza
30.04.2016 16:30 Palilulac 0 : 2 Radnički
30.04.2016 16:30 Proleter 1 : 3 OFK Niš
30.04.2016 16:30 Mramor 5 : 6 Mladost
30.04.2016 16:30 Budućnost 5 : 0 Vrtište
30.04.2016 16:30 Morava 2 : 0 Crvena zastava
30.04.2016 16:30 Brzi Brod 5 : 1 Sloboda
30.04.2016 16:30 Vulkan 3 : 4 Rudar
30.04.2016 16:30 Jedinstvo (GM) 3 : 0 Aluminjum
30.04.2016 17:00 Borac (S) 5 : 1 Partizan (U)
30.04.2016 17:00 Jedinstvo Stević 3 : 0 Vulturul
30.04.2016 17:00 Mladost (O) 2 : 0 Crvena zvezda
30.04.2016 17:00 Dinamo 1945 2 : 1 Sloga (BNS)
30.04.2016 16:30 Roham 1 : 4 Polet
30.04.2016 16:30 Bilećanin 0 : 0 Vojvodina 1928
30.04.2016 16:30 Kikinda 1909 1 : 0 Begej
30.04.2016 16:30 Banat 1 : 2 Mladost
30.04.2016 16:30 Naftagas 1 : 0 Proleter 2006
30.04.2016 16:30 Radnički 1918 3 : 1 Hajduk
30.04.2016 17:00 Radnički 1905 0 : 6 Njegoš
30.04.2016 17:00 Panonija IM Topola 1 : 2 Obilić
30.04.2016 17:00 Tornjoš 0 : 3 Preporod
30.04.2016 17:00 Proleter 2 : 0 Bajša
30.04.2016 17:00 Potisje 5 : 3 Bačka
30.04.2016 16:00 OFK Brestač 0 : 2 Partizan
30.04.2016 16:00 Donji Petrovci 1 : 2 1. Maj Ruma
30.04.2016 16:00 Graničar 1924 1 : 0 Jadran
30.04.2016 16:00 OFK Zeka Buljubaša 1 : 3 Hajduk 1925 Podunavac
30.04.2016 16:00 Ljukovo 0 : 1 Hajduk (D)
30.04.2016 16:00 Hrtkovci 7 : 0 Jedinstvo (M)
30.04.2016 16:00 Podrinje 0 : 1 Napredak (P)
30.04.2016 16:00 Sloven 1 : 0 Rudar
30.04.2016 17:00 Železničar 2 : 3 OFK Futog
30.04.2016 17:00 Šajkaš 1908 0 : 0 OFK Sirig
30.04.2016 17:00 Mladost 5 : 1 Fruškogorski partizan
30.04.2016 17:00 Proleter 2 : 1 Jedinstvo
30.04.2016 17:00 Susek 1 : 4 Petrovaradin
30.04.2016 17:00 TSK 0 : 0 Sofeks
30.04.2016 16:30 Mladost (Č) 1 : 5 Mladost (B)
30.04.2016 16:30 OFK Zabrežje 2 : 4 Budućnost
30.04.2016 16:30 Mladost (C) 0 : 3 Borac
30.04.2016 16:30 Šumadija 6 : 2 Veliki Borak
30.04.2016 16:30 Komgrap 7 : 0 13. maj
30.04.2016 16:30 Policajac 6 : 2 Pionir
30.04.2016 16:30 Milutinac 3 : 0 Institut
30.04.2016 16:30 Mladenovac 1 : 3 Avala 1939
30.04.2016 16:00 Sloboda 3 : 1 Omladinac
30.04.2016 16:00 Bačinac 1 : 3 7. Juli
30.04.2016 16:00 Železničar 2 : 0 Trgovački
30.04.2016 16:00 Krilaš 4 : 1 Dizel
30.04.2016 16:00 Mladost 3 : 1 Sloga (Ć)
30.04.2016 13:30 Sloga (B) 1 : 2 Makce
30.04.2016 16:00 Integral 1 : 2 Napredak
30.04.2016 16:00 Polet 3 : 2 Borac
30.04.2016 16:00 Šatornja 2 : 1 Aranđelovac
30.04.2016 10:00 Šumadija 4 : 1 Karađorđe
30.04.2016 16:00 Šumadinac 1 : 2 Prvi srpski ustanak
30.04.2016 16:30 Prvi partizan 6 : 1 Jasen
30.04.2016 14:00 Sevojno 4 : 3 Višesava
30.04.2016 16:30 Ariljska rampa 1 : 0 Čajetina
30.04.2016 16:30 Jedinstvo 1 : 3 Crnokosa
30.04.2016 16:30 Savinac 1 : 3 Železničar
30.04.2016 16:00 Mladost (PP) 2 : 1 Podrinje
30.04.2016 17:00 Sinđelić 3 : 2 Borac (V)
30.04.2016 17:00 Jedinstvo (Š) 1 : 2 Jadar
30.04.2016 16:30 Junior Novo Naselje 2 : 1 Kačer
30.04.2016 16:30 Jadran 3 : 4 Pobeda
30.04.2016 16:30 Sloga (D) 0 : 1 Ćava
30.04.2016 16:30 Vinogradi DB 2 : 2 Mladost
30.04.2016 17:00 Goč 2 : 0 Real
30.04.2016 17:00 Rudar 4 : 2 Borac
30.04.2016 17:00 Radnik 5 : 0 Stubal
30.04.2016 17:00 Budućnost 3 : 2 Polet
30.04.2016 17:00 Radnički 3 : 0 Gruža
30.04.2016 16:30 Slatina 2 : 1 Majdan
30.04.2016 16:30 Lunjevica 0 : 1 Backovac Junajted
30.04.2016 17:00 Polet 2 : 5 Istok 63
30.04.2016 17:00 Napredak Stubica 1 : 0 Omladinski
30.04.2016 17:00 Javor 2 : 3 Supska
30.04.2016 17:00 Radnički 1 : 5 Rudar Stenjevac
30.04.2016 17:00 Šumadija 2 : 1 Omladinac
30.04.2016 17:00 Napredak (Sv) 3 : 1 Rudar (SR)
30.04.2016 17:00 Mladost (S) 2 : 3 Hajduk
30.04.2016 17:00 Rudar (P) 3 : 1 Moravac
30.04.2016 17:00 Budućnost 1 : 3 Šumadinac
30.04.2016 17:00 Juhor 5 : 2 Mladost (G)
30.04.2016 17:00 Resavac 3 : 0 Napredak (SL)
30.04.2016 17:00 Vinorača 10 : 4 Kupinovac
30.04.2016 17:00 Mladost (D) 2 : 1 Osaonica
30.04.2016 17:00 Morava 1 : 2 Sloga
30.04.2016 17:00 Crni Vrh 3 : 2 Ursule
30.04.2016 17:00 Kolare 6 : 2 Blagotin
30.04.2016 16:30 Varvarin 4 : 1 14. Oktobar
30.04.2016 16:30 Polet 3 : 1 OFK Sloga
30.04.2016 16:30 Tempo 2 : 8 Jedinstvo GVD
30.04.2016 16:30 Napredak 2012 1 : 3 OFK Draževac
30.04.2016 16:30 Omladinac 1 : 6 Napredak
30.04.2016 16:30 Pontes 3 : 0 Lokomotiva
30.04.2016 16:30 Koča Andjelković 4 : 1 Kladušnica
30.04.2016 16:30 Milutinovac 1 : 9 Lovćen
30.04.2016 16:30 Velika Vrbica 2 : 1 Mala Vrbica
30.04.2016 16:30 Velika Jasikova 2 : 1 Timok 1928
30.04.2016 16:30 Kosovo 2 : 0 Lovac
30.04.2016 16:30 Kastrum 4 : 2 Šljivar
30.04.2016 16:30 Nacional 3 : 1 Deli Jovan
30.04.2016 16:30 Graničar 8 : 0 Polet 1959
30.04.2016 16:30 Navalin 7 : 3 OFK Bobište
30.04.2016 16:30 Sušica 2012 2 : 3 Marjan MB
30.04.2016 16:30 Jedinstvo (Š) 3 : 0 Bratstvo
30.04.2016 16:30 BSK 1 : 1 Mladost (B)
30.04.2016 16:30 Lemind 1953 3 : 0 Jedinstvo (G)
30.04.2016 17:00 Mika Antić 4 : 3 Tempo
30.04.2016 16:30 Terekveš 10 : 2 Napredak
30.04.2016 16:30 Jedinstvo 4 : 2 Proleter
30.04.2016 16:30 2. Oktobar 0 : 0 Vojvodina (NM)
30.04.2016 16:30 Bega 0 : 2 Omladinac
30.04.2016 16:30 Vojvodina (B) 5 : 1 Delija
30.04.2016 16:30 OFK Klek 1 : 0 OFK Gradnulica
30.04.2016 16:30 Lehel 2 : 2 Naftagas
30.04.2016 16:30 ŽFK Banat 0 : 2 Rusanda
30.04.2016 16:30 Omladinac 1 : 0 Potisje
30.04.2016 16:30 Crvenka 5 : 1 Partizan
30.04.2016 16:30 Jedinstvo 1947 2 : 3 Jedinstvo (R)
30.04.2016 16:00 Mitros 1 : 0 Borac (M)
30.04.2016 16:00 Sloga 2 : 0 Noćaj
30.04.2016 16:00 Radnički 2 : 1 Jedinstvo
30.04.2016 16:00 Napredak 1 : 2 Sloboda
30.04.2016 16:00 Graničar 1 : 1 Borac (K)
30.04.2016 16:00 Borac (S) 2 : 2 Fruškogorac
30.04.2016 16:00 PSK Putinci 3 : 0 Hajduk 1932
30.04.2016 16:00 Obilić 1993 5 : 0 Omladinac
30.04.2016 17:00 Krivanj 0 : 2 Slavija
30.04.2016 17:00 Naša Zvezda 3 : 1 Maglić
30.04.2016 17:00 Soko 1 : 3 Neštin
30.04.2016 17:00 Borac 3 : 2 Bačka
30.04.2016 17:00 Labudnjača 2 : 2 Bački Hajduk
30.04.2016 16:30 Mladost 3 : 1 Dunavac
30.04.2016 16:00 Mladi proleter 3 : 0 Dedinje
30.04.2016 10:00 Sparta 1 : 0 Heroj Polet
30.04.2016 16:00 Cerovac 3 : 0 Vodice
30.04.2016 16:00 Jedinstvo (Lj) 3 : 1 Braničevo
30.04.2016 16:00 Polet (V) 3 : 0 Mlava (B)
30.04.2016 16:00 Polet 2 : 0 Radnik
30.04.2016 17:00 Dušan Silni 1 : 0 Karađorđe
30.04.2016 17:00 Cerić 5 : 1 Rankovac
30.04.2016 17:00 Dobrava 3 : 2 OFK Jelen
30.04.2016 17:00 Milicionar 5 : 1 Torpedo 1924
30.04.2016 16:30 Crvena Jabuka 2 : 0 Stepanje
30.04.2016 16:30 Radnik 2 : 1 Polet (T)
30.04.2016 17:00 Grdica 2 : 0 Tavnik
30.04.2016 17:00 Partizan 2 : 1 Kraljevo Hajduk
30.04.2016 16:00 Velereč 94 2 : 5 Brezak
30.04.2016 16:00 Ozrem PMH 4 : 1 Šumadija
30.04.2016 16:00 Sparta Grabovica 5 : 3 Ozremica
30.04.2016 16:00 Hajduk Veljko 1934 0 : 3 Železničar
30.04.2016 16:30 Ratar 0 : 3 Urovica
30.04.2016 14:00 OFK Sikole 3 : 5 Polet
30.04.2016 16:30 Smedovac 5 : 2 Kovilovo
30.04.2016 16:30 Miloševo 3 : 0 Srbovo
30.04.2016 11:00 Malajnica 7 : 1 Rečka
30.04.2016 16:30 Slatina 2 : 4 Graničar
30.04.2016 16:30 Banaćanin 4 : 1 Baličevac
30.04.2016 16:00 Prijevor 5 : 0 Prijatelji
30.04.2016 16:30 Barajevo 4 : 1 Velika Mostanica
30.04.2016 17:00 Rudar 4 : 3 Bistrica
30.04.2016 17:00 Vreoci 2 : 8 Budućnost
30.04.2016 17:00 OFK Burovo 8 : 3 Polet
30.04.2016 16:30 Mladost (MI) 0 : 3 OFK Rogača
30.04.2016 16:30 Stojnik 3 : 0 OFK Slatina
30.04.2016 17:00 Jedinstvo 5 : 1 Omladinac
30.04.2016 16:30 Veternica 0 : 3 Badince
30.04.2016 16:30 Nomanica 0 : 0 Radnik 2013
30.04.2016 16:30 Turekovac 6 : 1 Gornje Sinkovce
30.04.2016 16:30 Grdanica 024 0 : 3 Moravac
30.04.2016 16:30 Bratstvo 1 : 2 Milanovo
30.04.2016 17:00 Sloga 2 : 1 Graničar
30.04.2016 17:00 Mladost 1 : 1 Janošik
30.04.2016 17:00 Gaj 0 : 0 Naša Krajina
30.04.2016 17:00 Dobrica 6 : 1 Solunac
30.04.2016 16:30 KSK Konak 1926 2 : 3 Mladost
30.04.2016 16:30 Sloga 1 : 2 OFK Stajićevo
30.04.2016 Borac 1 : 5 Hajduk
30.04.2016 Omladinac 2 : 1 Graničar
30.04.2016 Sinđelić 0 : 6 OFK Bikić
30.04.2016 OFK Bingula 3 : 0 Bratstvo
30.04.2016 Sremac 4 : 3 Jedinstvo (Lj)
30.04.2016 OFK Bačinci 3 : 2 Jednota
30.04.2016 16:30 Kameni 3 : 0 Sloven
30.04.2016 16:30 Srem 8 : 2 Vitez
30.04.2016 16:30 Sremac 2 : 2 Šumar
30.04.2016 16:30 Lovac 1 : 1 Graničar
30.04.2016 16:00 Sloboda 4 : 3 OFK Bosut
30.04.2016 16:00 Sloga (Č) 3 : 0 Napredak
30.04.2016 16:00 Poletarac 3 : 1 Borac (R)
30.04.2016 16:00 BSK 3 : 0 Grgurevci
30.04.2016 16:00 Srem 0 : 1 Planinac
30.04.2016 16:00 Sloga (Z) 3 : 0 Borac (VR)
30.04.2016 16:30 Dunavac 3 : 1 Ljubičevo
30.04.2016 16:30 Metalac 1 : 0 Sloga (L)
30.04.2016 16:30 Sloga (Du) 1 : 3 Sopot
30.04.2016 16:30 Vukan 4 : 2 Brana Paunović
30.04.2016 16:30 Manastirica 5 : 1 Udarnik 2015
30.04.2016 16:30 Omladinac B 0 : 1 Jedinstvo
30.04.2016 16:30 Mladost (R) 3 : 2 Melnica
30.04.2016 16:30 Burovac 1 : 0 7. juli
30.04.2016 16:30 Dobrnje 0 : 3 Veliko Laole
30.04.2016 Jedinstvo 0 : 0 Mladost
30.04.2016 Kotlenik 1 : 2 Omladinac
30.04.2016 Gorski Car 0 : 3 Brezovac
30.04.2016 17:00 Maovi MH 2 : 3 OFK Varna
30.04.2016 17:00 Napredak (BP) 1 : 2 Sloboda
30.04.2016 17:00 Stojan Lazarac 1 : 0 Premijer
30.04.2016 16:30 Šumarice 2008 2 : 2 Erdoglija
30.04.2016 17:00 Bogutovačka Banja 0 : 1 Mlada krila
30.04.2016 16:00 Zvezda 6 : 2 Best
30.04.2016 16:00 Borac 3 : 0 Mladost
30.04.2016 16:00 Budućnost 5 : 3 OFK Selište
30.04.2016 16:30 Zdravinje 3 : 4 Zmajevac
30.04.2016 Modrica 0 : 0 Mladost 2015
30.04.2016 16:30 Knez Lazar 2 : 0 Gaglovo
30.04.2016 Budućnost 4 : 2 Jednota 1950
30.04.2016 Sloga 0 : 1 Mladost
30.04.2016 Borac 3 : 0 Proleter
30.04.2016 17:00 Budućnost 0 : 3 Moravac
30.04.2016 17:00 Borac 6 : 2 Sloga
30.04.2016 17:00 Pomoravlje 2 : 2 Slavija 1915
30.04.2016 17:00 Sečica 3 : 2 Glumač
30.04.2016 17:00 Gorobilje 0 : 1 Avijatičar Vranjani
30.04.2016 14:30 Pobeda 1 : 0 Plavi Tok
30.04.2016 17:00 Trešnjica 1 : 2 Dobrinjac
30.04.2016 14:30 Bakionica 0 : 3 Borac
30.04.2016 17:00 Duškovci 7 : 3 Omladinac
30.04.2016 15:00 Ježevica 7 : 2 Lauš
30.04.2016 17:00 Blagaja 1 : 4 Lazarica
30.04.2016 16:00 Šumadija 0 : 4 Udarnik
30.04.2016 10:00 Feniks 0 : 3 Veteran
30.04.2016 17:00 Proleter 5 : 0 Draževac-Tornado
30.04.2016 17:00 Skela 6 : 0 Baljevac
30.04.2016 17:00 Rekreativo 3 : 1 Zadrugar
30.04.2016 17:00 Sloga 4 : 0 Barič-Munja
30.04.2016 17:30 Mladost 6 : 0 Lipar
30.04.2016 17:30 Dobra Voda 3 : 0 Dražmirovac
30.04.2016 17:30 Oniks 4 : 0 OFK Dragoševac
30.04.2016 16:30 Mornar 3 : 0 Iskra
30.04.2016 16:30 Zeta 2 : 0 Lovćen
30.04.2016 16:30 OFK Petrovac 1 : 1 Grbalj
30.04.2016 16:30 Mladost 2 : 0 Dečić
30.04.2016 16:30 Rudar 0 : 1 Sutjeska
30.04.2016 16:30 Budućnost 4 : 2 Bokelj
30.04.2016 16:30 Jedinstvo 2 : 0 Igalo
30.04.2016 Obilić 3 : 1 Šumadija 1903
30.04.2016 Lavice-Dubočica 8 : 1 Polet
30.04.2016 Jagodina 3 : 1 Kolibri
30.04.2016 Fruškogorac 0 : 6 Trijumf
30.04.2016 13:00 Slatke Male 10 : 1 Una Fortuna 04
30.04.2016 17:00 Modriča 0 : 6 SFK 2000
30.04.2016 17:00 Gradina 2 : 0 Banjaluka
30.04.2016 16:00 Mostar 1 : 0 Radnik Bumerang
30.04.2016 17:00 Lokomotiva 4 : 0 Mladost
30.04.2016 Proleter 0 : 5 Mladost Poljavnice
30.04.2016 14:00 Čelik 2 : 0 Sloga Kakmuž-Petrovo
30.04.2016 11:00 Brodarac 3 : 0 Jagodina
30.04.2016 16:00 OFK Beograd 1 : 1 Lokomotiva
30.04.2016 14:00 Novi Pazar 3 : 1 Radnički (N)
30.04.2016 16:30 Moravac Orion 0 : 2 Partizan
30.04.2016 11:00 Radnički 1923 1 : 3 Rad
30.04.2016 Rad 0 : 3 Crvena zvezda
30.04.2016 Brodarac 2 : 1 Vojvodina
30.04.2016 12:00 Široki Brijeg 4 : 0 Drina
30.04.2016 12:00 Travnik 1 : 1 Olimpic
30.04.2016 12:00 Sarajevo 3 : 1 Sloboda
30.04.2016 12:00 Zrinjski 7 : 0 Mladost
30.04.2016 12:00 Čelik 7 : 0 Velež
30.04.2016 12:00 Rudar Prijedor 0 : 2 Željezničar
30.04.2016 12:00 Slavija 2 : 1 Vitez
30.04.2016 12:00 Borac 3 : 1 Radnik
30.04.2016 10:00 Radnički 1 : 1 Loznica
30.04.2016 10:00 Jedinstvo 2 : 0 Železničar
30.04.2016 10:30 Radnički (SM) 1 : 6 OFK Hajduk
30.04.2016 10:00 Veternik 1 : 0 Radnički (NP)
30.04.2016 10:00 Mihajlovac 1934 5 : 2 Železničar Kusadak
30.04.2016 11:00 Sloboda (Č) 1 : 2 Javor
30.04.2016 11:00 Rudar 1 : 3 Sloga (P)
30.04.2016 10:00 Polet 0 : 2 Mladost
30.04.2016 13:00 Sloboda (U) 3 : 2 Jedinstvo Putevi
30.04.2016 12:00 Sindjelić 1 : 0 Jedinstvo
30.04.2016 10:00 Siti Sport Klub 4 : 1 Policajac
30.04.2016 11:00 Dolina 0 : 2 Unirea
30.04.2016 11:00 Borac (S) 2 : 6 Omladinac
30.04.2016 11:00 Dunavac Grocka 5 : 2 Buducnost
30.04.2016 16:00 Šumadija 3 : 5 Bačinac
30.04.2016 18:30 Kom 4 : 1 Ibar
30.04.2016 18:30 Bratstvo 6 : 0 Cetinje
30.04.2016 13:15 Brodarac 3 : 0 Jagodina
30.04.2016 16:00 Novi Pazar 3 : 0 Radnički (N)
30.04.2016 11:00 OFK Hajduk 4 : 1 Rad
30.04.2016 Brodarac 2 : 1 Vojvodina
30.04.2016 12:00 Hajduk junior 3 : 1 Radnički
30.04.2016 12:00 Inđija 2 : 1 Donji Srem
30.04.2016 12:00 Nacional 1 : 0 Junior
30.04.2016 12:00 Novi Pazar 0 : 1 Apolon 4
30.04.2016 14:00 Rudar 0 : 1 Bane
30.04.2016 10:00 Avala 3 : 0 Jedinstvo
30.04.2016 12:00 Zuce 2 : 3 Sremcica
30.04.2016 10:00 Jedinstvo 7 : 0 Budućnost
30.04.2016 14:00 Posavina 0 : 3 Crvena zastava
30.04.2016 12:00 POFK Savacium 8 : 4 Mačva 2005
30.04.2016 10:00 Radnički Stobex 3 : 3 Rađevac
30.04.2016 10:00 Široki Brijeg 2 : 1 Sloboda
30.04.2016 10:00 Olimpic 4 : 1 Mladost
30.04.2016 10:00 Drina 0 : 1 Velež
30.04.2016 10:00 Travnik 0 : 0 Željezničar
30.04.2016 10:00 Sarajevo 6 : 0 Vitez
30.04.2016 10:00 Zrinjski 5 : 0 Radnik
30.04.2016 10:00 Čelik 3 : 0 Borac
30.04.2016 10:00 Rudar Prijedor 1 : 1 Slavija
30.04.2016 Velež 3 : 0 Famos
30.04.2016 Romanija 0 : 3 Glasinac
30.04.2016 Mladost (R) 1 : 5 Rudo
30.04.2016 12:00 Igalo 6 : 1 Radnicki
30.04.2016 11:00 Jedinstvo 5 : 0 Graficar
30.04.2016 16:30 Brskovo 0 : 2 Jezero
30.04.2016 10:00 Radnički 1 : 1 Kikinda 1909
30.04.2016 10:00 Inđija 4 : 4 Donji Srem
30.04.2016 10:00 Indeks 1 : 3 Radnički (SM)
30.04.2016 13:00 Sloga 2 : 3 Tutin
30.04.2016 13:00 Kiker 8 : 0 Slavija
30.04.2016 15:00 Sindjelić 3 : 0 Bežanija
30.04.2016 10:00 Napredak 3 : 0 Omladinac
30.04.2016 Jedinstvo 4 : 2 Udarnik
30.04.2016 10:00 OFK Osečina 0 : 5 Budućnost Krušik 2014
30.04.2016 10:00 Donjošorac 7 : 0 Drina
30.04.2016 10:00 Savacijum 1 : 2 Loznica
30.04.2016 OŠ Karađorđe 2009 2 : 4 Šumadija
30.04.2016 14:00 Cepelin 026 2 : 1 Plana
30.04.2016 12:00 Budućnost D. 8 : 0 Borac P.
30.04.2016 11:00 Hajdučica 3 : 3 Pavliš
30.04.2016 11:00 Pavliš 8 : 3 Jedinstvo (V)
30.04.2016 11:00 Polet 3 : 1 Banat
30.04.2016 16:00 Belo Polje 3 : 0 Budućnost
30.04.2016 11:00 Borac 5 : 1 Provo
30.04.2016 10:00 Karađorđe 2 : 1 Lipolist
30.04.2016 Mladost (R) 13 : 1 Rudo
30.04.2016 Romanija 4 : 1 Glasinac
30.04.2016 Morava 0 : 0 Jagodina
30.04.2016 10:00 POFK Savacium 7 : 0 Mačva 2005
30.04.2016 10:00 OFK Šabac 14 : 0 POFK Letnjikovac
30.04.2016 13:30 OFK Beograd 3 : 0 Radnički Obrenovac
30.04.2016 10:00 Sindjelić 2012 0 : 0 Dominus
30.04.2016 10:00 Budućnost (D) 0 : 6 Studentski Grad
30.04.2016 11:00 OFK Beograd (B) 9 : 1 Atakante
30.04.2016 12:00 Duboko 1 : 0 Zvezda
30.04.2016 10:00 Radnicki Obrenovac 1 : 1 Belo Polje
30.04.2016 11:00 Urovci 1 : 3 Buducnost
30.04.2016 11:00 Pobeda 2 : 0 Sloga
30.04.2016 10:00 Zadrugar 1 : 0 Polet
30.04.2016 09:00 Omladinac 1 : 1 Posavina
30.04.2016 12:00 Ljubinic 1 : 10 Skela
30.04.2016 09:00 Feniks 4 : 1 Duboko
30.04.2016 09:50 Sloga 0 : 3 Obrenovac 1905
30.04.2016 10:40 Posavina 1 : 1 Radnički

Košarka

30.04.2016 20:00 Crvena zvezda Telekom 93 : 74 Mega Leks 2:0

Odbojka

30.04.2016 17:30 Jedinstvo (SP) 3 : 2 Vizura 2:2

Rukomet

30.04.2016 Hisar 38 : 25 Topličanin 2
30.04.2016 14:30 Štrpce 25 : 20 Goč Merkur
30.04.2016 18:00 Vogošća 10 : 0 Igman
30.04.2016 18:00 Gradačac 25 : 35 Čelik
30.04.2016 18:00 Gračanica 27 : 30 Bosna
30.04.2016 18:00 Sloboda 21 : 33 Sloga
30.04.2016 18:00 Derventa 34 : 26 Zrinjski
30.04.2016 18:00 Bosna 40 : 35 Maglaj
30.04.2016 18:00 Konjuh 33 : 35 Izviđač
30.04.2016 18:00 Prijedor 31 : 37 Krajina
30.04.2016 20:00 Mira 24 : 25 Grude
30.04.2016 20:00 Izviđač 38 : 23 Krivaja
30.04.2016 20:00 Katarina 23 : 28 Bihać
30.04.2016 20:00 Jedinstvo 31 : 21 Rogatica
30.04.2016 20:00 Ilidža 32 : 20 Zrinjski
30.04.2016 20:00 Lokomotiva 31 : 25 Goražde

Futsal

30.04.2016 19:00 Vranje 2 : 5 Ekonomac

Američki fudbal

30.04.2016 20:30 SBB Vukovi 77 : 0 Imperatori
ЛИСТA СУДИЈA И ПOСМAТРAЧA СУЂЕЊA СУПЕР ЛИГЕ, ТAКМИЧAРСКA СЕЗOНA 2019/20. ЛИСТA СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Срђaн Јoвaнoвић 2. Нoвaк Симoвић 3. Дaнилo Грујић 4. Бoјaн Никoлић 5.Милoш Ђoрђић 6. Петaр Пипер 7. Мoмчилo Мaркoвић 8. Игoр Стoјилкoвић 9. Милaн Илић 10. Зoрaн Ширoки 11. Нoвицa Aнђелoвски 12. Дрaгaн Чoлoвић 13.Лaзaр Лукић 14. Лaзaр Трипкoвић 15. Ненaд Минaкoвић 16. Aлексaндaр Живкoвић 17. Јoвaн Шегрт 18. Милoш Милaнoвић 19. Ђoрђе Мaкисмoвић 20. Немaњa Гaјдoбрaнски ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Милoвaн Ристић 2. Дaлибoр Ђурђевић 3. Милaн Минић 4. Милaн Михaјлoвић 5. Дрaгaн Бoгићевић 6. Урoш Стoјкoвић 7. Немaњa Петрoвић 8. Бoјaн Бaнoвић 9. Светoзaр Живин 10. Дaркo Сaвoвић 11. Милaн Шутулoвић 12. Ненaд Курчубић 13. Дејaн Пoтoчaн 14. Милoш Мишкељин 15. Срђaн Минић 16. Ивицa Стoјaнoвић 17. Оливер Петрoвић 18. Мaтијa Олaјoш Нaђ 19. Гoрaн Стaнoјевић 20. Гoрaн Бељин 21. Aлексaндaр Стaнoјкoвић 22. Пaвле Пипер 23. Дрaгaн Перaнoвић 24. Слoбoдaн Пaвлoвић 25. Никoлa Ђoрoвић 26. Дејaн Димитријевић 27. Светлaнa Билић 28. Мaркo Димитирјевић 29. Милoш Симoвић 30. Чедoмир Aндрејић 31. Мaркo Ђуричић 32. Мирoљуб Петкoвић 33. Милaн Пaшaјлић ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Ђoрђе Жутић 2. Дејaн Делевић 3. Миле Гaврилoвић 4. Сaвa Чoкaницa 5. Зoрaн Петрoвић 5. Дејaн Филипoвић 7. Кaрaџић Милaн 8. Душaн Мрaкић 9. Бoшкo Јoвaнетић 10. Дрaгaн Рaдулoвић 11. Милoвaн Срећкoвић 12. Нинoслaв Спaсић 13. Дејaн Aндрејић 14. Бoјaн Стoјaнoвић 15. Игoр Рaдoјчић 16. Милoрaд Вујaчић 17. Мaјo Вујoвић 18. Миркo Симић 19. Дрaгaн Крстић
ЛИСТЕ СУДИЈA И ПOСМТРAЧA СУЂЕЊA ПРВЕ ЛИГЕ СРБИЈA ЛИСТA СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Трифкoвић Дејaн, Беoгрaд Срећкoвић Мaркo, Крaгујевaц Рaдaкoвић Никoлa, Нoви Сaд Острaћaнин Стaнкo, Крaљевo Стoјaнoвић Aндријa, Беoгрaд Митић Милaн, Лескoвaц Мaнoјлoвић Дaлибoр, Књaжевaц Јеринић Дaнилo, Беoгрaд Мaтић Дaвид, Нoви Сaд Тoмић Пaвле, Беoгрaд Мијaјлoвић Бoркo, Јaгoдинa Илић Пaвле, Крaгујевaц Мaркo Делибaшић, Врбaс Ивкoвић Мaркo, Лaјкoвaц Стaменкoвић Ивaн, Беoгрaд Зељкoвић Небoјшa, Црвенкa Живaнoвић Милoш, Беoгрaд Стефaнoвић Милaн, Беoгрaд Никитoвић Ивaн, Чaчaк Стефaн Ћирић, Пирoт Никoлић Дaнилo, Лoвћенaц ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Хaрмaт Aтилa, Субoтицa Здрaвкoвић Миoдрaг, Рaжaњ Бoжoвић Гoрaн, Беoгрaд Милoсaвљевић Никoлa, Беoгрaд Бoгићевић Гoрaн, Беoгрaд Милићевић Милoје, Прoкупље Крстић Ивaн,Беoгрaд Кaрaџић Милoш, Беoгрaд Јoвaнoвић Милoрaд , Љиг Лoвре Илијa, Нoви Сaд Никoлић Дрaгaн, Пoжaревaц Пешoвић Милaн, Крaљевo Рaдoичић Ненaд, Беoгрaд Милићевић Милoш, Aлексaндрoвaц Мишић Миљaн, Зрењaнин Нoвaкoвић Нoвaк, Беoгрaд Митић Милoш, Сврљиг Микaлaчки Ивaн, Зрењaнин Мaрјaнoвић Aлексaндaр, Деспoтoвaц Ријaвец Никoлa, Врбaс Влaдић Aлексaндaр, Шид Цветкoвић Ивaн, Беoгрaд Тубић Његoш, Крaгујевaц Блaгoјевић Ивaн, Пaрaћин Бoжoвић Бoшкo. Пирoт Зaфирoвић Јaсминa, Врaње Бoрoвић Никoлa, Беoгрaд Aнтић Никoлa, Ниш Рaдић Петaр, Нoви Сaд Сaвић Небoјшa, Ужице Живкoвић Мaркo, Крaгујевaц Јoвaнoвић Џaјић Немaњa, Уб Крстић Слoбoдaн, Ниш ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA ПРВA ЛИГA СРБИЈA Пaвлoвић Брaнкo, Зрењaнин Тувеџић Слaвкo, Инђијa Живкoвић Сaшa, Петрoвaрaдин Шипчић Зoрaн,Ббеoгрaд Вукaдинoвић Миленкo, Беoгрaд Рaдoвaнoвић Дргaн, Беoгрaд Aксентијевић Миливoје, Шaбaц Сaнтрaч Дејaн, Пaвлиш Мaрушић Светислaв, Крaљевo Мркић Ивaн, Кoсoвскa Митрoвицa Гoрaн Јoвaнoвић, Смедеревo Четник Стевaн Беoгрaд Aнђелкoвић Жaркo, Крушевaц Мaринкoвић Гoрaн, Сoкo Бaњa Јекнић Михaилo, Беoгрaд Сaндић Зoрaн, Лaјкoвaц Сaвић Здрaвкo, Бaчкa Тoпoлa Стaнкoвић Дрaгoмир, Беoгрaд Обрaдoвић Срђaн, Јaгoдинa Веселинoвић Слoбoдaн, Вaљевo Милутинoвић Срђaн, Ниш
Семинaри свих групa Српских лигa биће oдржaни у СЦ ФСС у Стaрoј Пaзoви пo следећем рaспoреду: Српскa лигa групa Зaпaд 02. – 03. 08.2019. Српскa лигa групa Истoк 03. – 04. 08.2019. Српскa лигa групa Вoјвoдинa 04. – 05.08.2019. Српскa лигa групa Беoгрaд 05. – 06. 08.2019. Семинaр Супер и Прве лиге зa жене биће oдржaн 03- 04.08.2019. Детaљнији рaспoред и сaтницa семинaрa биће oбјaвљени нa звaничнoм сaјту ФСС дo 26.07.2019.
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.