XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
421 utakmica za dan Subota, 14 Maj 2016


Fudbal

14.05
16:30
Timo─Źanin
Timok
0
0
14.05.2016 16:30 0 : 0
14.05
16:30
Radni─Źki (S)
Radni─Źki (P)
0
2
14.05.2016 16:30 0 : 2
14.05
16:30
Ozren
Tabane 1970
1
1
14.05.2016 16:30 1 : 1
14.05
16:30
Radni─Źki (NP)
Senta
3
3
14.05.2016 16:30 3 : 3
14.05
16:30
Cement
Omladinac
2
1
14.05.2016 16:30 2 : 1
14.05
16:30
Sloga
Ba─Źka 1901
0
2
14.05.2016 16:30 0 : 2
14.05
16:30
Od┼żaci
Vršac
5
0
14.05.2016 16:30 5 : 0
14.05
16:30
Banat
┼Żelezni─Źar
0
3
14.05.2016 16:30 0 : 3
14.05
16:30
Radni─Źki (┼á)
Borac (S)
2
0
14.05.2016 16:30 2 : 0
14.05
16:30
IMR
BASK
2
0
14.05.2016 16:30
IMR
2 : 0
14.05
16:30
IMT
Sopot
1
0
14.05.2016 16:30
IMT
1 : 0
14.05
16:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Polet (LJ)
1
2
14.05.2016 16:30 1 : 2
14.05
16:30
Sloga (P)
Mihajlovac 1934
3
0
14.05.2016 16:30 3 : 0
14.05
16:30
Jedinstvo Putevi
Šumadija 1903
0
2
14.05.2016 16:30 0 : 2
14.05
16:30
Ma─Źva
Zvi┼żd
9
0
14.05.2016 16:30 9 : 0
14.05
16:30
Jedinstvo
Sloga (K)
0
0
14.05.2016 16:30 0 : 0
14.05
16:30
Mokra Gora
Budućnost Krušik 2014
1
0
14.05.2016 16:30 1 : 0
14.05
16:30
FAP
┼Żelezni─Źar
2
1
14.05.2016 16:30
FAP
2 : 1
14.05
16:30
Smederevo 1924
Šumadija (A)
4
3
14.05.2016 16:30 4 : 3
14.05
16:30
─Éerdap
Kablovi
5
0
14.05.2016 16:30 5 : 0
14.05
16:30
Rtanj
Bu─Źje
3
0
14.05.2016 16:30 3 : 0
14.05
16:30
Svrljig
Brodoremont
1
0
14.05.2016 16:30 1 : 0
14.05
16:30
Balkanski
Jablanica
2
1
14.05.2016 16:30 2 : 1
14.05
16:30
Sloga (L)
Lu┼żnica
1
1
14.05.2016 16:30 1 : 1
14.05
16:30
Morava
Bobište
3
0
14.05.2016 16:30 3 : 0
14.05
16:30
Pusta Reka
Ropotovo
1
0
14.05.2016 16:30 1 : 0
14.05
16:30
Sloboda
Mladost (L)
2
0
14.05.2016 16:30 2 : 0
14.05
16:30
Jedinstvo (NB)
Crvena zvezda (RS)
1
1
14.05.2016 16:30 1 : 1
14.05
16:30
Proleter (BK)
Radni─Źki Zrenjanin
0
0
14.05.2016 16:30 0 : 0
14.05
16:30
Vršac United
Jedinstvo (BK)
3
0
14.05.2016 16:30 3 : 0
14.05
16:30
Radni─Źki (K)
Polet
5
0
14.05.2016 16:30 5 : 0
14.05
16:30
Budu─çnost
Kozara
0
2
14.05.2016 16:30 0 : 2
14.05
16:30
OFK Vrbas
Srbobran
2
1
14.05.2016 16:30 2 : 1
14.05
16:30
Radni─Źki (S)
Polet (S)
3
1
14.05.2016 16:30 3 : 1
14.05
16:30
Bratstvo 1946
┼ŻAK
3
0
14.05.2016 16:30 3 : 0
14.05
16:30
Be─Źej 1918
OFK Mladost APA
4
1
14.05.2016 16:30 4 : 1
14.05
16:30
Veternik
Slavija
2
1
14.05.2016 16:30 2 : 1
14.05
16:30
Sremac
Mladost (BJ)
1
0
14.05.2016 16:30 1 : 0
14.05
16:30
Crvena Zvezda
Borac
2
1
14.05.2016 16:30 2 : 1
14.05
16:30
Ba─çevac
Lokomotiva
1
0
14.05.2016 16:30 1 : 0
14.05
16:30
Rudar
Sloga
5
0
14.05.2016 16:30 5 : 0
14.05
16:30
Morava
Radni─Źki 1926
3
0
14.05.2016 16:30 3 : 0
14.05
16:30
Jedinstvo 1945
Sloga 1940 (BB)
3
2
14.05.2016 16:30 3 : 2
14.05
16:30
Radni─Źki (V)
Spartak 1924
1
0
14.05.2016 16:30 1 : 0
14.05
16:30
Ra─Ĺevac
Zlatar
1
0
14.05.2016 16:30 1 : 0
14.05
16:30
Budu─çnost
Sloga (S)
0
1
14.05.2016 16:30 0 : 1
14.05
16:30
Trep─Źa
Jošanica
1
1
14.05.2016 16:30 1 : 1
14.05
16:30
Takovo
Omladinac (NS)
5
1
14.05.2016 16:30 5 : 1
14.05
16:30
Ov─Źar
Bane
3
1
14.05.2016 16:30 3 : 1
14.05
17:30
OFK Tekstilac
Sloga
2
0
14.05.2016 17:30 2 : 0
14.05
17:30
Mladost (K)
OFK Bratstvo
3
1
14.05.2016 17:30 3 : 1
14.05
Blagotin
Šanac
2
1
14.05.2016 2 : 1
14.05
16:30
Trbunje
Real
6
2
14.05.2016 16:30 6 : 2
14.05
16:30
Polet
Kaćuša
4
3
14.05.2016 16:30 4 : 3
14.05
16:30
Malošište
Polet
3
1
14.05.2016 16:30 3 : 1
14.05
16:30
Jedinstvo (B)
Radni─Źki 1947 (─î)
3
2
14.05.2016 16:30 3 : 2
14.05
16:30
Radni─Źki 1924
Mladost 1976 (Bilj.)
2
1
14.05.2016 16:30 2 : 1
14.05
16:30
Pore─Ź
Nemetali
2
1
14.05.2016 16:30 2 : 1
14.05
16:30
Krivelj
Majdanpek
0
1
14.05.2016 16:30 0 : 1
14.05
16:30
Slatina
Rudna Glava
8
0
14.05.2016 16:30 8 : 0
14.05
16:30
Zlot
Sloga
3
0
14.05.2016 16:30 3 : 0
14.05
Vratarnica
Grlište
1
1
14.05.2016 1 : 1
14.05
Rgotina
Mladost (S)
3
1
14.05.2016 3 : 1
14.05
BSK
ŠSK
3
0
14.05.2016
BSK
3 : 0
14.05
16:30
Mladost
Zadrugar
3
0
14.05.2016 16:30 3 : 0
14.05
16:30
Zvezda
Tanasko Raji─ç
5
1
14.05.2016 16:30 5 : 1
14.05
16:30
Spartak
┼Żelju┼ía
0
1
14.05.2016 16:30 0 : 1
14.05
Bilja─Źi
Mladost (S)
1
1
14.05.2016 1 : 1
14.05
Samolica
Pavlovac
3
0
14.05.2016 3 : 0
14.05
17:00
GFK Dubo─Źica
Planta┼ża
7
1
14.05.2016 17:00 7 : 1
14.05
16:30
OFK Niš
Radni─Źki
4
1
14.05.2016 16:30 4 : 1
14.05
16:30
Palilulac
Mladost
1
1
14.05.2016 16:30 1 : 1
14.05
17:00
Jedinstvo Stevi─ç
Sloga (BNS)
1
0
14.05.2016 17:00 1 : 0
14.05
17:00
Dinamo 1945
Budu─çnost (A)
5
0
14.05.2016 17:00 5 : 0
14.05
16:30
Bile─çanin
Crvena zvezda
1
0
14.05.2016 16:30 1 : 0
14.05
16:30
Kikinda 1909
Proleter 2006
2
0
14.05.2016 16:30 2 : 0
14.05
17:00
Polet
Terekveš
0
1
14.05.2016 17:00 0 : 1
14.05
17:00
Radni─Źki 1918
Stanišić
2
0
14.05.2016 17:00 2 : 0
14.05
17:00
Obili─ç
Njegoš
2
0
14.05.2016 17:00 2 : 0
14.05
17:00
Panonija IM Topola
Krivaja
0
3
14.05.2016 17:00 0 : 3
14.05
17:00
Tornjoš
Bajša
0
1
14.05.2016 17:00 0 : 1
14.05
16:30
1. Maj Ruma
Partizan
4
1
14.05.2016 16:30 4 : 1
14.05
16:30
Podrinje
Sloven
1
0
14.05.2016 16:30 1 : 0
14.05
17:00
Tvrdjava
Budu─çnost
2
2
14.05.2016 17:00 2 : 2
14.05
17:00
Vojvodina
Mileti─ç
7
0
14.05.2016 17:00 7 : 0
14.05
17:00
Omladinac
OFK Futog
3
0
14.05.2016 17:00 3 : 0
14.05
17:00
┼Żelezni─Źar
Fruškogorski partizan
3
1
14.05.2016 17:00 3 : 1
14.05
17:00
Šajkaš 1908
Jedinstvo
0
1
14.05.2016 17:00 0 : 1
14.05
17:00
Mladost
Petrovaradin
2
1
14.05.2016 17:00 2 : 1
14.05
16:30
Mladost (─î)
Borac
0
1
14.05.2016 16:30 0 : 1
14.05
16:30
OFK Zabre┼żje
TEK Sloga
3
1
14.05.2016 16:30 3 : 1
14.05
16:30
Mladost (C)
Veliki Borak
1
1
14.05.2016 16:30 1 : 1
14.05
16:30
Šumadija
Radni─Źki
4
2
14.05.2016 16:30 4 : 2
14.05
11:00
Brodarac
Pionir
20
0
14.05.2016 11:00 20 : 0
14.05
16:30
Komgrap
Poštar Zvezdara
1
2
14.05.2016 16:30 1 : 2
14.05
16:30
Policajac
Zmaj 1953
1
0
14.05.2016 16:30 1 : 0
14.05
16:30
Mladenovac
Pudarci
3
0
14.05.2016 16:30 3 : 0
14.05
16:30
Sloboda
7. Juli
4
2
14.05.2016 16:30 4 : 2
14.05
16:30
Ba─Źinac
Šumadija
2
5
14.05.2016 16:30 2 : 5
14.05
16:30
Polet
Petar Dobrnjac
3
2
14.05.2016 16:30 3 : 2
14.05
16:30
─Éerdap
┼Żelezni─Źar
4
0
14.05.2016 16:30 4 : 0
14.05
16:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Aran─Ĺelovac
0
6
14.05.2016 16:30 0 : 6
14.05
16:30
Šumadinac
Vin─Źa
5
3
14.05.2016 16:30 5 : 3
14.05
17:00
Jasen
Soko
5
0
14.05.2016 17:00 5 : 0
14.05
17:00
Sin─Ĺeli─ç
BMR Petlova─Źa
2
3
14.05.2016 17:00 2 : 3
14.05
17:00
Junior Novo Naselje
OFK Divci
0
2
14.05.2016 17:00 0 : 2
14.05
16:30
Vinogradi DB
Vodoja┼ża
0
3
14.05.2016 16:30 0 : 3
14.05
16:30
─ćava
Šumadinac
3
3
14.05.2016 16:30 3 : 3
14.05
17:00
Go─Ź
Borac
0
0
14.05.2016 17:00 0 : 0
14.05
17:00
Radni─Źki
Ribnica
0
0
14.05.2016 17:00 0 : 0
14.05
16:30
Slatina
Backovac Junajted
2
2
14.05.2016 16:30 2 : 2
14.05
16:30
Lunjevica
Napredak
0
2
14.05.2016 16:30 0 : 2
14.05
17:30
Rudar (SR)
Javor
3
0
14.05.2016 17:30 3 : 0
14.05
17:00
Varvarin
Sloga
4
2
14.05.2016 17:00 4 : 2
14.05
17:00
Kamenorezac 76
Rubin (Z)
2
1
14.05.2016 17:00 2 : 1
14.05
17:00
OFK Sloga
OFK Rutevac 1908
6
2
14.05.2016 17:00 6 : 2
14.05
17:00
Borac
Feniks 2012
3
1
14.05.2016 17:00 3 : 1
14.05
16:30
Marina Kutina
Toplica
1
2
14.05.2016 16:30 1 : 2
14.05
17:00
Kastrum
Polet 1959
2
3
14.05.2016 17:00 2 : 3
14.05
17:00
Nacional
Grani─Źar
0
4
14.05.2016 17:00 0 : 4
14.05
16:30
Sloboda
Mladost
2
0
14.05.2016 16:30 2 : 0
14.05
16:30
Dragoš
Temac
0
0
14.05.2016 16:30 0 : 0
14.05
17:00
OFK Bobište
Moravac
3
0
14.05.2016 17:00 3 : 0
14.05
17:00
Jedinstvo (Š)
Jedinstvo (G)
5
0
14.05.2016 17:00 5 : 0
14.05
17:00
Crvenka
KFK Kula
9
2
14.05.2016 17:00 9 : 2
14.05
17:00
Jedinstvo 1947
OFK Metalac
1
1
14.05.2016 17:00 1 : 1
14.05
16:30
Mitros
Jedinstvo
1
1
14.05.2016 16:30 1 : 1
14.05
16:30
RFK Novi Sad 1921
─îenej
6
0
14.05.2016 16:30 6 : 0
14.05
16:30
Mladost
Minel
2
2
14.05.2016 16:30 2 : 2
14.05
16:30
Mladi proleter
Sparta
0
0
14.05.2016 16:30 0 : 0
14.05
16:30
OFK Petrov─Źi─ç
Atakante
3
1
14.05.2016 16:30 3 : 1
14.05
16:30
Jedinstvo (Lj)
Vihor
3
0
14.05.2016 16:30 3 : 0
14.05
16:30
Polet (V)
Borac (K)
4
3
14.05.2016 16:30 4 : 3
14.05
17:00
Dušan Silni
Rankovac
5
1
14.05.2016 17:00 5 : 1
14.05
17:00
Milicionar
Majur
3
0
14.05.2016 17:00 3 : 0
14.05
17:00
Crvena Jabuka
OFK Stublenica
6
2
14.05.2016 17:00 6 : 2
14.05
17:00
Radnik
Rubribreza
4
3
14.05.2016 17:00 4 : 3
14.05
16:30
Zastava
Divostin
1
3
14.05.2016 16:30 1 : 3
14.05
17:00
Grdica
Proleter
0
1
14.05.2016 17:00 0 : 1
14.05
17:00
Partizan
Lazac
4
1
14.05.2016 17:00 4 : 1
14.05
16:30
OFK Sikole
Srbovo
3
0
14.05.2016 16:30 3 : 0
14.05
16:30
Smedovac
Re─Źka
4
2
14.05.2016 16:30 4 : 2
14.05
17:00
Bana─çanin
Rad
9
2
14.05.2016 17:00 9 : 2
Rad
14.05
16:30
Barajevo
Rušanj
1
2
14.05.2016 16:30 1 : 2
14.05
17:00
Mladost (MI)
Sibnica
0
3
14.05.2016 17:00 0 : 3
14.05
17:00
OFK Roga─Źa
Vojvoda
5
2
14.05.2016 17:00 5 : 2
14.05
17:30
Sindjeli─ç
Zelenika
0
2
14.05.2016 17:30 0 : 2
14.05
17:30
Beljanica
15. Avgust 1950
3
0
14.05.2016 17:30 3 : 0
14.05
16:30
Mladost
Borjak 2013
3
0
14.05.2016 16:30 3 : 0
14.05
16:30
Topoljak
Omladinac
4
2
14.05.2016 16:30 4 : 2
14.05
17:00
Veternica
Todorovce
0
3
14.05.2016 17:00 0 : 3
14.05
17:00
Nomanica
Gornje Krajince
0
4
14.05.2016 17:00 0 : 4
14.05
17:00
Pomoravlje
Radnik 2013
5
3
14.05.2016 17:00 5 : 3
14.05
17:00
Turekovac
Jedinstvo
6
2
14.05.2016 17:00 6 : 2
14.05
17:00
Grdanica 024
Jašunja
0
3
14.05.2016 17:00 0 : 3
14.05
17:00
Bratstvo
Gornje Sinkovce
1
4
14.05.2016 17:00 1 : 4
14.05
17:00
Milanovo
Moravac
3
2
14.05.2016 17:00 3 : 2
14.05
17:00
Crvena Zvezda
Janošik
4
1
14.05.2016 17:00 4 : 1
14.05
17:00
Sloga
Naša Krajina
3
0
14.05.2016 17:00 3 : 0
14.05
17:00
Mladost
Solunac
1
1
14.05.2016 17:00 1 : 1
14.05
17:00
Gaj
Dobrica
1
7
14.05.2016 17:00
Gaj
1 : 7
14.05
16:30
Vukan
Jedinstvo
2
3
14.05.2016 16:30 2 : 3
14.05
16:30
Manastirica
Melnica
2
2
14.05.2016 16:30 2 : 2
14.05
16:30
Omladinac B
Mladost (R)
1
3
14.05.2016 16:30 1 : 3
14.05
16:30
Zabr─Ĺe 1936
Radnik
2
3
14.05.2016 16:30 2 : 3
14.05
16:30
Burovac
Veliko Laole
0
4
14.05.2016 16:30 0 : 4
14.05
16:30
Dobrnje
Omladinac
0
0
14.05.2016 16:30 0 : 0
14.05
10:00
Polet
Mladost
0
3
14.05.2016 10:00 0 : 3
14.05
Jedinstvo
Mladi Radnik
2
2
14.05.2016 2 : 2
14.05
Kotlenik
Be─Źevica
0
5
14.05.2016 0 : 5
14.05
16:30
Borac
Plaskovac
2
5
14.05.2016 16:30 2 : 5
14.05
16:30
Kralj Petar I
Maskar
8
1
14.05.2016 16:30 8 : 1
14.05
17:00
Jedinstvo 2014
Verko
1
0
14.05.2016 17:00 1 : 0
14.05
17:00
Sloga Trgošped
Sloga (R)
3
2
14.05.2016 17:00 3 : 2
14.05
17:00
Provo 2015
Torpedo
1
3
14.05.2016 17:00 1 : 3
14.05
Sloga DB
OFK Donja Ljubovi─Ĺa
0
3
14.05.2016 0 : 3
14.05
Vrhpolje
Azbukovica
2
8
14.05.2016 2 : 8
14.05
17:00
DB Junajted
7. Juli
2
3
14.05.2016 17:00 2 : 3
14.05
17:00
Omladinac
Bair
3
1
14.05.2016 17:00 3 : 1
14.05
17:00
Napredak (BP)
Napredak (MB)
4
0
14.05.2016 17:00 4 : 0
14.05
17:00
Stojan Lazarac
Radnik
0
1
14.05.2016 17:00 0 : 1
14.05
17:00
Napredak
OFK Letnjikovac 1983
1
3
14.05.2016 17:00 1 : 3
14.05
17:00
POFK Letnjikovac
Zadrugar
5
4
14.05.2016 17:00 5 : 4
14.05
17:00
Metaloplastika
OFK Šabac
0
3
14.05.2016 17:00 0 : 3
14.05
17:00
Sloga
Culjkovi─ç
3
2
14.05.2016 17:00 3 : 2
14.05
17:00
Vrelo Sport
Sloga
5
1
14.05.2016 17:00 5 : 1
14.05
17:00
Stara Čaršija
Zgoda─Źica
2
4
14.05.2016 17:00 2 : 4
14.05
16:30
Best
OFK Homolje
1
10
14.05.2016 16:30 1 : 10
14.05
16:30
Zvezda
Jasenovac
0
8
14.05.2016 16:30 0 : 8
14.05
16:30
Borac
OFK Selište
2
1
14.05.2016 16:30 2 : 1
14.05
17:00
Pepeljevac 1947
Konjuh
0
3
14.05.2016 17:00 0 : 3
14.05
17:00
Knez Lazar
Kruševica
6
0
14.05.2016 17:00 6 : 0
14.05
16:15
Šumadija
Veteran
1
1
14.05.2016 16:15 1 : 1
14.05
10:00
Feniks
Napredak
2
2
14.05.2016 10:00 2 : 2
14.05
17:00
Maovi MH
Pocerina
2
1
14.05.2016 17:00 2 : 1
14.05
17:30
Roma-Iveri─ç
Baljevac
2
3
14.05.2016 17:30 2 : 3
14.05
17:30
Proleter
Zadrugar
7
1
14.05.2016 17:30 7 : 1
14.05
17:30
Skela
Bari─Ź-Munja
3
0
14.05.2016 17:30 3 : 0
14.05
17:30
Rekreativo
Sloga
1
3
14.05.2016 17:30 1 : 3
14.05
17:30
Petka
Mladi Radnik
4
3
14.05.2016 17:30 4 : 3
14.05
17:30
Dobra Voda
Oniks
4
0
14.05.2016 17:30 4 : 0
14.05
17:30
Lipar
OFK Dragoševac
1
1
14.05.2016 17:30 1 : 1
14.05
17:30
Rudar
Mornar
0
1
14.05.2016 17:30 0 : 1
14.05
17:30
Budu─çnost
Mladost
1
2
14.05.2016 17:30 1 : 2
14.05
17:30
Bokelj
OFK Petrovac
2
1
14.05.2016 17:30 2 : 1
14.05
17:30
Sutjeska
Zeta
0
0
14.05.2016 17:30 0 : 0
14.05
17:30
De─Źi─ç
Iskra
2
1
14.05.2016 17:30 2 : 1
14.05
17:30
Grbalj
Lov─çen
2
0
14.05.2016 17:30 2 : 0
14.05
17:00
Široki Brijeg
Radnik
5
0
14.05.2016 17:00 5 : 0
14.05
17:00
Borac
Vitez
2
2
14.05.2016 17:00 2 : 2
14.05
17:00
Rudar
Vele┼ż
4
0
14.05.2016 17:00 4 : 0
14.05
17:00
─îelik
Mladost
1
0
14.05.2016 17:00 1 : 0
14.05
17:00
Zrinjski
Sloboda
2
1
14.05.2016 17:00 2 : 1
14.05
17:00
Sarajevo
Olimpic
1
3
14.05.2016 17:00 1 : 3
14.05
17:00
Travnik
Drina
4
2
14.05.2016 17:00 4 : 2
14.05
16:30
Gorica
Gomionica
3
2
14.05.2016 16:30 3 : 2
14.05
16:30
Sloga
SFK Akademac UIS
8
0
14.05.2016 16:30 8 : 0
14.05
17:30
Omladinac
Kalemi
1
2
14.05.2016 17:30 1 : 2
14.05
17:30
Jablanica
Bratstvo
0
3
14.05.2016 17:30 0 : 3
14.05
17:00
OFK Janja 2009
OFK Batkovi─ç
1
2
14.05.2016 17:00 1 : 2
14.05
11:00
Sloga
Sava
2
7
14.05.2016 11:00 2 : 7
14.05
11:00
Ljeskovac
Nacional
1
3
14.05.2016 11:00 1 : 3
14.05
11:00
Borac
Polet
5
2
14.05.2016 11:00 5 : 2
14.05
19:00
Radnik
Crvena zvezda
1
4
14.05.2016 19:00 1 : 4
14.05
19:00
Vojvodina
Borac
2
0
14.05.2016 19:00 2 : 0
14.05
19:00
Vo┼żdovac
─îukari─Źki
2
0
14.05.2016 19:00 2 : 0
14.05
16:30
Be┼żanija
─îSK Pivara
0
0
14.05.2016 16:30 0 : 0
14.05
17:00
BSK Bor─Źa
Dinamo
0
2
14.05.2016 17:00 0 : 2
14.05
17:00
Sindjeli─ç
Proleter
2
0
14.05.2016 17:00 2 : 0
14.05
17:00
Sloga (PM)
Napredak
1
3
14.05.2016 17:00 1 : 3
14.05
17:00
Zemun
Sloboda
1
1
14.05.2016 17:00 1 : 1
14.05
17:00
Kolubara
Loznica
2
0
14.05.2016 17:00 2 : 0
14.05
17:00
Ba─Źka (BP)
Donji Srem
6
0
14.05.2016 17:00 6 : 0
14.05
17:00
Radni─Źki 1923
In─Ĺija
2
0
14.05.2016 17:00 2 : 0
14.05
13:00
Sloga 036
Kara─Ĺor─Ĺe
1
0
14.05.2016 13:00 1 : 0
14.05
Rad
Metalmania
3
0
14.05.2016
Rad
3 : 0
14.05
17:00
Vojvodina
Spartak
1
1
14.05.2016 17:00 1 : 1
14.05
Obili─ç
Polet
6
0
14.05.2016 6 : 0
14.05
Šumadija 1903
Kolibri
2
1
14.05.2016 2 : 1
14.05
Lavice-Dubo─Źica
Trijumf
0
0
14.05.2016 0 : 0
14.05
Jagodina
Fruškogorac
3
0
14.05.2016 3 : 0
14.05
10:30
Lokomotiva
Jagodina
2
2
14.05.2016 10:30 2 : 2
14.05
13:30
Brodarac
Radni─Źki (N)
1
0
14.05.2016 13:30 1 : 0
14.05
14:00
─îukari─Źki
Borac
6
0
14.05.2016 14:00 6 : 0
14.05
12:00
Crvena zvezda
Radni─Źki 1923
4
0
14.05.2016 12:00 4 : 0
14.05
16:30
Budućnost Krušik 2014
┼Żelezni─Źar
3
1
14.05.2016 16:30 3 : 1
14.05
10:00
Spartak
Vojvodina
0
1
14.05.2016 10:00 0 : 1
14.05
10:00
Donji Srem
Veternik
0
3
14.05.2016 10:00 0 : 3
14.05
10:00
Proleter (BK)
Begej
2
4
14.05.2016 10:00 2 : 4
14.05
10:00
Ba─Źka (BP)
TSC
3
2
14.05.2016 10:00 3 : 2
TSC
14.05
10:00
Ba─Źka 1901
Radni─Źki (S)
5
1
14.05.2016 10:00 5 : 1
14.05
10:00
Sloboda (─î)
Sloga (K)
0
2
14.05.2016 10:00 0 : 2
14.05
11:00
Budu─çnost
Jedinstvo Putevi
0
3
14.05.2016 11:00 0 : 3
14.05
09:00
Jedinstvo
BASK
0
5
14.05.2016 09:00 0 : 5
14.05
11:30
Radni─Źki (NB)
Be┼żanija
3
0
14.05.2016 11:30 3 : 0
14.05
09:00
Internacional
Policajac
4
0
14.05.2016 09:00 4 : 0
14.05
10:00
Kolubara
BSK Bor─Źa
0
3
14.05.2016 10:00 0 : 3
14.05
10:00
Siti Sport Klub
┼Żarkovo
2
2
14.05.2016 10:00 2 : 2
14.05
11:00
Dolina
Omladinac
4
4
14.05.2016 11:00 4 : 4
14.05
11:00
Glogonj
Unirea
3
1
14.05.2016 11:00 3 : 1
14.05
13:00
Slavija
Borac (S)
0
2
14.05.2016 13:00 0 : 2
14.05
Partizan (G)
Stari Tamiš
7
3
14.05.2016 7 : 3
14.05
Budu─çnost (A)
Borac (P)
2
7
14.05.2016 2 : 7
14.05
11:00
Partizan (U)
Borac (S)
0
4
14.05.2016 11:00 0 : 4
14.05
10:00
Zvezdara
PKB
4
2
14.05.2016 10:00 4 : 2
PKB
14.05
11:00
Turbina
Studentski Grad
2
2
14.05.2016 11:00 2 : 2
14.05
15:30
BSK 1925
Srem
5
1
14.05.2016 15:30 5 : 1
14.05
11:00
Dunavac Grocka
Sopot
7
1
14.05.2016 11:00 7 : 1
14.05
12:00
Mladi radnik 1940
Borac 1932
3
0
14.05.2016 12:00 3 : 0
14.05
16:30
Sloga
Udarnik
3
0
14.05.2016 16:30 3 : 0
14.05
19:30
Kom
Berane
2
1
14.05.2016 19:30
Kom
2 : 1
14.05
19:30
Ibar
Iskra
0
1
14.05.2016 19:30 0 : 1
14.05
19:30
Cetinje
Sutjeska
0
7
14.05.2016 19:30 0 : 7
14.05
10:00
BASK MO
OFK Beograd MO
1
5
14.05.2016 10:00 1 : 5
14.05
10:00
IMT MO
Zemun MO
0
0
14.05.2016 10:00 0 : 0
14.05
10:00
Rad MO
Sin─Ĺeli─ç MO
14.05.2016 10:00
14.05
10:00
Brodarac MO
Internacional MO
1
1
14.05.2016 10:00 1 : 1
14.05
10:00
BSK Bor─Źa MO
Be┼żanija MO
2
3
14.05.2016 10:00 2 : 3
14.05
10:00
Radni─Źki (NB) MO
Lokomotiva MO
2
0
14.05.2016 10:00 2 : 0
14.05
10:00
011 MO
Vo┼żdovac MO
4
1
14.05.2016 10:00 4 : 1
14.05
10:00
Široki Brijeg
Olimpic
3
2
14.05.2016 10:00 3 : 2
14.05
10:00
Drina
Sloboda
1
4
14.05.2016 10:00 1 : 4
14.05
10:00
Travnik
Mladost
1
0
14.05.2016 10:00 1 : 0
14.05
10:00
Sarajevo
Vele┼ż
2
0
14.05.2016 10:00 2 : 0
14.05
10:00
Zrinjski
┼Żeljezni─Źar
0
0
14.05.2016 10:00 0 : 0
14.05
10:00
─îelik
Vitez
3
0
14.05.2016 10:00 3 : 0
14.05
10:00
Rudar Prijedor
Radnik
0
0
14.05.2016 10:00 0 : 0
14.05
10:00
Slavija
Borac
1
0
14.05.2016 10:00 1 : 0
14.05
Romanija
Mladost (G)
0
3
14.05.2016 0 : 3
14.05
11:00
Graficar
Radnicki
2
0
14.05.2016 11:00 2 : 0
14.05
17:30
Igalo
Jezero
5
3
14.05.2016 17:30 5 : 3
14.05
17:30
Jedinstvo
Iskra
6
1
14.05.2016 17:30 6 : 1
14.05
17:30
Brskovo
Sutjeska
0
1
14.05.2016 17:30 0 : 1
14.05
15:45
Brodarac
Radni─Źki (N)
1
0
14.05.2016 15:45 1 : 0
14.05
11:30
─îukari─Źki
Zemun
1
2
14.05.2016 11:30 1 : 2
14.05
14:00
Crvena zvezda
OFK Hajduk
0
1
14.05.2016 14:00 0 : 1
14.05
10:00
Indeks
Spartak
4
0
14.05.2016 10:00 4 : 0
14.05
12:00
In─Ĺija
Petar Pua─Źa
0
1
14.05.2016 12:00 0 : 1
14.05
12:00
RFK NS 1921
Radni─Źki (SM)
2
1
14.05.2016 12:00 2 : 1
14.05
12:00
Dinamo 1945
Proleter 2006
5
2
14.05.2016 12:00 5 : 2
14.05
12:00
TSC
Vrbas
4
1
14.05.2016 12:00
TSC
4 : 1
14.05
13:30
BSK 1925
Sindjeli─ç
3
3
14.05.2016 13:30 3 : 3