XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
859 utakmica za dan Nedelja, 8 Maj 2016


Fudbal

08.05
11:00
Car Konstantin
Temni─ç 1924
2
1
08.05.2016 11:00 2 : 1
08.05
16:30
Radni─Źki (P)
Ozren
3
0
08.05.2016 16:30 3 : 0
08.05
16:30
Borac (S)
Radni─Źki (NP)
3
1
08.05.2016 16:30 3 : 1
08.05
16:30
┼Żelezni─Źar
Radni─Źki (┼á)
3
0
08.05.2016 16:30 3 : 0
08.05
16:30
Senta
Dolina
2
1
08.05.2016 16:30 2 : 1
08.05
16:30
Crvena zvezda
IMR
2
0
08.05.2016 16:30 2 : 0
IMR
08.05
11:00
Polet (LJ)
Šumadija (A)
2
0
08.05.2016 11:00 2 : 0
08.05
16:30
┼Żelezni─Źar
Smederevo 1924
2
1
08.05.2016 16:30 2 : 1
08.05
16:30
Zvi┼żd
Jedinstvo
0
3
08.05.2016 16:30 0 : 3
08.05
16:30
Mihajlovac 1934
Jedinstvo Putevi
1
0
08.05.2016 16:30 1 : 0
08.05
16:30
Jedinstvo (M)
┼Żupa
2
0
08.05.2016 16:30 2 : 0
08.05
16:30
Lugomir
Poljoprivrednik
2
0
08.05.2016 16:30 2 : 0
08.05
16:30
Kopaonik
Sloga (─ć)
2
2
08.05.2016 16:30 2 : 2
08.05
16:30
Juhor
Leva─Ź
1
0
08.05.2016 16:30 1 : 0
08.05
16:30
Radni─Źki (L)
Šarbanovac
1
2
08.05.2016 16:30 1 : 2
08.05
16:30
Brodoremont
Rudar Alpos
6
4
08.05.2016 16:30 6 : 4
08.05
16:30
Bukovik
Svrljig
2
2
08.05.2016 16:30 2 : 2
08.05
16:30
Hajduk Veljko
Pukovac
0
3
08.05.2016 16:30 0 : 3
08.05
16:30
Bu─Źje
Napredak
5
5
08.05.2016 16:30 5 : 5
08.05
16:30
Kablovi
Rtanj
2
1
08.05.2016 16:30 2 : 1
08.05
16:30
Rudar (P)
─Éerdap
3
2
08.05.2016 16:30 3 : 2
08.05
16:30
Zaplanjac
Moravica
4
1
08.05.2016 16:30 4 : 1
08.05
16:30
Ropotovo
Vranjska Banja
1
1
08.05.2016 16:30 1 : 1
08.05
16:30
Bobište
Jedinstvo (P)
1
2
08.05.2016 16:30 1 : 2
08.05
16:30
Budu─çnost (P)
Sloga (L)
2
0
08.05.2016 16:30 2 : 0
08.05
16:30
Jablanica
Vlasina
2
4
08.05.2016 16:30 2 : 4
08.05
16:30
Mladost (M)
Balkanski
2
0
08.05.2016 16:30 2 : 0
08.05
16:30
Polet
Slavia
3
2
08.05.2016 16:30 3 : 2
08.05
16:30
Crvena zvezda (RS)
Proleter (BK)
2
1
08.05.2016 16:30 2 : 1
08.05
16:30
Tavankut
Bratstvo 1946
1
3
08.05.2016 16:30 1 : 3
08.05
16:30
Zadrugar
Radni─Źki (S)
3
2
08.05.2016 16:30 3 : 2
08.05
16:30
Tisa (A)
OFK Vrbas
3
2
08.05.2016 16:30 3 : 2
08.05
16:30
Borac
Veternik
2
2
08.05.2016 16:30 2 : 2
08.05
16:30
┼ŻSK
Sremac
0
4
08.05.2016 16:30 0 : 4
08.05
10:00
Kabel
Budu─çnost (SN)
3
1
08.05.2016 10:00 3 : 1
08.05
16:30
Budu─çnost (G)
Sloga
2
1
08.05.2016 16:30 2 : 1
08.05
10:00
Torlak
Hajduk
1
4
08.05.2016 10:00 1 : 4
08.05
16:30
Zvezdara
Ba─çevac
1
1
08.05.2016 16:30 1 : 1
08.05
16:30
Lepušnica
Borac
0
5
08.05.2016 16:30 0 : 5
08.05
16:30
Srem─Źica
Jedinstvo
2
0
08.05.2016 16:30 2 : 0
08.05
16:30
BSK Batajnica
PKB
5
0
08.05.2016 16:30 5 : 0
PKB
08.05
10:00
Grafi─Źar
Prva Iskra
2
0
08.05.2016 10:00 2 : 0
08.05
16:30
Napredak
Basarac
5
0
08.05.2016 16:30 5 : 0
08.05
16:30
RSK
Šapine
1
1
08.05.2016 16:30
RSK
1 : 1
08.05
16:30
Omladinac
Borac
1
2
08.05.2016 16:30 1 : 2
08.05
16:30
Sloga
GFK Jasenica 1911
1
2
08.05.2016 16:30 1 : 2
08.05
16:30
Proleter
Rudar
7
1
08.05.2016 16:30 7 : 1
08.05
16:30
Sloga (S)
Radni─Źki Stobex
2
1
08.05.2016 16:30 2 : 1
08.05
16:30
Polimlje
Budu─çnost
1
1
08.05.2016 16:30 1 : 1
08.05
16:30
Zlatar
Provo
1
1
08.05.2016 16:30 1 : 1
08.05
16:30
OFK Ose─Źina
Radni─Źki (V)
1
1
08.05.2016 16:30 1 : 1
08.05
16:30
Sloboda (─î)
Arsenal
2
1
08.05.2016 16:30 2 : 1
08.05
16:30
Polet (T)
Tutin
1
2
08.05.2016 16:30 1 : 2
08.05
16:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Orlovac
1
0
08.05.2016 16:30 1 : 0
08.05
16:30
Bane
Draga─Źevo
0
1
08.05.2016 16:30 0 : 1
08.05
16:30
Slavija (K)
Ov─Źar
5
0
08.05.2016 16:30 5 : 0
08.05
17:00
Kušiljevo
Partizan
6
3
08.05.2016 17:00 6 : 3
08.05
17:00
Mladi radnik
Napredak (Z)
3
1
08.05.2016 17:00 3 : 1
08.05
17:00
Dragocvet
Bratstvo
0
0
08.05.2016 17:00 0 : 0
08.05
17:00
Mladost (K)
Sloga
3
1
08.05.2016 17:00 3 : 1
08.05
17:00
Budu─çnost
Napredak (D)
1
1
08.05.2016 17:00 1 : 1
08.05
17:00
OFK Batinac
OFK Bratstvo
2
1
08.05.2016 17:00 2 : 1
08.05
17:00
Mladost (J)
BSK
4
0
08.05.2016 17:00 4 : 0
BSK
08.05
Gradina
Sloga
6
5
08.05.2016 6 : 5
08.05
Mladi radnik
─îitluk
3
0
08.05.2016 3 : 0
08.05
Ribnik
Vinogradar
2
1
08.05.2016 2 : 1
08.05
Naupare
Ma─Źkovac
2
2
08.05.2016 2 : 2
08.05
Šanac
Mladost
2
1
08.05.2016 2 : 1
08.05
Trajal
Blagotin
7
0
08.05.2016 7 : 0
08.05
13. April
Parunovac
4
2
08.05.2016 4 : 2
08.05
Gornji Stepoš
Jastrebac
3
3
08.05.2016 3 : 3
08.05
16:30
Pobeda
Svetlost
0
3
08.05.2016 16:30 0 : 3
08.05
16:30
NS Tatko
Jastrebac
0
2
08.05.2016 16:30 0 : 2
08.05
16:30
Omladinac
Mladost 1982
3
1
08.05.2016 16:30 3 : 1
08.05
16:30
Kosovac
Dobri─Ź
1
0
08.05.2016 16:30 1 : 0
08.05
16:30
Jug Bogdan
Topli─Źanin
0
2
08.05.2016 16:30 0 : 2
08.05
16:30
Zemljoradnik
Doljevac
3
0
08.05.2016 16:30 3 : 0
08.05
16:30
Orljane
Mladost (Batuš.)
2
0
08.05.2016 16:30 2 : 0
08.05
16:30
Radni─Źki 1947 (─î)
Radni─Źki 1924
1
5
08.05.2016 16:30 1 : 5
08.05
16:30
Rasova─Źa
Jedinstvo (B)
6
0
08.05.2016 16:30 6 : 0
08.05
16:30
Morava
Malošište
2
4
08.05.2016 16:30 2 : 4
08.05
16:30
Nemetali
BSK
0
5
08.05.2016 16:30 0 : 5
BSK
08.05
16:30
Sloga
Branik
1
0
08.05.2016 16:30 1 : 0
08.05
16:30
Radni─Źki
Slatina
0
0
08.05.2016 16:30 0 : 0
08.05
16:30
Majdanpek
Blizna
6
0
08.05.2016 16:30 6 : 0
08.05
16:30
Polom
Krivelj
1
1
08.05.2016 16:30 1 : 1
08.05
17:00
ŠSK
Svrljiška Topla
8
3
08.05.2016 17:00 8 : 3
08.05
Sloga
Trebi─Ź
1
0
08.05.2016 1 : 0
08.05
Grlište
OFK Knjaz
2
1
08.05.2016 2 : 1
08.05
Osni─ç
Vratarnica
4
2
08.05.2016 4 : 2
08.05
Malinik
Omladinac
6
0
08.05.2016 6 : 0
08.05
16:30
┼Żelju┼ía
Jedinstvo
2
0
08.05.2016 16:30 2 : 0
08.05
16:30
Gnjilan
Zvezda
2
3
08.05.2016 16:30 2 : 3
08.05
16:30
Zadrugar
Pade┼ż
2
3
08.05.2016 16:30 2 : 3
08.05
17:00
─îelik
OFK Alakince
0
2
08.05.2016 17:00 0 : 2
08.05
16:30
Kumarevo
─îekmin
1
2
08.05.2016 16:30 1 : 2
08.05
16:30
Radni─Źki (P)
Umac
5
2
08.05.2016 16:30 5 : 2
08.05
16:30
Vu─Źje
Sloga (L)
2
4
08.05.2016 16:30 2 : 4
08.05
16:30
Šumadija
Zlo─çudovo
3
2
08.05.2016 16:30 3 : 2
08.05
16:30
Planta┼ża
Sloboda D.B
2
0
08.05.2016 16:30 2 : 0
08.05
16:30
Omladinac
GFK Dubo─Źica
2
7
08.05.2016 16:30 2 : 7
08.05
16:30
Brza
Jedinstvo GS
4
3
08.05.2016 16:30 4 : 3
08.05
16:30
┼Żelezni─Źar
Mladi Borac
4
3
08.05.2016 16:30 4 : 3
08.05
16:30
Mladost V
Progres
3
2
08.05.2016 16:30 3 : 2
08.05
16:30
Radni─Źki
Jedinstvo (GM)
0
0
08.05.2016 16:30 0 : 0
08.05
16:30
Aluminjum
Vulkan
2
1
08.05.2016 16:30 2 : 1
08.05
16:30
Rudar
Brzi Brod
0
3
08.05.2016 16:30 0 : 3
08.05
14:00
Sloboda
Morava
2
0
08.05.2016 14:00 2 : 0
08.05
11:00
Crvena zastava
Budu─çnost
2
1
08.05.2016 11:00 2 : 1
08.05
16:30
Vrtište
Mramor
4
5
08.05.2016 16:30 4 : 5
08.05
16:30
Mladost
Proleter
3
0
08.05.2016 16:30 3 : 0
08.05
17:00
Mladost (V)
Dinamo 1945
0
7
08.05.2016 17:00 0 : 7
08.05
17:00
Sloga (BNS)
Mladost (O)
1
0
08.05.2016 17:00 1 : 0
08.05
17:00
Crvena zvezda
Jedinstvo Stevi─ç
2
3
08.05.2016 17:00 2 : 3
08.05
17:00
Vladimirovac
Jugoslavija
1
2
08.05.2016 17:00 1 : 2
08.05
17:00
Vojvodina
Borac (S)
2
2
08.05.2016 17:00 2 : 2
08.05
16:30
Mladost
Kikinda 1909
2
1
08.05.2016 16:30 2 : 1
08.05
16:30
Crvena zvezda
Borac Aleksandrovo
3
0
08.05.2016 16:30 3 : 0
08.05
16:30
Vojvodina 1928
Radni─Źki 1911
0
0
08.05.2016 16:30 0 : 0
08.05
16:30
Zadrugar
Roham
3
1
08.05.2016 16:30 3 : 1
08.05
16:30
Terekveš
Kordun
3
1
08.05.2016 16:30 3 : 1
08.05
16:30
Omladinac (B)
BSK
0
0
08.05.2016 16:30 0 : 0
BSK
08.05
16:30
Rusin
Kula
1
2
08.05.2016 16:30 1 : 2
08.05
16:30
Hajduk
OFK Šikara
3
1
08.05.2016 16:30 3 : 1
08.05
17:00
Ba─Źka
Proleter
0
2
08.05.2016 17:00 0 : 2
08.05
17:00
Bajša
Jadran
3
0
08.05.2016 17:00 3 : 0
08.05
17:00
Vinogradar
Tornjoš
1
0
08.05.2016 17:00 1 : 0
08.05
17:00
Preporod
E─Ĺ┼íeg
2
0
08.05.2016 17:00 2 : 0
08.05
17:00
Krivaja
Sloga
2
0
08.05.2016 17:00 2 : 0
08.05
16:30
Napredak (P)
Hrtkovci
2
0
08.05.2016 16:30 2 : 0
08.05
16:30
Jedinstvo (M)
Ljukovo
1
1
08.05.2016 16:30 1 : 1
08.05
16:30
Hajduk (D)
OFK Zeka Buljubaša
3
1
08.05.2016 16:30 3 : 1
08.05
16:30
Hajduk 1925 Podunavac
Grani─Źar 1924
2
0
08.05.2016 16:30 2 : 0
08.05
16:30
Jadran
Donji Petrovci
3
1
08.05.2016 16:30 3 : 1
08.05
17:00
Mileti─ç
Napredak
4
3
08.05.2016 17:00 4 : 3
08.05
17:00
Kulpin
Vojvodina
1
6
08.05.2016 17:00 1 : 6
08.05
17:00
Krila Krajine
Jedinstvo
2
1
08.05.2016 17:00 2 : 1
08.05
17:00
Borac
Stari Grad
2
0
08.05.2016 17:00 2 : 0
08.05
17:00
Budu─çnost
Titel
3
0
08.05.2016 17:00 3 : 0
08.05
17:00
Hajduk
Tvrdjava
6
2
08.05.2016 17:00 6 : 2
08.05
17:00
Sutjeska
Mladost
1
3
08.05.2016 17:00 1 : 3
08.05
17:00
TSK
Omladinac
1
2
08.05.2016 17:00
TSK
1 : 2
08.05
17:00
Vinogradar
Susek
5
1
08.05.2016 17:00 5 : 1
08.05
17:00
Petrovaradin
Proleter
1
1
08.05.2016 17:00 1 : 1
08.05
17:00
Jedinstvo
Mladost
1
2
08.05.2016 17:00 1 : 2
08.05
17:00
Fruškogorski partizan
Šajkaš 1908
1
1
08.05.2016 17:00 1 : 1
08.05
16:30
Mladost (B)
Strelac
3
2
08.05.2016 16:30 3 : 2
08.05
10:00
Radni─Źki
OFK Borac
3
1
08.05.2016 10:00 3 : 1
08.05
16:30
Veliki Borak
Polet
1
1
08.05.2016 16:30 1 : 1
08.05
10:00
Borac
OFK Zabre┼żje
2
1
08.05.2016 10:00 2 : 1
08.05
16:30
Budu─çnost
Mladost (─î)
12
0
08.05.2016 16:30 12 : 0
08.05
16:30
Borac
Milutinac
0
0
08.05.2016 16:30 0 : 0
08.05
16:30
Institut
Sindjeli─ç 2012
1
1
08.05.2016 16:30 1 : 1
08.05
11:00
Zmaj 1953
Banja
2
2
08.05.2016 11:00 2 : 2
08.05
11:00
13. maj
Brodarac
0
4
08.05.2016 11:00 0 : 4
08.05
16:30
PKB Kovilovo
Dunav
4
2
08.05.2016 16:30 4 : 2
08.05
16:30
Bole─Ź
Selo Mladenovac
6
2
08.05.2016 16:30 6 : 2
08.05
16:30
Pudarci
OFK Leštane
1
0
08.05.2016 16:30 1 : 0
08.05
16:30
Velika Krsna
Mladenovac
0
2
08.05.2016 16:30 0 : 2
08.05
16:30
Kosmaj
Pinosava
5
0
08.05.2016 16:30 5 : 0
08.05
16:00
Omladinac
Bresje Superior
1
0
08.05.2016 16:00 1 : 0
08.05
16:00
Mladi radnik
SASK
3
4
08.05.2016 16:00 3 : 4
08.05
16:00
Pobeda
Udarnik
0
3
08.05.2016 16:00 0 : 3
08.05
16:00
Šumadija
┼Żelezni─Źar
0
0
08.05.2016 16:00 0 : 0
08.05
16:00
Budu─çnost
Ba─Źinac
3
1
08.05.2016 16:00 3 : 1
08.05
16:00
7. Juli
Osipaonica
1
1
08.05.2016 16:00 1 : 1
08.05
16:00
Sloga
Sloboda
1
4
08.05.2016 16:00 1 : 4
08.05
16:30
Trgova─Źki
Polet
2
1
08.05.2016 16:30 2 : 1
08.05
16:30
Borac
Rudar
4
0
08.05.2016 16:30 4 : 0
08.05
16:30
Budu─çnost
Petar Dobrnjac
1
3
08.05.2016 16:30 1 : 3
08.05
16:30
Mlava
Integral
7
1
08.05.2016 16:30 7 : 1
08.05
16:30
Napredak
Sloga (B)
4
3
08.05.2016 16:30 4 : 3
08.05
16:30
Makce
Vojvoda Milenko
2
1
08.05.2016 16:30 2 : 1
08.05
16:30
Sloga (─ć)
Krilaš
2
2
08.05.2016 16:30 2 : 2
08.05
16:30
Dizel
┼Żelezni─Źar
0
4
08.05.2016 16:30 0 : 4
08.05
16:30
Aran─Ĺelovac
Borac
2
2
08.05.2016 16:30 2 : 2
08.05
16:30
Junkovac
┼ŻSK
2
4
08.05.2016 16:30 2 : 4
08.05
16:30
BSK
Pobeda
2
3
08.05.2016 16:30
BSK
2 : 3
08.05
16:30
Vin─Źa
Trnava
1
0
08.05.2016 16:30 1 : 0
08.05
10:00
Vitlina-Bokanja
Šumadinac
2
0
08.05.2016 10:00 2 : 0
08.05
16:30
Prvi srpski ustanak
Šumadija
0
2
08.05.2016 16:30 0 : 2
08.05
16:30
Savinac
Prvi partizan
3
0
08.05.2016 16:30 3 : 0
08.05
16:30
┼Żelezni─Źar
Jedinstvo
1
0
08.05.2016 16:30 1 : 0
08.05
16:30
─îajetina
Napredak
4
1
08.05.2016 16:30 4 : 1
08.05
16:30
Peru─çac
Polet
1
0
08.05.2016 16:30 1 : 0
08.05
16:30
Višesava
Jasen
3
6
08.05.2016 16:30 3 : 6
08.05
17:00
Jedinstvo (Š)
Mladost (PP)
0
0
08.05.2016 17:00 0 : 0
08.05
17:00
Mladost (P)
Drina
0
2
08.05.2016 17:00 0 : 2
08.05
17:00
BMR Petlova─Źa
Jedinstvo (Z)
1
0
08.05.2016 17:00 1 : 0
08.05
17:00
Hajduk Stanko
Sin─Ĺeli─ç
3
1
08.05.2016 17:00 3 : 1
08.05
17:00
Borac (V)
Podrinje
1
5
08.05.2016 17:00 1 : 5
08.05
17:00
OFK Divci
Kolubara
2
0
08.05.2016 17:00 2 : 0
08.05
17:00
ZSK
Junior Novo Naselje
0
0
08.05.2016 17:00
ZSK
0 : 0
08.05
17:00
Ka─Źer
Trli─ç
2
1
08.05.2016 17:00 2 : 1
08.05
17:00
Tešnjar
Tulari
1
1
08.05.2016 17:00 1 : 1
08.05
17:00
Joševa
Sovljak
2
1
08.05.2016 17:00 2 : 1
08.05
16:30
Pobeda
Vinogradi DB
3
2
08.05.2016 16:30 3 : 2
08.05
16:30
Mladost
Sloga (D)
2
0
08.05.2016 16:30 2 : 0
08.05
16:30
Maršić
Srbija
0
1
08.05.2016 16:30 0 : 1
08.05
16:30
Kolonija
Šumadinac
0
3
08.05.2016 16:30 0 : 3
08.05
16:30
Sloboda
Sušica
2
1
08.05.2016 16:30 2 : 1
08.05
16:30
Borac
Partizan
3
4
08.05.2016 16:30 3 : 4
08.05
16:30
Budu─çnost
Jadran
2
0
08.05.2016 16:30 2 : 0
08.05
17:00
Real
Ribnica
2
0
08.05.2016 17:00 2 : 0
08.05
17:00
Mataruge
Radni─Źki
2
0
08.05.2016 17:00 2 : 0
08.05
17:00
Gru┼ża
Budu─çnost
0
0
08.05.2016 17:00 0 : 0
08.05
17:00
Granit
Radnik
4
3
08.05.2016 17:00 4 : 3
08.05
17:00
Borac
OFK Ras
4
1
08.05.2016 17:00 4 : 1
08.05
17:00
Ibar
Go─Ź
1
0
08.05.2016 17:00 1 : 0
08.05
16:30
Spartak
Slatina
0
1
08.05.2016 16:30 0 : 1
08.05
16:30
Jedinstvo
Donja Vrbava
1
0
08.05.2016 16:30 1 : 0
08.05
16:30
Napredak
Omladinac
2
0
08.05.2016 16:30 2 : 0
08.05
16:30
Miokovci
Lunjevica
3
1
08.05.2016 16:30 3 : 1
08.05
16:30
Backovac Junajted
Majdan
1
1
08.05.2016 16:30 1 : 1
08.05
17:00
Moravac
Mladost (S)
4
2
08.05.2016 17:00 4 : 2
08.05
17:00
Hajduk
Napredak (Sv)
3
2
08.05.2016 17:00 3 : 2
08.05
17:00
Omladinac
Radni─Źki
6
0
08.05.2016 17:00 6 : 0
08.05
17:00
Rudar Stenjevac
Javor
3
2
08.05.2016 17:00 3 : 2
08.05
17:00
Omladinski
Istok 63
2
1
08.05.2016 17:00 2 : 1
08.05
Kolare
Budu─çnost
3
0
08.05.2016 3 : 0
08.05
Blagotin
Crni Vrh
2
1
08.05.2016 2 : 1
08.05
Ursule
Morava
5
0
08.05.2016 5 : 0
08.05
Sloga
Mladost (D)
6
2
08.05.2016 6 : 2
08.05
Osaonica
Vinora─Źa
2
2
08.05.2016 2 : 2
08.05
Kupinovac
Resavac
4
2
08.05.2016 4 : 2
08.05
Napredak (SL)
Juhor
2
3
08.05.2016 2 : 3
08.05
Mladost (G)
Šumadinac
1
2
08.05.2016 1 : 2
08.05
17:00
Trudbenik
OFK Gnjila
0
0
08.05.2016 17:00 0 : 0
08.05
17:00
Omladinac
Donji Kopaonik
2
2
08.05.2016 17:00 2 : 2
08.05
17:00
Rubin (Z)
Beli Orlovi
3
0
08.05.2016 17:00 3 : 0
08.05
17:00
Stari Trstenik
Kamenorezac 76
3
2
08.05.2016 17:00 3 : 2
08.05
17:00
Sloga
14. Oktobar
3
1
08.05.2016 17:00 3 : 1
08.05
17:00
Polet 57
Varvarin
3
1
08.05.2016 17:00 3 : 1
08.05
17:00
Bukovica
Sokolovi
5
1
08.05.2016 17:00 5 : 1
08.05
17:00
Dvorane
Jedinstvo 1936
1
5
08.05.2016 17:00 1 : 5
08.05
17:00
Rasina
BSK
1
0
08.05.2016 17:00 1 : 0
BSK
08.05
17:00
Borac
─îarapan
0
1
08.05.2016 17:00 0 : 1
08.05
17:00
Kapid┼żija
Kupci
0
1
08.05.2016 17:00 0 : 1
08.05
17:00
Sebe─Źevac
Sloga
0
0
08.05.2016 17:00 0 : 0
08.05
11:00
Sloga (K)
Pobeda 1976
6
0
08.05.2016 11:00 6 : 0
08.05
11:00
Gredetin
Crvena zvezda
1
4
08.05.2016 11:00 1 : 4
08.05
17:00
OFK Dra┼żevac
Planinac 2015
8
0
08.05.2016 17:00 8 : 0
08.05
17:00
Jedinstvo GVD
Borac
6
0
08.05.2016 17:00 6 : 0
08.05
11:00
OFK Rutevac 1908
Vukašinovac
3
3
08.05.2016 11:00 3 : 3
08.05
16:30
4. Juli
Marina Kutina
5
0
08.05.2016 16:30 5 : 0
08.05
16:30
Klisura
Dušnik
2
2
08.05.2016 16:30 2 : 2
08.05
16:30
Grkinja
Pobeda
1
2
08.05.2016 16:30 1 : 2
08.05
16:30
Kne┼żica
Moravac (─î)
0
1
08.05.2016 16:30 0 : 1
08.05
16:30
Toplica
Moravac (ZT)
2
5
08.05.2016 16:30 2 : 5
08.05
16:30
Napredak
Velika Vrbica
2
1
08.05.2016 16:30 2 : 1
08.05
16:30
Lokomotiva
Omladinac
1
3
08.05.2016 16:30 1 : 3
08.05
10:00
Mala Vrbica
Milutinovac
5
0
08.05.2016 10:00 5 : 0
08.05
16:30
Lov─çen
Egeta
2
2
08.05.2016 16:30 2 : 2
08.05
16:30
Rtkovo
Ko─Źa Andjelkovi─ç
2
0
08.05.2016 16:30 2 : 0
08.05
17:00
Polet 1959
Nacional
3
3
08.05.2016 17:00 3 : 3
08.05
17:00
Lovac
Timok 1928
1
2
08.05.2016 17:00 1 : 2
08.05
16:30
Sloga
Sloboda
3
0
08.05.2016 16:30 3 : 0
08.05
16:30
Jerma
Lokomotiva
4
2
08.05.2016 16:30 4 : 2
08.05
16:30
Moravac
Lemind 1953
1
2
08.05.2016 16:30 1 : 2
08.05
16:30
Jedinstvo (G)
BSK
1
0
08.05.2016 16:30 1 : 0
BSK
08.05
16:30
Mladost (B)
Jedinstvo (Š)
3
3
08.05.2016 16:30 3 : 3
08.05
16:30
Napredak
Sušica 2012
3
0
08.05.2016 16:30 3 : 0
08.05
16:30
Gradac
Polet
1
2
08.05.2016 16:30 1 : 2
08.05
16:30
OFK Morava
Navalin
7
2
08.05.2016 16:30 7 : 2
08.05
17:00
Dunav
Hajdu─Źica
2
0
08.05.2016 17:00 2 : 0
08.05
17:00
Ratar
Ševac
2
0
08.05.2016 17:00 2 : 0
08.05
17:00
Banat (I)
Borac (VG)
5
1
08.05.2016 17:00 5 : 1
08.05
17:00
Borac (VS)
Jedinstvo
6
2
08.05.2016 17:00 6 : 2
08.05
17:00
Karaš (K)
Partizan (K)
2
3
08.05.2016 17:00 2 : 3
08.05
17:00
Vojvodina (CC)
Potporanj
4
2
08.05.2016 17:00 4 : 2
08.05
17:00
Vojvodina (S)
Karaš (J)
5
3
08.05.2016 17:00 5 : 3
08.05
17:00
Kolonija
Omladinac
3
0
08.05.2016 17:00 3 : 0
08.05
17:00
Strela
BSK Bavanište
3
1
08.05.2016 17:00 3 : 1
08.05
17:00
Dolovo
Proleter
6
2
08.05.2016 17:00 6 : 2
08.05
17:00
Unirea
Omladinac
3
2
08.05.2016 17:00 3 : 2
08.05
17:00
Polet
Tempo
7
0
08.05.2016 17:00 7 : 0
08.05
17:00
Spartak
Mika Anti─ç
5
1
08.05.2016 17:00 5 : 1
08.05
17:00
Pobeda
Stari Tamiš
1
4
08.05.2016 17:00 1 : 4
08.05
16:30
Napredak
Vojvodina (B)
4
8
08.05.2016 16:30 4 : 8
08.05
16:30
Omladinac
2. Oktobar
4
1
08.05.2016 16:30 4 : 1
08.05
16:30
Vojvodina (NM)
Budu─çnost
3
0
08.05.2016 16:30 3 : 0
08.05
16:30
1.Oktobar
Jedinstvo
2
6
08.05.2016 16:30 2 : 6
08.05
16:30
Proleter
Terekveš
2
1
08.05.2016 16:30 2 : 1
08.05
16:30
Omladinac
Proleter
3
0
08.05.2016 16:30 3 : 0
08.05
16:30
Potisje
┼ŻFK Banat
5
2
08.05.2016 16:30 5 : 2
08.05
16:30
Rusanda
Jedinstvo
3
0
08.05.2016 16:30 3 : 0
08.05
16:30
ASK
Lehel
0
2
08.05.2016 16:30
ASK
0 : 2
08.05
16:30
Naftagas
OFK Klek
3
2
08.05.2016 16:30 3 : 2
08.05
16:30
OFK Gradnulica
MSK
4
0
08.05.2016 16:30 4 : 0
MSK
08.05
16:30
Jedinstvo (R)
Crvenka
0
3
08.05.2016 16:30 0 : 3
08.05
16:30
Partizan
Tele─Źka
5
0
08.05.2016 16:30 5 : 0
08.05
16:30
Aleksa Šantić
Dunav
4
0
08.05.2016 16:30 4 : 0
08.05
16:30
Hajduk Junior
Dinamo
8
1
08.05.2016 16:30 8 : 1
08.05
17:00
Lokomotiva
─Éur─Ĺin
4
1
08.05.2016 17:00 4 : 1
08.05
17:00
Bratstvo
Pali─ç
0
3
08.05.2016 17:00 0 : 3
08.05
17:00
Elektrovojvodina
┼Żednik
2
0
08.05.2016 17:00 2 : 0
08.05
17:00
Solid
Hajduk
2
6
08.05.2016 17:00 2 : 6
08.05
16:30
Borac (M)
Obili─ç 1993
1
1
08.05.2016 16:30 1 : 1
08.05
16:30
Omladinac
PSK Putinci
5
1
08.05.2016 16:30 5 : 1
08.05
16:30
Hajduk 1932
Borac (S)
0
3
08.05.2016 16:30 0 : 3
08.05
16:30
Fruškogorac
Grani─Źar
0
0
08.05.2016 16:30 0 : 0
08.05
16:30
Borac (K)
Napredak
3
2
08.05.2016 16:30 3 : 2
08.05
16:30
Sloboda
Radni─Źki
6
0
08.05.2016 16:30 6 : 0
08.05
16:30
Jedinstvo
Sloga
3
1
08.05.2016 16:30 3 : 1
08.05
16:30
No─çaj
Mitros
5
4
08.05.2016 16:30 5 : 4
08.05
16:30
Iskra
Obili─ç (Zmajevo)
7
2
08.05.2016 16:30 7 : 2
08.05
16:30
Vojvodina
Ba─Źka
0
2
08.05.2016 16:30 0 : 2
08.05
16:30
Budu─çnost
Sloga
6
2
08.05.2016 16:30 6 : 2
08.05
16:30
Mladost
Mladost Radost
3
2
08.05.2016 16:30 3 : 2
08.05
16:30
Jedinstvo
Obili─ç (Vilovo)
2
0
08.05.2016 16:30 2 : 0
08.05
17:00
Labudnja─Źa
Krivanj
0
0
08.05.2016 17:00 0 : 0
08.05
17:00
Ba─Źki Hajduk
Borac
0
0
08.05.2016 17:00 0 : 0
08.05
17:00
Ba─Źka
Soko
2
4
08.05.2016 17:00 2 : 4
08.05
17:00
Neštin
Naša Zvezda
1
1
08.05.2016 17:00 1 : 1
08.05
17:00
Magli─ç
Slavija
5
0
08.05.2016 17:00 5 : 0
08.05
16:30
─îenej
Kabel - Štrand
3
3
08.05.2016 16:30 3 : 3
08.05
16:30
Ba─Źka
Fruškogorac
3
0
08.05.2016 16:30 3 : 0
08.05
16:30
Tatra
Sremac
3
0
08.05.2016 16:30 3 : 0
08.05
16:30
Dunavac
Sparta
1
0
08.05.2016 16:30 1 : 0
08.05
16:30
Minel
Crvenka
1
0
08.05.2016 16:30 1 : 0